Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize mužů
125. 09. 2021 16:00KST Apollo Ústí nad Labem BSKP Sever Ústí nad Labem A9:9
DV
V: Konya Miroslav
116. 10. 2021 16:00TTC Litoměřice CSKST Baník Most C10:5
DV
V: Sekyra Jiří
120. 11. 2021 16:00TJ Krupka ASKST Teplice A10:3
DV
V: Freimann Karel
118. 12. 2021 10:00Baník Březenecká AKST Jirkov A
DV, 10:00!
V: Sojka Theodor
N: zajišťuje domácí klub
109. 10. 2021 16:00TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice ATJ Sever Žatec A10:6
DV
V: dohoda
106. 11. 2021 16:00
Změna pořadatelství
TTC Litvínov ASKST Baník Most B9:9
DV
V: Čejka Vratislav
104. 12. 2021 16:00SKST Děčín BTJ Sokol Filipov A
DV
V: Knebl Milan
N: Dyškant Zdeněk
225. 09. 2021 16:00TTC Litoměřice CSKST Děčín B10:3 V: Jonáš Stanislav
225. 09. 2021 16:00SKST Baník Most CTJ Sokol Filipov A10:7 V: dohoda
225. 09. 2021 16:00TJ Krupka ASKST Baník Most B10:1 V: Švarc Vojtěch
225. 09. 2021 16:00SKST Teplice ATTC Litvínov A10:2 V: Freimann Karel
225. 09. 2021 16:00Baník Březenecká ATJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A10:5 V: Sojka Theodor
225. 09. 2021 16:00KST Jirkov ATJ Sever Žatec A10:2 V: Šístek Pavel
322. 09. 2021 18:00TTC Litoměřice CTJ Sokol Filipov A10:0 V: Jonáš Stanislav
326. 09. 2021 10:00SKST Baník Most CSKST Děčín B6:10 V: Houdková Helena
326. 09. 2021 10:00TJ Krupka ATTC Litvínov A10:0 V: Švarc Vojtěch
326. 09. 2021 10:00SKST Teplice ASKST Baník Most B5:10 V: Freimann Karel
326. 09. 2021 10:00Baník Březenecká ATJ Sever Žatec A10:4 V: Sojka Theodor
326. 09. 2021 10:00KST Jirkov ATJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A10:4 V: Šístek Pavel
409. 10. 2021 16:00SKST Baník Most BBaník Březenecká A7:10 V: Chalupa Radek
409. 10. 2021 14:00TTC Litvínov AKST Jirkov A9:9 V: Fencl Radek
409. 10. 2021 16:00SKST Děčín BTJ Krupka A9:9 V: Knebl Milan
409. 10. 2021 16:00
Varnsdorf , Klostermanova 2985
TJ Sokol Filipov ASKST Teplice A3:10 V: dohoda
409. 10. 2021 16:00KST Apollo Ústí nad Labem BTTC Litoměřice C10:5 V: Nechyba Zdeněk
409. 10. 2021 16:00SKP Sever Ústí nad Labem ASKST Baník Most C10:4 V: Pavlík Petr
510. 10. 2021 10:00SKST Baník Most BKST Jirkov A9:9 V: Žielinský Tomáš
510. 10. 2021 10:00TTC Litvínov ABaník Březenecká A6:10 V: Čejka Vratislav
510. 10. 2021 10:00SKST Děčín BSKST Teplice A10:4 V: Knebl Milan
510. 10. 2021 10:00TJ Sokol Filipov ATJ Krupka A4:10 V: dohoda
510. 10. 2021 10:00KST Apollo Ústí nad Labem BSKST Baník Most C10:3 V: Vršovský Rudolf
510. 10. 2021 10:00SKP Sever Ústí nad Labem ATTC Litoměřice C6:10 V: Pavlík Petr
620. 10. 2021 18:15TJ Krupka AKST Apollo Ústí nad Labem B6:10 V: Švarc Vojtěch
616. 10. 2021 16:00SKST Teplice ASKP Sever Ústí nad Labem A5:10 V: Freimann Karel
615. 10. 2021 18:00Baník Březenecká ASKST Děčín B10:0 V: Sojka Theodor
616. 10. 2021 16:00KST Jirkov ATJ Sokol Filipov A10:2 V: Obracaník Štefan
616. 10. 2021 16:00TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice ASKST Baník Most B6:10 V: Čejka Vratislav
616. 10. 2021 16:00TJ Sever Žatec ATTC Litvínov A5:10 V: Benda Pavel
717. 10. 2021 10:00TJ Krupka ASKP Sever Ústí nad Labem A10:7 V: Freimann Karel
724. 10. 2021 16:00SKST Teplice AKST Apollo Ústí nad Labem B4:10 V: Freimann Karel
717. 10. 2021 10:00Baník Březenecká ATJ Sokol Filipov A10:1 V: Sojka Theodor
717. 10. 2021 10:00KST Jirkov ASKST Děčín B10:5 V: Šístek Pavel
717. 10. 2021 10:00TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice ATTC Litvínov A10:6 V: Čejka Vratislav
717. 10. 2021 10:00TJ Sever Žatec ASKST Baník Most B9:9 V: Benda Pavel
806. 11. 2021 16:00SKST Děčín BTJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A9:9 V: Knebl Milan
806. 11. 2021 16:00TJ Sokol Filipov ATJ Sever Žatec A10:5 V: Skála Jiří
806. 11. 2021 16:00KST Apollo Ústí nad Labem BBaník Březenecká A10:4 V: Nechyba Zdeněk
806. 11. 2021 16:00SKP Sever Ústí nad Labem AKST Jirkov A10:7 V: Pavlík Petr
806. 11. 2021 16:00TTC Litoměřice CTJ Krupka A1:10 V: Sekyra Jiří
806. 11. 2021 16:00SKST Baník Most CSKST Teplice A6:10 V: Chalupa Radek
907. 11. 2021 10:00SKST Děčín BTJ Sever Žatec A10:6 V: Knebl Milan
907. 11. 2021 10:00TJ Sokol Filipov ATJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A6:10 V: Skála Jiří
907. 11. 2021 10:00KST Apollo Ústí nad Labem BKST Jirkov A10:3 V: Vršovský Rudolf
907. 11. 2021 10:00SKP Sever Ústí nad Labem ABaník Březenecká A9:9 V: Pavlík Petr
907. 11. 2021 10:00TTC Litoměřice CSKST Teplice A10:4 V: Nedbal Václav
907. 11. 2021 10:00SKST Baník Most CTJ Krupka A5:10 V: Chalupa Radek
1020. 11. 2021 16:00Baník Březenecká ATTC Litoměřice C10:2 V: Sojka Theodor
1020. 11. 2021 16:00KST Jirkov ASKST Baník Most C10:7 V: Šístek Pavel
1017. 11. 2021 16:00TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice AKST Apollo Ústí nad Labem B9:9 V: Beckert Zdeněk
1019. 11. 2021 16:30
Změna pořadatelství
SKP Sever Ústí nad Labem ATJ Sever Žatec A10:2 V: Smetana Václav
1020. 11. 2021 16:00SKST Baník Most BSKST Děčín B5:10 V: Chalupa Radek
1020. 11. 2021 16:00TTC Litvínov ATJ Sokol Filipov A9:9 V: Čejka Vratislav
1121. 11. 2021 10:00Baník Březenecká ASKST Baník Most C10:5 V: Tichý Jiří
1121. 11. 2021 10:00KST Jirkov ATTC Litoměřice C6:10 V: Šístek Pavel
1121. 11. 2021 10:00TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice ASKP Sever Ústí nad Labem A9:9 V: Cibulka Vladimír
1124. 11. 2021 17:00TJ Sever Žatec AKST Apollo Ústí nad Labem B1:10 V: Šilhavý Radim
1121. 11. 2021 10:00SKST Baník Most BTJ Sokol Filipov A10:2 V: Žielinský Tomáš
1121. 11. 2021 10:00TTC Litvínov ASKST Děčín B4:10 V: Čejka Vratislav
1204. 12. 2021 16:00KST Apollo Ústí nad Labem BSKST Baník Most B  V: Vršovský Rudolf
N: Nechyba Zdeněk
1204. 12. 2021 16:00SKP Sever Ústí nad Labem ATTC Litvínov A  V: Pavlík Petr
N: Vašinová Karina
1204. 12. 2021 16:00TTC Litoměřice CTJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A  V: Zajíček Vladimír
N: Sekyra Jiří
1204. 12. 2021 16:00SKST Baník Most CTJ Sever Žatec A  V: Chalupa Radek
N: Houdková Helena
1204. 12. 2021 16:00TJ Krupka ABaník Březenecká A  V: Brožek Miroslav
N: Švarc Vojtěch
1204. 12. 2021 16:00SKST Teplice AKST Jirkov A  V: Freimann Karel
N: Štěpánek Ivan
1305. 12. 2021 10:00KST Apollo Ústí nad Labem BTTC Litvínov A  V: Vršovský Rudolf
N: Nechyba Zdeněk
1305. 12. 2021 10:00SKP Sever Ústí nad Labem ASKST Baník Most B  V: Pavlík Petr
N: Vašinová Karina
1305. 12. 2021 10:00TTC Litoměřice CTJ Sever Žatec A  V: Zajíček Vladimír
N: Sekyra Jiří
1305. 12. 2021 10:00SKST Baník Most CTJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A  V: Chalupa Radek
N: Houdková Helena
1305. 12. 2021 10:00TJ Krupka AKST Jirkov A  V: Brožek Miroslav
N: Švarc Vojtěch
1305. 12. 2021 10:00SKST Teplice ABaník Březenecká A  V: Freimann Karel
N: Štěpánek Ivan
1418. 12. 2021 10:00TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice ATJ Krupka A
10:00!
V: Cibulka Vladimír
N: Beckert Zdeněk
1418. 12. 2021 10:00TJ Sever Žatec ASKST Teplice A
10:00!
V: Pejša Otto
N: Benda Pavel
1418. 12. 2021 10:00SKST Baník Most BTTC Litoměřice C
10:00!
V: Chalupa Radek
N: Žielinský Tomáš
1418. 12. 2021 10:00TTC Litvínov ASKST Baník Most C
10:00!
V: Čejka Vratislav
N: Kohutka Josef
1418. 12. 2021 10:00SKST Děčín BKST Apollo Ústí nad Labem B
10:00!
V: Knebl Milan
N: Dyškant Zdeněk
1418. 12. 2021 10:00TJ Sokol Filipov ASKP Sever Ústí nad Labem A
10:00!
V: Skála Jiří
N: zajišťuje domácí klub
1519. 12. 2021 10:00TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice ASKST Teplice A  V: Cibulka Vladimír
N: Beckert Zdeněk
1519. 12. 2021 10:00TJ Sever Žatec ATJ Krupka A  V: Pejša Otto
N: Benda Pavel
1521. 09. 2021 18:00SKST Baník Most BSKST Baník Most C10:8 V: Žielinský Tomáš
1519. 12. 2021 10:00TTC Litvínov ATTC Litoměřice C  V: Čejka Vratislav
N: Kohutka Josef
1519. 12. 2021 10:00SKST Děčín BSKP Sever Ústí nad Labem A  V: Knebl Milan
N: Dyškant Zdeněk
1519. 12. 2021 10:00TJ Sokol Filipov AKST Apollo Ústí nad Labem B  V: Skála Jiří
N: zajišťuje domácí klub
1605. 02. 2022 16:00SKP Sever Ústí nad Labem AKST Apollo Ústí nad Labem B
DV
V: Pavlík Petr
N: Vašinová Karina
1605. 03. 2022 10:00SKST Baník Most CTTC Litoměřice C
DV, 10:00!
V: Chalupa Radek
N: Houdková Helena
1626. 03. 2022 16:00SKST Teplice ATJ Krupka A
DV
V: Freimann Karel
N: Štěpánek Ivan
1630. 04. 2022 16:00KST Jirkov ABaník Březenecká A
DV
V: Obracaník Štefan
N: Šístek Pavel
1619. 02. 2022 16:00TJ Sever Žatec ATJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A
DV
V: Pejša Otto
N: Benda Pavel
1619. 03. 2022 16:00
Změna pořadatelství
SKST Baník Most BTTC Litvínov A
DV
V: Žielinský Tomáš
N: Chalupa Radek
1623. 04. 2022 16:00TJ Sokol Filipov ASKST Děčín B
DV
V: Skála Jiří
N: zajišťuje domácí klub
1705. 02. 2022 16:00SKST Děčín BTTC Litoměřice C  V: Knebl Milan
N: Dyškant Zdeněk
1705. 02. 2022 16:00TJ Sokol Filipov ASKST Baník Most C  V: Skála Jiří
N: zajišťuje domácí klub
1705. 02. 2022 16:00SKST Baník Most BTJ Krupka A  V: Chalupa Radek
N: Žielinský Tomáš
1705. 02. 2022 16:00TTC Litvínov ASKST Teplice A  V: Čejka Vratislav
N: Kohutka Josef
1705. 02. 2022 16:00TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice ABaník Březenecká A  V: Cibulka Vladimír
N: Beckert Zdeněk
1705. 02. 2022 16:00TJ Sever Žatec AKST Jirkov A  V: Pejša Otto
N: Benda Pavel
1806. 02. 2022 10:00TJ Sokol Filipov ATTC Litoměřice C  V: Skála Jiří
N: zajišťuje domácí klub
1806. 02. 2022 10:00SKST Děčín BSKST Baník Most C  V: Knebl Milan
N: Dyškant Zdeněk
1806. 02. 2022 10:00TTC Litvínov ATJ Krupka A  V: Čejka Vratislav
N: Kohutka Josef
1806. 02. 2022 10:00SKST Baník Most BSKST Teplice A  V: Chalupa Radek
N: Žielinský Tomáš
1806. 02. 2022 10:00TJ Sever Žatec ABaník Březenecká A  V: Pejša Otto
N: Benda Pavel
1806. 02. 2022 10:00TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice AKST Jirkov A  V: Cibulka Vladimír
N: Beckert Zdeněk
1919. 02. 2022 16:00Baník Březenecká ASKST Baník Most B  V: Sojka Theodor
N: zajišťuje domácí klub
1919. 02. 2022 16:00KST Jirkov ATTC Litvínov A  V: Obracaník Štefan
N: Šístek Pavel
1919. 02. 2022 16:00TJ Krupka ASKST Děčín B  V: Brožek Miroslav
N: Švarc Vojtěch
1919. 02. 2022 16:00SKST Teplice ATJ Sokol Filipov A  V: Freimann Karel
N: Štěpánek Ivan
1919. 02. 2022 16:00TTC Litoměřice CKST Apollo Ústí nad Labem B  V: Zajíček Vladimír
N: Sekyra Jiří
1919. 02. 2022 16:00SKST Baník Most CSKP Sever Ústí nad Labem A  V: Chalupa Radek
N: Houdková Helena
2020. 02. 2022 10:00KST Jirkov ASKST Baník Most B  V: Obracaník Štefan
N: Šístek Pavel
2020. 02. 2022 10:00Baník Březenecká ATTC Litvínov A  V: Sojka Theodor
N: zajišťuje domácí klub
2020. 02. 2022 10:00SKST Teplice ASKST Děčín B  V: Freimann Karel
N: Štěpánek Ivan
2020. 02. 2022 10:00TJ Krupka ATJ Sokol Filipov A  V: Brožek Miroslav
N: Švarc Vojtěch
2020. 02. 2022 10:00SKST Baník Most CKST Apollo Ústí nad Labem B  V: Chalupa Radek
N: Houdková Helena
2020. 02. 2022 10:00TTC Litoměřice CSKP Sever Ústí nad Labem A  V: Zajíček Vladimír
N: Sekyra Jiří
2105. 03. 2022 10:00KST Apollo Ústí nad Labem BTJ Krupka A
10:00!
V: Vršovský Rudolf
N: Nechyba Zdeněk
2105. 03. 2022 10:00SKP Sever Ústí nad Labem ASKST Teplice A
10:00!
V: Pavlík Petr
N: Vašinová Karina
2105. 03. 2022 10:00SKST Děčín BBaník Březenecká A
10:00!
V: Knebl Milan
N: Dyškant Zdeněk
2105. 03. 2022 10:00TJ Sokol Filipov AKST Jirkov A
10:00!
V: Skála Jiří
N: zajišťuje domácí klub
2105. 03. 2022 10:00SKST Baník Most BTJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A
10:00!
V: Chalupa Radek
N: Žielinský Tomáš
2105. 03. 2022 10:00TTC Litvínov ATJ Sever Žatec A
10:00!
V: Čejka Vratislav
N: Kohutka Josef
2206. 03. 2022 10:00SKP Sever Ústí nad Labem ATJ Krupka A  V: Pavlík Petr
N: Vašinová Karina
2206. 03. 2022 10:00KST Apollo Ústí nad Labem BSKST Teplice A  V: Vršovský Rudolf
N: Nechyba Zdeněk
2206. 03. 2022 10:00TJ Sokol Filipov ABaník Březenecká A  V: Skála Jiří
N: zajišťuje domácí klub
2206. 03. 2022 10:00SKST Děčín BKST Jirkov A  V: Knebl Milan
N: Dyškant Zdeněk
2206. 03. 2022 10:00TTC Litvínov ATJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A  V: Čejka Vratislav
N: Kohutka Josef
2206. 03. 2022 10:00SKST Baník Most BTJ Sever Žatec A  V: Chalupa Radek
N: Žielinský Tomáš
2319. 03. 2022 16:00TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice ASKST Děčín B  V: Cibulka Vladimír
N: Beckert Zdeněk
2319. 03. 2022 16:00TJ Sever Žatec ATJ Sokol Filipov A  V: Pejša Otto
N: Benda Pavel
2319. 03. 2022 16:00Baník Březenecká AKST Apollo Ústí nad Labem B  V: Sojka Theodor
N: zajišťuje domácí klub
2319. 03. 2022 16:00KST Jirkov ASKP Sever Ústí nad Labem A  V: Obracaník Štefan
N: Šístek Pavel
2319. 03. 2022 16:00TJ Krupka ATTC Litoměřice C  V: Brožek Miroslav
N: Švarc Vojtěch
2319. 03. 2022 16:00SKST Teplice ASKST Baník Most C  V: Freimann Karel
N: Štěpánek Ivan
2420. 03. 2022 10:00TJ Sever Žatec ASKST Děčín B  V: Pejša Otto
N: Benda Pavel
2420. 03. 2022 10:00TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice ATJ Sokol Filipov A  V: Cibulka Vladimír
N: Beckert Zdeněk
2420. 03. 2022 10:00KST Jirkov AKST Apollo Ústí nad Labem B  V: Obracaník Štefan
N: Šístek Pavel
2420. 03. 2022 10:00Baník Březenecká ASKP Sever Ústí nad Labem A  V: Sojka Theodor
N: zajišťuje domácí klub
2420. 03. 2022 10:00SKST Teplice ATTC Litoměřice C  V: Freimann Karel
N: Štěpánek Ivan
2420. 03. 2022 10:00TJ Krupka ASKST Baník Most C  V: Brožek Miroslav
N: Švarc Vojtěch
2526. 03. 2022 16:00TTC Litoměřice CBaník Březenecká A  V: Zajíček Vladimír
N: Sekyra Jiří
2526. 03. 2022 16:00SKST Baník Most CKST Jirkov A  V: Chalupa Radek
N: Houdková Helena
2526. 03. 2022 16:00KST Apollo Ústí nad Labem BTJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A  V: Vršovský Rudolf
N: Nechyba Zdeněk
2526. 03. 2022 16:00
Změna pořadatelství
TJ Sever Žatec ASKP Sever Ústí nad Labem A  V: Pejša Otto
N: Benda Pavel
2526. 03. 2022 16:00SKST Děčín BSKST Baník Most B  V: Knebl Milan
N: Dyškant Zdeněk
2526. 03. 2022 16:00TJ Sokol Filipov ATTC Litvínov A  V: Skála Jiří
N: zajišťuje domácí klub
2627. 03. 2022 10:00SKST Baník Most CBaník Březenecká A  V: Chalupa Radek
N: Houdková Helena
2627. 03. 2022 10:00TTC Litoměřice CKST Jirkov A  V: Zajíček Vladimír
N: Sekyra Jiří
2627. 03. 2022 10:00SKP Sever Ústí nad Labem ATJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A  V: Pavlík Petr
N: Vašinová Karina
2627. 03. 2022 10:00KST Apollo Ústí nad Labem BTJ Sever Žatec A  V: Vršovský Rudolf
N: Nechyba Zdeněk
2627. 03. 2022 10:00TJ Sokol Filipov ASKST Baník Most B  V: Skála Jiří
N: zajišťuje domácí klub
2627. 03. 2022 10:00SKST Děčín BTTC Litvínov A  V: Knebl Milan
N: Dyškant Zdeněk
2723. 04. 2022 16:00SKST Baník Most BKST Apollo Ústí nad Labem B  V: Chalupa Radek
N: Žielinský Tomáš
2723. 04. 2022 16:00TTC Litvínov ASKP Sever Ústí nad Labem A  V: Čejka Vratislav
N: Kohutka Josef
2723. 04. 2022 16:00TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice ATTC Litoměřice C  V: Cibulka Vladimír
N: Beckert Zdeněk
2723. 04. 2022 16:00TJ Sever Žatec ASKST Baník Most C  V: Pejša Otto
N: Benda Pavel
2723. 04. 2022 16:00Baník Březenecká ATJ Krupka A  V: Sojka Theodor
N: zajišťuje domácí klub
2723. 04. 2022 16:00KST Jirkov ASKST Teplice A  V: Obracaník Štefan
N: Šístek Pavel
2824. 04. 2022 10:00TTC Litvínov AKST Apollo Ústí nad Labem B  V: Čejka Vratislav
N: Kohutka Josef
2824. 04. 2022 10:00SKST Baník Most BSKP Sever Ústí nad Labem A  V: Chalupa Radek
N: Žielinský Tomáš
2824. 04. 2022 10:00TJ Sever Žatec ATTC Litoměřice C  V: Pejša Otto
N: Benda Pavel
2824. 04. 2022 10:00TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice ASKST Baník Most C  V: Cibulka Vladimír
N: Beckert Zdeněk
2824. 04. 2022 10:00KST Jirkov ATJ Krupka A  V: Obracaník Štefan
N: Šístek Pavel
2824. 04. 2022 10:00Baník Březenecká ASKST Teplice A  V: Sojka Theodor
N: zajišťuje domácí klub
2930. 04. 2022 16:00TJ Krupka ATJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A  V: Brožek Miroslav
N: Švarc Vojtěch
2930. 04. 2022 16:00SKST Teplice ATJ Sever Žatec A  V: Freimann Karel
N: Štěpánek Ivan
2930. 04. 2022 16:00TTC Litoměřice CSKST Baník Most B  V: Zajíček Vladimír
N: Sekyra Jiří
2930. 04. 2022 16:00SKST Baník Most CTTC Litvínov A  V: Chalupa Radek
N: Houdková Helena
2930. 04. 2022 16:00KST Apollo Ústí nad Labem BSKST Děčín B  V: Vršovský Rudolf
N: Nechyba Zdeněk
2930. 04. 2022 16:00SKP Sever Ústí nad Labem ATJ Sokol Filipov A  V: Pavlík Petr
N: Vašinová Karina
3001. 05. 2022 10:00SKST Teplice ATJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A  V: Freimann Karel
N: Štěpánek Ivan
3001. 05. 2022 10:00TJ Krupka ATJ Sever Žatec A  V: Brožek Miroslav
N: Švarc Vojtěch
3023. 09. 2021 18:00SKST Baník Most CSKST Baník Most B10:7 V: Žielinský Tomáš
3001. 05. 2022 10:00TTC Litoměřice CTTC Litvínov A  V: Zajíček Vladimír
N: Sekyra Jiří
3001. 05. 2022 10:00SKP Sever Ústí nad Labem ASKST Děčín B  V: Pavlík Petr
N: Vašinová Karina
3001. 05. 2022 10:00KST Apollo Ústí nad Labem BTJ Sokol Filipov A  V: Vršovský Rudolf
N: Nechyba Zdeněk
Krajský přebor I. třídy
118. 09. 2021 16:00KST Jirkov BBaník Březenecká B8:10 V: Šístek Pavel
118. 09. 2021 16:00KST Jirkov CTJ Spartak Lubenec A5:10 V: Obracaník Štefan
118. 09. 2021 16:00Sokol Horní Jiřetín ATJ Slavoj Krásné Březno A10:4
R
V:
118. 09. 2021 10:00SKST Baník Most DTTC Litoměřice D10:7 V: Žielinský Tomáš
118. 09. 2021 16:00SK TTC Duchcov ASKST Teplice B10:4 V: Janečka Josef
118. 09. 2021 16:00TTC Litvínov BTJ Krupka B10:1 V: Čejka Vratislav
219. 09. 2021 10:00KST Jirkov BTJ Spartak Lubenec A10:6 V: Šístek Pavel
219. 09. 2021 10:00KST Jirkov CBaník Březenecká B1:10 V: Obracaník Štefan
219. 09. 2021 10:00Sokol Horní Jiřetín ATTC Litoměřice D10:6
R
V:
219. 09. 2021 14:00SKST Baník Most DTJ Slavoj Krásné Březno A3:10 V: Chalupa Radek
219. 09. 2021 10:00SK TTC Duchcov ATJ Krupka B10:3 V: Janečka Josef
219. 09. 2021 10:00TTC Litvínov BSKST Teplice B10:5 V: Čejka Vratislav
302. 10. 2021 16:00Baník Březenecká BSKST Teplice B10:5 V: Sučík Jan
302. 10. 2021 10:00TJ Spartak Lubenec ATJ Krupka B10:5 V: Michal Jozef
302. 10. 2021 16:00TJ Slavoj Krásné Březno ASK TTC Duchcov A10:7 V: Plutnar Stanislav
302. 10. 2021 10:00TTC Litoměřice DTTC Litvínov B10:3 V: Jonáš Stanislav
302. 10. 2021 16:00KST Jirkov BSokol Horní Jiřetín A10:8 V: Obracaník Štefan
302. 10. 2021 16:00KST Jirkov CSKST Baník Most D10:4 V: Vítová Drahomíra
403. 10. 2021 10:00Baník Březenecká BTJ Krupka B7:10 V: Sojka Theodor
403. 10. 2021 10:00TJ Spartak Lubenec ASKST Teplice B10:3 V: Michal Jozef
403. 10. 2021 10:00TJ Slavoj Krásné Březno ATTC Litvínov B10:1 V: Plutnar Stanislav
403. 10. 2021 14:00TTC Litoměřice DSK TTC Duchcov A5:10 V: Krupka Martin
403. 10. 2021 10:00KST Jirkov BSKST Baník Most D10:2 V: Šístek Pavel
403. 10. 2021 10:00KST Jirkov CSokol Horní Jiřetín A5:10 V: Vítová Drahomíra
523. 10. 2021 16:00Sokol Horní Jiřetín ABaník Březenecká B10:5 V: Černuška Josef
523. 10. 2021 10:00SKST Baník Most DTJ Spartak Lubenec A10:0 V: Žielinský Tomáš
523. 10. 2021 16:00SK TTC Duchcov AKST Jirkov B5:10 V: Mareš Jan
523. 10. 2021 16:00TTC Litvínov BKST Jirkov C10:7 V: Čejka Vratislav
523. 10. 2021 16:00SKST Teplice BTJ Slavoj Krásné Březno A1:10 V: Freimann Karel
523. 10. 2021 16:00TJ Krupka BTTC Litoměřice D9:9 V:
624. 10. 2021 10:00Sokol Horní Jiřetín ATJ Spartak Lubenec A3:10 V: Černuška Josef
624. 10. 2021 14:00SKST Baník Most DBaník Březenecká B10:4 V: Žielinský Tomáš
624. 10. 2021 10:00SK TTC Duchcov AKST Jirkov C10:1 V: Mareš Jan
624. 10. 2021 10:00TTC Litvínov BKST Jirkov B6:10 V: Čejka Vratislav
624. 10. 2021 10:00SKST Teplice BTTC Litoměřice D3:10 V: Freimann Karel
624. 10. 2021 10:00TJ Krupka BTJ Slavoj Krásné Březno A3:10 V:
730. 10. 2021 16:00Baník Březenecká BTJ Slavoj Krásné Březno A4:10 V: Sojka Theodor
730. 10. 2021 10:00TJ Spartak Lubenec ATTC Litoměřice D10:0 V: Michal Jozef
730. 10. 2021 16:00KST Jirkov BSKST Teplice B10:3 V: Obracaník Štefan
730. 10. 2021 16:00KST Jirkov CTJ Krupka B2:10 V: Vítová Drahomíra
730. 10. 2021 16:00Sokol Horní Jiřetín ASK TTC Duchcov A4:10 V: Černuška Josef
730. 10. 2021 10:00SKST Baník Most DTTC Litvínov B10:4 V: Žielinský Tomáš
831. 10. 2021 10:00Baník Březenecká BTTC Litoměřice D10:2 V: Sojka Theodor
831. 10. 2021 10:00TJ Spartak Lubenec ATJ Slavoj Krásné Březno A10:6 V: Michal Jozef
831. 10. 2021 10:00KST Jirkov BTJ Krupka B10:2 V: Šístek Pavel
831. 10. 2021 10:00KST Jirkov CSKST Teplice B10:5 V: Vítová Drahomíra
831. 10. 2021 10:00Sokol Horní Jiřetín ATTC Litvínov B10:7 V: Černuška Josef
831. 10. 2021 14:00SKST Baník Most DSK TTC Duchcov A10:7 V: Žielinský Tomáš
913. 11. 2021 16:00SK TTC Duchcov ABaník Březenecká B10:4 V: Janečka Josef
913. 11. 2021 16:00TTC Litvínov BTJ Spartak Lubenec A8:10 V: Fencl Radek
913. 11. 2021 16:00SKST Teplice BSokol Horní Jiřetín A9:9 V: Freimann Karel
913. 11. 2021 16:00TJ Krupka BSKST Baník Most D3:10 V:
913. 11. 2021 16:00TJ Slavoj Krásné Březno AKST Jirkov B10:8 V: Plutnar Stanislav
913. 11. 2021 10:00TTC Litoměřice DKST Jirkov C10:1 V: Drbohlav Michal
1014. 11. 2021 10:00SK TTC Duchcov ATJ Spartak Lubenec A8:10 V: Janečka Josef
1014. 11. 2021 10:00TTC Litvínov BBaník Březenecká B10:8 V: Fencl Radek
1014. 11. 2021 10:00SKST Teplice BSKST Baník Most D3:10 V: Freimann Karel
1014. 11. 2021 10:00TJ Krupka BSokol Horní Jiřetín A10:7 V:
1014. 11. 2021 10:00TJ Slavoj Krásné Březno AKST Jirkov C10:4 V: Plutnar Stanislav
1014. 11. 2021 14:00TTC Litoměřice DKST Jirkov B9:9 V: Drbohlav Michal
1114. 09. 2021 16:00KST Jirkov BKST Jirkov C10:8
DV
V: Šístek Pavel
1127. 11. 2021 16:00Sokol Horní Jiřetín ASKST Baník Most D4:10
DV
V: Černuška Josef
1127. 11. 2021 16:00SK TTC Duchcov ATTC Litvínov B10:0
DV
V: Freimann Karel
1128. 11. 2021 10:00SKST Teplice BTJ Krupka B7:10
DV
V: Freimann Karel
1127. 11. 2021 16:00TJ Slavoj Krásné Březno ATTC Litoměřice D10:1
DV
V: Plutnar Stanislav
1127. 11. 2021 10:00Baník Březenecká BTJ Spartak Lubenec A10:6
DV
V: Sojka Theodor
1215. 01. 2022 16:00SKST Teplice BBaník Březenecká B  V:
1215. 01. 2022 16:00TJ Krupka BTJ Spartak Lubenec A  V:
1215. 01. 2022 16:00SK TTC Duchcov ATJ Slavoj Krásné Březno A  V:
1215. 01. 2022 16:00TTC Litvínov BTTC Litoměřice D  V:
1215. 01. 2022 16:00Sokol Horní Jiřetín AKST Jirkov B  V:
1215. 01. 2022 10:00SKST Baník Most DKST Jirkov C  V:
1316. 01. 2022 10:00TJ Krupka BBaník Březenecká B  V:
1316. 01. 2022 10:00SKST Teplice BTJ Spartak Lubenec A  V:
1316. 01. 2022 10:00TTC Litvínov BTJ Slavoj Krásné Březno A  V:
1316. 01. 2022 10:00SK TTC Duchcov ATTC Litoměřice D  V:
1316. 01. 2022 14:00SKST Baník Most DKST Jirkov B  V:
1316. 01. 2022 10:00Sokol Horní Jiřetín AKST Jirkov C  V:
1429. 01. 2022 16:00Baník Březenecká BSokol Horní Jiřetín A  V:
1429. 01. 2022 10:00TJ Spartak Lubenec ASKST Baník Most D  V:
1429. 01. 2022 16:00KST Jirkov BSK TTC Duchcov A  V:
1429. 01. 2022 16:00KST Jirkov CTTC Litvínov B  V:
1429. 01. 2022 16:00TJ Slavoj Krásné Březno ASKST Teplice B  V:
1429. 01. 2022 10:00TTC Litoměřice DTJ Krupka B  V:
1530. 01. 2022 10:00TJ Spartak Lubenec ASokol Horní Jiřetín A  V:
1530. 01. 2022 10:00Baník Březenecká BSKST Baník Most D  V:
1530. 01. 2022 10:00KST Jirkov CSK TTC Duchcov A  V:
1530. 01. 2022 10:00KST Jirkov BTTC Litvínov B  V:
1530. 01. 2022 14:00TTC Litoměřice DSKST Teplice B  V:
1530. 01. 2022 10:00TJ Slavoj Krásné Březno ATJ Krupka B  V:
1612. 02. 2022 16:00TJ Slavoj Krásné Březno ABaník Březenecká B  V:
1612. 02. 2022 10:00TTC Litoměřice DTJ Spartak Lubenec A  V:
1612. 02. 2022 16:00SKST Teplice BKST Jirkov B  V:
1612. 02. 2022 16:00TJ Krupka BKST Jirkov C  V:
1612. 02. 2022 16:00SK TTC Duchcov ASokol Horní Jiřetín A  V:
1612. 02. 2022 16:00TTC Litvínov BSKST Baník Most D  V:
1713. 02. 2022 14:00TTC Litoměřice DBaník Březenecká B  V:
1713. 02. 2022 10:00TJ Slavoj Krásné Březno ATJ Spartak Lubenec A  V:
1713. 02. 2022 10:00TJ Krupka BKST Jirkov B  V:
1713. 02. 2022 10:00SKST Teplice BKST Jirkov C  V:
1713. 02. 2022 10:00TTC Litvínov BSokol Horní Jiřetín A  V:
1713. 02. 2022 10:00SK TTC Duchcov ASKST Baník Most D  V:
1826. 02. 2022 16:00Baník Březenecká BSK TTC Duchcov A  V:
1826. 02. 2022 10:00TJ Spartak Lubenec ATTC Litvínov B  V:
1826. 02. 2022 16:00Sokol Horní Jiřetín ASKST Teplice B  V:
1826. 02. 2022 10:00SKST Baník Most DTJ Krupka B  V:
1826. 02. 2022 16:00KST Jirkov BTJ Slavoj Krásné Březno A  V:
1826. 02. 2022 16:00KST Jirkov CTTC Litoměřice D  V:
1927. 02. 2022 10:00TJ Spartak Lubenec ASK TTC Duchcov A  V:
1927. 02. 2022 10:00Baník Březenecká BTTC Litvínov B  V:
1927. 02. 2022 14:00SKST Baník Most DSKST Teplice B  V:
1927. 02. 2022 10:00Sokol Horní Jiřetín ATJ Krupka B  V:
1927. 02. 2022 10:00KST Jirkov CTJ Slavoj Krásné Březno A  V:
1927. 02. 2022 10:00KST Jirkov BTTC Litoměřice D  V:
2016. 09. 2021 16:00KST Jirkov CKST Jirkov B7:10
DV
V: Šístek Pavel
2005. 03. 2022 10:00SKST Baník Most DSokol Horní Jiřetín A
DV
V:
2005. 03. 2022 16:00TTC Litvínov BSK TTC Duchcov A
DV
V:
2005. 03. 2022 16:00TJ Krupka BSKST Teplice B
DV
V:
2005. 03. 2022 10:00TTC Litoměřice DTJ Slavoj Krásné Březno A
DV
V:
2005. 03. 2022 10:00TJ Spartak Lubenec ABaník Březenecká B
DV
V:
2112. 03. 2022 16:00Baník Březenecká BKST Jirkov B  V:
2112. 03. 2022 10:00TJ Spartak Lubenec AKST Jirkov C  V:
2112. 03. 2022 16:00TJ Slavoj Krásné Březno ASokol Horní Jiřetín A  V:
2112. 03. 2022 10:00TTC Litoměřice DSKST Baník Most D  V:
2112. 03. 2022 16:00SKST Teplice BSK TTC Duchcov A  V:
2112. 03. 2022 16:00TJ Krupka BTTC Litvínov B  V:
2213. 03. 2022 10:00TJ Spartak Lubenec AKST Jirkov B  V:
2213. 03. 2022 10:00Baník Březenecká BKST Jirkov C  V:
2213. 03. 2022 14:00TTC Litoměřice DSokol Horní Jiřetín A  V:
2213. 03. 2022 10:00TJ Slavoj Krásné Březno ASKST Baník Most D  V:
2213. 03. 2022 10:00TJ Krupka BSK TTC Duchcov A  V:
2213. 03. 2022 10:00SKST Teplice BTTC Litvínov B  V:
Krajský přebor II. tř. sk.A
129. 09. 2021 18:00KST Jirkov DST Kopisty A8:10 V: Sýkora Libor
130. 09. 2021 18:00KST Libědice AKlášterec nad Ohří A12:6 V:
130. 09. 2021 18:00TJ Sokol Spořice ABaník Březenecká C9:9 V: Brand Roman
102. 10. 2021 13:00SKST Baník Most ETJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B12:6 V: Chalupa Radek
101. 10. 2021 18:00TTC Litvínov CTJ Spartak Lubenec B12:6 V: Brožová Alena
127. 09. 2021 18:00SK Havran Kryry ATJ Sever Žatec B4:14 V:
204. 10. 2021 18:00ST Kopisty ATJ Sever Žatec B13:5 V: Opolský František
205. 10. 2021 18:00TJ Spartak Lubenec BSK Havran Kryry A13:5 V: Michal Jozef
208. 10. 2021 18:30TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice BTTC Litvínov C12:6 V: Cibulka Vladimír
208. 10. 2021 18:00Baník Březenecká CSKST Baník Most E4:14 V: Tichý Jiří
206. 10. 2021 17:30Klášterec nad Ohří ATJ Sokol Spořice A12:6 V: Hlaváč Vít
206. 10. 2021 18:00KST Jirkov DKST Libědice A4:14
Pozdě zad.
V: Šístek Pavel
314. 10. 2021 18:00KST Libědice AST Kopisty A9:9 V:
311. 10. 2021 18:00TJ Sokol Spořice AKST Jirkov D14:4 V: Brand Roman
316. 10. 2021 13:00SKST Baník Most EKlášterec nad Ohří A12:6 V: Chalupa Radek
315. 10. 2021 18:00TTC Litvínov CBaník Březenecká C15:3
pozdě zad.
V: Brožová Alena
311. 10. 2021 18:00SK Havran Kryry ATJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B7:11
pozdě zad.
V:
315. 10. 2021 18:00TJ Sever Žatec BTJ Spartak Lubenec B13:5 V:
418. 10. 2021 18:00ST Kopisty ATJ Spartak Lubenec B11:7 V: Opolský František
422. 10. 2021 18:30TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice BTJ Sever Žatec B8:10 V:
422. 10. 2021 18:00Baník Březenecká CSK Havran Kryry A15:3 V: Tichý Jiří
420. 10. 2021 17:30Klášterec nad Ohří ATTC Litvínov C9:9 V: Hlaváč Vít
420. 10. 2021 18:00KST Jirkov DSKST Baník Most E8:10 V: Šístek Pavel
421. 10. 2021 18:00KST Libědice ATJ Sokol Spořice A13:5 V:
525. 10. 2021 18:00TJ Sokol Spořice AST Kopisty A12:6 V: Brand Roman
530. 10. 2021 10:00SKST Baník Most EKST Libědice A8:10
10:00!
V:
529. 10. 2021 18:00TTC Litvínov CKST Jirkov D14:4 V: Čejka Vratislav
525. 10. 2021 18:00SK Havran Kryry AKlášterec nad Ohří A2:16 V:
529. 10. 2021 18:00TJ Sever Žatec BBaník Březenecká C11:7 V: Benda Pavel
504. 11. 2021 18:00TJ Spartak Lubenec BTJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B7:11 V:
602. 11. 2021 18:00ST Kopisty ATJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B6:12 V: Dvořák Jiří
605. 11. 2021 18:00Baník Březenecká CTJ Spartak Lubenec B10:8 V: Tichý Jiří
603. 11. 2021 17:30Klášterec nad Ohří ATJ Sever Žatec B9:9 V: Hlaváč Vít
603. 11. 2021 18:00KST Jirkov DSK Havran Kryry A13:5 V: Obracaník Štefan
604. 11. 2021 18:00KST Libědice ATTC Litvínov C13:5 V:
604. 11. 2021 18:00TJ Sokol Spořice ASKST Baník Most E6:12 V:
713. 11. 2021 14:00SKST Baník Most EST Kopisty A9:9 V:
712. 11. 2021 18:00TTC Litvínov CTJ Sokol Spořice A13:5 V: Čejka Vratislav
708. 11. 2021 18:00SK Havran Kryry AKST Libědice A5:13 V:
712. 11. 2021 18:00TJ Sever Žatec BKST Jirkov D12:6 V:
712. 11. 2021 18:00TJ Spartak Lubenec BKlášterec nad Ohří A9:9 V: Podařil Petr
712. 11. 2021 18:30TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice BBaník Březenecká C11:7 V: Cibulka Vladimír
815. 11. 2021 18:00ST Kopisty ABaník Březenecká C12:6 V: Dvořák Jiří
816. 11. 2021 17:30Klášterec nad Ohří ATJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B10:8 V: Hlaváč Vít
817. 11. 2021 18:00KST Jirkov DTJ Spartak Lubenec B11:7 V: Sýkora Libor
818. 11. 2021 18:00KST Libědice ATJ Sever Žatec B12:6 V:
818. 11. 2021 18:00TJ Sokol Spořice ASK Havran Kryry A13:5 V: Brand Roman
815. 11. 2021 18:15SKST Baník Most ETTC Litvínov C10:8 V: Záruba David
926. 11. 2021 18:00TTC Litvínov CST Kopisty A15:3 V: Čejka Vratislav
913. 12. 2021 18:00SK Havran Kryry ASKST Baník Most E  V:
926. 11. 2021 18:00TJ Sever Žatec BTJ Sokol Spořice A12:6 V:
926. 11. 2021 18:00TJ Spartak Lubenec BKST Libědice A10:8 V: Michal Jozef
926. 11. 2021 18:30TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice BKST Jirkov D16:2 V: Cibulka Vladimír
926. 11. 2021 18:00Baník Březenecká CKlášterec nad Ohří A8:10 V: Tichý Jiří
1030. 11. 2021 18:00ST Kopisty AKlášterec nad Ohří A  V:
1001. 12. 2021 18:00KST Jirkov DBaník Březenecká C  V:
1002. 12. 2021 18:00KST Libědice ATJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B  V:
1002. 12. 2021 18:00TJ Sokol Spořice ATJ Spartak Lubenec B  V:
1029. 11. 2021 18:00SKST Baník Most ETJ Sever Žatec B  V:
1003. 12. 2021 18:00TTC Litvínov CSK Havran Kryry A  V:
1106. 12. 2021 18:00SK Havran Kryry AST Kopisty A  V:
1110. 12. 2021 18:00TJ Sever Žatec BTTC Litvínov C  V:
1110. 12. 2021 18:00TJ Spartak Lubenec BSKST Baník Most E  V:
1110. 12. 2021 18:30TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice BTJ Sokol Spořice A  V:
1110. 12. 2021 18:00Baník Březenecká CKST Libědice A  V:
1108. 12. 2021 17:30Klášterec nad Ohří AKST Jirkov D  V:
1217. 01. 2022 18:00ST Kopisty AKST Jirkov D  V:
1219. 01. 2022 17:30Klášterec nad Ohří AKST Libědice A  V:
1221. 01. 2022 18:00Baník Březenecká CTJ Sokol Spořice A  V:
1221. 01. 2022 18:30TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice BSKST Baník Most E  V:
1221. 01. 2022 18:00TJ Spartak Lubenec BTTC Litvínov C  V:
1221. 01. 2022 18:00TJ Sever Žatec BSK Havran Kryry A  V:
1328. 01. 2022 18:00TJ Sever Žatec BST Kopisty A  V:
1324. 01. 2022 18:00SK Havran Kryry ATJ Spartak Lubenec B  V:
1328. 01. 2022 18:00TTC Litvínov CTJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B  V:
1324. 01. 2022 18:00SKST Baník Most EBaník Březenecká C  V:
1327. 01. 2022 18:00TJ Sokol Spořice AKlášterec nad Ohří A  V:
1327. 01. 2022 18:00KST Libědice AKST Jirkov D  V:
1431. 01. 2022 18:00ST Kopisty AKST Libědice A  V:
1402. 02. 2022 18:00KST Jirkov DTJ Sokol Spořice A  V:
1402. 02. 2022 17:30Klášterec nad Ohří ASKST Baník Most E  V:
1404. 02. 2022 18:00Baník Březenecká CTTC Litvínov C  V:
1404. 02. 2022 18:30TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice BSK Havran Kryry A  V:
1404. 02. 2022 18:00TJ Spartak Lubenec BTJ Sever Žatec B  V:
1511. 02. 2022 18:00TJ Spartak Lubenec BST Kopisty A  V:
1511. 02. 2022 18:00TJ Sever Žatec BTJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B  V:
1507. 02. 2022 18:00SK Havran Kryry ABaník Březenecká C  V:
1511. 02. 2022 18:00TTC Litvínov CKlášterec nad Ohří A  V:
1507. 02. 2022 18:00SKST Baník Most EKST Jirkov D  V:
1510. 02. 2022 18:00TJ Sokol Spořice AKST Libědice A  V:
1614. 02. 2022 18:00ST Kopisty ATJ Sokol Spořice A  V:
1617. 02. 2022 18:00KST Libědice ASKST Baník Most E  V:
1616. 02. 2022 18:00KST Jirkov DTTC Litvínov C  V:
1616. 02. 2022 17:30Klášterec nad Ohří ASK Havran Kryry A  V:
1618. 02. 2022 18:00Baník Březenecká CTJ Sever Žatec B  V:
1618. 02. 2022 18:30TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice BTJ Spartak Lubenec B  V:
1725. 02. 2022 18:30TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice BST Kopisty A  V:
1725. 02. 2022 18:00TJ Spartak Lubenec BBaník Březenecká C  V:
1725. 02. 2022 18:00TJ Sever Žatec BKlášterec nad Ohří A  V:
1721. 02. 2022 18:00SK Havran Kryry AKST Jirkov D  V:
1725. 02. 2022 18:00TTC Litvínov CKST Libědice A  V:
1721. 02. 2022 18:00SKST Baník Most ETJ Sokol Spořice A  V:
1828. 02. 2022 18:00ST Kopisty ASKST Baník Most E  V:
1803. 03. 2022 18:00TJ Sokol Spořice ATTC Litvínov C  V:
1803. 03. 2022 18:00KST Libědice ASK Havran Kryry A  V:
1802. 03. 2022 18:00KST Jirkov DTJ Sever Žatec B  V:
1802. 03. 2022 17:30Klášterec nad Ohří ATJ Spartak Lubenec B  V:
1804. 03. 2022 18:00Baník Březenecká CTJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B  V:
1911. 03. 2022 18:00Baník Březenecká CST Kopisty A  V:
1911. 03. 2022 18:30TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice BKlášterec nad Ohří A  V:
1911. 03. 2022 18:00TJ Spartak Lubenec BKST Jirkov D  V:
1911. 03. 2022 18:00TJ Sever Žatec BKST Libědice A  V:
1907. 03. 2022 18:00SK Havran Kryry ATJ Sokol Spořice A  V:
1911. 03. 2022 18:00TTC Litvínov CSKST Baník Most E  V:
2014. 03. 2022 18:00ST Kopisty ATTC Litvínov C  V:
2014. 03. 2022 18:00SKST Baník Most ESK Havran Kryry A  V:
2017. 03. 2022 18:00TJ Sokol Spořice ATJ Sever Žatec B  V:
2017. 03. 2022 18:00KST Libědice ATJ Spartak Lubenec B  V:
2016. 03. 2022 18:00KST Jirkov DTJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B  V:
2016. 03. 2022 17:30Klášterec nad Ohří ABaník Březenecká C  V:
2123. 03. 2022 17:30Klášterec nad Ohří AST Kopisty A  V:
2125. 03. 2022 18:00Baník Březenecká CKST Jirkov D  V:
2125. 03. 2022 18:30TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice BKST Libědice A  V:
2125. 03. 2022 18:00TJ Spartak Lubenec BTJ Sokol Spořice A  V:
2125. 03. 2022 18:00TJ Sever Žatec BSKST Baník Most E  V:
2121. 03. 2022 18:00SK Havran Kryry ATTC Litvínov C  V:
2228. 03. 2022 18:00ST Kopisty ASK Havran Kryry A  V:
2201. 04. 2022 18:00TTC Litvínov CTJ Sever Žatec B  V:
2228. 03. 2022 18:00SKST Baník Most ETJ Spartak Lubenec B  V:
2231. 03. 2022 18:00TJ Sokol Spořice ATJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B  V:
2231. 03. 2022 18:00KST Libědice ABaník Březenecká C  V:
2230. 03. 2022 18:00KST Jirkov DKlášterec nad Ohří A  V:
Krajský přebor II. tř. sk.B
129. 09. 2021 18:00ST Brozany ATJ Sokol Bořislav A7:11 V: Vaníček Pavel
130. 09. 2021 18:00TJ Sokol Terezín ATJ Lokomotiva Teplice A13:5 V: Skrbek Zdeněk
102. 10. 2021 10:00SK TTC Duchcov BSokol Libochovice A16:2 V: Vích Josef
128. 09. 2021 18:00TJ Krupka CSKST Teplice C8:10 V: Brožek Miroslav
101. 10. 2021 18:00TJ Smolnice ASK Dubí A14:4 V:
102. 10. 2021 10:00SKST Sokol Trnovany ASK Cítoliby A16:2 V: Freimann Karel
209. 10. 2021 10:00TJ Sokol Bořislav ASK Cítoliby A13:5 V:
208. 10. 2021 18:00SK Dubí ASKST Sokol Trnovany A11:7
pozdě zad.
V: Freimann Karel
225. 09. 2021 16:00SKST Teplice CTJ Smolnice A5:13 V: Štěpánek Ivan
208. 10. 2021 18:00Sokol Libochovice ATJ Krupka C10:8 V: Turek Jaroslav
207. 10. 2021 18:00TJ Lokomotiva Teplice ASK TTC Duchcov B5:13 V:
206. 10. 2021 18:00ST Brozany ATJ Sokol Terezín A4:14 V: Vaníček Pavel
314. 10. 2021 18:00TJ Sokol Terezín ATJ Sokol Bořislav A7:11 V: Skrbek Zdeněk
309. 10. 2021 16:00SK TTC Duchcov BST Brozany A11:7
pozdě zad.
V: Janečka Josef
312. 10. 2021 18:00TJ Krupka CTJ Lokomotiva Teplice A14:4 V: Brožek Miroslav
315. 10. 2021 18:00TJ Smolnice ASokol Libochovice A12:6 V:
317. 09. 2021 19:00SKST Sokol Trnovany ASKST Teplice C10:8 V: Chalupa Radek
315. 10. 2021 18:00SK Cítoliby ASK Dubí A6:12 V:
423. 10. 2021 10:00TJ Sokol Bořislav ASK Dubí A11:7 V:
406. 10. 2021 18:30SKST Teplice CSK Cítoliby A11:7 V: Freimann Karel
422. 10. 2021 18:00Sokol Libochovice ASKST Sokol Trnovany A12:6 V: Turek Jaroslav
421. 10. 2021 18:00TJ Lokomotiva Teplice ATJ Smolnice A3:15 V:
420. 10. 2021 18:00ST Brozany ATJ Krupka C10:8 V: Vaníček Pavel
421. 10. 2021 18:00TJ Sokol Terezín ASK TTC Duchcov B9:9 V: Skrbek Zdeněk
530. 10. 2021 16:00SK TTC Duchcov BTJ Sokol Bořislav A7:11 V: Freimann Karel
526. 10. 2021 18:00TJ Krupka CTJ Sokol Terezín A13:5 V: Brožek Miroslav
529. 10. 2021 18:00TJ Smolnice AST Brozany A14:4 V:
515. 10. 2021 18:30SKST Sokol Trnovany ATJ Lokomotiva Teplice A10:8 V: Freimann Karel
524. 10. 2021 18:00SK Cítoliby ASokol Libochovice A8:10 V: Turek Jaroslav
529. 10. 2021 18:30SK Dubí ASKST Teplice C2:16 V: Freimann Karel
606. 11. 2021 13:00TJ Sokol Bořislav ASKST Teplice C11:7 V:
605. 11. 2021 18:00Sokol Libochovice ASK Dubí A11:7 V: Turek Jaroslav
604. 11. 2021 18:00TJ Lokomotiva Teplice ASK Cítoliby A8:10 V:
605. 11. 2021 18:00ST Brozany ASKST Sokol Trnovany A8:10 V: Vaníček Pavel
604. 11. 2021 18:00TJ Sokol Terezín ATJ Smolnice A11:7 V: Skrbek Zdeněk
606. 11. 2021 16:00SK TTC Duchcov BTJ Krupka C13:5 V: Mareš Jan
709. 11. 2021 18:00TJ Krupka CTJ Sokol Bořislav A7:11 V: Brožek Miroslav
712. 11. 2021 18:00TJ Smolnice ASK TTC Duchcov B14:4 V:
713. 11. 2021 10:00SKST Sokol Trnovany ATJ Sokol Terezín A8:10 V: Mašek Petr
707. 12. 2021 18:00SK Cítoliby AST Brozany A  V:
712. 11. 2021 18:00SK Dubí ATJ Lokomotiva Teplice A12:6 V: Freimann Karel
713. 11. 2021 11:00SKST Teplice CSokol Libochovice A11:7 V: Freimann Karel
820. 11. 2021 10:00TJ Sokol Bořislav ASokol Libochovice A12:6 V: Freimann Karel
818. 11. 2021 18:00TJ Lokomotiva Teplice ASKST Teplice C4:14 V:
816. 11. 2021 20:00ST Brozany ASK Dubí A11:7 V: Vaníček Pavel
818. 11. 2021 18:00TJ Sokol Terezín ASK Cítoliby A15:3 V: Skrbek Zdeněk
820. 11. 2021 16:00SK TTC Duchcov BSKST Sokol Trnovany A10:8
Pozdě hláš
V: Mareš Jan
816. 11. 2021 18:00TJ Krupka CTJ Smolnice A11:7 V: Brožek Miroslav
926. 11. 2021 18:00TJ Smolnice ATJ Sokol Bořislav A8:10 V:
927. 11. 2021 10:00SKST Sokol Trnovany ATJ Krupka C13:5 V: Mašek Petr
926. 11. 2021 18:00SK Cítoliby ASK TTC Duchcov B5:13 V: Mareš Jan
923. 11. 2021 18:00SK Dubí ATJ Sokol Terezín A5:13 V:
928. 11. 2021 10:00SKST Teplice CST Brozany A13:5 V: Štěpánek Ivan
926. 11. 2021 18:00Sokol Libochovice ATJ Lokomotiva Teplice A12:6 V: Turek Jaroslav
1004. 12. 2021 10:00TJ Sokol Bořislav ATJ Lokomotiva Teplice A  V:
1001. 12. 2021 18:00ST Brozany ASokol Libochovice A  V:
1002. 12. 2021 18:00TJ Sokol Terezín ASKST Teplice C  V:
1004. 12. 2021 16:00SK TTC Duchcov BSK Dubí A  V:
1030. 11. 2021 18:00TJ Krupka CSK Cítoliby A  V:
1003. 12. 2021 18:00TJ Smolnice ASKST Sokol Trnovany A  V:
1111. 12. 2021 10:00SKST Sokol Trnovany ATJ Sokol Bořislav A  V:
1110. 12. 2021 18:00SK Cítoliby ATJ Smolnice A  V:
1110. 12. 2021 18:00SK Dubí ATJ Krupka C  V:
1111. 12. 2021 10:00SKST Teplice CSK TTC Duchcov B  V:
1110. 12. 2021 18:00Sokol Libochovice ATJ Sokol Terezín A  V:
1109. 12. 2021 18:00TJ Lokomotiva Teplice AST Brozany A  V:
1222. 01. 2022 10:00TJ Sokol Bořislav AST Brozany A  V:
1220. 01. 2022 18:00TJ Lokomotiva Teplice ATJ Sokol Terezín A  V:
1221. 01. 2022 18:00Sokol Libochovice ASK TTC Duchcov B  V:
1222. 01. 2022 10:00SKST Teplice CTJ Krupka C  V:
1221. 01. 2022 18:00SK Dubí ATJ Smolnice A  V:
1221. 01. 2022 18:00SK Cítoliby ASKST Sokol Trnovany A  V:
1328. 01. 2022 18:00SK Cítoliby ATJ Sokol Bořislav A  V:
1329. 01. 2022 10:00SKST Sokol Trnovany ASK Dubí A  V:
1328. 01. 2022 18:00TJ Smolnice ASKST Teplice C  V:
1325. 01. 2022 18:00TJ Krupka CSokol Libochovice A  V:
1329. 01. 2022 16:00SK TTC Duchcov BTJ Lokomotiva Teplice A  V:
1327. 01. 2022 18:00TJ Sokol Terezín AST Brozany A  V:
1405. 02. 2022 10:00TJ Sokol Bořislav ATJ Sokol Terezín A  V:
1402. 02. 2022 18:00ST Brozany ASK TTC Duchcov B  V:
1403. 02. 2022 18:00TJ Lokomotiva Teplice ATJ Krupka C  V:
1404. 02. 2022 18:00Sokol Libochovice ATJ Smolnice A  V:
1405. 02. 2022 10:00SKST Teplice CSKST Sokol Trnovany A  V:
1404. 02. 2022 18:00SK Dubí ASK Cítoliby A  V:
1511. 02. 2022 18:00SK Dubí ATJ Sokol Bořislav A  V:
1511. 02. 2022 18:00SK Cítoliby ASKST Teplice C  V:
1512. 02. 2022 10:00SKST Sokol Trnovany ASokol Libochovice A  V:
1511. 02. 2022 18:00TJ Smolnice ATJ Lokomotiva Teplice A  V:
1508. 02. 2022 18:00TJ Krupka CST Brozany A  V:
1512. 02. 2022 16:00SK TTC Duchcov BTJ Sokol Terezín A
předehrát!
V:
1619. 02. 2022 10:00TJ Sokol Bořislav ASK TTC Duchcov B  V:
1617. 02. 2022 18:00TJ Sokol Terezín ATJ Krupka C  V:
1616. 02. 2022 18:00ST Brozany ATJ Smolnice A  V:
1617. 02. 2022 18:00TJ Lokomotiva Teplice ASKST Sokol Trnovany A  V:
1618. 02. 2022 18:00Sokol Libochovice ASK Cítoliby A  V:
1619. 02. 2022 10:00SKST Teplice CSK Dubí A  V:
1726. 02. 2022 10:00SKST Teplice CTJ Sokol Bořislav A  V:
1725. 02. 2022 18:00SK Dubí ASokol Libochovice A  V:
1725. 02. 2022 18:00SK Cítoliby ATJ Lokomotiva Teplice A  V:
1724. 09. 2021 18:30
Herna ST Brozany A
SKST Sokol Trnovany AST Brozany A11:7 V: Šild Vladimír
1725. 02. 2022 18:00TJ Smolnice ATJ Sokol Terezín A  V:
1722. 02. 2022 18:00TJ Krupka CSK TTC Duchcov B  V:
1805. 03. 2022 10:00TJ Sokol Bořislav ATJ Krupka C  V:
1805. 03. 2022 16:00SK TTC Duchcov BTJ Smolnice A  V:
1803. 03. 2022 18:00TJ Sokol Terezín ASKST Sokol Trnovany A  V:
1802. 03. 2022 18:00ST Brozany ASK Cítoliby A  V:
1803. 03. 2022 18:00TJ Lokomotiva Teplice ASK Dubí A  V:
1804. 03. 2022 18:00Sokol Libochovice ASKST Teplice C  V:
1911. 03. 2022 18:00Sokol Libochovice ATJ Sokol Bořislav A  V:
1912. 03. 2022 10:00SKST Teplice CTJ Lokomotiva Teplice A  V:
1911. 03. 2022 18:00SK Dubí AST Brozany A  V:
1911. 03. 2022 18:00SK Cítoliby ATJ Sokol Terezín A  V:
1912. 03. 2022 10:00SKST Sokol Trnovany ASK TTC Duchcov B  V:
1911. 03. 2022 18:00TJ Smolnice ATJ Krupka C  V:
2019. 03. 2022 10:00TJ Sokol Bořislav ATJ Smolnice A  V:
2015. 03. 2022 18:00TJ Krupka CSKST Sokol Trnovany A  V:
2019. 03. 2022 16:00SK TTC Duchcov BSK Cítoliby A  V:
2017. 03. 2022 18:00TJ Sokol Terezín ASK Dubí A  V:
2016. 03. 2022 18:00ST Brozany ASKST Teplice C  V:
2017. 03. 2022 18:00TJ Lokomotiva Teplice ASokol Libochovice A  V:
2124. 03. 2022 18:00TJ Lokomotiva Teplice ATJ Sokol Bořislav A  V:
2125. 03. 2022 18:00Sokol Libochovice AST Brozany A  V:
2126. 03. 2022 10:00SKST Teplice CTJ Sokol Terezín A  V:
2125. 03. 2022 18:00SK Dubí ASK TTC Duchcov B  V:
2125. 03. 2022 18:00SK Cítoliby ATJ Krupka C  V:
2126. 03. 2022 10:00SKST Sokol Trnovany ATJ Smolnice A  V:
2202. 04. 2022 10:00TJ Sokol Bořislav ASKST Sokol Trnovany A  V:
2201. 04. 2022 18:00TJ Smolnice ASK Cítoliby A  V:
2229. 03. 2022 18:00TJ Krupka CSK Dubí A  V:
2202. 04. 2022 16:00SK TTC Duchcov BSKST Teplice C  V:
2231. 03. 2022 18:00TJ Sokol Terezín ASokol Libochovice A  V:
2230. 03. 2022 18:00ST Brozany ATJ Lokomotiva Teplice A  V:
Krajský přebor II. tř. sk.C
101. 10. 2021 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BSK Štětí B13:5 V: Pavlík Petr
128. 09. 2021 17:00TJ Slavoj Krásné Březno BTTC Roudnice A12:6 V: Mašek Lubomír
101. 10. 2021 18:00SK Malá Veleň ATTC Litoměřice E15:3 V:
101. 10. 2021 18:00SKST Děčín CTJ Pikron A14:4 V:
127. 09. 2021 18:00KST Kalich Litoměřice ASK Štětí C9:9 V: Nedbal Václav
222. 09. 2021 18:00SK Štětí BSK Štětí C12:6 V: Novák Vladislav
207. 10. 2021 18:00TJ Pikron ATTC Roudnice B6:12 V: Brabec Vlastimil
208. 10. 2021 18:00TTC Litoměřice ESKST Děčín C6:12 V: Drbohlav Michal
208. 10. 2021 18:00TTC Roudnice ASK Malá Veleň A9:9 V: Hrádek Antonín
208. 10. 2021 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BTJ Slavoj Krásné Březno B12:6 V: Pavlík Petr
312. 10. 2021 17:00TJ Slavoj Krásné Březno BSK Štětí B10:8 V: Mašek Lubomír
315. 10. 2021 18:00SK Malá Veleň ASKP Sever Ústí nad Labem B10:8 V:
315. 10. 2021 18:00SKST Děčín CTTC Roudnice A3:15 V:
315. 10. 2021 18:00TTC Roudnice BTTC Litoměřice E9:9 V: Kozel Bohumil
311. 10. 2021 18:00KST Kalich Litoměřice ATJ Pikron A7:11 V: Nedbal Václav
421. 10. 2021 18:00TJ Pikron ASK Štětí C7:11 V: Brabec Vlastimil
422. 10. 2021 18:00TTC Litoměřice EKST Kalich Litoměřice A5:13 V: Drbohlav Michal
407. 09. 2021 18:00TTC Roudnice ATTC Roudnice B10:8 V: Hrádek Antonín
422. 10. 2021 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BSKST Děčín C8:10 V:
419. 10. 2021 17:00TJ Slavoj Krásné Březno BSK Malá Veleň A9:9 V: Mašek Lubomír
526. 10. 2021 18:00SK Malá Veleň ASK Štětí B7:11
Pozdě zad.
V:
529. 10. 2021 18:00SKST Děčín CTJ Slavoj Krásné Březno B10:8 V:
529. 10. 2021 18:00TTC Roudnice BSKP Sever Ústí nad Labem B10:8 V: Kozel Bohumil
525. 10. 2021 18:00KST Kalich Litoměřice ATTC Roudnice A6:12 V: Nedbal Václav
528. 10. 2021 18:00SK Štětí CTTC Litoměřice E7:11 V: Novák Vladislav
601. 11. 2021 18:00SK Štětí BTJ Pikron A15:3 V: Burda Petr
605. 11. 2021 18:00TTC Roudnice ASK Štětí C12:6 V: Hrádek Antonín
605. 11. 2021 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BKST Kalich Litoměřice A10:8 V: Pavlík Petr
602. 11. 2021 17:00TJ Slavoj Krásné Březno BTTC Roudnice B9:9 V:
605. 11. 2021 18:00SK Malá Veleň ASKST Děčín C12:6 V:
712. 11. 2021 18:00SKST Děčín CSK Štětí B14:4 V:
712. 11. 2021 18:00TTC Roudnice BSK Malá Veleň A7:11 V: Hrádek Antonín
708. 11. 2021 18:00KST Kalich Litoměřice ATJ Slavoj Krásné Březno B10:8 V: Nedbal Václav
711. 11. 2021 18:00SK Štětí CSKP Sever Ústí nad Labem B6:12 V: Novák Vladislav
711. 11. 2021 18:00TJ Pikron ATTC Litoměřice E2:16
Pozdě hláš
V: Brabec Vlastimil
815. 11. 2021 18:00SK Štětí BTTC Litoměřice E11:7 V: Burda Petr
819. 11. 2021 18:00TTC Roudnice ATJ Pikron A17:1 V: Hrádek Antonín
816. 11. 2021 17:00TJ Slavoj Krásné Březno BSK Štětí C10:8 V: Mašek Lubomír
819. 11. 2021 18:00SK Malá Veleň AKST Kalich Litoměřice A10:8 V:
819. 11. 2021 18:00SKST Děčín CTTC Roudnice B7:11 V:
926. 11. 2021 18:00TTC Roudnice BSK Štětí B12:6 V: Hrádek Antonín
922. 11. 2021 18:00KST Kalich Litoměřice ASKST Děčín C13:5 V: Nedbal Václav
925. 11. 2021 18:00SK Štětí CSK Malá Veleň A7:11 V: Burda Petr
925. 11. 2021 18:00TJ Pikron ASKP Sever Ústí nad Labem B5:13 V: Brabec Vlastimil
926. 11. 2021 18:00TTC Litoměřice ETTC Roudnice A4:14 V: Woznicki Patrik
1029. 11. 2021 18:00SK Štětí BTTC Roudnice A  V:
1003. 12. 2021 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BTTC Litoměřice E  V:
1030. 11. 2021 17:00TJ Slavoj Krásné Březno BTJ Pikron A  V:
1003. 12. 2021 18:00SKST Děčín CSK Štětí C  V:
1003. 12. 2021 18:00TTC Roudnice BKST Kalich Litoměřice A  V:
1106. 12. 2021 18:00KST Kalich Litoměřice ASK Štětí B  V:
1109. 12. 2021 18:00SK Štětí CTTC Roudnice B  V:
1109. 12. 2021 18:00TJ Pikron ASK Malá Veleň A  V:
1110. 12. 2021 18:00TTC Litoměřice ETJ Slavoj Krásné Březno B  V:
1110. 12. 2021 18:00TTC Roudnice ASKP Sever Ústí nad Labem B  V:
1217. 01. 2022 18:00SK Štětí BSKP Sever Ústí nad Labem B  V:
1221. 01. 2022 18:00TTC Roudnice ATJ Slavoj Krásné Březno B  V:
1221. 01. 2022 18:00TTC Litoměřice ESK Malá Veleň A  V:
1220. 01. 2022 18:00TJ Pikron ASKST Děčín C  V:
1220. 01. 2022 18:00SK Štětí CKST Kalich Litoměřice A  V:
1326. 09. 2021 16:00SK Štětí CSK Štětí B10:8 V: Novotný Petr
1328. 01. 2022 18:00TTC Roudnice BTJ Pikron A  V:
1328. 01. 2022 18:00SKST Děčín CTTC Litoměřice E  V:
1328. 01. 2022 18:00SK Malá Veleň ATTC Roudnice A  V:
1325. 01. 2022 17:00TJ Slavoj Krásné Březno BSKP Sever Ústí nad Labem B  V:
1431. 01. 2022 18:00SK Štětí BTJ Slavoj Krásné Březno B  V:
1404. 02. 2022 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BSK Malá Veleň A  V:
1404. 02. 2022 18:00TTC Roudnice ASKST Děčín C  V:
1404. 02. 2022 18:00TTC Litoměřice ETTC Roudnice B  V:
1403. 02. 2022 18:00TJ Pikron AKST Kalich Litoměřice A  V:
1510. 02. 2022 18:00SK Štětí CTJ Pikron A  V:
1507. 02. 2022 18:00KST Kalich Litoměřice ATTC Litoměřice E  V:
1514. 09. 2021 18:00TTC Roudnice BTTC Roudnice A10:8 V: Hrádek Antonín
1511. 02. 2022 18:00SKST Děčín CSKP Sever Ústí nad Labem B  V:
1511. 02. 2022 18:00SK Malá Veleň ATJ Slavoj Krásné Březno B  V:
1614. 02. 2022 18:00SK Štětí BSK Malá Veleň A  V:
1615. 02. 2022 17:00TJ Slavoj Krásné Březno BSKST Děčín C  V:
1618. 02. 2022 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BTTC Roudnice B  V:
1618. 02. 2022 18:00TTC Roudnice AKST Kalich Litoměřice A  V:
1618. 02. 2022 18:00TTC Litoměřice ESK Štětí C  V:
1724. 02. 2022 18:00TJ Pikron ASK Štětí B  V:
1724. 02. 2022 18:00SK Štětí CTTC Roudnice A  V:
1721. 02. 2022 18:00KST Kalich Litoměřice ASKP Sever Ústí nad Labem B  V:
1725. 02. 2022 18:00TTC Roudnice BTJ Slavoj Krásné Březno B  V:
1725. 02. 2022 18:00SKST Děčín CSK Malá Veleň A  V:
1828. 02. 2022 18:00SK Štětí BSKST Děčín C  V:
1804. 03. 2022 18:00SK Malá Veleň ATTC Roudnice B  V:
1801. 03. 2022 17:00TJ Slavoj Krásné Březno BKST Kalich Litoměřice A  V:
1804. 03. 2022 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BSK Štětí C  V:
1804. 03. 2022 18:00TTC Litoměřice ETJ Pikron A  V:
1911. 03. 2022 18:00TTC Litoměřice ESK Štětí B  V:
1910. 03. 2022 18:00TJ Pikron ATTC Roudnice A  V:
1910. 03. 2022 18:00SK Štětí CTJ Slavoj Krásné Březno B  V:
1907. 03. 2022 18:00KST Kalich Litoměřice ASK Malá Veleň A  V:
1911. 03. 2022 18:00TTC Roudnice BSKST Děčín C  V:
2014. 03. 2022 18:00SK Štětí BTTC Roudnice B  V:
2018. 03. 2022 18:00SKST Děčín CKST Kalich Litoměřice A  V:
2018. 03. 2022 18:00SK Malá Veleň ASK Štětí C  V:
2018. 03. 2022 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BTJ Pikron A  V:
2018. 03. 2022 18:00TTC Roudnice ATTC Litoměřice E  V:
2125. 03. 2022 18:00TTC Roudnice ASK Štětí B  V:
2125. 03. 2022 18:00TTC Litoměřice ESKP Sever Ústí nad Labem B  V:
2124. 03. 2022 18:00TJ Pikron ATJ Slavoj Krásné Březno B  V:
2124. 03. 2022 18:00SK Štětí CSKST Děčín C  V:
2121. 03. 2022 18:00KST Kalich Litoměřice ATTC Roudnice B  V:
2228. 03. 2022 18:00SK Štětí BKST Kalich Litoměřice A  V:
2201. 04. 2022 18:00TTC Roudnice BSK Štětí C  V:
2201. 04. 2022 18:00SK Malá Veleň ATJ Pikron A  V:
2229. 03. 2022 17:00TJ Slavoj Krásné Březno BTTC Litoměřice E  V:
2201. 04. 2022 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BTTC Roudnice A  V:
Český pohár - 1. stupeň
1/129. 08. 2021 10:00TTC Litvínov CKST Libědice A0:10 V: Fencl Radek
1/129. 08. 2021 10:00ST Kopisty ATTC Litvínov B2:8 V: Opolský František
1/129. 08. 2021 14:00KST Libědice BSK TTC Duchcov A0:10 V:
1/129. 08. 2021 10:00TJ Krupka ATJ Sokol Terezín B10:0 V: Brožek Miroslav
1/129. 08. 2021 10:00SK TTC Duchcov BSK Štětí B2:8 V:
1/129. 08. 2021 10:00TJ Sokol Terezín ABaník Březenecká B4:6 V: Skrbek Zdeněk
1/129. 08. 2021 10:00TJ VTŽ Chomutov ATTC Litvínov A5:5 V: Starý Ladislav
2/105. 09. 2021 10:00
Libědice
KST Libědice ABaník Březenecká A2:8 V:
2/105. 09. 2021 17:00
Litvínov
TTC Litvínov BSK TTC Duchcov A0:10 V: Čejka Vratislav
2/105. 09. 2021 10:00
Štětí
SK Štětí BTJ Krupka A4:6 V: Burda Petr
2/102. 09. 2021 18:00
Březenecká
Baník Březenecká BTTC Litvínov A9:1 V: Sučík Jan
3/112. 09. 2021 17:00
Duchcov
SK TTC Duchcov ABaník Březenecká A2:8 V: Janečka Josef
3/109. 09. 2021 18:00
Březenecká
Baník Březenecká BTJ Krupka A4:6 V: Sučík Jan
4/115. 09. 2021 18:00
Krupka
TJ Krupka ABaník Březenecká A6:4 V:

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy