Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize
101. 10. 2021 18:00TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí AKST Orel ČB A4:10
101. 10. 2021 18:00TTC Libín Prachatice AVelešín - Přídolí A9:9
102. 10. 2021 14:00
Sokolovna Hluboká nad Vltavou
RUFA Bechyně ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou A10:4
102. 10. 2021 16:30TJ Sokol Kardašova Řečice AČZ Strakonice Elektrostav B5:10
124. 09. 2021 18:00TJ Spartak Kaplice ATJ Slavoj Protivín A10:2
101. 10. 2021 19:00TJ VS Tábor ATJ Sokol Vodňany B8:10
203. 10. 2021 10:00TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí AVelešín - Přídolí A7:10
203. 10. 2021 10:30TTC Libín Prachatice AKST Orel ČB A7:10
203. 10. 2021 10:30RUFA Bechyně AČZ Strakonice Elektrostav B10:2
203. 10. 2021 10:30TJ Sokol Kardašova Řečice ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou A10:6
203. 10. 2021 10:00TJ Spartak Kaplice ATJ Sokol Vodňany B10:3
225. 09. 2021 17:00TJ VS Tábor ATJ Slavoj Protivín A4:10
323. 10. 2021 15:00TJ Slavoj Protivín ATJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A10:5
308. 10. 2021 19:00TJ Sokol Vodňany BTTC Libín Prachatice A9:9
322. 10. 2021 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou ATJ Spartak Kaplice A4:10
322. 10. 2021 18:30
Jezerní 1280, Strakonice-tělocvična ZŠ F.L. Čelakovského II.stupeň
ČZ Strakonice Elektrostav BTJ VS Tábor A10:2
323. 10. 2021 15:00KST Orel ČB ARUFA Bechyně A9:9
323. 10. 2021 17:00Velešín - Přídolí ATJ Sokol Kardašova Řečice A10:5
424. 10. 2021 10:30TJ Slavoj Protivín ATTC Libín Prachatice A10:6
422. 10. 2021 19:00TJ Sokol Vodňany BTJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A10:0
424. 10. 2021 17:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou ATJ VS Tábor A10:4
424. 10. 2021 16:00ČZ Strakonice Elektrostav BTJ Spartak Kaplice A6:10
424. 10. 2021 10:30KST Orel ČB ATJ Sokol Kardašova Řečice A10:7
424. 10. 2021 11:00Velešín - Přídolí ARUFA Bechyně A9:9
529. 10. 2021 18:00TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí ARUFA Bechyně A3:10
515. 10. 2021 18:30TTC Libín Prachatice ATJ Sokol Kardašova Řečice A10:8
530. 10. 2021 14:00TJ Spartak Kaplice AKST Orel ČB A10:6
529. 10. 2021 19:00TJ VS Tábor AVelešín - Přídolí A9:9
530. 10. 2021 15:00TJ Slavoj Protivín ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou A10:8
530. 10. 2021 09:30TJ Sokol Vodňany BČZ Strakonice Elektrostav B10:6
631. 10. 2021 10:00TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí ATJ Sokol Kardašova Řečice A2:10
631. 10. 2021 10:30TTC Libín Prachatice ARUFA Bechyně A4:10
631. 10. 2021 14:00TJ Spartak Kaplice AVelešín - Přídolí A10:2
631. 10. 2021 10:00TJ VS Tábor AKST Orel ČB A5:10
605. 11. 2021 17:00TJ Slavoj Protivín AČZ Strakonice Elektrostav B5:10
629. 10. 2021 19:00TJ Sokol Vodňany BTJ Sokol Hluboká nad Vltavou A10:5
712. 11. 2021 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou ATJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A10:1
712. 11. 2021 18:30ČZ Strakonice Elektrostav BTTC Libín Prachatice A10:5
713. 11. 2021 15:00KST Orel ČB ATJ Slavoj Protivín A10:2
713. 11. 2021 17:00Velešín - Přídolí ATJ Sokol Vodňany B9:9
713. 11. 2021 13:00RUFA Bechyně ATJ Spartak Kaplice A8:10
713. 11. 2021 16:30TJ Sokol Kardašova Řečice ATJ VS Tábor A10:1
814. 11. 2021 17:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou ATTC Libín Prachatice A10:3
814. 11. 2021 16:00ČZ Strakonice Elektrostav BTJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A10:1
814. 11. 2021 10:30KST Orel ČB ATJ Sokol Vodňany B10:0wo
814. 11. 2021 11:00Velešín - Přídolí ATJ Slavoj Protivín A10:4
812. 11. 2021 20:15RUFA Bechyně ATJ VS Tábor A10:2
814. 11. 2021 10:30TJ Sokol Kardašova Řečice ATJ Spartak Kaplice A3:10
927. 11. 2021 14:00TJ Spartak Kaplice ATJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A10:0
926. 11. 2021 19:00TJ VS Tábor ATTC Libín Prachatice A10:4
927. 11. 2021 15:00TJ Slavoj Protivín ARUFA Bechyně A8:10
904. 12. 2021 15:00TJ Sokol Vodňany BTJ Sokol Kardašova Řečice A10:8
926. 11. 2021 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou AKST Orel ČB A9:9
926. 11. 2021 18:30ČZ Strakonice Elektrostav BVelešín - Přídolí A10:2
1028. 11. 2021 10:00TJ Spartak Kaplice ATTC Libín Prachatice A10:2
1028. 11. 2021 10:00TJ VS Tábor ATJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A10:4
1028. 11. 2021 10:30TJ Slavoj Protivín ATJ Sokol Kardašova Řečice A10:7
1026. 11. 2021 19:00TJ Sokol Vodňany BRUFA Bechyně A8:10
1028. 11. 2021 17:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou AVelešín - Přídolí A6:10
1028. 11. 2021 16:00ČZ Strakonice Elektrostav BKST Orel ČB A10:6
1111. 12. 2021 14:00TJ Spartak Kaplice ATJ VS Tábor A10:0
1118. 12. 2021 15:00TJ Slavoj Protivín ATJ Sokol Vodňany B10:0wo
1110. 12. 2021 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou AČZ Strakonice Elektrostav B2:10
1111. 12. 2021 14:15KST Orel ČB AVelešín - Přídolí A9:9
1111. 12. 2021 13:00RUFA Bechyně ATJ Sokol Kardašova Řečice A10:5
1110. 12. 2021 18:00TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí ATTC Libín Prachatice A6:10
1215. 01. 2022 15:00KST Orel ČB ATJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A10:7
1215. 01. 2022 17:00Velešín - Přídolí ATTC Libín Prachatice A10:3
1214. 01. 2022 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou ARUFA Bechyně A10:3
1214. 01. 2022 18:30ČZ Strakonice Elektrostav BTJ Sokol Kardašova Řečice A10:1
1215. 01. 2022 17:00TJ Slavoj Protivín ATJ Spartak Kaplice A4:10
1215. 01. 2022 09:30TJ Sokol Vodňany BTJ VS Tábor A10:7
1316. 01. 2022 11:00Velešín - Přídolí ATJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A10:2
1316. 01. 2022 10:30KST Orel ČB ATTC Libín Prachatice A10:6
1316. 01. 2022 16:00ČZ Strakonice Elektrostav BRUFA Bechyně A10:5
1316. 01. 2022 17:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou ATJ Sokol Kardašova Řečice A10:4
1314. 01. 2022 19:00TJ Sokol Vodňany BTJ Spartak Kaplice A6:10
1316. 01. 2022 10:30TJ Slavoj Protivín ATJ VS Tábor A10:4
1428. 01. 2022 18:00TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí ATJ Slavoj Protivín A3:10
1428. 01. 2022 18:00TTC Libín Prachatice ATJ Sokol Vodňany B5:10
1405. 03. 2022 14:00TJ Spartak Kaplice ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou A10:4
1428. 01. 2022 19:00TJ VS Tábor AČZ Strakonice Elektrostav B3:10
1429. 01. 2022 13:00RUFA Bechyně AKST Orel ČB A4:10
1427. 03. 2022 10:30TJ Sokol Kardašova Řečice AVelešín - Přídolí A10:2
1530. 01. 2022 10:30TTC Libín Prachatice ATJ Slavoj Protivín A6:10
1530. 01. 2022 10:00TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí ATJ Sokol Vodňany B0:10
1506. 03. 2022 10:00TJ VS Tábor ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou A7:10
1530. 01. 2022 10:00TJ Spartak Kaplice AČZ Strakonice Elektrostav B10:1
1501. 04. 2022 18:30TJ Sokol Kardašova Řečice AKST Orel ČB A6:10
1530. 01. 2022 10:30RUFA Bechyně AVelešín - Přídolí A6:10
1625. 02. 2022 20:15RUFA Bechyně ATJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A10:2
1612. 02. 2022 16:30TJ Sokol Kardašova Řečice ATTC Libín Prachatice A10:5
1612. 02. 2022 15:00KST Orel ČB ATJ Spartak Kaplice A4:10
1612. 02. 2022 17:00Velešín - Přídolí ATJ VS Tábor A10:2
1611. 02. 2022 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou ATJ Slavoj Protivín A10:3
1618. 03. 2022 18:30ČZ Strakonice Elektrostav BTJ Sokol Vodňany B10:7
1713. 02. 2022 10:30TJ Sokol Kardašova Řečice ATJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A10:3
1706. 03. 2022 10:30RUFA Bechyně ATTC Libín Prachatice A10:2
1713. 02. 2022 11:00Velešín - Přídolí ATJ Spartak Kaplice A1:10
1713. 02. 2022 14:00KST Orel ČB ATJ VS Tábor A10:3
1713. 02. 2022 16:00ČZ Strakonice Elektrostav BTJ Slavoj Protivín A10:2
1719. 03. 2022 14:00TJ Sokol Hluboká nad Vltavou ATJ Sokol Vodňany B10:4
1812. 02. 2022 15:00TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou A2:10
1825. 03. 2022 18:00TTC Libín Prachatice AČZ Strakonice Elektrostav B10:5
1826. 02. 2022 15:00TJ Slavoj Protivín AKST Orel ČB A7:10
1826. 02. 2022 09:30TJ Sokol Vodňany BVelešín - Přídolí A10:3
1826. 02. 2022 14:00TJ Spartak Kaplice ARUFA Bechyně A10:5
1825. 02. 2022 19:00TJ VS Tábor ATJ Sokol Kardašova Řečice A9:9
1915. 03. 2022 18:00TTC Libín Prachatice ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou A5:10
1927. 02. 2022 10:00TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí AČZ Strakonice Elektrostav B6:10
1925. 02. 2022 19:00TJ Sokol Vodňany BKST Orel ČB A8:10
1927. 02. 2022 10:30TJ Slavoj Protivín AVelešín - Přídolí A4:10
1927. 02. 2022 10:00TJ VS Tábor ARUFA Bechyně A10:8
1927. 02. 2022 10:00TJ Spartak Kaplice ATJ Sokol Kardašova Řečice A10:6
2011. 03. 2022 18:00TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí ATJ Spartak Kaplice A5:10
2011. 03. 2022 18:00TTC Libín Prachatice ATJ VS Tábor A10:8
2012. 03. 2022 13:00RUFA Bechyně ATJ Slavoj Protivín A10:2
2012. 03. 2022 14:00TJ Sokol Kardašova Řečice ATJ Sokol Vodňany B2:10
2012. 03. 2022 15:00KST Orel ČB ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou A10:5
2012. 03. 2022 17:00Velešín - Přídolí AČZ Strakonice Elektrostav B10:6
2113. 03. 2022 10:30TTC Libín Prachatice ATJ Spartak Kaplice A0:10
2113. 03. 2022 10:00TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí ATJ VS Tábor A10:6
2113. 03. 2022 10:30TJ Sokol Kardašova Řečice ATJ Slavoj Protivín A10:7
2111. 03. 2022 20:15RUFA Bechyně ATJ Sokol Vodňany B10:4
2113. 03. 2022 11:00Velešín - Přídolí ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou A9:9
2113. 03. 2022 10:30KST Orel ČB AČZ Strakonice Elektrostav B10:1
2204. 03. 2022 19:00TJ VS Tábor ATJ Spartak Kaplice A2:10
2204. 03. 2022 19:00TJ Sokol Vodňany BTJ Slavoj Protivín A10:3
2204. 03. 2022 18:30ČZ Strakonice Elektrostav BTJ Sokol Hluboká nad Vltavou A4:10
2205. 03. 2022 17:00Velešín - Přídolí AKST Orel ČB A10:6
2219. 03. 2022 15:00TJ Sokol Kardašova Řečice ARUFA Bechyně A10:5
2204. 03. 2022 18:00TTC Libín Prachatice ATJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A9:9
Krajský přebor
102. 10. 2021 15:00TJ Šumavan Vimperk AKST Orel ČB C10:0
101. 10. 2021 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou BVelešín - Přídolí B9:9
102. 10. 2021 10:00DDM Soběslav BSKP Prachatice10:2
102. 10. 2021 09:30TJ Sokol Strakonice ATJ Calofrig Borovany A6:10
101. 10. 2021 18:30TJ Spartak Kaplice BTJ Slavoj Protivín B10:0
102. 10. 2021 15:00KST Orel ČB BStaving Studená B10:3
203. 10. 2021 10:00TJ Šumavan Vimperk AVelešín - Přídolí B10:5
203. 10. 2021 17:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou BKST Orel ČB C6:10
201. 10. 2021 19:00DDM Soběslav BTJ Calofrig Borovany A10:4
201. 10. 2021 17:30TJ Sokol Strakonice ASKP Prachatice10:1
220. 09. 2021 18:15TJ Spartak Kaplice BStaving Studená B10:4
203. 10. 2021 10:30KST Orel ČB BTJ Slavoj Protivín B10:0
315. 10. 2021 17:00TJ Slavoj Protivín BTJ Šumavan Vimperk A1:10
312. 10. 2021 18:30Staving Studená BTJ Sokol Hluboká nad Vltavou B10:2
320. 10. 2021 18:00SKP PrachaticeTJ Spartak Kaplice B2:10
323. 10. 2021 14:00TJ Calofrig Borovany AKST Orel ČB B1:10
315. 10. 2021 18:00KST Orel ČB CDDM Soběslav B10:5
314. 10. 2021 19:00Velešín - Přídolí BTJ Sokol Strakonice A10:0
424. 10. 2021 10:30TJ Slavoj Protivín BTJ Sokol Hluboká nad Vltavou B1:10
416. 10. 2021 16:30Staving Studená BTJ Šumavan Vimperk A9:9
424. 10. 2021 15:00SKP PrachaticeKST Orel ČB B0:10
408. 10. 2021 19:00TJ Calofrig Borovany ATJ Spartak Kaplice B3:10
418. 10. 2021 19:00KST Orel ČB CTJ Sokol Strakonice A10:1
424. 10. 2021 17:00Velešín - Přídolí BDDM Soběslav B10:7
530. 10. 2021 15:00TJ Šumavan Vimperk ADDM Soběslav B10:0
526. 10. 2021 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou BTJ Sokol Strakonice A10:2
529. 10. 2021 18:30TJ Spartak Kaplice BKST Orel ČB C10:4
519. 10. 2021 18:15KST Orel ČB BVelešín - Přídolí B10:4
530. 10. 2021 15:00TJ Slavoj Protivín BSKP Prachatice3:10
530. 10. 2021 18:30Staving Studená BTJ Calofrig Borovany A10:8
631. 10. 2021 10:00TJ Šumavan Vimperk ATJ Sokol Strakonice A10:4
631. 10. 2021 17:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou BDDM Soběslav B10:1
627. 10. 2021 19:00TJ Spartak Kaplice BVelešín - Přídolí B10:4
623. 09. 2021 18:15KST Orel ČB BKST Orel ČB C5:10
631. 10. 2021 10:30TJ Slavoj Protivín BTJ Calofrig Borovany A0:10
631. 10. 2021 13:30Staving Studená BSKP Prachatice10:0
713. 11. 2021 15:00SKP PrachaticeTJ Šumavan Vimperk A2:10
713. 11. 2021 14:00TJ Calofrig Borovany ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou B10:4
710. 11. 2021 19:00KST Orel ČB CTJ Slavoj Protivín B10:0
710. 11. 2021 18:30Velešín - Přídolí BStaving Studená B8:10
711. 11. 2021 19:00DDM Soběslav BTJ Spartak Kaplice B3:10
705. 11. 2021 17:30TJ Sokol Strakonice AKST Orel ČB B3:10
814. 11. 2021 15:00SKP PrachaticeTJ Sokol Hluboká nad Vltavou B4:10
812. 11. 2021 19:00TJ Calofrig Borovany ATJ Šumavan Vimperk A3:10
808. 11. 2021 18:30KST Orel ČB CStaving Studená B3:10
811. 11. 2021 18:30Velešín - Přídolí BTJ Slavoj Protivín B10:1
812. 11. 2021 19:00DDM Soběslav BKST Orel ČB B4:10
812. 11. 2021 17:30TJ Sokol Strakonice ATJ Spartak Kaplice B0:10
912. 12. 2021 10:30TJ Spartak Kaplice BTJ Šumavan Vimperk A10:5
918. 11. 2021 18:30KST Orel ČB BTJ Sokol Hluboká nad Vltavou B10:5
927. 11. 2021 15:00TJ Slavoj Protivín BDDM Soběslav B5:10
925. 11. 2021 17:30Staving Studená BTJ Sokol Strakonice A10:1
927. 11. 2021 15:00SKP PrachaticeKST Orel ČB C5:10
927. 11. 2021 14:00TJ Calofrig Borovany AVelešín - Přídolí B5:10
1023. 11. 2021 18:30TJ Spartak Kaplice BTJ Sokol Hluboká nad Vltavou B6:10
1009. 12. 2021 18:30KST Orel ČB BTJ Šumavan Vimperk A3:10
1028. 11. 2021 10:30TJ Slavoj Protivín BTJ Sokol Strakonice A8:10
1028. 11. 2021 13:30Staving Studená BDDM Soběslav B10:3
1019. 11. 2021 18:00SKP PrachaticeVelešín - Přídolí B4:10
1026. 11. 2021 19:00TJ Calofrig Borovany AKST Orel ČB C7:10
1110. 12. 2021 18:30TJ Spartak Kaplice BKST Orel ČB B10:1
1110. 12. 2021 17:00TJ Slavoj Protivín BStaving Studená B3:10
1111. 12. 2021 15:00SKP PrachaticeTJ Calofrig Borovany A6:10
1108. 12. 2021 19:00KST Orel ČB CVelešín - Přídolí B9:9
1116. 12. 2021 19:00DDM Soběslav BTJ Sokol Strakonice A10:7
1111. 12. 2021 15:00TJ Šumavan Vimperk ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou B10:7
1215. 01. 2022 15:00KST Orel ČB CTJ Šumavan Vimperk A9:9
1211. 01. 2022 19:30Velešín - Přídolí BTJ Sokol Hluboká nad Vltavou B9:9
1215. 01. 2022 15:00SKP PrachaticeDDM Soběslav B7:10
1211. 01. 2022 19:00TJ Calofrig Borovany ATJ Sokol Strakonice A10:2
1215. 01. 2022 15:00TJ Slavoj Protivín BTJ Spartak Kaplice B0:10
1215. 01. 2022 18:30Staving Studená BKST Orel ČB B10:8
1316. 01. 2022 17:00Velešín - Přídolí BTJ Šumavan Vimperk A5:10
1313. 01. 2022 18:30KST Orel ČB CTJ Sokol Hluboká nad Vltavou B10:3
1314. 01. 2022 19:00TJ Calofrig Borovany ADDM Soběslav B6:10
1312. 01. 2022 18:00SKP PrachaticeTJ Sokol Strakonice A2:10
1316. 01. 2022 13:30Staving Studená BTJ Spartak Kaplice B5:10
1316. 01. 2022 10:30TJ Slavoj Protivín BKST Orel ČB B0:10
1429. 01. 2022 15:00TJ Šumavan Vimperk ATJ Slavoj Protivín B10:2
1428. 01. 2022 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou BStaving Studená B8:9
1428. 01. 2022 18:30TJ Spartak Kaplice BSKP Prachatice10:0
1428. 01. 2022 18:30KST Orel ČB BTJ Calofrig Borovany A10:0
1418. 02. 2022 18:45DDM Soběslav BKST Orel ČB C6:10
1426. 01. 2022 18:00TJ Sokol Strakonice AVelešín - Přídolí B8:10
1530. 01. 2022 17:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou BTJ Slavoj Protivín B10:1
1530. 01. 2022 10:00TJ Šumavan Vimperk AStaving Studená B10:3
1525. 01. 2022 18:30KST Orel ČB BSKP Prachatice10:5
1526. 01. 2022 19:15TJ Spartak Kaplice BTJ Calofrig Borovany A10:1
1516. 02. 2022 18:15TJ Sokol Strakonice AKST Orel ČB C8:10
1528. 01. 2022 19:00DDM Soběslav BVelešín - Přídolí B10:8
1612. 02. 2022 10:00DDM Soběslav BTJ Šumavan Vimperk A10:5
1609. 02. 2022 18:30TJ Sokol Strakonice ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou B3:10
1610. 02. 2022 18:15KST Orel ČB CTJ Spartak Kaplice B8:10
1610. 02. 2022 19:00Velešín - Přídolí BKST Orel ČB B9:9
1612. 02. 2022 15:00SKP PrachaticeTJ Slavoj Protivín B10:6
1612. 02. 2022 14:00TJ Calofrig Borovany AStaving Studená B3:10
1711. 02. 2022 17:30TJ Sokol Strakonice ATJ Šumavan Vimperk A5:10
1711. 02. 2022 19:00DDM Soběslav BTJ Sokol Hluboká nad Vltavou B3:10
1711. 02. 2022 18:13Velešín - Přídolí BTJ Spartak Kaplice B2:10
1728. 09. 2021 18:15KST Orel ČB CKST Orel ČB B9:9
1711. 02. 2022 19:00TJ Calofrig Borovany ATJ Slavoj Protivín B10:2
1709. 02. 2022 17:13SKP PrachaticeStaving Studená B1:10
1826. 02. 2022 15:00TJ Šumavan Vimperk ASKP Prachatice10:1
1825. 02. 2022 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou BTJ Calofrig Borovany A10:2
1825. 02. 2022 17:00TJ Slavoj Protivín BKST Orel ČB C1:10
1818. 02. 2022 18:00Staving Studená BVelešín - Přídolí B10:4
1825. 02. 2022 18:30TJ Spartak Kaplice BDDM Soběslav B10:4
1817. 02. 2022 18:15KST Orel ČB BTJ Sokol Strakonice A10:4
1927. 02. 2022 17:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou BSKP Prachatice10:4
1927. 02. 2022 10:00TJ Šumavan Vimperk ATJ Calofrig Borovany A10:1
1922. 02. 2022 18:15Staving Studená BKST Orel ČB C10:4
1927. 02. 2022 10:30TJ Slavoj Protivín BVelešín - Přídolí B1:10
1924. 02. 2022 18:00KST Orel ČB BDDM Soběslav B9:9
1908. 03. 2022 18:15TJ Spartak Kaplice BTJ Sokol Strakonice A10:1
2012. 03. 2022 15:00TJ Šumavan Vimperk ATJ Spartak Kaplice B10:8
2011. 03. 2022 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou BKST Orel ČB B10:0wo
2012. 03. 2022 10:00DDM Soběslav BTJ Slavoj Protivín B10:0
2016. 03. 2022 17:30TJ Sokol Strakonice AStaving Studená B5:10
2012. 03. 2022 11:00KST Orel ČB CSKP Prachatice10:1
2009. 03. 2022 19:00Velešín - Přídolí BTJ Calofrig Borovany A7:10
2122. 02. 2022 19:00TJ Sokol Hluboká nad Vltavou BTJ Spartak Kaplice B2:10
2113. 03. 2022 10:00TJ Šumavan Vimperk AKST Orel ČB B10:0
2111. 03. 2022 17:30TJ Sokol Strakonice ATJ Slavoj Protivín B10:0
2111. 03. 2022 19:00DDM Soběslav BStaving Studená B7:10
2113. 03. 2022 17:00Velešín - Přídolí BSKP Prachatice10:1
2104. 03. 2022 18:00KST Orel ČB CTJ Calofrig Borovany A10:3
2210. 03. 2022 18:15KST Orel ČB BTJ Spartak Kaplice B0:10
2205. 03. 2022 18:30Staving Studená BTJ Slavoj Protivín B10:1
2201. 03. 2022 18:00TJ Calofrig Borovany ASKP Prachatice10:3
2228. 02. 2022 18:30Velešín - Přídolí BKST Orel ČB C10:5
2204. 03. 2022 18:00TJ Sokol Strakonice ADDM Soběslav B7:10
2204. 03. 2022 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou BTJ Šumavan Vimperk A7:10
Krajská soutěž A
130. 09. 2021 19:00TJ Sokol Křemže - Holubov BKST Orel ČB D4:10
101. 10. 2021 18:00SK MARTYNA Malovice ATJ Spartak Kaplice C9:9
130. 09. 2021 18:30TJ Sokol Nová Ves u ČB ATJ Slávia Prachatice A10:4
102. 10. 2021 15:00SKST Týn nad Vltavou ATJ Sokol České Budějovice B9:9
102. 10. 2021 15:00SK Žimutice ASK Pedagog ČB B10:0wo
203. 10. 2021 10:30TJ Sokol Křemže - Holubov BTJ Spartak Kaplice C2:10
203. 10. 2021 10:30SK MARTYNA Malovice AKST Orel ČB D10:5
201. 10. 2021 18:30TJ Sokol Nová Ves u ČB ATJ Sokol Křemže - Holubov A3:10
203. 10. 2021 10:30SKST Týn nad Vltavou ASK Pedagog ČB B10:7
208. 10. 2021 18:30SK Žimutice ATJ Sokol České Budějovice B10:7
322. 10. 2021 18:30TJ Sokol České Budějovice BTJ Sokol Křemže - Holubov B10:3
323. 10. 2021 15:00SK Pedagog ČB BSK MARTYNA Malovice A9:9
323. 10. 2021 10:30TJ Slávia Prachatice ASKST Týn nad Vltavou A7:10
323. 10. 2021 15:00TJ Sokol Křemže - Holubov ASK Žimutice A10:4
320. 10. 2021 18:30KST Orel ČB DTJ Sokol Nová Ves u ČB A10:2
418. 10. 2021 18:00TJ Sokol České Budějovice BSK MARTYNA Malovice A9:9
426. 10. 2021 18:00SK Pedagog ČB BTJ Sokol Křemže - Holubov B10:4
424. 10. 2021 10:30TJ Slávia Prachatice ASK Žimutice A10:7
424. 10. 2021 10:30TJ Sokol Křemže - Holubov ASKST Týn nad Vltavou A10:6
422. 10. 2021 18:30TJ Spartak Kaplice CTJ Sokol Nová Ves u ČB A10:1
501. 11. 2021 18:30TJ Sokol Křemže - Holubov BTJ Sokol Nová Ves u ČB A3:10
530. 10. 2021 15:00SKST Týn nad Vltavou AKST Orel ČB D10:6
530. 10. 2021 15:00SK Žimutice ATJ Spartak Kaplice C10:6
529. 10. 2021 18:30TJ Sokol České Budějovice BTJ Slávia Prachatice A10:7
519. 10. 2021 18:00SK Pedagog ČB BTJ Sokol Křemže - Holubov A9:9
603. 11. 2021 19:00SK MARTYNA Malovice ATJ Sokol Nová Ves u ČB A10:2
631. 10. 2021 10:30SKST Týn nad Vltavou ATJ Spartak Kaplice C10:4
605. 11. 2021 19:00SK Žimutice AKST Orel ČB D10:3
625. 10. 2021 18:00TJ Sokol České Budějovice BTJ Sokol Křemže - Holubov A10:3
602. 11. 2021 18:00SK Pedagog ČB BTJ Slávia Prachatice A10:3
711. 11. 2021 17:00TJ Slávia Prachatice ATJ Sokol Křemže - Holubov B10:7
715. 11. 2021 18:00TJ Sokol Křemže - Holubov ASK MARTYNA Malovice A10:4
710. 11. 2021 18:00KST Orel ČB DTJ Sokol České Budějovice B2:10
713. 11. 2021 18:00TJ Spartak Kaplice CSK Pedagog ČB B10:2
711. 11. 2021 18:30TJ Sokol Nová Ves u ČB ASKST Týn nad Vltavou A3:10
818. 11. 2021 19:00TJ Slávia Prachatice ASK MARTYNA Malovice A7:10
808. 09. 2021 18:00TJ Sokol Křemže - Holubov ATJ Sokol Křemže - Holubov B10:5
809. 11. 2021 19:00KST Orel ČB DSK Pedagog ČB B2:10
808. 11. 2021 18:30TJ Spartak Kaplice CTJ Sokol České Budějovice B10:7
812. 11. 2021 18:30TJ Sokol Nová Ves u ČB ASK Žimutice A5:10
925. 11. 2021 18:00SKST Týn nad Vltavou ATJ Sokol Křemže - Holubov B10:3
924. 11. 2021 18:30SK Žimutice ASK MARTYNA Malovice A10:8
924. 11. 2021 18:00TJ Sokol České Budějovice BTJ Sokol Nová Ves u ČB A10:2
929. 11. 2021 19:00TJ Slávia Prachatice AKST Orel ČB D9:9
927. 11. 2021 15:00TJ Sokol Křemže - Holubov ATJ Spartak Kaplice C0:10
1028. 11. 2021 10:30SKST Týn nad Vltavou ASK MARTYNA Malovice A10:6
1003. 12. 2021 18:30SK Žimutice ATJ Sokol Křemže - Holubov B10:4
1023. 11. 2021 18:00SK Pedagog ČB BTJ Sokol Nová Ves u ČB A10:4
1028. 11. 2021 10:30TJ Slávia Prachatice ATJ Spartak Kaplice C3:10
1016. 11. 2021 18:00TJ Sokol Křemže - Holubov AKST Orel ČB D10:2
1111. 12. 2021 15:00SKST Týn nad Vltavou ASK Žimutice A10:8
1106. 12. 2021 18:00TJ Sokol České Budějovice BSK Pedagog ČB B10:6
1111. 12. 2021 10:30TJ Slávia Prachatice ATJ Sokol Křemže - Holubov A1:10
1111. 12. 2021 15:00KST Orel ČB DTJ Spartak Kaplice C3:10
1106. 12. 2021 18:00TJ Sokol Křemže - Holubov BSK MARTYNA Malovice A2:10
1204. 01. 2022 19:00KST Orel ČB DTJ Sokol Křemže - Holubov B10:3
1215. 01. 2022 18:00TJ Spartak Kaplice CSK MARTYNA Malovice A10:3
1220. 01. 2022 18:45TJ Slávia Prachatice ATJ Sokol Nová Ves u ČB A10:5
1231. 01. 2022 18:00TJ Sokol České Budějovice BSKST Týn nad Vltavou A4:10
1215. 01. 2022 15:00SK Pedagog ČB BSK Žimutice A10:3
1314. 01. 2022 18:30TJ Spartak Kaplice CTJ Sokol Křemže - Holubov B10:2
1310. 01. 2022 18:30KST Orel ČB DSK MARTYNA Malovice A5:10
1311. 01. 2022 18:15TJ Sokol Křemže - Holubov ATJ Sokol Nová Ves u ČB A10:7
1303. 02. 2022 18:30SK Pedagog ČB BSKST Týn nad Vltavou A10:4
1319. 01. 2022 18:30TJ Sokol České Budějovice BSK Žimutice A10:3
1421. 01. 2022 18:00TJ Sokol Křemže - Holubov BTJ Sokol České Budějovice B7:10
1428. 01. 2022 18:00SK MARTYNA Malovice ASK Pedagog ČB B10:5
1429. 01. 2022 15:00SKST Týn nad Vltavou ATJ Slávia Prachatice A10:1
1418. 02. 2022 18:30SK Žimutice ATJ Sokol Křemže - Holubov A6:10
1421. 01. 2022 18:30TJ Sokol Nová Ves u ČB AKST Orel ČB D10:8
1524. 01. 2022 18:00SK MARTYNA Malovice ATJ Sokol České Budějovice B7:10
1520. 01. 2022 19:00TJ Sokol Křemže - Holubov BSK Pedagog ČB B1:10
1516. 02. 2022 18:30SK Žimutice ATJ Slávia Prachatice A10:4
1530. 01. 2022 10:30SKST Týn nad Vltavou ATJ Sokol Křemže - Holubov A10:6
1528. 01. 2022 18:30TJ Sokol Nová Ves u ČB ATJ Spartak Kaplice C7:10
1603. 02. 2022 19:00TJ Sokol Nová Ves u ČB ATJ Sokol Křemže - Holubov B10:5
1623. 02. 2022 18:30KST Orel ČB DSKST Týn nad Vltavou A10:8
1619. 03. 2022 17:00TJ Spartak Kaplice CSK Žimutice A10:3
1610. 02. 2022 19:00TJ Slávia Prachatice ATJ Sokol České Budějovice B10:0wo
1607. 02. 2022 18:30TJ Sokol Křemže - Holubov ASK Pedagog ČB B10:5
1711. 02. 2022 18:30TJ Sokol Nová Ves u ČB ASK MARTYNA Malovice A9:9
1706. 03. 2022 10:00TJ Spartak Kaplice CSKST Týn nad Vltavou A10:8
1709. 02. 2022 18:30KST Orel ČB DSK Žimutice A6:10
1714. 02. 2022 18:00TJ Sokol Křemže - Holubov ATJ Sokol České Budějovice B10:1
1713. 02. 2022 10:30TJ Slávia Prachatice ASK Pedagog ČB B10:1
1817. 03. 2022 18:00TJ Sokol Křemže - Holubov BTJ Slávia Prachatice A9:9
1823. 02. 2022 18:00SK MARTYNA Malovice ATJ Sokol Křemže - Holubov A5:10
1821. 02. 2022 18:30TJ Sokol České Budějovice BKST Orel ČB D10:3
1826. 02. 2022 15:00SK Pedagog ČB BTJ Spartak Kaplice C10:5
1826. 02. 2022 15:00SKST Týn nad Vltavou ATJ Sokol Nová Ves u ČB A9:9
1927. 02. 2022 10:30SK MARTYNA Malovice ATJ Slávia Prachatice A9:9
1914. 09. 2021 18:00TJ Sokol Křemže - Holubov BTJ Sokol Křemže - Holubov A10:8
1917. 02. 2022 18:30SK Pedagog ČB BKST Orel ČB D10:6
1927. 02. 2022 10:30TJ Sokol České Budějovice BTJ Spartak Kaplice C9:9
1923. 02. 2022 18:30SK Žimutice ATJ Sokol Nová Ves u ČB A10:5
2012. 03. 2022 15:00TJ Sokol Křemže - Holubov BSKST Týn nad Vltavou A5:10
2011. 03. 2022 18:00SK MARTYNA Malovice ASK Žimutice A8:10
2010. 03. 2022 18:30TJ Sokol Nová Ves u ČB ATJ Sokol České Budějovice B10:4
2012. 03. 2022 15:00KST Orel ČB DTJ Slávia Prachatice A10:5
2012. 03. 2022 18:00TJ Spartak Kaplice CTJ Sokol Křemže - Holubov A9:9
2114. 03. 2022 18:00SK MARTYNA Malovice ASKST Týn nad Vltavou A9:9
2113. 03. 2022 10:30TJ Sokol Křemže - Holubov BSK Žimutice A4:10
2107. 03. 2022 18:30TJ Sokol Nová Ves u ČB ASK Pedagog ČB B5:10
2111. 03. 2022 18:30TJ Spartak Kaplice CTJ Slávia Prachatice A10:2
2109. 03. 2022 19:00KST Orel ČB DTJ Sokol Křemže - Holubov A6:10
2216. 03. 2022 18:30SK Žimutice ASKST Týn nad Vltavou A8:10
2208. 03. 2022 18:00SK Pedagog ČB BTJ Sokol České Budějovice B10:7
2216. 03. 2022 18:00TJ Sokol Křemže - Holubov ATJ Slávia Prachatice A10:6
2205. 03. 2022 18:00TJ Spartak Kaplice CKST Orel ČB D10:2
2201. 03. 2022 18:00SK MARTYNA Malovice ATJ Sokol Křemže - Holubov B10:6
Krajská soutěž B
102. 10. 2021 15:00ČZ Strakonice Elektrostav CTJ Slovan Černý Dub A10:8
102. 10. 2021 15:00TJ Sokol Písek ATJ Osek A3:10
105. 10. 2021 18:00
Lhenice
ST Svatá Maří ATJ Sokol Lhenice A3:10
129. 09. 2021 18:00TJ Třebohostice ATJ Sokol Strakonice B10:3
102. 10. 2021 15:00TJ Sokol Milevsko ATJ Sokol Vodňany C10:8
203. 10. 2021 17:00TJ Sokol Mirotice ATJ Slovan Černý Dub A10:4
203. 10. 2021 10:30TJ Sokol Písek ATJ Sokol Lhenice A6:10
225. 09. 2021 10:00ST Svatá Maří ATJ Osek A2:10
201. 10. 2021 18:00TJ Třebohostice ATJ Sokol Vodňany C9:9
203. 10. 2021 10:30TJ Sokol Milevsko ATJ Sokol Strakonice B10:3
308. 10. 2021 17:30TJ Sokol Strakonice BČZ Strakonice Elektrostav C4:10
313. 10. 2021 18:00TJ Sokol Vodňany CTJ Sokol Mirotice A8:10
318. 10. 2021 18:00TJ Osek ATJ Třebohostice A10:0
322. 10. 2021 18:00TJ Sokol Lhenice ATJ Sokol Milevsko A10:6
322. 10. 2021 18:30TJ Slovan Černý Dub ATJ Sokol Písek A10:1
415. 10. 2021 17:30TJ Sokol Strakonice BTJ Sokol Mirotice A1:10
424. 10. 2021 10:30TJ Sokol Vodňany CČZ Strakonice Elektrostav C10:3
424. 10. 2021 10:30TJ Osek ATJ Sokol Milevsko A10:2
420. 10. 2021 18:00TJ Sokol Lhenice ATJ Třebohostice A10:4
402. 11. 2021 18:30TJ Slovan Černý Dub AST Svatá Maří A10:4
529. 10. 2021 18:00ČZ Strakonice Elektrostav CTJ Sokol Písek A10:8
519. 10. 2021 19:00TJ Sokol Mirotice AST Svatá Maří A4:10
505. 11. 2021 18:30TJ Třebohostice ATJ Slovan Černý Dub A7:10
522. 10. 2021 17:30TJ Sokol Strakonice BTJ Osek A3:10
530. 10. 2021 15:00TJ Sokol Vodňany CTJ Sokol Lhenice A9:9
631. 10. 2021 10:30ČZ Strakonice Elektrostav CST Svatá Maří A10:1
631. 10. 2021 10:30TJ Sokol Mirotice ATJ Sokol Písek A10:5
607. 11. 2021 10:30TJ Sokol Milevsko ATJ Slovan Černý Dub A5:10
629. 10. 2021 17:30TJ Sokol Strakonice BTJ Sokol Lhenice A1:10
631. 10. 2021 10:30TJ Sokol Vodňany CTJ Osek A5:10
713. 11. 2021 15:00TJ Osek AČZ Strakonice Elektrostav C10:4
704. 11. 2021 18:00TJ Sokol Lhenice ATJ Sokol Mirotice A9:9
712. 11. 2021 18:30TJ Slovan Černý Dub ATJ Sokol Strakonice B10:3
710. 11. 2021 19:00TJ Sokol Písek ATJ Třebohostice A10:8
713. 11. 2021 10:30ST Svatá Maří ATJ Sokol Milevsko A10:2
814. 11. 2021 10:30TJ Osek ATJ Sokol Mirotice A10:3
814. 11. 2021 10:30TJ Sokol Lhenice AČZ Strakonice Elektrostav C10:8
814. 11. 2021 10:30TJ Slovan Černý Dub ATJ Sokol Vodňany C10:7
814. 11. 2021 10:30TJ Sokol Písek ATJ Sokol Milevsko A10:3
807. 11. 2021 10:00ST Svatá Maří ATJ Třebohostice A10:8
927. 11. 2021 17:00TJ Třebohostice AČZ Strakonice Elektrostav C8:10
927. 11. 2021 15:00TJ Sokol Milevsko ATJ Sokol Mirotice A0:10
926. 11. 2021 18:00TJ Sokol Strakonice BTJ Sokol Písek A3:10
927. 11. 2021 15:00TJ Sokol Vodňany CST Svatá Maří A10:8
927. 11. 2021 15:00TJ Osek ATJ Slovan Černý Dub A10:2
1026. 11. 2021 18:00TJ Třebohostice ATJ Sokol Mirotice A5:10
1028. 11. 2021 10:30TJ Sokol Milevsko AČZ Strakonice Elektrostav C10:4
1017. 11. 2021 18:00TJ Sokol Strakonice BST Svatá Maří A0:10
1028. 11. 2021 10:30TJ Sokol Vodňany CTJ Sokol Písek A6:10
1026. 11. 2021 19:00TJ Sokol Lhenice ATJ Slovan Černý Dub A8:10
1111. 12. 2021 17:00TJ Třebohostice ATJ Sokol Milevsko A10:6
1103. 12. 2021 18:00TJ Sokol Strakonice BTJ Sokol Vodňany C6:10
1111. 12. 2021 15:00TJ Osek ATJ Sokol Lhenice A10:5
1111. 12. 2021 13:00TJ Sokol Písek AST Svatá Maří A2:10
1111. 12. 2021 10:30ČZ Strakonice Elektrostav CTJ Sokol Mirotice A8:10
1214. 01. 2022 18:30TJ Slovan Černý Dub AČZ Strakonice Elektrostav C10:4
1210. 01. 2022 20:00TJ Osek ATJ Sokol Písek A10:2
1223. 01. 2022 10:30TJ Sokol Lhenice AST Svatá Maří A10:8
1207. 01. 2022 18:00TJ Sokol Strakonice BTJ Třebohostice A6:10
1215. 01. 2022 15:00TJ Sokol Vodňany CTJ Sokol Milevsko A10:3
1313. 01. 2022 18:30TJ Slovan Černý Dub ATJ Sokol Mirotice A6:10
1316. 01. 2022 08:00TJ Sokol Lhenice ATJ Sokol Písek A9:9
1320. 02. 2022 09:30
odloženo
TJ Osek AST Svatá Maří A10:7
1312. 01. 2022 18:00TJ Sokol Vodňany CTJ Třebohostice A10:4
1314. 01. 2022 17:30TJ Sokol Strakonice BTJ Sokol Milevsko A4:10
1428. 01. 2022 18:30ČZ Strakonice Elektrostav CTJ Sokol Strakonice B10:5
1403. 02. 2022 19:00TJ Sokol Mirotice ATJ Sokol Vodňany C8:10
1429. 01. 2022 18:00TJ Třebohostice ATJ Osek A2:10
1429. 01. 2022 15:00TJ Sokol Milevsko ATJ Sokol Lhenice A9:9
1429. 01. 2022 10:30TJ Sokol Písek ATJ Slovan Černý Dub A8:10
1521. 01. 2022 18:30TJ Sokol Mirotice ATJ Sokol Strakonice B10:0
1530. 01. 2022 10:30ČZ Strakonice Elektrostav CTJ Sokol Vodňany C10:2
1508. 03. 2022 20:00TJ Sokol Milevsko ATJ Osek A2:10
1515. 02. 2022 18:30
Odloženo
TJ Třebohostice ATJ Sokol Lhenice A4:10
1530. 01. 2022 10:30
ZŠ TGM Vimperk , ulice 1.Máje 268 /14 ve Vimperku
ST Svatá Maří ATJ Slovan Černý Dub A8:10
1609. 02. 2022 19:00TJ Sokol Písek AČZ Strakonice Elektrostav C10:8
1612. 02. 2022 15:00ST Svatá Maří ATJ Sokol Mirotice A10:8
1611. 02. 2022 18:30TJ Slovan Černý Dub ATJ Třebohostice A10:3
1612. 02. 2022 15:00TJ Osek ATJ Sokol Strakonice B10:2
1611. 02. 2022 18:00TJ Sokol Lhenice ATJ Sokol Vodňany C10:5
1713. 02. 2022 10:30ST Svatá Maří AČZ Strakonice Elektrostav C10:1
1713. 02. 2022 10:30TJ Sokol Písek ATJ Sokol Mirotice A10:5
1713. 02. 2022 10:30TJ Slovan Černý Dub ATJ Sokol Milevsko A10:8
1704. 02. 2022 18:30TJ Sokol Lhenice ATJ Sokol Strakonice B10:2
1713. 02. 2022 10:30TJ Osek ATJ Sokol Vodňany C10:2
1826. 02. 2022 15:00ČZ Strakonice Elektrostav CTJ Osek A7:10
1825. 02. 2022 18:45TJ Sokol Mirotice ATJ Sokol Lhenice A10:7
1804. 03. 2022 18:00TJ Sokol Strakonice BTJ Slovan Černý Dub A3:10
1826. 02. 2022 17:00TJ Třebohostice ATJ Sokol Písek A3:10
1826. 02. 2022 15:00TJ Sokol Milevsko AST Svatá Maří A6:10
1927. 02. 2022 10:30TJ Sokol Mirotice ATJ Osek A3:10
1927. 02. 2022 10:30ČZ Strakonice Elektrostav CTJ Sokol Lhenice A8:10
1923. 02. 2022 18:00TJ Sokol Vodňany CTJ Slovan Černý Dub A5:10
1927. 02. 2022 10:30TJ Sokol Milevsko ATJ Sokol Písek A8:10
1925. 02. 2022 18:00TJ Třebohostice AST Svatá Maří A4:10
2012. 03. 2022 15:00ČZ Strakonice Elektrostav CTJ Třebohostice A10:0
2012. 03. 2022 15:00TJ Sokol Mirotice ATJ Sokol Milevsko A10:4
2009. 03. 2022 19:00TJ Sokol Písek ATJ Sokol Strakonice B10:4
2012. 03. 2022 13:00ST Svatá Maří ATJ Sokol Vodňany C7:10
2011. 03. 2022 18:30TJ Slovan Černý Dub ATJ Osek A5:10
2110. 03. 2022 18:45TJ Sokol Mirotice ATJ Třebohostice A10:3
2113. 03. 2022 10:30ČZ Strakonice Elektrostav CTJ Sokol Milevsko A10:1
2113. 03. 2022 10:30ST Svatá Maří ATJ Sokol Strakonice B10:2
2113. 03. 2022 10:30TJ Sokol Písek ATJ Sokol Vodňany C10:8
2113. 03. 2022 17:00
TJ Slovan Černý Dub
TJ Slovan Černý Dub ATJ Sokol Lhenice A8:10
2205. 03. 2022 15:00TJ Sokol Milevsko ATJ Třebohostice A10:3
2202. 03. 2022 18:00TJ Sokol Vodňany CTJ Sokol Strakonice B10:0
2203. 03. 2022 18:30TJ Sokol Lhenice ATJ Osek A7:10
2220. 03. 2022 10:00ST Svatá Maří ATJ Sokol Písek A9:9
2205. 03. 2022 19:00TJ Sokol Mirotice AČZ Strakonice Elektrostav C5:10
Krajská soutěž C
102. 10. 2021 15:00TJ Sokol Lodhéřov ATJ VS Tábor B6:10
101. 10. 2021 18:00TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí ATJ Sokol Mladá Vožice A1:10
115. 10. 2021 19:00TJ SDH Nové Dvory ATJ Sokol Sudoměřice u Tábora A3:10
101. 10. 2021 19:00TJ Jiskra Třeboň AJindřichův Hradec 1930 A10:4
101. 10. 2021 19:00Katolický dům Dačice AStaving Studená C6:10
203. 10. 2021 10:30TJ Sokol Lodhéřov ATJ Jiskra Třeboň B5:10
208. 10. 2021 18:30TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí ATJ Sokol Sudoměřice u Tábora A3:10
228. 09. 2021 19:00TJ SDH Nové Dvory ATJ Sokol Mladá Vožice A4:10
203. 10. 2021 13:00TJ Jiskra Třeboň AStaving Studená C10:4
203. 10. 2021 10:00Katolický dům Dačice AJindřichův Hradec 1930 A10:4
323. 10. 2021 10:00Jindřichův Hradec 1930 ATJ Sokol Lodhéřov A3:10
313. 10. 2021 18:30TJ Sokol Mladá Vožice ATJ Jiskra Třeboň A10:2
324. 10. 2021 09:30TJ Sokol Sudoměřice u Tábora AKatolický dům Dačice A10:4
322. 10. 2021 19:00TJ VS Tábor BTJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A10:4
323. 10. 2021 15:00TJ Jiskra Třeboň BTJ SDH Nové Dvory A10:2
422. 10. 2021 18:00Staving Studená CTJ Sokol Lodhéřov A6:10
417. 10. 2021 10:30TJ Sokol Mladá Vožice AKatolický dům Dačice A10:5
419. 10. 2021 18:30TJ Sokol Sudoměřice u Tábora ATJ Jiskra Třeboň A10:7
408. 10. 2021 19:00TJ VS Tábor BTJ SDH Nové Dvory A10:0
424. 10. 2021 13:00TJ Jiskra Třeboň BTJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A10:4
530. 10. 2021 15:00TJ Sokol Lodhéřov ATJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A9:9
529. 10. 2021 19:00TJ Jiskra Třeboň ATJ VS Tábor B8:10
529. 10. 2021 19:00Katolický dům Dačice ATJ Jiskra Třeboň B4:10
515. 10. 2021 18:30Jindřichův Hradec 1930 ATJ Sokol Mladá Vožice A5:10
530. 10. 2021 10:00Staving Studená CTJ Sokol Sudoměřice u Tábora A10:8
631. 10. 2021 10:30TJ Sokol Lodhéřov ATJ SDH Nové Dvory A10:5
623. 09. 2021 18:00TJ Jiskra Třeboň ATJ Jiskra Třeboň B10:8
631. 10. 2021 10:00Katolický dům Dačice ATJ VS Tábor B4:10
629. 10. 2021 18:30Jindřichův Hradec 1930 ATJ Sokol Sudoměřice u Tábora A3:10
627. 10. 2021 19:00Staving Studená CTJ Sokol Mladá Vožice A3:10
713. 11. 2021 15:00TJ Sokol Mladá Vožice ATJ Sokol Lodhéřov A10:8
712. 11. 2021 19:00TJ VS Tábor BJindřichův Hradec 1930 A10:2
712. 11. 2021 19:00TJ Jiskra Třeboň BStaving Studená C10:3
712. 11. 2021 18:00TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí ATJ Jiskra Třeboň A10:7
712. 11. 2021 19:00TJ SDH Nové Dvory AKatolický dům Dačice A2:10
814. 11. 2021 10:30TJ Sokol Sudoměřice u Tábora ATJ Sokol Lodhéřov A10:8
805. 11. 2021 18:00TJ VS Tábor BStaving Studená C10:4
814. 11. 2021 13:00TJ Jiskra Třeboň BJindřichův Hradec 1930 A10:2
814. 11. 2021 10:30TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí AKatolický dům Dačice A7:10
808. 11. 2021 18:00TJ SDH Nové Dvory ATJ Jiskra Třeboň A6:10
926. 11. 2021 19:00TJ Jiskra Třeboň ATJ Sokol Lodhéřov A10:5
927. 11. 2021 10:00Jindřichův Hradec 1930 ATJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A3:10
927. 11. 2021 10:00Staving Studená CTJ SDH Nové Dvory A10:2
919. 11. 2021 18:30TJ Sokol Mladá Vožice ATJ VS Tábor B6:10
927. 11. 2021 15:00TJ Sokol Sudoměřice u Tábora ATJ Jiskra Třeboň B7:10
1028. 11. 2021 10:00Katolický dům Dačice ATJ Sokol Lodhéřov A3:10
1026. 11. 2021 18:30Jindřichův Hradec 1930 ATJ SDH Nové Dvory A10:4
1026. 11. 2021 18:00Staving Studená CTJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A10:8
1023. 11. 2021 19:00TJ Sokol Mladá Vožice ATJ Jiskra Třeboň B4:10
1028. 11. 2021 10:30TJ Sokol Sudoměřice u Tábora ATJ VS Tábor B8:10
1110. 12. 2021 19:00TJ Jiskra Třeboň AKatolický dům Dačice A9:9
1111. 12. 2021 10:00Jindřichův Hradec 1930 AStaving Studená C10:5
1111. 12. 2021 15:00TJ Sokol Mladá Vožice ATJ Sokol Sudoměřice u Tábora A9:9
1110. 12. 2021 19:00TJ VS Tábor BTJ Jiskra Třeboň B4:10
1110. 12. 2021 18:00TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí ATJ SDH Nové Dvory A10:3
1214. 01. 2022 19:00TJ VS Tábor BTJ Sokol Lodhéřov A10:5
1211. 01. 2022 18:30TJ Sokol Mladá Vožice ATJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A10:4
1215. 01. 2022 15:00TJ Sokol Sudoměřice u Tábora ATJ SDH Nové Dvory A10:3
1215. 01. 2022 10:00Jindřichův Hradec 1930 ATJ Jiskra Třeboň A6:10
1215. 01. 2022 10:00Staving Studená CKatolický dům Dačice A10:1
1316. 01. 2022 13:00TJ Jiskra Třeboň BTJ Sokol Lodhéřov A10:2
1316. 01. 2022 10:30TJ Sokol Sudoměřice u Tábora ATJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A6:10
1316. 01. 2022 10:00TJ Sokol Mladá Vožice ATJ SDH Nové Dvory A10:4
1314. 01. 2022 18:00Staving Studená CTJ Jiskra Třeboň A10:8
1314. 01. 2022 18:30Jindřichův Hradec 1930 AKatolický dům Dačice A4:10
1405. 02. 2022 10:00TJ Sokol Lodhéřov AJindřichův Hradec 1930 A10:4
1401. 02. 2022 18:00TJ Jiskra Třeboň ATJ Sokol Mladá Vožice A5:10
1422. 01. 2022 10:00Katolický dům Dačice ATJ Sokol Sudoměřice u Tábora A10:4
1421. 01. 2022 18:15TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí ATJ VS Tábor B4:10
1428. 01. 2022 19:00TJ SDH Nové Dvory ATJ Jiskra Třeboň B5:10
1530. 01. 2022 10:30TJ Sokol Lodhéřov AStaving Studená C9:9
1523. 01. 2022 10:00Katolický dům Dačice ATJ Sokol Mladá Vožice A8:10
1508. 03. 2022 19:00TJ Jiskra Třeboň ATJ Sokol Sudoměřice u Tábora A9:9
1525. 01. 2022 19:00TJ SDH Nové Dvory ATJ VS Tábor B2:10
1530. 01. 2022 10:30TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí ATJ Jiskra Třeboň B7:10
1611. 02. 2022 18:00TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí ATJ Sokol Lodhéřov A10:6
1611. 02. 2022 19:00TJ VS Tábor BTJ Jiskra Třeboň A10:1
1611. 02. 2022 19:00TJ Jiskra Třeboň BKatolický dům Dačice A10:0
1616. 02. 2022 19:00TJ Sokol Mladá Vožice AJindřichův Hradec 1930 A10:2
1612. 02. 2022 15:00TJ Sokol Sudoměřice u Tábora AStaving Studená C10:2
1713. 02. 2022 10:30TJ SDH Nové Dvory ATJ Sokol Lodhéřov A5:10
1730. 09. 2021 18:00TJ Jiskra Třeboň BTJ Jiskra Třeboň A10:8
1713. 02. 2022 10:00TJ VS Tábor BKatolický dům Dačice A10:3
1713. 02. 2022 10:30TJ Sokol Sudoměřice u Tábora AJindřichův Hradec 1930 A10:1
1713. 02. 2022 10:00TJ Sokol Mladá Vožice AStaving Studená C10:3
1826. 02. 2022 17:00TJ Sokol Lodhéřov ATJ Sokol Mladá Vožice A10:5
1823. 02. 2022 19:00Jindřichův Hradec 1930 ATJ VS Tábor B2:10
1826. 02. 2022 10:00Staving Studená CTJ Jiskra Třeboň B3:10
1818. 03. 2022 18:00TJ Jiskra Třeboň ATJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A10:5
1825. 02. 2022 19:00Katolický dům Dačice ATJ SDH Nové Dvory A10:7
1922. 03. 2022 19:00TJ Sokol Lodhéřov ATJ Sokol Sudoměřice u Tábora A7:10
1925. 02. 2022 18:00Staving Studená CTJ VS Tábor B10:7
1925. 02. 2022 18:30Jindřichův Hradec 1930 ATJ Jiskra Třeboň B1:10
1911. 03. 2022 19:00Katolický dům Dačice ATJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A6:10
1927. 02. 2022 13:00TJ Jiskra Třeboň ATJ SDH Nové Dvory A10:5
2012. 03. 2022 15:00TJ Sokol Lodhéřov ATJ Jiskra Třeboň A10:4
2010. 03. 2022 19:00TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí AJindřichův Hradec 1930 A10:4
2011. 03. 2022 19:00TJ SDH Nové Dvory AStaving Studená C0:10
2011. 03. 2022 19:00TJ VS Tábor BTJ Sokol Mladá Vožice A10:5
2011. 03. 2022 19:00TJ Jiskra Třeboň BTJ Sokol Sudoměřice u Tábora A5:10
2113. 03. 2022 10:30TJ Sokol Lodhéřov AKatolický dům Dačice A10:7
2113. 03. 2022 10:30TJ SDH Nové Dvory AJindřichův Hradec 1930 A10:6
2113. 03. 2022 10:30TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí AStaving Studená C9:9
2105. 03. 2022 17:00TJ Jiskra Třeboň BTJ Sokol Mladá Vožice A10:5
2112. 03. 2022 18:00TJ VS Tábor BTJ Sokol Sudoměřice u Tábora A10:1
2204. 03. 2022 19:00Katolický dům Dačice ATJ Jiskra Třeboň A10:3
2205. 03. 2022 10:00Staving Studená CJindřichův Hradec 1930 A10:4
2219. 03. 2022 15:00TJ Sokol Sudoměřice u Tábora ATJ Sokol Mladá Vožice A10:7
2204. 03. 2022 19:00TJ Jiskra Třeboň BTJ VS Tábor B10:3
2204. 03. 2022 19:00TJ SDH Nové Dvory ATJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A3:10
Divize žen
102. 10. 2021 10:00Jindřichův Hradec 1930 ATTC Kovářov B8:2
102. 10. 2021 10:00TJ Sokol České Budějovice AKST ZŠ Vyšší Brod B7:3
102. 10. 2021 10:00TJ VS Tábor ATJ Sokol Lhenice B8:2
231. 10. 2021 10:00TTC Kovářov BTJ Sokol Lhenice B2:8
231. 10. 2021 10:00KST ZŠ Vyšší Brod BTJ VS Tábor A3:7
230. 10. 2021 10:00TJ Sokol České Budějovice AJindřichův Hradec 1930 A10:0
327. 11. 2021 12:30TJ Sokol České Budějovice ATTC Kovářov B7:3
313. 11. 2021 10:00TJ VS Tábor AJindřichův Hradec 1930 A10:0
316. 12. 2021 18:00TJ Sokol Lhenice BKST ZŠ Vyšší Brod B4:6
429. 12. 2021 18:00TTC Kovářov BKST ZŠ Vyšší Brod B6:4
405. 01. 2022 18:00Jindřichův Hradec 1930 ATJ Sokol Lhenice B0:10
427. 11. 2021 10:00TJ Sokol České Budějovice ATJ VS Tábor A4:6
511. 12. 2021 10:00TJ VS Tábor ATTC Kovářov B8:2
517. 12. 2021 18:00TJ Sokol Lhenice BTJ Sokol České Budějovice A2:8
512. 12. 2021 10:00KST ZŠ Vyšší Brod BJindřichův Hradec 1930 A9:1
616. 02. 2022 13:00TTC Kovářov BJindřichův Hradec 1930 A8:2
616. 01. 2022 10:00KST ZŠ Vyšší Brod BTJ Sokol České Budějovice A1:9
616. 01. 2022 10:00TJ Sokol Lhenice BTJ VS Tábor A3:7
730. 01. 2022 10:00TJ Sokol Lhenice BTTC Kovářov B3:7
729. 01. 2022 10:00TJ VS Tábor AKST ZŠ Vyšší Brod B10:0wo
729. 01. 2022 10:00TJ Sokol České Budějovice AJindřichův Hradec 1930 A9:1
813. 02. 2022 10:00TTC Kovářov BTJ Sokol České Budějovice A5:5
812. 02. 2022 10:00
odloženo
Jindřichův Hradec 1930 ATJ VS Tábor A1:9
813. 02. 2022 10:00KST ZŠ Vyšší Brod BTJ Sokol Lhenice B0:10
927. 02. 2022 10:00
Odloženo
KST ZŠ Vyšší Brod BTTC Kovářov BWO
926. 02. 2022 10:00TJ Sokol Lhenice BJindřichův Hradec 1930 A10:0
926. 02. 2022 10:00TJ VS Tábor ATJ Sokol České Budějovice A6:4
1013. 03. 2022 10:00TTC Kovářov BTJ VS Tábor A1:9
1012. 03. 2022 10:00TJ Sokol České Budějovice ATJ Sokol Lhenice B7:3
1012. 03. 2022 10:00Jindřichův Hradec 1930 AKST ZŠ Vyšší Brod B5:5
Český pohár 1. stupeň
1/125. 03. 2022 18:00TJ VS TáborTJ Spartak Kaplice A0:10
1/101. 04. 2022 18:00TJ Spartak Kaplice BTJ Sokol Hluboká nad Vltavou4:6

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy