Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize mužů
2510. 04. 2021 10:00TJ Ostrava KST ETJ Slavoj Český Těšín
Ukončeno
2510. 04. 2021 17:00TJ Frenštát pod RadhoštěmASK Tatra Kopřivnice
Ukončeno
2510. 04. 2021 14:00TJ Sokol BrušperkTTC MG Odra GAS Vratimov B
Ukončeno
2510. 04. 2021 15:00TJ TŽ TřinecTTC Frýdlant B
Ukončeno
2510. 04. 2021 17:00SK Slavia Orlová ATTC Siko Orlová C
Ukončeno
2510. 04. 2021 17:00TJ Sokol KateřinkyKST Slezan Opava B
Ukončeno
2510. 04. 2021 10:00SKST Baník Havířov DSK - Svinov B
Ukončeno
2611. 04. 2021 10:00TJ Frenštát pod RadhoštěmTJ Slavoj Český Těšín
Ukončeno
2611. 04. 2021 14:00TJ Ostrava KST EASK Tatra Kopřivnice
Ukončeno
2611. 04. 2021 10:00TJ TŽ TřinecTTC MG Odra GAS Vratimov B
Ukončeno
2611. 04. 2021 10:00TJ Sokol BrušperkTTC Frýdlant B
Ukončeno
2611. 04. 2021 10:00TJ Sokol KateřinkyTTC Siko Orlová C
Ukončeno
2611. 04. 2021 10:00SK Slavia Orlová AKST Slezan Opava B
Ukončeno
2724. 04. 2021 17:00TTC Siko Orlová CTJ Sokol Brušperk
Ukončeno
2724. 04. 2021 14:00KST Slezan Opava BTJ TŽ Třinec
Ukončeno
2724. 04. 2021 10:00TTC MG Odra GAS Vratimov BTJ Ostrava KST E
Ukončeno
2724. 04. 2021 17:00TTC Frýdlant BTJ Frenštát pod Radhoštěm
Ukončeno
2724. 04. 2021 17:00TJ Slavoj Český TěšínSK - Svinov B
Ukončeno
2724. 04. 2021 15:00ASK Tatra KopřivniceSKST Baník Havířov D
Ukončeno
2724. 04. 2021 17:00TJ Sokol KateřinkySK Slavia Orlová A
Ukončeno
2825. 04. 2021 10:00KST Slezan Opava BTJ Sokol Brušperk
Ukončeno
2823. 04. 2021 17:30TTC Siko Orlová CTJ TŽ Třinec
Ukončeno
2825. 04. 2021 14:00TTC Frýdlant BTJ Ostrava KST E
Ukončeno
2825. 04. 2021 14:00TTC MG Odra GAS Vratimov BTJ Frenštát pod Radhoštěm
Ukončeno
2825. 04. 2021 10:00ASK Tatra KopřivniceSK - Svinov B
Ukončeno
2825. 04. 2021 10:00TJ Slavoj Český TěšínSKST Baník Havířov D
Ukončeno
Krajská soutěž I.třídy
2510. 04. 2021 10:00SK - Svinov CTJ ODRY B
Ukončeno
2510. 04. 2021 17:00TJ Sokol RopiceTJ Sokol Hrabůvka
Ukončeno
2510. 04. 2021 17:00TJ Sokol Brušperk BTTC Ostrava-Poruba B
Ukončeno
2510. 04. 2021 18:00TJ TŽ Třinec BTJ Sokol Nová Bělá
Ukončeno
2510. 04. 2021 17:00Orel PaskovST Kozlovice
Ukončeno
2510. 04. 2021 14:00SK Stolní tenis PstružíTJ TTC Vendryně
Ukončeno
2611. 04. 2021 10:00TJ Sokol RopiceTJ ODRY B
Ukončeno
2611. 04. 2021 10:00SK - Svinov CTJ Sokol Hrabůvka
Ukončeno
2611. 04. 2021 14:00TJ TŽ Třinec BTTC Ostrava-Poruba B
Ukončeno
2611. 04. 2021 14:00TJ Sokol Brušperk BTJ Sokol Nová Bělá
Ukončeno
2611. 04. 2021 10:00SK Stolní tenis PstružíST Kozlovice
Ukončeno
2611. 04. 2021 10:00Orel PaskovTJ TTC Vendryně
Ukončeno
2724. 04. 2021 17:00TJ ODRY BOrel Paskov
Ukončeno
2724. 04. 2021 10:00TJ Sokol HrabůvkaSK Stolní tenis Pstruží
Ukončeno
2724. 04. 2021 17:00ST KozloviceTJ Sokol Brušperk B
Ukončeno
2724. 04. 2021 17:00TJ TTC VendryněTJ TŽ Třinec B
Ukončeno
2724. 04. 2021 17:00KST DarkoviceSK - Svinov C
Ukončeno
2724. 04. 2021 17:00TJ Sokol Nová BěláTTC Ostrava-Poruba B
Ukončeno
2825. 04. 2021 10:00TJ Sokol HrabůvkaOrel Paskov
Ukončeno
2825. 04. 2021 10:00TJ ODRY BSK Stolní tenis Pstruží
Ukončeno
2825. 04. 2021 10:00TJ TTC VendryněTJ Sokol Brušperk B
Ukončeno
2825. 04. 2021 10:00ST KozloviceTJ TŽ Třinec B
Ukončeno
2825. 04. 2021 10:00KST DarkoviceTJ Sokol Ropice
Ukončeno
Krajská soutěž II. třídy sk. A
1224. 04. 2021 17:00TJ Sokol Brušperk CTJ Slavoj Český Těšín B
Ukončeno
1224. 04. 2021 17:00TJ MSV StudénkaTJ Sokol Příbor
Ukončeno
1224. 04. 2021 17:30SK Stolní tenis Pstruží BKST NOVÝ JIČÍN C
Ukončeno
1224. 04. 2021 14:00TJ Frenštát pod Radhoštěm BTTC Frýdlant C
Ukončeno
1224. 04. 2021 14:00TJ Sokol Ropice BSK - Svinov D
Ukončeno
2110. 04. 2021 17:00SK - Svinov DTJ Slavoj Český Těšín B
Ukončeno
2110. 04. 2021 14:00TJ Sokol Ropice BTJ Sokol Brušperk C
Ukončeno
2110. 04. 2021 14:00TTC Frýdlant CTJ Sokol Příbor
Ukončeno
2110. 04. 2021 14:00TJ Frenštát pod Radhoštěm BTJ MSV Studénka
Ukončeno
2110. 04. 2021 17:30KST NOVÝ JIČÍN CSSK Komorní Lhotka
Ukončeno
2211. 04. 2021 13:00TJ Sokol Ropice BTJ Slavoj Český Těšín B
Ukončeno
2211. 04. 2021 14:00SK - Svinov DTJ Sokol Brušperk C
Ukončeno
2211. 04. 2021 14:00TJ Frenštát pod Radhoštěm BTJ Sokol Příbor
Ukončeno
2209. 04. 2021 18:15TTC Frýdlant CTJ MSV Studénka
Ukončeno
2211. 04. 2021 13:00SK Stolní tenis Pstruží BSSK Komorní Lhotka
Ukončeno
Krajská soutěž II. třídy sk. B
1224. 04. 2021 17:00SK Slavia Orlová BTTC Bolatice B
Ukončeno
1224. 04. 2021 10:00TJ Ostrava KST FTJ Sokol Radvanice
Ukončeno
1224. 04. 2021 17:00TJ Sokol ZáblatíTTC Siko Orlová D
Ukončeno
1224. 04. 2021 17:00KLUBsten KarvináTTC Hať
Ukončeno
1224. 04. 2021 10:00SKST Baník Havířov ETJ Sokol Děhylov
Ukončeno
2110. 04. 2021 17:00TJ Sokol DěhylovTTC Bolatice B
Ukončeno
2110. 04. 2021 10:00SKST Baník Havířov ESK Slavia Orlová B
Ukončeno
2110. 04. 2021 17:00TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov, z.s.TJ Sokol Radvanice
Ukončeno
2110. 04. 2021 17:00TTC HaťTTC Siko Orlová D
Ukončeno
2110. 04. 2021 17:00KLUBsten KarvináTJ Sokol Záblatí
Ukončeno
2211. 04. 2021 14:00SKST Baník Havířov ETTC Bolatice B
Ukončeno
2209. 04. 2021 18:00TJ Sokol DěhylovSK Slavia Orlová B
Ukončeno
2211. 04. 2021 10:00TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov, z.s.TJ Ostrava KST F
Ukončeno
2209. 04. 2021 18:00KLUBsten KarvináTTC Siko Orlová D
Ukončeno
2211. 04. 2021 10:00TTC HaťTJ Sokol Záblatí
Ukončeno

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy