Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize muži
2610. 04. 2021 17:30TJ Sokol Rebešovice ASPIN Lednice A
2610. 04. 2021 17:00TJ Sokol Hlubočany ASTP Mikulov A
2610. 04. 2021 17:00SKST Stavoimpex Hodonín CTJ Sokol Brno I B
2610. 04. 2021 16:00KST Blansko BOrel jednota Silůvky A
2610. 04. 2021 16:30TJ Sokol Brno I ATJ Holásky B
2610. 04. 2021 17:00Orel jednota Ivančice ATJ Sokol Vracov A
2610. 04. 2021 17:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BSTK Zbraslavec A
2711. 04. 2021 10:00TJ Sokol Hlubočany ASPIN Lednice A
2710. 04. 2021 10:00TJ Sokol Rebešovice ASTP Mikulov A
2711. 04. 2021 10:00KST Blansko BTJ Sokol Brno I B
2711. 04. 2021 10:00SKST Stavoimpex Hodonín COrel jednota Silůvky A
2711. 04. 2021 10:00TJ Brno-Bystrc ATJ Holásky B
2710. 04. 2021 09:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BTJ Sokol Vracov A
2710. 04. 2021 10:00Orel jednota Ivančice ASTK Zbraslavec A
2824. 04. 2021 18:30SPIN Lednice AOrel jednota Ivančice A
2824. 04. 2021 18:00STP Mikulov AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B
2824. 04. 2021 14:00TJ Sokol Vracov ATJ Brno-Bystrc A
2824. 04. 2021 17:30STK Zbraslavec ATJ Sokol Brno I A
2824. 04. 2021 10:00TJ Holásky BKST Blansko B
2824. 04. 2021 16:30TJ Sokol Brno I BTJ Sokol Rebešovice A
2824. 04. 2021 18:00Orel jednota Silůvky ATJ Sokol Hlubočany A
2923. 04. 2021 18:30STP Mikulov AOrel jednota Ivančice A
2923. 04. 2021 19:00SPIN Lednice AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B
2925. 04. 2021 10:00STK Zbraslavec ATJ Brno-Bystrc A
2925. 04. 2021 10:00TJ Sokol Vracov ATJ Sokol Brno I A
2923. 04. 2021 18:30TJ Holásky BSKST Stavoimpex Hodonín C
2925. 04. 2021 10:00Orel jednota Silůvky ATJ Sokol Rebešovice A
2925. 04. 2021 10:30TJ Sokol Brno I BTJ Sokol Hlubočany A
Krajská soutěž I. třídy A
2210. 04. 2021 17:30KST Kunštát ATJ Sokol Brno I C
2210. 04. 2021 17:00TJ Mokrá-Horákov AKST Blansko C
2210. 04. 2021 17:00TJ Sokol Brno-Židenice AMK Řeznovice B
2210. 04. 2021 16:00Orel jednota Silůvky BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C
2210. 04. 2021 17:30TJ Šošůvka ASK Kuřim A
2210. 04. 2021 11:00TJ Sokol Hlubočany BTTC MS Brno E
Krajská soutěž I. třídy B
2210. 04. 2021 18:00KST DRAGON Vyškov ATJ Sokol Lanžhot B
2210. 04. 2021 17:00SKST Hodonín DTJ Jiskra Strážnice A
2210. 04. 2021 17:00KST Oltec Brno ASK Slatina B
2210. 04. 2021 16:30TJ Brno-Bystrc BTJ Sokol Klobouky u Brna A
2210. 04. 2021 17:00TJ Sokol Kobylí ASK Baník Ratíškovice A
2210. 04. 2021 17:00TJ Jevišovka-Drnholec ATTC MS Brno D
Krajská soutěž II. třídy A
2210. 04. 2021 17:30TJ Vysočany ATriangl Rájec A
2210. 04. 2021 17:00TJ Mokrá-Horákov BSK Kuřim B
2210. 04. 2021 10:00STK Zbraslavec BTTC Komořany A
2210. 04. 2021 16:00TTC Koral Tišnov BKST DRAGON Vyškov B
2209. 04. 2021 18:00Sokol Velké Opatovice ATJ Lažánky A
Krajská soutěž II. třídy B
2210. 04. 2021 10:00Orel jednota Silůvky CTJ Sokol Otnice A
2210. 04. 2021 17:00KST Prace ATJ Jiskra Strážnice B
2210. 04. 2021 17:30TJ Velešovice AMK Řeznovice C
2210. 04. 2021 15:00TJ Sokol Rakvice AT.J. Sokol Hodonín A
2210. 04. 2021 14:00STP Mikulov BSPIN Lednice B
Krajská soutěž II. třídy C
2210. 04. 2021 10:00TJ Vlast Ježov ATJ Sokol Lanžhot C
2210. 04. 2021 17:00SKST Dubňany ATJ Sokol Kobylí B
2210. 04. 2021 13:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DTJ Agrotec Hustopeče B
2210. 04. 2021 17:30TJ Sokol Rousínovec ATJ Sokol Rebešovice B
2210. 04. 2021 16:30SKST Rohatec ASlovan Hodonín A

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy