Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize
102. 10. 2021 17:00Sokol Hudlice ASokol Lány A10:6
102. 10. 2021 17:00KST Rakovník ATTC Říčany A10:1
102. 10. 2021 17:00Sadská BSTC Slaný B10:0
102. 10. 2021 15:00Neratovice ASokol Čáslav A10:5
102. 10. 2021 17:00TTC Slovan KladnoTTC Kladno A5:10
102. 10. 2021 17:00TTC Brandýs n.L BSpartak Čelákovice A9:9
215. 10. 2021 18:00Sokol Hudlice ATTC Brandýs n.L B10:6
223. 10. 2021 17:00Sokol Lány ASpartak Čelákovice A9:9
223. 10. 2021 17:00KST Rakovník ATTC Slovan Kladno5:10
223. 10. 2021 17:00TTC Říčany ATTC Kladno A7:10
223. 10. 2021 17:00Sadská BNeratovice A5:10
223. 10. 2021 17:00STC Slaný BSokol Čáslav A2:10
316. 10. 2021 18:00Sokol Hudlice ASpartak Čelákovice A4:10
324. 10. 2021 10:00Sokol Lány ATTC Brandýs n.L B10:5
324. 10. 2021 10:00KST Rakovník ATTC Kladno A9:9
324. 10. 2021 10:00TTC Říčany ATTC Slovan Kladno10:8
324. 10. 2021 13:00Sadská BSokol Čáslav A10:5
324. 10. 2021 13:00STC Slaný BNeratovice A2:10
430. 10. 2021 17:00TTC Brandýs n.L BNeratovice A6:10
430. 10. 2021 17:00Spartak Čelákovice ASokol Čáslav A9:9
430. 10. 2021 17:00TTC Slovan KladnoSadská B3:10
430. 10. 2021 17:00TTC Kladno ASTC Slaný B10:3
430. 10. 2021 17:00Sokol Hudlice AKST Rakovník A3:10
430. 10. 2021 17:00Sokol Lány ATTC Říčany A10:4
531. 10. 2021 13:00TTC Brandýs n.L BSokol Čáslav A9:9
531. 10. 2021 10:00Spartak Čelákovice ANeratovice A9:9
531. 10. 2021 10:00TTC Slovan KladnoSTC Slaný B10:3
531. 10. 2021 10:00TTC Kladno ASadská B9:9
531. 10. 2021 10:00Sokol Hudlice ATTC Říčany A5:10
531. 10. 2021 10:00Sokol Lány AKST Rakovník A10:7
613. 11. 2021 17:00KST Rakovník ATTC Brandýs n.L B10:3
613. 11. 2021 17:00TTC Říčany ASpartak Čelákovice A10:8
613. 11. 2021 17:00Sadská BSokol Hudlice A10:0
613. 11. 2021 17:00STC Slaný BSokol Lány A1:10
613. 11. 2021 17:00Neratovice ATTC Slovan Kladno6:10
613. 11. 2021 17:00Sokol Čáslav ATTC Kladno A5:10
714. 11. 2021 10:00KST Rakovník ASpartak Čelákovice A10:5
714. 11. 2021 10:00TTC Říčany ATTC Brandýs n.L B10:4
714. 11. 2021 13:00Sadská BSokol Lány A5:10
714. 11. 2021 13:00STC Slaný BSokol Hudlice A5:10
714. 11. 2021 10:00Neratovice ATTC Kladno A10:4
714. 11. 2021 10:00Sokol Čáslav ATTC Slovan Kladno6:10
827. 11. 2021 17:00TTC Brandýs n.L BTTC Slovan Kladno4:10
827. 11. 2021 17:00Spartak Čelákovice ATTC Kladno A10:2
827. 11. 2021 17:00Sokol Hudlice ANeratovice A10:3
827. 11. 2021 17:00Sokol Lány ASokol Čáslav A10:4
827. 11. 2021 17:00KST Rakovník ASadská B6:10
827. 11. 2021 17:00TTC Říčany ASTC Slaný B10:0
928. 11. 2021 13:00TTC Brandýs n.L BTTC Kladno A10:3
928. 11. 2021 10:00Spartak Čelákovice ATTC Slovan Kladno1:10
928. 11. 2021 10:00Sokol Hudlice ASokol Čáslav A8:10
928. 11. 2021 10:00Sokol Lány ANeratovice A10:0wo
928. 11. 2021 10:00KST Rakovník ASTC Slaný B10:1
928. 11. 2021 10:00TTC Říčany ASadská B8:10
1011. 12. 2021 17:00Sadská BTTC Brandýs n.L B10:0
1011. 12. 2021 17:00STC Slaný BSpartak Čelákovice A1:10
1011. 12. 2021 17:00Neratovice AKST Rakovník A10:4
1011. 12. 2021 17:00Sokol Čáslav ATTC Říčany A6:10
1011. 12. 2021 17:00TTC Slovan KladnoSokol Hudlice A9:9
1011. 12. 2021 17:00TTC Kladno ASokol Lány A0:10
1112. 12. 2021 13:00Sadská BSpartak Čelákovice A5:10
1112. 12. 2021 13:00STC Slaný BTTC Brandýs n.L B2:10
1112. 12. 2021 10:00Neratovice ATTC Říčany A10:5
1112. 12. 2021 10:00Sokol Čáslav AKST Rakovník A10:5
1112. 12. 2021 10:00TTC Slovan KladnoSokol Lány A9:9
1112. 12. 2021 10:00TTC Kladno ASokol Hudlice A9:9
1215. 01. 2022 17:00Sokol Lány ASokol Hudlice A10:2
1215. 01. 2022 17:00TTC Říčany AKST Rakovník A10:2
1215. 01. 2022 17:00STC Slaný BSadská B4:10
1215. 01. 2022 17:00Sokol Čáslav ANeratovice A5:10
1215. 01. 2022 17:00TTC Kladno ATTC Slovan Kladno10:4
1215. 01. 2022 17:00Spartak Čelákovice ATTC Brandýs n.L B9:9
1329. 01. 2022 17:00TTC Brandýs n.L BSokol Hudlice A10:8
1329. 01. 2022 17:00Spartak Čelákovice ASokol Lány A10:6
1329. 01. 2022 17:00TTC Slovan KladnoKST Rakovník A10:3
1329. 01. 2022 17:00TTC Kladno ATTC Říčany A6:10
1329. 01. 2022 17:00Neratovice ASadská B10:4
1329. 01. 2022 17:00Sokol Čáslav ASTC Slaný B10:3
1430. 01. 2022 10:00Spartak Čelákovice ASokol Hudlice A10:2
1430. 01. 2022 13:00TTC Brandýs n.L BSokol Lány A10:8
1430. 01. 2022 10:00TTC Kladno AKST Rakovník A3:10
1430. 01. 2022 10:00TTC Slovan KladnoTTC Říčany A10:3
1430. 01. 2022 10:00Sokol Čáslav ASadská B4:10
1430. 01. 2022 10:00Neratovice ASTC Slaný B10:4
1512. 02. 2022 17:00Neratovice ATTC Brandýs n.L B10:4
1512. 02. 2022 17:00Sokol Čáslav ASpartak Čelákovice A3:10
1512. 02. 2022 17:00Sadská BTTC Slovan Kladno10:5
1512. 02. 2022 17:00STC Slaný BTTC Kladno A8:10
1505. 02. 2022 16:00KST Rakovník ASokol Hudlice A10:0
1512. 02. 2022 17:00TTC Říčany ASokol Lány A9:9
1613. 02. 2022 10:00Sokol Čáslav ATTC Brandýs n.L B9:9
1613. 02. 2022 10:00Neratovice ASpartak Čelákovice A10:6
1613. 02. 2022 13:00STC Slaný BTTC Slovan Kladno5:10
1613. 02. 2022 13:00Sadská BTTC Kladno A10:3
1613. 02. 2022 10:00TTC Říčany ASokol Hudlice A10:1
1611. 02. 2022 18:30
Herna S.Lány
KST Rakovník ASokol Lány A10:5
1726. 02. 2022 17:00TTC Brandýs n.L BKST Rakovník A3:10
1726. 02. 2022 17:00Spartak Čelákovice ATTC Říčany A6:10
1726. 02. 2022 17:00Sokol Hudlice ASadská B0:10
1726. 02. 2022 17:00Sokol Lány ASTC Slaný B10:0
1726. 02. 2022 17:00TTC Slovan KladnoNeratovice A10:2
1726. 02. 2022 10:00TTC Kladno ASokol Čáslav A10:5
1827. 02. 2022 10:00Spartak Čelákovice AKST Rakovník A10:8
1827. 02. 2022 13:00TTC Brandýs n.L BTTC Říčany A4:10
1827. 02. 2022 10:00Sokol Lány ASadská B10:0
1827. 02. 2022 10:00Sokol Hudlice ASTC Slaný B10:7
1827. 02. 2022 10:00TTC Kladno ANeratovice A10:4
1827. 02. 2022 10:00TTC Slovan KladnoSokol Čáslav A10:5
1912. 03. 2022 17:00TTC Slovan KladnoTTC Brandýs n.L B10:0
1912. 03. 2022 17:00TTC Kladno ASpartak Čelákovice A10:8
1912. 03. 2022 17:00Neratovice ASokol Hudlice A10:0
1912. 03. 2022 17:00Sokol Čáslav ASokol Lány A2:10
1912. 03. 2022 17:00Sadská BKST Rakovník A10:5
1912. 03. 2022 17:00STC Slaný BTTC Říčany A3:10
2013. 03. 2022 10:00TTC Kladno ATTC Brandýs n.L B10:3
2013. 03. 2022 10:00TTC Slovan KladnoSpartak Čelákovice A10:5
2013. 03. 2022 10:00Sokol Čáslav ASokol Hudlice A10:0
2013. 03. 2022 10:00Neratovice ASokol Lány A10:8
2013. 03. 2022 13:00STC Slaný BKST Rakovník A5:10
2013. 03. 2022 13:00Sadská BTTC Říčany A2:10
2102. 04. 2022 17:00TTC Brandýs n.L BSadská B10:4
2102. 04. 2022 17:00Spartak Čelákovice ASTC Slaný B10:2
2102. 04. 2022 17:00KST Rakovník ANeratovice A10:0
2102. 04. 2022 17:00TTC Říčany ASokol Čáslav A8:10
2102. 04. 2022 17:00Sokol Hudlice ATTC Slovan Kladno3:10
2102. 04. 2022 17:00Sokol Lány ATTC Kladno A10:7
2203. 04. 2022 10:00Spartak Čelákovice ASadská B10:2
2203. 04. 2022 13:00TTC Brandýs n.L BSTC Slaný B10:0
2203. 04. 2022 10:00TTC Říčany ANeratovice A10:1
2203. 04. 2022 10:00KST Rakovník ASokol Čáslav A10:4
2203. 04. 2022 10:00Sokol Lány ATTC Slovan Kladno10:4
2203. 04. 2022 10:00Sokol Hudlice ATTC Kladno A0:10
1/109. 04. 2022 17:00Sokol Lány ANeratovice A18:0wo
1/109. 04. 2022 17:00TTC Slovan KladnoTTC Říčany A0:18wo
1/210. 04. 2022 10:00Neratovice ASokol Lány A0:18wo
1/210. 04. 2022 10:00TTC Říčany ATTC Slovan Kladno18:0wo
2/109. 04. 2022 17:00TTC Říčany ASokol Lány A12:6
2/210. 04. 2022 10:00Sokol Lány ATTC Říčany A11:7
11/109. 04. 2022 17:00Spartak Čelákovice ASokol Hudlice A18:0wo
11/109. 04. 2022 14:30TTC Brandýs n.L BSokol Čáslav A13:5
11/210. 04. 2022 10:00Sokol Hudlice ASpartak Čelákovice A0:18wo
11/210. 04. 2022 10:00Sokol Čáslav ATTC Brandýs n.L B3:10
12/123. 04. 2022 17:00Spartak Čelákovice ATTC Brandýs n.L B9:9
12/224. 04. 2022 10:00TTC Brandýs n.L BSpartak Čelákovice A10:8
Divize
103. 10. 2021 14:00SKC Zruč nad Sázavou GIRLSSokol Všetaty8:2
103. 10. 2021 14:00SKST Vlašim CTJ Sokol Králův Dvůr Queens B0:10
224. 10. 2021 14:00Sokol VšetatyTJ Sokol Králův Dvůr Queens B6:4
224. 10. 2021 14:00SKC Zruč nad Sázavou GIRLSSKST Vlašim C9:1
328. 11. 2021 14:00SKST Vlašim CSokol Všetaty4:6
328. 11. 2021 14:00TJ Sokol Králův Dvůr Queens BSKC Zruč nad Sázavou GIRLS5:5
416. 01. 2022 14:00Sokol VšetatySKC Zruč nad Sázavou GIRLS5:5
416. 01. 2022 14:00TJ Sokol Králův Dvůr Queens BSKST Vlašim C8:2
513. 02. 2022 14:00TJ Sokol Králův Dvůr Queens BSokol Všetaty9:1
513. 02. 2022 14:00SKST Vlašim CSKC Zruč nad Sázavou GIRLS0:10
613. 03. 2022 14:00Sokol VšetatySKST Vlašim C7:3
613. 03. 2022 14:00SKC Zruč nad Sázavou GIRLSTJ Sokol Králův Dvůr Queens B2:8
Krajská soutěž 1.třídy A
118. 09. 2021 17:00Sokol Mníšek pod Brdy ASK Březnice A2:10
118. 09. 2021 17:00TTC Kladno BSLAVOJ Obecnice A10:2
118. 09. 2021 17:00Spartak Rožmitál pod Třemšínem AKK Rakovník8:10
118. 09. 2021 13:30KST Rakovník BSokol Hředle9:9
118. 09. 2021 17:00Sokol NižborTatran Sedlčany B9:9
219. 09. 2021 10:00Lokomotiva Zdice ASK Březnice A9:9
219. 09. 2021 10:00KK RakovníkSLAVOJ Obecnice A10:1
219. 09. 2021 10:00Spartak Rožmitál pod Třemšínem ATTC Kladno B10:3
217. 09. 2021 18:30KST Rakovník BTatran Sedlčany B10:8
219. 09. 2021 10:00Sokol NižborSokol Hředle9:9
302. 10. 2021 17:00SK Březnice ASokol Králův Dvůr A6:10
302. 10. 2021 17:00TTC Kladno BKST Rakovník B10:1
302. 10. 2021 13:30KK RakovníkSokol Nižbor10:2
302. 10. 2021 17:00Lokomotiva Zdice ASLAVOJ Obecnice A10:8
302. 10. 2021 17:00Sokol Mníšek pod Brdy ASpartak Rožmitál pod Třemšínem A4:10
403. 10. 2021 10:00SK Březnice ASokol Příbram A5:10
403. 10. 2021 10:00TTC Kladno BSokol Nižbor10:0
429. 09. 2021 18:00KK RakovníkKST Rakovník B10:2
401. 10. 2021 18:00Lokomotiva Zdice ASpartak Rožmitál pod Třemšínem A10:7
403. 10. 2021 10:00Sokol Mníšek pod Brdy ASLAVOJ Obecnice A3:10
523. 10. 2021 17:00Spartak Rožmitál pod Třemšínem ASK Březnice A10:3
523. 10. 2021 13:30KST Rakovník BLokomotiva Zdice A8:10
523. 10. 2021 17:00Sokol NižborSokol Mníšek pod Brdy A10:7
523. 10. 2021 17:00Sokol Příbram ASokol Hředle9:9
523. 10. 2021 17:00Sokol Králův Dvůr ATatran Sedlčany B10:4
621. 10. 2021 18:30SK Březnice ASLAVOJ Obecnice A6:10
624. 10. 2021 13:00KST Rakovník BSokol Mníšek pod Brdy A10:7
624. 10. 2021 10:00Sokol NižborLokomotiva Zdice A1:10
624. 10. 2021 10:00Sokol Příbram ATatran Sedlčany B10:5
624. 10. 2021 10:00Sokol Králův Dvůr ASokol Hředle10:3
730. 10. 2021 17:00SK Březnice ATatran Sedlčany B6:10
730. 10. 2021 17:00TTC Kladno BSokol Příbram A6:10
730. 10. 2021 17:00KK RakovníkSokol Králův Dvůr A10:7
730. 10. 2021 17:00SLAVOJ Obecnice AKST Rakovník B10:6
730. 10. 2021 17:00Spartak Rožmitál pod Třemšínem ASokol Nižbor10:2
831. 10. 2021 10:00SK Březnice ASokol Hředle8:10
831. 10. 2021 10:00TTC Kladno BSokol Králův Dvůr A8:10
831. 10. 2021 10:00KK RakovníkSokol Příbram A10:4
826. 10. 2021 18:45
Herna Nižbor
Sokol NižborSLAVOJ Obecnice A1:10
830. 10. 2021 12:00Spartak Rožmitál pod Třemšínem AKST Rakovník B10:4
913. 11. 2021 17:00SK Březnice ASokol Nižbor10:1
913. 11. 2021 17:00Sokol Příbram ALokomotiva Zdice A10:4
913. 11. 2021 17:00Sokol Králův Dvůr ASokol Mníšek pod Brdy A9:9
913. 11. 2021 17:00Sokol HředleTTC Kladno B10:3
913. 11. 2021 18:00Tatran Sedlčany BKK Rakovník3:10
1014. 11. 2021 10:00SK Březnice AKST Rakovník B10:8
1014. 11. 2021 10:00Sokol Příbram ASokol Mníšek pod Brdy A10:8
1014. 11. 2021 10:00Sokol Králův Dvůr ALokomotiva Zdice A10:2
1012. 11. 2021 18:00Sokol HředleKK Rakovník0:10
1014. 11. 2021 10:00Tatran Sedlčany BTTC Kladno B1:10
1127. 11. 2021 15:30SK Březnice AKK Rakovník2:10
1127. 11. 2021 17:00Lokomotiva Zdice ASokol Hředle10:6
1127. 11. 2021 17:00Sokol Mníšek pod Brdy ATatran Sedlčany B8:10
1127. 11. 2021 17:00SLAVOJ Obecnice ASokol Příbram A9:9
1127. 11. 2021 17:00Spartak Rožmitál pod Třemšínem ASokol Králův Dvůr A3:10
1228. 11. 2021 10:00SK Březnice ATTC Kladno B2:10
1228. 11. 2021 10:00Lokomotiva Zdice ATatran Sedlčany B10:3
1228. 11. 2021 10:00Sokol Mníšek pod Brdy ASokol Hředle8:10
1228. 11. 2021 10:00SLAVOJ Obecnice ASokol Králův Dvůr A3:10
1228. 11. 2021 10:00Spartak Rožmitál pod Třemšínem ASokol Příbram A9:9
1311. 12. 2021 17:00Sokol Příbram AKST Rakovník B10:1
1308. 12. 2021 18:00Sokol Králův Dvůr ASokol Nižbor10:3
1311. 12. 2021 17:00Sokol HředleSLAVOJ Obecnice A4:10
1311. 12. 2021 18:00Tatran Sedlčany BSpartak Rožmitál pod Třemšínem A10:8
1311. 12. 2021 17:00TTC Kladno BLokomotiva Zdice A10:2
1311. 12. 2021 17:00KK RakovníkSokol Mníšek pod Brdy A10:2
1412. 12. 2021 10:00Sokol Příbram ASokol Nižbor10:1
1412. 12. 2021 10:00Sokol Králův Dvůr AKST Rakovník B9:9
1411. 12. 2021 13:30Sokol HředleSpartak Rožmitál pod Třemšínem A10:7
1412. 12. 2021 10:00Tatran Sedlčany BSLAVOJ Obecnice A3:10
1412. 12. 2021 10:00TTC Kladno BSokol Mníšek pod Brdy A10:2
1412. 12. 2021 10:00KK RakovníkLokomotiva Zdice A10:0
1518. 12. 2021 17:00Lokomotiva Zdice ASokol Mníšek pod Brdy A9:9
1518. 12. 2021 14:00SLAVOJ Obecnice ASpartak Rožmitál pod Třemšínem A10:4
1527. 11. 2021 12:30KST Rakovník BSokol Nižbor10:4
1519. 12. 2021 10:00Sokol Příbram ASokol Králův Dvůr A10:7
1518. 12. 2021 17:00Sokol HředleTatran Sedlčany B10:7
1518. 12. 2021 17:00TTC Kladno BKK Rakovník4:10
1615. 01. 2022 17:00Sokol Králův Dvůr ASK Březnice A10:1
1615. 01. 2022 13:30KST Rakovník BTTC Kladno B2:10
1615. 01. 2022 17:00Sokol NižborKK Rakovník0:10
1615. 01. 2022 17:00SLAVOJ Obecnice ALokomotiva Zdice A10:2
1615. 01. 2022 17:00Spartak Rožmitál pod Třemšínem ASokol Mníšek pod Brdy A10:4
1716. 01. 2022 10:00Sokol Příbram ASK Březnice A10:1
1716. 01. 2022 10:00Sokol NižborTTC Kladno B0:10
1716. 01. 2022 10:00KST Rakovník BKK Rakovník2:10
1716. 01. 2022 10:00Spartak Rožmitál pod Třemšínem ALokomotiva Zdice A10:4
1716. 01. 2022 10:00SLAVOJ Obecnice ASokol Mníšek pod Brdy A9:9
1829. 01. 2022 17:00SK Březnice ASpartak Rožmitál pod Třemšínem A4:10
1829. 01. 2022 17:00Lokomotiva Zdice AKST Rakovník B8:10
1829. 01. 2022 17:00Sokol Mníšek pod Brdy ASokol Nižbor10:0
1829. 01. 2022 17:00Sokol HředleSokol Příbram A3:10
1829. 01. 2022 18:00Tatran Sedlčany BSokol Králův Dvůr A6:10
1927. 02. 2022 10:00SLAVOJ Obecnice ASK Březnice A10:6
1930. 01. 2022 10:00Sokol Mníšek pod Brdy AKST Rakovník B10:3
1930. 01. 2022 10:00Lokomotiva Zdice ASokol Nižbor10:3
1930. 01. 2022 10:00Tatran Sedlčany BSokol Příbram A6:10
1930. 01. 2022 10:00Sokol HředleSokol Králův Dvůr A9:9
2002. 03. 2022 18:00Tatran Sedlčany BSK Březnice A10:5
2012. 02. 2022 17:00Sokol Příbram ATTC Kladno B10:2
2012. 02. 2022 17:00Sokol Králův Dvůr AKK Rakovník8:10
2012. 02. 2022 13:30KST Rakovník BSLAVOJ Obecnice A4:10
2012. 02. 2022 17:00Sokol NižborSpartak Rožmitál pod Třemšínem A1:10
2113. 02. 2022 10:00Sokol HředleSK Březnice A10:8
2113. 02. 2022 10:00Sokol Králův Dvůr ATTC Kladno B10:3
2113. 02. 2022 10:00Sokol Příbram AKK Rakovník6:10
2113. 02. 2022 10:00
Herna Obecnice
SLAVOJ Obecnice ASokol Nižbor10:4
2113. 02. 2022 13:00KST Rakovník BSpartak Rožmitál pod Třemšínem A6:10
2226. 02. 2022 17:00Sokol NižborSK Březnice A5:10
2226. 02. 2022 17:00Lokomotiva Zdice ASokol Příbram A5:10
2226. 02. 2022 17:00Sokol Mníšek pod Brdy ASokol Králův Dvůr A8:10
2226. 02. 2022 17:00TTC Kladno BSokol Hředle3:10
2226. 02. 2022 17:00KK RakovníkTatran Sedlčany B10:0
2319. 02. 2022 10:00KST Rakovník BSK Březnice A10:2
2327. 02. 2022 10:00Sokol Mníšek pod Brdy ASokol Příbram A6:10
2327. 02. 2022 10:00Lokomotiva Zdice ASokol Králův Dvůr A3:10
2327. 02. 2022 10:00KK RakovníkSokol Hředle10:3
2327. 02. 2022 10:00TTC Kladno BTatran Sedlčany B3:10
2405. 03. 2022 17:00Sokol Mníšek pod Brdy ALokomotiva Zdice A3:10
2405. 03. 2022 17:00Spartak Rožmitál pod Třemšínem ASLAVOJ Obecnice A10:5
2427. 02. 2022 10:00Sokol NižborKST Rakovník B6:10
2405. 03. 2022 17:00Sokol Králův Dvůr ASokol Příbram A10:4
2405. 03. 2022 18:00Tatran Sedlčany BSokol Hředle10:8
2405. 03. 2022 17:00KK RakovníkTTC Kladno B10:5
2512. 03. 2022 17:00KK RakovníkSK Březnice A10:0
2512. 03. 2022 17:00Sokol HředleLokomotiva Zdice A6:10
2512. 03. 2022 18:00Tatran Sedlčany BSokol Mníšek pod Brdy A10:8
2512. 03. 2022 17:00Sokol Příbram ASLAVOJ Obecnice A10:2
2512. 03. 2022 17:00Sokol Králův Dvůr ASpartak Rožmitál pod Třemšínem A10:3
2613. 03. 2022 10:00TTC Kladno BSK Březnice A10:3
2613. 03. 2022 10:00Tatran Sedlčany BLokomotiva Zdice A10:4
2613. 03. 2022 10:00Sokol HředleSokol Mníšek pod Brdy A3:10
2613. 03. 2022 10:00Sokol Králův Dvůr ASLAVOJ Obecnice A10:2
2604. 03. 2022 18:30Sokol Příbram ASpartak Rožmitál pod Třemšínem A10:7
2702. 04. 2022 13:30KST Rakovník BSokol Příbram A9:9
2702. 04. 2022 17:00Sokol NižborSokol Králův Dvůr A2:10
2702. 04. 2022 17:00SLAVOJ Obecnice ASokol Hředle10:3
2702. 04. 2022 17:00Spartak Rožmitál pod Třemšínem ATatran Sedlčany B10:3
2702. 04. 2022 17:00Lokomotiva Zdice ATTC Kladno B3:10
2702. 04. 2022 17:00Sokol Mníšek pod Brdy AKK Rakovník4:10
2803. 04. 2022 10:00Sokol NižborSokol Příbram A1:10
2803. 04. 2022 13:00KST Rakovník BSokol Králův Dvůr A0:10
2803. 04. 2022 10:00
Herna Slavoje Obecnice
Spartak Rožmitál pod Třemšínem ASokol Hředle10:4
2803. 04. 2022 10:00SLAVOJ Obecnice ATatran Sedlčany B10:4
2803. 04. 2022 10:00Sokol Mníšek pod Brdy ATTC Kladno B2:10
2803. 04. 2022 10:00Lokomotiva Zdice AKK Rakovník2:10
2909. 04. 2022 17:00SK Březnice ASokol Mníšek pod Brdy A4:10
2909. 04. 2022 10:00SLAVOJ Obecnice ATTC Kladno B10:4
2909. 04. 2022 17:00KK RakovníkSpartak Rožmitál pod Třemšínem A10:4
2909. 04. 2022 17:00Sokol HředleKST Rakovník B10:7
2909. 04. 2022 18:00Tatran Sedlčany BSokol Nižbor10:3
3010. 04. 2022 10:00SK Březnice ALokomotiva Zdice A6:10
3008. 04. 2022 17:30SLAVOJ Obecnice AKK Rakovník8:10
3010. 04. 2022 10:00TTC Kladno BSpartak Rožmitál pod Třemšínem A10:8
3010. 04. 2022 10:00Tatran Sedlčany BKST Rakovník B10:4
3006. 04. 2022 17:30Sokol HředleSokol Nižbor10:0
1/123. 04. 2022 17:00KK RakovníkSLAVOJ Obecnice A18:0wo
1/123. 04. 2022 17:00Sokol Příbram ASokol Králův Dvůr A9:9
1/224. 04. 2022 10:00SLAVOJ Obecnice AKK Rakovník0:18wo
1/224. 04. 2022 10:00Sokol Králův Dvůr ASokol Příbram A8:10
2/130. 04. 2022 17:00KK RakovníkSokol Příbram A12:6
2/201. 05. 2022 10:00Sokol Příbram AKK Rakovník9:9
31/123. 04. 2022 17:00Sokol HředleSokol Mníšek pod Brdy A11:7
31/224. 04. 2022 10:00Sokol Mníšek pod Brdy ASokol Hředle11:7
41/123. 04. 2022 17:00Tatran Sedlčany BKST Rakovník B9:9
41/224. 04. 2022 10:00KST Rakovník BTatran Sedlčany B9:9
Krajská soutěž 1.třídy B
118. 09. 2021 10:00Sokol Rudná AAŠ Mladá Boleslav A10:6
118. 09. 2021 17:00Sokol Libčice nad Vltavou ASokol Kosmonosy A2:10
117. 09. 2021 18:30
Herna S.Vel.Popovice
Neratovice BSokol Velké Popovice A5:10
118. 09. 2021 15:00ST Benešov AAero Odolena Voda4:10
118. 09. 2021 17:00TTC Brandýs n.L CST EUROMASTER Kolín7:10
219. 09. 2021 10:00Sokol Rudná ASokol Kosmonosy A10:4
219. 09. 2021 10:00Sokol Libčice nad Vltavou AAŠ Mladá Boleslav A6:10
219. 09. 2021 10:00Sokol Velké Popovice AAero Odolena Voda10:5
219. 09. 2021 10:00ST Benešov ANeratovice B8:10
219. 09. 2021 10:00TTC Brandýs n.L CSokol Libice nad Cidlinou9:9
302. 10. 2021 17:00Aero Odolena VodaTTC Brandýs n.L C5:10
302. 10. 2021 17:00AŠ Mladá Boleslav ASokol Velké Popovice A10:3
302. 10. 2021 17:00Sokol Kosmonosy AST Benešov A9:9
302. 10. 2021 09:30TTC Bělá pod Bezdězem BSokol Rudná A5:10
302. 10. 2021 17:00Sokol KrchlebySokol Libčice nad Vltavou A10:4
403. 10. 2021 13:00Neratovice BTTC Brandýs n.L C1:10
403. 10. 2021 10:00AŠ Mladá Boleslav AST Benešov A10:8
403. 10. 2021 10:00Sokol Kosmonosy ASokol Velké Popovice A10:6
403. 10. 2021 13:30TTC Bělá pod Bezdězem BSokol Libčice nad Vltavou A10:4
403. 10. 2021 10:00Sokol KrchlebySokol Rudná A9:9
523. 10. 2021 17:00Sokol Velké Popovice ATTC Bělá pod Bezdězem B10:2
523. 10. 2021 17:00ST Benešov ASokol Krchleby8:10
523. 10. 2021 17:00TTC Brandýs n.L CSokol Kosmonosy A8:10
523. 10. 2021 17:00Sokol Libice nad CidlinouNeratovice B10:4
523. 10. 2021 17:00ST EUROMASTER KolínAero Odolena Voda7:10
624. 10. 2021 10:00Sokol Velké Popovice ASokol Krchleby10:3
624. 10. 2021 10:00ST Benešov ATTC Bělá pod Bezdězem B10:2
624. 10. 2021 10:00TTC Brandýs n.L CAŠ Mladá Boleslav A10:8
624. 10. 2021 10:00Sokol Libice nad CidlinouAero Odolena Voda10:3
624. 10. 2021 10:00ST EUROMASTER KolínNeratovice B10:3
726. 10. 2021 18:15AŠ Mladá Boleslav ASokol Libice nad Cidlinou10:6
730. 10. 2021 17:00Sokol Kosmonosy AST EUROMASTER Kolín9:9
730. 10. 2021 17:00Sokol KrchlebyTTC Brandýs n.L C10:7
730. 10. 2021 10:00Sokol Rudná ASokol Velké Popovice A10:1
730. 10. 2021 17:00Sokol Libčice nad Vltavou AST Benešov A6:10
831. 10. 2021 10:00AŠ Mladá Boleslav AST EUROMASTER Kolín9:9
831. 10. 2021 10:00Sokol Kosmonosy ASokol Libice nad Cidlinou10:2
831. 10. 2021 13:00TTC Bělá pod Bezdězem BTTC Brandýs n.L C5:10
831. 10. 2021 10:00Sokol Rudná AST Benešov A10:2
831. 10. 2021 10:00Sokol Libčice nad Vltavou ASokol Velké Popovice A4:10
913. 11. 2021 17:00TTC Brandýs n.L CSokol Libčice nad Vltavou A10:5
913. 11. 2021 17:00Sokol Libice nad CidlinouTTC Bělá pod Bezdězem B10:0
913. 11. 2021 17:00ST EUROMASTER KolínSokol Krchleby10:8
913. 11. 2021 13:30Neratovice BAŠ Mladá Boleslav A6:10
913. 11. 2021 17:00Aero Odolena VodaSokol Kosmonosy A10:7
1014. 11. 2021 10:00TTC Brandýs n.L CSokol Rudná A10:5
1014. 11. 2021 10:00Sokol Libice nad CidlinouSokol Krchleby10:6
1014. 11. 2021 10:00ST EUROMASTER KolínTTC Bělá pod Bezdězem B10:4
1014. 11. 2021 13:00Neratovice BSokol Kosmonosy A5:10
1014. 11. 2021 10:00Aero Odolena VodaAŠ Mladá Boleslav A9:9
1127. 11. 2021 17:30TTC Bělá pod Bezdězem BNeratovice B6:10
1127. 11. 2021 17:00Sokol KrchlebyAero Odolena Voda10:7
1127. 11. 2021 10:00Sokol Rudná ASokol Libice nad Cidlinou10:4
1127. 11. 2021 17:00Sokol Libčice nad Vltavou AST EUROMASTER Kolín4:10
1127. 11. 2021 17:00ST Benešov ATTC Brandýs n.L C10:6
1228. 11. 2021 13:00TTC Bělá pod Bezdězem BAero Odolena Voda2:10
1228. 11. 2021 10:00Sokol KrchlebyNeratovice B10:5
1228. 11. 2021 10:00Sokol Rudná AST EUROMASTER Kolín10:7
1228. 11. 2021 10:00Sokol Libčice nad Vltavou ASokol Libice nad Cidlinou10:5
1228. 11. 2021 10:00Sokol Velké Popovice ATTC Brandýs n.L C7:10
1311. 12. 2021 17:00Sokol Libice nad CidlinouSokol Velké Popovice A9:9
1311. 12. 2021 17:00ST EUROMASTER KolínST Benešov A10:3
1311. 12. 2021 13:30Neratovice BSokol Rudná A9:9
1311. 12. 2021 17:00Aero Odolena VodaSokol Libčice nad Vltavou A10:2
1311. 12. 2021 17:00AŠ Mladá Boleslav ATTC Bělá pod Bezdězem B10:0
1311. 12. 2021 17:00Sokol Kosmonosy ASokol Krchleby10:6
1412. 12. 2021 10:00Sokol Libice nad CidlinouST Benešov A3:10
1412. 12. 2021 10:00ST EUROMASTER KolínSokol Velké Popovice A6:10
1412. 12. 2021 13:00Neratovice BSokol Libčice nad Vltavou A10:1
1412. 12. 2021 10:00Aero Odolena VodaSokol Rudná A9:9
1412. 12. 2021 10:00AŠ Mladá Boleslav ASokol Krchleby7:10
1412. 12. 2021 10:00Sokol Kosmonosy ATTC Bělá pod Bezdězem B10:2
1517. 12. 2021 18:00TTC Bělá pod Bezdězem BSokol Krchleby0:10
1518. 12. 2021 10:00Sokol Rudná ASokol Libčice nad Vltavou A10:6
1518. 12. 2021 17:00Sokol Velké Popovice AST Benešov A10:3
1505. 10. 2021 18:00Sokol Libice nad CidlinouST EUROMASTER Kolín6:10
1516. 12. 2021 18:30Neratovice BAero Odolena Voda10:7
1518. 12. 2021 17:00AŠ Mladá Boleslav ASokol Kosmonosy A3:10
1615. 01. 2022 17:00TTC Brandýs n.L CAero Odolena Voda10:8
1615. 01. 2022 17:00Sokol Velké Popovice AAŠ Mladá Boleslav A10:5
1615. 01. 2022 17:00ST Benešov ASokol Kosmonosy A4:10
1615. 01. 2022 10:00Sokol Rudná ATTC Bělá pod Bezdězem B10:1
1615. 01. 2022 17:00Sokol Libčice nad Vltavou ASokol Krchleby2:10
1716. 01. 2022 10:00TTC Brandýs n.L CNeratovice B10:8
1716. 01. 2022 10:00ST Benešov AAŠ Mladá Boleslav A10:8
1716. 01. 2022 10:00Sokol Velké Popovice ASokol Kosmonosy A10:8
1716. 01. 2022 10:00Sokol Libčice nad Vltavou ATTC Bělá pod Bezdězem B10:8
1716. 01. 2022 10:00Sokol Rudná ASokol Krchleby10:3
1829. 01. 2022 17:30TTC Bělá pod Bezdězem BSokol Velké Popovice A7:10
1826. 01. 2022 18:30Sokol KrchlebyST Benešov A10:8
1829. 01. 2022 17:00Sokol Kosmonosy ATTC Brandýs n.L C10:6
1829. 01. 2022 13:30Neratovice BSokol Libice nad Cidlinou9:9
1829. 01. 2022 17:00Aero Odolena VodaST EUROMASTER Kolín7:10
1928. 01. 2022 19:00Sokol KrchlebySokol Velké Popovice A10:7
1930. 01. 2022 13:00TTC Bělá pod Bezdězem BST Benešov A4:10
1930. 01. 2022 10:00AŠ Mladá Boleslav ATTC Brandýs n.L C8:10
1919. 03. 2022 10:00Aero Odolena VodaSokol Libice nad Cidlinou10:3
odl.Covid
1930. 01. 2022 13:00Neratovice BST EUROMASTER Kolín5:10
2022. 02. 2022 18:00Sokol Libice nad CidlinouAŠ Mladá Boleslav A7:10
2019. 02. 2022 17:00
Herna Kosmonosy
ST EUROMASTER KolínSokol Kosmonosy A8:10
2012. 02. 2022 17:00TTC Brandýs n.L CSokol Krchleby7:10
2012. 02. 2022 17:00Sokol Velké Popovice ASokol Rudná A10:4
2012. 02. 2022 17:00ST Benešov ASokol Libčice nad Vltavou A10:6
2103. 03. 2022 19:00ST EUROMASTER KolínAŠ Mladá Boleslav A9:9
2113. 02. 2022 10:00Sokol Libice nad CidlinouSokol Kosmonosy A4:10
2113. 02. 2022 10:00TTC Brandýs n.L CTTC Bělá pod Bezdězem B10:5
2113. 02. 2022 10:00ST Benešov ASokol Rudná A4:10
2113. 02. 2022 10:00Sokol Velké Popovice ASokol Libčice nad Vltavou A10:3
2226. 02. 2022 17:00Sokol Libčice nad Vltavou ATTC Brandýs n.L C7:10
2218. 02. 2022 18:00TTC Bělá pod Bezdězem BSokol Libice nad Cidlinou10:4
2225. 02. 2022 18:30Sokol KrchlebyST EUROMASTER Kolín3:10
2226. 02. 2022 17:00AŠ Mladá Boleslav ANeratovice B10:5
2226. 02. 2022 17:00Sokol Kosmonosy AAero Odolena Voda10:8
2327. 02. 2022 10:00Sokol Rudná ATTC Brandýs n.L C9:9
2327. 02. 2022 10:00Sokol KrchlebySokol Libice nad Cidlinou10:2
2327. 02. 2022 10:00TTC Bělá pod Bezdězem BST EUROMASTER Kolín3:10
2327. 02. 2022 10:00Sokol Kosmonosy ANeratovice B10:3
2327. 02. 2022 10:00AŠ Mladá Boleslav AAero Odolena Voda10:3
2404. 03. 2022 18:30Sokol KrchlebyTTC Bělá pod Bezdězem B10:0
2423. 02. 2022 20:00Sokol Libčice nad Vltavou ASokol Rudná A3:10
2405. 03. 2022 17:00ST Benešov ASokol Velké Popovice A10:5
2405. 03. 2022 17:00ST EUROMASTER KolínSokol Libice nad Cidlinou10:1
2405. 03. 2022 17:00Aero Odolena VodaNeratovice B10:1
2405. 03. 2022 17:00Sokol Kosmonosy AAŠ Mladá Boleslav A10:2
2512. 03. 2022 13:30Neratovice BTTC Bělá pod Bezdězem B9:9
2505. 03. 2022 10:00Aero Odolena VodaSokol Krchleby9:9
2512. 03. 2022 17:00Sokol Libice nad CidlinouSokol Rudná A7:10
2512. 03. 2022 17:00ST EUROMASTER KolínSokol Libčice nad Vltavou A10:0wo
2512. 03. 2022 17:00TTC Brandýs n.L CST Benešov A10:7
2627. 02. 2022 13:00
Herna TTC Bělá p.B.
Aero Odolena VodaTTC Bělá pod Bezdězem B10:4
2601. 03. 2022 19:00Neratovice BSokol Krchleby2:10
2613. 03. 2022 10:00ST EUROMASTER KolínSokol Rudná A10:8
2613. 03. 2022 10:00Sokol Libice nad CidlinouSokol Libčice nad Vltavou A10:5
2613. 03. 2022 10:00TTC Brandýs n.L CSokol Velké Popovice A10:1
2702. 04. 2022 17:00Sokol Velké Popovice ASokol Libice nad Cidlinou10:7
2702. 04. 2022 17:00ST Benešov AST EUROMASTER Kolín7:10
2718. 03. 2022 19:00Sokol Rudná ANeratovice B10:2
2702. 04. 2022 17:00Sokol Libčice nad Vltavou AAero Odolena Voda5:10
2702. 04. 2022 17:30TTC Bělá pod Bezdězem BAŠ Mladá Boleslav A1:10
2702. 04. 2022 17:00Sokol KrchlebySokol Kosmonosy A10:8
2803. 04. 2022 10:00ST Benešov ASokol Libice nad Cidlinou10:5
2803. 04. 2022 10:00Sokol Velké Popovice AST EUROMASTER Kolín5:10
2803. 04. 2022 10:00Sokol Libčice nad Vltavou ANeratovice B5:10
2803. 04. 2022 10:00Sokol Rudná AAero Odolena Voda9:9
2801. 04. 2022 18:30Sokol KrchlebyAŠ Mladá Boleslav A6:10
2803. 04. 2022 13:00TTC Bělá pod Bezdězem BSokol Kosmonosy A1:10
2909. 04. 2022 17:00AŠ Mladá Boleslav ASokol Rudná A3:10
2909. 04. 2022 17:00Sokol Kosmonosy ASokol Libčice nad Vltavou A10:1
2909. 04. 2022 13:30
Herna Neratovice
Sokol Velké Popovice ANeratovice B10:7
2909. 04. 2022 17:00Aero Odolena VodaST Benešov A10:1
2907. 04. 2022 19:00ST EUROMASTER KolínTTC Brandýs n.L C10:5
3010. 04. 2022 10:00Sokol Kosmonosy ASokol Rudná A6:10
3010. 04. 2022 10:00AŠ Mladá Boleslav ASokol Libčice nad Vltavou A10:1
3010. 04. 2022 10:00Aero Odolena VodaSokol Velké Popovice A10:4
3010. 04. 2022 13:00Neratovice BST Benešov A10:1
3005. 04. 2022 18:00Sokol Libice nad CidlinouTTC Brandýs n.L C6:10
1/123. 04. 2022 15:00ST EUROMASTER KolínSokol Krchleby11:7
1/123. 04. 2022 10:00Sokol Rudná ASokol Kosmonosy A10:8
1/222. 04. 2022 19:00Sokol KrchlebyST EUROMASTER Kolín11:7
1/224. 04. 2022 10:00Sokol Kosmonosy ASokol Rudná A11:7
2/130. 04. 2022 17:00ST EUROMASTER KolínSokol Kosmonosy A10:8
2/201. 05. 2022 10:00Sokol Kosmonosy AST EUROMASTER Kolín11:7
11/123. 04. 2022 17:00
Změna herny - Ke stadionu 375, O.Voda
Aero Odolena VodaSokol Libice nad Cidlinou10:8
11/224. 04. 2022 10:00Sokol Libice nad CidlinouAero Odolena Voda9:9
21/123. 04. 2022 17:00ST Benešov ANeratovice B12:6
21/224. 04. 2022 10:00Neratovice BST Benešov A12:6
Krajská soutěž 2.třídy A
102. 10. 2021 17:00TTC Příbram ASLAVOJ Obecnice B10:8
102. 10. 2021 17:00Slovan Lochovice BSokol Žebrák6:10
102. 10. 2021 17:00Sokol Příbram BSokol Voznice10:0
102. 10. 2021 17:00Sokol Hořovice BTatran Sedlčany C10:1
102. 10. 2021 17:00SK Březnice BSokol Mníšek pod Brdy B9:9
223. 10. 2021 17:00SLAVOJ Obecnice BSK Březnice B9:9
223. 10. 2021 17:00TTC Příbram ASokol Mníšek pod Brdy B10:5
223. 10. 2021 17:00Sokol ŽebrákViktoria Vestec A6:10
223. 10. 2021 13:30Sokol Příbram BSokol Hořovice B4:10
223. 10. 2021 17:00Sokol VozniceTatran Sedlčany C4:10
324. 10. 2021 10:00SLAVOJ Obecnice BSokol Mníšek pod Brdy B10:4
324. 10. 2021 10:00TTC Příbram ASK Březnice B10:8
324. 10. 2021 10:00
Herna V.Vestec
Slovan Lochovice BViktoria Vestec A1:10
324. 10. 2021 13:00Sokol Příbram BTatran Sedlčany C9:9
324. 10. 2021 10:00Sokol VozniceSokol Hořovice B0:10
430. 10. 2021 17:00SK Březnice BSokol Hořovice B9:9
430. 10. 2021 13:30Sokol Mníšek pod Brdy BTatran Sedlčany C10:2
430. 10. 2021 17:00Viktoria Vestec ASokol Voznice10:3
430. 10. 2021 13:30SLAVOJ Obecnice BSlovan Lochovice B10:1
430. 10. 2021 17:00TTC Příbram ASokol Žebrák10:0
531. 10. 2021 10:00SK Březnice BTatran Sedlčany C10:4
531. 10. 2021 14:00Sokol Mníšek pod Brdy BSokol Hořovice B7:10
531. 10. 2021 10:00Viktoria Vestec ASokol Příbram B9:9
531. 10. 2021 10:00SLAVOJ Obecnice BSokol Žebrák10:2
531. 10. 2021 10:00TTC Příbram ASlovan Lochovice B10:1
613. 11. 2021 17:00SK Březnice BSlovan Lochovice B10:0
613. 11. 2021 17:00Sokol ŽebrákSokol Mníšek pod Brdy B2:10
613. 11. 2021 13:30Sokol Příbram BSLAVOJ Obecnice B7:10
613. 11. 2021 17:00Sokol VozniceTTC Příbram A2:10
613. 11. 2021 13:30Tatran Sedlčany CViktoria Vestec A8:10
714. 11. 2021 10:00Slovan Lochovice BSokol Mníšek pod Brdy B3:10
714. 11. 2021 10:00SK Březnice BSokol Žebrák10:1
714. 11. 2021 13:00Sokol Příbram BTTC Příbram A5:10
714. 11. 2021 10:00Sokol VozniceSLAVOJ Obecnice B4:10
714. 11. 2021 10:00Sokol Hořovice BViktoria Vestec A10:1
827. 11. 2021 13:30Sokol Mníšek pod Brdy BViktoria Vestec A10:8
827. 11. 2021 13:30SLAVOJ Obecnice BSokol Hořovice B2:10
827. 11. 2021 17:00TTC Příbram ATatran Sedlčany C10:8
827. 11. 2021 17:00Slovan Lochovice BSokol Příbram B9:9
827. 11. 2021 17:00Sokol ŽebrákSokol Voznice10:6
928. 11. 2021 10:00SK Březnice BViktoria Vestec A10:4
928. 11. 2021 13:00SLAVOJ Obecnice BTatran Sedlčany C10:4
928. 11. 2021 10:00TTC Příbram ASokol Hořovice B4:10
928. 11. 2021 10:00Slovan Lochovice BSokol Voznice10:4
928. 11. 2021 10:00Sokol ŽebrákSokol Příbram B6:10
1011. 12. 2021 13:30Sokol Příbram BSK Březnice B7:10
1011. 12. 2021 17:00Sokol VozniceSokol Mníšek pod Brdy B2:10
1011. 12. 2021 17:00Sokol Hořovice BSlovan Lochovice B10:2
1011. 12. 2021 13:30Tatran Sedlčany CSokol Žebrák5:10
1011. 12. 2021 17:00Viktoria Vestec ATTC Příbram A10:3
1112. 12. 2021 13:00Sokol Příbram BSokol Mníšek pod Brdy B5:10
1112. 12. 2021 10:00Sokol VozniceSK Březnice B2:10
1112. 12. 2021 10:00Sokol Hořovice BSokol Žebrák10:1
1112. 12. 2021 13:00Tatran Sedlčany CSlovan Lochovice B10:5
1112. 12. 2021 10:00Viktoria Vestec ASLAVOJ Obecnice B10:1
1215. 01. 2022 13:30SLAVOJ Obecnice BTTC Příbram A10:8
1215. 01. 2022 17:00Sokol ŽebrákSlovan Lochovice B10:6
1215. 01. 2022 17:00Sokol VozniceSokol Příbram B2:10
1214. 01. 2022 17:00Tatran Sedlčany CSokol Hořovice B2:10
1215. 01. 2022 13:30Sokol Mníšek pod Brdy BSK Březnice B10:5
1329. 01. 2022 17:00SK Březnice BSLAVOJ Obecnice B10:8
1329. 01. 2022 13:30Sokol Mníšek pod Brdy BTTC Příbram A10:5
1329. 01. 2022 17:00Viktoria Vestec ASokol Žebrák10:8
1329. 01. 2022 17:00Sokol Hořovice BSokol Příbram B10:1
1329. 01. 2022 13:30Tatran Sedlčany CSokol Voznice10:4
1430. 01. 2022 13:00Sokol Mníšek pod Brdy BSLAVOJ Obecnice B10:3
1430. 01. 2022 10:00SK Březnice BTTC Příbram A10:7
1430. 01. 2022 10:00Viktoria Vestec ASlovan Lochovice B10:1
1430. 01. 2022 13:00Tatran Sedlčany CSokol Příbram B10:4
1430. 01. 2022 10:00Sokol Hořovice BSokol Voznice10:2
1512. 02. 2022 18:00Sokol Hořovice BSK Březnice B10:3
1519. 03. 2022 10:00Tatran Sedlčany CSokol Mníšek pod Brdy B2:10
1512. 02. 2022 17:00Sokol VozniceViktoria Vestec A0:10
1512. 02. 2022 17:00Slovan Lochovice BSLAVOJ Obecnice B10:1
1512. 02. 2022 17:00Sokol ŽebrákTTC Příbram A3:10
1609. 03. 2022 17:00Tatran Sedlčany CSK Březnice B1:10
1613. 02. 2022 10:00Sokol Hořovice BSokol Mníšek pod Brdy B10:4
1613. 02. 2022 13:00Sokol Příbram BViktoria Vestec A7:10
1613. 02. 2022 10:00Sokol ŽebrákSLAVOJ Obecnice B8:10
1613. 02. 2022 10:00Slovan Lochovice BTTC Příbram A8:10
1726. 02. 2022 18:00Slovan Lochovice BSK Březnice B10:4
1726. 02. 2022 13:30Sokol Mníšek pod Brdy BSokol Žebrák10:1
1726. 02. 2022 17:00SLAVOJ Obecnice BSokol Příbram B6:10
1726. 02. 2022 17:00TTC Příbram ASokol Voznice10:0
1726. 02. 2022 17:00Viktoria Vestec ATatran Sedlčany C10:3
1827. 02. 2022 13:00Sokol Mníšek pod Brdy BSlovan Lochovice B10:4
1827. 02. 2022 10:00Sokol ŽebrákSK Březnice B5:10
1827. 02. 2022 10:00TTC Příbram ASokol Příbram B10:3
1827. 02. 2022 10:00SLAVOJ Obecnice BSokol Voznice10:5
1827. 02. 2022 10:00Viktoria Vestec ASokol Hořovice B6:10
1912. 03. 2022 17:00Viktoria Vestec ASokol Mníšek pod Brdy B10:3
1912. 03. 2022 17:00Sokol Hořovice BSLAVOJ Obecnice B10:2
1912. 03. 2022 13:30Tatran Sedlčany CTTC Příbram A10:6
1912. 03. 2022 13:30Sokol Příbram BSlovan Lochovice B6:10
1912. 03. 2022 17:00Sokol VozniceSokol Žebrák2:10
2013. 03. 2022 10:00Viktoria Vestec ASK Březnice B9:9
2013. 03. 2022 13:00Tatran Sedlčany CSLAVOJ Obecnice B6:10
2013. 03. 2022 10:00Sokol Hořovice BTTC Příbram A10:2
2013. 03. 2022 10:00Sokol VozniceSlovan Lochovice B5:10
2013. 03. 2022 13:00Sokol Příbram BSokol Žebrák6:10
2102. 04. 2022 17:00SK Březnice BSokol Příbram B10:6
2102. 04. 2022 13:30Sokol Mníšek pod Brdy BSokol Voznice10:2
2102. 04. 2022 17:00Slovan Lochovice BSokol Hořovice B10:4
2102. 04. 2022 17:00Sokol ŽebrákTatran Sedlčany C10:5
2102. 04. 2022 18:30TTC Příbram AViktoria Vestec A6:10
2203. 04. 2022 13:00Sokol Mníšek pod Brdy BSokol Příbram B10:6
2203. 04. 2022 10:00SK Březnice BSokol Voznice10:1
2203. 04. 2022 10:00Sokol ŽebrákSokol Hořovice B10:8
2203. 04. 2022 14:00Slovan Lochovice BTatran Sedlčany C10:5
2203. 04. 2022 13:00SLAVOJ Obecnice BViktoria Vestec A10:8
1/109. 04. 2022 17:00Sokol Hořovice BSK Březnice B18:0wo
1/109. 04. 2022 17:00Sokol Mníšek pod Brdy BViktoria Vestec A0:18wo
1/210. 04. 2022 13:00SK Březnice BSokol Hořovice B0:18wo
1/210. 04. 2022 10:00Viktoria Vestec ASokol Mníšek pod Brdy B18:0wo
2/109. 04. 2022 17:00Sokol Hořovice BViktoria Vestec A13:5
2/210. 04. 2022 10:00Viktoria Vestec ASokol Hořovice B0:18wo
11/109. 04. 2022 17:00Slovan Lochovice BSokol Voznice10:1
11/109. 04. 2022 13:30Tatran Sedlčany CSokol Příbram B11:7
11/210. 04. 2022 10:00Sokol VozniceSlovan Lochovice B0:18wo
11/210. 04. 2022 13:00Sokol Příbram BTatran Sedlčany C11:7
12/123. 04. 2022 17:00Slovan Lochovice BTatran Sedlčany C12:6
12/224. 04. 2022 10:00Tatran Sedlčany CSlovan Lochovice B5:13
Krajská soutěž 2.třídy B
101. 10. 2021 18:30Sokol Hudlice BSokol Stochov-Honice A8:10
102. 10. 2021 17:00TTC Kladno CSokol Dříň A10:8
102. 10. 2021 17:00Sokol UnhošťSokol Králův Dvůr B10:0
108. 10. 2021 18:00Sokol Lány BLokomotiva Zdice B10:6
129. 09. 2021 19:30Sokol BuštěhradÚholičky10:8
223. 10. 2021 13:30Sokol Hudlice BSokol Buštěhrad10:8
223. 10. 2021 17:00Sokol Stochov-Honice AÚholičky10:5
223. 10. 2021 17:00Sokol Dříň ASokol Rakovník9:9
223. 10. 2021 17:00Sokol UnhošťSokol Lány B4:10
223. 10. 2021 13:30Sokol Králův Dvůr BLokomotiva Zdice B8:10
324. 10. 2021 13:00Sokol Hudlice BÚholičky9:9
305. 10. 2021 18:45Sokol Stochov-Honice ASokol Buštěhrad10:5
324. 10. 2021 10:00TTC Kladno CSokol Rakovník10:7
322. 10. 2021 19:00Sokol UnhošťLokomotiva Zdice B10:6
324. 10. 2021 13:00Sokol Králův Dvůr BSokol Lány B6:10
430. 10. 2021 17:00Sokol BuštěhradSokol Lány B3:10
430. 10. 2021 17:00ÚholičkyLokomotiva Zdice B10:5
430. 10. 2021 13:30Sokol RakovníkSokol Králův Dvůr B9:9
430. 10. 2021 13:30Sokol Hudlice BTTC Kladno C10:3
426. 10. 2021 18:30Sokol Stochov-Honice ASokol Dříň A10:4
531. 10. 2021 10:00Sokol BuštěhradLokomotiva Zdice B10:3
515. 10. 2021 19:30ÚholičkySokol Lány B7:10
531. 10. 2021 13:00Sokol RakovníkSokol Unhošť9:9
531. 10. 2021 13:00Sokol Hudlice BSokol Dříň A10:4
531. 10. 2021 10:00Sokol Stochov-Honice ATTC Kladno C10:1
613. 11. 2021 17:00TTC Kladno CSokol Buštěhrad2:10
613. 11. 2021 17:00Sokol Dříň AÚholičky5:10
613. 11. 2021 17:00Sokol UnhošťSokol Hudlice B10:4
613. 11. 2021 13:30Sokol Králův Dvůr BSokol Stochov-Honice A2:10
609. 11. 2021 18:30Lokomotiva Zdice BSokol Rakovník10:6
714. 11. 2021 10:00TTC Kladno CÚholičky10:8
714. 11. 2021 10:00Sokol Dříň ASokol Buštěhrad10:5
714. 11. 2021 10:00Sokol UnhošťSokol Stochov-Honice A8:10
714. 11. 2021 13:00Sokol Králův Dvůr BSokol Hudlice B10:4
714. 11. 2021 10:00Sokol Lány BSokol Rakovník10:8
807. 11. 2021 17:00ÚholičkySokol Rakovník10:4
827. 11. 2021 13:30Sokol Hudlice BSokol Lány B10:5
827. 11. 2021 17:00Sokol Stochov-Honice ALokomotiva Zdice B10:5
827. 11. 2021 17:00TTC Kladno CSokol Unhošť9:9
827. 11. 2021 17:00Sokol Dříň ASokol Králův Dvůr B10:3
928. 11. 2021 10:00Sokol BuštěhradSokol Rakovník10:8
928. 11. 2021 13:00Sokol Hudlice BLokomotiva Zdice B10:4
928. 11. 2021 10:00Sokol Stochov-Honice ASokol Lány B10:0
928. 11. 2021 10:00TTC Kladno CSokol Králův Dvůr B10:3
928. 11. 2021 10:00Sokol Dříň ASokol Unhošť10:3
1008. 12. 2021 19:00Sokol UnhošťSokol Buštěhrad5:10
1011. 12. 2021 13:30Sokol Králův Dvůr BÚholičky10:6
1011. 12. 2021 17:00Sokol Lány BTTC Kladno C10:1
1011. 12. 2021 17:00Lokomotiva Zdice BSokol Dříň A6:10
1011. 12. 2021 13:30Sokol RakovníkSokol Stochov-Honice A10:2
1112. 12. 2021 10:00Sokol UnhošťÚholičky5:10
1112. 12. 2021 13:00Sokol Králův Dvůr BSokol Buštěhrad7:10
1112. 12. 2021 10:00Sokol Lány BSokol Dříň A10:6
1112. 12. 2021 10:00Lokomotiva Zdice BTTC Kladno C7:10
1112. 12. 2021 13:00Sokol RakovníkSokol Hudlice B10:7
1215. 01. 2022 17:00Sokol Stochov-Honice ASokol Hudlice B7:10
1215. 01. 2022 17:00Sokol Dříň ATTC Kladno C10:4
1215. 01. 2022 13:30Sokol Králův Dvůr BSokol Unhošť10:8
1213. 01. 2022 18:00Lokomotiva Zdice BSokol Lány B4:10
1211. 01. 2022 19:30ÚholičkySokol Buštěhrad10:8
1329. 01. 2022 17:00Sokol BuštěhradSokol Hudlice B10:2
1329. 01. 2022 17:00ÚholičkySokol Stochov-Honice A9:9
1329. 01. 2022 13:30Sokol RakovníkSokol Dříň A6:10
1329. 01. 2022 17:00Sokol Lány BSokol Unhošť10:8
1327. 01. 2022 18:30Lokomotiva Zdice BSokol Králův Dvůr B4:10
1430. 01. 2022 10:00ÚholičkySokol Hudlice B10:2
1430. 01. 2022 10:00Sokol BuštěhradSokol Stochov-Honice A10:7
1430. 01. 2022 13:00Sokol RakovníkTTC Kladno C10:4
1430. 01. 2022 10:00Lokomotiva Zdice BSokol Unhošť10:4
1428. 01. 2022 18:30Sokol Lány BSokol Králův Dvůr B10:1
1512. 02. 2022 17:00Sokol Lány BSokol Buštěhrad3:10
1510. 02. 2022 19:30Lokomotiva Zdice BÚholičky9:9
1512. 02. 2022 13:30Sokol Králův Dvůr BSokol Rakovník7:10
1512. 02. 2022 17:00TTC Kladno CSokol Hudlice B10:6
1505. 02. 2022 13:00Sokol Dříň ASokol Stochov-Honice A10:7
1607. 02. 2022 19:00Lokomotiva Zdice BSokol Buštěhrad10:8
1609. 02. 2022 19:30Sokol Lány BÚholičky10:8
1613. 02. 2022 10:00Sokol UnhošťSokol Rakovník10:7
1606. 02. 2022 10:00Sokol Dříň ASokol Hudlice B10:5
1613. 02. 2022 10:00TTC Kladno CSokol Stochov-Honice A10:7
1719. 01. 2022 19:30Sokol BuštěhradTTC Kladno C10:5
1726. 02. 2022 17:00ÚholičkySokol Dříň A10:6
1716. 02. 2022 19:00Sokol Hudlice BSokol Unhošť9:9
1726. 02. 2022 17:00Sokol Stochov-Honice ASokol Králův Dvůr B10:6
1721. 02. 2022 18:30Sokol RakovníkLokomotiva Zdice B9:9
1827. 02. 2022 10:00ÚholičkyTTC Kladno C10:6
1827. 02. 2022 10:00Sokol BuštěhradSokol Dříň A8:10
1827. 02. 2022 10:00Sokol Stochov-Honice ASokol Unhošť9:9
1825. 02. 2022 18:00Sokol Hudlice BSokol Králův Dvůr B2:10
1822. 02. 2022 19:00Sokol RakovníkSokol Lány B6:10
1912. 03. 2022 13:30Sokol RakovníkÚholičky7:10
1912. 03. 2022 17:00Sokol Lány BSokol Hudlice B10:8
1912. 03. 2022 15:00Lokomotiva Zdice BSokol Stochov-Honice A8:10
1912. 03. 2022 17:00Sokol UnhošťTTC Kladno C9:9
1912. 03. 2022 13:30Sokol Králův Dvůr BSokol Dříň A10:4
2013. 03. 2022 13:00Sokol RakovníkSokol Buštěhrad9:9
2013. 03. 2022 10:00Lokomotiva Zdice BSokol Hudlice B10:1
2013. 03. 2022 10:00Sokol Lány BSokol Stochov-Honice A10:7
2013. 03. 2022 13:00Sokol Králův Dvůr BTTC Kladno C4:10
2013. 03. 2022 10:00Sokol UnhošťSokol Dříň A9:9
2102. 04. 2022 17:00Sokol BuštěhradSokol Unhošť10:2
2124. 03. 2022 19:30ÚholičkySokol Králův Dvůr B5:10
2131. 03. 2022 18:00TTC Kladno CSokol Lány B10:5
2101. 04. 2022 18:30Sokol Dříň ALokomotiva Zdice B0:10
2102. 04. 2022 17:00Sokol Stochov-Honice ASokol Rakovník4:10
2203. 04. 2022 10:00ÚholičkySokol Unhošť10:4
2203. 04. 2022 10:00Sokol BuštěhradSokol Králův Dvůr B10:1
2230. 03. 2022 19:00Sokol Dříň ASokol Lány B7:10
2203. 04. 2022 10:00TTC Kladno CLokomotiva Zdice B10:5
2203. 04. 2022 13:00Sokol Hudlice BSokol Rakovník5:10
1/109. 04. 2022 17:00ÚholičkySokol Lány B4:14
1/109. 04. 2022 17:00Sokol BuštěhradSokol Stochov-Honice A18:0wo
1/210. 04. 2022 14:00Sokol Lány BÚholičky18:0wo
1/210. 04. 2022 10:00Sokol Stochov-Honice ASokol Buštěhrad0:18wo
2/122. 04. 2022 18:30Sokol BuštěhradSokol Lány B10:8
2/224. 04. 2022 10:00Sokol Lány BSokol Buštěhrad10:8
11/109. 04. 2022 17:00Sokol Králův Dvůr BSokol Unhošť7:11
11/109. 04. 2022 17:00Lokomotiva Zdice BSokol Hudlice B18:0wo
11/210. 04. 2022 10:00Sokol UnhošťSokol Králův Dvůr B14:4
11/210. 04. 2022 10:00Sokol Hudlice BLokomotiva Zdice B0:18wo
12/121. 04. 2022 18:30Lokomotiva Zdice BSokol Unhošť10:8
12/220. 04. 2022 19:00Sokol UnhošťLokomotiva Zdice B7:11
Krajská soutěž 2.třídy C
102. 10. 2021 17:00Sokol PřezleticeDynamo Nelahozeves A10:4
102. 10. 2021 10:00Lokomotiva Nymburk ASadská C6:10
102. 10. 2021 10:00Neratovice CSokol Malín B10:0
102. 10. 2021 13:30AŠ Mladá Boleslav BSokol Otradovice10:5
102. 10. 2021 17:00Sokol Dolní BeřkoviceSokol Všetaty A4:10
212. 10. 2021 18:30Sokol PřezleticeSokol Dolní Beřkovice10:8
223. 10. 2021 17:00
Herna S.Všetaty
Dynamo Nelahozeves ASokol Všetaty A9:9
223. 10. 2021 17:00Sokol Mnichovo Hradiště BAŠ Mladá Boleslav B7:10
223. 10. 2021 17:00Sadská CNeratovice C6:10
223. 10. 2021 17:00Lokomotiva Nymburk ASokol Malín B9:9
324. 10. 2021 10:00
Herna S.Všetaty
Sokol PřezleticeSokol Všetaty A9:9
324. 10. 2021 10:00Dynamo Nelahozeves ASokol Dolní Beřkovice10:5
324. 10. 2021 10:00Sokol Mnichovo Hradiště BSokol Otradovice10:0
324. 10. 2021 13:00Sadská CSokol Malín B10:4
324. 10. 2021 10:00Lokomotiva Nymburk ANeratovice C5:10
430. 10. 2021 17:00Sokol Dolní BeřkoviceNeratovice C8:10
430. 10. 2021 17:00Sokol Všetaty ASokol Malín B10:2
430. 10. 2021 13:30AŠ Mladá Boleslav BSadská C10:3
430. 10. 2021 17:00Sokol OtradoviceLokomotiva Nymburk A2:10
430. 10. 2021 17:00Sokol PřezleticeSokol Mnichovo Hradiště B9:9
531. 10. 2021 10:00Sokol Dolní BeřkoviceSokol Malín B10:2
531. 10. 2021 10:00Sokol Všetaty ANeratovice C9:9
531. 10. 2021 13:00AŠ Mladá Boleslav BLokomotiva Nymburk A10:7
531. 10. 2021 11:00Sokol OtradoviceSadská C2:10
531. 10. 2021 10:00Dynamo Nelahozeves ASokol Mnichovo Hradiště B9:9
613. 11. 2021 17:00Sokol Mnichovo Hradiště BSokol Dolní Beřkovice10:5
613. 11. 2021 17:00Sadská CSokol Přezletice10:6
613. 11. 2021 17:00Lokomotiva Nymburk ADynamo Nelahozeves A10:7
613. 11. 2021 10:00Neratovice CAŠ Mladá Boleslav B10:6
613. 11. 2021 17:00Sokol Malín BSokol Otradovice9:9
714. 11. 2021 10:00Sokol Mnichovo Hradiště BSokol Všetaty A10:2
714. 11. 2021 13:00Sadská CDynamo Nelahozeves A5:10
714. 11. 2021 10:00Lokomotiva Nymburk ASokol Přezletice10:8
714. 11. 2021 17:00Neratovice CSokol Otradovice10:1
714. 11. 2021 10:00Sokol Malín BAŠ Mladá Boleslav B9:9
827. 11. 2021 17:00Sokol Dolní BeřkoviceAŠ Mladá Boleslav B10:1
827. 11. 2021 17:00Sokol Všetaty ASokol Otradovice10:4
827. 11. 2021 17:00Sokol PřezleticeNeratovice C9:9
827. 11. 2021 17:00Dynamo Nelahozeves ASokol Malín B10:1
827. 11. 2021 17:00Sokol Mnichovo Hradiště BSadská C7:10
928. 11. 2021 10:00Sokol Dolní BeřkoviceSokol Otradovice10:5
928. 11. 2021 10:00Sokol Všetaty AAŠ Mladá Boleslav B9:9
928. 11. 2021 10:00Sokol PřezleticeSokol Malín B10:0
928. 11. 2021 10:00Dynamo Nelahozeves ANeratovice C6:10
928. 11. 2021 10:00Sokol Mnichovo Hradiště BLokomotiva Nymburk A10:4
1011. 12. 2021 17:00Sadská CSokol Dolní Beřkovice10:4
1011. 12. 2021 17:00Lokomotiva Nymburk ASokol Všetaty A10:5
1011. 12. 2021 10:00Neratovice CSokol Mnichovo Hradiště B9:9
1011. 12. 2021 13:30AŠ Mladá Boleslav BSokol Přezletice4:10
1011. 12. 2021 17:00Sokol OtradoviceDynamo Nelahozeves A9:9
1112. 12. 2021 13:00Sadská CSokol Všetaty A9:9
1112. 12. 2021 10:00Lokomotiva Nymburk ASokol Dolní Beřkovice10:8
1112. 12. 2021 10:00Sokol Malín BSokol Mnichovo Hradiště B1:10
1112. 12. 2021 13:00AŠ Mladá Boleslav BDynamo Nelahozeves A4:10
1112. 12. 2021 11:00Sokol OtradoviceSokol Přezletice3:10
1215. 01. 2022 17:00Dynamo Nelahozeves ASokol Přezletice10:3
1215. 01. 2022 17:00Sadská CLokomotiva Nymburk A10:5
1215. 01. 2022 17:00Sokol Malín BNeratovice C9:9
1215. 01. 2022 17:00Sokol OtradoviceAŠ Mladá Boleslav B2:10
1215. 01. 2022 17:00Sokol Všetaty ASokol Dolní Beřkovice10:4
1329. 01. 2022 17:00Sokol Dolní BeřkoviceSokol Přezletice10:4
1329. 01. 2022 17:00
Herna D.Nelahozeves
Sokol Všetaty ADynamo Nelahozeves A10:6
1329. 01. 2022 13:30AŠ Mladá Boleslav BSokol Mnichovo Hradiště B10:6
1329. 01. 2022 10:00Neratovice CSadská C10:4
1329. 01. 2022 17:00
Herna L.Nymburk
Sokol Malín BLokomotiva Nymburk A2:10
1430. 01. 2022 10:00
Herna S.Přezletice
Sokol Všetaty ASokol Přezletice8:10
1430. 01. 2022 10:00Sokol Dolní BeřkoviceDynamo Nelahozeves A10:7
1430. 01. 2022 11:00Sokol OtradoviceSokol Mnichovo Hradiště B3:10
1430. 01. 2022 10:00Sokol Malín BSadská C7:10
1430. 01. 2022 17:00Neratovice CLokomotiva Nymburk A10:2
1512. 02. 2022 10:00Neratovice CSokol Dolní Beřkovice10:6
1512. 02. 2022 17:00Sokol Malín BSokol Všetaty A3:10
1512. 02. 2022 17:00Sadská CAŠ Mladá Boleslav B10:2
1512. 02. 2022 17:00Lokomotiva Nymburk ASokol Otradovice10:6
1512. 02. 2022 17:00Sokol Mnichovo Hradiště BSokol Přezletice10:5
1613. 02. 2022 10:00Sokol Malín BSokol Dolní Beřkovice2:10
1613. 02. 2022 17:00Neratovice CSokol Všetaty A10:3
1613. 02. 2022 10:00Lokomotiva Nymburk AAŠ Mladá Boleslav B4:10
1613. 02. 2022 13:00Sadská CSokol Otradovice10:3
1613. 02. 2022 15:00Sokol Mnichovo Hradiště BDynamo Nelahozeves A10:3
1726. 02. 2022 17:00Sokol Dolní BeřkoviceSokol Mnichovo Hradiště B5:10
1726. 02. 2022 17:00Sokol PřezleticeSadská C3:10
1726. 02. 2022 17:00Dynamo Nelahozeves ALokomotiva Nymburk A9:9
1726. 02. 2022 13:30AŠ Mladá Boleslav BNeratovice C10:6
1726. 02. 2022 17:00Sokol OtradoviceSokol Malín B10:6
1827. 02. 2022 10:00Sokol Všetaty ASokol Mnichovo Hradiště B5:10
1827. 02. 2022 10:00Dynamo Nelahozeves ASadská C10:7
1827. 02. 2022 10:00Sokol PřezleticeLokomotiva Nymburk A6:10
1827. 02. 2022 11:00Sokol OtradoviceNeratovice C3:10
1827. 02. 2022 13:00AŠ Mladá Boleslav BSokol Malín B10:3
1912. 03. 2022 13:30AŠ Mladá Boleslav BSokol Dolní Beřkovice6:10
1912. 03. 2022 17:00Sokol OtradoviceSokol Všetaty A2:10
1912. 03. 2022 10:00Neratovice CSokol Přezletice10:1
1912. 03. 2022 17:00
Herna SKP Olympia K.Hora
Sokol Malín BDynamo Nelahozeves A10:0wo
1912. 03. 2022 17:00Sadská CSokol Mnichovo Hradiště B9:9
2013. 03. 2022 11:00Sokol OtradoviceSokol Dolní Beřkovice2:10
2013. 03. 2022 13:00AŠ Mladá Boleslav BSokol Všetaty A10:5
2013. 03. 2022 10:00
Herna SKP Olympia K.Hora
Sokol Malín BSokol Přezletice2:10
2013. 03. 2022 17:00Neratovice CDynamo Nelahozeves A10:0
2011. 03. 2022 18:30Lokomotiva Nymburk ASokol Mnichovo Hradiště B1:10
2102. 04. 2022 17:00Sokol Dolní BeřkoviceSadská C10:6
2102. 04. 2022 17:00Sokol Všetaty ALokomotiva Nymburk A10:6
2102. 04. 2022 17:00Sokol Mnichovo Hradiště BNeratovice C10:1
2102. 04. 2022 17:00Sokol PřezleticeAŠ Mladá Boleslav B10:0
2102. 04. 2022 17:00Dynamo Nelahozeves ASokol Otradovice10:4
2203. 04. 2022 10:00Sokol Všetaty ASadská C7:10
2203. 04. 2022 10:00Sokol Dolní BeřkoviceLokomotiva Nymburk A10:0
2203. 04. 2022 10:00Sokol Mnichovo Hradiště BSokol Malín B10:2
2203. 04. 2022 10:00Dynamo Nelahozeves AAŠ Mladá Boleslav B1:10
2203. 04. 2022 10:00Sokol PřezleticeSokol Otradovice10:4
1/109. 04. 2022 17:00Neratovice CAŠ Mladá Boleslav B7:11
1/109. 04. 2022 17:00Sokol Mnichovo Hradiště BSadská C12:6
1/210. 04. 2022 13:00AŠ Mladá Boleslav BNeratovice C13:5
1/210. 04. 2022 13:00Sadská CSokol Mnichovo Hradiště B11:7
2/123. 04. 2022 17:00Sokol Mnichovo Hradiště BAŠ Mladá Boleslav B12:6
2/224. 04. 2022 10:00AŠ Mladá Boleslav BSokol Mnichovo Hradiště B0:18wo
11/109. 04. 2022 17:00Lokomotiva Nymburk ASokol Otradovice16:2
11/109. 04. 2022 14:00Dynamo Nelahozeves ASokol Malín B15:3
11/210. 04. 2022 11:00Sokol OtradoviceLokomotiva Nymburk A11:7
11/210. 04. 2022 10:00Sokol Malín BDynamo Nelahozeves A10:8
12/123. 04. 2022 17:00Lokomotiva Nymburk ADynamo Nelahozeves A0:18wo
12/224. 04. 2022 10:00Dynamo Nelahozeves ALokomotiva Nymburk A18:0wo
Krajská soutěž 2.třídy D
102. 10. 2021 17:00Sokol Čáslav BSokol Uhlířské Janovice A10:7
102. 10. 2021 17:00Sokol Močovice ATTC Říčany B9:9
102. 10. 2021 17:00Sokol Velký OsekSokol Malín A7:10
127. 09. 2021 18:30Sokol Velké Popovice BST Benešov B10:6
102. 10. 2021 17:00SK Nová Ves I. ATTC Žehuň10:6
223. 10. 2021 17:00Sokol Čáslav BSK Nová Ves I. A10:8
223. 10. 2021 17:00Sokol Uhlířské Janovice ATTC Žehuň4:10
217. 10. 2021 10:00Sokol Močovice ASokol Velké Popovice B10:5
223. 10. 2021 13:30TTC Říčany BST Benešov B10:3
223. 10. 2021 17:00Sokol Malín ASokol Kostelec nad Černými lesy10:3
324. 10. 2021 10:00Sokol Čáslav BTTC Žehuň7:10
324. 10. 2021 10:00Sokol Uhlířské Janovice ASK Nová Ves I. A10:5
324. 10. 2021 10:00Sokol Močovice AST Benešov B9:9
324. 10. 2021 13:00TTC Říčany BSokol Velké Popovice B10:3
324. 10. 2021 10:00Sokol Kostelec nad Černými lesySokol Velký Osek1:10
426. 10. 2021 18:30SK Nová Ves I. ASokol Velký Osek0:10
430. 10. 2021 17:00
Herna SK Městec Králové
TTC ŽehuňSokol Malín A4:10
430. 10. 2021 13:30ST Benešov BSokol Kostelec nad Černými lesy10:8
430. 10. 2021 17:00Sokol Čáslav BSokol Močovice A10:8
430. 10. 2021 17:00Sokol Uhlířské Janovice ATTC Říčany B2:10
520. 10. 2021 18:30SK Nová Ves I. ASokol Malín A2:10
531. 10. 2021 10:00
Herna SK Městec Králové
TTC ŽehuňSokol Velký Osek4:10
531. 10. 2021 10:00Sokol Velké Popovice BSokol Kostelec nad Černými lesy10:5
531. 10. 2021 10:00Sokol Čáslav BTTC Říčany B10:7
531. 10. 2021 10:00Sokol Uhlířské Janovice ASokol Močovice A4:10
606. 11. 2021 17:00Sokol Močovice ASK Nová Ves I. A10:7
613. 11. 2021 13:30TTC Říčany BTTC Žehuň10:3
613. 11. 2021 17:00Sokol Kostelec nad Černými lesySokol Uhlířské Janovice A4:10
613. 11. 2021 17:00Sokol Velký OsekSokol Velké Popovice B10:1
613. 11. 2021 17:00Sokol Malín AST Benešov B10:5
714. 11. 2021 10:00Sokol Močovice ATTC Žehuň4:10
714. 11. 2021 13:00TTC Říčany BSK Nová Ves I. A10:3
714. 11. 2021 10:00Sokol Kostelec nad Černými lesySokol Čáslav B6:10
714. 11. 2021 10:00Sokol Velký OsekST Benešov B10:6
714. 11. 2021 10:00Sokol Malín ASokol Velké Popovice B10:3
827. 11. 2021 17:00SK Nová Ves I. ASokol Velké Popovice B5:10
827. 11. 2021 14:30TTC ŽehuňST Benešov B9:9
827. 11. 2021 17:00Sokol Čáslav BSokol Velký Osek1:10
827. 11. 2021 17:00Sokol Uhlířské Janovice ASokol Malín A7:10
827. 11. 2021 13:30TTC Říčany BSokol Kostelec nad Černými lesy10:1
919. 11. 2021 18:00SK Nová Ves I. AST Benešov B0:10
928. 11. 2021 10:00TTC ŽehuňSokol Velké Popovice B10:3
928. 11. 2021 10:00Sokol Čáslav BSokol Malín A0:10
928. 11. 2021 10:00Sokol Uhlířské Janovice ASokol Velký Osek3:10
928. 11. 2021 10:00Sokol Močovice ASokol Kostelec nad Černými lesy10:2
1011. 12. 2021 17:00Sokol Kostelec nad Černými lesyTTC Žehuň1:10
1011. 12. 2021 17:00Sokol Velký OsekSokol Močovice A10:4
1011. 12. 2021 17:00Sokol Malín ATTC Říčany B10:3
1011. 12. 2021 17:00Sokol Velké Popovice BSokol Čáslav B9:9
1011. 12. 2021 13:30ST Benešov BSokol Uhlířské Janovice A10:1
1112. 12. 2021 10:00Sokol Kostelec nad Černými lesySK Nová Ves I. A10:6
1112. 12. 2021 10:00Sokol Velký OsekTTC Říčany B10:6
1112. 12. 2021 10:00Sokol Malín ASokol Močovice A10:3
1112. 12. 2021 10:00Sokol Velké Popovice BSokol Uhlířské Janovice A10:4
1112. 12. 2021 10:00ST Benešov BSokol Čáslav B10:2
1215. 01. 2022 17:00Sokol Uhlířské Janovice ASokol Čáslav B7:10
1215. 01. 2022 13:30TTC Říčany BSokol Močovice A10:2
1215. 01. 2022 17:00Sokol Malín ASokol Velký Osek5:10
1215. 01. 2022 13:30ST Benešov BSokol Velké Popovice B10:4
1215. 01. 2022 17:00TTC ŽehuňSK Nová Ves I. A10:6
1329. 01. 2022 17:00SK Nová Ves I. ASokol Čáslav B7:10
1329. 01. 2022 17:00TTC ŽehuňSokol Uhlířské Janovice A10:4
1329. 01. 2022 17:00Sokol Velké Popovice BSokol Močovice A10:8
1329. 01. 2022 13:30ST Benešov BTTC Říčany B8:10
1329. 01. 2022 17:00Sokol Kostelec nad Černými lesySokol Malín A1:10
1430. 01. 2022 10:00TTC ŽehuňSokol Čáslav B9:9
1430. 01. 2022 10:00SK Nová Ves I. ASokol Uhlířské Janovice A7:10
1430. 01. 2022 10:00ST Benešov BSokol Močovice A5:10
1430. 01. 2022 10:00Sokol Velké Popovice BTTC Říčany B3:10
1430. 01. 2022 10:00Sokol Velký OsekSokol Kostelec nad Černými lesy10:1
1512. 02. 2022 17:00Sokol Velký OsekSK Nová Ves I. A10:1
1516. 01. 2022 10:00Sokol Malín ATTC Žehuň10:4
1512. 02. 2022 17:00Sokol Kostelec nad Černými lesyST Benešov B3:10
1512. 02. 2022 17:00Sokol Močovice ASokol Čáslav B7:10
1512. 02. 2022 13:30TTC Říčany BSokol Uhlířské Janovice A10:4
1611. 01. 2022 18:30Sokol Malín ASK Nová Ves I. A10:2
1613. 02. 2022 10:00Sokol Velký OsekTTC Žehuň10:2
1613. 02. 2022 10:00Sokol Kostelec nad Černými lesySokol Velké Popovice B3:10
1613. 02. 2022 13:00TTC Říčany BSokol Čáslav B10:6
1613. 02. 2022 10:00Sokol Močovice ASokol Uhlířské Janovice A10:6
1726. 02. 2022 17:00SK Nová Ves I. ASokol Močovice A2:10
1726. 02. 2022 17:00TTC ŽehuňTTC Říčany B10:4
1726. 02. 2022 17:00Sokol Uhlířské Janovice ASokol Kostelec nad Černými lesy9:9
1726. 02. 2022 17:00Sokol Velké Popovice BSokol Velký Osek3:10
1726. 02. 2022 13:30ST Benešov BSokol Malín A6:10
1827. 02. 2022 10:00TTC ŽehuňSokol Močovice A7:10
1827. 02. 2022 10:00SK Nová Ves I. ATTC Říčany B3:10
1827. 02. 2022 10:00Sokol Čáslav BSokol Kostelec nad Černými lesy10:6
1827. 02. 2022 10:00ST Benešov BSokol Velký Osek2:10
1827. 02. 2022 10:00Sokol Velké Popovice BSokol Malín A10:5
1911. 03. 2022 18:30Sokol Velké Popovice BSK Nová Ves I. A10:2
1912. 03. 2022 13:30ST Benešov BTTC Žehuň10:7
1912. 03. 2022 17:00Sokol Velký OsekSokol Čáslav B10:4
1912. 03. 2022 13:00
Herna S.Uhl.Janovice
Sokol Malín ASokol Uhlířské Janovice A10:2
1912. 03. 2022 17:00Sokol Kostelec nad Černými lesyTTC Říčany B4:10
2013. 03. 2022 10:00ST Benešov BSK Nová Ves I. A10:3
2013. 03. 2022 10:00Sokol Velké Popovice BTTC Žehuň10:5
2013. 03. 2022 10:00
Herna S.Čáslav
Sokol Malín ASokol Čáslav B10:6
2013. 03. 2022 10:00Sokol Velký OsekSokol Uhlířské Janovice A10:1
2013. 03. 2022 10:00Sokol Kostelec nad Černými lesySokol Močovice A10:8
2127. 03. 2022 10:00TTC ŽehuňSokol Kostelec nad Černými lesy10:0wo
2102. 04. 2022 17:00
Herna SKP Olympia K.Hora
Sokol Močovice ASokol Velký Osek4:10
2102. 04. 2022 13:30TTC Říčany BSokol Malín A6:10
2102. 04. 2022 17:00Sokol Čáslav BSokol Velké Popovice B3:10
2102. 04. 2022 17:00Sokol Uhlířské Janovice AST Benešov B5:10
2203. 04. 2022 10:00SK Nová Ves I. ASokol Kostelec nad Černými lesy1:10
2203. 04. 2022 13:00TTC Říčany BSokol Velký Osek10:6
2203. 04. 2022 10:00
Herna SKP Kutná Hora
Sokol Močovice ASokol Malín A5:10
2229. 03. 2022 19:00Sokol Uhlířské Janovice ASokol Velké Popovice B10:6
2203. 04. 2022 10:00Sokol Čáslav BST Benešov B7:10
1/109. 04. 2022 17:00Sokol Velký OsekST Benešov B18:0wo
1/109. 04. 2022 10:00TTC Říčany BSokol Malín A6:12
1/210. 04. 2022 10:00ST Benešov BSokol Velký Osek0:18wo
1/210. 04. 2022 10:00Sokol Malín ATTC Říčany B18:0wo
2/123. 04. 2022 17:00Sokol Velký OsekSokol Malín A12:6
2/224. 04. 2022 10:00Sokol Malín ASokol Velký Osek10:8
11/109. 04. 2022 17:00SK Nová Ves I. ASokol Močovice A0:18wo
11/109. 04. 2022 17:00Sokol Uhlířské Janovice ASokol Kostelec nad Černými lesy18:0wo
11/210. 04. 2022 10:00
Herna SKP Olympia K.Hora
Sokol Močovice ASK Nová Ves I. A18:0wo
11/210. 04. 2022 10:00Sokol Kostelec nad Černými lesySokol Uhlířské Janovice A0:18wo
12/123. 04. 2022 17:00Sokol Uhlířské Janovice ASokol Močovice A8:10
12/224. 04. 2022 10:00
Herna SKP Olympia K.Hora
Sokol Močovice ASokol Uhlířské Janovice A9:9
Český pohár I.stupeň 2022
1/118. 01. 2022 17:00Sokol HředleSokol Buštěhrad B9:1
1/121. 01. 2022 19:00Sokol Dříň ALokomotiva Zdice A1:9
1/121. 01. 2022 19:00Baník SKST RynholecSokol Dříň B7:3
1/110. 01. 2022 19:00Lokomotiva Zdice BSokol Buštěhrad A4:6
1/118. 01. 2022 18:15SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BSK Nová Ves I. A3:7
1/120. 01. 2022 18:30KlučovÚholičky6:4
1/118. 01. 2022 18:00Sokol Písková LhotaSokol Kosmonosy B6:4
2/103. 02. 2022 18:00Sokol HředleSokol Lány 24:6
2/101. 02. 2022 17:30SLAVOJ ObecniceKK Rakovník7:3
2/128. 01. 2022 18:00Lokomotiva Zdice ASTC Slaný B8:2
2/112. 02. 2022 09:30Baník SKST RynholecKST Rakovník2:8
2/104. 02. 2022 19:30Sokol Buštěhrad ASpartak Čelákovice5:5
2/104. 02. 2022 18:00SK Nová Ves I. ASokol Kosmonosy A4:6
2/108. 02. 2022 18:30KlučovSokol Rudná5:5
2/101. 02. 2022 18:00Sokol Písková LhotaSadská B3:7
3/122. 02. 2022 17:30SLAVOJ ObecniceSokol Lány 24:6
3/118. 02. 2022 18:00Lokomotiva Zdice AKST Rakovník5:5
3/114. 02. 2022 19:30Sokol Kosmonosy ASokol Buštěhrad A9:1
3/118. 02. 2022 18:00Sokol RudnáSadská B5:5
4/104. 03. 2022 18:00Lokomotiva Zdice ASokol Lány 22:8
4/104. 03. 2022 18:30Sokol Kosmonosy ASokol Rudná5:5
5/125. 03. 2022 18:30Sokol Kosmonosy ASokol Lány 29:1
Kvalifikace o KS2
114. 05. 2022 17:00Sokol Příbram BSokol Malín B11:7
215. 05. 2022 10:00Sokol Malín BSokol Příbram B9:9

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy