Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize
112. 09. 2021 09:00Tělocvičná jednota Sokol Lukavice ATTC Ústí nad Orlicí A4:10
111. 09. 2021 09:00TTC Ústí nad Orlicí BTJ Sokol Mistrovice A4:10
101. 10. 2021 19:30TJ Slovan Moravská Třebová ATJ Lanškroun A10:5
102. 10. 2021 09:00TJ Jiskra Holice BOrel Vysoké Mýto A10:6
107. 09. 2021 18:00TJ Loko Pardubice ATJ Tesla Pardubice B10:5
102. 10. 2021 09:00TJ Jiskra Heřmanův Městec BKST Linea Chrudim A10:8
111. 09. 2021 09:00TTC Hlinsko ATTC Skuteč A10:1
225. 09. 2021 09:00TTC Ústí nad Orlicí BTTC Hlinsko A7:10
225. 09. 2021 09:00TJ Sokol Mistrovice ATTC Skuteč A10:0wo
227. 11. 2021 09:00TJ Lanškroun ATJ Jiskra Heřmanův Městec B1:10
227. 11. 2021 09:00TJ Slovan Moravská Třebová AKST Linea Chrudim A7:10
225. 09. 2021 09:00TJ Jiskra Holice BTJ Loko Pardubice A0:10
225. 09. 2021 09:00Orel Vysoké Mýto ATJ Tesla Pardubice B10:6
325. 09. 2021 13:30TTC Ústí nad Orlicí BTTC Skuteč A10:0wo
325. 09. 2021 13:30TJ Sokol Mistrovice ATTC Hlinsko A7:10
327. 11. 2021 13:30TJ Lanškroun AKST Linea Chrudim A5:10
327. 11. 2021 13:30TJ Slovan Moravská Třebová ATJ Jiskra Heřmanův Městec B10:4
325. 09. 2021 13:30TJ Jiskra Holice BTJ Tesla Pardubice B0:10
325. 09. 2021 13:30Orel Vysoké Mýto ATJ Loko Pardubice A7:10
409. 10. 2021 09:00TJ Jiskra Heřmanův Městec BTJ Jiskra Holice B10:3
409. 10. 2021 09:00KST Linea Chrudim AOrel Vysoké Mýto A10:3
409. 10. 2021 09:00TTC Hlinsko ATJ Lanškroun A10:2
409. 10. 2021 09:00TTC Skuteč ATJ Slovan Moravská Třebová A9:9
409. 10. 2021 09:00TTC Ústí nad Orlicí BTTC Ústí nad Orlicí A7:10
409. 10. 2021 09:00TJ Sokol Mistrovice ATělocvičná jednota Sokol Lukavice A10:3
509. 10. 2021 13:30TJ Jiskra Heřmanův Městec BOrel Vysoké Mýto A10:4
509. 10. 2021 13:30KST Linea Chrudim ATJ Jiskra Holice B10:1
509. 10. 2021 13:30TTC Hlinsko ATJ Slovan Moravská Třebová A10:2
509. 10. 2021 13:30TTC Skuteč ATJ Lanškroun A10:6
509. 10. 2021 13:30TJ Sokol Mistrovice ATTC Ústí nad Orlicí A10:8
509. 10. 2021 13:30TTC Ústí nad Orlicí BTělocvičná jednota Sokol Lukavice A10:2
616. 10. 2021 09:00TJ Lanškroun ATTC Ústí nad Orlicí A3:10
616. 10. 2021 09:00TJ Slovan Moravská Třebová ATělocvičná jednota Sokol Lukavice A10:2
616. 10. 2021 09:00TJ Jiskra Holice BTTC Hlinsko A9:9
616. 10. 2021 09:00Orel Vysoké Mýto ATTC Skuteč A10:4
616. 10. 2021 09:00TJ Loko Pardubice ATJ Jiskra Heřmanův Městec B10:3
616. 10. 2021 09:00TJ Tesla Pardubice BKST Linea Chrudim A10:5
716. 10. 2021 13:30TJ Lanškroun ATělocvičná jednota Sokol Lukavice A8:10
716. 10. 2021 13:30TJ Slovan Moravská Třebová ATTC Ústí nad Orlicí A8:10
716. 10. 2021 13:30TJ Jiskra Holice BTTC Skuteč A10:5
716. 10. 2021 13:30Orel Vysoké Mýto ATTC Hlinsko A10:6
716. 10. 2021 13:30TJ Loko Pardubice AKST Linea Chrudim A6:10
716. 10. 2021 13:30TJ Tesla Pardubice BTJ Jiskra Heřmanův Městec B10:3
831. 10. 2021 09:00TTC Hlinsko ATJ Loko Pardubice A10:3
831. 10. 2021 09:00TTC Skuteč ATJ Tesla Pardubice B3:10
807. 11. 2021 09:00TTC Ústí nad Orlicí ATJ Jiskra Holice B10:6
807. 11. 2021 09:00Tělocvičná jednota Sokol Lukavice AOrel Vysoké Mýto A4:10
806. 11. 2021 09:00TTC Ústí nad Orlicí BTJ Lanškroun A10:2
806. 11. 2021 09:00TJ Sokol Mistrovice ATJ Slovan Moravská Třebová A10:6
931. 10. 2021 13:30TTC Hlinsko ATJ Tesla Pardubice B10:6
931. 10. 2021 13:30TTC Skuteč ATJ Loko Pardubice A10:4
907. 11. 2021 13:30TTC Ústí nad Orlicí AOrel Vysoké Mýto A10:3
907. 11. 2021 13:30Tělocvičná jednota Sokol Lukavice ATJ Jiskra Holice B9:9
906. 11. 2021 13:30TTC Ústí nad Orlicí BTJ Slovan Moravská Třebová A10:6
906. 11. 2021 13:30TJ Sokol Mistrovice ATJ Lanškroun A10:5
1020. 11. 2021 09:00TJ Jiskra Holice BTTC Ústí nad Orlicí B8:10
1020. 11. 2021 09:00Orel Vysoké Mýto ATJ Sokol Mistrovice A9:9
1020. 11. 2021 09:00TJ Loko Pardubice ATTC Ústí nad Orlicí A10:7
1020. 11. 2021 09:00TJ Tesla Pardubice BTělocvičná jednota Sokol Lukavice A10:2
1020. 11. 2021 09:00TJ Jiskra Heřmanův Městec BTTC Hlinsko A10:5
1020. 11. 2021 09:00KST Linea Chrudim ATTC Skuteč A10:0
1120. 11. 2021 13:30TJ Jiskra Holice BTJ Sokol Mistrovice A5:10
1120. 11. 2021 13:30Orel Vysoké Mýto ATTC Ústí nad Orlicí B10:7
1120. 11. 2021 13:30TJ Loko Pardubice ATělocvičná jednota Sokol Lukavice A10:4
1120. 11. 2021 13:30TJ Tesla Pardubice BTTC Ústí nad Orlicí A7:10
1120. 11. 2021 13:30TJ Jiskra Heřmanův Městec BTTC Skuteč A10:0
1120. 11. 2021 13:30KST Linea Chrudim ATTC Hlinsko A3:10
1205. 12. 2021 09:00TTC Ústí nad Orlicí ATJ Jiskra Heřmanův Městec B10:3
1205. 12. 2021 09:00Tělocvičná jednota Sokol Lukavice AKST Linea Chrudim A4:10
1212. 12. 2021 09:00TTC Ústí nad Orlicí BTJ Loko Pardubice A8:10
1212. 12. 2021 09:00TJ Sokol Mistrovice ATJ Tesla Pardubice B10:3
1204. 12. 2021 09:00TJ Lanškroun ATJ Jiskra Holice B1:10
1204. 12. 2021 09:00TJ Slovan Moravská Třebová AOrel Vysoké Mýto A9:9
1305. 12. 2021 13:30TTC Ústí nad Orlicí AKST Linea Chrudim A10:2
1305. 12. 2021 13:30Tělocvičná jednota Sokol Lukavice ATJ Jiskra Heřmanův Městec B3:10
1312. 12. 2021 13:30TTC Ústí nad Orlicí BTJ Tesla Pardubice B10:1
1312. 12. 2021 13:30TJ Sokol Mistrovice ATJ Loko Pardubice A4:10
1304. 12. 2021 13:30TJ Lanškroun AOrel Vysoké Mýto A5:10
1304. 12. 2021 13:30TJ Slovan Moravská Třebová ATJ Jiskra Holice B6:10
1418. 12. 2021 09:00TJ Loko Pardubice ATJ Lanškroun A10:3
1418. 12. 2021 09:00TJ Tesla Pardubice BTJ Slovan Moravská Třebová A7:10
1418. 12. 2021 09:00TJ Jiskra Heřmanův Městec BTTC Ústí nad Orlicí B10:5
1418. 12. 2021 09:00KST Linea Chrudim ATJ Sokol Mistrovice A10:8
1418. 12. 2021 09:00TTC Hlinsko ATTC Ústí nad Orlicí A10:4
1418. 12. 2021 09:00TTC Skuteč ATělocvičná jednota Sokol Lukavice A10:4
1518. 12. 2021 13:30TJ Loko Pardubice ATJ Slovan Moravská Třebová A10:3
1518. 12. 2021 13:30TJ Tesla Pardubice BTJ Lanškroun A10:4
1518. 12. 2021 13:30TJ Jiskra Heřmanův Městec BTJ Sokol Mistrovice A5:10
1518. 12. 2021 13:30KST Linea Chrudim ATTC Ústí nad Orlicí B10:8
1518. 12. 2021 13:30TTC Hlinsko ATělocvičná jednota Sokol Lukavice A10:2
1518. 12. 2021 13:30TTC Skuteč ATTC Ústí nad Orlicí A5:10
1608. 01. 2022 09:00TTC Ústí nad Orlicí ATělocvičná jednota Sokol Lukavice A10:2
1608. 01. 2022 13:30TJ Sokol Mistrovice ATTC Ústí nad Orlicí B10:1
1621. 01. 2022 18:00TJ Lanškroun ATJ Slovan Moravská Třebová A7:10
1608. 01. 2022 09:00Orel Vysoké Mýto ATJ Jiskra Holice B7:10
1608. 01. 2022 09:00TJ Tesla Pardubice BTJ Loko Pardubice A5:10
1608. 01. 2022 09:00KST Linea Chrudim ATJ Jiskra Heřmanův Městec B10:0
1608. 01. 2022 09:00TTC Skuteč ATTC Hlinsko A7:10
1723. 04. 2022 09:00TTC Hlinsko ATTC Ústí nad Orlicí B2:10
1723. 04. 2022 09:00TTC Skuteč ATJ Sokol Mistrovice A4:10
1723. 04. 2022 09:00TJ Jiskra Heřmanův Městec BTJ Lanškroun A10:0
1723. 04. 2022 09:00KST Linea Chrudim ATJ Slovan Moravská Třebová A10:4
1723. 04. 2022 09:00TJ Loko Pardubice ATJ Jiskra Holice B10:5
1723. 04. 2022 09:00TJ Tesla Pardubice BOrel Vysoké Mýto A10:3
1823. 04. 2022 13:30TTC Skuteč ATTC Ústí nad Orlicí B5:10
1823. 04. 2022 13:30TTC Hlinsko ATJ Sokol Mistrovice A7:10
1823. 04. 2022 13:30KST Linea Chrudim ATJ Lanškroun A10:0
1823. 04. 2022 13:30TJ Jiskra Heřmanův Městec BTJ Slovan Moravská Třebová A9:9
1823. 04. 2022 13:30TJ Tesla Pardubice BTJ Jiskra Holice B10:7
1823. 04. 2022 13:30TJ Loko Pardubice AOrel Vysoké Mýto A10:0
1905. 02. 2022 09:00TJ Jiskra Holice BTJ Jiskra Heřmanův Městec B5:10
1905. 02. 2022 09:00Orel Vysoké Mýto AKST Linea Chrudim A6:10
1905. 02. 2022 09:00TJ Lanškroun ATTC Hlinsko A6:10
1905. 02. 2022 09:00TJ Slovan Moravská Třebová ATTC Skuteč A10:0
1901. 10. 2021 17:00TTC Ústí nad Orlicí ATTC Ústí nad Orlicí B8:10
1905. 02. 2022 09:00Tělocvičná jednota Sokol Lukavice ATJ Sokol Mistrovice A1:10
2005. 02. 2022 13:30Orel Vysoké Mýto ATJ Jiskra Heřmanův Městec B2:10
2005. 02. 2022 13:30TJ Jiskra Holice BKST Linea Chrudim A9:9
2005. 02. 2022 13:30TJ Slovan Moravská Třebová ATTC Hlinsko A3:10
2005. 02. 2022 13:30TJ Lanškroun ATTC Skuteč A10:0
2005. 02. 2022 13:30TTC Ústí nad Orlicí ATJ Sokol Mistrovice A7:10
2005. 02. 2022 13:30Tělocvičná jednota Sokol Lukavice ATTC Ústí nad Orlicí B4:10
2120. 02. 2022 09:00TTC Ústí nad Orlicí ATJ Lanškroun A10:2
2120. 02. 2022 09:00Tělocvičná jednota Sokol Lukavice ATJ Slovan Moravská Třebová A9:9
2119. 02. 2022 09:00TTC Hlinsko ATJ Jiskra Holice B8:10
2119. 02. 2022 09:00TTC Skuteč AOrel Vysoké Mýto A7:10
2119. 02. 2022 09:00TJ Jiskra Heřmanův Městec BTJ Loko Pardubice A3:10
2119. 02. 2022 09:00KST Linea Chrudim ATJ Tesla Pardubice B2:10
2220. 02. 2022 13:30Tělocvičná jednota Sokol Lukavice ATJ Lanškroun A10:6
2220. 02. 2022 13:30TTC Ústí nad Orlicí ATJ Slovan Moravská Třebová A10:4
2219. 02. 2022 13:30TTC Skuteč ATJ Jiskra Holice B5:10
2219. 02. 2022 13:30TTC Hlinsko AOrel Vysoké Mýto A8:10
2219. 02. 2022 13:30KST Linea Chrudim ATJ Loko Pardubice A4:10
2219. 02. 2022 13:30TJ Jiskra Heřmanův Městec BTJ Tesla Pardubice B8:10
2305. 03. 2022 09:00TJ Loko Pardubice ATTC Hlinsko A10:1
2305. 03. 2022 09:00TJ Tesla Pardubice BTTC Skuteč A10:8
2305. 03. 2022 09:00TJ Jiskra Holice BTTC Ústí nad Orlicí A1:10
2305. 03. 2022 09:00Orel Vysoké Mýto ATělocvičná jednota Sokol Lukavice A10:2
2305. 03. 2022 09:00TJ Lanškroun ATTC Ústí nad Orlicí B5:10
2305. 03. 2022 09:00TJ Slovan Moravská Třebová ATJ Sokol Mistrovice A4:10
2405. 03. 2022 13:30TJ Tesla Pardubice BTTC Hlinsko A10:4
2405. 03. 2022 13:30TJ Loko Pardubice ATTC Skuteč A10:3
2405. 03. 2022 13:30Orel Vysoké Mýto ATTC Ústí nad Orlicí A5:10
2405. 03. 2022 13:30TJ Jiskra Holice BTělocvičná jednota Sokol Lukavice A10:4
2405. 03. 2022 13:30TJ Slovan Moravská Třebová ATTC Ústí nad Orlicí B9:9
2405. 03. 2022 13:30TJ Lanškroun ATJ Sokol Mistrovice A8:10
2519. 03. 2022 09:00TTC Ústí nad Orlicí BTJ Jiskra Holice B10:8
2519. 03. 2022 09:00TJ Sokol Mistrovice AOrel Vysoké Mýto A10:3
2520. 03. 2022 09:00TTC Ústí nad Orlicí ATJ Loko Pardubice A10:4
2520. 03. 2022 09:00Tělocvičná jednota Sokol Lukavice ATJ Tesla Pardubice B8:10
2519. 03. 2022 09:00TTC Hlinsko ATJ Jiskra Heřmanův Městec B9:9
2519. 03. 2022 09:00TTC Skuteč AKST Linea Chrudim A9:9
2619. 03. 2022 13:30TJ Sokol Mistrovice ATJ Jiskra Holice B6:10
2619. 03. 2022 13:30TTC Ústí nad Orlicí BOrel Vysoké Mýto A10:4
2620. 03. 2022 13:30Tělocvičná jednota Sokol Lukavice ATJ Loko Pardubice A6:10
2620. 03. 2022 13:30TTC Ústí nad Orlicí ATJ Tesla Pardubice B10:3
2619. 03. 2022 13:30TTC Skuteč ATJ Jiskra Heřmanův Městec B7:10
2619. 03. 2022 13:30TTC Hlinsko AKST Linea Chrudim A9:9
2726. 03. 2022 09:00TJ Jiskra Heřmanův Městec BTTC Ústí nad Orlicí A9:9
2726. 03. 2022 09:00KST Linea Chrudim ATělocvičná jednota Sokol Lukavice A10:0
2726. 03. 2022 09:00TJ Loko Pardubice ATTC Ústí nad Orlicí B10:3
2726. 03. 2022 09:00TJ Tesla Pardubice BTJ Sokol Mistrovice A9:9
2726. 03. 2022 09:00TJ Jiskra Holice BTJ Lanškroun A10:2
2726. 03. 2022 09:00Orel Vysoké Mýto ATJ Slovan Moravská Třebová A7:10
2826. 03. 2022 13:30KST Linea Chrudim ATTC Ústí nad Orlicí A10:8
2826. 03. 2022 13:30TJ Jiskra Heřmanův Městec BTělocvičná jednota Sokol Lukavice A10:0
2826. 03. 2022 13:30TJ Tesla Pardubice BTTC Ústí nad Orlicí B9:9
2826. 03. 2022 13:30TJ Loko Pardubice ATJ Sokol Mistrovice A7:10
2826. 03. 2022 13:30Orel Vysoké Mýto ATJ Lanškroun A10:5
2826. 03. 2022 13:30TJ Jiskra Holice BTJ Slovan Moravská Třebová A9:9
2909. 04. 2022 09:00TJ Lanškroun ATJ Loko Pardubice A3:10
2909. 04. 2022 09:00TJ Slovan Moravská Třebová ATJ Tesla Pardubice B10:2
2909. 04. 2022 09:00TTC Ústí nad Orlicí BTJ Jiskra Heřmanův Městec B10:8
2909. 04. 2022 09:00TJ Sokol Mistrovice AKST Linea Chrudim A7:10
2910. 04. 2022 09:00TTC Ústí nad Orlicí ATTC Hlinsko A10:3
2910. 04. 2022 09:00Tělocvičná jednota Sokol Lukavice ATTC Skuteč A10:0
3009. 04. 2022 13:30TJ Slovan Moravská Třebová ATJ Loko Pardubice A8:10
3009. 04. 2022 13:30TJ Lanškroun ATJ Tesla Pardubice B9:9
3009. 04. 2022 13:30TJ Sokol Mistrovice ATJ Jiskra Heřmanův Městec B10:6
3009. 04. 2022 13:30TTC Ústí nad Orlicí BKST Linea Chrudim A7:10
3010. 04. 2022 13:30Tělocvičná jednota Sokol Lukavice ATTC Hlinsko A0:10
3010. 04. 2022 13:30TTC Ústí nad Orlicí ATTC Skuteč A10:1
Krajská soutěž A
117. 09. 2021 18:00TJ Tesla Pardubice CTJ Loko Pardubice B10:7
111. 09. 2021 09:00TJ Sokol Chrudim AKST Linea Chrudim B9:9
112. 09. 2021 09:00TJ Sokol Chrudim BTJ Trojovice B10:6
112. 09. 2021 09:00TTC Hlinsko BTJ Sokol Borová-Korouhev B5:10
111. 09. 2021 09:00TTC Skuteč BOrel jednota Vysoké Mýto B5:10
225. 09. 2021 09:00TJ Tesla Pardubice CTJ Trojovice A6:10
218. 09. 2021 09:00TJ Sokol Chrudim AOrel jednota Vysoké Mýto B10:5
218. 09. 2021 09:00KST Linea Chrudim BTTC Skuteč B10:0
226. 09. 2021 09:00TJ Sokol Chrudim BTJ Sokol Borová-Korouhev B8:10
226. 09. 2021 09:00TJ Trojovice BTTC Hlinsko B10:8
325. 09. 2021 13:30TJ Loko Pardubice BTJ Trojovice A3:10
318. 09. 2021 13:30TJ Sokol Chrudim ATTC Skuteč B10:7
318. 09. 2021 13:30KST Linea Chrudim BOrel jednota Vysoké Mýto B9:9
326. 09. 2021 13:30TJ Sokol Chrudim BTTC Hlinsko B10:4
326. 09. 2021 13:30TJ Trojovice BTJ Sokol Borová-Korouhev B5:10
409. 10. 2021 09:00TJ Trojovice ATJ Sokol Borová-Korouhev B4:10
402. 10. 2021 09:00Orel jednota Vysoké Mýto BTJ Sokol Chrudim B4:10
402. 10. 2021 09:00TTC Skuteč BTJ Trojovice B6:10
410. 10. 2021 09:00TJ Tesla Pardubice CTJ Sokol Chrudim A10:6
410. 10. 2021 09:00TJ Loko Pardubice BKST Linea Chrudim B10:2
509. 10. 2021 13:30TJ Trojovice ATTC Hlinsko B10:0
502. 10. 2021 13:30Orel jednota Vysoké Mýto BTJ Trojovice B10:2
502. 10. 2021 13:30TTC Skuteč BTJ Sokol Chrudim B4:10
510. 10. 2021 13:30TJ Tesla Pardubice CKST Linea Chrudim B4:10
510. 10. 2021 13:30TJ Loko Pardubice BTJ Sokol Chrudim A8:10
606. 11. 2021 09:00TJ Sokol Chrudim ATJ Trojovice A10:7
607. 11. 2021 09:00TJ Sokol Chrudim BTJ Tesla Pardubice C5:10
607. 11. 2021 09:00TJ Trojovice BTJ Loko Pardubice B9:9
614. 11. 2021 09:00TJ Sokol Borová-Korouhev BOrel jednota Vysoké Mýto B10:7
614. 11. 2021 09:00TTC Hlinsko BTTC Skuteč B6:10
706. 11. 2021 13:30KST Linea Chrudim BTJ Trojovice A2:10
707. 11. 2021 13:30TJ Sokol Chrudim BTJ Loko Pardubice B10:8
707. 11. 2021 13:30TJ Trojovice BTJ Tesla Pardubice C7:10
714. 11. 2021 13:30TJ Sokol Borová-Korouhev BTTC Skuteč B10:2
714. 11. 2021 13:30TTC Hlinsko BOrel jednota Vysoké Mýto B8:10
804. 12. 2021 09:00TJ Trojovice AOrel jednota Vysoké Mýto B10:3
805. 12. 2021 09:00TJ Tesla Pardubice CTJ Sokol Borová-Korouhev B4:10
805. 12. 2021 09:00TJ Loko Pardubice BTTC Hlinsko B10:0
804. 12. 2021 09:00TJ Sokol Chrudim ATJ Sokol Chrudim B1:10
804. 12. 2021 09:00KST Linea Chrudim BTJ Trojovice B10:4
904. 12. 2021 13:30TJ Trojovice ATTC Skuteč B10:0
905. 12. 2021 13:30TJ Tesla Pardubice CTTC Hlinsko B10:0
905. 12. 2021 13:30TJ Loko Pardubice BTJ Sokol Borová-Korouhev B6:10
904. 12. 2021 13:30TJ Sokol Chrudim ATJ Trojovice B10:2
904. 12. 2021 13:30KST Linea Chrudim BTJ Sokol Chrudim B10:2
1011. 12. 2021 09:00TJ Sokol Chrudim BTJ Trojovice A2:10
1019. 12. 2021 09:00TJ Sokol Borová-Korouhev BTJ Sokol Chrudim A10:1
1019. 12. 2021 09:00TTC Hlinsko BKST Linea Chrudim B1:10
1019. 12. 2021 09:00Orel jednota Vysoké Mýto BTJ Tesla Pardubice C10:8
1019. 12. 2021 09:00TTC Skuteč BTJ Loko Pardubice B9:9
1111. 12. 2021 13:30TJ Trojovice BTJ Trojovice A4:10
1119. 12. 2021 13:30TJ Sokol Borová-Korouhev BKST Linea Chrudim B10:1
1119. 12. 2021 13:30TTC Hlinsko BTJ Sokol Chrudim A0:10
1119. 12. 2021 13:30Orel jednota Vysoké Mýto BTJ Loko Pardubice B9:9
1119. 12. 2021 13:30TTC Skuteč BTJ Tesla Pardubice C5:10
1209. 01. 2022 09:00TJ Loko Pardubice BTJ Tesla Pardubice C10:2
1209. 01. 2022 09:00KST Linea Chrudim BTJ Sokol Chrudim A6:10
1208. 01. 2022 09:00TJ Trojovice BTJ Sokol Chrudim B7:10
1209. 01. 2022 09:00TJ Sokol Borová-Korouhev BTTC Hlinsko B10:5
1204. 01. 2022 18:00Orel jednota Vysoké Mýto BTTC Skuteč B10:1
1320. 02. 2022 09:00TJ Trojovice ATJ Tesla Pardubice C6:10
1320. 02. 2022 09:00Orel jednota Vysoké Mýto BTJ Sokol Chrudim A10:7
1320. 02. 2022 09:00TTC Skuteč BKST Linea Chrudim B1:10
1320. 02. 2022 09:00TJ Sokol Borová-Korouhev BTJ Sokol Chrudim B9:9
1320. 02. 2022 09:00TTC Hlinsko BTJ Trojovice B10:4
1420. 02. 2022 13:30TJ Trojovice ATJ Loko Pardubice B1:10
1420. 02. 2022 13:30TTC Skuteč BTJ Sokol Chrudim A1:10
1420. 02. 2022 13:30Orel jednota Vysoké Mýto BKST Linea Chrudim B3:10
1420. 02. 2022 13:30TTC Hlinsko BTJ Sokol Chrudim B9:9
1420. 02. 2022 13:30TJ Sokol Borová-Korouhev BTJ Trojovice B10:5
1518. 02. 2022 17:00TJ Sokol Borová-Korouhev BTJ Trojovice A10:2
1506. 02. 2022 09:00TJ Sokol Chrudim BOrel jednota Vysoké Mýto B10:6
1506. 02. 2022 09:00TJ Trojovice BTTC Skuteč B10:3
1505. 02. 2022 09:00TJ Sokol Chrudim ATJ Tesla Pardubice C6:10
1505. 02. 2022 09:00KST Linea Chrudim BTJ Loko Pardubice B9:9
1605. 02. 2022 13:30TTC Hlinsko BTJ Trojovice A0:10
1606. 02. 2022 13:30TJ Trojovice BOrel jednota Vysoké Mýto B9:9
1606. 02. 2022 13:30TJ Sokol Chrudim BTTC Skuteč B10:2
1605. 02. 2022 13:30KST Linea Chrudim BTJ Tesla Pardubice C9:9
1605. 02. 2022 13:30TJ Sokol Chrudim ATJ Loko Pardubice B6:10
1705. 03. 2022 09:00TJ Trojovice ATJ Sokol Chrudim A10:2
1706. 03. 2022 09:00TJ Tesla Pardubice CTJ Sokol Chrudim B10:7
1706. 03. 2022 09:00TJ Loko Pardubice BTJ Trojovice B10:4
1706. 03. 2022 09:00Orel jednota Vysoké Mýto BTJ Sokol Borová-Korouhev B9:9
1706. 03. 2022 09:00TTC Skuteč BTTC Hlinsko B7:10
1805. 03. 2022 13:30TJ Trojovice AKST Linea Chrudim B4:10
1806. 03. 2022 13:00TJ Loko Pardubice BTJ Sokol Chrudim B10:5
1806. 03. 2022 13:30TJ Tesla Pardubice CTJ Trojovice B10:2
1806. 03. 2022 13:30TTC Skuteč BTJ Sokol Borová-Korouhev B0:10
1806. 03. 2022 13:30Orel jednota Vysoké Mýto BTTC Hlinsko B10:3
1920. 03. 2022 09:00Orel jednota Vysoké Mýto BTJ Trojovice A10:6
1920. 03. 2022 09:00TJ Sokol Borová-Korouhev BTJ Tesla Pardubice C10:2
1920. 03. 2022 09:00TTC Hlinsko BTJ Loko Pardubice B4:10
1914. 10. 2021 17:00TJ Sokol Chrudim BTJ Sokol Chrudim A10:0
1920. 03. 2022 09:00TJ Trojovice BKST Linea Chrudim B7:10
2020. 03. 2022 13:30TTC Skuteč BTJ Trojovice A4:10
2020. 03. 2022 13:30TTC Hlinsko BTJ Tesla Pardubice C10:5
2020. 03. 2022 13:30TJ Sokol Borová-Korouhev BTJ Loko Pardubice B10:0
2020. 03. 2022 13:30TJ Trojovice BTJ Sokol Chrudim A10:2
2020. 03. 2022 13:30TJ Sokol Chrudim BKST Linea Chrudim B10:8
2126. 03. 2022 09:00TJ Trojovice ATJ Sokol Chrudim B8:10
2127. 03. 2022 09:00TJ Sokol Chrudim ATJ Sokol Borová-Korouhev B0:10
2127. 03. 2022 09:00KST Linea Chrudim BTTC Hlinsko B10:0
2127. 03. 2022 09:00TJ Tesla Pardubice COrel jednota Vysoké Mýto B10:3
2127. 03. 2022 09:00TJ Loko Pardubice BTTC Skuteč B10:1
2201. 10. 2021 17:00TJ Trojovice ATJ Trojovice B10:8
2227. 03. 2022 13:30KST Linea Chrudim BTJ Sokol Borová-Korouhev B1:10
2227. 03. 2022 13:30TJ Sokol Chrudim ATTC Hlinsko B10:1
2227. 03. 2022 13:30TJ Loko Pardubice BOrel jednota Vysoké Mýto B10:5
2227. 03. 2022 13:30TJ Tesla Pardubice CTTC Skuteč B10:1
Krajská soutěž B
111. 09. 2021 09:00TJ Lanškroun BTJ Jiskra Litomyšl B - Svitavy10:4
109. 09. 2021 18:00KST SK US Steinerová Choceň ATJ Sokol Sudslava A5:10
111. 09. 2021 09:00TJ Jiskra Litomyšl ATTC Ústí nad Orlicí C7:10
117. 09. 2021 18:00TJ Sokol Borová-Korouhev CTJ Spartak Polička A2:10
110. 09. 2021 18:00TJ Sokol Žamberk AOrel Orlice A10:6
111. 09. 2021 13:30TTC Ústí nad Orlicí DTJ Sokol Česká Třebová A10:5
218. 09. 2021 09:00TTC Ústí nad Orlicí DTJ Lanškroun B10:4
218. 09. 2021 09:00TJ Sokol Česká Třebová ATJ Jiskra Litomyšl B - Svitavy5:10
225. 09. 2021 09:00KST SK US Steinerová Choceň ATJ Sokol Žamberk A2:10
225. 09. 2021 09:00TJ Sokol Sudslava AOrel Orlice A10:8
225. 09. 2021 09:00TJ Sokol Borová-Korouhev CTJ Jiskra Litomyšl A1:10
225. 09. 2021 09:00TJ Spartak Polička ATTC Ústí nad Orlicí C4:10
318. 09. 2021 13:30TJ Sokol Česká Třebová ATJ Lanškroun B10:8
318. 09. 2021 13:30TTC Ústí nad Orlicí DTJ Jiskra Litomyšl B - Svitavy10:4
325. 09. 2021 13:30KST SK US Steinerová Choceň AOrel Orlice A7:10
325. 09. 2021 13:30TJ Sokol Sudslava ATJ Sokol Žamberk A9:9
325. 09. 2021 13:30TJ Spartak Polička ATJ Jiskra Litomyšl A9:9
325. 09. 2021 13:30TJ Sokol Borová-Korouhev CTTC Ústí nad Orlicí C1:10
410. 10. 2021 09:00TTC Ústí nad Orlicí DTJ Sokol Borová-Korouhev C10:2
410. 10. 2021 09:00TJ Sokol Česká Třebová ATJ Spartak Polička A6:10
410. 10. 2021 09:00TJ Sokol Žamberk ATJ Jiskra Litomyšl A7:10
410. 10. 2021 09:00Orel Orlice ATTC Ústí nad Orlicí C9:9
409. 10. 2021 09:00TJ Lanškroun BKST SK US Steinerová Choceň A7:10
409. 10. 2021 09:00
Tělocvična ZŠ Felberova, Svitavy
TJ Jiskra Litomyšl B - SvitavyTJ Sokol Sudslava A5:10
510. 10. 2021 13:30TTC Ústí nad Orlicí DTJ Spartak Polička A10:3
510. 10. 2021 13:30TJ Sokol Česká Třebová ATJ Sokol Borová-Korouhev C10:4
510. 10. 2021 13:30TJ Sokol Žamberk ATTC Ústí nad Orlicí C5:10
510. 10. 2021 13:30Orel Orlice ATJ Jiskra Litomyšl A8:10
509. 10. 2021 13:30TJ Lanškroun BTJ Sokol Sudslava A4:10
509. 10. 2021 13:30
Tělocvična ZŠ Felberova, Svitavy
TJ Jiskra Litomyšl B - SvitavyKST SK US Steinerová Choceň A6:10
616. 10. 2021 09:00KST SK US Steinerová Choceň ATTC Ústí nad Orlicí D10:2
616. 10. 2021 09:00TJ Sokol Sudslava ATJ Sokol Česká Třebová A10:4
628. 11. 2021 09:00TJ Jiskra Litomyšl ATJ Lanškroun B10:6
628. 11. 2021 09:00TTC Ústí nad Orlicí CTJ Jiskra Litomyšl B - Svitavy10:1
616. 10. 2021 09:00TJ Sokol Borová-Korouhev CTJ Sokol Žamberk A5:10
616. 10. 2021 09:00TJ Spartak Polička AOrel Orlice A4:10
716. 10. 2021 13:30KST SK US Steinerová Choceň ATJ Sokol Česká Třebová A9:9
716. 10. 2021 13:30TJ Sokol Sudslava ATTC Ústí nad Orlicí D10:2
728. 11. 2021 13:30TJ Jiskra Litomyšl ATJ Jiskra Litomyšl B - Svitavy9:9
728. 11. 2021 13:30TTC Ústí nad Orlicí CTJ Lanškroun B10:2
716. 10. 2021 13:30TJ Sokol Borová-Korouhev COrel Orlice A3:10
716. 10. 2021 13:30TJ Spartak Polička ATJ Sokol Žamberk A9:9
820. 11. 2021 09:00TTC Ústí nad Orlicí DTJ Sokol Žamberk A10:3
820. 11. 2021 09:00TJ Sokol Česká Třebová AOrel Orlice A3:10
820. 11. 2021 09:00TJ Lanškroun BTJ Sokol Borová-Korouhev C10:3
820. 11. 2021 09:00
Herna TJ Jiskra Litomyšl
TJ Jiskra Litomyšl B - SvitavyTJ Spartak Polička A0:10
820. 11. 2021 09:00KST SK US Steinerová Choceň ATJ Jiskra Litomyšl A6:10
820. 11. 2021 09:00TJ Sokol Sudslava ATTC Ústí nad Orlicí C10:5
920. 11. 2021 13:30TTC Ústí nad Orlicí DOrel Orlice A10:6
920. 11. 2021 13:30TJ Sokol Česká Třebová ATJ Sokol Žamberk A9:9
920. 11. 2021 13:30TJ Lanškroun BTJ Spartak Polička A3:10
920. 11. 2021 13:30
Herna TJ Jiskra Litomyšl
TJ Jiskra Litomyšl B - SvitavyTJ Sokol Borová-Korouhev C10:7
920. 11. 2021 13:30KST SK US Steinerová Choceň ATTC Ústí nad Orlicí C2:10
920. 11. 2021 13:30TJ Sokol Sudslava ATJ Jiskra Litomyšl A10:7
1018. 12. 2021 09:00TJ Jiskra Litomyšl ATTC Ústí nad Orlicí D10:5
1018. 12. 2021 09:00TTC Ústí nad Orlicí CTJ Sokol Česká Třebová A10:5
1018. 12. 2021 09:00TJ Sokol Borová-Korouhev CKST SK US Steinerová Choceň A3:10
1018. 12. 2021 09:00TJ Spartak Polička ATJ Sokol Sudslava A9:9
1019. 12. 2021 09:00TJ Lanškroun BTJ Sokol Žamberk A8:10
1019. 12. 2021 09:00
Herna v hale Jisra Litomyšl
TJ Jiskra Litomyšl B - SvitavyOrel Orlice A1:10
1118. 12. 2021 13:30TJ Jiskra Litomyšl ATJ Sokol Česká Třebová A10:7
1118. 12. 2021 13:30TTC Ústí nad Orlicí CTTC Ústí nad Orlicí D10:5
1118. 12. 2021 13:30TJ Sokol Borová-Korouhev CTJ Sokol Sudslava A4:10
1118. 12. 2021 13:30TJ Spartak Polička AKST SK US Steinerová Choceň A9:9
1119. 12. 2021 13:30
Herna v hale Jiskra Litomyšl
TJ Jiskra Litomyšl B - SvitavyTJ Sokol Žamberk A3:10
1119. 12. 2021 13:30TJ Lanškroun BOrel Orlice A6:10
1209. 01. 2022 09:00
Herna Jiskra Litomyšl
TJ Jiskra Litomyšl B - SvitavyTJ Lanškroun B9:9
1208. 01. 2022 09:00TJ Sokol Sudslava AKST SK US Steinerová Choceň A10:5
1209. 01. 2022 09:00TTC Ústí nad Orlicí CTJ Jiskra Litomyšl A10:8
1208. 01. 2022 09:00TJ Spartak Polička ATJ Sokol Borová-Korouhev C8:10
1208. 01. 2022 09:00Orel Orlice ATJ Sokol Žamberk A10:5
1208. 01. 2022 09:00TJ Sokol Česká Třebová ATTC Ústí nad Orlicí D5:10
1302. 04. 2022 09:00TJ Lanškroun BTTC Ústí nad Orlicí D6:10
1302. 04. 2022 09:00TJ Jiskra Litomyšl B - SvitavyTJ Sokol Česká Třebová A7:10
1329. 03. 2022 17:45TJ Sokol Žamberk AKST SK US Steinerová Choceň A10:1
1303. 04. 2022 09:00Orel Orlice ATJ Sokol Sudslava A10:7
1313. 02. 2022 09:00TJ Jiskra Litomyšl ATJ Sokol Borová-Korouhev C10:3
1313. 02. 2022 09:00TTC Ústí nad Orlicí CTJ Spartak Polička A10:7
1402. 04. 2022 13:30TJ Lanškroun BTJ Sokol Česká Třebová A10:5
1402. 04. 2022 13:30TJ Jiskra Litomyšl B - SvitavyTTC Ústí nad Orlicí D2:10
1403. 04. 2022 13:30Orel Orlice AKST SK US Steinerová Choceň A10:4
1403. 04. 2022 13:30TJ Sokol Žamberk ATJ Sokol Sudslava A10:7
1413. 02. 2022 13:30TJ Jiskra Litomyšl ATJ Spartak Polička A9:9
1413. 02. 2022 13:30TTC Ústí nad Orlicí CTJ Sokol Borová-Korouhev C10:3
1512. 03. 2022 09:00TJ Sokol Borová-Korouhev CTTC Ústí nad Orlicí D3:10
1505. 02. 2022 09:00TJ Spartak Polička ATJ Sokol Česká Třebová A10:8
1506. 02. 2022 09:00TJ Jiskra Litomyšl ATJ Sokol Žamberk A9:9
1506. 02. 2022 09:00TTC Ústí nad Orlicí COrel Orlice A10:6
1506. 02. 2022 09:00KST SK US Steinerová Choceň ATJ Lanškroun B9:9
1506. 02. 2022 09:00TJ Sokol Sudslava ATJ Jiskra Litomyšl B - Svitavy10:2
1605. 02. 2022 13:30TJ Spartak Polička ATTC Ústí nad Orlicí D9:9
1612. 03. 2022 13:30TJ Sokol Borová-Korouhev CTJ Sokol Česká Třebová A10:5
1606. 02. 2022 13:30TTC Ústí nad Orlicí CTJ Sokol Žamberk A10:3
1606. 02. 2022 13:30TJ Jiskra Litomyšl AOrel Orlice A10:6
1606. 02. 2022 13:30TJ Sokol Sudslava ATJ Lanškroun B10:3
1606. 02. 2022 13:30KST SK US Steinerová Choceň ATJ Jiskra Litomyšl B - Svitavy10:5
1719. 02. 2022 09:00TTC Ústí nad Orlicí DKST SK US Steinerová Choceň A10:6
1719. 02. 2022 09:00TJ Sokol Česká Třebová ATJ Sokol Sudslava A6:10
1719. 02. 2022 09:00TJ Lanškroun BTJ Jiskra Litomyšl A10:6
1719. 02. 2022 09:00TJ Jiskra Litomyšl B - SvitavyTTC Ústí nad Orlicí C2:10
1719. 02. 2022 09:00TJ Sokol Žamberk ATJ Sokol Borová-Korouhev C10:1
1719. 02. 2022 09:00Orel Orlice ATJ Spartak Polička A8:10
1819. 02. 2022 13:30TJ Sokol Česká Třebová AKST SK US Steinerová Choceň A10:6
1819. 02. 2022 13:30TTC Ústí nad Orlicí DTJ Sokol Sudslava A9:9
1819. 02. 2022 13:30TJ Jiskra Litomyšl B - SvitavyTJ Jiskra Litomyšl A10:8
1819. 02. 2022 13:30TJ Lanškroun BTTC Ústí nad Orlicí C7:10
1819. 02. 2022 13:30Orel Orlice ATJ Sokol Borová-Korouhev C10:6
1819. 02. 2022 13:30TJ Sokol Žamberk ATJ Spartak Polička A7:10
1906. 03. 2022 09:00TJ Sokol Žamberk ATTC Ústí nad Orlicí D10:2
1906. 03. 2022 09:00Orel Orlice ATJ Sokol Česká Třebová A10:5
1906. 03. 2022 09:00TJ Sokol Borová-Korouhev CTJ Lanškroun B6:10
1906. 03. 2022 09:00TJ Spartak Polička ATJ Jiskra Litomyšl B - Svitavy10:4
1905. 03. 2022 09:00TJ Jiskra Litomyšl AKST SK US Steinerová Choceň A10:4
1905. 03. 2022 09:00TTC Ústí nad Orlicí CTJ Sokol Sudslava A7:10
2006. 03. 2022 13:30Orel Orlice ATTC Ústí nad Orlicí D10:5
2006. 03. 2022 13:30TJ Sokol Žamberk ATJ Sokol Česká Třebová A10:4
2006. 03. 2022 13:30TJ Spartak Polička ATJ Lanškroun B10:5
2006. 03. 2022 13:30TJ Sokol Borová-Korouhev CTJ Jiskra Litomyšl B - Svitavy10:5
2005. 03. 2022 13:30TTC Ústí nad Orlicí CKST SK US Steinerová Choceň A10:1
2005. 03. 2022 13:30TJ Jiskra Litomyšl ATJ Sokol Sudslava A8:10
2126. 03. 2022 09:00TTC Ústí nad Orlicí DTJ Jiskra Litomyšl A4:10
2126. 03. 2022 09:00TJ Sokol Česká Třebová ATTC Ústí nad Orlicí C3:10
2126. 03. 2022 09:00KST SK US Steinerová Choceň ATJ Sokol Borová-Korouhev C10:1
2126. 03. 2022 09:00TJ Sokol Sudslava ATJ Spartak Polička A10:6
2101. 04. 2022 18:00TJ Sokol Žamberk ATJ Lanškroun B10:6
2126. 03. 2022 09:00Orel Orlice ATJ Jiskra Litomyšl B - Svitavy10:1
2226. 03. 2022 13:30TJ Sokol Česká Třebová ATJ Jiskra Litomyšl A1:10
2201. 10. 2021 17:00TTC Ústí nad Orlicí DTTC Ústí nad Orlicí C10:5
2226. 03. 2022 13:30TJ Sokol Sudslava ATJ Sokol Borová-Korouhev C10:2
2226. 03. 2022 13:30KST SK US Steinerová Choceň ATJ Spartak Polička A9:9
2226. 03. 2022 13:30TJ Sokol Žamberk ATJ Jiskra Litomyšl B - Svitavy10:5
2225. 03. 2022 18:00Orel Orlice ATJ Lanškroun B10:5

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy