Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize
112. 09. 2020 09:00TTC Ústí nad Orlicí BTJ Sokol Česká Třebová A10:5
119. 09. 2020 09:00TJ Jiskra Heřmanův Městec AKST Linea Chrudim A10:3
118. 09. 2020 17:00TJ Lanškroun ATJ Slovan Moravská Třebová A10:8
112. 09. 2020 09:00TJ Jiskra Holice BOrel Vysoké Mýto A10:6
109. 09. 2020 18:00TJ Loko Pardubice ATJ Tesla Pardubice B10:4
112. 09. 2020 09:00TJ Sokol Mistrovice ATTC Ústí nad Orlicí A8:10
119. 09. 2020 09:00TTC Hlinsko ATTC Skuteč A10:4
226. 09. 2020 09:00TTC Hlinsko ATJ Jiskra Heřmanův Městec A10:3
226. 09. 2020 09:00TTC Skuteč AKST Linea Chrudim A6:10
227. 09. 2020 09:00TJ Lanškroun ATJ Sokol Mistrovice A2:10
227. 09. 2020 09:00TJ Slovan Moravská Třebová ATTC Ústí nad Orlicí A3:10
219. 09. 2020 09:00TJ Jiskra Holice BTJ Loko Pardubice A4:10
219. 09. 2020 09:00Orel Vysoké Mýto ATJ Tesla Pardubice B10:2
326. 09. 2020 13:30TTC Skuteč ATJ Jiskra Heřmanův Městec A8:10
326. 09. 2020 13:30TTC Hlinsko AKST Linea Chrudim A10:1
327. 09. 2020 13:30TJ Lanškroun ATTC Ústí nad Orlicí A3:10
327. 09. 2020 13:30TJ Slovan Moravská Třebová ATJ Sokol Mistrovice A8:10
319. 09. 2020 13:30TJ Jiskra Holice BTJ Tesla Pardubice B10:2
319. 09. 2020 13:30Orel Vysoké Mýto ATJ Loko Pardubice A4:10
410. 10. 2020 09:00TJ Sokol Mistrovice ATJ Jiskra Holice B9:9
410. 10. 2020 09:00TTC Ústí nad Orlicí AOrel Vysoké Mýto A10:3
410. 10. 2020 09:00TTC Hlinsko ATJ Lanškroun A10:0
410. 10. 2020 09:00TTC Skuteč ATJ Slovan Moravská Třebová A10:7
410. 10. 2020 09:00TJ Jiskra Heřmanův Městec ATJ Sokol Česká Třebová A10:0
410. 10. 2020 09:00KST Linea Chrudim ATTC Ústí nad Orlicí B10:4
510. 10. 2020 13:30TJ Sokol Mistrovice AOrel Vysoké Mýto A10:7
510. 10. 2020 13:30TTC Ústí nad Orlicí ATJ Jiskra Holice B10:3
510. 10. 2020 13:30TTC Hlinsko ATJ Slovan Moravská Třebová A10:3
510. 10. 2020 13:30TTC Skuteč ATJ Lanškroun A10:3
510. 10. 2020 13:30KST Linea Chrudim ATJ Sokol Česká Třebová A10:3
510. 10. 2020 13:30TJ Jiskra Heřmanův Městec ATTC Ústí nad Orlicí B10:0
1730. 01. 2021 09:00TJ Sokol Česká Třebová ATJ Sokol Mistrovice A
1730. 01. 2021 09:00TTC Ústí nad Orlicí BTTC Ústí nad Orlicí A
1730. 01. 2021 09:00TJ Loko Pardubice ATJ Jiskra Heřmanův Městec A
1730. 01. 2021 09:00TJ Tesla Pardubice BKST Linea Chrudim A
1730. 01. 2021 09:00TJ Jiskra Holice BTJ Lanškroun A
1730. 01. 2021 09:00Orel Vysoké Mýto ATJ Slovan Moravská Třebová A
1830. 01. 2021 13:30TJ Sokol Česká Třebová ATTC Ústí nad Orlicí A
1830. 01. 2021 13:30TTC Ústí nad Orlicí BTJ Sokol Mistrovice A
1830. 01. 2021 13:30TJ Tesla Pardubice BTJ Jiskra Heřmanův Městec A
1830. 01. 2021 13:30TJ Loko Pardubice AKST Linea Chrudim A
1830. 01. 2021 13:30Orel Vysoké Mýto ATJ Lanškroun A
1830. 01. 2021 13:30TJ Jiskra Holice BTJ Slovan Moravská Třebová A
1913. 02. 2021 09:00TJ Lanškroun ATJ Loko Pardubice A
1913. 02. 2021 09:00TJ Slovan Moravská Třebová ATJ Tesla Pardubice B
1913. 02. 2021 09:00TJ Jiskra Heřmanův Městec ATJ Sokol Mistrovice A
1913. 02. 2021 09:00KST Linea Chrudim ATTC Ústí nad Orlicí A
1913. 02. 2021 09:00TTC Hlinsko ATJ Sokol Česká Třebová A
1913. 02. 2021 09:00TTC Skuteč ATTC Ústí nad Orlicí B
2013. 02. 2021 13:30TJ Slovan Moravská Třebová ATJ Loko Pardubice A
2013. 02. 2021 13:30TJ Lanškroun ATJ Tesla Pardubice B
2013. 02. 2021 13:30KST Linea Chrudim ATJ Sokol Mistrovice A
2013. 02. 2021 13:30TJ Jiskra Heřmanův Městec ATTC Ústí nad Orlicí A
2013. 02. 2021 13:30TTC Hlinsko ATTC Ústí nad Orlicí B
2013. 02. 2021 13:30TTC Skuteč ATJ Sokol Česká Třebová A
2107. 03. 2021 09:00TJ Sokol Česká Třebová ATJ Lanškroun A
2107. 03. 2021 09:00TTC Ústí nad Orlicí BTJ Slovan Moravská Třebová A
2121. 02. 2021 09:00TJ Jiskra Holice BTTC Hlinsko A
2127. 02. 2021 09:00Orel Vysoké Mýto ATTC Skuteč A
2128. 02. 2021 09:00TJ Sokol Mistrovice ATJ Loko Pardubice A
2128. 02. 2021 09:00TTC Ústí nad Orlicí ATJ Tesla Pardubice B
2207. 03. 2021 13:30TTC Ústí nad Orlicí BTJ Lanškroun A
2207. 03. 2021 13:30TJ Sokol Česká Třebová ATJ Slovan Moravská Třebová A
2221. 02. 2021 13:30TJ Jiskra Holice BTTC Skuteč A
2227. 02. 2021 13:30Orel Vysoké Mýto ATTC Hlinsko A
2228. 02. 2021 13:30TTC Ústí nad Orlicí ATJ Loko Pardubice A
2228. 02. 2021 13:30TJ Sokol Mistrovice ATJ Tesla Pardubice B
2313. 03. 2021 09:00TJ Loko Pardubice ATTC Hlinsko A
2313. 03. 2021 09:00TJ Tesla Pardubice BTTC Skuteč A
2314. 03. 2021 09:00TJ Sokol Česká Třebová ATJ Jiskra Holice B
2314. 03. 2021 09:00TTC Ústí nad Orlicí BOrel Vysoké Mýto A
2313. 03. 2021 09:00TJ Lanškroun ATJ Jiskra Heřmanův Městec A
2313. 03. 2021 09:00TJ Slovan Moravská Třebová AKST Linea Chrudim A
2413. 03. 2021 13:30TJ Tesla Pardubice BTTC Hlinsko A
2413. 03. 2021 13:30TJ Loko Pardubice ATTC Skuteč A
2414. 03. 2021 13:30TJ Sokol Česká Třebová AOrel Vysoké Mýto A
2414. 03. 2021 13:30TTC Ústí nad Orlicí BTJ Jiskra Holice B
2413. 03. 2021 13:30TJ Slovan Moravská Třebová ATJ Jiskra Heřmanův Městec A
2413. 03. 2021 13:30TJ Lanškroun AKST Linea Chrudim A
2527. 03. 2021 09:00TJ Jiskra Heřmanův Městec ATJ Jiskra Holice B
2527. 03. 2021 09:00KST Linea Chrudim AOrel Vysoké Mýto A
2520. 03. 2021 09:00TJ Loko Pardubice ATJ Sokol Česká Třebová A
2520. 03. 2021 09:00TJ Tesla Pardubice BTTC Ústí nad Orlicí B
2528. 03. 2021 09:00TJ Sokol Mistrovice ATTC Hlinsko A
2528. 03. 2021 09:00TTC Ústí nad Orlicí ATTC Skuteč A
2627. 03. 2021 13:30KST Linea Chrudim ATJ Jiskra Holice B
2627. 03. 2021 13:30TJ Jiskra Heřmanův Městec AOrel Vysoké Mýto A
2620. 03. 2021 13:30TJ Loko Pardubice ATTC Ústí nad Orlicí B
2620. 03. 2021 13:30TJ Tesla Pardubice BTJ Sokol Česká Třebová A
2628. 03. 2021 13:30TJ Sokol Mistrovice ATTC Skuteč A
2628. 03. 2021 13:30TTC Ústí nad Orlicí ATTC Hlinsko A
Krajská soutěž A
110. 10. 2020 09:00TJ Loko Pardubice BTJ Tesla Pardubice C10:2
117. 10. 2020 09:00TJ Trojovice BTJ Jiskra Heřmanův Městec B
111. 10. 2020 09:00T.J. Sokol Chrudim AKST Linea Chrudim B9:9
111. 10. 2020 09:00TTC Hlinsko BTTC Skuteč B9:9
108. 10. 2020 18:00TJ Sokol Dolní Ředice AT.J. Sokol Chrudim B6:10
1330. 01. 2021 09:00TJ Sokol Dolní Ředice ATJ Loko Pardubice B
1330. 01. 2021 09:00T.J. Sokol Chrudim BTJ Tesla Pardubice C
1323. 01. 2021 13:30TJ Jiskra Heřmanův Městec BTJ Trojovice A
1331. 01. 2021 09:00TTC Skuteč BT.J. Sokol Chrudim A
1306. 02. 2021 09:00KST Linea Chrudim BTTC Hlinsko B
1430. 01. 2021 13:00T.J. Sokol Chrudim BTJ Loko Pardubice B
1406. 02. 2021 09:00TJ Tesla Pardubice CTJ Sokol Dolní Ředice A
1403. 10. 2020 09:00TJ Trojovice ATJ Trojovice B10:6
1409. 10. 2020 19:00TJ Jiskra Heřmanův Městec CTJ Jiskra Heřmanův Městec B10:8
1431. 01. 2021 13:30TTC Hlinsko BT.J. Sokol Chrudim A
1431. 01. 2021 13:30TTC Skuteč BKST Linea Chrudim B
1514. 02. 2021 09:00TTC Skuteč BTJ Sokol Dolní Ředice A
1514. 02. 2021 09:00TTC Hlinsko BT.J. Sokol Chrudim B
1514. 02. 2021 09:00KST Linea Chrudim BTJ Trojovice A
1514. 02. 2021 09:00TJ Trojovice BTJ Loko Pardubice B
1514. 02. 2021 09:00TJ Jiskra Heřmanův Městec BTJ Tesla Pardubice C
1614. 02. 2021 13:30TTC Hlinsko BTJ Sokol Dolní Ředice A
1614. 02. 2021 13:30TTC Skuteč BT.J. Sokol Chrudim B
1614. 02. 2021 13:30T.J. Sokol Chrudim ATJ Trojovice A
1614. 02. 2021 13:30TJ Jiskra Heřmanův Městec BTJ Loko Pardubice B
1614. 02. 2021 13:30TJ Trojovice BTJ Tesla Pardubice C
1727. 02. 2021 09:00TJ Sokol Dolní Ředice ATJ Trojovice B
1727. 02. 2021 09:00T.J. Sokol Chrudim BTJ Jiskra Heřmanův Městec B
1720. 02. 2021 09:00TJ Loko Pardubice BT.J. Sokol Chrudim A
1720. 02. 2021 09:00TJ Tesla Pardubice CKST Linea Chrudim B
1727. 02. 2021 09:00TTC Hlinsko BTJ Trojovice A
1827. 02. 2021 13:30T.J. Sokol Chrudim BTJ Trojovice B
1827. 02. 2021 13:30TJ Sokol Dolní Ředice ATJ Jiskra Heřmanův Městec B
1820. 02. 2021 13:30TJ Tesla Pardubice CT.J. Sokol Chrudim A
1820. 02. 2021 13:30TJ Loko Pardubice BKST Linea Chrudim B
1827. 02. 2021 13:30TTC Skuteč BTJ Trojovice A
1913. 03. 2021 09:00TJ Trojovice AT.J. Sokol Chrudim B
1907. 03. 2021 09:00TJ Loko Pardubice BTTC Skuteč B
1907. 03. 2021 09:00TJ Tesla Pardubice CTTC Hlinsko B
1914. 03. 2021 09:00T.J. Sokol Chrudim ATJ Trojovice B
1914. 03. 2021 09:00KST Linea Chrudim BTJ Jiskra Heřmanův Městec B
2013. 03. 2021 13:30TJ Trojovice ATJ Sokol Dolní Ředice A
2007. 03. 2021 13:30TJ Loko Pardubice BTTC Hlinsko B
2007. 03. 2021 13:30TJ Tesla Pardubice CTTC Skuteč B
2014. 03. 2021 13:30KST Linea Chrudim BTJ Trojovice B
2014. 03. 2021 13:30T.J. Sokol Chrudim ATJ Jiskra Heřmanův Městec B
2128. 03. 2021 09:00TJ Sokol Dolní Ředice AT.J. Sokol Chrudim A
2128. 03. 2021 09:00T.J. Sokol Chrudim BKST Linea Chrudim B
2128. 03. 2021 09:00TJ Trojovice BTTC Skuteč B
2128. 03. 2021 09:00TJ Jiskra Heřmanův Městec BTTC Hlinsko B
2121. 03. 2021 09:00TJ Trojovice ATJ Tesla Pardubice C
2209. 10. 2020 18:00T.J. Sokol Chrudim AT.J. Sokol Chrudim B10:4
2228. 03. 2021 13:30TJ Sokol Dolní Ředice AKST Linea Chrudim B
2228. 03. 2021 13:30TJ Jiskra Heřmanův Městec BTTC Skuteč B
2228. 03. 2021 13:30TJ Trojovice BTTC Hlinsko B
2221. 03. 2021 13:30TJ Trojovice ATJ Loko Pardubice B
Krajská soutěž B
113. 09. 2020 09:00TTC Ústí nad Orlicí CTJ Sokol Lukavice A8:10
112. 09. 2020 09:00TJ Jiskra Litomyšl ATJ Spartak Polička A7:10
112. 09. 2020 09:00TJ Sokol Korouhev-Borová BTJ Svitavy A9:9
110. 09. 2020 09:00TJ Sokol Sudslava AKST US Steinerová Choceň B5:10
110. 09. 2020 17:00Orel Orlice ATJ Sokol Žamberk A10:5
113. 09. 2020 09:00TJ Lanškroun BTJ Sokol Česká Třebová B7:10
226. 09. 2020 09:00TJ Jiskra Litomyšl ATJ Lanškroun B10:4
226. 09. 2020 09:00TJ Spartak Polička ATJ Sokol Česká Třebová B10:6
219. 09. 2020 09:00Orel Orlice ATJ Sokol Korouhev-Borová B10:3
219. 09. 2020 09:00TJ Sokol Žamberk ATJ Svitavy A2:10
226. 09. 2020 09:00TJ Sokol Sudslava ATTC Ústí nad Orlicí D9:9
326. 09. 2020 13:30TJ Jiskra Litomyšl ATJ Sokol Česká Třebová B10:7
326. 09. 2020 13:30TJ Spartak Polička ATJ Lanškroun B10:1
319. 09. 2020 13:30TJ Sokol Žamberk ATJ Sokol Korouhev-Borová B10:8
319. 09. 2020 13:30Orel Orlice ATJ Svitavy A10:4
326. 09. 2020 13:30KST US Steinerová Choceň BTTC Ústí nad Orlicí D10:7
421. 02. 2021 09:00TJ Sokol Česká Třebová BTJ Svitavy A
Ukončeno
410. 10. 2020 09:00Orel Orlice ATJ Sokol Sudslava A10:3
410. 10. 2020 09:00TJ Sokol Žamberk AKST US Steinerová Choceň B2:10
410. 10. 2020 09:00TJ Sokol Korouhev-Borová BTJ Lanškroun B10:1
411. 10. 2020 09:00TJ Sokol Lukavice ATJ Jiskra Litomyšl A10:8
411. 10. 2020 09:00TTC Ústí nad Orlicí CTJ Spartak Polička A10:8
521. 02. 2021 13:30TJ Svitavy ATJ Lanškroun B
Ukončeno
510. 10. 2020 13:00Orel Orlice AKST US Steinerová Choceň B5:10
510. 10. 2020 13:00TJ Sokol Žamberk ATJ Sokol Sudslava A5:10
510. 10. 2020 13:00TJ Sokol Korouhev-Borová BTJ Sokol Česká Třebová B10:4
511. 10. 2020 13:00TJ Sokol Lukavice ATJ Spartak Polička A9:9
511. 10. 2020 13:00TTC Ústí nad Orlicí CTJ Jiskra Litomyšl A10:4
613. 02. 2021 09:00TTC Ústí nad Orlicí DTJ Sokol Korouhev-Borová B
Ukončeno
630. 01. 2021 09:00TJ Jiskra Litomyšl AOrel Orlice A
Ukončeno
630. 01. 2021 09:00TJ Spartak Polička ATJ Sokol Žamberk A
Ukončeno
631. 01. 2021 09:00TJ Sokol Lukavice ATJ Lanškroun B
Ukončeno
631. 01. 2021 09:00TTC Ústí nad Orlicí CTJ Sokol Česká Třebová B
Ukončeno
713. 02. 2021 13:30TTC Ústí nad Orlicí DTJ Svitavy A
Ukončeno
730. 01. 2021 13:30TJ Spartak Polička AOrel Orlice A
Ukončeno
730. 01. 2021 13:30TJ Jiskra Litomyšl ATJ Sokol Žamberk A
Ukončeno
731. 01. 2021 13:30TTC Ústí nad Orlicí CTJ Lanškroun B
Ukončeno
731. 01. 2021 13:30TJ Sokol Lukavice ATJ Sokol Česká Třebová B
Ukončeno
2128. 02. 2021 09:00TJ Sokol Korouhev-Borová BTJ Sokol Lukavice A
Ukončeno
2128. 02. 2021 09:00TJ Svitavy ATTC Ústí nad Orlicí C
Ukončeno
2128. 02. 2021 09:00TJ Lanškroun BTJ Sokol Sudslava A
Ukončeno
2128. 02. 2021 09:00TJ Sokol Česká Třebová BKST US Steinerová Choceň B
Ukončeno
2121. 02. 2021 09:00TTC Ústí nad Orlicí DOrel Orlice A
Ukončeno
2228. 02. 2021 13:30TJ Sokol Korouhev-Borová BTTC Ústí nad Orlicí C
Ukončeno
2228. 02. 2021 13:30TJ Svitavy ATJ Sokol Lukavice A
Ukončeno
2228. 02. 2021 13:30TJ Sokol Česká Třebová BTJ Sokol Sudslava A
Ukončeno
2228. 02. 2021 13:30TJ Lanškroun BKST US Steinerová Choceň B
Ukončeno
2221. 02. 2021 13:30TTC Ústí nad Orlicí DTJ Sokol Žamberk A
Ukončeno
2306. 03. 2021 09:00TJ Lanškroun BTTC Ústí nad Orlicí D
Ukončeno
2306. 03. 2021 09:00TJ Sokol Sudslava ATJ Sokol Lukavice A
Ukončeno
2306. 03. 2021 09:00KST US Steinerová Choceň BTTC Ústí nad Orlicí C
Ukončeno
2313. 03. 2021 09:00TJ Sokol Korouhev-Borová BTJ Jiskra Litomyšl A
Ukončeno
2313. 03. 2021 09:00TJ Svitavy ATJ Spartak Polička A
Ukončeno
2406. 03. 2021 13:00TJ Sokol Česká Třebová BTTC Ústí nad Orlicí D
Ukončeno
2406. 03. 2021 13:30KST US Steinerová Choceň BTJ Sokol Lukavice A
Ukončeno
2406. 03. 2021 13:30TJ Sokol Sudslava ATTC Ústí nad Orlicí C
Ukončeno
2413. 03. 2021 13:30TJ Svitavy ATJ Jiskra Litomyšl A
Ukončeno
2413. 03. 2021 13:30TJ Sokol Korouhev-Borová BTJ Spartak Polička A
Ukončeno
2527. 03. 2021 09:00TJ Jiskra Litomyšl ATJ Sokol Sudslava A
Ukončeno
2527. 03. 2021 09:00TJ Spartak Polička AKST US Steinerová Choceň B
Ukončeno
2528. 03. 2021 09:00TJ Sokol Lukavice ATTC Ústí nad Orlicí D
Ukončeno
2528. 03. 2021 09:00TJ Lanškroun BOrel Orlice A
Ukončeno
2528. 03. 2021 09:00TJ Sokol Česká Třebová BTJ Sokol Žamberk A
Ukončeno
2627. 03. 2021 13:30TJ Spartak Polička ATJ Sokol Sudslava A
Ukončeno
2621. 03. 2021 09:00KST US Steinerová Choceň BTJ Jiskra Litomyšl A
Ukončeno
2611. 09. 2020 17:00TTC Ústí nad Orlicí CTTC Ústí nad Orlicí D9:9
2628. 03. 2021 13:30TJ Sokol Česká Třebová BOrel Orlice A
Ukončeno
2628. 03. 2021 13:30TJ Lanškroun BTJ Sokol Žamberk A
Ukončeno
2704. 04. 2021 09:00TJ Sokol Lukavice AOrel Orlice A
Ukončeno
2710. 04. 2021 09:00TJ Sokol Žamberk ATTC Ústí nad Orlicí C
Ukončeno
2711. 04. 2021 09:00TTC Ústí nad Orlicí DTJ Jiskra Litomyšl A
Ukončeno
2703. 04. 2021 09:00TJ Sokol Sudslava ATJ Sokol Korouhev-Borová B
Ukončeno
2703. 04. 2021 09:00KST US Steinerová Choceň BTJ Svitavy A
Ukončeno
2810. 04. 2021 13:30TJ Sokol Žamberk ATJ Sokol Lukavice A
Ukončeno
2810. 04. 2021 13:30Orel Orlice ATTC Ústí nad Orlicí C
Ukončeno
2811. 04. 2021 13:30TTC Ústí nad Orlicí DTJ Spartak Polička A
Ukončeno
2803. 04. 2021 13:30KST US Steinerová Choceň BTJ Sokol Korouhev-Borová B
Ukončeno
2803. 04. 2021 13:30TJ Sokol Sudslava ATJ Svitavy A
Ukončeno
Česky pohár 2020
127. 06. 2020 08:30TJ Lanškroun,TTC Hlinsko2:5
127. 06. 2020 08:30TJ Sokol ŽamberkOrel Vysoké Mýto1:5
227. 06. 2020 10:30TJ Jiskra Heřmanův MěstecOrel Vysoké Mýto5:1
227. 06. 2020 10:30TTC HlinskoTJ Sokol Žamberk5:2
327. 06. 2020 12:30TJ Lanškroun,TJ Jiskra Heřmanův Městec2:5
327. 06. 2020 12:30Orel Vysoké MýtoTTC Hlinsko5:3
427. 06. 2020 14:30TJ Jiskra Heřmanův MěstecTTC Hlinsko5:2
427. 06. 2020 14:30TJ Lanškroun,TJ Sokol Žamberk5:0
527. 06. 2020 16:30TJ Sokol ŽamberkTJ Jiskra Heřmanův Městec0:5
527. 06. 2020 16:30Orel Vysoké MýtoTJ Lanškroun,1:5
Divize staršího žactva
107. 10. 2020 16:00
herna Kostelec n/O A
TTC Kostelec nad Orlicí ATJ Jiskra Heřmanův Městec B3:7
107. 10. 2020 16:30
herna Kostelec n/O A
TJ Jiskra Heřmanův Městec BTJ Jiskra Heřmanův Městec A3:7
107. 10. 2020 17:00
herna Kostelec n/O A
TJ Jiskra Heřmanův Městec ATTC Kostelec nad Orlicí A8:2
111. 10. 2020 09:00
herna Stěžery A
TJ Sokol Stěžery ATJ Sokol Chrast A9:1
111. 10. 2020 09:00
herna Stěžery A
TJ Sokol Chrudim ATJ Sokol Chrudim B10:0
111. 10. 2020 10:30
herna Stěžery A
TJ Sokol Chrudim BTJ Sokol Stěžery A1:9
111. 10. 2020 10:30
herna Stěžery A
TJ Sokol Chrast ATJ Sokol Chrudim A1:9
215. 11. 2020 09:00
herna H. Městec A
TJ Jiskra Heřmanův Městec ATJ Sokol Chrast A 
215. 11. 2020 10:30
herna H. Městec A
TJ Sokol Chrast ATJ Sokol Chrudim A 
215. 11. 2020 12:00
herna H. Městec A
TJ Sokol Chrudim ATJ Jiskra Heřmanův Městec A 
214. 11. 2020 09:00
herna Stěžery A
TJ Sokol Stěžery ATJ Jiskra Heřmanův Městec B 
214. 11. 2020 09:00
herna Stěžery A
TJ Sokol Chrudim BTTC Kostelec nad Orlicí A 
214. 11. 2020 10:30
herna Stěžery A
TTC Kostelec nad Orlicí ATJ Sokol Stěžery A 
214. 11. 2020 10:30
herna Stěžery A
TJ Jiskra Heřmanův Městec BTJ Sokol Chrudim B 
306. 12. 2020 09:00
herna H. Městec B
TJ Jiskra Heřmanův Městec BTJ Sokol Chrudim A 
306. 12. 2020 09:00
herna H. Městec B
TJ Sokol Stěžery ATJ Jiskra Heřmanův Městec A 
306. 12. 2020 10:30
herna H. Městec B
TJ Jiskra Heřmanův Městec ATJ Jiskra Heřmanův Městec B 
306. 12. 2020 10:30
herna H. Městec B
TJ Sokol Chrudim ATJ Sokol Stěžery A 
306. 12. 2020 09:00
herna Chrudim B
TJ Sokol Chrudim BTTC Kostelec nad Orlicí A 
306. 12. 2020 10:30
herna Chrudim B
TTC Kostelec nad Orlicí ATJ Sokol Chrast A 
306. 12. 2020 12:00
herna Chrudim B
TJ Sokol Chrast ATJ Sokol Chrudim B 
414. 02. 2021 09:00
herna Kostelec n/O A
TTC Kostelec nad Orlicí ATJ Sokol Stěžery A 
414. 02. 2021 10:30
herna Kostelec n/O A
TJ Sokol Stěžery ATJ Sokol Chrudim A 
414. 02. 2021 12:00
herna Kostelec n/O A
TJ Sokol Chrudim ATTC Kostelec nad Orlicí A 
414. 02. 2021 09:00
herna Chrast A
TJ Sokol Chrast ATJ Jiskra Heřmanův Městec A 
414. 02. 2021 10:30
herna Chrast A
TJ Jiskra Heřmanův Městec ATJ Sokol Chrudim B 
414. 02. 2021 12:00
herna Chrast A
TJ Sokol Chrudim BTJ Sokol Chrast A 
514. 03. 2021 09:00
herna H. Městec A
TJ Jiskra Heřmanův Městec ATJ Sokol Stěžery A 
514. 03. 2021 10:30
herna H. Městec A
TJ Sokol Stěžery ATJ Sokol Chrudim B 
514. 03. 2021 12:00
herna H. Městec A
TJ Sokol Chrudim BTJ Jiskra Heřmanův Městec A 
514. 03. 2021 09:00
herna Chrast A
TJ Sokol Chrast ATTC Kostelec nad Orlicí A 
514. 03. 2021 10:30
herna Chrast A
TTC Kostelec nad Orlicí ATJ Jiskra Heřmanův Městec B 
514. 03. 2021 12:00
herna Chrast A
TJ Jiskra Heřmanův Městec BTJ Sokol Chrast A 
602. 04. 2021 09:00
herna Chrudim B
TJ Sokol Chrudim BTJ Jiskra Heřmanův Městec B 
602. 04. 2021 10:30
herna Chrudim B
TJ Jiskra Heřmanův Městec BTJ Sokol Chrudim A 
602. 04. 2021 12:00
herna Chrudim B
TJ Sokol Chrudim ATJ Sokol Chrudim B 
717. 04. 2021 09:00
herna H. Městec B
TJ Jiskra Heřmanův Městec BTJ Sokol Stěžery A 
717. 04. 2021 10:30
herna H. Městec B
TJ Sokol Stěžery ATJ Sokol Chrast A 
717. 04. 2021 12:00
herna H. Městec B
TJ Sokol Chrast ATJ Jiskra Heřmanův Městec B 
717. 04. 2021 09:00
herna Chrudim A
TJ Sokol Chrudim ATTC Kostelec nad Orlicí A 
717. 04. 2021 10:30
herna Chrudim A
TTC Kostelec nad Orlicí ATJ Jiskra Heřmanův Městec A 
717. 04. 2021 12:00
herna Chrudim A
TJ Jiskra Heřmanův Městec ATJ Sokol Chrudim A 
Český pohár 2021
119. 06. 2021 09:00TJ LanškrounTělocvičná jednota Sokol Žamberk5:0
219. 06. 2021 09:15Tělocvičná jednota Sokol ŽamberkOrel jednota Vysoké Mýto3:5
319. 06. 2021 09:30Orel jednota Vysoké MýtoTJ Lanškroun5:4

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy