Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize
118. 09. 2021 09:00TJ Ostrava KST ETJ TŽ Třinec A4:10
118. 09. 2021 10:00SKST Baník Havířov DTTC MG Odra GAS Vratimov B10:5
118. 09. 2021 17:00TJ Frenštát pod Radhoštěm ASK - SVINOV B10:3
118. 09. 2021 17:00TJ Slavoj Český TěšínASK Tatra Kopřivnice10:7
118. 09. 2021 17:00TTC Siko Orlová BKST Slezan Opava B10:0
118. 09. 2021 17:00SK Slavia OrlováTJ Sokol Kateřinky10:3
118. 09. 2021 17:00TTC Frýdlant BTJ Sokol Brušperk10:6
219. 09. 2021 14:00TJ Ostrava KST ETTC MG Odra GAS Vratimov B10:1
219. 09. 2021 14:00SKST Baník Havířov DTJ TŽ Třinec A10:7
219. 09. 2021 10:00TJ Frenštát pod Radhoštěm AASK Tatra Kopřivnice10:3
219. 09. 2021 10:00TJ Slavoj Český TěšínSK - SVINOV B5:10
217. 09. 2021 17:30TTC Siko Orlová BTJ Sokol Kateřinky10:0
219. 09. 2021 10:00SK Slavia OrlováKST Slezan Opava B10:8
302. 10. 2021 15:00TJ TŽ Třinec AKST Slezan Opava B10:5
330. 09. 2021 17:30TTC MG Odra GAS Vratimov BTJ Sokol Kateřinky10:8
302. 10. 2021 17:30SK - SVINOV BTTC Frýdlant B7:10
302. 10. 2021 17:00ASK Tatra KopřivniceTJ Sokol Brušperk4:10
302. 10. 2021 10:00TJ Ostrava KST ETJ Frenštát pod Radhoštěm A10:2
302. 10. 2021 10:00SKST Baník Havířov DTJ Slavoj Český Těšín10:0
330. 09. 2021 17:00TTC Siko Orlová BSK Slavia Orlová10:1
403. 10. 2021 10:00TJ TŽ Třinec ATJ Sokol Kateřinky10:6
403. 10. 2021 14:00TTC MG Odra GAS Vratimov BKST Slezan Opava B5:10
403. 10. 2021 14:00SK - SVINOV BTJ Sokol Brušperk6:10
403. 10. 2021 10:00ASK Tatra KopřivniceTTC Frýdlant B7:10
403. 10. 2021 14:00TJ Ostrava KST ETJ Slavoj Český Těšín10:3
403. 10. 2021 15:00SKST Baník Havířov DTJ Frenštát pod Radhoštěm A10:4
523. 10. 2021 17:00TJ Frenštát pod Radhoštěm ATJ TŽ Třinec A2:10
521. 10. 2021 17:45TJ Slavoj Český TěšínTTC MG Odra GAS Vratimov B10:4
523. 10. 2021 17:00TTC Frýdlant BTJ Ostrava KST E8:10
523. 10. 2021 17:00TJ Sokol BrušperkSKST Baník Havířov D10:2
523. 10. 2021 17:00TTC Siko Orlová BSK - SVINOV B10:1
523. 10. 2021 17:00SK Slavia OrlováASK Tatra Kopřivnice10:4
521. 10. 2021 17:00KST Slezan Opava BTJ Sokol Kateřinky10:7
624. 10. 2021 10:00TJ Frenštát pod Radhoštěm ATTC MG Odra GAS Vratimov B10:0
624. 10. 2021 10:00TJ Slavoj Český TěšínTJ TŽ Třinec A7:10
624. 10. 2021 14:00TTC Frýdlant BSKST Baník Havířov D6:10
624. 10. 2021 10:00TJ Sokol BrušperkTJ Ostrava KST E3:10
622. 10. 2021 17:30TTC Siko Orlová BASK Tatra Kopřivnice10:0
624. 10. 2021 10:00SK Slavia OrlováSK - SVINOV B10:5
730. 10. 2021 17:30SK - SVINOV BKST Slezan Opava B4:10
730. 10. 2021 17:00ASK Tatra KopřivniceTJ Sokol Kateřinky10:6
730. 10. 2021 10:00TJ Ostrava KST ETTC Siko Orlová B9:9
730. 10. 2021 10:00SKST Baník Havířov DSK Slavia Orlová10:2
730. 10. 2021 17:00TJ Frenštát pod Radhoštěm ATTC Frýdlant B10:5
730. 10. 2021 17:00TJ Slavoj Český TěšínTJ Sokol Brušperk1:10
728. 10. 2021 17:00TJ TŽ Třinec ATTC MG Odra GAS Vratimov B10:2
831. 10. 2021 14:00SK - SVINOV BTJ Sokol Kateřinky6:10
831. 10. 2021 10:00ASK Tatra KopřivniceKST Slezan Opava B2:10
831. 10. 2021 14:00TJ Ostrava KST ESK Slavia Orlová10:2
831. 10. 2021 14:00SKST Baník Havířov DTTC Siko Orlová B5:10
831. 10. 2021 10:00TJ Frenštát pod Radhoštěm ATJ Sokol Brušperk10:8
831. 10. 2021 10:00TJ Slavoj Český TěšínTTC Frýdlant B10:6
913. 11. 2021 17:00TTC Frýdlant BTJ TŽ Třinec A10:4
913. 11. 2021 17:00TJ Sokol BrušperkTTC MG Odra GAS Vratimov B10:0
910. 11. 2021 16:00TTC Siko Orlová BTJ Frenštát pod Radhoštěm A10:0
913. 11. 2021 17:00SK Slavia OrlováTJ Slavoj Český Těšín10:5
911. 11. 2021 18:00KST Slezan Opava BTJ Ostrava KST E2:10
911. 11. 2021 18:00TJ Sokol KateřinkySKST Baník Havířov D9:9
913. 11. 2021 17:30SK - SVINOV BASK Tatra Kopřivnice10:5
1014. 11. 2021 14:00TTC Frýdlant BTTC MG Odra GAS Vratimov B10:6
1014. 11. 2021 10:00TJ Sokol BrušperkTJ TŽ Třinec A6:10
1012. 11. 2021 17:30TTC Siko Orlová BTJ Slavoj Český Těšín10:0
1014. 11. 2021 10:00SK Slavia OrlováTJ Frenštát pod Radhoštěm A10:0
1014. 11. 2021 10:00KST Slezan Opava BSKST Baník Havířov D0:10
1010. 11. 2021 18:00TJ Sokol KateřinkyTJ Ostrava KST E6:10
1127. 11. 2021 15:00TJ TŽ Třinec ASK - SVINOV B10:0
1127. 11. 2021 10:00TTC MG Odra GAS Vratimov BASK Tatra Kopřivnice5:10
1127. 11. 2021 17:00TJ Frenštát pod Radhoštěm AKST Slezan Opava B9:9
1127. 11. 2021 17:00TJ Slavoj Český TěšínTJ Sokol Kateřinky5:10
1127. 11. 2021 17:00TTC Frýdlant BTTC Siko Orlová B7:10
1127. 11. 2021 17:00TJ Sokol BrušperkSK Slavia Orlová6:10
1124. 11. 2021 18:30TJ Ostrava KST ESKST Baník Havířov D3:10
1228. 11. 2021 10:00TJ TŽ Třinec AASK Tatra Kopřivnice10:8
1228. 11. 2021 14:00TTC MG Odra GAS Vratimov BSK - SVINOV B9:9
1228. 11. 2021 10:00TJ Frenštát pod Radhoštěm ATJ Sokol Kateřinky9:9
1228. 11. 2021 10:00TJ Slavoj Český TěšínKST Slezan Opava B4:10
1228. 11. 2021 14:00TTC Frýdlant BSK Slavia Orlová10:6
1228. 11. 2021 10:00TJ Sokol BrušperkTTC Siko Orlová B1:10
1311. 12. 2021 17:00TTC Siko Orlová BTJ TŽ Třinec A10:5
1311. 12. 2021 17:00SK Slavia OrlováTTC MG Odra GAS Vratimov B10:1
1311. 12. 2021 14:00KST Slezan Opava BTTC Frýdlant B10:2
1311. 12. 2021 17:00TJ Sokol KateřinkyTJ Sokol Brušperk6:10
1311. 12. 2021 17:30SK - SVINOV BTJ Ostrava KST E9:9
1311. 12. 2021 17:00ASK Tatra KopřivniceSKST Baník Havířov D9:9
1311. 12. 2021 17:00TJ Frenštát pod Radhoštěm ATJ Slavoj Český Těšín10:5
1410. 12. 2021 17:30TTC Siko Orlová BTTC MG Odra GAS Vratimov B10:2
1412. 12. 2021 10:00SK Slavia OrlováTJ TŽ Třinec A1:10
1412. 12. 2021 10:00KST Slezan Opava BTJ Sokol Brušperk10:6
1412. 12. 2021 10:00TJ Sokol KateřinkyTTC Frýdlant B6:10
1412. 12. 2021 14:00SK - SVINOV BSKST Baník Havířov D10:8
1412. 12. 2021 10:00ASK Tatra KopřivniceTJ Ostrava KST E5:10
1514. 01. 2022 18:00KST Slezan Opava BTJ TŽ Třinec A10:5
1514. 01. 2022 18:00TJ Sokol KateřinkyTTC MG Odra GAS Vratimov B10:2
1515. 01. 2022 17:00TTC Frýdlant BSK - SVINOV B10:1
1515. 01. 2022 17:00TJ Sokol BrušperkASK Tatra Kopřivnice10:6
1515. 01. 2022 17:00TJ Frenštát pod Radhoštěm ATJ Ostrava KST E1:10
1515. 01. 2022 17:00TJ Slavoj Český TěšínSKST Baník Havířov D7:10
1515. 01. 2022 17:00SK Slavia OrlováTTC Siko Orlová B0:10
1616. 01. 2022 10:00TJ Sokol KateřinkyTJ TŽ Třinec A9:9
1611. 01. 2022 18:00KST Slezan Opava BTTC MG Odra GAS Vratimov B10:2
1616. 01. 2022 10:00TJ Sokol BrušperkSK - SVINOV B10:2
1616. 01. 2022 14:00TTC Frýdlant BASK Tatra Kopřivnice10:3
1616. 01. 2022 10:00TJ Slavoj Český TěšínTJ Ostrava KST E6:10
1616. 01. 2022 10:00TJ Frenštát pod Radhoštěm ASKST Baník Havířov D7:10
1729. 01. 2022 15:00TJ TŽ Třinec ATJ Frenštát pod Radhoštěm A10:5
1729. 01. 2022 10:00TTC MG Odra GAS Vratimov BTJ Slavoj Český Těšín10:2
1729. 01. 2022 10:00TJ Ostrava KST ETTC Frýdlant B10:5
1729. 01. 2022 10:00SKST Baník Havířov DTJ Sokol Brušperk9:9
1729. 01. 2022 14:00SK - SVINOV BTTC Siko Orlová B0:10
1729. 01. 2022 17:00ASK Tatra KopřivniceSK Slavia Orlová7:10
1727. 01. 2022 17:00TJ Sokol KateřinkyKST Slezan Opava B10:3
1830. 01. 2022 14:00TTC MG Odra GAS Vratimov BTJ Frenštát pod Radhoštěm A5:10
1830. 01. 2022 10:00TJ TŽ Třinec ATJ Slavoj Český Těšín10:4
1830. 01. 2022 14:00SKST Baník Havířov DTTC Frýdlant B10:2
1830. 01. 2022 14:00TJ Ostrava KST ETJ Sokol Brušperk10:8
1830. 01. 2022 10:00ASK Tatra KopřivniceTTC Siko Orlová B0:10
1830. 01. 2022 14:00SK - SVINOV BSK Slavia Orlová5:10
1908. 02. 2022 18:45KST Slezan Opava BSK - SVINOV B10:1
1912. 02. 2022 17:00TJ Sokol KateřinkyASK Tatra Kopřivnice10:0
1912. 02. 2022 17:00TTC Siko Orlová BTJ Ostrava KST E10:3
1912. 02. 2022 17:00SK Slavia OrlováSKST Baník Havířov D3:10
1912. 02. 2022 17:00TTC Frýdlant BTJ Frenštát pod Radhoštěm A10:4
1912. 02. 2022 17:00TJ Sokol BrušperkTJ Slavoj Český Těšín10:0wo
1911. 02. 2022 17:45TTC MG Odra GAS Vratimov BTJ TŽ Třinec A4:10
2013. 02. 2022 10:00TJ Sokol KateřinkySK - SVINOV B10:3
2013. 02. 2022 10:00KST Slezan Opava BASK Tatra Kopřivnice10:0
2013. 02. 2022 10:00SK Slavia OrlováTJ Ostrava KST E6:10
2011. 02. 2022 18:00TTC Siko Orlová BSKST Baník Havířov D10:2
2013. 02. 2022 10:00TJ Sokol BrušperkTJ Frenštát pod Radhoštěm A10:4
2013. 02. 2022 14:00TTC Frýdlant BTJ Slavoj Český Těšín10:2
2126. 02. 2022 15:00TJ TŽ Třinec ATTC Frýdlant B10:7
2126. 02. 2022 10:00TTC MG Odra GAS Vratimov BTJ Sokol Brušperk6:10
2122. 02. 2022 17:30TJ Frenštát pod Radhoštěm ATTC Siko Orlová B9:9
2126. 02. 2022 17:00TJ Slavoj Český TěšínSK Slavia Orlová7:10
2123. 02. 2022 18:15TJ Ostrava KST EKST Slezan Opava B10:6
2126. 02. 2022 10:00SKST Baník Havířov DTJ Sokol Kateřinky10:6
2126. 02. 2022 17:00ASK Tatra KopřivniceSK - SVINOV B9:9
2227. 02. 2022 14:00TTC MG Odra GAS Vratimov BTTC Frýdlant B9:9
2227. 02. 2022 10:00TJ TŽ Třinec ATJ Sokol Brušperk10:4
2227. 02. 2022 10:00TJ Slavoj Český TěšínTTC Siko Orlová B10:8
2224. 02. 2022 17:30TJ Frenštát pod Radhoštěm ASK Slavia Orlová10:1
2227. 02. 2022 14:00SKST Baník Havířov DKST Slezan Opava B10:2
2227. 02. 2022 14:00TJ Ostrava KST ETJ Sokol Kateřinky10:2
2312. 03. 2022 17:30SK - SVINOV BTJ TŽ Třinec A2:10
2312. 03. 2022 17:00ASK Tatra KopřivniceTTC MG Odra GAS Vratimov B10:6
2312. 03. 2022 14:00KST Slezan Opava BTJ Frenštát pod Radhoštěm A10:8
2312. 03. 2022 17:00TJ Sokol KateřinkyTJ Slavoj Český Těšín9:9
2312. 03. 2022 17:30TTC Siko Orlová BTTC Frýdlant B10:6
2312. 03. 2022 17:00SK Slavia OrlováTJ Sokol Brušperk2:10
2309. 03. 2022 18:00SKST Baník Havířov DTJ Ostrava KST E10:3
2413. 03. 2022 10:00ASK Tatra KopřivniceTJ TŽ Třinec A2:10
2413. 03. 2022 14:00SK - SVINOV BTTC MG Odra GAS Vratimov B0:10
2413. 03. 2022 10:00TJ Sokol KateřinkyTJ Frenštát pod Radhoštěm A9:9
2410. 03. 2022 17:30KST Slezan Opava BTJ Slavoj Český Těšín10:1
2413. 03. 2022 10:00SK Slavia OrlováTTC Frýdlant B7:10
2411. 03. 2022 18:15TTC Siko Orlová BTJ Sokol Brušperk10:1
2502. 04. 2022 15:00TJ TŽ Třinec ATTC Siko Orlová B7:10
2502. 04. 2022 10:00TTC MG Odra GAS Vratimov BSK Slavia Orlová10:7
2502. 04. 2022 17:00TTC Frýdlant BKST Slezan Opava B10:8
2502. 04. 2022 17:00TJ Sokol BrušperkTJ Sokol Kateřinky10:8
2502. 04. 2022 10:00TJ Ostrava KST ESK - SVINOV B10:5
2502. 04. 2022 10:00SKST Baník Havířov DASK Tatra Kopřivnice10:5
2502. 04. 2022 17:00TJ Slavoj Český TěšínTJ Frenštát pod Radhoštěm A9:9
2625. 03. 2022 18:00TTC MG Odra GAS Vratimov BTTC Siko Orlová B7:10
2603. 04. 2022 10:00TJ TŽ Třinec ASK Slavia Orlová10:3
2603. 04. 2022 10:00TJ Sokol BrušperkKST Slezan Opava B10:2
2603. 04. 2022 14:00TTC Frýdlant BTJ Sokol Kateřinky10:2
2603. 04. 2022 14:00SKST Baník Havířov DSK - SVINOV B10:2
2603. 04. 2022 14:00TJ Ostrava KST EASK Tatra Kopřivnice10:2
2709. 04. 2022 15:00TJ TŽ Třinec ATJ Ostrava KST E10:6
2709. 04. 2022 10:00TTC MG Odra GAS Vratimov BSKST Baník Havířov D9:9
2709. 04. 2022 13:00SK - SVINOV BTJ Frenštát pod Radhoštěm A10:8
2709. 04. 2022 17:00ASK Tatra KopřivniceTJ Slavoj Český Těšín10:6
2706. 04. 2022 17:30KST Slezan Opava BTTC Siko Orlová B9:9
2709. 04. 2022 17:00TJ Sokol KateřinkySK Slavia Orlová10:5
2709. 04. 2022 17:00TJ Sokol BrušperkTTC Frýdlant B9:9
2810. 04. 2022 14:00TTC MG Odra GAS Vratimov BTJ Ostrava KST E10:7
2810. 04. 2022 10:00TJ TŽ Třinec ASKST Baník Havířov D10:2
2810. 04. 2022 10:00ASK Tatra KopřivniceTJ Frenštát pod Radhoštěm A9:9
2810. 04. 2022 14:00SK - SVINOV BTJ Slavoj Český Těšín10:7
2807. 04. 2022 17:00TJ Sokol KateřinkyTTC Siko Orlová B10:8
2807. 04. 2022 18:00KST Slezan Opava BSK Slavia Orlová10:1
Krajská soutěž I. třídy
118. 09. 2021 10:00TTC Ostrava-Poruba BKST Darkovice10:5
118. 09. 2021 17:00TJ Sokol RopiceSK - SVINOV C2:10
118. 09. 2021 17:00TJ TTC VendryněTJ Sokol Nová Bělá7:10
118. 09. 2021 14:00TJ ODRY BSK Stolní tenis Pstruží3:10
118. 09. 2021 17:00TJ Sokol PříborST Kozlovice10:5
118. 09. 2021 14:00TJ Sokol HrabůvkaTJ Sokol Brušperk B3:10
219. 09. 2021 14:00TTC Ostrava-Poruba BTJ TŽ Třinec B10:8
219. 09. 2021 10:00TJ Sokol RopiceTJ Sokol Nová Bělá1:10
219. 09. 2021 10:00TJ TTC VendryněSK - SVINOV C10:4
219. 09. 2021 10:00TJ ODRY BST Kozlovice10:2
219. 09. 2021 10:00TJ Sokol PříborSK Stolní tenis Pstruží5:10
328. 09. 2021 16:00TJ TŽ Třinec BSK Stolní tenis Pstruží9:9
302. 10. 2021 17:00KST DarkoviceST Kozlovice10:3
302. 10. 2021 10:00SK - SVINOV CTJ Sokol Brušperk B2:10
302. 10. 2021 17:00TJ Sokol Nová BěláTJ Sokol Hrabůvka10:1
302. 10. 2021 10:00TTC Ostrava-Poruba BTJ TTC Vendryně10:2
302. 10. 2021 17:00TJ Sokol PříborTJ ODRY B6:10
430. 09. 2021 18:00TJ TŽ Třinec BST Kozlovice10:3
403. 10. 2021 10:00KST DarkoviceSK Stolní tenis Pstruží6:10
403. 10. 2021 14:00SK - SVINOV CTJ Sokol Hrabůvka4:10
403. 10. 2021 10:00TJ Sokol Nová BěláTJ Sokol Brušperk B10:7
403. 10. 2021 14:00TTC Ostrava-Poruba BTJ Sokol Ropice10:3
523. 10. 2021 17:00TJ Sokol RopiceTJ TŽ Třinec B9:9
523. 10. 2021 17:00TJ TTC VendryněKST Darkovice9:9
523. 10. 2021 14:00TJ Sokol HrabůvkaTTC Ostrava-Poruba B10:8
523. 10. 2021 14:00TJ ODRY BSK - SVINOV C10:6
523. 10. 2021 17:00TJ Sokol PříborTJ Sokol Nová Bělá2:10
523. 10. 2021 14:00SK Stolní tenis PstružíST Kozlovice10:6
624. 10. 2021 10:00TJ Sokol RopiceKST Darkovice7:10
624. 10. 2021 10:00TJ TTC VendryněTJ TŽ Třinec B10:8
624. 10. 2021 13:30TJ Sokol Brušperk BTTC Ostrava-Poruba B4:10
624. 10. 2021 10:00TJ ODRY BTJ Sokol Nová Bělá9:9
624. 10. 2021 10:00TJ Sokol PříborSK - SVINOV C2:10
730. 10. 2021 10:00SK - SVINOV CSK Stolní tenis Pstruží2:10
730. 10. 2021 17:00TJ Sokol Nová BěláST Kozlovice10:8
730. 10. 2021 10:00TTC Ostrava-Poruba BTJ Sokol Příbor10:1
730. 10. 2021 17:00TJ Sokol RopiceTJ Sokol Brušperk B4:10
730. 10. 2021 17:00TJ TTC VendryněTJ Sokol Hrabůvka10:7
730. 10. 2021 18:00TJ TŽ Třinec BKST Darkovice10:5
831. 10. 2021 14:00SK - SVINOV CST Kozlovice9:9
831. 10. 2021 10:00TJ Sokol Nová BěláSK Stolní tenis Pstruží5:10
831. 10. 2021 14:00TTC Ostrava-Poruba BTJ ODRY B10:4
831. 10. 2021 10:00TJ Sokol RopiceTJ Sokol Hrabůvka3:10
831. 10. 2021 10:00TJ TTC VendryněTJ Sokol Brušperk B10:2
913. 11. 2021 14:00TJ Sokol Brušperk BTJ TŽ Třinec B7:10
913. 11. 2021 17:00TJ Sokol HrabůvkaKST Darkovice10:3
913. 11. 2021 14:00TJ ODRY BTJ Sokol Ropice10:7
913. 11. 2021 16:00TJ Sokol PříborTJ TTC Vendryně1:10
906. 11. 2021 17:00ST KozloviceTTC Ostrava-Poruba B7:10
913. 11. 2021 10:00SK - SVINOV CTJ Sokol Nová Bělá6:10
1014. 11. 2021 13:30TJ Sokol Brušperk BKST Darkovice10:2
1014. 11. 2021 10:00TJ Sokol HrabůvkaTJ TŽ Třinec B9:9
1014. 11. 2021 10:00TJ ODRY BTJ TTC Vendryně9:9
1014. 11. 2021 14:00TJ Sokol PříborTJ Sokol Ropice5:10
1014. 11. 2021 13:00SK Stolní tenis PstružíTTC Ostrava-Poruba B10:7
1104. 12. 2021 14:00
Odklad - Covid
TJ TŽ Třinec BSK - SVINOV C10:4
1127. 11. 2021 17:00KST DarkoviceTJ Sokol Nová Bělá9:9
1127. 11. 2021 17:00TJ Sokol RopiceSK Stolní tenis Pstruží2:10
1127. 11. 2021 17:00TJ TTC VendryněST Kozlovice10:3
1127. 11. 2021 14:00TJ Sokol Brušperk BTJ ODRY B8:10
1127. 11. 2021 17:00TJ Sokol HrabůvkaTJ Sokol Příbor10:4
1228. 11. 2021 14:00TJ TŽ Třinec BTJ Sokol Nová Bělá10:3
1228. 11. 2021 10:00KST DarkoviceSK - SVINOV C10:8
1228. 11. 2021 10:00TJ Sokol RopiceST Kozlovice9:9
1228. 11. 2021 10:00TJ TTC VendryněSK Stolní tenis Pstruží6:10
1228. 11. 2021 13:30TJ Sokol Brušperk BTJ Sokol Příbor10:3
1228. 11. 2021 10:00TJ Sokol HrabůvkaTJ ODRY B10:2
1311. 12. 2021 14:00TJ ODRY BTJ TŽ Třinec B10:8
1311. 12. 2021 17:00TJ Sokol PříborKST Darkovice7:10
1311. 12. 2021 14:00SK Stolní tenis PstružíTJ Sokol Brušperk B9:9
1311. 12. 2021 17:00ST KozloviceTJ Sokol Hrabůvka10:6
1311. 12. 2021 17:00TJ Sokol Nová BěláTTC Ostrava-Poruba B10:8
1309. 12. 2021 18:30TJ Sokol RopiceTJ TTC Vendryně9:9
1412. 12. 2021 10:00TJ ODRY BKST Darkovice9:9
1412. 12. 2021 10:00TJ Sokol PříborTJ TŽ Třinec B2:10
1412. 12. 2021 13:00SK Stolní tenis PstružíTJ Sokol Hrabůvka10:3
1412. 12. 2021 10:00ST KozloviceTJ Sokol Brušperk B6:10
1412. 12. 2021 14:00SK - SVINOV CTTC Ostrava-Poruba B6:10
1515. 01. 2022 14:00SK Stolní tenis PstružíTJ TŽ Třinec B7:10
1515. 01. 2022 17:00ST KozloviceKST Darkovice10:6
1515. 01. 2022 14:00TJ Sokol Brušperk BSK - SVINOV C10:3
1515. 01. 2022 17:00TJ Sokol HrabůvkaTJ Sokol Nová Bělá10:6
1515. 01. 2022 17:00TJ TTC VendryněTTC Ostrava-Poruba B10:5
1515. 01. 2022 14:00TJ ODRY BTJ Sokol Příbor10:1
1616. 01. 2022 10:00ST KozloviceTJ TŽ Třinec B3:10
1616. 01. 2022 13:00SK Stolní tenis PstružíKST Darkovice10:5
1616. 01. 2022 10:00TJ Sokol HrabůvkaSK - SVINOV C10:5
1616. 01. 2022 13:30TJ Sokol Brušperk BTJ Sokol Nová Bělá10:4
1616. 01. 2022 10:00TJ Sokol RopiceTTC Ostrava-Poruba B8:10
1729. 01. 2022 18:00TJ TŽ Třinec BTJ Sokol Ropice10:0
1711. 02. 2022 18:00
Odklad Covid-19
KST DarkoviceTJ TTC Vendryně7:10
1729. 01. 2022 10:00TTC Ostrava-Poruba BTJ Sokol Hrabůvka10:2
1729. 01. 2022 10:00SK - SVINOV CTJ ODRY B0:10
1729. 01. 2022 17:00TJ Sokol Nová BěláTJ Sokol Příbor10:5
1729. 01. 2022 17:00ST KozloviceSK Stolní tenis Pstruží5:10
1830. 01. 2022 10:00KST DarkoviceTJ Sokol Ropice3:10
1806. 02. 2022 15:00
Odklad Covid-19
TJ TŽ Třinec BTJ TTC Vendryně10:7
1830. 01. 2022 14:00TTC Ostrava-Poruba BTJ Sokol Brušperk B10:4
1830. 01. 2022 10:00TJ Sokol Nová BěláTJ ODRY B4:10
1830. 01. 2022 14:00SK - SVINOV CTJ Sokol Příbor10:7
1912. 02. 2022 14:00SK Stolní tenis PstružíSK - SVINOV C10:0
1912. 02. 2022 17:00ST KozloviceTJ Sokol Nová Bělá6:10
1912. 02. 2022 17:00TJ Sokol PříborTTC Ostrava-Poruba B1:10
1912. 02. 2022 14:00TJ Sokol Brušperk BTJ Sokol Ropice10:1
1912. 02. 2022 17:00TJ Sokol HrabůvkaTJ TTC Vendryně10:5
1912. 02. 2022 17:00KST DarkoviceTJ TŽ Třinec B3:10
2013. 02. 2022 10:00ST KozloviceSK - SVINOV C10:4
2013. 02. 2022 13:00SK Stolní tenis PstružíTJ Sokol Nová Bělá9:9
2013. 02. 2022 10:00TJ ODRY BTTC Ostrava-Poruba B10:3
2013. 02. 2022 10:00TJ Sokol HrabůvkaTJ Sokol Ropice10:7
2013. 02. 2022 13:30TJ Sokol Brušperk BTJ TTC Vendryně10:2
2126. 02. 2022 18:00TJ TŽ Třinec BTJ Sokol Brušperk B9:9
2126. 02. 2022 10:00KST DarkoviceTJ Sokol Hrabůvka8:10
2126. 02. 2022 17:00TJ Sokol RopiceTJ ODRY B4:10
2126. 02. 2022 10:00TJ TTC VendryněTJ Sokol Příbor10:3
2126. 02. 2022 10:00TTC Ostrava-Poruba BST Kozlovice10:0wo
2127. 02. 2022 11:00TJ Sokol Nová BěláSK - SVINOV C10:0wo
2227. 02. 2022 10:00KST DarkoviceTJ Sokol Brušperk B1:10
2227. 02. 2022 14:00TJ TŽ Třinec BTJ Sokol Hrabůvka10:3
2227. 02. 2022 10:00TJ TTC VendryněTJ ODRY B9:9
2227. 02. 2022 10:00TJ Sokol RopiceTJ Sokol Příbor10:4
2227. 02. 2022 14:00TTC Ostrava-Poruba BSK Stolní tenis Pstruží8:10
2312. 03. 2022 10:00SK - SVINOV CTJ TŽ Třinec B5:10
2312. 03. 2022 17:00TJ Sokol Nová BěláKST Darkovice10:7
2312. 03. 2022 14:00SK Stolní tenis PstružíTJ Sokol Ropice10:5
2312. 03. 2022 17:00ST KozloviceTJ TTC Vendryně4:10
2312. 03. 2022 14:00TJ ODRY BTJ Sokol Brušperk B8:10
2312. 03. 2022 17:00TJ Sokol PříborTJ Sokol Hrabůvka1:10
2413. 03. 2022 10:00TJ Sokol Nová BěláTJ TŽ Třinec B9:9
2413. 03. 2022 14:00SK - SVINOV CKST Darkovice6:10
2413. 03. 2022 10:00ST KozloviceTJ Sokol Ropice4:10
2413. 03. 2022 13:00SK Stolní tenis PstružíTJ TTC Vendryně8:10
2413. 03. 2022 10:00TJ Sokol PříborTJ Sokol Brušperk B8:10
2413. 03. 2022 10:00TJ ODRY BTJ Sokol Hrabůvka10:5
2502. 04. 2022 18:00TJ TŽ Třinec BTJ ODRY B10:3
2502. 04. 2022 17:00KST DarkoviceTJ Sokol Příbor10:3
2502. 04. 2022 14:00TJ Sokol Brušperk BSK Stolní tenis Pstruží10:8
2502. 04. 2022 17:00TJ Sokol HrabůvkaST Kozlovice10:2
2502. 04. 2022 10:00TTC Ostrava-Poruba BTJ Sokol Nová Bělá10:6
2531. 03. 2022 18:15TJ TTC VendryněTJ Sokol Ropice10:3
2603. 04. 2022 10:00KST DarkoviceTJ ODRY B6:10
2603. 04. 2022 14:00TJ TŽ Třinec BTJ Sokol Příbor10:2
2603. 04. 2022 10:00TJ Sokol HrabůvkaSK Stolní tenis Pstruží8:10
2603. 04. 2022 13:30TJ Sokol Brušperk BST Kozlovice10:2
2603. 04. 2022 14:00TTC Ostrava-Poruba BSK - SVINOV C9:9
2709. 04. 2022 15:00KST DarkoviceTTC Ostrava-Poruba B6:10
2709. 04. 2022 10:00SK - SVINOV CTJ Sokol Ropice10:3
2709. 04. 2022 17:00TJ Sokol Nová BěláTJ TTC Vendryně5:10
2709. 04. 2022 14:00SK Stolní tenis PstružíTJ ODRY B10:1
2709. 04. 2022 14:00ST KozloviceTJ Sokol Příbor10:8
2709. 04. 2022 14:00TJ Sokol Brušperk BTJ Sokol Hrabůvka10:0
2810. 04. 2022 14:00TJ TŽ Třinec BTTC Ostrava-Poruba B10:7
2810. 04. 2022 10:00TJ Sokol Nová BěláTJ Sokol Ropice7:10
2810. 04. 2022 14:00SK - SVINOV CTJ TTC Vendryně10:4
2810. 04. 2022 10:00ST KozloviceTJ ODRY B2:10
2810. 04. 2022 13:00SK Stolní tenis PstružíTJ Sokol Příbor4:10
Krajská soutěž II. třídy sk. A
101. 10. 2021 18:15TTC Frýdlant CSK - SVINOV D10:4
102. 10. 2021 17:00TJ Sokol Brušperk CTJ Spartak Bílovec10:8
102. 10. 2021 17:00Orel PaskovSSK Komorní Lhotka1:10
102. 10. 2021 17:00TTC Frýdek-MístekSK Návsí - Milíkov5:10
102. 10. 2021 17:00KST NOVÝ JIČÍN CTJ Frenštát pod Radhoštěm B3:10
203. 10. 2021 14:00TTC Frýdlant CTJ Spartak Bílovec9:9
203. 10. 2021 10:00TJ Sokol Brušperk CSK - SVINOV D8:10
203. 10. 2021 10:00Orel PaskovSK Návsí - Milíkov10:5
203. 10. 2021 10:00TTC Frýdek-MístekSSK Komorní Lhotka1:10
201. 10. 2021 18:30KST NOVÝ JIČÍN CTJ Sokol Ropice B10:3
317. 10. 2021 10:00TJ Frenštát pod Radhoštěm BTTC Frýdlant C6:10
323. 10. 2021 14:00TJ Sokol Ropice BTJ Sokol Brušperk C2:10
323. 10. 2021 17:00SSK Komorní LhotkaKST NOVÝ JIČÍN C10:1
323. 10. 2021 18:00
Plavecká 5, Ostrava – Hrabůvka
SK - SVINOV DOrel Paskov6:10
323. 10. 2021 17:00TJ Spartak BílovecTTC Frýdek-Místek10:0
424. 10. 2021 14:00TJ Frenštát pod Radhoštěm BTJ Sokol Brušperk C4:10
421. 10. 2021 18:00TJ Sokol Ropice BTTC Frýdlant C5:10
424. 10. 2021 10:00SK Návsí - MilíkovKST NOVÝ JIČÍN C10:3
424. 10. 2021 14:00
Plavecká 5, Ostrava – Hrabůvka
SK - SVINOV DTTC Frýdek-Místek10:8
424. 10. 2021 10:00TJ Spartak BílovecOrel Paskov10:3
529. 10. 2021 18:15TTC Frýdlant COrel Paskov10:0
528. 10. 2021 18:00TJ Sokol Brušperk CTTC Frýdek-Místek10:0
528. 10. 2021 18:00KST NOVÝ JIČÍN CSK - SVINOV D6:10
530. 10. 2021 14:00TJ Frenštát pod Radhoštěm BSSK Komorní Lhotka9:9
530. 10. 2021 14:00TJ Sokol Ropice BSK Návsí - Milíkov10:6
631. 10. 2021 14:00TTC Frýdlant CTTC Frýdek-Místek10:3
631. 10. 2021 10:00TJ Sokol Brušperk COrel Paskov0:10wo
629. 10. 2021 18:30KST NOVÝ JIČÍN CTJ Spartak Bílovec2:10
631. 10. 2021 14:00TJ Frenštát pod Radhoštěm BSK Návsí - Milíkov10:7
631. 10. 2021 13:00TJ Sokol Ropice BSSK Komorní Lhotka3:10
713. 11. 2021 17:00SSK Komorní LhotkaTTC Frýdlant C10:3
713. 11. 2021 17:00SK Návsí - MilíkovTJ Sokol Brušperk C6:10
713. 11. 2021 14:00SK - SVINOV DTJ Frenštát pod Radhoštěm B5:10
713. 11. 2021 17:00TJ Spartak BílovecTJ Sokol Ropice B10:1
713. 11. 2021 17:00Orel PaskovKST NOVÝ JIČÍN C10:8
814. 11. 2021 10:00SSK Komorní LhotkaTJ Sokol Brušperk C5:10
814. 11. 2021 10:00SK Návsí - MilíkovTTC Frýdlant C5:10
814. 11. 2021 10:00SK - SVINOV DTJ Sokol Ropice B10:7
814. 11. 2021 10:00TJ Spartak BílovecTJ Frenštát pod Radhoštěm B10:7
814. 11. 2021 10:00TTC Frýdek-MístekKST NOVÝ JIČÍN C3:10
927. 11. 2021 17:00KST NOVÝ JIČÍN CTTC Frýdlant C9:9
927. 11. 2021 14:00TJ Frenštát pod Radhoštěm BOrel Paskov10:4
927. 11. 2021 14:00TJ Sokol Ropice BTTC Frýdek-Místek10:0wo
902. 12. 2021 18:00
odklad dle Rozpisu soutěží
SSK Komorní LhotkaSK - SVINOV D10:4
927. 11. 2021 17:00SK Návsí - MilíkovTJ Spartak Bílovec4:10
1026. 11. 2021 18:30KST NOVÝ JIČÍN CTJ Sokol Brušperk C4:10
1028. 11. 2021 14:00TJ Frenštát pod Radhoštěm BTTC Frýdek-Místek10:0wo
1028. 11. 2021 13:00TJ Sokol Ropice BOrel Paskov2:10
1028. 11. 2021 10:00SSK Komorní LhotkaTJ Spartak Bílovec3:10
1003. 12. 2021 18:00
odklad dle Rozpisu soutěží
SK Návsí - MilíkovSK - SVINOV D9:9
1111. 12. 2021 14:00TJ Frenštát pod Radhoštěm BTJ Sokol Ropice B9:9
1111. 12. 2021 17:00SSK Komorní LhotkaSK Návsí - Milíkov10:7
1111. 12. 2021 17:00SK - SVINOV DTJ Spartak Bílovec2:10
1111. 12. 2021 17:00Orel PaskovTTC Frýdek-Místek10:4
1110. 12. 2021 18:15TTC Frýdlant CTJ Sokol Brušperk C10:4
1215. 01. 2022 17:00SK - SVINOV DTTC Frýdlant C2:10
1208. 01. 2022 09:00TJ Spartak BílovecTJ Sokol Brušperk C10:5
1215. 01. 2022 17:00SSK Komorní LhotkaOrel Paskov10:3
1215. 01. 2022 17:00SK Návsí - MilíkovTTC Frýdek-Místek10:1
1215. 01. 2022 14:00TJ Frenštát pod Radhoštěm BKST NOVÝ JIČÍN C10:2
1309. 01. 2022 10:00TJ Spartak BílovecTTC Frýdlant C10:1
1316. 01. 2022 10:00SK - SVINOV DTJ Sokol Brušperk C1:10
1316. 01. 2022 10:00SK Návsí - MilíkovOrel Paskov10:5
1316. 01. 2022 10:00SSK Komorní LhotkaTTC Frýdek-Místek10:0
1316. 01. 2022 13:00TJ Sokol Ropice BKST NOVÝ JIČÍN C10:3
1428. 01. 2022 18:15TTC Frýdlant CTJ Frenštát pod Radhoštěm B10:1
1429. 01. 2022 17:00TJ Sokol Brušperk CTJ Sokol Ropice B9:9
1429. 01. 2022 17:00KST NOVÝ JIČÍN CSSK Komorní Lhotka9:9
1429. 01. 2022 16:00Orel PaskovSK - SVINOV D10:6
1429. 01. 2022 17:00TTC Frýdek-MístekTJ Spartak Bílovec4:10
1530. 01. 2022 10:00TJ Sokol Brušperk CTJ Frenštát pod Radhoštěm B10:5
1530. 01. 2022 14:00TTC Frýdlant CTJ Sokol Ropice B10:5
1528. 01. 2022 18:30KST NOVÝ JIČÍN CSK Návsí - Milíkov10:5
1530. 01. 2022 10:00TTC Frýdek-MístekSK - SVINOV D7:10
1530. 01. 2022 10:00Orel PaskovTJ Spartak Bílovec3:10
1612. 02. 2022 17:00Orel PaskovTTC Frýdlant C10:7
1612. 02. 2022 17:00TTC Frýdek-MístekTJ Sokol Brušperk C0:10
1612. 02. 2022 17:00SK - SVINOV DKST NOVÝ JIČÍN C10:6
1612. 02. 2022 17:00SSK Komorní LhotkaTJ Frenštát pod Radhoštěm B10:0
1612. 02. 2022 17:00SK Návsí - MilíkovTJ Sokol Ropice B10:7
1713. 02. 2022 10:00TTC Frýdek-MístekTTC Frýdlant C3:10
1713. 02. 2022 10:00Orel PaskovTJ Sokol Brušperk C3:10
1713. 02. 2022 10:00TJ Spartak BílovecKST NOVÝ JIČÍN C10:3
1713. 02. 2022 10:00SK Návsí - MilíkovTJ Frenštát pod Radhoštěm B10:3
1713. 02. 2022 10:00SSK Komorní LhotkaTJ Sokol Ropice B10:1
1825. 02. 2022 18:15TTC Frýdlant CSSK Komorní Lhotka9:9
1826. 02. 2022 17:00TJ Sokol Brušperk CSK Návsí - Milíkov10:6
1826. 02. 2022 14:00TJ Frenštát pod Radhoštěm BSK - SVINOV D8:10
1826. 02. 2022 14:00TJ Sokol Ropice BTJ Spartak Bílovec4:10
1826. 02. 2022 17:00KST NOVÝ JIČÍN COrel Paskov5:10
1927. 02. 2022 10:00TJ Sokol Brušperk CSSK Komorní Lhotka4:10
1927. 02. 2022 10:00TTC Frýdlant CSK Návsí - Milíkov10:3
1927. 02. 2022 13:00TJ Sokol Ropice BSK - SVINOV D7:10
1927. 02. 2022 14:00TJ Frenštát pod Radhoštěm BTJ Spartak Bílovec2:10
1925. 02. 2022 18:30KST NOVÝ JIČÍN CTTC Frýdek-Místek10:5
2012. 03. 2022 14:00TJ Sokol Ropice BTJ Frenštát pod Radhoštěm B2:10
2012. 03. 2022 17:00SK Návsí - MilíkovSSK Komorní Lhotka1:10
2012. 03. 2022 17:00TJ Spartak BílovecSK - SVINOV D10:2
2012. 03. 2022 17:00TTC Frýdek-MístekOrel Paskov0:10
2012. 03. 2022 17:00TJ Sokol Brušperk CTTC Frýdlant C10:4
2101. 04. 2022 18:15TTC Frýdlant CKST NOVÝ JIČÍN C10:2
2102. 04. 2022 17:00Orel PaskovTJ Frenštát pod Radhoštěm B10:6
2102. 04. 2022 17:00TTC Frýdek-MístekTJ Sokol Ropice B10:6
2102. 04. 2022 17:00SK - SVINOV DSSK Komorní Lhotka0:10
2102. 04. 2022 17:00TJ Spartak BílovecSK Návsí - Milíkov10:4
2203. 04. 2022 10:00TJ Sokol Brušperk CKST NOVÝ JIČÍN C9:9
2203. 04. 2022 10:00TTC Frýdek-MístekTJ Frenštát pod Radhoštěm B7:10
2203. 04. 2022 10:00Orel PaskovTJ Sokol Ropice B10:2
2203. 04. 2022 10:00TJ Spartak BílovecSSK Komorní Lhotka10:5
2203. 04. 2022 14:00SK - SVINOV DSK Návsí - Milíkov10:3
Krajská soutěž II. třídy sk. B
102. 10. 2021 17:00TJ Slovan Karviná-Lázně DarkovTJ Ostrava KST F8:10
102. 10. 2021 17:00TJ Sokol Radvanice-BartoviceTJ Sokol Záblatí10:1
102. 10. 2021 10:00SKST Baník Havířov ETJ Slavoj Český Těšín B10:8
101. 10. 2021 17:00TTC Siko Orlová CTTC Hať10:6
203. 10. 2021 10:00TJ Slovan Karviná-Lázně DarkovTJ Sokol Záblatí10:3
203. 10. 2021 10:00TJ Sokol Radvanice-BartoviceTJ Ostrava KST F5:10
203. 10. 2021 14:00SKST Baník Havířov ETTC Hať10:4
203. 10. 2021 10:00TTC Siko Orlová CTJ Slavoj Český Těšín B10:6
323. 10. 2021 14:00TJ Slavoj Český Těšín BTJ Slovan Karviná-Lázně Darkov10:2
323. 10. 2021 17:00TTC HaťTJ Sokol Radvanice-Bartovice10:5
323. 10. 2021 17:00TJ Sokol DěhylovSKST Baník Havířov E10:4
323. 10. 2021 17:00TTC Bolatice BTTC Siko Orlová C7:10
424. 10. 2021 13:00TJ Slavoj Český Těšín BTJ Sokol Radvanice-Bartovice7:10
424. 10. 2021 10:00TTC HaťTJ Slovan Karviná-Lázně Darkov10:1
422. 10. 2021 18:00TJ Sokol DěhylovTTC Siko Orlová C6:10
424. 10. 2021 10:00TTC Bolatice BSKST Baník Havířov E10:7
530. 10. 2021 10:00SKST Baník Havířov ETJ Ostrava KST F10:8
529. 10. 2021 17:00TTC Siko Orlová CTJ Sokol Záblatí10:1
530. 10. 2021 14:00TJ Slavoj Český Těšín BTJ Sokol Děhylov10:8
530. 10. 2021 17:00TTC HaťTTC Bolatice B5:10
631. 10. 2021 14:00SKST Baník Havířov ETJ Sokol Záblatí8:10
631. 10. 2021 10:00TTC Siko Orlová CTJ Ostrava KST F10:3
631. 10. 2021 13:00TJ Slavoj Český Těšín BTTC Bolatice B8:10
631. 10. 2021 10:00TTC HaťTJ Sokol Děhylov5:10
712. 11. 2021 17:00TJ Slovan Karviná-Lázně DarkovTJ Sokol Děhylov5:10
713. 11. 2021 17:00TTC Bolatice BTJ Sokol Radvanice-Bartovice10:3
713. 11. 2021 09:00TJ Ostrava KST FTJ Slavoj Český Těšín B10:5
713. 11. 2021 17:00TJ Sokol ZáblatíTTC Hať5:10
814. 11. 2021 10:00TJ Sokol Radvanice-BartoviceTJ Sokol Děhylov6:10
814. 11. 2021 10:00TTC Bolatice BTJ Slovan Karviná-Lázně Darkov8:10
812. 11. 2021 18:00TJ Ostrava KST FTTC Hať10:2
814. 11. 2021 10:00TJ Sokol ZáblatíTJ Slavoj Český Těšín B2:10
927. 11. 2021 10:00SKST Baník Havířov ETJ Slovan Karviná-Lázně Darkov10:1
926. 11. 2021 17:00TTC Siko Orlová CTJ Sokol Radvanice-Bartovice6:10
927. 11. 2021 17:00TJ Sokol DěhylovTJ Ostrava KST F10:5
927. 11. 2021 17:00TTC Bolatice BTJ Sokol Záblatí10:0
1028. 11. 2021 14:00SKST Baník Havířov ETJ Sokol Radvanice-Bartovice10:4
1028. 11. 2021 10:00TTC Siko Orlová CTJ Slovan Karviná-Lázně Darkov10:4
1026. 11. 2021 18:00TJ Sokol DěhylovTJ Sokol Záblatí10:0
1028. 11. 2021 10:00TTC Bolatice BTJ Ostrava KST F4:10
1111. 12. 2021 10:00SKST Baník Havířov ETTC Siko Orlová C4:10
1111. 12. 2021 14:00TJ Slavoj Český Těšín BTTC Hať10:7
1110. 12. 2021 18:15TJ Sokol DěhylovTTC Bolatice B10:6
1111. 12. 2021 10:00TJ Ostrava KST FTJ Sokol Záblatí10:3
1111. 12. 2021 17:00TJ Slovan Karviná-Lázně DarkovTJ Sokol Radvanice-Bartovice10:7
1215. 01. 2022 10:00TJ Ostrava KST FTJ Slovan Karviná-Lázně Darkov10:7
1215. 01. 2022 17:00TJ Sokol ZáblatíTJ Sokol Radvanice-Bartovice0:10
1215. 01. 2022 14:00TJ Slavoj Český Těšín BSKST Baník Havířov E9:9
1215. 01. 2022 17:00TTC HaťTTC Siko Orlová C7:10
1316. 01. 2022 10:00TJ Sokol ZáblatíTJ Slovan Karviná-Lázně Darkov1:10
1316. 01. 2022 14:00TJ Ostrava KST FTJ Sokol Radvanice-Bartovice10:5
1316. 01. 2022 10:00TTC HaťSKST Baník Havířov E10:3
1316. 01. 2022 13:00TJ Slavoj Český Těšín BTTC Siko Orlová C7:10
1429. 01. 2022 17:00TJ Slovan Karviná-Lázně DarkovTJ Slavoj Český Těšín B3:10
1429. 01. 2022 17:00TJ Sokol Radvanice-BartoviceTTC Hať10:2
1412. 01. 2022 18:00SKST Baník Havířov ETJ Sokol Děhylov5:10
1428. 01. 2022 17:00TTC Siko Orlová CTTC Bolatice B10:6
1530. 01. 2022 10:00TJ Sokol Radvanice-BartoviceTJ Slavoj Český Těšín B9:9
1530. 01. 2022 10:00TJ Slovan Karviná-Lázně DarkovTTC Hať10:7
1521. 01. 2022 18:30TTC Siko Orlová CTJ Sokol Děhylov10:4
1530. 01. 2022 14:00SKST Baník Havířov ETTC Bolatice B10:7
1612. 02. 2022 10:00TJ Ostrava KST FSKST Baník Havířov E10:0
1609. 02. 2022 17:15TJ Sokol ZáblatíTTC Siko Orlová C3:10
1612. 02. 2022 17:00TJ Sokol DěhylovTJ Slavoj Český Těšín B10:6
1612. 02. 2022 17:00TTC Bolatice BTTC Hať10:6
1713. 02. 2022 10:00TJ Sokol ZáblatíSKST Baník Havířov E4:10
1713. 02. 2022 14:00TJ Ostrava KST FTTC Siko Orlová C10:6
1713. 02. 2022 10:00TTC Bolatice BTJ Slavoj Český Těšín B5:10
1711. 02. 2022 18:00TJ Sokol DěhylovTTC Hať10:2
1826. 02. 2022 17:00TJ Sokol DěhylovTJ Slovan Karviná-Lázně Darkov10:7
1826. 02. 2022 17:00TJ Sokol Radvanice-BartoviceTTC Bolatice B10:7
1826. 02. 2022 14:00TJ Slavoj Český Těšín BTJ Ostrava KST F9:9
1826. 02. 2022 17:00TTC HaťTJ Sokol Záblatí10:0
1927. 02. 2022 10:00TJ Sokol DěhylovTJ Sokol Radvanice-Bartovice7:10
1927. 02. 2022 10:00TJ Slovan Karviná-Lázně DarkovTTC Bolatice B3:10
1927. 02. 2022 10:00TTC HaťTJ Ostrava KST F6:10
1927. 02. 2022 13:00TJ Slavoj Český Těšín BTJ Sokol Záblatí10:0
2011. 03. 2022 17:00TTC Siko Orlová CSKST Baník Havířov E10:7
2012. 03. 2022 17:00TTC HaťTJ Slavoj Český Těšín B6:10
2010. 03. 2022 17:00TTC Bolatice BTJ Sokol Děhylov4:10
2012. 03. 2022 17:00TJ Sokol ZáblatíTJ Ostrava KST F9:9
2012. 03. 2022 17:00TJ Sokol Radvanice-BartoviceTJ Slovan Karviná-Lázně Darkov9:9
2102. 04. 2022 17:00TJ Slovan Karviná-Lázně DarkovSKST Baník Havířov E6:10
2102. 04. 2022 17:00TJ Sokol Radvanice-BartoviceTTC Siko Orlová C8:10
2123. 03. 2022 18:30TJ Ostrava KST FTJ Sokol Děhylov7:10
2102. 04. 2022 17:00TJ Sokol ZáblatíTTC Bolatice B2:10
2203. 04. 2022 10:00TJ Sokol Radvanice-BartoviceSKST Baník Havířov E3:10
2203. 04. 2022 10:00TJ Slovan Karviná-Lázně DarkovTTC Siko Orlová C10:5
2203. 04. 2022 10:00TJ Sokol ZáblatíTJ Sokol Děhylov7:10
2203. 04. 2022 10:00TJ Ostrava KST FTTC Bolatice B9:9
Český pohár MSSST I. stupeň
1/123. 04. 2022 17:00TJ Sokol Horní LhotaTJ Spartak Bílovec A5:5
2/107. 05. 2022 17:00TJ Slavoj Český Těšín BTJ Frenštát pod Radhoštěm6:1
2/107. 05. 2022 17:00TJ Sokol Horní LhotaTJ TTC Vendryně6:0wo
3/121. 05. 2022 17:00TJ Sokol Horní LhotaTJ Slavoj Český Těšín B 
11/122. 04. 2022 18:00TJ Spartak Bílovec BTJ Sokol Děhylov6:4
12/107. 05. 2022 17:00KST DarkoviceTJ Sokol Brušperk2:6
12/107. 05. 2022 17:00TJ Spartak Bílovec BTJ Slavoj Český Těšín A3:6
13/121. 05. 2022 18:30TJ Slavoj Český Těšín ATJ Sokol Brušperk 

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy