Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize, muži
1527. 02. 2021 17:00TJ Jiskra Otrokovice ATJ Bystřice pod Hostýnem
1527. 02. 2021 17:00TJ Sokol Kostelec-ZlínTJ Holešov
1527. 02. 2021 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí BKST Dolní Němčí B
1527. 02. 2021 17:00Orel ZlínTJ Jiskra Otrokovice B
1527. 02. 2021 17:00ST AMON KunoviceTJ Nivnice
1527. 02. 2021 18:00KST Zlín BTJ Sokol Újezdec-Těšov
1628. 02. 2021 11:00TJ Sokol Kostelec-ZlínTJ Bystřice pod Hostýnem
1628. 02. 2021 11:00TJ Jiskra Otrokovice ATJ Holešov
1628. 02. 2021 11:00Orel ZlínKST Dolní Němčí B
1628. 02. 2021 11:00TJ DDM Valašské Meziříčí BTJ Jiskra Otrokovice B
1627. 02. 2021 10:00KST Zlín BTJ Nivnice
1628. 02. 2021 10:30ST AMON KunoviceTJ Sokol Újezdec-Těšov
1713. 03. 2021 17:00ST AMON KunoviceTJ Jiskra Otrokovice A
1713. 03. 2021 18:00KST Zlín BTJ Sokol Kostelec-Zlín
1713. 03. 2021 17:00TJ NivniceTJ DDM Valašské Meziříčí B
1713. 03. 2021 17:00TJ Sokol Újezdec-TěšovOrel Zlín
1713. 03. 2021 17:30KST Dolní Němčí BTJ Bystřice pod Hostýnem
1713. 03. 2021 17:00TJ Jiskra Otrokovice BTJ Holešov
1813. 03. 2021 10:00KST Zlín BTJ Jiskra Otrokovice A
1814. 03. 2021 10:30ST AMON KunoviceTJ Sokol Kostelec-Zlín
1814. 03. 2021 11:00TJ Sokol Újezdec-TěšovTJ DDM Valašské Meziříčí B
1814. 03. 2021 11:00TJ NivniceOrel Zlín
1814. 03. 2021 11:00TJ Jiskra Otrokovice BTJ Bystřice pod Hostýnem
1813. 03. 2021 10:00KST Dolní Němčí BTJ Holešov
Krajská soutěž I.třídy, muži
1527. 02. 2021 17:00SK SlušoviceTJ Bystřice pod Hostýnem B
1527. 02. 2021 17:00TJ SLAVIA KroměřížST AMON Kunovice B
1527. 02. 2021 13:30TJ DDM Valašské Meziříčí CTJ Sokol Kostelec-Zlín B
1527. 02. 2021 17:00TJ Rožnov pod RadhoštěmTJ Sokol Horní Bečva
1527. 02. 2021 17:00TJ Holešov BSport centrum Bylnice
1527. 02. 2021 17:00Orel Ostrožská Nová VesTJ Fryšták
1628. 02. 2021 10:30TJ SLAVIA KroměřížTJ Bystřice pod Hostýnem B
1628. 02. 2021 10:30SK SlušoviceST AMON Kunovice B
1628. 02. 2021 10:30TJ Rožnov pod RadhoštěmTJ Sokol Kostelec-Zlín B
1628. 02. 2021 08:00TJ DDM Valašské Meziříčí CTJ Sokol Horní Bečva
1628. 02. 2021 10:30Orel Ostrožská Nová VesSport centrum Bylnice
1628. 02. 2021 11:00TJ Holešov BTJ Fryšták
1713. 03. 2021 17:00TJ Holešov BSK Slušovice
1713. 03. 2021 17:00Orel Ostrožská Nová VesTJ SLAVIA Kroměříž
1713. 03. 2021 17:00Sport centrum BylniceTJ DDM Valašské Meziříčí C
1713. 03. 2021 17:00TJ FryštákTJ Rožnov pod Radhoštěm
1713. 03. 2021 17:00TJ Sokol Kostelec-Zlín BTJ Bystřice pod Hostýnem B
1713. 03. 2021 17:00TJ Sokol Horní BečvaST AMON Kunovice B
1814. 03. 2021 10:30Orel Ostrožská Nová VesSK Slušovice
1814. 03. 2021 11:00TJ Holešov BTJ SLAVIA Kroměříž
1814. 03. 2021 10:30TJ FryštákTJ DDM Valašské Meziříčí C
1814. 03. 2021 10:30Sport centrum BylniceTJ Rožnov pod Radhoštěm
1814. 03. 2021 10:30TJ Sokol Horní BečvaTJ Bystřice pod Hostýnem B
1814. 03. 2021 11:00TJ Sokol Kostelec-Zlín BST AMON Kunovice B
Krajská soutěž II.třídy - sk.A
1527. 02. 2021 17:00TJ VlčnovKST Zlín C
1527. 02. 2021 13:30KST Dolní Němčí DST AMON Kunovice C
1527. 02. 2021 17:00T.J. Sokol Vsetín ASK Slavičín
1527. 02. 2021 13:30Orel Zlín BTJ ST Bystřice pod Lopeníkem
1527. 02. 2021 17:00TJ VidčeTJ Rožnov pod Radhoštěm B
1527. 02. 2021 17:00T.J. Sokol MorkoviceT.J. Sokol Vsetín B
1628. 02. 2021 08:00KST Dolní Němčí DKST Zlín C
1628. 02. 2021 10:30TJ VlčnovST AMON Kunovice C
1628. 02. 2021 08:00Orel Zlín BSK Slavičín
1628. 02. 2021 11:00T.J. Sokol Vsetín ATJ ST Bystřice pod Lopeníkem
1628. 02. 2021 10:30T.J. Sokol MorkoviceTJ Rožnov pod Radhoštěm B
1628. 02. 2021 11:00TJ VidčeT.J. Sokol Vsetín B
1713. 03. 2021 17:00TJ VidčeTJ Vlčnov
1713. 03. 2021 17:00T.J. Sokol MorkoviceKST Dolní Němčí D
1713. 03. 2021 17:00TJ Rožnov pod Radhoštěm BT.J. Sokol Vsetín A
1713. 03. 2021 17:00T.J. Sokol Vsetín BOrel Zlín B
1713. 03. 2021 17:00SK SlavičínKST Zlín C
1713. 03. 2021 17:00TJ ST Bystřice pod LopeníkemST AMON Kunovice C
1814. 03. 2021 10:30T.J. Sokol MorkoviceTJ Vlčnov
1814. 03. 2021 11:00TJ VidčeKST Dolní Němčí D
1828. 09. 2020 17:00T.J. Sokol Vsetín BT.J. Sokol Vsetín A6:12
1814. 03. 2021 10:30TJ Rožnov pod Radhoštěm BOrel Zlín B
1814. 03. 2021 11:00TJ ST Bystřice pod LopeníkemKST Zlín C
1814. 03. 2021 10:00SK SlavičínST AMON Kunovice C
Krajská soutěž II.třídy - sk.B
1527. 02. 2021 13:00TJ Jiskra Otrokovice DTJ Sokol Mysločovice
1527. 02. 2021 17:00KST Dolní Němčí CTJ Štítná nad Vláří
1527. 02. 2021 17:00TJ DrslaviceTJ Sokol Kostelec-Zlín C
1527. 02. 2021 17:00ST BíloviceTJ Jiskra Otrokovice C
1527. 02. 2021 13:30TJ Holešov CTJ Nivnice B
1527. 02. 2021 17:00TJ BojkoviceTJ Spartak Hluk
1628. 02. 2021 11:00KST Dolní Němčí CTJ Sokol Mysločovice
1628. 02. 2021 08:00TJ Jiskra Otrokovice DTJ Štítná nad Vláří
1628. 02. 2021 10:30ST BíloviceTJ Sokol Kostelec-Zlín C
1628. 02. 2021 10:30TJ DrslaviceTJ Jiskra Otrokovice C
1628. 02. 2021 10:30TJ BojkoviceTJ Nivnice B
1628. 02. 2021 08:00TJ Holešov CTJ Spartak Hluk
1713. 03. 2021 13:30TJ Holešov CTJ Jiskra Otrokovice D
1713. 03. 2021 17:00TJ BojkoviceKST Dolní Němčí C
1713. 03. 2021 13:30TJ Nivnice BTJ Drslavice
1713. 03. 2021 17:00TJ Spartak HlukST Bílovice
1713. 03. 2021 13:00TJ Sokol Kostelec-Zlín CTJ Sokol Mysločovice
1713. 03. 2021 13:00TJ Jiskra Otrokovice CTJ Štítná nad Vláří
1814. 03. 2021 10:30TJ BojkoviceTJ Jiskra Otrokovice D
1814. 03. 2021 08:00TJ Holešov CKST Dolní Němčí C
1814. 03. 2021 10:30TJ Spartak HlukTJ Drslavice
1814. 03. 2021 08:00TJ Nivnice BST Bílovice
1814. 03. 2021 08:00TJ Jiskra Otrokovice CTJ Sokol Mysločovice
1814. 03. 2021 08:00TJ Sokol Kostelec-Zlín CTJ Štítná nad Vláří
Divize, ženy
414. 03. 2021 08:00TJ HolešovOrel Zlín

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy