Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní přebor 1. třídy
104. 10. 2018 18:00TJ Sokol KoberovyTJ Bižuterie Jablonec n.N. E9:9
103. 10. 2018 19:00T.T.C. Jablonec n.N. ATJ Sokol Bratříkov C13:5
102. 10. 2018 18:30TJ Spartak Rychnov CTJ Spartak Rychnov B7:11
103. 10. 2018 18:00TJ Spartak Rychnov ATJ Sokol Železný Brod10:8
104. 10. 2018 18:00TJ Sokol Bratříkov DTJ Jiskra Tanvald B3:15
101. 10. 2018 18:30SK Jiřetín pod BukovouTJ Sokol Mukařov9:9
208. 10. 2018 18:00TJ Bižuterie Jablonec n.N. ETJ Sokol Mukařov13:5
208. 10. 2018 18:15TJ Jiskra Tanvald BSK Jiřetín pod Bukovou9:9
211. 10. 2018 17:30TJ Sokol Železný BrodTJ Sokol Bratříkov D18:0
210. 10. 2018 18:30TJ Spartak Rychnov BTJ Spartak Rychnov A8:10
211. 10. 2018 19:00TJ Sokol Bratříkov CTJ Spartak Rychnov C13:5
211. 10. 2018 18:00TJ Sokol KoberovyT.T.C. Jablonec n.N. A10:8
317. 10. 2018 19:00T.T.C. Jablonec n.N. ATJ Bižuterie Jablonec n.N. E7:11
316. 10. 2018 18:30TJ Spartak Rychnov CTJ Sokol Koberovy6:12
317. 10. 2018 18:00TJ Spartak Rychnov ATJ Sokol Bratříkov C13:5
318. 10. 2018 18:00TJ Sokol Bratříkov DTJ Spartak Rychnov B5:13
315. 10. 2018 18:30SK Jiřetín pod BukovouTJ Sokol Železný Brod12:6
316. 10. 2018 18:00TJ Sokol MukařovTJ Jiskra Tanvald B12:6
422. 10. 2018 18:00TJ Bižuterie Jablonec n.N. ETJ Jiskra Tanvald B14:4
425. 10. 2018 17:30TJ Sokol Železný BrodTJ Sokol Mukařov14:4
424. 10. 2018 18:30TJ Spartak Rychnov BSK Jiřetín pod Bukovou5:13
425. 10. 2018 19:00TJ Sokol Bratříkov CTJ Sokol Bratříkov D14:4
425. 10. 2018 18:00TJ Sokol KoberovyTJ Spartak Rychnov A11:7
424. 10. 2018 19:00T.T.C. Jablonec n.N. ATJ Spartak Rychnov C15:3
530. 10. 2018 18:30TJ Spartak Rychnov CTJ Bižuterie Jablonec n.N. E3:15
531. 10. 2018 18:00TJ Spartak Rychnov AT.T.C. Jablonec n.N. A10:8
501. 11. 2018 18:00TJ Sokol Bratříkov DTJ Sokol Koberovy6:12
529. 10. 2018 18:30SK Jiřetín pod BukovouTJ Sokol Bratříkov C10:8
530. 10. 2018 18:00TJ Sokol MukařovTJ Spartak Rychnov B14:4
529. 10. 2018 18:15TJ Jiskra Tanvald BTJ Sokol Železný Brod10:8
605. 11. 2018 18:00TJ Bižuterie Jablonec n.N. ETJ Sokol Železný Brod11:7
607. 11. 2018 18:30TJ Spartak Rychnov BTJ Jiskra Tanvald B10:8
608. 11. 2018 19:00TJ Sokol Bratříkov CTJ Sokol Mukařov10:8
608. 11. 2018 18:00TJ Sokol KoberovySK Jiřetín pod Bukovou5:13
607. 11. 2018 19:00T.T.C. Jablonec n.N. ATJ Sokol Bratříkov D18:0
606. 11. 2018 18:30TJ Spartak Rychnov CTJ Spartak Rychnov A6:12
714. 11. 2018 18:00TJ Spartak Rychnov ATJ Bižuterie Jablonec n.N. E8:10
715. 11. 2018 18:00TJ Sokol Bratříkov DTJ Spartak Rychnov C2:16
712. 11. 2018 18:30SK Jiřetín pod BukovouT.T.C. Jablonec n.N. A11:7
713. 11. 2018 18:00TJ Sokol MukařovTJ Sokol Koberovy15:3
712. 11. 2018 18:15TJ Jiskra Tanvald BTJ Sokol Bratříkov C11:7
715. 11. 2018 17:30TJ Sokol Železný BrodTJ Spartak Rychnov B15:3
819. 11. 2018 18:00TJ Bižuterie Jablonec n.N. ETJ Spartak Rychnov B17:1
822. 11. 2018 19:00TJ Sokol Bratříkov CTJ Sokol Železný Brod3:15
822. 11. 2018 18:00TJ Sokol KoberovyTJ Jiskra Tanvald B13:5
821. 11. 2018 19:00T.T.C. Jablonec n.N. ATJ Sokol Mukařov11:7
820. 11. 2018 18:30TJ Spartak Rychnov CSK Jiřetín pod Bukovou5:13
821. 11. 2018 18:00TJ Spartak Rychnov ATJ Sokol Bratříkov D15:3
929. 11. 2018 18:00TJ Sokol Bratříkov DTJ Bižuterie Jablonec n.N. E5:13
926. 11. 2018 18:30SK Jiřetín pod BukovouTJ Spartak Rychnov A12:6
927. 11. 2018 18:00TJ Sokol MukařovTJ Spartak Rychnov C15:3
926. 11. 2018 18:15TJ Jiskra Tanvald BT.T.C. Jablonec n.N. A8:10
929. 11. 2018 17:30TJ Sokol Železný BrodTJ Sokol Koberovy12:6
928. 11. 2018 18:30TJ Spartak Rychnov BTJ Sokol Bratříkov C7:11
1003. 12. 2018 18:00TJ Sokol Bratříkov CTJ Bižuterie Jablonec n.N. E7:11
1006. 12. 2018 18:00TJ Sokol KoberovyTJ Spartak Rychnov B9:9
1005. 12. 2018 19:00T.T.C. Jablonec n.N. ATJ Sokol Železný Brod9:9
1004. 12. 2018 18:30TJ Spartak Rychnov CTJ Jiskra Tanvald B9:9
1005. 12. 2018 18:00TJ Spartak Rychnov ATJ Sokol Mukařov5:13
1006. 12. 2018 18:00TJ Sokol Bratříkov DSK Jiřetín pod Bukovou3:15
1110. 12. 2018 18:30SK Jiřetín pod BukovouTJ Bižuterie Jablonec n.N. E11:7
1111. 12. 2018 18:00TJ Sokol MukařovTJ Sokol Bratříkov D16:2
1110. 12. 2018 18:15TJ Jiskra Tanvald BTJ Spartak Rychnov A7:11
1113. 12. 2018 17:30TJ Sokol Železný BrodTJ Spartak Rychnov C16:2
1112. 12. 2018 18:30TJ Spartak Rychnov BT.T.C. Jablonec n.N. A8:10
1113. 12. 2018 19:00TJ Sokol Bratříkov CTJ Sokol Koberovy8:10
1207. 01. 2019 18:00TJ Bižuterie Jablonec n.N. ETJ Sokol Koberovy10:8
1210. 01. 2019 19:00TJ Sokol Bratříkov CT.T.C. Jablonec n.N. A3:15
1209. 01. 2019 18:30TJ Spartak Rychnov BTJ Spartak Rychnov C13:5
1210. 01. 2019 17:30TJ Sokol Železný BrodTJ Spartak Rychnov A13:5
1207. 01. 2019 18:15TJ Jiskra Tanvald BTJ Sokol Bratříkov D17:1
1208. 01. 2019 18:00TJ Sokol MukařovSK Jiřetín pod Bukovou9:9
1317. 01. 2019 18:30TJ Sokol MukařovTJ Bižuterie Jablonec n.N. E10:8
1314. 01. 2019 18:30SK Jiřetín pod BukovouTJ Jiskra Tanvald B14:4
1317. 01. 2019 18:00TJ Sokol Bratříkov DTJ Sokol Železný Brod4:14
1316. 01. 2019 18:00TJ Spartak Rychnov ATJ Spartak Rychnov B7:11
1315. 01. 2019 18:30TJ Spartak Rychnov CTJ Sokol Bratříkov C9:9
1316. 01. 2019 19:00T.T.C. Jablonec n.N. ATJ Sokol Koberovy8:10
1421. 01. 2019 18:00TJ Bižuterie Jablonec n.N. ET.T.C. Jablonec n.N. A10:8
1424. 01. 2019 18:00TJ Sokol KoberovyTJ Spartak Rychnov C12:6
1424. 01. 2019 19:00TJ Sokol Bratříkov CTJ Spartak Rychnov A10:8
1423. 01. 2019 18:30TJ Spartak Rychnov BTJ Sokol Bratříkov D15:3
1424. 01. 2019 17:30TJ Sokol Železný BrodSK Jiřetín pod Bukovou18:0wo
1421. 01. 2019 18:15TJ Jiskra Tanvald BTJ Sokol Mukařov5:13
1528. 01. 2019 18:15TJ Jiskra Tanvald BTJ Bižuterie Jablonec n.N. E3:15
1531. 01. 2019 18:30TJ Sokol MukařovTJ Sokol Železný Brod8:10
1528. 01. 2019 18:30SK Jiřetín pod BukovouTJ Spartak Rychnov B11:7
1531. 01. 2019 18:00TJ Sokol Bratříkov DTJ Sokol Bratříkov C3:15
1530. 01. 2019 18:00TJ Spartak Rychnov ATJ Sokol Koberovy8:10
1529. 01. 2019 18:30TJ Spartak Rychnov CT.T.C. Jablonec n.N. A8:10
1604. 02. 2019 18:00TJ Bižuterie Jablonec n.N. ETJ Spartak Rychnov C13:5
1606. 02. 2019 19:00T.T.C. Jablonec n.N. ATJ Spartak Rychnov A14:4
1607. 02. 2019 18:00TJ Sokol KoberovyTJ Sokol Bratříkov D15:3
1607. 02. 2019 19:00TJ Sokol Bratříkov CSK Jiřetín pod Bukovou9:9
1606. 02. 2019 18:30TJ Spartak Rychnov BTJ Sokol Mukařov5:13
1607. 02. 2019 17:30TJ Sokol Železný BrodTJ Jiskra Tanvald B17:1
1714. 02. 2019 17:30TJ Sokol Železný BrodTJ Bižuterie Jablonec n.N. E11:7
1711. 02. 2019 18:15TJ Jiskra Tanvald BTJ Spartak Rychnov B11:7
1714. 02. 2019 18:30TJ Sokol MukařovTJ Sokol Bratříkov C12:6
1711. 02. 2019 18:30SK Jiřetín pod BukovouTJ Sokol Koberovy13:5
1714. 02. 2019 18:00TJ Sokol Bratříkov DT.T.C. Jablonec n.N. A1:17
1713. 02. 2019 18:00TJ Spartak Rychnov ATJ Spartak Rychnov C13:5
1818. 02. 2019 18:00TJ Bižuterie Jablonec n.N. ETJ Spartak Rychnov A13:5
1819. 02. 2019 18:30TJ Spartak Rychnov CTJ Sokol Bratříkov D13:5
1820. 02. 2019 19:00T.T.C. Jablonec n.N. ASK Jiřetín pod Bukovou7:11
1821. 02. 2019 18:00TJ Sokol KoberovyTJ Sokol Mukařov6:12
1821. 02. 2019 19:00TJ Sokol Bratříkov CTJ Jiskra Tanvald B5:13
1820. 02. 2019 18:30TJ Spartak Rychnov BTJ Sokol Železný Brod2:16
1927. 02. 2019 18:30TJ Spartak Rychnov BTJ Bižuterie Jablonec n.N. E9:9
1928. 02. 2019 17:30TJ Sokol Železný BrodTJ Sokol Bratříkov C17:1
1925. 02. 2019 18:15TJ Jiskra Tanvald BTJ Sokol Koberovy7:11
1928. 02. 2019 18:30TJ Sokol MukařovT.T.C. Jablonec n.N. A10:8
1925. 02. 2019 18:30SK Jiřetín pod BukovouTJ Spartak Rychnov C11:7
1928. 02. 2019 18:00TJ Sokol Bratříkov DTJ Spartak Rychnov A1:17
2004. 03. 2019 18:00TJ Bižuterie Jablonec n.N. ETJ Sokol Bratříkov D18:0
2006. 03. 2019 18:00TJ Spartak Rychnov ASK Jiřetín pod Bukovou5:13
2005. 03. 2019 18:30TJ Spartak Rychnov CTJ Sokol Mukařov5:13
2006. 03. 2019 19:00T.T.C. Jablonec n.N. ATJ Jiskra Tanvald B12:6
2007. 03. 2019 18:00TJ Sokol KoberovyTJ Sokol Železný Brod5:13
2007. 03. 2019 19:00TJ Sokol Bratříkov CTJ Spartak Rychnov B11:7
2111. 03. 2019 18:00TJ Bižuterie Jablonec n.N. ETJ Sokol Bratříkov C16:2
2113. 03. 2019 18:30TJ Spartak Rychnov BTJ Sokol Koberovy8:10
2114. 03. 2019 17:30TJ Sokol Železný BrodT.T.C. Jablonec n.N. A14:4
2111. 03. 2019 18:15TJ Jiskra Tanvald BTJ Spartak Rychnov C12:6
2114. 03. 2019 18:30TJ Sokol MukařovTJ Spartak Rychnov A13:5
2111. 03. 2019 18:30SK Jiřetín pod BukovouTJ Sokol Bratříkov D14:4
2218. 03. 2019 18:00TJ Bižuterie Jablonec n.N. ESK Jiřetín pod Bukovou8:10
2221. 03. 2019 18:00TJ Sokol Bratříkov DTJ Sokol Mukařov3:15
2220. 03. 2019 18:00TJ Spartak Rychnov ATJ Jiskra Tanvald B10:8
2219. 03. 2019 18:30TJ Spartak Rychnov CTJ Sokol Železný Brod5:13
2220. 03. 2019 19:00T.T.C. Jablonec n.N. ATJ Spartak Rychnov B11:7
2221. 03. 2019 18:00TJ Sokol KoberovyTJ Sokol Bratříkov C13:5
Okresní přebor 2. třídy
105. 10. 2018 18:00TJ Sokol Hamrska BTJ Sokol Hamrska A11:7
101. 10. 2018 18:15TJ Jiskra Tanvald CTJ Autobrzdy Jablonec n.N.8:10
103. 10. 2018 18:15TJ Jiskra Tanvald DTJ Spartak Smržovka3:15
103. 10. 2018 19:00TJ Sokol Bratříkov ETJ Spartak Rychnov D9:9
103. 10. 2018 19:00T.T.C. Jablonec n.N. CT.T.C. Jablonec n.N. B6:12
101. 10. 2018 18:00TJ Bižuterie Jablonec n.N. FTJ Sokol Loužnice9:9
212. 10. 2018 18:00TJ Sokol Hamrska ATJ Sokol Loužnice7:11
210. 10. 2018 19:00T.T.C. Jablonec n.N. BTJ Bižuterie Jablonec n.N. F12:6
209. 10. 2018 18:00TJ Spartak Rychnov DT.T.C. Jablonec n.N. C15:3
212. 10. 2018 18:00TJ Spartak SmržovkaTJ Sokol Bratříkov E8:10
210. 10. 2018 19:00TJ Autobrzdy Jablonec n.N.TJ Jiskra Tanvald D14:4
212. 10. 2018 18:00TJ Sokol Hamrska BTJ Jiskra Tanvald C3:15
315. 10. 2018 18:15TJ Jiskra Tanvald CTJ Sokol Hamrska A14:4
317. 10. 2018 18:15TJ Jiskra Tanvald DTJ Sokol Hamrska B1:17
317. 10. 2018 19:00TJ Sokol Bratříkov ETJ Autobrzdy Jablonec n.N.3:15
317. 10. 2018 19:00T.T.C. Jablonec n.N. CTJ Spartak Smržovka13:5
315. 10. 2018 18:00TJ Bižuterie Jablonec n.N. FTJ Spartak Rychnov D15:3
318. 10. 2018 18:30TJ Sokol LoužniceT.T.C. Jablonec n.N. B9:9
426. 10. 2018 18:00TJ Sokol Hamrska AT.T.C. Jablonec n.N. B9:9
423. 10. 2018 18:00TJ Spartak Rychnov DTJ Sokol Loužnice12:6
426. 10. 2018 18:00TJ Spartak SmržovkaTJ Bižuterie Jablonec n.N. F4:14
424. 10. 2018 19:00TJ Autobrzdy Jablonec n.N.T.T.C. Jablonec n.N. C16:2
426. 10. 2018 18:00TJ Sokol Hamrska BTJ Sokol Bratříkov E11:7
422. 10. 2018 18:15TJ Jiskra Tanvald CTJ Jiskra Tanvald D18:0
531. 10. 2018 18:15TJ Jiskra Tanvald DTJ Sokol Hamrska A2:16
531. 10. 2018 19:00TJ Sokol Bratříkov ETJ Jiskra Tanvald C8:10
531. 10. 2018 19:00T.T.C. Jablonec n.N. CTJ Sokol Hamrska B4:14
529. 10. 2018 18:00TJ Bižuterie Jablonec n.N. FTJ Autobrzdy Jablonec n.N.9:9
501. 11. 2018 18:30TJ Sokol LoužniceTJ Spartak Smržovka16:2
531. 10. 2018 19:00T.T.C. Jablonec n.N. BTJ Spartak Rychnov D13:5
609. 11. 2018 18:00TJ Sokol Hamrska ATJ Spartak Rychnov D9:9
609. 11. 2018 18:00TJ Spartak SmržovkaT.T.C. Jablonec n.N. B4:14
607. 11. 2018 19:00TJ Autobrzdy Jablonec n.N.TJ Sokol Loužnice12:6
609. 11. 2018 18:00TJ Sokol Hamrska BTJ Bižuterie Jablonec n.N. F11:7
605. 11. 2018 18:15TJ Jiskra Tanvald CT.T.C. Jablonec n.N. C16:2
607. 11. 2018 18:15TJ Jiskra Tanvald DTJ Sokol Bratříkov E6:12
714. 11. 2018 19:00TJ Sokol Bratříkov ETJ Sokol Hamrska A11:7
714. 11. 2018 19:00T.T.C. Jablonec n.N. CTJ Jiskra Tanvald D18:0
712. 11. 2018 18:00TJ Bižuterie Jablonec n.N. FTJ Jiskra Tanvald C5:13
715. 11. 2018 18:30TJ Sokol LoužniceTJ Sokol Hamrska B8:10
714. 11. 2018 19:00T.T.C. Jablonec n.N. BTJ Autobrzdy Jablonec n.N.12:6
713. 11. 2018 18:00TJ Spartak Rychnov DTJ Spartak Smržovka14:4
823. 11. 2018 18:00TJ Sokol Hamrska ATJ Spartak Smržovka14:4
821. 11. 2018 19:00TJ Autobrzdy Jablonec n.N.TJ Spartak Rychnov D11:7
823. 11. 2018 18:00TJ Sokol Hamrska BT.T.C. Jablonec n.N. B0:18wo
819. 11. 2018 18:15TJ Jiskra Tanvald CTJ Sokol Loužnice17:1
821. 11. 2018 18:15TJ Jiskra Tanvald DTJ Bižuterie Jablonec n.N. F0:18
821. 11. 2018 19:00TJ Sokol Bratříkov ET.T.C. Jablonec n.N. C9:9
928. 11. 2018 19:00T.T.C. Jablonec n.N. CTJ Sokol Hamrska A9:9
926. 11. 2018 18:00TJ Bižuterie Jablonec n.N. FTJ Sokol Bratříkov E15:3
929. 11. 2018 18:30TJ Sokol LoužniceTJ Jiskra Tanvald D17:1
928. 11. 2018 19:00T.T.C. Jablonec n.N. BTJ Jiskra Tanvald C6:12
927. 11. 2018 18:00TJ Spartak Rychnov DTJ Sokol Hamrska B12:6
930. 11. 2018 18:00TJ Spartak SmržovkaTJ Autobrzdy Jablonec n.N.6:12
1007. 12. 2018 18:00TJ Sokol Hamrska ATJ Autobrzdy Jablonec n.N.5:13
1007. 12. 2018 18:00TJ Sokol Hamrska BTJ Spartak Smržovka13:5
1003. 12. 2018 18:15TJ Jiskra Tanvald CTJ Spartak Rychnov D14:4
1005. 12. 2018 18:15TJ Jiskra Tanvald DT.T.C. Jablonec n.N. B3:15
1005. 12. 2018 19:00TJ Sokol Bratříkov ETJ Sokol Loužnice7:11
1005. 12. 2018 19:00T.T.C. Jablonec n.N. CTJ Bižuterie Jablonec n.N. F4:14
1110. 12. 2018 18:00TJ Bižuterie Jablonec n.N. FTJ Sokol Hamrska A18:0
1113. 12. 2018 18:30TJ Sokol LoužniceT.T.C. Jablonec n.N. C5:13
1112. 12. 2018 19:00T.T.C. Jablonec n.N. BTJ Sokol Bratříkov E16:2
1111. 12. 2018 18:00TJ Spartak Rychnov DTJ Jiskra Tanvald D18:0
1114. 12. 2018 18:00TJ Spartak SmržovkaTJ Jiskra Tanvald C4:14
1112. 12. 2018 19:00TJ Autobrzdy Jablonec n.N.TJ Sokol Hamrska B14:4
1211. 01. 2019 18:00TJ Sokol Hamrska ATJ Sokol Hamrska B7:11
1209. 01. 2019 19:00TJ Autobrzdy Jablonec n.N.TJ Jiskra Tanvald C12:6
1211. 01. 2019 18:00TJ Spartak SmržovkaTJ Jiskra Tanvald D13:5
1208. 01. 2019 18:00TJ Spartak Rychnov DTJ Sokol Bratříkov E8:10
1209. 01. 2019 19:00T.T.C. Jablonec n.N. BT.T.C. Jablonec n.N. C9:9
1210. 01. 2019 18:30TJ Sokol LoužniceTJ Bižuterie Jablonec n.N. F11:7
1317. 01. 2019 18:30TJ Sokol LoužniceTJ Sokol Hamrska A12:6
1314. 01. 2019 18:00TJ Bižuterie Jablonec n.N. FT.T.C. Jablonec n.N. B18:0
1316. 01. 2019 19:00T.T.C. Jablonec n.N. CTJ Spartak Rychnov D11:7
1316. 01. 2019 19:00TJ Sokol Bratříkov ETJ Spartak Smržovka10:8
1316. 01. 2019 18:15TJ Jiskra Tanvald DTJ Autobrzdy Jablonec n.N.3:15
1314. 01. 2019 18:15TJ Jiskra Tanvald CTJ Sokol Hamrska B14:4
1425. 01. 2019 18:00TJ Sokol Hamrska ATJ Jiskra Tanvald C4:14
1425. 01. 2019 18:00TJ Sokol Hamrska BTJ Jiskra Tanvald D18:0
1423. 01. 2019 19:00TJ Autobrzdy Jablonec n.N.TJ Sokol Bratříkov E15:3
1425. 01. 2019 18:00TJ Spartak SmržovkaT.T.C. Jablonec n.N. C1:17
1422. 01. 2019 18:00TJ Spartak Rychnov DTJ Bižuterie Jablonec n.N. F8:10
1423. 01. 2019 19:00T.T.C. Jablonec n.N. BTJ Sokol Loužnice10:8
1530. 01. 2019 19:00T.T.C. Jablonec n.N. BTJ Sokol Hamrska A13:5
1531. 01. 2019 18:30TJ Sokol LoužniceTJ Spartak Rychnov D16:2
1528. 01. 2019 18:00TJ Bižuterie Jablonec n.N. FTJ Spartak Smržovka17:1
1530. 01. 2019 19:00T.T.C. Jablonec n.N. CTJ Autobrzdy Jablonec n.N.5:13
1530. 01. 2019 19:00TJ Sokol Bratříkov ETJ Sokol Hamrska B8:10
1530. 01. 2019 18:15TJ Jiskra Tanvald DTJ Jiskra Tanvald C1:17
1608. 02. 2019 18:00TJ Sokol Hamrska ATJ Jiskra Tanvald D12:6
1604. 02. 2019 18:15TJ Jiskra Tanvald CTJ Sokol Bratříkov E15:3
1608. 02. 2019 18:00TJ Sokol Hamrska BT.T.C. Jablonec n.N. C13:5
1606. 02. 2019 19:00TJ Autobrzdy Jablonec n.N.TJ Bižuterie Jablonec n.N. F13:5
1608. 02. 2019 18:00TJ Spartak SmržovkaTJ Sokol Loužnice7:11
1605. 02. 2019 18:00TJ Spartak Rychnov DT.T.C. Jablonec n.N. B9:9
1712. 02. 2019 18:00TJ Spartak Rychnov DTJ Sokol Hamrska A10:8
1713. 02. 2019 19:00T.T.C. Jablonec n.N. BTJ Spartak Smržovka13:5
1714. 02. 2019 18:30TJ Sokol LoužniceTJ Autobrzdy Jablonec n.N.9:9
1711. 02. 2019 18:00TJ Bižuterie Jablonec n.N. FTJ Sokol Hamrska B11:7
1713. 02. 2019 19:00T.T.C. Jablonec n.N. CTJ Jiskra Tanvald C2:16
1713. 02. 2019 19:00TJ Sokol Bratříkov ETJ Jiskra Tanvald D10:8
1822. 02. 2019 18:00TJ Sokol Hamrska ATJ Sokol Bratříkov E7:11
1820. 02. 2019 18:15TJ Jiskra Tanvald DT.T.C. Jablonec n.N. C4:14
1818. 02. 2019 18:15TJ Jiskra Tanvald CTJ Bižuterie Jablonec n.N. F14:4
1822. 02. 2019 18:00TJ Sokol Hamrska BTJ Sokol Loužnice11:7
1820. 02. 2019 19:00TJ Autobrzdy Jablonec n.N.T.T.C. Jablonec n.N. B14:4
1822. 02. 2019 18:00TJ Spartak SmržovkaTJ Spartak Rychnov D10:8
1901. 03. 2019 18:00TJ Spartak SmržovkaTJ Sokol Hamrska A12:6
1926. 02. 2019 18:00TJ Spartak Rychnov DTJ Autobrzdy Jablonec n.N.4:14
1927. 02. 2019 19:00T.T.C. Jablonec n.N. BTJ Sokol Hamrska B7:11
1928. 02. 2019 18:30TJ Sokol LoužniceTJ Jiskra Tanvald C10:8
1925. 02. 2019 18:00TJ Bižuterie Jablonec n.N. FTJ Jiskra Tanvald D18:0
1927. 02. 2019 19:00T.T.C. Jablonec n.N. CTJ Sokol Bratříkov E8:10
2008. 03. 2019 18:00TJ Sokol Hamrska AT.T.C. Jablonec n.N. C7:11
2006. 03. 2019 19:00TJ Sokol Bratříkov ETJ Bižuterie Jablonec n.N. F10:8
2006. 03. 2019 18:15TJ Jiskra Tanvald DTJ Sokol Loužnice0:18
2004. 03. 2019 18:15TJ Jiskra Tanvald CT.T.C. Jablonec n.N. B12:6
2008. 03. 2019 18:00TJ Sokol Hamrska BTJ Spartak Rychnov D13:5
2006. 03. 2019 19:00TJ Autobrzdy Jablonec n.N.TJ Spartak Smržovka17:1
2113. 03. 2019 19:00TJ Autobrzdy Jablonec n.N.TJ Sokol Hamrska A14:4
2115. 03. 2019 18:00TJ Spartak SmržovkaTJ Sokol Hamrska B6:12
2112. 03. 2019 18:00TJ Spartak Rychnov DTJ Jiskra Tanvald C11:7
2113. 03. 2019 19:00T.T.C. Jablonec n.N. BTJ Jiskra Tanvald D14:4
2114. 03. 2019 18:30TJ Sokol LoužniceTJ Sokol Bratříkov E7:11
2111. 03. 2019 18:00TJ Bižuterie Jablonec n.N. FT.T.C. Jablonec n.N. C11:7
2222. 03. 2019 18:00TJ Sokol Hamrska ATJ Bižuterie Jablonec n.N. F10:8
2220. 03. 2019 19:00T.T.C. Jablonec n.N. CTJ Sokol Loužnice3:15
2220. 03. 2019 19:00TJ Sokol Bratříkov ET.T.C. Jablonec n.N. B3:15
2220. 03. 2019 18:15TJ Jiskra Tanvald DTJ Spartak Rychnov D2:16
2218. 03. 2019 18:15TJ Jiskra Tanvald CTJ Spartak Smržovka11:7
2222. 03. 2019 18:00TJ Sokol Hamrska BTJ Autobrzdy Jablonec n.N.4:14

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy