Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní přebor
126. 09. 2020 14:00Sokol Brušperk DSokol Palkovice10:4
126. 09. 2020 17:00Orel Paskov BSSK Komorní Lhotka B4:10
126. 09. 2020 17:00ST Kozlovice BSokol Metylovice3:10
125. 09. 2020 17:30TTC BystřiceSpartak Jablunkov10:3
126. 09. 2020 17:00Slezan Frýdek-MístekSokol Skalice10:5
126. 09. 2020 10:00TŽ Třinec CSK Frýdlant10:3
126. 09. 2020 09:30SK Návsí - MilíkovSokol Staré Město10:7
203. 10. 2020 17:00Sokol PalkoviceSokol Staré Město5:10
203. 10. 2020 10:00SK FrýdlantSK Návsí - Milíkov3:10
203. 10. 2020 17:00Sokol SkaliceTŽ Třinec C5:10
203. 10. 2020 17:00Spartak JablunkovSlezan Frýdek-Místek1:10
202. 10. 2020 18:30Sokol MetyloviceTTC Bystřice10:6
201. 10. 2020 18:00SSK Komorní Lhotka BST Kozlovice B10:6
203. 10. 2020 14:00
Herna Orel Paskov
Orel Paskov BSokol Brušperk D10:6
317. 10. 2020 17:00Orel Paskov BSokol Palkovice
odloženo
317. 10. 2020 17:00ST Kozlovice BSokol Brušperk D
odloženo
316. 10. 2020 17:30TTC BystřiceSSK Komorní Lhotka B
odloženo
317. 10. 2020 17:00Slezan Frýdek-MístekSokol Metylovice
odloženo
317. 10. 2020 10:00TŽ Třinec CSpartak Jablunkov
odloženo
317. 10. 2020 09:30SK Návsí - MilíkovSokol Skalice
odloženo
316. 10. 2020 17:30Sokol Staré MěstoSK Frýdlant
odloženo
424. 10. 2020 17:00Sokol PalkoviceSK Frýdlant
odloženo
424. 10. 2020 17:00Sokol SkaliceSokol Staré Město
odloženo
424. 10. 2020 17:00Spartak JablunkovSK Návsí - Milíkov
odloženo
424. 10. 2020 17:00Sokol MetyloviceTŽ Třinec C
odloženo
423. 10. 2020 18:00SSK Komorní Lhotka BSlezan Frýdek-Místek
odloženo
424. 10. 2020 14:00Sokol Brušperk DTTC Bystřice
odloženo
424. 10. 2020 17:00Orel Paskov BST Kozlovice B
odloženo
531. 10. 2020 17:00ST Kozlovice BSokol Palkovice
odloženo
530. 10. 2020 17:30TTC BystřiceOrel Paskov B
odloženo
531. 10. 2020 17:00Slezan Frýdek-MístekSokol Brušperk D
odloženo
531. 10. 2020 10:00TŽ Třinec CSSK Komorní Lhotka B
odloženo
531. 10. 2020 09:30SK Návsí - MilíkovSokol Metylovice
odloženo
530. 10. 2020 17:30Sokol Staré MěstoSpartak Jablunkov
odloženo
531. 10. 2020 10:00SK FrýdlantSokol Skalice
odloženo
607. 11. 2020 17:00Sokol PalkoviceSokol Skalice
odloženo
607. 11. 2020 17:00Spartak JablunkovSK Frýdlant
odloženo
604. 11. 2020 18:00Sokol MetyloviceSokol Staré Město
odloženo
606. 11. 2020 18:00SSK Komorní Lhotka BSK Návsí - Milíkov
odloženo
607. 11. 2020 14:00Sokol Brušperk DTŽ Třinec C
odloženo
607. 11. 2020 17:00Orel Paskov BSlezan Frýdek-Místek
odloženo
607. 11. 2020 17:00ST Kozlovice BTTC Bystřice
odloženo
713. 11. 2020 17:30TTC BystřiceSokol Palkovice
odloženo
714. 11. 2020 17:00Slezan Frýdek-MístekST Kozlovice B
odloženo
714. 11. 2020 10:00TŽ Třinec COrel Paskov B
odloženo
714. 11. 2020 09:30SK Návsí - MilíkovSokol Brušperk D
odloženo
713. 11. 2020 17:30Sokol Staré MěstoSSK Komorní Lhotka B
odloženo
714. 11. 2020 10:00SK FrýdlantSokol Metylovice
odloženo
714. 11. 2020 17:00Sokol SkaliceSpartak Jablunkov
odloženo
821. 11. 2020 17:00Sokol PalkoviceSpartak Jablunkov
odloženo
821. 11. 2020 17:00Sokol MetyloviceSokol Skalice
odloženo
820. 11. 2020 18:00SSK Komorní Lhotka BSK Frýdlant
821. 11. 2020 14:00Sokol Brušperk DSokol Staré Město
odloženo
821. 11. 2020 17:00Orel Paskov BSK Návsí - Milíkov
odloženo
821. 11. 2020 17:00ST Kozlovice BTŽ Třinec C
odloženo
820. 11. 2020 17:30TTC BystřiceSlezan Frýdek-Místek
odloženo
928. 11. 2020 17:00Slezan Frýdek-MístekSokol Palkovice
odloženo
928. 11. 2020 10:00TŽ Třinec CTTC Bystřice
odloženo
928. 11. 2020 09:30SK Návsí - MilíkovST Kozlovice B
odloženo
927. 11. 2020 17:30Sokol Staré MěstoOrel Paskov B
odloženo
928. 11. 2020 10:00SK FrýdlantSokol Brušperk D
odloženo
928. 11. 2020 17:00Sokol SkaliceSSK Komorní Lhotka B
odloženo
928. 11. 2020 17:00Spartak JablunkovSokol Metylovice
odloženo
1005. 12. 2020 17:00Sokol PalkoviceSokol Metylovice
zrušeno
1004. 12. 2020 18:00SSK Komorní Lhotka BSpartak Jablunkov
zrušeno
1005. 12. 2020 14:00Sokol Brušperk DSokol Skalice
zrušeno
1005. 12. 2020 17:00Orel Paskov BSK Frýdlant
zrušeno
1005. 12. 2020 17:00ST Kozlovice BSokol Staré Město
zrušeno
1004. 12. 2020 17:30TTC BystřiceSK Návsí - Milíkov
zrušeno
1005. 12. 2020 17:00Slezan Frýdek-MístekTŽ Třinec C
zrušeno
1112. 12. 2020 10:00TŽ Třinec CSokol Palkovice
zrušeno
1112. 12. 2020 09:30SK Návsí - MilíkovSlezan Frýdek-Místek
zrušeno
1111. 12. 2020 17:30Sokol Staré MěstoTTC Bystřice
1112. 12. 2020 10:00SK FrýdlantST Kozlovice B
zrušeno
1112. 12. 2020 17:00Sokol SkaliceOrel Paskov B
zrušeno
1112. 12. 2020 17:00Spartak JablunkovSokol Brušperk D
zrušeno
1112. 12. 2020 17:00Sokol MetyloviceSSK Komorní Lhotka B
zrušeno
1219. 12. 2020 17:00Sokol PalkoviceSSK Komorní Lhotka B
zrušeno
1219. 12. 2020 14:00Sokol Brušperk DSokol Metylovice
zrušeno
1219. 12. 2020 17:00Orel Paskov BSpartak Jablunkov
zrušeno
1219. 12. 2020 17:00ST Kozlovice BSokol Skalice
zrušeno
1218. 12. 2020 17:30TTC BystřiceSK Frýdlant
zrušeno
1219. 12. 2020 17:00Slezan Frýdek-MístekSokol Staré Město
zrušeno
1219. 12. 2020 10:00TŽ Třinec CSK Návsí - Milíkov
zrušeno
1319. 09. 2020 09:30SK Návsí - MilíkovSokol Palkovice10:3
1318. 09. 2020 17:30Sokol Staré MěstoTŽ Třinec C10:8
1319. 09. 2020 10:00SK FrýdlantSlezan Frýdek-Místek6:10
1319. 09. 2020 17:00Sokol SkaliceTTC Bystřice5:10
1319. 09. 2020 17:00Spartak JablunkovST Kozlovice B2:10
1319. 09. 2020 17:00Sokol MetyloviceOrel Paskov B10:0
1318. 09. 2020 18:00SSK Komorní Lhotka BSokol Brušperk D10:5
1409. 01. 2021 17:00Sokol PalkoviceSokol Brušperk D
zrušeno
1408. 01. 2021 18:00SSK Komorní Lhotka BOrel Paskov B
zrušeno
1409. 01. 2021 17:00Sokol MetyloviceST Kozlovice B
zrušeno
1409. 01. 2021 17:00Spartak JablunkovTTC Bystřice
zrušeno
1409. 01. 2021 17:00Sokol SkaliceSlezan Frýdek-Místek
zrušeno
1409. 01. 2021 10:00SK FrýdlantTŽ Třinec C
zrušeno
1408. 01. 2021 17:30Sokol Staré MěstoSK Návsí - Milíkov
zrušeno
1515. 01. 2021 17:30Sokol Staré MěstoSokol Palkovice
zrušeno
1516. 01. 2021 09:30SK Návsí - MilíkovSK Frýdlant
zrušeno
1516. 01. 2021 10:00TŽ Třinec CSokol Skalice
zrušeno
1516. 01. 2021 17:00Slezan Frýdek-MístekSpartak Jablunkov
1515. 01. 2021 17:30TTC BystřiceSokol Metylovice
zrušeno
1516. 01. 2021 17:00ST Kozlovice BSSK Komorní Lhotka B
zrušeno
1516. 01. 2021 17:00
Herna Sokol Brušperk
Sokol Brušperk DOrel Paskov B
zrušeno
1623. 01. 2021 17:00Sokol PalkoviceOrel Paskov B
1623. 01. 2021 14:00Sokol Brušperk DST Kozlovice B
1622. 01. 2021 18:00SSK Komorní Lhotka BTTC Bystřice
1623. 01. 2021 17:00Sokol MetyloviceSlezan Frýdek-Místek
1623. 01. 2021 17:00Spartak JablunkovTŽ Třinec C
1623. 01. 2021 17:00Sokol SkaliceSK Návsí - Milíkov
1623. 01. 2021 10:00SK FrýdlantSokol Staré Město
1730. 01. 2021 10:00SK FrýdlantSokol Palkovice
1729. 01. 2021 17:30Sokol Staré MěstoSokol Skalice
1730. 01. 2021 09:30SK Návsí - MilíkovSpartak Jablunkov
1730. 01. 2021 10:00TŽ Třinec CSokol Metylovice
1730. 01. 2021 17:00Slezan Frýdek-MístekSSK Komorní Lhotka B
1729. 01. 2021 17:30TTC BystřiceSokol Brušperk D
1730. 01. 2021 17:00ST Kozlovice BOrel Paskov B
1806. 02. 2021 17:00Sokol PalkoviceST Kozlovice B
1806. 02. 2021 17:00Orel Paskov BTTC Bystřice
1806. 02. 2021 14:00Sokol Brušperk DSlezan Frýdek-Místek
1805. 02. 2021 18:00SSK Komorní Lhotka BTŽ Třinec C
1806. 02. 2021 17:00Sokol MetyloviceSK Návsí - Milíkov
1806. 02. 2021 17:00Spartak JablunkovSokol Staré Město
1806. 02. 2021 17:00Sokol SkaliceSK Frýdlant
1913. 02. 2021 17:00Sokol SkaliceSokol Palkovice
1913. 02. 2021 10:00SK FrýdlantSpartak Jablunkov
1912. 02. 2021 17:30Sokol Staré MěstoSokol Metylovice
1913. 02. 2021 09:30SK Návsí - MilíkovSSK Komorní Lhotka B
1913. 02. 2021 10:00TŽ Třinec CSokol Brušperk D
1913. 02. 2021 17:00Slezan Frýdek-MístekOrel Paskov B
1912. 02. 2021 17:30TTC BystřiceST Kozlovice B
2020. 02. 2021 17:00Sokol PalkoviceTTC Bystřice
2020. 02. 2021 17:00ST Kozlovice BSlezan Frýdek-Místek
2020. 02. 2021 17:00Orel Paskov BTŽ Třinec C
2020. 02. 2021 14:00Sokol Brušperk DSK Návsí - Milíkov
2019. 02. 2021 18:00SSK Komorní Lhotka BSokol Staré Město
2017. 02. 2021 18:00Sokol MetyloviceSK Frýdlant
2020. 02. 2021 17:00Spartak JablunkovSokol Skalice
2127. 02. 2021 17:00Spartak JablunkovSokol Palkovice
2127. 02. 2021 17:00Sokol SkaliceSokol Metylovice
2127. 02. 2021 10:00SK FrýdlantSSK Komorní Lhotka B
2126. 02. 2021 17:30Sokol Staré MěstoSokol Brušperk D
2127. 02. 2021 09:30SK Návsí - MilíkovOrel Paskov B
2127. 02. 2021 10:00TŽ Třinec CST Kozlovice B
2127. 02. 2021 17:00Slezan Frýdek-MístekTTC Bystřice
2206. 03. 2021 17:00Sokol PalkoviceSlezan Frýdek-Místek
2205. 03. 2021 17:30TTC BystřiceTŽ Třinec C
2206. 03. 2021 17:00ST Kozlovice BSK Návsí - Milíkov
2206. 03. 2021 17:00Orel Paskov BSokol Staré Město
2206. 03. 2021 14:00Sokol Brušperk DSK Frýdlant
2205. 03. 2021 18:00SSK Komorní Lhotka BSokol Skalice
2206. 03. 2021 17:00Sokol MetyloviceSpartak Jablunkov
2313. 03. 2021 17:00Sokol MetyloviceSokol Palkovice
2313. 03. 2021 17:00Spartak JablunkovSSK Komorní Lhotka B
2313. 03. 2021 17:00Sokol SkaliceSokol Brušperk D
2313. 03. 2021 10:00SK FrýdlantOrel Paskov B
2312. 03. 2021 17:30Sokol Staré MěstoST Kozlovice B
2313. 03. 2021 09:30SK Návsí - MilíkovTTC Bystřice
2313. 03. 2021 10:00TŽ Třinec CSlezan Frýdek-Místek
2420. 03. 2021 17:00Sokol PalkoviceTŽ Třinec C
2420. 03. 2021 17:00Slezan Frýdek-MístekSK Návsí - Milíkov
2419. 03. 2021 17:30TTC BystřiceSokol Staré Město
2420. 03. 2021 17:00ST Kozlovice BSK Frýdlant
2420. 03. 2021 17:00Orel Paskov BSokol Skalice
2420. 03. 2021 14:00Sokol Brušperk DSpartak Jablunkov
2419. 03. 2021 18:00SSK Komorní Lhotka BSokol Metylovice
2526. 03. 2021 18:00SSK Komorní Lhotka BSokol Palkovice
2527. 03. 2021 17:00Sokol MetyloviceSokol Brušperk D
2527. 03. 2021 17:00Spartak JablunkovOrel Paskov B
2527. 03. 2021 17:00Sokol SkaliceST Kozlovice B
2527. 03. 2021 10:00SK FrýdlantTTC Bystřice
2526. 03. 2021 17:30Sokol Staré MěstoSlezan Frýdek-Místek
2527. 03. 2021 09:30SK Návsí - MilíkovTŽ Třinec C
2603. 04. 2021 17:00Sokol PalkoviceSK Návsí - Milíkov
2603. 04. 2021 10:00TŽ Třinec CSokol Staré Město
2603. 04. 2021 17:00Slezan Frýdek-MístekSK Frýdlant
2602. 04. 2021 17:30TTC BystřiceSokol Skalice
2603. 04. 2021 17:00ST Kozlovice BSpartak Jablunkov
2603. 04. 2021 17:00Orel Paskov BSokol Metylovice
2603. 04. 2021 14:00Sokol Brušperk DSSK Komorní Lhotka B
Okresní soutěž 1.třídy
126. 09. 2020 18:00SSK Komorní Lhotka CKST Dolní Lomná11:7
126. 09. 2020 17:00Sokol KrmelínSokol Ropice C8:10
126. 09. 2020 14:00ST Kozlovice CSlezan Frýdek-Místek B10:8
114. 10. 2020 18:00Sokol Skalice BTTC Vendryně B 
126. 09. 2020 10:00TJ JanoviceSC Smilovice11:7
126. 09. 2020 17:00Sokol DobráSK Návsí - Milíkov B9:9
203. 10. 2020 13:00SK Návsí - Milíkov BKST Dolní Lomná5:13
202. 10. 2020 17:30SC SmiloviceSokol Dobrá7:11
203. 10. 2020 14:00TTC Vendryně BTJ Janovice8:10
202. 10. 2020 17:30Slezan Frýdek-Místek BSokol Skalice B10:8
202. 10. 2020 18:30Sokol Ropice CST Kozlovice C11:7
203. 10. 2020 17:00SSK Komorní Lhotka CSokol Krmelín11:7
310. 10. 2020 17:00Sokol KrmelínKST Dolní Lomná
odloženo
317. 10. 2020 14:00ST Kozlovice CSSK Komorní Lhotka C
odloženo
316. 10. 2020 18:00Sokol Skalice BSokol Ropice C
odloženo
317. 10. 2020 10:00TJ JanoviceSlezan Frýdek-Místek B
odloženo
317. 10. 2020 17:00Sokol DobráTTC Vendryně B
odloženo
317. 10. 2020 12:00SK Návsí - Milíkov BSC Smilovice
odloženo
424. 10. 2020 17:00KST Dolní LomnáSC Smilovice
odleženo
424. 10. 2020 14:00TTC Vendryně BSK Návsí - Milíkov B
odloženo
423. 10. 2020 17:30Slezan Frýdek-Místek BSokol Dobrá
odloženo
423. 10. 2020 18:30Sokol Ropice CTJ Janovice
odloženo
424. 10. 2020 17:00SSK Komorní Lhotka CSokol Skalice B
odloženo
424. 10. 2020 17:00Sokol KrmelínST Kozlovice C
odloženo
531. 10. 2020 14:00ST Kozlovice CKST Dolní Lomná
odloženo
530. 10. 2020 18:00Sokol Skalice BSokol Krmelín
odloženo
531. 10. 2020 10:00TJ JanoviceSSK Komorní Lhotka C
odloženo
531. 10. 2020 17:00Sokol DobráSokol Ropice C
odloženo
531. 10. 2020 12:00SK Návsí - Milíkov BSlezan Frýdek-Místek B
odloženo
530. 10. 2020 17:30SC SmiloviceTTC Vendryně B
odloženo
607. 11. 2020 17:00KST Dolní LomnáTTC Vendryně B
odloženo
606. 11. 2020 17:30Slezan Frýdek-Místek BSC Smilovice
odloženo
606. 11. 2020 18:30Sokol Ropice CSK Návsí - Milíkov B
odloženo
607. 11. 2020 17:00SSK Komorní Lhotka CSokol Dobrá
odloženo
607. 11. 2020 17:00Sokol KrmelínTJ Janovice
odloženo
607. 11. 2020 14:00ST Kozlovice CSokol Skalice B
odloženo
713. 11. 2020 18:00Sokol Skalice BKST Dolní Lomná
odloženo
714. 11. 2020 10:00TJ JanoviceST Kozlovice C
odloženo
714. 11. 2020 17:00Sokol DobráSokol Krmelín
odloženo
714. 11. 2020 12:00SK Návsí - Milíkov BSSK Komorní Lhotka C
odloženo
713. 11. 2020 17:30SC SmiloviceSokol Ropice C
odloženo
714. 11. 2020 14:00TTC Vendryně BSlezan Frýdek-Místek B
odloženo
821. 11. 2020 17:00KST Dolní LomnáSlezan Frýdek-Místek B
odloženo
820. 11. 2020 18:30Sokol Ropice CTTC Vendryně B
odloženo
821. 11. 2020 17:00SSK Komorní Lhotka CSC Smilovice
odloženo
821. 11. 2020 17:00Sokol KrmelínSK Návsí - Milíkov B
odloženo
821. 11. 2020 14:00ST Kozlovice CSokol Dobrá
odloženo
820. 11. 2020 18:00Sokol Skalice BTJ Janovice
odloženo
928. 11. 2020 10:00TJ JanoviceKST Dolní Lomná
odloženo
928. 11. 2020 17:00Sokol DobráSokol Skalice B
odloženo
928. 11. 2020 12:00SK Návsí - Milíkov BST Kozlovice C
odloženo
927. 11. 2020 17:30SC SmiloviceSokol Krmelín
odloženo
928. 11. 2020 14:00TTC Vendryně BSSK Komorní Lhotka C
odloženo
927. 11. 2020 17:30Slezan Frýdek-Místek BSokol Ropice C
odloženo
1005. 12. 2020 17:00KST Dolní LomnáSokol Ropice C
zrušeno
1005. 12. 2020 17:00SSK Komorní Lhotka CSlezan Frýdek-Místek B
zrušeno
1005. 12. 2020 17:00Sokol KrmelínTTC Vendryně B
zrušeno
1005. 12. 2020 14:00ST Kozlovice CSC Smilovice
zrušeno
1004. 12. 2020 18:00Sokol Skalice BSK Návsí - Milíkov B
zrušeno
1005. 12. 2020 10:00TJ JanoviceSokol Dobrá
zrušeno
1112. 12. 2020 17:00Sokol DobráKST Dolní Lomná
zrušeno
1112. 12. 2020 12:00SK Návsí - Milíkov BTJ Janovice
zrušeno
1111. 12. 2020 17:30SC SmiloviceSokol Skalice B
zrušeno
1112. 12. 2020 14:00TTC Vendryně BST Kozlovice C
zrušeno
1111. 12. 2020 17:30Slezan Frýdek-Místek BSokol Krmelín
zrušeno
1111. 12. 2020 18:30Sokol Ropice CSSK Komorní Lhotka C
zrušeno
1209. 01. 2021 17:00KST Dolní LomnáSSK Komorní Lhotka C
zrušeno
1208. 01. 2021 18:30Sokol Ropice CSokol Krmelín
zrušeno
1208. 01. 2021 17:30Slezan Frýdek-Místek BST Kozlovice C
zrušeno
1209. 01. 2021 14:00TTC Vendryně BSokol Skalice B
zrušeno
1208. 01. 2021 17:30SC SmiloviceTJ Janovice
zrušeno
1209. 01. 2021 12:00SK Návsí - Milíkov BSokol Dobrá
zrušeno
1316. 01. 2021 17:00KST Dolní LomnáSK Návsí - Milíkov B
zrušeno
1316. 01. 2021 17:00Sokol DobráSC Smilovice
zrušeno
1316. 01. 2021 10:00TJ JanoviceTTC Vendryně B
zrušeno
1315. 01. 2021 18:00Sokol Skalice BSlezan Frýdek-Místek B
zrušeno
1316. 01. 2021 14:00ST Kozlovice CSokol Ropice C
zrušeno
1316. 01. 2021 17:00Sokol KrmelínSSK Komorní Lhotka C
zrušeno
1423. 01. 2021 17:00KST Dolní LomnáSokol Krmelín
1423. 01. 2021 17:00SSK Komorní Lhotka CST Kozlovice C
1422. 01. 2021 18:30Sokol Ropice CSokol Skalice B
1422. 01. 2021 17:30Slezan Frýdek-Místek BTJ Janovice
1423. 01. 2021 14:00TTC Vendryně BSokol Dobrá
1422. 01. 2021 17:30SC SmiloviceSK Návsí - Milíkov B
1529. 01. 2021 17:30SC SmiloviceKST Dolní Lomná
1530. 01. 2021 12:00SK Návsí - Milíkov BTTC Vendryně B
1530. 01. 2021 17:00Sokol DobráSlezan Frýdek-Místek B
1530. 01. 2021 10:00TJ JanoviceSokol Ropice C
1529. 01. 2021 18:00Sokol Skalice BSSK Komorní Lhotka C
1530. 01. 2021 14:00ST Kozlovice CSokol Krmelín
1606. 02. 2021 17:00KST Dolní LomnáST Kozlovice C
1606. 02. 2021 17:00Sokol KrmelínSokol Skalice B
1606. 02. 2021 17:00SSK Komorní Lhotka CTJ Janovice
1605. 02. 2021 18:30Sokol Ropice CSokol Dobrá
1605. 02. 2021 17:30Slezan Frýdek-Místek BSK Návsí - Milíkov B
1606. 02. 2021 14:00TTC Vendryně BSC Smilovice
1713. 02. 2021 14:00TTC Vendryně BKST Dolní Lomná
1712. 02. 2021 17:30SC SmiloviceSlezan Frýdek-Místek B
1713. 02. 2021 12:00SK Návsí - Milíkov BSokol Ropice C
1713. 02. 2021 17:00Sokol DobráSSK Komorní Lhotka C
1713. 02. 2021 10:00TJ JanoviceSokol Krmelín
1712. 02. 2021 18:00Sokol Skalice BST Kozlovice C
1820. 02. 2021 17:00KST Dolní LomnáSokol Skalice B
1820. 02. 2021 14:00ST Kozlovice CTJ Janovice
1820. 02. 2021 17:00Sokol KrmelínSokol Dobrá
1820. 02. 2021 17:00SSK Komorní Lhotka CSK Návsí - Milíkov B
1819. 02. 2021 18:30Sokol Ropice CSC Smilovice
1819. 02. 2021 17:30Slezan Frýdek-Místek BTTC Vendryně B
1926. 02. 2021 17:30Slezan Frýdek-Místek BKST Dolní Lomná
1927. 02. 2021 14:00TTC Vendryně BSokol Ropice C
1926. 02. 2021 17:30SC SmiloviceSSK Komorní Lhotka C
1927. 02. 2021 12:00SK Návsí - Milíkov BSokol Krmelín
1927. 02. 2021 17:00Sokol DobráST Kozlovice C
1927. 02. 2021 10:00TJ JanoviceSokol Skalice B
2006. 03. 2021 17:00KST Dolní LomnáTJ Janovice
2005. 03. 2021 18:00Sokol Skalice BSokol Dobrá
2006. 03. 2021 14:00ST Kozlovice CSK Návsí - Milíkov B
2006. 03. 2021 17:00Sokol KrmelínSC Smilovice
2006. 03. 2021 17:00SSK Komorní Lhotka CTTC Vendryně B
2005. 03. 2021 18:30Sokol Ropice CSlezan Frýdek-Místek B
2112. 03. 2021 18:30Sokol Ropice CKST Dolní Lomná
2112. 03. 2021 17:30Slezan Frýdek-Místek BSSK Komorní Lhotka C
2113. 03. 2021 14:00TTC Vendryně BSokol Krmelín
2112. 03. 2021 17:30SC SmiloviceST Kozlovice C
2113. 03. 2021 12:00SK Návsí - Milíkov BSokol Skalice B
2113. 03. 2021 17:00Sokol DobráTJ Janovice
2220. 03. 2021 17:00KST Dolní LomnáSokol Dobrá
2220. 03. 2021 10:00TJ JanoviceSK Návsí - Milíkov B
2219. 03. 2021 18:00Sokol Skalice BSC Smilovice
2220. 03. 2021 14:00ST Kozlovice CTTC Vendryně B
2220. 03. 2021 17:00Sokol KrmelínSlezan Frýdek-Místek B
2220. 03. 2021 17:00SSK Komorní Lhotka CSokol Ropice C
Okresní soutěž 2.třídy
127. 09. 2020 10:00Sokol Brušperk ESokol Dobrá B4:14
126. 09. 2020 10:00SK Frýdlant BTŽ Třinec D12:6
126. 09. 2020 17:00TTC TřinecTTC Bystřice B8:10
125. 09. 2020 18:15TTC Frýdlant DST Kozlovice D12:6
124. 09. 2020 17:30
Herna Beskyd Líštná
TJ Janovice BBeskyd Líštná10:8
126. 09. 2020 17:00Sokol Metylovice BSSK Komorní Lhotka D12:6
203. 10. 2020 17:00Sokol Dobrá BSSK Komorní Lhotka D13:5
203. 10. 2020 17:00Beskyd LíštnáSokol Metylovice B
Výpadek el
203. 10. 2020 14:00ST Kozlovice DTJ Janovice B14:4
202. 10. 2020 17:30TTC Bystřice BTTC Frýdlant D15:3
201. 10. 2020 18:30TŽ Třinec DTTC Třinec13:5
203. 10. 2020 10:00Sokol Brušperk ESK Frýdlant B2:16
317. 10. 2020 10:00SK Frýdlant BSokol Dobrá B
odloženo
317. 10. 2020 17:00TTC TřinecSokol Brušperk E
odloženo
316. 10. 2020 18:15TTC Frýdlant DTŽ Třinec D
odloženo
317. 10. 2020 16:00TJ Janovice BTTC Bystřice B
odloženo
317. 10. 2020 17:00Sokol Metylovice BST Kozlovice D
odloženo
317. 10. 2020 17:00SSK Komorní Lhotka DBeskyd Líštná
odloženo
424. 10. 2020 17:00Sokol Dobrá BBeskyd Líštná
odloženo
424. 10. 2020 14:00ST Kozlovice DSSK Komorní Lhotka D
odloženo
423. 10. 2020 17:30TTC Bystřice BSokol Metylovice B
odloženo
424. 10. 2020 10:00TŽ Třinec DTJ Janovice B
odloženo
424. 10. 2020 10:00Sokol Brušperk ETTC Frýdlant D
odloženo
424. 10. 2020 10:00SK Frýdlant BTTC Třinec
odloženo
531. 10. 2020 17:00TTC TřinecSokol Dobrá B
odloženo
530. 10. 2020 18:15TTC Frýdlant DSK Frýdlant B
odloženo
531. 10. 2020 16:00TJ Janovice BSokol Brušperk E
odloženo
531. 10. 2020 17:00Sokol Metylovice BTŽ Třinec D
odloženo
531. 10. 2020 17:00SSK Komorní Lhotka DTTC Bystřice B
odloženo
531. 10. 2020 17:00Beskyd LíštnáST Kozlovice D
odloženo
607. 11. 2020 17:00Sokol Dobrá BST Kozlovice D
odloženo
606. 11. 2020 17:30TTC Bystřice BBeskyd Líštná
odloženo
607. 11. 2020 10:00TŽ Třinec DSSK Komorní Lhotka D
odloženo
607. 11. 2020 10:00Sokol Brušperk ESokol Metylovice B
odloženo
607. 11. 2020 10:00SK Frýdlant BTJ Janovice B
odloženo
607. 11. 2020 17:00TTC TřinecTTC Frýdlant D
odloženo
713. 11. 2020 18:15TTC Frýdlant DSokol Dobrá B
odloženo
714. 11. 2020 16:00TJ Janovice BTTC Třinec
odloženo
714. 11. 2020 17:00Sokol Metylovice BSK Frýdlant B
odloženo
714. 11. 2020 17:00SSK Komorní Lhotka DSokol Brušperk E
odloženo
714. 11. 2020 17:00Beskyd LíštnáTŽ Třinec D
odloženo
714. 11. 2020 14:00ST Kozlovice DTTC Bystřice B
odloženo
821. 11. 2020 17:00Sokol Dobrá BTTC Bystřice B
odloženo
821. 11. 2020 10:00TŽ Třinec DST Kozlovice D
odloženo
821. 11. 2020 10:00Sokol Brušperk EBeskyd Líštná
odloženo
821. 11. 2020 10:00SK Frýdlant BSSK Komorní Lhotka D
odloženo
821. 11. 2020 17:00TTC TřinecSokol Metylovice B
odloženo
820. 11. 2020 18:15TTC Frýdlant DTJ Janovice B
odloženo
928. 11. 2020 16:00TJ Janovice BSokol Dobrá B
odloženo
928. 11. 2020 17:00Sokol Metylovice BTTC Frýdlant D
odloženo
928. 11. 2020 17:00SSK Komorní Lhotka DTTC Třinec
odloženo
928. 11. 2020 17:00Beskyd LíštnáSK Frýdlant B
odloženo
928. 11. 2020 14:00ST Kozlovice DSokol Brušperk E
odloženo
927. 11. 2020 17:30TTC Bystřice BTŽ Třinec D
odloženo
1005. 12. 2020 17:00Sokol Dobrá BTŽ Třinec D
zrušeno
1005. 12. 2020 10:00Sokol Brušperk ETTC Bystřice B
zrušeno
1005. 12. 2020 10:00SK Frýdlant BST Kozlovice D
zrušeno
1005. 12. 2020 17:00TTC TřinecBeskyd Líštná
zrušeno
1004. 12. 2020 18:15TTC Frýdlant DSSK Komorní Lhotka D
zrušeno
1005. 12. 2020 16:00TJ Janovice BSokol Metylovice B
zrušeno
1112. 12. 2020 17:00Sokol Metylovice BSokol Dobrá B
zrušeno
1112. 12. 2020 17:00SSK Komorní Lhotka DTJ Janovice B
zrušeno
1112. 12. 2020 17:00Beskyd LíštnáTTC Frýdlant D
zrušeno
1112. 12. 2020 14:00ST Kozlovice DTTC Třinec
zrušeno
1111. 12. 2020 17:30TTC Bystřice BSK Frýdlant B
zrušeno
1112. 12. 2020 10:00TŽ Třinec DSokol Brušperk E
zrušeno
1209. 01. 2021 17:00Sokol Dobrá BSokol Brušperk E
zrušeno
1209. 01. 2021 10:00TŽ Třinec DSK Frýdlant B
zrušeno
1208. 01. 2021 17:30TTC Bystřice BTTC Třinec
zrušeno
1209. 01. 2021 14:00ST Kozlovice DTTC Frýdlant D
zrušeno
1209. 01. 2021 17:00Beskyd LíštnáTJ Janovice B
zrušeno
1209. 01. 2021 17:00SSK Komorní Lhotka DSokol Metylovice B
zrušeno
1316. 01. 2021 17:00SSK Komorní Lhotka DSokol Dobrá B
zrušeno
1316. 01. 2021 17:00Sokol Metylovice BBeskyd Líštná
zrušeno
1316. 01. 2021 16:00TJ Janovice BST Kozlovice D
zrušeno
1315. 01. 2021 18:15TTC Frýdlant DTTC Bystřice B
zrušeno
1316. 01. 2021 17:00TTC TřinecTŽ Třinec D
zrušeno
1316. 01. 2021 10:00SK Frýdlant BSokol Brušperk E
zrušeno
1423. 01. 2021 17:00Sokol Dobrá BSK Frýdlant B
1423. 01. 2021 10:00Sokol Brušperk ETTC Třinec
1423. 01. 2021 10:00TŽ Třinec DTTC Frýdlant D
1422. 01. 2021 17:30TTC Bystřice BTJ Janovice B
1423. 01. 2021 14:00ST Kozlovice DSokol Metylovice B
1423. 01. 2021 17:00Beskyd LíštnáSSK Komorní Lhotka D
1530. 01. 2021 17:00Beskyd LíštnáSokol Dobrá B
1530. 01. 2021 17:00SSK Komorní Lhotka DST Kozlovice D
1527. 01. 2021 18:00Sokol Metylovice BTTC Bystřice B
1530. 01. 2021 16:00TJ Janovice BTŽ Třinec D
1529. 01. 2021 18:15TTC Frýdlant DSokol Brušperk E
1530. 01. 2021 17:00TTC TřinecSK Frýdlant B
1606. 02. 2021 17:00Sokol Dobrá BTTC Třinec
1606. 02. 2021 10:00SK Frýdlant BTTC Frýdlant D
1606. 02. 2021 10:00Sokol Brušperk ETJ Janovice B
1606. 02. 2021 10:00TŽ Třinec DSokol Metylovice B
1605. 02. 2021 17:30TTC Bystřice BSSK Komorní Lhotka D
1606. 02. 2021 14:00ST Kozlovice DBeskyd Líštná
1713. 02. 2021 14:00ST Kozlovice DSokol Dobrá B
1713. 02. 2021 17:00Beskyd LíštnáTTC Bystřice B
1713. 02. 2021 17:00SSK Komorní Lhotka DTŽ Třinec D
1713. 02. 2021 17:00Sokol Metylovice BSokol Brušperk E
1713. 02. 2021 16:00TJ Janovice BSK Frýdlant B
1712. 02. 2021 18:15TTC Frýdlant DTTC Třinec
1820. 02. 2021 17:00Sokol Dobrá BTTC Frýdlant D
1820. 02. 2021 17:00TTC TřinecTJ Janovice B
1820. 02. 2021 10:00SK Frýdlant BSokol Metylovice B
1820. 02. 2021 10:00Sokol Brušperk ESSK Komorní Lhotka D
1820. 02. 2021 10:00TŽ Třinec DBeskyd Líštná
1819. 02. 2021 17:30TTC Bystřice BST Kozlovice D
1926. 02. 2021 17:30TTC Bystřice BSokol Dobrá B
1927. 02. 2021 14:00ST Kozlovice DTŽ Třinec D
1927. 02. 2021 17:00Beskyd LíštnáSokol Brušperk E
1927. 02. 2021 17:00SSK Komorní Lhotka DSK Frýdlant B
1927. 02. 2021 17:00Sokol Metylovice BTTC Třinec
1927. 02. 2021 16:00TJ Janovice BTTC Frýdlant D
2006. 03. 2021 17:00Sokol Dobrá BTJ Janovice B
2005. 03. 2021 18:15TTC Frýdlant DSokol Metylovice B
2006. 03. 2021 17:00TTC TřinecSSK Komorní Lhotka D
2006. 03. 2021 10:00SK Frýdlant BBeskyd Líštná
2006. 03. 2021 10:00Sokol Brušperk EST Kozlovice D
2006. 03. 2021 10:00TŽ Třinec DTTC Bystřice B
2113. 03. 2021 10:00TŽ Třinec DSokol Dobrá B
2112. 03. 2021 17:30TTC Bystřice BSokol Brušperk E
2113. 03. 2021 14:00ST Kozlovice DSK Frýdlant B
2113. 03. 2021 17:00Beskyd LíštnáTTC Třinec
2113. 03. 2021 17:00SSK Komorní Lhotka DTTC Frýdlant D
2110. 03. 2021 18:00Sokol Metylovice BTJ Janovice B
2220. 03. 2021 17:00Sokol Dobrá BSokol Metylovice B
2220. 03. 2021 16:00TJ Janovice BSSK Komorní Lhotka D
2219. 03. 2021 18:15TTC Frýdlant DBeskyd Líštná
2220. 03. 2021 17:00TTC TřinecST Kozlovice D
2220. 03. 2021 10:00SK Frýdlant BTTC Bystřice B
2220. 03. 2021 10:00Sokol Brušperk ETŽ Třinec D
Okresní soutěž 3.třídy
125. 09. 2020 17:30Sokol Staré Město BKST Dolní Lomná B15:3
124. 09. 2020 18:30Sokol Krmelín BSokol Lhotka7:11
126. 09. 2020 14:00TTC Třinec BKST Písek3:15
129. 09. 2020 17:30SK Návsí - Milíkov CTTC Vendryně C11:7
125. 09. 2020 18:30Sokol Ropice DOrel Paskov C9:9
126. 09. 2020 17:00Sokol Palkovice BSK Návsí - Milíkov D14:4
203. 10. 2020 14:00KST Dolní Lomná BSK Návsí - Milíkov D6:12
203. 10. 2020 09:30Orel Paskov CSokol Palkovice B12:6
201. 10. 2020 18:00TTC Vendryně CSokol Ropice D9:9
202. 10. 2020 17:30KST PísekSK Návsí - Milíkov C10:8
207. 10. 2020 18:00Sokol LhotkaTTC Třinec B14:4
202. 10. 2020 17:30Sokol Staré Město BSokol Krmelín B12:6
317. 10. 2020 10:00Sokol Krmelín BKST Dolní Lomná B
odloženo
317. 10. 2020 14:00TTC Třinec BSokol Staré Město B
odloženo
316. 10. 2020 17:30SK Návsí - Milíkov CSokol Lhotka
odloženo
316. 10. 2020 18:30Sokol Ropice DKST Písek
odloženo
317. 10. 2020 17:00Sokol Palkovice BTTC Vendryně C
odloženo
316. 10. 2020 17:30SK Návsí - Milíkov DOrel Paskov C
odloženo
424. 10. 2020 14:00KST Dolní Lomná BOrel Paskov C
odloženo
424. 10. 2020 10:00TTC Vendryně CSK Návsí - Milíkov D
odloženo
423. 10. 2020 17:30KST PísekSokol Palkovice B
odloženo
423. 10. 2020 18:00Sokol LhotkaSokol Ropice D
odloženo
423. 10. 2020 17:30Sokol Staré Město BSK Návsí - Milíkov C
odloženo
424. 10. 2020 10:00Sokol Krmelín BTTC Třinec B
odloženo
531. 10. 2020 14:00TTC Třinec BKST Dolní Lomná B
odloženo
530. 10. 2020 17:30SK Návsí - Milíkov CSokol Krmelín B
odloženo
530. 10. 2020 18:30Sokol Ropice DSokol Staré Město B
odloženo
531. 10. 2020 17:00Sokol Palkovice BSokol Lhotka
odloženo
530. 10. 2020 17:30SK Návsí - Milíkov DKST Písek
odloženo
531. 10. 2020 09:30Orel Paskov CTTC Vendryně C
odloženo
607. 11. 2020 14:00KST Dolní Lomná BTTC Vendryně C
odloženo
606. 11. 2020 17:30KST PísekOrel Paskov C
odloženo
606. 11. 2020 18:00Sokol LhotkaSK Návsí - Milíkov D
odloženo
606. 11. 2020 17:30Sokol Staré Město BSokol Palkovice B
odloženo
607. 11. 2020 10:00Sokol Krmelín BSokol Ropice D
odloženo
607. 11. 2020 14:00TTC Třinec BSK Návsí - Milíkov C
odloženo
713. 11. 2020 17:30SK Návsí - Milíkov CKST Dolní Lomná B
odloženo
713. 11. 2020 18:30Sokol Ropice DTTC Třinec B
odloženo
714. 11. 2020 17:00Sokol Palkovice BSokol Krmelín B
odloženo
713. 11. 2020 17:30SK Návsí - Milíkov DSokol Staré Město B
odloženo
714. 11. 2020 09:30Orel Paskov CSokol Lhotka
odloženo
714. 11. 2020 10:00TTC Vendryně CKST Písek
odloženo
821. 11. 2020 14:00KST Dolní Lomná BKST Písek
odloženo
820. 11. 2020 18:00Sokol LhotkaTTC Vendryně C
odloženo
820. 11. 2020 17:30Sokol Staré Město BOrel Paskov C
odloženo
821. 11. 2020 10:00Sokol Krmelín BSK Návsí - Milíkov D
odloženo
821. 11. 2020 14:00TTC Třinec BSokol Palkovice B
odloženo
820. 11. 2020 17:30SK Návsí - Milíkov CSokol Ropice D
odloženo
927. 11. 2020 18:30Sokol Ropice DKST Dolní Lomná B
odloženo
928. 11. 2020 17:00Sokol Palkovice BSK Návsí - Milíkov C
odloženo
927. 11. 2020 17:30SK Návsí - Milíkov DTTC Třinec B
odloženo
928. 11. 2020 09:30Orel Paskov CSokol Krmelín B
odloženo
928. 11. 2020 10:00TTC Vendryně CSokol Staré Město B
odloženo
927. 11. 2020 17:30KST PísekSokol Lhotka
odloženo
1005. 12. 2020 14:00KST Dolní Lomná BSokol Lhotka
zrušeno
1004. 12. 2020 17:30Sokol Staré Město BKST Písek
zrušeno
1005. 12. 2020 10:00Sokol Krmelín BTTC Vendryně C
zrušeno
1005. 12. 2020 14:00TTC Třinec BOrel Paskov C
zrušeno
1006. 10. 2020 17:30SK Návsí - Milíkov CSK Návsí - Milíkov D12:6
zrušeno
1004. 12. 2020 18:30Sokol Ropice DSokol Palkovice B
zrušeno
1112. 12. 2020 17:00Sokol Palkovice BKST Dolní Lomná B
zrušeno
1111. 12. 2020 17:30SK Návsí - Milíkov DSokol Ropice D
zrušeno
1112. 12. 2020 09:30Orel Paskov CSK Návsí - Milíkov C
zrušeno
1112. 12. 2020 10:00TTC Vendryně CTTC Třinec B
zrušeno
1111. 12. 2020 17:30KST PísekSokol Krmelín B
zrušeno
1111. 12. 2020 18:00Sokol LhotkaSokol Staré Město B
zrušeno
1209. 01. 2021 14:00KST Dolní Lomná BSokol Staré Město B
zrušeno
1208. 01. 2021 18:00Sokol LhotkaSokol Krmelín B
zrušeno
1208. 01. 2021 17:30KST PísekTTC Třinec B
zrušeno
1209. 01. 2021 10:00TTC Vendryně CSK Návsí - Milíkov C
zrušeno
1209. 01. 2021 09:30Orel Paskov CSokol Ropice D
zrušeno
1208. 01. 2021 17:30SK Návsí - Milíkov DSokol Palkovice B
zrušeno
1315. 01. 2021 17:30SK Návsí - Milíkov DKST Dolní Lomná B
zrušeno
1316. 01. 2021 17:00Sokol Palkovice BOrel Paskov C
zrušeno
1315. 01. 2021 18:30Sokol Ropice DTTC Vendryně C
zrušeno
1315. 01. 2021 17:30SK Návsí - Milíkov CKST Písek
zrušeno
1316. 01. 2021 14:00TTC Třinec BSokol Lhotka
zrušeno
1316. 01. 2021 10:00Sokol Krmelín BSokol Staré Město B
zrušeno
1423. 01. 2021 14:00KST Dolní Lomná BSokol Krmelín B
1422. 01. 2021 17:30Sokol Staré Město BTTC Třinec B
1422. 01. 2021 18:00Sokol LhotkaSK Návsí - Milíkov C
1422. 01. 2021 17:30KST PísekSokol Ropice D
1423. 01. 2021 10:00TTC Vendryně CSokol Palkovice B
1423. 01. 2021 09:30Orel Paskov CSK Návsí - Milíkov D
1530. 01. 2021 09:30Orel Paskov CKST Dolní Lomná B
1529. 01. 2021 17:30SK Návsí - Milíkov DTTC Vendryně C
1530. 01. 2021 17:00Sokol Palkovice BKST Písek
1529. 01. 2021 18:30Sokol Ropice DSokol Lhotka
1529. 01. 2021 17:30SK Návsí - Milíkov CSokol Staré Město B
1530. 01. 2021 14:00TTC Třinec BSokol Krmelín B
1606. 02. 2021 14:00KST Dolní Lomná BTTC Třinec B
1606. 02. 2021 10:00Sokol Krmelín BSK Návsí - Milíkov C
1605. 02. 2021 17:30Sokol Staré Město BSokol Ropice D
1605. 02. 2021 18:00Sokol LhotkaSokol Palkovice B
1605. 02. 2021 17:30KST PísekSK Návsí - Milíkov D
1606. 02. 2021 10:00TTC Vendryně COrel Paskov C
1713. 02. 2021 10:00TTC Vendryně CKST Dolní Lomná B
1713. 02. 2021 09:30Orel Paskov CKST Písek
1712. 02. 2021 17:30SK Návsí - Milíkov DSokol Lhotka
1713. 02. 2021 17:00Sokol Palkovice BSokol Staré Město B
1712. 02. 2021 18:30Sokol Ropice DSokol Krmelín B
1712. 02. 2021 17:30SK Návsí - Milíkov CTTC Třinec B
1820. 02. 2021 14:00KST Dolní Lomná BSK Návsí - Milíkov C
1820. 02. 2021 14:00TTC Třinec BSokol Ropice D
1820. 02. 2021 10:00Sokol Krmelín BSokol Palkovice B
1819. 02. 2021 17:30Sokol Staré Město BSK Návsí - Milíkov D
1819. 02. 2021 18:00Sokol LhotkaOrel Paskov C
1819. 02. 2021 17:30KST PísekTTC Vendryně C
1926. 02. 2021 17:30KST PísekKST Dolní Lomná B
1927. 02. 2021 10:00TTC Vendryně CSokol Lhotka
1927. 02. 2021 09:30Orel Paskov CSokol Staré Město B
1926. 02. 2021 17:30SK Návsí - Milíkov DSokol Krmelín B
1927. 02. 2021 17:00Sokol Palkovice BTTC Třinec B
1926. 02. 2021 18:30Sokol Ropice DSK Návsí - Milíkov C
2006. 03. 2021 14:00KST Dolní Lomná BSokol Ropice D
2005. 03. 2021 17:30SK Návsí - Milíkov CSokol Palkovice B
2006. 03. 2021 14:00TTC Třinec BSK Návsí - Milíkov D
2006. 03. 2021 10:00Sokol Krmelín BOrel Paskov C
2005. 03. 2021 17:30Sokol Staré Město BTTC Vendryně C
2005. 03. 2021 18:00Sokol LhotkaKST Písek
2112. 03. 2021 18:00Sokol LhotkaKST Dolní Lomná B
2112. 03. 2021 17:30KST PísekSokol Staré Město B
2113. 03. 2021 10:00TTC Vendryně CSokol Krmelín B
2113. 03. 2021 09:30Orel Paskov CTTC Třinec B
2112. 03. 2021 17:30SK Návsí - Milíkov DSK Návsí - Milíkov C
2113. 03. 2021 17:00Sokol Palkovice BSokol Ropice D
2220. 03. 2021 14:00KST Dolní Lomná BSokol Palkovice B
2219. 03. 2021 18:30Sokol Ropice DSK Návsí - Milíkov D
2219. 03. 2021 17:30SK Návsí - Milíkov COrel Paskov C
2220. 03. 2021 14:00TTC Třinec BTTC Vendryně C
2220. 03. 2021 10:00Sokol Krmelín BKST Písek
2219. 03. 2021 17:30Sokol Staré Město BSokol Lhotka
Okresní soutěž 4.třídy
126. 09. 2020 17:00TTC Frýdlant ESokol Metylovice C12:6
121. 09. 2020 18:00SC Smilovice BTTC Frýdek-Místek8:10
126. 09. 2020 14:00ST Kozlovice EKST Písek B16:2
125. 09. 2020 17:30TTC Bystřice CSokol Brušperk F9:9
125. 09. 2020 17:30SKST Pstruží CSokol Ropice E13:5
126. 09. 2020 17:00Sokol Dobrá CSokol Myslík10:8
203. 10. 2020 17:00Sokol Metylovice CSokol Myslík10:8
203. 10. 2020 10:00Sokol Ropice ESokol Dobrá C11:7
202. 10. 2020 18:00Sokol Brušperk FSKST Pstruží C12:6
202. 10. 2020 17:30KST Písek BTTC Bystřice C7:11
203. 10. 2020 17:00TTC Frýdek-MístekST Kozlovice E6:12
203. 10. 2020 17:00TTC Frýdlant ESC Smilovice B10:8
316. 10. 2020 17:30SC Smilovice BSokol Metylovice C
odloženo
317. 10. 2020 14:00ST Kozlovice ETTC Frýdlant E
odloženo
316. 10. 2020 17:30TTC Bystřice CTTC Frýdek-Místek
odloženo
316. 10. 2020 17:30SKST Pstruží CKST Písek B
odloženo
317. 10. 2020 17:00Sokol Dobrá CSokol Brušperk F
odloženo
316. 10. 2020 18:00Sokol MyslíkSokol Ropice E
odloženo
424. 10. 2020 17:00Sokol Metylovice CSokol Ropice E
odloženo
423. 10. 2020 18:00Sokol Brušperk FSokol Myslík
odloženo
423. 10. 2020 17:30KST Písek BSokol Dobrá C
odloženo
424. 10. 2020 17:00TTC Frýdek-MístekSKST Pstruží C
odloženo
424. 10. 2020 17:00TTC Frýdlant ETTC Bystřice C
odloženo
412. 10. 2020 18:00SC Smilovice BST Kozlovice E
odloženo
531. 10. 2020 14:00ST Kozlovice ESokol Metylovice C
odloženo
530. 10. 2020 17:30TTC Bystřice CSC Smilovice B
odloženo
530. 10. 2020 17:30SKST Pstruží CTTC Frýdlant E
odloženo
531. 10. 2020 17:00Sokol Dobrá CTTC Frýdek-Místek
odloženo
530. 10. 2020 18:00Sokol MyslíkKST Písek B
odloženo
531. 10. 2020 10:00Sokol Ropice ESokol Brušperk F
odloženo
604. 11. 2020 18:00Sokol Metylovice CSokol Brušperk F
odloženo
606. 11. 2020 17:30KST Písek BSokol Ropice E
odloženo
607. 11. 2020 17:00TTC Frýdek-MístekSokol Myslík
odloženo
607. 11. 2020 17:00TTC Frýdlant ESokol Dobrá C
odloženo
606. 11. 2020 17:30SC Smilovice BSKST Pstruží C
odloženo
607. 11. 2020 14:00ST Kozlovice ETTC Bystřice C
odloženo
713. 11. 2020 17:30TTC Bystřice CSokol Metylovice C
odloženo
713. 11. 2020 17:30SKST Pstruží CST Kozlovice E
odloženo
714. 11. 2020 17:00Sokol Dobrá CSC Smilovice B
odloženo
713. 11. 2020 18:00Sokol MyslíkTTC Frýdlant E
odloženo
714. 11. 2020 10:00Sokol Ropice ETTC Frýdek-Místek
odloženo
713. 11. 2020 18:00Sokol Brušperk FKST Písek B
odloženo
821. 11. 2020 17:00Sokol Metylovice CKST Písek B
odloženo
821. 11. 2020 17:00TTC Frýdek-MístekSokol Brušperk F
odloženo
821. 11. 2020 17:00TTC Frýdlant ESokol Ropice E
odloženo
820. 11. 2020 17:30SC Smilovice BSokol Myslík
odloženo
821. 11. 2020 14:00ST Kozlovice ESokol Dobrá C
odloženo
820. 11. 2020 17:30TTC Bystřice CSKST Pstruží C
odloženo
927. 11. 2020 17:30SKST Pstruží CSokol Metylovice C
odloženo
928. 11. 2020 17:00Sokol Dobrá CTTC Bystřice C
odloženo
927. 11. 2020 18:00Sokol MyslíkST Kozlovice E
odloženo
928. 11. 2020 10:00Sokol Ropice ESC Smilovice B
odloženo
927. 11. 2020 18:00Sokol Brušperk FTTC Frýdlant E
odloženo
927. 11. 2020 17:30KST Písek BTTC Frýdek-Místek
odloženo
1005. 12. 2020 17:00Sokol Metylovice CTTC Frýdek-Místek
zrušeno
1005. 12. 2020 17:00TTC Frýdlant EKST Písek B
zrušeno
1004. 12. 2020 17:30SC Smilovice BSokol Brušperk F
zrušeno
1005. 12. 2020 14:00ST Kozlovice ESokol Ropice E
zrušeno
1004. 12. 2020 17:30TTC Bystřice CSokol Myslík
zrušeno
1004. 12. 2020 17:30SKST Pstruží CSokol Dobrá C
zrušeno
1112. 12. 2020 17:00Sokol Dobrá CSokol Metylovice C
zrušeno
1111. 12. 2020 18:00Sokol MyslíkSKST Pstruží C
zrušeno
1112. 12. 2020 10:00Sokol Ropice ETTC Bystřice C
zrušeno
1111. 12. 2020 18:00Sokol Brušperk FST Kozlovice E
zrušeno
1111. 12. 2020 17:30KST Písek BSC Smilovice B
zrušeno
1112. 12. 2020 17:00TTC Frýdek-MístekTTC Frýdlant E
zrušeno
1209. 01. 2021 17:00Sokol Metylovice CTTC Frýdlant E
zrušeno
1209. 01. 2021 17:00TTC Frýdek-MístekSC Smilovice B
zrušeno
1208. 01. 2021 17:30KST Písek BST Kozlovice E
zrušeno
1208. 01. 2021 18:00Sokol Brušperk FTTC Bystřice C
zrušeno
1209. 01. 2021 10:00Sokol Ropice ESKST Pstruží C
zrušeno
1208. 01. 2021 18:00Sokol MyslíkSokol Dobrá C
zrušeno
1315. 01. 2021 18:00Sokol MyslíkSokol Metylovice C
zrušeno
1316. 01. 2021 17:00Sokol Dobrá CSokol Ropice E
zrušeno
1315. 01. 2021 17:30SKST Pstruží CSokol Brušperk F
zrušeno
1315. 01. 2021 17:30TTC Bystřice CKST Písek B
zrušeno
1316. 01. 2021 14:00ST Kozlovice ETTC Frýdek-Místek
zrušeno
1315. 01. 2021 17:30SC Smilovice BTTC Frýdlant E
zrušeno
1423. 01. 2021 17:00Sokol Metylovice CSC Smilovice B
1423. 01. 2021 17:00TTC Frýdlant EST Kozlovice E
1423. 01. 2021 17:00TTC Frýdek-MístekTTC Bystřice C
1422. 01. 2021 17:30KST Písek BSKST Pstruží C
1422. 01. 2021 18:00Sokol Brušperk FSokol Dobrá C
1423. 01. 2021 10:00Sokol Ropice ESokol Myslík
1530. 01. 2021 10:00Sokol Ropice ESokol Metylovice C
1529. 01. 2021 18:00Sokol MyslíkSokol Brušperk F
1530. 01. 2021 17:00Sokol Dobrá CKST Písek B
1529. 01. 2021 17:30SKST Pstruží CTTC Frýdek-Místek
1529. 01. 2021 17:30TTC Bystřice CTTC Frýdlant E
1530. 01. 2021 14:00ST Kozlovice ESC Smilovice B
1606. 02. 2021 17:00Sokol Metylovice CST Kozlovice E
1605. 02. 2021 17:30SC Smilovice BTTC Bystřice C
1606. 02. 2021 17:00TTC Frýdlant ESKST Pstruží C
1606. 02. 2021 17:00TTC Frýdek-MístekSokol Dobrá C
1605. 02. 2021 17:30KST Písek BSokol Myslík
1605. 02. 2021 18:00Sokol Brušperk FSokol Ropice E
1712. 02. 2021 18:00Sokol Brušperk FSokol Metylovice C
1713. 02. 2021 10:00Sokol Ropice EKST Písek B
1712. 02. 2021 18:00Sokol MyslíkTTC Frýdek-Místek
1713. 02. 2021 17:00Sokol Dobrá CTTC Frýdlant E
1712. 02. 2021 17:30SKST Pstruží CSC Smilovice B
1712. 02. 2021 17:30TTC Bystřice CST Kozlovice E
1817. 02. 2021 18:00Sokol Metylovice CTTC Bystřice C
1820. 02. 2021 14:00ST Kozlovice ESKST Pstruží C
1819. 02. 2021 17:30SC Smilovice BSokol Dobrá C
1820. 02. 2021 17:00TTC Frýdlant ESokol Myslík
1820. 02. 2021 17:00TTC Frýdek-MístekSokol Ropice E
1819. 02. 2021 17:30KST Písek BSokol Brušperk F
1926. 02. 2021 17:30KST Písek BSokol Metylovice C
1926. 02. 2021 18:00Sokol Brušperk FTTC Frýdek-Místek
1927. 02. 2021 10:00Sokol Ropice ETTC Frýdlant E
1926. 02. 2021 18:00Sokol MyslíkSC Smilovice B
1927. 02. 2021 17:00Sokol Dobrá CST Kozlovice E
1926. 02. 2021 17:30SKST Pstruží CTTC Bystřice C
2006. 03. 2021 17:00Sokol Metylovice CSKST Pstruží C
2005. 03. 2021 17:30TTC Bystřice CSokol Dobrá C
2006. 03. 2021 14:00ST Kozlovice ESokol Myslík
2005. 03. 2021 17:30SC Smilovice BSokol Ropice E
2006. 03. 2021 17:00TTC Frýdlant ESokol Brušperk F
2006. 03. 2021 17:00TTC Frýdek-MístekKST Písek B
2113. 03. 2021 17:00TTC Frýdek-MístekSokol Metylovice C
2112. 03. 2021 17:30KST Písek BTTC Frýdlant E
2112. 03. 2021 18:00Sokol Brušperk FSC Smilovice B
2113. 03. 2021 10:00Sokol Ropice EST Kozlovice E
2112. 03. 2021 18:00Sokol MyslíkTTC Bystřice C
2113. 03. 2021 17:00Sokol Dobrá CSKST Pstruží C
2220. 03. 2021 17:00Sokol Metylovice CSokol Dobrá C
2219. 03. 2021 17:30SKST Pstruží CSokol Myslík
2219. 03. 2021 17:30TTC Bystřice CSokol Ropice E
2220. 03. 2021 14:00ST Kozlovice ESokol Brušperk F
2219. 03. 2021 17:30SC Smilovice BKST Písek B
2220. 03. 2021 17:00TTC Frýdlant ETTC Frýdek-Místek
Okresní soutěž 5.třídy
126. 09. 2020 17:00TTC Frýdlant FSokol Staré Město C1:17
126. 09. 2020 14:00Beskyd Líštná BTTC Frýdek-Místek C14:4
126. 09. 2020 10:00Sokol Ropice FSokol Dobrá D2:16
127. 09. 2020 10:00SK Frýdlant CSK Frýdlant D18:0
125. 09. 2020 17:30TTC Frýdek-Místek BTTC Bystřice D12:6
126. 09. 2020 17:00Sokol Metylovice DSC Smilovice C12:6
126. 09. 2020 16:00SK Návsí - Milíkov ETTC Vendryně D5:13
203. 10. 2020 10:00Sokol Staré Město CTTC Vendryně D18:0
203. 10. 2020 10:00
Herna SK Návsí
SC Smilovice CSK Návsí - Milíkov E12:6
202. 10. 2020 17:30TTC Bystřice DSokol Metylovice D15:3
204. 10. 2020 10:00SK Frýdlant DTTC Frýdek-Místek B0:18
203. 10. 2020 17:00Sokol Dobrá DSK Frýdlant C7:11
203. 10. 2020 10:00TTC Frýdek-Místek CSokol Ropice F7:11
203. 10. 2020 17:00TTC Frýdlant FBeskyd Líštná B9:9
317. 10. 2020 14:00Beskyd Líštná BSokol Staré Město C
odloženo
317. 10. 2020 10:00Sokol Ropice FTTC Frýdlant F
odloženo
318. 10. 2020 10:00SK Frýdlant CTTC Frýdek-Místek C
odloženo
316. 10. 2020 17:30TTC Frýdek-Místek BSokol Dobrá D
odloženo
317. 10. 2020 17:00Sokol Metylovice DSK Frýdlant D
odloženo
317. 10. 2020 16:00SK Návsí - Milíkov ETTC Bystřice D
odloženo
317. 10. 2020 14:00TTC Vendryně DSC Smilovice C
odloženo
424. 10. 2020 10:00Sokol Staré Město CSC Smilovice C
odloženo
423. 10. 2020 17:30TTC Bystřice DTTC Vendryně D
odloženo
425. 10. 2020 10:00SK Frýdlant DSK Návsí - Milíkov E
odloženo
424. 10. 2020 17:00Sokol Dobrá DSokol Metylovice D
odloženo
424. 09. 2020 16:00TTC Frýdek-Místek CTTC Frýdek-Místek B0:18
424. 10. 2020 17:00TTC Frýdlant FSK Frýdlant C
odloženo
424. 10. 2020 14:00Beskyd Líštná BSokol Ropice F
odloženo
531. 10. 2020 10:00Sokol Ropice FSokol Staré Město C
odloženo
501. 11. 2020 10:00SK Frýdlant CBeskyd Líštná B
odloženo
530. 10. 2020 17:30TTC Frýdek-Místek BTTC Frýdlant F
odloženo
531. 10. 2020 17:00Sokol Metylovice DTTC Frýdek-Místek C
odloženo
531. 10. 2020 16:00SK Návsí - Milíkov ESokol Dobrá D
odloženo
531. 10. 2020 14:00TTC Vendryně DSK Frýdlant D
odloženo
531. 10. 2020 10:00SC Smilovice CTTC Bystřice D
odloženo
607. 11. 2020 10:00Sokol Staré Město CTTC Bystřice D
odloženo
608. 11. 2020 10:00SK Frýdlant DSC Smilovice C
odloženo
607. 11. 2020 17:00Sokol Dobrá DTTC Vendryně D
odloženo
607. 11. 2020 10:00TTC Frýdek-Místek CSK Návsí - Milíkov E
odloženo
607. 11. 2020 17:00TTC Frýdlant FSokol Metylovice D
odloženo
607. 11. 2020 14:00Beskyd Líštná BTTC Frýdek-Místek B
odloženo
607. 11. 2020 10:00Sokol Ropice FSK Frýdlant C
odloženo
715. 11. 2020 10:00SK Frýdlant CSokol Staré Město C
odloženo
713. 11. 2020 17:30TTC Frýdek-Místek BSokol Ropice F
odloženo
714. 11. 2020 17:00Sokol Metylovice DBeskyd Líštná B
odloženo
714. 11. 2020 16:00SK Návsí - Milíkov ETTC Frýdlant F
odloženo
714. 11. 2020 14:00TTC Vendryně DTTC Frýdek-Místek C
odloženo
714. 11. 2020 10:00SC Smilovice CSokol Dobrá D
odloženo
713. 11. 2020 17:30TTC Bystřice DSK Frýdlant D
odloženo
821. 11. 2020 10:00Sokol Staré Město CSK Frýdlant D
odloženo
821. 11. 2020 17:00Sokol Dobrá DTTC Bystřice D
odloženo
821. 11. 2020 10:00TTC Frýdek-Místek CSC Smilovice C
821. 11. 2020 17:00TTC Frýdlant FTTC Vendryně D
odloženo
821. 11. 2020 14:00Beskyd Líštná BSK Návsí - Milíkov E
odloženo
821. 11. 2020 10:00Sokol Ropice FSokol Metylovice D
odloženo
822. 11. 2020 10:00SK Frýdlant CTTC Frýdek-Místek B
odloženo
927. 11. 2020 17:30TTC Frýdek-Místek BSokol Staré Město C
odloženo
928. 11. 2020 17:00Sokol Metylovice DSK Frýdlant C
odloženo
928. 11. 2020 16:00SK Návsí - Milíkov ESokol Ropice F
odloženo
928. 11. 2020 14:00TTC Vendryně DBeskyd Líštná B
odloženo
928. 11. 2020 10:00SC Smilovice CTTC Frýdlant F
odloženo
927. 11. 2020 17:30TTC Bystřice DTTC Frýdek-Místek C
odloženo
929. 11. 2020 10:00SK Frýdlant DSokol Dobrá D
odloženo
1005. 12. 2020 10:00Sokol Staré Město CSokol Dobrá D
zrušeno
1005. 12. 2020 10:00TTC Frýdek-Místek CSK Frýdlant D
zrušeno
1005. 12. 2020 17:00TTC Frýdlant FTTC Bystřice D
zrušeno
1005. 12. 2020 14:00Beskyd Líštná BSC Smilovice C
zrušeno
1005. 12. 2020 10:00Sokol Ropice FTTC Vendryně D
zrušeno
1006. 12. 2020 10:00SK Frýdlant CSK Návsí - Milíkov E
zrušeno
1004. 12. 2020 17:30TTC Frýdek-Místek BSokol Metylovice D
zrušeno
1112. 12. 2020 17:00Sokol Metylovice DSokol Staré Město C
zrušeno
1112. 12. 2020 16:00SK Návsí - Milíkov ETTC Frýdek-Místek B
zrušeno
1112. 12. 2020 14:00TTC Vendryně DSK Frýdlant C
zrušeno
1112. 12. 2020 10:00SC Smilovice CSokol Ropice F
zrušeno
1111. 12. 2020 17:30TTC Bystřice DBeskyd Líštná B
zrušeno
1113. 12. 2020 10:00SK Frýdlant DTTC Frýdlant F
zrušeno
1112. 12. 2020 17:00Sokol Dobrá DTTC Frýdek-Místek C
zrušeno
1219. 12. 2020 10:00Sokol Staré Město CTTC Frýdek-Místek C
zrušeno
1219. 12. 2020 17:00TTC Frýdlant FSokol Dobrá D
zrušeno
1219. 12. 2020 14:00Beskyd Líštná BSK Frýdlant D
zrušeno
1219. 12. 2020 10:00Sokol Ropice FTTC Bystřice D
zrušeno
1220. 12. 2020 10:00SK Frýdlant CSC Smilovice C
zrušeno
1218. 12. 2020 17:30TTC Frýdek-Místek BTTC Vendryně D
zrušeno
1219. 12. 2020 17:00Sokol Metylovice DSK Návsí - Milíkov E
zrušeno
1319. 09. 2020 16:00SK Návsí - Milíkov ESokol Staré Město C5:13
1319. 09. 2020 14:00TTC Vendryně DSokol Metylovice D12:6
1319. 09. 2020 10:00SC Smilovice CTTC Frýdek-Místek B8:10
1318. 09. 2020 17:30TTC Bystřice DSK Frýdlant C9:9
1320. 09. 2020 10:00
Herna Ropice
SK Frýdlant DSokol Ropice F8:10
1319. 09. 2020 17:00Sokol Dobrá DBeskyd Líštná B10:8
1319. 09. 2020 10:00TTC Frýdek-Místek CTTC Frýdlant F9:9
1409. 01. 2021 10:00Sokol Staré Město CTTC Frýdlant F
zrušeno
1409. 01. 2021 10:00TTC Frýdek-Místek CBeskyd Líštná B
zrušeno
1409. 01. 2021 17:00Sokol Dobrá DSokol Ropice F
zrušeno
1410. 01. 2021 10:00SK Frýdlant DSK Frýdlant C
zrušeno
1408. 01. 2021 17:30TTC Bystřice DTTC Frýdek-Místek B
zrušeno
1409. 01. 2021 10:00SC Smilovice CSokol Metylovice D
zrušeno
1409. 01. 2021 14:00TTC Vendryně DSK Návsí - Milíkov E
zrušeno
1516. 01. 2021 14:00TTC Vendryně DSokol Staré Město C
zrušeno
1516. 01. 2021 16:00SK Návsí - Milíkov ESC Smilovice C
zrušeno
1516. 01. 2021 17:00Sokol Metylovice DTTC Bystřice D
zrušeno
1515. 01. 2021 17:30TTC Frýdek-Místek BSK Frýdlant D
zrušeno
1517. 01. 2021 10:00SK Frýdlant CSokol Dobrá D
zrušeno
1516. 01. 2021 10:00Sokol Ropice FTTC Frýdek-Místek C
zrušeno
1516. 01. 2021 14:00Beskyd Líštná BTTC Frýdlant F
zrušeno
1623. 01. 2021 10:00Sokol Staré Město CBeskyd Líštná B
1623. 01. 2021 17:00TTC Frýdlant FSokol Ropice F
1623. 01. 2021 10:00TTC Frýdek-Místek CSK Frýdlant C
1623. 01. 2021 17:00Sokol Dobrá DTTC Frýdek-Místek B
1624. 01. 2021 10:00SK Frýdlant DSokol Metylovice D
1622. 01. 2021 17:30TTC Bystřice DSK Návsí - Milíkov E
1623. 01. 2021 10:00SC Smilovice CTTC Vendryně D
1730. 01. 2021 10:00SC Smilovice CSokol Staré Město C
1730. 01. 2021 14:00TTC Vendryně DTTC Bystřice D
1730. 01. 2021 16:00SK Návsí - Milíkov ESK Frýdlant D
1727. 01. 2021 18:00Sokol Metylovice DSokol Dobrá D
1729. 01. 2021 17:30TTC Frýdek-Místek BTTC Frýdek-Místek C
1731. 01. 2021 10:00SK Frýdlant CTTC Frýdlant F
1730. 01. 2021 10:00Sokol Ropice FBeskyd Líštná B
1806. 02. 2021 10:00Sokol Staré Město CSokol Ropice F
1806. 02. 2021 14:00Beskyd Líštná BSK Frýdlant C
1806. 02. 2021 17:00TTC Frýdlant FTTC Frýdek-Místek B
1806. 02. 2021 10:00TTC Frýdek-Místek CSokol Metylovice D
1806. 02. 2021 17:00Sokol Dobrá DSK Návsí - Milíkov E
1807. 02. 2021 10:00SK Frýdlant DTTC Vendryně D
1805. 02. 2021 17:30TTC Bystřice DSC Smilovice C
1912. 02. 2021 17:30TTC Bystřice DSokol Staré Město C
1913. 02. 2021 10:00SC Smilovice CSK Frýdlant D
1913. 02. 2021 14:00TTC Vendryně DSokol Dobrá D
1913. 02. 2021 16:00SK Návsí - Milíkov ETTC Frýdek-Místek C
1910. 02. 2021 18:00Sokol Metylovice DTTC Frýdlant F
1912. 02. 2021 17:30TTC Frýdek-Místek BBeskyd Líštná B
1914. 02. 2021 10:00SK Frýdlant CSokol Ropice F
2020. 02. 2021 10:00Sokol Staré Město CSK Frýdlant C
2020. 02. 2021 10:00Sokol Ropice FTTC Frýdek-Místek B
2020. 02. 2021 14:00Beskyd Líštná BSokol Metylovice D
2020. 02. 2021 17:00TTC Frýdlant FSK Návsí - Milíkov E
2020. 02. 2021 10:00TTC Frýdek-Místek CTTC Vendryně D
2020. 02. 2021 17:00Sokol Dobrá DSC Smilovice C
2021. 02. 2021 10:00SK Frýdlant DTTC Bystřice D
2128. 02. 2021 10:00SK Frýdlant DSokol Staré Město C
2126. 02. 2021 17:30TTC Bystřice DSokol Dobrá D
2127. 02. 2021 10:00SC Smilovice CTTC Frýdek-Místek C
2127. 02. 2021 14:00TTC Vendryně DTTC Frýdlant F
2127. 02. 2021 16:00SK Návsí - Milíkov EBeskyd Líštná B
2124. 02. 2021 18:00Sokol Metylovice DSokol Ropice F
2126. 02. 2021 17:30TTC Frýdek-Místek BSK Frýdlant C
2206. 03. 2021 10:00Sokol Staré Město CTTC Frýdek-Místek B
2207. 03. 2021 10:00SK Frýdlant CSokol Metylovice D
2206. 03. 2021 10:00Sokol Ropice FSK Návsí - Milíkov E
2206. 03. 2021 14:00Beskyd Líštná BTTC Vendryně D
2206. 03. 2021 17:00TTC Frýdlant FSC Smilovice C
2206. 03. 2021 10:00TTC Frýdek-Místek CTTC Bystřice D
2206. 03. 2021 17:00Sokol Dobrá DSK Frýdlant D
2313. 03. 2021 17:00Sokol Dobrá DSokol Staré Město C
2314. 03. 2021 10:00SK Frýdlant DTTC Frýdek-Místek C
2312. 03. 2021 17:30TTC Bystřice DTTC Frýdlant F
2313. 03. 2021 10:00SC Smilovice CBeskyd Líštná B
2313. 03. 2021 14:00TTC Vendryně DSokol Ropice F
2313. 03. 2021 16:00SK Návsí - Milíkov ESK Frýdlant C
2313. 03. 2021 17:00Sokol Metylovice DTTC Frýdek-Místek B
2420. 03. 2021 10:00Sokol Staré Město CSokol Metylovice D
2419. 03. 2021 17:30TTC Frýdek-Místek BSK Návsí - Milíkov E
2421. 03. 2021 10:00SK Frýdlant CTTC Vendryně D
2420. 03. 2021 10:00Sokol Ropice FSC Smilovice C
2420. 03. 2021 14:00Beskyd Líštná BTTC Bystřice D
2420. 03. 2021 17:00TTC Frýdlant FSK Frýdlant D
2420. 03. 2021 10:00TTC Frýdek-Místek CSokol Dobrá D
2527. 03. 2021 10:00TTC Frýdek-Místek CSokol Staré Město C
2527. 03. 2021 17:00Sokol Dobrá DTTC Frýdlant F
2528. 03. 2021 10:00SK Frýdlant DBeskyd Líštná B
2526. 03. 2021 17:30TTC Bystřice DSokol Ropice F
2527. 03. 2021 10:00SC Smilovice CSK Frýdlant C
2527. 03. 2021 14:00TTC Vendryně DTTC Frýdek-Místek B
2527. 03. 2021 16:00SK Návsí - Milíkov ESokol Metylovice D
2603. 04. 2021 10:00Sokol Staré Město CSK Návsí - Milíkov E
2603. 04. 2021 17:00Sokol Metylovice DTTC Vendryně D
2602. 04. 2021 17:30TTC Frýdek-Místek BSC Smilovice C
2604. 04. 2021 10:00SK Frýdlant CTTC Bystřice D
2603. 04. 2021 10:00Sokol Ropice FSK Frýdlant D
2603. 04. 2021 14:00Beskyd Líštná BSokol Dobrá D
2603. 04. 2021 17:00TTC Frýdlant FTTC Frýdek-Místek C

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy