Výsledky
Krajský přebor II. tř. sk.A
129. 09. 2021 18:00KST Jirkov DST Kopisty A8:10
130. 09. 2021 18:00KST Libědice AKlášterec nad Ohří A12:6
130. 09. 2021 18:00TJ Sokol Spořice ABaník Březenecká C9:9
102. 10. 2021 13:00SKST Baník Most ETJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B12:6
101. 10. 2021 18:00TTC Litvínov CTJ Spartak Lubenec B12:6
127. 09. 2021 18:00SK Havran Kryry ATJ Sever Žatec B4:14
204. 10. 2021 18:00ST Kopisty ATJ Sever Žatec B13:5
205. 10. 2021 18:00TJ Spartak Lubenec BSK Havran Kryry A13:5
208. 10. 2021 18:30TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice BTTC Litvínov C12:6
208. 10. 2021 18:00Baník Březenecká CSKST Baník Most E4:14
206. 10. 2021 17:30Klášterec nad Ohří ATJ Sokol Spořice A12:6
206. 10. 2021 18:00KST Jirkov DKST Libědice A4:14
Pozdě zad.
314. 10. 2021 18:00KST Libědice AST Kopisty A9:9
311. 10. 2021 18:00TJ Sokol Spořice AKST Jirkov D14:4
316. 10. 2021 13:00SKST Baník Most EKlášterec nad Ohří A12:6
315. 10. 2021 18:00TTC Litvínov CBaník Březenecká C15:3
pozdě zad.
311. 10. 2021 18:00SK Havran Kryry ATJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B7:11
pozdě zad.
315. 10. 2021 18:00TJ Sever Žatec BTJ Spartak Lubenec B13:5
418. 10. 2021 18:00ST Kopisty ATJ Spartak Lubenec B11:7
422. 10. 2021 18:30TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice BTJ Sever Žatec B8:10
422. 10. 2021 18:00Baník Březenecká CSK Havran Kryry A15:3
420. 10. 2021 17:30Klášterec nad Ohří ATTC Litvínov C9:9
420. 10. 2021 18:00KST Jirkov DSKST Baník Most E8:10
421. 10. 2021 18:00KST Libědice ATJ Sokol Spořice A13:5
525. 10. 2021 18:00TJ Sokol Spořice AST Kopisty A12:6
530. 10. 2021 10:00SKST Baník Most EKST Libědice A8:10
10:00!
529. 10. 2021 18:00TTC Litvínov CKST Jirkov D14:4
525. 10. 2021 18:00SK Havran Kryry AKlášterec nad Ohří A2:16
529. 10. 2021 18:00TJ Sever Žatec BBaník Březenecká C11:7
504. 11. 2021 18:00TJ Spartak Lubenec BTJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B7:11
602. 11. 2021 18:00ST Kopisty ATJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B6:12
605. 11. 2021 18:00Baník Březenecká CTJ Spartak Lubenec B10:8
603. 11. 2021 17:30Klášterec nad Ohří ATJ Sever Žatec B9:9
603. 11. 2021 18:00KST Jirkov DSK Havran Kryry A13:5
604. 11. 2021 18:00KST Libědice ATTC Litvínov C13:5
604. 11. 2021 18:00TJ Sokol Spořice ASKST Baník Most E6:12
713. 11. 2021 14:00SKST Baník Most EST Kopisty A9:9
712. 11. 2021 18:00TTC Litvínov CTJ Sokol Spořice A13:5
708. 11. 2021 18:00SK Havran Kryry AKST Libědice A5:13
712. 11. 2021 18:00TJ Sever Žatec BKST Jirkov D12:6
712. 11. 2021 18:00TJ Spartak Lubenec BKlášterec nad Ohří A9:9
712. 11. 2021 18:30TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice BBaník Březenecká C11:7
815. 11. 2021 18:00ST Kopisty ABaník Březenecká C12:6
816. 11. 2021 17:30Klášterec nad Ohří ATJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B10:8
817. 11. 2021 18:00KST Jirkov DTJ Spartak Lubenec B11:7
818. 11. 2021 18:00KST Libědice ATJ Sever Žatec B12:6
818. 11. 2021 18:00TJ Sokol Spořice ASK Havran Kryry A13:5
815. 11. 2021 18:15SKST Baník Most ETTC Litvínov C10:8
926. 11. 2021 18:00TTC Litvínov CST Kopisty A15:3
913. 12. 2021 18:00SK Havran Kryry ASKST Baník Most E3:15
926. 11. 2021 18:00TJ Sever Žatec BTJ Sokol Spořice A12:6
926. 11. 2021 18:00TJ Spartak Lubenec BKST Libědice A10:8
926. 11. 2021 18:30TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice BKST Jirkov D16:2
926. 11. 2021 18:00Baník Březenecká CKlášterec nad Ohří A8:10
1030. 11. 2021 18:00ST Kopisty AKlášterec nad Ohří A7:11
1001. 12. 2021 18:00KST Jirkov DBaník Březenecká C10:8
1002. 12. 2021 18:00KST Libědice ATJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B12:6
1002. 12. 2021 18:00TJ Sokol Spořice ATJ Spartak Lubenec B11:7
1029. 11. 2021 18:00SKST Baník Most ETJ Sever Žatec B6:12
1003. 12. 2021 18:00TTC Litvínov CSK Havran Kryry A17:1
1106. 12. 2021 18:00SK Havran Kryry AST Kopisty A6:12
1110. 12. 2021 18:00TJ Sever Žatec BTTC Litvínov C9:9
1110. 12. 2021 18:00TJ Spartak Lubenec BSKST Baník Most E5:13
1110. 12. 2021 18:30TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice BTJ Sokol Spořice A12:6
1110. 12. 2021 18:00Baník Březenecká CKST Libědice A3:15
1108. 12. 2021 17:30Klášterec nad Ohří AKST Jirkov D14:4
1217. 01. 2022 18:00ST Kopisty AKST Jirkov D13:5
1219. 01. 2022 17:30Klášterec nad Ohří AKST Libědice A4:14
1221. 01. 2022 18:00Baník Březenecká CTJ Sokol Spořice A11:7
1221. 01. 2022 18:30TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice BSKST Baník Most E12:6
1203. 02. 2022 18:00TJ Spartak Lubenec BTTC Litvínov C13:5
1221. 01. 2022 18:00TJ Sever Žatec BSK Havran Kryry A15:3
1328. 01. 2022 18:00TJ Sever Žatec BST Kopisty A11:7
1324. 01. 2022 18:00SK Havran Kryry ATJ Spartak Lubenec B3:15
1328. 01. 2022 18:00
Lenešice
TTC Litvínov CTJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B5:13
1324. 01. 2022 18:00SKST Baník Most EBaník Březenecká C13:5
1327. 01. 2022 18:00TJ Sokol Spořice AKlášterec nad Ohří A10:8
1327. 01. 2022 18:00KST Libědice AKST Jirkov D11:7
1407. 02. 2022 18:00ST Kopisty AKST Libědice A11:7
1402. 02. 2022 18:00KST Jirkov DTJ Sokol Spořice A5:13
1402. 02. 2022 17:30Klášterec nad Ohří ASKST Baník Most E6:12
1404. 02. 2022 18:00Baník Březenecká CTTC Litvínov C4:14
1404. 02. 2022 18:30TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice BSK Havran Kryry A15:3
1404. 02. 2022 18:00TJ Spartak Lubenec BTJ Sever Žatec B6:12
1511. 02. 2022 18:00TJ Spartak Lubenec BST Kopisty A6:12
1511. 02. 2022 18:00TJ Sever Žatec BTJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B10:8
1507. 02. 2022 18:00SK Havran Kryry ABaník Březenecká C6:12
1511. 02. 2022 18:00TTC Litvínov CKlášterec nad Ohří A9:9
Pozdě zad.
1507. 02. 2022 18:00SKST Baník Most EKST Jirkov D13:5
1510. 02. 2022 18:00TJ Sokol Spořice AKST Libědice A9:9
1614. 02. 2022 18:00ST Kopisty ATJ Sokol Spořice A7:11
1617. 02. 2022 18:00KST Libědice ASKST Baník Most E4:14
1616. 02. 2022 18:00KST Jirkov DTTC Litvínov C6:12
1616. 02. 2022 17:30Klášterec nad Ohří ASK Havran Kryry A14:4
1618. 02. 2022 18:00Baník Březenecká CTJ Sever Žatec B9:9
1618. 02. 2022 18:30TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice BTJ Spartak Lubenec B12:6
1725. 02. 2022 18:30TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice BST Kopisty A16:2
1725. 02. 2022 18:00TJ Spartak Lubenec BBaník Březenecká C9:9
1725. 02. 2022 18:00TJ Sever Žatec BKlášterec nad Ohří A9:9
1721. 02. 2022 18:00SK Havran Kryry AKST Jirkov D5:13
1725. 02. 2022 18:00TTC Litvínov CKST Libědice A13:5
1721. 02. 2022 18:00SKST Baník Most ETJ Sokol Spořice A13:5
1828. 02. 2022 18:00ST Kopisty ASKST Baník Most E8:10
1810. 03. 2022 18:00TJ Sokol Spořice ATTC Litvínov C10:8
1803. 03. 2022 18:00KST Libědice ASK Havran Kryry A14:4
1802. 03. 2022 18:00KST Jirkov DTJ Sever Žatec B10:8
1802. 03. 2022 17:30Klášterec nad Ohří ATJ Spartak Lubenec B13:5
1804. 03. 2022 18:00Baník Březenecká CTJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B6:12
1911. 03. 2022 18:00Baník Březenecká CST Kopisty A13:5
1911. 03. 2022 18:30TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice BKlášterec nad Ohří A13:5
1903. 03. 2022 18:00TJ Spartak Lubenec BKST Jirkov D15:3
1911. 03. 2022 18:00TJ Sever Žatec BKST Libědice A10:8
1907. 03. 2022 18:00SK Havran Kryry ATJ Sokol Spořice A2:16
1911. 03. 2022 18:00TTC Litvínov CSKST Baník Most E11:7
2014. 03. 2022 18:00ST Kopisty ATTC Litvínov C7:11
2014. 03. 2022 18:00SKST Baník Most ESK Havran Kryry A16:2
2017. 03. 2022 18:00TJ Sokol Spořice ATJ Sever Žatec B13:5
2017. 03. 2022 18:00KST Libědice ATJ Spartak Lubenec B7:11
2016. 03. 2022 18:00KST Jirkov DTJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B5:13
2016. 03. 2022 17:30Klášterec nad Ohří ABaník Březenecká C10:8
2123. 03. 2022 17:30Klášterec nad Ohří AST Kopisty A8:10
2125. 03. 2022 18:00Baník Březenecká CKST Jirkov D10:8
2124. 03. 2022 18:00
Herna - Pražská 87, Dobroměřice
TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice BKST Libědice A14:4
2125. 03. 2022 18:00
ZŠ Masarykova, Karlovarská 181 Lubenec
TJ Spartak Lubenec BTJ Sokol Spořice A10:8
2125. 03. 2022 18:00TJ Sever Žatec BSKST Baník Most E8:10
2121. 03. 2022 18:00SK Havran Kryry ATTC Litvínov C5:13
2228. 03. 2022 18:00ST Kopisty ASK Havran Kryry A17:1
2201. 04. 2022 18:00TTC Litvínov CTJ Sever Žatec B11:7
2228. 03. 2022 18:00SKST Baník Most ETJ Spartak Lubenec B14:4
2231. 03. 2022 18:00TJ Sokol Spořice ATJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B11:7
2231. 03. 2022 18:00KST Libědice ABaník Březenecká C12:6
2230. 03. 2022 18:00KST Jirkov DKlášterec nad Ohří A12:6

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy