Výsledky
Divize muži
2108. 03. 2021 00:00SF SKK El Niňo Praha GTTC Elizza Praha E 
2111. 03. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha AAC Sparta Praha C 
2109. 03. 2021 19:00TJ Sokol Michle BTJ Orion Praha A 
2109. 03. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice BSF SKK El Niňo Praha F 
2110. 03. 2021 19:15TJ Sokol Stodůlky ATTC Praha A - Story TLRS 
2109. 03. 2021 19:15Slovan KST Bohnice BAC Sparta Praha D 
2108. 03. 2021 18:30TTC Elizza Praha FTJ Lokomotiva Vršovice A 
2215. 03. 2021 18:30TTC Elizza Praha FSF SKK El Niňo Praha G 
2217. 03. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ASlovan KST Bohnice B 
2215. 03. 2021 18:45AC Sparta Praha DTJ Sokol Stodůlky A 
2217. 03. 2021 18:00TTC Praha A - Story TLRSTJ AVIA Čakovice B 
2215. 03. 2021 00:00SF SKK El Niňo Praha FTJ Sokol Michle B 
2219. 03. 2021 18:45TJ Orion Praha ATJ Sokol Nusle Praha A 
2218. 03. 2021 18:45AC Sparta Praha CTTC Elizza Praha E 
1. třída A muži
2111. 03. 2021 19:15SK OAZA Praha ATJ Sokol Nusle Praha C 
2108. 03. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Sokol Běchovice II A 
2108. 03. 2021 18:45AC Sparta Praha FTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 
2111. 03. 2021 19:15Slovan KST Bohnice DTJ Sokol Stodůlky B 
2108. 03. 2021 19:00SK Start Praha ATTC Elizza Praha G 
2108. 03. 2021 19:15TJ Střížkov ATJ Sokol Michle C 
2111. 03. 2021 19:15TJ Pankrác ATJ Slavoj Praha B 
2218. 03. 2021 19:15TJ Pankrác ASK OAZA Praha A 
2217. 03. 2021 19:00TJ Slavoj Praha BTJ Střížkov A 
2215. 03. 2021 00:00TJ Sokol Michle CSK Start Praha A 
2217. 03. 2021 19:00TTC Elizza Praha GSlovan KST Bohnice D 
2217. 03. 2021 19:15TJ Sokol Stodůlky BAC Sparta Praha F 
2215. 03. 2021 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATJ Lokomotiva Vršovice C 
2217. 03. 2021 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Sokol Nusle Praha C 
1. třída B muži
2109. 03. 2021 19:30TJ ABC Braník ATJ Sokol Petrovice A 
2110. 03. 2021 19:00TJ Slavoj Praha ASlovan KST Bohnice C 
2109. 03. 2021 18:45AC Sparta Praha ETTC Rebel A 
2110. 03. 2021 19:15TTC Klánovice ATJ Malešice A 
2111. 03. 2021 18:30TTC Praha BTJ AVIA Čakovice C 
2111. 03. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ Sokol Žižkov A 
2111. 03. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTJ Slavoj Praha C 
2218. 03. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTJ ABC Braník A 
2217. 03. 2021 19:00TJ Slavoj Praha CTJ Lokomotiva Vršovice B 
2218. 03. 2021 19:15TJ Sokol Žižkov ATTC Praha B 
2215. 03. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice CTTC Klánovice A 
2218. 03. 2021 18:45TJ Malešice AAC Sparta Praha E 
2217. 03. 2021 18:00TTC Rebel ATJ Slavoj Praha A 
2216. 03. 2021 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Sokol Petrovice A 
2. třída A muži
1811. 03. 2021 18:45TJ Malešice BTTC Elizza Praha H 
1808. 03. 2021 18:30PSK Olymp Praha ATJ Lokomotiva Vršovice D 
1808. 03. 2021 19:30TJ Orion Praha BSlovan KST Bohnice F 
1808. 03. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice DTJ Sokol Michle D 
1812. 03. 2021 19:15TJ Pankrác CAC Sparta Praha G 
1916. 03. 2021 19:15TJ Sokol Petrovice BTJ Malešice B 
1916. 03. 2021 18:45AC Sparta Praha GTJ AVIA Čakovice D 
1915. 03. 2021 19:00TJ Sokol Michle DTJ Orion Praha B 
1917. 03. 2021 19:15Slovan KST Bohnice FPSK Olymp Praha A 
1918. 03. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTTC Elizza Praha H 
2. třída B muži
1810. 03. 2021 19:15TJ Sokol Stodůlky CTJ Pankrác B 
1808. 03. 2021 19:15TTC Klánovice BTJ Střížkov B 
1811. 03. 2021 19:15TJ Sokol Žižkov BSK OAZA Praha B 
1810. 03. 2021 19:10TJ Sokol Běchovice II BSF SKK El Niňo Praha H 
1808. 03. 2021 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Sokol Nusle Praha D 
1915. 03. 2021 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Sokol Stodůlky C 
1915. 03. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Sokol Běchovice II B 
1918. 03. 2021 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Sokol Žižkov B 
1915. 03. 2021 00:00SK OAZA Praha BTTC Klánovice B 
1915. 03. 2021 19:15TJ Střížkov BTJ Pankrác B 
3. třída A muži
1810. 03. 2021 19:15Slovan KST Bohnice GSK Dolní Měcholupy B 
1812. 03. 2021 19:15TJ Střížkov CAC Sparta Praha I 
1808. 03. 2021 19:00VSK MFF UK Praha ATTC Praha C 
1811. 03. 2021 19:10SK Start Praha BTJ AVIA Čakovice E 
1810. 03. 2021 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BTJ Sokol Žižkov C 
1811. 03. 2021 18:00TTC Rebel BPSK Olymp Praha B 
1918. 03. 2021 18:00TTC Rebel BSlovan KST Bohnice G 
1917. 03. 2021 19:30PSK Olymp Praha BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B 
1918. 03. 2021 19:15TJ Sokol Žižkov CSK Start Praha B 
1915. 03. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice EVSK MFF UK Praha A 
1918. 03. 2021 18:30TTC Praha CTJ Střížkov C 
1918. 03. 2021 18:45AC Sparta Praha ISK Dolní Měcholupy B 
3. třída B muži
1810. 03. 2021 19:30TJ ABC Braník BTJ Sokol Petrovice C 
1808. 03. 2021 00:00SK Slivenec ASokol Nové Vysočany A 
1808. 03. 2021 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Sokol Stodůlky D 
1810. 03. 2021 19:00TJ Sokol Michle ESK OAZA Praha C 
1808. 03. 2021 19:15TTC Elizza Praha ITTC Klánovice C 
1915. 03. 2021 19:15TTC Elizza Praha ITJ ABC Braník B 
1915. 03. 2021 19:00TTC Klánovice CAC Sparta Praha H 
1915. 03. 2021 00:00SK OAZA Praha CKK Konstruktiva Praha A 
1917. 03. 2021 19:15TJ Sokol Stodůlky DSK Slivenec A 
1919. 03. 2021 18:00Sokol Nové Vysočany ATJ Sokol Petrovice C 
4. třída A muži
1808. 03. 2021 00:00TJ Sokol Michle FTJ Sokol Petrovice D 
1810. 03. 2021 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT ATJ Sokol Suchdol - Sedlec A 
1809. 03. 2021 18:45AC Sparta Praha JTJ ABC Braník C 
1808. 03. 2021 00:00SF SKK El Niňo Praha ITJ Zelená Liška A 
1809. 03. 2021 18:00Sokol Nové Vysočany BTJ Sokol Stodůlky E 
1810. 03. 2021 18:30TJ Sokol Kbely ATJ Sokol Nusle Praha E 
1917. 03. 2021 18:30TJ Sokol Kbely ATJ Sokol Michle F 
1917. 03. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha ESokol Nové Vysočany B 
1919. 03. 2021 19:00TJ Sokol Stodůlky ESF SKK El Niňo Praha I 
1915. 03. 2021 19:15TJ Zelená Liška AAC Sparta Praha J 
1915. 03. 2021 19:00TJ ABC Braník CTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A 
1916. 03. 2021 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec ATJ Sokol Petrovice D 
4. třída B muži
1808. 03. 2021 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTJ Sokol Běchovice II C 
1812. 03. 2021 18:00TTC Rebel CTJ Pankrác D 
1809. 03. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETJ Malešice C 
1810. 03. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice FTTC Klánovice D 
1810. 03. 2021 19:00TJ Sokol Praha - Břevnov ASlovan KST Bohnice H 
1812. 03. 2021 18:30TTC Elizza Praha JTJ Střížkov D 
1919. 03. 2021 18:30TTC Elizza Praha JTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 
1919. 03. 2021 19:15TJ Střížkov DTJ Sokol Praha - Břevnov A 
1915. 03. 2021 19:15Slovan KST Bohnice HTJ AVIA Čakovice F 
1917. 03. 2021 19:00TTC Klánovice DTJ Lokomotiva Vršovice E 
1918. 03. 2021 18:45TJ Malešice CTTC Rebel C 
1919. 03. 2021 19:15TJ Pankrác DTJ Sokol Běchovice II C 
5. třída A muži
1808. 03. 2021 00:00SK Slivenec BTJ Sokol Kbely B 
1810. 03. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha FTTC Praha D 
1812. 03. 2021 19:00TJ Sokol Stodůlky FSK Start Praha C 
1812. 03. 2021 18:30SK SANK Běchovice ATJ Zelená Liška B 
1812. 03. 2021 19:15Slovan KST Bohnice IAC Sparta Praha K 
1808. 03. 2021 00:00SF SKK El Niňo Praha JTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B 
1915. 03. 2021 00:00SF SKK El Niňo Praha JSK Slivenec B 
1917. 03. 2021 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT BSlovan KST Bohnice I 
1915. 03. 2021 18:45AC Sparta Praha KSK SANK Běchovice A 
1915. 03. 2021 00:00TJ Zelená Liška BTJ Sokol Stodůlky F 
1915. 03. 2021 19:00SK Start Praha CTJ Sokol Nusle Praha F 
1917. 03. 2021 18:30TTC Praha DTJ Sokol Kbely B 
5. třída B muži
1811. 03. 2021 18:45TJ Malešice DTTC Elizza Praha K 
1810. 03. 2021 19:00TJ Slavoj Praha DTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D 
1811. 03. 2021 19:15TJ Sokol Žižkov DKST Vršovice A 
1809. 03. 2021 19:30SK OAZA Praha DSF SKK El Niňo Praha K 
1810. 03. 2021 19:00TJ Sokol Praha - Podolí ATJ Lokomotiva Vršovice F 
1809. 03. 2021 19:15TJ Sokol Petrovice ETTC Rebel D 
1916. 03. 2021 19:15TJ Sokol Petrovice ETJ Malešice D 
1915. 03. 2021 18:00TTC Rebel DTJ Sokol Praha - Podolí A 
1916. 03. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FSK OAZA Praha D 
1915. 03. 2021 00:00SF SKK El Niňo Praha KTJ Sokol Žižkov D 
1919. 03. 2021 18:45KST Vršovice ATJ Slavoj Praha D 
1917. 03. 2021 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTTC Elizza Praha K 
6. třída A muži
1811. 03. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice GSF SKK El Niňo Praha L 
1812. 03. 2021 18:00TTC Rebel ETJ Sokol Praha - Podolí B 
1811. 03. 2021 18:30TTC Praha FAC Sparta Praha L 
1811. 03. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice GSK SANK Běchovice B 
1809. 03. 2021 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec BTJ Sokol Stodůlky G 
1808. 03. 2021 19:10TJ Sokol Běchovice II DTJ Slovan Svoboda A 
1915. 03. 2021 19:10TJ Sokol Běchovice II DTJ Lokomotiva Vršovice G 
1918. 03. 2021 19:30TJ Slovan Svoboda ATJ Sokol Suchdol - Sedlec B 
1919. 03. 2021 19:00TJ Sokol Stodůlky GTJ AVIA Čakovice G 
1919. 03. 2021 18:30SK SANK Běchovice BTTC Praha F 
1919. 03. 2021 18:45AC Sparta Praha LTTC Rebel E 
1917. 03. 2021 19:00TJ Sokol Praha - Podolí BSF SKK El Niňo Praha L 
6. třída B muži
1812. 03. 2021 18:45KST Vršovice BTJ ABC Braník D 
1811. 03. 2021 18:30KK Konstruktiva Praha BTJ Sokol Praha - Břevnov B 
1810. 03. 2021 19:00VSK MFF UK Praha BSK Slivenec C 
1808. 03. 2021 00:00TJ Zelená Liška CSK Dolní Měcholupy C 
1810. 03. 2021 18:00Sokol Nové Vysočany CTTC Praha E 
1812. 03. 2021 18:00TTC Elizza Praha LTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C 
1919. 03. 2021 18:00TTC Elizza Praha LKST Vršovice B 
1917. 03. 2021 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT CSokol Nové Vysočany C 
1918. 03. 2021 18:30TTC Praha ETJ Zelená Liška C 
1919. 03. 2021 18:30SK Dolní Měcholupy CVSK MFF UK Praha B 
1915. 03. 2021 00:00SK Slivenec CKK Konstruktiva Praha B 
1917. 03. 2021 19:30TJ Sokol Praha - Břevnov BTJ ABC Braník D 
7. třída A muži
1812. 03. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha GTTC Elizza Praha M 
1810. 03. 2021 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT DSlovan KST Bohnice J 
1808. 03. 2021 18:45AC Sparta Praha MTJ ABC Braník E 
1823. 09. 2020 18:30TTC Praha ITTC Praha H1:10
1915. 03. 2021 00:00SF SKK El Niňo Praha MTJ Sokol Nusle Praha G 
1917. 03. 2021 19:00SK Start Praha DAC Sparta Praha M 
1915. 03. 2021 19:00TJ ABC Braník ETJ Mladí veteráni - VSK ČVUT D 
1919. 03. 2021 19:15Slovan KST Bohnice JTTC Elizza Praha M 
7. třída B muži
1812. 03. 2021 18:45AC Sparta Praha NSF SKK El Niňo Praha N 
1808. 03. 2021 19:00TJ Sokol Praha - Podolí CSlovan KST Bohnice K 
1811. 03. 2021 18:30TTC Praha GKST Vršovice C 
1810. 03. 2021 18:00SK HAMR AVSK MFF UK Praha C 
1810. 03. 2021 19:00KST OBO Praha AKK Konstruktiva Praha C 
1917. 03. 2021 19:00KST OBO Praha AAC Sparta Praha N 
1918. 03. 2021 18:30KK Konstruktiva Praha CSK HAMR A 
1923. 03. 2021 18:30TJ Lokomotiva Vršovice HTTC Praha G 
1919. 03. 2021 18:45KST Vršovice CTJ Sokol Praha - Podolí C 
1919. 03. 2021 19:15Slovan KST Bohnice KSF SKK El Niňo Praha N 
2. třída ženy
1608. 03. 2021 19:00FC Přední Kopanina ATJ ABC Braník C 
1610. 03. 2021 18:30TTC Praha ATJ Slavoj Praha D 
1610. 03. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTTC Elizza Praha D 
1719. 03. 2021 18:00TJ ABC Braník CTTC Elizza Praha D 
1718. 03. 2021 18:00TJ Slavoj Praha DTJ Lokomotiva Vršovice C 
1715. 03. 2021 19:00FC Přední Kopanina ATTC Praha A 

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy