Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální soutěž I.třídy
114. 10. 2020 19:00TJ Sokol Unhošť BSTC Slaný C
115. 10. 2020 18:00TTC Slovan Kladno BKST Slatina A
112. 10. 2020 18:00TJ Sokol Dříň BTTC Jemníky A
114. 10. 2020 17:30TSM Kladno ATJ Sokol Buštěhrad B
101. 10. 2020 18:30TTC Kladno "E"TTC Kladno "D"
220. 10. 2020 18:00STC Slaný CTTC Kladno "D"
221. 10. 2020 19:30TJ Sokol Buštěhrad BTTC Kladno "E"
220. 10. 2020 19:00TTC Jemníky ATSM Kladno A
222. 10. 2020 18:00KST Slatina ATJ Sokol Dříň B
221. 10. 2020 19:00TJ Sokol Unhošť BTTC Slovan Kladno B
329. 10. 2020 18:00TTC Slovan Kladno BSTC Slaný C
326. 10. 2020 18:00TJ Sokol Dříň BTJ Sokol Unhošť B
328. 10. 2020 17:30TSM Kladno AKST Slatina A
326. 10. 2020 18:30TTC Kladno "E"TTC Jemníky A
326. 10. 2020 18:30TTC Kladno "D"TJ Sokol Buštěhrad B
403. 11. 2020 18:00STC Slaný CTJ Sokol Buštěhrad B
403. 11. 2020 19:00TTC Jemníky ATTC Kladno "D"
405. 11. 2020 18:00KST Slatina ATTC Kladno "E"
404. 11. 2020 19:00TJ Sokol Unhošť BTSM Kladno A
405. 11. 2020 18:00TTC Slovan Kladno BTJ Sokol Dříň B
509. 11. 2020 18:00TJ Sokol Dříň BSTC Slaný C
511. 11. 2020 17:30TSM Kladno ATTC Slovan Kladno B
509. 11. 2020 18:30TTC Kladno "E"TJ Sokol Unhošť B
509. 11. 2020 18:30TTC Kladno "D"KST Slatina A
511. 11. 2020 19:30TJ Sokol Buštěhrad BTTC Jemníky A
617. 11. 2020 18:00STC Slaný CTTC Jemníky A
619. 11. 2020 18:00KST Slatina ATJ Sokol Buštěhrad B
618. 11. 2020 19:00TJ Sokol Unhošť BTTC Kladno "D"
619. 11. 2020 18:00TTC Slovan Kladno BTTC Kladno "E"
616. 11. 2020 18:00TJ Sokol Dříň BTSM Kladno A
725. 11. 2020 17:30TSM Kladno ASTC Slaný C
723. 11. 2020 18:30TTC Kladno "E"TJ Sokol Dříň B
723. 11. 2020 18:30TTC Kladno "D"TTC Slovan Kladno B
725. 11. 2020 19:30TJ Sokol Buštěhrad BTJ Sokol Unhošť B
724. 11. 2020 19:00TTC Jemníky AKST Slatina A
801. 12. 2020 18:00STC Slaný CKST Slatina A
802. 12. 2020 19:00TJ Sokol Unhošť BTTC Jemníky A
803. 12. 2020 18:00TTC Slovan Kladno BTJ Sokol Buštěhrad B
830. 11. 2020 18:00TJ Sokol Dříň BTTC Kladno "D"
802. 12. 2020 17:30TSM Kladno ATTC Kladno "E"
907. 12. 2020 18:30TTC Kladno "E"STC Slaný C
907. 12. 2020 18:30TTC Kladno "D"TSM Kladno A
909. 12. 2020 19:30TJ Sokol Buštěhrad BTJ Sokol Dříň B
908. 12. 2020 19:00TTC Jemníky ATTC Slovan Kladno B
910. 12. 2020 18:00KST Slatina ATJ Sokol Unhošť B
1012. 01. 2021 18:00STC Slaný CTJ Sokol Unhošť B
1014. 01. 2021 18:00KST Slatina ATTC Slovan Kladno B
1012. 01. 2021 19:00TTC Jemníky ATJ Sokol Dříň B
1013. 01. 2021 19:30TJ Sokol Buštěhrad BTSM Kladno A
1004. 01. 2021 18:30TTC Kladno "D"TTC Kladno "E"
1118. 01. 2021 18:30TTC Kladno "D"STC Slaný C
1118. 01. 2021 18:30TTC Kladno "E"TJ Sokol Buštěhrad B
1120. 01. 2021 17:30TSM Kladno ATTC Jemníky A
1118. 01. 2021 18:00TJ Sokol Dříň BKST Slatina A
1121. 01. 2021 18:00TTC Slovan Kladno BTJ Sokol Unhošť B
1226. 01. 2021 18:00STC Slaný CTTC Slovan Kladno B
1227. 01. 2021 19:00TJ Sokol Unhošť BTJ Sokol Dříň B
1228. 01. 2021 18:00KST Slatina ATSM Kladno A
1226. 01. 2021 19:00TTC Jemníky ATTC Kladno "E"
1227. 01. 2021 19:30TJ Sokol Buštěhrad BTTC Kladno "D"
1310. 02. 2021 19:30TJ Sokol Buštěhrad BSTC Slaný C
1308. 02. 2021 18:30TTC Kladno "D"TTC Jemníky A
1308. 02. 2021 18:30TTC Kladno "E"KST Slatina A
1310. 02. 2021 17:30TSM Kladno ATJ Sokol Unhošť B
1308. 02. 2021 18:00TJ Sokol Dříň BTTC Slovan Kladno B
1416. 02. 2021 18:00STC Slaný CTJ Sokol Dříň B
1418. 02. 2021 18:00TTC Slovan Kladno BTSM Kladno A
1417. 02. 2021 19:00TJ Sokol Unhošť BTTC Kladno "E"
1418. 02. 2021 18:00KST Slatina ATTC Kladno "D"
1416. 02. 2021 19:00TTC Jemníky ATJ Sokol Buštěhrad B
1523. 02. 2021 19:00TTC Jemníky ASTC Slaný C
1524. 02. 2021 19:30TJ Sokol Buštěhrad BKST Slatina A
1522. 02. 2021 18:30TTC Kladno "D"TJ Sokol Unhošť B
1522. 02. 2021 18:30TTC Kladno "E"TTC Slovan Kladno B
1524. 02. 2021 17:30TSM Kladno ATJ Sokol Dříň B
1602. 03. 2021 18:00STC Slaný CTSM Kladno A
1601. 03. 2021 18:00TJ Sokol Dříň BTTC Kladno "E"
1604. 03. 2021 18:00TTC Slovan Kladno BTTC Kladno "D"
1603. 03. 2021 19:00TJ Sokol Unhošť BTJ Sokol Buštěhrad B
1604. 03. 2021 18:00KST Slatina ATTC Jemníky A
1718. 03. 2021 18:00KST Slatina ASTC Slaný C
1716. 03. 2021 19:00TTC Jemníky ATJ Sokol Unhošť B
1717. 03. 2021 19:30TJ Sokol Buštěhrad BTTC Slovan Kladno B
1715. 03. 2021 18:30TTC Kladno "D"TJ Sokol Dříň B
1715. 03. 2021 18:30TTC Kladno "E"TSM Kladno A
1823. 03. 2021 18:00STC Slaný CTTC Kladno "E"
1824. 03. 2021 17:30TSM Kladno ATTC Kladno "D"
1822. 03. 2021 18:00TJ Sokol Dříň BTJ Sokol Buštěhrad B
1825. 03. 2021 18:00TTC Slovan Kladno BTTC Jemníky A
1824. 03. 2021 19:00TJ Sokol Unhošť BKST Slatina A
Regionální soutěž II.třídy
105. 10. 2020 18:30TTC Kladno "F"TTC Kladno "G"
114. 10. 2020 19:10DTJ Sparta Kladno ATSM Kladno B
116. 10. 2020 17:00TJ Sokol Stochov-Honice BTJ Sokol Dříň C
114. 10. 2020 18:30KST Slatina BTTC Slovan Kladno C
106. 10. 2020 18:00STC Slaný DSTC Slaný E
219. 10. 2020 18:30TTC Kladno "G"STC Slaný E
222. 10. 2020 18:00TTC Slovan Kladno CSTC Slaný D
219. 10. 2020 18:00TJ Sokol Dříň CKST Slatina B
221. 10. 2020 17:30TSM Kladno BTJ Sokol Stochov-Honice B
219. 10. 2020 18:30TTC Kladno "F"DTJ Sparta Kladno A
328. 10. 2020 19:10DTJ Sparta Kladno ATTC Kladno "G"
330. 10. 2020 17:00TJ Sokol Stochov-Honice BTTC Kladno "F"
328. 10. 2020 18:30KST Slatina BTSM Kladno B
327. 10. 2020 18:00STC Slaný DTJ Sokol Dříň C
327. 10. 2020 17:30STC Slaný ETTC Slovan Kladno C
402. 11. 2020 18:30TTC Kladno "G"TTC Slovan Kladno C
402. 11. 2020 18:00TJ Sokol Dříň CSTC Slaný E
404. 11. 2020 17:30TSM Kladno BSTC Slaný D
402. 11. 2020 18:30TTC Kladno "F"KST Slatina B
404. 11. 2020 19:10DTJ Sparta Kladno ATJ Sokol Stochov-Honice B
513. 11. 2020 17:00TJ Sokol Stochov-Honice BTTC Kladno "G"
511. 11. 2020 18:30KST Slatina BDTJ Sparta Kladno A
510. 11. 2020 18:00STC Slaný DTTC Kladno "F"
510. 11. 2020 17:30STC Slaný ETSM Kladno B
512. 11. 2020 18:00TTC Slovan Kladno CTJ Sokol Dříň C
616. 11. 2020 18:30TTC Kladno "G"TJ Sokol Dříň C
618. 11. 2020 17:30TSM Kladno BTTC Slovan Kladno C
616. 11. 2020 18:30TTC Kladno "F"STC Slaný E
618. 11. 2020 19:10DTJ Sparta Kladno ASTC Slaný D
620. 11. 2020 17:00TJ Sokol Stochov-Honice BKST Slatina B
725. 11. 2020 18:30KST Slatina BTTC Kladno "G"
724. 11. 2020 18:00STC Slaný DTJ Sokol Stochov-Honice B
724. 11. 2020 17:30STC Slaný EDTJ Sparta Kladno A
726. 11. 2020 18:00TTC Slovan Kladno CTTC Kladno "F"
723. 11. 2020 18:00TJ Sokol Dříň CTSM Kladno B
830. 11. 2020 18:30TTC Kladno "G"TSM Kladno B
830. 11. 2020 18:30TTC Kladno "F"TJ Sokol Dříň C
802. 12. 2020 19:10DTJ Sparta Kladno ATTC Slovan Kladno C
804. 12. 2020 17:00TJ Sokol Stochov-Honice BSTC Slaný E
802. 12. 2020 18:30KST Slatina BSTC Slaný D
908. 12. 2020 18:00STC Slaný DTTC Kladno "G"
908. 12. 2020 17:30STC Slaný EKST Slatina B
910. 12. 2020 18:00TTC Slovan Kladno CTJ Sokol Stochov-Honice B
907. 12. 2020 18:00TJ Sokol Dříň CDTJ Sparta Kladno A
909. 12. 2020 17:30TSM Kladno BTTC Kladno "F"
1004. 01. 2021 18:30TTC Kladno "G"TTC Kladno "F"
1013. 01. 2021 17:30TSM Kladno BDTJ Sparta Kladno A
1011. 01. 2021 18:00TJ Sokol Dříň CTJ Sokol Stochov-Honice B
1014. 01. 2021 18:00TTC Slovan Kladno CKST Slatina B
1005. 01. 2021 17:30STC Slaný ESTC Slaný D
1119. 01. 2021 17:30STC Slaný ETTC Kladno "G"
1119. 01. 2021 18:00STC Slaný DTTC Slovan Kladno C
1120. 01. 2021 18:30KST Slatina BTJ Sokol Dříň C
1122. 01. 2021 17:00TJ Sokol Stochov-Honice BTSM Kladno B
1120. 01. 2021 19:10DTJ Sparta Kladno ATTC Kladno "F"
1225. 01. 2021 18:30TTC Kladno "G"DTJ Sparta Kladno A
1225. 01. 2021 18:30TTC Kladno "F"TJ Sokol Stochov-Honice B
1227. 01. 2021 17:30TSM Kladno BKST Slatina B
1225. 01. 2021 18:00TJ Sokol Dříň CSTC Slaný D
1228. 01. 2021 18:00TTC Slovan Kladno CSTC Slaný E
1311. 02. 2021 18:00TTC Slovan Kladno CTTC Kladno "G"
1309. 02. 2021 17:30STC Slaný ETJ Sokol Dříň C
1309. 02. 2021 18:00STC Slaný DTSM Kladno B
1310. 02. 2021 18:30KST Slatina BTTC Kladno "F"
1312. 02. 2021 17:00TJ Sokol Stochov-Honice BDTJ Sparta Kladno A
1415. 02. 2021 18:30TTC Kladno "G"TJ Sokol Stochov-Honice B
1417. 02. 2021 19:10DTJ Sparta Kladno AKST Slatina B
1415. 02. 2021 18:30TTC Kladno "F"STC Slaný D
1417. 02. 2021 17:30TSM Kladno BSTC Slaný E
1415. 02. 2021 18:00TJ Sokol Dříň CTTC Slovan Kladno C
1522. 02. 2021 18:00TJ Sokol Dříň CTTC Kladno "G"
1525. 02. 2021 18:00TTC Slovan Kladno CTSM Kladno B
1523. 02. 2021 17:30STC Slaný ETTC Kladno "F"
1523. 02. 2021 18:00STC Slaný DDTJ Sparta Kladno A
1524. 02. 2021 18:30KST Slatina BTJ Sokol Stochov-Honice B
1601. 03. 2021 18:30TTC Kladno "G"KST Slatina B
1605. 03. 2021 17:00TJ Sokol Stochov-Honice BSTC Slaný D
1603. 03. 2021 19:10DTJ Sparta Kladno ASTC Slaný E
1601. 03. 2021 18:30TTC Kladno "F"TTC Slovan Kladno C
1603. 03. 2021 17:30TSM Kladno BTJ Sokol Dříň C
1717. 03. 2021 17:30TSM Kladno BTTC Kladno "G"
1715. 03. 2021 18:00TJ Sokol Dříň CTTC Kladno "F"
1718. 03. 2021 18:00TTC Slovan Kladno CDTJ Sparta Kladno A
1716. 03. 2021 17:30STC Slaný ETJ Sokol Stochov-Honice B
1716. 03. 2021 18:00STC Slaný DKST Slatina B
1822. 03. 2021 18:30TTC Kladno "G"STC Slaný D
1824. 03. 2021 18:30KST Slatina BSTC Slaný E
1826. 03. 2021 17:00TJ Sokol Stochov-Honice BTTC Slovan Kladno C
1824. 03. 2021 19:10DTJ Sparta Kladno ATJ Sokol Dříň C
1822. 03. 2021 18:30TTC Kladno "F"TSM Kladno B
Regionální soutěž III.třídy
113. 10. 2020 18:00TJ Sokol Dříň DTTC Čechie Velká Dobrá
113. 10. 2020 18:30TTC Kladno "H"TJ Sokol Stochov-Honice C
116. 10. 2020 19:00KST Slatina CDTJ Sparta Kladno B
115. 10. 2020 18:00TJ Viktorie Černuc ATJ Sokol Dříň E
222. 10. 2020 18:00TTC Čechie Velká DobráTJ Sokol Dříň E
221. 10. 2020 19:00DTJ Sparta Kladno BTJ Viktorie Černuc A
223. 10. 2020 17:00TJ Sokol Stochov-Honice CKST Slatina C
220. 10. 2020 18:00TJ Sokol Dříň DTTC Kladno "H"
327. 10. 2020 18:30TTC Kladno "H"TTC Čechie Velká Dobrá
330. 10. 2020 19:00KST Slatina CTJ Sokol Dříň D
329. 10. 2020 18:00TJ Viktorie Černuc ATJ Sokol Stochov-Honice C
327. 10. 2020 18:00TJ Sokol Dříň EDTJ Sparta Kladno B
405. 11. 2020 18:00TTC Čechie Velká DobráDTJ Sparta Kladno B
406. 11. 2020 17:00TJ Sokol Stochov-Honice CTJ Sokol Dříň E
403. 11. 2020 18:00TJ Sokol Dříň DTJ Viktorie Černuc A
403. 11. 2020 18:30TTC Kladno "H"KST Slatina C
513. 11. 2020 19:00KST Slatina CTTC Čechie Velká Dobrá
512. 11. 2020 18:00TJ Viktorie Černuc ATTC Kladno "H"
506. 10. 2020 18:00TJ Sokol Dříň ETJ Sokol Dříň D
511. 11. 2020 19:00DTJ Sparta Kladno BTJ Sokol Stochov-Honice C
619. 11. 2020 18:00TTC Čechie Velká DobráTJ Sokol Stochov-Honice C
617. 11. 2020 18:00TJ Sokol Dříň DDTJ Sparta Kladno B
617. 11. 2020 18:30TTC Kladno "H"TJ Sokol Dříň E
620. 11. 2020 19:00KST Slatina CTJ Viktorie Černuc A
726. 11. 2020 18:00TJ Viktorie Černuc ATTC Čechie Velká Dobrá
724. 11. 2020 18:00TJ Sokol Dříň EKST Slatina C
725. 11. 2020 19:00DTJ Sparta Kladno BTTC Kladno "H"
727. 11. 2020 17:00TJ Sokol Stochov-Honice CTJ Sokol Dříň D
814. 01. 2021 18:00TTC Čechie Velká DobráTJ Sokol Dříň D
815. 01. 2021 17:00TJ Sokol Stochov-Honice CTTC Kladno "H"
813. 01. 2021 19:00DTJ Sparta Kladno BKST Slatina C
812. 01. 2021 18:00TJ Sokol Dříň ETJ Viktorie Černuc A
919. 01. 2021 18:00TJ Sokol Dříň ETTC Čechie Velká Dobrá
921. 01. 2021 18:00TJ Viktorie Černuc ADTJ Sparta Kladno B
922. 01. 2021 19:00KST Slatina CTJ Sokol Stochov-Honice C
919. 01. 2021 18:30TTC Kladno "H"TJ Sokol Dříň D
1028. 01. 2021 18:00TTC Čechie Velká DobráTTC Kladno "H"
1026. 01. 2021 18:00TJ Sokol Dříň DKST Slatina C
1029. 01. 2021 17:00TJ Sokol Stochov-Honice CTJ Viktorie Černuc A
1027. 01. 2021 19:00DTJ Sparta Kladno BTJ Sokol Dříň E
1110. 02. 2021 19:00DTJ Sparta Kladno BTTC Čechie Velká Dobrá
1109. 02. 2021 18:00TJ Sokol Dříň ETJ Sokol Stochov-Honice C
1111. 02. 2021 18:00TJ Viktorie Černuc ATJ Sokol Dříň D
1112. 02. 2021 19:00KST Slatina CTTC Kladno "H"
1218. 02. 2021 18:00TTC Čechie Velká DobráKST Slatina C
1216. 02. 2021 18:30TTC Kladno "H"TJ Viktorie Černuc A
1208. 12. 2020 18:00TJ Sokol Dříň DTJ Sokol Dříň E
1219. 02. 2021 17:00TJ Sokol Stochov-Honice CDTJ Sparta Kladno B
1326. 02. 2021 17:00TJ Sokol Stochov-Honice CTTC Čechie Velká Dobrá
1324. 02. 2021 19:00DTJ Sparta Kladno BTJ Sokol Dříň D
1323. 02. 2021 18:00TJ Sokol Dříň ETTC Kladno "H"
1325. 02. 2021 18:00TJ Viktorie Černuc AKST Slatina C
1411. 03. 2021 18:00TTC Čechie Velká DobráTJ Viktorie Černuc A
1412. 03. 2021 19:00KST Slatina CTJ Sokol Dříň E
1409. 03. 2021 18:30TTC Kladno "H"DTJ Sparta Kladno B
1409. 03. 2021 18:00TJ Sokol Dříň DTJ Sokol Stochov-Honice C

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy