Výsledky
Krajská soutěž II. třídy C
118. 09. 2021 10:00SKST Rohatec ASKST PLUS Hodonín E10:3
118. 09. 2021 09:00TJ Sokol Kobylí BTJ Sokol Lanžhot C1:10
118. 09. 2021 17:00SKST Dubňany ASlovan Hodonín A10:5
123. 09. 2021 20:00STP Mikulov ATJ Vlast Ježov A4:10
114. 09. 2021 18:00TJ Jiskra Strážnice BTJ Sokol Rakvice A10:5
217. 09. 2021 19:00SKST Rohatec ATJ Sokol Lanžhot C10:2
219. 09. 2021 10:00TJ Sokol Kobylí BSKST PLUS Hodonín E4:10
218. 09. 2021 10:00SKST Dubňany ATJ Agrotec Hustopeče B10:2
219. 09. 2021 10:00STP Mikulov ATJ Sokol Rakvice A9:9
217. 09. 2021 19:00TJ Jiskra Strážnice BTJ Vlast Ježov A5:10
326. 09. 2021 10:00SKST PLUS Hodonín ETJ Vlast Ježov A10:6
302. 10. 2021 14:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Sokol Rakvice A8:10
302. 10. 2021 17:00Slovan Hodonín ASTP Mikulov A10:1
302. 10. 2021 17:30TJ Agrotec Hustopeče BTJ Jiskra Strážnice B10:3
302. 10. 2021 16:30SKST Rohatec ASKST Dubňany A5:10
403. 10. 2021 10:00SKST PLUS Hodonín ETJ Sokol Rakvice A10:5
403. 10. 2021 10:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Vlast Ježov A4:10
403. 10. 2021 10:00Slovan Hodonín ATJ Jiskra Strážnice B10:8
401. 10. 2021 18:00TJ Agrotec Hustopeče BSTP Mikulov A10:5
403. 10. 2021 10:00TJ Sokol Kobylí BSKST Dubňany A1:10
523. 10. 2021 17:00SKST Dubňany ASKST PLUS Hodonín E10:3
523. 10. 2021 17:30STP Mikulov ASKST Rohatec A4:10
523. 10. 2021 16:00TJ Jiskra Strážnice BTJ Sokol Kobylí B10:1
515. 10. 2021 17:00TJ Vlast Ježov ASlovan Hodonín A10:8
523. 10. 2021 15:00TJ Sokol Rakvice ATJ Agrotec Hustopeče B6:10
623. 10. 2021 10:00SKST Dubňany ATJ Sokol Lanžhot C10:1
624. 10. 2021 10:00STP Mikulov ATJ Sokol Kobylí B10:4
622. 10. 2021 18:00TJ Jiskra Strážnice BSKST Rohatec A7:10
622. 10. 2021 19:00TJ Vlast Ježov ATJ Agrotec Hustopeče B10:7
623. 10. 2021 10:00TJ Sokol Rakvice ASlovan Hodonín A4:10
730. 10. 2021 17:00SKST PLUS Hodonín ESlovan Hodonín A8:10
730. 10. 2021 14:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Agrotec Hustopeče B9:9
730. 10. 2021 16:30SKST Rohatec ATJ Vlast Ježov A10:2
730. 10. 2021 17:00TJ Sokol Kobylí BTJ Sokol Rakvice A9:9
730. 10. 2021 17:00SKST Dubňany ASTP Mikulov A10:0
831. 10. 2021 10:00SKST PLUS Hodonín ETJ Agrotec Hustopeče B10:4
831. 10. 2021 10:00TJ Sokol Lanžhot CSlovan Hodonín A4:10
831. 10. 2021 10:00SKST Rohatec ATJ Sokol Rakvice A10:4
831. 10. 2021 10:00TJ Sokol Kobylí BTJ Vlast Ježov A3:10
830. 10. 2021 10:00SKST Dubňany ATJ Jiskra Strážnice B10:1
913. 11. 2021 17:30STP Mikulov ASKST PLUS Hodonín E7:10
913. 11. 2021 16:00TJ Jiskra Strážnice BTJ Sokol Lanžhot C10:5
913. 11. 2021 17:00TJ Vlast Ježov ASKST Dubňany A3:10
913. 11. 2021 17:00Slovan Hodonín ASKST Rohatec A9:9
913. 11. 2021 17:30TJ Agrotec Hustopeče BTJ Sokol Kobylí B10:4
1006. 11. 2021 17:30STP Mikulov ATJ Sokol Lanžhot C10:5
1012. 11. 2021 18:00TJ Jiskra Strážnice BSKST PLUS Hodonín E10:5
1013. 11. 2021 10:00TJ Sokol Rakvice ASKST Dubňany A6:10
1014. 11. 2021 10:00Slovan Hodonín ATJ Sokol Kobylí B8:10
1012. 11. 2021 18:00TJ Agrotec Hustopeče BSKST Rohatec A7:10
1129. 09. 2021 18:00SKST Rohatec ATJ Sokol Kobylí B10:2
1126. 11. 2021 18:00STP Mikulov ATJ Jiskra Strážnice B5:10
1127. 11. 2021 17:00TJ Vlast Ježov ATJ Sokol Rakvice A3:10
1127. 11. 2021 17:00Slovan Hodonín ATJ Agrotec Hustopeče B8:10
1127. 11. 2021 19:00SKST PLUS Hodonín ETJ Sokol Lanžhot C10:8
1207. 01. 2022 19:00TJ Vlast Ježov ASKST PLUS Hodonín E8:10
1215. 01. 2022 15:00TJ Sokol Rakvice ATJ Sokol Lanžhot C7:10
1215. 01. 2022 17:30STP Mikulov ASlovan Hodonín A7:10
1215. 01. 2022 16:00TJ Jiskra Strážnice BTJ Agrotec Hustopeče B10:5
1215. 01. 2022 17:00SKST Dubňany ASKST Rohatec A10:4
1315. 01. 2022 10:00TJ Sokol Rakvice ASKST PLUS Hodonín E10:4
1314. 01. 2022 19:00TJ Vlast Ježov ATJ Sokol Lanžhot C10:5
1314. 01. 2022 18:00TJ Jiskra Strážnice BSlovan Hodonín A7:10
1316. 01. 2022 10:00STP Mikulov ATJ Agrotec Hustopeče B10:3
1315. 01. 2022 10:00SKST Dubňany ATJ Sokol Kobylí B10:2
1417. 02. 2022 19:00
Sportcentrum, Hodonínská 1680, 696 03 Dubňany,u fofbalového stadionu
SKST PLUS Hodonín ESKST Dubňany A3:10
1420. 02. 2022 10:00SKST Rohatec ASTP Mikulov A10:4
1429. 01. 2022 17:00TJ Sokol Kobylí BTJ Jiskra Strážnice B10:4
1429. 01. 2022 17:00Slovan Hodonín ATJ Vlast Ježov A9:9
1429. 01. 2022 17:30TJ Agrotec Hustopeče BTJ Sokol Rakvice A6:10
1518. 02. 2022 19:30TJ Sokol Lanžhot CSKST Dubňany A0:10
1530. 01. 2022 10:00TJ Sokol Kobylí BSTP Mikulov A10:8
1509. 02. 2022 18:00SKST Rohatec ATJ Jiskra Strážnice B10:7
1528. 01. 2022 18:00TJ Agrotec Hustopeče BTJ Vlast Ježov A10:2
1530. 01. 2022 10:00Slovan Hodonín ATJ Sokol Rakvice A10:8
1624. 02. 2022 18:00Slovan Hodonín ASKST PLUS Hodonín E5:10
1612. 02. 2022 17:30TJ Agrotec Hustopeče BTJ Sokol Lanžhot C10:4
1612. 02. 2022 17:00TJ Vlast Ježov ASKST Rohatec A4:10
1601. 03. 2022 19:20TJ Sokol Rakvice ATJ Sokol Kobylí B10:7
1612. 02. 2022 17:30STP Mikulov ASKST Dubňany A3:10
1711. 02. 2022 18:00TJ Agrotec Hustopeče BSKST PLUS Hodonín E10:2
1702. 03. 2022 18:30Slovan Hodonín ATJ Sokol Lanžhot C10:1
1705. 03. 2022 10:00TJ Sokol Rakvice ASKST Rohatec A9:9
1711. 02. 2022 19:00TJ Vlast Ježov ATJ Sokol Kobylí B10:5
1711. 02. 2022 18:00TJ Jiskra Strážnice BSKST Dubňany A6:10
1826. 02. 2022 17:00SKST PLUS Hodonín ESTP Mikulov A10:2
1826. 02. 2022 14:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Jiskra Strážnice B2:10
1826. 02. 2022 17:00SKST Dubňany ATJ Vlast Ježov A10:1
1826. 02. 2022 16:30SKST Rohatec ASlovan Hodonín A10:4
1826. 02. 2022 17:00TJ Sokol Kobylí BTJ Agrotec Hustopeče B10:7
1927. 02. 2022 10:00TJ Sokol Lanžhot CSTP Mikulov A10:7
1927. 02. 2022 10:00SKST PLUS Hodonín ETJ Jiskra Strážnice B3:10
1926. 02. 2022 10:00SKST Dubňany ATJ Sokol Rakvice A10:1
1927. 02. 2022 10:00TJ Sokol Kobylí BSlovan Hodonín A7:10
1927. 02. 2022 10:00SKST Rohatec ATJ Agrotec Hustopeče B10:3
2005. 03. 2022 16:00TJ Sokol Kobylí BSKST Rohatec A3:10
2004. 03. 2022 18:00TJ Jiskra Strážnice BSTP Mikulov A7:10
2005. 03. 2022 15:00TJ Sokol Rakvice ATJ Vlast Ježov A8:10
2005. 03. 2022 17:30TJ Agrotec Hustopeče BSlovan Hodonín A10:3
2005. 03. 2022 16:00TJ Sokol Lanžhot CSKST PLUS Hodonín E9:9
2112. 03. 2022 17:00SKST PLUS Hodonín ESKST Rohatec A9:9
2112. 03. 2022 14:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Sokol Kobylí B5:10
2112. 03. 2022 15:00Slovan Hodonín ASKST Dubňany A4:10
2109. 03. 2022 18:00TJ Vlast Ježov ASTP Mikulov A3:10
2112. 03. 2022 10:00TJ Sokol Rakvice ATJ Jiskra Strážnice B4:10
2213. 03. 2022 10:00TJ Sokol Lanžhot CSKST Rohatec A1:10
2213. 03. 2022 10:00SKST PLUS Hodonín ETJ Sokol Kobylí B7:10
2211. 03. 2022 18:00TJ Agrotec Hustopeče BSKST Dubňany A6:10
2212. 03. 2022 15:00TJ Sokol Rakvice ASTP Mikulov A 
2225. 02. 2022 19:00TJ Vlast Ježov ATJ Jiskra Strážnice B10:8

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy