Výsledky
Divize
114. 09. 2021 19:15Slovan KST Bohnice BTJ AVIA Čakovice B9:9
117. 09. 2021 18:45TJ Orion Praha ATJ Střížkov A10:2
116. 09. 2021 18:45AC Sparta Praha CAC Sparta Praha D9:9
115. 09. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ATTC Elizza Praha F8:10
113. 09. 2021 19:15TTC Elizza Praha ESF SKK El Niňo Praha F7:10
115. 09. 2021 19:15TJ Sokol Stodůlky ASK Slavia Praha B5:10
114. 09. 2021 19:00TJ Sokol Michle BTJ Sokol Nusle Praha A9:9
223. 09. 2021 19:00TJ Sokol Nusle Praha ASlovan KST Bohnice B7:10
221. 09. 2021 18:00SK Slavia Praha BTJ Sokol Michle B10:1
221. 09. 2021 19:15SF SKK El Niňo Praha FTJ Sokol Stodůlky A10:3
206. 09. 2021 18:45TTC Elizza Praha FTTC Elizza Praha E10:6
220. 09. 2021 18:45AC Sparta Praha DTJ Lokomotiva Vršovice A4:10
220. 09. 2021 19:15TJ Střížkov AAC Sparta Praha C3:10
222. 09. 2021 19:00TJ AVIA Čakovice BTJ Orion Praha A8:10
303. 10. 2021 19:30Slovan KST Bohnice BTJ Orion Praha A10:7
330. 09. 2021 18:45AC Sparta Praha CTJ AVIA Čakovice B10:5
329. 09. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ATJ Střížkov A10:1
329. 09. 2021 20:30TTC Elizza Praha EAC Sparta Praha D10:5
329. 09. 2021 19:15TJ Sokol Stodůlky ATTC Elizza Praha F10:6
330. 09. 2021 19:00TJ Sokol Michle BSF SKK El Niňo Praha F4:10
330. 09. 2021 19:00TJ Sokol Nusle Praha ASK Slavia Praha B8:10
405. 10. 2021 18:00SK Slavia Praha BSlovan KST Bohnice B10:6
405. 10. 2021 19:15SF SKK El Niňo Praha FTJ Sokol Nusle Praha A5:10
404. 10. 2021 18:30TTC Elizza Praha FTJ Sokol Michle B10:3
404. 10. 2021 18:45AC Sparta Praha DTJ Sokol Stodůlky A10:8
404. 10. 2021 19:15TJ Střížkov ATTC Elizza Praha E0:10
406. 10. 2021 19:00TJ AVIA Čakovice BTJ Lokomotiva Vršovice A4:10
408. 10. 2021 18:45TJ Orion Praha AAC Sparta Praha C10:4
512. 10. 2021 19:15Slovan KST Bohnice BAC Sparta Praha C10:1
513. 10. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ATJ Orion Praha A10:1
511. 10. 2021 19:15TTC Elizza Praha ETJ AVIA Čakovice B5:10
513. 10. 2021 19:15TJ Sokol Stodůlky ATJ Střížkov A10:3
512. 10. 2021 19:00TJ Sokol Michle BAC Sparta Praha D10:8
514. 10. 2021 19:00TJ Sokol Nusle Praha ATTC Elizza Praha F10:7
512. 10. 2021 18:00SK Slavia Praha BSF SKK El Niňo Praha F10:2
620. 10. 2021 19:15SF SKK El Niňo Praha FSlovan KST Bohnice B10:7
618. 10. 2021 18:30TTC Elizza Praha FSK Slavia Praha B4:10
618. 10. 2021 18:45AC Sparta Praha DTJ Sokol Nusle Praha A0:10
618. 10. 2021 19:15TJ Střížkov ATJ Sokol Michle B7:10
620. 10. 2021 19:00TJ AVIA Čakovice BTJ Sokol Stodůlky A10:5
622. 10. 2021 18:45TJ Orion Praha ATTC Elizza Praha E6:10
621. 10. 2021 18:45AC Sparta Praha CTJ Lokomotiva Vršovice A5:10
702. 11. 2021 19:15Slovan KST Bohnice BTJ Lokomotiva Vršovice A7:10
701. 11. 2021 19:15TTC Elizza Praha EAC Sparta Praha C10:1
703. 11. 2021 19:15TJ Sokol Stodůlky ATJ Orion Praha A10:5
702. 11. 2021 19:00TJ Sokol Michle BTJ AVIA Čakovice B7:10
704. 11. 2021 19:00TJ Sokol Nusle Praha ATJ Střížkov A10:8
702. 11. 2021 18:00SK Slavia Praha BAC Sparta Praha D10:7
702. 11. 2021 19:15SF SKK El Niňo Praha FTTC Elizza Praha F5:10
808. 11. 2021 18:30TTC Elizza Praha FSlovan KST Bohnice B10:7
808. 11. 2021 18:45AC Sparta Praha DSF SKK El Niňo Praha F10:2
808. 11. 2021 19:15TJ Střížkov ASK Slavia Praha B0:10
810. 11. 2021 19:00TJ AVIA Čakovice BTJ Sokol Nusle Praha A4:10
812. 11. 2021 18:45TJ Orion Praha ATJ Sokol Michle B9:9
811. 11. 2021 18:45AC Sparta Praha CTJ Sokol Stodůlky A10:4
810. 11. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ATTC Elizza Praha E9:9
916. 11. 2021 19:15Slovan KST Bohnice BTTC Elizza Praha E9:9
917. 11. 2021 19:15TJ Sokol Stodůlky ATJ Lokomotiva Vršovice A9:9
916. 11. 2021 19:00TJ Sokol Michle BAC Sparta Praha C3:10
918. 11. 2021 19:00TJ Sokol Nusle Praha ATJ Orion Praha A10:3
922. 11. 2021 18:00SK Slavia Praha BTJ AVIA Čakovice B10:1
919. 11. 2021 19:15SF SKK El Niňo Praha FTJ Střížkov A10:2
915. 11. 2021 18:30TTC Elizza Praha FAC Sparta Praha D5:10
1022. 11. 2021 18:45AC Sparta Praha DSlovan KST Bohnice B6:10
1022. 11. 2021 19:15TJ Střížkov ATTC Elizza Praha F4:10
1024. 11. 2021 19:00TJ AVIA Čakovice BSF SKK El Niňo Praha F1:10
1026. 11. 2021 18:45TJ Orion Praha ASK Slavia Praha B4:10
1025. 11. 2021 18:45AC Sparta Praha CTJ Sokol Nusle Praha A1:10
1024. 11. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ATJ Sokol Michle B10:5
1022. 11. 2021 19:15TTC Elizza Praha ETJ Sokol Stodůlky A10:4
1130. 11. 2021 19:15Slovan KST Bohnice BTJ Sokol Stodůlky A10:4
1130. 11. 2021 19:00TJ Sokol Michle BTTC Elizza Praha E2:10
1102. 12. 2021 19:00TJ Sokol Nusle Praha ATJ Lokomotiva Vršovice A8:10
1130. 11. 2021 18:00SK Slavia Praha BAC Sparta Praha C10:1
1130. 11. 2021 19:15SF SKK El Niňo Praha FTJ Orion Praha A10:3
1129. 11. 2021 18:30TTC Elizza Praha FTJ AVIA Čakovice B10:4
1129. 11. 2021 18:45AC Sparta Praha DTJ Střížkov A10:2
1206. 12. 2021 19:15TJ Střížkov ASlovan KST Bohnice B3:10
1208. 12. 2021 19:00TJ AVIA Čakovice BAC Sparta Praha D8:10
1207. 12. 2021 20:00TTC Elizza Praha FTJ Orion Praha A10:3
1209. 12. 2021 18:45AC Sparta Praha CSF SKK El Niňo Praha F10:0wo
1208. 12. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ASK Slavia Praha B3:10
1206. 12. 2021 19:15TTC Elizza Praha ETJ Sokol Nusle Praha A9:9
1208. 12. 2021 19:15TJ Sokol Stodůlky ATJ Sokol Michle B10:3
1314. 12. 2021 19:00TJ Sokol Michle BSlovan KST Bohnice B8:10
1316. 12. 2021 19:00TJ Sokol Nusle Praha ATJ Sokol Stodůlky A10:7
1314. 12. 2021 18:00SK Slavia Praha BTTC Elizza Praha E10:3
1313. 12. 2021 00:00SF SKK El Niňo Praha FTJ Lokomotiva Vršovice A2:10
1313. 12. 2021 18:30TTC Elizza Praha FAC Sparta Praha C9:9
1313. 12. 2021 18:45AC Sparta Praha DTJ Orion Praha A9:9
1313. 12. 2021 19:15TJ Střížkov ATJ AVIA Čakovice B5:10
1405. 01. 2022 19:00TJ AVIA Čakovice BSlovan KST Bohnice B10:8
1403. 01. 2022 19:15TJ Střížkov ATJ Orion Praha A10:8
1407. 10. 2021 18:45AC Sparta Praha DAC Sparta Praha C10:5
1403. 01. 2022 18:30TTC Elizza Praha FTJ Lokomotiva Vršovice A10:8
1404. 01. 2022 19:15SF SKK El Niňo Praha FTTC Elizza Praha E10:4
1404. 01. 2022 18:00SK Slavia Praha BTJ Sokol Stodůlky A10:3
1406. 01. 2022 19:00TJ Sokol Nusle Praha ATJ Sokol Michle B10:2
1511. 01. 2022 19:15Slovan KST Bohnice BTJ Sokol Nusle Praha A4:10
1511. 01. 2022 19:00TJ Sokol Michle BSK Slavia Praha B0:10
1512. 01. 2022 19:15TJ Sokol Stodůlky ASF SKK El Niňo Praha F6:10
1520. 09. 2021 18:45TTC Elizza Praha ETTC Elizza Praha F10:5
1512. 01. 2022 19:00TJ Lokomotiva Vršovice AAC Sparta Praha D10:3
1513. 01. 2022 18:45AC Sparta Praha CTJ Střížkov A10:2
1514. 01. 2022 18:45TJ Orion Praha ATJ AVIA Čakovice B7:10
1611. 02. 2022 18:45TJ Orion Praha ASlovan KST Bohnice B0:10
1619. 01. 2022 19:00TJ AVIA Čakovice BAC Sparta Praha C2:10
1617. 01. 2022 19:15TJ Střížkov ATJ Lokomotiva Vršovice A6:10
1617. 01. 2022 18:45AC Sparta Praha DTTC Elizza Praha E8:10
1617. 01. 2022 18:30TTC Elizza Praha FTJ Sokol Stodůlky A10:7
1620. 01. 2022 19:15SF SKK El Niňo Praha FTJ Sokol Michle B10:7
1618. 01. 2022 18:00SK Slavia Praha BTJ Sokol Nusle Praha A10:3
1725. 01. 2022 19:15Slovan KST Bohnice BSK Slavia Praha B1:10
1725. 01. 2022 19:00TJ Sokol Nusle Praha ASF SKK El Niňo Praha F10:7
1725. 01. 2022 19:00TJ Sokol Michle BTTC Elizza Praha F10:3
1726. 01. 2022 19:15TJ Sokol Stodůlky AAC Sparta Praha D10:6
1724. 01. 2022 19:15TTC Elizza Praha ETJ Střížkov A10:5
1726. 01. 2022 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ATJ AVIA Čakovice B10:6
1727. 01. 2022 18:45AC Sparta Praha CTJ Orion Praha A10:6
1803. 02. 2022 18:45AC Sparta Praha CSlovan KST Bohnice B5:10
1804. 02. 2022 18:45TJ Orion Praha ATJ Lokomotiva Vršovice A5:10
1802. 02. 2022 19:00TJ AVIA Čakovice BTTC Elizza Praha E10:5
1810. 03. 2022 19:15TJ Střížkov ATJ Sokol Stodůlky A6:10
1831. 01. 2022 18:45AC Sparta Praha DTJ Sokol Michle B10:2
1831. 01. 2022 18:30TTC Elizza Praha FTJ Sokol Nusle Praha A9:9
1808. 03. 2022 19:15SF SKK El Niňo Praha FSK Slavia Praha B6:10
1908. 02. 2022 19:15Slovan KST Bohnice BSF SKK El Niňo Praha F10:7
1915. 03. 2022 18:00SK Slavia Praha BTTC Elizza Praha F0:10wo
1910. 02. 2022 19:00TJ Sokol Nusle Praha AAC Sparta Praha D9:9
1908. 02. 2022 19:00TJ Sokol Michle BTJ Střížkov A10:4
1909. 02. 2022 19:15TJ Sokol Stodůlky ATJ AVIA Čakovice B10:5
1907. 02. 2022 19:15TTC Elizza Praha ETJ Orion Praha A10:3
1909. 02. 2022 19:00TJ Lokomotiva Vršovice AAC Sparta Praha C10:5
2016. 02. 2022 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ASlovan KST Bohnice B8:10
2017. 02. 2022 18:45AC Sparta Praha CTTC Elizza Praha E10:1
2018. 02. 2022 18:45TJ Orion Praha ATJ Sokol Stodůlky A0:10
2016. 02. 2022 19:00TJ AVIA Čakovice BTJ Sokol Michle B10:5
2014. 02. 2022 19:15TJ Střížkov ATJ Sokol Nusle Praha A0:10wo
2014. 02. 2022 18:45AC Sparta Praha DSK Slavia Praha B10:6
2014. 02. 2022 18:30TTC Elizza Praha FSF SKK El Niňo Praha F9:9
2122. 02. 2022 19:15Slovan KST Bohnice BTTC Elizza Praha F10:4
2122. 02. 2022 19:15SF SKK El Niňo Praha FAC Sparta Praha D10:3
2123. 02. 2022 18:00SK Slavia Praha BTJ Střížkov A10:5
2124. 02. 2022 19:00TJ Sokol Nusle Praha ATJ AVIA Čakovice B10:8
2122. 02. 2022 19:00TJ Sokol Michle BTJ Orion Praha A10:5
2123. 02. 2022 19:15TJ Sokol Stodůlky AAC Sparta Praha C10:5
2121. 02. 2022 19:15TTC Elizza Praha ETJ Lokomotiva Vršovice A9:9
2228. 02. 2022 19:15TTC Elizza Praha ESlovan KST Bohnice B9:9
2202. 03. 2022 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ATJ Sokol Stodůlky A10:8
2203. 03. 2022 18:45AC Sparta Praha CTJ Sokol Michle B10:2
2218. 03. 2022 18:45TJ Orion Praha ATJ Sokol Nusle Praha A10:7
2202. 03. 2022 19:00TJ AVIA Čakovice BSK Slavia Praha B6:10
2228. 02. 2022 19:15TJ Střížkov ASF SKK El Niňo Praha F10:6
2228. 02. 2022 18:45AC Sparta Praha DTTC Elizza Praha F10:6
2322. 03. 2022 19:15Slovan KST Bohnice BAC Sparta Praha D8:10
2321. 03. 2022 18:30TTC Elizza Praha FTJ Střížkov A10:2
2323. 03. 2022 19:15SF SKK El Niňo Praha FTJ AVIA Čakovice B6:10
2322. 03. 2022 18:00SK Slavia Praha BTJ Orion Praha A6:10
2324. 03. 2022 19:00TJ Sokol Nusle Praha AAC Sparta Praha C10:4
2322. 03. 2022 19:00TJ Sokol Michle BTJ Lokomotiva Vršovice A3:10
2323. 03. 2022 19:15TJ Sokol Stodůlky ATTC Elizza Praha E10:5
2430. 03. 2022 19:15TJ Sokol Stodůlky ASlovan KST Bohnice B10:5
2428. 03. 2022 19:15TTC Elizza Praha ETJ Sokol Michle B10:7
2430. 03. 2022 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ATJ Sokol Nusle Praha A9:9
2431. 03. 2022 18:45AC Sparta Praha CSK Slavia Praha B6:10
2401. 04. 2022 18:45TJ Orion Praha ASF SKK El Niňo Praha F7:10
2430. 03. 2022 19:00TJ AVIA Čakovice BTTC Elizza Praha F10:0wo
2428. 03. 2022 19:15TJ Střížkov AAC Sparta Praha D6:10
2503. 04. 2022 19:00Slovan KST Bohnice BTJ Střížkov A10:3
2504. 04. 2022 18:45AC Sparta Praha DTJ AVIA Čakovice B10:3
2508. 04. 2022 18:45TJ Orion Praha ATTC Elizza Praha F0:10wo
2507. 04. 2022 19:15SF SKK El Niňo Praha FAC Sparta Praha C6:10
2505. 04. 2022 18:00SK Slavia Praha BTJ Lokomotiva Vršovice A6:10
2507. 04. 2022 19:00TJ Sokol Nusle Praha ATTC Elizza Praha E10:7
2505. 04. 2022 19:00TJ Sokol Michle BTJ Sokol Stodůlky A7:10
2612. 04. 2022 19:15Slovan KST Bohnice BTJ Sokol Michle B10:4
2613. 04. 2022 19:15TJ Sokol Stodůlky ATJ Sokol Nusle Praha A9:9
2609. 04. 2022 10:00TTC Elizza Praha ESK Slavia Praha B3:10
2613. 04. 2022 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ASF SKK El Niňo Praha F10:8
2614. 04. 2022 18:45AC Sparta Praha CTTC Elizza Praha F10:3
2615. 04. 2022 18:45TJ Orion Praha AAC Sparta Praha D10:8
2613. 04. 2022 19:00TJ AVIA Čakovice BTJ Střížkov A10:5
1. třída A
113. 09. 2021 19:00SK Start Praha ATJ Lokomotiva Vršovice C10:3
114. 09. 2021 19:15SK OAZA Praha ATJ Sokol Stodůlky B6:10
114. 09. 2021 19:15SF SKK El Niňo Praha GTJ Pankrác A10:6
115. 09. 2021 19:00TJ Slavoj Praha BTJ Sokol Běchovice II A5:10
113. 09. 2021 18:45AC Sparta Praha FTJ Sokol Nusle Praha C9:9
116. 09. 2021 19:15Slovan KST Bohnice DTTC Elizza Praha G1:10
220. 09. 2021 18:30TJ Sokol Nusle Praha CSlovan KST Bohnice D10:5
222. 09. 2021 19:10TJ Sokol Běchovice II AAC Sparta Praha F10:6
224. 09. 2021 19:15TJ Pankrác ATJ Slavoj Praha B9:9
222. 09. 2021 19:15TJ Sokol Stodůlky BSF SKK El Niňo Praha G10:0wo
220. 09. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CSK OAZA Praha A8:10
222. 09. 2021 19:00TJ Sokol Michle CSK Start Praha A5:10
330. 09. 2021 19:15SK OAZA Praha ATJ Sokol Michle C10:4
301. 10. 2021 19:30SF SKK El Niňo Praha GTJ Lokomotiva Vršovice C10:1
329. 09. 2021 19:00
K Vidouli 710, P5
TJ Slavoj Praha BTJ Sokol Stodůlky B10:6
327. 09. 2021 18:45AC Sparta Praha FTJ Pankrác A3:10
330. 09. 2021 19:15Slovan KST Bohnice DTJ Sokol Běchovice II A4:10
329. 09. 2021 19:00TTC Elizza Praha GTJ Sokol Nusle Praha C10:3
406. 10. 2021 19:10TJ Sokol Běchovice II ATTC Elizza Praha G10:2
407. 10. 2021 19:15TJ Pankrác ASlovan KST Bohnice D10:1
406. 10. 2021 19:15TJ Sokol Stodůlky BAC Sparta Praha F6:10
404. 10. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Slavoj Praha B4:10
405. 10. 2021 19:00TJ Sokol Michle CSF SKK El Niňo Praha G10:7
404. 10. 2021 19:00SK Start Praha ASK OAZA Praha A10:6
511. 10. 2021 19:15SF SKK El Niňo Praha GSK Start Praha A10:3
513. 10. 2021 19:00TJ Slavoj Praha BTJ Sokol Michle C10:6
511. 10. 2021 18:45AC Sparta Praha FTJ Lokomotiva Vršovice C10:4
514. 10. 2021 19:15Slovan KST Bohnice DTJ Sokol Stodůlky B10:3
513. 10. 2021 19:00TTC Elizza Praha GTJ Pankrác A8:10
511. 10. 2021 18:30TJ Sokol Nusle Praha CTJ Sokol Běchovice II A8:10
621. 10. 2021 19:15TJ Pankrác ATJ Sokol Nusle Praha C10:6
620. 10. 2021 19:15TJ Sokol Stodůlky BTTC Elizza Praha G3:10
618. 10. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CSlovan KST Bohnice D0:10
620. 10. 2021 19:00TJ Sokol Michle CAC Sparta Praha F10:3
618. 10. 2021 19:00SK Start Praha ATJ Slavoj Praha B3:10
621. 10. 2021 19:15SK OAZA Praha ASF SKK El Niňo Praha G1:10
703. 11. 2021 19:00TJ Slavoj Praha BSK OAZA Praha A9:9
701. 11. 2021 18:45AC Sparta Praha FSK Start Praha A7:10
704. 11. 2021 19:15Slovan KST Bohnice DTJ Sokol Michle C10:6
703. 11. 2021 19:00TTC Elizza Praha GTJ Lokomotiva Vršovice C10:2
701. 11. 2021 18:30TJ Sokol Nusle Praha CTJ Sokol Stodůlky B10:6
703. 11. 2021 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Pankrác A10:5
810. 11. 2021 19:15TJ Sokol Stodůlky BTJ Sokol Běchovice II A9:9
808. 11. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Sokol Nusle Praha C3:10
808. 11. 2021 19:00TJ Sokol Michle CTTC Elizza Praha G10:7
808. 11. 2021 19:00SK Start Praha ASlovan KST Bohnice D5:10
811. 11. 2021 19:15SK OAZA Praha AAC Sparta Praha F4:10
809. 11. 2021 19:15SF SKK El Niňo Praha GTJ Slavoj Praha B9:9
915. 11. 2021 18:45AC Sparta Praha FSF SKK El Niňo Praha G8:10
918. 11. 2021 19:15Slovan KST Bohnice DSK OAZA Praha A10:3
916. 11. 2021 20:00TTC Elizza Praha GSK Start Praha A10:5
915. 11. 2021 18:30TJ Sokol Nusle Praha CTJ Sokol Michle C10:3
917. 11. 2021 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Lokomotiva Vršovice C10:4
918. 11. 2021 19:15TJ Pankrác ATJ Sokol Stodůlky B10:7
1022. 11. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Pankrác A7:10
1022. 11. 2021 19:00TJ Sokol Michle CTJ Sokol Běchovice II A5:10
1022. 11. 2021 19:00SK Start Praha ATJ Sokol Nusle Praha C9:9
1025. 11. 2021 19:15SK OAZA Praha ATTC Elizza Praha G4:10
1023. 11. 2021 19:15SF SKK El Niňo Praha GSlovan KST Bohnice D10:7
1024. 11. 2021 19:00TJ Slavoj Praha BAC Sparta Praha F10:4
1102. 12. 2021 19:15Slovan KST Bohnice DTJ Slavoj Praha B10:8
1101. 12. 2021 19:00TTC Elizza Praha GSF SKK El Niňo Praha G10:7
1129. 11. 2021 18:30TJ Sokol Nusle Praha CSK OAZA Praha A10:8
1101. 12. 2021 19:10TJ Sokol Běchovice II ASK Start Praha A10:0
1102. 12. 2021 19:15TJ Pankrác ATJ Sokol Michle C10:4
1101. 12. 2021 19:15TJ Sokol Stodůlky BTJ Lokomotiva Vršovice C10:5
1206. 12. 2021 00:00TJ Sokol Michle CTJ Sokol Stodůlky B4:10
1206. 12. 2021 19:00SK Start Praha ATJ Pankrác A4:10
1209. 12. 2021 19:15SK OAZA Praha ATJ Sokol Běchovice II A3:10
1209. 12. 2021 19:15SF SKK El Niňo Praha GTJ Sokol Nusle Praha C10:2
1208. 12. 2021 19:00TJ Slavoj Praha BTTC Elizza Praha G10:4
1206. 12. 2021 18:45AC Sparta Praha FSlovan KST Bohnice D8:10
1315. 12. 2021 19:00TTC Elizza Praha GAC Sparta Praha F10:2
1313. 12. 2021 18:30TJ Sokol Nusle Praha CTJ Slavoj Praha B10:6
1315. 12. 2021 19:10TJ Sokol Běchovice II ASF SKK El Niňo Praha G10:7
1316. 12. 2021 19:15TJ Pankrác ASK OAZA Praha A10:5
1315. 12. 2021 19:15TJ Sokol Stodůlky BSK Start Praha A10:6
1313. 12. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Sokol Michle C10:3
1403. 01. 2022 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CSK Start Praha A2:10
1405. 01. 2022 19:15TJ Sokol Stodůlky BSK OAZA Praha A10:8
1406. 01. 2022 19:15TJ Pankrác ASF SKK El Niňo Praha G7:10
1405. 01. 2022 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Slavoj Praha B10:1
1403. 01. 2022 18:30TJ Sokol Nusle Praha CAC Sparta Praha F10:6
1405. 01. 2022 19:00TTC Elizza Praha GSlovan KST Bohnice D10:4
1513. 01. 2022 19:15Slovan KST Bohnice DTJ Sokol Nusle Praha C10:3
1510. 01. 2022 18:45AC Sparta Praha FTJ Sokol Běchovice II A5:10
1512. 01. 2022 19:00TJ Slavoj Praha BTJ Pankrác A9:9
1513. 01. 2022 19:15SF SKK El Niňo Praha GTJ Sokol Stodůlky B10:2
1513. 01. 2022 19:15SK OAZA Praha ATJ Lokomotiva Vršovice C10:4
1510. 01. 2022 19:00SK Start Praha ATJ Sokol Michle C10:3
1619. 01. 2022 19:00TJ Sokol Michle CSK OAZA Praha A9:9
1617. 01. 2022 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CSF SKK El Niňo Praha G2:10
1619. 01. 2022 19:15TJ Sokol Stodůlky BTJ Slavoj Praha B10:4
1620. 01. 2022 19:15TJ Pankrác AAC Sparta Praha F10:5
1619. 01. 2022 19:10TJ Sokol Běchovice II ASlovan KST Bohnice D10:3
1617. 01. 2022 18:30TJ Sokol Nusle Praha CTTC Elizza Praha G10:6
1716. 03. 2022 19:00TTC Elizza Praha GTJ Sokol Běchovice II A9:9
1727. 01. 2022 19:15Slovan KST Bohnice DTJ Pankrác A4:10
1710. 02. 2022 18:45AC Sparta Praha FTJ Sokol Stodůlky B10:3
1726. 01. 2022 19:00TJ Slavoj Praha BTJ Lokomotiva Vršovice C10:3
1728. 01. 2022 18:45SF SKK El Niňo Praha GTJ Sokol Michle C10:4
1716. 03. 2022 19:15SK OAZA Praha ASK Start Praha A6:10
1831. 01. 2022 19:00SK Start Praha ASF SKK El Niňo Praha G7:10
1801. 02. 2022 19:00TJ Sokol Michle CTJ Slavoj Praha B9:9
1831. 01. 2022 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CAC Sparta Praha F1:10
1816. 03. 2022 19:15TJ Sokol Stodůlky BSlovan KST Bohnice D9:9
1803. 02. 2022 19:15TJ Pankrác ATTC Elizza Praha G6:10
1802. 02. 2022 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Sokol Nusle Praha C10:0
1907. 02. 2022 18:30TJ Sokol Nusle Praha CTJ Pankrác A4:10
1914. 03. 2022 19:00TTC Elizza Praha GTJ Sokol Stodůlky B10:2
1910. 02. 2022 19:15Slovan KST Bohnice DTJ Lokomotiva Vršovice C10:2
1907. 02. 2022 18:45AC Sparta Praha FTJ Sokol Michle C10:3
1909. 03. 2022 19:00TJ Slavoj Praha BSK Start Praha A10:1
1910. 02. 2022 19:15SF SKK El Niňo Praha GSK OAZA Praha A10:8
2017. 02. 2022 19:15SK OAZA Praha ATJ Slavoj Praha B8:10
2014. 02. 2022 19:00SK Start Praha AAC Sparta Praha F9:9
2015. 02. 2022 19:00TJ Sokol Michle CSlovan KST Bohnice D5:10
2018. 03. 2022 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTTC Elizza Praha G2:10
2016. 02. 2022 19:15TJ Sokol Stodůlky BTJ Sokol Nusle Praha C9:9
2017. 02. 2022 19:15TJ Pankrác ATJ Sokol Běchovice II A3:10
2123. 02. 2022 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Sokol Stodůlky B10:0wo
2121. 02. 2022 18:30TJ Sokol Nusle Praha CTJ Lokomotiva Vršovice C7:10
2123. 02. 2022 19:00TTC Elizza Praha GTJ Sokol Michle C10:0
2124. 02. 2022 19:15Slovan KST Bohnice DSK Start Praha A9:9
2121. 02. 2022 18:45AC Sparta Praha FSK OAZA Praha A10:3
2123. 02. 2022 19:00TJ Slavoj Praha BSF SKK El Niňo Praha G8:10
2201. 03. 2022 19:15SF SKK El Niňo Praha GAC Sparta Praha F10:4
2203. 03. 2022 19:15SK OAZA Praha ASlovan KST Bohnice D10:8
2228. 02. 2022 19:00SK Start Praha ATTC Elizza Praha G10:3
2228. 02. 2022 19:00TJ Sokol Michle CTJ Sokol Nusle Praha C10:3
2228. 02. 2022 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Sokol Běchovice II A3:10
2202. 03. 2022 19:15TJ Sokol Stodůlky BTJ Pankrác A2:10
2324. 03. 2022 19:15TJ Pankrác ATJ Lokomotiva Vršovice C10:5
2323. 03. 2022 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Sokol Michle C10:1
2321. 03. 2022 18:30TJ Sokol Nusle Praha CSK Start Praha A9:9
2323. 03. 2022 19:00TTC Elizza Praha GSK OAZA Praha A10:3
2324. 03. 2022 19:15Slovan KST Bohnice DSF SKK El Niňo Praha G7:10
2321. 03. 2022 18:45AC Sparta Praha FTJ Slavoj Praha B5:10
2430. 03. 2022 19:00TJ Slavoj Praha BSlovan KST Bohnice D10:0
2429. 03. 2022 19:15SF SKK El Niňo Praha GTTC Elizza Praha G9:9
2431. 03. 2022 19:15SK OAZA Praha ATJ Sokol Nusle Praha C10:1
2428. 03. 2022 19:00SK Start Praha ATJ Sokol Běchovice II A6:10
2430. 03. 2022 19:00TJ Sokol Michle CTJ Pankrác A9:9
2428. 03. 2022 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Sokol Stodůlky B5:10
2506. 04. 2022 19:15TJ Sokol Stodůlky BTJ Sokol Michle C10:3
2507. 04. 2022 19:15TJ Pankrác ASK Start Praha A10:0wo
2506. 04. 2022 19:10TJ Sokol Běchovice II ASK OAZA Praha A10:5
2504. 04. 2022 18:30TJ Sokol Nusle Praha CSF SKK El Niňo Praha G6:10
2506. 04. 2022 19:00TTC Elizza Praha GTJ Slavoj Praha B10:6
2507. 04. 2022 19:15Slovan KST Bohnice DAC Sparta Praha F5:10
2611. 04. 2022 18:45AC Sparta Praha FTTC Elizza Praha G10:4
2613. 04. 2022 19:00TJ Slavoj Praha BTJ Sokol Nusle Praha C10:2
2612. 04. 2022 19:15SF SKK El Niňo Praha GTJ Sokol Běchovice II A1:10
2614. 04. 2022 19:15SK OAZA Praha ATJ Pankrác A10:7
2611. 04. 2022 19:00SK Start Praha ATJ Sokol Stodůlky B10:7
2614. 04. 2022 19:00TJ Sokol Michle CTJ Lokomotiva Vršovice C10:0wo
1. třída B
116. 09. 2021 18:30TJ Sokol Nusle Praha BSlovan KST Bohnice C10:8
114. 09. 2021 18:00SK Slavia Praha CTJ Malešice A10:4
116. 09. 2021 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Slavoj Praha A2:10
115. 09. 2021 19:00TJ Slavoj Praha CTJ ABC Braník A10:3
114. 09. 2021 18:45AC Sparta Praha ETJ Sokol Petrovice A10:6
113. 09. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice CTTC Klánovice A3:10
217. 09. 2021 19:15TJ Sokol Petrovice ATJ AVIA Čakovice C10:6
221. 09. 2021 19:30TJ ABC Braník AAC Sparta Praha E2:10
222. 09. 2021 19:00TJ Slavoj Praha ATJ Slavoj Praha C10:3
223. 09. 2021 18:45TJ Malešice ATJ Sokol Žižkov A8:10
221. 09. 2021 19:15Slovan KST Bohnice CSK Slavia Praha C10:7
223. 09. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ Sokol Nusle Praha B6:10
328. 09. 2021 18:00SK Slavia Praha CTJ Lokomotiva Vršovice B10:1
330. 09. 2021 19:15TJ Sokol Žižkov ASlovan KST Bohnice C8:10
329. 09. 2021 19:00TJ Slavoj Praha CTJ Malešice A10:5
328. 09. 2021 18:45AC Sparta Praha ETJ Slavoj Praha A4:10
327. 09. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice CTJ ABC Braník A9:9
325. 10. 2021 19:15TTC Klánovice ATJ Sokol Petrovice A10:2
405. 10. 2021 19:30TJ ABC Braník ATTC Klánovice A4:10
406. 10. 2021 19:00TJ Slavoj Praha ATJ AVIA Čakovice C10:0wo
407. 10. 2021 18:45TJ Malešice AAC Sparta Praha E8:10
405. 10. 2021 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Slavoj Praha C5:10
407. 10. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ Sokol Žižkov A4:10
407. 10. 2021 18:30TJ Sokol Nusle Praha BSK Slavia Praha C8:10
514. 10. 2021 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Sokol Nusle Praha B4:10
513. 10. 2021 19:00TJ Slavoj Praha CTJ Lokomotiva Vršovice B4:10
512. 10. 2021 18:45AC Sparta Praha ESlovan KST Bohnice C3:10
511. 10. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice CTJ Malešice A4:10
511. 10. 2021 19:15TTC Klánovice ATJ Slavoj Praha A9:9
512. 10. 2021 19:15TJ Sokol Petrovice ATJ ABC Braník A5:10
620. 10. 2021 19:00TJ Slavoj Praha ATJ Sokol Petrovice A10:1
621. 10. 2021 18:45TJ Malešice ATTC Klánovice A5:10
619. 10. 2021 19:15Slovan KST Bohnice CTJ AVIA Čakovice C10:3
621. 10. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BAC Sparta Praha E9:9
621. 10. 2021 18:30TJ Sokol Nusle Praha BTJ Slavoj Praha C10:7
619. 10. 2021 18:00
Koněvova 19,P3
SK Slavia Praha CTJ Sokol Žižkov A10:7
703. 11. 2021 19:00TJ Slavoj Praha CSK Slavia Praha C7:10
702. 11. 2021 18:45AC Sparta Praha ETJ Sokol Nusle Praha B1:10
701. 11. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice CTJ Lokomotiva Vršovice B1:10
701. 11. 2021 19:15TTC Klánovice ASlovan KST Bohnice C10:7
702. 11. 2021 19:15TJ Sokol Petrovice ATJ Malešice A9:9
702. 11. 2021 19:30TJ ABC Braník ATJ Slavoj Praha A2:10
811. 11. 2021 18:45TJ Malešice ATJ ABC Braník A8:10
807. 12. 2021 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Sokol Petrovice A10:6
811. 11. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTTC Klánovice A7:10
811. 11. 2021 18:30TJ Sokol Nusle Praha BTJ AVIA Čakovice C10:0wo
809. 11. 2021 18:00SK Slavia Praha CAC Sparta Praha E10:5
811. 11. 2021 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Slavoj Praha C7:10
916. 11. 2021 18:45AC Sparta Praha ETJ Sokol Žižkov A10:4
917. 11. 2021 18:00TJ AVIA Čakovice CSK Slavia Praha C1:10
906. 12. 2021 19:15TTC Klánovice ATJ Sokol Nusle Praha B10:7
916. 11. 2021 19:15TJ Sokol Petrovice ATJ Lokomotiva Vršovice B2:10
916. 11. 2021 19:30TJ ABC Braník ASlovan KST Bohnice C1:10
917. 11. 2021 19:00TJ Slavoj Praha ATJ Malešice A10:1
1023. 11. 2021 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Slavoj Praha A1:10
1025. 11. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ ABC Braník A9:9
1025. 11. 2021 18:30TJ Sokol Nusle Praha BTJ Sokol Petrovice A10:1
1023. 11. 2021 18:00SK Slavia Praha CTTC Klánovice A10:0wo
1025. 11. 2021 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ AVIA Čakovice C10:6
1024. 11. 2021 19:00TJ Slavoj Praha CAC Sparta Praha E10:7
1129. 11. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice CTJ Slavoj Praha C2:10
1129. 11. 2021 19:15TTC Klánovice ATJ Sokol Žižkov A10:7
1130. 11. 2021 19:15TJ Sokol Petrovice ASK Slavia Praha C1:10
1130. 11. 2021 19:30TJ ABC Braník ATJ Sokol Nusle Praha B3:10
1122. 12. 2021 19:00TJ Slavoj Praha ATJ Lokomotiva Vršovice B10:1
1102. 12. 2021 18:45TJ Malešice ASlovan KST Bohnice C7:10
1209. 12. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ Malešice A10:3
1209. 12. 2021 18:30TJ Sokol Nusle Praha BTJ Slavoj Praha A2:10
1207. 12. 2021 18:00SK Slavia Praha CTJ ABC Braník A10:3
1209. 12. 2021 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Sokol Petrovice A10:5
1208. 12. 2021 19:00TJ Slavoj Praha CTTC Klánovice A10:0wo
1207. 12. 2021 18:45AC Sparta Praha ETJ AVIA Čakovice C10:5
1313. 12. 2021 19:15TTC Klánovice AAC Sparta Praha E10:3
1314. 12. 2021 19:15TJ Sokol Petrovice ATJ Slavoj Praha C3:10
1314. 12. 2021 19:30TJ ABC Braník ATJ Sokol Žižkov A10:7
1315. 12. 2021 19:00TJ Slavoj Praha ASK Slavia Praha C10:5
1316. 12. 2021 18:45TJ Malešice ATJ Sokol Nusle Praha B7:10
1314. 12. 2021 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Lokomotiva Vršovice B10:2
1404. 01. 2022 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Sokol Nusle Praha B7:10
1406. 01. 2022 18:45TJ Malešice ASK Slavia Praha C7:10
1405. 01. 2022 19:00TJ Slavoj Praha ATJ Sokol Žižkov A10:2
1404. 01. 2022 19:30TJ ABC Braník ATJ Slavoj Praha C9:9
1404. 01. 2022 19:15TJ Sokol Petrovice AAC Sparta Praha E0:10
1403. 01. 2022 19:15TTC Klánovice ATJ AVIA Čakovice C10:0wo
1510. 01. 2022 18:30TJ AVIA Čakovice CTJ Sokol Petrovice A10:3
1511. 01. 2022 18:45AC Sparta Praha ETJ ABC Braník A9:9
1519. 09. 2021 09:30TJ Slavoj Praha CTJ Slavoj Praha A3:10
1513. 01. 2022 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Malešice A9:9
1511. 01. 2022 18:00SK Slavia Praha CSlovan KST Bohnice C8:10
1513. 01. 2022 18:30TJ Sokol Nusle Praha BTJ Lokomotiva Vršovice B10:4
1620. 01. 2022 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BSK Slavia Praha C9:9
1618. 01. 2022 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Sokol Žižkov A10:5
1620. 01. 2022 18:45TJ Malešice ATJ Slavoj Praha C8:10
1619. 01. 2022 19:00TJ Slavoj Praha AAC Sparta Praha E10:2
1618. 01. 2022 19:30TJ ABC Braník ATJ AVIA Čakovice C10:2
1618. 01. 2022 19:15TJ Sokol Petrovice ATTC Klánovice A1:10
1724. 01. 2022 19:15TTC Klánovice ATJ ABC Braník A3:10
1707. 03. 2022 18:30TJ AVIA Čakovice CTJ Slavoj Praha A0:10
1725. 01. 2022 18:45AC Sparta Praha ETJ Malešice A10:4
1709. 03. 2022 19:00TJ Slavoj Praha CSlovan KST Bohnice C0:10
1727. 01. 2022 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Lokomotiva Vršovice B9:9
1725. 01. 2022 18:00SK Slavia Praha CTJ Sokol Nusle Praha B9:9
1803. 02. 2022 18:30TJ Sokol Nusle Praha BTJ Sokol Žižkov A10:8
1803. 02. 2022 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ Slavoj Praha C10:3
1801. 02. 2022 19:15Slovan KST Bohnice CAC Sparta Praha E10:5
1803. 02. 2022 18:45TJ Malešice ATJ AVIA Čakovice C10:5
1802. 02. 2022 19:00TJ Slavoj Praha ATTC Klánovice A10:3
1810. 02. 2022 19:30TJ ABC Braník ATJ Sokol Petrovice A10:3
1908. 02. 2022 19:15TJ Sokol Petrovice ATJ Slavoj Praha A0:10
1907. 02. 2022 19:15TTC Klánovice ATJ Malešice A10:8
1907. 02. 2022 18:30TJ AVIA Čakovice CSlovan KST Bohnice C1:10
1908. 02. 2022 18:45AC Sparta Praha ETJ Lokomotiva Vršovice B10:4
1909. 02. 2022 19:00TJ Slavoj Praha CTJ Sokol Nusle Praha B5:10
1910. 02. 2022 19:15TJ Sokol Žižkov ASK Slavia Praha C4:10
2015. 02. 2022 18:00SK Slavia Praha CTJ Slavoj Praha C10:6
2017. 02. 2022 18:30TJ Sokol Nusle Praha BAC Sparta Praha E10:7
2017. 02. 2022 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ AVIA Čakovice C10:4
2015. 02. 2022 19:15Slovan KST Bohnice CTTC Klánovice A10:7
2017. 02. 2022 18:45TJ Malešice ATJ Sokol Petrovice A10:6
2016. 02. 2022 19:00TJ Slavoj Praha ATJ ABC Braník A10:4
2122. 02. 2022 19:30TJ ABC Braník ATJ Malešice A9:9
2122. 02. 2022 19:15TJ Sokol Petrovice ASlovan KST Bohnice C3:10
2121. 02. 2022 19:15TTC Klánovice ATJ Lokomotiva Vršovice B10:7
2121. 02. 2022 18:30TJ AVIA Čakovice CTJ Sokol Nusle Praha B8:10
2122. 02. 2022 18:45AC Sparta Praha ESK Slavia Praha C5:10
2123. 02. 2022 20:00TJ Slavoj Praha CTJ Sokol Žižkov A10:5
2203. 03. 2022 19:15TJ Sokol Žižkov AAC Sparta Praha E10:4
2201. 03. 2022 18:00SK Slavia Praha CTJ AVIA Čakovice C10:3
2203. 03. 2022 18:30TJ Sokol Nusle Praha BTTC Klánovice A10:6
2203. 03. 2022 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ Sokol Petrovice A10:4
2201. 03. 2022 19:15Slovan KST Bohnice CTJ ABC Braník A10:6
2203. 03. 2022 18:45TJ Malešice ATJ Slavoj Praha A5:10
2323. 03. 2022 19:00TJ Slavoj Praha ASlovan KST Bohnice C10:0
2322. 03. 2022 19:30TJ ABC Braník ATJ Lokomotiva Vršovice B10:5
2322. 03. 2022 19:15TJ Sokol Petrovice ATJ Sokol Nusle Praha B6:10
2321. 03. 2022 19:15TTC Klánovice ASK Slavia Praha C10:1
2321. 03. 2022 18:30TJ AVIA Čakovice CTJ Sokol Žižkov A3:10
2322. 03. 2022 18:45AC Sparta Praha ETJ Slavoj Praha C10:0
2430. 03. 2022 19:00TJ Slavoj Praha CTJ AVIA Čakovice C10:5
2431. 03. 2022 19:15TJ Sokol Žižkov ATTC Klánovice A2:10
2429. 03. 2022 18:00SK Slavia Praha CTJ Sokol Petrovice A10:0wo
2431. 03. 2022 18:30TJ Sokol Nusle Praha BTJ ABC Braník A10:7
2429. 03. 2022 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ Slavoj Praha A5:10
2429. 03. 2022 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Malešice A10:7
2507. 04. 2022 18:45TJ Malešice ATJ Lokomotiva Vršovice B10:5
2506. 04. 2022 19:00TJ Slavoj Praha ATJ Sokol Nusle Praha B10:1
2505. 04. 2022 19:30TJ ABC Braník ASK Slavia Praha C10:6
2508. 04. 2022 19:15TJ Sokol Petrovice ATJ Sokol Žižkov A3:10
2504. 04. 2022 19:15TTC Klánovice ATJ Slavoj Praha C10:4
2504. 04. 2022 18:30TJ AVIA Čakovice CAC Sparta Praha E0:10
2612. 04. 2022 18:45AC Sparta Praha ETTC Klánovice A10:0wo
2613. 04. 2022 19:00TJ Slavoj Praha CTJ Sokol Petrovice A10:3
2614. 04. 2022 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ ABC Braník A4:10
2612. 04. 2022 18:00SK Slavia Praha CTJ Slavoj Praha A6:10
2614. 04. 2022 18:30TJ Sokol Nusle Praha BTJ Malešice A7:10
2614. 04. 2022 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BSlovan KST Bohnice C0:10
2. třída A
122. 09. 2021 19:15Slovan KST Bohnice FTJ Lokomotiva Vršovice D9:9
124. 09. 2021 19:15TJ Pankrác CTJ Malešice B10:2
120. 09. 2021 19:15TJ Sokol Michle DTTC Elizza Praha H1:10
120. 09. 2021 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATJ Orion Praha B10:7
121. 09. 2021 18:45AC Sparta Praha GTJ Sokol Petrovice B10:4
120. 09. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice DPSK Olymp Praha A10:6
230. 09. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DPSK Olymp Praha A7:10
201. 10. 2021 19:15TJ Sokol Petrovice BTJ AVIA Čakovice D10:3
227. 09. 2021 19:10TJ Orion Praha BAC Sparta Praha G10:6
227. 09. 2021 19:00TTC Elizza Praha HTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A10:8
230. 09. 2021 18:45TJ Malešice BTJ Sokol Michle D9:9
229. 09. 2021 19:15Slovan KST Bohnice FTJ Pankrác C10:4
308. 10. 2021 19:15TJ Pankrác CTJ Lokomotiva Vršovice D10:2
304. 10. 2021 19:15TJ Sokol Michle DSlovan KST Bohnice F0:10wo
304. 10. 2021 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATJ Malešice B10:2
305. 10. 2021 18:45AC Sparta Praha GTTC Elizza Praha H10:4
304. 10. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice DTJ Orion Praha B7:10
306. 10. 2021 18:00PSK Olymp Praha ATJ Sokol Petrovice B10:3
414. 10. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Sokol Petrovice B10:1
411. 10. 2021 19:10TJ Orion Praha BPSK Olymp Praha A8:10
411. 10. 2021 19:00TTC Elizza Praha HTJ AVIA Čakovice D10:4
414. 10. 2021 18:45TJ Malešice BAC Sparta Praha G10:2
413. 10. 2021 19:15Slovan KST Bohnice FTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A8:10
414. 10. 2021 19:15TJ Pankrác CTJ Sokol Michle D10:5
518. 10. 2021 19:15TJ Sokol Michle DTJ Lokomotiva Vršovice D5:10
518. 10. 2021 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATJ Pankrác C10:6
519. 10. 2021 18:45AC Sparta Praha GSlovan KST Bohnice F10:5
518. 10. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice DTJ Malešice B10:0
520. 10. 2021 18:00PSK Olymp Praha ATTC Elizza Praha H8:10
519. 10. 2021 19:15TJ Sokol Petrovice BTJ Orion Praha B10:5
604. 11. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Orion Praha B10:3
601. 11. 2021 19:00TTC Elizza Praha HTJ Sokol Petrovice B10:5
604. 11. 2021 18:45TJ Malešice BPSK Olymp Praha A5:10
603. 11. 2021 19:15Slovan KST Bohnice FTJ AVIA Čakovice D9:9
605. 11. 2021 19:15TJ Pankrác CAC Sparta Praha G6:10
601. 11. 2021 19:15TJ Sokol Michle DTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A6:10
717. 11. 2021 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATJ Lokomotiva Vršovice D10:7
709. 11. 2021 18:45AC Sparta Praha GTJ Sokol Michle D10:0
708. 11. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice DTJ Pankrác C9:9
710. 11. 2021 18:00PSK Olymp Praha ASlovan KST Bohnice F10:6
709. 11. 2021 19:15TJ Sokol Petrovice BTJ Malešice B10:3
708. 11. 2021 19:10TJ Orion Praha BTTC Elizza Praha H10:7
818. 11. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTTC Elizza Praha H10:3
818. 11. 2021 18:45TJ Malešice BTJ Orion Praha B1:10
817. 11. 2021 19:15Slovan KST Bohnice FTJ Sokol Petrovice B10:7
826. 11. 2021 19:15TJ Pankrác CPSK Olymp Praha A10:8
815. 11. 2021 19:00TJ Sokol Michle DTJ AVIA Čakovice D2:10
815. 11. 2021 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita AAC Sparta Praha G10:3
923. 11. 2021 18:45AC Sparta Praha GTJ Lokomotiva Vršovice D10:3
922. 11. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice DTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A2:10
924. 11. 2021 18:00PSK Olymp Praha ATJ Sokol Michle D10:3
923. 11. 2021 19:15TJ Sokol Petrovice BTJ Pankrác C6:10
922. 11. 2021 19:10TJ Orion Praha BSlovan KST Bohnice F4:10
922. 11. 2021 19:00TTC Elizza Praha HTJ Malešice B10:1
1002. 12. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Malešice B10:5
1001. 12. 2021 19:15Slovan KST Bohnice FTTC Elizza Praha H4:10
1020. 12. 2021 19:10TJ Orion Praha BTJ Pankrác C9:9
1029. 11. 2021 19:00TJ Sokol Michle DTJ Sokol Petrovice B10:8
1029. 11. 2021 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita APSK Olymp Praha A10:5
1030. 11. 2021 18:45AC Sparta Praha GTJ AVIA Čakovice D10:5
1106. 12. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice DTJ Lokomotiva Vršovice D9:9
1108. 12. 2021 18:00PSK Olymp Praha AAC Sparta Praha G10:3
1115. 12. 2021 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATJ Sokol Petrovice B10:5
1106. 12. 2021 19:10TJ Orion Praha BTJ Sokol Michle D10:6
1106. 12. 2021 19:00TTC Elizza Praha HTJ Pankrác C9:9
1109. 12. 2021 18:45TJ Malešice BSlovan KST Bohnice F9:9
1213. 01. 2022 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DSlovan KST Bohnice F10:3
1213. 01. 2022 18:45TJ Malešice BTJ Pankrác C9:9
1210. 01. 2022 19:00TTC Elizza Praha HTJ Sokol Michle D10:6
1210. 01. 2022 19:10TJ Orion Praha BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A4:10
1211. 01. 2022 19:15TJ Sokol Petrovice BAC Sparta Praha G4:10
1212. 01. 2022 18:00PSK Olymp Praha ATJ AVIA Čakovice D10:3
1319. 01. 2022 18:00PSK Olymp Praha ATJ Lokomotiva Vršovice D10:2
1317. 01. 2022 18:30TJ AVIA Čakovice DTJ Sokol Petrovice B10:6
1318. 01. 2022 18:45AC Sparta Praha GTJ Orion Praha B10:6
1317. 01. 2022 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATTC Elizza Praha H10:2
1317. 01. 2022 19:00TJ Sokol Michle DTJ Malešice B10:4
1310. 03. 2022 19:15TJ Pankrác CSlovan KST Bohnice F5:10
1427. 01. 2022 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Pankrác C8:10
1426. 01. 2022 19:15Slovan KST Bohnice FTJ Sokol Michle D9:9
1427. 01. 2022 18:45TJ Malešice BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A1:10
1424. 01. 2022 19:00TTC Elizza Praha HAC Sparta Praha G9:9
1424. 01. 2022 19:10TJ Orion Praha BTJ AVIA Čakovice D10:0wo
1425. 01. 2022 19:15TJ Sokol Petrovice BPSK Olymp Praha A4:10
1501. 02. 2022 19:15TJ Sokol Petrovice BTJ Lokomotiva Vršovice D8:10
1502. 02. 2022 18:00PSK Olymp Praha ATJ Orion Praha B10:4
1531. 01. 2022 18:30TJ AVIA Čakovice DTTC Elizza Praha H10:5
1501. 02. 2022 18:45AC Sparta Praha GTJ Malešice B10:6
1531. 01. 2022 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ASlovan KST Bohnice F10:2
1531. 01. 2022 19:00TJ Sokol Michle DTJ Pankrác C3:10
1610. 02. 2022 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Sokol Michle D10:5
1611. 02. 2022 19:15TJ Pankrác CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A10:0
1609. 02. 2022 19:15Slovan KST Bohnice FAC Sparta Praha G9:9
1610. 02. 2022 18:45TJ Malešice BTJ AVIA Čakovice D4:10
1607. 02. 2022 19:00TTC Elizza Praha HPSK Olymp Praha A5:10
1607. 02. 2022 19:10TJ Orion Praha BTJ Sokol Petrovice B10:2
1714. 02. 2022 19:10TJ Orion Praha BTJ Lokomotiva Vršovice D7:10
1715. 03. 2022 19:15TJ Sokol Petrovice BTTC Elizza Praha H10:8
1716. 02. 2022 18:00PSK Olymp Praha ATJ Malešice B10:2
1714. 02. 2022 18:30TJ AVIA Čakovice DSlovan KST Bohnice F10:2
1715. 02. 2022 18:45AC Sparta Praha GTJ Pankrác C10:6
1714. 02. 2022 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATJ Sokol Michle D10:7
1808. 03. 2022 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A10:3
1821. 02. 2022 19:00TJ Sokol Michle DAC Sparta Praha G10:7
1825. 02. 2022 19:15TJ Pankrác CTJ AVIA Čakovice D9:9
1823. 02. 2022 19:15Slovan KST Bohnice FPSK Olymp Praha A6:10
1824. 02. 2022 18:45TJ Malešice BTJ Sokol Petrovice B10:5
1821. 02. 2022 19:00TTC Elizza Praha HTJ Orion Praha B10:0
1928. 02. 2022 19:00TTC Elizza Praha HTJ Lokomotiva Vršovice D10:5
1928. 02. 2022 19:10TJ Orion Praha BTJ Malešice B10:5
1901. 03. 2022 19:15TJ Sokol Petrovice BSlovan KST Bohnice F3:10
1902. 03. 2022 18:00PSK Olymp Praha ATJ Pankrác C10:0wo
1928. 02. 2022 18:30TJ AVIA Čakovice DTJ Sokol Michle D10:4
1901. 03. 2022 18:45AC Sparta Praha GTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A10:7
2024. 03. 2022 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DAC Sparta Praha G9:9
2021. 03. 2022 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATJ AVIA Čakovice D10:0wo
2021. 03. 2022 19:00TJ Sokol Michle DPSK Olymp Praha A6:10
2025. 03. 2022 19:15TJ Pankrác CTJ Sokol Petrovice B6:10
2023. 03. 2022 19:15Slovan KST Bohnice FTJ Orion Praha B10:5
2024. 03. 2022 18:45TJ Malešice BTTC Elizza Praha H9:9
2131. 03. 2022 18:45TJ Malešice BTJ Lokomotiva Vršovice D10:8
2128. 03. 2022 19:00TTC Elizza Praha HSlovan KST Bohnice F10:1
2101. 04. 2022 19:15TJ Pankrác CTJ Orion Praha B10:7
2129. 03. 2022 19:15TJ Sokol Petrovice BTJ Sokol Michle D10:8
2130. 03. 2022 18:00PSK Olymp Praha ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A8:10
2128. 03. 2022 18:30TJ AVIA Čakovice DAC Sparta Praha G10:8
2207. 04. 2022 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ AVIA Čakovice D2:10
2205. 04. 2022 18:45AC Sparta Praha GPSK Olymp Praha A10:0wo
2205. 04. 2022 19:15TJ Sokol Petrovice BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A5:10
2204. 04. 2022 19:00TJ Sokol Michle DTJ Orion Praha B3:10
2207. 04. 2022 19:15TJ Pankrác CTTC Elizza Praha H7:9
2206. 04. 2022 19:15Slovan KST Bohnice FTJ Malešice B10:0
2. třída B
120. 09. 2021 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Střížkov B10:8
123. 09. 2021 19:15SK OAZA Praha BTJ Sokol Stodůlky C7:10
123. 09. 2021 19:15TJ Sokol Žižkov BTJ Pankrác B5:10
122. 09. 2021 18:00TTC Rebel ATJ Sokol Běchovice II B10:4
122. 09. 2021 19:15SF SKK El Niňo Praha HTJ Sokol Nusle Praha D10:3
123. 09. 2021 19:15Slovan KST Bohnice ETTC Klánovice B4:10
225. 10. 2021 19:15
ZŠ,Slavětínská 200
TJ Střížkov BTTC Klánovice B7:10
227. 09. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha DSlovan KST Bohnice E10:2
229. 09. 2021 19:10TJ Sokol Běchovice II BSF SKK El Niňo Praha H1:10
230. 09. 2021 19:15TJ Pankrác BTTC Rebel A1:10
229. 09. 2021 19:15TJ Sokol Stodůlky CTJ Sokol Žižkov B9:9
201. 10. 2021 19:15SK OAZA Praha BSK Dolní Měcholupy A10:5
307. 10. 2021 19:15SK OAZA Praha BTJ Střížkov B10:5
307. 10. 2021 19:15TJ Sokol Žižkov BSK Dolní Měcholupy A7:10
306. 10. 2021 18:00TTC Rebel ATJ Sokol Stodůlky C5:10
306. 10. 2021 19:15SF SKK El Niňo Praha HTJ Pankrác B10:4
307. 10. 2021 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Sokol Běchovice II B9:9
306. 10. 2021 19:00TTC Klánovice BTJ Sokol Nusle Praha D10:3
411. 10. 2021 19:15TJ Střížkov BTJ Sokol Nusle Praha D10:8
413. 10. 2021 19:10TJ Sokol Běchovice II BTTC Klánovice B4:10
414. 10. 2021 19:15TJ Pankrác BSlovan KST Bohnice E10:5
413. 10. 2021 19:15TJ Sokol Stodůlky CSF SKK El Niňo Praha H8:10
411. 10. 2021 19:15SK Dolní Měcholupy ATTC Rebel A10:7
411. 10. 2021 19:15SK OAZA Praha BTJ Sokol Žižkov B10:2
521. 10. 2021 19:15TJ Sokol Žižkov BTJ Střížkov B1:10
520. 10. 2021 18:00TTC Rebel ASK OAZA Praha B10:4
519. 10. 2021 19:15SF SKK El Niňo Praha HSK Dolní Měcholupy A10:4
521. 10. 2021 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Sokol Stodůlky C10:2
520. 10. 2021 19:00TTC Klánovice BTJ Pankrác B10:6
518. 10. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Sokol Běchovice II B8:10
601. 11. 2021 19:15TJ Střížkov BTJ Sokol Běchovice II B8:10
604. 11. 2021 19:15TJ Pankrác BTJ Sokol Nusle Praha D10:3
603. 11. 2021 19:15TJ Sokol Stodůlky CTTC Klánovice B10:6
601. 11. 2021 19:15SK Dolní Měcholupy ASlovan KST Bohnice E10:4
604. 11. 2021 19:15SK OAZA Praha BSF SKK El Niňo Praha H9:9
604. 11. 2021 19:15TJ Sokol Žižkov BTTC Rebel A6:10
710. 11. 2021 18:00TTC Rebel ATJ Střížkov B10:8
708. 11. 2021 19:15SF SKK El Niňo Praha HTJ Sokol Žižkov B10:2
711. 11. 2021 19:15Slovan KST Bohnice ESK OAZA Praha B2:10
713. 12. 2021 19:00TTC Klánovice BSK Dolní Měcholupy A10:3
708. 11. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Sokol Stodůlky C10:7
710. 11. 2021 19:10TJ Sokol Běchovice II BTJ Pankrác B9:9
815. 11. 2021 19:15TJ Střížkov BTJ Pankrác B10:5
817. 11. 2021 19:15TJ Sokol Stodůlky CTJ Sokol Běchovice II B6:10
815. 11. 2021 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Sokol Nusle Praha D10:3
815. 11. 2021 19:15SK OAZA Praha BTTC Klánovice B4:10
818. 11. 2021 19:15TJ Sokol Žižkov BSlovan KST Bohnice E7:10
817. 11. 2021 18:00TTC Rebel ASF SKK El Niňo Praha H10:4
926. 11. 2021 19:15SF SKK El Niňo Praha HTJ Střížkov B10:3
925. 11. 2021 19:15Slovan KST Bohnice ETTC Rebel A6:10
924. 11. 2021 19:00TTC Klánovice BTJ Sokol Žižkov B10:2
922. 11. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha DSK OAZA Praha B9:9
924. 11. 2021 19:10TJ Sokol Běchovice II BSK Dolní Měcholupy A5:10
925. 11. 2021 19:15TJ Pankrác BTJ Sokol Stodůlky C10:3
1016. 12. 2021 19:15TJ Střížkov BTJ Sokol Stodůlky C10:6
1029. 11. 2021 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Pankrác B10:6
1002. 12. 2021 19:15SK OAZA Praha BTJ Sokol Běchovice II B10:3
1002. 12. 2021 19:15TJ Sokol Žižkov BTJ Sokol Nusle Praha D6:10
1001. 12. 2021 18:00TTC Rebel ATTC Klánovice B6:10
1029. 11. 2021 19:15SF SKK El Niňo Praha HSlovan KST Bohnice E10:5
1109. 12. 2021 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Střížkov B10:5
1108. 12. 2021 19:00TTC Klánovice BSF SKK El Niňo Praha H7:10
1106. 12. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTTC Rebel A10:4
1108. 12. 2021 19:10TJ Sokol Běchovice II BTJ Sokol Žižkov B10:2
1109. 12. 2021 19:15TJ Pankrác BSK OAZA Praha B9:9
1108. 12. 2021 19:15TJ Sokol Stodůlky CSK Dolní Měcholupy A10:1
1210. 01. 2022 19:15TJ Střížkov BSK Dolní Měcholupy A8:10
1212. 01. 2022 19:15TJ Sokol Stodůlky CSK OAZA Praha B9:9
1213. 01. 2022 19:15TJ Pankrác BTJ Sokol Žižkov B10:2
1212. 01. 2022 19:10TJ Sokol Běchovice II BTTC Rebel A10:3
1210. 01. 2022 18:45TJ Sokol Nusle Praha DSF SKK El Niňo Praha H10:7
1212. 01. 2022 19:00TTC Klánovice BSlovan KST Bohnice E10:4
1309. 03. 2022 19:00TTC Klánovice BTJ Střížkov B10:4
1320. 01. 2022 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Sokol Nusle Praha D10:3
1321. 01. 2022 19:15SF SKK El Niňo Praha HTJ Sokol Běchovice II B10:2
1327. 02. 2022 19:00TTC Rebel ATJ Pankrác B7:10
1307. 03. 2022 19:15TJ Sokol Žižkov BTJ Sokol Stodůlky C4:10
1317. 01. 2022 19:15SK Dolní Měcholupy ASK OAZA Praha B10:4
1424. 01. 2022 19:15TJ Střížkov BSK OAZA Praha B10:5
1424. 01. 2022 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Sokol Žižkov B10:7
1416. 03. 2022 19:15TJ Sokol Stodůlky CTTC Rebel A9:9
1427. 01. 2022 19:15TJ Pankrác BSF SKK El Niňo Praha H1:10
1409. 03. 2022 19:10TJ Sokol Běchovice II BSlovan KST Bohnice E10:4
1424. 01. 2022 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTTC Klánovice B10:3
1531. 01. 2022 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Střížkov B2:10
1502. 02. 2022 19:00TTC Klánovice BTJ Sokol Běchovice II B10:7
1503. 02. 2022 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Pankrác B10:5
1503. 02. 2022 19:15SF SKK El Niňo Praha HTJ Sokol Stodůlky C10:6
1502. 02. 2022 18:00TTC Rebel ASK Dolní Měcholupy A9:9
1503. 02. 2022 19:15TJ Sokol Žižkov BSK OAZA Praha B10:7
1607. 02. 2022 19:15TJ Střížkov BTJ Sokol Žižkov B10:2
1608. 02. 2022 19:15SK OAZA Praha BTTC Rebel A10:8
1607. 02. 2022 19:15SK Dolní Měcholupy ASF SKK El Niňo Praha H7:10
1609. 02. 2022 19:15TJ Sokol Stodůlky CSlovan KST Bohnice E10:4
1610. 02. 2022 19:15TJ Pankrác BTTC Klánovice B6:10
1609. 02. 2022 19:10TJ Sokol Běchovice II BTJ Sokol Nusle Praha D9:9
1716. 02. 2022 19:10TJ Sokol Běchovice II BTJ Střížkov B10:4
1714. 02. 2022 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Pankrác B5:10
1716. 02. 2022 19:00TTC Klánovice BTJ Sokol Stodůlky C9:9
1717. 02. 2022 19:15Slovan KST Bohnice ESK Dolní Měcholupy A2:10
1715. 02. 2022 19:15SF SKK El Niňo Praha HSK OAZA Praha B10:3
1716. 02. 2022 18:00TTC Rebel ATJ Sokol Žižkov B10:8
1821. 02. 2022 19:15TJ Střížkov BTTC Rebel A10:1
1824. 02. 2022 19:15TJ Sokol Žižkov BSF SKK El Niňo Praha H7:10
1824. 02. 2022 19:15SK OAZA Praha BSlovan KST Bohnice E4:10
1821. 02. 2022 19:15SK Dolní Měcholupy ATTC Klánovice B7:10
1823. 02. 2022 19:15TJ Sokol Stodůlky CTJ Sokol Nusle Praha D10:2
1824. 02. 2022 19:15TJ Pankrác BTJ Sokol Běchovice II B3:10
1903. 03. 2022 19:15TJ Pankrác BTJ Střížkov B10:8
1902. 03. 2022 19:10TJ Sokol Běchovice II BTJ Sokol Stodůlky C6:10
1928. 02. 2022 18:45TJ Sokol Nusle Praha DSK Dolní Měcholupy A10:5
1902. 03. 2022 19:00TTC Klánovice BSK OAZA Praha B10:3
1903. 03. 2022 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Sokol Žižkov B10:6
1902. 03. 2022 19:15SF SKK El Niňo Praha HTTC Rebel A10:4
2021. 03. 2022 19:15TJ Střížkov BSF SKK El Niňo Praha H10:4
2023. 03. 2022 18:00TTC Rebel ASlovan KST Bohnice E7:10
2024. 03. 2022 19:15TJ Sokol Žižkov BTTC Klánovice B2:10
2021. 03. 2022 19:15SK OAZA Praha BTJ Sokol Nusle Praha D10:7
2021. 03. 2022 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Sokol Běchovice II B6:10
2023. 03. 2022 19:15TJ Sokol Stodůlky CTJ Pankrác B9:9
2130. 03. 2022 19:15TJ Sokol Stodůlky CTJ Střížkov B10:3
2131. 03. 2022 19:15TJ Pankrác BSK Dolní Měcholupy A10:4
2130. 03. 2022 19:10TJ Sokol Běchovice II BSK OAZA Praha B10:6
2128. 03. 2022 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Sokol Žižkov B10:2
2130. 03. 2022 19:00TTC Klánovice BTTC Rebel A10:0
2131. 03. 2022 19:15Slovan KST Bohnice ESF SKK El Niňo Praha H8:10
2204. 04. 2022 19:15TJ Střížkov BSlovan KST Bohnice E9:9
2206. 04. 2022 19:15SF SKK El Niňo Praha HTTC Klánovice B10:2
2206. 04. 2022 18:00TTC Rebel ATJ Sokol Nusle Praha D2:10
2207. 04. 2022 19:15TJ Sokol Žižkov BTJ Sokol Běchovice II B0:10wo
2206. 04. 2022 19:15SK OAZA Praha BTJ Pankrác B10:7
2204. 04. 2022 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Sokol Stodůlky C10:6
3. třída A
121. 09. 2021 19:30PSK Olymp Praha BTJ AVIA Čakovice E5:10
120. 09. 2021 18:30KK Konstruktiva Praha ATTC Rebel B10:2
120. 09. 2021 19:00VSK MFF UK Praha ASK Dolní Měcholupy B10:6
122. 09. 2021 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BTJ Sokol Žižkov C6:10
124. 09. 2021 19:15TJ Sokol Petrovice CAC Sparta Praha I9:9
230. 09. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice ESlovan KST Bohnice G10:6
230. 09. 2021 19:15TJ Sokol Žižkov CTJ Sokol Petrovice C9:9
230. 09. 2021 19:15SK Dolní Měcholupy BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B10:2
230. 09. 2021 18:00TTC Rebel BVSK MFF UK Praha A0:10
228. 09. 2021 19:30PSK Olymp Praha BKK Konstruktiva Praha A8:10
304. 10. 2021 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ AVIA Čakovice E10:8
304. 10. 2021 19:00VSK MFF UK Praha APSK Olymp Praha B10:3
306. 10. 2021 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BTTC Rebel B7:10
308. 10. 2021 19:15TJ Sokol Petrovice CSK Dolní Měcholupy B8:10
306. 10. 2021 19:15Slovan KST Bohnice GAC Sparta Praha I9:9
414. 10. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice EAC Sparta Praha I9:9
414. 10. 2021 19:15TJ Sokol Žižkov CSlovan KST Bohnice G9:9
414. 10. 2021 18:00TTC Rebel BTJ Sokol Petrovice C7:10
412. 10. 2021 19:30PSK Olymp Praha BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B10:4
411. 10. 2021 18:30KK Konstruktiva Praha AVSK MFF UK Praha A8:10
518. 10. 2021 19:00VSK MFF UK Praha ATJ AVIA Čakovice E7:10
520. 10. 2021 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BKK Konstruktiva Praha A3:10
522. 10. 2021 19:15TJ Sokol Petrovice CPSK Olymp Praha B10:4
520. 10. 2021 19:15Slovan KST Bohnice GSK Dolní Měcholupy B10:7
521. 10. 2021 18:45AC Sparta Praha ITJ Sokol Žižkov C10:1
604. 11. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice ETJ Sokol Žižkov C10:0wo
604. 11. 2021 19:15SK Dolní Měcholupy BAC Sparta Praha I10:4
604. 11. 2021 18:00TTC Rebel BSlovan KST Bohnice G10:6
601. 11. 2021 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Sokol Petrovice C10:5
601. 11. 2021 19:00VSK MFF UK Praha ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B10:2
710. 11. 2021 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BTJ AVIA Čakovice E3:10
712. 11. 2021 19:15TJ Sokol Petrovice CVSK MFF UK Praha A4:10
710. 11. 2021 19:15Slovan KST Bohnice GPSK Olymp Praha B10:3
711. 11. 2021 18:45AC Sparta Praha ITTC Rebel B10:3
711. 11. 2021 19:15TJ Sokol Žižkov CSK Dolní Měcholupy B10:6
818. 11. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice ESK Dolní Měcholupy B5:10
818. 11. 2021 18:00TTC Rebel BTJ Sokol Žižkov C10:4
816. 11. 2021 19:30PSK Olymp Praha BAC Sparta Praha I4:10
815. 11. 2021 18:30KK Konstruktiva Praha ASlovan KST Bohnice G5:10
815. 11. 2021 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BTJ Sokol Petrovice C3:10
926. 11. 2021 19:15TJ Sokol Petrovice CTJ AVIA Čakovice E9:9
924. 11. 2021 19:15Slovan KST Bohnice GVSK MFF UK Praha A7:10
925. 11. 2021 18:45AC Sparta Praha IKK Konstruktiva Praha A7:10
925. 11. 2021 19:15TJ Sokol Žižkov CPSK Olymp Praha B10:2
925. 11. 2021 19:15SK Dolní Měcholupy BTTC Rebel B10:1
1002. 12. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice ETTC Rebel B10:4
1030. 11. 2021 19:30PSK Olymp Praha BSK Dolní Měcholupy B7:10
1029. 11. 2021 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Sokol Žižkov C9:9
1029. 11. 2021 19:00VSK MFF UK Praha AAC Sparta Praha I10:4
1015. 12. 2021 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BSlovan KST Bohnice G2:10
1108. 12. 2021 19:15Slovan KST Bohnice GTJ Sokol Petrovice C10:6
1109. 12. 2021 18:45AC Sparta Praha ITJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B10:3
1109. 12. 2021 19:15TJ Sokol Žižkov CVSK MFF UK Praha A4:10
1109. 12. 2021 19:15SK Dolní Měcholupy BKK Konstruktiva Praha A9:9
1109. 12. 2021 18:00TTC Rebel BPSK Olymp Praha B10:7
1213. 01. 2022 18:30TJ AVIA Čakovice EPSK Olymp Praha B10:3
1213. 01. 2022 18:00TTC Rebel BKK Konstruktiva Praha A2:10
1213. 01. 2022 19:15SK Dolní Měcholupy BVSK MFF UK Praha A4:10
1213. 01. 2022 19:15TJ Sokol Žižkov CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B10:1
1213. 01. 2022 18:45AC Sparta Praha ITJ Sokol Petrovice C10:3
1319. 01. 2022 19:15Slovan KST Bohnice GTJ AVIA Čakovice E2:10
1321. 01. 2022 19:15TJ Sokol Petrovice CTJ Sokol Žižkov C4:10
1314. 03. 2022 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BSK Dolní Měcholupy B5:10
1317. 01. 2022 19:00VSK MFF UK Praha ATTC Rebel B10:2
1317. 01. 2022 18:30KK Konstruktiva Praha APSK Olymp Praha B10:2
1427. 01. 2022 18:30TJ AVIA Čakovice EKK Konstruktiva Praha A10:3
1425. 01. 2022 19:30PSK Olymp Praha BVSK MFF UK Praha A2:10
1409. 03. 2022 18:00TTC Rebel BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B10:1
1427. 01. 2022 19:15SK Dolní Měcholupy BTJ Sokol Petrovice C10:5
1427. 01. 2022 18:45AC Sparta Praha ISlovan KST Bohnice G3:10
1503. 02. 2022 18:45AC Sparta Praha ITJ AVIA Čakovice E7:10
1502. 02. 2022 19:15Slovan KST Bohnice GTJ Sokol Žižkov C6:10
1508. 03. 2022 19:15TJ Sokol Petrovice CTTC Rebel B10:8
1502. 02. 2022 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BPSK Olymp Praha B3:10
1531. 01. 2022 19:00VSK MFF UK Praha AKK Konstruktiva Praha A10:2
1610. 03. 2022 18:30TJ AVIA Čakovice EVSK MFF UK Praha A5:10
1607. 02. 2022 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B10:1
1608. 02. 2022 19:30PSK Olymp Praha BTJ Sokol Petrovice C10:8
1610. 02. 2022 19:15SK Dolní Měcholupy BSlovan KST Bohnice G10:6
1610. 02. 2022 19:15TJ Sokol Žižkov CAC Sparta Praha I6:10
1717. 02. 2022 19:15TJ Sokol Žižkov CTJ AVIA Čakovice E6:10
1717. 02. 2022 18:45AC Sparta Praha ISK Dolní Měcholupy B9:9
1716. 02. 2022 19:15Slovan KST Bohnice GTTC Rebel B10:7
1718. 02. 2022 19:15TJ Sokol Petrovice CKK Konstruktiva Praha A8:10
1716. 02. 2022 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BVSK MFF UK Praha A3:10
1824. 02. 2022 18:30TJ AVIA Čakovice ETJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B10:0
1821. 02. 2022 19:00VSK MFF UK Praha ATJ Sokol Petrovice C10:2
1822. 02. 2022 19:30PSK Olymp Praha BSlovan KST Bohnice G6:10
1824. 02. 2022 18:00TTC Rebel BAC Sparta Praha I8:10
1824. 02. 2022 19:15SK Dolní Měcholupy BTJ Sokol Žižkov C10:6
1903. 03. 2022 19:15SK Dolní Měcholupy BTJ AVIA Čakovice E6:10
1903. 03. 2022 19:15TJ Sokol Žižkov CTTC Rebel B9:9
1903. 03. 2022 18:45AC Sparta Praha IPSK Olymp Praha B10:2
1902. 03. 2022 19:15Slovan KST Bohnice GKK Konstruktiva Praha A10:4
1904. 03. 2022 19:15TJ Sokol Petrovice CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B10:0wo
2024. 03. 2022 18:30TJ AVIA Čakovice ETJ Sokol Petrovice C10:0
2021. 03. 2022 19:00VSK MFF UK Praha ASlovan KST Bohnice G10:7
2021. 03. 2022 18:30KK Konstruktiva Praha AAC Sparta Praha I8:10
2022. 03. 2022 19:30PSK Olymp Praha BTJ Sokol Žižkov C3:10
2024. 03. 2022 18:00TTC Rebel BSK Dolní Měcholupy B5:10
2131. 03. 2022 18:00TTC Rebel BTJ AVIA Čakovice E10:0wo
2131. 03. 2022 19:15SK Dolní Měcholupy BPSK Olymp Praha B10:6
2131. 03. 2022 19:15TJ Sokol Žižkov CKK Konstruktiva Praha A9:9
2131. 03. 2022 18:45AC Sparta Praha IVSK MFF UK Praha A7:10
2130. 03. 2022 19:15Slovan KST Bohnice GTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B10:1
2208. 04. 2022 19:15TJ Sokol Petrovice CSlovan KST Bohnice G3:10
2206. 04. 2022 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BAC Sparta Praha I4:10
2204. 04. 2022 19:00VSK MFF UK Praha ATJ Sokol Žižkov C10:1
2204. 04. 2022 18:30KK Konstruktiva Praha ASK Dolní Měcholupy B10:8
2205. 04. 2022 19:30PSK Olymp Praha BTTC Rebel B10:1
3. třída B
121. 09. 2021 19:30SK Slivenec ATTC Praha A10:6
123. 09. 2021 18:45AC Sparta Praha HTJ Sokol Michle E10:3
124. 09. 2021 19:00TJ Střížkov CTJ ABC Braník B3:10
120. 09. 2021 19:00TTC Elizza Praha ISK OAZA Praha C10:7
122. 09. 2021 19:15TJ Sokol Stodůlky DSokol Nové Vysočany A10:1
230. 09. 2021 18:30TTC Praha ATTC Klánovice C9:9
229. 09. 2021 19:15SK OAZA Praha CTJ Sokol Stodůlky D8:10
229. 09. 2021 19:30TJ ABC Braník BTTC Elizza Praha I10:3
229. 09. 2021 19:00TJ Sokol Michle ETJ Střížkov C10:8
227. 09. 2021 19:30SK Slivenec AAC Sparta Praha H10:0wo
307. 10. 2021 18:45AC Sparta Praha HTTC Praha A10:7
308. 10. 2021 19:00TJ Střížkov CSK Slivenec A9:9
304. 10. 2021 19:00TTC Elizza Praha ITJ Sokol Michle E10:4
306. 10. 2021 19:15TJ Sokol Stodůlky DTJ ABC Braník B5:10
304. 10. 2021 19:00TTC Klánovice CSokol Nové Vysočany A10:6
414. 10. 2021 18:30TTC Praha ASokol Nové Vysočany A10:4
413. 10. 2021 19:15SK OAZA Praha CTTC Klánovice C7:10
413. 10. 2021 19:00TJ Sokol Michle ETJ Sokol Stodůlky D10:7
412. 10. 2021 19:30SK Slivenec ATTC Elizza Praha I10:6
414. 10. 2021 18:45AC Sparta Praha HTJ Střížkov C10:7
522. 10. 2021 19:00TJ Střížkov CTTC Praha A10:0
518. 10. 2021 19:00TTC Elizza Praha IAC Sparta Praha H10:6
520. 10. 2021 19:15TJ Sokol Stodůlky DSK Slivenec A10:4
518. 10. 2021 19:00TTC Klánovice CTJ ABC Braník B9:9
520. 10. 2021 19:00Sokol Nové Vysočany ASK OAZA Praha C10:3
604. 11. 2021 18:30TTC Praha ASK OAZA Praha C9:9
603. 11. 2021 19:30TJ ABC Braník BSokol Nové Vysočany A10:4
603. 11. 2021 19:00TJ Sokol Michle ETTC Klánovice C10:4
604. 11. 2021 18:45AC Sparta Praha HTJ Sokol Stodůlky D5:10
605. 11. 2021 19:00TJ Střížkov CTTC Elizza Praha I0:10
708. 11. 2021 19:00TTC Elizza Praha ITTC Praha A10:4
710. 11. 2021 19:15TJ Sokol Stodůlky DTJ Střížkov C7:10
715. 12. 2021 19:00TTC Klánovice CSK Slivenec A10:5
710. 11. 2021 19:00Sokol Nové Vysočany ATJ Sokol Michle E6:10
710. 11. 2021 19:15SK OAZA Praha CTJ ABC Braník B6:10
818. 11. 2021 18:30TTC Praha ATJ ABC Braník B6:10
818. 11. 2021 19:00TJ Sokol Michle ESK OAZA Praha C10:5
818. 11. 2021 19:30SK Slivenec ASokol Nové Vysočany A7:10
818. 11. 2021 18:45AC Sparta Praha HTTC Klánovice C10:6
815. 11. 2021 19:00TTC Elizza Praha ITJ Sokol Stodůlky D10:4
924. 11. 2021 19:15TJ Sokol Stodůlky DTTC Praha A6:10
922. 11. 2021 19:00TTC Klánovice CTJ Střížkov C10:7
924. 11. 2021 19:00Sokol Nové Vysočany AAC Sparta Praha H3:10
924. 11. 2021 19:15SK OAZA Praha CSK Slivenec A10:6
924. 11. 2021 19:30TJ ABC Braník BTJ Sokol Michle E10:3
1002. 12. 2021 18:30TTC Praha ATJ Sokol Michle E10:5
1002. 12. 2021 19:30SK Slivenec ATJ ABC Braník B7:10
1002. 12. 2021 18:45AC Sparta Praha HSK OAZA Praha C10:3
1003. 12. 2021 19:00TJ Střížkov CSokol Nové Vysočany A8:10
1029. 11. 2021 19:00TTC Elizza Praha ITTC Klánovice C10:2
1106. 12. 2021 19:00TTC Klánovice CTJ Sokol Stodůlky D9:9
1108. 12. 2021 19:00Sokol Nové Vysočany ATTC Elizza Praha I1:10
1108. 12. 2021 19:15SK OAZA Praha CTJ Střížkov C4:10
1108. 12. 2021 19:30TJ ABC Braník BAC Sparta Praha H10:6
1108. 12. 2021 19:00TJ Sokol Michle ESK Slivenec A10:7
1213. 01. 2022 18:30TTC Praha ASK Slivenec A10:4
1212. 01. 2022 19:00TJ Sokol Michle EAC Sparta Praha H9:9
1212. 01. 2022 19:30TJ ABC Braník BTJ Střížkov C6:10
1220. 01. 2022 19:15SK OAZA Praha CTTC Elizza Praha I3:10
1212. 01. 2022 19:00Sokol Nové Vysočany ATJ Sokol Stodůlky D1:10
1317. 01. 2022 19:00TTC Klánovice CTTC Praha A9:9
1319. 01. 2022 19:15TJ Sokol Stodůlky DSK OAZA Praha C10:6
1317. 01. 2022 19:00TTC Elizza Praha ITJ ABC Braník B10:7
1321. 01. 2022 19:00TJ Střížkov CTJ Sokol Michle E10:4
1320. 01. 2022 18:45AC Sparta Praha HSK Slivenec A10:3
1427. 01. 2022 18:30TTC Praha AAC Sparta Praha H4:10
1425. 01. 2022 19:30SK Slivenec ATJ Střížkov C9:9
1426. 01. 2022 19:00TJ Sokol Michle ETTC Elizza Praha I0:10
1426. 01. 2022 19:30TJ ABC Braník BTJ Sokol Stodůlky D10:1
1426. 01. 2022 19:00Sokol Nové Vysočany ATTC Klánovice C3:10
1502. 02. 2022 19:00Sokol Nové Vysočany ATTC Praha A0:10
1531. 01. 2022 19:00TTC Klánovice CSK OAZA Praha C10:0wo
1502. 02. 2022 19:15TJ Sokol Stodůlky DTJ Sokol Michle E10:4
1531. 01. 2022 19:00TTC Elizza Praha ISK Slivenec A10:1
1504. 02. 2022 19:00TJ Střížkov CAC Sparta Praha H9:9
1610. 02. 2022 18:30TTC Praha ATJ Střížkov C9:9
1610. 02. 2022 18:45AC Sparta Praha HTTC Elizza Praha I5:10
1610. 02. 2022 19:30SK Slivenec ATJ Sokol Stodůlky D7:10
1609. 02. 2022 19:30TJ ABC Braník BTTC Klánovice C10:5
1609. 02. 2022 19:15SK OAZA Praha CSokol Nové Vysočany A9:9
1716. 02. 2022 19:15SK OAZA Praha CTTC Praha A4:10
1716. 02. 2022 19:00Sokol Nové Vysočany ATJ ABC Braník B4:10
1714. 02. 2022 19:00TTC Klánovice CTJ Sokol Michle E10:3
1716. 02. 2022 19:15TJ Sokol Stodůlky DAC Sparta Praha H8:10
1714. 02. 2022 19:00TTC Elizza Praha ITJ Střížkov C10:0wo
1824. 02. 2022 18:30TTC Praha ATTC Elizza Praha I5:10
1825. 02. 2022 19:00TJ Střížkov CTJ Sokol Stodůlky D9:9
1822. 02. 2022 19:30SK Slivenec ATTC Klánovice C3:10
1823. 02. 2022 19:00TJ Sokol Michle ESokol Nové Vysočany A4:10
1823. 02. 2022 19:30TJ ABC Braník BSK OAZA Praha C10:3
1902. 03. 2022 19:30TJ ABC Braník BTTC Praha A10:4
1902. 03. 2022 19:15SK OAZA Praha CTJ Sokol Michle E9:9
1902. 03. 2022 19:00Sokol Nové Vysočany ASK Slivenec A10:6
1928. 02. 2022 19:00TTC Klánovice CAC Sparta Praha H6:10
1902. 03. 2022 19:15TJ Sokol Stodůlky DTTC Elizza Praha I1:10
2024. 03. 2022 18:30TTC Praha ATJ Sokol Stodůlky D4:10
2025. 03. 2022 19:00TJ Střížkov CTTC Klánovice C9:9
2024. 03. 2022 18:45AC Sparta Praha HSokol Nové Vysočany A10:7
2024. 03. 2022 19:30SK Slivenec ASK OAZA Praha C10:4
2022. 03. 2022 19:00TJ Sokol Michle ETJ ABC Braník B2:10
2130. 03. 2022 19:00TJ Sokol Michle ETTC Praha A10:0wo
2130. 03. 2022 19:30TJ ABC Braník BSK Slivenec A10:3
2130. 03. 2022 19:15SK OAZA Praha CAC Sparta Praha H6:10
2130. 03. 2022 19:00Sokol Nové Vysočany ATJ Střížkov C9:9
2128. 03. 2022 19:00TTC Klánovice CTTC Elizza Praha I5:10
2206. 04. 2022 19:15TJ Sokol Stodůlky DTTC Klánovice C10:0wo
2204. 04. 2022 19:00TTC Elizza Praha ISokol Nové Vysočany A9:9
2208. 04. 2022 19:00TJ Střížkov CSK OAZA Praha C10:0wo
2207. 04. 2022 18:45AC Sparta Praha HTJ ABC Braník B10:7
2205. 04. 2022 19:30SK Slivenec ATJ Sokol Michle E10:4
4. třída A
122. 09. 2021 18:00TJ Sokol Nusle Praha ETJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A3:10
121. 09. 2021 19:15TJ Sokol Petrovice DAC Sparta Praha J5:10
120. 09. 2021 19:10TJ Sokol Běchovice II CTJ ABC Braník C8:10
123. 09. 2021 18:30TJ Sokol Kbely ATJ Sokol Michle F10:2
120. 09. 2021 19:15SF SKK El Niňo Praha ITTC Rebel C10:0
124. 09. 2021 19:00TJ Sokol Stodůlky ETJ Sokol Praha - Břevnov A10:3
229. 09. 2021 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT ATJ Sokol Praha - Břevnov A10:5
201. 10. 2021 18:00TTC Rebel CTJ Sokol Stodůlky E10:4
201. 10. 2021 19:00TJ Sokol Michle FSF SKK El Niňo Praha I1:10
227. 09. 2021 19:00TJ ABC Braník CTJ Sokol Kbely A3:10
228. 09. 2021 18:45AC Sparta Praha JTJ Sokol Běchovice II C3:10
229. 09. 2021 18:00TJ Sokol Nusle Praha ETJ Sokol Petrovice D10:1
305. 10. 2021 19:15TJ Sokol Petrovice DTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A4:10
304. 10. 2021 19:10TJ Sokol Běchovice II CTJ Sokol Nusle Praha E7:10
307. 10. 2021 18:30TJ Sokol Kbely AAC Sparta Praha J10:2
306. 10. 2021 19:15SF SKK El Niňo Praha ITJ ABC Braník C10:7
308. 10. 2021 19:00TJ Sokol Stodůlky ETJ Sokol Michle F10:2
306. 10. 2021 19:00TJ Sokol Praha - Břevnov ATTC Rebel C10:2
413. 10. 2021 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT ATTC Rebel C10:6
411. 10. 2021 19:00TJ Sokol Michle FTJ Sokol Praha - Břevnov A0:10
411. 10. 2021 19:00TJ ABC Braník CTJ Sokol Stodůlky E10:6
412. 10. 2021 18:45AC Sparta Praha JSF SKK El Niňo Praha I8:10
413. 10. 2021 18:00TJ Sokol Nusle Praha ETJ Sokol Kbely A2:10
412. 10. 2021 19:15TJ Sokol Petrovice DTJ Sokol Běchovice II C4:10
518. 10. 2021 19:10TJ Sokol Běchovice II CTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A10:7
521. 10. 2021 18:30TJ Sokol Kbely ATJ Sokol Petrovice D10:0
521. 10. 2021 19:15SF SKK El Niňo Praha ITJ Sokol Nusle Praha E10:5
522. 10. 2021 19:00TJ Sokol Stodůlky EAC Sparta Praha J6:10
520. 10. 2021 19:00TJ Sokol Praha - Břevnov ATJ ABC Braník C10:5
522. 10. 2021 18:00TTC Rebel CTJ Sokol Michle F10:0
603. 11. 2021 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT ATJ Sokol Michle F10:0
601. 11. 2021 19:00TJ ABC Braník CTTC Rebel C10:5
602. 11. 2021 18:45AC Sparta Praha JTJ Sokol Praha - Břevnov A10:4
603. 11. 2021 18:00TJ Sokol Nusle Praha ETJ Sokol Stodůlky E4:10
602. 11. 2021 19:15TJ Sokol Petrovice DSF SKK El Niňo Praha I0:10
601. 11. 2021 19:10TJ Sokol Běchovice II CTJ Sokol Kbely A2:10
711. 11. 2021 18:30TJ Sokol Kbely ATJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A10:2
709. 11. 2021 19:15SF SKK El Niňo Praha ITJ Sokol Běchovice II C10:4
712. 11. 2021 19:00TJ Sokol Stodůlky ETJ Sokol Petrovice D10:2
710. 11. 2021 19:00TJ Sokol Praha - Břevnov ATJ Sokol Nusle Praha E10:4
712. 11. 2021 18:00TTC Rebel CAC Sparta Praha J4:10
711. 11. 2021 19:00TJ Sokol Michle FTJ ABC Braník C3:10
817. 11. 2021 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT ATJ ABC Braník C5:10
816. 11. 2021 18:45AC Sparta Praha JTJ Sokol Michle F10:2
816. 11. 2021 18:00TJ Sokol Nusle Praha ETTC Rebel C5:10
816. 11. 2021 19:15TJ Sokol Petrovice DTJ Sokol Praha - Břevnov A1:10
815. 11. 2021 19:10TJ Sokol Běchovice II CTJ Sokol Stodůlky E10:6
818. 11. 2021 18:30TJ Sokol Kbely ASF SKK El Niňo Praha I10:1
925. 11. 2021 19:15SF SKK El Niňo Praha ITJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A10:2
926. 11. 2021 19:00TJ Sokol Stodůlky ETJ Sokol Kbely A3:10
924. 11. 2021 19:00TJ Sokol Praha - Břevnov ATJ Sokol Běchovice II C10:2
926. 11. 2021 18:00TTC Rebel CTJ Sokol Petrovice D10:2
925. 11. 2021 19:00TJ Sokol Michle FTJ Sokol Nusle Praha E7:10
922. 11. 2021 19:00TJ ABC Braník CAC Sparta Praha J7:10
1001. 12. 2021 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT AAC Sparta Praha J1:10
1001. 12. 2021 18:00TJ Sokol Nusle Praha ETJ ABC Braník C2:10
1030. 11. 2021 19:15TJ Sokol Petrovice DTJ Sokol Michle F10:1
1029. 11. 2021 19:10TJ Sokol Běchovice II CTTC Rebel C10:8
1002. 12. 2021 18:30TJ Sokol Kbely ATJ Sokol Praha - Břevnov A6:10
1001. 12. 2021 19:15SF SKK El Niňo Praha ITJ Sokol Stodůlky E10:2
1110. 12. 2021 19:00TJ Sokol Stodůlky ETJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A10:4
1108. 12. 2021 19:00TJ Sokol Praha - Břevnov ASF SKK El Niňo Praha I10:5
1110. 12. 2021 18:00TTC Rebel CTJ Sokol Kbely A5:10
1106. 12. 2021 19:00TJ Sokol Michle FTJ Sokol Běchovice II C5:10
1106. 12. 2021 19:00TJ ABC Braník CTJ Sokol Petrovice D10:2
1107. 12. 2021 18:45AC Sparta Praha JTJ Sokol Nusle Praha E10:7
1212. 01. 2022 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT ATJ Sokol Nusle Praha E10:6
1211. 01. 2022 18:45AC Sparta Praha JTJ Sokol Petrovice D10:2
1210. 01. 2022 19:00TJ ABC Braník CTJ Sokol Běchovice II C9:9
1214. 01. 2022 19:00TJ Sokol Michle FTJ Sokol Kbely A1:10
1214. 01. 2022 18:00TTC Rebel CSF SKK El Niňo Praha I2:10
1212. 01. 2022 19:00TJ Sokol Praha - Břevnov ATJ Sokol Stodůlky E10:4
1319. 01. 2022 19:00TJ Sokol Praha - Břevnov ATJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A10:4
1321. 01. 2022 19:00TJ Sokol Stodůlky ETTC Rebel C10:2
1318. 01. 2022 19:15SF SKK El Niňo Praha ITJ Sokol Michle F10:1
1320. 01. 2022 18:30TJ Sokol Kbely ATJ ABC Braník C10:0
1317. 01. 2022 19:10TJ Sokol Běchovice II CAC Sparta Praha J10:8
1318. 01. 2022 19:15TJ Sokol Petrovice DTJ Sokol Nusle Praha E9:9
1426. 01. 2022 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT ATJ Sokol Petrovice D10:2
1426. 01. 2022 18:00TJ Sokol Nusle Praha ETJ Sokol Běchovice II C2:10
1425. 01. 2022 18:45AC Sparta Praha JTJ Sokol Kbely A9:9
1424. 01. 2022 19:00TJ ABC Braník CSF SKK El Niňo Praha I10:2
1427. 01. 2022 19:00TJ Sokol Michle FTJ Sokol Stodůlky E3:10
1414. 03. 2022 18:00TTC Rebel CTJ Sokol Praha - Břevnov A1:10
1504. 02. 2022 18:00TTC Rebel CTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A3:10
1504. 02. 2022 19:00TJ Sokol Praha - Břevnov ATJ Sokol Michle F10:1
1504. 02. 2022 19:00TJ Sokol Stodůlky ETJ ABC Braník C4:10
1501. 02. 2022 19:15SF SKK El Niňo Praha IAC Sparta Praha J6:10
1503. 02. 2022 18:30TJ Sokol Kbely ATJ Sokol Nusle Praha E10:2
1531. 01. 2022 19:10TJ Sokol Běchovice II CTJ Sokol Petrovice D10:5
1609. 02. 2022 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT ATJ Sokol Běchovice II C10:4
1611. 02. 2022 19:15TJ Sokol Petrovice DTJ Sokol Kbely A4:10
1609. 02. 2022 18:00TJ Sokol Nusle Praha ESF SKK El Niňo Praha I10:0wo
1608. 02. 2022 18:45AC Sparta Praha JTJ Sokol Stodůlky E10:2
1607. 02. 2022 19:00TJ ABC Braník CTJ Sokol Praha - Břevnov A5:10
1608. 02. 2022 19:00TJ Sokol Michle FTTC Rebel C4:10
1717. 02. 2022 19:00TJ Sokol Michle FTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A1:10
1718. 02. 2022 18:00TTC Rebel CTJ ABC Braník C4:10
1716. 02. 2022 19:00TJ Sokol Praha - Břevnov AAC Sparta Praha J10:3
1718. 02. 2022 19:00TJ Sokol Stodůlky ETJ Sokol Nusle Praha E10:1
1714. 02. 2022 19:15SF SKK El Niňo Praha ITJ Sokol Petrovice D10:5
1717. 02. 2022 18:30TJ Sokol Kbely ATJ Sokol Běchovice II C8:10
1823. 02. 2022 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT ATJ Sokol Kbely A6:10
1821. 02. 2022 19:10TJ Sokol Běchovice II CSF SKK El Niňo Praha I10:7
1822. 02. 2022 19:15TJ Sokol Petrovice DTJ Sokol Stodůlky E7:10
1823. 02. 2022 18:00TJ Sokol Nusle Praha ETJ Sokol Praha - Břevnov A3:10
1822. 02. 2022 18:45AC Sparta Praha JTTC Rebel C10:4
1821. 02. 2022 19:00TJ ABC Braník CTJ Sokol Michle F10:2
1928. 02. 2022 19:00TJ ABC Braník CTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A10:4
1903. 03. 2022 19:00TJ Sokol Michle FAC Sparta Praha J3:10
1904. 03. 2022 18:00TTC Rebel CTJ Sokol Nusle Praha E7:10
1902. 03. 2022 19:00TJ Sokol Praha - Břevnov ATJ Sokol Petrovice D10:1
1904. 03. 2022 19:00TJ Sokol Stodůlky ETJ Sokol Běchovice II C10:7
1915. 03. 2022 19:15SF SKK El Niňo Praha ITJ Sokol Kbely A10:2
2023. 03. 2022 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT ASF SKK El Niňo Praha I3:10
2024. 03. 2022 18:30TJ Sokol Kbely ATJ Sokol Stodůlky E10:3
2021. 03. 2022 19:10TJ Sokol Běchovice II CTJ Sokol Praha - Břevnov A2:10
2022. 03. 2022 19:15TJ Sokol Petrovice DTTC Rebel C9:9
2023. 03. 2022 18:00TJ Sokol Nusle Praha ETJ Sokol Michle F10:7
2022. 03. 2022 18:45AC Sparta Praha JTJ ABC Braník C10:8
2129. 03. 2022 18:45AC Sparta Praha JTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A10:3
2128. 03. 2022 19:00TJ ABC Braník CTJ Sokol Nusle Praha E10:1
2128. 03. 2022 19:00TJ Sokol Michle FTJ Sokol Petrovice D10:0wo
2101. 04. 2022 18:00TTC Rebel CTJ Sokol Běchovice II C6:10
2130. 03. 2022 19:00TJ Sokol Praha - Břevnov ATJ Sokol Kbely A10:7
2101. 04. 2022 19:00TJ Sokol Stodůlky ESF SKK El Niňo Praha I8:10
2206. 04. 2022 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT ATJ Sokol Stodůlky E6:10
2207. 04. 2022 19:15SF SKK El Niňo Praha ITJ Sokol Praha - Břevnov A10:8
2207. 04. 2022 18:30TJ Sokol Kbely ATTC Rebel C10:2
2204. 04. 2022 19:10TJ Sokol Běchovice II CTJ Sokol Michle F10:2
2205. 04. 2022 19:15TJ Sokol Petrovice DTJ ABC Braník C5:10
2206. 04. 2022 18:00TJ Sokol Nusle Praha EAC Sparta Praha J10:0wo
4. třída B
122. 09. 2021 19:00TTC Klánovice DTJ AVIA Čakovice F10:0wo
121. 09. 2021 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec ASlovan KST Bohnice H7:10
121. 09. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C10:1
123. 09. 2021 19:10SK Start Praha BTJ Střížkov D7:10
123. 09. 2021 18:45TJ Malešice CTJ Pankrác D10:2
124. 09. 2021 18:30TTC Elizza Praha JTJ Zelená Liška A10:6
227. 09. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice FTJ Zelená Liška A10:4
201. 10. 2021 19:15TJ Pankrác DTTC Elizza Praha J0:10
201. 10. 2021 19:15TJ Střížkov DTJ Malešice C9:9
229. 09. 2021 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CSK Start Praha B2:10
227. 09. 2021 19:15Slovan KST Bohnice HTJ Lokomotiva Vršovice E10:8
229. 09. 2021 19:00TTC Klánovice DTJ Sokol Suchdol - Sedlec A10:3
305. 10. 2021 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec ATJ AVIA Čakovice F8:10
305. 10. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETTC Klánovice D4:10
307. 10. 2021 19:10SK Start Praha BSlovan KST Bohnice H10:0
307. 10. 2021 18:45TJ Malešice CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C10:3
307. 10. 2021 20:00TTC Elizza Praha JTJ Střížkov D10:0
304. 10. 2021 18:45TJ Zelená Liška ATJ Pankrác D10:7
411. 10. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice FTJ Pankrác D10:2
415. 10. 2021 19:15TJ Střížkov DTJ Zelená Liška A10:3
413. 10. 2021 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTTC Elizza Praha J4:10
411. 10. 2021 19:15Slovan KST Bohnice HTJ Malešice C7:10
413. 10. 2021 19:00TTC Klánovice DSK Start Praha B2:10
412. 10. 2021 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec ATJ Lokomotiva Vršovice E7:10
519. 10. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETJ AVIA Čakovice F7:10
521. 10. 2021 19:10SK Start Praha BTJ Sokol Suchdol - Sedlec A10:1
521. 10. 2021 18:45TJ Malešice CTTC Klánovice D5:10
522. 10. 2021 18:30TTC Elizza Praha JSlovan KST Bohnice H9:8
518. 10. 2021 18:45TJ Zelená Liška ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C10:0wo
522. 10. 2021 19:15TJ Pankrác DTJ Střížkov D7:10
601. 11. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice FTJ Střížkov D10:4
603. 11. 2021 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTJ Pankrác D9:9
601. 11. 2021 19:15Slovan KST Bohnice HTJ Zelená Liška A6:10
603. 11. 2021 19:00TTC Klánovice DTTC Elizza Praha J5:10
602. 11. 2021 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec ATJ Malešice C4:10
602. 11. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ESK Start Praha B7:10
711. 11. 2021 19:10SK Start Praha BTJ AVIA Čakovice F10:1
711. 11. 2021 18:45TJ Malešice CTJ Lokomotiva Vršovice E10:2
712. 11. 2021 18:30TTC Elizza Praha JTJ Sokol Suchdol - Sedlec A10:7
708. 11. 2021 18:45TJ Zelená Liška ATTC Klánovice D0:10
712. 11. 2021 19:15TJ Pankrác DSlovan KST Bohnice H8:10
712. 11. 2021 19:15TJ Střížkov DTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C10:3
815. 11. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice FTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C10:6
815. 11. 2021 19:15Slovan KST Bohnice HTJ Střížkov D7:10
815. 12. 2021 19:00TTC Klánovice DTJ Pankrác D9:9
816. 11. 2021 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec ATJ Zelená Liška A9:9
816. 11. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETTC Elizza Praha J10:7
818. 11. 2021 19:10SK Start Praha BTJ Malešice C7:10
925. 11. 2021 18:45TJ Malešice CTJ AVIA Čakovice F5:10
926. 11. 2021 18:30TTC Elizza Praha JSK Start Praha B10:5
922. 11. 2021 18:45TJ Zelená Liška ATJ Lokomotiva Vršovice E7:10
917. 12. 2021 19:15TJ Pankrác DTJ Sokol Suchdol - Sedlec A10:2
926. 11. 2021 19:15TJ Střížkov DTTC Klánovice D10:6
924. 11. 2021 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CSlovan KST Bohnice H6:10
1029. 11. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice FSlovan KST Bohnice H10:8
1001. 12. 2021 19:00TTC Klánovice DTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C10:3
1030. 11. 2021 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec ATJ Střížkov D3:10
1030. 11. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETJ Pankrác D8:10
1002. 12. 2021 19:10SK Start Praha BTJ Zelená Liška A10:0
1002. 12. 2021 18:45TJ Malešice CTTC Elizza Praha J10:8
1101. 12. 2021 18:30TTC Elizza Praha JTJ AVIA Čakovice F8:10
1106. 12. 2021 18:45TJ Zelená Liška ATJ Malešice C5:10
1110. 12. 2021 19:15TJ Pankrác DSK Start Praha B10:8
1110. 12. 2021 19:15TJ Střížkov DTJ Lokomotiva Vršovice E10:4
1106. 12. 2021 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTJ Sokol Suchdol - Sedlec A10:7
1106. 12. 2021 19:15Slovan KST Bohnice HTTC Klánovice D10:7
1210. 01. 2022 18:30TJ AVIA Čakovice FTTC Klánovice D10:5
1210. 01. 2022 19:15Slovan KST Bohnice HTJ Sokol Suchdol - Sedlec A10:3
1212. 01. 2022 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTJ Lokomotiva Vršovice E4:10
1214. 01. 2022 19:15TJ Střížkov DSK Start Praha B9:9
1213. 01. 2022 19:15TJ Pankrác DTJ Malešice C7:10
1210. 01. 2022 18:45TJ Zelená Liška ATTC Elizza Praha J4:10
1317. 01. 2022 18:45TJ Zelená Liška ATJ AVIA Čakovice F6:10
1320. 01. 2022 19:45TTC Elizza Praha JTJ Pankrác D10:3
1320. 01. 2022 18:45TJ Malešice CTJ Střížkov D10:8
1317. 03. 2022 19:15SK Start Praha BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C10:3
1318. 01. 2022 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ESlovan KST Bohnice H10:7
1318. 01. 2022 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec ATTC Klánovice D10:0wo
1424. 01. 2022 18:30TJ AVIA Čakovice FTJ Sokol Suchdol - Sedlec A10:3
1426. 01. 2022 19:00TTC Klánovice DTJ Lokomotiva Vršovice E9:9
1407. 03. 2022 19:15Slovan KST Bohnice HSK Start Praha B5:10
1424. 01. 2022 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTJ Malešice C7:10
1428. 01. 2022 19:15TJ Střížkov DTTC Elizza Praha J10:7
1417. 03. 2022 19:15TJ Pankrác DTJ Zelená Liška A10:1
1503. 02. 2022 19:15TJ Pankrác DTJ AVIA Čakovice F5:10
1531. 01. 2022 18:45TJ Zelená Liška ATJ Střížkov D10:3
1504. 02. 2022 18:30TTC Elizza Praha JTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C10:3
1503. 02. 2022 18:45TJ Malešice CSlovan KST Bohnice H10:3
1503. 02. 2022 19:10SK Start Praha BTTC Klánovice D10:1
1501. 02. 2022 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETJ Sokol Suchdol - Sedlec A10:2
1607. 02. 2022 18:30TJ AVIA Čakovice FTJ Lokomotiva Vršovice E10:8
1618. 03. 2022 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec ASK Start Praha B9:9
1609. 02. 2022 19:00TTC Klánovice DTJ Malešice C4:10
1607. 02. 2022 19:15Slovan KST Bohnice HTTC Elizza Praha J6:10
1609. 02. 2022 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTJ Zelená Liška A6:10
1611. 02. 2022 19:15TJ Střížkov DTJ Pankrác D10:4
1718. 02. 2022 19:15TJ Střížkov DTJ AVIA Čakovice F10:8
1724. 03. 2022 19:15TJ Pankrác DTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C10:0wo
1714. 02. 2022 18:45TJ Zelená Liška ASlovan KST Bohnice H9:9
1718. 02. 2022 18:30TTC Elizza Praha JTTC Klánovice D10:1
1717. 02. 2022 18:45TJ Malešice CTJ Sokol Suchdol - Sedlec A10:4
1717. 02. 2022 19:10SK Start Praha BTJ Lokomotiva Vršovice E10:6
1821. 02. 2022 18:30TJ AVIA Čakovice FSK Start Praha B10:6
1822. 02. 2022 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETJ Malešice C2:10
1822. 02. 2022 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec ATTC Elizza Praha J10:6
1823. 02. 2022 19:00TTC Klánovice DTJ Zelená Liška A10:4
1821. 02. 2022 19:15Slovan KST Bohnice HTJ Pankrác D5:10
1823. 02. 2022 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTJ Střížkov D1:10
1902. 03. 2022 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTJ AVIA Čakovice F8:10
1904. 03. 2022 19:15TJ Střížkov DSlovan KST Bohnice H10:4
1903. 03. 2022 19:15TJ Pankrác DTTC Klánovice D10:4
1914. 03. 2022 18:45TJ Zelená Liška ATJ Sokol Suchdol - Sedlec A10:7
1904. 03. 2022 18:30TTC Elizza Praha JTJ Lokomotiva Vršovice E10:6
1903. 03. 2022 18:45TJ Malešice CSK Start Praha B10:0wo
2021. 03. 2022 18:30TJ AVIA Čakovice FTJ Malešice C10:6
2024. 03. 2022 19:10SK Start Praha BTTC Elizza Praha J8:10
2022. 03. 2022 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETJ Zelená Liška A2:10
2022. 03. 2022 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec ATJ Pankrác D10:8
2023. 03. 2022 19:00TTC Klánovice DTJ Střížkov D10:8
2021. 03. 2022 19:15Slovan KST Bohnice HTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C10:4
2128. 03. 2022 19:15Slovan KST Bohnice HTJ AVIA Čakovice F5:10
2128. 03. 2022 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTTC Klánovice D0:10wo
2101. 04. 2022 19:15TJ Střížkov DTJ Sokol Suchdol - Sedlec A10:0
2131. 03. 2022 19:15TJ Pankrác DTJ Lokomotiva Vršovice E4:10
2128. 03. 2022 18:45TJ Zelená Liška ASK Start Praha B6:10
2101. 04. 2022 18:30TTC Elizza Praha JTJ Malešice C10:2
2204. 04. 2022 18:30TJ AVIA Čakovice FTTC Elizza Praha J8:10
2207. 04. 2022 18:45TJ Malešice CTJ Zelená Liška A10:0wo
2207. 04. 2022 19:10SK Start Praha BTJ Pankrác D10:0wo
2205. 04. 2022 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETJ Střížkov D10:2
2205. 04. 2022 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C10:0wo
2206. 04. 2022 19:00TTC Klánovice DSlovan KST Bohnice H0:10wo
5. třída A
120. 09. 2021 19:00SK Start Praha CTJ Sokol Stodůlky F5:10
124. 09. 2021 19:15Slovan KST Bohnice ISF SKK El Niňo Praha J6:10
123. 09. 2021 19:15TJ Sokol Žižkov DSK Slivenec B10:5
124. 09. 2021 18:30SK SANK Běchovice ATJ Sokol Kbely B10:4
120. 09. 2021 18:45AC Sparta Praha KKK Konstruktiva Praha B10:3
122. 09. 2021 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT BTJ Zelená Liška B9:9
201. 10. 2021 19:00TJ Sokol Stodůlky FTJ Zelená Liška B10:1
230. 09. 2021 18:30KK Konstruktiva Praha BTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B5:10
228. 09. 2021 18:30TJ Sokol Kbely BAC Sparta Praha K10:8
230. 09. 2021 19:30SK Slivenec BSK SANK Běchovice A10:8
228. 09. 2021 19:00SF SKK El Niňo Praha JTJ Sokol Žižkov D10:3
225. 10. 2021 19:00SK Start Praha CSlovan KST Bohnice I10:3
315. 12. 2021 19:15Slovan KST Bohnice ITJ Sokol Stodůlky F8:10
307. 10. 2021 19:15TJ Sokol Žižkov DSK Start Praha C10:2
308. 10. 2021 18:30
Na Kotlářce 1,P6
SK SANK Běchovice ASF SKK El Niňo Praha J3:10
304. 10. 2021 18:45AC Sparta Praha KSK Slivenec B4:10
306. 10. 2021 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT BTJ Sokol Kbely B10:1
307. 10. 2021 19:00TJ Zelená Liška BKK Konstruktiva Praha B9:9
415. 10. 2021 19:00TJ Sokol Stodůlky FKK Konstruktiva Praha B10:4
412. 10. 2021 18:30TJ Sokol Kbely BTJ Zelená Liška B10:3
411. 10. 2021 19:30SK Slivenec BTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B4:10
413. 10. 2021 19:15SF SKK El Niňo Praha JAC Sparta Praha K10:5
411. 10. 2021 19:00SK Start Praha CSK SANK Běchovice A10:5
415. 10. 2021 19:15Slovan KST Bohnice ITJ Sokol Žižkov D5:10
521. 10. 2021 19:15TJ Sokol Žižkov DTJ Sokol Stodůlky F10:3
522. 10. 2021 18:30SK SANK Běchovice ASlovan KST Bohnice I10:4
518. 10. 2021 18:45AC Sparta Praha KSK Start Praha C10:2
520. 10. 2021 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT BSF SKK El Niňo Praha J5:10
520. 10. 2021 19:00TJ Zelená Liška BSK Slivenec B5:10
521. 10. 2021 18:30KK Konstruktiva Praha BTJ Sokol Kbely B7:10
605. 11. 2021 19:00TJ Sokol Stodůlky FTJ Sokol Kbely B10:2
601. 11. 2021 19:30SK Slivenec BKK Konstruktiva Praha B10:1
604. 11. 2021 19:15SF SKK El Niňo Praha JTJ Zelená Liška B10:1
601. 11. 2021 19:00SK Start Praha CTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B8:10
605. 11. 2021 19:15Slovan KST Bohnice IAC Sparta Praha K2:10
604. 11. 2021 19:15TJ Sokol Žižkov DSK SANK Běchovice A10:3
712. 11. 2021 18:30SK SANK Běchovice ATJ Sokol Stodůlky F8:10
708. 11. 2021 18:45AC Sparta Praha KTJ Sokol Žižkov D3:10
705. 12. 2021 18:00TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT BSlovan KST Bohnice I10:5
710. 11. 2021 19:00TJ Zelená Liška BSK Start Praha C4:10
711. 11. 2021 18:30KK Konstruktiva Praha BSF SKK El Niňo Praha J5:10
709. 11. 2021 18:30TJ Sokol Kbely BSK Slivenec B10:7
819. 11. 2021 19:00TJ Sokol Stodůlky FSK Slivenec B10:8
815. 11. 2021 19:15SF SKK El Niňo Praha JTJ Sokol Kbely B10:3
815. 11. 2021 19:00SK Start Praha CKK Konstruktiva Praha B10:2
819. 11. 2021 19:15Slovan KST Bohnice ITJ Zelená Liška B10:8
818. 11. 2021 19:15TJ Sokol Žižkov DTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B10:4
819. 11. 2021 18:30SK SANK Běchovice AAC Sparta Praha K2:10
922. 11. 2021 18:45AC Sparta Praha KTJ Sokol Stodůlky F10:4
924. 11. 2021 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT BSK SANK Běchovice A10:6
924. 11. 2021 19:00TJ Zelená Liška BTJ Sokol Žižkov D10:5
925. 11. 2021 18:30KK Konstruktiva Praha BSlovan KST Bohnice I5:10
923. 11. 2021 18:30TJ Sokol Kbely BSK Start Praha C1:10
922. 11. 2021 19:30SK Slivenec BSF SKK El Niňo Praha J3:10
1003. 12. 2021 19:00TJ Sokol Stodůlky FSF SKK El Niňo Praha J7:10
1029. 11. 2021 19:00SK Start Praha CSK Slivenec B10:3
1003. 12. 2021 19:15Slovan KST Bohnice ITJ Sokol Kbely B7:10
1002. 12. 2021 19:15TJ Sokol Žižkov DKK Konstruktiva Praha B10:2
1007. 01. 2022 18:30SK SANK Běchovice ATJ Zelená Liška B10:2
1029. 11. 2021 18:45AC Sparta Praha KTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B9:9
1108. 12. 2021 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT BTJ Sokol Stodůlky F3:10
1108. 12. 2021 19:00TJ Zelená Liška BAC Sparta Praha K10:3
1109. 12. 2021 18:30KK Konstruktiva Praha BSK SANK Běchovice A6:10
1107. 12. 2021 18:30TJ Sokol Kbely BTJ Sokol Žižkov D1:10
1106. 12. 2021 19:30SK Slivenec BSlovan KST Bohnice I10:5
1109. 12. 2021 19:15SF SKK El Niňo Praha JSK Start Praha C10:1
1214. 01. 2022 19:00TJ Sokol Stodůlky FSK Start Praha C10:0
1212. 01. 2022 19:15SF SKK El Niňo Praha JSlovan KST Bohnice I10:1
1211. 01. 2022 19:30SK Slivenec BTJ Sokol Žižkov D3:10
1211. 01. 2022 18:30TJ Sokol Kbely BSK SANK Běchovice A2:10
1213. 01. 2022 18:30KK Konstruktiva Praha BAC Sparta Praha K5:10
1212. 01. 2022 19:00TJ Zelená Liška BTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B4:10
1319. 01. 2022 19:00TJ Zelená Liška BTJ Sokol Stodůlky F10:6
1319. 01. 2022 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT BKK Konstruktiva Praha B3:10
1317. 01. 2022 18:45AC Sparta Praha KTJ Sokol Kbely B10:4
1321. 01. 2022 18:30SK SANK Běchovice ASK Slivenec B10:7
1320. 01. 2022 19:15TJ Sokol Žižkov DSF SKK El Niňo Praha J7:10
1321. 01. 2022 19:15Slovan KST Bohnice ISK Start Praha C10:5
1420. 03. 2022 16:00TJ Sokol Stodůlky FSlovan KST Bohnice I3:10
1424. 01. 2022 19:00SK Start Praha CTJ Sokol Žižkov D10:6
1425. 01. 2022 19:15SF SKK El Niňo Praha JSK SANK Běchovice A5:10
1424. 01. 2022 19:30SK Slivenec BAC Sparta Praha K10:6
1425. 01. 2022 18:30TJ Sokol Kbely BTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B7:10
1427. 01. 2022 18:30KK Konstruktiva Praha BTJ Zelená Liška B10:3
1503. 02. 2022 18:30KK Konstruktiva Praha BTJ Sokol Stodůlky F7:10
1502. 02. 2022 19:00TJ Zelená Liška BTJ Sokol Kbely B10:5
1502. 02. 2022 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT BSK Slivenec B10:5
1531. 01. 2022 18:45AC Sparta Praha KSF SKK El Niňo Praha J10:7
1504. 02. 2022 18:30SK SANK Běchovice ASK Start Praha C10:6
1503. 02. 2022 19:15TJ Sokol Žižkov DSlovan KST Bohnice I10:4
1611. 02. 2022 19:00TJ Sokol Stodůlky FTJ Sokol Žižkov D3:10
1611. 02. 2022 19:15Slovan KST Bohnice ISK SANK Běchovice A7:10
1607. 02. 2022 19:00SK Start Praha CAC Sparta Praha K6:10
1611. 02. 2022 19:15SF SKK El Niňo Praha JTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B10:2
1608. 02. 2022 19:30SK Slivenec BTJ Zelená Liška B9:9
1608. 02. 2022 18:30TJ Sokol Kbely BKK Konstruktiva Praha B4:10
1715. 02. 2022 18:30TJ Sokol Kbely BTJ Sokol Stodůlky F1:10
1717. 02. 2022 18:30KK Konstruktiva Praha BSK Slivenec B7:10
1716. 02. 2022 19:00TJ Zelená Liška BSF SKK El Niňo Praha J9:9
1716. 02. 2022 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT BSK Start Praha C10:4
1701. 03. 2022 18:45AC Sparta Praha KSlovan KST Bohnice I10:4
1718. 02. 2022 18:30SK SANK Běchovice ATJ Sokol Žižkov D4:10
1825. 02. 2022 19:00TJ Sokol Stodůlky FSK SANK Běchovice A8:10
1824. 02. 2022 19:15TJ Sokol Žižkov DAC Sparta Praha K5:10
1825. 02. 2022 19:15Slovan KST Bohnice ITJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B10:7
1821. 02. 2022 19:00SK Start Praha CTJ Zelená Liška B10:2
1822. 02. 2022 19:15SF SKK El Niňo Praha JKK Konstruktiva Praha B10:5
1821. 02. 2022 19:30SK Slivenec BTJ Sokol Kbely B10:2
1904. 03. 2022 18:30SK Slivenec BTJ Sokol Stodůlky F10:7
1901. 03. 2022 18:30TJ Sokol Kbely BSF SKK El Niňo Praha J0:10
1903. 03. 2022 18:30KK Konstruktiva Praha BSK Start Praha C8:10
1903. 03. 2022 19:00TJ Zelená Liška BSlovan KST Bohnice I6:10
1902. 03. 2022 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT BTJ Sokol Žižkov D4:10
1928. 02. 2022 18:45AC Sparta Praha KSK SANK Běchovice A10:7
2025. 03. 2022 19:00TJ Sokol Stodůlky FAC Sparta Praha K6:10
2025. 03. 2022 18:30SK SANK Běchovice ATJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B10:2
2024. 03. 2022 19:15TJ Sokol Žižkov DTJ Zelená Liška B10:3
2025. 03. 2022 19:15Slovan KST Bohnice IKK Konstruktiva Praha B10:4
2021. 03. 2022 19:00SK Start Praha CTJ Sokol Kbely B10:0
2024. 03. 2022 19:15SF SKK El Niňo Praha JSK Slivenec B10:2
2130. 03. 2022 19:15SF SKK El Niňo Praha JTJ Sokol Stodůlky F10:7
2131. 03. 2022 19:30SK Slivenec BSK Start Praha C10:8
2129. 03. 2022 18:30TJ Sokol Kbely BSlovan KST Bohnice I6:10
2131. 03. 2022 18:30KK Konstruktiva Praha BTJ Sokol Žižkov D7:10
2130. 03. 2022 19:00TJ Zelená Liška BSK SANK Běchovice A8:10
2130. 03. 2022 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT BAC Sparta Praha K9:9
2208. 04. 2022 19:00TJ Sokol Stodůlky FTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B2:10
2204. 04. 2022 18:45AC Sparta Praha KTJ Zelená Liška B10:4
2208. 04. 2022 18:30SK SANK Běchovice AKK Konstruktiva Praha B10:0wo
2207. 04. 2022 19:15TJ Sokol Žižkov DTJ Sokol Kbely B10:1
2208. 04. 2022 19:15Slovan KST Bohnice ISK Slivenec B10:4
2204. 04. 2022 19:00SK Start Praha CSF SKK El Niňo Praha J10:0wo
5. třída B
122. 09. 2021 19:00TJ Sokol Praha - Podolí ATTC Elizza Praha K10:4
120. 09. 2021 19:15SF SKK El Niňo Praha KTJ Malešice D2:10
121. 09. 2021 19:30SK OAZA Praha DTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D10:4
122. 09. 2021 19:00TJ Slavoj Praha DTJ Lokomotiva Vršovice F10:4
124. 09. 2021 18:45KST Vršovice ATJ Sokol Petrovice E10:2
123. 09. 2021 18:30TTC Praha BTJ Sokol Nusle Praha F8:10
201. 10. 2021 18:30TTC Elizza Praha KTJ Sokol Nusle Praha F2:10
226. 10. 2021 19:15TJ Sokol Petrovice ETTC Praha B3:10
226. 10. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FKST Vršovice A6:10
227. 09. 2021 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTJ Slavoj Praha D2:10
230. 09. 2021 18:45TJ Malešice DSK OAZA Praha D10:4
229. 09. 2021 19:00TJ Sokol Praha - Podolí ASF SKK El Niňo Praha K10:2
307. 10. 2021 19:15SF SKK El Niňo Praha KTTC Elizza Praha K5:10
305. 10. 2021 19:30SK OAZA Praha DTJ Sokol Praha - Podolí A9:9
306. 10. 2021 19:00TJ Slavoj Praha DTJ Malešice D10:5
308. 10. 2021 18:45KST Vršovice ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D10:0
307. 10. 2021 18:30TTC Praha BTJ Lokomotiva Vršovice F5:10
306. 10. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha FTJ Sokol Petrovice E10:1
415. 10. 2021 18:30TTC Elizza Praha KTJ Sokol Petrovice E10:1
412. 10. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FTJ Sokol Nusle Praha F1:10
411. 10. 2021 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTTC Praha B5:10
414. 10. 2021 18:45TJ Malešice DKST Vršovice A6:10
413. 10. 2021 19:00TJ Sokol Praha - Podolí ATJ Slavoj Praha D6:10
412. 10. 2021 19:15SF SKK El Niňo Praha KSK OAZA Praha D10:2
519. 10. 2021 19:30SK OAZA Praha DTTC Elizza Praha K4:10
520. 10. 2021 19:00TJ Slavoj Praha DSF SKK El Niňo Praha K10:5
522. 10. 2021 18:45KST Vršovice ATJ Sokol Praha - Podolí A10:2
521. 10. 2021 18:30TTC Praha BTJ Malešice D10:7
520. 10. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha FTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D10:2
519. 10. 2021 19:15TJ Sokol Petrovice ETJ Lokomotiva Vršovice F5:10
605. 11. 2021 18:30TTC Elizza Praha KTJ Lokomotiva Vršovice F6:10
601. 11. 2021 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTJ Sokol Petrovice E10:0wo
604. 11. 2021 18:45TJ Malešice DTJ Sokol Nusle Praha F10:5
603. 11. 2021 19:00TJ Sokol Praha - Podolí ATTC Praha B6:10
603. 11. 2021 19:15SF SKK El Niňo Praha KKST Vršovice A8:10
602. 11. 2021 19:30SK OAZA Praha DTJ Slavoj Praha D2:10
710. 11. 2021 19:00TJ Slavoj Praha DTTC Elizza Praha K6:10
712. 11. 2021 18:45KST Vršovice ASK OAZA Praha D10:0wo
711. 11. 2021 18:30TTC Praha BSF SKK El Niňo Praha K10:3
710. 11. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha FTJ Sokol Praha - Podolí A9:9
709. 11. 2021 19:15TJ Sokol Petrovice ETJ Malešice D0:10
709. 11. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D10:4
819. 11. 2021 18:30TTC Elizza Praha KTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D10:4
818. 11. 2021 18:45TJ Malešice DTJ Lokomotiva Vršovice F10:5
818. 11. 2021 19:00TJ Sokol Praha - Podolí ATJ Sokol Petrovice E10:4
815. 11. 2021 19:15SF SKK El Niňo Praha KTJ Sokol Nusle Praha F5:10
816. 11. 2021 19:30SK OAZA Praha DTTC Praha B3:10
817. 11. 2021 19:00TJ Slavoj Praha DKST Vršovice A10:2
926. 11. 2021 18:45KST Vršovice ATTC Elizza Praha K10:5
925. 11. 2021 18:30TTC Praha BTJ Slavoj Praha D10:7
924. 11. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha FSK OAZA Praha D10:0
923. 11. 2021 19:15TJ Sokol Petrovice ESF SKK El Niňo Praha K6:10
923. 11. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FTJ Sokol Praha - Podolí A3:10
922. 11. 2021 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTJ Malešice D8:10
1003. 12. 2021 18:30TTC Elizza Praha KTJ Malešice D10:0
1001. 12. 2021 19:00TJ Sokol Praha - Podolí ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D10:3
1003. 12. 2021 19:15SF SKK El Niňo Praha KTJ Lokomotiva Vršovice F10:2
1014. 12. 2021 19:30SK OAZA Praha DTJ Sokol Petrovice E10:3
1001. 12. 2021 19:00TJ Slavoj Praha DTJ Sokol Nusle Praha F10:4
1003. 12. 2021 18:45KST Vršovice ATTC Praha B10:3
1109. 12. 2021 18:30TTC Praha BTTC Elizza Praha K10:6
1108. 12. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha FKST Vršovice A10:2
1107. 12. 2021 19:15TJ Sokol Petrovice ETJ Slavoj Praha D1:10
1107. 12. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FSK OAZA Praha D10:4
1113. 12. 2021 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DSF SKK El Niňo Praha K9:9
1109. 12. 2021 18:45TJ Malešice DTJ Sokol Praha - Podolí A8:10
1214. 01. 2022 18:30TTC Elizza Praha KTJ Sokol Praha - Podolí A10:6
1213. 01. 2022 18:45TJ Malešice DSF SKK El Niňo Praha K5:10
1216. 03. 2022 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DSK OAZA Praha D6:10
1211. 01. 2022 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FTJ Slavoj Praha D10:3
1211. 01. 2022 19:15TJ Sokol Petrovice EKST Vršovice A3:10
1212. 01. 2022 18:45TJ Sokol Nusle Praha FTTC Praha B6:10
1319. 01. 2022 18:45TJ Sokol Nusle Praha FTTC Elizza Praha K8:10
1320. 01. 2022 18:30TTC Praha BTJ Sokol Petrovice E10:2
1321. 01. 2022 18:45KST Vršovice ATJ Lokomotiva Vršovice F3:10
1319. 01. 2022 19:00TJ Slavoj Praha DTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D10:3
1318. 01. 2022 19:30SK OAZA Praha DTJ Malešice D10:2
1320. 01. 2022 19:15SF SKK El Niňo Praha KTJ Sokol Praha - Podolí A10:7
1428. 01. 2022 18:30TTC Elizza Praha KSF SKK El Niňo Praha K10:7
1426. 01. 2022 19:00TJ Sokol Praha - Podolí ASK OAZA Praha D10:3
1427. 01. 2022 18:45TJ Malešice DTJ Slavoj Praha D1:10
1424. 01. 2022 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DKST Vršovice A1:10
1425. 01. 2022 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FTTC Praha B10:3
1425. 01. 2022 19:15TJ Sokol Petrovice ETJ Sokol Nusle Praha F0:10wo
1508. 03. 2022 19:15TJ Sokol Petrovice ETTC Elizza Praha K3:10
1502. 02. 2022 18:45TJ Sokol Nusle Praha FTJ Lokomotiva Vršovice F9:9
1503. 02. 2022 18:30TTC Praha BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D10:1
1504. 02. 2022 18:45KST Vršovice ATJ Malešice D10:0
1502. 02. 2022 19:00TJ Slavoj Praha DTJ Sokol Praha - Podolí A9:9
1501. 02. 2022 19:30SK OAZA Praha DSF SKK El Niňo Praha K7:9
1611. 02. 2022 18:30TTC Elizza Praha KSK OAZA Praha D10:2
1608. 02. 2022 19:15SF SKK El Niňo Praha KTJ Slavoj Praha D5:10
1609. 02. 2022 19:00TJ Sokol Praha - Podolí AKST Vršovice A2:10
1610. 02. 2022 18:45TJ Malešice DTTC Praha B4:10
1607. 02. 2022 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTJ Sokol Nusle Praha F6:10
1608. 02. 2022 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FTJ Sokol Petrovice E10:0
1715. 02. 2022 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FTTC Elizza Praha K1:10
1715. 02. 2022 19:15TJ Sokol Petrovice ETJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D4:10
1716. 02. 2022 18:45TJ Sokol Nusle Praha FTJ Malešice D10:0
1717. 02. 2022 18:30TTC Praha BTJ Sokol Praha - Podolí A10:6
1718. 02. 2022 18:45KST Vršovice ASF SKK El Niňo Praha K7:10
1716. 02. 2022 19:00TJ Slavoj Praha DSK OAZA Praha D10:0wo
1825. 02. 2022 18:30TTC Elizza Praha KTJ Slavoj Praha D3:10
1822. 02. 2022 19:30SK OAZA Praha DKST Vršovice A0:10
1821. 02. 2022 19:15SF SKK El Niňo Praha KTTC Praha B9:9
1823. 02. 2022 19:00TJ Sokol Praha - Podolí ATJ Sokol Nusle Praha F10:8
1824. 02. 2022 18:45TJ Malešice DTJ Sokol Petrovice E10:8
1821. 02. 2022 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTJ Lokomotiva Vršovice F3:10
1928. 02. 2022 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTTC Elizza Praha K3:10
1901. 03. 2022 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FTJ Malešice D10:5
1901. 03. 2022 19:15TJ Sokol Petrovice ETJ Sokol Praha - Podolí A7:10
1902. 03. 2022 18:45TJ Sokol Nusle Praha FSF SKK El Niňo Praha K10:6
1903. 03. 2022 18:30TTC Praha BSK OAZA Praha D10:0
1904. 03. 2022 18:00KST Vršovice ATJ Slavoj Praha D7:10
2030. 03. 2022 18:45TTC Elizza Praha KKST Vršovice A10:5
2023. 03. 2022 19:00TJ Slavoj Praha DTTC Praha B10:0
2022. 03. 2022 19:30SK OAZA Praha DTJ Sokol Nusle Praha F0:10
2024. 03. 2022 19:15SF SKK El Niňo Praha KTJ Sokol Petrovice E10:0
2023. 03. 2022 19:00TJ Sokol Praha - Podolí ATJ Lokomotiva Vršovice F10:5
2024. 03. 2022 18:45TJ Malešice DTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D7:10
2131. 03. 2022 18:45TJ Malešice DTTC Elizza Praha K4:10
2128. 03. 2022 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTJ Sokol Praha - Podolí A1:10
2129. 03. 2022 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FSF SKK El Niňo Praha K7:10
2129. 03. 2022 19:15TJ Sokol Petrovice ESK OAZA Praha D8:10
2130. 03. 2022 18:45TJ Sokol Nusle Praha FTJ Slavoj Praha D8:10
2131. 03. 2022 18:30TTC Praha BKST Vršovice A2:10
2208. 04. 2022 18:30TTC Elizza Praha KTTC Praha B10:2
2208. 04. 2022 18:45KST Vršovice ATJ Sokol Nusle Praha F10:2
2206. 04. 2022 19:00TJ Slavoj Praha DTJ Sokol Petrovice E10:0wo
2205. 04. 2022 19:30SK OAZA Praha DTJ Lokomotiva Vršovice F1:10
2204. 04. 2022 19:15SF SKK El Niňo Praha KTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D10:0wo
2206. 04. 2022 19:00TJ Sokol Praha - Podolí ATJ Malešice D10:2
6. třída A
123. 09. 2021 19:00TJ Zelená Liška CTJ AVIA Čakovice G10:3
123. 09. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice GSF SKK El Niňo Praha L10:8
123. 09. 2021 18:30TTC Praha DSK SANK Běchovice B10:3
121. 09. 2021 18:45AC Sparta Praha LTJ Sokol Suchdol - Sedlec B9:9
124. 09. 2021 19:00TJ Sokol Stodůlky GTJ Sokol Nusle Praha G10:6
230. 09. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice GTJ Sokol Nusle Praha G0:10
230. 09. 2021 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec BTJ Sokol Stodůlky G3:10
227. 09. 2021 19:10TJ Sokol Běchovice II DAC Sparta Praha L10:7
227. 09. 2021 19:00SF SKK El Niňo Praha LTTC Praha D2:10
229. 09. 2021 19:00TJ Zelená Liška CTJ Lokomotiva Vršovice G6:10
307. 10. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice GTJ AVIA Čakovice G9:9
307. 10. 2021 18:30TTC Praha DTJ Zelená Liška C10:0wo
305. 10. 2021 18:45AC Sparta Praha LSK SANK Běchovice B9:9
308. 10. 2021 19:00TJ Sokol Stodůlky GTJ Sokol Běchovice II D10:1
308. 10. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha GTJ Sokol Suchdol - Sedlec B10:4
414. 10. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice GTJ Sokol Suchdol - Sedlec B10:8
411. 10. 2021 19:10TJ Sokol Běchovice II DTJ Sokol Nusle Praha G1:10
415. 10. 2021 18:30SK SANK Běchovice BTJ Sokol Stodůlky G4:10
413. 10. 2021 19:15SF SKK El Niňo Praha LAC Sparta Praha L10:3
414. 10. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice GTTC Praha D10:8
521. 10. 2021 18:30TTC Praha DTJ AVIA Čakovice G8:10
519. 10. 2021 18:45AC Sparta Praha LTJ Zelená Liška C10:3
522. 10. 2021 19:00TJ Sokol Stodůlky GSF SKK El Niňo Praha L10:5
522. 10. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha GSK SANK Běchovice B10:4
519. 10. 2021 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec BTJ Sokol Běchovice II D6:10
604. 11. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice GTJ Sokol Běchovice II D10:7
629. 10. 2021 18:30SK SANK Běchovice BTJ Sokol Suchdol - Sedlec B10:4
603. 11. 2021 19:15SF SKK El Niňo Praha LTJ Sokol Nusle Praha G6:10
602. 11. 2021 19:00TJ Zelená Liška CTJ Sokol Stodůlky G10:8
604. 11. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice GAC Sparta Praha L10:5
709. 11. 2021 18:45AC Sparta Praha LTTC Praha D10:7
712. 11. 2021 19:00TJ Sokol Stodůlky GTJ Lokomotiva Vršovice G9:9
712. 11. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha GTJ Zelená Liška C10:0
709. 11. 2021 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec BSF SKK El Niňo Praha L5:10
708. 11. 2021 19:10TJ Sokol Běchovice II DSK SANK Běchovice B9:9
818. 11. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice GSK SANK Běchovice B9:9
818. 11. 2021 19:15SF SKK El Niňo Praha LTJ Sokol Běchovice II D10:4
815. 11. 2021 19:00TJ Zelená Liška CTJ Sokol Suchdol - Sedlec B9:9
818. 11. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice GTJ Sokol Nusle Praha G9:9
818. 11. 2021 18:30TTC Praha DTJ Sokol Stodůlky G10:7
923. 11. 2021 18:45AC Sparta Praha LTJ AVIA Čakovice G10:8
926. 11. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha GTTC Praha D9:9
923. 11. 2021 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec BTJ Lokomotiva Vršovice G10:5
922. 11. 2021 19:10TJ Sokol Běchovice II DTJ Zelená Liška C10:5
926. 11. 2021 18:30SK SANK Běchovice BSF SKK El Niňo Praha L8:10
1016. 12. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice GSF SKK El Niňo Praha L10:7
1001. 12. 2021 19:00TJ Zelená Liška CSK SANK Běchovice B2:10
1002. 12. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice GTJ Sokol Běchovice II D9:9
1002. 12. 2021 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec BTTC Praha D8:10
1030. 11. 2021 18:45AC Sparta Praha LTJ Sokol Stodůlky G8:10
1110. 12. 2021 19:00TJ Sokol Stodůlky GTJ AVIA Čakovice G10:1
1110. 12. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha GAC Sparta Praha L9:9
1106. 12. 2021 19:10TJ Sokol Běchovice II DTTC Praha D10:5
1106. 01. 2022 18:30SK SANK Běchovice BTJ Lokomotiva Vršovice G10:8
1104. 01. 2022 19:15SF SKK El Niňo Praha LTJ Zelená Liška C10:4
1213. 01. 2022 18:30TJ AVIA Čakovice GTJ Zelená Liška C10:4
1214. 01. 2022 19:15SF SKK El Niňo Praha LTJ Lokomotiva Vršovice G10:3
1214. 01. 2022 18:30SK SANK Běchovice BTTC Praha D4:10
1211. 01. 2022 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec BAC Sparta Praha L10:6
1214. 01. 2022 18:45TJ Sokol Nusle Praha GTJ Sokol Stodůlky G6:10
1321. 01. 2022 18:45TJ Sokol Nusle Praha GTJ AVIA Čakovice G10:1
1321. 01. 2022 19:00TJ Sokol Stodůlky GTJ Sokol Suchdol - Sedlec B10:2
1318. 01. 2022 18:45AC Sparta Praha LTJ Sokol Běchovice II D1:10
1317. 01. 2022 18:30TTC Praha DSF SKK El Niňo Praha L9:9
1320. 01. 2022 19:00TJ Lokomotiva Vršovice GTJ Zelená Liška C10:4
1427. 01. 2022 18:30TJ AVIA Čakovice GTJ Lokomotiva Vršovice G10:6
1425. 01. 2022 19:00TJ Zelená Liška CTTC Praha D2:10
1428. 01. 2022 18:30SK SANK Běchovice BAC Sparta Praha L6:10
1424. 01. 2022 19:10TJ Sokol Běchovice II DTJ Sokol Stodůlky G9:9
1425. 01. 2022 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec BTJ Sokol Nusle Praha G10:3
1501. 02. 2022 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec BTJ AVIA Čakovice G6:10
1504. 02. 2022 18:45TJ Sokol Nusle Praha GTJ Sokol Běchovice II D10:5
1511. 03. 2022 19:00TJ Sokol Stodůlky GSK SANK Běchovice B10:8
1501. 02. 2022 18:45AC Sparta Praha LSF SKK El Niňo Praha L10:5
1503. 02. 2022 18:30TTC Praha DTJ Lokomotiva Vršovice G10:1
1610. 02. 2022 18:30TJ AVIA Čakovice GTTC Praha D6:10
1609. 02. 2022 19:00TJ Zelená Liška CAC Sparta Praha L3:10
1607. 02. 2022 19:15SF SKK El Niňo Praha LTJ Sokol Stodůlky G6:10
1611. 02. 2022 18:30SK SANK Běchovice BTJ Sokol Nusle Praha G9:9
1607. 02. 2022 19:10TJ Sokol Běchovice II DTJ Sokol Suchdol - Sedlec B10:3
1714. 02. 2022 19:10TJ Sokol Běchovice II DTJ AVIA Čakovice G9:9
1715. 02. 2022 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec BSK SANK Běchovice B1:10
1718. 02. 2022 18:45TJ Sokol Nusle Praha GSF SKK El Niňo Praha L10:3
1718. 02. 2022 19:00TJ Sokol Stodůlky GTJ Zelená Liška C10:8
1715. 02. 2022 18:45AC Sparta Praha LTJ Lokomotiva Vršovice G4:10
1824. 02. 2022 18:30TTC Praha DAC Sparta Praha L10:4
1824. 02. 2022 19:00TJ Lokomotiva Vršovice GTJ Sokol Stodůlky G