Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize
1527. 02. 2021 14:00TJ Spartak Kaplice ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou A
zrušeno
1527. 02. 2021 18:00Velešín - Přídolí AKST Orel ČB A
1527. 02. 2021 13:00RUFA Bechyně ATJ Sokol Mirotice A
1527. 02. 2021 15:00SK ZD Pojbuky AČZ Strakonice Elektrostav B
1526. 02. 2021 18:00TTC Libín Prachatice ATJ Sokol Vodňany B
1527. 02. 2021 16:30Sokol Kardašova Řečice AStaving Studená B
1628. 02. 2021 11:00Velešín - Přídolí ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou A
1628. 02. 2021 10:00TJ Spartak Kaplice AKST Orel ČB A
1626. 02. 2021 19:00SK ZD Pojbuky ATJ Sokol Mirotice A
1628. 02. 2021 10:30RUFA Bechyně AČZ Strakonice Elektrostav B
1628. 02. 2021 10:30Sokol Kardašova Řečice ATJ Sokol Vodňany B
zrušeno
1628. 02. 2021 10:30TTC Libín Prachatice AStaving Studená B
1712. 03. 2021 18:00TTC Libín Prachatice ATJ Spartak Kaplice A
1713. 03. 2021 16:30Sokol Kardašova Řečice AVelešín - Přídolí A
1713. 03. 2021 09:30TJ Sokol Vodňany BRUFA Bechyně A
1713. 03. 2021 18:30Staving Studená BSK ZD Pojbuky A
1713. 03. 2021 15:00TJ Sokol Mirotice ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou A
1712. 03. 2021 18:30ČZ Strakonice Elektrostav BKST Orel ČB A
1814. 03. 2021 10:30Sokol Kardašova Řečice ATJ Spartak Kaplice A
1814. 03. 2021 10:30TTC Libín Prachatice AVelešín - Přídolí A
1814. 03. 2021 13:00Staving Studená BRUFA Bechyně A
1812. 03. 2021 19:00TJ Sokol Vodňany BSK ZD Pojbuky A
1814. 03. 2021 16:00ČZ Strakonice Elektrostav BTJ Sokol Hluboká nad Vltavou A
1814. 03. 2021 10:30TJ Sokol Mirotice AKST Orel ČB A
Krajský přebor
202. 10. 2020 18:30TJ Spartak Kaplice BTJ Calofrig Borovany A10:7
203. 10. 2020 11:00Velešín - Přídolí BTJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A10:8
203. 10. 2020 15:00KST Orel ČB CTJ VS Tábor A6:10
202. 10. 2020 19:00TJ Sokol Hluboká nad Vltavou BTJ Šumavan Vimperk A4:10
228. 02. 2021 17:00
sehrát do uvedeného data
TJ Slavoj Protivín ATJ Slovan Černý Dub A 
203. 10. 2020 15:00SKST Týn nad Vltavou AKST Orel ČB B4:10
304. 10. 2020 13:00TJ Spartak Kaplice BTJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A10:2
304. 10. 2020 17:00Velešín - Přídolí BTJ Calofrig Borovany A9:9
304. 10. 2020 10:30KST Orel ČB CTJ Šumavan Vimperk A3:10
304. 10. 2020 17:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou BTJ VS Tábor A10:4
302. 10. 2020 18:30
Orel ČB
TJ Slavoj Protivín AKST Orel ČB B10:4
328. 02. 2021 14:00
sehrát do uvedeného termínu
SKST Týn nad Vltavou ATJ Slovan Černý Dub A 
1526. 02. 2021 18:30TJ Spartak Kaplice BTJ Slovan Černý Dub A 
1527. 02. 2021 11:00Velešín - Přídolí BKST Orel ČB B
zrušeno
1527. 02. 2021 15:00TJ Slavoj Protivín ATJ VS Tábor A 
1527. 02. 2021 15:00SKST Týn nad Vltavou ATJ Šumavan Vimperk A 
1527. 02. 2021 15:00KST Orel ČB CTJ Calofrig Borovany A 
1526. 02. 2021 19:00TJ Sokol Hluboká nad Vltavou BTJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A 
1628. 02. 2021 17:00Velešín - Přídolí BTJ Slovan Černý Dub A 
1628. 02. 2021 13:00TJ Spartak Kaplice BKST Orel ČB B
zrušeno
1628. 02. 2021 14:00SKST Týn nad Vltavou ATJ VS Tábor A 
1628. 02. 2021 10:30TJ Slavoj Protivín ATJ Šumavan Vimperk A 
1628. 02. 2021 17:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou BTJ Calofrig Borovany A 
1628. 02. 2021 10:30KST Orel ČB CTJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A 
1713. 03. 2021 15:00KST Orel ČB CTJ Spartak Kaplice B 
1712. 03. 2021 19:00TJ Sokol Hluboká nad Vltavou BVelešín - Přídolí B 
1713. 03. 2021 14:00TJ Calofrig Borovany ATJ Slavoj Protivín A 
1713. 03. 2021 18:00TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí ASKST Týn nad Vltavou A
1712. 03. 2021 19:00TJ VS Tábor ATJ Slovan Černý Dub A
1713. 03. 2021 14:00TJ Šumavan Vimperk AKST Orel ČB B
1814. 03. 2021 17:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou BTJ Spartak Kaplice B
1814. 03. 2021 10:30KST Orel ČB CVelešín - Přídolí B
1812. 03. 2021 18:30TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí ATJ Slavoj Protivín A
1812. 03. 2021 19:00TJ Calofrig Borovany ASKST Týn nad Vltavou A
1814. 03. 2021 10:00TJ Šumavan Vimperk ATJ Slovan Černý Dub A
1814. 03. 2021 10:00TJ VS Tábor AKST Orel ČB B
Krajská soutěž A
1527. 02. 2021 15:00TJ Sokol Lhenice ATJ Slávia Prachatice A
1526. 02. 2021 18:00SK MARTYNA Malovice ASKP Prachatice
1527. 02. 2021 15:00TJ Sokol Křemže - Holubov ATJ Spartak Kaplice C
1527. 02. 2021 17:30SKST Týn nad Vltavou BTJ Sokol České Budějovice B
zrušeno
1527. 02. 2021 15:00KST Orel ČB DSK Pedagog ČB B
1527. 02. 2021 10:30TJ Sokol Nová Ves u ČB ATJ Sokol Křemže - Holubov B
1628. 02. 2021 10:30SK MARTYNA Malovice ATJ Slávia Prachatice A
1628. 02. 2021 10:30TJ Sokol Lhenice ASKP Prachatice
1628. 02. 2021 10:30SKST Týn nad Vltavou BTJ Spartak Kaplice C
1628. 02. 2021 10:30TJ Sokol Křemže - Holubov ATJ Sokol České Budějovice B
1626. 02. 2021 18:30TJ Sokol Nová Ves u ČB ASK Pedagog ČB B
zrušeno
1628. 02. 2021 10:30KST Orel ČB DTJ Sokol Křemže - Holubov B
1713. 03. 2021 15:00KST Orel ČB DTJ Sokol Lhenice A
1713. 03. 2021 10:30TJ Sokol Nová Ves u ČB ASK MARTYNA Malovice A
1713. 03. 2021 15:00SK Pedagog ČB BTJ Sokol Křemže - Holubov A
1713. 03. 2021 15:00TJ Sokol Křemže - Holubov BSKST Týn nad Vltavou B
1712. 03. 2021 18:30TJ Spartak Kaplice CTJ Slávia Prachatice A
1713. 03. 2021 14:00TJ Sokol České Budějovice BSKP Prachatice
1812. 03. 2021 18:30TJ Sokol Nová Ves u ČB ATJ Sokol Lhenice A
1814. 03. 2021 10:30KST Orel ČB DSK MARTYNA Malovice A
1818. 09. 2020 19:00TJ Sokol Křemže - Holubov BTJ Sokol Křemže - Holubov A6:10
1814. 03. 2021 10:30SK Pedagog ČB BSKST Týn nad Vltavou B
1814. 03. 2021 10:00TJ Sokol České Budějovice BTJ Slávia Prachatice A
1814. 03. 2021 10:00TJ Spartak Kaplice CSKP Prachatice
Krajská soutěž B
1527. 02. 2021 15:00ČZ Strakonice Elektrostav CTJ Sokol Milevsko A
1526. 02. 2021 17:30TJ Sokol Strakonice ATJ Sokol Písek A
zrušeno
1527. 02. 2021 15:00TJ Slavoj Protivín BTJ Sokol Mirotice B
1527. 02. 2021 18:00TJ Třebohostice ATJ Osek A
1527. 02. 2021 15:00ST Svatá Maří ATJ Sokol Vodňany C
1526. 02. 2021 18:30TJ Slovan Černý Dub BTJ Blatná A
1628. 02. 2021 10:30TJ Sokol Strakonice ATJ Sokol Milevsko A
1628. 02. 2021 10:30ČZ Strakonice Elektrostav CTJ Sokol Písek A
1626. 02. 2021 18:00TJ Třebohostice ATJ Sokol Mirotice B
1628. 02. 2021 10:30TJ Slavoj Protivín BTJ Osek A
1628. 02. 2021 10:30TJ Slovan Černý Dub BTJ Sokol Vodňany C
1628. 02. 2021 10:30ST Svatá Maří ATJ Blatná A
1713. 03. 2021 15:00ST Svatá Maří AČZ Strakonice Elektrostav C
1712. 03. 2021 18:30TJ Slovan Černý Dub BTJ Sokol Strakonice A
1713. 03. 2021 15:00TJ Sokol Vodňany CTJ Slavoj Protivín B
1712. 03. 2021 19:00TJ Blatná ATJ Třebohostice A
1712. 03. 2021 18:00TJ Sokol Mirotice BTJ Sokol Milevsko A
1713. 03. 2021 15:00TJ Osek ATJ Sokol Písek A
1814. 03. 2021 10:30TJ Slovan Černý Dub BČZ Strakonice Elektrostav C
1814. 03. 2021 10:30ST Svatá Maří ATJ Sokol Strakonice A
1814. 03. 2021 10:30TJ Blatná ATJ Slavoj Protivín B
1814. 03. 2021 10:30TJ Sokol Vodňany CTJ Třebohostice A
1814. 03. 2021 10:30TJ Osek ATJ Sokol Milevsko A
1814. 03. 2021 14:00TJ Sokol Mirotice BTJ Sokol Písek A
Krajská soutěž C
1527. 02. 2021 15:00TJ Sokol Sudoměřice u Tábora ATJ Jiskra Třeboň A
1526. 02. 2021 19:00TJ VS Tábor BTJ SDH Nové Dvory A
zrušeno
1527. 02. 2021 10:00Staving Studená CJindřichův Hradec 1930 A
1527. 02. 2021 15:00TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí ADDM Soběslav B
1526. 02. 2021 19:00Katolický dům Dačice z.s.TJ Sokol Mladá Vožice A
1526. 02. 2021 19:00TJ Jiskra Třeboň BTJ Sokol Lodhéřov A
1628. 02. 2021 10:00TJ VS Tábor BTJ Jiskra Třeboň A
1628. 02. 2021 10:30TJ Sokol Sudoměřice u Tábora ATJ SDH Nové Dvory A
1626. 02. 2021 18:00TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí AJindřichův Hradec 1930 A
1626. 02. 2021 18:00Staving Studená CDDM Soběslav B
1628. 02. 2021 13:00TJ Jiskra Třeboň BTJ Sokol Mladá Vožice A
1628. 02. 2021 10:00Katolický dům Dačice z.s.TJ Sokol Lodhéřov A
1712. 03. 2021 19:00Katolický dům Dačice z.s.TJ Sokol Sudoměřice u Tábora A
1712. 03. 2021 19:00TJ Jiskra Třeboň BTJ VS Tábor B
1713. 03. 2021 15:00TJ Sokol Mladá Vožice AStaving Studená C
1713. 03. 2021 15:00TJ Sokol Lodhéřov ATJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A
1713. 03. 2021 10:00Jindřichův Hradec 1930 ATJ Jiskra Třeboň A
1713. 03. 2021 10:00DDM Soběslav BTJ SDH Nové Dvory A
1814. 03. 2021 13:00TJ Jiskra Třeboň BTJ Sokol Sudoměřice u Tábora A
1814. 03. 2021 10:00Katolický dům Dačice z.s.TJ VS Tábor B
1814. 03. 2021 10:30TJ Sokol Lodhéřov AStaving Studená C
1814. 03. 2021 10:00TJ Sokol Mladá Vožice ATJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A
1812. 03. 2021 19:30DDM Soběslav BTJ Jiskra Třeboň A
1812. 03. 2021 19:00Jindřichův Hradec 1930 ATJ SDH Nové Dvory A
Divize žen
927. 02. 2021 10:00TTC Kovářov BTJ VS Tábor
927. 02. 2021 10:00TJ Sokol České BudějoviceTělocvičná jednota Sokol Lhenice
927. 02. 2021 10:00Jindřichův Hradec 1930KST ZŠ Vyšší Brod B
1013. 03. 2021 10:00TTC Kovářov BJindřichův Hradec 1930
1014. 03. 2021 10:00KST ZŠ Vyšší Brod BTJ Sokol České Budějovice
1013. 03. 2021 10:00Tělocvičná jednota Sokol LheniceTJ VS Tábor

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy