Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize
2127. 02. 2021 17:00TJ Sadská BKST Rakovník A
2127. 02. 2021 17:00Sokol Čáslav ATTC Kladno A
2127. 02. 2021 17:00STC Slaný ATJ Neratovice A
2127. 02. 2021 17:00Sokol Hudlice ATTC Brandýs n.L B
2127. 02. 2021 17:00TTC Říčany ASokol Lány A
2228. 02. 2021 10:00TJ Sadská BSokol Čáslav A
2228. 02. 2021 10:00KST Rakovník ATTC Kladno A
2228. 02. 2021 10:00TTC Slovan KladnoTJ Neratovice A
2228. 02. 2021 10:00Sokol Hudlice ASpartak Čelákovice A
2313. 03. 2021 17:00TTC Brandýs n.L BSTC Slaný A
2313. 03. 2021 17:00Spartak Čelákovice ATTC Slovan Kladno
2313. 03. 2021 17:00TJ Neratovice AKST Rakovník A
2313. 03. 2021 17:00TJ Sadská BSokol Lány A
2313. 03. 2021 17:00TTC Kladno ATTC Říčany A
2414. 03. 2021 10:00Spartak Čelákovice ASTC Slaný A
2414. 03. 2021 13:00TTC Brandýs n.L BTTC Slovan Kladno
2414. 03. 2021 10:00TJ Neratovice ASokol Čáslav A
2414. 03. 2021 10:00TTC Kladno ASokol Lány A
2414. 03. 2021 13:00TJ Sadská BTTC Říčany A
Divize ŽENY
928. 02. 2021 14:00Sokol Králův Dvůr Queens BSKC Zruč nad Sázavou RABBIT
1014. 03. 2021 14:00Sokol Králův Dvůr Queens BSokol Všetaty
Krajská soutěž 1.třídy A
2127. 02. 2021 18:00Sokol HředleTatran Sedlčany B
2127. 02. 2021 17:00Lokomotiva Zdice ASK Březnice A
2127. 02. 2021 13:30TTC Kladno BKST Rakovník B
2127. 02. 2021 17:00Sokol Mníšek pod Brdy ASokol Nižbor
2127. 02. 2021 17:00Sokol Králův Dvůr ASokol Příbram A
2127. 02. 2021 17:00SLAVOJ Obecnice ASpartak Rožmitál pod Třemšínem A
2228. 02. 2021 10:00Sokol HředleLokomotiva Zdice A
2228. 02. 2021 10:00Tatran Sedlčany BSK Březnice A
2228. 02. 2021 10:00TTC Kladno BSokol Nižbor
2228. 02. 2021 13:00Sokol Mníšek pod Brdy AKST Rakovník B
2228. 02. 2021 10:00Spartak Rožmitál pod Třemšínem ASokol Příbram A
2228. 02. 2021 10:00Sokol Králův Dvůr ASLAVOJ Obecnice A
2313. 03. 2021 17:00KK RakovníkSpartak Rožmitál pod Třemšínem A
2313. 03. 2021 17:00Sokol Příbram AKST Rakovník B
2313. 03. 2021 17:00SLAVOJ Obecnice ASokol Nižbor
2313. 03. 2021 17:00TTC Kladno BSokol Hředle
2313. 03. 2021 17:00Sokol Mníšek pod Brdy ASK Březnice A
2313. 03. 2021 17:00Lokomotiva Zdice ATatran Sedlčany B
2414. 03. 2021 10:00KK RakovníkSokol Králův Dvůr A
2414. 03. 2021 10:00SLAVOJ Obecnice AKST Rakovník B
2414. 03. 2021 10:00Sokol Příbram ASokol Nižbor
2414. 03. 2021 10:00Sokol Mníšek pod Brdy ASokol Hředle
2414. 03. 2021 10:00TTC Kladno BSK Březnice A
Krajská soutěž 1.třídy B
2127. 02. 2021 17:00ST EUROMASTER KolínTTC Bělá pod Bezdězem B
2127. 02. 2021 17:00AŠ Mladá Boleslav BSokol Rudná
2127. 02. 2021 17:00Sokol Libčice nad Vltavou ATTC Brandýs n.L C
2127. 02. 2021 17:00Sokol Libice nad CidlinouTJ Neratovice B
2127. 02. 2021 17:00ST Benešov ASokol Kosmonosy A
2127. 02. 2021 17:00Sokol Velké Popovice ASokol Krchleby A
2228. 02. 2021 10:00TTC Bělá pod Bezdězem BAero Odolena Voda
2228. 02. 2021 10:00AŠ Mladá Boleslav BTTC Brandýs n.L C
2228. 02. 2021 10:00Sokol Libčice nad Vltavou ASokol Rudná
2228. 02. 2021 10:00ST Benešov ATJ Neratovice B
2228. 02. 2021 10:00Sokol Libice nad CidlinouSokol Kosmonosy A
2313. 03. 2021 17:00Sokol Krchleby ASokol Libice nad Cidlinou
2313. 03. 2021 17:00Sokol Velké Popovice AST Benešov A
2313. 03. 2021 13:30TJ Neratovice BSokol Rudná
2313. 03. 2021 17:00Sokol Kosmonosy ATTC Brandýs n.L C
2313. 03. 2021 17:00Sokol Libčice nad Vltavou ATTC Bělá pod Bezdězem B
2313. 03. 2021 17:00ST EUROMASTER KolínAero Odolena Voda
2414. 03. 2021 10:00Sokol Velké Popovice ASokol Libice nad Cidlinou
2414. 03. 2021 10:00Sokol Krchleby AST Benešov A
2414. 03. 2021 10:00Sokol Kosmonosy ASokol Rudná
2414. 03. 2021 13:00TJ Neratovice BTTC Brandýs n.L C
2414. 03. 2021 10:00AŠ Mladá Boleslav BTTC Bělá pod Bezdězem B
Krajská soutěž 2.třídy A
2127. 02. 2021 13:30Sokol Hořovice BTatran Sedlčany C
2127. 02. 2021 17:00TTC Příbram ASlovan Lochovice B
2127. 02. 2021 17:00Viktoria Vestec ASokol Žebrák
2127. 02. 2021 17:00Sokol Voznice ASokol Příbram B
2127. 02. 2021 17:00SK Březnice BSLAVOJ Obecnice B
2228. 02. 2021 10:00Slovan Lochovice BSokol Hořovice B
2228. 02. 2021 13:00Tatran Sedlčany CTTC Příbram A
2228. 02. 2021 10:00Sokol Mníšek pod Brdy BSokol Žebrák
2228. 02. 2021 13:00Sokol Příbram BSK Březnice B
2228. 02. 2021 10:00Sokol Voznice ASLAVOJ Obecnice B
2313. 03. 2021 17:00TJ ChaloupkySokol Voznice A
2313. 03. 2021 13:30Sokol Příbram BSokol Žebrák
2313. 03. 2021 17:00Viktoria Vestec ASokol Hořovice B
2313. 03. 2021 13:30Sokol Mníšek pod Brdy BTTC Příbram A
2313. 03. 2021 17:00Slovan Lochovice BTatran Sedlčany C
2414. 03. 2021 10:00TJ ChaloupkySK Březnice B
2414. 03. 2021 13:00SLAVOJ Obecnice BSokol Žebrák
2414. 03. 2021 13:00Sokol Mníšek pod Brdy BSokol Hořovice B
2414. 03. 2021 10:00Viktoria Vestec ATTC Příbram A
Krajská soutěž 2.třídy B
2127. 02. 2021 17:00TJ Úholičky ADynamo Nelahozeves A
2127. 02. 2021 10:00Sokol Rakovník ASTC Slaný B
2127. 02. 2021 13:30Sokol Hudlice BSokol Unhošť
2127. 02. 2021 17:00Sokol Lány BKST Rakovník C
2127. 02. 2021 17:00Sokol Dříň ASokol Stochov Honice A
2228. 02. 2021 16:00Sokol Rakovník ADynamo Nelahozeves A
2228. 02. 2021 10:00TJ Úholičky ASTC Slaný B
2228. 02. 2021 10:00TTC Kladno CSokol Buštěhrad
2228. 02. 2021 10:00Sokol Lány BSokol Unhošť
2228. 02. 2021 13:00Sokol Hudlice BKST Rakovník C
2313. 03. 2021 13:30KST Rakovník CTTC Kladno C
2313. 03. 2021 17:00Sokol BuštěhradTJ Úholičky A
2313. 03. 2021 17:00Dynamo Nelahozeves ASokol Stochov Honice A
2313. 03. 2021 17:00STC Slaný BSokol Dříň A
2313. 03. 2021 17:00Sokol Lány BSokol Hudlice B
2414. 03. 2021 10:00Sokol UnhošťTTC Kladno C
2414. 03. 2021 10:00Sokol BuštěhradSokol Rakovník A
2414. 03. 2021 10:00Sokol Stochov Honice ASTC Slaný B
2414. 03. 2021 10:00Dynamo Nelahozeves ASokol Dříň A
Krajská soutěž 2.třídy C
2127. 02. 2021 17:00Sokol Kosmonosy BSokol Malín B
2127. 02. 2021 17:00Sokol OtradoviceTJ Neratovice C
2127. 02. 2021 17:00Sokol Dolní BeřkoviceAŠ Mladá Boleslav C
2127. 02. 2021 17:00Sokol Všetaty ASokol Krchleby B
2127. 02. 2021 17:00Sokol Přezletice ALokomotiva Nymburk
2228. 02. 2021 10:00TJ Neratovice CSokol Malín B
2228. 02. 2021 10:00Sokol Kosmonosy BSokol Otradovice
2228. 02. 2021 10:00Sokol Dolní BeřkoviceTJ Sadská C
2228. 02. 2021 10:00Sokol Krchleby BSokol Mnichovo Hradiště B
2313. 03. 2021 17:00Sokol Všetaty ASokol Kosmonosy B
2313. 03. 2021 17:00Sokol Mnichovo Hradiště BTJ Neratovice C
2313. 03. 2021 17:00Lokomotiva NymburkSokol Dolní Beřkovice
2313. 03. 2021 13:30AŠ Mladá Boleslav CSokol Malín B
2313. 03. 2021 17:00TJ Sadská CSokol Otradovice
2414. 03. 2021 10:00Sokol Mnichovo Hradiště BSokol Kosmonosy B
2414. 03. 2021 10:00Sokol Všetaty ATJ Neratovice C
2414. 03. 2021 10:00Sokol Přezletice ASokol Dolní Beřkovice
2414. 03. 2021 13:00TJ Sadská CSokol Malín B
2414. 03. 2021 13:00AŠ Mladá Boleslav CSokol Otradovice
Krajská soutěž 2.třídy D
2127. 02. 2021 17:00Sokol Kostelec nad Černými lesySokol Malín A
2127. 02. 2021 13:30TTC Říčany BSK Nová Ves I. A
2127. 02. 2021 17:00TTC Žehuň ASokol Močovice A
2127. 02. 2021 17:00Sokol Velký OsekSokol Uhlířské Janovice A
2127. 02. 2021 13:30Sokol Velké Popovice BKST Týnec nad Sázavou A
2228. 02. 2021 10:00Sokol Malín ASK Nová Ves I. A
2228. 02. 2021 10:00Sokol Kostelec nad Černými lesyTTC Říčany B
2228. 02. 2021 10:00Sokol Močovice ASokol Čáslav B
2228. 02. 2021 13:00ST Benešov BSokol Uhlířské Janovice A
2313. 03. 2021 17:00KST Týnec nad Sázavou ASokol Velký Osek
2313. 03. 2021 13:30Sokol Velké Popovice BST Benešov B
2313. 03. 2021 17:00Sokol Uhlířské Janovice ATTC Žehuň A
2313. 03. 2021 17:00Sokol Močovice ASokol Malín A
2313. 03. 2021 17:00SK Nová Ves I. ASokol Kostelec nad Černými lesy
2414. 03. 2021 13:00Sokol Velké Popovice BSokol Velký Osek
2414. 03. 2021 10:00KST Týnec nad Sázavou AST Benešov B
2414. 03. 2021 10:00Sokol Uhlířské Janovice ASokol Čáslav B
2414. 03. 2021 10:00Sokol Močovice ATTC Říčany B

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy