Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální soutěž 1. třídy
104. 10. 2020 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav DSK Dolní Stakory A11:7
104. 10. 2020 10:00TTC Bělá pod Bezdězem CTJ Sokol Mnichovo Hradiště C 
104. 10. 2020 10:00Sokol Březno ST ATTC Josefův Důl A10:8
104. 10. 2020 10:00TJ Sokol KochánkyTJ Slavoj Čistá A9:9
104. 10. 2020 10:00TJ Plazy ATJ Březovice A4:14
104. 10. 2020 10:00TJ Sokol Podlázky AST Dolní Bousov A10:8
211. 10. 2020 10:00SK Dolní Stakory AST Dolní Bousov A9:9
211. 10. 2020 10:00TJ Březovice ATJ Sokol Podlázky A7:11
211. 10. 2020 10:00TJ Sokol KochánkyTJ Plazy A
211. 10. 2020 10:00TTC Josefův Důl ATJ Slavoj Čistá A10:8
211. 10. 2020 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště CSokol Březno ST A11:7
211. 10. 2020 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav DTTC Bělá pod Bezdězem C13:5
318. 10. 2020 10:00TTC Bělá pod Bezdězem CSK Dolní Stakory A
318. 10. 2020 10:00Sokol Březno ST ATJ AŠ Mladá Boleslav D
318. 10. 2020 10:00TJ Slavoj Čistá ATJ Sokol Mnichovo Hradiště C
318. 10. 2020 10:00TJ Plazy ATTC Josefův Důl A
318. 10. 2020 10:00TJ Sokol Podlázky ATJ Sokol Kochánky
318. 10. 2020 10:00ST Dolní Bousov ATJ Březovice A
425. 10. 2020 10:00SK Dolní Stakory ATJ Březovice A
425. 10. 2020 10:00TJ Sokol KochánkyST Dolní Bousov A
425. 10. 2020 10:00TTC Josefův Důl ATJ Sokol Podlázky A
425. 10. 2020 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště CTJ Plazy A
425. 10. 2020 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav DTJ Slavoj Čistá A
425. 10. 2020 10:00TTC Bělá pod Bezdězem CSokol Březno ST A
501. 11. 2020 10:00Sokol Březno ST ASK Dolní Stakory A
501. 11. 2020 10:00TJ Slavoj Čistá ATTC Bělá pod Bezdězem C
501. 11. 2020 10:00TJ Plazy ATJ AŠ Mladá Boleslav D
501. 11. 2020 10:00TJ Sokol Podlázky ATJ Sokol Mnichovo Hradiště C
501. 11. 2020 10:00ST Dolní Bousov ATTC Josefův Důl A
501. 11. 2020 10:00TJ Březovice ATJ Sokol Kochánky
608. 11. 2020 10:00SK Dolní Stakory ATJ Sokol Kochánky
608. 11. 2020 10:00TTC Josefův Důl ATJ Březovice A
608. 11. 2020 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště CST Dolní Bousov A
608. 11. 2020 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav DTJ Sokol Podlázky A
608. 11. 2020 10:00TTC Bělá pod Bezdězem CTJ Plazy A
608. 11. 2020 10:00Sokol Březno ST ATJ Slavoj Čistá A
715. 11. 2020 10:00TJ Slavoj Čistá ASK Dolní Stakory A
715. 11. 2020 10:00TJ Plazy ASokol Březno ST A
715. 11. 2020 10:00TJ Sokol Podlázky ATTC Bělá pod Bezdězem C
715. 11. 2020 10:00ST Dolní Bousov ATJ AŠ Mladá Boleslav D
715. 11. 2020 10:00TJ Březovice ATJ Sokol Mnichovo Hradiště C
715. 11. 2020 10:00TJ Sokol KochánkyTTC Josefův Důl A
822. 11. 2020 10:00SK Dolní Stakory ATTC Josefův Důl A
822. 11. 2020 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště CTJ Sokol Kochánky
822. 11. 2020 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav DTJ Březovice A
822. 11. 2020 10:00TTC Bělá pod Bezdězem CST Dolní Bousov A
822. 11. 2020 10:00Sokol Březno ST ATJ Sokol Podlázky A
822. 11. 2020 10:00TJ Slavoj Čistá ATJ Plazy A
929. 11. 2020 10:00TJ Plazy ASK Dolní Stakory A
929. 11. 2020 10:00TJ Sokol Podlázky ATJ Slavoj Čistá A
929. 11. 2020 10:00ST Dolní Bousov ASokol Březno ST A
929. 11. 2020 10:00TJ Březovice ATTC Bělá pod Bezdězem C
929. 11. 2020 10:00TJ Sokol KochánkyTJ AŠ Mladá Boleslav D
929. 11. 2020 10:00TTC Josefův Důl ATJ Sokol Mnichovo Hradiště C
1006. 12. 2020 10:00SK Dolní Stakory ATJ Sokol Mnichovo Hradiště C
1006. 12. 2020 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav DTTC Josefův Důl A
1006. 12. 2020 10:00TTC Bělá pod Bezdězem CTJ Sokol Kochánky
1006. 12. 2020 10:00Sokol Březno ST ATJ Březovice A
1006. 12. 2020 10:00TJ Slavoj Čistá AST Dolní Bousov A
1006. 12. 2020 10:00TJ Plazy ATJ Sokol Podlázky A
1113. 12. 2020 10:00TJ Sokol Podlázky ASK Dolní Stakory A
1113. 12. 2020 10:00ST Dolní Bousov ATJ Plazy A
1113. 12. 2020 10:00TJ Březovice ATJ Slavoj Čistá A
1113. 12. 2020 10:00TJ Sokol KochánkySokol Březno ST A
1113. 12. 2020 10:00TTC Josefův Důl ATTC Bělá pod Bezdězem C
1113. 12. 2020 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště CTJ AŠ Mladá Boleslav D
1217. 01. 2021 10:00SK Dolní Stakory ATJ AŠ Mladá Boleslav D
1217. 01. 2021 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště CTTC Bělá pod Bezdězem C
1217. 01. 2021 10:00TTC Josefův Důl ASokol Březno ST A
1217. 01. 2021 10:00TJ Slavoj Čistá ATJ Sokol Kochánky
1217. 01. 2021 10:00TJ Březovice ATJ Plazy A
1217. 01. 2021 10:00ST Dolní Bousov ATJ Sokol Podlázky A
1324. 01. 2021 10:00ST Dolní Bousov ASK Dolní Stakory A
1324. 01. 2021 10:00TJ Sokol Podlázky ATJ Březovice A
1324. 01. 2021 10:00TJ Plazy ATJ Sokol Kochánky
1324. 01. 2021 10:00TJ Slavoj Čistá ATTC Josefův Důl A
1324. 01. 2021 10:00Sokol Březno ST ATJ Sokol Mnichovo Hradiště C
1324. 01. 2021 10:00TTC Bělá pod Bezdězem CTJ AŠ Mladá Boleslav D
1431. 01. 2021 10:00SK Dolní Stakory ATTC Bělá pod Bezdězem C
1431. 01. 2021 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav DSokol Březno ST A
1431. 01. 2021 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště CTJ Slavoj Čistá A
1431. 01. 2021 10:00TTC Josefův Důl ATJ Plazy A
1431. 01. 2021 10:00TJ Sokol KochánkyTJ Sokol Podlázky A
1431. 01. 2021 10:00TJ Březovice AST Dolní Bousov A
1507. 02. 2021 10:00TJ Březovice ASK Dolní Stakory A
1507. 02. 2021 10:00ST Dolní Bousov ATJ Sokol Kochánky
1507. 02. 2021 10:00TJ Sokol Podlázky ATTC Josefův Důl A
1507. 02. 2021 10:00TJ Plazy ATJ Sokol Mnichovo Hradiště C
1507. 02. 2021 10:00TJ Slavoj Čistá ATJ AŠ Mladá Boleslav D
1507. 02. 2021 10:00Sokol Březno ST ATTC Bělá pod Bezdězem C
1621. 02. 2021 10:00SK Dolní Stakory ASokol Březno ST A
1621. 02. 2021 10:00TTC Bělá pod Bezdězem CTJ Slavoj Čistá A
1621. 02. 2021 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav DTJ Plazy A
1621. 02. 2021 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště CTJ Sokol Podlázky A
1621. 02. 2021 10:00TTC Josefův Důl AST Dolní Bousov A
1621. 02. 2021 10:00TJ Sokol KochánkyTJ Březovice A
1728. 02. 2021 10:00TJ Sokol KochánkySK Dolní Stakory A
1728. 02. 2021 10:00TJ Březovice ATTC Josefův Důl A
1728. 02. 2021 10:00ST Dolní Bousov ATJ Sokol Mnichovo Hradiště C
1728. 02. 2021 10:00TJ Sokol Podlázky ATJ AŠ Mladá Boleslav D
1728. 02. 2021 10:00TJ Plazy ATTC Bělá pod Bezdězem C
1728. 02. 2021 10:00TJ Slavoj Čistá ASokol Březno ST A
1807. 03. 2021 10:00SK Dolní Stakory ATJ Slavoj Čistá A
1807. 03. 2021 10:00Sokol Březno ST ATJ Plazy A
1807. 03. 2021 10:00TTC Bělá pod Bezdězem CTJ Sokol Podlázky A
1807. 03. 2021 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav DST Dolní Bousov A
1807. 03. 2021 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště CTJ Březovice A
1807. 03. 2021 10:00TTC Josefův Důl ATJ Sokol Kochánky
1914. 03. 2021 10:00TTC Josefův Důl ASK Dolní Stakory A
1914. 03. 2021 10:00TJ Sokol KochánkyTJ Sokol Mnichovo Hradiště C
1914. 03. 2021 10:00TJ Březovice ATJ AŠ Mladá Boleslav D
1914. 03. 2021 10:00ST Dolní Bousov ATTC Bělá pod Bezdězem C
1914. 03. 2021 10:00TJ Sokol Podlázky ASokol Březno ST A
1914. 03. 2021 10:00TJ Plazy ATJ Slavoj Čistá A
2021. 03. 2021 10:00SK Dolní Stakory ATJ Plazy A
2021. 03. 2021 10:00TJ Slavoj Čistá ATJ Sokol Podlázky A
2021. 03. 2021 10:00Sokol Březno ST AST Dolní Bousov A
2021. 03. 2021 10:00TTC Bělá pod Bezdězem CTJ Březovice A
2021. 03. 2021 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav DTJ Sokol Kochánky
2021. 03. 2021 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště CTTC Josefův Důl A
2128. 03. 2021 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště CSK Dolní Stakory A
2128. 03. 2021 10:00TTC Josefův Důl ATJ AŠ Mladá Boleslav D
2128. 03. 2021 10:00TJ Sokol KochánkyTTC Bělá pod Bezdězem C
2128. 03. 2021 10:00TJ Březovice ASokol Březno ST A
2128. 03. 2021 10:00ST Dolní Bousov ATJ Slavoj Čistá A
2128. 03. 2021 10:00TJ Sokol Podlázky ATJ Plazy A
2204. 04. 2021 10:00SK Dolní Stakory ATJ Sokol Podlázky A
2204. 04. 2021 10:00TJ Plazy AST Dolní Bousov A
2204. 04. 2021 10:00TJ Slavoj Čistá ATJ Březovice A
2204. 04. 2021 10:00Sokol Březno ST ATJ Sokol Kochánky
2204. 04. 2021 10:00TTC Bělá pod Bezdězem CTTC Josefův Důl A
2204. 04. 2021 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav DTJ Sokol Mnichovo Hradiště C
Regionální soutěž 2. třídy
104. 10. 2020 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav ETJ Sokol Podlázky B15:3
104. 10. 2020 10:00TJ Sokol Kosmonosy CTJ Plazy B14:4
104. 10. 2020 10:00TJ Sokol Kněžmost ATJ Slavoj Čistá B11:7
104. 10. 2020 10:00TJ Sokol Otradovice BTJ Sokol Březno A6:12
104. 10. 2020 10:00TJ Sokol Chotětov ATTC Bělá pod Bezdězem D10:8
104. 10. 2020 10:00SK Dolní Stakory BST Dolní Bousov B7:11
211. 10. 2020 10:00TJ Sokol Podlázky BST Dolní Bousov B5:13
211. 10. 2020 10:00TTC Bělá pod Bezdězem DSK Dolní Stakory B12:6
211. 10. 2020 10:00TJ Sokol Březno ATJ Sokol Chotětov A
211. 10. 2020 10:00TJ Slavoj Čistá BTJ Sokol Otradovice B7:11
211. 10. 2020 10:00TJ Plazy BTJ Sokol Kněžmost A6:12
211. 10. 2020 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav ETJ Sokol Kosmonosy C9:9
318. 10. 2020 10:00TJ Sokol Kosmonosy CTJ Sokol Podlázky B
318. 10. 2020 10:00TJ Sokol Kněžmost ATJ AŠ Mladá Boleslav E9:9
318. 10. 2020 10:00TJ Sokol Otradovice BTJ Plazy B
318. 10. 2020 10:00TJ Sokol Chotětov ATJ Slavoj Čistá B
318. 10. 2020 10:00SK Dolní Stakory BTJ Sokol Březno A
318. 10. 2020 10:00ST Dolní Bousov BTTC Bělá pod Bezdězem D
425. 10. 2020 10:00TJ Sokol Podlázky BTTC Bělá pod Bezdězem D
425. 10. 2020 10:00TJ Sokol Březno AST Dolní Bousov B
425. 10. 2020 10:00TJ Slavoj Čistá BSK Dolní Stakory B
425. 10. 2020 10:00TJ Plazy BTJ Sokol Chotětov A
425. 10. 2020 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav ETJ Sokol Otradovice B
425. 10. 2020 10:00TJ Sokol Kosmonosy CTJ Sokol Kněžmost A
501. 11. 2020 10:00TJ Sokol Kněžmost ATJ Sokol Podlázky B
501. 11. 2020 10:00TJ Sokol Otradovice BTJ Sokol Kosmonosy C
501. 11. 2020 10:00TJ Sokol Chotětov ATJ AŠ Mladá Boleslav E
501. 11. 2020 10:00SK Dolní Stakory BTJ Plazy B
501. 11. 2020 10:00ST Dolní Bousov BTJ Slavoj Čistá B
501. 11. 2020 10:00TTC Bělá pod Bezdězem DTJ Sokol Březno A
608. 11. 2020 10:00TJ Sokol Podlázky BTJ Sokol Březno A
608. 11. 2020 10:00TJ Slavoj Čistá BTTC Bělá pod Bezdězem D
608. 11. 2020 10:00TJ Plazy BST Dolní Bousov B
608. 11. 2020 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav ESK Dolní Stakory B
608. 11. 2020 10:00TJ Sokol Kosmonosy CTJ Sokol Chotětov A
608. 11. 2020 10:00TJ Sokol Kněžmost ATJ Sokol Otradovice B
715. 11. 2020 10:00TJ Sokol Otradovice BTJ Sokol Podlázky B
715. 11. 2020 10:00TJ Sokol Chotětov ATJ Sokol Kněžmost A
715. 11. 2020 10:00SK Dolní Stakory BTJ Sokol Kosmonosy C
715. 11. 2020 10:00ST Dolní Bousov BTJ AŠ Mladá Boleslav E
715. 11. 2020 10:00TTC Bělá pod Bezdězem DTJ Plazy B
715. 11. 2020 10:00TJ Sokol Březno ATJ Slavoj Čistá B
822. 11. 2020 10:00TJ Sokol Podlázky BTJ Slavoj Čistá B
822. 11. 2020 10:00TJ Plazy BTJ Sokol Březno A
822. 11. 2020 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav ETTC Bělá pod Bezdězem D
822. 11. 2020 10:00TJ Sokol Kosmonosy CST Dolní Bousov B
822. 11. 2020 10:00TJ Sokol Kněžmost ASK Dolní Stakory B
822. 11. 2020 10:00TJ Sokol Otradovice BTJ Sokol Chotětov A
929. 11. 2020 10:00TJ Sokol Chotětov ATJ Sokol Podlázky B
929. 11. 2020 10:00SK Dolní Stakory BTJ Sokol Otradovice B
929. 11. 2020 10:00ST Dolní Bousov BTJ Sokol Kněžmost A
929. 11. 2020 10:00TTC Bělá pod Bezdězem DTJ Sokol Kosmonosy C
929. 11. 2020 10:00TJ Sokol Březno ATJ AŠ Mladá Boleslav E
929. 11. 2020 10:00TJ Slavoj Čistá BTJ Plazy B
1006. 12. 2020 10:00TJ Sokol Podlázky BTJ Plazy B
1006. 12. 2020 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav ETJ Slavoj Čistá B
1006. 12. 2020 10:00TJ Sokol Kosmonosy CTJ Sokol Březno A
1006. 12. 2020 10:00TJ Sokol Kněžmost ATTC Bělá pod Bezdězem D
1006. 12. 2020 10:00TJ Sokol Otradovice BST Dolní Bousov B
1006. 12. 2020 10:00TJ Sokol Chotětov ASK Dolní Stakory B
1113. 12. 2020 10:00SK Dolní Stakory BTJ Sokol Podlázky B
1113. 12. 2020 10:00ST Dolní Bousov BTJ Sokol Chotětov A
1113. 12. 2020 10:00TTC Bělá pod Bezdězem DTJ Sokol Otradovice B
1113. 12. 2020 10:00TJ Sokol Březno ATJ Sokol Kněžmost A
1113. 12. 2020 10:00TJ Slavoj Čistá BTJ Sokol Kosmonosy C
1113. 12. 2020 10:00TJ Plazy BTJ AŠ Mladá Boleslav E
1217. 01. 2021 10:00TJ Sokol Podlázky BTJ AŠ Mladá Boleslav E
1217. 01. 2021 10:00TJ Plazy BTJ Sokol Kosmonosy C
1217. 01. 2021 10:00TJ Slavoj Čistá BTJ Sokol Kněžmost A
1217. 01. 2021 10:00TJ Sokol Březno ATJ Sokol Otradovice B
1217. 01. 2021 10:00TTC Bělá pod Bezdězem DTJ Sokol Chotětov A
1217. 01. 2021 10:00ST Dolní Bousov BSK Dolní Stakory B
1324. 01. 2021 10:00ST Dolní Bousov BTJ Sokol Podlázky B
1324. 01. 2021 10:00SK Dolní Stakory BTTC Bělá pod Bezdězem D
1324. 01. 2021 10:00TJ Sokol Chotětov ATJ Sokol Březno A
1324. 01. 2021 10:00TJ Sokol Otradovice BTJ Slavoj Čistá B
1324. 01. 2021 10:00TJ Sokol Kněžmost ATJ Plazy B
1324. 01. 2021 10:00TJ Sokol Kosmonosy CTJ AŠ Mladá Boleslav E
1431. 01. 0202 00:00TJ Sokol Podlázky BTJ Sokol Kosmonosy C
1431. 01. 0202 00:00TJ AŠ Mladá Boleslav ETJ Sokol Kněžmost A
1431. 01. 0202 00:00TJ Plazy BTJ Sokol Otradovice B
1431. 01. 0202 00:00TJ Slavoj Čistá BTJ Sokol Chotětov A
1431. 01. 0202 00:00TJ Sokol Březno ASK Dolní Stakory B
1431. 01. 0202 00:00TTC Bělá pod Bezdězem DST Dolní Bousov B
1507. 02. 2021 10:00TTC Bělá pod Bezdězem DTJ Sokol Podlázky B
1507. 02. 2021 10:00ST Dolní Bousov BTJ Sokol Březno A
1507. 02. 2021 10:00SK Dolní Stakory BTJ Slavoj Čistá B
1507. 02. 2021 10:00TJ Sokol Chotětov ATJ Plazy B
1507. 02. 2021 10:00TJ Sokol Otradovice BTJ AŠ Mladá Boleslav E
1507. 02. 2021 10:00TJ Sokol Kněžmost ATJ Sokol Kosmonosy C
1621. 02. 2021 10:00TJ Sokol Podlázky BTJ Sokol Kněžmost A
1621. 02. 2021 10:00TJ Sokol Kosmonosy CTJ Sokol Otradovice B
1621. 02. 2021 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav ETJ Sokol Chotětov A
1621. 02. 2021 10:00TJ Plazy BSK Dolní Stakory B
1621. 02. 2021 10:00TJ Slavoj Čistá BST Dolní Bousov B
1621. 02. 2021 10:00TJ Sokol Březno ATTC Bělá pod Bezdězem D
1728. 02. 2021 10:00TJ Sokol Březno ATJ Sokol Podlázky B
1728. 02. 2021 10:00TTC Bělá pod Bezdězem DTJ Slavoj Čistá B
1728. 02. 2021 10:00ST Dolní Bousov BTJ Plazy B
1728. 02. 2021 10:00SK Dolní Stakory BTJ AŠ Mladá Boleslav E
1728. 02. 2021 10:00TJ Sokol Chotětov ATJ Sokol Kosmonosy C
1728. 02. 2021 10:00TJ Sokol Otradovice BTJ Sokol Kněžmost A
1807. 03. 2021 10:00TJ Sokol Podlázky BTJ Sokol Otradovice B
1807. 03. 2021 10:00TJ Sokol Kněžmost ATJ Sokol Chotětov A
1807. 03. 2021 10:00TJ Sokol Kosmonosy CSK Dolní Stakory B
1807. 03. 2021 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav EST Dolní Bousov B
1807. 03. 2021 10:00TJ Plazy BTTC Bělá pod Bezdězem D
1807. 03. 2021 10:00TJ Slavoj Čistá BTJ Sokol Březno A
1914. 03. 2021 10:00TJ Slavoj Čistá BTJ Sokol Podlázky B
1914. 03. 2021 10:00TJ Sokol Březno ATJ Plazy B
1914. 03. 2021 10:00TTC Bělá pod Bezdězem DTJ AŠ Mladá Boleslav E
1914. 03. 2021 10:00ST Dolní Bousov BTJ Sokol Kosmonosy C
1914. 03. 2021 10:00SK Dolní Stakory BTJ Sokol Kněžmost A
1914. 03. 2021 10:00TJ Sokol Chotětov ATJ Sokol Otradovice B
2021. 03. 2021 10:00TJ Sokol Podlázky BTJ Sokol Chotětov A
2021. 03. 2021 10:00TJ Sokol Otradovice BSK Dolní Stakory B
2021. 03. 2021 10:00TJ Sokol Kněžmost AST Dolní Bousov B
2021. 03. 2021 10:00TJ Sokol Kosmonosy CTTC Bělá pod Bezdězem D
2021. 03. 2021 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav ETJ Sokol Březno A
2021. 03. 2021 10:00TJ Plazy BTJ Slavoj Čistá B
2128. 03. 2021 10:00TJ Plazy BTJ Sokol Podlázky B
2128. 03. 2021 10:00TJ Slavoj Čistá BTJ AŠ Mladá Boleslav E
2128. 03. 2021 10:00TJ Sokol Březno ATJ Sokol Kosmonosy C
2128. 03. 2021 10:00TTC Bělá pod Bezdězem DTJ Sokol Kněžmost A
2128. 03. 2021 10:00ST Dolní Bousov BTJ Sokol Otradovice B
2128. 03. 2021 10:00SK Dolní Stakory BTJ Sokol Chotětov A
2204. 04. 2021 10:00TJ Sokol Podlázky BSK Dolní Stakory B
2204. 04. 2021 10:00TJ Sokol Chotětov AST Dolní Bousov B
2204. 04. 2021 10:00TJ Sokol Otradovice BTTC Bělá pod Bezdězem D
2204. 04. 2021 10:00TJ Sokol Kněžmost ATJ Sokol Březno A
2204. 04. 2021 10:00TJ Sokol Kosmonosy CTJ Slavoj Čistá B
2204. 04. 2021 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav ETJ Plazy B
Regionální soutěž 3. třídy
104. 10. 2020 10:00ST Dolní Bousov CSK Dolní Stakory C6:12
104. 10. 2020 10:00TJ Březovice BTJ Plazy C12:6
104. 10. 2020 10:00Sokol Březno ST BTJ Slavoj Čistá C11:7
104. 10. 2020 10:00TJ Sokol Otradovice CTTC HESO Nepřevázka A15:3
104. 10. 2020 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště DTJ Sokol Kosmonosy D12:6
104. 10. 2020 10:00TJ Sokol Podlázky CTJ AŠ Mladá Boleslav F18:0
211. 10. 2020 10:00SK Dolní Stakory CTJ AŠ Mladá Boleslav F
211. 10. 2020 10:00TJ Sokol Kosmonosy DTJ Sokol Podlázky C3:15
211. 10. 2020 10:00TTC HESO Nepřevázka ATJ Sokol Mnichovo Hradiště D
211. 10. 2020 10:00TJ Slavoj Čistá CTJ Sokol Otradovice C7:11
211. 10. 2020 10:00TJ Plazy CSokol Březno ST B14:4
211. 10. 2020 10:00ST Dolní Bousov CTJ Březovice B13:5
318. 10. 2020 10:00TJ Březovice BSK Dolní Stakory C
318. 10. 2020 10:00Sokol Březno ST BST Dolní Bousov C
318. 10. 2020 10:00TJ Sokol Otradovice CTJ Plazy C
318. 10. 2020 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště DTJ Slavoj Čistá C
318. 10. 2020 10:00TJ Sokol Podlázky CTTC HESO Nepřevázka A
318. 10. 2020 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav FTJ Sokol Kosmonosy D
425. 10. 2020 10:00SK Dolní Stakory CTJ Sokol Kosmonosy D
425. 10. 2020 10:00TTC HESO Nepřevázka ATJ AŠ Mladá Boleslav F
425. 10. 2020 10:00TJ Slavoj Čistá CTJ Sokol Podlázky C
425. 10. 2020 10:00TJ Plazy CTJ Sokol Mnichovo Hradiště D
425. 10. 2020 10:00ST Dolní Bousov CTJ Sokol Otradovice C
425. 10. 2020 10:00TJ Březovice BSokol Březno ST B
501. 11. 2020 10:00Sokol Březno ST BSK Dolní Stakory C
501. 11. 2020 10:00TJ Sokol Otradovice CTJ Březovice B
501. 11. 2020 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště DST Dolní Bousov C
501. 11. 2020 10:00TJ Sokol Podlázky CTJ Plazy C
501. 11. 2020 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav FTJ Slavoj Čistá C
501. 11. 2020 10:00TJ Sokol Kosmonosy DTTC HESO Nepřevázka A
608. 11. 2020 10:00SK Dolní Stakory CTTC HESO Nepřevázka A
608. 11. 2020 10:00TJ Slavoj Čistá CTJ Sokol Kosmonosy D
608. 11. 2020 10:00TJ Plazy CTJ AŠ Mladá Boleslav F
608. 11. 2020 10:00ST Dolní Bousov CTJ Sokol Podlázky C
608. 11. 2020 10:00TJ Březovice BTJ Sokol Mnichovo Hradiště D
608. 11. 2020 10:00Sokol Březno ST BTJ Sokol Otradovice C
715. 11. 2020 10:00TJ Sokol Otradovice CSK Dolní Stakory C
715. 11. 2020 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště DSokol Březno ST B
715. 11. 2020 10:00TJ Sokol Podlázky CTJ Březovice B
715. 11. 2020 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav FST Dolní Bousov C
715. 11. 2020 10:00TJ Sokol Kosmonosy DTJ Plazy C
715. 11. 2020 10:00TTC HESO Nepřevázka ATJ Slavoj Čistá C
822. 11. 2020 10:00SK Dolní Stakory CTJ Slavoj Čistá C
822. 11. 2020 10:00TJ Plazy CTTC HESO Nepřevázka A
822. 11. 2020 10:00ST Dolní Bousov CTJ Sokol Kosmonosy D
822. 11. 2020 10:00TJ Březovice BTJ AŠ Mladá Boleslav F
822. 11. 2020 10:00Sokol Březno ST BTJ Sokol Podlázky C
822. 11. 2020 10:00TJ Sokol Otradovice CTJ Sokol Mnichovo Hradiště D
929. 11. 2020 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště DSK Dolní Stakory C
929. 11. 2020 10:00TJ Sokol Podlázky CTJ Sokol Otradovice C
929. 11. 2020 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav FSokol Březno ST B
929. 11. 2020 10:00TJ Sokol Kosmonosy DTJ Březovice B
929. 11. 2020 10:00TTC HESO Nepřevázka AST Dolní Bousov C
929. 11. 2020 10:00TJ Slavoj Čistá CTJ Plazy C
1006. 12. 2020 10:00SK Dolní Stakory CTJ Plazy C
1006. 12. 2020 10:00ST Dolní Bousov CTJ Slavoj Čistá C
1006. 12. 2020 10:00TJ Březovice BTTC HESO Nepřevázka A
1006. 12. 2020 10:00Sokol Březno ST BTJ Sokol Kosmonosy D
1006. 12. 2020 10:00TJ Sokol Otradovice CTJ AŠ Mladá Boleslav F
1006. 12. 2020 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště DTJ Sokol Podlázky C
1113. 12. 2020 10:00TJ Sokol Podlázky CSK Dolní Stakory C
1113. 12. 2020 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav FTJ Sokol Mnichovo Hradiště D
1113. 12. 2020 10:00TJ Sokol Kosmonosy DTJ Sokol Otradovice C
1113. 12. 2020 10:00TTC HESO Nepřevázka ASokol Březno ST B
1113. 12. 2020 10:00TJ Slavoj Čistá CTJ Březovice B
1113. 12. 2020 10:00TJ Plazy CST Dolní Bousov C
1217. 01. 2021 10:00SK Dolní Stakory CST Dolní Bousov C
1217. 01. 2021 10:00TJ Plazy CTJ Březovice B
1217. 01. 2021 10:00TJ Slavoj Čistá CSokol Březno ST B
1217. 01. 2021 10:00TTC HESO Nepřevázka ATJ Sokol Otradovice C
1217. 01. 2021 10:00TJ Sokol Kosmonosy DTJ Sokol Mnichovo Hradiště D
1217. 01. 2021 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav FTJ Sokol Podlázky C
1324. 01. 2021 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav FSK Dolní Stakory C
1324. 01. 2021 10:00TJ Sokol Podlázky CTJ Sokol Kosmonosy D
1324. 01. 2021 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště DTTC HESO Nepřevázka A
1324. 01. 2021 10:00TJ Sokol Otradovice CTJ Slavoj Čistá C
1324. 01. 2021 10:00Sokol Březno ST BTJ Plazy C
1324. 01. 2021 10:00TJ Březovice BST Dolní Bousov C
1431. 01. 2021 10:00SK Dolní Stakory CTJ Březovice B
1431. 01. 2021 10:00ST Dolní Bousov CSokol Březno ST B
1431. 01. 2021 10:00TJ Plazy CTJ Sokol Otradovice C
1431. 01. 2021 10:00TJ Slavoj Čistá CTJ Sokol Mnichovo Hradiště D
1431. 01. 2021 10:00TTC HESO Nepřevázka ATJ Sokol Podlázky C
1431. 01. 2021 10:00TJ Sokol Kosmonosy DTJ AŠ Mladá Boleslav F
1507. 02. 2021 10:00TJ Sokol Kosmonosy DSK Dolní Stakory C
1507. 02. 2021 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav FTTC HESO Nepřevázka A
1507. 02. 2021 10:00TJ Sokol Podlázky CTJ Slavoj Čistá C
1507. 02. 2021 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště DTJ Plazy C
1507. 02. 2021 10:00TJ Sokol Otradovice CST Dolní Bousov C
1507. 02. 2021 10:00Sokol Březno ST BTJ Březovice B
1621. 02. 2021 10:00SK Dolní Stakory CSokol Březno ST B
1621. 02. 2021 10:00TJ Březovice BTJ Sokol Otradovice C
1621. 02. 2021 10:00ST Dolní Bousov CTJ Sokol Mnichovo Hradiště D
1621. 02. 2021 10:00TJ Plazy CTJ Sokol Podlázky C
1621. 02. 2021 10:00TJ Slavoj Čistá CTJ AŠ Mladá Boleslav F
1621. 02. 2021 10:00TTC HESO Nepřevázka ATJ Sokol Kosmonosy D
1728. 02. 2021 10:00TTC HESO Nepřevázka ASK Dolní Stakory C
1728. 02. 2021 10:00TJ Sokol Kosmonosy DTJ Slavoj Čistá C
1728. 02. 2021 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav FTJ Plazy C
1728. 02. 2021 10:00TJ Sokol Podlázky CST Dolní Bousov C
1728. 02. 2021 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště DTJ Březovice B
1728. 02. 2021 10:00TJ Sokol Otradovice CSokol Březno ST B
1807. 03. 2021 10:00SK Dolní Stakory CTJ Sokol Otradovice C
1807. 03. 2021 10:00Sokol Březno ST BTJ Sokol Mnichovo Hradiště D
1807. 03. 2021 10:00TJ Březovice BTJ Sokol Podlázky C
1807. 03. 2021 10:00ST Dolní Bousov CTJ AŠ Mladá Boleslav F
1807. 03. 2021 10:00TJ Plazy CTJ Sokol Kosmonosy D
1807. 03. 2021 10:00TJ Slavoj Čistá CTTC HESO Nepřevázka A
1914. 03. 2021 10:00TJ Slavoj Čistá CSK Dolní Stakory C
1914. 03. 2021 10:00TTC HESO Nepřevázka ATJ Plazy C
1914. 03. 2021 10:00TJ Sokol Kosmonosy DST Dolní Bousov C
1914. 03. 2021 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav FTJ Březovice B
1914. 03. 2021 10:00TJ Sokol Podlázky CSokol Březno ST B
1914. 03. 2021 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště DTJ Sokol Otradovice C
2021. 03. 2021 10:00SK Dolní Stakory CTJ Sokol Mnichovo Hradiště D
2021. 03. 2021 10:00TJ Sokol Otradovice CTJ Sokol Podlázky C
2021. 03. 2021 10:00Sokol Březno ST BTJ AŠ Mladá Boleslav F
2021. 03. 2021 10:00TJ Březovice BTJ Sokol Kosmonosy D
2021. 03. 2021 10:00ST Dolní Bousov CTTC HESO Nepřevázka A
2021. 03. 2021 10:00TJ Plazy CTJ Slavoj Čistá C
2128. 03. 2021 10:00TJ Plazy CSK Dolní Stakory C
2128. 03. 2021 10:00TJ Slavoj Čistá CST Dolní Bousov C
2128. 03. 2021 10:00TTC HESO Nepřevázka ATJ Březovice B
2128. 03. 2021 10:00TJ Sokol Kosmonosy DSokol Březno ST B
2128. 03. 2021 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav FTJ Sokol Otradovice C
2128. 03. 2021 10:00TJ Sokol Podlázky CTJ Sokol Mnichovo Hradiště D
2204. 04. 2021 10:00SK Dolní Stakory CTJ Sokol Podlázky C
2204. 04. 2021 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště DTJ AŠ Mladá Boleslav F
2204. 04. 2021 10:00TJ Sokol Otradovice CTJ Sokol Kosmonosy D
2204. 04. 2021 10:00Sokol Březno ST BTTC HESO Nepřevázka A
2204. 04. 2021 10:00TJ Březovice BTJ Slavoj Čistá C
2204. 04. 2021 10:00ST Dolní Bousov CTJ Plazy C
Regionální soutěž 4. třídy
104. 10. 2020 10:00ST Dolní Bousov DTJ Sokol Podlázky D2:16
104. 10. 2020 10:00TJ Březovice CTJ Sokol Chotětov B12:6
104. 10. 2020 10:00TTC HESO Nepřevázka BTJ Sokol Otradovice D1:17
104. 10. 2020 10:00TTC Josefův Důl BTJ Sokol Kněžmost B11:7
104. 10. 2020 10:00SK Dolní Stakory ETTC Bělá pod Bezdězem E6:12
211. 10. 2020 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ESK Dolní Stakory D7:11
211. 10. 2020 10:00TJ Sokol Kněžmost BSK Dolní Stakory E14:4
211. 10. 2020 10:00TJ Sokol Otradovice DTTC Josefův Důl B6:12
211. 10. 2020 10:00TJ Sokol Chotětov BTTC HESO Nepřevázka B10:8
211. 10. 2020 10:00ST Dolní Bousov DTJ Březovice C9:9
318. 10. 2020 10:00TJ Březovice CTJ Sokol Podlázky D
318. 10. 2020 10:00TTC HESO Nepřevázka BST Dolní Bousov D
318. 10. 2020 10:00TTC Josefův Důl BTJ Sokol Chotětov B
318. 10. 2020 10:00SK Dolní Stakory ETJ Sokol Otradovice D
318. 10. 2020 10:00SK Dolní Stakory DTJ Sokol Kněžmost B
425. 10. 2020 10:00TJ Sokol Podlázky DTTC Bělá pod Bezdězem E
425. 10. 2020 10:00TJ Sokol Otradovice DSK Dolní Stakory D
425. 10. 2020 10:00TJ Sokol Chotětov BSK Dolní Stakory E
425. 10. 2020 10:00ST Dolní Bousov DTTC Josefův Důl B
425. 10. 2020 10:00TJ Březovice CTTC HESO Nepřevázka B
501. 11. 2020 10:00TTC HESO Nepřevázka BTJ Sokol Podlázky D
501. 11. 2020 10:00TTC Josefův Důl BTJ Březovice C
501. 11. 2020 10:00SK Dolní Stakory EST Dolní Bousov D
501. 11. 2020 10:00SK Dolní Stakory DTJ Sokol Chotětov B
501. 11. 2020 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ETJ Sokol Kněžmost B
608. 11. 2020 10:00TJ Sokol Podlázky DTJ Sokol Kněžmost B
608. 11. 2020 10:00TJ Sokol Otradovice DTTC Bělá pod Bezdězem E
608. 11. 2020 10:00ST Dolní Bousov DSK Dolní Stakory D
608. 11. 2020 10:00TJ Březovice CSK Dolní Stakory E
608. 11. 2020 10:00TTC HESO Nepřevázka BTTC Josefův Důl B
715. 11. 2020 10:00TTC Josefův Důl BTJ Sokol Podlázky D
715. 11. 2020 10:00SK Dolní Stakory ETTC HESO Nepřevázka B
715. 11. 2020 10:00SK Dolní Stakory DTJ Březovice C
715. 11. 2020 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ETJ Sokol Chotětov B
715. 11. 2020 10:00TJ Sokol Kněžmost BTJ Sokol Otradovice D
822. 11. 2020 10:00TJ Sokol Podlázky DTJ Sokol Otradovice D
822. 11. 2020 10:00TJ Sokol Chotětov BTJ Sokol Kněžmost B
822. 11. 2020 10:00ST Dolní Bousov DTTC Bělá pod Bezdězem E
822. 11. 2020 10:00TTC HESO Nepřevázka BSK Dolní Stakory D
822. 11. 2020 10:00TTC Josefův Důl BSK Dolní Stakory E
929. 11. 2020 10:00SK Dolní Stakory ETJ Sokol Podlázky D
929. 11. 2020 10:00SK Dolní Stakory DTTC Josefův Důl B
929. 11. 2020 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ETJ Březovice C
929. 11. 2020 10:00TJ Sokol Kněžmost BST Dolní Bousov D
929. 11. 2020 10:00TJ Sokol Otradovice DTJ Sokol Chotětov B
1006. 12. 2020 10:00TJ Sokol Podlázky DTJ Sokol Chotětov B
1006. 12. 2020 10:00ST Dolní Bousov DTJ Sokol Otradovice D
1006. 12. 2020 10:00TJ Březovice CTJ Sokol Kněžmost B
1006. 12. 2020 10:00TTC HESO Nepřevázka BTTC Bělá pod Bezdězem E
1006. 12. 2020 10:00SK Dolní Stakory ESK Dolní Stakory D
1113. 12. 2020 10:00SK Dolní Stakory DTJ Sokol Podlázky D
1113. 12. 2020 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ETTC Josefův Důl B
1113. 12. 2020 10:00TJ Sokol Kněžmost BTTC HESO Nepřevázka B
1113. 12. 2020 10:00TJ Sokol Otradovice DTJ Březovice C
1113. 12. 2020 10:00TJ Sokol Chotětov BST Dolní Bousov D
1217. 01. 2021 10:00TJ Sokol Podlázky DST Dolní Bousov D
1217. 01. 2021 10:00TJ Sokol Chotětov BTJ Březovice C
1217. 01. 2021 10:00TJ Sokol Otradovice DTTC HESO Nepřevázka B
1217. 01. 2021 10:00TJ Sokol Kněžmost BTTC Josefův Důl B
1217. 01. 2021 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ESK Dolní Stakory E
1324. 01. 2021 10:00SK Dolní Stakory DTTC Bělá pod Bezdězem E
1324. 01. 2021 10:00SK Dolní Stakory ETJ Sokol Kněžmost B
1324. 01. 2021 10:00TTC Josefův Důl BTJ Sokol Otradovice D
1324. 01. 2021 10:00TTC HESO Nepřevázka BTJ Sokol Chotětov B
1324. 01. 2021 10:00TJ Březovice CST Dolní Bousov D
1431. 01. 2021 10:00TJ Sokol Podlázky DTJ Březovice C
1431. 01. 2021 10:00ST Dolní Bousov DTTC HESO Nepřevázka B
1431. 01. 2021 10:00TJ Sokol Chotětov BTTC Josefův Důl B
1431. 01. 2021 10:00TJ Sokol Otradovice DSK Dolní Stakory E
1431. 01. 2021 10:00TJ Sokol Kněžmost BSK Dolní Stakory D
1507. 02. 2021 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ETJ Sokol Podlázky D
1507. 02. 2021 10:00SK Dolní Stakory DTJ Sokol Otradovice D
1507. 02. 2021 10:00SK Dolní Stakory ETJ Sokol Chotětov B
1507. 02. 2021 10:00TTC Josefův Důl BST Dolní Bousov D
1507. 02. 2021 10:00TTC HESO Nepřevázka BTJ Březovice C
1621. 02. 2021 10:00TJ Sokol Podlázky DTTC HESO Nepřevázka B
1621. 02. 2021 10:00TJ Březovice CTTC Josefův Důl B
1621. 02. 2021 10:00ST Dolní Bousov DSK Dolní Stakory E
1621. 02. 2021 10:00TJ Sokol Chotětov BSK Dolní Stakory D
1621. 02. 2021 10:00TJ Sokol Kněžmost BTTC Bělá pod Bezdězem E
1728. 02. 2021 10:00TJ Sokol Kněžmost BTJ Sokol Podlázky D
1728. 02. 2021 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ETJ Sokol Otradovice D
1728. 02. 2021 10:00SK Dolní Stakory DST Dolní Bousov D
1728. 02. 2021 10:00SK Dolní Stakory ETJ Březovice C
1728. 02. 2021 10:00TTC Josefův Důl BTTC HESO Nepřevázka B
1807. 03. 2021 10:00TJ Sokol Podlázky DTTC Josefův Důl B
1807. 03. 2021 10:00TTC HESO Nepřevázka BSK Dolní Stakory E
1807. 03. 2021 10:00TJ Březovice CSK Dolní Stakory D
1807. 03. 2021 10:00TJ Sokol Chotětov BTTC Bělá pod Bezdězem E
1807. 03. 2021 10:00TJ Sokol Otradovice DTJ Sokol Kněžmost B
1914. 03. 2021 10:00TJ Sokol Otradovice DTJ Sokol Podlázky D
1914. 03. 2021 10:00TJ Sokol Kněžmost BTJ Sokol Chotětov B
1914. 03. 2021 10:00TTC Bělá pod Bezdězem EST Dolní Bousov D
1914. 03. 2021 10:00SK Dolní Stakory DTTC HESO Nepřevázka B
1914. 03. 2021 10:00SK Dolní Stakory ETTC Josefův Důl B
2021. 03. 2021 10:00TJ Sokol Podlázky DSK Dolní Stakory E
2021. 03. 2021 10:00TTC Josefův Důl BSK Dolní Stakory D
2021. 03. 2021 10:00TJ Březovice CTTC Bělá pod Bezdězem E
2021. 03. 2021 10:00ST Dolní Bousov DTJ Sokol Kněžmost B
2021. 03. 2021 10:00TJ Sokol Chotětov BTJ Sokol Otradovice D
2128. 03. 2021 10:00TJ Sokol Chotětov BTJ Sokol Podlázky D
2128. 03. 2021 10:00TJ Sokol Otradovice DST Dolní Bousov D
2128. 03. 2021 10:00TJ Sokol Kněžmost BTJ Březovice C
2128. 03. 2021 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ETTC HESO Nepřevázka B
2128. 03. 2021 10:00SK Dolní Stakory DSK Dolní Stakory E
2204. 04. 2021 10:00TJ Sokol Podlázky DSK Dolní Stakory D
2204. 04. 2021 10:00TTC Josefův Důl BTTC Bělá pod Bezdězem E
2204. 04. 2021 10:00TTC HESO Nepřevázka BTJ Sokol Kněžmost B
2204. 04. 2021 10:00TJ Březovice CTJ Sokol Otradovice D
2204. 04. 2021 10:00ST Dolní Bousov DTJ Sokol Chotětov B

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy