Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální přebor I. třídy
124. 09. 2020 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí BTJ Sokol Žďárky A7:11
125. 09. 2020 18:00TJ Sokol Česká Skalice ATJ Sokol Bukovice A16:2
125. 09. 2020 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DTJ Jiskra Jaroměř D15:3
123. 09. 2020 18:00TJ Náchod BTTC Nové Město nad Metují B14:4
124. 09. 2020 18:30TJ Knauf Lipí ATJ Slovan Broumov C17:1
čas, ne
202. 10. 2020 18:00TJ Jiskra Jaroměř CTJ Slovan Broumov C16:2
228. 09. 2020 18:00TTC Nové Město nad Metují BTJ Sokol Jasenná A
odloženo
228. 09. 2020 18:00TJ Jiskra Jaroměř DTJ Náchod B8:10
201. 10. 2020 17:00TJ Sokol Bukovice ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D11:7
230. 09. 2020 18:00TJ Sokol Žďárky ATJ Sokol Česká Skalice A8:10
308. 10. 2020 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí BTJ Jiskra Jaroměř C6:12
309. 10. 2020 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DTJ Sokol Žďárky A7:11
307. 10. 2020 18:00TJ Náchod BTJ Sokol Bukovice A8:10
308. 10. 2020 18:00TJ Sokol Jasenná ATJ Jiskra Jaroměř D7:11
308. 10. 2020 18:30TJ Knauf Lipí ATTC Nové Město nad Metují B18:0
412. 10. 2020 18:00TTC Nové Město nad Metují BTJ Slovan Broumov C
covid
412. 10. 2020 18:00TJ Jiskra Jaroměř DTJ Knauf Lipí A
covid
415. 10. 2020 17:00TJ Sokol Bukovice ATJ Sokol Jasenná A
covid
414. 10. 2020 18:00TJ Sokol Žďárky ATJ Náchod B
covid
415. 10. 2020 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí BTJ Sokol Česká Skalice A
covid
523. 10. 2020 18:00TJ Sokol Česká Skalice ATJ Jiskra Jaroměř C
covid
523. 10. 2020 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DTJ Lokomotiva Meziměstí B
covid
522. 10. 2020 18:00TJ Sokol Jasenná ATJ Sokol Žďárky A
covid
522. 10. 2020 18:30TJ Knauf Lipí ATJ Sokol Bukovice A
covid
523. 10. 2020 18:00TJ Slovan Broumov CTJ Jiskra Jaroměř D
covid
630. 10. 2020 18:00TJ Jiskra Jaroměř CTTC Nové Město nad Metují B 
629. 10. 2020 17:00TJ Sokol Bukovice ATJ Slovan Broumov C 
628. 10. 2020 18:00TJ Sokol Žďárky ATJ Knauf Lipí A 
629. 10. 2020 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí BTJ Náchod B 
630. 10. 2020 18:00TJ Sokol Česká Skalice ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D 
706. 11. 2020 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DTJ Jiskra Jaroměř C 
704. 11. 2020 18:00TJ Náchod BTJ Sokol Česká Skalice A 
705. 11. 2020 18:00TJ Sokol Jasenná ATJ Lokomotiva Meziměstí B 
706. 11. 2020 18:00TJ Slovan Broumov CTJ Sokol Žďárky A 
702. 11. 2020 18:00TTC Nové Město nad Metují BTJ Jiskra Jaroměř D 
818. 09. 2020 18:00
předehrání
TJ Jiskra Jaroměř CTJ Jiskra Jaroměř D12:6
812. 11. 2020 17:00TJ Sokol Bukovice ATTC Nové Město nad Metují B 
812. 11. 2020 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí BTJ Knauf Lipí A 
813. 11. 2020 18:00TJ Sokol Česká Skalice ATJ Sokol Jasenná A 
813. 11. 2020 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DTJ Náchod B 
918. 11. 2020 18:00TJ Náchod BTJ Jiskra Jaroměř C 
919. 11. 2020 18:00TJ Sokol Jasenná ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D 
919. 11. 2020 18:30TJ Knauf Lipí ATJ Sokol Česká Skalice A 
920. 11. 2020 18:00TJ Slovan Broumov CTJ Lokomotiva Meziměstí B 
916. 11. 2020 18:00TTC Nové Město nad Metují BTJ Sokol Žďárky A 
916. 11. 2020 18:00TJ Jiskra Jaroměř DTJ Sokol Bukovice A 
1027. 11. 2020 18:00TJ Jiskra Jaroměř CTJ Sokol Bukovice A 
1025. 11. 2020 18:00TJ Sokol Žďárky ATJ Jiskra Jaroměř D 
1027. 11. 2020 18:00TJ Sokol Česká Skalice ATJ Slovan Broumov C 
1027. 11. 2020 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DTJ Knauf Lipí A 
1025. 11. 2020 18:00TJ Náchod BTJ Sokol Jasenná A 
1103. 12. 2020 18:00TJ Sokol Jasenná ATJ Jiskra Jaroměř C 
1103. 12. 2020 18:30TJ Knauf Lipí ATJ Náchod B 
1104. 12. 2020 18:00TJ Slovan Broumov CTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D 
1130. 11. 2020 18:00TTC Nové Město nad Metují BTJ Lokomotiva Meziměstí B 
1103. 12. 2020 17:00TJ Sokol Bukovice ATJ Sokol Žďárky A 
1211. 12. 2020 18:00TJ Jiskra Jaroměř CTJ Sokol Žďárky A 
1210. 12. 2020 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí BTJ Jiskra Jaroměř D 
1211. 12. 2020 18:00TJ Sokol Česká Skalice ATTC Nové Město nad Metují B 
1209. 12. 2020 18:00TJ Náchod BTJ Slovan Broumov C 
1210. 12. 2020 18:00TJ Sokol Jasenná ATJ Knauf Lipí A 
1317. 12. 2020 18:30TJ Knauf Lipí ATJ Jiskra Jaroměř C 
1318. 12. 2020 18:00TJ Slovan Broumov CTJ Sokol Jasenná A 
1314. 12. 2020 18:00TTC Nové Město nad Metují BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D 
1314. 12. 2020 18:00TJ Jiskra Jaroměř DTJ Sokol Česká Skalice A 
1317. 12. 2020 17:00TJ Sokol Bukovice ATJ Lokomotiva Meziměstí B 
1406. 01. 2021 18:00TJ Sokol Žďárky ATJ Lokomotiva Meziměstí B 
1407. 01. 2021 17:00TJ Sokol Bukovice ATJ Sokol Česká Skalice A 
1404. 01. 2021 18:00TJ Jiskra Jaroměř DTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D 
1404. 01. 2021 18:00TTC Nové Město nad Metují BTJ Náchod B 
1408. 01. 2021 18:00TJ Slovan Broumov CTJ Knauf Lipí A 
1515. 01. 2021 18:00TJ Slovan Broumov CTJ Jiskra Jaroměř C 
1514. 01. 2021 18:00TJ Sokol Jasenná ATTC Nové Město nad Metují B 
1513. 01. 2021 18:00TJ Náchod BTJ Jiskra Jaroměř D 
1515. 01. 2021 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DTJ Sokol Bukovice A 
1515. 01. 2021 18:00TJ Sokol Česká Skalice ATJ Sokol Žďárky A 
1622. 01. 2021 18:00TJ Jiskra Jaroměř CTJ Lokomotiva Meziměstí B 
1620. 01. 2021 18:00TJ Sokol Žďárky ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D 
1621. 01. 2021 17:00TJ Sokol Bukovice ATJ Náchod B 
1618. 01. 2021 18:00TJ Jiskra Jaroměř DTJ Sokol Jasenná A 
1618. 01. 2021 18:00TTC Nové Město nad Metují BTJ Knauf Lipí A 
1729. 01. 2021 18:00TJ Slovan Broumov CTTC Nové Město nad Metují B 
1728. 01. 2021 18:30TJ Knauf Lipí ATJ Jiskra Jaroměř D 
1728. 01. 2021 18:00TJ Sokol Jasenná ATJ Sokol Bukovice A 
1727. 01. 2021 18:00TJ Náchod BTJ Sokol Žďárky A 
1729. 01. 2021 18:00TJ Sokol Česká Skalice ATJ Lokomotiva Meziměstí B 
1805. 02. 2021 18:00TJ Jiskra Jaroměř CTJ Sokol Česká Skalice A 
1804. 02. 2021 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D 
1803. 02. 2021 18:00TJ Sokol Žďárky ATJ Sokol Jasenná A 
1804. 02. 2021 17:00TJ Sokol Bukovice ATJ Knauf Lipí A 
1801. 02. 2021 18:00TJ Jiskra Jaroměř DTJ Slovan Broumov C 
1908. 02. 2021 18:00TTC Nové Město nad Metují BTJ Jiskra Jaroměř C 
1912. 02. 2021 18:00TJ Slovan Broumov CTJ Sokol Bukovice A 
1911. 02. 2021 18:30TJ Knauf Lipí ATJ Sokol Žďárky A 
1910. 02. 2021 18:00TJ Náchod BTJ Lokomotiva Meziměstí B 
1912. 02. 2021 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DTJ Sokol Česká Skalice A 
2019. 02. 2021 18:00TJ Jiskra Jaroměř CTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D 
2019. 02. 2021 18:00TJ Sokol Česká Skalice ATJ Náchod B 
2018. 02. 2021 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí BTJ Sokol Jasenná A 
2017. 02. 2021 18:00TJ Sokol Žďárky ATJ Slovan Broumov C 
2015. 02. 2021 18:00TJ Jiskra Jaroměř DTTC Nové Město nad Metují B 
2123. 09. 2020 18:00
předehrání
TJ Jiskra Jaroměř DTJ Jiskra Jaroměř C3:15
2122. 02. 2021 18:00TTC Nové Město nad Metují BTJ Sokol Bukovice A 
2125. 02. 2021 18:30TJ Knauf Lipí ATJ Lokomotiva Meziměstí B 
2125. 02. 2021 18:00TJ Sokol Jasenná ATJ Sokol Česká Skalice A 
2124. 02. 2021 18:00TJ Náchod BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D 
2205. 03. 2021 18:00TJ Jiskra Jaroměř CTJ Náchod B 
2205. 03. 2021 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DTJ Sokol Jasenná A 
2205. 03. 2021 18:00TJ Sokol Česká Skalice ATJ Knauf Lipí A 
2204. 03. 2021 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí BTJ Slovan Broumov C 
2203. 03. 2021 18:00TJ Sokol Žďárky ATTC Nové Město nad Metují B 
2204. 03. 2021 17:00TJ Sokol Bukovice ATJ Jiskra Jaroměř D 
2311. 03. 2021 17:00TJ Sokol Bukovice ATJ Jiskra Jaroměř C 
2308. 03. 2021 18:00TJ Jiskra Jaroměř DTJ Sokol Žďárky A 
2312. 03. 2021 18:00TJ Slovan Broumov CTJ Sokol Česká Skalice A 
2311. 03. 2021 18:30TJ Knauf Lipí ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D 
2311. 03. 2021 18:00TJ Sokol Jasenná ATJ Náchod B 
2419. 03. 2021 18:00TJ Jiskra Jaroměř CTJ Sokol Jasenná A 
2417. 03. 2021 18:00TJ Náchod BTJ Knauf Lipí A 
2419. 03. 2021 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DTJ Slovan Broumov C 
2418. 03. 2021 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí BTTC Nové Město nad Metují B 
2417. 03. 2021 18:00TJ Sokol Žďárky ATJ Sokol Bukovice A 
2524. 03. 2021 18:00TJ Sokol Žďárky ATJ Jiskra Jaroměř C 
2522. 03. 2021 18:00TJ Jiskra Jaroměř DTJ Lokomotiva Meziměstí B 
2522. 03. 2021 18:00TTC Nové Město nad Metují BTJ Sokol Česká Skalice A 
2526. 03. 2021 18:00TJ Slovan Broumov CTJ Náchod B 
2525. 03. 2021 18:30TJ Knauf Lipí ATJ Sokol Jasenná A 
2602. 04. 2021 18:00TJ Jiskra Jaroměř CTJ Knauf Lipí A 
2601. 04. 2021 18:00TJ Sokol Jasenná ATJ Slovan Broumov C 
2602. 04. 2021 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DTTC Nové Město nad Metují B 
2602. 04. 2021 18:00TJ Sokol Česká Skalice ATJ Jiskra Jaroměř D 
2601. 04. 2021 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí BTJ Sokol Bukovice A 
Regionální přebor II. třídy
125. 09. 2020 18:00Orel jednota Bohuslavice BTJ Jiskra Veba Machov A10:8
nepotvrzen
121. 09. 2020 18:00TJ Sokol Zbečník ATJ Sokol České Meziříčí B4:14
ne online
121. 09. 2020 18:00TJ Sokol Česká Skalice BTJ Horní Kostelec A11:7
124. 09. 2020 18:00TJ Sokol Žďárky BTJ Náchod C3:15
125. 09. 2020 18:00TJ Jiskra Jaroměř ETJ Sokol Velká Jesenice A11:7
229. 09. 2020 18:00
dohodou
TJ Jiskra Veba Machov ATJ Sokol Velká Jesenice A16:2
nepotvrzen
201. 10. 2020 18:00Orel jednota Bohuslavice ATJ Jiskra Jaroměř E12:6
201. 10. 2020 18:00TJ Horní Kostelec ATJ Sokol Žďárky B16:2
230. 09. 2020 18:00TJ Sokol České Meziříčí BTJ Sokol Česká Skalice B15:3
čas, ne
202. 10. 2020 18:00Orel jednota Bohuslavice BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E7:11
nepotvrzen
305. 10. 2020 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 ETJ Jiskra Veba Machov A10:8
305. 10. 2020 18:00TJ Sokol Zbečník AOrel jednota Bohuslavice B9:9
nepotvrzen
308. 10. 2020 18:00TJ Sokol Žďárky BTJ Sokol České Meziříčí B3:15
309. 10. 2020 18:00TJ Jiskra Jaroměř ETJ Náchod C
odloženo
308. 10. 2020 18:30TJ Sokol Velká Jesenice AOrel jednota Bohuslavice A3:15
412. 10. 2020 18:00TJ Jiskra Veba Machov AOrel jednota Bohuslavice A
covid
412. 10. 2020 18:00TJ Náchod CTJ Sokol Velká Jesenice A
covid
415. 10. 2020 18:00TJ Horní Kostelec ATJ Jiskra Jaroměř E
covid
416. 10. 2020 18:00Orel jednota Bohuslavice BTJ Sokol Česká Skalice B
covid
412. 10. 2020 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 ETJ Sokol Zbečník A
covid
519. 10. 2020 18:00TJ Sokol Zbečník ATJ Jiskra Veba Machov A
covid
519. 10. 2020 18:00TJ Sokol Česká Skalice BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E
covid
522. 10. 2020 18:00TJ Sokol Žďárky BOrel jednota Bohuslavice B
covid
523. 10. 2020 18:00TJ Jiskra Jaroměř ETJ Sokol České Meziříčí B
covid
522. 10. 2020 18:30TJ Sokol Velká Jesenice ATJ Horní Kostelec A
covid
522. 10. 2020 18:00Orel jednota Bohuslavice ATJ Náchod C
covid
626. 10. 2020 18:00TJ Jiskra Veba Machov ATJ Náchod C 
629. 10. 2020 18:00TJ Horní Kostelec AOrel jednota Bohuslavice A 
628. 10. 2020 18:00TJ Sokol České Meziříčí BTJ Sokol Velká Jesenice A 
626. 10. 2020 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 ETJ Sokol Žďárky B 
626. 10. 2020 18:00TJ Sokol Zbečník ATJ Sokol Česká Skalice B 
702. 11. 2020 18:00TJ Sokol Česká Skalice BTJ Jiskra Veba Machov A 
705. 11. 2020 18:00TJ Sokol Žďárky BTJ Sokol Zbečník A 
706. 11. 2020 18:00TJ Jiskra Jaroměř EOrel jednota Bohuslavice B 
705. 11. 2020 18:00Orel jednota Bohuslavice ATJ Sokol České Meziříčí B 
702. 11. 2020 18:00TJ Náchod CTJ Horní Kostelec A 
809. 11. 2020 18:00TJ Jiskra Veba Machov ATJ Horní Kostelec A 
811. 11. 2020 18:00TJ Sokol České Meziříčí BTJ Náchod C 
813. 11. 2020 18:00Orel jednota Bohuslavice BTJ Sokol Velká Jesenice A 
809. 11. 2020 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 ETJ Jiskra Jaroměř E 
809. 11. 2020 18:00TJ Sokol Česká Skalice BTJ Sokol Žďárky B 
919. 11. 2020 18:00TJ Sokol Žďárky BTJ Jiskra Veba Machov A 
920. 11. 2020 18:00TJ Jiskra Jaroměř ETJ Sokol Zbečník A 
919. 11. 2020 18:30TJ Sokol Velká Jesenice ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E 
918. 09. 2020 18:00Orel jednota Bohuslavice AOrel jednota Bohuslavice B8:10
919. 11. 2020 18:00TJ Horní Kostelec ATJ Sokol České Meziříčí B 
1023. 11. 2020 18:00TJ Jiskra Veba Machov ATJ Sokol České Meziříčí B 
1027. 11. 2020 18:00Orel jednota Bohuslavice BTJ Náchod C 
1023. 11. 2020 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 EOrel jednota Bohuslavice A 
1023. 11. 2020 18:00TJ Sokol Zbečník ATJ Sokol Velká Jesenice A 
1023. 11. 2020 18:00TJ Sokol Česká Skalice BTJ Jiskra Jaroměř E 
1104. 12. 2020 18:00TJ Jiskra Jaroměř ETJ Sokol Žďárky B 
1103. 12. 2020 18:30TJ Sokol Velká Jesenice ATJ Sokol Česká Skalice B 
1103. 12. 2020 18:00Orel jednota Bohuslavice ATJ Sokol Zbečník A 
1130. 11. 2020 18:00TJ Náchod CTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E 
1103. 12. 2020 18:00TJ Horní Kostelec AOrel jednota Bohuslavice B 
1211. 12. 2020 18:00Orel jednota Bohuslavice BTJ Sokol České Meziříčí B 
1207. 12. 2020 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 ETJ Horní Kostelec A 
1207. 12. 2020 18:00TJ Sokol Zbečník ATJ Náchod C 
1207. 12. 2020 18:00TJ Sokol Česká Skalice BOrel jednota Bohuslavice A 
1210. 12. 2020 18:00TJ Sokol Žďárky BTJ Sokol Velká Jesenice A 
1318. 12. 2020 18:00TJ Jiskra Jaroměř ETJ Jiskra Veba Machov A 
1317. 12. 2020 18:00Orel jednota Bohuslavice ATJ Sokol Žďárky B 
1314. 12. 2020 18:00TJ Náchod CTJ Sokol Česká Skalice B 
1317. 12. 2020 18:00TJ Horní Kostelec ATJ Sokol Zbečník A 
1316. 12. 2020 18:00TJ Sokol České Meziříčí BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E 
1404. 01. 2021 18:00TJ Jiskra Veba Machov AOrel jednota Bohuslavice B 
1406. 01. 2021 18:00TJ Sokol České Meziříčí BTJ Sokol Zbečník A 
1407. 01. 2021 18:00TJ Horní Kostelec ATJ Sokol Česká Skalice B 
1404. 01. 2021 18:00TJ Náchod CTJ Sokol Žďárky B 
1407. 01. 2021 18:30TJ Sokol Velká Jesenice ATJ Jiskra Jaroměř E 
1514. 01. 2021 18:30TJ Sokol Velká Jesenice ATJ Jiskra Veba Machov A 
1515. 01. 2021 18:00TJ Jiskra Jaroměř EOrel jednota Bohuslavice A 
1514. 01. 2021 18:00TJ Sokol Žďárky BTJ Horní Kostelec A 
1511. 01. 2021 18:00TJ Sokol Česká Skalice BTJ Sokol České Meziříčí B 
1511. 01. 2021 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 EOrel jednota Bohuslavice B 
1618. 01. 2021 18:00TJ Jiskra Veba Machov ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E 
1622. 01. 2021 18:00Orel jednota Bohuslavice BTJ Sokol Zbečník A 
1620. 01. 2021 18:00TJ Sokol České Meziříčí BTJ Sokol Žďárky B 
1618. 01. 2021 18:00TJ Náchod CTJ Jiskra Jaroměř E 
1621. 01. 2021 18:00Orel jednota Bohuslavice ATJ Sokol Velká Jesenice A 
1728. 01. 2021 18:00Orel jednota Bohuslavice ATJ Jiskra Veba Machov A 
1728. 01. 2021 18:30TJ Sokol Velká Jesenice ATJ Náchod C 
1729. 01. 2021 18:00TJ Jiskra Jaroměř ETJ Horní Kostelec A 
1725. 01. 2021 18:00TJ Sokol Česká Skalice BOrel jednota Bohuslavice B 
1725. 01. 2021 18:00TJ Sokol Zbečník ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E 
1801. 02. 2021 18:00TJ Jiskra Veba Machov ATJ Sokol Zbečník A 
1801. 02. 2021 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 ETJ Sokol Česká Skalice B 
1805. 02. 2021 18:00Orel jednota Bohuslavice BTJ Sokol Žďárky B 
1803. 02. 2021 18:00TJ Sokol České Meziříčí BTJ Jiskra Jaroměř E 
1804. 02. 2021 18:00TJ Horní Kostelec ATJ Sokol Velká Jesenice A 
1801. 02. 2021 18:00TJ Náchod COrel jednota Bohuslavice A 
1908. 02. 2021 18:00TJ Náchod CTJ Jiskra Veba Machov A 
1911. 02. 2021 18:00Orel jednota Bohuslavice ATJ Horní Kostelec A 
1911. 02. 2021 18:30TJ Sokol Velká Jesenice ATJ Sokol České Meziříčí B 
1911. 02. 2021 18:00TJ Sokol Žďárky BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E 
1908. 02. 2021 18:00TJ Sokol Česká Skalice BTJ Sokol Zbečník A 
2015. 02. 2021 18:00TJ Jiskra Veba Machov ATJ Sokol Česká Skalice B 
2015. 02. 2021 18:00TJ Sokol Zbečník ATJ Sokol Žďárky B 
2019. 02. 2021 18:00Orel jednota Bohuslavice BTJ Jiskra Jaroměř E 
2017. 02. 2021 18:00TJ Sokol České Meziříčí BOrel jednota Bohuslavice A 
2018. 02. 2021 18:00TJ Horní Kostelec ATJ Náchod C 
2125. 02. 2021 18:00TJ Horní Kostelec ATJ Jiskra Veba Machov A 
2122. 02. 2021 18:00TJ Náchod CTJ Sokol České Meziříčí B 
2125. 02. 2021 18:30TJ Sokol Velká Jesenice AOrel jednota Bohuslavice B 
2126. 02. 2021 18:00TJ Jiskra Jaroměř ETJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E 
2125. 02. 2021 18:00TJ Sokol Žďárky BTJ Sokol Česká Skalice B 
2201. 03. 2021 18:00TJ Jiskra Veba Machov ATJ Sokol Žďárky B 
2201. 03. 2021 18:00TJ Sokol Zbečník ATJ Jiskra Jaroměř E 
2201. 03. 2021 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 ETJ Sokol Velká Jesenice A 
2221. 09. 2020 18:00Orel jednota Bohuslavice BOrel jednota Bohuslavice A5:13
2203. 03. 2021 18:00TJ Sokol České Meziříčí BTJ Horní Kostelec A 
2310. 03. 2021 18:00TJ Sokol České Meziříčí BTJ Jiskra Veba Machov A 
2308. 03. 2021 18:00TJ Náchod COrel jednota Bohuslavice B 
2311. 03. 2021 18:00Orel jednota Bohuslavice ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E 
2311. 03. 2021 18:30TJ Sokol Velká Jesenice ATJ Sokol Zbečník A 
2312. 03. 2021 18:00TJ Jiskra Jaroměř ETJ Sokol Česká Skalice B 
2418. 03. 2021 18:00TJ Sokol Žďárky BTJ Jiskra Jaroměř E 
2415. 03. 2021 18:00TJ Sokol Česká Skalice BTJ Sokol Velká Jesenice A 
2415. 03. 2021 18:00TJ Sokol Zbečník AOrel jednota Bohuslavice A 
2415. 03. 2021 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 ETJ Náchod C 
2419. 03. 2021 18:00Orel jednota Bohuslavice BTJ Horní Kostelec A 
2524. 03. 2021 18:00TJ Sokol České Meziříčí BOrel jednota Bohuslavice B 
2525. 03. 2021 18:00TJ Horní Kostelec ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E 
2522. 03. 2021 18:00TJ Náchod CTJ Sokol Zbečník A 
2525. 03. 2021 18:00Orel jednota Bohuslavice ATJ Sokol Česká Skalice B 
2525. 03. 2021 18:30TJ Sokol Velká Jesenice ATJ Sokol Žďárky B 
2629. 03. 2021 18:00TJ Jiskra Veba Machov ATJ Jiskra Jaroměř E 
2601. 04. 2021 18:00TJ Sokol Žďárky BOrel jednota Bohuslavice A 
2629. 03. 2021 18:00TJ Sokol Česká Skalice BTJ Náchod C 
2629. 03. 2021 18:00TJ Sokol Zbečník ATJ Horní Kostelec A 
2629. 03. 2021 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 ETJ Sokol České Meziříčí B 
Regionální přebor III. třídy
121. 09. 2020 18:00TJ Sokol Jasenná BTJ Knauf Lipí B7:11
123. 09. 2020 18:00Orel jednota Bohuslavice CTJ Jiskra Jaroměř F10:8
121. 09. 2020 18:00TJ Náchod DTJ Horní Kostelec B14:4
101. 10. 2020 18:00
na žádost V. Dřevíče
TJ Sokol Velký Dřevíč ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F3:15
odloženo
121. 09. 2020 18:00TJ Sokol Vysoká Srbská ATJ Sokol Stěžery D8:10
202. 10. 2020 17:30TJ Sokol Stěžery DTJ Lokomotiva Meziměstí C12:6
202. 10. 2020 18:00TJ Sokol Česká Skalice CTJ Sokol Vysoká Srbská A8:10
229. 09. 2020 18:00TJ Horní Kostelec BTJ Sokol Velký Dřevíč A12:6
čas, ne
230. 09. 2020 18:00TJ Jiskra Jaroměř FTJ Náchod D9:9
228. 09. 2020 18:00TJ Sokol Jasenná BOrel jednota Bohuslavice C13:5
307. 10. 2020 18:00Orel jednota Bohuslavice CTJ Knauf Lipí B9:9
305. 10. 2020 18:00TJ Náchod DTJ Sokol Jasenná B14:4
308. 10. 2020 19:00TJ Sokol Velký Dřevíč ATJ Jiskra Jaroměř F11:7
nepotvrzen
305. 10. 2020 18:00TJ Sokol Vysoká Srbská ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F4:14
nepotvrzen
306. 10. 2020 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí CTJ Sokol Česká Skalice C4:14
413. 10. 2020 18:00TJ Knauf Lipí BTJ Sokol Stěžery D
covid
416. 10. 2020 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 FTJ Lokomotiva Meziměstí C
covid
413. 10. 2020 18:00TJ Horní Kostelec BTJ Sokol Vysoká Srbská A
covid
412. 10. 2020 18:00TJ Sokol Jasenná BTJ Sokol Velký Dřevíč A
covid
414. 10. 2020 18:00Orel jednota Bohuslavice CTJ Náchod D
covid
519. 10. 2020 18:00TJ Náchod DTJ Knauf Lipí B
covid
522. 10. 2020 19:00TJ Sokol Velký Dřevíč AOrel jednota Bohuslavice C
covid
519. 10. 2020 18:00TJ Sokol Vysoká Srbská ATJ Jiskra Jaroměř F
covid
520. 10. 2020 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí CTJ Horní Kostelec B
covid
519. 10. 2020 18:00
herna Č. Skalice, domácí Stěžery
TJ Sokol Stěžery DTJ Sokol Česká Skalice C
covid
627. 10. 2020 18:00TJ Knauf Lipí BTJ Sokol Česká Skalice C 
630. 10. 2020 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 FTJ Sokol Stěžery D 
628. 10. 2020 18:00TJ Jiskra Jaroměř FTJ Lokomotiva Meziměstí C 
626. 10. 2020 18:00TJ Sokol Jasenná BTJ Sokol Vysoká Srbská A 
626. 10. 2020 18:00TJ Náchod DTJ Sokol Velký Dřevíč A 
705. 11. 2020 19:00TJ Sokol Velký Dřevíč ATJ Knauf Lipí B 
702. 11. 2020 18:00TJ Sokol Vysoká Srbská AOrel jednota Bohuslavice C 
703. 11. 2020 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí CTJ Sokol Jasenná B 
706. 11. 2020 17:30TJ Sokol Stěžery DTJ Horní Kostelec B 
706. 11. 2020 18:00TJ Sokol Česká Skalice CTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F 
810. 11. 2020 18:00TJ Knauf Lipí BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F 
810. 11. 2020 18:00TJ Horní Kostelec BTJ Sokol Česká Skalice C 
811. 11. 2020 18:00TJ Jiskra Jaroměř FTJ Sokol Stěžery D 
811. 11. 2020 18:00Orel jednota Bohuslavice CTJ Lokomotiva Meziměstí C 
809. 11. 2020 18:00TJ Náchod DTJ Sokol Vysoká Srbská A 
916. 11. 2020 18:00TJ Sokol Vysoká Srbská ATJ Sokol Velký Dřevíč A 
917. 11. 2020 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí CTJ Náchod D 
920. 11. 2020 17:30
herna Jasenná, domácí Stěžery.
TJ Sokol Stěžery DTJ Sokol Jasenná B 
920. 11. 2020 18:00TJ Sokol Česká Skalice CTJ Jiskra Jaroměř F 
920. 11. 2020 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 FTJ Horní Kostelec B 
1024. 11. 2020 18:00TJ Knauf Lipí BTJ Horní Kostelec B 
1025. 11. 2020 18:00TJ Jiskra Jaroměř FTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F 
1023. 11. 2020 18:00TJ Sokol Jasenná BTJ Sokol Česká Skalice C 
1025. 11. 2020 18:00Orel jednota Bohuslavice CTJ Sokol Stěžery D 
1026. 11. 2020 19:00TJ Sokol Velký Dřevíč ATJ Lokomotiva Meziměstí C 
1130. 11. 2020 18:00TJ Sokol Vysoká Srbská ATJ Knauf Lipí B 
1104. 12. 2020 17:30TJ Sokol Stěžery DTJ Náchod D 
1104. 12. 2020 18:00TJ Sokol Česká Skalice COrel jednota Bohuslavice C 
1104. 12. 2020 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 FTJ Sokol Jasenná B 
1101. 12. 2020 18:00TJ Horní Kostelec BTJ Jiskra Jaroměř F 
1208. 12. 2020 18:00TJ Knauf Lipí BTJ Jiskra Jaroměř F 
1207. 12. 2020 18:00TJ Sokol Jasenná BTJ Horní Kostelec B 
1209. 12. 2020 18:00Orel jednota Bohuslavice CTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F 
1207. 12. 2020 18:00TJ Náchod DTJ Sokol Česká Skalice C 
1210. 12. 2020 19:00TJ Sokol Velký Dřevíč ATJ Sokol Stěžery D 
1207. 12. 2020 18:00TJ Sokol Vysoká Srbská ATJ Lokomotiva Meziměstí C 
1315. 12. 2020 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí CTJ Knauf Lipí B 
1318. 12. 2020 18:00TJ Sokol Česká Skalice CTJ Sokol Velký Dřevíč A 
1318. 12. 2020 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 FTJ Náchod D 
1315. 12. 2020 18:00TJ Horní Kostelec BOrel jednota Bohuslavice C 
1316. 12. 2020 18:00TJ Jiskra Jaroměř FTJ Sokol Jasenná B 
1405. 01. 2021 18:00TJ Knauf Lipí BTJ Sokol Jasenná B 
1406. 01. 2021 18:00TJ Jiskra Jaroměř FOrel jednota Bohuslavice C 
1405. 01. 2021 18:00TJ Horní Kostelec BTJ Náchod D 
1408. 01. 2021 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 FTJ Sokol Velký Dřevíč A 
1408. 01. 2021 17:30TJ Sokol Stěžery DTJ Sokol Vysoká Srbská A 
1512. 01. 2021 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí CTJ Sokol Stěžery D 
1511. 01. 2021 18:00TJ Sokol Vysoká Srbská ATJ Sokol Česká Skalice C 
1514. 01. 2021 19:00TJ Sokol Velký Dřevíč ATJ Horní Kostelec B 
1511. 01. 2021 18:00TJ Náchod DTJ Jiskra Jaroměř F 
1513. 01. 2021 18:00Orel jednota Bohuslavice CTJ Sokol Jasenná B 
1619. 01. 2021 18:00TJ Knauf Lipí BOrel jednota Bohuslavice C 
1618. 01. 2021 18:00TJ Sokol Jasenná BTJ Náchod D 
1620. 01. 2021 18:00TJ Jiskra Jaroměř FTJ Sokol Velký Dřevíč A 
1622. 01. 2021 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 FTJ Sokol Vysoká Srbská A 
1622. 01. 2021 18:00TJ Sokol Česká Skalice CTJ Lokomotiva Meziměstí C 
1729. 01. 2021 17:30TJ Sokol Stěžery DTJ Knauf Lipí B 
1726. 01. 2021 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí CTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F 
1725. 01. 2021 18:00TJ Sokol Vysoká Srbská ATJ Horní Kostelec B 
1728. 01. 2021 19:00TJ Sokol Velký Dřevíč ATJ Sokol Jasenná B 
1725. 01. 2021 18:00TJ Náchod DOrel jednota Bohuslavice C 
1802. 02. 2021 18:00TJ Knauf Lipí BTJ Náchod D 
1803. 02. 2021 18:00Orel jednota Bohuslavice CTJ Sokol Velký Dřevíč A 
1803. 02. 2021 18:00TJ Jiskra Jaroměř FTJ Sokol Vysoká Srbská A 
1802. 02. 2021 18:00TJ Horní Kostelec BTJ Lokomotiva Meziměstí C 
1805. 02. 2021 18:00TJ Sokol Česká Skalice CTJ Sokol Stěžery D 
1912. 02. 2021 18:00TJ Sokol Česká Skalice CTJ Knauf Lipí B 
1912. 02. 2021 17:30TJ Sokol Stěžery DTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F 
1909. 02. 2021 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí CTJ Jiskra Jaroměř F 
1908. 02. 2021 18:00TJ Sokol Vysoká Srbská ATJ Sokol Jasenná B 
1911. 02. 2021 19:00TJ Sokol Velký Dřevíč ATJ Náchod D 
2016. 02. 2021 18:00TJ Knauf Lipí BTJ Sokol Velký Dřevíč A 
2017. 02. 2021 18:00Orel jednota Bohuslavice CTJ Sokol Vysoká Srbská A 
2015. 02. 2021 18:00TJ Sokol Jasenná BTJ Lokomotiva Meziměstí C 
2016. 02. 2021 18:00TJ Horní Kostelec BTJ Sokol Stěžery D 
2019. 02. 2021 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 FTJ Sokol Česká Skalice C 
2126. 02. 2021 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 FTJ Knauf Lipí B 
2126. 02. 2021 18:00TJ Sokol Česká Skalice CTJ Horní Kostelec B 
2126. 02. 2021 18:00
herna Jaroměř, domácí Stěžery
TJ Sokol Stěžery DTJ Jiskra Jaroměř F 
2123. 02. 2021 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí COrel jednota Bohuslavice C 
2122. 02. 2021 18:00TJ Sokol Vysoká Srbská ATJ Náchod D 
2204. 03. 2021 19:00TJ Sokol Velký Dřevíč ATJ Sokol Vysoká Srbská A 
2201. 03. 2021 18:00TJ Náchod DTJ Lokomotiva Meziměstí C 
2201. 03. 2021 18:00TJ Sokol Jasenná BTJ Sokol Stěžery D 
2203. 03. 2021 18:00TJ Jiskra Jaroměř FTJ Sokol Česká Skalice C 
2202. 03. 2021 18:00TJ Horní Kostelec BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F 
2309. 03. 2021 18:00TJ Horní Kostelec BTJ Knauf Lipí B 
2312. 03. 2021 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 FTJ Jiskra Jaroměř F 
2312. 03. 2021 18:00TJ Sokol Česká Skalice CTJ Sokol Jasenná B 
2312. 03. 2021 17:30TJ Sokol Stěžery DOrel jednota Bohuslavice C 
2309. 03. 2021 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí CTJ Sokol Velký Dřevíč A 
2416. 03. 2021 18:00TJ Knauf Lipí BTJ Sokol Vysoká Srbská A 
2415. 03. 2021 18:00TJ Náchod DTJ Sokol Stěžery D 
2417. 03. 2021 18:00Orel jednota Bohuslavice CTJ Sokol Česká Skalice C 
2415. 03. 2021 18:00TJ Sokol Jasenná BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F 
2417. 03. 2021 18:00TJ Jiskra Jaroměř FTJ Horní Kostelec B 
2524. 03. 2021 18:00TJ Jiskra Jaroměř FTJ Knauf Lipí B 
2523. 03. 2021 18:00TJ Horní Kostelec BTJ Sokol Jasenná B 
2526. 03. 2021 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 FOrel jednota Bohuslavice C 
2526. 03. 2021 18:00TJ Sokol Česká Skalice CTJ Náchod D 
2526. 03. 2021 17:30TJ Sokol Stěžery DTJ Sokol Velký Dřevíč A 
2523. 03. 2021 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí CTJ Sokol Vysoká Srbská A 
2630. 03. 2021 18:00TJ Knauf Lipí BTJ Lokomotiva Meziměstí C 
2601. 04. 2021 19:00TJ Sokol Velký Dřevíč ATJ Sokol Česká Skalice C 
2629. 03. 2021 18:00TJ Náchod DTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F 
2631. 03. 2021 18:00Orel jednota Bohuslavice CTJ Horní Kostelec B 
2629. 03. 2021 18:00TJ Sokol Jasenná BTJ Jiskra Jaroměř F 
Regionální přebor IV. třídy
124. 09. 2020 18:30TJ Sokol Velká Jesenice BSKIPINEX Dolní Radechová A5:13
ne Reg
125. 09. 2020 17:30TJ Sokol Libchyně BTJ Sokol Jasenná C8:10
125. 09. 2020 18:00TJ Sokol Horní Radechová ATJ Sokol České Meziříčí C7:11
121. 09. 2020 18:00TJ Jiskra Jaroměř GTJ Sokol Česká Skalice D6:12
122. 09. 2020 18:00TJ Horní Kostelec CTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G7:11
123. 09. 2020 17:30TJ Sokol Česká Skalice ETJ Sokol Zbečník B8:10
124. 09. 2020 18:00TJ Nahořany ATJ START Náchod A10:8
ne Reg
202. 10. 2020 17:30SKIPINEX Dolní Radechová ATJ START Náchod A
odloženo
228. 09. 2020 18:00TJ Sokol Zbečník BTJ Nahořany A9:9
online ne
228. 09. 2020 17:30TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 GTJ Sokol Česká Skalice E6:12
228. 09. 2020 18:00TJ Sokol Česká Skalice DTJ Horní Kostelec C16:2
230. 09. 2020 18:00TJ Sokol České Meziříčí CTJ Jiskra Jaroměř G18:0
201. 10. 2020 18:00TJ Sokol Jasenná CTJ Sokol Horní Radechová A15:3
201. 10. 2020 18:30TJ Sokol Velká Jesenice BTJ Sokol Libchyně B7:11
309. 10. 2020 17:30TJ Sokol Libchyně BSKIPINEX Dolní Radechová A3:15
309. 10. 2020 18:00TJ Sokol Horní Radechová ATJ Sokol Velká Jesenice B
odloženo c
305. 10. 2020 18:00TJ Jiskra Jaroměř GTJ Sokol Jasenná C9:9
nepotvrzen
306. 10. 2020 18:00TJ Horní Kostelec CTJ Sokol České Meziříčí C5:13
online ne
316. 09. 2020 17:30
předehrání
TJ Sokol Česká Skalice ETJ Sokol Česká Skalice D11:7
308. 10. 2020 18:00TJ Nahořany ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G11:7
305. 10. 2020 17:30TJ START Náchod ATJ Sokol Zbečník B4:14
416. 10. 2020 17:30SKIPINEX Dolní Radechová ATJ Sokol Zbečník B
covid
412. 10. 2020 17:30TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 GTJ START Náchod A
covid
412. 10. 2020 18:00TJ Sokol Česká Skalice DTJ Nahořany A
covid
414. 10. 2020 18:00TJ Sokol České Meziříčí CTJ Sokol Česká Skalice E
covid
415. 10. 2020 18:00TJ Sokol Jasenná CTJ Horní Kostelec C
covid
415. 10. 2020 18:30TJ Sokol Velká Jesenice BTJ Jiskra Jaroměř G
covid
416. 10. 2020 17:30TJ Sokol Libchyně BTJ Sokol Horní Radechová A
covid
523. 10. 2020 18:00TJ Sokol Horní Radechová ASKIPINEX Dolní Radechová A
covid
519. 10. 2020 18:00TJ Jiskra Jaroměř GTJ Sokol Libchyně B
covid
520. 10. 2020 18:00TJ Horní Kostelec CTJ Sokol Velká Jesenice B
covid
521. 10. 2020 17:30TJ Sokol Česká Skalice ETJ Sokol Jasenná C
covid
522. 10. 2020 18:00TJ Nahořany ATJ Sokol České Meziříčí C
covid
519. 10. 2020 17:30TJ START Náchod ATJ Sokol Česká Skalice D
covid
519. 10. 2020 18:00TJ Sokol Zbečník BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G
covid
630. 10. 2020 17:30SKIPINEX Dolní Radechová ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G 
626. 10. 2020 18:00TJ Sokol Česká Skalice DTJ Sokol Zbečník B 
628. 10. 2020 18:00TJ Sokol České Meziříčí CTJ START Náchod A 
629. 10. 2020 18:00TJ Sokol Jasenná CTJ Nahořany A 
629. 10. 2020 18:30TJ Sokol Velká Jesenice BTJ Sokol Česká Skalice E 
630. 10. 2020 17:30TJ Sokol Libchyně BTJ Horní Kostelec C 
630. 10. 2020 18:00TJ Sokol Horní Radechová ATJ Jiskra Jaroměř G 
702. 11. 2020 18:00TJ Jiskra Jaroměř GSKIPINEX Dolní Radechová A 
703. 11. 2020 18:00TJ Horní Kostelec CTJ Sokol Horní Radechová A 
704. 11. 2020 17:30TJ Sokol Česká Skalice ETJ Sokol Libchyně B 
705. 11. 2020 18:00TJ Nahořany ATJ Sokol Velká Jesenice B 
702. 11. 2020 17:30TJ START Náchod ATJ Sokol Jasenná C 
702. 11. 2020 18:00TJ Sokol Zbečník BTJ Sokol České Meziříčí C 
702. 11. 2020 17:30TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 GTJ Sokol Česká Skalice D 
813. 11. 2020 17:30SKIPINEX Dolní Radechová ATJ Sokol Česká Skalice D 
811. 11. 2020 18:00TJ Sokol České Meziříčí CTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G 
812. 11. 2020 18:00TJ Sokol Jasenná CTJ Sokol Zbečník B 
812. 11. 2020 18:30TJ Sokol Velká Jesenice BTJ START Náchod A 
813. 11. 2020 17:30TJ Sokol Libchyně BTJ Nahořany A 
813. 11. 2020 18:00TJ Sokol Horní Radechová ATJ Sokol Česká Skalice E 
809. 11. 2020 18:00TJ Jiskra Jaroměř GTJ Horní Kostelec C 
917. 11. 2020 18:00TJ Horní Kostelec CSKIPINEX Dolní Radechová A 
918. 11. 2020 17:30TJ Sokol Česká Skalice ETJ Jiskra Jaroměř G 
919. 11. 2020 18:00TJ Nahořany ATJ Sokol Horní Radechová A 
916. 11. 2020 17:30TJ START Náchod ATJ Sokol Libchyně B 
916. 11. 2020 18:00TJ Sokol Zbečník BTJ Sokol Velká Jesenice B 
916. 11. 2020 17:30TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 GTJ Sokol Jasenná C 
916. 11. 2020 18:00TJ Sokol Česká Skalice DTJ Sokol České Meziříčí C 
1027. 11. 2020 17:30SKIPINEX Dolní Radechová ATJ Sokol České Meziříčí C 
1026. 11. 2020 18:00TJ Sokol Jasenná CTJ Sokol Česká Skalice D 
1026. 11. 2020 18:30TJ Sokol Velká Jesenice BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G 
1027. 11. 2020 17:30TJ Sokol Libchyně BTJ Sokol Zbečník B 
1027. 11. 2020 18:00TJ Sokol Horní Radechová ATJ START Náchod A 
1023. 11. 2020 18:00TJ Jiskra Jaroměř GTJ Nahořany A 
1024. 11. 2020 18:00TJ Horní Kostelec CTJ Sokol Česká Skalice E 
1102. 12. 2020 17:30TJ Sokol Česká Skalice ESKIPINEX Dolní Radechová A 
1103. 12. 2020 18:00TJ Nahořany ATJ Horní Kostelec C 
1130. 11. 2020 17:30TJ START Náchod ATJ Jiskra Jaroměř G 
1130. 11. 2020 18:00TJ Sokol Zbečník BTJ Sokol Horní Radechová A 
1130. 11. 2020 17:30TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 GTJ Sokol Libchyně B 
1130. 11. 2020 18:00TJ Sokol Česká Skalice DTJ Sokol Velká Jesenice B 
1102. 12. 2020 18:00TJ Sokol České Meziříčí CTJ Sokol Jasenná C 
1211. 12. 2020 17:30SKIPINEX Dolní Radechová ATJ Sokol Jasenná C 
1210. 12. 2020 18:30TJ Sokol Velká Jesenice BTJ Sokol České Meziříčí C 
1211. 12. 2020 17:30TJ Sokol Libchyně BTJ Sokol Česká Skalice D 
1211. 12. 2020 18:00TJ Sokol Horní Radechová ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G 
1207. 12. 2020 18:00TJ Jiskra Jaroměř GTJ Sokol Zbečník B 
1208. 12. 2020 18:00TJ Horní Kostelec CTJ START Náchod A 
1209. 12. 2020 17:30TJ Sokol Česká Skalice ETJ Nahořany A 
1317. 12. 2020 18:00TJ Nahořany ASKIPINEX Dolní Radechová A 
1314. 12. 2020 17:30TJ START Náchod ATJ Sokol Česká Skalice E 
1314. 12. 2020 18:00TJ Sokol Zbečník BTJ Horní Kostelec C 
1314. 12. 2020 17:30TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 GTJ Jiskra Jaroměř G 
1314. 12. 2020 18:00TJ Sokol Česká Skalice DTJ Sokol Horní Radechová A 
1316. 12. 2020 18:00TJ Sokol České Meziříčí CTJ Sokol Libchyně B 
1317. 12. 2020 18:00TJ Sokol Jasenná CTJ Sokol Velká Jesenice B 
1408. 01. 2021 17:30SKIPINEX Dolní Radechová ATJ Sokol Velká Jesenice B 
1407. 01. 2021 18:00TJ Sokol Jasenná CTJ Sokol Libchyně B 
1406. 01. 2021 18:00TJ Sokol České Meziříčí CTJ Sokol Horní Radechová A 
1404. 01. 2021 18:00TJ Sokol Česká Skalice DTJ Jiskra Jaroměř G 
1404. 01. 2021 17:30TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 GTJ Horní Kostelec C 
1404. 01. 2021 18:00TJ Sokol Zbečník BTJ Sokol Česká Skalice E 
1404. 01. 2021 17:30TJ START Náchod ATJ Nahořany A 
1511. 01. 2021 17:30TJ START Náchod ASKIPINEX Dolní Radechová A 
1514. 01. 2021 18:00TJ Nahořany ATJ Sokol Zbečník B 
1513. 01. 2021 17:30TJ Sokol Česká Skalice ETJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G 
1512. 01. 2021 18:00TJ Horní Kostelec CTJ Sokol Česká Skalice D 
1511. 01. 2021 18:00TJ Jiskra Jaroměř GTJ Sokol České Meziříčí C 
1515. 01. 2021 18:00TJ Sokol Horní Radechová ATJ Sokol Jasenná C 
1515. 01. 2021 17:30TJ Sokol Libchyně BTJ Sokol Velká Jesenice B 
1622. 01. 2021 17:30SKIPINEX Dolní Radechová ATJ Sokol Libchyně B 
1621. 01. 2021 18:30TJ Sokol Velká Jesenice BTJ Sokol Horní Radechová A 
1621. 01. 2021 18:00TJ Sokol Jasenná CTJ Jiskra Jaroměř G 
1620. 01. 2021 18:00TJ Sokol České Meziříčí CTJ Horní Kostelec C 
1614. 09. 2020 17:30
předehrání
TJ Sokol Česká Skalice DTJ Sokol Česká Skalice E5:13
1618. 01. 2021 17:30TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 GTJ Nahořany A 
1618. 01. 2021 18:00TJ Sokol Zbečník BTJ START Náchod A 
1725. 01. 2021 18:00TJ Sokol Zbečník BSKIPINEX Dolní Radechová A 
1725. 01. 2021 17:30TJ START Náchod ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G 
1728. 01. 2021 18:00TJ Nahořany ATJ Sokol Česká Skalice D 
1727. 01. 2021 17:30TJ Sokol Česká Skalice ETJ Sokol České Meziříčí C 
1726. 01. 2021 18:00TJ Horní Kostelec CTJ Sokol Jasenná C 
1725. 01. 2021 18:00TJ Jiskra Jaroměř GTJ Sokol Velká Jesenice B 
1729. 01. 2021 18:00TJ Sokol Horní Radechová ATJ Sokol Libchyně B 
1805. 02. 2021 17:30SKIPINEX Dolní Radechová ATJ Sokol Horní Radechová A 
1805. 02. 2021 17:30TJ Sokol Libchyně BTJ Jiskra Jaroměř G 
1804. 02. 2021 18:30TJ Sokol Velká Jesenice BTJ Horní Kostelec C 
1804. 02. 2021 18:00TJ Sokol Jasenná CTJ Sokol Česká Skalice E 
1803. 02. 2021 18:00TJ Sokol České Meziříčí CTJ Nahořany A 
1801. 02. 2021 18:00TJ Sokol Česká Skalice DTJ START Náchod A 
1801. 02. 2021 17:30TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 GTJ Sokol Zbečník B 
1908. 02. 2021 17:30TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 GSKIPINEX Dolní Radechová A 
1908. 02. 2021 18:00TJ Sokol Zbečník BTJ Sokol Česká Skalice D 
1908. 02. 2021 17:30TJ START Náchod ATJ Sokol České Meziříčí C 
1911. 02. 2021 18:00TJ Nahořany ATJ Sokol Jasenná C 
1910. 02. 2021 17:30TJ Sokol Česká Skalice ETJ Sokol Velká Jesenice B 
1909. 02. 2021 18:00TJ Horní Kostelec CTJ Sokol Libchyně B 
1908. 02. 2021 18:00TJ Jiskra Jaroměř GTJ Sokol Horní Radechová A 
2019. 02. 2021 17:30SKIPINEX Dolní Radechová ATJ Jiskra Jaroměř G 
2019. 02. 2021 18:00TJ Sokol Horní Radechová ATJ Horní Kostelec C 
2019. 02. 2021 17:30TJ Sokol Libchyně BTJ Sokol Česká Skalice E 
2018. 02. 2021 18:30TJ Sokol Velká Jesenice BTJ Nahořany A 
2018. 02. 2021 18:00TJ Sokol Jasenná CTJ START Náchod A 
2017. 02. 2021 18:00TJ Sokol České Meziříčí CTJ Sokol Zbečník B 
2015. 02. 2021 18:00TJ Sokol Česká Skalice DTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G 
2122. 02. 2021 18:00TJ Sokol Česká Skalice DSKIPINEX Dolní Radechová A 
2122. 02. 2021 17:30TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 GTJ Sokol České Meziříčí C 
2122. 02. 2021 18:00TJ Sokol Zbečník BTJ Sokol Jasenná C 
2122. 02. 2021 17:30TJ START Náchod ATJ Sokol Velká Jesenice B 
2125. 02. 2021 18:00TJ Nahořany ATJ Sokol Libchyně B 
2124. 02. 2021 17:30TJ Sokol Česká Skalice ETJ Sokol Horní Radechová A 
2123. 02. 2021 18:00TJ Horní Kostelec CTJ Jiskra Jaroměř G 
2205. 03. 2021 17:30SKIPINEX Dolní Radechová ATJ Horní Kostelec C 
2201. 03. 2021 18:00TJ Jiskra Jaroměř GTJ Sokol Česká Skalice E 
2205. 03. 2021 18:00TJ Sokol Horní Radechová ATJ Nahořany A 
2205. 03. 2021 17:30TJ Sokol Libchyně BTJ START Náchod A 
2204. 03. 2021 18:30TJ Sokol Velká Jesenice BTJ Sokol Zbečník B 
2204. 03. 2021 18:00TJ Sokol Jasenná CTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G 
2203. 03. 2021 18:00TJ Sokol České Meziříčí CTJ Sokol Česká Skalice D 
2310. 03. 2021 18:00TJ Sokol České Meziříčí CSKIPINEX Dolní Radechová A 
2308. 03. 2021 18:00TJ Sokol Česká Skalice DTJ Sokol Jasenná C 
2308. 03. 2021 17:30TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 GTJ Sokol Velká Jesenice B 
2308. 03. 2021 18:00TJ Sokol Zbečník BTJ Sokol Libchyně B 
2308. 03. 2021 17:30TJ START Náchod ATJ Sokol Horní Radechová A 
2311. 03. 2021 18:00TJ Nahořany ATJ Jiskra Jaroměř G 
2310. 03. 2021 17:30TJ Sokol Česká Skalice ETJ Horní Kostelec C 
2419. 03. 2021 17:30SKIPINEX Dolní Radechová ATJ Sokol Česká Skalice E 
2416. 03. 2021 18:00TJ Horní Kostelec CTJ Nahořany A 
2415. 03. 2021 18:00TJ Jiskra Jaroměř GTJ START Náchod A 
2419. 03. 2021 18:00TJ Sokol Horní Radechová ATJ Sokol Zbečník B 
2419. 03. 2021 17:30TJ Sokol Libchyně BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G 
2418. 03. 2021 18:30TJ Sokol Velká Jesenice BTJ Sokol Česká Skalice D 
2418. 03. 2021 18:00TJ Sokol Jasenná CTJ Sokol České Meziříčí C 
2525. 03. 2021 18:00TJ Sokol Jasenná CSKIPINEX Dolní Radechová A 
2524. 03. 2021 18:00TJ Sokol České Meziříčí CTJ Sokol Velká Jesenice B 
2522. 03. 2021 18:00TJ Sokol Česká Skalice DTJ Sokol Libchyně B 
2522. 03. 2021 17:30TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 GTJ Sokol Horní Radechová A 
2522. 03. 2021 18:00TJ Sokol Zbečník BTJ Jiskra Jaroměř G 
2522. 03. 2021 17:30TJ START Náchod ATJ Horní Kostelec C 
2525. 03. 2021 18:00TJ Nahořany ATJ Sokol Česká Skalice E 
2602. 04. 2021 17:30SKIPINEX Dolní Radechová ATJ Nahořany A 
2631. 03. 2021 17:30TJ Sokol Česká Skalice ETJ START Náchod A 
2630. 03. 2021 18:00TJ Horní Kostelec CTJ Sokol Zbečník B 
2629. 03. 2021 18:00TJ Jiskra Jaroměř GTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G 
2602. 04. 2021 18:00TJ Sokol Horní Radechová ATJ Sokol Česká Skalice D 
2602. 04. 2021 17:30TJ Sokol Libchyně BTJ Sokol České Meziříčí C 
2601. 04. 2021 18:30TJ Sokol Velká Jesenice BTJ Sokol Jasenná C 
Regionální přebor mládeže
115. 10. 2020 17:00TJ Lokomotiva Meziměstí ATJ Sokol Česká Skalice A
covid
116. 10. 2020 16:00TJ Jiskra Jaroměř ATJ Sokol Stěžery B
covid
114. 10. 2020 18:00TJ Slovan Broumov ATTC Nové Město nad Metují A
covid
223. 10. 2020 17:30TJ Sokol Stěžery BTJ Slovan Broumov A
covid
222. 10. 2020 17:00TJ Sokol Česká Skalice ATJ Jiskra Jaroměř A
covid
221. 10. 2020 16:30TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 ATJ Lokomotiva Meziměstí A
covid
306. 11. 2020 16:00TJ Jiskra Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 A 
304. 11. 2020 18:00TJ Slovan Broumov ATJ Sokol Česká Skalice A 
305. 11. 2020 16:45TTC Nové Město nad Metují ATJ Sokol Stěžery B 
419. 11. 2020 17:00TJ Sokol Česká Skalice ATTC Nové Město nad Metují A 
418. 11. 2020 16:30TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 ATJ Slovan Broumov A 
419. 11. 2020 17:00TJ Lokomotiva Meziměstí ATJ Jiskra Jaroměř A 
525. 11. 2020 18:00TJ Slovan Broumov ATJ Lokomotiva Meziměstí A 
526. 11. 2020 16:45TTC Nové Město nad Metují ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 A 
527. 11. 2020 17:30TJ Sokol Stěžery BTJ Sokol Česká Skalice A 
609. 12. 2020 16:30TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 ATJ Sokol Stěžery B 
610. 12. 2020 17:00TJ Lokomotiva Meziměstí ATTC Nové Město nad Metují A 
611. 12. 2020 16:00TJ Jiskra Jaroměř ATJ Slovan Broumov A 
707. 01. 2021 16:45TTC Nové Město nad Metují ATJ Jiskra Jaroměř A 
708. 01. 2021 17:30TJ Sokol Stěžery BTJ Lokomotiva Meziměstí A 
707. 01. 2021 17:00TJ Sokol Česká Skalice ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 A 
821. 01. 2021 17:00TJ Sokol Česká Skalice ATJ Lokomotiva Meziměstí A 
822. 01. 2021 17:30TJ Sokol Stěžery BTJ Jiskra Jaroměř A 
821. 01. 2021 16:45TTC Nové Město nad Metují ATJ Slovan Broumov A 
927. 01. 2021 18:00TJ Slovan Broumov ATJ Sokol Stěžery B 
929. 01. 2021 16:00TJ Jiskra Jaroměř ATJ Sokol Česká Skalice A 
928. 01. 2021 17:00TJ Lokomotiva Meziměstí ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 A 
1010. 02. 2021 16:30TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 ATJ Jiskra Jaroměř A 
1011. 02. 2021 17:00TJ Sokol Česká Skalice ATJ Slovan Broumov A 
1012. 02. 2021 17:30TJ Sokol Stěžery BTTC Nové Město nad Metují A 
1125. 02. 2021 16:45TTC Nové Město nad Metují ATJ Sokol Česká Skalice A 
1124. 02. 2021 18:00TJ Slovan Broumov ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 A 
1126. 02. 2021 16:00TJ Jiskra Jaroměř ATJ Lokomotiva Meziměstí A 
1211. 03. 2021 17:00TJ Lokomotiva Meziměstí ATJ Slovan Broumov A 
1210. 03. 2021 16:30TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 ATTC Nové Město nad Metují A 
1211. 03. 2021 17:00TJ Sokol Česká Skalice ATJ Sokol Stěžery B 
1326. 03. 2021 17:30TJ Sokol Stěžery BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 A 
1325. 03. 2021 16:45TTC Nové Město nad Metují ATJ Lokomotiva Meziměstí A 
1324. 03. 2021 18:00TJ Slovan Broumov ATJ Jiskra Jaroměř A 
1409. 04. 2021 16:00TJ Jiskra Jaroměř ATTC Nové Město nad Metují A 
1408. 04. 2021 17:00TJ Lokomotiva Meziměstí ATJ Sokol Stěžery B 
1407. 04. 2021 16:30TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 ATJ Sokol Česká Skalice A 

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy