Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize mužů
1927. 02. 2021 17:00TJ Slavoj Český TěšínTTC Siko Orlová C
Ukončeno
1927. 02. 2021 15:00ASK Tatra KopřivniceKST Slezan Opava B
Ukončeno
1927. 02. 2021 17:00SK - Svinov BSK Slavia Orlová A
Ukončeno
1927. 02. 2021 10:00SKST Baník Havířov DTJ Sokol Kateřinky
Ukončeno
1927. 02. 2021 10:00TJ Ostrava KST ETJ Sokol Brušperk
Ukončeno
1927. 02. 2021 17:00TJ Frenštát pod RadhoštěmTJ TŽ Třinec
Ukončeno
1927. 02. 2021 17:00TTC Frýdlant BTTC MG Odra GAS Vratimov B
Ukončeno
2028. 02. 2021 10:00ASK Tatra KopřivniceTTC Siko Orlová C
Ukončeno
2028. 02. 2021 10:00TJ Slavoj Český TěšínKST Slezan Opava B
Ukončeno
2028. 02. 2021 14:00SKST Baník Havířov DSK Slavia Orlová A
Ukončeno
2028. 02. 2021 14:00SK - Svinov BTJ Sokol Kateřinky
Ukončeno
2028. 02. 2021 10:00TJ Frenštát pod RadhoštěmTJ Sokol Brušperk
Ukončeno
2028. 02. 2021 14:00TJ Ostrava KST ETJ TŽ Třinec
Ukončeno
2113. 03. 2021 14:00TJ Sokol BrušperkSK - Svinov B
Ukončeno
2113. 03. 2021 15:00TJ TŽ TřinecSKST Baník Havířov D
Ukončeno
2113. 03. 2021 17:00SK Slavia Orlová ATJ Slavoj Český Těšín
Ukončeno
2113. 03. 2021 17:00TJ Sokol KateřinkyASK Tatra Kopřivnice
Ukončeno
2113. 03. 2021 17:00TTC Siko Orlová CTTC MG Odra GAS Vratimov B
Ukončeno
2113. 03. 2021 14:00KST Slezan Opava BTTC Frýdlant B
Ukončeno
2113. 03. 2021 17:00TJ Frenštát pod RadhoštěmTJ Ostrava KST E
Ukončeno
2214. 03. 2021 10:00TJ TŽ TřinecSK - Svinov B
Ukončeno
2214. 03. 2021 10:00TJ Sokol BrušperkSKST Baník Havířov D
Ukončeno
2214. 03. 2021 10:00TJ Sokol KateřinkyTJ Slavoj Český Těšín
Ukončeno
2214. 03. 2021 10:00SK Slavia Orlová AASK Tatra Kopřivnice
Ukončeno
2214. 03. 2021 10:00KST Slezan Opava BTTC MG Odra GAS Vratimov B
Ukončeno
2212. 03. 2021 17:30TTC Siko Orlová CTTC Frýdlant B
Ukončeno
Krajská soutěž I.třídy
1927. 02. 2021 17:00TJ ODRY BTTC Ostrava-Poruba B
Ukončeno
1927. 02. 2021 10:00TJ Sokol HrabůvkaTJ Sokol Nová Bělá
Ukončeno
1927. 02. 2021 17:00KST DarkoviceST Kozlovice
Ukončeno
1927. 02. 2021 10:00SK - Svinov COrel Paskov
Ukončeno
1927. 02. 2021 17:00TJ Sokol RopiceSK Stolní tenis Pstruží
Ukončeno
1927. 02. 2021 18:00TJ TŽ Třinec BTJ Sokol Brušperk B
Ukončeno
2028. 02. 2021 10:00TJ Sokol HrabůvkaTTC Ostrava-Poruba B
Ukončeno
2028. 02. 2021 10:00TJ ODRY BTJ Sokol Nová Bělá
Ukončeno
2028. 02. 2021 10:00KST DarkoviceTJ TTC Vendryně
Ukončeno
2028. 02. 2021 10:00TJ Sokol RopiceOrel Paskov
Ukončeno
2028. 02. 2021 10:00SK - Svinov CSK Stolní tenis Pstruží
Ukončeno
2113. 03. 2021 17:00TJ Sokol Brušperk BSK - Svinov C
Ukončeno
2113. 03. 2021 18:00TJ TŽ Třinec BTJ Sokol Ropice
Ukončeno
2113. 03. 2021 17:00Orel PaskovKST Darkovice
Ukončeno
2113. 03. 2021 17:00ST KozloviceTTC Ostrava-Poruba B
Ukončeno
2113. 03. 2021 17:00TJ TTC VendryněTJ Sokol Nová Bělá
Ukončeno
2113. 03. 2021 10:00TJ Sokol HrabůvkaTJ ODRY B
Ukončeno
2214. 03. 2021 14:00TJ TŽ Třinec BSK - Svinov C
Ukončeno
2214. 03. 2021 14:00TJ Sokol Brušperk BTJ Sokol Ropice
Ukončeno
2214. 03. 2021 10:00SK Stolní tenis PstružíKST Darkovice
Ukončeno
2214. 03. 2021 10:00TJ TTC VendryněTTC Ostrava-Poruba B
Ukončeno
2214. 03. 2021 10:00ST KozloviceTJ Sokol Nová Bělá
Ukončeno
Krajská soutěž II. třídy sk. A
1527. 02. 2021 17:00SK - Svinov DTJ Sokol Příbor
Ukončeno
1527. 02. 2021 14:00TJ Sokol Ropice BTJ MSV Studénka
Ukončeno
1527. 02. 2021 14:00TJ Slavoj Český Těšín BSSK Komorní Lhotka
Ukončeno
1527. 02. 2021 14:00TTC Frýdlant CKST NOVÝ JIČÍN C
Ukončeno
1527. 02. 2021 14:00TJ Frenštát pod Radhoštěm BSK Stolní tenis Pstruží B
Ukončeno
1628. 02. 2021 13:00TJ Sokol Ropice BTJ Sokol Příbor
Ukončeno
1628. 02. 2021 14:00SK - Svinov DTJ MSV Studénka
Ukončeno
1628. 02. 2021 10:00TJ Sokol Brušperk CSSK Komorní Lhotka
Ukončeno
1628. 02. 2021 14:00TJ Frenštát pod Radhoštěm BKST NOVÝ JIČÍN C
Ukončeno
1626. 02. 2021 18:15TTC Frýdlant CSK Stolní tenis Pstruží B
Ukončeno
1713. 03. 2021 14:00TTC Frýdlant CSK - Svinov D
Ukončeno
1713. 03. 2021 14:00TJ Frenštát pod Radhoštěm BTJ Sokol Ropice B
Ukončeno
1713. 03. 2021 17:30KST NOVÝ JIČÍN CTJ Slavoj Český Těšín B
Ukončeno
1713. 03. 2021 17:30SK Stolní tenis Pstruží BTJ Sokol Brušperk C
Ukončeno
1713. 03. 2021 17:00SSK Komorní LhotkaTJ Sokol Příbor
Ukončeno
1814. 03. 2021 14:00TJ Frenštát pod Radhoštěm BSK - Svinov D
Ukončeno
1812. 03. 2021 18:15TTC Frýdlant CTJ Sokol Ropice B
Ukončeno
1814. 03. 2021 13:00SK Stolní tenis Pstruží BTJ Slavoj Český Těšín B
Ukončeno
1812. 03. 2021 18:00KST NOVÝ JIČÍN CTJ Sokol Brušperk C
Ukončeno
1814. 03. 2021 10:00SSK Komorní LhotkaTJ MSV Studénka
Ukončeno
Krajská soutěž II. třídy sk. B
1527. 02. 2021 17:00TJ Sokol DěhylovTJ Sokol Radvanice
Ukončeno
1527. 02. 2021 10:00SKST Baník Havířov ETJ Ostrava KST F
Ukončeno
1527. 02. 2021 17:00TTC Bolatice BTTC Siko Orlová D
Ukončeno
1527. 02. 2021 17:00SK Slavia Orlová BTJ Sokol Záblatí
Ukončeno
1527. 02. 2021 17:00TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov, z.s.TTC Hať
Ukončeno
1628. 02. 2021 14:00SKST Baník Havířov ETJ Sokol Radvanice
Ukončeno
1626. 02. 2021 18:00TJ Sokol DěhylovTJ Ostrava KST F
Ukončeno
1628. 02. 2021 10:00SK Slavia Orlová BTTC Siko Orlová D
Ukončeno
1628. 02. 2021 10:00TTC Bolatice BTJ Sokol Záblatí
Ukončeno
1628. 02. 2021 10:00TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov, z.s.KLUBsten Karviná
Ukončeno
1713. 03. 2021 17:00TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov, z.s.TJ Sokol Děhylov
Ukončeno
1713. 03. 2021 17:00TTC HaťTTC Bolatice B
Ukončeno
1713. 03. 2021 17:00KLUBsten KarvináSK Slavia Orlová B
Ukončeno
1713. 03. 2021 17:00TTC Siko Orlová DTJ Sokol Radvanice
Ukončeno
1713. 03. 2021 17:00TJ Sokol ZáblatíTJ Ostrava KST F
Ukončeno
1814. 03. 2021 10:00TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov, z.s.SKST Baník Havířov E
Ukončeno
1812. 03. 2021 18:00KLUBsten KarvináTTC Bolatice B
Ukončeno
1814. 03. 2021 10:00TTC HaťSK Slavia Orlová B
Ukončeno
1814. 03. 2021 10:00TJ Sokol ZáblatíTJ Sokol Radvanice
Ukončeno
1814. 03. 2021 13:00TTC Siko Orlová DTJ Ostrava KST F
Ukončeno

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy