Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální přebor 1. třídy
111. 09. 2020 20:00RUFA Bechyně BSokol Mezno A6:12
110. 09. 2020 18:00MAS Sez. Ústí "B"SDH Orlov A9:9
109. 09. 2020 18:00TJ Dražice AZhořklokot A16:2
110. 09. 2020 19:00SK Choustník AN. Dvory B9:9
108. 09. 2020 18:30DDM Soběslav CSokol Tábor A4:14
110. 09. 2020 19:15VS Tábor CTJ VS Tábor D9:9
215. 09. 2020 18:30Sokol Mezno ATJ VS Tábor D9:9
217. 09. 2020 18:30Sokol Tábor AVS Tábor C10:8
217. 09. 2020 18:30N. Dvory BDDM Soběslav C8:10
217. 09. 2020 18:00Zhořklokot ASK Choustník A5:13
218. 09. 2020 18:00Sudo. u Bechyně ASDH Orlov A15:3
218. 09. 2020 20:00RUFA Bechyně BMAS Sez. Ústí "B"11:7
324. 09. 2020 18:00MAS Sez. Ústí "B"Sokol Mezno A7:11
325. 09. 2020 18:00Sudo. u Bechyně ARUFA Bechyně B12:6
323. 09. 2020 18:00TJ Dražice ASDH Orlov A
322. 09. 2020 18:30DDM Soběslav CZhořklokot A13:5
324. 09. 2020 19:15VS Tábor CN. Dvory B13:5
323. 09. 2020 18:30TJ VS Tábor DSokol Tábor A5:13
429. 09. 2020 18:30Sokol Mezno ASokol Tábor A11:7
401. 10. 2020 18:30N. Dvory BTJ VS Tábor D6:12
401. 10. 2020 19:15VS Tábor CZhořklokot A10:8
401. 10. 2020 18:30SDH Orlov ASK Choustník A10:8
402. 10. 2020 20:00RUFA Bechyně BTJ Dražice A9:9
401. 10. 2020 18:00MAS Sez. Ústí "B"Sudo. u Bechyně A
odloženo
509. 10. 2020 18:00Sudo. u Bechyně ASokol Mezno A11:7
507. 10. 2020 18:00TJ Dražice AMAS Sez. Ústí "B"13:5
508. 10. 2020 19:00SK Choustník ARUFA Bechyně B6:12
506. 10. 2020 18:30DDM Soběslav CSDH Orlov A14:4
507. 10. 2020 18:30TJ VS Tábor DZhořklokot A13:5
508. 10. 2020 18:30Sokol Tábor AN. Dvory B14:4
613. 10. 2020 18:30Sokol Mezno AN. Dvory B
615. 10. 2020 18:00Zhořklokot ASokol Tábor A
615. 10. 2020 18:30SDH Orlov AVS Tábor C
616. 10. 2020 20:00RUFA Bechyně BDDM Soběslav C
615. 10. 2020 18:00MAS Sez. Ústí "B"SK Choustník A
616. 10. 2020 18:00Sudo. u Bechyně ATJ Dražice A
721. 10. 2020 18:00TJ Dražice ASokol Mezno A
722. 10. 2020 19:00SK Choustník ASudo. u Bechyně A
720. 10. 2020 18:30DDM Soběslav CMAS Sez. Ústí "B"
722. 10. 2020 19:15VS Tábor CRUFA Bechyně B
721. 10. 2020 18:30TJ VS Tábor DSDH Orlov A
722. 10. 2020 18:30N. Dvory BZhořklokot A
803. 11. 2020 18:30Sokol Mezno AZhořklokot A
805. 11. 2020 18:30SDH Orlov ASokol Tábor A
806. 11. 2020 20:00RUFA Bechyně BTJ VS Tábor D
805. 11. 2020 18:00MAS Sez. Ústí "B"VS Tábor C
806. 11. 2020 18:00Sudo. u Bechyně ADDM Soběslav C
804. 11. 2020 18:00TJ Dražice ASK Choustník A
912. 11. 2020 19:00SK Choustník ASokol Mezno A
910. 11. 2020 18:30DDM Soběslav CTJ Dražice A
912. 11. 2020 19:15VS Tábor CSudo. u Bechyně A
911. 11. 2020 18:30TJ VS Tábor DMAS Sez. Ústí "B"
912. 11. 2020 18:30Sokol Tábor ARUFA Bechyně B
912. 11. 2020 18:30N. Dvory BSDH Orlov A
1019. 11. 2020 18:30SDH Orlov AZhořklokot A
1020. 11. 2020 20:00RUFA Bechyně BN. Dvory B
1019. 11. 2020 18:00MAS Sez. Ústí "B"Sokol Tábor A
1020. 11. 2020 18:00Sudo. u Bechyně ATJ VS Tábor D
1019. 11. 2020 19:15VS Tábor CTJ Dražice A
1019. 11. 2020 19:00SK Choustník ADDM Soběslav C
1124. 11. 2020 18:30DDM Soběslav CSokol Mezno A
1126. 11. 2020 19:15VS Tábor CSK Choustník A
1125. 11. 2020 18:30TJ VS Tábor DTJ Dražice A
1126. 11. 2020 18:30Sokol Tábor ASudo. u Bechyně A
1126. 11. 2020 18:30N. Dvory BMAS Sez. Ústí "B"
1126. 11. 2020 18:00Zhořklokot ARUFA Bechyně B
1201. 12. 2020 18:30Sokol Mezno ASDH Orlov A
1203. 12. 2020 18:00MAS Sez. Ústí "B"Zhořklokot A
1204. 12. 2020 18:00Sudo. u Bechyně AN. Dvory B
1202. 12. 2020 18:00TJ Dražice ASokol Tábor A
1203. 12. 2020 19:00SK Choustník ATJ VS Tábor D
1201. 12. 2020 18:30DDM Soběslav CVS Tábor C
1310. 12. 2020 19:15VS Tábor CSokol Mezno A
1309. 12. 2020 18:30TJ VS Tábor DDDM Soběslav C
1310. 12. 2020 18:30Sokol Tábor ASK Choustník A
1310. 12. 2020 18:30N. Dvory BTJ Dražice A
1310. 12. 2020 18:00Zhořklokot ASudo. u Bechyně A
1310. 12. 2020 18:30SDH Orlov ARUFA Bechyně B
1405. 01. 2021 18:30Sokol Mezno ARUFA Bechyně B
1407. 01. 2021 18:30SDH Orlov AMAS Sez. Ústí "B"
1407. 01. 2021 18:00Zhořklokot ATJ Dražice A
1407. 01. 2021 18:30N. Dvory BSK Choustník A
1407. 01. 2021 18:30Sokol Tábor ADDM Soběslav C
1406. 01. 2021 18:30TJ VS Tábor DVS Tábor C
1513. 01. 2021 18:30TJ VS Tábor DSokol Mezno A
1514. 01. 2021 19:15VS Tábor CSokol Tábor A
1512. 01. 2021 18:30DDM Soběslav CN. Dvory B
1514. 01. 2021 19:00SK Choustník AZhořklokot A
1514. 01. 2021 18:30SDH Orlov ASudo. u Bechyně A
1514. 01. 2021 18:00MAS Sez. Ústí "B"RUFA Bechyně B
1619. 01. 2021 18:30Sokol Mezno AMAS Sez. Ústí "B"
1622. 01. 2021 20:00RUFA Bechyně BSudo. u Bechyně A
1621. 01. 2021 18:30SDH Orlov ATJ Dražice A
1621. 01. 2021 18:00Zhořklokot ADDM Soběslav C
1621. 01. 2021 18:30N. Dvory BVS Tábor C
1621. 01. 2021 18:30Sokol Tábor ATJ VS Tábor D
1728. 01. 2021 18:30Sokol Tábor ASokol Mezno A
1727. 01. 2021 18:30TJ VS Tábor DN. Dvory B
1728. 01. 2021 18:00Zhořklokot AVS Tábor C
1728. 01. 2021 19:00SK Choustník ASDH Orlov A
1727. 01. 2021 18:00TJ Dražice ARUFA Bechyně B
1729. 01. 2021 18:00Sudo. u Bechyně AMAS Sez. Ústí "B"
1802. 02. 2021 18:30Sokol Mezno ASudo. u Bechyně A
1804. 02. 2021 18:00MAS Sez. Ústí "B"TJ Dražice A
1805. 02. 2021 20:00RUFA Bechyně BSK Choustník A
1804. 02. 2021 18:30SDH Orlov ADDM Soběslav C
1804. 02. 2021 18:00Zhořklokot ATJ VS Tábor D
1804. 02. 2021 18:30N. Dvory BSokol Tábor A
1911. 02. 2021 18:30N. Dvory BSokol Mezno A
1911. 02. 2021 18:30Sokol Tábor AZhořklokot A
1911. 02. 2021 19:15VS Tábor CSDH Orlov A
1909. 02. 2021 18:30DDM Soběslav CRUFA Bechyně B
1911. 02. 2021 19:00SK Choustník AMAS Sez. Ústí "B"
1910. 02. 2021 18:00TJ Dražice ASudo. u Bechyně A
2016. 02. 2021 18:30Sokol Mezno ATJ Dražice A
2019. 02. 2021 18:00Sudo. u Bechyně ASK Choustník A
2018. 02. 2021 18:00MAS Sez. Ústí "B"DDM Soběslav C
2019. 02. 2021 20:00RUFA Bechyně BVS Tábor C
2018. 02. 2021 18:30SDH Orlov ATJ VS Tábor D
2018. 02. 2021 18:00Zhořklokot AN. Dvory B
2125. 02. 2021 18:00Zhořklokot ASokol Mezno A
2125. 02. 2021 18:30Sokol Tábor ASDH Orlov A
2124. 02. 2021 18:30TJ VS Tábor DRUFA Bechyně B
2125. 02. 2021 19:15VS Tábor CMAS Sez. Ústí "B"
2123. 02. 2021 18:30DDM Soběslav CSudo. u Bechyně A
2125. 02. 2021 19:00SK Choustník ATJ Dražice A
2202. 03. 2021 18:30Sokol Mezno ASK Choustník A
2203. 03. 2021 18:00TJ Dražice ADDM Soběslav C
2205. 03. 2021 18:00Sudo. u Bechyně AVS Tábor C
2204. 03. 2021 18:00MAS Sez. Ústí "B"TJ VS Tábor D
2205. 03. 2021 20:00RUFA Bechyně BSokol Tábor A
2204. 03. 2021 18:30SDH Orlov AN. Dvory B
2311. 03. 2021 18:00Zhořklokot ASDH Orlov A
2311. 03. 2021 18:30N. Dvory BRUFA Bechyně B
2311. 03. 2021 18:30Sokol Tábor AMAS Sez. Ústí "B"
2310. 03. 2021 18:30TJ VS Tábor DSudo. u Bechyně A
2310. 03. 2021 18:00TJ Dražice AVS Tábor C
2309. 03. 2021 18:30DDM Soběslav CSK Choustník A
2416. 03. 2021 18:30Sokol Mezno ADDM Soběslav C
2418. 03. 2021 19:00SK Choustník AVS Tábor C
2417. 03. 2021 18:00TJ Dražice ATJ VS Tábor D
2419. 03. 2021 18:00Sudo. u Bechyně ASokol Tábor A
2418. 03. 2021 18:00MAS Sez. Ústí "B"N. Dvory B
2419. 03. 2021 20:00RUFA Bechyně BZhořklokot A
2525. 03. 2021 18:30SDH Orlov ASokol Mezno A
2525. 03. 2021 18:00Zhořklokot AMAS Sez. Ústí "B"
2525. 03. 2021 18:30N. Dvory BSudo. u Bechyně A
2525. 03. 2021 18:30Sokol Tábor ATJ Dražice A
2524. 03. 2021 18:30TJ VS Tábor DSK Choustník A
2525. 03. 2021 19:15VS Tábor CDDM Soběslav C
2630. 03. 2021 18:30Sokol Mezno AVS Tábor C
2630. 03. 2021 18:30DDM Soběslav CTJ VS Tábor D
2601. 04. 2021 19:00SK Choustník ASokol Tábor A
2631. 03. 2021 18:00TJ Dražice AN. Dvory B
2602. 04. 2021 18:00Sudo. u Bechyně AZhořklokot A
2602. 04. 2021 20:00RUFA Bechyně BSDH Orlov A

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy