Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize muži
1927. 02. 2021 09:00TJ Sokol Plzeň V. ASK Jiskra Domažlice A 
1927. 02. 2021 09:00TJ Sokol Plzeň V. BSK Jiskra Domažlice B 
1927. 02. 2021 08:00KOC Sušice ATJ Sokol Lhůta A 
1927. 02. 2021 08:00TJ Dobřany ATJ Sokol Mirošov A 
1927. 02. 2021 08:00Union Plzeň CTJ Sokol Horní Bělá A 
1927. 02. 2021 08:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Břasy A 
1927. 02. 2021 09:00TJ Sokol Bor BSKUŘ Plzeň C 
2027. 02. 2021 14:00TJ Sokol Plzeň V. BSK Jiskra Domažlice A 
2027. 02. 2021 14:00TJ Sokol Plzeň V. ASK Jiskra Domažlice B 
2027. 02. 2021 13:00TJ Dobřany ATJ Sokol Lhůta A 
2027. 02. 2021 13:00KOC Sušice ATJ Sokol Mirošov A 
2027. 02. 2021 13:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Horní Bělá A 
2027. 02. 2021 13:00Union Plzeň CTJ Sokol Břasy A 
2113. 03. 2021 08:00TJ Sokol Horní Bělá AKOC Sušice A 
2113. 03. 2021 08:00TJ Sokol Břasy ATJ Dobřany A 
2113. 03. 2021 08:00TJ Sokol Lhůta ATJ Sokol Plzeň V. A 
2113. 03. 2021 08:00TJ Sokol Mirošov ATJ Sokol Plzeň V. B 
2113. 03. 2021 09:00TJ Sokol Bor BSK Jiskra Domažlice A 
2113. 03. 2021 09:00SKUŘ Plzeň CSK Jiskra Domažlice B 
2113. 03. 2021 08:00Union Plzeň CSKUŘ Plzeň B 
2213. 03. 2021 13:00TJ Sokol Břasy AKOC Sušice A 
2213. 03. 2021 13:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Dobřany A 
2213. 03. 2021 13:00TJ Sokol Mirošov ATJ Sokol Plzeň V. A 
2213. 03. 2021 13:00TJ Sokol Lhůta ATJ Sokol Plzeň V. B 
2213. 03. 2021 14:00TJ Sokol Bor BSK Jiskra Domažlice B 
2213. 03. 2021 14:00SKUŘ Plzeň CSK Jiskra Domažlice A 
Krajský přebor 1.tř.sk.A
1327. 02. 2021 09:00TJ Sokol Kdyně ATJ Sokol Kralovice A 
1327. 02. 2021 09:00ST DDM Stříbro ATJ Město Zbiroh A 
1327. 02. 2021 10:30KOC Sušice BTJ Zdemyslice A 
1327. 02. 2021 10:30TJ Sokol Horažďovice ATJ Dobřany B 
1327. 02. 2021 09:00Union Plzeň DTJ Slavoj Stod A 
1327. 02. 2021 09:00KST Klatovy BTJ Slavoj Chodová Planá A 
1427. 02. 2021 14:00ST DDM Stříbro ATJ Sokol Kralovice A 
1427. 02. 2021 14:00TJ Sokol Kdyně ATJ Město Zbiroh A 
1427. 02. 2021 15:30TJ Sokol Horažďovice ATJ Zdemyslice A 
1427. 02. 2021 15:30KOC Sušice BTJ Dobřany B 
1427. 02. 2021 14:00KST Klatovy BTJ Slavoj Stod A 
1427. 02. 2021 14:00Union Plzeň DTJ Slavoj Chodová Planá A 
1513. 03. 2021 09:00Union Plzeň DTJ Sokol Kdyně A 
1513. 03. 2021 09:00KST Klatovy BST DDM Stříbro A 
1513. 03. 2021 09:00TJ Slavoj Stod AKOC Sušice B 
1513. 03. 2021 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Horažďovice A 
1513. 03. 2021 09:00TJ Zdemyslice ATJ Sokol Kralovice A 
1513. 03. 2021 09:00TJ Dobřany BTJ Město Zbiroh A 
1613. 03. 2021 14:00KST Klatovy BTJ Sokol Kdyně A 
1613. 03. 2021 14:00Union Plzeň DST DDM Stříbro A 
1613. 03. 2021 14:00TJ Slavoj Chodová Planá AKOC Sušice B 
1613. 03. 2021 14:00TJ Slavoj Stod ATJ Sokol Horažďovice A 
1613. 03. 2021 14:00TJ Dobřany BTJ Sokol Kralovice A 
1613. 03. 2021 14:00TJ Zdemyslice ATJ Město Zbiroh A 
Krajský přebor 1.tř.sk.B
1327. 02. 2021 09:00TJ Sokol Plzeň V. CSK Nevid A 
1327. 02. 2021 09:00TJ Slavoj Stod BTJ Hrádek A 
1327. 02. 2021 10:30TJ Sokol Pocinovice ADioss Nýřany A 
1327. 02. 2021 10:30SK Drahotín ADioss Nýřany B 
1327. 02. 2021 09:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Nezvěstice A 
1327. 02. 2021 09:00TJ Sokol Skomelno ATJ Sokol Klabava A 
1427. 02. 2021 14:00TJ Slavoj Stod BSK Nevid A 
1427. 02. 2021 14:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Hrádek A 
1427. 02. 2021 15:30SK Drahotín ADioss Nýřany A 
1427. 02. 2021 15:30TJ Sokol Pocinovice ADioss Nýřany B 
1427. 02. 2021 14:00TJ Sokol Skomelno ATJ Sokol Nezvěstice A 
1427. 02. 2021 14:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Klabava A 
1513. 03. 2021 09:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Plzeň V. C 
1513. 03. 2021 09:00TJ Sokol Skomelno ATJ Slavoj Stod B 
1513. 03. 2021 09:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Pocinovice A 
1513. 03. 2021 09:00TJ Sokol Klabava ASK Drahotín A 
1513. 03. 2021 09:00Dioss Nýřany ASK Nevid A 
1513. 03. 2021 09:00Dioss Nýřany BTJ Hrádek A 
1613. 03. 2021 14:00TJ Sokol Skomelno ATJ Sokol Plzeň V. C 
1613. 03. 2021 14:00TJ Sokol Těně ATJ Slavoj Stod B 
1613. 03. 2021 14:00TJ Sokol Klabava ATJ Sokol Pocinovice A 
1613. 03. 2021 14:00TJ Sokol Nezvěstice ASK Drahotín A 
1613. 03. 2021 14:00Dioss Nýřany BSK Nevid A 
1613. 03. 2021 14:00Dioss Nýřany ATJ Hrádek A 
Krajský přebor 2.tř.sk.A
1927. 02. 2021 09:00TJ Slavoj Stod CTJ Dobřany C 
1927. 02. 2021 09:00SK Poběžovice ATJ Baník Líně A 
1927. 02. 2021 08:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Sokol Kdyně B 
1927. 02. 2021 08:00TJ Sokol Pocinovice BTJ Sokol Kdyně C 
1927. 02. 2021 09:00TJ Slavoj Stod DKST Klatovy C 
1927. 02. 2021 09:00TJ Sokol Domažlice ATJ Sokol Staňkov A 
1927. 02. 2021 09:00TJ Sokol Spálené Poříčí ASKUŘ Plzeň D 
2027. 02. 2021 14:00SK Poběžovice ATJ Dobřany C 
2027. 02. 2021 14:00TJ Slavoj Stod CTJ Baník Líně A 
2027. 02. 2021 13:00TJ Sokol Pocinovice BTJ Sokol Kdyně B 
2027. 02. 2021 13:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Sokol Kdyně C 
2027. 02. 2021 14:00TJ Slavoj Stod DTJ Sokol Staňkov A 
2027. 02. 2021 14:00TJ Sokol Domažlice AKST Klatovy C 
2113. 03. 2021 09:00TJ Slavoj Stod DTJ Sokol Horažďovice B 
2113. 03. 2021 09:00TJ Sokol Domažlice ATJ Sokol Pocinovice B 
2113. 03. 2021 09:00TJ Sokol Kdyně BTJ Slavoj Stod C 
2113. 03. 2021 09:00TJ Sokol Kdyně CSK Poběžovice A 
2113. 03. 2021 09:00TJ Dobřany CSKUŘ Plzeň D 
2113. 03. 2021 09:00TJ Baník Líně ATJ Sokol Spálené Poříčí A 
2113. 03. 2021 09:00KST Klatovy CTJ Sokol Staňkov A 
2213. 03. 2021 14:00TJ Sokol Domažlice ATJ Sokol Horažďovice B 
2213. 03. 2021 14:00TJ Slavoj Stod DTJ Sokol Pocinovice B 
2213. 03. 2021 14:00TJ Sokol Kdyně CTJ Slavoj Stod C 
2213. 03. 2021 14:00TJ Sokol Kdyně BSK Poběžovice A 
2213. 03. 2021 14:00TJ Baník Líně ASKUŘ Plzeň D 
2213. 03. 2021 14:00TJ Dobřany CTJ Sokol Spálené Poříčí A 
Krajský přebor 2.tř.sk.B
1927. 02. 2021 09:00TJ Sokol Klabava BTJ Spartak Strašice A 
1927. 02. 2021 09:00TJ Sokol Osek u Rokycan ATJ Sokol Těně B 
1927. 02. 2021 09:00Dioss Nýřany CTJ Sokol Lhůta B 
1927. 02. 2021 09:00SDH Hadačka ASK Rokycany A 
1927. 02. 2021 09:00Union Plzeň ETJ Sokol Horní Bělá B 
1927. 02. 2021 09:00TTC Horšovský Týn ATJ Sokol Horní Bělá C 
1927. 02. 2021 09:00TJ Sokol Blížejov ATJ Sokol Bor C 
2027. 02. 2021 14:00TJ Sokol Osek u Rokycan ATJ Spartak Strašice A 
2027. 02. 2021 14:00TJ Sokol Klabava BTJ Sokol Těně B 
2027. 02. 2021 14:00SDH Hadačka ATJ Sokol Lhůta B 
2027. 02. 2021 14:00Dioss Nýřany CSK Rokycany A 
2027. 02. 2021 14:00TTC Horšovský Týn ATJ Sokol Horní Bělá B 
2027. 02. 2021 14:00Union Plzeň ETJ Sokol Horní Bělá C 
2113. 03. 2021 10:30TJ Sokol Horní Bělá BDioss Nýřany C 
2113. 03. 2021 10:30TJ Sokol Horní Bělá CSDH Hadačka A 
2113. 03. 2021 10:30TJ Sokol Lhůta BTJ Sokol Klabava B 
2113. 03. 2021 10:30SK Rokycany ATJ Sokol Osek u Rokycan A 
2113. 03. 2021 09:00TJ Spartak Strašice ATJ Sokol Bor C 
2113. 03. 2021 09:00TJ Sokol Těně BTJ Sokol Blížejov A 
2113. 03. 2021 09:00Union Plzeň ETTC Horšovský Týn A 
2213. 03. 2021 15:30TJ Sokol Horní Bělá CDioss Nýřany C 
2213. 03. 2021 15:30TJ Sokol Horní Bělá BSDH Hadačka A 
2213. 03. 2021 15:30SK Rokycany ATJ Sokol Klabava B 
2213. 03. 2021 15:30TJ Sokol Lhůta BTJ Sokol Osek u Rokycan A 
2213. 03. 2021 14:00TJ Sokol Těně BTJ Sokol Bor C 
2213. 03. 2021 14:00TJ Spartak Strašice ATJ Sokol Blížejov A 

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy