Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize, muži
102. 10. 2021 17:00Orel ZlínTJ DDM Valašské Meziříčí B10:2
102. 10. 2021 17:00ST AMON KunoviceKST Zlín B10:1
102. 10. 2021 17:00TJ Jiskra Otrokovice ATJ Nivnice9:9
102. 10. 2021 17:00TJ Bystřice pod HostýnemSK Slavičín9:9
102. 10. 2021 17:00TJ Sokol Újezdec-TěšovKST Dolní Němčí B10:7
102. 10. 2021 17:00TJ Sokol Kostelec-ZlínTJ Jiskra Otrokovice B10:1
230. 09. 2021 18:00Orel ZlínKST Zlín B10:4
203. 10. 2021 10:30ST AMON KunoviceTJ DDM Valašské Meziříčí B10:8
203. 10. 2021 11:00TJ Jiskra Otrokovice ASK Slavičín10:2
203. 10. 2021 11:00TJ Bystřice pod HostýnemTJ Nivnice9:9
203. 10. 2021 11:00TJ Sokol Újezdec-TěšovTJ Jiskra Otrokovice B10:0
203. 10. 2021 11:00TJ Sokol Kostelec-ZlínKST Dolní Němčí B10:3
323. 10. 2021 17:30KST Dolní Němčí BOrel Zlín9:9
323. 10. 2021 17:00TJ Jiskra Otrokovice BST AMON Kunovice2:10
323. 10. 2021 17:00TJ NivniceTJ Sokol Újezdec-Těšov7:10
323. 10. 2021 17:00SK SlavičínTJ Sokol Kostelec-Zlín2:10
316. 10. 2021 16:00TJ DDM Valašské Meziříčí BTJ Jiskra Otrokovice A10:5
323. 10. 2021 17:30KST Zlín BTJ Bystřice pod Hostýnem10:5
423. 10. 2021 10:00KST Dolní Němčí BST AMON Kunovice8:10
420. 10. 2021 18:00TJ Jiskra Otrokovice BOrel Zlín0:10
419. 10. 2021 17:30TJ NivniceTJ Sokol Kostelec-Zlín3:10
424. 10. 2021 10:00SK SlavičínTJ Sokol Újezdec-Těšov3:10
424. 10. 2021 09:30TJ DDM Valašské Meziříčí BTJ Bystřice pod Hostýnem10:0
423. 10. 2021 10:00KST Zlín BTJ Jiskra Otrokovice A3:10
530. 10. 2021 17:00Orel ZlínTJ Jiskra Otrokovice A10:2
530. 10. 2021 17:00ST AMON KunoviceTJ Bystřice pod Hostýnem10:4
530. 10. 2021 17:00TJ Sokol Újezdec-TěšovTJ DDM Valašské Meziříčí B10:6
530. 10. 2021 17:00TJ Sokol Kostelec-ZlínKST Zlín B10:2
530. 10. 2021 17:30KST Dolní Němčí BTJ Nivnice10:5
530. 10. 2021 17:00TJ Jiskra Otrokovice BSK Slavičín9:9
631. 10. 2021 11:00Orel ZlínTJ Bystřice pod Hostýnem10:1
631. 10. 2021 10:30ST AMON KunoviceTJ Jiskra Otrokovice A10:3
631. 10. 2021 11:00TJ Sokol Újezdec-TěšovKST Zlín B10:3
631. 10. 2021 11:00TJ Sokol Kostelec-ZlínTJ DDM Valašské Meziříčí B9:9
630. 10. 2021 10:00KST Dolní Němčí BSK Slavičín10:1
631. 10. 2021 11:00TJ Jiskra Otrokovice BTJ Nivnice1:10
713. 11. 2021 17:00TJ NivniceOrel Zlín10:8
713. 11. 2021 17:00SK SlavičínST AMON Kunovice3:10
713. 11. 2021 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí BKST Dolní Němčí B10:8
713. 11. 2021 17:30KST Zlín BTJ Jiskra Otrokovice B10:6
713. 11. 2021 17:00TJ Jiskra Otrokovice ATJ Sokol Újezdec-Těšov3:10
713. 11. 2021 17:00TJ Bystřice pod HostýnemTJ Sokol Kostelec-Zlín9:9
814. 11. 2021 11:00TJ NivniceST AMON Kunovice4:10
811. 11. 2021 18:00Orel ZlínSK Slavičín9:9
805. 11. 2021 18:30TJ DDM Valašské Meziříčí BTJ Jiskra Otrokovice B10:0
813. 11. 2021 10:00KST Zlín BKST Dolní Němčí B7:10
814. 11. 2021 11:00TJ Jiskra Otrokovice ATJ Sokol Kostelec-Zlín10:8
814. 11. 2021 11:00TJ Bystřice pod HostýnemTJ Sokol Újezdec-Těšov8:10
927. 11. 2021 17:00TJ Sokol Újezdec-TěšovOrel Zlín9:9
927. 11. 2021 17:00TJ Sokol Kostelec-ZlínST AMON Kunovice10:5
927. 11. 2021 17:30KST Dolní Němčí BTJ Jiskra Otrokovice A9:9
927. 11. 2021 17:00TJ Jiskra Otrokovice BTJ Bystřice pod Hostýnem8:10
927. 11. 2021 17:00TJ NivniceTJ DDM Valašské Meziříčí B10:8
927. 11. 2021 17:30KST Zlín BSK Slavičín10:7
1028. 11. 2021 11:00TJ Sokol Újezdec-TěšovST AMON Kunovice10:6
1028. 11. 2021 11:00TJ Sokol Kostelec-ZlínOrel Zlín10:7
1027. 11. 2021 10:00KST Dolní Němčí BTJ Bystřice pod Hostýnem10:1
1025. 09. 2021 09:00TJ Jiskra Otrokovice BTJ Jiskra Otrokovice A6:10
1028. 11. 2021 11:00TJ NivniceKST Zlín B10:2
1028. 11. 2021 10:30TJ DDM Valašské Meziříčí BSK Slavičín10:4
1111. 12. 2021 17:00TJ Sokol Újezdec-TěšovTJ Sokol Kostelec-Zlín8:10
1111. 12. 2021 17:30KST Dolní Němčí BTJ Jiskra Otrokovice B10:6
1111. 12. 2021 17:00TJ NivniceSK Slavičín10:8
1111. 12. 2021 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí BKST Zlín B10:2
1111. 12. 2021 17:00TJ Jiskra Otrokovice ATJ Bystřice pod Hostýnem10:2
1111. 12. 2021 17:00Orel ZlínST AMON Kunovice10:3
1215. 01. 2022 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí BOrel Zlín10:3
1215. 01. 2022 17:30KST Zlín BST AMON Kunovice10:6
1212. 01. 2022 17:30TJ NivniceTJ Jiskra Otrokovice A10:3
1215. 01. 2022 17:00SK SlavičínTJ Bystřice pod Hostýnem5:10
1215. 01. 2022 17:30KST Dolní Němčí BTJ Sokol Újezdec-Těšov9:9
1215. 01. 2022 17:00TJ Jiskra Otrokovice BTJ Sokol Kostelec-Zlín3:10
1311. 01. 2022 18:00KST Zlín BOrel Zlín10:2
1316. 01. 2022 11:00TJ DDM Valašské Meziříčí BST AMON Kunovice8:10
1316. 01. 2022 10:00SK SlavičínTJ Jiskra Otrokovice A6:10
1316. 01. 2022 11:00TJ NivniceTJ Bystřice pod Hostýnem8:10
1316. 01. 2022 11:00TJ Jiskra Otrokovice BTJ Sokol Újezdec-Těšov0:10
1315. 01. 2022 10:00KST Dolní Němčí BTJ Sokol Kostelec-Zlín6:10
1429. 01. 2022 17:00Orel ZlínKST Dolní Němčí B 
1429. 01. 2022 17:00ST AMON KunoviceTJ Jiskra Otrokovice B 
1429. 01. 2022 17:00TJ Sokol Újezdec-TěšovTJ Nivnice 
1429. 01. 2022 17:00TJ Sokol Kostelec-ZlínSK Slavičín 
1429. 01. 2022 17:00TJ Jiskra Otrokovice ATJ DDM Valašské Meziříčí B 
1429. 01. 2022 17:00TJ Bystřice pod HostýnemKST Zlín B 
1530. 01. 2022 10:30ST AMON KunoviceKST Dolní Němčí B 
1527. 01. 2022 17:30Orel ZlínTJ Jiskra Otrokovice B 
1530. 01. 2022 11:00TJ Sokol Kostelec-ZlínTJ Nivnice 
1530. 01. 2022 11:00TJ Sokol Újezdec-TěšovSK Slavičín 
1530. 01. 2022 11:00TJ Bystřice pod HostýnemTJ DDM Valašské Meziříčí B 
1526. 01. 2022 17:00TJ Jiskra Otrokovice AKST Zlín B 
1612. 02. 2022 17:00TJ Jiskra Otrokovice AOrel Zlín
1612. 02. 2022 17:00TJ Bystřice pod HostýnemST AMON Kunovice
1612. 02. 2022 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí BTJ Sokol Újezdec-Těšov
1612. 02. 2022 17:30KST Zlín BTJ Sokol Kostelec-Zlín
1612. 02. 2022 17:00TJ NivniceKST Dolní Němčí B
1612. 02. 2022 17:00SK SlavičínTJ Jiskra Otrokovice B
1713. 02. 2022 11:00TJ Bystřice pod HostýnemOrel Zlín
1713. 02. 2022 11:00TJ Jiskra Otrokovice AST AMON Kunovice
1712. 02. 2022 10:00KST Zlín BTJ Sokol Újezdec-Těšov
1713. 02. 2022 11:00TJ DDM Valašské Meziříčí BTJ Sokol Kostelec-Zlín
1713. 02. 2022 10:00SK SlavičínKST Dolní Němčí B
1713. 02. 2022 11:00TJ NivniceTJ Jiskra Otrokovice B
1826. 02. 2022 17:00Orel ZlínTJ Nivnice
1826. 02. 2022 17:00ST AMON KunoviceSK Slavičín
1826. 02. 2022 17:30KST Dolní Němčí BTJ DDM Valašské Meziříčí B
1826. 02. 2022 17:00TJ Jiskra Otrokovice BKST Zlín B
1826. 02. 2022 17:00TJ Sokol Újezdec-TěšovTJ Jiskra Otrokovice A
1826. 02. 2022 17:00TJ Sokol Kostelec-ZlínTJ Bystřice pod Hostýnem
1927. 02. 2022 10:30ST AMON KunoviceTJ Nivnice
1927. 02. 2022 11:00SK SlavičínOrel Zlín
1927. 02. 2022 11:00TJ Jiskra Otrokovice BTJ DDM Valašské Meziříčí B
1927. 02. 2022 10:30KST Dolní Němčí BKST Zlín B
1927. 02. 2022 11:00TJ Sokol Kostelec-ZlínTJ Jiskra Otrokovice A
1927. 02. 2022 11:00TJ Sokol Újezdec-TěšovTJ Bystřice pod Hostýnem
2005. 03. 2022 17:00TJ Sokol Kostelec-ZlínTJ Sokol Újezdec-Těšov
2005. 03. 2022 17:00TJ Jiskra Otrokovice BKST Dolní Němčí B
2005. 03. 2022 17:00SK SlavičínTJ Nivnice
2005. 03. 2022 17:00KST Zlín BTJ DDM Valašské Meziříčí B
2005. 03. 2022 17:00TJ Bystřice pod HostýnemTJ Jiskra Otrokovice A
2005. 03. 2022 17:00ST AMON KunoviceOrel Zlín
2112. 03. 2022 17:00Orel ZlínTJ Sokol Újezdec-Těšov
2112. 03. 2022 17:00ST AMON KunoviceTJ Sokol Kostelec-Zlín
2112. 03. 2022 17:00TJ Jiskra Otrokovice AKST Dolní Němčí B
2112. 03. 2022 17:00TJ Bystřice pod HostýnemTJ Jiskra Otrokovice B
2112. 03. 2022 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí BTJ Nivnice
2112. 03. 2022 17:00SK SlavičínKST Zlín B
2213. 03. 2022 10:30ST AMON KunoviceTJ Sokol Újezdec-Těšov
2213. 03. 2022 11:00Orel ZlínTJ Sokol Kostelec-Zlín
2213. 03. 2022 11:00TJ Bystřice pod HostýnemKST Dolní Němčí B
2225. 09. 2021 12:00TJ Jiskra Otrokovice ATJ Jiskra Otrokovice B10:1
2213. 03. 2022 10:00KST Zlín BTJ Nivnice
2213. 03. 2022 10:00SK SlavičínTJ DDM Valašské Meziříčí B
Krajská soutěž I.třídy, muži
102. 10. 2021 17:00TJ SLAVIA KroměřížTJ Sokol Kostelec-Zlín B4:14
102. 10. 2021 17:00TJ HolešovTJ DDM Valašské Meziříčí C16:2
102. 10. 2021 17:00SK SlušoviceST AMON Kunovice B0:18
102. 10. 2021 13:30TJ Bystřice pod Hostýnem BTJ Fryšták6:12
102. 10. 2021 17:00TJ Rožnov pod RadhoštěmSport centrum Bylnice10:8
102. 10. 2021 17:00Orel Ostrožská Nová VesTJ Sokol Horní Bečva10:8
203. 10. 2021 10:30TJ SLAVIA KroměřížTJ DDM Valašské Meziříčí C8:10
203. 10. 2021 11:00TJ HolešovTJ Sokol Kostelec-Zlín B13:5
203. 10. 2021 10:30SK SlušoviceTJ Fryšták3:15
203. 10. 2021 08:00TJ Bystřice pod Hostýnem BST AMON Kunovice B4:14
203. 10. 2021 10:00TJ Rožnov pod RadhoštěmTJ Sokol Horní Bečva7:11
203. 10. 2021 10:30Orel Ostrožská Nová VesSport centrum Bylnice13:5
323. 10. 2021 17:00Sport centrum BylniceTJ SLAVIA Kroměříž1:17
323. 10. 2021 17:00TJ Sokol Horní BečvaTJ Holešov12:6
323. 10. 2021 17:00ST AMON Kunovice BTJ Rožnov pod Radhoštěm17:1
323. 10. 2021 17:00TJ FryštákOrel Ostrožská Nová Ves11:7
323. 10. 2021 17:00TJ Sokol Kostelec-Zlín BSK Slušovice14:4
323. 10. 2021 13:30TJ DDM Valašské Meziříčí CTJ Bystřice pod Hostýnem B7:11
424. 10. 2021 10:30Sport centrum BylniceTJ Holešov3:15
424. 10. 2021 11:00TJ Sokol Horní BečvaTJ SLAVIA Kroměříž11:7
424. 10. 2021 10:30ST AMON Kunovice BOrel Ostrožská Nová Ves8:10
424. 10. 2021 10:30TJ FryštákTJ Rožnov pod Radhoštěm14:4
424. 10. 2021 11:00TJ Sokol Kostelec-Zlín BTJ Bystřice pod Hostýnem B16:2
422. 10. 2021 18:30TJ DDM Valašské Meziříčí CSK Slušovice11:7
530. 10. 2021 17:00TJ SLAVIA KroměřížSK Slušovice16:2
530. 10. 2021 17:00TJ HolešovTJ Bystřice pod Hostýnem B15:3
530. 10. 2021 17:00TJ Rožnov pod RadhoštěmTJ Sokol Kostelec-Zlín B10:8
530. 10. 2021 10:00Orel Ostrožská Nová VesTJ DDM Valašské Meziříčí C17:1
530. 10. 2021 17:00Sport centrum BylniceST AMON Kunovice B5:13
530. 10. 2021 17:00TJ Sokol Horní BečvaTJ Fryšták9:9
631. 10. 2021 10:30TJ SLAVIA KroměřížTJ Bystřice pod Hostýnem B10:8
631. 10. 2021 11:00TJ HolešovSK Slušovice17:1
631. 10. 2021 10:00TJ Rožnov pod RadhoštěmTJ DDM Valašské Meziříčí C14:4
629. 10. 2021 18:00Orel Ostrožská Nová VesTJ Sokol Kostelec-Zlín B11:7
631. 10. 2021 10:30Sport centrum BylniceTJ Fryšták3:15
631. 10. 2021 11:00TJ Sokol Horní BečvaST AMON Kunovice B9:9
713. 11. 2021 17:00ST AMON Kunovice BTJ SLAVIA Kroměříž14:4
713. 11. 2021 17:00TJ FryštákTJ Holešov10:8
704. 12. 2021 17:00TJ Sokol Kostelec-Zlín BSport centrum Bylnice15:3
713. 11. 2021 13:30TJ DDM Valašské Meziříčí CTJ Sokol Horní Bečva3:15
713. 11. 2021 17:00SK SlušoviceTJ Rožnov pod Radhoštěm0:18
713. 11. 2021 13:30TJ Bystřice pod Hostýnem BOrel Ostrožská Nová Ves7:11
814. 11. 2021 10:30ST AMON Kunovice BTJ Holešov9:9
814. 11. 2021 10:30TJ FryštákTJ SLAVIA Kroměříž18:0
805. 12. 2021 10:30TJ Sokol Kostelec-Zlín BTJ Sokol Horní Bečva7:11
814. 11. 2021 08:00TJ DDM Valašské Meziříčí CSport centrum Bylnice10:8
814. 11. 2021 10:30SK SlušoviceOrel Ostrožská Nová Ves4:14
814. 11. 2021 08:00TJ Bystřice pod Hostýnem BTJ Rožnov pod Radhoštěm11:7
927. 11. 2021 17:00TJ Rožnov pod RadhoštěmTJ SLAVIA Kroměříž14:4
927. 11. 2021 17:00Orel Ostrožská Nová VesTJ Holešov8:10
927. 11. 2021 17:00Sport centrum BylniceSK Slušovice6:12
927. 11. 2021 17:00TJ Sokol Horní BečvaTJ Bystřice pod Hostýnem B17:1
927. 11. 2021 17:00ST AMON Kunovice BTJ Sokol Kostelec-Zlín B16:2
927. 11. 2021 17:00TJ FryštákTJ DDM Valašské Meziříčí C16:2
1028. 11. 2021 10:00TJ Rožnov pod RadhoštěmTJ Holešov8:10
1028. 11. 2021 10:30Orel Ostrožská Nová VesTJ SLAVIA Kroměříž10:8
1028. 11. 2021 10:30Sport centrum BylniceTJ Bystřice pod Hostýnem B5:13
1028. 11. 2021 11:00TJ Sokol Horní BečvaSK Slušovice12:6
1028. 11. 2021 10:30ST AMON Kunovice BTJ DDM Valašské Meziříčí C12:6
1028. 11. 2021 10:30TJ FryštákTJ Sokol Kostelec-Zlín B14:4
1111. 12. 2021 17:00TJ Rožnov pod RadhoštěmOrel Ostrožská Nová Ves6:12
1111. 12. 2021 17:00Sport centrum BylniceTJ Sokol Horní Bečva4:14
1111. 12. 2021 17:00ST AMON Kunovice BTJ Fryšták10:8
1111. 12. 2021 17:00TJ Sokol Kostelec-Zlín BTJ DDM Valašské Meziříčí C14:4
1111. 12. 2021 17:00SK SlušoviceTJ Bystřice pod Hostýnem B3:15
1111. 12. 2021 17:00TJ SLAVIA KroměřížTJ Holešov3:15
1215. 01. 2022 17:00TJ Sokol Kostelec-Zlín BTJ SLAVIA Kroměříž8:10
1215. 01. 2022 13:30TJ DDM Valašské Meziříčí CTJ Holešov4:14
1215. 01. 2022 17:00ST AMON Kunovice BSK Slušovice14:4
1215. 01. 2022 17:00TJ FryštákTJ Bystřice pod Hostýnem B15:3
1215. 01. 2022 17:00Sport centrum BylniceTJ Rožnov pod Radhoštěm1:17
1215. 01. 2022 17:00TJ Sokol Horní BečvaOrel Ostrožská Nová Ves13:5
1316. 01. 2022 08:00TJ DDM Valašské Meziříčí CTJ SLAVIA Kroměříž5:13
1316. 01. 2022 11:00TJ Sokol Kostelec-Zlín BTJ Holešov7:11
1316. 01. 2022 10:30TJ FryštákSK Slušovice15:3
1316. 01. 2022 10:30ST AMON Kunovice BTJ Bystřice pod Hostýnem B15:3
1316. 01. 2022 11:00TJ Sokol Horní BečvaTJ Rožnov pod Radhoštěm12:6
1316. 01. 2022 10:30Sport centrum BylniceOrel Ostrožská Nová Ves6:12
1429. 01. 2022 17:00TJ SLAVIA KroměřížSport centrum Bylnice 
1429. 01. 2022 17:00TJ HolešovTJ Sokol Horní Bečva 
1429. 01. 2022 17:00TJ Rožnov pod RadhoštěmST AMON Kunovice B 
1429. 01. 2022 14:00Orel Ostrožská Nová VesTJ Fryšták 
1429. 01. 2022 17:00SK SlušoviceTJ Sokol Kostelec-Zlín B 
1429. 01. 2022 13:30TJ Bystřice pod Hostýnem BTJ DDM Valašské Meziříčí C 
1530. 01. 2022 11:00TJ HolešovSport centrum Bylnice 
1530. 01. 2022 10:30TJ SLAVIA KroměřížTJ Sokol Horní Bečva 
1528. 01. 2022 18:30Orel Ostrožská Nová VesST AMON Kunovice B 
1530. 01. 2022 10:00TJ Rožnov pod RadhoštěmTJ Fryšták 
1530. 01. 2022 08:00TJ Bystřice pod Hostýnem BTJ Sokol Kostelec-Zlín B 
1530. 01. 2022 10:30SK SlušoviceTJ DDM Valašské Meziříčí C 
1612. 02. 2022 17:00SK SlušoviceTJ SLAVIA Kroměříž
1612. 02. 2022 13:30TJ Bystřice pod Hostýnem BTJ Holešov
1612. 02. 2022 17:00TJ Sokol Kostelec-Zlín BTJ Rožnov pod Radhoštěm
1612. 02. 2022 13:30TJ DDM Valašské Meziříčí COrel Ostrožská Nová Ves
1612. 02. 2022 17:00ST AMON Kunovice BSport centrum Bylnice
1612. 02. 2022 17:00TJ FryštákTJ Sokol Horní Bečva
1713. 02. 2022 08:00TJ Bystřice pod Hostýnem BTJ SLAVIA Kroměříž
1713. 02. 2022 10:30SK SlušoviceTJ Holešov
1713. 02. 2022 08:00TJ DDM Valašské Meziříčí CTJ Rožnov pod Radhoštěm
1713. 02. 2022 11:00TJ Sokol Kostelec-Zlín BOrel Ostrožská Nová Ves
1713. 02. 2022 10:30TJ FryštákSport centrum Bylnice
1713. 02. 2022 10:30ST AMON Kunovice BTJ Sokol Horní Bečva
1826. 02. 2022 17:00TJ SLAVIA KroměřížST AMON Kunovice B
1826. 02. 2022 17:00TJ HolešovTJ Fryšták
1826. 02. 2022 17:00Sport centrum BylniceTJ Sokol Kostelec-Zlín B
1826. 02. 2022 17:00TJ Sokol Horní BečvaTJ DDM Valašské Meziříčí C
1826. 02. 2022 17:00TJ Rožnov pod RadhoštěmSK Slušovice
1826. 02. 2022 17:00Orel Ostrožská Nová VesTJ Bystřice pod Hostýnem B
1927. 02. 2022 11:00TJ HolešovST AMON Kunovice B
1927. 02. 2022 10:30TJ SLAVIA KroměřížTJ Fryšták
1927. 02. 2022 11:00TJ Sokol Horní BečvaTJ Sokol Kostelec-Zlín B
1927. 02. 2022 10:30Sport centrum BylniceTJ DDM Valašské Meziříčí C
1927. 02. 2022 10:30Orel Ostrožská Nová VesSK Slušovice
1927. 02. 2022 10:00TJ Rožnov pod RadhoštěmTJ Bystřice pod Hostýnem B
2005. 03. 2022 17:00Orel Ostrožská Nová VesTJ Rožnov pod Radhoštěm
2005. 03. 2022 17:00TJ Sokol Horní BečvaSport centrum Bylnice
2005. 03. 2022 17:00TJ FryštákST AMON Kunovice B
2005. 03. 2022 13:30TJ DDM Valašské Meziříčí CTJ Sokol Kostelec-Zlín B
2005. 03. 2022 13:30TJ Bystřice pod Hostýnem BSK Slušovice
2005. 03. 2022 17:00TJ HolešovTJ SLAVIA Kroměříž
2112. 03. 2022 17:00TJ SLAVIA KroměřížTJ Rožnov pod Radhoštěm
2112. 03. 2022 17:00TJ HolešovOrel Ostrožská Nová Ves
2112. 03. 2022 17:00SK SlušoviceSport centrum Bylnice
2112. 03. 2022 13:30TJ Bystřice pod Hostýnem BTJ Sokol Horní Bečva
2112. 03. 2022 17:00TJ Sokol Kostelec-Zlín BST AMON Kunovice B
2112. 03. 2022 13:30TJ DDM Valašské Meziříčí CTJ Fryšták
2213. 03. 2022 11:00TJ HolešovTJ Rožnov pod Radhoštěm
2213. 03. 2022 10:30TJ SLAVIA KroměřížOrel Ostrožská Nová Ves
2213. 03. 2022 08:00TJ Bystřice pod Hostýnem BSport centrum Bylnice
2213. 03. 2022 10:30SK SlušoviceTJ Sokol Horní Bečva
2213. 03. 2022 08:00TJ DDM Valašské Meziříčí CST AMON Kunovice B
2213. 03. 2022 11:00TJ Sokol Kostelec-Zlín BTJ Fryšták
Krajská soutěž II.třídy - sk.A
102. 10. 2021 13:30Orel Zlín BTJ Vlčnov4:14
102. 10. 2021 13:30TJ Holešov BTJ Rožnov pod Radhoštěm B8:10
102. 10. 2021 17:00T.J. Sokol Vsetín BST AMON Kunovice C12:6
102. 10. 2021 13:30KST Dolní Němčí DTJ Vidče5:13
102. 10. 2021 17:00KST Zlín CTJ ST Bystřice pod Lopeníkem6:12
102. 10. 2021 17:00TJ Sokol MysločoviceT.J. Sokol Vsetín A8:10
203. 10. 2021 08:00Orel Zlín BTJ Rožnov pod Radhoštěm B8:10
203. 10. 2021 08:00TJ Holešov BTJ Vlčnov2:16
203. 10. 2021 11:00T.J. Sokol Vsetín BTJ Vidče10:8
203. 10. 2021 08:00KST Dolní Němčí DST AMON Kunovice C5:13
203. 10. 2021 10:00KST Zlín CT.J. Sokol Vsetín A10:8
203. 10. 2021 10:30TJ Sokol MysločoviceTJ ST Bystřice pod Lopeníkem13:5
323. 10. 2021 17:00TJ ST Bystřice pod LopeníkemOrel Zlín B14:4
323. 10. 2021 18:00T.J. Sokol Vsetín ATJ Holešov B16:2
323. 10. 2021 17:00ST AMON Kunovice CKST Zlín C14:4
323. 10. 2021 17:00TJ VidčeTJ Sokol Mysločovice13:5
323. 10. 2021 17:00TJ VlčnovT.J. Sokol Vsetín B14:4
323. 10. 2021 17:00TJ Rožnov pod Radhoštěm BKST Dolní Němčí D18:0
424. 10. 2021 11:00TJ ST Bystřice pod LopeníkemTJ Holešov B14:4
424. 10. 2021 11:00T.J. Sokol Vsetín AOrel Zlín B12:6
424. 10. 2021 10:30ST AMON Kunovice CTJ Sokol Mysločovice8:10
424. 10. 2021 11:00TJ VidčeKST Zlín C13:5
424. 10. 2021 10:30TJ VlčnovKST Dolní Němčí D15:3
424. 10. 2021 11:00TJ Rožnov pod Radhoštěm BT.J. Sokol Vsetín B9:9
530. 10. 2021 13:30Orel Zlín BT.J. Sokol Vsetín B10:8
530. 10. 2021 13:30TJ Holešov BKST Dolní Němčí D8:10
530. 10. 2021 17:00KST Zlín CTJ Vlčnov0:18
530. 10. 2021 17:00TJ Sokol MysločoviceTJ Rožnov pod Radhoštěm B6:12
530. 10. 2021 17:00TJ ST Bystřice pod LopeníkemST AMON Kunovice C17:1
530. 10. 2021 18:00T.J. Sokol Vsetín ATJ Vidče13:5
631. 10. 2021 08:00Orel Zlín BKST Dolní Němčí D14:4
631. 10. 2021 08:00TJ Holešov BT.J. Sokol Vsetín B8:10
631. 10. 2021 10:00KST Zlín CTJ Rožnov pod Radhoštěm B6:12
631. 10. 2021 10:30TJ Sokol MysločoviceTJ Vlčnov9:9
631. 10. 2021 11:00TJ ST Bystřice pod LopeníkemTJ Vidče12:6
631. 10. 2021 11:00T.J. Sokol Vsetín AST AMON Kunovice C14:4
713. 11. 2021 17:00ST AMON Kunovice COrel Zlín B13:5
713. 11. 2021 17:00TJ VidčeTJ Holešov B16:2
713. 11. 2021 17:00TJ VlčnovTJ ST Bystřice pod Lopeníkem12:6
713. 11. 2021 17:00TJ Rožnov pod Radhoštěm BT.J. Sokol Vsetín A6:12
713. 11. 2021 17:00T.J. Sokol Vsetín BKST Zlín C13:5
713. 11. 2021 13:30KST Dolní Němčí DTJ Sokol Mysločovice4:14
814. 11. 2021 10:30ST AMON Kunovice CTJ Holešov B7:11
814. 11. 2021 11:00TJ VidčeOrel Zlín B13:5
814. 11. 2021 10:30TJ VlčnovT.J. Sokol Vsetín A10:8
814. 11. 2021 11:00TJ Rožnov pod Radhoštěm BTJ ST Bystřice pod Lopeníkem4:14
814. 11. 2021 11:00T.J. Sokol Vsetín BTJ Sokol Mysločovice7:11
814. 11. 2021 08:00KST Dolní Němčí DKST Zlín C3:15
927. 11. 2021 10:00KST Zlín COrel Zlín B7:11
927. 11. 2021 17:00TJ Sokol MysločoviceTJ Holešov B6:12
927. 11. 2021 17:00TJ ST Bystřice pod LopeníkemT.J. Sokol Vsetín B10:8
927. 11. 2021 18:00T.J. Sokol Vsetín AKST Dolní Němčí D18:0
927. 11. 2021 17:00ST AMON Kunovice CTJ Vlčnov3:15
927. 11. 2021 17:00TJ VidčeTJ Rožnov pod Radhoštěm B13:5
1028. 11. 2021 10:00KST Zlín CTJ Holešov B5:13
1028. 11. 2021 10:30TJ Sokol MysločoviceOrel Zlín B9:9
1028. 11. 2021 11:00TJ ST Bystřice pod LopeníkemKST Dolní Němčí D18:0
1024. 09. 2021 18:00T.J. Sokol Vsetín AT.J. Sokol Vsetín B11:7
1028. 11. 2021 10:30ST AMON Kunovice CTJ Rožnov pod Radhoštěm B14:4
1028. 11. 2021 11:00TJ VidčeTJ Vlčnov6:12
1111. 12. 2021 17:30KST Zlín CTJ Sokol Mysločovice1:17
1111. 12. 2021 17:00TJ ST Bystřice pod LopeníkemT.J. Sokol Vsetín A12:6
1111. 12. 2021 17:00ST AMON Kunovice CTJ Vidče5:13
1111. 12. 2021 17:00TJ VlčnovTJ Rožnov pod Radhoštěm B16:2
1111. 12. 2021 17:00T.J. Sokol Vsetín BKST Dolní Němčí D13:5
1111. 12. 2021 13:30Orel Zlín BTJ Holešov B8:10
1215. 01. 2022 17:00TJ VlčnovOrel Zlín B16:2
1215. 01. 2022 17:00TJ Rožnov pod Radhoštěm BTJ Holešov B14:4
1215. 01. 2022 17:00ST AMON Kunovice CT.J. Sokol Vsetín B8:10
1215. 01. 2022 17:00TJ VidčeKST Dolní Němčí D15:3
1215. 01. 2022 17:00TJ ST Bystřice pod LopeníkemKST Zlín C14:4
1215. 01. 2022 17:00T.J. Sokol Vsetín ATJ Sokol Mysločovice12:6
1316. 01. 2022 11:00TJ Rožnov pod Radhoštěm BOrel Zlín B7:11
1316. 01. 2022 10:30TJ VlčnovTJ Holešov B18:0
1316. 01. 2022 11:00TJ VidčeT.J. Sokol Vsetín B13:5
1316. 01. 2022 10:30ST AMON Kunovice CKST Dolní Němčí D12:6
1316. 01. 2022 11:00T.J. Sokol Vsetín AKST Zlín C9:9
1316. 01. 2022 11:00TJ ST Bystřice pod LopeníkemTJ Sokol Mysločovice12:6
1429. 01. 2022 13:30Orel Zlín BTJ ST Bystřice pod Lopeníkem 
1429. 01. 2022 13:30TJ Holešov BT.J. Sokol Vsetín A 
1429. 01. 2022 17:00KST Zlín CST AMON Kunovice C 
1429. 01. 2022 17:00TJ Sokol MysločoviceTJ Vidče 
1429. 01. 2022 17:00T.J. Sokol Vsetín BTJ Vlčnov 
1429. 01. 2022 13:30KST Dolní Němčí DTJ Rožnov pod Radhoštěm B 
1530. 01. 2022 08:00TJ Holešov BTJ ST Bystřice pod Lopeníkem 
1530. 01. 2022 08:00Orel Zlín BT.J. Sokol Vsetín A 
1530. 01. 2022 10:30TJ Sokol MysločoviceST AMON Kunovice C 
1530. 01. 2022 10:00KST Zlín CTJ Vidče 
1530. 01. 2022 08:00KST Dolní Němčí DTJ Vlčnov 
1530. 01. 2022 11:00T.J. Sokol Vsetín BTJ Rožnov pod Radhoštěm B 
1612. 02. 2022 17:00T.J. Sokol Vsetín BOrel Zlín B
1612. 02. 2022 13:30KST Dolní Němčí DTJ Holešov B
1612. 02. 2022 17:00TJ VlčnovKST Zlín C
1612. 02. 2022 17:00TJ Rožnov pod Radhoštěm BTJ Sokol Mysločovice
1612. 02. 2022 17:00ST AMON Kunovice CTJ ST Bystřice pod Lopeníkem
1612. 02. 2022 17:00TJ VidčeT.J. Sokol Vsetín A
1713. 02. 2022 08:00KST Dolní Němčí DOrel Zlín B
1713. 02. 2022 11:00T.J. Sokol Vsetín BTJ Holešov B
1713. 02. 2022 11:00TJ Rožnov pod Radhoštěm BKST Zlín C
1713. 02. 2022 10:30TJ VlčnovTJ Sokol Mysločovice
1713. 02. 2022 11:00TJ VidčeTJ ST Bystřice pod Lopeníkem
1713. 02. 2022 10:30ST AMON Kunovice CT.J. Sokol Vsetín A
1826. 02. 2022 13:30Orel Zlín BST AMON Kunovice C
1826. 02. 2022 13:30TJ Holešov BTJ Vidče
1826. 02. 2022 17:00TJ ST Bystřice pod LopeníkemTJ Vlčnov
1826. 02. 2022 18:00T.J. Sokol Vsetín ATJ Rožnov pod Radhoštěm B
1826. 02. 2022 17:00KST Zlín CT.J. Sokol Vsetín B
1826. 02. 2022 17:00TJ Sokol MysločoviceKST Dolní Němčí D
1927. 02. 2022 08:00TJ Holešov BST AMON Kunovice C
1927. 02. 2022 08:00Orel Zlín BTJ Vidče
1927. 02. 2022 11:00T.J. Sokol Vsetín ATJ Vlčnov
1927. 02. 2022 11:00TJ ST Bystřice pod LopeníkemTJ Rožnov pod Radhoštěm B
1927. 02. 2022 10:30TJ Sokol MysločoviceT.J. Sokol Vsetín B
1927. 02. 2022 10:00KST Zlín CKST Dolní Němčí D
2005. 03. 2022 17:00TJ Sokol MysločoviceKST Zlín C
2005. 03. 2022 17:00T.J. Sokol Vsetín ATJ ST Bystřice pod Lopeníkem
2005. 03. 2022 17:00TJ VidčeST AMON Kunovice C
2005. 03. 2022 17:00TJ Rožnov pod Radhoštěm BTJ Vlčnov
2005. 03. 2022 13:30KST Dolní Němčí DT.J. Sokol Vsetín B
2005. 03. 2022 13:30TJ Holešov BOrel Zlín B
2112. 03. 2022 13:30Orel Zlín BKST Zlín C
2112. 03. 2022 13:30TJ Holešov BTJ Sokol Mysločovice
2112. 03. 2022 17:00T.J. Sokol Vsetín BTJ ST Bystřice pod Lopeníkem
2112. 03. 2022 13:30KST Dolní Němčí DT.J. Sokol Vsetín A
2112. 03. 2022 17:00TJ VlčnovST AMON Kunovice C
2112. 03. 2022 17:00TJ Rožnov pod Radhoštěm BTJ Vidče
2213. 03. 2022 08:00TJ Holešov BKST Zlín C
2213. 03. 2022 08:00Orel Zlín BTJ Sokol Mysločovice
2213. 03. 2022 08:00KST Dolní Němčí DTJ ST Bystřice pod Lopeníkem
2226. 09. 2021 10:30T.J. Sokol Vsetín BT.J. Sokol Vsetín A5:13
2213. 03. 2022 11:00TJ Rožnov pod Radhoštěm BST AMON Kunovice C
2213. 03. 2022 10:30TJ VlčnovTJ Vidče
Krajská soutěž II.třídy - sk.B
102. 10. 2021 17:00TJ Štítná nad VláříTJ Sokol Kostelec-Zlín C8:10
102. 10. 2021 17:00TJ BojkoviceT.J. Sokol Morkovice4:14
102. 10. 2021 13:00TJ Jiskra Otrokovice DTJ Nivnice B16:2
102. 10. 2021 17:00KST Dolní Němčí CSK Újezd11:7
102. 10. 2021 17:00TJ DrslaviceST Bílovice11:7
102. 10. 2021 17:00TJ Spartak HlukTJ Jiskra Otrokovice C16:2
203. 10. 2021 10:30TJ Štítná nad VláříT.J. Sokol Morkovice11:7
203. 10. 2021 10:30TJ BojkoviceTJ Sokol Kostelec-Zlín C8:10
203. 10. 2021 08:00TJ Jiskra Otrokovice DSK Újezd8:10
203. 10. 2021 11:00KST Dolní Němčí CTJ Nivnice B8:9
203. 10. 2021 10:30TJ DrslaviceTJ Jiskra Otrokovice C11:7
203. 10. 2021 10:30TJ Spartak HlukST Bílovice10:8
323. 10. 2021 17:00ST BíloviceTJ Štítná nad Vláří12:6
323. 10. 2021 13:00TJ Jiskra Otrokovice CTJ Bojkovice13:5
316. 10. 2021 10:00TJ Nivnice BTJ Drslavice6:12
323. 10. 2021 17:00SK ÚjezdTJ Spartak Hluk9:9
323. 10. 2021 13:30TJ Sokol Kostelec-Zlín CTJ Jiskra Otrokovice D11:7
323. 10. 2021 17:00T.J. Sokol MorkoviceKST Dolní Němčí C10:8
424. 10. 2021 10:30ST BíloviceTJ Bojkovice15:3
424. 10. 2021 08:00TJ Jiskra Otrokovice CTJ Štítná nad Vláří11:7
424. 10. 2021 08:00TJ Nivnice BTJ Spartak Hluk9:9
424. 10. 2021 10:30SK ÚjezdTJ Drslavice4:14
424. 10. 2021 08:00TJ Sokol Kostelec-Zlín CKST Dolní Němčí C3:15
424. 10. 2021 10:30T.J. Sokol MorkoviceTJ Jiskra Otrokovice D8:10
530. 10. 2021 17:00TJ Štítná nad VláříTJ Jiskra Otrokovice D15:3
530. 10. 2021 17:00TJ BojkoviceKST Dolní Němčí C7:11
530. 10. 2021 17:00TJ DrslaviceTJ Sokol Kostelec-Zlín C17:1
530. 10. 2021 17:00TJ Spartak HlukT.J. Sokol Morkovice5:13
530. 10. 2021 17:00ST BíloviceTJ Nivnice B13:5
530. 10. 2021 13:00TJ Jiskra Otrokovice CSK Újezd9:9
631. 10. 2021 10:30TJ Štítná nad VláříKST Dolní Němčí C6:12
631. 10. 2021 10:30TJ BojkoviceTJ Jiskra Otrokovice D14:4
631. 10. 2021 10:30TJ DrslaviceT.J. Sokol Morkovice14:4
631. 10. 2021 10:30TJ Spartak HlukTJ Sokol Kostelec-Zlín C4:14
631. 10. 2021 10:30ST BíloviceSK Újezd10:8
631. 10. 2021 08:00TJ Jiskra Otrokovice CTJ Nivnice B8:10
713. 11. 2021 13:30TJ Nivnice BTJ Štítná nad Vláří12:6
713. 11. 2021 17:00SK ÚjezdTJ Bojkovice10:8
713. 11. 2021 13:30TJ Sokol Kostelec-Zlín CST Bílovice3:15
713. 11. 2021 17:00T.J. Sokol MorkoviceTJ Jiskra Otrokovice C9:9
713. 11. 2021 13:00TJ Jiskra Otrokovice DTJ Drslavice8:10
713. 11. 2021 17:00KST Dolní Němčí CTJ Spartak Hluk14:4
814. 11. 2021 08:00TJ Nivnice BTJ Bojkovice11:7
814. 11. 2021 10:30SK ÚjezdTJ Štítná nad Vláří15:3
814. 11. 2021 08:00TJ Sokol Kostelec-Zlín CTJ Jiskra Otrokovice C8:10
814. 11. 2021 10:30T.J. Sokol MorkoviceST Bílovice4:14
814. 11. 2021 08:00TJ Jiskra Otrokovice DTJ Spartak Hluk9:9
814. 11. 2021 11:00KST Dolní Němčí CTJ Drslavice8:10
927. 11. 2021 17:00TJ Štítná nad VláříTJ Drslavice0:18
927. 11. 2021 17:00TJ Spartak HlukTJ Bojkovice9:9
927. 11. 2021 17:00ST BíloviceTJ Jiskra Otrokovice D12:6
927. 11. 2021 13:00TJ Jiskra Otrokovice CKST Dolní Němčí C6:12
927. 11. 2021 13:30TJ Nivnice BTJ Sokol Kostelec-Zlín C12:6
927. 11. 2021 17:00SK ÚjezdT.J. Sokol Morkovice8:10
1028. 11. 2021 10:30TJ BojkoviceTJ Drslavice11:7
1028. 11. 2021 10:30TJ Spartak HlukTJ Štítná nad Vláří18:0
1028. 11. 2021 10:30ST BíloviceKST Dolní Němčí C12:6
1011. 09. 2021 10:00TJ Jiskra Otrokovice CTJ Jiskra Otrokovice D15:3
1028. 11. 2021 08:00TJ Nivnice BT.J. Sokol Morkovice9:9
1028. 11. 2021 10:30SK ÚjezdTJ Sokol Kostelec-Zlín C6:12
1111. 12. 2021 17:00TJ DrslaviceTJ Spartak Hluk11:7
1111. 12. 2021 14:30ST BíloviceTJ Jiskra Otrokovice C14:4
1111. 12. 2021 13:30TJ Nivnice BSK Újezd14:4
1111. 12. 2021 13:30TJ Sokol Kostelec-Zlín CT.J. Sokol Morkovice8:10
1111. 12. 2021 13:00TJ Jiskra Otrokovice DKST Dolní Němčí C7:11
1111. 12. 2021 17:00TJ Štítná nad VláříTJ Bojkovice10:8
1215. 01. 2022 13:30TJ Sokol Kostelec-Zlín CTJ Štítná nad Vláří8:10
1215. 01. 2022 17:00T.J. Sokol MorkoviceTJ Bojkovice10:8
1215. 01. 2022 13:00TJ Nivnice BTJ Jiskra Otrokovice D14:4
1215. 01. 2022 17:00SK ÚjezdKST Dolní Němčí C3:15
1215. 01. 2022 17:00ST BíloviceTJ Drslavice17:1
1215. 01. 2022 13:00TJ Jiskra Otrokovice CTJ Spartak Hluk8:10
1316. 01. 2022 10:30T.J. Sokol MorkoviceTJ Štítná nad Vláří10:8
1316. 01. 2022 08:00TJ Sokol Kostelec-Zlín CTJ Bojkovice7:11
1316. 01. 2022 10:30SK ÚjezdTJ Jiskra Otrokovice D14:4
1316. 01. 2022 08:00TJ Nivnice BKST Dolní Němčí C3:15
1316. 01. 2022 08:00TJ Jiskra Otrokovice CTJ Drslavice8:10
1316. 01. 2022 10:30ST BíloviceTJ Spartak Hluk16:2
1429. 01. 2022 17:00TJ Štítná nad VláříST Bílovice 
1429. 01. 2022 17:00TJ BojkoviceTJ Jiskra Otrokovice C 
1429. 01. 2022 17:00
utkání se odehraje v Nivnici
TJ DrslaviceTJ Nivnice B 
1429. 01. 2022 17:00TJ Spartak HlukSK Újezd 
1429. 01. 2022 13:00TJ Jiskra Otrokovice DTJ Sokol Kostelec-Zlín C 
1429. 01. 2022 17:00KST Dolní Němčí CT.J. Sokol Morkovice 
1530. 01. 2022 10:30TJ BojkoviceST Bílovice 
1530. 01. 2022 10:30TJ Štítná nad VláříTJ Jiskra Otrokovice C 
1530. 01. 2022 10:30TJ Spartak HlukTJ Nivnice B 
1530. 01. 2022 10:30TJ DrslaviceSK Újezd 
1530. 01. 2022 11:00KST Dolní Němčí CTJ Sokol Kostelec-Zlín C 
1524. 01. 2022 17:30TJ Jiskra Otrokovice DT.J. Sokol Morkovice 
1612. 02. 2022 13:00TJ Jiskra Otrokovice DTJ Štítná nad Vláří
1612. 02. 2022 17:00KST Dolní Němčí CTJ Bojkovice
1612. 02. 2022 13:30TJ Sokol Kostelec-Zlín CTJ Drslavice
1612. 02. 2022 17:00T.J. Sokol MorkoviceTJ Spartak Hluk
1612. 02. 2022 13:30TJ Nivnice BST Bílovice
1612. 02. 2022 17:00SK ÚjezdTJ Jiskra Otrokovice C
1713. 02. 2022 11:00KST Dolní Němčí CTJ Štítná nad Vláří
1713. 02. 2022 08:00TJ Jiskra Otrokovice DTJ Bojkovice
1713. 02. 2022 10:30T.J. Sokol MorkoviceTJ Drslavice
1713. 02. 2022 08:00TJ Sokol Kostelec-Zlín CTJ Spartak Hluk
1713. 02. 2022 10:30SK ÚjezdST Bílovice
1713. 02. 2022 08:00TJ Nivnice BTJ Jiskra Otrokovice C
1826. 02. 2022 17:00TJ Štítná nad VláříTJ Nivnice B
1826. 02. 2022 17:00TJ BojkoviceSK Újezd
1826. 02. 2022 17:00ST BíloviceTJ Sokol Kostelec-Zlín C
1826. 02. 2022 13:00TJ Jiskra Otrokovice CT.J. Sokol Morkovice
1826. 02. 2022 17:00TJ DrslaviceTJ Jiskra Otrokovice D
1826. 02. 2022 17:00TJ Spartak HlukKST Dolní Němčí C
1927. 02. 2022 10:30TJ BojkoviceTJ Nivnice B
1927. 02. 2022 10:30TJ Štítná nad VláříSK Újezd
1927. 02. 2022 08:00TJ Jiskra Otrokovice CTJ Sokol Kostelec-Zlín C
1927. 02. 2022 10:30ST BíloviceT.J. Sokol Morkovice
1927. 02. 2022 10:30TJ Spartak HlukTJ Jiskra Otrokovice D
1927. 02. 2022 10:30TJ DrslaviceKST Dolní Němčí C
2005. 03. 2022 17:00TJ Spartak HlukTJ Drslavice
2005. 03. 2022 13:00TJ Jiskra Otrokovice CST Bílovice
2005. 03. 2022 17:00SK ÚjezdTJ Nivnice B
2005. 03. 2022 17:00T.J. Sokol MorkoviceTJ Sokol Kostelec-Zlín C
2005. 03. 2022 17:00KST Dolní Němčí CTJ Jiskra Otrokovice D
2005. 03. 2022 17:00TJ BojkoviceTJ Štítná nad Vláří
2112. 03. 2022 17:00TJ DrslaviceTJ Štítná nad Vláří
2112. 03. 2022 17:00TJ BojkoviceTJ Spartak Hluk
2112. 03. 2022 13:00TJ Jiskra Otrokovice DST Bílovice
2112. 03. 2022 17:00KST Dolní Němčí CTJ Jiskra Otrokovice C
2112. 03. 2022 13:30TJ Sokol Kostelec-Zlín CTJ Nivnice B
2112. 03. 2022 17:00T.J. Sokol MorkoviceSK Újezd
2213. 03. 2022 10:30TJ DrslaviceTJ Bojkovice
2213. 03. 2022 10:30TJ Štítná nad VláříTJ Spartak Hluk
2213. 03. 2022 11:00KST Dolní Němčí CST Bílovice
2211. 09. 2021 13:00TJ Jiskra Otrokovice DTJ Jiskra Otrokovice C5:13
2213. 03. 2022 10:30T.J. Sokol MorkoviceTJ Nivnice B
2213. 03. 2022 08:00TJ Sokol Kostelec-Zlín CSK Újezd
Český pohár
1/109. 09. 2021 17:30PPK MalenoviceTJ Sokol Kostelec-Zlín B8:2
1/112. 09. 2021 10:30T.J. Sokol BánovT. J. Sokol Vsetín0:10
1/108. 09. 2021 18:00SK ZlechovTJ Sokol Mysločovice0:10
1/109. 09. 2021 17:00TJ Slovácko VážanySK Spartak Hulín3:7
2/115. 09. 2021 17:30PPK MalenoviceST AMON Kunovice A7:3
2/118. 09. 2021 17:00T. J. Sokol VsetínOrel Zlín2:8
2/117. 09. 2021 18:00TJ Sokol MysločoviceST AMON Kunovice B10:0
2/115. 09. 2021 17:30SK Spartak HulínTJ Sokol Kostelec-Zlín A0:10
3/122. 09. 2021 17:30PPK MalenoviceOrel Zlín2:8
3/123. 09. 2021 18:00TJ Sokol MysločoviceTJ Sokol Kostelec-Zlín A1:9
4/107. 10. 2021 18:00Orel ZlínTJ Sokol Kostelec-Zlín A5:5
4/106. 10. 2021 18:00PPK MalenoviceTJ Sokol Mysločovice8:2

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy