Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní přebor 1. třídy
111. 10. 2018 19:00TJ Slavoj Tachov BTJ Slavoj Tachov C5:13
112. 10. 2018 18:00TJ Sokol Bor DTJ Sokol Bor E15:3
111. 10. 2018 18:00TJ Slavoj Chodová Planá BST DDM Stříbro7:11
112. 10. 2018 18:30TTC Planá ATJ Milíře15:3
111. 10. 2018 18:00TJ Hraničář Částkov ATJ Čechie Halže12:6
218. 10. 2018 19:00TJ Slavoj Tachov CTJ Čechie Halže10:8
219. 10. 2018 18:00TJ MilířeTJ Hraničář Částkov A1:17
219. 10. 2018 18:00ST DDM StříbroTTC Planá A10:8
219. 10. 2018 18:00TJ Sokol Bor ETJ Slavoj Chodová Planá B7:11
218. 10. 2018 19:00TJ Slavoj Tachov BTJ Sokol Bor D4:14
326. 10. 2018 18:00TJ Sokol Bor DTJ Slavoj Tachov C11:7
325. 10. 2018 18:00TJ Slavoj Chodová Planá BTJ Slavoj Tachov B11:7
326. 10. 2018 18:30TTC Planá ATJ Sokol Bor E15:3
325. 10. 2018 18:00TJ Hraničář Částkov AST DDM Stříbro8:10
324. 10. 2018 19:30TJ Čechie HalžeTJ Milíře15:3
401. 11. 2018 19:00TJ Slavoj Tachov CTJ Milíře11:7
402. 11. 2018 18:00ST DDM StříbroTJ Čechie Halže11:7
401. 11. 2018 18:00TJ Sokol Bor ETJ Hraničář Částkov A4:14
401. 11. 2018 19:00TJ Slavoj Tachov BTTC Planá A10:8
402. 11. 2018 18:00TJ Sokol Bor DTJ Slavoj Chodová Planá B14:4
508. 11. 2018 18:00TJ Slavoj Chodová Planá BTJ Slavoj Tachov C4:14
509. 11. 2018 18:30TTC Planá ATJ Sokol Bor D4:14
508. 11. 2018 18:00TJ Hraničář Částkov ATJ Slavoj Tachov B14:4
507. 11. 2018 19:30TJ Čechie HalžeTJ Sokol Bor E14:4
509. 11. 2018 18:00TJ MilířeST DDM Stříbro6:12
615. 11. 2018 19:00TJ Slavoj Tachov CST DDM Stříbro9:9
615. 11. 2018 18:00TJ Sokol Bor ETJ Milíře11:7
615. 11. 2018 19:00TJ Slavoj Tachov BTJ Čechie Halže5:13
616. 11. 2018 18:00TJ Sokol Bor DTJ Hraničář Částkov A15:3
615. 11. 2018 18:00TJ Slavoj Chodová Planá BTTC Planá A6:12
723. 11. 2018 18:30TTC Planá ATJ Slavoj Tachov C9:9
722. 11. 2018 18:00TJ Hraničář Částkov ATJ Slavoj Chodová Planá B10:8
721. 11. 2018 19:30TJ Čechie HalžeTJ Sokol Bor D8:10
723. 11. 2018 18:00TJ MilířeTJ Slavoj Tachov B16:2
723. 11. 2018 18:00ST DDM StříbroTJ Sokol Bor E8:10
829. 11. 2018 19:00TJ Slavoj Tachov CTJ Sokol Bor E13:5
829. 11. 2018 19:00TJ Slavoj Tachov BST DDM Stříbro10:8
830. 11. 2018 18:00TJ Sokol Bor DTJ Milíře13:5
829. 11. 2018 18:00TJ Slavoj Chodová Planá BTJ Čechie Halže10:8
830. 11. 2018 18:30TTC Planá ATJ Hraničář Částkov A6:12
906. 12. 2018 18:00TJ Hraničář Částkov ATJ Slavoj Tachov C11:7
905. 12. 2018 19:30TJ Čechie HalžeTTC Planá A7:11
907. 12. 2018 18:00TJ MilířeTJ Slavoj Chodová Planá B7:11
907. 12. 2018 18:00ST DDM StříbroTJ Sokol Bor D3:15
907. 12. 2018 18:00TJ Sokol Bor ETJ Slavoj Tachov B7:11
1010. 01. 2019 19:00TJ Slavoj Tachov CTJ Slavoj Tachov B16:2
1011. 01. 2019 18:00TJ Sokol Bor ETJ Sokol Bor D4:14
1011. 01. 2019 18:00ST DDM StříbroTJ Slavoj Chodová Planá B6:12
1011. 01. 2019 18:00TJ MilířeTTC Planá A11:7
1009. 01. 2019 19:30TJ Čechie HalžeTJ Hraničář Částkov A8:10
1116. 01. 2019 19:30TJ Čechie HalžeTJ Slavoj Tachov C12:6
1117. 01. 2019 18:00TJ Hraničář Částkov ATJ Milíře14:4
1118. 01. 2019 18:30TTC Planá AST DDM Stříbro16:2
1117. 01. 2019 18:00TJ Slavoj Chodová Planá BTJ Sokol Bor E16:2
1118. 01. 2019 18:00TJ Sokol Bor DTJ Slavoj Tachov B18:0
1224. 01. 2019 19:00TJ Slavoj Tachov CTJ Sokol Bor D12:6
1224. 01. 2019 19:00TJ Slavoj Tachov BTJ Slavoj Chodová Planá B4:14
1225. 01. 2019 18:00TJ Sokol Bor ETTC Planá A9:9
1225. 01. 2019 18:00ST DDM StříbroTJ Hraničář Částkov A3:15
1225. 01. 2019 18:00TJ MilířeTJ Čechie Halže10:8
1301. 02. 2019 18:00TJ MilířeTJ Slavoj Tachov C4:14
1330. 01. 2019 19:30TJ Čechie HalžeST DDM Stříbro13:5
1331. 01. 2019 18:00TJ Hraničář Částkov ATJ Sokol Bor E16:2
1301. 02. 2019 18:30TTC Planá ATJ Slavoj Tachov B16:2
1331. 01. 2019 18:00TJ Slavoj Chodová Planá BTJ Sokol Bor D7:11
1407. 02. 2019 19:00TJ Slavoj Tachov CTJ Slavoj Chodová Planá B13:5
1407. 02. 2019 18:00TJ Sokol Bor DTTC Planá A14:4
1407. 02. 2019 19:00TJ Slavoj Tachov BTJ Hraničář Částkov A2:16
1408. 02. 2019 18:00TJ Sokol Bor ETJ Čechie Halže8:10
1408. 02. 2019 18:00ST DDM StříbroTJ Milíře9:9
1515. 02. 2019 18:00ST DDM StříbroTJ Slavoj Tachov C2:16
1515. 02. 2019 18:00TJ MilířeTJ Sokol Bor E11:7
1513. 02. 2019 19:30TJ Čechie HalžeTJ Slavoj Tachov B18:0
1514. 02. 2019 18:00TJ Hraničář Částkov ATJ Sokol Bor D5:13
1515. 02. 2019 18:30TTC Planá ATJ Slavoj Chodová Planá B8:10
1621. 02. 2019 19:00TJ Slavoj Tachov CTTC Planá A11:7
1621. 02. 2019 18:00TJ Slavoj Chodová Planá BTJ Hraničář Částkov A6:12
1621. 02. 2019 18:00TJ Sokol Bor DTJ Čechie Halže13:5
1621. 02. 2019 19:00TJ Slavoj Tachov BTJ Milíře0:18
1622. 02. 2019 18:00TJ Sokol Bor EST DDM Stříbro11:7
1728. 02. 2019 18:00TJ Sokol Bor ETJ Slavoj Tachov C4:14
1701. 03. 2019 18:00ST DDM StříbroTJ Slavoj Tachov B18:0
1701. 03. 2019 18:00TJ MilířeTJ Sokol Bor D9:9
1727. 02. 2019 19:30TJ Čechie HalžeTJ Slavoj Chodová Planá B7:11
1714. 03. 2019 18:00TJ Hraničář Částkov ATTC Planá A11:7
1807. 03. 2019 19:00TJ Slavoj Tachov CTJ Hraničář Částkov A7:11
1808. 03. 2019 18:30TTC Planá ATJ Čechie Halže8:10
1807. 03. 2019 18:00TJ Slavoj Chodová Planá BTJ Milíře9:9
1807. 03. 2019 18:00TJ Sokol Bor DST DDM Stříbro14:4
1807. 03. 2019 19:00TJ Slavoj Tachov BTJ Sokol Bor E2:16
Okresní přebor 2. třídy
111. 10. 2018 18:00TJ Hraničář Částkov BTJ Sparta Dlouhý Újezd10:8
112. 10. 2018 18:00TJ MilířeTJ Slavoj Tachov D4:14
112. 10. 2018 18:00TJ Sokol ČernošínTTC Planá B6:12
216. 10. 2018 18:00TJ Slavoj Chodová Planá CTJ Hraničář Částkov B7:11
219. 10. 2018 18:00TJ Sokol ČernošínTJ Milíře15:3
219. 10. 2018 18:30TTC Planá BTJ Slavoj Tachov D9:9
326. 10. 2018 18:00TJ Sparta Dlouhý ÚjezdTJ Slavoj Chodová Planá C14:4
326. 10. 2018 18:00TJ MilířeTTC Planá B2:16
325. 10. 2018 19:00TJ Slavoj Tachov DTJ Sokol Černošín13:5
430. 10. 2018 18:00TJ Slavoj Chodová Planá CTJ Sokol Černošín12:6
402. 11. 2018 18:00TJ MilířeTJ Hraničář Částkov B0:18
402. 11. 2018 18:00TJ Sparta Dlouhý ÚjezdTJ Slavoj Tachov D13:5
506. 11. 2018 18:00TJ Slavoj Chodová Planá CTTC Planá B5:13
508. 11. 2018 18:00TJ Hraničář Částkov BTJ Slavoj Tachov D9:9
509. 11. 2018 18:00TJ Sparta Dlouhý ÚjezdTJ Milíře18:0
616. 11. 2018 18:00TJ MilířeTJ Slavoj Chodová Planá C5:13
616. 11. 2018 18:00TJ Sokol ČernošínTJ Hraničář Částkov B8:10
616. 11. 2018 18:30TTC Planá BTJ Sparta Dlouhý Újezd8:10
722. 11. 2018 19:00TJ Slavoj Tachov DTJ Slavoj Chodová Planá C11:7
723. 11. 2018 18:00TJ Sokol ČernošínTJ Sparta Dlouhý Újezd6:12
722. 11. 2018 18:00TJ Hraničář Částkov BTTC Planá B1:17
830. 11. 2018 18:00TJ Sparta Dlouhý ÚjezdTJ Hraničář Částkov B18:0
806. 12. 2018 19:00TJ Slavoj Tachov DTJ Milíře17:1
807. 12. 2018 18:30TTC Planá BTJ Sokol Černošín14:4
906. 12. 2018 18:00TJ Hraničář Částkov BTJ Slavoj Chodová Planá C9:9
914. 12. 2018 18:00TJ MilířeTJ Sokol Černošín5:13
913. 12. 2018 19:00TJ Slavoj Tachov DTTC Planá B7:11
1008. 01. 2019 18:00TJ Slavoj Chodová Planá CTJ Sparta Dlouhý Újezd4:14
1011. 01. 2019 18:30TTC Planá BTJ Milíře18:0
1011. 01. 2019 18:00TJ Sokol ČernošínTJ Slavoj Tachov D7:11
1118. 01. 2019 18:00TJ Sokol ČernošínTJ Slavoj Chodová Planá C10:8
1117. 01. 2019 18:00TJ Hraničář Částkov BTJ Milíře17:1
1117. 01. 2019 19:00TJ Slavoj Tachov DTJ Sparta Dlouhý Újezd5:13
1225. 01. 2019 18:30TTC Planá BTJ Slavoj Chodová Planá C15:3
1203. 01. 2019 19:00TJ Slavoj Tachov DTJ Hraničář Částkov B11:7
1204. 01. 2019 18:00TJ MilířeTJ Sparta Dlouhý Újezd1:17
1331. 01. 2019 18:00TJ Hraničář Částkov BTJ Sokol Černošín13:5
1301. 02. 2019 18:00TJ Sparta Dlouhý ÚjezdTTC Planá B14:4
1329. 01. 2019 18:00TJ Slavoj Chodová Planá CTJ Milíře18:0
1405. 02. 2019 18:00TJ Slavoj Chodová Planá CTJ Slavoj Tachov D5:13
1408. 02. 2019 18:00TJ Sparta Dlouhý ÚjezdTJ Sokol Černošín16:2
1408. 02. 2019 18:30TTC Planá BTJ Hraničář Částkov B10:8
1512. 02. 2019 18:00TJ Slavoj Chodová Planá CTJ Slavoj Tachov D11:7
1520. 03. 2019 18:00TJ Sokol ČernošínTTC Planá B4:14
1515. 02. 2019 18:00TJ Sparta Dlouhý ÚjezdTJ Milíře18:0
1622. 02. 2019 18:00TJ Sokol ČernošínTJ Hraničář Částkov B9:9
1622. 02. 2019 18:00TJ MilířeTJ Slavoj Tachov D3:15
1622. 02. 2019 18:00TJ Sparta Dlouhý ÚjezdTTC Planá B14:4
1728. 02. 2019 19:00TJ Slavoj Tachov DTJ Sparta Dlouhý Újezd5:13
1728. 02. 2019 18:00TJ Hraničář Částkov BTJ Milíře18:0
1726. 02. 2019 18:00TJ Slavoj Chodová Planá CTJ Sokol Černošín9:9
1808. 03. 2019 18:00TJ MilířeTJ Slavoj Chodová Planá C3:15
1808. 03. 2019 18:00TJ Sparta Dlouhý ÚjezdTJ Hraničář Částkov B11:7
1822. 03. 2019 18:30TTC Planá BTJ Slavoj Tachov D14:4
1914. 03. 2019 18:00TJ Hraničář Částkov BTTC Planá B5:13
1912. 03. 2019 18:00TJ Slavoj Chodová Planá CTJ Sparta Dlouhý Újezd8:10
1915. 03. 2019 18:00TJ Sokol ČernošínTJ Milíře13:5
2019. 03. 2019 18:00TJ Slavoj Chodová Planá CTTC Planá B10:8
2022. 03. 2019 18:00TJ Sokol ČernošínTJ Sparta Dlouhý Újezd5:13
2007. 03. 2019 18:00TJ Slavoj Tachov DTJ Hraničář Částkov B11:7
2129. 03. 2019 18:30TTC Planá BTJ Milíře18:0
2128. 03. 2019 19:00TJ Slavoj Tachov DTJ Sokol Černošín12:6
2126. 03. 2019 18:00TJ Slavoj Chodová Planá CTJ Hraničář Částkov B10:8

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy