Výsledky
Krajský přebor I. třídy
118. 09. 2021 16:00KST Jirkov BBaník Březenecká B8:10
118. 09. 2021 16:00KST Jirkov CTJ Spartak Lubenec A5:10
118. 09. 2021 16:00Sokol Horní Jiřetín ATJ Slavoj Krásné Březno A10:4
R
118. 09. 2021 10:00SKST Baník Most DTTC Litoměřice D10:7
118. 09. 2021 16:00SK TTC Duchcov ASKST Teplice B10:4
118. 09. 2021 16:00TTC Litvínov BTJ Krupka B10:1
219. 09. 2021 10:00KST Jirkov BTJ Spartak Lubenec A10:6
219. 09. 2021 10:00KST Jirkov CBaník Březenecká B1:10
219. 09. 2021 10:00Sokol Horní Jiřetín ATTC Litoměřice D10:6
R
219. 09. 2021 14:00SKST Baník Most DTJ Slavoj Krásné Březno A3:10
219. 09. 2021 10:00SK TTC Duchcov ATJ Krupka B10:3
219. 09. 2021 10:00TTC Litvínov BSKST Teplice B10:5
302. 10. 2021 16:00Baník Březenecká BSKST Teplice B10:5
302. 10. 2021 10:00TJ Spartak Lubenec ATJ Krupka B10:5
302. 10. 2021 16:00TJ Slavoj Krásné Březno ASK TTC Duchcov A10:7
302. 10. 2021 10:00TTC Litoměřice DTTC Litvínov B10:3
302. 10. 2021 16:00KST Jirkov BSokol Horní Jiřetín A10:8
302. 10. 2021 16:00KST Jirkov CSKST Baník Most D10:4
403. 10. 2021 10:00Baník Březenecká BTJ Krupka B7:10
403. 10. 2021 10:00TJ Spartak Lubenec ASKST Teplice B10:3
403. 10. 2021 10:00TJ Slavoj Krásné Březno ATTC Litvínov B10:1
403. 10. 2021 14:00TTC Litoměřice DSK TTC Duchcov A5:10
403. 10. 2021 10:00KST Jirkov BSKST Baník Most D10:2
403. 10. 2021 10:00KST Jirkov CSokol Horní Jiřetín A5:10
523. 10. 2021 16:00Sokol Horní Jiřetín ABaník Březenecká B10:5
523. 10. 2021 10:00SKST Baník Most DTJ Spartak Lubenec A10:0
523. 10. 2021 16:00SK TTC Duchcov AKST Jirkov B5:10
523. 10. 2021 16:00TTC Litvínov BKST Jirkov C10:7
523. 10. 2021 16:00SKST Teplice BTJ Slavoj Krásné Březno A1:10
523. 10. 2021 16:00TJ Krupka BTTC Litoměřice D9:9
624. 10. 2021 10:00Sokol Horní Jiřetín ATJ Spartak Lubenec A3:10
624. 10. 2021 14:00SKST Baník Most DBaník Březenecká B10:4
624. 10. 2021 10:00SK TTC Duchcov AKST Jirkov C10:1
624. 10. 2021 10:00TTC Litvínov BKST Jirkov B6:10
624. 10. 2021 10:00SKST Teplice BTTC Litoměřice D3:10
624. 10. 2021 10:00TJ Krupka BTJ Slavoj Krásné Březno A3:10
730. 10. 2021 16:00Baník Březenecká BTJ Slavoj Krásné Březno A4:10
730. 10. 2021 10:00TJ Spartak Lubenec ATTC Litoměřice D10:0
730. 10. 2021 16:00KST Jirkov BSKST Teplice B10:3
730. 10. 2021 16:00KST Jirkov CTJ Krupka B2:10
730. 10. 2021 16:00Sokol Horní Jiřetín ASK TTC Duchcov A4:10
730. 10. 2021 10:00SKST Baník Most DTTC Litvínov B10:4
831. 10. 2021 10:00Baník Březenecká BTTC Litoměřice D10:2
831. 10. 2021 10:00TJ Spartak Lubenec ATJ Slavoj Krásné Březno A10:6
831. 10. 2021 10:00KST Jirkov BTJ Krupka B10:2
831. 10. 2021 10:00KST Jirkov CSKST Teplice B10:5
831. 10. 2021 10:00Sokol Horní Jiřetín ATTC Litvínov B10:7
831. 10. 2021 14:00SKST Baník Most DSK TTC Duchcov A10:7
913. 11. 2021 16:00SK TTC Duchcov ABaník Březenecká B10:4
913. 11. 2021 16:00TTC Litvínov BTJ Spartak Lubenec A8:10
913. 11. 2021 16:00SKST Teplice BSokol Horní Jiřetín A9:9
913. 11. 2021 16:00TJ Krupka BSKST Baník Most D3:10
913. 11. 2021 16:00TJ Slavoj Krásné Březno AKST Jirkov B10:8
913. 11. 2021 10:00TTC Litoměřice DKST Jirkov C10:1
1014. 11. 2021 10:00SK TTC Duchcov ATJ Spartak Lubenec A8:10
1014. 11. 2021 10:00TTC Litvínov BBaník Březenecká B10:8
1014. 11. 2021 10:00SKST Teplice BSKST Baník Most D3:10
1014. 11. 2021 10:00TJ Krupka BSokol Horní Jiřetín A10:7
1014. 11. 2021 10:00TJ Slavoj Krásné Březno AKST Jirkov C10:4
1014. 11. 2021 14:00TTC Litoměřice DKST Jirkov B9:9
1114. 09. 2021 16:00KST Jirkov BKST Jirkov C10:8
DV
1127. 11. 2021 16:00Sokol Horní Jiřetín ASKST Baník Most D4:10
DV
1127. 11. 2021 16:00SK TTC Duchcov ATTC Litvínov B10:0
DV
1128. 11. 2021 10:00SKST Teplice BTJ Krupka B7:10
DV
1127. 11. 2021 16:00TJ Slavoj Krásné Březno ATTC Litoměřice D10:1
DV
1127. 11. 2021 10:00Baník Březenecká BTJ Spartak Lubenec A10:6
DV
1215. 01. 2022 16:00SKST Teplice BBaník Březenecká B2:10
1215. 01. 2022 16:00TJ Krupka BTJ Spartak Lubenec A10:0
1215. 01. 2022 16:00SK TTC Duchcov ATJ Slavoj Krásné Březno A4:10
1215. 01. 2022 16:00TTC Litvínov BTTC Litoměřice D0:10
1215. 01. 2022 16:00Sokol Horní Jiřetín AKST Jirkov B7:10
1215. 01. 2022 10:00SKST Baník Most DKST Jirkov C10:1
1316. 01. 2022 10:00TJ Krupka BBaník Březenecká B9:9
1316. 01. 2022 10:00SKST Teplice BTJ Spartak Lubenec A6:10
1316. 01. 2022 10:00TTC Litvínov BTJ Slavoj Krásné Březno A4:10
1316. 01. 2022 10:00SK TTC Duchcov ATTC Litoměřice D6:10
1316. 01. 2022 14:00SKST Baník Most DKST Jirkov B10:6
1316. 01. 2022 10:00Sokol Horní Jiřetín AKST Jirkov C5:10
1429. 01. 2022 16:00Baník Březenecká BSokol Horní Jiřetín A10:6
1429. 01. 2022 10:00TJ Spartak Lubenec ASKST Baník Most D6:10
1429. 01. 2022 16:00KST Jirkov BSK TTC Duchcov A10:4
1429. 01. 2022 16:00KST Jirkov CTTC Litvínov B6:10
1429. 01. 2022 16:00TJ Slavoj Krásné Březno ASKST Teplice B10:1
1429. 01. 2022 10:00TTC Litoměřice DTJ Krupka B10:3
1530. 01. 2022 10:00TJ Spartak Lubenec ASokol Horní Jiřetín A6:10
1530. 01. 2022 10:00Baník Březenecká BSKST Baník Most D5:10
1530. 01. 2022 10:00KST Jirkov CSK TTC Duchcov A5:10
1530. 01. 2022 10:00KST Jirkov BTTC Litvínov B7:10
1530. 01. 2022 14:00TTC Litoměřice DSKST Teplice B10:2
1530. 01. 2022 10:00TJ Slavoj Krásné Březno ATJ Krupka B10:1
1612. 02. 2022 16:00TJ Slavoj Krásné Březno ABaník Březenecká B10:4
1612. 02. 2022 10:00TTC Litoměřice DTJ Spartak Lubenec A10:4
1612. 02. 2022 16:00SKST Teplice BKST Jirkov B10:8
1612. 02. 2022 16:00TJ Krupka BKST Jirkov C10:1
1612. 02. 2022 16:00SK TTC Duchcov ASokol Horní Jiřetín A10:8
1612. 02. 2022 16:00TTC Litvínov BSKST Baník Most D1:10
1713. 02. 2022 14:00TTC Litoměřice DBaník Březenecká B0:10
1713. 02. 2022 10:00TJ Slavoj Krásné Březno ATJ Spartak Lubenec A10:4
1713. 02. 2022 10:00TJ Krupka BKST Jirkov B10:7
1713. 02. 2022 10:00SKST Teplice BKST Jirkov C10:8
1713. 02. 2022 10:00TTC Litvínov BSokol Horní Jiřetín A2:10
1713. 02. 2022 10:00SK TTC Duchcov ASKST Baník Most D5:10
1826. 02. 2022 16:00Baník Březenecká BSK TTC Duchcov A6:10
1826. 02. 2022 10:00TJ Spartak Lubenec ATTC Litvínov B10:3
1826. 02. 2022 16:00Sokol Horní Jiřetín ASKST Teplice B10:4
1826. 02. 2022 10:00SKST Baník Most DTJ Krupka B2:10
1826. 02. 2022 16:00KST Jirkov BTJ Slavoj Krásné Březno A10:7
1826. 02. 2022 16:00KST Jirkov CTTC Litoměřice D7:10
1927. 02. 2022 10:00TJ Spartak Lubenec ASK TTC Duchcov A9:9
1927. 02. 2022 10:00Baník Březenecká BTTC Litvínov B10:5
1927. 02. 2022 14:00SKST Baník Most DSKST Teplice B10:2
1927. 02. 2022 10:00Sokol Horní Jiřetín ATJ Krupka B5:10
1927. 02. 2022 10:00KST Jirkov CTJ Slavoj Krásné Březno A5:10
1927. 02. 2022 10:00KST Jirkov BTTC Litoměřice D10:0
2016. 09. 2021 16:00KST Jirkov CKST Jirkov B7:10
DV
2003. 03. 2022 18:30SKST Baník Most DSokol Horní Jiřetín A10:7
DV
2005. 03. 2022 16:00TTC Litvínov BSK TTC Duchcov A1:10
DV
2005. 03. 2022 16:00TJ Krupka BSKST Teplice B10:2
DV
2002. 03. 2022 18:00TTC Litoměřice DTJ Slavoj Krásné Březno A10:1
DV
2001. 03. 2022 18:00TJ Spartak Lubenec ABaník Březenecká B9:9
DV
2112. 03. 2022 16:00Baník Březenecká BKST Jirkov B10:5
2112. 03. 2022 10:00
ZŠ Lubenec
TJ Spartak Lubenec AKST Jirkov C10:5
2112. 03. 2022 16:00TJ Slavoj Krásné Březno ASokol Horní Jiřetín A10:5
2112. 03. 2022 10:00TTC Litoměřice DSKST Baník Most D9:9
2112. 03. 2022 16:00SKST Teplice BSK TTC Duchcov A1:10
2112. 03. 2022 16:00TJ Krupka BTTC Litvínov B10:1
2213. 03. 2022 10:00
ZŠ Lubenec
TJ Spartak Lubenec AKST Jirkov B10:6
2213. 03. 2022 10:00Baník Březenecká BKST Jirkov C10:7
2213. 03. 2022 14:00TTC Litoměřice DSokol Horní Jiřetín A9:9
2213. 03. 2022 10:00TJ Slavoj Krásné Březno ASKST Baník Most D6:10
2213. 03. 2022 10:00TJ Krupka BSK TTC Duchcov A9:9
2213. 03. 2022 10:00SKST Teplice BTTC Litvínov B10:8

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy