Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize
116. 09. 2021 18:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Slovan Karlovy Vary B10:0
118. 09. 2021 14:00Tělovýchovná jednota Ostrov ATTC Sokolov A7:10
118. 09. 2021 09:00TJ Loket nad OhříSKST Chodov B0:10
118. 09. 2021 09:00SK Toužim ATJ Sokol Velká Hleďsebe A10:0
118. 09. 2021 09:00Tělovýchovná jednota Ostrov BKlub stolního tenisu Karlovy Vary A8:10
202. 10. 2021 09:00TJ Slovan Karlovy Vary ASKST Cheb B5:10
217. 09. 2021 18:00Tělovýchovná jednota Ostrov ATělovýchovná jednota Ostrov B8:10
202. 10. 2021 09:00TTC Sokolov AKlub stolního tenisu Karlovy Vary A10:5
202. 10. 2021 09:00SKST Chodov BSK Toužim A10:4
202. 10. 2021 09:00TJ Loket nad OhříTJ Sokol Velká Hleďsebe A4:10
302. 10. 2021 14:00TJ Slovan Karlovy Vary BSKST Cheb B9:9
302. 10. 2021 14:00Tělovýchovná jednota Ostrov AKlub stolního tenisu Karlovy Vary A7:10
302. 10. 2021 14:00TTC Sokolov ATělovýchovná jednota Ostrov B10:2
302. 10. 2021 14:00SKST Chodov BTJ Sokol Velká Hleďsebe A10:3
302. 10. 2021 14:00TJ Loket nad OhříSK Toužim A5:10
423. 10. 2021 09:00SKST Cheb BSK Toužim A10:5
423. 10. 2021 09:00Tělovýchovná jednota Ostrov BSKST Chodov B7:10
423. 10. 2021 09:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary ATJ Loket nad Ohří10:2
423. 10. 2021 09:00TJ Slovan Karlovy Vary ATělovýchovná jednota Ostrov A5:10
423. 10. 2021 09:00TJ Slovan Karlovy Vary BTTC Sokolov A4:10
523. 10. 2021 14:00SKST Cheb BTJ Sokol Velká Hleďsebe A10:5
523. 10. 2021 14:00Tělovýchovná jednota Ostrov BTJ Loket nad Ohří10:2
523. 10. 2021 14:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary ASKST Chodov B4:10
523. 10. 2021 14:00TJ Slovan Karlovy Vary ATTC Sokolov A4:10
523. 10. 2021 14:00TJ Slovan Karlovy Vary BTělovýchovná jednota Ostrov A6:10
613. 11. 2021 09:00Tělovýchovná jednota Ostrov ASKST Cheb B3:10
613. 11. 2021 09:00SKST Chodov BTJ Slovan Karlovy Vary A10:1
613. 11. 2021 09:00TJ Loket nad OhříTJ Slovan Karlovy Vary B5:10
613. 11. 2021 09:00SK Toužim ATělovýchovná jednota Ostrov B10:3
613. 11. 2021 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe AKlub stolního tenisu Karlovy Vary A8:10
713. 11. 2021 14:00TTC Sokolov ASKST Cheb B3:10
713. 11. 2021 14:00SKST Chodov BTJ Slovan Karlovy Vary B10:0
713. 11. 2021 14:00TJ Loket nad OhříTJ Slovan Karlovy Vary A2:10
713. 11. 2021 14:00SK Toužim AKlub stolního tenisu Karlovy Vary A10:6
713. 11. 2021 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ATělovýchovná jednota Ostrov B10:5
827. 11. 2021 09:00SKST Cheb BTělovýchovná jednota Ostrov B10:3
827. 11. 2021 09:00TJ Slovan Karlovy Vary ASK Toužim A8:10
827. 11. 2021 09:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Sokol Velká Hleďsebe A10:7
827. 11. 2021 09:00Tělovýchovná jednota Ostrov ASKST Chodov B7:10
827. 11. 2021 09:00TTC Sokolov ATJ Loket nad Ohří10:1
927. 11. 2021 14:00SKST Cheb BKlub stolního tenisu Karlovy Vary A10:4
927. 11. 2021 14:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Sokol Velká Hleďsebe A5:10
927. 11. 2021 14:00TJ Slovan Karlovy Vary BSK Toužim A10:4
927. 11. 2021 14:00Tělovýchovná jednota Ostrov ATJ Loket nad Ohří10:3
927. 11. 2021 14:00TTC Sokolov ASKST Chodov B2:10
1011. 12. 2021 09:00SKST Chodov BSKST Cheb B10:4
1011. 12. 2021 09:00SK Toužim ATělovýchovná jednota Ostrov A9:9
1011. 12. 2021 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ATTC Sokolov A10:4
1011. 12. 2021 09:00Tělovýchovná jednota Ostrov BTJ Slovan Karlovy Vary A2:10
1011. 12. 2021 09:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary ATJ Slovan Karlovy Vary B9:9
1111. 12. 2021 14:00TJ Loket nad OhříSKST Cheb B6:10
1111. 12. 2021 14:00SK Toužim ATTC Sokolov A10:6
1111. 12. 2021 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ATělovýchovná jednota Ostrov A10:6
1111. 12. 2021 14:00Tělovýchovná jednota Ostrov BTJ Slovan Karlovy Vary B3:10
1111. 12. 2021 14:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary ATJ Slovan Karlovy Vary A10:8
1213. 01. 2022 18:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Slovan Karlovy Vary A1:10
1215. 01. 2022 09:00TTC Sokolov ATělovýchovná jednota Ostrov A10:7
1215. 01. 2022 09:00SKST Chodov BTJ Loket nad Ohří10:2
1226. 03. 2022 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ASK Toužim A10:5
1215. 01. 2022 09:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary ATělovýchovná jednota Ostrov B10:4
1321. 02. 2022 18:00SKST Cheb BTJ Slovan Karlovy Vary A9:9
1314. 01. 2022 18:00Tělovýchovná jednota Ostrov BTělovýchovná jednota Ostrov A7:10
1329. 01. 2022 09:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary ATTC Sokolov A10:8
1329. 01. 2022 09:00SK Toužim ASKST Chodov B3:10
1329. 01. 2022 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ATJ Loket nad Ohří10:1
1424. 02. 2022 18:30SKST Cheb BTJ Slovan Karlovy Vary B9:9
1429. 01. 2022 14:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary ATělovýchovná jednota Ostrov A10:8
1429. 01. 2022 14:00Tělovýchovná jednota Ostrov BTTC Sokolov A7:10
1429. 01. 2022 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ASKST Chodov B10:1
1429. 01. 2022 14:00SK Toužim ATJ Loket nad Ohří10:6
1512. 02. 2022 09:00SK Toužim ASKST Cheb B9:9
1512. 02. 2022 09:00SKST Chodov BTělovýchovná jednota Ostrov B10:6
1512. 02. 2022 09:00TJ Loket nad OhříKlub stolního tenisu Karlovy Vary A1:10
1512. 02. 2022 09:00Tělovýchovná jednota Ostrov ATJ Slovan Karlovy Vary A4:10
1512. 02. 2022 09:00TTC Sokolov ATJ Slovan Karlovy Vary B10:4
1612. 02. 2022 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ASKST Cheb B10:8
1612. 02. 2022 14:00TJ Loket nad OhříTělovýchovná jednota Ostrov B4:10
1612. 02. 2022 14:00SKST Chodov BKlub stolního tenisu Karlovy Vary A8:10
1612. 02. 2022 14:00TTC Sokolov ATJ Slovan Karlovy Vary A10:3
1612. 02. 2022 14:00Tělovýchovná jednota Ostrov ATJ Slovan Karlovy Vary B7:10
1726. 02. 2022 09:00SKST Cheb BTělovýchovná jednota Ostrov A10:4
1726. 02. 2022 09:00TJ Slovan Karlovy Vary ASKST Chodov B4:10
1726. 02. 2022 09:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Loket nad Ohří10:2
1726. 02. 2022 09:00Tělovýchovná jednota Ostrov BSK Toužim A5:10
1726. 02. 2022 09:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary ATJ Sokol Velká Hleďsebe A7:10
1826. 02. 2022 14:00SKST Cheb BTTC Sokolov A10:8
1826. 02. 2022 14:00TJ Slovan Karlovy Vary BSKST Chodov B2:10
1826. 02. 2022 14:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Loket nad Ohří10:2
1826. 02. 2022 14:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary ASK Toužim A10:4
1826. 02. 2022 14:00Tělovýchovná jednota Ostrov BTJ Sokol Velká Hleďsebe A5:10
1912. 03. 2022 09:00Tělovýchovná jednota Ostrov BSKST Cheb B5:10
1912. 03. 2022 09:00SK Toužim ATJ Slovan Karlovy Vary A6:10
1912. 03. 2022 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ATJ Slovan Karlovy Vary B10:7
1912. 03. 2022 09:00SKST Chodov BTělovýchovná jednota Ostrov A10:1
1912. 03. 2022 09:00TJ Loket nad OhříTTC Sokolov A6:10
2012. 03. 2022 14:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary ASKST Cheb B10:8
2012. 03. 2022 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ATJ Slovan Karlovy Vary A10:5
2012. 03. 2022 14:00SK Toužim ATJ Slovan Karlovy Vary B10:8
2012. 03. 2022 14:00TJ Loket nad OhříTělovýchovná jednota Ostrov A5:10
2012. 03. 2022 14:00SKST Chodov BTTC Sokolov A10:3
2107. 04. 2022 18:00
v Chodově
SKST Chodov BSKST Cheb B10:4
2102. 04. 2022 09:00Tělovýchovná jednota Ostrov ASK Toužim A10:4
2102. 04. 2022 09:00
v Lomnici
TTC Sokolov ATJ Sokol Velká Hleďsebe A6:10
2102. 04. 2022 09:00TJ Slovan Karlovy Vary ATělovýchovná jednota Ostrov B10:1
2102. 04. 2022 09:00TJ Slovan Karlovy Vary BKlub stolního tenisu Karlovy Vary A8:10
2208. 04. 2022 17:00
v Lokti
SKST Cheb BTJ Loket nad Ohří9:9
2202. 04. 2022 14:00
v Lomnici
TTC Sokolov ASK Toužim A5:10
2202. 04. 2022 14:00Tělovýchovná jednota Ostrov ATJ Sokol Velká Hleďsebe A9:9
2202. 04. 2022 14:00TJ Slovan Karlovy Vary BTělovýchovná jednota Ostrov B10:3
2202. 04. 2022 14:00TJ Slovan Karlovy Vary AKlub stolního tenisu Karlovy Vary A3:10
Krajský přebor 1. třídy
118. 09. 2021 09:00Tělovýchovná jednota Jiskra AšTTC KARLOVARSKO 2020 CHEB B5:10
118. 09. 2021 09:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary BTTC Sokolov B7:10
118. 09. 2021 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe BTJ Spartak Horní Slavkov A10:1
118. 09. 2021 09:00TJ Baník Bukovany ATJ Slavoj Kynšperk A10:6
118. 09. 2021 09:00SKST Chodov CTJ Baník Vintířov A10:2
202. 10. 2021 09:00Tělovýchovná jednota Jiskra AšSKST Chodov C6:10
202. 10. 2021 09:00TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB BTJ Baník Vintířov A2:10
202. 10. 2021 09:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary BTJ Baník Bukovany A10:0
202. 10. 2021 09:00TTC Sokolov BTJ Slavoj Kynšperk A10:7
302. 10. 2021 14:00Tělovýchovná jednota Jiskra AšTJ Baník Vintířov A8:10
301. 10. 2021 18:00TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB BSKST Chodov C8:10
302. 10. 2021 14:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary BTJ Slavoj Kynšperk A10:0
302. 10. 2021 14:00TTC Sokolov BTJ Baník Bukovany A10:4
423. 10. 2021 09:00SKST Chodov CTJ Sokol Velká Hleďsebe B10:0wo
423. 10. 2021 09:00TJ Baník Vintířov ATJ Spartak Horní Slavkov A10:1
423. 10. 2021 09:00Tělovýchovná jednota Jiskra AšKlub stolního tenisu Karlovy Vary B7:10
423. 10. 2021 09:00TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB BTTC Sokolov B10:0
523. 10. 2021 14:00SKST Chodov CTJ Spartak Horní Slavkov A10:2
523. 10. 2021 14:00TJ Baník Vintířov ATJ Sokol Velká Hleďsebe B10:0wo
523. 10. 2021 14:00Tělovýchovná jednota Jiskra AšTTC Sokolov B5:10
523. 10. 2021 14:00TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB BKlub stolního tenisu Karlovy Vary B6:10
613. 11. 2021 09:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary BSKST Chodov C10:1
613. 11. 2021 09:00TTC Sokolov BTJ Baník Vintířov A9:9
613. 11. 2021 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe BTJ Baník Bukovany A7:10
613. 11. 2021 09:00TJ Spartak Horní Slavkov ATJ Slavoj Kynšperk A3:10
713. 11. 2021 14:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary BTJ Baník Vintířov A4:10
713. 11. 2021 14:00TTC Sokolov BSKST Chodov C10:0
713. 11. 2021 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe BTJ Slavoj Kynšperk A9:9
713. 11. 2021 14:00TJ Spartak Horní Slavkov ATJ Baník Bukovany A8:10
827. 11. 2021 09:00SKST Chodov CTJ Baník Bukovany A10:0
827. 11. 2021 09:00TJ Baník Vintířov ATJ Slavoj Kynšperk A10:6
827. 11. 2021 09:00Tělovýchovná jednota Jiskra AšTJ Sokol Velká Hleďsebe B10:2
827. 11. 2021 09:00TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB BTJ Spartak Horní Slavkov A10:0
927. 11. 2021 14:00SKST Chodov CTJ Slavoj Kynšperk A10:3
927. 11. 2021 14:00TJ Baník Vintířov ATJ Baník Bukovany A10:2
927. 11. 2021 14:00Tělovýchovná jednota Jiskra AšTJ Spartak Horní Slavkov A10:3
927. 11. 2021 14:00TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB BTJ Sokol Velká Hleďsebe B10:7
1011. 12. 2021 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe BKlub stolního tenisu Karlovy Vary B4:10
1011. 12. 2021 09:00TJ Spartak Horní Slavkov ATTC Sokolov B2:10
1011. 12. 2021 09:00TJ Baník Bukovany ATělovýchovná jednota Jiskra Aš8:10
1011. 12. 2021 09:00TJ Slavoj Kynšperk ATTC KARLOVARSKO 2020 CHEB B2:10
1111. 12. 2021 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe BTTC Sokolov B5:10
1111. 12. 2021 14:00TJ Spartak Horní Slavkov AKlub stolního tenisu Karlovy Vary B1:10
1111. 12. 2021 14:00TJ Baník Bukovany ATTC KARLOVARSKO 2020 CHEB B10:7
1111. 12. 2021 14:00TJ Slavoj Kynšperk ATělovýchovná jednota Jiskra Aš10:4
1215. 01. 2022 09:00TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB BTělovýchovná jednota Jiskra Aš9:9
1215. 01. 2022 09:00TTC Sokolov BKlub stolního tenisu Karlovy Vary B9:9
1215. 01. 2022 09:00TJ Spartak Horní Slavkov ATJ Sokol Velká Hleďsebe B9:9
1215. 01. 2022 09:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Baník Bukovany A10:6
1215. 01. 2022 09:00TJ Baník Vintířov ASKST Chodov C10:3
1329. 01. 2022 09:00SKST Chodov CTělovýchovná jednota Jiskra Aš10:2
1329. 01. 2022 09:00TJ Baník Vintířov ATTC KARLOVARSKO 2020 CHEB B10:4
1329. 01. 2022 09:00TJ Baník Bukovany AKlub stolního tenisu Karlovy Vary B4:10
1329. 01. 2022 09:00TJ Slavoj Kynšperk ATTC Sokolov B9:9
1429. 01. 2022 14:00TJ Baník Vintířov ATělovýchovná jednota Jiskra Aš10:2
1429. 01. 2022 14:00SKST Chodov CTTC KARLOVARSKO 2020 CHEB B10:2
1429. 01. 2022 14:00TJ Slavoj Kynšperk AKlub stolního tenisu Karlovy Vary B9:9
1429. 01. 2022 14:00TJ Baník Bukovany ATTC Sokolov B3:10
1512. 02. 2022 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe BSKST Chodov C10:8
1512. 02. 2022 09:00TJ Spartak Horní Slavkov ATJ Baník Vintířov A3:10
1512. 02. 2022 09:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary BTělovýchovná jednota Jiskra Aš10:3
1512. 02. 2022 09:00TTC Sokolov BTTC KARLOVARSKO 2020 CHEB B10:8
1612. 02. 2022 14:00TJ Spartak Horní Slavkov ASKST Chodov C10:8
1612. 02. 2022 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe BTJ Baník Vintířov A4:10
1612. 02. 2022 14:00TTC Sokolov BTělovýchovná jednota Jiskra Aš10:4
1612. 02. 2022 14:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary BTTC KARLOVARSKO 2020 CHEB B10:8
1726. 02. 2022 09:00SKST Chodov CKlub stolního tenisu Karlovy Vary B8:10
1726. 02. 2022 09:00TJ Baník Vintířov ATTC Sokolov B6:10
1726. 02. 2022 09:00TJ Baník Bukovany ATJ Sokol Velká Hleďsebe B9:9
1726. 02. 2022 09:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Spartak Horní Slavkov A6:10
1826. 02. 2022 14:00TJ Baník Vintířov AKlub stolního tenisu Karlovy Vary B10:8
1826. 02. 2022 14:00SKST Chodov CTTC Sokolov B5:10
1826. 02. 2022 14:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Sokol Velká Hleďsebe B10:7
1826. 02. 2022 14:00TJ Baník Bukovany ATJ Spartak Horní Slavkov A10:5
1912. 03. 2022 09:00TJ Baník Bukovany ASKST Chodov C10:2
1912. 03. 2022 09:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Baník Vintířov A6:10
1912. 03. 2022 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe BTělovýchovná jednota Jiskra Aš7:10
1912. 03. 2022 09:00TJ Spartak Horní Slavkov ATTC KARLOVARSKO 2020 CHEB B3:10
2012. 03. 2022 14:00TJ Slavoj Kynšperk ASKST Chodov C10:8
2012. 03. 2022 14:00TJ Baník Bukovany ATJ Baník Vintířov A0:10
2012. 03. 2022 14:00TJ Spartak Horní Slavkov ATělovýchovná jednota Jiskra Aš4:10
2012. 03. 2022 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe BTTC KARLOVARSKO 2020 CHEB B5:10
2102. 04. 2022 09:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary BTJ Sokol Velká Hleďsebe B10:5
2102. 04. 2022 09:00
v Lomnici
TTC Sokolov BTJ Spartak Horní Slavkov A10:3
2102. 04. 2022 09:00Tělovýchovná jednota Jiskra AšTJ Baník Bukovany A8:10
2102. 04. 2022 09:00TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB BTJ Slavoj Kynšperk A2:10
2202. 04. 2022 14:00
v Lomnici
TTC Sokolov BTJ Sokol Velká Hleďsebe B10:4
2202. 04. 2022 14:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary BTJ Spartak Horní Slavkov A10:4
2202. 04. 2022 14:00TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB BTJ Baník Bukovany A3:10
2202. 04. 2022 14:00Tělovýchovná jednota Jiskra AšTJ Slavoj Kynšperk A3:10
Krajský přebor 2. třídy
118. 09. 2021 09:00
v Bochově
SK Toužim BNK BFB Bochov2:10
115. 09. 2021 18:30TJ Luby ATJ Luby B5:10
118. 09. 2021 09:00Tělovýchovná jednota Ostrov CSK Děravý pálky Jenišov7:10
118. 09. 2021 09:00SKST Chodov DTJ Baník Vintířov B10:5
202. 10. 2021 09:00SK Toužim BSKST Chodov D10:2
202. 10. 2021 09:00NK BFB BochovTJ Baník Vintířov B6:10
202. 10. 2021 09:00TJ Luby ATělovýchovná jednota Ostrov C5:10
202. 10. 2021 09:00TJ Luby BSK Děravý pálky Jenišov3:10
302. 10. 2021 14:00SK Toužim BTJ Baník Vintířov B4:10
302. 10. 2021 14:00NK BFB BochovSKST Chodov D10:0
302. 10. 2021 14:00TJ Luby ASK Děravý pálky Jenišov1:10
302. 10. 2021 14:00TJ Luby BTělovýchovná jednota Ostrov C5:10
423. 10. 2021 09:00SK Toužim BTJ Luby A10:4
423. 10. 2021 09:00NK BFB BochovTJ Luby B5:10
523. 10. 2021 14:00SK Toužim BTJ Luby B10:6
523. 10. 2021 14:00NK BFB BochovTJ Luby A8:10
613. 11. 2021 09:00TJ Luby ASKST Chodov D1:10
613. 11. 2021 09:00TJ Luby BTJ Baník Vintířov B4:10
713. 11. 2021 14:00TJ Luby ATJ Baník Vintířov B3:10
713. 11. 2021 14:00TJ Luby BSKST Chodov D3:10
827. 11. 2021 09:00SKST Chodov DTělovýchovná jednota Ostrov C0:10
827. 11. 2021 09:00TJ Baník Vintířov BSK Děravý pálky Jenišov3:10
927. 11. 2021 14:00SKST Chodov DSK Děravý pálky Jenišov0:10
927. 11. 2021 14:00TJ Baník Vintířov BTělovýchovná jednota Ostrov C5:10
1011. 12. 2021 09:00Tělovýchovná jednota Ostrov CSK Toužim B10:3
1011. 12. 2021 09:00SK Děravý pálky JenišovNK BFB Bochov10:0
1111. 12. 2021 14:00Tělovýchovná jednota Ostrov CNK BFB Bochov10:2
1111. 12. 2021 14:00SK Děravý pálky JenišovSK Toužim B10:2
1215. 01. 2022 09:00
v Toužimi
NK BFB BochovSK Toužim B8:10
1212. 01. 2022 18:00TJ Luby BTJ Luby A8:10
1215. 01. 2022 09:00SK Děravý pálky JenišovTělovýchovná jednota Ostrov C10:0
1215. 01. 2022 09:00TJ Baník Vintířov BSKST Chodov D10:2
1326. 02. 2022 17:00SKST Chodov DSK Toužim B10:3
1329. 01. 2022 09:00TJ Baník Vintířov BNK BFB Bochov7:10
1329. 01. 2022 09:00Tělovýchovná jednota Ostrov CTJ Luby A10:2
1329. 01. 2022 09:00SK Děravý pálky JenišovTJ Luby B10:1
1429. 01. 2022 14:00TJ Baník Vintířov BSK Toužim B10:4
1416. 02. 2022 17:45SKST Chodov DNK BFB Bochov10:0
1429. 01. 2022 14:00SK Děravý pálky JenišovTJ Luby A10:2
1429. 01. 2022 14:00Tělovýchovná jednota Ostrov CTJ Luby B10:4
1512. 02. 2022 09:00TJ Luby ASK Toužim B9:9
1512. 02. 2022 09:00TJ Luby BNK BFB Bochov10:5
1612. 02. 2022 14:00TJ Luby BSK Toužim B9:9
1612. 02. 2022 14:00TJ Luby ANK BFB Bochov4:10
1726. 02. 2022 09:00SKST Chodov DTJ Luby A10:0
1726. 02. 2022 09:00TJ Baník Vintířov BTJ Luby B10:4
1826. 02. 2022 14:00TJ Baník Vintířov BTJ Luby A10:1
1826. 02. 2022 13:00SKST Chodov DTJ Luby B10:3
1912. 03. 2022 09:00Tělovýchovná jednota Ostrov CSKST Chodov D10:2
1912. 03. 2022 09:00SK Děravý pálky JenišovTJ Baník Vintířov B10:1
2012. 03. 2022 14:00SK Děravý pálky JenišovSKST Chodov D10:0
2012. 03. 2022 14:00Tělovýchovná jednota Ostrov CTJ Baník Vintířov B10:3
2102. 04. 2022 09:00SK Toužim BTělovýchovná jednota Ostrov C5:10
2102. 03. 2022 17:00NK BFB BochovSK Děravý pálky Jenišov3:10
2222. 03. 2022 17:30NK BFB BochovTělovýchovná jednota Ostrov C1:10
2202. 04. 2022 14:00SK Toužim BSK Děravý pálky Jenišov7:10

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy