Výsledky
Divize muži
118. 09. 2021 17:00Orel jednota Silůvky ATJ Brno-Bystrc A9:9
118. 09. 2021 17:00SK Baník Ratíškovice AKST LVA A6:10
118. 09. 2021 17:00TJ Sokol Klobouky u Brna AOrel jednota Ivančice A8:10
118. 09. 2021 10:30SKST PLUS Hodonín CTJ Sokol Hlubočany A10:3
118. 09. 2021 09:30TJ Holásky BMK Řeznovice A5:10
118. 09. 2021 18:30KST Blansko BKST DRAGON Vyškov A10:5
118. 09. 2021 17:30TJ Sokol Brno I ATJ Sokol Rebešovice A10:6
219. 09. 2021 10:00Orel jednota Silůvky AKST LVA A10:4
219. 09. 2021 10:00SK Baník Ratíškovice ATJ Brno-Bystrc A6:10
219. 09. 2021 10:00STK Zbraslavec AOrel jednota Ivančice A10:3
219. 09. 2021 10:00SKST PLUS Hodonín CMK Řeznovice A10:0
217. 09. 2021 18:30TJ Holásky BTJ Sokol Hlubočany A10:6
217. 09. 2021 18:30KST Blansko BTJ Sokol Rebešovice A7:10
219. 09. 2021 10:30TJ Sokol Brno I AKST DRAGON Vyškov A10:4
302. 10. 2021 16:30TJ Brno-Bystrc AKST DRAGON Vyškov A10:1
302. 10. 2021 18:30KST LVA ATJ Sokol Rebešovice A7:10
302. 10. 2021 17:30TJ Sokol Hlubočany AKST Blansko B4:10
302. 10. 2021 10:00MK Řeznovice ATJ Sokol Brno I A10:4
302. 10. 2021 17:00Orel jednota Ivančice ASKST PLUS Hodonín C3:10
302. 10. 2021 17:00Orel jednota Silůvky ATJ Sokol Klobouky u Brna A10:2
302. 10. 2021 17:00SK Baník Ratíškovice ASTK Zbraslavec A9:9
403. 10. 2021 10:00TJ Brno-Bystrc ATJ Sokol Rebešovice A5:10
401. 10. 2021 19:00KST LVA AKST DRAGON Vyškov A10:0
403. 10. 2021 10:00TJ Sokol Hlubočany ATJ Sokol Brno I A3:10
403. 10. 2021 10:00MK Řeznovice AKST Blansko B6:10
402. 10. 2021 10:00Orel jednota Ivančice ATJ Holásky B10:6
403. 10. 2021 10:00Orel jednota Silůvky ASTK Zbraslavec A10:7
403. 10. 2021 10:00SK Baník Ratíškovice ATJ Sokol Klobouky u Brna A5:10
523. 10. 2021 15:00TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Brno-Bystrc A4:10
523. 10. 2021 17:30STK Zbraslavec AKST LVA A7:10
523. 10. 2021 13:30SKST PLUS Hodonín COrel jednota Silůvky A10:6
523. 10. 2021 18:30TJ Holásky BSK Baník Ratíškovice A10:3
519. 10. 2021 18:00KST Blansko BOrel jednota Ivančice A10:1
523. 10. 2021 18:00KST DRAGON Vyškov ATJ Sokol Hlubočany A1:10
522. 10. 2021 19:00TJ Sokol Rebešovice AMK Řeznovice A7:10
622. 10. 2021 18:30TJ Sokol Klobouky u Brna AKST LVA A3:10
624. 10. 2021 10:00STK Zbraslavec ATJ Brno-Bystrc A7:10
624. 10. 2021 10:00SKST PLUS Hodonín CSK Baník Ratíškovice A10:0
622. 10. 2021 18:30TJ Holásky BOrel jednota Silůvky A8:10
624. 10. 2021 10:30TJ Sokol Brno I AOrel jednota Ivančice A9:9
621. 10. 2021 18:00KST DRAGON Vyškov AMK Řeznovice A3:10
623. 10. 2021 10:00TJ Sokol Rebešovice ATJ Sokol Hlubočany A10:2
730. 10. 2021 16:30TJ Brno-Bystrc ATJ Sokol Hlubočany A10:3
730. 10. 2021 18:30KST LVA AMK Řeznovice A10:6
728. 10. 2021 18:00KST DRAGON Vyškov AOrel jednota Ivančice A10:8
730. 10. 2021 17:00Orel jednota Silůvky AKST Blansko B10:8
730. 10. 2021 17:00SK Baník Ratíškovice ATJ Sokol Brno I A6:10
730. 10. 2021 15:00TJ Sokol Klobouky u Brna ASKST PLUS Hodonín C2:10
730. 10. 2021 17:30STK Zbraslavec ATJ Holásky B10:5
831. 10. 2021 10:00TJ Brno-Bystrc AMK Řeznovice A1:10
829. 10. 2021 19:00KST LVA ATJ Sokol Hlubočany A10:4
830. 10. 2021 17:00Orel jednota Ivančice ATJ Sokol Rebešovice A8:10
831. 10. 2021 10:00Orel jednota Silůvky ATJ Sokol Brno I A10:3
831. 10. 2021 10:00SK Baník Ratíškovice AKST Blansko B5:10
829. 10. 2021 18:30TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Holásky B8:10
831. 10. 2021 10:00STK Zbraslavec ASKST PLUS Hodonín C3:10
913. 11. 2021 17:00SKST PLUS Hodonín CTJ Brno-Bystrc A10:2
913. 11. 2021 18:30TJ Holásky BKST LVA A7:10
912. 11. 2021 18:30KST Blansko BTJ Sokol Klobouky u Brna A10:2
913. 11. 2021 17:30TJ Sokol Brno I ASTK Zbraslavec A10:3
913. 11. 2021 18:00KST DRAGON Vyškov AOrel jednota Silůvky A3:10
913. 11. 2021 17:30TJ Sokol Rebešovice ASK Baník Ratíškovice A10:4
909. 11. 2021 18:30
Chřestová 262/22, 66491 Ivančice
TJ Sokol Hlubočany AOrel jednota Ivančice A10:7
1014. 11. 2021 10:00SKST PLUS Hodonín CKST LVA A10:8
1012. 11. 2021 18:30TJ Holásky BTJ Brno-Bystrc A8:10
1010. 11. 2021 18:30KST Blansko BSTK Zbraslavec A10:2
1014. 11. 2021 10:30TJ Sokol Brno I ATJ Sokol Klobouky u Brna A10:3
1012. 11. 2021 18:00KST DRAGON Vyškov ASK Baník Ratíškovice A1:10
1013. 11. 2021 10:00TJ Sokol Rebešovice AOrel jednota Silůvky A7:10
1012. 11. 2021 18:00MK Řeznovice AOrel jednota Ivančice A10:8
1127. 11. 2021 16:30TJ Brno-Bystrc AOrel jednota Ivančice A9:9
1127. 11. 2021 17:00Orel jednota Silůvky ATJ Sokol Hlubočany A10:1
1127. 11. 2021 18:00SK Baník Ratíškovice AMK Řeznovice A9:9
1117. 12. 2021 18:00TJ Sokol Klobouky u Brna AKST DRAGON Vyškov A9:9
1127. 11. 2021 17:30STK Zbraslavec ATJ Sokol Rebešovice A3:10
1127. 11. 2021 17:00SKST PLUS Hodonín CKST Blansko B10:2
1127. 11. 2021 18:30TJ Holásky BTJ Sokol Brno I A6:10
1217. 12. 2021 19:00KST LVA AOrel jednota Ivančice A10:7
1228. 11. 2021 09:00Orel jednota Silůvky AMK Řeznovice A10:3
1228. 11. 2021 10:00SK Baník Ratíškovice ATJ Sokol Hlubočany A10:4
1226. 11. 2021 18:30TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Rebešovice A4:10
1213. 12. 2021 18:30STK Zbraslavec AKST DRAGON Vyškov A10:2
1228. 11. 2021 10:00SKST PLUS Hodonín CTJ Sokol Brno I A10:7
1226. 11. 2021 18:30TJ Holásky BKST Blansko B10:4
1311. 12. 2021 12:30KST Blansko BTJ Brno-Bystrc A7:10
1311. 12. 2021 17:30TJ Sokol Brno I AKST LVA A10:6
1311. 12. 2021 18:00KST DRAGON Vyškov ASKST PLUS Hodonín C0:10
1311. 12. 2021 17:30TJ Sokol Rebešovice ATJ Holásky B10:1
1311. 12. 2021 15:00TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Hlubočany A10:5
1311. 12. 2021 10:00MK Řeznovice ASTK Zbraslavec A10:5
1311. 12. 2021 17:00Orel jednota Ivančice AOrel jednota Silůvky A7:10
1409. 12. 2021 19:00KST Blansko BKST LVA A7:10
1409. 12. 2021 18:30TJ Sokol Brno I ATJ Brno-Bystrc A9:9
1409. 12. 2021 18:30KST DRAGON Vyškov ATJ Holásky B1:10
1411. 12. 2021 10:00TJ Sokol Rebešovice ASKST PLUS Hodonín C8:10
1412. 12. 2021 10:00STK Zbraslavec ATJ Sokol Hlubočany A10:2
1412. 12. 2021 10:00MK Řeznovice ATJ Sokol Klobouky u Brna A10:2
1411. 12. 2021 10:00Orel jednota Ivančice ASK Baník Ratíškovice A10:7
1513. 12. 2021 18:30Orel jednota Silůvky ASK Baník Ratíškovice A10:1
1518. 12. 2021 15:00TJ Sokol Klobouky u Brna ASTK Zbraslavec A9:9
1514. 12. 2021 18:30SKST PLUS Hodonín CTJ Holásky B10:8
1518. 12. 2021 18:30KST Blansko BTJ Sokol Brno I A4:10
1516. 12. 2021 18:00KST DRAGON Vyškov ATJ Sokol Rebešovice A4:10
1518. 12. 2021 17:30TJ Sokol Hlubočany AMK Řeznovice A9:9
1518. 12. 2021 16:30TJ Brno-Bystrc AKST LVA A10:2
1615. 01. 2022 18:00KST DRAGON Vyškov ATJ Brno-Bystrc A4:10
1615. 01. 2022 17:30TJ Sokol Rebešovice AKST LVA A10:5
1615. 01. 2022 18:30KST Blansko BTJ Sokol Hlubočany A6:10
1615. 01. 2022 17:30TJ Sokol Brno I AMK Řeznovice A10:3
1615. 01. 2022 17:00SKST PLUS Hodonín COrel jednota Ivančice A10:1
1615. 01. 2022 15:00TJ Sokol Klobouky u Brna AOrel jednota Silůvky A7:10
1615. 01. 2022 17:30STK Zbraslavec ASK Baník Ratíškovice A10:7
1715. 01. 2022 10:00TJ Sokol Rebešovice ATJ Brno-Bystrc A10:6
1714. 01. 2022 18:00KST DRAGON Vyškov AKST LVA A4:10
1716. 01. 2022 10:30TJ Sokol Brno I ATJ Sokol Hlubočany A10:3
1714. 01. 2022 18:30KST Blansko BMK Řeznovice A2:10
1714. 01. 2022 18:30TJ Holásky BOrel jednota Ivančice A10:5
1716. 01. 2022 10:00STK Zbraslavec AOrel jednota Silůvky A5:10
1714. 01. 2022 18:30TJ Sokol Klobouky u Brna ASK Baník Ratíškovice A10:8
1829. 01. 2022 16:30TJ Brno-Bystrc ATJ Sokol Klobouky u Brna A10:4
1815. 02. 2022 19:00KST LVA ASTK Zbraslavec A10:2
1829. 01. 2022 17:00Orel jednota Silůvky ASKST PLUS Hodonín C6:10
1829. 01. 2022 17:00SK Baník Ratíškovice ATJ Holásky B6:10
1829. 01. 2022 17:00Orel jednota Ivančice AKST Blansko B10:8
1825. 01. 2022 19:00TJ Sokol Hlubočany AKST DRAGON Vyškov A10:4
1825. 01. 2022 18:30MK Řeznovice ATJ Sokol Rebešovice A6:10
1928. 01. 2022 19:00KST LVA ATJ Sokol Klobouky u Brna A10:2
1930. 01. 2022 10:00TJ Brno-Bystrc ASTK Zbraslavec A10:4
1930. 01. 2022 10:00SK Baník Ratíškovice ASKST PLUS Hodonín C1:10
1928. 01. 2022 18:00Orel jednota Silůvky ATJ Holásky B10:5
1929. 01. 2022 10:00Orel jednota Ivančice ATJ Sokol Brno I A6:10
1930. 01. 2022 10:00MK Řeznovice AKST DRAGON Vyškov A10:3
1926. 01. 2022 18:30TJ Sokol Hlubočany ATJ Sokol Rebešovice A2:10
2012. 02. 2022 17:30TJ Sokol Hlubočany ATJ Brno-Bystrc A7:10
2012. 02. 2022 10:00MK Řeznovice AKST LVA A10:8
2012. 02. 2022 18:00Orel jednota Ivančice AKST DRAGON Vyškov A10:7
2012. 02. 2022 13:00
Anenská 54, Silůvky
KST Blansko BOrel jednota Silůvky A0:10
2012. 02. 2022 17:30TJ Sokol Brno I ASK Baník Ratíškovice A10:8
2012. 02. 2022 17:00SKST PLUS Hodonín CTJ Sokol Klobouky u Brna A10:2
2004. 03. 2022 18:00TJ Holásky BSTK Zbraslavec A4:10
2113. 02. 2022 10:00MK Řeznovice ATJ Brno-Bystrc A10:8
2113. 02. 2022 10:00TJ Sokol Hlubočany AKST LVA A6:10
2112. 02. 2022 10:00TJ Sokol Rebešovice AOrel jednota Ivančice A10:6
2113. 02. 2022 10:30TJ Sokol Brno I AOrel jednota Silůvky A6:10
2111. 02. 2022 18:30KST Blansko BSK Baník Ratíškovice A9:9
2118. 02. 2022 18:00TJ Holásky BTJ Sokol Klobouky u Brna A10:3
2111. 02. 2022 18:00SKST PLUS Hodonín CSTK Zbraslavec A10:2
2226. 02. 2022 16:30TJ Brno-Bystrc ASKST PLUS Hodonín C2:10
2226. 02. 2022 18:30KST LVA ATJ Holásky B10:5
2226. 02. 2022 15:00TJ Sokol Klobouky u Brna AKST Blansko B10:5
2226. 02. 2022 17:30STK Zbraslavec ATJ Sokol Brno I A10:8
2226. 02. 2022 17:00Orel jednota Silůvky AKST DRAGON Vyškov A10:0
2226. 02. 2022 17:00SK Baník Ratíškovice ATJ Sokol Rebešovice A2:10
2222. 02. 2022 19:00
kulturní dům Hlubočany 22
Orel jednota Ivančice ATJ Sokol Hlubočany A4:10
2325. 02. 2022 19:00KST LVA ASKST PLUS Hodonín C1:10
2326. 02. 2022 10:00TJ Brno-Bystrc ATJ Holásky B7:10
2327. 02. 2022 10:00STK Zbraslavec AKST Blansko B10:0
2325. 02. 2022 18:30TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Brno I A3:10
2327. 02. 2022 10:00SK Baník Ratíškovice AKST DRAGON Vyškov A10:4
2327. 02. 2022 10:00Orel jednota Silůvky ATJ Sokol Rebešovice A10:4
2326. 02. 2022 10:00Orel jednota Ivančice AMK Řeznovice A8:10
2405. 03. 2022 17:00SK Baník Ratíškovice AOrel jednota Silůvky A4:10
2405. 03. 2022 17:30STK Zbraslavec ATJ Sokol Klobouky u Brna A10:2
2405. 03. 2022 16:00TJ Holásky BSKST PLUS Hodonín C2:10
2404. 03. 2022 18:00TJ Sokol Brno I AKST Blansko B10:3
2405. 03. 2022 17:30TJ Sokol Rebešovice AKST DRAGON Vyškov A10:4
2405. 03. 2022 10:00MK Řeznovice ATJ Sokol Hlubočany A10:2
2405. 03. 2022 18:30KST LVA ATJ Brno-Bystrc A9:9
2512. 03. 2022 17:00Orel jednota Ivančice ATJ Brno-Bystrc A0:10
2512. 03. 2022 17:30TJ Sokol Hlubočany AOrel jednota Silůvky A3:10
2512. 03. 2022 10:00MK Řeznovice ASK Baník Ratíškovice A6:10
2512. 03. 2022 18:00KST DRAGON Vyškov ATJ Sokol Klobouky u Brna A10:6
2512. 03. 2022 17:30TJ Sokol Rebešovice ASTK Zbraslavec A6:10
2512. 03. 2022 12:30KST Blansko BSKST PLUS Hodonín C10:8
2512. 03. 2022 17:30TJ Sokol Brno I ATJ Holásky B10:2
2612. 03. 2022 10:00Orel jednota Ivančice AKST LVA A8:10
2613. 03. 2022 10:00MK Řeznovice AOrel jednota Silůvky A10:4
2613. 03. 2022 10:00TJ Sokol Hlubočany ASK Baník Ratíškovice A9:9
2611. 03. 2022 17:30TJ Sokol Rebešovice ATJ Sokol Klobouky u Brna A10:0wo
2611. 03. 2022 18:00KST DRAGON Vyškov ASTK Zbraslavec A1:10
2613. 03. 2022 10:30TJ Sokol Brno I ASKST PLUS Hodonín C5:10
2611. 03. 2022 18:30KST Blansko BTJ Holásky B10:8
2702. 04. 2022 16:30TJ Brno-Bystrc AKST Blansko B10:2
2724. 03. 2022 19:00KST LVA ATJ Sokol Brno I A9:9
2702. 04. 2022 17:00SKST PLUS Hodonín CKST DRAGON Vyškov A10:0
2702. 04. 2022 18:30TJ Holásky BTJ Sokol Rebešovice A6:10
2702. 04. 2022 17:30TJ Sokol Hlubočany ATJ Sokol Klobouky u Brna A10:7
2702. 04. 2022 17:30STK Zbraslavec AMK Řeznovice A7:10
2702. 04. 2022 17:00Orel jednota Silůvky AOrel jednota Ivančice A10:1
2801. 04. 2022 19:00KST LVA AKST Blansko B10:3
2831. 03. 2022 18:45TJ Brno-Bystrc ATJ Sokol Brno I A6:10
2801. 04. 2022 18:30TJ Holásky BKST DRAGON Vyškov A10:1
2802. 04. 2022 10:30SKST PLUS Hodonín CTJ Sokol Rebešovice A10:2
2803. 04. 2022 10:00TJ Sokol Hlubočany ASTK Zbraslavec A10:7
2801. 04. 2022 18:30TJ Sokol Klobouky u Brna AMK Řeznovice A7:10
2803. 04. 2022 10:00SK Baník Ratíškovice AOrel jednota Ivančice A10:6
2909. 04. 2022 16:30TJ Brno-Bystrc AOrel jednota Silůvky A10:5
2909. 04. 2022 18:30KST LVA ASK Baník Ratíškovice A5:10
2909. 04. 2022 17:00Orel jednota Ivančice ATJ Sokol Klobouky u Brna A10:2
2906. 04. 2022 18:00TJ Sokol Hlubočany ASKST PLUS Hodonín C5:10
2909. 04. 2022 10:00MK Řeznovice ATJ Holásky B9:9
2909. 04. 2022 18:00KST DRAGON Vyškov AKST Blansko B8:10
2909. 04. 2022 14:00TJ Sokol Rebešovice ATJ Sokol Brno I A10:2
3008. 04. 2022 19:00KST LVA AOrel jednota Silůvky A10:5
3010. 04. 2022 10:00TJ Brno-Bystrc ASK Baník Ratíškovice A10:2
3009. 04. 2022 10:00Orel jednota Ivančice ASTK Zbraslavec A10:4
3005. 04. 2022 18:00MK Řeznovice ASKST PLUS Hodonín C7:10
3010. 04. 2022 10:00TJ Sokol Hlubočany ATJ Holásky B5:10
3009. 04. 2022 10:00TJ Sokol Rebešovice AKST Blansko B10:1
3008. 04. 2022 18:00KST DRAGON Vyškov ATJ Sokol Brno I A3:10
Krajská soutěž I. třídy A
118. 09. 2021 17:00Kunštát ATJ Brno-Bystrc B9:9
121. 09. 2021 18:30TJ Šošůvka AKST Blansko C10:3
115. 09. 2021 18:30MK Řeznovice BTJ Mokrá-Horákov A9:9
118. 09. 2021 17:00TTC Moravská Slavia Brno ETJ Sokol Hlubočany B10:5
118. 09. 2021 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CSK Kuřim A10:2
118. 09. 2021 13:00TJ Sokol Brno I BOrel jednota Silůvky B10:2
219. 09. 2021 10:00Kunštát AKST Blansko C3:10
220. 09. 2021 18:45TJ Šošůvka ATJ Brno-Bystrc B10:2
224. 09. 2021 18:00MK Řeznovice BTJ Sokol Hlubočany B10:5
219. 09. 2021 10:30TTC Moravská Slavia Brno ETJ Mokrá-Horákov A9:9
217. 09. 2021 18:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov COrel jednota Silůvky B10:7
217. 09. 2021 18:00TJ Sokol Brno I BSK Kuřim A10:5
302. 10. 2021 16:30TJ Brno-Bystrc BSK Kuřim A10:7
302. 10. 2021 17:00KST Blansko COrel jednota Silůvky B1:10
302. 10. 2021 10:30TJ Mokrá-Horákov AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C9:9
302. 10. 2021 13:00TJ Sokol Hlubočany BTJ Sokol Brno I B2:10
301. 10. 2021 18:00Kunštát AMK Řeznovice B3:10
302. 10. 2021 12:00TJ Šošůvka ATTC Moravská Slavia Brno E10:5
403. 10. 2021 10:00TJ Brno-Bystrc BOrel jednota Silůvky B6:10
401. 10. 2021 18:30KST Blansko CSK Kuřim A8:10
430. 09. 2021 18:30TJ Mokrá-Horákov ATJ Sokol Brno I B4:10
401. 10. 2021 19:00TJ Sokol Hlubočany BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C2:10
403. 10. 2021 10:00Kunštát ATTC Moravská Slavia Brno E2:10
430. 09. 2021 18:45TJ Šošůvka AMK Řeznovice B10:2
523. 10. 2021 18:00MK Řeznovice BTJ Brno-Bystrc B10:5
523. 10. 2021 17:00TTC Moravská Slavia Brno EKST Blansko C10:7
523. 10. 2021 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CKunštát A10:2
518. 10. 2021 18:30TJ Sokol Brno I BTJ Šošůvka A9:9
523. 10. 2021 17:30SK Kuřim ATJ Mokrá-Horákov A7:10
523. 10. 2021 17:00Orel jednota Silůvky BTJ Sokol Hlubočany B10:5
622. 10. 2021 18:00MK Řeznovice BKST Blansko C10:8
624. 10. 2021 10:30TTC Moravská Slavia Brno ETJ Brno-Bystrc B10:2
622. 10. 2021 18:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CTJ Šošůvka A7:10
622. 10. 2021 18:00TJ Sokol Brno I BKunštát A10:0
624. 10. 2021 10:00SK Kuřim ATJ Sokol Hlubočany B10:4
624. 10. 2021 10:00Orel jednota Silůvky BTJ Mokrá-Horákov A10:2
730. 10. 2021 10:00TJ Brno-Bystrc BTJ Mokrá-Horákov A6:10
730. 10. 2021 12:00KST Blansko CTJ Sokol Hlubočany B10:2
730. 10. 2021 17:00Kunštát ASK Kuřim A6:10
730. 10. 2021 17:30TJ Šošůvka AOrel jednota Silůvky B10:0
730. 10. 2021 18:00MK Řeznovice BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C10:1
730. 10. 2021 17:00TTC Moravská Slavia Brno ETJ Sokol Brno I B10:3
831. 10. 2021 10:00TJ Brno-Bystrc BTJ Sokol Hlubočany B10:7
829. 10. 2021 18:30KST Blansko CTJ Mokrá-Horákov A10:3
831. 10. 2021 10:00Kunštát AOrel jednota Silůvky B6:10
831. 10. 2021 10:00TJ Šošůvka ASK Kuřim A10:3
829. 10. 2021 18:00MK Řeznovice BTJ Sokol Brno I B10:8
829. 10. 2021 18:00TTC Moravská Slavia Brno EKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C10:7
913. 11. 2021 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CTJ Brno-Bystrc B10:8
913. 11. 2021 13:00TJ Sokol Brno I BKST Blansko C10:1
913. 11. 2021 17:30SK Kuřim AMK Řeznovice B1:10
913. 11. 2021 17:00Orel jednota Silůvky BTTC Moravská Slavia Brno E10:5
913. 11. 2021 17:00TJ Mokrá-Horákov AKunštát A10:0
924. 11. 2021 18:30TJ Sokol Hlubočany BTJ Šošůvka A1:10
1012. 11. 2021 18:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CKST Blansko C10:5
1012. 11. 2021 18:00TJ Sokol Brno I BTJ Brno-Bystrc B10:6
1014. 11. 2021 10:00SK Kuřim ATTC Moravská Slavia Brno E5:10
1014. 11. 2021 10:00Orel jednota Silůvky BMK Řeznovice B9:9
1001. 12. 2021 19:00TJ Mokrá-Horákov ATJ Šošůvka A6:10
1014. 11. 2021 10:00Kunštát ATJ Sokol Hlubočany B4:10
1127. 11. 2021 17:00Kunštát ATJ Šošůvka A1:10
1127. 11. 2021 18:00MK Řeznovice BTTC Moravská Slavia Brno E10:4
1124. 11. 2021 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CTJ Sokol Brno I B10:7
1127. 11. 2021 17:30SK Kuřim AOrel jednota Silůvky B5:10
1127. 11. 2021 09:00TJ Mokrá-Horákov ATJ Sokol Hlubočany B10:2
1127. 11. 2021 16:30TJ Brno-Bystrc BKST Blansko C10:7
1215. 01. 2022 17:30SK Kuřim ATJ Brno-Bystrc B10:5
1215. 01. 2022 17:00Orel jednota Silůvky BKST Blansko C10:2
1215. 01. 2022 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CTJ Mokrá-Horákov A2:10
1215. 01. 2022 13:00TJ Sokol Brno I BTJ Sokol Hlubočany B10:0
1215. 01. 2022 18:00MK Řeznovice BKunštát A10:1
1215. 01. 2022 17:00TTC Moravská Slavia Brno ETJ Šošůvka A10:8
1316. 01. 2022 10:00Orel jednota Silůvky BTJ Brno-Bystrc B10:3
1316. 01. 2022 10:00SK Kuřim AKST Blansko C9:9
1314. 01. 2022 18:00TJ Sokol Brno I BTJ Mokrá-Horákov A7:10
1314. 01. 2022 18:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CTJ Sokol Hlubočany B8:10
1316. 01. 2022 10:30TTC Moravská Slavia Brno EKunštát A10:0
1308. 01. 2022 18:00MK Řeznovice BTJ Šošůvka A10:8
1404. 03. 2022 18:30
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov
TJ Brno-Bystrc BMK Řeznovice B8:10
1429. 01. 2022 10:00KST Blansko CTTC Moravská Slavia Brno E5:10
1429. 01. 2022 17:00Kunštát AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C4:10
1429. 01. 2022 14:30TJ Šošůvka ATJ Sokol Brno I B10:4
1416. 02. 2022 18:30TJ Mokrá-Horákov ASK Kuřim A10:2
1429. 01. 2022 13:00TJ Sokol Hlubočany BOrel jednota Silůvky B6:10
1528. 01. 2022 17:00KST Blansko CMK Řeznovice B8:10
1523. 02. 2022 18:15
Vojtova 12, Brno - Střed, 639 00
TJ Brno-Bystrc BTTC Moravská Slavia Brno E10:4
1528. 01. 2022 18:30TJ Šošůvka AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C10:3
1530. 01. 2022 10:00Kunštát ATJ Sokol Brno I B4:10
1523. 02. 2022 18:30TJ Sokol Hlubočany BSK Kuřim A10:6
1530. 01. 2022 09:00TJ Mokrá-Horákov AOrel jednota Silůvky B10:2
1612. 02. 2022 17:30TJ Mokrá-Horákov ATJ Brno-Bystrc B6:10
1612. 02. 2022 13:00TJ Sokol Hlubočany BKST Blansko C4:10
1612. 02. 2022 17:30SK Kuřim AKunštát A10:0
1621. 02. 2022 18:00Orel jednota Silůvky BTJ Šošůvka A10:4
1602. 02. 2022 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CMK Řeznovice B2:10
1612. 02. 2022 13:00TJ Sokol Brno I BTTC Moravská Slavia Brno E10:7
1711. 02. 2022 19:00TJ Sokol Hlubočany BTJ Brno-Bystrc B3:10
1713. 02. 2022 09:00TJ Mokrá-Horákov AKST Blansko C8:10
1713. 02. 2022 10:00Orel jednota Silůvky BKunštát A10:0
1701. 03. 2022 18:00SK Kuřim ATJ Šošůvka A8:10
1711. 02. 2022 18:00TJ Sokol Brno I BMK Řeznovice B5:10
1711. 02. 2022 18:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CTTC Moravská Slavia Brno E2:10
1826. 02. 2022 16:30TJ Brno-Bystrc BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C10:5
1826. 02. 2022 10:00KST Blansko CTJ Sokol Brno I B3:10
1826. 02. 2022 18:00MK Řeznovice BSK Kuřim A10:2
1826. 02. 2022 17:00TTC Moravská Slavia Brno EOrel jednota Silůvky B8:10
1826. 02. 2022 17:00Kunštát ATJ Mokrá-Horákov A3:10
1817. 02. 2022 18:45TJ Šošůvka ATJ Sokol Hlubočany B10:3
1925. 02. 2022 18:30KST Blansko CKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C9:9
1927. 02. 2022 10:00TJ Brno-Bystrc BTJ Sokol Brno I B10:6
1927. 02. 2022 10:30TTC Moravská Slavia Brno ESK Kuřim A9:9
1925. 02. 2022 18:00MK Řeznovice BOrel jednota Silůvky B10:5
1924. 02. 2022 17:30TJ Šošůvka ATJ Mokrá-Horákov A10:3
1925. 02. 2022 19:00TJ Sokol Hlubočany BKunštát A10:2
2002. 03. 2022 19:00TJ Šošůvka AKunštát A10:1
2005. 03. 2022 17:00TTC Moravská Slavia Brno EMK Řeznovice B8:10
2007. 02. 2022 18:30TJ Sokol Brno I BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C10:2
2004. 03. 2022 18:00Orel jednota Silůvky BSK Kuřim A10:0
2004. 03. 2022 19:00TJ Sokol Hlubočany BTJ Mokrá-Horákov A8:10
2003. 03. 2022 18:30KST Blansko CTJ Brno-Bystrc B8:10
2110. 03. 2022 18:30TJ Brno-Bystrc BKunštát A10:1
2112. 03. 2022 10:00KST Blansko CTJ Šošůvka A8:10
2112. 03. 2022 17:00TJ Mokrá-Horákov AMK Řeznovice B6:10
2112. 03. 2022 13:00TJ Sokol Hlubočany BTTC Moravská Slavia Brno E9:9
2112. 03. 2022 17:30SK Kuřim AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C9:9
2122. 01. 2022 10:00Orel jednota Silůvky BTJ Sokol Brno I B10:1
2211. 03. 2022 18:30KST Blansko CKunštát A10:3
2213. 03. 2022 10:00TJ Brno-Bystrc BTJ Šošůvka A10:6
2211. 03. 2022 19:00TJ Sokol Hlubočany BMK Řeznovice B4:10
2213. 03. 2022 09:00TJ Mokrá-Horákov ATTC Moravská Slavia Brno E10:3
2213. 03. 2022 10:00Orel jednota Silůvky BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C10:2
2213. 03. 2022 10:00SK Kuřim ATJ Sokol Brno I B10:7
Krajská soutěž I. třídy B
118. 09. 2021 16:30TJ Sokol Brno-Židenice AKST LVA B10:6
118. 09. 2021 17:30TJ Jevišovka-Drnholec ASKST PLUS Hodonín D10:8
118. 09. 2021 18:00TJ Sokol Klobouky u Brna BKST Oltec Brno A1:10
118. 09. 2021 17:00TTC Moravská Slavia Brno DSK Slatina B10:7
118. 09. 2021 18:30TJ Sokol Lanžhot BTJ Sokol Kobylí A0:10
118. 09. 2021 16:00TJ Jiskra Strážnice ASK Baník Ratíškovice B10:0
217. 09. 2021 18:30TJ Sokol Brno-Židenice ASKST PLUS Hodonín D4:10
219. 09. 2021 10:00TJ Jevišovka-Drnholec AKST LVA B10:5
218. 09. 2021 10:00TJ Sokol Klobouky u Brna BSK Slatina B1:10
219. 09. 2021 10:30TTC Moravská Slavia Brno DKST Oltec Brno A10:5
217. 09. 2021 19:00TJ Sokol Lanžhot BSK Baník Ratíškovice B10:5
218. 09. 2021 10:00TJ Jiskra Strážnice ATJ Sokol Kobylí A10:2
302. 10. 2021 18:30KST LVA BTJ Sokol Kobylí A9:9
302. 10. 2021 13:00SKST PLUS Hodonín DSK Baník Ratíškovice B10:2
302. 10. 2021 17:00KST Oltec Brno ATJ Sokol Lanžhot B10:0wo
302. 10. 2021 18:00SK Slatina BTJ Jiskra Strážnice A10:7
302. 10. 2021 16:30TJ Sokol Brno-Židenice ATJ Sokol Klobouky u Brna B10:0
302. 10. 2021 17:30TJ Jevišovka-Drnholec ATTC Moravská Slavia Brno D7:10
403. 10. 2021 09:30KST LVA BSK Baník Ratíškovice B10:1
403. 10. 2021 10:00SKST PLUS Hodonín DTJ Sokol Kobylí A10:7
403. 10. 2021 10:30KST Oltec Brno ATJ Jiskra Strážnice A5:10
402. 10. 2021 10:00SK Slatina BTJ Sokol Lanžhot B10:0wo
401. 10. 2021 18:30TJ Sokol Brno-Židenice ATTC Moravská Slavia Brno D7:10
403. 10. 2021 10:00TJ Jevišovka-Drnholec ATJ Sokol Klobouky u Brna B10:0
523. 10. 2021 18:00TJ Sokol Klobouky u Brna BKST LVA B0:10
523. 10. 2021 17:00TTC Moravská Slavia Brno DSKST PLUS Hodonín D10:4
523. 10. 2021 18:30TJ Sokol Lanžhot BTJ Sokol Brno-Židenice A10:5
523. 10. 2021 16:00TJ Jiskra Strážnice ATJ Jevišovka-Drnholec A10:4
523. 10. 2021 17:00TJ Sokol Kobylí AKST Oltec Brno A10:0
523. 10. 2021 17:00SK Baník Ratíškovice BSK Slatina B4:10
623. 10. 2021 10:00TJ Sokol Klobouky u Brna BSKST PLUS Hodonín D0:10
624. 10. 2021 10:30TTC Moravská Slavia Brno DKST LVA B1:10
622. 10. 2021 19:00TJ Sokol Lanžhot BTJ Jevišovka-Drnholec A9:9
623. 10. 2021 10:00TJ Jiskra Strážnice ATJ Sokol Brno-Židenice A10:0
624. 10. 2021 10:00TJ Sokol Kobylí ASK Slatina B10:5
624. 10. 2021 10:00SK Baník Ratíškovice BKST Oltec Brno A8:10
730. 10. 2021 18:30KST LVA BKST Oltec Brno A10:3
730. 10. 2021 17:00SKST PLUS Hodonín DSK Slatina B10:3
730. 10. 2021 16:30TJ Sokol Brno-Židenice ATJ Sokol Kobylí A6:10
730. 10. 2021 17:30TJ Jevišovka-Drnholec ASK Baník Ratíškovice B10:2
730. 10. 2021 18:00TJ Sokol Klobouky u Brna BTJ Sokol Lanžhot B0:10
730. 10. 2021 17:00TTC Moravská Slavia Brno DTJ Jiskra Strážnice A3:10
831. 10. 2021 09:30KST LVA BSK Slatina B10:4
831. 10. 2021 10:00SKST PLUS Hodonín DKST Oltec Brno A10:3
829. 10. 2021 18:30TJ Sokol Brno-Židenice ASK Baník Ratíškovice B10:2
831. 10. 2021 10:00TJ Jevišovka-Drnholec ATJ Sokol Kobylí A9:9
830. 10. 2021 10:00TJ Sokol Klobouky u Brna BTJ Jiskra Strážnice A0:10
831. 10. 2021 10:30TTC Moravská Slavia Brno DTJ Sokol Lanžhot B10:0
913. 11. 2021 18:30TJ Sokol Lanžhot BKST LVA B9:9
913. 11. 2021 16:00TJ Jiskra Strážnice ASKST PLUS Hodonín D10:4
913. 11. 2021 14:30TJ Sokol Kobylí ATJ Sokol Klobouky u Brna B10:1
913. 11. 2021 17:00SK Baník Ratíškovice BTTC Moravská Slavia Brno D6:10
913. 11. 2021 17:00KST Oltec Brno ATJ Sokol Brno-Židenice A10:8
913. 11. 2021 18:00SK Slatina BTJ Jevišovka-Drnholec A8:10
1012. 11. 2021 19:00TJ Sokol Lanžhot BSKST PLUS Hodonín D10:6
1013. 11. 2021 10:00TJ Jiskra Strážnice AKST LVA B10:3
1014. 11. 2021 10:00TJ Sokol Kobylí ATTC Moravská Slavia Brno D10:3
1014. 11. 2021 10:00SK Baník Ratíškovice BTJ Sokol Klobouky u Brna B10:3
1014. 11. 2021 10:30KST Oltec Brno ATJ Jevišovka-Drnholec A5:10
1013. 11. 2021 10:00SK Slatina BTJ Sokol Brno-Židenice A7:10
1120. 11. 2021 18:00TJ Sokol Brno-Židenice ATJ Jevišovka-Drnholec A5:10
1127. 11. 2021 18:00TJ Sokol Klobouky u Brna BTTC Moravská Slavia Brno D4:10
1127. 11. 2021 18:30TJ Sokol Lanžhot BTJ Jiskra Strážnice A2:10
1127. 11. 2021 17:00TJ Sokol Kobylí ASK Baník Ratíškovice B10:5
1127. 11. 2021 17:00KST Oltec Brno ASK Slatina B9:9
1126. 11. 2021 19:00SKST PLUS Hodonín DKST LVA B10:4
1215. 01. 2022 17:00TJ Sokol Kobylí AKST LVA B10:4
1215. 01. 2022 17:00SK Baník Ratíškovice BSKST PLUS Hodonín D7:10
1215. 01. 2022 18:30TJ Sokol Lanžhot BKST Oltec Brno A9:9
1215. 01. 2022 16:00TJ Jiskra Strážnice ASK Slatina B10:0
1215. 01. 2022 18:00TJ Sokol Klobouky u Brna BTJ Sokol Brno-Židenice A3:10
1215. 01. 2022 17:00TTC Moravská Slavia Brno DTJ Jevišovka-Drnholec A10:8
1316. 01. 2022 10:00SK Baník Ratíškovice BKST LVA B7:10
1316. 01. 2022 10:00TJ Sokol Kobylí ASKST PLUS Hodonín D10:3
1315. 01. 2022 10:00TJ Jiskra Strážnice AKST Oltec Brno A10:1
1314. 01. 2022 19:00TJ Sokol Lanžhot BSK Slatina B5:10
1316. 01. 2022 10:30TTC Moravská Slavia Brno DTJ Sokol Brno-Židenice A10:7
1315. 01. 2022 10:00TJ Sokol Klobouky u Brna BTJ Jevišovka-Drnholec A0:10
1429. 01. 2022 18:30KST LVA BTJ Sokol Klobouky u Brna B10:2
1429. 01. 2022 17:00SKST PLUS Hodonín DTTC Moravská Slavia Brno D10:1
1428. 02. 2022 18:45TJ Sokol Brno-Židenice ATJ Sokol Lanžhot B10:6
1429. 01. 2022 17:30TJ Jevišovka-Drnholec ATJ Jiskra Strážnice A6:10
1429. 01. 2022 17:00KST Oltec Brno ATJ Sokol Kobylí A6:10
1429. 01. 2022 18:00SK Slatina BSK Baník Ratíškovice B10:4
1530. 01. 2022 10:00SKST PLUS Hodonín DTJ Sokol Klobouky u Brna B10:0
1530. 01. 2022 09:30KST LVA BTTC Moravská Slavia Brno D10:7
1528. 01. 2022 18:00TJ Jevišovka-Drnholec ATJ Sokol Lanžhot B10:8
1528. 01. 2022 18:30TJ Sokol Brno-Židenice ATJ Jiskra Strážnice A5:10
1529. 01. 2022 10:00SK Slatina BTJ Sokol Kobylí A9:9
1530. 01. 2022 10:30KST Oltec Brno ASK Baník Ratíškovice B10:1
1612. 02. 2022 16:00KST Oltec Brno AKST LVA B1:10
1612. 02. 2022 18:00SK Slatina BSKST PLUS Hodonín D9:9
1612. 02. 2022 17:00TJ Sokol Kobylí ATJ Sokol Brno-Židenice A10:1
1611. 02. 2022 19:30SK Baník Ratíškovice BTJ Jevišovka-Drnholec A4:10
1612. 02. 2022 18:30TJ Sokol Lanžhot BTJ Sokol Klobouky u Brna B10:3
1612. 02. 2022 16:00TJ Jiskra Strážnice ATTC Moravská Slavia Brno D9:9
1712. 02. 2022 10:00SK Slatina BKST LVA B10:6
1713. 02. 2022 10:30KST Oltec Brno ASKST PLUS Hodonín D1:10
1713. 02. 2022 10:00SK Baník Ratíškovice BTJ Sokol Brno-Židenice A5:10
1713. 02. 2022 10:00TJ Sokol Kobylí ATJ Jevišovka-Drnholec A10:3
1712. 02. 2022 10:00TJ Jiskra Strážnice ATJ Sokol Klobouky u Brna B10:0
1711. 02. 2022 19:00TJ Sokol Lanžhot BTTC Moravská Slavia Brno D10:8
1826. 02. 2022 18:30KST LVA BTJ Sokol Lanžhot B9:9
1826. 02. 2022 17:00SKST PLUS Hodonín DTJ Jiskra Strážnice A4:10
1826. 02. 2022 18:00TJ Sokol Klobouky u Brna BTJ Sokol Kobylí A1:10
1826. 02. 2022 17:00TTC Moravská Slavia Brno DSK Baník Ratíškovice B10:5
1826. 02. 2022 16:30TJ Sokol Brno-Židenice AKST Oltec Brno A10:3
1826. 02. 2022 17:30TJ Jevišovka-Drnholec ASK Slatina B10:8
1927. 02. 2022 10:00SKST PLUS Hodonín DTJ Sokol Lanžhot B10:5
1927. 02. 2022 09:30KST LVA BTJ Jiskra Strážnice A4:10
1927. 02. 2022 10:30TTC Moravská Slavia Brno DTJ Sokol Kobylí A8:10
1926. 02. 2022 10:00TJ Sokol Klobouky u Brna BSK Baník Ratíškovice B3:10
1925. 02. 2022 19:00TJ Jevišovka-Drnholec AKST Oltec Brno A10:1
1925. 02. 2022 18:30TJ Sokol Brno-Židenice ASK Slatina B10:8
2005. 03. 2022 17:30TJ Jevišovka-Drnholec ATJ Sokol Brno-Židenice A6:10
2005. 03. 2022 17:00TTC Moravská Slavia Brno DTJ Sokol Klobouky u Brna B10:2
2006. 03. 2022 10:00TJ Jiskra Strážnice ATJ Sokol Lanžhot B10:0wo
2005. 03. 2022 17:00SK Baník Ratíškovice BTJ Sokol Kobylí A1:10
2005. 03. 2022 18:00SK Slatina BKST Oltec Brno A10:5
2005. 03. 2022 18:30KST LVA BSKST PLUS Hodonín D10:7
2112. 03. 2022 18:30KST LVA BTJ Sokol Brno-Židenice A10:8
2112. 03. 2022 17:00SKST PLUS Hodonín DTJ Jevišovka-Drnholec A8:10
2110. 03. 2022 18:00KST Oltec Brno ATJ Sokol Klobouky u Brna BWO
2112. 03. 2022 18:00SK Slatina BTTC Moravská Slavia Brno D10:0
2112. 03. 2022 17:00TJ Sokol Kobylí ATJ Sokol Lanžhot B10:3
2112. 03. 2022 17:00SK Baník Ratíškovice BTJ Jiskra Strážnice A5:10
2213. 03. 2022 10:00SKST PLUS Hodonín DTJ Sokol Brno-Židenice A10:1
2213. 03. 2022 09:30KST LVA BTJ Jevišovka-Drnholec A4:10
2212. 03. 2022 10:00SK Slatina BTJ Sokol Klobouky u Brna B10:3
2213. 03. 2022 10:30KST Oltec Brno ATTC Moravská Slavia Brno D5:10
2213. 03. 2022 10:00SK Baník Ratíškovice BTJ Sokol Lanžhot B10:3
2213. 03. 2022 10:00TJ Sokol Kobylí ATJ Jiskra Strážnice A10:7
Krajská soutěž II. třídy A
118. 09. 2021 17:30TJ Sokol Rebešovice BTJ Sokol Brno I C9:9
118. 09. 2021 17:30TJ Vážany nad Litavou ATJ Sokol Rousínovec A10:8
125. 09. 2021 18:00MK Řeznovice CT.J. Sokol Svatobořice A10:4
118. 09. 2021 17:00TTC Komořany ATJ Velešovice A10:5
218. 09. 2021 10:00TJ Sokol Rebešovice BTJ Sokol Rousínovec A10:7
218. 09. 2021 10:00TJ Vážany nad Litavou ATJ Sokol Brno I C10:4
224. 09. 2021 18:00MK Řeznovice CTJ Velešovice A10:5
219. 09. 2021 10:00TTC Komořany AT.J. Sokol Svatobořice A7:10
302. 10. 2021 17:30T.J. Sokol Svatobořice AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E10:4
302. 10. 2021 17:30TJ Sokol Otnice ATJ Velešovice A10:4
302. 10. 2021 17:30TJ Sokol Rebešovice BMK Řeznovice C2:10
302. 10. 2021 17:30TJ Vážany nad Litavou ATTC Komořany A10:7
403. 10. 2021 10:00T.J. Sokol Svatobořice ATJ Sokol Otnice A9:9
401. 10. 2021 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ETJ Velešovice A8:10
402. 10. 2021 10:00TJ Sokol Rebešovice BTTC Komořany A10:5
402. 10. 2021 10:00TJ Vážany nad Litavou AMK Řeznovice C8:10
523. 10. 2021 18:00MK Řeznovice CTJ Sokol Brno I C10:7
523. 10. 2021 17:00TTC Komořany ATJ Sokol Rousínovec A10:2
523. 10. 2021 18:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ETJ Sokol Rebešovice B1:10
520. 11. 2021 09:00TJ Sokol Otnice ATJ Vážany nad Litavou A10:7
622. 10. 2021 18:00MK Řeznovice CTJ Sokol Rousínovec A10:3
624. 10. 2021 10:00TTC Komořany ATJ Sokol Brno I C10:5
622. 10. 2021 18:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ETJ Vážany nad Litavou A9:9
621. 11. 2021 17:30TJ Sokol Otnice ATJ Sokol Rebešovice B10:1
730. 10. 2021 16:30TJ Sokol Brno I CT.J. Sokol Svatobořice A7:10
730. 10. 2021 17:30TJ Sokol Rousínovec ATJ Velešovice A3:10
730. 10. 2021 10:00MK Řeznovice CKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E10:4
711. 12. 2021 16:00TTC Komořany ATJ Sokol Otnice A10:3
831. 10. 2021 14:30TJ Sokol Brno I CTJ Velešovice A3:10
831. 10. 2021 10:00TJ Sokol Rousínovec AT.J. Sokol Svatobořice A2:10
826. 11. 2021 18:00MK Řeznovice CTJ Sokol Otnice A10:3
831. 10. 2021 10:00TTC Komořany AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E10:4
913. 11. 2021 18:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ETJ Sokol Brno I C3:10
913. 11. 2021 17:30TJ Sokol Otnice ATJ Sokol Rousínovec A10:3
909. 11. 2021 18:00T.J. Sokol Svatobořice ATJ Sokol Rebešovice B9:9
913. 11. 2021 17:30TJ Vážany nad Litavou ATJ Velešovice A7:10
1012. 11. 2021 18:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ETJ Sokol Rousínovec A10:5
1014. 11. 2021 10:00TJ Sokol Otnice ATJ Sokol Brno I C6:10
1026. 10. 2021 18:00T.J. Sokol Svatobořice ATJ Vážany nad Litavou A10:3
1012. 11. 2021 18:00TJ Sokol Rebešovice BTJ Velešovice A10:8
1127. 11. 2021 17:30TJ Sokol Rebešovice BTJ Vážany nad Litavou A9:9
1127. 11. 2021 18:00MK Řeznovice CTTC Komořany A8:10
1127. 11. 2021 18:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ETJ Sokol Otnice A6:10
1127. 11. 2021 17:30T.J. Sokol Svatobořice ATJ Velešovice A10:0wo
1127. 11. 2021 16:30TJ Sokol Brno I CTJ Sokol Rousínovec A10:2
1215. 01. 2022 18:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ET.J. Sokol Svatobořice A4:10
1212. 01. 2022 18:00
Školní 352 Otnice,Tělocvična ZŠ
TJ Velešovice ATJ Sokol Otnice A10:3
1215. 01. 2022 18:00MK Řeznovice CTJ Sokol Rebešovice B10:5
1215. 01. 2022 17:00TTC Komořany ATJ Vážany nad Litavou A10:5
1316. 01. 2022 10:00TJ Sokol Otnice AT.J. Sokol Svatobořice A10:6
1314. 01. 2022 18:00
Znojmo, Sokolská 1272/12,vedle sportovní haly
TJ Velešovice AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E10:1
1316. 01. 2022 10:00TTC Komořany ATJ Sokol Rebešovice B9:9
1314. 01. 2022 18:00MK Řeznovice CTJ Vážany nad Litavou A10:3
1429. 01. 2022 16:30TJ Sokol Brno I CMK Řeznovice C4:10
1429. 01. 2022 17:30TJ Sokol Rousínovec ATTC Komořany A5:10
1429. 01. 2022 14:00TJ Sokol Rebešovice BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E10:1
1429. 01. 2022 17:30TJ Vážany nad Litavou ATJ Sokol Otnice A6:10
1530. 01. 2022 10:00TJ Sokol Rousínovec AMK Řeznovice C2:10
1530. 01. 2022 10:30TJ Sokol Brno I CTTC Komořany A8:10
1529. 01. 2022 10:00TJ Vážany nad Litavou AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E9:9
1529. 01. 2022 10:00TJ Sokol Rebešovice BTJ Sokol Otnice A8:10
1612. 02. 2022 17:30T.J. Sokol Svatobořice ATJ Sokol Brno I C9:9
1612. 02. 2022 17:30
herna Rousínov; Tyršova 1222/18
TJ Velešovice ATJ Sokol Rousínovec A10:1
1603. 02. 2022 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov EMK Řeznovice C3:10
1612. 02. 2022 17:30TJ Sokol Otnice ATTC Komořany A9:9
1713. 02. 2022 16:00
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno
TJ Velešovice ATJ Sokol Brno I C10:4
1713. 02. 2022 10:00T.J. Sokol Svatobořice ATJ Sokol Rousínovec A10:0
1713. 02. 2022 10:00TJ Sokol Otnice AMK Řeznovice C10:7
1722. 01. 2022 15:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ETTC Komořany A4:10
1826. 02. 2022 16:30TJ Sokol Brno I CKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E10:0
1826. 02. 2022 17:30TJ Sokol Rousínovec ATJ Sokol Otnice A4:10
1818. 02. 2022 18:00TJ Sokol Rebešovice BT.J. Sokol Svatobořice A3:10
1826. 02. 2022 17:30
Vážany nad Litavou č.p.67 kraj,tělocvična TJ
TJ Velešovice ATJ Vážany nad Litavou A10:3
1927. 02. 2022 10:00TJ Sokol Rousínovec AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E10:4
1927. 02. 2022 10:30TJ Sokol Brno I CTJ Sokol Otnice A10:7
1926. 02. 2022 10:00TJ Vážany nad Litavou AT.J. Sokol Svatobořice A9:9
1925. 02. 2022 18:00
Sportovní 113, Rebešovice, 66461,sportovní areál TJ Sokol Rebešovice
TJ Velešovice ATJ Sokol Rebešovice B10:4
2005. 03. 2022 17:30TJ Vážany nad Litavou ATJ Sokol Rebešovice B7:10
2005. 03. 2022 15:00TTC Komořany AMK Řeznovice C9:9
2005. 03. 2022 17:30TJ Sokol Otnice AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E10:2
2022. 02. 2022 18:00
Svatobořice-Mistřín, Vrbátky 348
TJ Velešovice AT.J. Sokol Svatobořice A10:5
2005. 03. 2022 17:30TJ Sokol Rousínovec ATJ Sokol Brno I C1:10
2112. 03. 2022 13:00TJ Sokol Brno I CTJ Sokol Rebešovice B10:2
2112. 03. 2022 17:30TJ Sokol Rousínovec ATJ Vážany nad Litavou A10:4
2112. 03. 2022 17:30T.J. Sokol Svatobořice AMK Řeznovice C6:10
2119. 02. 2022 16:00
Komořany č.150, okr.Vyškov,zelená budova
TJ Velešovice ATTC Komořany A3:10
2213. 03. 2022 10:00TJ Sokol Rousínovec ATJ Sokol Rebešovice B10:1
2211. 03. 2022 18:00TJ Sokol Brno I CTJ Vážany nad Litavou A10:1
2204. 03. 2022 18:00
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov
TJ Velešovice AMK Řeznovice C4:10
2220. 02. 2022 14:00T.J. Sokol Svatobořice ATTC Komořany A6:10
Krajská soutěž II. třídy B
118. 09. 2021 18:00KST DRAGON Vyškov BTTC Koral Tišnov B10:7
118. 09. 2021 17:30Velké Opatovice ATJ Mokrá-Horákov B0:10wo
118. 09. 2021 13:00STK Zbraslavec BTJ Lažánky A10:2
118. 09. 2021 14:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DTriangl Rájec A10:4
118. 09. 2021 17:00TJ Vysočany AKST Prace A7:10
219. 09. 2021 10:00SK Kuřim BTTC Koral Tišnov B9:9
219. 09. 2021 10:00Velké Opatovice ATJ Lažánky A7:10
217. 09. 2021 18:30STK Zbraslavec BTJ Mokrá-Horákov B10:3
219. 09. 2021 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DKST Prace A10:8
219. 09. 2021 10:00TJ Vysočany ATriangl Rájec A3:10
302. 10. 2021 16:00TTC Koral Tišnov BTriangl Rájec A3:10
302. 10. 2021 17:00TJ Mokrá-Horákov BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D5:10
302. 10. 2021 17:00TJ Lažánky ATJ Vysočany A10:5
302. 10. 2021 17:00KST DRAGON Vyškov BVelké Opatovice A7:10
302. 10. 2021 16:00SK Kuřim BSTK Zbraslavec B1:10
409. 11. 2021 18:00TTC Koral Tišnov BKST Prace A6:10
403. 10. 2021 09:00TJ Mokrá-Horákov BTJ Vysočany A2:10
403. 10. 2021 09:30TJ Lažánky AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D6:10
402. 10. 2021 10:00KST DRAGON Vyškov BSTK Zbraslavec B4:10
403. 10. 2021 10:00SK Kuřim BVelké Opatovice A6:10
523. 10. 2021 17:30Velké Opatovice ATTC Koral Tišnov B10:8
523. 10. 2021 14:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DKST DRAGON Vyškov B10:6
523. 10. 2021 18:15TJ Vysočany ASK Kuřim B10:5
523. 10. 2021 18:00Triangl Rájec ATJ Mokrá-Horákov B10:2
520. 10. 2021 18:30KST Prace ATJ Lažánky A9:9
622. 10. 2021 18:30STK Zbraslavec BTTC Koral Tišnov B10:6
624. 10. 2021 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DSK Kuřim B10:4
624. 10. 2021 10:00TJ Vysočany AKST DRAGON Vyškov B10:7
622. 10. 2021 18:30Triangl Rájec ATJ Lažánky A10:0
624. 10. 2021 10:30KST Prace ATJ Mokrá-Horákov B10:1
730. 10. 2021 16:00TTC Koral Tišnov BTJ Mokrá-Horákov B10:0
726. 10. 2021 18:30KST DRAGON Vyškov BTriangl Rájec A4:10
730. 10. 2021 17:30SK Kuřim BKST Prace A10:4
730. 10. 2021 17:30Velké Opatovice AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D10:4
730. 10. 2021 13:00STK Zbraslavec BTJ Vysočany A10:3
831. 10. 2021 10:00TTC Koral Tišnov BTJ Lažánky A3:10
830. 10. 2021 10:00KST DRAGON Vyškov BKST Prace A10:8
831. 10. 2021 10:00SK Kuřim BTriangl Rájec A5:10
831. 10. 2021 10:00Velké Opatovice ATJ Vysočany A10:5
829. 10. 2021 18:30STK Zbraslavec BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D9:9
913. 11. 2021 14:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DTTC Koral Tišnov B9:9
913. 11. 2021 14:00Triangl Rájec AVelké Opatovice A9:9
911. 11. 2021 18:30KST Prace ASTK Zbraslavec B6:10
913. 11. 2021 16:00TJ Mokrá-Horákov BKST DRAGON Vyškov B7:10
913. 11. 2021 17:00TJ Lažánky ASK Kuřim B10:1
1014. 11. 2021 10:00TJ Vysočany ATTC Koral Tišnov B10:3
1012. 11. 2021 18:30Triangl Rájec ASTK Zbraslavec B10:6
1014. 11. 2021 10:30KST Prace AVelké Opatovice A5:10
1014. 11. 2021 09:00TJ Mokrá-Horákov BSK Kuřim B3:10
1011. 11. 2021 18:30KST DRAGON Vyškov BTJ Lažánky A5:10
1127. 11. 2021 18:00KST DRAGON Vyškov BSK Kuřim B10:2
1127. 11. 2021 17:30Velké Opatovice ASTK Zbraslavec B10:7
1127. 11. 2021 14:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DTJ Vysočany A5:10
1127. 11. 2021 18:00Triangl Rájec AKST Prace A10:2
1127. 11. 2021 16:00TJ Mokrá-Horákov BTJ Lažánky A6:10
1215. 01. 2022 18:00Triangl Rájec ATTC Koral Tišnov B10:1
1215. 01. 2022 14:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DTJ Mokrá-Horákov B10:7
1215. 01. 2022 14:30TJ Vysočany ATJ Lažánky A10:8
1215. 01. 2022 17:30Velké Opatovice AKST DRAGON Vyškov B10:4
1215. 01. 2022 13:00STK Zbraslavec BSK Kuřim B10:2
1316. 01. 2022 10:30KST Prace ATTC Koral Tišnov B10:6
1316. 01. 2022 10:00TJ Vysočany ATJ Mokrá-Horákov B10:3
1316. 01. 2022 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DTJ Lažánky A5:10
1314. 01. 2022 18:30STK Zbraslavec BKST DRAGON Vyškov B10:4
1316. 01. 2022 10:00Velké Opatovice ASK Kuřim B10:0
1429. 01. 2022 16:00TTC Koral Tišnov BVelké Opatovice A7:10
1429. 01. 2022 18:00KST DRAGON Vyškov BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D10:6
1429. 01. 2022 17:30SK Kuřim BTJ Vysočany A4:10
1429. 01. 2022 17:00TJ Mokrá-Horákov BTriangl Rájec A0:10
1429. 01. 2022 15:30TJ Lažánky AKST Prace A10:6
1530. 01. 2022 10:00TTC Koral Tišnov BSTK Zbraslavec B5:10
1530. 01. 2022 10:00SK Kuřim BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D5:10
1529. 01. 2022 10:00KST DRAGON Vyškov BTJ Vysočany A10:4
1530. 01. 2022 09:30TJ Lažánky ATriangl Rájec A5:10
1530. 01. 2022 09:00TJ Mokrá-Horákov BKST Prace A4:10
1612. 02. 2022 17:00TJ Mokrá-Horákov BTTC Koral Tišnov B10:6
1612. 02. 2022 18:00Triangl Rájec AKST DRAGON Vyškov B10:2
1612. 02. 2022 17:00KST Prace ASK Kuřim B10:1
1612. 02. 2022 14:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DVelké Opatovice A3:10
1620. 02. 2022 10:00TJ Vysočany ASTK Zbraslavec B7:10
1713. 02. 2022 09:30TJ Lažánky ATTC Koral Tišnov B10:6
1710. 02. 2022 19:00KST Prace AKST DRAGON Vyškov B10:4
1711. 02. 2022 18:30Triangl Rájec ASK Kuřim B10:0
1706. 02. 2022 10:00TJ Vysočany AVelké Opatovice A5:10
1713. 02. 2022 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DSTK Zbraslavec B7:10
1826. 02. 2022 16:00TTC Koral Tišnov BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D10:6
1826. 02. 2022 17:30Velké Opatovice ATriangl Rájec A9:9
1826. 02. 2022 13:00STK Zbraslavec BKST Prace A8:10
1824. 02. 2022 18:00KST DRAGON Vyškov BTJ Mokrá-Horákov B10:4
1826. 02. 2022 17:30SK Kuřim BTJ Lažánky A2:10
1927. 02. 2022 10:00TTC Koral Tišnov BTJ Vysočany A5:10
1925. 02. 2022 18:30STK Zbraslavec BTriangl Rájec A4:10
1927. 02. 2022 10:00Velké Opatovice AKST Prace A10:2
1927. 02. 2022 10:00SK Kuřim BTJ Mokrá-Horákov B8:10
1927. 02. 2022 09:30TJ Lažánky AKST DRAGON Vyškov B10:8
2005. 03. 2022 17:30SK Kuřim BKST DRAGON Vyškov B5:10
2005. 03. 2022 13:00STK Zbraslavec BVelké Opatovice A7:10
2005. 03. 2022 17:00TJ Vysočany AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D9:9
2005. 03. 2022 17:00KST Prace ATriangl Rájec A7:10
2019. 02. 2022 17:00TJ Lažánky ATJ Mokrá-Horákov B10:1
2112. 03. 2022 16:00TTC Koral Tišnov BKST DRAGON Vyškov B10:7
2112. 03. 2022 17:00TJ Mokrá-Horákov BVelké Opatovice A1:10
2112. 03. 2022 17:00TJ Lažánky ASTK Zbraslavec B10:3
2112. 03. 2022 18:00Triangl Rájec AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D10:5
2112. 03. 2022 17:00KST Prace ATJ Vysočany A6:10
2213. 03. 2022 10:00TTC Koral Tišnov BSK Kuřim B10:1
2213. 03. 2022 11:00TJ Lažánky AVelké Opatovice A10:5
2213. 03. 2022 09:00TJ Mokrá-Horákov BSTK Zbraslavec B2:10
2213. 03. 2022 10:30KST Prace AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D10:6
2211. 03. 2022 18:30Triangl Rájec ATJ Vysočany A10:3
Krajská soutěž II. třídy C
118. 09. 2021 10:00SKST Rohatec ASKST PLUS Hodonín E10:3
118. 09. 2021 09:00TJ Sokol Kobylí BTJ Sokol Lanžhot C1:10
118. 09. 2021 17:00SKST Dubňany ASlovan Hodonín A10:5
123. 09. 2021 20:00STP Mikulov ATJ Vlast Ježov A4:10
114. 09. 2021 18:00TJ Jiskra Strážnice BTJ Sokol Rakvice A10:5
217. 09. 2021 19:00SKST Rohatec ATJ Sokol Lanžhot C10:2
219. 09. 2021 10:00TJ Sokol Kobylí BSKST PLUS Hodonín E4:10
218. 09. 2021 10:00SKST Dubňany ATJ Agrotec Hustopeče B10:2
219. 09. 2021 10:00STP Mikulov ATJ Sokol Rakvice A9:9
217. 09. 2021 19:00TJ Jiskra Strážnice BTJ Vlast Ježov A5:10
326. 09. 2021 10:00SKST PLUS Hodonín ETJ Vlast Ježov A10:6
302. 10. 2021 14:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Sokol Rakvice A8:10
302. 10. 2021 17:00Slovan Hodonín ASTP Mikulov A10:1
302. 10. 2021 17:30TJ Agrotec Hustopeče BTJ Jiskra Strážnice B10:3
302. 10. 2021 16:30SKST Rohatec ASKST Dubňany A5:10
403. 10. 2021 10:00SKST PLUS Hodonín ETJ Sokol Rakvice A10:5
403. 10. 2021 10:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Vlast Ježov A4:10
403. 10. 2021 10:00Slovan Hodonín ATJ Jiskra Strážnice B10:8
401. 10. 2021 18:00TJ Agrotec Hustopeče BSTP Mikulov A10:5
403. 10. 2021 10:00TJ Sokol Kobylí BSKST Dubňany A1:10
523. 10. 2021 17:00SKST Dubňany ASKST PLUS Hodonín E10:3
523. 10. 2021 17:30STP Mikulov ASKST Rohatec A4:10
523. 10. 2021 16:00TJ Jiskra Strážnice BTJ Sokol Kobylí B10:1
515. 10. 2021 17:00TJ Vlast Ježov ASlovan Hodonín A10:8
523. 10. 2021 15:00TJ Sokol Rakvice ATJ Agrotec Hustopeče B6:10
623. 10. 2021 10:00SKST Dubňany ATJ Sokol Lanžhot C10:1
624. 10. 2021 10:00STP Mikulov ATJ Sokol Kobylí B10:4
622. 10. 2021 18:00TJ Jiskra Strážnice BSKST Rohatec A7:10
622. 10. 2021 19:00TJ Vlast Ježov ATJ Agrotec Hustopeče B10:7
623. 10. 2021 10:00TJ Sokol Rakvice ASlovan Hodonín A4:10
730. 10. 2021 17:00SKST PLUS Hodonín ESlovan Hodonín A8:10
730. 10. 2021 14:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Agrotec Hustopeče B9:9
730. 10. 2021 16:30SKST Rohatec ATJ Vlast Ježov A10:2
730. 10. 2021 17:00TJ Sokol Kobylí BTJ Sokol Rakvice A9:9
730. 10. 2021 17:00SKST Dubňany ASTP Mikulov A10:0
831. 10. 2021 10:00SKST PLUS Hodonín ETJ Agrotec Hustopeče B10:4
831. 10. 2021 10:00TJ Sokol Lanžhot CSlovan Hodonín A4:10
831. 10. 2021 10:00SKST Rohatec ATJ Sokol Rakvice A10:4
831. 10. 2021 10:00TJ Sokol Kobylí BTJ Vlast Ježov A3:10
830. 10. 2021 10:00SKST Dubňany ATJ Jiskra Strážnice B10:1
913. 11. 2021 17:30STP Mikulov ASKST PLUS Hodonín E7:10
913. 11. 2021 16:00TJ Jiskra Strážnice BTJ Sokol Lanžhot C10:5
913. 11. 2021 17:00TJ Vlast Ježov ASKST Dubňany A3:10
913. 11. 2021 17:00Slovan Hodonín ASKST Rohatec A9:9
913. 11. 2021 17:30TJ Agrotec Hustopeče BTJ Sokol Kobylí B10:4
1006. 11. 2021 17:30STP Mikulov ATJ Sokol Lanžhot C10:5
1012. 11. 2021 18:00TJ Jiskra Strážnice BSKST PLUS Hodonín E10:5
1013. 11. 2021 10:00TJ Sokol Rakvice ASKST Dubňany A6:10
1014. 11. 2021 10:00Slovan Hodonín ATJ Sokol Kobylí B8:10
1012. 11. 2021 18:00TJ Agrotec Hustopeče BSKST Rohatec A7:10
1129. 09. 2021 18:00SKST Rohatec ATJ Sokol Kobylí B10:2
1126. 11. 2021 18:00STP Mikulov ATJ Jiskra Strážnice B5:10
1127. 11. 2021 17:00TJ Vlast Ježov ATJ Sokol Rakvice A3:10
1127. 11. 2021 17:00Slovan Hodonín ATJ Agrotec Hustopeče B8:10
1127. 11. 2021 19:00SKST PLUS Hodonín ETJ Sokol Lanžhot C10:8
1207. 01. 2022 19:00TJ Vlast Ježov ASKST PLUS Hodonín E8:10
1215. 01. 2022 15:00TJ Sokol Rakvice ATJ Sokol Lanžhot C7:10
1215. 01. 2022 17:30STP Mikulov ASlovan Hodonín A7:10
1215. 01. 2022 16:00TJ Jiskra Strážnice BTJ Agrotec Hustopeče B10:5
1215. 01. 2022 17:00SKST Dubňany ASKST Rohatec A10:4
1315. 01. 2022 10:00TJ Sokol Rakvice ASKST PLUS Hodonín E10:4
1314. 01. 2022 19:00TJ Vlast Ježov ATJ Sokol Lanžhot C10:5
1314. 01. 2022 18:00TJ Jiskra Strážnice BSlovan Hodonín A7:10
1316. 01. 2022 10:00STP Mikulov ATJ Agrotec Hustopeče B10:3
1315. 01. 2022 10:00SKST Dubňany ATJ Sokol Kobylí B10:2
1417. 02. 2022 19:00
Sportcentrum, Hodonínská 1680, 696 03 Dubňany,u fofbalového stadionu
SKST PLUS Hodonín ESKST Dubňany A3:10
1420. 02. 2022 10:00SKST Rohatec ASTP Mikulov A10:4
1429. 01. 2022 17:00TJ Sokol Kobylí BTJ Jiskra Strážnice B10:4
1429. 01. 2022 17:00Slovan Hodonín ATJ Vlast Ježov A9:9
1429. 01. 2022 17:30TJ Agrotec Hustopeče BTJ Sokol Rakvice A6:10
1518. 02. 2022 19:30TJ Sokol Lanžhot CSKST Dubňany A0:10
1530. 01. 2022 10:00TJ Sokol Kobylí BSTP Mikulov A10:8
1509. 02. 2022 18:00SKST Rohatec ATJ Jiskra Strážnice B10:7
1528. 01. 2022 18:00TJ Agrotec Hustopeče BTJ Vlast Ježov A10:2
1530. 01. 2022 10:00Slovan Hodonín ATJ Sokol Rakvice A10:8
1624. 02. 2022 18:00Slovan Hodonín ASKST PLUS Hodonín E5:10
1612. 02. 2022 17:30TJ Agrotec Hustopeče BTJ Sokol Lanžhot C10:4
1612. 02. 2022 17:00TJ Vlast Ježov ASKST Rohatec A4:10
1601. 03. 2022 19:20TJ Sokol Rakvice ATJ Sokol Kobylí B10:7
1612. 02. 2022 17:30STP Mikulov ASKST Dubňany A3:10
1711. 02. 2022 18:00TJ Agrotec Hustopeče BSKST PLUS Hodonín E10:2
1702. 03. 2022 18:30Slovan Hodonín ATJ Sokol Lanžhot C10:1
1705. 03. 2022 10:00TJ Sokol Rakvice ASKST Rohatec A9:9
1711. 02. 2022 19:00TJ Vlast Ježov ATJ Sokol Kobylí B10:5
1711. 02. 2022 18:00TJ Jiskra Strážnice BSKST Dubňany A6:10
1826. 02. 2022 17:00SKST PLUS Hodonín ESTP Mikulov A10:2
1826. 02. 2022 14:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Jiskra Strážnice B2:10
1826. 02. 2022 17:00SKST Dubňany ATJ Vlast Ježov A10:1
1826. 02. 2022 16:30SKST Rohatec ASlovan Hodonín A10:4
1826. 02. 2022 17:00TJ Sokol Kobylí BTJ Agrotec Hustopeče B10:7
1927. 02. 2022 10:00TJ Sokol Lanžhot CSTP Mikulov A10:7
1927. 02. 2022 10:00SKST PLUS Hodonín ETJ Jiskra Strážnice B3:10
1926. 02. 2022 10:00SKST Dubňany ATJ Sokol Rakvice A10:1
1927. 02. 2022 10:00TJ Sokol Kobylí BSlovan Hodonín A7:10
1927. 02. 2022 10:00SKST Rohatec ATJ Agrotec Hustopeče B10:3
2005. 03. 2022 16:00TJ Sokol Kobylí BSKST Rohatec A3:10
2004. 03. 2022 18:00TJ Jiskra Strážnice BSTP Mikulov A7:10
2005. 03. 2022 15:00TJ Sokol Rakvice ATJ Vlast Ježov A8:10
2005. 03. 2022 17:30TJ Agrotec Hustopeče BSlovan Hodonín A10:3
2005. 03. 2022 16:00TJ Sokol Lanžhot CSKST PLUS Hodonín E9:9
2112. 03. 2022 17:00SKST PLUS Hodonín ESKST Rohatec A9:9
2112. 03. 2022 14:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Sokol Kobylí B5:10
2112. 03. 2022 15:00Slovan Hodonín ASKST Dubňany A4:10
2109. 03. 2022 18:00TJ Vlast Ježov ASTP Mikulov A3:10
2112. 03. 2022 10:00TJ Sokol Rakvice ATJ Jiskra Strážnice B4:10
2213. 03. 2022 10:00TJ Sokol Lanžhot CSKST Rohatec A1:10
2213. 03. 2022 10:00SKST PLUS Hodonín ETJ Sokol Kobylí B7:10
2211. 03. 2022 18:00TJ Agrotec Hustopeče BSKST Dubňany A6:10
2212. 03. 2022 15:00TJ Sokol Rakvice ASTP Mikulov A 
2225. 02. 2022 19:00TJ Vlast Ježov ATJ Jiskra Strážnice B10:8
Divize ženy
116. 10. 2021 09:00STP MikulovTTC MS Brno C3:7
116. 10. 2021 09:00TT Moravský Krumlov DTJ Sokol Brno I9:1
116. 10. 2021 09:00KST DRAGON VYŠKOVSKST PLUS Hodonín E2:8
216. 10. 2021 14:00STP MikulovTJ Sokol Brno I10:0
216. 10. 2021 14:00TT Moravský Krumlov DTTC MS Brno C0:10
216. 10. 2021 12:00KST DRAGON VYŠKOVMSK Břeclav C Blackstone7:3
330. 10. 2021 09:00STP MikulovKST DRAGON VYŠKOV7:3
330. 10. 2021 09:00TTC MS Brno CSKST PLUS Hodonín E8:2
328. 11. 2021 09:00TJ Sokol Brno IMSK Břeclav C Blackstone4:6
431. 10. 2021 09:30
Brněnská 455/39,OC Nouzka, Vyškov
TT Moravský Krumlov DKST DRAGON VYŠKOV5:5
428. 11. 2021 12:00TTC MS Brno CMSK Břeclav C Blackstone9:1
430. 10. 2021 14:00TJ Sokol Brno ISKST PLUS Hodonín E0:10
513. 11. 2021 09:00SKST PLUS Hodonín ESTP Mikulov7:3
513. 11. 2021 09:00MSK Břeclav C BlackstoneTT Moravský Krumlov D2:8
512. 11. 2021 16:30KST DRAGON VYŠKOVTTC MS Brno C1:9
613. 11. 2021 12:00SKST PLUS Hodonín ETT Moravský Krumlov D10:0
613. 11. 2021 14:00MSK Břeclav C BlackstoneSTP Mikulov1:9
615. 01. 2022 10:30KST DRAGON VYŠKOVTJ Sokol Brno I10:0wo
727. 11. 2021 09:00SKST PLUS Hodonín EMSK Břeclav C Blackstone10:0
727. 11. 2021 09:00STP MikulovTT Moravský Krumlov D9:1
725. 11. 2021 16:30
herna Sokola Brno I, Kounicova 20/22
TTC MS Brno CTJ Sokol Brno I10:0
811. 12. 2021 09:00TTC MS Brno CSTP Mikulov7:3
802. 04. 2022 10:00TJ Sokol Brno ITT Moravský Krumlov D10:0wo
811. 12. 2021 09:00SKST PLUS Hodonín EKST DRAGON VYŠKOV9:1
911. 12. 2021 14:00TTC MS Brno CTT Moravský Krumlov D10:0
929. 01. 2022 10:00TJ Sokol Brno ISTP Mikulov0:10
911. 12. 2021 14:00MSK Břeclav C BlackstoneKST DRAGON VYŠKOV3:7
1027. 01. 2022 17:00MSK Břeclav C BlackstoneSKST PLUS Hodonín E0:10
1012. 02. 2022 10:30
Brněnská 455/39,OC Nouzka
TT Moravský Krumlov DSTP Mikulov0:10
1027. 01. 2022 17:00
Kounicova 20/22, Brno
TJ Sokol Brno ITTC MS Brno C3:7
1112. 02. 2022 09:00KST DRAGON VYŠKOVSTP Mikulov2:8
1112. 02. 2022 12:00SKST PLUS Hodonín ETTC MS Brno C1:9
1112. 02. 2022 09:00MSK Břeclav C BlackstoneTJ Sokol Brno I2:8
1212. 02. 2022 12:00KST DRAGON VYŠKOVTT Moravský Krumlov D9:1
1212. 02. 2022 12:00SKST PLUS Hodonín ETJ Sokol Brno I8:2
1212. 02. 2022 17:00MSK Břeclav C BlackstoneTTC MS Brno C0:10
1326. 02. 2022 09:00STP MikulovSKST PLUS Hodonín E10:0
1326. 02. 2022 09:00TT Moravský Krumlov DMSK Břeclav C Blackstone5:4
1326. 02. 2022 09:00TTC MS Brno CKST DRAGON VYŠKOV10:0
1426. 02. 2022 12:00STP MikulovMSK Břeclav C Blackstone9:1
1426. 02. 2022 14:00TT Moravský Krumlov DSKST PLUS Hodonín E2:8
1426. 02. 2022 14:00TJ Sokol Brno IKST DRAGON VYŠKOV3:7
Kvalifikace o účast v KS1
125. 03. 2022 18:30TJ Sokol Brno-Židenice AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C10:8
202. 04. 2022 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CTJ Sokol Brno-Židenice A10:8
Kvalifikace o KS2 skupina 1
109. 04. 2022 09:00TJ Sokol Lanžhot CTTC Koral Tišnov B9:9
209. 04. 2022 13:00TJ Vážany nad Litavou ATJ Sokol Lanžhot C7:10
309. 04. 2022 17:15TTC Koral Tišnov BTJ Vážany nad Litavou A10:3
Kvalifikace o KS2 skupina 2
109. 04. 2022 09:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov EKST DRAGON Vyškov B1:10
209. 04. 2022 11:40STP Mikulov AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E10:0
309. 04. 2022 14:30KST DRAGON Vyškov BSTP Mikulov A5:10
Kvalifikace o KS2 skupina 3
109. 04. 2022 09:00TJ Sokol Kobylí BTJ Mokrá-Horákov B10:1
209. 04. 2022 12:10TJ Mokrá-Horákov BTJ Sokol Rousínovec A7:10
309. 04. 2022 16:35TJ Sokol Rousínovec ATJ Sokol Kobylí B2:10
KP družstev junioři
127. 03. 2022 09:00SKST HodonínMK Řeznovice6:0
127. 03. 2022 09:00TJ Sokol VracovKST Blansko1:6
127. 03. 2022 09:00Klub stolního tenisu VyškovSalesko Lišeň6:0
127. 03. 2022 09:00MSK BřeclavTTC Moravská Slavia Brno0:6
227. 03. 2022 11:00MK ŘeznoviceKST Blansko4:6
227. 03. 2022 11:00SKST HodonínTJ Sokol Vracov6:0
227. 03. 2022 11:00Salesko LišeňTTC Moravská Slavia Brno0:6
227. 03. 2022 11:00Klub stolního tenisu VyškovMSK Břeclav6:1
327. 03. 2022 13:00TJ Sokol VracovMK Řeznovice0:6
327. 03. 2022 13:00KST BlanskoSKST Hodonín0:6
327. 03. 2022 13:00MSK BřeclavSalesko Lišeň6:4
327. 03. 2022 13:00TTC Moravská Slavia BrnoKlub stolního tenisu Vyškov6:1
1/127. 03. 2022 15:00SKST HodonínTTC Moravská Slavia Brno5:4
11/127. 03. 2022 15:00KST BlanskoKlub stolního tenisu Vyškov1:5
KP družstev juniorky
127. 03. 2022 09:00TT Moravský KrumlovKST Blansko B3:1
127. 03. 2022 09:00Sokol Klobouky u BrnaSKST Hodonín C2:3
227. 03. 2022 11:00SKST Hodonín BTT Moravský Krumlov3:2
227. 03. 2022 11:00KST Blansko ASokol Klobouky u Brna3:0
327. 03. 2022 13:00KST Blansko BSKST Hodonín B0:3
327. 03. 2022 13:00SKST Hodonín CKST Blansko A0:3
1/127. 03. 2022 15:00SKST Hodonín BKST Blansko A3:2
11/127. 03. 2022 15:00TT Moravský KrumlovSKST Hodonín C2:3
KP družstev starší žáci
126. 03. 2022 09:00SKST Hodonín AMSK Břeclav6:0
126. 03. 2022 09:00TTC Moravská Slavia BrnoTJ Jiskra Strážnice3:6
126. 03. 2022 09:00Klub stolního tenisu VyškovTJ Agrotec Hustopeče6:0
126. 03. 2022 09:00KST BlanskoSKST Hodonín B6:4
226. 03. 2022 11:00TJ Jiskra StrážniceMSK Břeclav6:2
226. 03. 2022 11:00SKST Hodonín ATTC Moravská Slavia Brno6:1
226. 03. 2022 11:00TJ Agrotec HustopečeSKST Hodonín B0:6
226. 03. 2022 11:00Klub stolního tenisu VyškovKST Blansko6:3
326. 03. 2022 13:00TTC Moravská Slavia BrnoMSK Břeclav6:0
326. 03. 2022 13:00TJ Jiskra StrážniceSKST Hodonín A5:5
326. 03. 2022 13:00KST BlanskoTJ Agrotec Hustopeče6:2
326. 03. 2022 13:00Klub stolního tenisu VyškovSKST Hodonín B6:1
1/126. 03. 2022 15:00Klub stolního tenisu VyškovSKST Hodonín A4:5
11/126. 03. 2022 15:00KST BlanskoTJ Jiskra Strážnice2:5
KP družstev starší žákyně
126. 03. 2022 09:00KST BlanskoKlub stolního tenisu Vyškov0:3
126. 03. 2022 09:00MSK BřeclavSokol Klobouky u Brna1:3
126. 03. 2022 09:00TTC Moravská Slavia BrnoSKST Hodonín B0:3
226. 03. 2022 11:00SKST Hodonín AKST Blansko3:0
226. 03. 2022 11:00SKST Hodonín BSokol Klobouky u Brna3:0
226. 03. 2022 11:00MSK BřeclavTTC Moravská Slavia Brno3:2
326. 03. 2022 13:00Klub stolního tenisu VyškovSKST Hodonín A0:3
326. 03. 2022 13:00TTC Moravská Slavia BrnoSokol Klobouky u Brna1:3
326. 03. 2022 13:00SKST Hodonín BMSK Břeclav3:0
1/126. 03. 2022 15:00SKST Hodonín ASKST Hodonín B3:1
11/126. 03. 2022 15:00Klub stolního tenisu VyškovSokol Klobouky u Brna2:3
Český pohár 1.stupeň skupina A
107. 05. 2022 09:00
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov
MK ŘeznoviceKST DRAGON Vyškov "B"8:2
107. 05. 2022 09:00
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov
SKST Nový Lískovec BrnoSKST Dubňany4:6
207. 05. 2022 12:00
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov
KST DRAGON Vyškov "B"SKST Dubňany3:7
207. 05. 2022 12:00
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov
MK ŘeznoviceSKST Nový Lískovec Brno8:2
307. 05. 2022 15:00
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov
SKST Nový Lískovec BrnoKST DRAGON Vyškov "B"6:4
307. 05. 2022 15:00
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov
SKST DubňanyMK Řeznovice3:7
421. 05. 2022 09:00
Sportcentrum, Hodonínská 1680, 696 03 Dubňany
KST DRAGON Vyškov "B"MK Řeznovice4:6
421. 05. 2022 09:00
Sportcentrum, Hodonínská 1680, 696 03 Dubňany
SKST DubňanySKST Nový Lískovec Brno6:4
521. 05. 2022 12:00
Sportcentrum, Hodonínská 1680, 696 03 Dubňany
SKST DubňanyKST DRAGON Vyškov "B"4:6
521. 05. 2022 12:00
Sportcentrum, Hodonínská 1680, 696 03 Dubňany
SKST Nový Lískovec BrnoMK Řeznovice3:7
621. 05. 2022 15:00
Sportcentrum, Hodonínská 1680, 696 03 Dubňany
KST DRAGON Vyškov "B"SKST Nový Lískovec Brno6:4
621. 05. 2022 15:00
Sportcentrum, Hodonínská 1680, 696 03 Dubňany
MK ŘeznoviceSKST Dubňany5:5
Český pohár 1.stupeň skupina B
108. 05. 2022 09:00
Herna ST, Brněnská 455/39, Vyškov
KST DRAGON Vyškov "A"TJ Lažánky5:5
108. 05. 2022 09:00
Herna ST, Brněnská 455/39, Vyškov
Orel jednota ŠitbořiceSKST Rohatec4:6
208. 05. 2022 12:00
Herna ST, Brněnská 455/39, Vyškov
TJ LažánkySKST Rohatec4:6
208. 05. 2022 12:00
Herna ST, Brněnská 455/39, Vyškov
KST DRAGON Vyškov "A"Orel jednota Šitbořice5:5
308. 05. 2022 15:00
Herna ST, Brněnská 455/39, Vyškov
Orel jednota ŠitbořiceTJ Lažánky3:7
308. 05. 2022 15:00
Herna ST, Brněnská 455/39, Vyškov
SKST RohatecKST DRAGON Vyškov "A"5:5
414. 05. 2022 09:00
Lažánky č. 1, sál za Obecním úřadem
TJ LažánkyKST DRAGON Vyškov "A"5:5
414. 05. 2022 09:00
Lažánky č. 1, sál za Obecním úřadem
SKST RohatecOrel jednota Šitbořice6:4
514. 05. 2022 12:00
Lažánky č. 1, sál za Obecním úřadem
SKST RohatecTJ Lažánky5:5
514. 05. 2022 12:00
Lažánky č. 1, sál za Obecním úřadem
Orel jednota ŠitbořiceKST DRAGON Vyškov "A"1:9
614. 05. 2022 15:00
Lažánky č. 1, sál za Obecním úřadem
TJ LažánkyOrel jednota Šitbořice7:3
614. 05. 2022 15:00
Lažánky č. 1, sál za Obecním úřadem
KST DRAGON Vyškov "A"SKST Rohatec3:7

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy