Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální soutěž 2.třídy
102. 10. 2020 18:00Stolní tenis Dobřichov ATJ Sokol Starý Kolín B8:10
102. 10. 2020 18:00TJ Klučov CTJ Sokol Velký Osek C5:13
102. 10. 2020 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy BTJ Sokol Velim B11:7
130. 09. 2020 19:00Sokol Zásmuky BStolní tenis Kolín B11:7
130. 09. 2020 18:30ST BýchoryViktoria Radim "A"10:8
208. 10. 2020 18:30Stolní tenis Kolín BST Býchory8:10
209. 10. 2020 19:00TJ Sokol Velim BSokol Zásmuky B14:4
205. 10. 2020 18:30TJ Sokol Velký Osek CTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B14:4
214. 10. 2020 18:30TJ Sokol Starý Kolín BTJ Klučov C
Odloženo
209. 10. 2020 18:00KST Týnec nad Labem BStolní tenis Dobřichov A7:11
316. 10. 2020 18:00TJ Klučov CKST Týnec nad Labem B
Odloženo
316. 10. 2020 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy BTJ Sokol Starý Kolín B
Odloženo
314. 10. 2020 19:00Sokol Zásmuky BTJ Sokol Velký Osek C
Odloženo
314. 10. 2020 18:30ST BýchoryTJ Sokol Velim B
Odloženo
312. 10. 2020 18:30Viktoria Radim "A"Stolní tenis Kolín B
Odloženo
423. 10. 2020 19:00TJ Sokol Velim BViktoria Radim "A"
Odloženo
419. 10. 2020 18:30TJ Sokol Velký Osek CST Býchory
Odloženo
421. 10. 2020 18:30TJ Sokol Starý Kolín BSokol Zásmuky B
Odloženo
423. 10. 2020 18:00KST Týnec nad Labem BTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B
Odloženo
423. 10. 2020 18:00Stolní tenis Dobřichov ATJ Klučov C
Odloženo
530. 10. 2020 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy BStolní tenis Dobřichov A 
528. 10. 2020 19:00Sokol Zásmuky BKST Týnec nad Labem B 
528. 10. 2020 18:30ST BýchoryTJ Sokol Starý Kolín B 
526. 10. 2020 18:30Viktoria Radim "A"TJ Sokol Velký Osek C 
529. 10. 2020 18:30Stolní tenis Kolín BTJ Sokol Velim B 
602. 11. 2020 18:30TJ Sokol Velký Osek CStolní tenis Kolín B 
604. 11. 2020 18:30TJ Sokol Starý Kolín BViktoria Radim "A" 
606. 11. 2020 18:00KST Týnec nad Labem BST Býchory 
606. 11. 2020 18:00Stolní tenis Dobřichov ASokol Zásmuky B 
606. 11. 2020 18:00TJ Klučov CTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B 
711. 11. 2020 19:00Sokol Zásmuky BTJ Klučov C 
711. 11. 2020 18:30ST BýchoryStolní tenis Dobřichov A 
709. 11. 2020 18:30Viktoria Radim "A"KST Týnec nad Labem B 
712. 11. 2020 18:30Stolní tenis Kolín BTJ Sokol Starý Kolín B 
713. 11. 2020 19:00TJ Sokol Velim BTJ Sokol Velký Osek C 
818. 11. 2020 18:30TJ Sokol Starý Kolín BTJ Sokol Velim B 
820. 11. 2020 18:00KST Týnec nad Labem BStolní tenis Kolín B 
820. 11. 2020 18:00Stolní tenis Dobřichov AViktoria Radim "A" 
820. 11. 2020 18:00TJ Klučov CST Býchory 
820. 11. 2020 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy BSokol Zásmuky B 
925. 11. 2020 18:30ST BýchoryTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B 
923. 11. 2020 18:30Viktoria Radim "A"TJ Klučov C 
926. 11. 2020 18:30Stolní tenis Kolín BStolní tenis Dobřichov A 
927. 11. 2020 19:00TJ Sokol Velim BKST Týnec nad Labem B 
923. 11. 2020 18:30TJ Sokol Velký Osek CTJ Sokol Starý Kolín B 
1004. 12. 2020 18:00KST Týnec nad Labem BTJ Sokol Velký Osek C 
1004. 12. 2020 18:00Stolní tenis Dobřichov ATJ Sokol Velim B 
1004. 12. 2020 18:00TJ Klučov CStolní tenis Kolín B 
1004. 12. 2020 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy BViktoria Radim "A" 
1002. 12. 2020 19:00Sokol Zásmuky BST Býchory 
1107. 12. 2020 18:30Viktoria Radim "A"Sokol Zásmuky B 
1110. 12. 2020 18:30Stolní tenis Kolín BTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B 
1111. 12. 2020 19:00TJ Sokol Velim BTJ Klučov C 
1107. 12. 2020 18:30TJ Sokol Velký Osek CStolní tenis Dobřichov A 
1109. 12. 2020 18:30TJ Sokol Starý Kolín BKST Týnec nad Labem B 
1206. 01. 2021 18:30TJ Sokol Starý Kolín BStolní tenis Dobřichov A 
1204. 01. 2021 18:30TJ Sokol Velký Osek CTJ Klučov C 
1208. 01. 2021 19:00TJ Sokol Velim BTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B 
1207. 01. 2021 18:30Stolní tenis Kolín BSokol Zásmuky B 
1204. 01. 2021 18:30Viktoria Radim "A"ST Býchory 
1313. 01. 2021 18:30ST BýchoryStolní tenis Kolín B 
1313. 01. 2021 19:00Sokol Zásmuky BTJ Sokol Velim B 
1315. 01. 2021 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy BTJ Sokol Velký Osek C 
1315. 01. 2021 18:00TJ Klučov CTJ Sokol Starý Kolín B 
1315. 01. 2021 18:00Stolní tenis Dobřichov AKST Týnec nad Labem B 
1422. 01. 2021 18:00KST Týnec nad Labem BTJ Klučov C 
1420. 01. 2021 18:30TJ Sokol Starý Kolín BTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B 
1418. 01. 2021 18:30TJ Sokol Velký Osek CSokol Zásmuky B 
1422. 01. 2021 19:00TJ Sokol Velim BST Býchory 
1421. 01. 2021 18:30Stolní tenis Kolín BViktoria Radim "A" 
1525. 01. 2021 18:30Viktoria Radim "A"TJ Sokol Velim B 
1527. 01. 2021 18:30ST BýchoryTJ Sokol Velký Osek C 
1527. 01. 2021 19:00Sokol Zásmuky BTJ Sokol Starý Kolín B 
1529. 01. 2021 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy BKST Týnec nad Labem B 
1529. 01. 2021 18:00TJ Klučov CStolní tenis Dobřichov A 
1605. 02. 2021 18:00Stolní tenis Dobřichov ATJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B 
1605. 02. 2021 18:00KST Týnec nad Labem BSokol Zásmuky B 
1603. 02. 2021 18:30TJ Sokol Starý Kolín BST Býchory 
1601. 02. 2021 18:30TJ Sokol Velký Osek CViktoria Radim "A" 
1605. 02. 2021 19:00TJ Sokol Velim BStolní tenis Kolín B 
1711. 02. 2021 18:30Stolní tenis Kolín BTJ Sokol Velký Osek C 
1708. 02. 2021 18:30Viktoria Radim "A"TJ Sokol Starý Kolín B 
1710. 02. 2021 18:30ST BýchoryKST Týnec nad Labem B 
1710. 02. 2021 19:00Sokol Zásmuky BStolní tenis Dobřichov A 
1712. 02. 2021 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy BTJ Klučov C 
1819. 02. 2021 18:00TJ Klučov CSokol Zásmuky B 
1819. 02. 2021 18:00Stolní tenis Dobřichov AST Býchory 
1819. 02. 2021 18:00KST Týnec nad Labem BViktoria Radim "A" 
1817. 02. 2021 18:30TJ Sokol Starý Kolín BStolní tenis Kolín B 
1815. 02. 2021 18:30TJ Sokol Velký Osek CTJ Sokol Velim B 
1926. 02. 2021 19:00TJ Sokol Velim BTJ Sokol Starý Kolín B 
1925. 02. 2021 18:30Stolní tenis Kolín BKST Týnec nad Labem B 
1922. 02. 2021 18:30Viktoria Radim "A"Stolní tenis Dobřichov A 
1924. 02. 2021 18:30ST BýchoryTJ Klučov C 
1924. 02. 2021 19:00Sokol Zásmuky BTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B 
2005. 03. 2021 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy BST Býchory 
2005. 03. 2021 18:00TJ Klučov CViktoria Radim "A" 
2005. 03. 2021 18:00Stolní tenis Dobřichov AStolní tenis Kolín B 
2005. 03. 2021 18:00KST Týnec nad Labem BTJ Sokol Velim B 
2003. 03. 2021 18:30TJ Sokol Starý Kolín BTJ Sokol Velký Osek C 
2108. 03. 2021 18:30TJ Sokol Velký Osek CKST Týnec nad Labem B
2112. 03. 2021 19:00TJ Sokol Velim BStolní tenis Dobřichov A
2111. 03. 2021 18:30Stolní tenis Kolín BTJ Klučov C
2108. 03. 2021 18:30Viktoria Radim "A"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B
2110. 03. 2021 18:30ST BýchorySokol Zásmuky B
2217. 03. 2021 19:00Sokol Zásmuky BViktoria Radim "A"
2219. 03. 2021 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy BStolní tenis Kolín B
2219. 03. 2021 18:00TJ Klučov CTJ Sokol Velim B
2219. 03. 2021 18:00Stolní tenis Dobřichov ATJ Sokol Velký Osek C
2219. 03. 2021 18:00KST Týnec nad Labem BTJ Sokol Starý Kolín B

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy