Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální přebor I. třídy
129. 09. 2018 09:00TJ Sokol Vejprnice ATJ Sokol Kralovice B16:2
129. 09. 2018 09:00TJ SHM Heřmanova HuťTJ Kožlany14:4
129. 09. 2018 09:00Sokol Vysoká LibyněSDH Hadačka11:7
129. 09. 2018 09:00TJ Sokol Horní Bělá DDDM Kaznějov A15:3
229. 09. 2018 09:00TJ Baník LíněTJ Trnová A11:7
229. 09. 2018 14:00TJ Sokol Vejprnice ATJ Kožlany11:7
229. 09. 2018 14:00TJ SHM Heřmanova HuťTJ Sokol Kralovice B15:3
229. 09. 2018 14:00TJ Sokol Horní Bělá DTJ Trnová A14:4
329. 09. 2018 14:00TJ Baník LíněDDM Kaznějov A11:7
313. 10. 2018 09:00TJ Sokol Kralovice BDDM Kaznějov A7:11
313. 10. 2018 09:00TJ KožlanyTJ Trnová A11:7
313. 10. 2018 09:00TJ Baník LíněTJ Sokol Horní Bělá D16:2
313. 10. 2018 09:00TJ Sokol Vejprnice ASokol Vysoká Libyně8:10
413. 10. 2018 09:00TJ SHM Heřmanova HuťSDH Hadačka12:6
413. 10. 2018 14:00TJ Sokol Kralovice BTJ Trnová A8:10
413. 10. 2018 14:00TJ KožlanyDDM Kaznějov A0:18
413. 10. 2018 14:00TJ Sokol Vejprnice ASDH Hadačka4:14
513. 10. 2018 14:00TJ SHM Heřmanova HuťSokol Vysoká Libyně10:8
527. 10. 2018 09:00Sokol Vysoká LibyněTJ Sokol Kralovice B17:1
527. 10. 2018 09:00SDH HadačkaTJ Kožlany13:5
527. 10. 2018 09:00TJ Sokol Horní Bělá DTJ Sokol Vejprnice A7:11
627. 10. 2018 09:00TJ Baník LíněTJ SHM Heřmanova Huť6:12
627. 10. 2018 09:00DDM Kaznějov ATJ Trnová A12:6
627. 10. 2018 14:00Sokol Vysoká LibyněTJ Kožlany10:8
627. 10. 2018 14:00SDH HadačkaTJ Sokol Kralovice B17:1
727. 10. 2018 14:00TJ Sokol Horní Bělá DTJ SHM Heřmanova Huť7:11
727. 10. 2018 14:00TJ Baník LíněTJ Sokol Vejprnice A8:10
710. 11. 2018 09:00TJ Sokol Kralovice BTJ Kožlany4:14
710. 11. 2018 09:00TJ Sokol Vejprnice ADDM Kaznějov A13:5
810. 11. 2018 09:00TJ SHM Heřmanova HuťTJ Trnová A15:3
810. 11. 2018 09:00Sokol Vysoká LibyněTJ Sokol Horní Bělá D16:2
810. 11. 2018 09:00SDH HadačkaTJ Baník Líně5:13
810. 11. 2018 14:00TJ Sokol Vejprnice ATJ Trnová A14:4
910. 11. 2018 14:00TJ SHM Heřmanova HuťDDM Kaznějov A12:6
910. 11. 2018 14:00Sokol Vysoká LibyněTJ Baník Líně8:10
910. 11. 2018 14:00SDH HadačkaTJ Sokol Horní Bělá D14:4
924. 11. 2018 09:00TJ Sokol Horní Bělá DTJ Sokol Kralovice B17:1
1024. 11. 2018 09:00TJ Baník LíněTJ Kožlany13:5
1024. 11. 2018 09:00DDM Kaznějov ASokol Vysoká Libyně6:12
1024. 11. 2018 09:00TJ Trnová ASDH Hadačka3:15
1024. 11. 2018 09:00TJ Sokol Vejprnice ATJ SHM Heřmanova Huť7:11
1124. 11. 2018 14:00TJ Sokol Horní Bělá DTJ Kožlany13:5
1124. 11. 2018 14:00TJ Baník LíněTJ Sokol Kralovice B18:0
1124. 11. 2018 14:00DDM Kaznějov ASDH Hadačka7:11
1124. 11. 2018 14:00TJ Trnová ASokol Vysoká Libyně3:15
1226. 01. 2019 09:00TJ Sokol Kralovice BTJ Sokol Vejprnice A1:17
1226. 01. 2019 09:00TJ KožlanyTJ SHM Heřmanova Huť12:6
1226. 01. 2019 09:00SDH HadačkaSokol Vysoká Libyně14:4
1226. 01. 2019 09:00DDM Kaznějov ATJ Sokol Horní Bělá D9:9
1326. 01. 2019 09:00TJ Trnová ATJ Baník Líně1:17
1326. 01. 2019 14:00TJ Sokol Kralovice BTJ SHM Heřmanova Huť3:15
1326. 01. 2019 14:00TJ KožlanyTJ Sokol Vejprnice A9:9
1326. 01. 2019 14:00DDM Kaznějov ATJ Baník Líně1:17
1417. 01. 2019 18:00TJ Trnová ATJ Sokol Horní Bělá D6:12
1408. 02. 2019 18:00DDM Kaznějov ATJ Sokol Kralovice B13:5
1409. 02. 2019 09:00TJ Trnová ATJ Kožlany4:14
1409. 02. 2019 09:00TJ Sokol Horní Bělá DTJ Baník Líně7:11
1409. 02. 2019 09:00Sokol Vysoká LibyněTJ Sokol Vejprnice A5:13
1509. 02. 2019 09:00SDH HadačkaTJ SHM Heřmanova Huť8:10
1509. 02. 2019 14:00DDM Kaznějov ATJ Kožlany6:12
1509. 02. 2019 14:00TJ Trnová ATJ Sokol Kralovice B10:8
1509. 02. 2019 14:00Sokol Vysoká LibyněTJ SHM Heřmanova Huť7:11
1609. 02. 2019 14:00SDH HadačkaTJ Sokol Vejprnice A11:7
1623. 02. 2019 09:00TJ Sokol Kralovice BSokol Vysoká Libyně7:11
1623. 02. 2019 09:00TJ KožlanySDH Hadačka1:17
1623. 02. 2019 09:00TJ Sokol Vejprnice ATJ Sokol Horní Bělá D13:5
1723. 02. 2019 09:00TJ SHM Heřmanova HuťTJ Baník Líně8:10
1723. 02. 2019 09:00TJ Trnová ADDM Kaznějov A6:12
1723. 02. 2019 14:00TJ Sokol Kralovice BSDH Hadačka1:17
1723. 02. 2019 14:00TJ KožlanySokol Vysoká Libyně1:17
1823. 02. 2019 14:00TJ Sokol Vejprnice ATJ Baník Líně8:10
1823. 02. 2019 14:00TJ SHM Heřmanova HuťTJ Sokol Horní Bělá D16:2
1809. 03. 2019 09:00TJ KožlanyTJ Sokol Kralovice B17:1
1809. 03. 2019 09:00DDM Kaznějov ATJ Sokol Vejprnice A3:15
1909. 03. 2019 09:00TJ Trnová ATJ SHM Heřmanova Huť2:16
1909. 03. 2019 09:00TJ Sokol Horní Bělá DSokol Vysoká Libyně6:12
1909. 03. 2019 09:00TJ Baník LíněSDH Hadačka10:8
1909. 03. 2019 14:00DDM Kaznějov ATJ SHM Heřmanova Huť3:15
2009. 03. 2019 14:00TJ Trnová ATJ Sokol Vejprnice A3:15
2007. 03. 2019 18:00TJ Sokol Horní Bělá DSDH Hadačka2:16
2009. 03. 2019 14:00TJ Baník LíněSokol Vysoká Libyně14:4
2023. 03. 2019 09:00TJ Sokol Kralovice BTJ Sokol Horní Bělá D8:10
2123. 03. 2019 09:00TJ KožlanyTJ Baník Líně4:14
2123. 03. 2019 09:00Sokol Vysoká LibyněDDM Kaznějov A13:5
2123. 03. 2019 09:00SDH HadačkaTJ Trnová A14:4
2123. 03. 2019 09:00TJ SHM Heřmanova HuťTJ Sokol Vejprnice A11:7
2223. 03. 2019 14:00TJ Sokol Kralovice BTJ Baník Líně0:18
2223. 03. 2019 14:00TJ KožlanyTJ Sokol Horní Bělá D13:5
2223. 03. 2019 14:00Sokol Vysoká LibyněTJ Trnová A10:8
2223. 03. 2019 14:00SDH HadačkaDDM Kaznějov A10:8
Regionální přebor II. třídy
129. 09. 2018 09:00Dioss Nýřany CDioss Nýřany D16:2
129. 09. 2018 11:30TJ Sokol Vejprnice BTJ Trnová B8:10
213. 10. 2018 09:00TJ Trnová BDDM Kaznějov B14:4
213. 10. 2018 11:30TJ Sokol Vejprnice BDioss Nýřany C4:14
327. 10. 2018 09:00Dioss Nýřany CTJ Trnová B17:1
427. 10. 2018 11:30DDM Kaznějov BDioss Nýřany D8:10
510. 11. 2018 11:30TJ Trnová BDioss Nýřany D8:10
610. 11. 2018 09:00TJ Sokol Vejprnice BDDM Kaznějov B6:12
724. 11. 2018 11:30DDM Kaznějov BDioss Nýřany C1:17
724. 11. 2018 11:30Dioss Nýřany DTJ Sokol Vejprnice B15:3
829. 09. 2018 11:30Dioss Nýřany DDioss Nýřany C1:17
826. 01. 2019 09:00TJ Trnová BTJ Sokol Vejprnice B6:12
909. 02. 2019 11:30DDM Kaznějov BTJ Trnová B10:8
909. 02. 2019 09:00Dioss Nýřany CTJ Sokol Vejprnice B13:5
1023. 02. 2019 09:00TJ Trnová BDioss Nýřany C0:18
1123. 02. 2019 11:30Dioss Nýřany DDDM Kaznějov B13:5
1209. 03. 2019 11:30Dioss Nýřany DTJ Trnová B17:1
1309. 03. 2019 11:30DDM Kaznějov BTJ Sokol Vejprnice B11:7
1423. 03. 2019 09:00Dioss Nýřany CDDM Kaznějov B18:0
1423. 03. 2019 11:30TJ Sokol Vejprnice BDioss Nýřany D4:14

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy