Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
DIVIZE VYSOČINA
102. 10. 2021 08:30TJ Sokol Jemnice ATJ Žďár nad Sázavou A2:10
102. 10. 2021 09:00SK Tenis Polesí AStolní tenis Velké Meziříčí A10:4
102. 10. 2021 12:00SK Jihlava ATJ Spartak Pelhřimov A3:10
102. 10. 2021 11:30Slavoj Polná ASK Telč A10:2
102. 10. 2021 10:00SKST Třešť AHB Ostrov E10:7
102. 10. 2021 10:00TJ Chmelná ATJ CHS Chotěboř A7:10
202. 10. 2021 14:30TJ Sokol Jemnice AStolní tenis Velké Meziříčí A10:6
202. 10. 2021 14:00SK Tenis Polesí ATJ Žďár nad Sázavou A3:10
202. 10. 2021 16:00SK Jihlava ASK Telč A10:2
202. 10. 2021 17:00Slavoj Polná ATJ Spartak Pelhřimov A7:10
202. 10. 2021 15:00SKST Třešť ATJ CHS Chotěboř A8:10
202. 10. 2021 15:00TJ Chmelná AHB Ostrov E10:6
323. 10. 2021 10:00
TJ Sokol Bedřichov, Jihlava,Sokolovská ul. 122c
HB Ostrov ETJ Sokol Jemnice A10:8
323. 10. 2021 12:00TJ CHS Chotěboř ASK Tenis Polesí A10:3
323. 10. 2021 10:00TJ Spartak Pelhřimov ASKST Třešť A10:4
323. 10. 2021 10:30SK Telč ATJ Chmelná A1:10
323. 10. 2021 09:00TJ Žďár nad Sázavou ASK Jihlava A10:3
323. 10. 2021 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí ASlavoj Polná A7:10
423. 10. 2021 17:00
TJ Sokol Bedřichov, Jihlava,Sokolovská ul. 122c
HB Ostrov ESK Tenis Polesí A10:7
423. 10. 2021 16:00TJ CHS Chotěboř ATJ Sokol Jemnice A10:4
423. 10. 2021 15:00TJ Spartak Pelhřimov ATJ Chmelná A10:4
423. 10. 2021 14:30SK Telč ASKST Třešť A2:10
423. 10. 2021 14:00TJ Žďár nad Sázavou ASlavoj Polná A10:3
423. 10. 2021 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí ASK Jihlava A10:4
530. 10. 2021 08:30TJ Sokol Jemnice ASK Jihlava A8:10
530. 10. 2021 09:00SK Tenis Polesí ASlavoj Polná A10:8
530. 10. 2021 10:00SKST Třešť ATJ Žďár nad Sázavou A10:0wo
530. 10. 2021 10:00TJ Chmelná AStolní tenis Velké Meziříčí A10:8
530. 10. 2021 10:00HB Ostrov ETJ Spartak Pelhřimov A7:10
530. 10. 2021 12:00TJ CHS Chotěboř ASK Telč A10:0wo
630. 10. 2021 14:30TJ Sokol Jemnice ASlavoj Polná A6:10
630. 10. 2021 14:00SK Tenis Polesí ASK Jihlava A6:10
630. 10. 2021 15:00SKST Třešť AStolní tenis Velké Meziříčí A10:8
630. 10. 2021 15:00TJ Chmelná ATJ Žďár nad Sázavou A10:0wo
630. 10. 2021 17:00HB Ostrov ESK Telč A10:0wo
630. 10. 2021 16:00TJ CHS Chotěboř ATJ Spartak Pelhřimov A9:9
713. 11. 2021 10:00TJ Spartak Pelhřimov ATJ Sokol Jemnice A10:5
713. 11. 2021 10:30SK Telč ASK Tenis Polesí A9:9
713. 11. 2021 09:00TJ Žďár nad Sázavou AHB Ostrov E10:5
713. 11. 2021 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ CHS Chotěboř A4:10
713. 11. 2021 12:00SK Jihlava ASKST Třešť A10:1
713. 11. 2021 11:30Slavoj Polná ATJ Chmelná A10:5
813. 11. 2021 15:00TJ Spartak Pelhřimov ASK Tenis Polesí A10:5
813. 11. 2021 14:30SK Telč ATJ Sokol Jemnice A6:10
813. 11. 2021 14:00TJ Žďár nad Sázavou ATJ CHS Chotěboř A10:4
813. 11. 2021 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí AHB Ostrov E10:8
813. 11. 2021 16:00SK Jihlava ATJ Chmelná A10:8
813. 11. 2021 17:00Slavoj Polná ASKST Třešť A10:1
927. 11. 2021 10:00SKST Třešť ATJ Sokol Jemnice A10:6
927. 11. 2021 10:00TJ Chmelná ASK Tenis Polesí A10:7
927. 11. 2021 10:00HB Ostrov ESK Jihlava A10:7
927. 11. 2021 12:00TJ CHS Chotěboř ASlavoj Polná A9:9
927. 11. 2021 10:00TJ Spartak Pelhřimov ATJ Žďár nad Sázavou A9:9
927. 11. 2021 10:30SK Telč AStolní tenis Velké Meziříčí A8:10
1027. 11. 2021 15:00SKST Třešť ASK Tenis Polesí A10:6
1027. 11. 2021 15:00TJ Chmelná ATJ Sokol Jemnice A10:2
1027. 11. 2021 17:00HB Ostrov ESlavoj Polná A10:4
1027. 11. 2021 16:00TJ CHS Chotěboř ASK Jihlava A10:6
1027. 11. 2021 15:00TJ Spartak Pelhřimov AStolní tenis Velké Meziříčí A10:3
1027. 11. 2021 14:30SK Telč ATJ Žďár nad Sázavou A2:10
1111. 12. 2021 14:00SKST Třešť ATJ Chmelná A9:9
1102. 12. 2021 18:00HB Ostrov ETJ CHS Chotěboř A10:2
1109. 12. 2021 18:30TJ Spartak Pelhřimov ASK Telč A10:2
1111. 12. 2021 09:00TJ Žďár nad Sázavou AStolní tenis Velké Meziříčí A10:0
1111. 12. 2021 10:00SK Jihlava ASlavoj Polná A10:3
1111. 12. 2021 10:00TJ Sokol Jemnice ASK Tenis Polesí A4:10
1215. 01. 2022 09:00TJ Žďár nad Sázavou ATJ Sokol Jemnice A10:2
1215. 01. 2022 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí ASK Tenis Polesí A4:10
1215. 01. 2022 10:00TJ Spartak Pelhřimov ASK Jihlava A10:3
1215. 01. 2022 10:30SK Telč ASlavoj Polná A10:8
1215. 01. 2022 10:00HB Ostrov ESKST Třešť A10:8
1215. 01. 2022 12:00TJ CHS Chotěboř ATJ Chmelná A10:2
1315. 01. 2022 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ Sokol Jemnice A2:10
1315. 01. 2022 14:00TJ Žďár nad Sázavou ASK Tenis Polesí A10:1
1315. 01. 2022 14:30SK Telč ASK Jihlava A5:10
1315. 01. 2022 15:00TJ Spartak Pelhřimov ASlavoj Polná A10:4
1315. 01. 2022 16:00TJ CHS Chotěboř ASKST Třešť A10:6
1315. 01. 2022 17:00HB Ostrov ETJ Chmelná A10:6
1429. 01. 2022 08:30TJ Sokol Jemnice AHB Ostrov E10:8
1429. 01. 2022 09:00SK Tenis Polesí ATJ CHS Chotěboř A9:9
1429. 01. 2022 10:00SKST Třešť ATJ Spartak Pelhřimov A10:4
1429. 01. 2022 10:00TJ Chmelná ASK Telč A10:8
1429. 01. 2022 12:00SK Jihlava ATJ Žďár nad Sázavou A2:10
1429. 01. 2022 11:30Slavoj Polná AStolní tenis Velké Meziříčí A10:2
1529. 01. 2022 14:00SK Tenis Polesí AHB Ostrov E10:6
1529. 01. 2022 14:30TJ Sokol Jemnice ATJ CHS Chotěboř A2:10
1529. 01. 2022 15:00TJ Chmelná ATJ Spartak Pelhřimov A6:10
1529. 01. 2022 15:00SKST Třešť ASK Telč A10:8
1529. 01. 2022 17:00Slavoj Polná ATJ Žďár nad Sázavou A8:10
1529. 01. 2022 16:00SK Jihlava AStolní tenis Velké Meziříčí A10:2
1603. 02. 2022 19:00SK Jihlava ATJ Sokol Jemnice A9:9
1612. 02. 2022 11:30Slavoj Polná ASK Tenis Polesí A9:9
1612. 02. 2022 09:00TJ Žďár nad Sázavou ASKST Třešť A5:10
1612. 02. 2022 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ Chmelná A10:7
1612. 02. 2022 10:00TJ Spartak Pelhřimov AHB Ostrov E10:6
1612. 02. 2022 10:30SK Telč ATJ CHS Chotěboř A6:10
1710. 02. 2022 19:00Slavoj Polná ATJ Sokol Jemnice A10:4
1712. 02. 2022 16:00SK Jihlava ASK Tenis Polesí A10:7
1712. 02. 2022 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí ASKST Třešť A7:10
1712. 02. 2022 14:00TJ Žďár nad Sázavou ATJ Chmelná A8:9
1712. 02. 2022 14:30SK Telč AHB Ostrov E2:10
1712. 02. 2022 15:00TJ Spartak Pelhřimov ATJ CHS Chotěboř A10:2
1826. 02. 2022 08:30TJ Sokol Jemnice ATJ Spartak Pelhřimov A9:9
1826. 02. 2022 09:00SK Tenis Polesí ASK Telč A10:5
1826. 02. 2022 10:00HB Ostrov ETJ Žďár nad Sázavou A10:5
1824. 02. 2022 18:00TJ CHS Chotěboř AStolní tenis Velké Meziříčí A10:8
1826. 02. 2022 10:00SKST Třešť ASK Jihlava A6:10
1826. 02. 2022 10:00TJ Chmelná ASlavoj Polná A9:9
1926. 02. 2022 14:00SK Tenis Polesí ATJ Spartak Pelhřimov A6:10
1926. 02. 2022 14:30TJ Sokol Jemnice ASK Telč A10:8
1926. 02. 2022 16:00TJ CHS Chotěboř ATJ Žďár nad Sázavou A3:10
1926. 02. 2022 17:00HB Ostrov EStolní tenis Velké Meziříčí A10:0wo
1926. 02. 2022 15:00TJ Chmelná ASK Jihlava A6:10
1926. 02. 2022 15:00SKST Třešť ASlavoj Polná A0:10
2005. 03. 2022 10:00TJ Chmelná ASKST Třešť A8:10
2005. 03. 2022 10:00TJ CHS Chotěboř AHB Ostrov E3:10
2004. 03. 2022 19:00SK Telč ATJ Spartak Pelhřimov A0:10
2005. 03. 2022 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ Žďár nad Sázavou A2:10
2005. 03. 2022 15:00Slavoj Polná ASK Jihlava A10:3
2005. 03. 2022 09:00SK Tenis Polesí ATJ Sokol Jemnice A9:9
2112. 03. 2022 08:30TJ Sokol Jemnice ASKST Třešť A3:10
2112. 03. 2022 09:00SK Tenis Polesí ATJ Chmelná A10:7
2112. 03. 2022 12:00SK Jihlava AHB Ostrov E10:8
2112. 03. 2022 11:30Slavoj Polná ATJ CHS Chotěboř A10:0
2112. 03. 2022 09:00TJ Žďár nad Sázavou ATJ Spartak Pelhřimov A10:2
2112. 03. 2022 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí ASK Telč A8:10
2212. 03. 2022 14:00SK Tenis Polesí ASKST Třešť A5:10
2212. 03. 2022 14:30TJ Sokol Jemnice ATJ Chmelná A10:6
2212. 03. 2022 17:00Slavoj Polná AHB Ostrov E10:7
2212. 03. 2022 16:00SK Jihlava ATJ CHS Chotěboř A10:4
2212. 03. 2022 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ Spartak Pelhřimov A9:9
2212. 03. 2022 14:00TJ Žďár nad Sázavou ASK Telč A10:1
KRAJSKÝ PŘEBOR I. třídy
102. 10. 2021 10:00TJ Spartak Pelhřimov BTJ Jiskra Havlíčkův Brod A9:9
102. 10. 2021 08:30TJ CHS Chotěboř BTJ Lukov A10:3
102. 10. 2021 08:30Slavoj Polná BTJ Třebíč A10:4
102. 10. 2021 10:00SK Sokol Lhotky ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A5:10
102. 10. 2021 10:00TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ Jiskra Humpolec A0:10
202. 10. 2021 15:00TJ Spartak Pelhřimov BSK Nové Dvory A10:2
202. 10. 2021 14:30TJ CHS Chotěboř BTJ Třebíč A10:8
202. 10. 2021 14:15Slavoj Polná BTJ Lukov A10:3
202. 10. 2021 15:00SK Sokol Lhotky ATJ Jiskra Humpolec A5:10
202. 10. 2021 15:00TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A6:10
323. 10. 2021 10:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ATJ Spartak Pelhřimov B9:9
323. 10. 2021 10:00TJ Lukov ASK Sokol Lhotky A7:10
323. 10. 2021 10:00TJ Třebíč ATJ Sokol Náměšť nad Oslavou A10:1
323. 10. 2021 10:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod ATJ CHS Chotěboř B9:9
323. 10. 2021 10:00SK Nové Dvory ASlavoj Polná B6:10
423. 10. 2021 15:00TJ Jiskra Humpolec ATJ Spartak Pelhřimov B9:9
423. 10. 2021 15:00TJ Lukov ATJ Sokol Náměšť nad Oslavou A10:7
423. 10. 2021 15:00TJ Třebíč ASK Sokol Lhotky A10:4
423. 10. 2021 15:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod ASlavoj Polná B5:10
423. 10. 2021 15:00SK Nové Dvory ATJ CHS Chotěboř B6:10
530. 10. 2021 10:00TJ Spartak Pelhřimov BTJ CHS Chotěboř B10:8
530. 10. 2021 10:00SK Sokol Lhotky ATJ Jiskra Havlíčkův Brod A6:10
530. 10. 2021 10:00TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ASK Nové Dvory A8:10
530. 10. 2021 10:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ATJ Lukov A10:5
530. 10. 2021 10:00TJ Jiskra Humpolec ATJ Třebíč A9:9
630. 10. 2021 15:00TJ Spartak Pelhřimov BSlavoj Polná B10:5
630. 10. 2021 15:00SK Sokol Lhotky ASK Nové Dvory A10:4
630. 10. 2021 15:00TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ Jiskra Havlíčkův Brod A10:4
630. 10. 2021 15:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ATJ Třebíč A10:5
630. 10. 2021 15:00TJ Jiskra Humpolec ATJ Lukov A10:2
713. 11. 2021 10:00TJ Lukov ATJ Spartak Pelhřimov B4:10
713. 11. 2021 10:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A6:10
713. 11. 2021 10:00SK Nové Dvory ATJ Jiskra Humpolec A6:10
713. 11. 2021 08:30TJ CHS Chotěboř BSK Sokol Lhotky A10:8
713. 11. 2021 08:30Slavoj Polná BTJ Sokol Náměšť nad Oslavou A10:0
813. 11. 2021 15:00TJ Třebíč ATJ Spartak Pelhřimov B6:10
813. 11. 2021 15:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod ATJ Jiskra Humpolec A4:10
813. 11. 2021 15:00SK Nové Dvory ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A7:10
813. 11. 2021 14:30TJ CHS Chotěboř BTJ Sokol Náměšť nad Oslavou A10:0
813. 11. 2021 14:15Slavoj Polná BSK Sokol Lhotky A10:4
927. 11. 2021 10:00SK Sokol Lhotky ATJ Spartak Pelhřimov B10:2
927. 11. 2021 10:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ATJ CHS Chotěboř B2:10
927. 11. 2021 10:00TJ Jiskra Humpolec ASlavoj Polná B10:7
927. 11. 2021 10:00TJ Lukov ATJ Jiskra Havlíčkův Brod A8:10
927. 11. 2021 10:00TJ Třebíč ASK Nové Dvory A10:2
1027. 11. 2021 15:00TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ Spartak Pelhřimov B9:9
1027. 11. 2021 15:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ASlavoj Polná B9:9
1027. 11. 2021 15:00TJ Jiskra Humpolec ATJ CHS Chotěboř B9:9
1008. 01. 2022 10:00
H.Brod OSTROV
TJ Lukov ASK Nové Dvory A9:9
1027. 11. 2021 15:00TJ Třebíč ATJ Jiskra Havlíčkův Brod A10:5
1108. 01. 2022 17:30SK Sokol Lhotky ATJ Sokol Náměšť nad Oslavou A10:3
1105. 12. 2021 10:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ATJ Jiskra Humpolec A10:4
1118. 12. 2021 12:00TJ Lukov ATJ Třebíč A6:9
1102. 12. 2021 18:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod ASK Nové Dvory A4:10
1104. 12. 2021 10:00TJ CHS Chotěboř BSlavoj Polná B10:8
1215. 01. 2022 10:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod ATJ Spartak Pelhřimov B9:9
1215. 01. 2022 10:00TJ Lukov ATJ CHS Chotěboř B9:9
1215. 01. 2022 10:00TJ Třebíč ASlavoj Polná B10:6
1215. 01. 2022 10:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ASK Sokol Lhotky A10:3
1215. 01. 2022 10:00TJ Jiskra Humpolec ATJ Sokol Náměšť nad Oslavou A10:2
1315. 01. 2022 15:00SK Nové Dvory ATJ Spartak Pelhřimov B3:10
1315. 01. 2022 15:00TJ Třebíč ATJ CHS Chotěboř B10:6
1315. 01. 2022 15:00TJ Lukov ASlavoj Polná B6:10
1315. 01. 2022 15:00TJ Jiskra Humpolec ASK Sokol Lhotky A10:5
1315. 01. 2022 15:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ATJ Sokol Náměšť nad Oslavou A10:0
1429. 01. 2022 10:00TJ Spartak Pelhřimov BTJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A6:10
1429. 01. 2022 10:00SK Sokol Lhotky ATJ Lukov A10:4
1429. 01. 2022 10:00TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ Třebíč A2:10
1429. 01. 2022 08:30TJ CHS Chotěboř BTJ Jiskra Havlíčkův Brod A10:5
1429. 01. 2022 08:30Slavoj Polná BSK Nové Dvory A10:3
1529. 01. 2022 15:00TJ Spartak Pelhřimov BTJ Jiskra Humpolec A2:10
1518. 02. 2022 17:30TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ Lukov A10:8
1529. 01. 2022 15:00SK Sokol Lhotky ATJ Třebíč A10:6
1529. 01. 2022 14:15Slavoj Polná BTJ Jiskra Havlíčkův Brod A10:3
1529. 01. 2022 14:30TJ CHS Chotěboř BSK Nové Dvory A6:10
1612. 02. 2022 08:30TJ CHS Chotěboř BTJ Spartak Pelhřimov B10:6
1612. 02. 2022 10:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod ASK Sokol Lhotky A10:4
1612. 02. 2022 10:00SK Nové Dvory ATJ Sokol Náměšť nad Oslavou A10:2
1612. 02. 2022 10:00TJ Lukov ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A8:10
1612. 02. 2022 10:00TJ Třebíč ATJ Jiskra Humpolec A10:8
1712. 02. 2022 14:15Slavoj Polná BTJ Spartak Pelhřimov B10:6
1712. 02. 2022 15:00SK Nové Dvory ASK Sokol Lhotky A9:9
1712. 02. 2022 15:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod ATJ Sokol Náměšť nad Oslavou A10:6
1712. 02. 2022 15:00TJ Třebíč ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A8:10
1712. 02. 2022 15:00TJ Lukov ATJ Jiskra Humpolec A0:10
1826. 02. 2022 10:00TJ Spartak Pelhřimov BTJ Lukov A10:6
1826. 02. 2022 10:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ATJ Jiskra Havlíčkův Brod A10:2
1826. 02. 2022 10:00TJ Jiskra Humpolec ASK Nové Dvory A10:1
1826. 02. 2022 10:00
Zdeňky Vorlové 21 VELKÉ MEZIŘIČÍ
SK Sokol Lhotky ATJ CHS Chotěboř B7:10
1826. 02. 2022 10:00TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ASlavoj Polná B10:4
1926. 02. 2022 15:00TJ Spartak Pelhřimov BTJ Třebíč A10:7
1926. 02. 2022 15:00TJ Jiskra Humpolec ATJ Jiskra Havlíčkův Brod A10:0
1926. 02. 2022 15:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ASK Nové Dvory A10:2
1926. 02. 2022 15:00TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ CHS Chotěboř B3:10
1926. 02. 2022 15:00
Zdeňky Vorlové 21 VELKÉ MEZIŘIČÍ
SK Sokol Lhotky ASlavoj Polná B10:6
2005. 03. 2022 10:00TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ASK Sokol Lhotky A5:10
2005. 03. 2022 10:00TJ Jiskra Humpolec ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A10:7
2005. 03. 2022 10:00TJ Třebíč ATJ Lukov A8:10
2005. 03. 2022 10:00SK Nové Dvory ATJ Jiskra Havlíčkův Brod A10:8
2005. 03. 2022 10:00Slavoj Polná BTJ CHS Chotěboř B10:5
2112. 03. 2022 10:00TJ Spartak Pelhřimov BSK Sokol Lhotky A9:9
2112. 03. 2022 08:30TJ CHS Chotěboř BTJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A4:10
2112. 03. 2022 08:30Slavoj Polná BTJ Jiskra Humpolec A10:3
2112. 03. 2022 10:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod ATJ Lukov A9:9
2112. 03. 2022 10:00SK Nové Dvory ATJ Třebíč A1:10
2212. 03. 2022 15:00TJ Spartak Pelhřimov BTJ Sokol Náměšť nad Oslavou A10:1
2212. 03. 2022 14:15Slavoj Polná BTJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A10:7
2212. 03. 2022 14:30TJ CHS Chotěboř BTJ Jiskra Humpolec A10:6
2212. 03. 2022 15:00SK Nové Dvory ATJ Lukov A8:10
2212. 03. 2022 15:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod ATJ Třebíč A7:10
KRAJSKÝ PŘEBOR II. třídy
102. 10. 2021 09:00
Mikulovice 81
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Chmelná B10:3
102. 10. 2021 09:00TJ Sokol Kamenice ASKST Třešť B4:10
102. 10. 2021 11:30TJ CHS Chotěboř CTJ Sokol Moravské Budějovice A10:2
102. 10. 2021 12:30TJ Jiskra Humpolec BTJ Třebíč B10:0
102. 10. 2021 10:00TJ Nové Město na Moravě AHB Ostrov F10:5
102. 10. 2021 10:00TJ Žďár nad Sázavou BTJ Slavoj Pacov A10:8
202. 10. 2021 14:00
Mikulovice 81
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ASKST Třešť B3:10
202. 10. 2021 14:00TJ Sokol Kamenice ATJ Chmelná B9:9
202. 10. 2021 17:30TJ CHS Chotěboř CTJ Třebíč B10:4
202. 10. 2021 16:30TJ Jiskra Humpolec BTJ Sokol Moravské Budějovice A10:0
202. 10. 2021 15:00TJ Nové Město na Moravě ATJ Slavoj Pacov A9:9
202. 10. 2021 15:00TJ Žďár nad Sázavou BHB Ostrov F10:6
323. 10. 2021 10:00
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
HB Ostrov FTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A10:6
323. 10. 2021 12:00TJ Slavoj Pacov ATJ Sokol Kamenice A3:10
323. 10. 2021 10:00TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ Nové Město na Moravě A10:4
323. 10. 2021 10:00TJ Třebíč BTJ Žďár nad Sázavou B8:10
323. 10. 2021 12:30TJ Chmelná BTJ CHS Chotěboř C6:10
323. 10. 2021 11:30SKST Třešť BTJ Jiskra Humpolec B8:10
423. 10. 2021 17:00
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
HB Ostrov FTJ Sokol Kamenice A10:4
423. 10. 2021 16:00TJ Slavoj Pacov ATJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A5:10
423. 10. 2021 15:00TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ Žďár nad Sázavou B10:3
423. 10. 2021 15:00TJ Třebíč BTJ Nové Město na Moravě A9:9
423. 10. 2021 16:30TJ Chmelná BTJ Jiskra Humpolec B3:10
423. 10. 2021 17:30SKST Třešť BTJ CHS Chotěboř C7:10
530. 10. 2021 09:00TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ CHS Chotěboř C6:10
530. 10. 2021 09:00TJ Sokol Kamenice ATJ Jiskra Humpolec B7:10
530. 10. 2021 10:00TJ Nové Město na Moravě ATJ Chmelná B10:6
530. 10. 2021 10:00TJ Žďár nad Sázavou BSKST Třešť B10:7
530. 10. 2021 10:00HB Ostrov FTJ Sokol Moravské Budějovice A9:9
530. 10. 2021 12:00TJ Slavoj Pacov ATJ Třebíč B10:0wo
630. 10. 2021 14:00TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Jiskra Humpolec B4:10
630. 10. 2021 14:00TJ Sokol Kamenice ATJ CHS Chotěboř C10:7
630. 10. 2021 15:00TJ Nové Město na Moravě ASKST Třešť B5:10
630. 10. 2021 15:00TJ Žďár nad Sázavou BTJ Chmelná B10:4
630. 10. 2021 17:00HB Ostrov FTJ Třebíč B10:0wo
630. 10. 2021 16:00TJ Slavoj Pacov ATJ Sokol Moravské Budějovice A10:3
713. 11. 2021 10:00TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A10:4
713. 11. 2021 10:00TJ Třebíč BTJ Sokol Kamenice A2:10
713. 11. 2021 12:30TJ Chmelná BHB Ostrov F6:10
713. 11. 2021 11:30SKST Třešť BTJ Slavoj Pacov A10:4
713. 11. 2021 11:30TJ CHS Chotěboř CTJ Nové Město na Moravě A10:8
713. 11. 2021 12:30TJ Jiskra Humpolec BTJ Žďár nad Sázavou B8:10
813. 11. 2021 15:00TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ Sokol Kamenice A10:5
804. 11. 2021 17:45TJ Třebíč BTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A8:10
813. 11. 2021 16:30TJ Chmelná BTJ Slavoj Pacov A10:7
813. 11. 2021 17:30SKST Třešť BHB Ostrov F9:9
813. 11. 2021 17:30TJ CHS Chotěboř CTJ Žďár nad Sázavou B10:6
813. 11. 2021 16:30TJ Jiskra Humpolec BTJ Nové Město na Moravě A10:8
927. 11. 2021 10:00TJ Nové Město na Moravě ATJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A7:10
927. 11. 2021 10:00TJ Žďár nad Sázavou BTJ Sokol Kamenice A10:5
927. 11. 2021 10:00HB Ostrov FTJ CHS Chotěboř C5:10
927. 11. 2021 12:00TJ Slavoj Pacov ATJ Jiskra Humpolec B4:10
927. 11. 2021 10:00TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ Chmelná B10:8
927. 11. 2021 10:00TJ Třebíč BSKST Třešť B3:10
1027. 11. 2021 15:00TJ Nové Město na Moravě ATJ Sokol Kamenice A9:9
1027. 11. 2021 15:00TJ Žďár nad Sázavou BTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A10:6
1027. 11. 2021 17:00HB Ostrov FTJ Jiskra Humpolec B4:10
1027. 11. 2021 16:00TJ Slavoj Pacov ATJ CHS Chotěboř C8:10
1027. 11. 2021 15:00TJ Sokol Moravské Budějovice ASKST Třešť B10:7
1027. 11. 2021 15:00TJ Třebíč BTJ Chmelná B0:10
1111. 12. 2021 10:00TJ Nové Město na Moravě ATJ Žďár nad Sázavou B3:10
1110. 12. 2021 18:00HB Ostrov FTJ Slavoj Pacov A10:4
1111. 12. 2021 10:00TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ Třebíč B10:0
1111. 12. 2021 10:00TJ Chmelná BSKST Třešť B3:10
1102. 12. 2021 18:00TJ CHS Chotěboř CTJ Jiskra Humpolec B2:10
1104. 12. 2021 10:30TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Sokol Kamenice A9:9
1215. 01. 2022 12:30TJ Chmelná BTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A5:10
1215. 01. 2022 11:30SKST Třešť BTJ Sokol Kamenice A10:6
1215. 01. 2022 10:00TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ CHS Chotěboř C10:8
1215. 01. 2022 10:00TJ Třebíč BTJ Jiskra Humpolec B1:10
1215. 01. 2022 10:00HB Ostrov FTJ Nové Město na Moravě A10:6
1215. 01. 2022 12:00TJ Slavoj Pacov ATJ Žďár nad Sázavou B10:6
1315. 01. 2022 17:30SKST Třešť BTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A10:4
1315. 01. 2022 16:30TJ Chmelná BTJ Sokol Kamenice A4:10
1315. 01. 2022 15:00TJ Třebíč BTJ CHS Chotěboř C3:10
1315. 01. 2022 15:00TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ Jiskra Humpolec B4:10
1315. 01. 2022 16:00TJ Slavoj Pacov ATJ Nové Město na Moravě A8:10
1315. 01. 2022 17:00HB Ostrov FTJ Žďár nad Sázavou B10:8
1429. 01. 2022 09:00TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou AHB Ostrov F10:7
1429. 01. 2022 09:00TJ Sokol Kamenice ATJ Slavoj Pacov A10:7
1429. 01. 2022 10:00TJ Nové Město na Moravě ATJ Sokol Moravské Budějovice A10:0
1429. 01. 2022 10:00TJ Žďár nad Sázavou BTJ Třebíč B6:10
1429. 01. 2022 11:30TJ CHS Chotěboř CTJ Chmelná B10:1
1429. 01. 2022 12:30TJ Jiskra Humpolec BSKST Třešť B10:5
1529. 01. 2022 14:00TJ Sokol Kamenice AHB Ostrov F10:8
1529. 01. 2022 14:00TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Slavoj Pacov A10:6
1529. 01. 2022 15:00TJ Žďár nad Sázavou BTJ Sokol Moravské Budějovice A5:10
1529. 01. 2022 15:00TJ Nové Město na Moravě ATJ Třebíč B10:3
1529. 01. 2022 16:30TJ Jiskra Humpolec BTJ Chmelná B10:5
1529. 01. 2022 17:30TJ CHS Chotěboř CSKST Třešť B8:10
1612. 02. 2022 11:30TJ CHS Chotěboř CTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A10:8
1612. 02. 2022 12:30TJ Jiskra Humpolec BTJ Sokol Kamenice A10:1
1612. 02. 2022 12:30TJ Chmelná BTJ Nové Město na Moravě A8:10
1612. 02. 2022 11:30SKST Třešť BTJ Žďár nad Sázavou B10:5
1612. 02. 2022 10:00TJ Sokol Moravské Budějovice AHB Ostrov F10:4
1612. 02. 2022 10:00TJ Třebíč BTJ Slavoj Pacov A10:6
1712. 02. 2022 16:30TJ Jiskra Humpolec BTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A10:6
1712. 02. 2022 17:30TJ CHS Chotěboř CTJ Sokol Kamenice A10:5
1712. 02. 2022 17:30SKST Třešť BTJ Nové Město na Moravě A10:8
1712. 02. 2022 16:30TJ Chmelná BTJ Žďár nad Sázavou B10:4
1712. 02. 2022 15:00TJ Třebíč BHB Ostrov F9:9
1712. 02. 2022 15:00TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ Slavoj Pacov A10:8
1818. 02. 2022 18:00TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Sokol Moravské Budějovice A10:8
1826. 02. 2022 09:00TJ Sokol Kamenice ATJ Třebíč B10:4
1826. 02. 2022 10:00HB Ostrov FTJ Chmelná B10:3
1826. 02. 2022 12:00TJ Slavoj Pacov ASKST Třešť B10:7
1826. 02. 2022 10:00TJ Nové Město na Moravě ATJ CHS Chotěboř C10:6
1826. 02. 2022 10:00TJ Žďár nad Sázavou BTJ Jiskra Humpolec B3:10
1926. 02. 2022 14:00TJ Sokol Kamenice ATJ Sokol Moravské Budějovice A10:1
1924. 02. 2022 18:00TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Třebíč B8:10
1926. 02. 2022 16:00TJ Slavoj Pacov ATJ Chmelná B10:4
1926. 02. 2022 17:00HB Ostrov FSKST Třešť B10:3
1926. 02. 2022 15:00TJ Žďár nad Sázavou BTJ CHS Chotěboř C10:4
1926. 02. 2022 15:00TJ Nové Město na Moravě ATJ Jiskra Humpolec B9:9
2005. 03. 2022 10:00TJ Žďár nad Sázavou BTJ Nové Město na Moravě A9:9
2004. 03. 2022 18:00TJ Slavoj Pacov AHB Ostrov F3:10
2005. 03. 2022 10:00TJ Třebíč BTJ Sokol Moravské Budějovice A1:10
2005. 03. 2022 15:00SKST Třešť BTJ Chmelná B10:2
2005. 03. 2022 15:00TJ Jiskra Humpolec BTJ CHS Chotěboř C10:8
2004. 03. 2022 18:00TJ Sokol Kamenice ATJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A10:2
2112. 03. 2022 09:00TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Nové Město na Moravě A10:2
2112. 03. 2022 09:00TJ Sokol Kamenice ATJ Žďár nad Sázavou B8:10
2112. 03. 2022 11:30TJ CHS Chotěboř CHB Ostrov F8:10
2112. 03. 2022 12:30TJ Jiskra Humpolec BTJ Slavoj Pacov A10:2
2112. 03. 2022 12:30TJ Chmelná BTJ Sokol Moravské Budějovice A10:7
2112. 03. 2022 11:30SKST Třešť BTJ Třebíč B10:2
2212. 03. 2022 14:00TJ Sokol Kamenice ATJ Nové Město na Moravě A10:8
2212. 03. 2022 14:00TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Žďár nad Sázavou B5:10
2212. 03. 2022 16:30TJ Jiskra Humpolec BHB Ostrov F8:10
2212. 03. 2022 17:30TJ CHS Chotěboř CTJ Slavoj Pacov A5:10
2212. 03. 2022 17:30SKST Třešť BTJ Sokol Moravské Budějovice A10:5
2212. 03. 2022 16:30TJ Chmelná BTJ Třebíč B10:5
KRAJSKÝ PŘEBOR III. třídy
101. 10. 2021 18:00TJ Sokol Jemnice BTJ Sokol Brtnice A9:9
102. 10. 2021 12:30TJ Třebenice ASKST Třešť C10:4
102. 10. 2021 10:00TJ Spartak Pelhřimov CStolní tenis Velké Meziříčí B3:10
102. 10. 2021 10:00TJ Sokol Rovečné ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B10:3
102. 10. 2021 10:00TJ Žďár nad Sázavou CTJ Sokol Přibyslav A10:8
202. 10. 2021 17:30TJ Sokol Jemnice BSKST Třešť C10:2
202. 10. 2021 16:30TJ Třebenice ATJ Sokol Brtnice A9:9
202. 10. 2021 15:00SK Horní Ves AStolní tenis Velké Meziříčí B0:10
202. 10. 2021 15:00TJ Sokol Rovečné ATJ Sokol Přibyslav A8:10
202. 10. 2021 15:00TJ Žďár nad Sázavou CTJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B10:5
323. 10. 2021 10:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou BTJ Sokol Jemnice B9:9
323. 10. 2021 10:00TJ Sokol Přibyslav ATJ Třebenice A10:0
323. 10. 2021 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí BTJ Žďár nad Sázavou C8:10
323. 10. 2021 09:30
SK Jihlava
TJ Sokol Brtnice ASK Horní Ves A8:10
323. 10. 2021 08:30SKST Třešť CTJ Spartak Pelhřimov C9:9
423. 10. 2021 15:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou BTJ Třebenice A10:4
423. 10. 2021 15:00TJ Sokol Přibyslav ATJ Sokol Jemnice B10:3
423. 10. 2021 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí BTJ Sokol Rovečné A10:5
423. 10. 2021 13:30
SK Jihlava
TJ Sokol Brtnice ATJ Spartak Pelhřimov C4:10
423. 10. 2021 14:30SKST Třešť CSK Horní Ves A10:6
530. 10. 2021 11:30TJ Sokol Jemnice BSK Horní Ves A10:3
530. 10. 2021 12:30TJ Třebenice ATJ Spartak Pelhřimov C4:10
530. 10. 2021 10:00TJ Sokol Rovečné ATJ Sokol Brtnice A10:0wo
530. 10. 2021 10:00TJ Žďár nad Sázavou CSKST Třešť C10:0
530. 10. 2021 10:00TJ Sokol Přibyslav AStolní tenis Velké Meziříčí B10:3
630. 10. 2021 17:30TJ Sokol Jemnice BTJ Spartak Pelhřimov C10:4
630. 10. 2021 16:30TJ Třebenice ASK Horní Ves A10:2
630. 10. 2021 15:00TJ Sokol Rovečné ASKST Třešť C10:1
630. 10. 2021 15:00TJ Žďár nad Sázavou CTJ Sokol Brtnice A10:0wo
630. 10. 2021 15:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou BStolní tenis Velké Meziříčí B10:6
713. 11. 2021 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí BTJ Třebenice A10:4
713. 11. 2021 09:00
SK Jihlava
TJ Sokol Brtnice ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B0:10wo
713. 11. 2021 08:30SKST Třešť CTJ Sokol Přibyslav A0:10
713. 11. 2021 10:00SK Horní Ves ATJ Sokol Rovečné A6:10
713. 11. 2021 10:00TJ Spartak Pelhřimov CTJ Žďár nad Sázavou C2:10
813. 11. 2021 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí BTJ Sokol Jemnice B10:5
813. 11. 2021 13:30TJ Sokol Brtnice ATJ Sokol Přibyslav A0:10wo
813. 11. 2021 14:30SKST Třešť CTJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B3:10
813. 11. 2021 15:00SK Horní Ves ATJ Žďár nad Sázavou C4:10
813. 11. 2021 15:00TJ Spartak Pelhřimov CTJ Sokol Rovečné A10:8
927. 11. 2021 10:00TJ Sokol Rovečné ATJ Sokol Jemnice B7:10
927. 11. 2021 10:00TJ Žďár nad Sázavou CTJ Třebenice A10:0wo
927. 11. 2021 10:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou BSK Horní Ves A10:3
927. 11. 2021 10:00TJ Sokol Přibyslav ATJ Spartak Pelhřimov C10:2
927. 11. 2021 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí BSKST Třešť C10:6
1027. 11. 2021 15:00TJ Sokol Rovečné ATJ Třebenice A10:0wo
1027. 11. 2021 15:00TJ Žďár nad Sázavou CTJ Sokol Jemnice B10:8
1027. 11. 2021 15:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou BTJ Spartak Pelhřimov C9:9
1027. 11. 2021 15:00TJ Sokol Přibyslav ASK Horní Ves A10:1
1027. 11. 2021 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí BTJ Sokol Brtnice A10:0wo
1111. 12. 2021 10:00TJ Sokol Rovečné ATJ Žďár nad Sázavou C7:10
1110. 12. 2021 18:30TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou BTJ Sokol Přibyslav A4:10
1111. 12. 2021 10:00SK Horní Ves ATJ Spartak Pelhřimov C1:10
1111. 12. 2021 15:00TJ Sokol Jemnice BTJ Třebenice A10:1
1215. 01. 2022 08:30SKST Třešť CTJ Třebenice A10:3
1215. 01. 2022 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí BTJ Spartak Pelhřimov C10:4
1215. 01. 2022 10:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou BTJ Sokol Rovečné A6:10
1215. 01. 2022 10:00TJ Sokol Přibyslav ATJ Žďár nad Sázavou C10:4
1315. 01. 2022 14:30SKST Třešť CTJ Sokol Jemnice B7:10
1315. 01. 2022 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí BSK Horní Ves A10:0
1315. 01. 2022 15:00TJ Sokol Přibyslav ATJ Sokol Rovečné A8:10
1315. 01. 2022 15:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou BTJ Žďár nad Sázavou C8:10
1429. 01. 2022 11:30TJ Sokol Jemnice BTJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B10:3
1429. 01. 2022 12:30TJ Třebenice ATJ Sokol Přibyslav A2:10
1429. 01. 2022 10:00TJ Žďár nad Sázavou CStolní tenis Velké Meziříčí B3:10
1429. 01. 2022 10:00TJ Spartak Pelhřimov CSKST Třešť C10:5
1529. 01. 2022 16:30TJ Třebenice ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B2:10
1529. 01. 2022 17:30TJ Sokol Jemnice BTJ Sokol Přibyslav A7:10
1529. 01. 2022 15:00TJ Sokol Rovečné AStolní tenis Velké Meziříčí B5:10
1529. 01. 2022 15:00SK Horní Ves ASKST Třešť C6:10
1612. 02. 2022 10:00SK Horní Ves ATJ Sokol Jemnice B1:10
1612. 02. 2022 10:00TJ Spartak Pelhřimov CTJ Třebenice A10:3
1612. 02. 2022 08:30SKST Třešť CTJ Žďár nad Sázavou C7:10
1612. 02. 2022 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí BTJ Sokol Přibyslav A2:10
1712. 02. 2022 15:00TJ Spartak Pelhřimov CTJ Sokol Jemnice B9:9
1712. 02. 2022 15:00SK Horní Ves ATJ Třebenice A10:8
1712. 02. 2022 14:30SKST Třešť CTJ Sokol Rovečné A4:10
1712. 02. 2022 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí BTJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B10:8
1826. 02. 2022 12:30TJ Třebenice AStolní tenis Velké Meziříčí B0:10
1826. 02. 2022 10:00TJ Sokol Přibyslav ASKST Třešť C10:3
1826. 02. 2022 10:00TJ Sokol Rovečné ASK Horní Ves A10:4
1826. 02. 2022 10:00TJ Žďár nad Sázavou CTJ Spartak Pelhřimov C10:3
1926. 02. 2022 17:30TJ Sokol Jemnice BStolní tenis Velké Meziříčí B7:10
1926. 02. 2022 15:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou BSKST Třešť C10:6
1926. 02. 2022 15:00TJ Žďár nad Sázavou CSK Horní Ves A10:2
1926. 02. 2022 15:00TJ Sokol Rovečné ATJ Spartak Pelhřimov C10:4
2005. 03. 2022 10:00TJ Žďár nad Sázavou CTJ Sokol Rovečné A10:8
2005. 03. 2022 10:00TJ Sokol Přibyslav ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B10:7
2005. 03. 2022 10:00TJ Spartak Pelhřimov CSK Horní Ves A10:5
2005. 03. 2022 10:00TJ Třebenice ATJ Sokol Jemnice B1:10
2112. 03. 2022 11:30TJ Sokol Jemnice BTJ Sokol Rovečné A7:10
2112. 03. 2022 12:30TJ Třebenice ATJ Žďár nad Sázavou C2:10
2112. 03. 2022 10:00SK Horní Ves ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B0:10
2112. 03. 2022 10:00TJ Spartak Pelhřimov CTJ Sokol Přibyslav A4:10
2112. 03. 2022 08:30SKST Třešť CStolní tenis Velké Meziříčí B10:4
2212. 03. 2022 16:30TJ Třebenice ATJ Sokol Rovečné A5:10
2212. 03. 2022 17:30TJ Sokol Jemnice BTJ Žďár nad Sázavou C10:8
2212. 03. 2022 15:00TJ Spartak Pelhřimov CTJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B5:10
2212. 03. 2022 15:00SK Horní Ves ATJ Sokol Přibyslav A1:10
ČESKÝ POHÁR VYSOČINA
128. 08. 2021 10:00TJ Jiskra Humpolec BTJ Jiskra Humpolec A7:3
128. 08. 2021 10:00TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ CHS Chotěboř5:5
128. 08. 2021 10:00TJ VěžniceSlavoj Polná0:10
128. 08. 2021 10:00TJ Sokol KameniceTJ Lukov2:8
204. 09. 2021 10:00TJ Jiskra Humpolec BTJ Sokol Kamenice10:0
204. 09. 2021 10:00TJ Jiskra Humpolec ATJ Lukov7:3
204. 09. 2021 10:00TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Věžnice6:4
204. 09. 2021 10:00TJ CHS ChotěbořSlavoj Polná6:4
304. 09. 2021 14:00TJ Jiskra Humpolec BTJ Lukov4:6
304. 09. 2021 14:00TJ Jiskra Humpolec ATJ Sokol Kamenice10:0
304. 09. 2021 14:00TJ Jiskra Havlíčkův BrodSlavoj Polná0:10
304. 09. 2021 14:00TJ CHS ChotěbořTJ Věžnice4:6
418. 09. 2021 10:00TJ Sokol KameniceTJ Věžnice1:9
418. 09. 2021 10:00TJ LukovSlavoj Polná2:8
418. 09. 2021 10:00TJ Jiskra Humpolec BTJ Jiskra Havlíčkův Brod9:1
418. 09. 2021 10:00TJ Jiskra Humpolec ATJ CHS Chotěboř6:4
518. 09. 2021 14:00TJ Sokol KameniceSlavoj Polná0:10
518. 09. 2021 14:00TJ LukovTJ Věžnice8:2
518. 09. 2021 14:00TJ Jiskra Humpolec BTJ CHS Chotěboř7:3
518. 09. 2021 14:00TJ Jiskra Humpolec ATJ Jiskra Havlíčkův Brod7:3
628. 09. 2021 10:00TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Sokol Kamenice4:6
628. 09. 2021 10:00TJ CHS ChotěbořTJ Lukov4:6
628. 09. 2021 10:00TJ VěžniceTJ Jiskra Humpolec B3:7
628. 09. 2021 10:00Slavoj PolnáTJ Jiskra Humpolec A5:5
728. 09. 2021 14:00TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Lukov3:7
728. 09. 2021 14:00TJ CHS ChotěbořTJ Sokol Kamenice10:0wo
728. 09. 2021 14:00TJ VěžniceTJ Jiskra Humpolec A2:8
728. 09. 2021 14:00Slavoj PolnáTJ Jiskra Humpolec B6:4

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy