Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní soutěž 3. třídy
111. 10. 2020 09:30TJ MĚSTO ZBIROH CTJ Sokol Osek u Rokycan D6:12
111. 10. 2020 09:30TJ Sokol Radnice BTJ Sokol Hůrky B8:10
111. 10. 2020 09:30TJ SPARTAK STRAŠICE DSK Mostiště 2003 B7:11
110. 10. 2020 16:00TJ Sokol Skomelno DTJ Sokol Skomelno E18:0
218. 10. 2020 09:30TJ SPARTAK STRAŠICE DTJ Sokol Skomelno D
218. 10. 2020 09:30SK Mostiště 2003 BTJ Sokol Hůrky B
218. 10. 2020 09:30TJ Sokol Radnice BTJ Sokol Osek u Rokycan D
218. 10. 2020 14:00TJ Sokol Holoubkov CTJ MĚSTO ZBIROH C
325. 10. 2020 09:30TJ Sokol Radnice BTJ Sokol Holoubkov C
325. 10. 2020 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan DSK Mostiště 2003 B
324. 10. 2020 16:00TJ Sokol Skomelno DTJ Sokol Hůrky B
324. 10. 2020 16:00TJ Sokol Skomelno ETJ SPARTAK STRAŠICE D
401. 11. 2020 09:30TJ Sokol Hůrky BTJ Sokol Skomelno E
401. 11. 2020 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan DTJ Sokol Skomelno D
401. 11. 2020 14:00TJ Sokol Holoubkov CSK Mostiště 2003 B
401. 11. 2020 09:30TJ Sokol Radnice BTJ MĚSTO ZBIROH C
508. 11. 2020 09:30TJ MĚSTO ZBIROH CSK Mostiště 2003 B
507. 11. 2020 16:00TJ Sokol Skomelno DTJ Sokol Holoubkov C
507. 11. 2020 16:00TJ Sokol Skomelno ETJ Sokol Osek u Rokycan D
508. 11. 2020 09:30TJ SPARTAK STRAŠICE DTJ Sokol Hůrky B
615. 11. 2020 09:30TJ SPARTAK STRAŠICE DTJ Sokol Osek u Rokycan D
615. 11. 2020 14:00TJ Sokol Holoubkov CTJ Sokol Skomelno E
615. 11. 2020 09:30TJ MĚSTO ZBIROH CTJ Sokol Skomelno D
615. 11. 2020 09:30TJ Sokol Radnice BSK Mostiště 2003 B
728. 11. 2020 16:00TJ Sokol Skomelno DTJ Sokol Radnice B
729. 11. 2020 09:30TJ MĚSTO ZBIROH CTJ Sokol Skomelno E
729. 11. 2020 09:30TJ SPARTAK STRAŠICE DTJ Sokol Holoubkov C
729. 11. 2020 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan DTJ Sokol Hůrky B
806. 12. 2020 14:00TJ Sokol Holoubkov CTJ Sokol Hůrky B
806. 12. 2020 09:30TJ MĚSTO ZBIROH CTJ SPARTAK STRAŠICE D
806. 12. 2020 09:30TJ Sokol Radnice BTJ Sokol Skomelno E
806. 12. 2020 09:30SK Mostiště 2003 BTJ Sokol Skomelno D
912. 12. 2020 16:00TJ Sokol Skomelno ESK Mostiště 2003 B
913. 12. 2020 09:30TJ SPARTAK STRAŠICE DTJ Sokol Radnice B
913. 12. 2020 09:30TJ Sokol Hůrky BTJ MĚSTO ZBIROH C
913. 12. 2020 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan DTJ Sokol Holoubkov C
1010. 01. 2021 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan DTJ MĚSTO ZBIROH C
1010. 01. 2021 09:30TJ Sokol Hůrky BTJ Sokol Radnice B
1010. 01. 2021 09:30SK Mostiště 2003 BTJ SPARTAK STRAŠICE D
1009. 01. 2021 16:00TJ Sokol Skomelno ETJ Sokol Skomelno D
1116. 01. 2021 16:00TJ Sokol Skomelno DTJ SPARTAK STRAŠICE D
1117. 01. 2021 09:30TJ Sokol Hůrky BSK Mostiště 2003 B
1117. 01. 2021 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan DTJ Sokol Radnice B
1117. 01. 2021 09:30TJ MĚSTO ZBIROH CTJ Sokol Holoubkov C
1224. 01. 2021 14:00TJ Sokol Holoubkov CTJ Sokol Radnice B
1224. 01. 2021 09:30SK Mostiště 2003 BTJ Sokol Osek u Rokycan D
1224. 01. 2021 09:30TJ Sokol Hůrky BTJ Sokol Skomelno D
1224. 01. 2021 09:30TJ SPARTAK STRAŠICE DTJ Sokol Skomelno E
1330. 01. 2021 16:00TJ Sokol Skomelno ETJ Sokol Hůrky B
1330. 01. 2021 16:00TJ Sokol Skomelno DTJ Sokol Osek u Rokycan D
1331. 01. 2021 09:30SK Mostiště 2003 BTJ Sokol Holoubkov C
1331. 01. 2021 09:30TJ MĚSTO ZBIROH CTJ Sokol Radnice B
1407. 02. 2021 09:30SK Mostiště 2003 BTJ MĚSTO ZBIROH C
1407. 02. 2021 14:00TJ Sokol Holoubkov CTJ Sokol Skomelno D
1407. 02. 2021 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan DTJ Sokol Skomelno E
1407. 02. 2021 09:30TJ Sokol Hůrky BTJ SPARTAK STRAŠICE D
1514. 02. 2021 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan DTJ SPARTAK STRAŠICE D
1513. 02. 2021 16:00TJ Sokol Skomelno ETJ Sokol Holoubkov C
1513. 02. 2021 16:00TJ Sokol Skomelno DTJ MĚSTO ZBIROH C
1514. 02. 2021 09:30SK Mostiště 2003 BTJ Sokol Radnice B
1621. 02. 2021 09:30TJ Sokol Radnice BTJ Sokol Skomelno D
1620. 02. 2021 16:00TJ Sokol Skomelno ETJ MĚSTO ZBIROH C
1621. 02. 2021 14:00TJ Sokol Holoubkov CTJ SPARTAK STRAŠICE D
1621. 02. 2021 09:30TJ Sokol Hůrky BTJ Sokol Osek u Rokycan D
1728. 02. 2021 09:30TJ Sokol Hůrky BTJ Sokol Holoubkov C
1728. 02. 2021 09:30TJ SPARTAK STRAŠICE DTJ MĚSTO ZBIROH C
1727. 02. 2021 16:00TJ Sokol Skomelno ETJ Sokol Radnice B
1727. 02. 2021 16:00TJ Sokol Skomelno DSK Mostiště 2003 B
1807. 03. 2021 09:30SK Mostiště 2003 BTJ Sokol Skomelno E
1807. 03. 2021 09:30TJ Sokol Radnice BTJ SPARTAK STRAŠICE D
1807. 03. 2021 09:30TJ MĚSTO ZBIROH CTJ Sokol Hůrky B
1807. 03. 2021 14:00TJ Sokol Holoubkov CTJ Sokol Osek u Rokycan D

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy