Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní přebor 1. třídy
125. 09. 2020 18:00TJ Viktoria Dětřichov AST Frýdlant B10:8
125. 09. 2020 18:00SKST Liberec MKST Victory Liberec C13:5
125. 09. 2020 18:00SKST Liberec LST Frýdlant C13:5
125. 09. 2020 18:00TTC Jablonné v Podještědí BJiskra Raspenava C11:7
125. 09. 2020 18:00KST Victory Liberec DTTC Liberec A18:0
125. 09. 2020 19:30ST Frýdlant ATTC Hrádek nad Nisou A12:6
202. 10. 2020 19:30ST Frýdlant BTTC Hrádek nad Nisou A7:11
202. 10. 2020 19:15TTC Liberec AST Frýdlant A4:14
230. 09. 2020 19:00Jiskra Raspenava CKST Victory Liberec D7:11
201. 10. 2020 19:00ST Frýdlant CTTC Jablonné v Podještědí B12:6
202. 10. 2020 18:00KST Victory Liberec CSKST Liberec L3:15
202. 10. 2020 18:00TJ Viktoria Dětřichov ASKST Liberec M14:4
309. 10. 2020 18:00SKST Liberec MST Frýdlant B10:8
309. 10. 2020 18:00SKST Liberec LTJ Viktoria Dětřichov A12:6
309. 10. 2020 18:00TTC Jablonné v Podještědí BKST Victory Liberec C 
309. 10. 2020 18:00KST Victory Liberec DST Frýdlant C16:2
309. 10. 2020 19:30ST Frýdlant AJiskra Raspenava C 
309. 10. 2020 18:30TTC Hrádek nad Nisou ATTC Liberec A 
416. 10. 2020 19:30ST Frýdlant BTTC Liberec A 
414. 10. 2020 19:00Jiskra Raspenava CTTC Hrádek nad Nisou A 
415. 10. 2020 19:00ST Frýdlant CST Frýdlant A 
416. 10. 2020 18:00KST Victory Liberec CKST Victory Liberec D 
416. 10. 2020 18:00TJ Viktoria Dětřichov ATTC Jablonné v Podještědí B 
416. 10. 2020 18:00SKST Liberec MSKST Liberec L 
523. 10. 2020 18:00SKST Liberec LST Frýdlant B 
523. 10. 2020 18:00TTC Jablonné v Podještědí BSKST Liberec M 
523. 10. 2020 18:00KST Victory Liberec DTJ Viktoria Dětřichov A 
523. 10. 2020 19:30ST Frýdlant AKST Victory Liberec C 
523. 10. 2020 18:30TTC Hrádek nad Nisou AST Frýdlant C 
523. 10. 2020 19:15TTC Liberec AJiskra Raspenava C 
606. 11. 2020 19:30ST Frýdlant BJiskra Raspenava C 
605. 11. 2020 19:00ST Frýdlant CTTC Liberec A 
606. 11. 2020 18:00KST Victory Liberec CTTC Hrádek nad Nisou A 
606. 11. 2020 18:00TJ Viktoria Dětřichov AST Frýdlant A 
606. 11. 2020 18:00SKST Liberec MKST Victory Liberec D 
606. 11. 2020 18:00SKST Liberec LTTC Jablonné v Podještědí B 
713. 11. 2020 18:00TTC Jablonné v Podještědí BST Frýdlant B 
713. 11. 2020 18:00KST Victory Liberec DSKST Liberec L 
713. 11. 2020 19:30ST Frýdlant ASKST Liberec M 
713. 11. 2020 18:30TTC Hrádek nad Nisou ATJ Viktoria Dětřichov A 
713. 11. 2020 19:15TTC Liberec AKST Victory Liberec C 
711. 11. 2020 19:00Jiskra Raspenava CST Frýdlant C 
820. 11. 2020 19:30ST Frýdlant BST Frýdlant C 
820. 11. 2020 18:00KST Victory Liberec CJiskra Raspenava C 
820. 11. 2020 18:00TJ Viktoria Dětřichov ATTC Liberec A 
820. 11. 2020 18:00SKST Liberec MTTC Hrádek nad Nisou A 
820. 11. 2020 18:00SKST Liberec LST Frýdlant A 
820. 11. 2020 18:00TTC Jablonné v Podještědí BKST Victory Liberec D 
927. 11. 2020 18:00KST Victory Liberec DST Frýdlant B 
927. 11. 2020 19:30ST Frýdlant ATTC Jablonné v Podještědí B 
927. 11. 2020 18:30TTC Hrádek nad Nisou ASKST Liberec L 
927. 11. 2020 19:15TTC Liberec ASKST Liberec M 
925. 11. 2020 19:00Jiskra Raspenava CTJ Viktoria Dětřichov A 
926. 11. 2020 19:00ST Frýdlant CKST Victory Liberec C 
1004. 12. 2020 19:30ST Frýdlant BKST Victory Liberec C 
1004. 12. 2020 18:00TJ Viktoria Dětřichov AST Frýdlant C 
1004. 12. 2020 18:00SKST Liberec MJiskra Raspenava C 
1004. 12. 2020 18:00SKST Liberec LTTC Liberec A 
1004. 12. 2020 18:00TTC Jablonné v Podještědí BTTC Hrádek nad Nisou A 
1004. 12. 2020 18:00KST Victory Liberec DST Frýdlant A 
1111. 12. 2020 19:30ST Frýdlant AST Frýdlant B 
1111. 12. 2020 18:30TTC Hrádek nad Nisou AKST Victory Liberec D 
1111. 12. 2020 19:15TTC Liberec ATTC Jablonné v Podještědí B 
1109. 12. 2020 19:00Jiskra Raspenava CSKST Liberec L 
1110. 12. 2020 19:00ST Frýdlant CSKST Liberec M 
1111. 12. 2020 18:00KST Victory Liberec CTJ Viktoria Dětřichov A 
1208. 01. 2021 19:30ST Frýdlant BTJ Viktoria Dětřichov A 
1208. 01. 2021 18:00KST Victory Liberec CSKST Liberec M 
1207. 01. 2021 19:00ST Frýdlant CSKST Liberec L 
1206. 01. 2021 19:00Jiskra Raspenava CTTC Jablonné v Podještědí B 
1208. 01. 2021 19:15TTC Liberec AKST Victory Liberec D 
1208. 01. 2021 18:30TTC Hrádek nad Nisou AST Frýdlant A 
1315. 01. 2021 18:30TTC Hrádek nad Nisou AST Frýdlant B 
1315. 01. 2021 19:30ST Frýdlant ATTC Liberec A 
1315. 01. 2021 18:00KST Victory Liberec DJiskra Raspenava C 
1315. 01. 2021 18:00TTC Jablonné v Podještědí BST Frýdlant C 
1315. 01. 2021 18:00SKST Liberec LKST Victory Liberec C 
1315. 01. 2021 18:00SKST Liberec MTJ Viktoria Dětřichov A 
1422. 01. 2021 19:30ST Frýdlant BSKST Liberec M 
1422. 01. 2021 18:00TJ Viktoria Dětřichov ASKST Liberec L 
1422. 01. 2021 18:00KST Victory Liberec CTTC Jablonné v Podještědí B 
1421. 01. 2021 19:00ST Frýdlant CKST Victory Liberec D 
1420. 01. 2021 19:00Jiskra Raspenava CST Frýdlant A 
1422. 01. 2021 19:15TTC Liberec ATTC Hrádek nad Nisou A 
1512. 02. 2021 19:15TTC Liberec AST Frýdlant B 
1512. 02. 2021 18:30TTC Hrádek nad Nisou AJiskra Raspenava C 
1516. 09. 2020 17:00ST Frýdlant AST Frýdlant C15:3
1506. 10. 2020 16:00KST Victory Liberec DKST Victory Liberec C14:4
1512. 02. 2021 18:00TTC Jablonné v Podještědí BTJ Viktoria Dětřichov A 
1501. 10. 2020 18:00
Hala SKST Liberec
SKST Liberec LSKST Liberec M11:7
1619. 02. 2021 19:30ST Frýdlant BSKST Liberec L 
1619. 02. 2021 18:00SKST Liberec MTTC Jablonné v Podještědí B 
1619. 02. 2021 18:00TJ Viktoria Dětřichov AKST Victory Liberec D 
1619. 02. 2021 18:00KST Victory Liberec CST Frýdlant A 
1618. 02. 2021 19:00ST Frýdlant CTTC Hrádek nad Nisou A 
1617. 02. 2021 19:00Jiskra Raspenava CTTC Liberec A 
1724. 02. 2021 19:00Jiskra Raspenava CST Frýdlant B 
1726. 02. 2021 19:15TTC Liberec AST Frýdlant C 
1726. 02. 2021 18:30TTC Hrádek nad Nisou AKST Victory Liberec C 
1726. 02. 2021 19:30ST Frýdlant ATJ Viktoria Dětřichov A 
1726. 02. 2021 18:00KST Victory Liberec DSKST Liberec M 
1726. 02. 2021 18:00TTC Jablonné v Podještědí BSKST Liberec L 
1805. 03. 2021 19:30ST Frýdlant BTTC Jablonné v Podještědí B 
1805. 03. 2021 18:00SKST Liberec LKST Victory Liberec D 
1805. 03. 2021 18:00SKST Liberec MST Frýdlant A 
1805. 03. 2021 18:00TJ Viktoria Dětřichov ATTC Hrádek nad Nisou A 
1805. 03. 2021 18:00KST Victory Liberec CTTC Liberec A 
1804. 03. 2021 19:00ST Frýdlant CJiskra Raspenava C 
1907. 10. 2020 17:00ST Frýdlant CST Frýdlant B11:7
1910. 03. 2021 19:00Jiskra Raspenava CKST Victory Liberec C 
1912. 03. 2021 19:15TTC Liberec ATJ Viktoria Dětřichov A 
1912. 03. 2021 18:30TTC Hrádek nad Nisou ASKST Liberec M 
1912. 03. 2021 19:30ST Frýdlant ASKST Liberec L 
1912. 03. 2021 18:00KST Victory Liberec DTTC Jablonné v Podještědí B 
2019. 03. 2021 19:30ST Frýdlant BKST Victory Liberec D 
2019. 03. 2021 18:00TTC Jablonné v Podještědí BST Frýdlant A 
2019. 03. 2021 18:00SKST Liberec LTTC Hrádek nad Nisou A 
2019. 03. 2021 18:00SKST Liberec MTTC Liberec A 
2019. 03. 2021 18:00TJ Viktoria Dětřichov AJiskra Raspenava C 
2019. 03. 2021 18:00KST Victory Liberec CST Frýdlant C 
2126. 03. 2021 18:00KST Victory Liberec CST Frýdlant B 
2125. 03. 2021 19:00ST Frýdlant CTJ Viktoria Dětřichov A 
2124. 03. 2021 19:00Jiskra Raspenava CSKST Liberec M 
2126. 03. 2021 19:15TTC Liberec ASKST Liberec L 
2126. 03. 2021 18:30TTC Hrádek nad Nisou ATTC Jablonné v Podještědí B 
2126. 03. 2021 19:30ST Frýdlant AKST Victory Liberec D 
2218. 09. 2020 19:30ST Frýdlant BST Frýdlant A6:12
2209. 04. 2021 18:00KST Victory Liberec DTTC Hrádek nad Nisou A 
2209. 04. 2021 18:00TTC Jablonné v Podještědí BTTC Liberec A 
2209. 04. 2021 18:00SKST Liberec LJiskra Raspenava C 
2209. 04. 2021 18:00SKST Liberec MST Frýdlant C 
2209. 04. 2021 18:00TJ Viktoria Dětřichov AKST Victory Liberec C 
Okresní přebor 2. třídy
125. 09. 2020 18:00
Hala SKST Liberec
TJ Sokol Oldřichov ASKST Liberec R13:5
128. 09. 2020 18:00SKST Liberec OTTC Jablonné v Podještědí C8:10
130. 09. 2020 18:30
Hala SKST Liberec
SKST Liberec PSKST Liberec Q10:8
124. 09. 2020 19:00ST Frýdlant DSpartak Chrastava C12:6
125. 09. 2020 18:00SKST Liberec NTJ Viktoria Dětřichov B 
202. 10. 2020 18:00SKST Liberec RTJ Viktoria Dětřichov B1:17
202. 10. 2020 18:45Spartak Chrastava CSKST Liberec N 
202. 10. 2020 18:00SKST Liberec QST Frýdlant D6:12
202. 10. 2020 18:00TTC Jablonné v Podještědí CSKST Liberec P14:4
202. 10. 2020 18:00TJ Sokol Oldřichov ASKST Liberec O 
309. 10. 2020 18:00SKST Liberec OSKST Liberec R13:5
309. 10. 2020 18:00SKST Liberec PTJ Sokol Oldřichov A5:13
308. 10. 2020 19:00ST Frýdlant DTTC Jablonné v Podještědí C10:8
309. 10. 2020 18:00SKST Liberec NSKST Liberec Q5:13
309. 10. 2020 18:00TJ Viktoria Dětřichov BSpartak Chrastava C17:1
416. 10. 2020 18:00SKST Liberec RSpartak Chrastava C 
416. 10. 2020 18:00SKST Liberec QTJ Viktoria Dětřichov B 
416. 10. 2020 18:00TTC Jablonné v Podještědí CSKST Liberec N 
416. 10. 2020 18:00TJ Sokol Oldřichov AST Frýdlant D 
416. 10. 2020 18:00SKST Liberec OSKST Liberec P 
523. 10. 2020 18:00SKST Liberec PSKST Liberec R 
522. 10. 2020 19:00ST Frýdlant DSKST Liberec O 
523. 10. 2020 18:00SKST Liberec NTJ Sokol Oldřichov A 
523. 10. 2020 18:00TJ Viktoria Dětřichov BTTC Jablonné v Podještědí C 
523. 10. 2020 18:45Spartak Chrastava CSKST Liberec Q 
606. 11. 2020 18:00SKST Liberec RSKST Liberec Q 
606. 11. 2020 18:00TTC Jablonné v Podještědí CSpartak Chrastava C 
606. 11. 2020 18:00TJ Sokol Oldřichov ATJ Viktoria Dětřichov B 
606. 11. 2020 18:00SKST Liberec OSKST Liberec N 
606. 11. 2020 18:00SKST Liberec PST Frýdlant D 
712. 11. 2020 19:00ST Frýdlant DSKST Liberec R 
713. 11. 2020 18:00SKST Liberec NSKST Liberec P 
713. 11. 2020 18:00TJ Viktoria Dětřichov BSKST Liberec O 
713. 11. 2020 18:45Spartak Chrastava CTJ Sokol Oldřichov A 
713. 11. 2020 18:00SKST Liberec QTTC Jablonné v Podještědí C 
820. 11. 2020 18:00SKST Liberec RTTC Jablonné v Podještědí C 
820. 11. 2020 18:00TJ Sokol Oldřichov ASKST Liberec Q 
820. 11. 2020 18:00SKST Liberec OSpartak Chrastava C 
820. 11. 2020 18:00SKST Liberec PTJ Viktoria Dětřichov B 
819. 11. 2020 19:00ST Frýdlant DSKST Liberec N 
927. 11. 2020 18:00SKST Liberec NSKST Liberec R 
927. 11. 2020 18:00TJ Viktoria Dětřichov BST Frýdlant D 
927. 11. 2020 18:45Spartak Chrastava CSKST Liberec P 
927. 11. 2020 18:00SKST Liberec QSKST Liberec O 
927. 11. 2020 18:00TTC Jablonné v Podještědí CTJ Sokol Oldřichov A 
1008. 01. 2021 18:00
Sokolovna Oldřichov
SKST Liberec RTJ Sokol Oldřichov A 
1008. 01. 2021 18:00TTC Jablonné v Podještědí CSKST Liberec O 
1008. 01. 2021 18:00SKST Liberec QSKST Liberec P 
1008. 01. 2021 18:45Spartak Chrastava CST Frýdlant D 
1008. 01. 2021 18:00TJ Viktoria Dětřichov BSKST Liberec N 
1115. 01. 2021 18:00TJ Viktoria Dětřichov BSKST Liberec R 
1115. 01. 2021 18:00SKST Liberec NSpartak Chrastava C 
1114. 01. 2021 19:00ST Frýdlant DSKST Liberec Q 
1115. 01. 2021 18:00SKST Liberec PTTC Jablonné v Podještědí C 
1115. 01. 2021 18:00SKST Liberec OTJ Sokol Oldřichov A 
1222. 01. 2021 18:00SKST Liberec RSKST Liberec O 
1222. 01. 2021 18:00TJ Sokol Oldřichov ASKST Liberec P 
1222. 01. 2021 18:00TTC Jablonné v Podještědí CST Frýdlant D 
1222. 01. 2021 18:00SKST Liberec QSKST Liberec N 
1222. 01. 2021 18:45Spartak Chrastava CTJ Viktoria Dětřichov B 
1312. 02. 2021 18:45Spartak Chrastava CSKST Liberec R 
1312. 02. 2021 18:00TJ Viktoria Dětřichov BSKST Liberec Q 
1312. 02. 2021 18:00SKST Liberec NTTC Jablonné v Podještědí C 
1311. 02. 2021 19:00ST Frýdlant DTJ Sokol Oldřichov A 
1312. 02. 2021 18:00SKST Liberec PSKST Liberec O 
1419. 02. 2021 18:00SKST Liberec RSKST Liberec P 
1419. 02. 2021 18:00SKST Liberec OST Frýdlant D 
1419. 02. 2021 18:00TJ Sokol Oldřichov ASKST Liberec N 
1419. 02. 2021 18:00TTC Jablonné v Podještědí CTJ Viktoria Dětřichov B 
1419. 02. 2021 18:00SKST Liberec QSpartak Chrastava C 
1526. 02. 2021 18:00SKST Liberec QSKST Liberec R 
1526. 02. 2021 18:45Spartak Chrastava CTTC Jablonné v Podještědí C 
1526. 02. 2021 18:00TJ Viktoria Dětřichov BTJ Sokol Oldřichov A 
1526. 02. 2021 18:00SKST Liberec NSKST Liberec O 
1525. 02. 2021 19:00ST Frýdlant DSKST Liberec P 
1605. 03. 2021 18:00SKST Liberec RST Frýdlant D 
1605. 03. 2021 18:00SKST Liberec PSKST Liberec N 
1605. 03. 2021 18:00SKST Liberec OTJ Viktoria Dětřichov B 
1605. 03. 2021 18:00TJ Sokol Oldřichov ASpartak Chrastava C 
1605. 03. 2021 18:00TTC Jablonné v Podještědí CSKST Liberec Q 
1712. 03. 2021 18:00TTC Jablonné v Podještědí CSKST Liberec R 
1712. 03. 2021 18:00SKST Liberec QTJ Sokol Oldřichov A 
1712. 03. 2021 18:45Spartak Chrastava CSKST Liberec O 
1712. 03. 2021 18:00TJ Viktoria Dětřichov BSKST Liberec P 
1712. 03. 2021 18:00SKST Liberec NST Frýdlant D 
1819. 03. 2021 18:00SKST Liberec RSKST Liberec N 
1818. 03. 2021 19:00ST Frýdlant DTJ Viktoria Dětřichov B 
1819. 03. 2021 18:00SKST Liberec PSpartak Chrastava C 
1819. 03. 2021 18:00SKST Liberec OSKST Liberec Q 
1819. 03. 2021 18:00TJ Sokol Oldřichov ATTC Jablonné v Podještědí C 

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy