Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize mužů
109. 10. 2021 09:00DTJ Hradec Králové CJiskra Nový Bydžov A10:4
109. 10. 2021 09:00Tatran Hostinné CTJ Nová Paka A9:9
129. 09. 2021 18:00
TJ Jičín
TJ JičínSokol Stará Paka A6:10
109. 10. 2021 09:00Baník VamberkTTC Kostelec nad Orlicí A10:5
109. 10. 2021 09:00Sokol PP Hradec Králové 2 DTJ Dvůr Králové nad Labem A10:2
109. 10. 2021 09:00Sokol ValdiceJiskra Jaroměř A 
128. 09. 2021 18:00TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší ATJ Slovan Broumov A3:10
226. 09. 2021 09:00Tatran Hostinné CTJ Slovan Broumov A5:10
225. 09. 2021 09:00TJ Nová Paka ATJ Baník Rtyně v Podkrkonoší A10:2
225. 09. 2021 09:00Sokol Stará Paka ASokol Valdice 
225. 09. 2021 09:00TJ JičínJiskra Jaroměř A8:10
225. 09. 2021 09:00Baník VamberkSokol PP Hradec Králové 2 D3:10
225. 09. 2021 09:00TTC Kostelec nad Orlicí ATJ Dvůr Králové nad Labem A9:9
323. 09. 2021 18:00Tatran Hostinné CTJ Baník Rtyně v Podkrkonoší A10:4
325. 09. 2021 14:00TJ Nová Paka ATJ Slovan Broumov A6:10
328. 09. 2021 18:00
Jiskra Jaroměř
Sokol Stará Paka AJiskra Jaroměř A5:10
325. 09. 2021 14:00TJ JičínSokol Valdice 
325. 09. 2021 14:00Baník VamberkTJ Dvůr Králové nad Labem A4:10
325. 09. 2021 14:00TTC Kostelec nad Orlicí ASokol PP Hradec Králové 2 D6:10
402. 10. 2021 09:00Sokol ValdiceBaník Vamberk 
402. 10. 2021 09:00Jiskra Jaroměř ATTC Kostelec nad Orlicí A10:2
402. 10. 2021 09:00TJ Slovan Broumov ASokol Stará Paka A10:7
402. 10. 2021 09:00TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší ATJ Jičín5:10
402. 10. 2021 09:00DTJ Hradec Králové CTatran Hostinné C7:10
402. 10. 2021 09:00Jiskra Nový Bydžov ATJ Nová Paka A6:10
502. 10. 2021 14:00Sokol ValdiceTTC Kostelec nad Orlicí A 
502. 10. 2021 14:00Jiskra Jaroměř ABaník Vamberk10:0
502. 10. 2021 14:00TJ Slovan Broumov ATJ Jičín10:5
502. 10. 2021 14:00TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší ASokol Stará Paka A3:10
502. 10. 2021 13:00DTJ Hradec Králové CTJ Nová Paka A6:10
502. 10. 2021 14:00Jiskra Nový Bydžov ATatran Hostinné C5:10
616. 10. 2021 09:00Sokol Stará Paka ADTJ Hradec Králové C6:10
616. 10. 2021 09:00TJ JičínJiskra Nový Bydžov A10:7
616. 10. 2021 09:00Baník VamberkTJ Slovan Broumov A5:10
616. 10. 2021 09:00TTC Kostelec nad Orlicí ATJ Baník Rtyně v Podkrkonoší A10:1
616. 10. 2021 09:00Sokol PP Hradec Králové 2 DSokol Valdice 
616. 10. 2021 09:00TJ Dvůr Králové nad Labem AJiskra Jaroměř A9:9
716. 10. 2021 14:00Sokol Stará Paka AJiskra Nový Bydžov A8:10
716. 10. 2021 14:00TJ JičínDTJ Hradec Králové C7:10
713. 10. 2021 16:00Baník VamberkTJ Baník Rtyně v Podkrkonoší A9:9
716. 10. 2021 13:30TTC Kostelec nad Orlicí ATJ Slovan Broumov A5:10
716. 10. 2021 14:00Sokol PP Hradec Králové 2 DJiskra Jaroměř A1:10
716. 10. 2021 14:00TJ Dvůr Králové nad Labem ASokol Valdice 
830. 10. 2021 09:00TJ Slovan Broumov ASokol PP Hradec Králové 2 D9:9
830. 10. 2021 09:00TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší ATJ Dvůr Králové nad Labem A5:10
830. 10. 2021 09:00DTJ Hradec Králové CBaník Vamberk10:3
830. 10. 2021 09:00Jiskra Nový Bydžov ATTC Kostelec nad Orlicí A10:3
804. 11. 2021 18:00Tatran Hostinné CSokol Stará Paka A7:10
806. 11. 2021 09:00TJ Nová Paka ATJ Jičín10:4
930. 10. 2021 14:00TJ Slovan Broumov ATJ Dvůr Králové nad Labem A9:9
930. 10. 2021 14:00TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší ASokol PP Hradec Králové 2 D5:10
930. 10. 2021 13:00DTJ Hradec Králové CTTC Kostelec nad Orlicí A10:4
930. 10. 2021 14:00Jiskra Nový Bydžov ABaník Vamberk10:8
906. 11. 2021 14:00Tatran Hostinné CTJ Jičín10:5
906. 11. 2021 14:00TJ Nová Paka ASokol Stará Paka A10:4
1013. 11. 2021 09:00Baník VamberkTatran Hostinné C10:3
1013. 11. 2021 09:00TTC Kostelec nad Orlicí ATJ Nová Paka A4:10
1013. 11. 2021 09:00Sokol PP Hradec Králové 2 DDTJ Hradec Králové C10:6
1013. 11. 2021 09:00TJ Dvůr Králové nad Labem AJiskra Nový Bydžov A7:10
1013. 11. 2021 09:00Sokol ValdiceTJ Slovan Broumov A 
1013. 11. 2021 09:00Jiskra Jaroměř ATJ Baník Rtyně v Podkrkonoší A10:6
1113. 11. 2021 14:00Baník VamberkTJ Nová Paka A6:10
1113. 11. 2021 13:30TTC Kostelec nad Orlicí ATatran Hostinné C10:1
1113. 11. 2021 14:00Sokol PP Hradec Králové 2 DJiskra Nový Bydžov A10:4
1113. 11. 2021 14:00TJ Dvůr Králové nad Labem ADTJ Hradec Králové C10:2
1113. 11. 2021 14:00Sokol ValdiceTJ Baník Rtyně v Podkrkonoší A 
1113. 11. 2021 14:00Jiskra Jaroměř ATJ Slovan Broumov A10:6
1227. 11. 2021 09:00DTJ Hradec Králové CSokol Valdice 
1227. 11. 2021 09:00Jiskra Nový Bydžov AJiskra Jaroměř A3:10
1220. 11. 2021 09:00Tatran Hostinné CSokol PP Hradec Králové 2 D6:10
1220. 11. 2021 09:00TJ Nová Paka ATJ Dvůr Králové nad Labem A10:3
1227. 11. 2021 09:00Sokol Stará Paka ABaník Vamberk10:2
1227. 11. 2021 09:00TJ JičínTTC Kostelec nad Orlicí A10:1
1327. 11. 2021 14:00
Jiskra Jaroměř
DTJ Hradec Králové CJiskra Jaroměř A7:10
1327. 11. 2021 14:00Jiskra Nový Bydžov ASokol Valdice 
1320. 11. 2021 14:00Tatran Hostinné CTJ Dvůr Králové nad Labem A7:10
1320. 11. 2021 14:00TJ Nová Paka ASokol PP Hradec Králové 2 D3:10
1327. 11. 2021 13:00Sokol Stará Paka ATTC Kostelec nad Orlicí A10:3
1327. 11. 2021 14:00TJ JičínBaník Vamberk10:5
1411. 12. 2021 09:00Sokol PP Hradec Králové 2 DSokol Stará Paka A10:3
1411. 12. 2021 09:00TJ Dvůr Králové nad Labem ATJ Jičín10:8
1411. 12. 2021 09:00Sokol ValdiceTatran Hostinné C 
1411. 12. 2021 09:00Jiskra Jaroměř ATJ Nová Paka A10:2
1411. 12. 2021 09:00TJ Slovan Broumov ADTJ Hradec Králové C10:2
1411. 12. 2021 09:00TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší AJiskra Nový Bydžov A9:9
1511. 12. 2021 14:00Sokol PP Hradec Králové 2 DTJ Jičín10:2
1511. 12. 2021 14:00TJ Dvůr Králové nad Labem ASokol Stará Paka A10:2
1511. 12. 2021 14:00Sokol ValdiceTJ Nová Paka A 
1511. 12. 2021 14:00Jiskra Jaroměř ATatran Hostinné C10:0wo
1511. 12. 2021 14:00TJ Slovan Broumov AJiskra Nový Bydžov A10:5
1511. 12. 2021 14:00TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší ADTJ Hradec Králové C4:10
1626. 02. 2022 09:00Jiskra Nový Bydžov ADTJ Hradec Králové C10:5
1626. 02. 2022 09:00TJ Nová Paka ATatran Hostinné C9:9
1626. 02. 2022 09:00Sokol Stará Paka ATJ Jičín10:3
1626. 02. 2022 09:00TTC Kostelec nad Orlicí ABaník Vamberk10:2
1626. 02. 2022 09:00TJ Dvůr Králové nad Labem ASokol PP Hradec Králové 2 D4:10
1626. 02. 2022 09:00Jiskra Jaroměř ASokol Valdice 
1608. 03. 2022 18:00TJ Slovan Broumov ATJ Baník Rtyně v Podkrkonoší A9:9
1718. 12. 2021 09:00TJ Slovan Broumov ATatran Hostinné C10:7
1718. 12. 2021 09:00TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší ATJ Nová Paka A3:10
1718. 12. 2021 09:00Sokol ValdiceSokol Stará Paka A 
1716. 12. 2021 18:00Jiskra Jaroměř ATJ Jičín10:0
1718. 12. 2021 09:00Sokol PP Hradec Králové 2 DBaník Vamberk10:2
1718. 12. 2021 09:00TJ Dvůr Králové nad Labem ATTC Kostelec nad Orlicí A10:3
1816. 12. 2021 17:30TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší ATatran Hostinné C10:7
1818. 12. 2021 14:00TJ Slovan Broumov ATJ Nová Paka A10:2
1818. 12. 2021 14:00Jiskra Jaroměř ASokol Stará Paka A10:0wo
1818. 12. 2021 14:00Sokol ValdiceTJ Jičín 
1818. 12. 2021 14:00TJ Dvůr Králové nad Labem ABaník Vamberk10:2
1818. 12. 2021 13:30Sokol PP Hradec Králové 2 DTTC Kostelec nad Orlicí A10:0
1908. 01. 2022 09:00Baník VamberkSokol Valdice 
1908. 01. 2022 09:00TTC Kostelec nad Orlicí AJiskra Jaroměř A2:10
1908. 01. 2022 09:00Sokol Stará Paka ATJ Slovan Broumov A10:8
1908. 01. 2022 09:00TJ JičínTJ Baník Rtyně v Podkrkonoší A10:2
1906. 01. 2022 17:30Tatran Hostinné CDTJ Hradec Králové C6:10
1908. 01. 2022 09:00TJ Nová Paka AJiskra Nový Bydžov A9:9
2008. 01. 2022 14:00TTC Kostelec nad Orlicí ASokol Valdice 
2008. 01. 2022 14:00
herna TTC Kostelec nad Orlic9
Baník VamberkJiskra Jaroměř A6:10
2008. 01. 2022 14:00TJ JičínTJ Slovan Broumov A7:10
2008. 01. 2022 14:00Sokol Stará Paka ATJ Baník Rtyně v Podkrkonoší A9:9
2008. 01. 2022 14:00TJ Nová Paka ADTJ Hradec Králové C6:10
2005. 01. 2022 18:00
herna Nový Bydžov
Tatran Hostinné CJiskra Nový Bydžov A8:10
2105. 02. 2022 09:00DTJ Hradec Králové CSokol Stará Paka A10:6
2105. 02. 2022 09:00Jiskra Nový Bydžov ATJ Jičín9:9
2129. 01. 2022 09:00TJ Slovan Broumov ABaník Vamberk10:7
2129. 01. 2022 09:00TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší ATTC Kostelec nad Orlicí A10:7
2129. 01. 2022 09:00Sokol ValdiceSokol PP Hradec Králové 2 D 
2129. 01. 2022 09:00Jiskra Jaroměř ATJ Dvůr Králové nad Labem A10:1
2205. 02. 2022 14:00Jiskra Nový Bydžov ASokol Stará Paka A3:10
2205. 02. 2022 14:00DTJ Hradec Králové CTJ Jičín10:0
2229. 01. 2022 14:00TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší ABaník Vamberk10:8
2229. 01. 2022 14:00TJ Slovan Broumov ATTC Kostelec nad Orlicí A10:3
2229. 01. 2022 14:00Jiskra Jaroměř ASokol PP Hradec Králové 2 D10:1
2229. 01. 2022 14:00Sokol ValdiceTJ Dvůr Králové nad Labem A 
2312. 02. 2022 09:00Sokol PP Hradec Králové 2 DTJ Slovan Broumov A10:6
2312. 02. 2022 09:00TJ Dvůr Králové nad Labem ATJ Baník Rtyně v Podkrkonoší A10:1
2319. 02. 2022 09:00Baník VamberkDTJ Hradec Králové C1:10
2319. 02. 2022 09:00TTC Kostelec nad Orlicí AJiskra Nový Bydžov A10:7
2310. 02. 2022 18:00
herna Hostinné
Sokol Stará Paka ATatran Hostinné C6:10
2312. 02. 2022 09:00TJ JičínTJ Nová Paka A10:2
2412. 02. 2022 14:00TJ Dvůr Králové nad Labem ATJ Slovan Broumov A6:10
2410. 02. 2022 17:30Sokol PP Hradec Králové 2 DTJ Baník Rtyně v Podkrkonoší A9:9
2419. 02. 2022 14:00TTC Kostelec nad Orlicí ADTJ Hradec Králové C4:10
2419. 02. 2022 14:00Baník VamberkJiskra Nový Bydžov A10:5
2412. 02. 2022 14:00TJ JičínTatran Hostinné C10:3
2412. 02. 2022 14:00Sokol Stará Paka ATJ Nová Paka A9:9
2505. 02. 2022 09:00Tatran Hostinné CBaník Vamberk10:1
2505. 02. 2022 09:00TJ Nová Paka ATTC Kostelec nad Orlicí A10:5
2505. 03. 2022 09:00DTJ Hradec Králové CSokol PP Hradec Králové 2 D5:10
2505. 03. 2022 09:00Jiskra Nový Bydžov ATJ Dvůr Králové nad Labem A10:7
2505. 03. 2022 09:00TJ Slovan Broumov ASokol Valdice 
2505. 03. 2022 09:00TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší AJiskra Jaroměř A3:10
2605. 02. 2022 14:00TJ Nová Paka ABaník Vamberk10:0
2605. 02. 2022 14:00Tatran Hostinné CTTC Kostelec nad Orlicí A10:1
2605. 03. 2022 14:00Jiskra Nový Bydžov ASokol PP Hradec Králové 2 D9:9
2605. 03. 2022 14:00DTJ Hradec Králové CTJ Dvůr Králové nad Labem A10:2
2605. 03. 2022 14:00TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší ASokol Valdice 
2605. 03. 2022 14:00TJ Slovan Broumov AJiskra Jaroměř A10:6
2702. 04. 2022 09:00Sokol ValdiceDTJ Hradec Králové C 
2702. 04. 2022 09:00Jiskra Jaroměř AJiskra Nový Bydžov A10:2
2702. 04. 2022 09:00Sokol PP Hradec Králové 2 DTatran Hostinné C10:3
2712. 03. 2022 09:00TJ Dvůr Králové nad Labem ATJ Nová Paka A10:4
2702. 04. 2022 09:00Baník VamberkSokol Stará Paka A10:3
2702. 04. 2022 09:00TTC Kostelec nad Orlicí ATJ Jičín10:5
2802. 04. 2022 14:00Jiskra Jaroměř ADTJ Hradec Králové C10:4
2802. 04. 2022 14:00Sokol ValdiceJiskra Nový Bydžov A 
2802. 04. 2022 14:00TJ Dvůr Králové nad Labem ATatran Hostinné C10:0
2802. 04. 2022 14:00Sokol PP Hradec Králové 2 DTJ Nová Paka A10:4
2802. 04. 2022 13:00TTC Kostelec nad Orlicí ASokol Stará Paka A10:2
2802. 04. 2022 14:00Baník VamberkTJ Jičín8:10
2919. 03. 2022 09:00Sokol Stará Paka ASokol PP Hradec Králové 2 D0:10
2919. 03. 2022 09:00TJ JičínTJ Dvůr Králové nad Labem A10:4
2919. 03. 2022 09:00Tatran Hostinné CSokol Valdice 
2919. 03. 2022 09:00TJ Nová Paka AJiskra Jaroměř A6:10
2919. 03. 2022 09:00DTJ Hradec Králové CTJ Slovan Broumov A10:7
2919. 03. 2022 09:00Jiskra Nový Bydžov ATJ Baník Rtyně v Podkrkonoší A9:9
3019. 03. 2022 14:00TJ JičínSokol PP Hradec Králové 2 D3:10
3019. 03. 2022 14:00Sokol Stará Paka ATJ Dvůr Králové nad Labem A10:4
3019. 03. 2022 14:00TJ Nová Paka ASokol Valdice 
3019. 03. 2022 14:00Tatran Hostinné CJiskra Jaroměř A1:10
3019. 03. 2022 14:00Jiskra Nový Bydžov ATJ Slovan Broumov A8:10
3019. 03. 2022 14:00DTJ Hradec Králové CTJ Baník Rtyně v Podkrkonoší A10:4

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy