Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální soutěž první třídy
126. 09. 2020 09:00TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. DTTC Skuteč C10:3
126. 09. 2020 09:00Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. ATTC Luže A10:4
126. 09. 2020 09:00TJ MarkoviceTJ Trojovice C6:10
126. 09. 2020 09:00TJ Sokol Proseč u Skutče ASK Spartak Slatiňany A10:1
126. 09. 2020 09:00TJ Sokol RadčiceT.J. Sokol Chrudim C9:9
203. 10. 2020 09:00SK Spartak Slatiňany ATJ Sokol Radčice3:10
203. 10. 2020 09:00TJ Trojovice CTJ Sokol Proseč u Skutče A6:10
203. 10. 2020 09:00TTC Luže ATJ Markovice10:3
203. 10. 2020 09:00TTC Skuteč CKlub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. A9:9
203. 10. 2020 09:00Tělocvičná jednota Sokol ChrastTJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. D10:3
317. 10. 2020 09:00Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. ATělocvičná jednota Sokol Chrast 
317. 10. 2020 14:00TJ MarkoviceTTC Skuteč C 
317. 10. 2020 14:00TJ Sokol Proseč u Skutče ATTC Luže A 
317. 10. 2020 09:00TJ Sokol RadčiceTJ Trojovice C 
317. 10. 2020 09:00T.J. Sokol Chrudim CSK Spartak Slatiňany A 
424. 10. 2020 17:00TJ Trojovice CT.J. Sokol Chrudim C 
424. 10. 2020 09:00TTC Luže ATJ Sokol Radčice 
424. 10. 2020 09:00TTC Skuteč CTJ Sokol Proseč u Skutče A 
424. 10. 2020 09:00Tělocvičná jednota Sokol ChrastTJ Markovice 
424. 10. 2020 09:00TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. DKlub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. A 
531. 10. 2020 09:00TJ MarkoviceTJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. D 
531. 10. 2020 09:00TJ Sokol Proseč u Skutče ATělocvičná jednota Sokol Chrast 
531. 10. 2020 09:00TJ Sokol RadčiceTTC Skuteč C 
531. 10. 2020 14:00T.J. Sokol Chrudim CTTC Luže A 
531. 10. 2020 14:00SK Spartak Slatiňany ATJ Trojovice C 
614. 11. 2020 14:00TTC Luže ASK Spartak Slatiňany A 
614. 11. 2020 09:00TTC Skuteč CT.J. Sokol Chrudim C 
614. 11. 2020 09:00Tělocvičná jednota Sokol ChrastTJ Sokol Radčice 
614. 11. 2020 09:00TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. DTJ Sokol Proseč u Skutče A 
614. 11. 2020 09:00Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. ATJ Markovice 
721. 11. 2020 09:00TJ Sokol Proseč u Skutče AKlub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. A 
721. 11. 2020 09:00TJ Sokol RadčiceTJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. D 
721. 11. 2020 09:00T.J. Sokol Chrudim CTělocvičná jednota Sokol Chrast 
721. 11. 2020 09:00SK Spartak Slatiňany ATTC Skuteč C 
721. 11. 2020 17:00TJ Trojovice CTTC Luže A 
805. 12. 2020 09:00TTC Skuteč CTJ Trojovice C 
805. 12. 2020 09:00Tělocvičná jednota Sokol ChrastSK Spartak Slatiňany A 
805. 12. 2020 17:00TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. DT.J. Sokol Chrudim C 
805. 12. 2020 09:00Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. ATJ Sokol Radčice 
805. 12. 2020 09:00TJ MarkoviceTJ Sokol Proseč u Skutče A 
912. 12. 2020 09:00TJ Sokol RadčiceTJ Markovice 
912. 12. 2020 17:00T.J. Sokol Chrudim CKlub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. A 
912. 12. 2020 09:00SK Spartak Slatiňany ATJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. D 
912. 12. 2020 14:00TJ Trojovice CTělocvičná jednota Sokol Chrast 
912. 12. 2020 09:00TTC Luže ATTC Skuteč C 
1019. 12. 2020 09:00Tělocvičná jednota Sokol ChrastTTC Luže A 
1019. 12. 2020 17:00TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. DTJ Trojovice C 
1019. 12. 2020 09:00Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. ASK Spartak Slatiňany A 
1019. 12. 2020 09:00TJ MarkoviceT.J. Sokol Chrudim C 
1019. 12. 2020 09:00TJ Sokol Proseč u Skutče ATJ Sokol Radčice 
1109. 01. 2021 09:00T.J. Sokol Chrudim CTJ Sokol Proseč u Skutče A 
1109. 01. 2021 14:00SK Spartak Slatiňany ATJ Markovice 
1109. 01. 2021 09:00TJ Trojovice CKlub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. A 
1109. 01. 2021 09:00TTC Luže ATJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. D 
1109. 01. 2021 09:00TTC Skuteč CTělocvičná jednota Sokol Chrast 
1216. 01. 2021 09:00TTC Skuteč CTJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. D 
1216. 01. 2021 14:00TTC Luže AKlub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. A 
1216. 01. 2021 09:00TJ Trojovice CTJ Markovice 
1216. 01. 2021 09:00SK Spartak Slatiňany ATJ Sokol Proseč u Skutče A 
1216. 01. 2021 14:00T.J. Sokol Chrudim CTJ Sokol Radčice 
1323. 01. 2021 09:00TJ Sokol RadčiceSK Spartak Slatiňany A 
1323. 01. 2021 09:00TJ Sokol Proseč u Skutče ATJ Trojovice C 
1323. 01. 2021 09:00TJ MarkoviceTTC Luže A 
1323. 01. 2021 09:00Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. ATTC Skuteč C 
1323. 01. 2021 17:00TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. DTělocvičná jednota Sokol Chrast 
1406. 02. 2021 09:00Tělocvičná jednota Sokol ChrastKlub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. A 
1406. 02. 2021 09:00TTC Skuteč CTJ Markovice 
1406. 02. 2021 09:00TTC Luže ATJ Sokol Proseč u Skutče A 
1406. 02. 2021 14:00TJ Trojovice CTJ Sokol Radčice 
1406. 02. 2021 09:00SK Spartak Slatiňany AT.J. Sokol Chrudim C 
1520. 02. 2021 09:00T.J. Sokol Chrudim CTJ Trojovice C 
1520. 02. 2021 09:00TJ Sokol RadčiceTTC Luže A 
1520. 02. 2021 09:00TJ Sokol Proseč u Skutče ATTC Skuteč C 
1520. 02. 2021 09:00TJ MarkoviceTělocvičná jednota Sokol Chrast 
1520. 02. 2021 09:00Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. ATJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. D 
1627. 02. 2021 09:00TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. DTJ Markovice 
1627. 02. 2021 09:00Tělocvičná jednota Sokol ChrastTJ Sokol Proseč u Skutče A 
1627. 02. 2021 17:00TTC Skuteč CTJ Sokol Radčice 
1627. 02. 2021 14:00TTC Luže AT.J. Sokol Chrudim C 
1627. 02. 2021 09:00TJ Trojovice CSK Spartak Slatiňany A 
1706. 03. 2021 09:00SK Spartak Slatiňany ATTC Luže A 
1706. 03. 2021 14:00T.J. Sokol Chrudim CTTC Skuteč C 
1706. 03. 2021 14:00TJ Sokol RadčiceTělocvičná jednota Sokol Chrast 
1706. 03. 2021 09:00TJ Sokol Proseč u Skutče ATJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. D 
1706. 03. 2021 09:00TJ MarkoviceKlub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. A 
1813. 03. 2021 09:00Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. ATJ Sokol Proseč u Skutče A 
1813. 03. 2021 17:00TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. DTJ Sokol Radčice 
1813. 03. 2021 09:00Tělocvičná jednota Sokol ChrastT.J. Sokol Chrudim C 
1813. 03. 2021 09:00TTC Skuteč CSK Spartak Slatiňany A 
1813. 03. 2021 09:00TTC Luže ATJ Trojovice C 
1920. 03. 2021 14:00TJ Trojovice CTTC Skuteč C 
1920. 03. 2021 14:00SK Spartak Slatiňany ATělocvičná jednota Sokol Chrast 
1920. 03. 2021 09:00T.J. Sokol Chrudim CTJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. D 
1920. 03. 2021 09:00TJ Sokol RadčiceKlub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. A 
1920. 03. 2021 09:00TJ Sokol Proseč u Skutče ATJ Markovice 
2027. 03. 2021 09:00TJ MarkoviceTJ Sokol Radčice 
2027. 03. 2021 17:00Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. AT.J. Sokol Chrudim C 
2027. 03. 2021 17:00TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. DSK Spartak Slatiňany A 
2027. 03. 2021 09:00Tělocvičná jednota Sokol ChrastTJ Trojovice C 
2027. 03. 2021 09:00TTC Skuteč CTTC Luže A 
2103. 04. 2021 09:00TTC Luže ATělocvičná jednota Sokol Chrast 
2103. 04. 2021 14:00TJ Trojovice CTJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. D 
2103. 04. 2021 09:00SK Spartak Slatiňany AKlub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. A 
2103. 04. 2021 14:00T.J. Sokol Chrudim CTJ Markovice 
2103. 04. 2021 09:00TJ Sokol RadčiceTJ Sokol Proseč u Skutče A 
2210. 04. 2021 14:00TJ Sokol Proseč u Skutče AT.J. Sokol Chrudim C 
2210. 04. 2021 09:00TJ MarkoviceSK Spartak Slatiňany A 
2210. 04. 2021 09:00Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. ATJ Trojovice C 
2210. 04. 2021 14:00TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. DTTC Luže A 
2210. 04. 2021 09:00Tělocvičná jednota Sokol ChrastTTC Skuteč C 
Regionální soutěž druhé třídy
126. 09. 2020 14:00Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. BKlub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. C10:5
126. 09. 2020 14:00TJ Sokol Proseč u Skutče BTTC Skuteč D10:2
126. 09. 2020 09:00SK Horka z.s.TTC Luže B10:2
126. 09. 2020 09:00T.J. Sokol Chrudim DTJ Trojovice D4:10
203. 10. 2020 09:00Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. CTJ Trojovice D6:10
203. 10. 2020 14:00TTC Luže BT.J. Sokol Chrudim D0:10
203. 10. 2020 14:00TTC Skuteč DSK Horka z.s.9:9
203. 10. 2020 14:00Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. BTJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. E8:10
317. 10. 2020 17:00TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. EKlub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. C10:3
317. 10. 2020 09:00TJ Sokol Proseč u Skutče BKlub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. B10:3
317. 10. 2020 14:00T.J. Sokol Chrudim DTTC Skuteč D 
317. 10. 2020 17:00TJ Trojovice DTTC Luže B 
431. 10. 2020 14:00Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. CTTC Luže B 
431. 10. 2020 09:00TTC Skuteč DTJ Trojovice D 
431. 10. 2020 09:00Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. BSK Horka z.s. 
431. 10. 2020 09:00TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. ETJ Sokol Proseč u Skutče B 
514. 11. 2020 09:00TJ Sokol Proseč u Skutče BKlub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. C 
514. 11. 2020 09:00SK Horka z.s.TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. E 
514. 11. 2020 09:00T.J. Sokol Chrudim DKlub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. B 
514. 11. 2020 09:00TTC Luže BTTC Skuteč D 
628. 11. 2020 09:00Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. CTTC Skuteč D 
628. 11. 2020 14:00Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. BTJ Trojovice D 
628. 11. 2020 17:00TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. ET.J. Sokol Chrudim D 
628. 11. 2020 09:00TJ Sokol Proseč u Skutče BSK Horka z.s. 
712. 12. 2020 09:00SK Horka z.s.Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. C 
712. 12. 2020 09:00T.J. Sokol Chrudim DTJ Sokol Proseč u Skutče B 
712. 12. 2020 09:00TJ Trojovice DTJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. E 
712. 12. 2020 14:00TTC Luže BKlub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. B 
809. 01. 2021 09:00Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. BTTC Skuteč D 
809. 01. 2021 09:00TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. ETTC Luže B 
809. 01. 2021 09:00TJ Sokol Proseč u Skutče BTJ Trojovice D 
809. 01. 2021 09:00SK Horka z.s.T.J. Sokol Chrudim D 
916. 01. 2021 09:00T.J. Sokol Chrudim DKlub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. C 
916. 01. 2021 14:00TJ Trojovice DSK Horka z.s. 
916. 01. 2021 09:00TTC Luže BTJ Sokol Proseč u Skutče B 
916. 01. 2021 14:00TTC Skuteč DTJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. E 
1023. 01. 2021 09:00Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. CKlub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. B 
1023. 01. 2021 09:00TTC Skuteč DTJ Sokol Proseč u Skutče B 
1023. 01. 2021 09:00TTC Luže BSK Horka z.s. 
1023. 01. 2021 09:00TJ Trojovice DT.J. Sokol Chrudim D 
1106. 02. 2021 09:00TJ Trojovice DKlub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. C 
1107. 02. 2021 09:00T.J. Sokol Chrudim DTTC Luže B 
1106. 02. 2021 09:00SK Horka z.s.TTC Skuteč D 
1106. 02. 2021 09:00TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. EKlub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. B 
1213. 02. 2021 14:00Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. CTJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. E 
1213. 02. 2021 09:00Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. BTJ Sokol Proseč u Skutče B 
1213. 02. 2021 09:00TTC Skuteč DT.J. Sokol Chrudim D 
1213. 02. 2021 09:00TTC Luže BTJ Trojovice D 
1327. 02. 2021 09:00TTC Luže BKlub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. C 
1327. 02. 2021 14:00TJ Trojovice DTTC Skuteč D 
1327. 02. 2021 09:00SK Horka z.s.Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. B 
1327. 02. 2021 09:00TJ Sokol Proseč u Skutče BTJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. E 
1406. 03. 2021 09:00Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. CTJ Sokol Proseč u Skutče B 
1406. 03. 2021 09:00TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. ESK Horka z.s. 
1406. 03. 2021 14:00Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. BT.J. Sokol Chrudim D 
1406. 03. 2021 09:00TTC Skuteč DTTC Luže B 
1520. 03. 2021 09:00TTC Skuteč DKlub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. C 
1520. 03. 2021 09:00TJ Trojovice DKlub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. B 
1520. 03. 2021 14:00T.J. Sokol Chrudim DTJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. E 
1520. 03. 2021 09:00SK Horka z.s.TJ Sokol Proseč u Skutče B 
1627. 03. 2021 14:00Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. CSK Horka z.s. 
1627. 03. 2021 09:00TJ Sokol Proseč u Skutče BT.J. Sokol Chrudim D 
1628. 03. 2021 17:00TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. ETJ Trojovice D 
1627. 03. 2021 09:00Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. BTTC Luže B 
1703. 04. 2021 09:00TTC Skuteč DKlub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. B 
1703. 04. 2021 14:00TTC Luže BTJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. E 
1703. 04. 2021 09:00TJ Trojovice DTJ Sokol Proseč u Skutče B 
1703. 04. 2021 09:00T.J. Sokol Chrudim DSK Horka z.s. 
1810. 04. 2021 14:00Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s. CT.J. Sokol Chrudim D 
1810. 04. 2021 09:00SK Horka z.s.TJ Trojovice D 
1810. 04. 2021 09:00TJ Sokol Proseč u Skutče BTTC Luže B 
1810. 04. 2021 09:00TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. ETTC Skuteč D 
Regionální soutěž třetí třídy
126. 09. 2020 09:00Tělocvičná jednota Sokol ChrastSK Spartak Slatiňany B0:10
126. 09. 2020 09:00KST Linea Chrudim CT.J. Sokol Chrudim E10:8
126. 09. 2020 14:00TJ MarkoviceSK Prachovice6:10
126. 09. 2020 17:00TJ Sokol Proseč u Skutče CTJ Sokol Radčice10:3
203. 10. 2020 14:00SK Spartak Slatiňany BTJ Sokol Radčice3:10
203. 10. 2020 09:00SK PrachoviceTJ Sokol Proseč u Skutče C5:10
203. 10. 2020 09:00T.J. Sokol Chrudim ETJ Markovice10:5
203. 10. 2020 14:00Tělocvičná jednota Sokol ChrastKST Linea Chrudim C1:10
317. 10. 2020 09:00KST Linea Chrudim CSK Spartak Slatiňany B 
317. 10. 2020 09:00TJ MarkoviceTělocvičná jednota Sokol Chrast 
317. 10. 2020 17:00TJ Sokol Proseč u Skutče CT.J. Sokol Chrudim E 
317. 10. 2020 14:00TJ Sokol RadčiceSK Prachovice 
431. 10. 2020 09:00SK Spartak Slatiňany BSK Prachovice 
431. 10. 2020 09:00T.J. Sokol Chrudim ETJ Sokol Radčice 
431. 10. 2020 09:00Tělocvičná jednota Sokol ChrastTJ Sokol Proseč u Skutče C 
431. 10. 2020 09:00KST Linea Chrudim CTJ Markovice 
514. 11. 2020 09:00TJ MarkoviceSK Spartak Slatiňany B 
514. 11. 2020 14:00TJ Sokol Proseč u Skutče CKST Linea Chrudim C 
514. 11. 2020 09:00TJ Sokol RadčiceTělocvičná jednota Sokol Chrast 
514. 11. 2020 09:00SK PrachoviceT.J. Sokol Chrudim E 
628. 11. 2020 14:00SK Spartak Slatiňany BT.J. Sokol Chrudim E 
628. 11. 2020 09:00Tělocvičná jednota Sokol ChrastSK Prachovice 
628. 11. 2020 09:00KST Linea Chrudim CTJ Sokol Radčice 
628. 11. 2020 09:00TJ MarkoviceTJ Sokol Proseč u Skutče C 
712. 12. 2020 09:00TJ Sokol Proseč u Skutče CSK Spartak Slatiňany B 
712. 12. 2020 14:00TJ Sokol RadčiceTJ Markovice 
712. 12. 2020 09:00SK PrachoviceKST Linea Chrudim C 
712. 12. 2020 14:00T.J. Sokol Chrudim ETělocvičná jednota Sokol Chrast 
809. 01. 2021 09:00SK Spartak Slatiňany BTělocvičná jednota Sokol Chrast 
809. 01. 2021 14:00T.J. Sokol Chrudim EKST Linea Chrudim C 
809. 01. 2021 09:00SK PrachoviceTJ Markovice 
809. 01. 2021 09:00TJ Sokol RadčiceTJ Sokol Proseč u Skutče C 
916. 01. 2021 09:00TJ Sokol RadčiceSK Spartak Slatiňany B 
916. 01. 2021 09:00TJ Sokol Proseč u Skutče CSK Prachovice 
916. 01. 2021 09:00TJ MarkoviceT.J. Sokol Chrudim E 
916. 01. 2021 09:00KST Linea Chrudim CTělocvičná jednota Sokol Chrast 
1023. 01. 2021 09:00SK Spartak Slatiňany BKST Linea Chrudim C 
1023. 01. 2021 09:00Tělocvičná jednota Sokol ChrastTJ Markovice 
1023. 01. 2021 14:00T.J. Sokol Chrudim ETJ Sokol Proseč u Skutče C 
1023. 01. 2021 09:00SK PrachoviceTJ Sokol Radčice 
1106. 02. 2021 09:00SK PrachoviceSK Spartak Slatiňany B 
1106. 02. 2021 09:00TJ Sokol RadčiceT.J. Sokol Chrudim E 
1106. 02. 2021 09:00TJ Sokol Proseč u Skutče CTělocvičná jednota Sokol Chrast 
1106. 02. 2021 09:00TJ MarkoviceKST Linea Chrudim C 
1220. 02. 2021 09:00SK Spartak Slatiňany BTJ Markovice 
1220. 02. 2021 09:00KST Linea Chrudim CTJ Sokol Proseč u Skutče C 
1220. 02. 2021 09:00Tělocvičná jednota Sokol ChrastTJ Sokol Radčice 
1220. 02. 2021 14:00T.J. Sokol Chrudim ESK Prachovice 
1306. 03. 2021 09:00T.J. Sokol Chrudim ESK Spartak Slatiňany B 
1306. 03. 2021 09:00SK PrachoviceTělocvičná jednota Sokol Chrast 
1306. 03. 2021 09:00TJ Sokol RadčiceKST Linea Chrudim C 
1306. 03. 2021 14:00TJ Sokol Proseč u Skutče CTJ Markovice 
1420. 03. 2021 09:00SK Spartak Slatiňany BTJ Sokol Proseč u Skutče C 
1420. 03. 2021 09:00TJ MarkoviceTJ Sokol Radčice 
1420. 03. 2021 09:00KST Linea Chrudim CSK Prachovice 
1420. 03. 2021 09:00Tělocvičná jednota Sokol ChrastT.J. Sokol Chrudim E 

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy