Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize, muži
2110. 04. 2021 17:00TJ Jiskra Otrokovice ATJ DDM Valašské Meziříčí B
2110. 04. 2021 17:00TJ Sokol Kostelec-ZlínOrel Zlín
2110. 04. 2021 17:00ST AMON KunoviceTJ Bystřice pod Hostýnem
2110. 04. 2021 18:00KST Zlín BTJ Holešov
2110. 04. 2021 17:00TJ NivniceKST Dolní Němčí B
2110. 04. 2021 17:00TJ Sokol Újezdec-TěšovTJ Jiskra Otrokovice B
2211. 04. 2021 11:00TJ Sokol Kostelec-ZlínTJ DDM Valašské Meziříčí B
2211. 04. 2021 11:00TJ Jiskra Otrokovice AOrel Zlín
2210. 04. 2021 10:00KST Zlín BTJ Bystřice pod Hostýnem
2211. 04. 2021 10:30ST AMON KunoviceTJ Holešov
2211. 04. 2021 11:00TJ Sokol Újezdec-TěšovKST Dolní Němčí B
2211. 04. 2021 11:00TJ NivniceTJ Jiskra Otrokovice B
Krajská soutěž I.třídy, muži
2110. 04. 2021 17:00SK SlušoviceTJ DDM Valašské Meziříčí C
2110. 04. 2021 17:00TJ SLAVIA KroměřížTJ Rožnov pod Radhoštěm
2110. 04. 2021 17:00TJ Holešov BTJ Bystřice pod Hostýnem B
2110. 04. 2021 17:00Orel Ostrožská Nová VesST AMON Kunovice B
2110. 04. 2021 17:00Sport centrum BylniceTJ Sokol Kostelec-Zlín B
2110. 04. 2021 17:00TJ FryštákTJ Sokol Horní Bečva
2211. 04. 2021 10:30TJ SLAVIA KroměřížTJ DDM Valašské Meziříčí C
2211. 04. 2021 10:30SK SlušoviceTJ Rožnov pod Radhoštěm
2211. 04. 2021 10:30Orel Ostrožská Nová VesTJ Bystřice pod Hostýnem B
2211. 04. 2021 11:00TJ Holešov BST AMON Kunovice B
2211. 04. 2021 10:30TJ FryštákTJ Sokol Kostelec-Zlín B
2211. 04. 2021 10:30Sport centrum BylniceTJ Sokol Horní Bečva
Krajská soutěž II.třídy - sk.A
2110. 04. 2021 17:00TJ VlčnovT.J. Sokol Vsetín A
2110. 04. 2021 13:30KST Dolní Němčí DOrel Zlín B
2110. 04. 2021 17:00TJ VidčeKST Zlín C
2110. 04. 2021 17:00T.J. Sokol MorkoviceST AMON Kunovice C
2110. 04. 2021 17:00TJ Rožnov pod Radhoštěm BSK Slavičín
2110. 04. 2021 17:00T.J. Sokol Vsetín BTJ ST Bystřice pod Lopeníkem
2211. 04. 2021 08:00KST Dolní Němčí DT.J. Sokol Vsetín A
2211. 04. 2021 10:30TJ VlčnovOrel Zlín B
2211. 04. 2021 10:30T.J. Sokol MorkoviceKST Zlín C
2211. 04. 2021 11:00TJ VidčeST AMON Kunovice C
2211. 04. 2021 11:00T.J. Sokol Vsetín BSK Slavičín
2211. 04. 2021 10:30TJ Rožnov pod Radhoštěm BTJ ST Bystřice pod Lopeníkem
Krajská soutěž II.třídy - sk.B
2110. 04. 2021 13:00TJ Jiskra Otrokovice DTJ Drslavice
2110. 04. 2021 17:00KST Dolní Němčí CST Bílovice
2110. 04. 2021 13:30TJ Holešov CTJ Sokol Mysločovice
2110. 04. 2021 17:00TJ BojkoviceTJ Štítná nad Vláří
2110. 04. 2021 13:30TJ Nivnice BTJ Sokol Kostelec-Zlín C
2110. 04. 2021 17:00TJ Spartak HlukTJ Jiskra Otrokovice C
2211. 04. 2021 11:00KST Dolní Němčí CTJ Drslavice
2211. 04. 2021 08:00TJ Jiskra Otrokovice DST Bílovice
2211. 04. 2021 10:30TJ BojkoviceTJ Sokol Mysločovice
2211. 04. 2021 08:00TJ Holešov CTJ Štítná nad Vláří
2211. 04. 2021 10:30TJ Spartak HlukTJ Sokol Kostelec-Zlín C
2211. 04. 2021 08:00TJ Nivnice BTJ Jiskra Otrokovice C

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy