Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Krajská soutěž 1. třídy
110. 10. 2021 09:00
Sokol České Meziříčí
DTJ Hradec Králové DSokol České Meziříčí10:1
109. 10. 2021 09:00Salamandr Hradec KrálovéSokol Jaroměř-Josefov 2 B10:8
109. 10. 2021 09:00TJ Sparta Úpice ATJ Náchod9:9
109. 10. 2021 08:30Sokol Chlumec n.C.Tělocvičná jednota Sokol Nemyčeves10:3
108. 10. 2021 18:00TTC KB VrchlabíTatran Hostinné D10:3
114. 10. 2021 18:00TJ Sokol Stěžery C - KPSTSokol Stěžery B4:10
226. 09. 2021 09:00DTJ Hradec Králové DTJ Lázně Bělohrad10:5
225. 09. 2021 09:00TJ NáchodTatran Hostinné D9:9
225. 09. 2021 09:00TJ Sparta Úpice ATTC KB Vrchlabí7:10
225. 09. 2021 09:00Tělocvičná jednota Sokol NemyčevesTJ Sokol Stěžery C - KPST10:4
225. 09. 2021 09:00Sokol Chlumec n.C.Sokol Stěžery B10:3
326. 09. 2021 14:00Sokol České MeziříčíTJ Lázně Bělohrad10:5
325. 09. 2021 14:00TJ NáchodTTC KB Vrchlabí2:10
325. 09. 2021 14:00TJ Sparta Úpice ATatran Hostinné D10:5
325. 09. 2021 14:00Sokol Chlumec n.C.TJ Sokol Stěžery C - KPST10:3
301. 10. 2021 18:00Tělocvičná jednota Sokol NemyčevesSokol Stěžery B5:10
402. 10. 2021 14:00TJ Lázně BělohradTJ Sokol Stěžery C - KPST10:0
406. 11. 2021 09:00Tatran Hostinné DSokol Chlumec n.C.2:10
406. 11. 2021 09:00TTC KB VrchlabíTělocvičná jednota Sokol Nemyčeves10:0
403. 10. 2021 09:00
Salamandr Hradec Králové
DTJ Hradec Králové DSalamandr Hradec Králové10:5
403. 10. 2021 09:00Sokol České MeziříčíSokol Jaroměř-Josefov 2 B10:6
502. 10. 2021 09:00TJ Lázně BělohradSokol Stěžery B10:8
506. 11. 2021 14:00Tatran Hostinné DTělocvičná jednota Sokol Nemyčeves10:2
506. 11. 2021 14:00TTC KB VrchlabíSokol Chlumec n.C.10:6
503. 10. 2021 14:00
Sokol Jaroměř-Josefov 2 B
DTJ Hradec Králové DSokol Jaroměř-Josefov 2 B10:8
503. 10. 2021 14:00Sokol České MeziříčíSalamandr Hradec Králové10:5
616. 10. 2021 09:00Salamandr Hradec KrálovéTJ Lázně Bělohrad9:9
616. 10. 2021 09:00TJ NáchodDTJ Hradec Králové D10:8
616. 10. 2021 09:00TJ Sparta Úpice ASokol České Meziříčí7:10
616. 10. 2021 09:00TJ Sokol Stěžery C - KPSTTatran Hostinné D8:10
616. 10. 2021 09:00Sokol Stěžery BTTC KB Vrchlabí9:9
716. 10. 2021 14:00Sokol Jaroměř-Josefov 2 BTJ Lázně Bělohrad4:10
716. 10. 2021 14:00TJ NáchodSokol České Meziříčí10:7
716. 10. 2021 14:00TJ Sparta Úpice ADTJ Hradec Králové D10:8
716. 10. 2021 14:00TJ Sokol Stěžery C - KPSTTTC KB Vrchlabí3:10
716. 10. 2021 14:00Sokol Stěžery BTatran Hostinné D9:9
830. 10. 2021 09:00TJ Lázně BělohradTatran Hostinné D10:7
831. 10. 2021 09:00DTJ Hradec Králové DSokol Chlumec n.C.9:9
831. 10. 2021 09:00Sokol České MeziříčíTělocvičná jednota Sokol Nemyčeves10:0wo
830. 10. 2021 09:00Salamandr Hradec KrálovéTJ Náchod10:6
830. 10. 2021 09:00Sokol Jaroměř-Josefov 2 BTJ Sparta Úpice A9:9
930. 10. 2021 14:00TJ Lázně BělohradTTC KB Vrchlabí8:10
931. 10. 2021 14:00DTJ Hradec Králové DTělocvičná jednota Sokol Nemyčeves10:2
931. 10. 2021 14:00Sokol České MeziříčíSokol Chlumec n.C.2:10
930. 10. 2021 14:00Salamandr Hradec KrálovéTJ Sparta Úpice A8:10
930. 10. 2021 14:00Sokol Jaroměř-Josefov 2 BTJ Náchod1:10
1013. 11. 2021 09:00TJ NáchodTJ Lázně Bělohrad1:10
1013. 11. 2021 09:00Sokol Chlumec n.C.Salamandr Hradec Králové10:7
1013. 11. 2021 09:00Tělocvičná jednota Sokol NemyčevesSokol Jaroměř-Josefov 2 B10:8
1013. 11. 2021 08:30TJ Sokol Stěžery C - KPSTDTJ Hradec Králové D4:10
1013. 11. 2021 08:30Sokol Stěžery BSokol České Meziříčí10:6
1113. 11. 2021 14:00TJ Sparta Úpice ATJ Lázně Bělohrad9:9
1113. 11. 2021 14:00Sokol Chlumec n.C.Sokol Jaroměř-Josefov 2 B10:4
1113. 11. 2021 14:00Tělocvičná jednota Sokol NemyčevesSalamandr Hradec Králové1:10
1113. 11. 2021 12:30TJ Sokol Stěžery C - KPSTSokol České Meziříčí6:10
1113. 11. 2021 12:30Sokol Stěžery BDTJ Hradec Králové D10:3
1225. 11. 2021 18:00
Tatran Hostinné
DTJ Hradec Králové DTatran Hostinné D10:7
1228. 11. 2021 09:00Sokol České MeziříčíTTC KB Vrchlabí6:10
1203. 12. 2021 18:00Salamandr Hradec KrálovéTJ Sokol Stěžery C - KPST10:4
1227. 11. 2021 09:00Sokol Jaroměř-Josefov 2 BSokol Stěžery B9:9
1227. 11. 2021 09:00TJ NáchodSokol Chlumec n.C.1:10
1227. 11. 2021 09:00TJ Sparta Úpice ATělocvičná jednota Sokol Nemyčeves10:4
1328. 11. 2021 14:00DTJ Hradec Králové DTTC KB Vrchlabí5:10
1328. 11. 2021 14:00Sokol České MeziříčíTatran Hostinné D10:4
1327. 11. 2021 14:00Salamandr Hradec KrálovéSokol Stěžery B10:3
1327. 11. 2021 14:00Sokol Jaroměř-Josefov 2 BTJ Sokol Stěžery C - KPST10:3
1327. 11. 2021 14:00TJ NáchodTělocvičná jednota Sokol Nemyčeves10:1
1327. 11. 2021 14:00TJ Sparta Úpice ASokol Chlumec n.C.4:10
1411. 12. 2021 09:00Sokol Chlumec n.C.TJ Lázně Bělohrad6:10
1411. 12. 2021 09:00TJ Sokol Stěžery C - KPSTTJ Náchod0:10
1411. 12. 2021 09:00Sokol Stěžery BTJ Sparta Úpice A10:3
1404. 12. 2021 09:00Tatran Hostinné DSalamandr Hradec Králové9:9
1404. 12. 2021 09:00TTC KB VrchlabíSokol Jaroměř-Josefov 2 B10:1
1511. 12. 2021 14:00Tělocvičná jednota Sokol NemyčevesTJ Lázně Bělohrad0:10
1511. 12. 2021 14:00TJ Sokol Stěžery C - KPSTTJ Sparta Úpice A10:7
1511. 12. 2021 14:00Sokol Stěžery BTJ Náchod5:10
1504. 12. 2021 14:00Tatran Hostinné DSokol Jaroměř-Josefov 2 B10:2
1504. 12. 2021 14:00TTC KB VrchlabíSalamandr Hradec Králové10:4
1606. 03. 2022 14:00
Herna DTJ Hradec Králové
Sokol České MeziříčíDTJ Hradec Králové D3:10
1626. 02. 2022 09:00Sokol Jaroměř-Josefov 2 BSalamandr Hradec Králové8:10
1626. 02. 2022 09:00TJ NáchodTJ Sparta Úpice A10:8
1626. 02. 2022 09:00Tělocvičná jednota Sokol NemyčevesSokol Chlumec n.C.1:10
1626. 02. 2022 09:00Sokol Stěžery BTJ Sokol Stěžery C - KPSTWO
1626. 02. 2022 09:00Tatran Hostinné DTTC KB Vrchlabí9:9
1718. 12. 2021 09:00TJ Lázně BělohradDTJ Hradec Králové D2:10
1719. 12. 2021 09:00Tatran Hostinné DTJ Náchod7:10
1719. 12. 2021 09:00TTC KB VrchlabíTJ Sparta Úpice A10:0
1718. 12. 2021 09:00TJ Sokol Stěžery C - KPSTSokol Chlumec n.C.9:9
1718. 12. 2021 09:00Sokol Stěžery BTělocvičná jednota Sokol Nemyčeves10:0wo
1818. 12. 2021 14:00TJ Lázně BělohradSokol České Meziříčí2:10
1819. 12. 2021 14:00TTC KB VrchlabíTJ Náchod10:3
1819. 12. 2021 14:00Tatran Hostinné DTJ Sparta Úpice A8:10
1819. 12. 2021 09:00Sokol Stěžery BSokol Chlumec n.C.8:10
1818. 12. 2021 14:00TJ Sokol Stěžery C - KPSTTělocvičná jednota Sokol Nemyčeves10:0wo
1908. 01. 2022 12:00TJ Sokol Stěžery C - KPSTTJ Lázně Bělohrad6:10
1908. 01. 2022 09:00Sokol Chlumec n.C.Tatran Hostinné D10:7
1908. 01. 2022 09:00Tělocvičná jednota Sokol NemyčevesTTC KB Vrchlabí2:10
1908. 01. 2022 09:00Salamandr Hradec KrálovéDTJ Hradec Králové D10:5
1908. 01. 2022 09:00Sokol Jaroměř-Josefov 2 BSokol České Meziříčí7:10
2008. 01. 2022 09:00Sokol Stěžery BTJ Lázně Bělohrad10:3
2008. 01. 2022 14:00Tělocvičná jednota Sokol NemyčevesTatran Hostinné D8:10
2008. 01. 2022 14:00Sokol Chlumec n.C.TTC KB Vrchlabí10:4
2008. 01. 2022 14:00Sokol Jaroměř-Josefov 2 BDTJ Hradec Králové D10:8
2008. 01. 2022 14:00Salamandr Hradec KrálovéSokol České Meziříčí10:8
2119. 02. 2022 09:00TJ Lázně BělohradSalamandr Hradec Králové7:10
2106. 02. 2022 09:00DTJ Hradec Králové DTJ Náchod8:10
2106. 02. 2022 09:00Sokol České MeziříčíTJ Sparta Úpice A10:7
2129. 01. 2022 09:00Tatran Hostinné DTJ Sokol Stěžery C - KPST10:0
2129. 01. 2022 09:00TTC KB VrchlabíSokol Stěžery B10:5
2218. 02. 2022 18:00
Lázně Bělohrad
TJ Lázně BělohradSokol Jaroměř-Josefov 2 B7:10
2206. 02. 2022 14:00Sokol České MeziříčíTJ Náchod10:5
2206. 02. 2022 14:00DTJ Hradec Králové DTJ Sparta Úpice A10:0
2229. 01. 2022 14:00TTC KB VrchlabíTJ Sokol Stěžery C - KPST10:2
2229. 01. 2022 14:00Tatran Hostinné DSokol Stěžery B10:5
2312. 02. 2022 09:00Tatran Hostinné DTJ Lázně Bělohrad10:0
2312. 02. 2022 09:00Sokol Chlumec n.C.DTJ Hradec Králové D10:1
2312. 02. 2022 09:00Tělocvičná jednota Sokol NemyčevesSokol České Meziříčí9:9
2312. 02. 2022 09:00TJ NáchodSalamandr Hradec Králové8:10
2312. 02. 2022 09:00TJ Sparta Úpice ASokol Jaroměř-Josefov 2 B10:7
2412. 02. 2022 14:00TTC KB VrchlabíTJ Lázně Bělohrad10:0
2412. 02. 2022 14:00Tělocvičná jednota Sokol NemyčevesDTJ Hradec Králové D8:10
2412. 02. 2022 14:00Sokol Chlumec n.C.Sokol České Meziříčí7:10
2412. 02. 2022 14:00TJ Sparta Úpice ASalamandr Hradec Králové9:9
2412. 02. 2022 14:00TJ NáchodSokol Jaroměř-Josefov 2 B10:4
2505. 03. 2022 14:00TJ Lázně BělohradTJ Náchod10:0
2505. 03. 2022 09:00Salamandr Hradec KrálovéSokol Chlumec n.C.10:5
2505. 03. 2022 09:00Sokol Jaroměř-Josefov 2 BTělocvičná jednota Sokol Nemyčeves10:0
2527. 02. 2022 09:00DTJ Hradec Králové DTJ Sokol Stěžery C - KPST10:0
2507. 03. 2022 18:30Sokol České MeziříčíSokol Stěžery B4:10
2605. 03. 2022 09:00TJ Lázně BělohradTJ Sparta Úpice A10:4
2605. 03. 2022 14:00Sokol Jaroměř-Josefov 2 BSokol Chlumec n.C.10:4
2605. 03. 2022 14:00Salamandr Hradec KrálovéTělocvičná jednota Sokol Nemyčeves10:1
2627. 02. 2022 14:00Sokol České MeziříčíTJ Sokol Stěžery C - KPST10:6
2627. 02. 2022 14:00DTJ Hradec Králové DSokol Stěžery B10:5
2727. 03. 2022 09:00Tatran Hostinné DDTJ Hradec Králové D1:10
2727. 03. 2022 09:00TTC KB VrchlabíSokol České Meziříčí10:8
2726. 03. 2022 09:00TJ Sokol Stěžery C - KPSTSalamandr Hradec Králové8:10
2726. 03. 2022 09:00Sokol Stěžery BSokol Jaroměř-Josefov 2 B10:6
2702. 04. 2022 09:00Sokol Chlumec n.C.TJ Náchod10:0
2702. 04. 2022 09:00Tělocvičná jednota Sokol NemyčevesTJ Sparta Úpice A10:4
2827. 03. 2022 14:00TTC KB VrchlabíDTJ Hradec Králové D2:10
2827. 03. 2022 14:00Tatran Hostinné DSokol České Meziříčí10:6
2826. 03. 2022 14:00Sokol Stěžery BSalamandr Hradec Králové4:10
2826. 03. 2022 14:00TJ Sokol Stěžery C - KPSTSokol Jaroměř-Josefov 2 B5:10
2802. 04. 2022 14:00Tělocvičná jednota Sokol NemyčevesTJ Náchod1:10
2802. 04. 2022 14:00Sokol Chlumec n.C.TJ Sparta Úpice A10:5
2919. 03. 2022 09:00TJ Lázně BělohradSokol Chlumec n.C.10:4
2919. 03. 2022 09:00TJ NáchodTJ Sokol Stěžery C - KPST10:2
2919. 03. 2022 09:00TJ Sparta Úpice ASokol Stěžery B5:10
2919. 03. 2022 09:00Salamandr Hradec KrálovéTatran Hostinné D10:4
2919. 03. 2022 09:00Sokol Jaroměř-Josefov 2 BTTC KB Vrchlabí4:10
3019. 03. 2022 14:00TJ Lázně BělohradTělocvičná jednota Sokol Nemyčeves10:0
3019. 03. 2022 14:00TJ Sparta Úpice ATJ Sokol Stěžery C - KPST10:5
3019. 03. 2022 14:00TJ NáchodSokol Stěžery B10:3
3019. 03. 2022 14:00Sokol Jaroměř-Josefov 2 BTatran Hostinné D10:3
3019. 03. 2022 14:00Salamandr Hradec KrálovéTTC KB Vrchlabí10:7

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy