Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální přebor I
114. 10. 2020 18:00TJ Blatná BTJ Sokol Strakonice B
114. 10. 2020 18:00TJ Sokol Vodňany DTTC Sokol Volyně A
114. 10. 2020 18:00Cehnice ATJ Osek,z.s.B
114. 10. 2020 18:00TJ Sokol Lnáře ATJ Sokol Vodňany E
114. 10. 2020 18:00TJ ZD Záboří z.s.TJ Blatná C
221. 10. 2020 18:00TJ Sokol Strakonice BTJ Blatná C
221. 10. 2020 18:00TJ Sokol Vodňany ETJ ZD Záboří z.s.
221. 10. 2020 18:00TJ Osek,z.s.BTJ Sokol Lnáře A
221. 10. 2020 18:00TTC Sokol Volyně ACehnice A
221. 10. 2020 18:00TJ Blatná BTJ Sokol Vodňany D
328. 10. 2020 18:00TJ Sokol Vodňany DTJ Sokol Strakonice B
328. 10. 2020 18:00Cehnice ATJ Blatná B
328. 10. 2020 18:00TJ Sokol Lnáře ATTC Sokol Volyně A
328. 10. 2020 18:00TJ ZD Záboří z.s.TJ Osek,z.s.B
328. 10. 2020 18:00TJ Blatná CTJ Sokol Vodňany E
404. 11. 2020 18:00TJ Sokol Strakonice BTJ Sokol Vodňany E
404. 11. 2020 18:00TJ Osek,z.s.BTJ Blatná C
404. 11. 2020 18:00TTC Sokol Volyně ATJ ZD Záboří z.s.
404. 11. 2020 18:00TJ Blatná BTJ Sokol Lnáře A
404. 11. 2020 18:00TJ Sokol Vodňany DCehnice A
511. 11. 2020 18:00Cehnice ATJ Sokol Strakonice B
511. 11. 2020 18:00TJ Sokol Lnáře ATJ Sokol Vodňany D
511. 11. 2020 18:00TJ ZD Záboří z.s.TJ Blatná B
511. 11. 2020 18:00TJ Blatná CTTC Sokol Volyně A
511. 11. 2020 18:00TJ Sokol Vodňany ETJ Osek,z.s.B
618. 11. 2020 18:00TJ Sokol Strakonice BTJ Osek,z.s.B
618. 11. 2020 18:00TTC Sokol Volyně ATJ Sokol Vodňany E
618. 11. 2020 18:00TJ Blatná BTJ Blatná C
618. 11. 2020 18:00TJ Sokol Vodňany DTJ ZD Záboří z.s.
618. 11. 2020 18:00Cehnice ATJ Sokol Lnáře A
725. 11. 2020 18:00TJ Sokol Lnáře ATJ Sokol Strakonice B
725. 11. 2020 18:00TJ ZD Záboří z.s.Cehnice A
725. 11. 2020 18:00TJ Blatná CTJ Sokol Vodňany D
725. 11. 2020 18:00TJ Sokol Vodňany ETJ Blatná B
725. 11. 2020 18:00TJ Osek,z.s.BTTC Sokol Volyně A
802. 12. 2020 18:00TJ Sokol Strakonice BTTC Sokol Volyně A
802. 12. 2020 18:00TJ Blatná BTJ Osek,z.s.B
802. 12. 2020 18:00TJ Sokol Vodňany DTJ Sokol Vodňany E
802. 12. 2020 18:00Cehnice ATJ Blatná C
802. 12. 2020 18:00TJ Sokol Lnáře ATJ ZD Záboří z.s.
909. 12. 2020 18:00TJ ZD Záboří z.s.TJ Sokol Strakonice B
909. 12. 2020 18:00TJ Blatná CTJ Sokol Lnáře A
909. 12. 2020 18:00TJ Sokol Vodňany ECehnice A
909. 12. 2020 18:00TJ Osek,z.s.BTJ Sokol Vodňany D
909. 12. 2020 18:00TTC Sokol Volyně ATJ Blatná B
1013. 01. 2021 18:00TJ Sokol Strakonice BTJ Blatná B
1013. 01. 2021 18:00TTC Sokol Volyně ATJ Sokol Vodňany D
1013. 01. 2021 18:00TJ Osek,z.s.BCehnice A
1013. 01. 2021 18:00TJ Sokol Vodňany ETJ Sokol Lnáře A
1013. 01. 2021 18:00TJ Blatná CTJ ZD Záboří z.s.
1120. 01. 2021 18:00TJ Blatná CTJ Sokol Strakonice B
1120. 01. 2021 18:00TJ ZD Záboří z.s.TJ Sokol Vodňany E
1120. 01. 2021 18:00TJ Sokol Lnáře ATJ Osek,z.s.B
1120. 01. 2021 18:00Cehnice ATTC Sokol Volyně A
1120. 01. 2021 18:00TJ Sokol Vodňany DTJ Blatná B
1227. 01. 2021 18:00TJ Sokol Strakonice BTJ Sokol Vodňany D
1227. 01. 2021 18:00TJ Blatná BCehnice A
1227. 01. 2021 18:00TTC Sokol Volyně ATJ Sokol Lnáře A
1227. 01. 2021 18:00TJ Osek,z.s.BTJ ZD Záboří z.s.
1227. 01. 2021 18:00TJ Sokol Vodňany ETJ Blatná C
1303. 02. 2021 18:00TJ Sokol Vodňany ETJ Sokol Strakonice B
1303. 02. 2021 18:00TJ Blatná CTJ Osek,z.s.B
1303. 02. 2021 18:00TJ ZD Záboří z.s.TTC Sokol Volyně A
1303. 02. 2021 18:00TJ Sokol Lnáře ATJ Blatná B
1303. 02. 2021 18:00Cehnice ATJ Sokol Vodňany D
1410. 02. 2021 18:00TJ Sokol Strakonice BCehnice A
1410. 02. 2021 18:00TJ Sokol Vodňany DTJ Sokol Lnáře A
1410. 02. 2021 18:00TJ Blatná BTJ ZD Záboří z.s.
1410. 02. 2021 18:00TTC Sokol Volyně ATJ Blatná C
1410. 02. 2021 18:00TJ Osek,z.s.BTJ Sokol Vodňany E
1517. 02. 2021 18:00TJ Osek,z.s.BTJ Sokol Strakonice B
1517. 02. 2021 18:00TJ Sokol Vodňany ETTC Sokol Volyně A
1517. 02. 2021 18:00TJ Blatná CTJ Blatná B
1517. 02. 2021 18:00TJ ZD Záboří z.s.TJ Sokol Vodňany D
1517. 02. 2021 18:00TJ Sokol Lnáře ACehnice A
1624. 02. 2021 18:00TJ Sokol Strakonice BTJ Sokol Lnáře A
1624. 02. 2021 18:00Cehnice ATJ ZD Záboří z.s.
1624. 02. 2021 18:00TJ Sokol Vodňany DTJ Blatná C
1624. 02. 2021 18:00TJ Blatná BTJ Sokol Vodňany E
1624. 02. 2021 18:00TTC Sokol Volyně ATJ Osek,z.s.B
1703. 03. 2021 18:00TTC Sokol Volyně ATJ Sokol Strakonice B
1703. 03. 2021 18:00TJ Osek,z.s.BTJ Blatná B
1703. 03. 2021 18:00TJ Sokol Vodňany ETJ Sokol Vodňany D
1703. 03. 2021 18:00TJ Blatná CCehnice A
1703. 03. 2021 18:00TJ ZD Záboří z.s.TJ Sokol Lnáře A
1810. 03. 2021 18:00TJ Sokol Strakonice BTJ ZD Záboří z.s.
1810. 03. 2021 18:00TJ Sokol Lnáře ATJ Blatná C
1810. 03. 2021 18:00Cehnice ATJ Sokol Vodňany E
1810. 03. 2021 18:00TJ Sokol Vodňany DTJ Osek,z.s.B
1810. 03. 2021 18:00TJ Blatná BTTC Sokol Volyně A
Regionální přebor II
114. 10. 2020 18:00TJ Sokol Strakonice CTJ Třebohostice B
114. 10. 2020 18:00ČZ Strakonice Elektrostav "D"Sportovní klub Řepice
114. 10. 2020 18:00TJ Sokol Lnáře B-KasejoviceCehnice B
114. 10. 2020 18:00TTC Sokol Volyně BTJ Sokol Vodňany F
114. 10. 2020 18:00TJ Sokol Strakonice DSpolek stolních tenistů Mačkov
221. 10. 2020 18:00TJ Třebohostice BSpolek stolních tenistů Mačkov
221. 10. 2020 18:00TJ Sokol Vodňany FTJ Sokol Strakonice D
221. 10. 2020 18:00Cehnice BTTC Sokol Volyně B
221. 10. 2020 18:00Sportovní klub ŘepiceTJ Sokol Lnáře B-Kasejovice
221. 10. 2020 18:00TJ Sokol Strakonice CČZ Strakonice Elektrostav "D"
328. 10. 2020 18:00ČZ Strakonice Elektrostav "D"TJ Třebohostice B
328. 10. 2020 18:00TJ Sokol Lnáře B-KasejoviceTJ Sokol Strakonice C
328. 10. 2020 18:00TTC Sokol Volyně BSportovní klub Řepice
328. 10. 2020 18:00TJ Sokol Strakonice DCehnice B
328. 10. 2020 18:00Spolek stolních tenistů MačkovTJ Sokol Vodňany F
404. 11. 2020 18:00TJ Třebohostice BTJ Sokol Vodňany F
404. 11. 2020 18:00Cehnice BSpolek stolních tenistů Mačkov
404. 11. 2020 18:00Sportovní klub ŘepiceTJ Sokol Strakonice D
404. 11. 2020 18:00TJ Sokol Strakonice CTTC Sokol Volyně B
404. 11. 2020 18:00ČZ Strakonice Elektrostav "D"TJ Sokol Lnáře B-Kasejovice
511. 11. 2020 18:00TJ Sokol Lnáře B-KasejoviceTJ Třebohostice B
511. 11. 2020 18:00TTC Sokol Volyně BČZ Strakonice Elektrostav "D"
511. 11. 2020 18:00TJ Sokol Strakonice DTJ Sokol Strakonice C
511. 11. 2020 18:00Spolek stolních tenistů MačkovSportovní klub Řepice
511. 11. 2020 18:00TJ Sokol Vodňany FCehnice B
618. 11. 2020 18:00TJ Třebohostice BCehnice B
618. 11. 2020 18:00Sportovní klub ŘepiceTJ Sokol Vodňany F
618. 11. 2020 18:00TJ Sokol Strakonice CSpolek stolních tenistů Mačkov
618. 11. 2020 18:00ČZ Strakonice Elektrostav "D"TJ Sokol Strakonice D
618. 11. 2020 18:00TJ Sokol Lnáře B-KasejoviceTTC Sokol Volyně B
725. 11. 2020 18:00TTC Sokol Volyně BTJ Třebohostice B
725. 11. 2020 18:00TJ Sokol Strakonice DTJ Sokol Lnáře B-Kasejovice
725. 11. 2020 18:00Spolek stolních tenistů MačkovČZ Strakonice Elektrostav "D"
725. 11. 2020 18:00TJ Sokol Vodňany FTJ Sokol Strakonice C
725. 11. 2020 18:00Cehnice BSportovní klub Řepice
802. 12. 2020 18:00TJ Třebohostice BSportovní klub Řepice
802. 12. 2020 18:00TJ Sokol Strakonice CCehnice B
802. 12. 2020 18:00ČZ Strakonice Elektrostav "D"TJ Sokol Vodňany F
802. 12. 2020 18:00TJ Sokol Lnáře B-KasejoviceSpolek stolních tenistů Mačkov
802. 12. 2020 18:00TTC Sokol Volyně BTJ Sokol Strakonice D
909. 12. 2020 18:00TJ Sokol Strakonice DTJ Třebohostice B
909. 12. 2020 18:00Spolek stolních tenistů MačkovTTC Sokol Volyně B
909. 12. 2020 18:00TJ Sokol Vodňany FTJ Sokol Lnáře B-Kasejovice
909. 12. 2020 18:00Cehnice BČZ Strakonice Elektrostav "D"
909. 12. 2020 18:00Sportovní klub ŘepiceTJ Sokol Strakonice C
1013. 01. 2021 18:00TJ Třebohostice BTJ Sokol Strakonice C
1013. 01. 2021 18:00Sportovní klub ŘepiceČZ Strakonice Elektrostav "D"
1013. 01. 2021 18:00Cehnice BTJ Sokol Lnáře B-Kasejovice
1013. 01. 2021 18:00TJ Sokol Vodňany FTTC Sokol Volyně B
1013. 01. 2021 18:00Spolek stolních tenistů MačkovTJ Sokol Strakonice D
1120. 01. 2021 18:00Spolek stolních tenistů MačkovTJ Třebohostice B
1120. 01. 2021 18:00TJ Sokol Strakonice DTJ Sokol Vodňany F
1120. 01. 2021 18:00TTC Sokol Volyně BCehnice B
1120. 01. 2021 18:00TJ Sokol Lnáře B-KasejoviceSportovní klub Řepice
1120. 01. 2021 18:00ČZ Strakonice Elektrostav "D"TJ Sokol Strakonice C
1227. 01. 2021 18:00TJ Třebohostice BČZ Strakonice Elektrostav "D"
1227. 01. 2021 18:00TJ Sokol Strakonice CTJ Sokol Lnáře B-Kasejovice
1227. 01. 2021 18:00Sportovní klub ŘepiceTTC Sokol Volyně B
1227. 01. 2021 18:00Cehnice BTJ Sokol Strakonice D
1227. 01. 2021 18:00TJ Sokol Vodňany FSpolek stolních tenistů Mačkov
1303. 02. 2021 18:00TJ Sokol Vodňany FTJ Třebohostice B
1303. 02. 2021 18:00Spolek stolních tenistů MačkovCehnice B
1303. 02. 2021 18:00TJ Sokol Strakonice DSportovní klub Řepice
1303. 02. 2021 18:00TTC Sokol Volyně BTJ Sokol Strakonice C
1303. 02. 2021 18:00TJ Sokol Lnáře B-KasejoviceČZ Strakonice Elektrostav "D"
1410. 02. 2021 18:00TJ Třebohostice BTJ Sokol Lnáře B-Kasejovice
1410. 02. 2021 18:00ČZ Strakonice Elektrostav "D"TTC Sokol Volyně B
1410. 02. 2021 18:00TJ Sokol Strakonice CTJ Sokol Strakonice D
1410. 02. 2021 18:00Sportovní klub ŘepiceSpolek stolních tenistů Mačkov
1410. 02. 2021 18:00Cehnice BTJ Sokol Vodňany F
1517. 02. 2021 18:00Cehnice BTJ Třebohostice B
1517. 02. 2021 18:00TJ Sokol Vodňany FSportovní klub Řepice
1517. 02. 2021 18:00Spolek stolních tenistů MačkovTJ Sokol Strakonice C
1517. 02. 2021 18:00TJ Sokol Strakonice DČZ Strakonice Elektrostav "D"
1517. 02. 2021 18:00TTC Sokol Volyně BTJ Sokol Lnáře B-Kasejovice
1624. 02. 2021 18:00TJ Třebohostice BTTC Sokol Volyně B
1624. 02. 2021 18:00TJ Sokol Lnáře B-KasejoviceTJ Sokol Strakonice D
1624. 02. 2021 18:00ČZ Strakonice Elektrostav "D"Spolek stolních tenistů Mačkov
1624. 02. 2021 18:00TJ Sokol Strakonice CTJ Sokol Vodňany F
1624. 02. 2021 18:00Sportovní klub ŘepiceCehnice B
1703. 03. 2021 18:00Sportovní klub ŘepiceTJ Třebohostice B
1703. 03. 2021 18:00Cehnice BTJ Sokol Strakonice C
1703. 03. 2021 18:00TJ Sokol Vodňany FČZ Strakonice Elektrostav "D"
1703. 03. 2021 18:00Spolek stolních tenistů MačkovTJ Sokol Lnáře B-Kasejovice
1703. 03. 2021 18:00TJ Sokol Strakonice DTTC Sokol Volyně B
1810. 03. 2021 18:00TJ Třebohostice BTJ Sokol Strakonice D
1810. 03. 2021 18:00TTC Sokol Volyně BSpolek stolních tenistů Mačkov
1810. 03. 2021 18:00TJ Sokol Lnáře B-KasejoviceTJ Sokol Vodňany F
1810. 03. 2021 18:00ČZ Strakonice Elektrostav "D"Cehnice B
1810. 03. 2021 18:00TJ Sokol Strakonice CSportovní klub Řepice

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy