Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní liga
104. 10. 2020 10:00TJ Jiskra Strážnice z.s. CSKST Rohatec B10:6
104. 10. 2020 10:00Slovan Hodonín BSKST Hodonín E2:10
102. 10. 2020 18:00Vacenovice AVacenovice B10:4
127. 09. 2020 10:00SK Baník Ratíškovice BSKST Čeložnice A10:7
103. 10. 2020 15:00Tělovýchovná jednota Mikulčice BT.J. Sokol Svatobořice A2:10
102. 10. 2020 18:45Tělocvičná jednota Sokol Kyjov ATJ Sokol Vracov z.s. B2:10
211. 10. 2020 10:00SKST Rohatec BTJ Sokol Vracov z.s. B5:10
211. 10. 2020 10:00T.J. Sokol Svatobořice ATělocvičná jednota Sokol Kyjov A10:4
210. 10. 2020 17:00SKST Čeložnice ATělovýchovná jednota Mikulčice B9:9
211. 10. 2020 10:00Vacenovice BSK Baník Ratíškovice B4:10
211. 10. 2020 14:00SKST Hodonín EVacenovice A
211. 10. 2020 10:00TJ Jiskra Strážnice z.s. CSlovan Hodonín B10:1
318. 10. 2020 10:00Slovan Hodonín BSKST Rohatec B
318. 10. 2020 10:00Vacenovice ATJ Jiskra Strážnice z.s. C
318. 10. 2020 10:00SK Baník Ratíškovice BSKST Hodonín E
317. 10. 2020 15:00Tělovýchovná jednota Mikulčice BVacenovice B
318. 10. 2020 10:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov ASKST Čeložnice A
318. 10. 2020 10:00TJ Sokol Vracov z.s. BT.J. Sokol Svatobořice A
425. 10. 2020 10:00SKST Rohatec BT.J. Sokol Svatobořice A
424. 10. 2020 17:00SKST Čeložnice ATJ Sokol Vracov z.s. B
425. 10. 2020 10:00Vacenovice BTělocvičná jednota Sokol Kyjov A
425. 10. 2020 14:00SKST Hodonín ETělovýchovná jednota Mikulčice B
425. 10. 2020 10:00TJ Jiskra Strážnice z.s. CSK Baník Ratíškovice B
425. 10. 2020 10:00Slovan Hodonín BVacenovice A
501. 11. 2020 10:00Vacenovice ASKST Rohatec B
501. 11. 2020 10:00SK Baník Ratíškovice BSlovan Hodonín B
531. 10. 2020 15:00Tělovýchovná jednota Mikulčice BTJ Jiskra Strážnice z.s. C
501. 11. 2020 10:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov ASKST Hodonín E
501. 11. 2020 10:00TJ Sokol Vracov z.s. BVacenovice B
501. 11. 2020 10:00T.J. Sokol Svatobořice ASKST Čeložnice A
608. 11. 2020 10:00SKST Rohatec BSKST Čeložnice A
608. 11. 2020 10:00T.J. Sokol Svatobořice AVacenovice B
608. 11. 2020 14:00SKST Hodonín ETJ Sokol Vracov z.s. B
608. 11. 2020 10:00TJ Jiskra Strážnice z.s. CTělocvičná jednota Sokol Kyjov A
608. 11. 2020 10:00Slovan Hodonín BTělovýchovná jednota Mikulčice B
608. 11. 2020 10:00Vacenovice ASK Baník Ratíškovice B
715. 11. 2020 10:00SK Baník Ratíškovice BSKST Rohatec B
714. 11. 2020 15:00Tělovýchovná jednota Mikulčice BVacenovice A
715. 11. 2020 10:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov ASlovan Hodonín B
715. 11. 2020 10:00TJ Sokol Vracov z.s. BTJ Jiskra Strážnice z.s. C
715. 11. 2020 10:00T.J. Sokol Svatobořice ASKST Hodonín E
714. 11. 2020 17:00Vacenovice BSKST Čeložnice A
822. 11. 2020 10:00SKST Rohatec BVacenovice B
822. 11. 2020 14:00SKST Hodonín ESKST Čeložnice A
822. 11. 2020 10:00TJ Jiskra Strážnice z.s. CT.J. Sokol Svatobořice A
822. 11. 2020 10:00Slovan Hodonín BTJ Sokol Vracov z.s. B
822. 11. 2020 10:00Vacenovice ATělocvičná jednota Sokol Kyjov A
822. 11. 2020 10:00SK Baník Ratíškovice BTělovýchovná jednota Mikulčice B
928. 11. 2020 15:00Tělovýchovná jednota Mikulčice BSKST Rohatec B
929. 11. 2020 10:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov ASK Baník Ratíškovice B
929. 11. 2020 10:00TJ Sokol Vracov z.s. BVacenovice A
929. 11. 2020 10:00T.J. Sokol Svatobořice ASlovan Hodonín B
928. 11. 2020 17:00SKST Čeložnice ATJ Jiskra Strážnice z.s. C
929. 11. 2020 10:00Vacenovice BSKST Hodonín E
1006. 12. 2020 10:00SKST Rohatec BSKST Hodonín E
1006. 12. 2020 10:00TJ Jiskra Strážnice z.s. CVacenovice B
1006. 12. 2020 10:00Slovan Hodonín BSKST Čeložnice A
1006. 12. 2020 10:00Vacenovice AT.J. Sokol Svatobořice A
1006. 12. 2020 10:00SK Baník Ratíškovice BTJ Sokol Vracov z.s. B
1005. 12. 2020 15:00Tělovýchovná jednota Mikulčice BTělocvičná jednota Sokol Kyjov A
1113. 12. 2020 10:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov ASKST Rohatec B
1113. 12. 2020 10:00TJ Sokol Vracov z.s. BTělovýchovná jednota Mikulčice B
1113. 12. 2020 10:00T.J. Sokol Svatobořice ASK Baník Ratíškovice B
1112. 12. 2020 17:00SKST Čeložnice AVacenovice A
1113. 12. 2020 10:00Vacenovice BSlovan Hodonín B
1113. 12. 2020 14:00SKST Hodonín ETJ Jiskra Strážnice z.s. C
1203. 01. 2021 10:00SKST Rohatec BTJ Jiskra Strážnice z.s. C
1203. 01. 2021 14:00SKST Hodonín ESlovan Hodonín B
1203. 01. 2021 10:00Vacenovice BVacenovice A
1202. 01. 2021 17:00SKST Čeložnice ASK Baník Ratíškovice B
1203. 01. 2021 10:00T.J. Sokol Svatobořice ATělovýchovná jednota Mikulčice B
1203. 01. 2021 10:00TJ Sokol Vracov z.s. BTělocvičná jednota Sokol Kyjov A
1310. 01. 2021 10:00TJ Sokol Vracov z.s. BSKST Rohatec B
1310. 01. 2021 10:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov AT.J. Sokol Svatobořice A
1309. 01. 2021 15:00Tělovýchovná jednota Mikulčice BSKST Čeložnice A
1310. 01. 2021 10:00SK Baník Ratíškovice BVacenovice B
1310. 01. 2021 10:00Vacenovice ASKST Hodonín E
1310. 01. 2021 10:00Slovan Hodonín BTJ Jiskra Strážnice z.s. C
1417. 01. 2021 10:00SKST Rohatec BSlovan Hodonín B
1417. 01. 2021 10:00TJ Jiskra Strážnice z.s. CVacenovice A
1417. 01. 2021 10:00SKST Hodonín ESK Baník Ratíškovice B
1417. 01. 2021 10:00Vacenovice BTělovýchovná jednota Mikulčice B
1416. 01. 2021 17:00SKST Čeložnice ATělocvičná jednota Sokol Kyjov A
1417. 01. 2021 10:00T.J. Sokol Svatobořice ATJ Sokol Vracov z.s. B
1524. 01. 2021 10:00T.J. Sokol Svatobořice ASKST Rohatec B
1524. 01. 2021 10:00TJ Sokol Vracov z.s. BSKST Čeložnice A
1524. 01. 2021 10:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov AVacenovice B
1523. 01. 2021 15:00Tělovýchovná jednota Mikulčice BSKST Hodonín E
1524. 01. 2021 10:00SK Baník Ratíškovice BTJ Jiskra Strážnice z.s. C
1524. 01. 2021 10:00Vacenovice ASlovan Hodonín B
1607. 02. 2021 10:00SKST Rohatec BVacenovice A
1607. 02. 2021 10:00Slovan Hodonín BSK Baník Ratíškovice B
1607. 02. 2021 10:00TJ Jiskra Strážnice z.s. CTělovýchovná jednota Mikulčice B
1607. 02. 2021 10:00SKST Hodonín ETělocvičná jednota Sokol Kyjov A
1607. 02. 2021 10:00Vacenovice BTJ Sokol Vracov z.s. B
1606. 02. 2021 17:00SKST Čeložnice AT.J. Sokol Svatobořice A
1713. 02. 2021 17:00SKST Čeložnice ASKST Rohatec B
1714. 02. 2021 10:00Vacenovice BT.J. Sokol Svatobořice A
1714. 02. 2021 10:00TJ Sokol Vracov z.s. BSKST Hodonín E
1714. 02. 2021 10:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov ATJ Jiskra Strážnice z.s. C
1713. 02. 2021 15:00Tělovýchovná jednota Mikulčice BSlovan Hodonín B
1714. 02. 2021 10:00SK Baník Ratíškovice BVacenovice A
1821. 02. 2021 10:00SKST Rohatec BSK Baník Ratíškovice B
1821. 02. 2021 10:00Vacenovice ATělovýchovná jednota Mikulčice B
1821. 02. 2021 10:00Slovan Hodonín BTělocvičná jednota Sokol Kyjov A
1821. 02. 2021 10:00TJ Jiskra Strážnice z.s. CTJ Sokol Vracov z.s. B
1821. 02. 2021 10:00SKST Hodonín ET.J. Sokol Svatobořice A
1820. 02. 2021 17:00SKST Čeložnice AVacenovice B
1928. 02. 2021 10:00Vacenovice BSKST Rohatec B
1927. 02. 2021 17:00SKST Čeložnice ASKST Hodonín E
1928. 02. 2021 10:00T.J. Sokol Svatobořice ATJ Jiskra Strážnice z.s. C
1928. 02. 2021 10:00TJ Sokol Vracov z.s. BSlovan Hodonín B
1928. 02. 2021 10:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov AVacenovice A
1927. 02. 2021 15:00Tělovýchovná jednota Mikulčice BSK Baník Ratíškovice B
2014. 03. 2021 10:00SKST Rohatec BTělovýchovná jednota Mikulčice B
2014. 03. 2021 10:00SK Baník Ratíškovice BTělocvičná jednota Sokol Kyjov A
2014. 03. 2021 10:00Vacenovice ATJ Sokol Vracov z.s. B
2014. 03. 2021 10:00Slovan Hodonín BT.J. Sokol Svatobořice A
2014. 03. 2021 10:00TJ Jiskra Strážnice z.s. CSKST Čeložnice A
2014. 03. 2021 14:00SKST Hodonín EVacenovice B
2121. 03. 2021 14:00SKST Hodonín ESKST Rohatec B
2121. 03. 2021 10:00Vacenovice BTJ Jiskra Strážnice z.s. C
2120. 03. 2021 17:00SKST Čeložnice ASlovan Hodonín B
2121. 03. 2021 10:00T.J. Sokol Svatobořice AVacenovice A
2121. 03. 2021 10:00TJ Sokol Vracov z.s. BSK Baník Ratíškovice B
2121. 03. 2021 10:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov ATělovýchovná jednota Mikulčice B
2228. 03. 2021 10:00SKST Rohatec BTělocvičná jednota Sokol Kyjov A
2227. 03. 2021 15:00Tělovýchovná jednota Mikulčice BTJ Sokol Vracov z.s. B
2228. 03. 2021 10:00SK Baník Ratíškovice BT.J. Sokol Svatobořice A
2228. 03. 2021 10:00Vacenovice ASKST Čeložnice A
2228. 03. 2021 10:00Slovan Hodonín BVacenovice B
2228. 03. 2021 10:00TJ Jiskra Strážnice z.s. CSKST Hodonín E
Okresní přebor
120. 09. 2020 14:00SKST Hodonín FSKST Dubňany B11:7
116. 09. 2020 18:00SK Baník Ratíškovice CTělocvičná jednota Sokol Kyjov B14:4
120. 09. 2020 11:00TJ Sokol Veselí nad Moravou AT.J. Sokol Svatobořice B0:18wo
120. 09. 2020 11:00TJ Sokol Lužice ATělovýchovná jednota Mikulčice C12:6
120. 09. 2020 10:00
Sokolovna přísálí, Vlkoš 135
SKST Rohatec CTělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A5:13
120. 09. 2020 14:00TJ Sokol Vracov z.s. CTJ Vlast Ježov z.s. B10:8
119. 09. 2020 16:30SK Čejč z.s. ATJ Jiskra Strážnice z.s. D7:11
227. 09. 2020 10:00SKST Dubňany BTJ Jiskra Strážnice z.s. D9:9
225. 09. 2020 19:00TJ Vlast Ježov z.s. BSK Čejč z.s. A17:1
227. 09. 2020 10:00Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. ATJ Sokol Vracov z.s. C2:16
227. 09. 2020 10:00Tělovýchovná jednota Mikulčice CSKST Rohatec C8:10
226. 09. 2020 18:00T.J. Sokol Svatobořice BTJ Sokol Lužice A10:8
226. 09. 2020 14:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov BTJ Sokol Veselí nad Moravou A14:4
227. 09. 2020 14:00SKST Hodonín FSK Baník Ratíškovice C8:10
303. 10. 2020 10:00SK Baník Ratíškovice CSKST Dubňany B17:1
304. 10. 2020 11:00TJ Sokol Veselí nad Moravou ASKST Hodonín F6:12
304. 10. 2020 11:00TJ Sokol Lužice ATělocvičná jednota Sokol Kyjov B8:10
304. 10. 2020 10:00SKST Rohatec CT.J. Sokol Svatobořice B10:8
304. 10. 2020 14:00TJ Sokol Vracov z.s. CTělovýchovná jednota Mikulčice C14:4
303. 10. 2020 16:30SK Čejč z.s. ATělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A11:7
301. 10. 2020 18:00TJ Jiskra Strážnice z.s. DTJ Vlast Ježov z.s. B12:6
411. 10. 2020 10:00SKST Dubňany BTJ Vlast Ježov z.s. B7:11
411. 10. 2020 10:00Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. ATJ Jiskra Strážnice z.s. D13:5
411. 10. 2020 10:00Tělovýchovná jednota Mikulčice CSK Čejč z.s. A13:5
410. 10. 2020 18:00T.J. Sokol Svatobořice BTJ Sokol Vracov z.s. C12:6
410. 10. 2020 14:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov BSKST Rohatec C9:9
411. 10. 2020 14:00SKST Hodonín FTJ Sokol Lužice A
410. 10. 2020 10:00SK Baník Ratíškovice CTJ Sokol Veselí nad Moravou A15:3
518. 10. 2020 11:00TJ Sokol Veselí nad Moravou ASKST Dubňany B
518. 10. 2020 11:00TJ Sokol Lužice ASK Baník Ratíškovice C
518. 10. 2020 10:00SKST Rohatec CSKST Hodonín F
518. 10. 2020 14:00TJ Sokol Vracov z.s. CTělocvičná jednota Sokol Kyjov B
517. 10. 2020 16:30SK Čejč z.s. AT.J. Sokol Svatobořice B
518. 10. 2020 10:00TJ Jiskra Strážnice z.s. DTělovýchovná jednota Mikulčice C
516. 10. 2020 19:00TJ Vlast Ježov z.s. BTělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A
625. 10. 2020 10:00SKST Dubňany BTělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A
625. 10. 2020 10:00Tělovýchovná jednota Mikulčice CTJ Vlast Ježov z.s. B
624. 10. 2020 18:00T.J. Sokol Svatobořice BTJ Jiskra Strážnice z.s. D
624. 10. 2020 14:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov BSK Čejč z.s. A
625. 10. 2020 14:00SKST Hodonín FTJ Sokol Vracov z.s. C
624. 10. 2020 10:00SK Baník Ratíškovice CSKST Rohatec C
625. 10. 2020 11:00TJ Sokol Veselí nad Moravou ATJ Sokol Lužice A
701. 11. 2020 11:00TJ Sokol Lužice ASKST Dubňany B
701. 11. 2020 10:00SKST Rohatec CTJ Sokol Veselí nad Moravou A
701. 11. 2020 14:00TJ Sokol Vracov z.s. CSK Baník Ratíškovice C
731. 10. 2020 16:30SK Čejč z.s. ASKST Hodonín F
701. 11. 2020 10:00TJ Jiskra Strážnice z.s. DTělocvičná jednota Sokol Kyjov B
730. 10. 2020 19:00TJ Vlast Ježov z.s. BT.J. Sokol Svatobořice B
701. 11. 2020 10:00Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. ATělovýchovná jednota Mikulčice C
808. 11. 2020 10:00SKST Dubňany BTělovýchovná jednota Mikulčice C
807. 11. 2020 18:00T.J. Sokol Svatobořice BTělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A
807. 11. 2020 14:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov BTJ Vlast Ježov z.s. B
808. 11. 2020 14:00SKST Hodonín FTJ Jiskra Strážnice z.s. D
807. 11. 2020 10:00SK Baník Ratíškovice CSK Čejč z.s. A
808. 11. 2020 11:00TJ Sokol Veselí nad Moravou ATJ Sokol Vracov z.s. C
808. 11. 2020 11:00TJ Sokol Lužice ASKST Rohatec C
915. 11. 2020 10:00SKST Rohatec CSKST Dubňany B
915. 11. 2020 14:00TJ Sokol Vracov z.s. CTJ Sokol Lužice A
914. 11. 2020 16:30SK Čejč z.s. ATJ Sokol Veselí nad Moravou A
915. 11. 2020 10:00TJ Jiskra Strážnice z.s. DSK Baník Ratíškovice C
913. 11. 2020 19:00TJ Vlast Ježov z.s. BSKST Hodonín F
915. 11. 2020 10:00Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. ATělocvičná jednota Sokol Kyjov B
915. 11. 2020 10:00Tělovýchovná jednota Mikulčice CT.J. Sokol Svatobořice B
1022. 11. 2020 10:00SKST Dubňany BT.J. Sokol Svatobořice B
1021. 11. 2020 14:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov BTělovýchovná jednota Mikulčice C
1022. 11. 2020 14:00SKST Hodonín FTělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A
1021. 11. 2020 10:00SK Baník Ratíškovice CTJ Vlast Ježov z.s. B
1022. 11. 2020 11:00TJ Sokol Veselí nad Moravou ATJ Jiskra Strážnice z.s. D
1022. 11. 2020 11:00TJ Sokol Lužice ASK Čejč z.s. A
1022. 11. 2020 10:00SKST Rohatec CTJ Sokol Vracov z.s. C
1129. 11. 2020 14:00TJ Sokol Vracov z.s. CSKST Dubňany B
1128. 11. 2020 16:30SK Čejč z.s. ASKST Rohatec C
1129. 11. 2020 10:00TJ Jiskra Strážnice z.s. DTJ Sokol Lužice A
1127. 11. 2020 19:00TJ Vlast Ježov z.s. BTJ Sokol Veselí nad Moravou A
1129. 11. 2020 10:00Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. ASK Baník Ratíškovice C
1129. 11. 2020 10:00Tělovýchovná jednota Mikulčice CSKST Hodonín F
1128. 11. 2020 18:00T.J. Sokol Svatobořice BTělocvičná jednota Sokol Kyjov B
1206. 12. 2020 10:00SKST Dubňany BTělocvičná jednota Sokol Kyjov B
1206. 12. 2020 14:00SKST Hodonín FT.J. Sokol Svatobořice B
1205. 12. 2020 10:00SK Baník Ratíškovice CTělovýchovná jednota Mikulčice C
1206. 12. 2020 11:00TJ Sokol Veselí nad Moravou ATělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A
1206. 12. 2020 11:00TJ Sokol Lužice ATJ Vlast Ježov z.s. B
1206. 12. 2020 10:00SKST Rohatec CTJ Jiskra Strážnice z.s. D
1206. 12. 2020 14:00TJ Sokol Vracov z.s. CSK Čejč z.s. A
1312. 12. 2020 16:30SK Čejč z.s. ASKST Dubňany B
1313. 12. 2020 10:00TJ Jiskra Strážnice z.s. DTJ Sokol Vracov z.s. C
1311. 12. 2020 19:00TJ Vlast Ježov z.s. BSKST Rohatec C
1313. 12. 2020 10:00Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. ATJ Sokol Lužice A
1313. 12. 2020 10:00Tělovýchovná jednota Mikulčice CTJ Sokol Veselí nad Moravou A
1312. 12. 2020 18:00T.J. Sokol Svatobořice BSK Baník Ratíškovice C
1312. 12. 2020 14:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov BSKST Hodonín F
1403. 01. 2021 10:00SKST Dubňany BSKST Hodonín F
1402. 01. 2021 14:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov BSK Baník Ratíškovice C
1402. 01. 2021 18:00T.J. Sokol Svatobořice BTJ Sokol Veselí nad Moravou A
1403. 01. 2021 10:00Tělovýchovná jednota Mikulčice CTJ Sokol Lužice A
1403. 01. 2021 10:00Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. ASKST Rohatec C
1401. 01. 2021 19:00TJ Vlast Ježov z.s. BTJ Sokol Vracov z.s. C
1403. 01. 2021 10:00TJ Jiskra Strážnice z.s. DSK Čejč z.s. A
1510. 01. 2021 10:00TJ Jiskra Strážnice z.s. DSKST Dubňany B
1509. 01. 2021 16:30SK Čejč z.s. ATJ Vlast Ježov z.s. B
1510. 01. 2021 14:00TJ Sokol Vracov z.s. CTělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A
1510. 01. 2021 10:00SKST Rohatec CTělovýchovná jednota Mikulčice C
1510. 01. 2021 11:00TJ Sokol Lužice AT.J. Sokol Svatobořice B
1510. 01. 2021 10:00TJ Sokol Veselí nad Moravou ATělocvičná jednota Sokol Kyjov B
1509. 01. 2021 10:00SK Baník Ratíškovice CSKST Hodonín F
1617. 01. 2021 10:00SKST Dubňany BSK Baník Ratíškovice C
1617. 01. 2021 14:00SKST Hodonín FTJ Sokol Veselí nad Moravou A
1616. 01. 2021 14:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov BTJ Sokol Lužice A
1616. 01. 2021 18:00T.J. Sokol Svatobořice BSKST Rohatec C
1617. 01. 2021 10:00Tělovýchovná jednota Mikulčice CTJ Sokol Vracov z.s. C
1617. 01. 2021 10:00Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. ASK Čejč z.s. A
1615. 01. 2021 19:00TJ Vlast Ježov z.s. BTJ Jiskra Strážnice z.s. D
1722. 01. 2021 19:00TJ Vlast Ježov z.s. BSKST Dubňany B
1724. 01. 2021 10:00TJ Jiskra Strážnice z.s. DTělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A
1723. 01. 2021 16:30SK Čejč z.s. ATělovýchovná jednota Mikulčice C
1724. 01. 2021 14:00TJ Sokol Vracov z.s. CT.J. Sokol Svatobořice B
1724. 01. 2021 10:00SKST Rohatec CTělocvičná jednota Sokol Kyjov B
1724. 01. 2021 11:00TJ Sokol Lužice ASKST Hodonín F
1724. 01. 2021 11:00TJ Sokol Veselí nad Moravou ASK Baník Ratíškovice C
1831. 01. 2021 10:00SKST Dubňany BTJ Sokol Veselí nad Moravou A
1830. 01. 2021 10:00SK Baník Ratíškovice CTJ Sokol Lužice A
1831. 01. 2021 14:00SKST Hodonín FSKST Rohatec C
1830. 01. 2021 14:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov BTJ Sokol Vracov z.s. C
1830. 01. 2021 18:00T.J. Sokol Svatobořice BSK Čejč z.s. A
1831. 01. 2021 10:00Tělovýchovná jednota Mikulčice CTJ Jiskra Strážnice z.s. D
1831. 01. 2021 10:00Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. ATJ Vlast Ježov z.s. B
1907. 02. 2021 10:00Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. ASKST Dubňany B
1905. 02. 2021 19:00TJ Vlast Ježov z.s. BTělovýchovná jednota Mikulčice C
1907. 02. 2021 10:00TJ Jiskra Strážnice z.s. DT.J. Sokol Svatobořice B
1906. 02. 2021 16:30SK Čejč z.s. ATělocvičná jednota Sokol Kyjov B
1907. 02. 2021 14:00TJ Sokol Vracov z.s. CSKST Hodonín F
1907. 02. 2021 10:00SKST Rohatec CSK Baník Ratíškovice C
1907. 02. 2021 11:00TJ Sokol Lužice ATJ Sokol Veselí nad Moravou A
2014. 02. 2021 10:00SKST Dubňany BTJ Sokol Lužice A
2014. 02. 2021 11:00TJ Sokol Veselí nad Moravou ASKST Rohatec C
2013. 02. 2021 10:00SK Baník Ratíškovice CTJ Sokol Vracov z.s. C
2014. 02. 2021 14:00SKST Hodonín FSK Čejč z.s. A
2013. 02. 2021 14:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov BTJ Jiskra Strážnice z.s. D
2013. 02. 2021 18:00T.J. Sokol Svatobořice BTJ Vlast Ježov z.s. B
2014. 02. 2021 10:00Tělovýchovná jednota Mikulčice CTělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A
2121. 02. 2021 10:00Tělovýchovná jednota Mikulčice CSKST Dubňany B
2121. 02. 2021 10:00Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. AT.J. Sokol Svatobořice B
2119. 02. 2021 19:00TJ Vlast Ježov z.s. BTělocvičná jednota Sokol Kyjov B
2121. 02. 2021 10:00TJ Jiskra Strážnice z.s. DSKST Hodonín F
2120. 02. 2021 16:30SK Čejč z.s. ASK Baník Ratíškovice C
2121. 02. 2021 14:00TJ Sokol Vracov z.s. CTJ Sokol Veselí nad Moravou A
2121. 02. 2021 10:00SKST Rohatec CTJ Sokol Lužice A
2228. 02. 2021 10:00SKST Dubňany BSKST Rohatec C
2228. 02. 2021 11:00TJ Sokol Lužice ATJ Sokol Vracov z.s. C
2228. 02. 2021 11:00TJ Sokol Veselí nad Moravou ASK Čejč z.s. A
2227. 02. 2021 10:00SK Baník Ratíškovice CTJ Jiskra Strážnice z.s. D
2228. 02. 2021 14:00SKST Hodonín FTJ Vlast Ježov z.s. B
2227. 02. 2021 14:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov BTělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A
2227. 02. 2021 18:00T.J. Sokol Svatobořice BTělovýchovná jednota Mikulčice C
2306. 03. 2021 18:00T.J. Sokol Svatobořice BSKST Dubňany B
2307. 03. 2021 10:00Tělovýchovná jednota Mikulčice CTělocvičná jednota Sokol Kyjov B
2307. 03. 2021 10:00Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. ASKST Hodonín F
2305. 03. 2021 19:00TJ Vlast Ježov z.s. BSK Baník Ratíškovice C
2307. 03. 2021 10:00TJ Jiskra Strážnice z.s. DTJ Sokol Veselí nad Moravou A
2306. 03. 2021 16:30SK Čejč z.s. ATJ Sokol Lužice A
2307. 03. 2021 14:00TJ Sokol Vracov z.s. CSKST Rohatec C
2414. 03. 2021 10:00SKST Dubňany BTJ Sokol Vracov z.s. C
2414. 03. 2021 10:00SKST Rohatec CSK Čejč z.s. A
2414. 03. 2021 11:00TJ Sokol Lužice ATJ Jiskra Strážnice z.s. D
2414. 03. 2021 11:00TJ Sokol Veselí nad Moravou ATJ Vlast Ježov z.s. B
2413. 03. 2021 10:00SK Baník Ratíškovice CTělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A
2414. 03. 2021 14:00SKST Hodonín FTělovýchovná jednota Mikulčice C
2413. 03. 2021 14:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov BT.J. Sokol Svatobořice B
2520. 03. 2021 14:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov BSKST Dubňany B
2520. 03. 2021 18:00T.J. Sokol Svatobořice BSKST Hodonín F
2521. 03. 2021 10:00Tělovýchovná jednota Mikulčice CSK Baník Ratíškovice C
2521. 03. 2021 10:00Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. ATJ Sokol Veselí nad Moravou A
2519. 03. 2021 19:00TJ Vlast Ježov z.s. BTJ Sokol Lužice A
2521. 03. 2021 10:00TJ Jiskra Strážnice z.s. DSKST Rohatec C
2520. 03. 2021 16:30SK Čejč z.s. ATJ Sokol Vracov z.s. C
2628. 03. 2021 10:00SKST Dubňany BSK Čejč z.s. A
2628. 03. 2021 14:00TJ Sokol Vracov z.s. CTJ Jiskra Strážnice z.s. D
2628. 03. 2021 10:00SKST Rohatec CTJ Vlast Ježov z.s. B
2628. 03. 2021 11:00TJ Sokol Lužice ATělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A
2628. 03. 2021 11:00TJ Sokol Veselí nad Moravou ATělovýchovná jednota Mikulčice C
2627. 03. 2021 10:00SK Baník Ratíškovice CT.J. Sokol Svatobořice B
2628. 03. 2021 14:00SKST Hodonín FTělocvičná jednota Sokol Kyjov B
Okresní soutěž
118. 09. 2020 18:00TJ Jiskra Strážnice z.s. ETělovýchovná jednota Mikulčice D8:10
120. 09. 2020 10:00TJ Sokol Bzenec AOrel Syrovín A8:10
119. 09. 2020 09:00Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. BSKST Rohatec D11:7
120. 09. 2020 08:30TJ Sokol Lužice BT.J. Sokol Hodonín B10:8
120. 09. 2020 10:00TJ Sokol Josefov ATJ Sokol Veselí nad Moravou B6:12
120. 09. 2020 10:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov CSlovan Hodonín C14:4
119. 09. 2020 17:00SKST Dubňany CSKST Hodonín G2:16
226. 09. 2020 17:30Tělovýchovná jednota Mikulčice DSKST Hodonín G9:9
227. 09. 2020 10:00Slovan Hodonín CSKST Dubňany C18:0
227. 09. 2020 10:00TJ Sokol Veselí nad Moravou BTělocvičná jednota Sokol Kyjov C9:9
227. 09. 2020 10:00T.J. Sokol Hodonín BTJ Sokol Josefov A9:9
227. 09. 2020 10:00SKST Rohatec DTJ Sokol Lužice B8:10
227. 09. 2020 11:00Orel Syrovín ATělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B10:8
225. 09. 2020 18:00TJ Jiskra Strážnice z.s. ETJ Sokol Bzenec A5:13
304. 10. 2020 10:00TJ Sokol Bzenec ATělovýchovná jednota Mikulčice D13:5
303. 10. 2020 09:00Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. BTJ Jiskra Strážnice z.s. E10:8
304. 10. 2020 08:30TJ Sokol Lužice BOrel Syrovín A9:9
304. 10. 2020 10:00TJ Sokol Josefov ASKST Rohatec D11:7
330. 09. 2020 19:00
Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvična
Tělocvičná jednota Sokol Kyjov CT.J. Sokol Hodonín B16:2
303. 10. 2020 17:00SKST Dubňany CTJ Sokol Veselí nad Moravou B1:17
304. 10. 2020 14:00SKST Hodonín GSlovan Hodonín C8:10
410. 10. 2020 17:30Tělovýchovná jednota Mikulčice DSlovan Hodonín C6:12
411. 10. 2020 11:00TJ Sokol Veselí nad Moravou BSKST Hodonín G15:3
411. 10. 2020 10:00T.J. Sokol Hodonín BSKST Dubňany C9:9
409. 10. 2020 17:00SKST Rohatec DTělocvičná jednota Sokol Kyjov C8:10
411. 10. 2020 11:00Orel Syrovín ATJ Sokol Josefov A11:7
409. 10. 2020 18:00TJ Jiskra Strážnice z.s. ETJ Sokol Lužice B10:8
411. 10. 2020 10:00TJ Sokol Bzenec ATělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B15:3
517. 10. 2020 09:00Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. BTělovýchovná jednota Mikulčice D
518. 10. 2020 08:30TJ Sokol Lužice BTJ Sokol Bzenec A
518. 10. 2020 10:00TJ Sokol Josefov ATJ Jiskra Strážnice z.s. E
518. 10. 2020 10:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov COrel Syrovín A
517. 10. 2020 17:00SKST Dubňany CSKST Rohatec D
518. 10. 2020 14:00SKST Hodonín GT.J. Sokol Hodonín B
518. 10. 2020 10:00Slovan Hodonín CTJ Sokol Veselí nad Moravou B
624. 10. 2020 17:30Tělovýchovná jednota Mikulčice DTJ Sokol Veselí nad Moravou B
625. 10. 2020 10:00T.J. Sokol Hodonín BSlovan Hodonín C
625. 10. 2020 10:00SKST Rohatec DSKST Hodonín G
625. 10. 2020 11:00Orel Syrovín ASKST Dubňany C
623. 10. 2020 18:00TJ Jiskra Strážnice z.s. ETělocvičná jednota Sokol Kyjov C
625. 10. 2020 10:00TJ Sokol Bzenec ATJ Sokol Josefov A
628. 09. 2020 09:00Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. BTJ Sokol Lužice B10:8
701. 11. 2020 08:30TJ Sokol Lužice BTělovýchovná jednota Mikulčice D
701. 11. 2020 10:00TJ Sokol Josefov ATělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B
701. 11. 2020 10:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov CTJ Sokol Bzenec A
731. 10. 2020 17:00SKST Dubňany CTJ Jiskra Strážnice z.s. E
701. 11. 2020 14:00SKST Hodonín GOrel Syrovín A
701. 11. 2020 10:00Slovan Hodonín CSKST Rohatec D
701. 11. 2020 11:00TJ Sokol Veselí nad Moravou BT.J. Sokol Hodonín B
807. 11. 2020 17:30Tělovýchovná jednota Mikulčice DT.J. Sokol Hodonín B
808. 11. 2020 10:00SKST Rohatec DTJ Sokol Veselí nad Moravou B
808. 11. 2020 11:00Orel Syrovín ASlovan Hodonín C
806. 11. 2020 18:00TJ Jiskra Strážnice z.s. ESKST Hodonín G
808. 11. 2020 10:00TJ Sokol Bzenec ASKST Dubňany C
807. 11. 2020 09:00Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. BTělocvičná jednota Sokol Kyjov C
808. 11. 2020 08:30TJ Sokol Lužice BTJ Sokol Josefov A
915. 11. 2020 10:00TJ Sokol Josefov ATělovýchovná jednota Mikulčice D
915. 11. 2020 10:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov CTJ Sokol Lužice B
914. 11. 2020 17:00SKST Dubňany CTělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B
915. 11. 2020 14:00SKST Hodonín GTJ Sokol Bzenec A
915. 11. 2020 10:00Slovan Hodonín CTJ Jiskra Strážnice z.s. E
915. 11. 2020 11:00TJ Sokol Veselí nad Moravou BOrel Syrovín A
915. 11. 2020 10:00T.J. Sokol Hodonín BSKST Rohatec D
1021. 11. 2020 17:30Tělovýchovná jednota Mikulčice DSKST Rohatec D
1022. 11. 2020 11:00Orel Syrovín AT.J. Sokol Hodonín B
1020. 11. 2020 18:00TJ Jiskra Strážnice z.s. ETJ Sokol Veselí nad Moravou B
1022. 11. 2020 10:00TJ Sokol Bzenec ASlovan Hodonín C
1021. 11. 2020 09:00Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. BSKST Hodonín G
1022. 11. 2020 08:30TJ Sokol Lužice BSKST Dubňany C
1022. 11. 2020 10:00TJ Sokol Josefov ATělocvičná jednota Sokol Kyjov C
1129. 11. 2020 10:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov CTělovýchovná jednota Mikulčice D
1128. 11. 2020 17:00SKST Dubňany CTJ Sokol Josefov A
1129. 11. 2020 14:00SKST Hodonín GTJ Sokol Lužice B
1129. 11. 2020 10:00Slovan Hodonín CTělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B
1129. 11. 2020 11:00TJ Sokol Veselí nad Moravou BTJ Sokol Bzenec A
1129. 11. 2020 10:00T.J. Sokol Hodonín BTJ Jiskra Strážnice z.s. E
1129. 11. 2020 10:00SKST Rohatec DOrel Syrovín A
1205. 12. 2020 17:30Tělovýchovná jednota Mikulčice DOrel Syrovín A
1204. 12. 2020 18:00TJ Jiskra Strážnice z.s. ESKST Rohatec D
1206. 12. 2020 10:00TJ Sokol Bzenec AT.J. Sokol Hodonín B
1205. 12. 2020 09:00Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. BTJ Sokol Veselí nad Moravou B
1206. 12. 2020 08:30TJ Sokol Lužice BSlovan Hodonín C
1206. 12. 2020 10:00TJ Sokol Josefov ASKST Hodonín G
1206. 12. 2020 10:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov CSKST Dubňany C
1312. 12. 2020 17:00SKST Dubňany CTělovýchovná jednota Mikulčice D
1313. 12. 2020 14:00SKST Hodonín GTělocvičná jednota Sokol Kyjov C
1313. 12. 2020 10:00Slovan Hodonín CTJ Sokol Josefov A
1313. 12. 2020 11:00TJ Sokol Veselí nad Moravou BTJ Sokol Lužice B
1313. 12. 2020 10:00T.J. Sokol Hodonín BTělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B
1313. 12. 2020 10:00SKST Rohatec DTJ Sokol Bzenec A
1313. 12. 2020 11:00Orel Syrovín ATJ Jiskra Strážnice z.s. E
1402. 01. 2021 17:30Tělovýchovná jednota Mikulčice DTJ Jiskra Strážnice z.s. E
1403. 01. 2021 11:00Orel Syrovín ATJ Sokol Bzenec A
1403. 01. 2021 10:00SKST Rohatec DTělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B
1403. 01. 2021 10:00T.J. Sokol Hodonín BTJ Sokol Lužice B
1403. 01. 2021 11:00TJ Sokol Veselí nad Moravou BTJ Sokol Josefov A
1403. 01. 2021 10:00Slovan Hodonín CTělocvičná jednota Sokol Kyjov C
1403. 01. 2021 14:00SKST Hodonín GSKST Dubňany C
1510. 01. 2021 14:00SKST Hodonín GTělovýchovná jednota Mikulčice D
1509. 01. 2021 17:00SKST Dubňany CSlovan Hodonín C
1510. 01. 2021 10:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov CTJ Sokol Veselí nad Moravou B
1510. 01. 2021 10:00TJ Sokol Josefov AT.J. Sokol Hodonín B
1510. 01. 2021 08:30TJ Sokol Lužice BSKST Rohatec D
1509. 01. 2021 09:00Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. BOrel Syrovín A
1510. 01. 2021 10:00TJ Sokol Bzenec ATJ Jiskra Strážnice z.s. E
1616. 01. 2021 17:30Tělovýchovná jednota Mikulčice DTJ Sokol Bzenec A
1615. 01. 2021 18:00TJ Jiskra Strážnice z.s. ETělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B
1617. 01. 2021 11:00Orel Syrovín ATJ Sokol Lužice B
1617. 01. 2021 10:00SKST Rohatec DTJ Sokol Josefov A
1617. 01. 2021 10:00T.J. Sokol Hodonín BTělocvičná jednota Sokol Kyjov C
1617. 01. 2021 11:00TJ Sokol Veselí nad Moravou BSKST Dubňany C
1617. 01. 2021 10:00Slovan Hodonín CSKST Hodonín G
1724. 01. 2021 10:00Slovan Hodonín CTělovýchovná jednota Mikulčice D
1724. 01. 2021 14:00SKST Hodonín GTJ Sokol Veselí nad Moravou B
1723. 01. 2021 17:00SKST Dubňany CT.J. Sokol Hodonín B
1724. 01. 2021 10:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov CSKST Rohatec D
1724. 01. 2021 10:00TJ Sokol Josefov AOrel Syrovín A
1724. 01. 2021 08:30TJ Sokol Lužice BTJ Jiskra Strážnice z.s. E
1723. 01. 2021 09:00Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. BTJ Sokol Bzenec A
1830. 01. 2021 17:30Tělovýchovná jednota Mikulčice DTělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B
1831. 01. 2021 10:00TJ Sokol Bzenec ATJ Sokol Lužice B
1829. 01. 2021 18:00TJ Jiskra Strážnice z.s. ETJ Sokol Josefov A
1831. 01. 2021 11:00Orel Syrovín ATělocvičná jednota Sokol Kyjov C
1831. 01. 2021 10:00SKST Rohatec DSKST Dubňany C
1831. 01. 2021 10:00T.J. Sokol Hodonín BSKST Hodonín G
1831. 01. 2021 11:00TJ Sokol Veselí nad Moravou BSlovan Hodonín C
1907. 02. 2021 11:00TJ Sokol Veselí nad Moravou BTělovýchovná jednota Mikulčice D
1907. 02. 2021 10:00Slovan Hodonín CT.J. Sokol Hodonín B
1907. 02. 2021 14:00SKST Hodonín GSKST Rohatec D
1906. 02. 2021 17:00SKST Dubňany COrel Syrovín A
1907. 02. 2021 10:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov CTJ Jiskra Strážnice z.s. E
1907. 02. 2021 10:00TJ Sokol Josefov ATJ Sokol Bzenec A
1907. 02. 2021 08:30TJ Sokol Lužice BTělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B
2013. 02. 2021 17:30Tělovýchovná jednota Mikulčice DTJ Sokol Lužice B
2013. 02. 2021 09:00Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. BTJ Sokol Josefov A
2014. 02. 2021 10:00TJ Sokol Bzenec ATělocvičná jednota Sokol Kyjov C
2012. 02. 2021 18:00TJ Jiskra Strážnice z.s. ESKST Dubňany C
2014. 02. 2021 11:00Orel Syrovín ASKST Hodonín G
2014. 02. 2021 10:00SKST Rohatec DSlovan Hodonín C
2014. 02. 2021 10:00T.J. Sokol Hodonín BTJ Sokol Veselí nad Moravou B
2121. 02. 2021 10:00T.J. Sokol Hodonín BTělovýchovná jednota Mikulčice D
2121. 02. 2021 11:00TJ Sokol Veselí nad Moravou BSKST Rohatec D
2121. 02. 2021 10:00Slovan Hodonín COrel Syrovín A
2121. 02. 2021 14:00SKST Hodonín GTJ Jiskra Strážnice z.s. E
2120. 02. 2021 17:00SKST Dubňany CTJ Sokol Bzenec A
2121. 02. 2021 10:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov CTělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B
2121. 02. 2021 10:00TJ Sokol Josefov ATJ Sokol Lužice B
2227. 02. 2021 17:30Tělovýchovná jednota Mikulčice DTJ Sokol Josefov A
2228. 02. 2021 08:30TJ Sokol Lužice BTělocvičná jednota Sokol Kyjov C
2227. 02. 2021 09:00Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. BSKST Dubňany C
2228. 02. 2021 10:00TJ Sokol Bzenec ASKST Hodonín G
2226. 02. 2021 18:00TJ Jiskra Strážnice z.s. ESlovan Hodonín C
2228. 02. 2021 11:00Orel Syrovín ATJ Sokol Veselí nad Moravou B
2228. 02. 2021 10:00SKST Rohatec DT.J. Sokol Hodonín B
2307. 03. 2021 10:00SKST Rohatec DTělovýchovná jednota Mikulčice D
2307. 03. 2021 10:00T.J. Sokol Hodonín BOrel Syrovín A
2307. 03. 2021 11:00TJ Sokol Veselí nad Moravou BTJ Jiskra Strážnice z.s. E
2307. 03. 2021 10:00Slovan Hodonín CTJ Sokol Bzenec A
2307. 03. 2021 14:00SKST Hodonín GTělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B
2306. 03. 2021 17:00SKST Dubňany CTJ Sokol Lužice B
2307. 03. 2021 10:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov CTJ Sokol Josefov A
2413. 03. 2021 17:30Tělovýchovná jednota Mikulčice DTělocvičná jednota Sokol Kyjov C
2414. 03. 2021 10:00TJ Sokol Josefov ASKST Dubňany C
2414. 03. 2021 08:30TJ Sokol Lužice BSKST Hodonín G
2413. 03. 2021 09:00Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. BSlovan Hodonín C
2414. 03. 2021 10:00TJ Sokol Bzenec ATJ Sokol Veselí nad Moravou B
2412. 03. 2021 18:00TJ Jiskra Strážnice z.s. ET.J. Sokol Hodonín B
2414. 03. 2021 11:00Orel Syrovín ASKST Rohatec D
2521. 03. 2021 11:00Orel Syrovín ATělovýchovná jednota Mikulčice D
2521. 03. 2021 10:00SKST Rohatec DTJ Jiskra Strážnice z.s. E
2521. 03. 2021 10:00T.J. Sokol Hodonín BTJ Sokol Bzenec A
2521. 03. 2021 11:00TJ Sokol Veselí nad Moravou BTělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B
2521. 03. 2021 10:00Slovan Hodonín CTJ Sokol Lužice B
2521. 03. 2021 14:00SKST Hodonín GTJ Sokol Josefov A
2520. 03. 2021 17:00SKST Dubňany CTělocvičná jednota Sokol Kyjov C
2627. 03. 2021 17:30Tělovýchovná jednota Mikulčice DSKST Dubňany C
2628. 03. 2021 10:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov CSKST Hodonín G
2628. 03. 2021 10:00TJ Sokol Josefov ASlovan Hodonín C
2628. 03. 2021 08:30TJ Sokol Lužice BTJ Sokol Veselí nad Moravou B
2627. 03. 2021 09:00Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. BT.J. Sokol Hodonín B
2628. 03. 2021 10:00TJ Sokol Bzenec ASKST Rohatec D
2626. 03. 2021 18:00TJ Jiskra Strážnice z.s. EOrel Syrovín A
Okresní základ sk. A
104. 10. 2020 10:00SK Čejč z.s. BSK Baník Ratíškovice D16:2
103. 10. 2020 14:00T.J. Sokol Svatobořice CTělocvičná jednota Sokol Kyjov E14:4
104. 10. 2020 14:00SKST Hodonín HSKST Dubňany D16:2
103. 10. 2020 17:00Tělovýchovná jednota Mikulčice ESlovan Hodonín D7:11
211. 10. 2020 10:00SKST Dubňany DTělovýchovná jednota Mikulčice E
209. 10. 2020 17:30Tělocvičná jednota Sokol Kyjov ESKST Hodonín H0:18
211. 10. 2020 10:00SK Baník Ratíškovice DT.J. Sokol Svatobořice C7:11
209. 10. 2020 18:00Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. CSK Čejč z.s. B1:17
317. 10. 2020 14:00T.J. Sokol Svatobořice CTělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. C
318. 10. 2020 14:00SKST Hodonín HSK Baník Ratíškovice D
317. 10. 2020 17:00Tělovýchovná jednota Mikulčice ETělocvičná jednota Sokol Kyjov E
316. 10. 2020 17:30Slovan Hodonín DSKST Dubňany D
401. 11. 2020 14:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov ESlovan Hodonín D
401. 11. 2020 10:00SK Baník Ratíškovice DTělovýchovná jednota Mikulčice E
430. 10. 2020 18:00Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. CSKST Hodonín H
401. 11. 2020 10:00SK Čejč z.s. BT.J. Sokol Svatobořice C
515. 11. 2020 14:00SKST Hodonín HSK Čejč z.s. B
514. 11. 2020 17:00Tělovýchovná jednota Mikulčice ETělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. C
513. 11. 2020 17:30Slovan Hodonín DSK Baník Ratíškovice D
515. 11. 2020 10:00SKST Dubňany DTělocvičná jednota Sokol Kyjov E
622. 11. 2020 10:00SK Baník Ratíškovice DSKST Dubňany D
620. 11. 2020 18:00Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. CSlovan Hodonín D
622. 11. 2020 10:00SK Čejč z.s. BTělovýchovná jednota Mikulčice E
621. 11. 2020 14:00T.J. Sokol Svatobořice CSKST Hodonín H
728. 11. 2020 17:00Tělovýchovná jednota Mikulčice ET.J. Sokol Svatobořice C
727. 11. 2020 17:30Slovan Hodonín DSK Čejč z.s. B
729. 11. 2020 10:00SKST Dubňany DTělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. C
729. 11. 2020 14:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov ESK Baník Ratíškovice D
804. 12. 2020 18:00Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. CTělocvičná jednota Sokol Kyjov E
806. 12. 2020 10:00SK Čejč z.s. BSKST Dubňany D
805. 12. 2020 14:00T.J. Sokol Svatobořice CSlovan Hodonín D
806. 12. 2020 14:00SKST Hodonín HTělovýchovná jednota Mikulčice E
911. 12. 2020 17:30Slovan Hodonín DSKST Hodonín H
913. 12. 2020 10:00SKST Dubňany DT.J. Sokol Svatobořice C
913. 12. 2020 14:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov ESK Čejč z.s. B
913. 12. 2020 10:00SK Baník Ratíškovice DTělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. C
1010. 01. 2021 10:00SK Baník Ratíškovice DSK Čejč z.s. B
1010. 01. 2021 14:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov ET.J. Sokol Svatobořice C
1010. 01. 2021 10:00SKST Dubňany DSKST Hodonín H
1008. 01. 2021 17:30Slovan Hodonín DTělovýchovná jednota Mikulčice E
1116. 01. 2021 17:00Tělovýchovná jednota Mikulčice ESKST Dubňany D
1117. 01. 2021 14:00SKST Hodonín HTělocvičná jednota Sokol Kyjov E
1116. 01. 2021 14:00T.J. Sokol Svatobořice CSK Baník Ratíškovice D
1117. 01. 2021 10:00SK Čejč z.s. BTělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. C
1222. 01. 2021 18:00Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. CT.J. Sokol Svatobořice C
1224. 01. 2021 10:00SK Baník Ratíškovice DSKST Hodonín H
1224. 01. 2021 14:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov ETělovýchovná jednota Mikulčice E
1224. 01. 2021 10:00SKST Dubňany DSlovan Hodonín D
1305. 02. 2021 17:30Slovan Hodonín DTělocvičná jednota Sokol Kyjov E
1306. 02. 2021 17:00Tělovýchovná jednota Mikulčice ESK Baník Ratíškovice D
1307. 02. 2021 14:00SKST Hodonín HTělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. C
1306. 02. 2021 14:00T.J. Sokol Svatobořice CSK Čejč z.s. B
1414. 02. 2021 10:00SK Čejč z.s. BSKST Hodonín H
1412. 02. 2021 18:00Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. CTělovýchovná jednota Mikulčice E
1414. 02. 2021 10:00SK Baník Ratíškovice DSlovan Hodonín D
1414. 02. 2021 14:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov ESKST Dubňany D
1521. 02. 2021 10:00SKST Dubňany DSK Baník Ratíškovice D
1519. 02. 2021 17:30Slovan Hodonín DTělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. C
1520. 02. 2021 17:00Tělovýchovná jednota Mikulčice ESK Čejč z.s. B
1521. 02. 2021 14:00SKST Hodonín HT.J. Sokol Svatobořice C
1627. 02. 2021 14:00T.J. Sokol Svatobořice CTělovýchovná jednota Mikulčice E
1628. 02. 2021 10:00SK Čejč z.s. BSlovan Hodonín D
1626. 02. 2021 18:00Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. CSKST Dubňany D
1628. 02. 2021 10:00SK Baník Ratíškovice DTělocvičná jednota Sokol Kyjov E
1714. 03. 2021 14:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov ETělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. C
1714. 03. 2021 10:00SKST Dubňany DSK Čejč z.s. B
1712. 03. 2021 17:30Slovan Hodonín DT.J. Sokol Svatobořice C
1713. 03. 2021 17:00Tělovýchovná jednota Mikulčice ESKST Hodonín H
1828. 03. 2021 14:00SKST Hodonín HSlovan Hodonín D
1827. 03. 2021 14:00T.J. Sokol Svatobořice CSKST Dubňany D
1828. 03. 2021 10:00SK Čejč z.s. BTělocvičná jednota Sokol Kyjov E
1826. 03. 2021 18:00Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. CSK Baník Ratíškovice D
Okresní základ sk. B
104. 10. 2020 10:00TJ Kovoděl Moravský Písek ASK Baník Ratíškovice E18:0
104. 10. 2020 08:30
Orlovna Syrovín, Náves
Tělocvičná jednota Sokol Kyjov DOrel Syrovín B12:6
104. 10. 2020 14:00TJ Sokol Vracov z.s. DSK Čejč z.s. C15:3
102. 10. 2020 18:30Tělovýchovná jednota Sokol Těmice ATJ Jiskra Strážnice z.s. F6:12
211. 10. 2020 10:00SK Čejč z.s. CTělovýchovná jednota Sokol Těmice A
211. 10. 2020 08:30Orel Syrovín BTJ Sokol Vracov z.s. D2:16
210. 10. 2020 10:00SK Baník Ratíškovice ETělocvičná jednota Sokol Kyjov D11:7
211. 10. 2020 08:30TJ Sokol Veselí nad Moravou CTJ Kovoděl Moravský Písek A4:14
318. 10. 2020 10:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov DTJ Sokol Veselí nad Moravou C
318. 10. 2020 14:00TJ Sokol Vracov z.s. DSK Baník Ratíškovice E
316. 10. 2020 18:30Tělovýchovná jednota Sokol Těmice AOrel Syrovín B
316. 10. 2020 18:00TJ Jiskra Strážnice z.s. FSK Čejč z.s. C
401. 11. 2020 08:30Orel Syrovín BTJ Jiskra Strážnice z.s. F
431. 10. 2020 10:00SK Baník Ratíškovice ETělovýchovná jednota Sokol Těmice A
401. 11. 2020 08:30TJ Sokol Veselí nad Moravou CTJ Sokol Vracov z.s. D
401. 11. 2020 10:00TJ Kovoděl Moravský Písek ATělocvičná jednota Sokol Kyjov D
515. 11. 2020 14:00TJ Sokol Vracov z.s. DTJ Kovoděl Moravský Písek A
513. 11. 2020 18:30Tělovýchovná jednota Sokol Těmice ATJ Sokol Veselí nad Moravou C
513. 11. 2020 18:00TJ Jiskra Strážnice z.s. FSK Baník Ratíškovice E
515. 11. 2020 10:00SK Čejč z.s. COrel Syrovín B
621. 11. 2020 10:00SK Baník Ratíškovice ESK Čejč z.s. C
622. 11. 2020 08:30TJ Sokol Veselí nad Moravou CTJ Jiskra Strážnice z.s. F
622. 11. 2020 10:00TJ Kovoděl Moravský Písek ATělovýchovná jednota Sokol Těmice A
622. 11. 2020 10:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov DTJ Sokol Vracov z.s. D
727. 11. 2020 18:30Tělovýchovná jednota Sokol Těmice ATělocvičná jednota Sokol Kyjov D
727. 11. 2020 18:00TJ Jiskra Strážnice z.s. FTJ Kovoděl Moravský Písek A
729. 11. 2020 10:00SK Čejč z.s. CTJ Sokol Veselí nad Moravou C
729. 11. 2020 08:30Orel Syrovín BSK Baník Ratíškovice E
806. 12. 2020 08:30TJ Sokol Veselí nad Moravou COrel Syrovín B
806. 12. 2020 10:00TJ Kovoděl Moravský Písek ASK Čejč z.s. C
806. 12. 2020 10:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov DTJ Jiskra Strážnice z.s. F
806. 12. 2020 14:00TJ Sokol Vracov z.s. DTělovýchovná jednota Sokol Těmice A
911. 12. 2020 18:00TJ Jiskra Strážnice z.s. FTJ Sokol Vracov z.s. D
913. 12. 2020 10:00SK Čejč z.s. CTělocvičná jednota Sokol Kyjov D
913. 12. 2020 08:30Orel Syrovín BTJ Kovoděl Moravský Písek A
912. 12. 2020 10:00SK Baník Ratíškovice ETJ Sokol Veselí nad Moravou C
1009. 01. 2021 10:00SK Baník Ratíškovice ETJ Kovoděl Moravský Písek A
1010. 01. 2021 08:30Orel Syrovín BTělocvičná jednota Sokol Kyjov D
1010. 01. 2021 10:00SK Čejč z.s. CTJ Sokol Vracov z.s. D
1008. 01. 2021 18:00TJ Jiskra Strážnice z.s. FTělovýchovná jednota Sokol Těmice A
1115. 01. 2021 18:30Tělovýchovná jednota Sokol Těmice ASK Čejč z.s. C
1117. 01. 2021 14:00TJ Sokol Vracov z.s. DOrel Syrovín B
1117. 01. 2021 10:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov DSK Baník Ratíškovice E
1117. 01. 2021 10:00TJ Kovoděl Moravský Písek ATJ Sokol Veselí nad Moravou C
1224. 01. 2021 08:30TJ Sokol Veselí nad Moravou CTělocvičná jednota Sokol Kyjov D
1223. 01. 2021 10:00SK Baník Ratíškovice ETJ Sokol Vracov z.s. D
1224. 01. 2021 08:30Orel Syrovín BTělovýchovná jednota Sokol Těmice A
1224. 01. 2021 10:00SK Čejč z.s. CTJ Jiskra Strážnice z.s. F
1305. 02. 2021 18:00TJ Jiskra Strážnice z.s. FOrel Syrovín B
1305. 02. 2021 18:30Tělovýchovná jednota Sokol Těmice ASK Baník Ratíškovice E
1307. 02. 2021 14:00TJ Sokol Vracov z.s. DTJ Sokol Veselí nad Moravou C
1307. 02. 2021 10:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov DTJ Kovoděl Moravský Písek A
1414. 02. 2021 10:00TJ Kovoděl Moravský Písek ATJ Sokol Vracov z.s. D
1414. 02. 2021 08:30TJ Sokol Veselí nad Moravou CTělovýchovná jednota Sokol Těmice A
1413. 02. 2021 10:00SK Baník Ratíškovice ETJ Jiskra Strážnice z.s. F
1414. 02. 2021 08:30Orel Syrovín BSK Čejč z.s. C
1521. 02. 2021 10:00SK Čejč z.s. CSK Baník Ratíškovice E
1519. 02. 2021 18:00TJ Jiskra Strážnice z.s. FTJ Sokol Veselí nad Moravou C
1519. 02. 2021 18:30Tělovýchovná jednota Sokol Těmice ATJ Kovoděl Moravský Písek A
1521. 02. 2021 14:00TJ Sokol Vracov z.s. DTělocvičná jednota Sokol Kyjov D
1628. 02. 2021 10:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov DTělovýchovná jednota Sokol Těmice A
1628. 02. 2021 10:00TJ Kovoděl Moravský Písek ATJ Jiskra Strážnice z.s. F
1628. 02. 2021 08:30TJ Sokol Veselí nad Moravou CSK Čejč z.s. C
1627. 02. 2021 10:00SK Baník Ratíškovice EOrel Syrovín B
1714. 03. 2021 08:30Orel Syrovín BTJ Sokol Veselí nad Moravou C
1714. 03. 2021 10:00SK Čejč z.s. CTJ Kovoděl Moravský Písek A
1712. 03. 2021 18:00TJ Jiskra Strážnice z.s. FTělocvičná jednota Sokol Kyjov D
1712. 03. 2021 18:30Tělovýchovná jednota Sokol Těmice ATJ Sokol Vracov z.s. D
1828. 03. 2021 14:00TJ Sokol Vracov z.s. DTJ Jiskra Strážnice z.s. F
1828. 03. 2021 10:00Tělocvičná jednota Sokol Kyjov DSK Čejč z.s. C
1828. 03. 2021 10:00TJ Kovoděl Moravský Písek AOrel Syrovín B
1828. 03. 2021 08:30TJ Sokol Veselí nad Moravou CSK Baník Ratíškovice E

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy