Výsledky
Extraliga mužů
729. 01. 2021 18:00KT PrahaSKST Stavoimpex Hodonín  V: Votípka Emanuel
R: Haralík Stanislav
N: Hanek Stanislav
729. 01. 2021 18:00TJ Ostrava KSTSKST Liberec  V: Petr Radim
R: Olbricht Jiří
N: Jašek Milan
729. 01. 2021 17:00SKST Charvát HavířovTTC ENFIREEX OSTRAVA  V: Olbricht Jiří
R: Skulina Bohumil
N: Manda Zdeněk
728. 01. 2021 18:00SKST ChebTJ Sokol PP Hradec Králové 2
PPTV
V: Štika Petr
R: Panský Miroslav
N: Průcha Petr
729. 01. 2021 18:00HB OstrovSF SKK El Niňo Praha  V: Vondrová Iva
R: Jonášová Tereza
N: Kafka Pavel
830. 01. 2021 16:00SKST Stavoimpex HodonínSF SKK El Niňo Praha  V: Klecker Roman
R: Jamný Pavel
N: Juřík Miroslav
816. 01. 2021 16:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2HB Ostrov1:3 V: Tomanec Jan
R: Jirásek Zdeněk
817. 01. 2021 16:00TTC ENFIREEX OSTRAVASKST Cheb3:1 V: Petr Radim
R: Henžel Michal
814. 01. 2021 18:00SKST Charvát HavířovSKST Liberec3:1
PPTV
V: Olbricht Jiří
R: Skulina Bohumil
816. 01. 2021 16:00KT PrahaTJ Ostrava KST2:3 V: Kotlorz Lukáš
R: Votípka Emanuel
924. 01. 2021 16:00TJ Ostrava KSTSKST Stavoimpex Hodonín  V: Olbricht Jiří
R: Manda Zdeněk
N: Svobodová Vlasta
924. 01. 2021 16:00SKST Charvát HavířovKT Praha  V: Petr Radim
R: Skulina Bohumil
N: Jašek Milan
924. 01. 2021 16:00SKST ChebSKST Liberec  V: Průcha Petr
R: Gavlas Anton
921. 01. 2021 18:00HB OstrovTTC ENFIREEX OSTRAVA
PPTV
V: Jirásek Zdeněk
R: Kafka Pavel
N: Vondrová Iva
924. 01. 2021 16:00SF SKK El Niňo PrahaTJ Sokol PP Hradec Králové 2  V: Haralík Stanislav
R: Hrdý Jiří
N: Hanek Stanislav
1027. 02. 2021 16:00SKST Stavoimpex HodonínTJ Sokol PP Hradec Králové 2  V: Klecker Roman
R: Juřík Miroslav
N: Jamný Pavel
1009. 01. 2021 15:00SF SKK El Niňo PrahaTTC ENFIREEX OSTRAVA3:1 V: Votípka Emanuel
R: Hrdý Jiří
1009. 01. 2021 17:00HB OstrovSKST Liberec3:0 V: Vondrová Iva
R: Kafka Pavel
1030. 01. 2021 16:00SKST ChebKT Praha  V: Panský Miroslav
R: Štika Petr
N: Průcha Petr
1010. 01. 2021 16:00TJ Ostrava KSTSKST Charvát Havířov3:0 V: Skulina Bohumil
R: Svobodová Vlasta
1120. 02. 2021 17:00SKST Charvát HavířovSKST Stavoimpex Hodonín  V: Skulina Bohumil
R: Olbricht Jiří
N: zajišťuje domácí klub
1108. 01. 2021 18:00TJ Ostrava KSTSKST Cheb1:3 V: Svobodová Vlasta
R: Jašek Milan
1127. 02. 2021 16:00KT PrahaHB Ostrov  V: Fausek Jiří
R: Votípka Emanuel
1108. 01. 2021 18:00SKST LiberecSF SKK El Niňo Praha1:3 V: Varcl Jan
R: Louda Václav
1107. 01. 2021 18:00TTC ENFIREEX OSTRAVATJ Sokol PP Hradec Králové 23:0
PPTV
V: Petr Radim
R: Henžel Michal
1213. 02. 2021 16:00SKST Stavoimpex HodonínTTC ENFIREEX OSTRAVA  V: Juřík Miroslav
R: Ševčík Petr
N: Šural Václav
1215. 01. 2021 17:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2SKST Liberec3:2 V: Jirásek Zdeněk
R: Tomanec Jan
1215. 01. 2021 18:00SF SKK El Niňo PrahaKT Praha0:3 V: Votípka Emanuel
R: Kotlorz Lukáš
1215. 01. 2021 18:00HB OstrovTJ Ostrava KST3:2 V: Kafka Pavel
R: Vondrová Iva
1215. 01. 2021 18:00SKST Charvát HavířovSKST Cheb3:0 V: Olbricht Jiří
R: Skulina Bohumil
1322. 01. 2021 18:00SKST Stavoimpex HodonínSKST Cheb  V: Klecker Roman
R: Juřík Miroslav
1322. 01. 2021 17:00SKST Charvát HavířovHB Ostrov  V: Olbricht Jiří
R: Petr Radim
1322. 01. 2021 18:00TJ Ostrava KSTSF SKK El Niňo Praha  V: Skulina Bohumil
R: Manda Zdeněk
1322. 01. 2021 18:00KT PrahaTJ Sokol PP Hradec Králové 2  V: Haralík Stanislav
R: Kotlorz Lukáš
1322. 01. 2021 18:00SKST LiberecTTC ENFIREEX OSTRAVA  V: Sudek Petr
R: Varcl Jan
1.liga mužů
1623. 01. 2021 17:00TTC MS BrnoSF SKK El Niňo Praha B  V: Vaculík Ladislav
1623. 01. 2021 15:00TJ Agrotec HustopečeTBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice  V: Šural Václav
N: Juřík Miroslav
1623. 01. 2021 17:00SKST Havířov BTJ Ostrava KST B  V: Lesník Vladimír
N: Toman Aleš
1623. 01. 2021 14:00HB Ostrov BTJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA  V: Vondrová Iva
N: Kafka Pavel
1623. 01. 2021 15:00KST SK US Steinerová ChoceňDTJ Hradec Králové  V: Schejbal Josef
1623. 01. 2021 15:00TTC Elizza PrahaKST NOVÝ JIČÍN  V: Blažek Jan
1724. 01. 2021 10:00TJ Agrotec HustopečeSF SKK El Niňo Praha B  V: Šural Václav
N: Juřík Miroslav
1724. 01. 2021 10:00TTC MS BrnoTBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice  V: Vaculík Ladislav
1724. 01. 2021 10:00SKST Havířov BTJ Ostrava KST C  V: Lesník Vladimír
N: Toman Aleš
1724. 01. 2021 10:00KST SK US Steinerová ChoceňTJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA  V: Schejbal Josef
1724. 01. 2021 10:00HB Ostrov BDTJ Hradec Králové  V: Vondrová Iva
N: Kafka Pavel
1724. 01. 2021 10:00SKST Warmnis Liberec BKST NOVÝ JIČÍN  V: Varcl Jan
N: Žid Jaromír
2.liga mužů sk.A
1623. 01. 2021 14:00TJ Tatran SedlčanyTTC Elizza Praha B  V: Homolka Rudolf
N: Šíp Martin
1623. 01. 2021 14:00TJ Sokol VodňanyTJ AVIA Čakovice  V: Vaněčková Eliška
N: Jungvirt Josef
1623. 01. 2021 14:00AC Sparta PrahaTJ Sokol Bor  V: Kulichová Jana
N: Gaydoš Karel
1623. 01. 2021 15:00TJ AŠ Mladá BoleslavUnion Plzeň  V: Čeřovský Petr
N: Šťastný Vladislav
1623. 01. 2021 14:00SF SKK El Niňo Praha CTTC Litoměřice  V: Votípka Emanuel
N: Kulich Vladimír
1623. 01. 2021 14:00TJ Sokol MichleTTC Litoměřice B  V: Fuček Miloslav
1623. 01. 2021 15:00SKST Liberec DSKST Baník Most  V: Louda Václav
N: Varcl Jan
1623. 01. 2021 15:00TJ Tatran KRPA HostinnéTTC Karlovarsko 2020  V: Plecháč Jiří
1724. 01. 2021 10:00TJ Sokol VodňanyTTC Elizza Praha B  V: Vaněčková Eliška
N: Jungvirt Josef
1724. 01. 2021 10:00TJ Tatran SedlčanyTJ AVIA Čakovice  V: Homolka Rudolf
N: Šíp Martin
1724. 01. 2021 10:00TJ AŠ Mladá BoleslavTJ Sokol Bor  V: Čeřovský Petr
N: Šťastný Vladislav
1724. 01. 2021 10:00AC Sparta PrahaUnion Plzeň  V: Kulichová Jana
N: Gaydoš Karel
1724. 01. 2021 10:00TJ Sokol MichleTTC Litoměřice  V: Fuček Miloslav
1724. 01. 2021 10:00SF SKK El Niňo Praha CTTC Litoměřice B  V: Votípka Emanuel
N: Kulich Vladimír
1724. 01. 2021 10:00TJ Tatran KRPA HostinnéSKST Baník Most  V: Plecháč Jiří
1724. 01. 2021 10:00SKST Liberec DTTC Karlovarsko 2020  V: Varcl Jan
N: Varcl Jan
2.liga mužů sk.B
1623. 01. 2021 14:00KST Nový Jičín BTJ Tatran KRPA Hostinné B  V: Kratochvíl Roman
N: Vincek Jindřich
1623. 01. 2021 17:00SKST Baník Havířov CSKST Liberec C  V: Lesník Vladimír
N: Toman Aleš
1623. 01. 2021 14:00KST Slezan OpavaKST Blansko  V: Vícha Radomír
N: Mišičková Lenka
1623. 01. 2021 14:00SKST Stavoimpex Hodonín BTJ Sadská  V: Karasová Lenka
N: Juřík Miroslav
1623. 01. 2021 14:00KST ZlínTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C  V: Pelnář Václav
N: Černohorská Dana
1623. 01. 2021 14:00HB Ostrov CTTC MS Brno B  V: Vondrová Iva
N: Kafka Pavel
1623. 01. 2021 15:00TJ Sokol Studená I.KST Sokol Znojmo-Orel Únanov  V: Mastný Tomáš
1724. 01. 2021 10:00SKST Baník Havířov CTJ Tatran KRPA Hostinné B  V: Lesník Vladimír
N: Toman Aleš
1724. 01. 2021 10:00KST Nový Jičín BSKST Liberec C  V: Kratochvíl Roman
N: Vincek Jindřich
1724. 01. 2021 10:00KST Slezan OpavaTJ Holásky  V: Vícha Radomír
N: Mišičková Lenka
1724. 01. 2021 10:00KST ZlínTJ Sadská  V: Pelnář Václav
N: Černohorská Dana
1724. 01. 2021 10:00SKST Stavoimpex Hodonín BTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C  V: Karasová Lenka
N: Juřík Miroslav
1724. 01. 2021 10:00TJ Sokol Studená I.TTC MS Brno B  V: Mastný Tomáš
1724. 01. 2021 10:00HB Ostrov CKST Sokol Znojmo-Orel Únanov  V: Vondrová Iva
N: Kafka Pavel
3.liga mužů sk.A
1523. 01. 2021 14:00TJ Sokol České BudějoviceUnion Plzeň B  V:
1523. 01. 2021 17:00SKUŘ PlzeňTJ ČZ Strakonice Elektrostav  V:
1523. 01. 2021 14:00TJ Sokol HořoviceDDM Soběslav-Studená  V:
1523. 01. 2021 14:00TJ ŠanovTJ Ostrov  V:
1523. 01. 2021 14:00SportSpin TJ Slovan LochoviceSKST Chodov  V:
1524. 01. 2021 10:00TTC Elizza Praha DSF SKK El Niňo Praha E  V:
1624. 01. 2021 10:00TJ Sokol České BudějoviceKST Klatovy  V:
1624. 01. 2021 10:00TJ Sokol HořoviceTJ ČZ Strakonice Elektrostav  V:
1624. 01. 2021 10:00SKUŘ PlzeňDDM Soběslav-Studená  V:
1624. 01. 2021 10:00SportSpin TJ Slovan LochoviceTJ Ostrov  V:
1624. 01. 2021 10:00TJ ŠanovSKST Chodov  V:
3.liga mužů sk.B
1523. 01. 2021 14:00AC Sparta Praha BTJ Sokol M. Hradiště  V:
1523. 01. 2021 15:30TJ Sokol RoztokyTTC Bělá p/Bezdězem  V:
1523. 01. 2021 14:00SF SKK El Niňo Praha DSKST Děčín  V:
1523. 01. 2021 15:00Slovan KST BohniceSK Štětí  V:
1523. 01. 2021 14:00TTC Brandýs n.LTJ Sokol Stěžery A  V:
1523. 01. 2021 15:00TTC Elizza Praha CTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2  V:
1523. 01. 2021 15:00Lokodepo LiberecSKST Liberec E  V:
1624. 01. 2021 10:00TJ Sokol RoztokyTJ Sokol M. Hradiště  V:
1624. 01. 2021 10:00AC Sparta Praha BTTC Bělá p/Bezdězem  V:
1624. 01. 2021 10:00Slovan KST BohniceSKST Děčín  V:
1624. 01. 2021 10:00SF SKK El Niňo Praha DSK Štětí  V:
1624. 01. 2021 10:00TTC Elizza Praha CTJ Sokol Stěžery A  V:
1624. 01. 2021 10:00TTC Brandýs n.LTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2  V:
3.liga mužů sk.C
1523. 01. 2021 14:00TJ Žďár nad SázavouTJ Sokol Lanžhot  V:
1523. 01. 2021 14:00TJ Tesla PardubiceTJ Mikulčice  V:
1523. 01. 2021 15:00DTJ Hradec Králové BTJ Sokol Borová-Korouhev  V:
1523. 01. 2021 14:00HB Ostrov DMK Řeznovice  V:
1523. 01. 2021 14:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINESK Slatina  V:
1523. 01. 2021 16:00TTC Koral TišnovTTC MS Brno C  V:
1624. 01. 2021 10:00TJ Tesla PardubiceTJ Sokol Lanžhot  V:
1624. 01. 2021 10:00TJ Žďár nad SázavouTJ Mikulčice  V:
1624. 01. 2021 10:00DTJ Hradec Králové BTJ Jiskra Holice  V:
1624. 01. 2021 10:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEMK Řeznovice  V:
1624. 01. 2021 10:00HB Ostrov DSK Slatina  V:
3.liga mužů sk.D
1523. 01. 2021 14:00SK - SvinovTTC FRÝDLANT  V:
1523. 01. 2021 13:00TTC Siko Orlová BTTC MG Odra GAS Vratimov  V:
1523. 01. 2021 16:00TJ Ostrava KST DKST Dolní Němčí  V:
1523. 01. 2021 14:00TTC Ostrava-PorubaTJ Sokol Šarovy  V:
1523. 01. 2021 14:00KST VsetínTTC Bolatice  V:
1523. 01. 2021 14:00TJ DDM Valašské MeziříčíTJ Odry  V:
1523. 01. 2021 14:00TJ Sokol NákloSK Přerov  V:
1624. 01. 2021 10:00TTC Siko Orlová BTTC FRÝDLANT  V:
1624. 01. 2021 10:00SK - SvinovTTC MG Odra GAS Vratimov  V:
1624. 01. 2021 10:00TTC Ostrava-PorubaKST Dolní Němčí  V:
1624. 01. 2021 10:00TJ Ostrava KST DTJ Sokol Šarovy  V:
1624. 01. 2021 10:00TJ DDM Valašské MeziříčíTTC Bolatice  V:
1624. 01. 2021 10:00KST VsetínTJ Odry  V:
1.liga žen sk.A
1223. 01. 2021 09:30TJ AVIA ČakoviceTTC Elizza Praha  V: Vojáček Miloš
N: Ehrenberger Květoslav
1219. 09. 2020 14:30Slovan KST Bohnice BSlovan KST Bohnice1:9 V: Slavata Josef
1223. 01. 2021 08:30TJ Slavoj PrahaAC Sparta Praha B  V: Drahota Jiří
N: Linert Martin
1223. 01. 2021 10:00TJ Sokol Králův Dvůr QueensTJ Sokol Plzeň V  V: Kopřiva Jiří
N: Bednář Jiří
1223. 01. 2021 10:00KST ZŠ Vyšší BrodKST Klatovy  V: Řežáb Miroslav
1223. 01. 2021 10:00SKST DěčínKST Kalich Litoměřice  V: Knebl Milan
N: Dyškant Zdeněk
2.liga žen sk.C
1223. 01. 2021 09:30TT Moravský Krumlov CSK Jihlava  V: Makovický Michal
N: Záviška Josef
1223. 01. 2021 09:30KST Blansko BTTC MS Brno B  V: Dospíšil Jiří
N: Rampula Miroslav
1223. 01. 2021 10:00T.J. Sokol ChrudimTTC Ústí nad Orlicí B  V: Foltýn Lukáš
N: Foltýn Michal
1223. 01. 2021 10:00SK PřerovTJ Sokol Vsetín B  V: Kovář Karel
N: Rak Tomáš
1223. 01. 2021 09:30KST HlukSKST Stavoimpex Hodonín D  V: Koušová Dagmar
N: Karasová Lenka

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy