Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize muži
2027. 02. 2021 18:00STP Mikulov ATJ Holásky B
2027. 02. 2021 16:30TJ Sokol Brno I BTJ Sokol Vracov A
2027. 02. 2021 18:00Orel jednota Silůvky ASTK Zbraslavec A
2027. 02. 2021 17:30TJ Sokol Rebešovice AOrel jednota Ivančice A
2027. 02. 2021 17:00TJ Sokol Hlubočany AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B
2027. 02. 2021 17:00SKST Stavoimpex Hodonín CTJ Brno-Bystrc A
2027. 02. 2021 16:00KST Blansko BTJ Sokol Brno I A
2126. 02. 2021 19:00SPIN Lednice ATJ Holásky B
2128. 02. 2021 10:00Orel jednota Silůvky ATJ Sokol Vracov A
2128. 02. 2021 10:30TJ Sokol Brno I BSTK Zbraslavec A
2128. 02. 2021 10:00TJ Sokol Hlubočany AOrel jednota Ivančice A
2127. 02. 2021 10:00TJ Sokol Rebešovice AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B
2128. 02. 2021 10:00KST Blansko BTJ Brno-Bystrc A
2128. 02. 2021 10:00SKST Stavoimpex Hodonín CTJ Sokol Brno I A
2213. 03. 2021 17:00SKST Stavoimpex Hodonín CSPIN Lednice A
2213. 03. 2021 16:00KST Blansko BSTP Mikulov A
2213. 03. 2021 16:30TJ Brno-Bystrc ATJ Sokol Rebešovice A
2213. 03. 2021 16:30TJ Sokol Brno I ATJ Sokol Hlubočany A
2213. 03. 2021 17:00Orel jednota Ivančice ATJ Sokol Brno I B
2213. 03. 2021 17:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BOrel jednota Silůvky A
2213. 03. 2021 17:30STK Zbraslavec ATJ Holásky B
2314. 03. 2021 10:00KST Blansko BSPIN Lednice A
2314. 03. 2021 10:00SKST Stavoimpex Hodonín CSTP Mikulov A
2314. 03. 2021 10:30TJ Sokol Brno I ATJ Sokol Rebešovice A
2314. 03. 2021 10:00TJ Brno-Bystrc ATJ Sokol Hlubočany A
2313. 03. 2021 09:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BTJ Sokol Brno I B
2313. 03. 2021 10:00Orel jednota Ivančice AOrel jednota Silůvky A
2314. 03. 2021 10:00TJ Sokol Vracov ATJ Holásky B
Krajská soutěž I. třídy A
1627. 02. 2021 17:00TTC MS Brno EKST Blansko C
1627. 02. 2021 11:00TJ Sokol Hlubočany BTJ Mokrá-Horákov A
1627. 02. 2021 10:30TJ Sokol Brno I CMK Řeznovice B
1627. 02. 2021 17:30KST Kunštát ATJ Sokol Brno-Židenice A
1627. 02. 2021 17:30SK Kuřim AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C
1627. 02. 2021 17:30TJ Šošůvka AOrel jednota Silůvky B
1726. 02. 2021 19:00TJ Sokol Hlubočany BKST Blansko C
1728. 02. 2021 10:30TTC MS Brno ETJ Mokrá-Horákov A
1728. 02. 2021 10:00KST Kunštát AMK Řeznovice B
1726. 02. 2021 18:30TJ Sokol Brno I CTJ Sokol Brno-Židenice A
1728. 02. 2021 10:00TJ Šošůvka AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C
1728. 02. 2021 10:00SK Kuřim AOrel jednota Silůvky B
1813. 03. 2021 17:30SK Kuřim ATTC MS Brno E
1813. 03. 2021 17:30TJ Šošůvka ATJ Sokol Hlubočany B
1813. 03. 2021 09:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CTJ Sokol Brno I C
1813. 03. 2021 11:00Orel jednota Silůvky BKST Kunštát A
1813. 03. 2021 18:00MK Řeznovice BKST Blansko C
1813. 03. 2021 17:00TJ Sokol Brno-Židenice ATJ Mokrá-Horákov A
1914. 03. 2021 10:00TJ Šošůvka ATTC MS Brno E
1914. 03. 2021 10:00SK Kuřim ATJ Sokol Hlubočany B
1913. 03. 2021 17:00Orel jednota Silůvky BTJ Sokol Brno I C
1912. 03. 2021 18:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CKST Kunštát A
1912. 03. 2021 18:30TJ Sokol Brno-Židenice AKST Blansko C
1912. 03. 2021 18:00MK Řeznovice BTJ Mokrá-Horákov A
Krajská soutěž I. třídy B
1627. 02. 2021 17:00TTC MS Brno DTJ Jiskra Strážnice A
1627. 02. 2021 17:00TJ Jevišovka-Drnholec ASKST Hodonín D
1627. 02. 2021 18:00TJ Sokol Lanžhot BSK Slatina B
1627. 02. 2021 18:00KST DRAGON Vyškov AKST Oltec Brno A
1627. 02. 2021 17:00SK Baník Ratíškovice ATJ Sokol Klobouky u Brna A
1627. 02. 2021 17:00TJ Sokol Kobylí ATJ Brno-Bystrc B
1726. 02. 2021 18:00TJ Jevišovka-Drnholec ATJ Jiskra Strážnice A
1728. 02. 2021 10:30TTC MS Brno DSKST Hodonín D
1726. 02. 2021 18:00KST DRAGON Vyškov ASK Slatina B
1726. 02. 2021 18:30TJ Sokol Lanžhot BKST Oltec Brno A
1728. 02. 2021 10:00TJ Sokol Kobylí ATJ Sokol Klobouky u Brna A
1728. 02. 2021 10:00SK Baník Ratíškovice ATJ Brno-Bystrc B
1813. 03. 2021 17:00SK Baník Ratíškovice ATTC MS Brno D
1813. 03. 2021 17:00TJ Sokol Kobylí ATJ Jevišovka-Drnholec A
1813. 03. 2021 16:00TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Lanžhot B
1813. 03. 2021 16:30TJ Brno-Bystrc BKST DRAGON Vyškov A
1813. 03. 2021 18:00SK Slatina BTJ Jiskra Strážnice A
1813. 03. 2021 17:00KST Oltec Brno ASKST Hodonín D
1914. 03. 2021 10:00TJ Sokol Kobylí ATTC MS Brno D
1914. 03. 2021 10:00SK Baník Ratíškovice ATJ Jevišovka-Drnholec A
1914. 03. 2021 10:00TJ Brno-Bystrc BTJ Sokol Lanžhot B
1913. 03. 2021 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna AKST DRAGON Vyškov A
1914. 03. 2021 10:30KST Oltec Brno ATJ Jiskra Strážnice A
1913. 03. 2021 10:00SK Slatina BSKST Hodonín D
Krajská soutěž II. třídy A
1627. 02. 2021 09:30TJ Lažánky ASK Kuřim B
1626. 02. 2021 18:00Sokol Velké Opatovice ATJ Mokrá-Horákov B
1627. 02. 2021 18:00Triangl Rájec ATTC Komořany A
1627. 02. 2021 17:30TJ Vysočany ASTK Zbraslavec B
1627. 02. 2021 10:00TJ Holásky CKST DRAGON Vyškov B
1728. 02. 2021 10:00Sokol Velké Opatovice ASK Kuřim B
1728. 02. 2021 10:30TJ Lažánky ATJ Mokrá-Horákov B
1728. 02. 2021 10:00TJ Vysočany ATTC Komořany A
1726. 02. 2021 18:00Triangl Rájec ASTK Zbraslavec B
1726. 02. 2021 18:30TJ Holásky CTTC Koral Tišnov B
1813. 03. 2021 10:00TJ Holásky CTJ Lažánky A
1813. 03. 2021 18:00KST DRAGON Vyškov BTriangl Rájec A
1813. 03. 2021 16:00TTC Koral Tišnov BTJ Vysočany A
1813. 03. 2021 17:00TTC Komořany ASK Kuřim B
1813. 03. 2021 10:00STK Zbraslavec BTJ Mokrá-Horákov B
1912. 03. 2021 18:30TJ Holásky CSokol Velké Opatovice A
1914. 03. 2021 10:00TTC Koral Tišnov BTriangl Rájec A
1912. 03. 2021 18:00KST DRAGON Vyškov BTJ Vysočany A
1912. 03. 2021 18:30STK Zbraslavec BSK Kuřim B
1914. 03. 2021 10:00TTC Komořany ATJ Mokrá-Horákov B
Krajská soutěž II. třídy B
1627. 02. 2021 18:30SPIN Lednice BTJ Jiskra Strážnice B
1627. 02. 2021 14:00STP Mikulov BKST Prace A
1627. 02. 2021 17:30TJ Sokol Otnice AMK Řeznovice C
1627. 02. 2021 10:00Orel jednota Silůvky CTJ Velešovice A
1627. 02. 2021 17:30T.J. Sokol Hodonín AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E
1728. 02. 2021 10:00STP Mikulov BTJ Jiskra Strážnice B
1728. 02. 2021 09:30SPIN Lednice BKST Prace A
1726. 02. 2021 19:00Orel jednota Silůvky CMK Řeznovice C
1728. 02. 2021 10:00TJ Sokol Otnice ATJ Velešovice A
1727. 02. 2021 10:00TJ Sokol Rakvice AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E
1813. 03. 2021 17:30T.J. Sokol Hodonín ASPIN Lednice B
1813. 03. 2021 15:00TJ Sokol Rakvice ASTP Mikulov B
1813. 03. 2021 09:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ETJ Sokol Otnice A
1813. 03. 2021 18:00MK Řeznovice CTJ Jiskra Strážnice B
1813. 03. 2021 17:30TJ Velešovice AKST Prace A
1913. 03. 2021 10:00TJ Sokol Rakvice ASPIN Lednice B
1914. 03. 2021 10:00T.J. Sokol Hodonín ASTP Mikulov B
1912. 03. 2021 18:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov EOrel jednota Silůvky C
1912. 03. 2021 18:30TJ Velešovice ATJ Jiskra Strážnice B
1912. 03. 2021 18:00MK Řeznovice CKST Prace A
Krajská soutěž II. třídy C
1627. 02. 2021 17:30TJ Vážany nad Litavou ATJ Sokol Kobylí B
1627. 02. 2021 14:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Agrotec Hustopeče B
1627. 02. 2021 10:00TJ Vlast Ježov AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D
1627. 02. 2021 17:00Slovan Hodonín ATJ Sokol Rebešovice B
1627. 02. 2021 16:30SKST Rohatec ATJ Sokol Rousínovec A
1727. 02. 2021 10:00TJ Vážany nad Litavou ASKST Dubňany A
1726. 02. 2021 19:00TJ Vlast Ježov ATJ Agrotec Hustopeče B
1728. 02. 2021 10:00TJ Sokol Lanžhot CKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D
1728. 02. 2021 10:00SKST Rohatec ATJ Sokol Rebešovice B
1726. 02. 2021 18:00Slovan Hodonín ATJ Sokol Rousínovec A
1813. 03. 2021 17:00Slovan Hodonín ATJ Vážany nad Litavou A
1813. 03. 2021 17:30TJ Sokol Rebešovice BTJ Sokol Lanžhot C
1813. 03. 2021 17:30TJ Sokol Rousínovec ATJ Vlast Ježov A
1813. 03. 2021 17:30TJ Agrotec Hustopeče BTJ Sokol Kobylí B
1813. 03. 2021 13:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DSKST Dubňany A
1914. 03. 2021 10:00SKST Rohatec ATJ Vážany nad Litavou A
1914. 03. 2021 10:00TJ Sokol Rousínovec ATJ Sokol Lanžhot C
1913. 03. 2021 10:00TJ Sokol Rebešovice BTJ Vlast Ježov A
1914. 03. 2021 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DTJ Sokol Kobylí B
1912. 03. 2021 18:00TJ Agrotec Hustopeče BSKST Dubňany A
Divize ženy
1123. 01. 2021 16:30
tělocvična ZŠ Hraničářů, Mikulov
KST DRAGON Vyškov ASTP Mikulov A
1127. 02. 2021 09:00
herna ST Vojtova, Brno
KST DRAGON Vyškov ATT Moravský Krumlov D
1127. 02. 2021 09:00
herna ST Vojtova, Brno
TTC MS Brno CSTP Mikulov A
1227. 02. 2021 11:30
herna ST Vojtova, Brno
TJ Sokol Brno IKST DRAGON Vyškov A
1227. 02. 2021 11:30
herna ST Vojtova, Brno
STP Mikulov ATJ Sokol Vranovice A
1227. 02. 2021 14:00
herna ST Vojtova, Brno
TT Moravský Krumlov DMSK Břeclav B
1227. 02. 2021 14:00
herna ST Vojtova, Brno
TJ Sokol Vranovice ATTC MS Brno C
1227. 02. 2021 16:30
herna ST Vojtova, Brno
MSK Břeclav BTJ Sokol Brno I

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy