Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní přebor 1.třídy
129. 09. 2020 18:15TTC Brandýs n.L DTJ Mnichovice10:8
128. 09. 2020 18:30Sokol Velké Popovice CAero Odolena Voda C14:4
101. 10. 2020 18:30Aero Odolena Voda BSKST Úvaly A9:9
129. 09. 2020 19:15Sokol Líbeznice AAero Odolena Voda D15:3
102. 10. 2020 18:30TTC Říčany CSlavoj Veleň14:4
102. 10. 2020 18:30TTC Říčany DTJ Spartak Čelákovice B8:10
209. 10. 2020 19:00TJ MnichoviceTJ Spartak Čelákovice B6:12
nehlášeno!
205. 10. 2020 19:30Slavoj VeleňTTC Říčany D14:4
208. 10. 2020 18:30Aero Odolena Voda DTTC Říčany C10:8
209. 10. 2020 19:15SKST Úvaly ASokol Líbeznice A
odloženo
206. 10. 2020 18:30Aero Odolena Voda CAero Odolena Voda B8:10
206. 10. 2020 18:15TTC Brandýs n.L DSokol Velké Popovice C15:3
312. 10. 2020 18:30Sokol Velké Popovice CTJ Mnichovice
zrušeno
315. 10. 2020 18:30Aero Odolena Voda BTTC Brandýs n.L D
zrušeno
313. 10. 2020 19:15Sokol Líbeznice AAero Odolena Voda C
zrušeno
316. 10. 2020 18:30TTC Říčany CSKST Úvaly A
zrušeno
316. 10. 2020 18:30TTC Říčany DAero Odolena Voda D
zrušeno
316. 10. 2020 18:30TJ Spartak Čelákovice BSlavoj Veleň
zrušeno
423. 10. 2020 19:00TJ MnichoviceSlavoj Veleň
zrušeno
422. 10. 2020 18:30Aero Odolena Voda DTJ Spartak Čelákovice B
zrušeno
423. 10. 2020 19:15SKST Úvaly ATTC Říčany D
zrušeno
420. 10. 2020 18:30Aero Odolena Voda CTTC Říčany C
zrušeno
420. 10. 2020 18:15TTC Brandýs n.L DSokol Líbeznice A
zrušeno
419. 10. 2020 18:30Sokol Velké Popovice CAero Odolena Voda B
zrušeno
529. 10. 2020 18:30Aero Odolena Voda BTJ Mnichovice
zrušeno
527. 10. 2020 19:15Sokol Líbeznice ASokol Velké Popovice C
zrušeno
530. 10. 2020 18:30TTC Říčany CTTC Brandýs n.L D
zrušeno
530. 10. 2020 18:30TTC Říčany DAero Odolena Voda C
zrušeno
530. 10. 2020 18:30TJ Spartak Čelákovice BSKST Úvaly A
zrušeno
526. 10. 2020 19:30Slavoj VeleňAero Odolena Voda D
zrušeno
606. 11. 2020 19:00TJ MnichoviceAero Odolena Voda D
zrušeno
606. 11. 2020 19:15SKST Úvaly ASlavoj Veleň
zrušeno
603. 11. 2020 18:30Aero Odolena Voda CTJ Spartak Čelákovice B
zrušeno
603. 11. 2020 18:15TTC Brandýs n.L DTTC Říčany D
zrušeno
602. 11. 2020 18:30Sokol Velké Popovice CTTC Říčany C
zrušeno
605. 11. 2020 18:30Aero Odolena Voda BSokol Líbeznice A
zrušeno
710. 11. 2020 19:15Sokol Líbeznice ATJ Mnichovice
zrušeno
713. 11. 2020 18:30TTC Říčany CAero Odolena Voda B
zrušeno
713. 11. 2020 18:30TTC Říčany DSokol Velké Popovice C
zrušeno
713. 11. 2020 18:30TJ Spartak Čelákovice BTTC Brandýs n.L D
zrušeno
709. 11. 2020 19:30Slavoj VeleňAero Odolena Voda C
zrušeno
712. 11. 2020 18:30Aero Odolena Voda DSKST Úvaly A
zrušeno
820. 11. 2020 19:00TJ MnichoviceSKST Úvaly A
zrušeno
817. 11. 2020 18:30Aero Odolena Voda CAero Odolena Voda D
zrušeno
817. 11. 2020 18:15TTC Brandýs n.L DSlavoj Veleň
zrušeno
816. 11. 2020 18:30Sokol Velké Popovice CTJ Spartak Čelákovice B
zrušeno
819. 11. 2020 18:30Aero Odolena Voda BTTC Říčany D
zrušeno
817. 11. 2020 19:15Sokol Líbeznice ATTC Říčany C
zrušeno
927. 11. 2020 18:30TTC Říčany CTJ Mnichovice
zrušeno
927. 11. 2020 18:30TTC Říčany DSokol Líbeznice A
zrušeno
927. 11. 2020 18:30TJ Spartak Čelákovice BAero Odolena Voda B
zrušeno
923. 11. 2020 19:30Slavoj VeleňSokol Velké Popovice C
zrušeno
926. 11. 2020 18:30Aero Odolena Voda DTTC Brandýs n.L D
zrušeno
927. 11. 2020 19:15SKST Úvaly AAero Odolena Voda C
zrušeno
1004. 12. 2020 19:00TJ MnichoviceAero Odolena Voda C
zrušeno
1001. 12. 2020 18:15TTC Brandýs n.L DSKST Úvaly A
zrušeno
1030. 11. 2020 18:30Sokol Velké Popovice CAero Odolena Voda D
zrušeno
1003. 12. 2020 18:30Aero Odolena Voda BSlavoj Veleň
zrušeno
1001. 12. 2020 19:15Sokol Líbeznice ATJ Spartak Čelákovice B
zrušeno
1010. 10. 2020 10:00TTC Říčany CTTC Říčany D14:4
1111. 12. 2020 18:30TTC Říčany DTJ Mnichovice
zrušeno
1111. 12. 2020 18:30TJ Spartak Čelákovice BTTC Říčany C
zrušeno
1107. 12. 2020 19:30Slavoj VeleňSokol Líbeznice A
zrušeno
1110. 12. 2020 18:30Aero Odolena Voda DAero Odolena Voda B
zrušeno
1111. 12. 2020 19:15SKST Úvaly ASokol Velké Popovice C
zrušeno
1108. 12. 2020 18:30Aero Odolena Voda CTTC Brandýs n.L D
zrušeno
1208. 01. 2021 19:00TJ MnichoviceTTC Brandýs n.L D
zrušeno
1205. 01. 2021 18:30Aero Odolena Voda CSokol Velké Popovice C
zrušeno
1208. 01. 2021 19:15SKST Úvaly AAero Odolena Voda B
zrušeno
1207. 01. 2021 18:30Aero Odolena Voda DSokol Líbeznice A
zrušeno
1204. 01. 2021 19:30Slavoj VeleňTTC Říčany C
zrušeno
1208. 01. 2021 18:30TJ Spartak Čelákovice BTTC Říčany D
zrušeno
1315. 01. 2021 18:30TJ Spartak Čelákovice BTJ Mnichovice
zrušeno
1315. 01. 2021 18:30TTC Říčany DSlavoj Veleň
zrušeno
1315. 01. 2021 18:30TTC Říčany CAero Odolena Voda D
zrušeno
1312. 01. 2021 19:15Sokol Líbeznice ASKST Úvaly A
zrušeno
1309. 10. 2020 18:30Aero Odolena Voda BAero Odolena Voda C8:10
zrušeno
1311. 01. 2021 18:30Sokol Velké Popovice CTTC Brandýs n.L D
zrušeno
1422. 01. 2021 19:00TJ MnichoviceSokol Velké Popovice C 
1419. 01. 2021 18:15TTC Brandýs n.L DAero Odolena Voda B 
1419. 01. 2021 18:30Aero Odolena Voda CSokol Líbeznice A 
1422. 01. 2021 19:15SKST Úvaly ATTC Říčany C 
1421. 01. 2021 18:30Aero Odolena Voda DTTC Říčany D 
1418. 01. 2021 19:30Slavoj VeleňTJ Spartak Čelákovice B 
1525. 01. 2021 19:30Slavoj VeleňTJ Mnichovice 
1529. 01. 2021 18:30TJ Spartak Čelákovice BAero Odolena Voda D 
1529. 01. 2021 18:30TTC Říčany DSKST Úvaly A 
1529. 01. 2021 18:30TTC Říčany CAero Odolena Voda C 
1526. 01. 2021 19:15Sokol Líbeznice ATTC Brandýs n.L D 
1528. 01. 2021 18:30Aero Odolena Voda BSokol Velké Popovice C 
1605. 02. 2021 19:00TJ MnichoviceAero Odolena Voda B 
1601. 02. 2021 18:30Sokol Velké Popovice CSokol Líbeznice A 
1602. 02. 2021 18:15TTC Brandýs n.L DTTC Říčany C 
1602. 02. 2021 18:30Aero Odolena Voda CTTC Říčany D 
1605. 02. 2021 19:15SKST Úvaly ATJ Spartak Čelákovice B 
1604. 02. 2021 18:30Aero Odolena Voda DSlavoj Veleň 
1711. 02. 2021 18:30Aero Odolena Voda DTJ Mnichovice 
1708. 02. 2021 19:30Slavoj VeleňSKST Úvaly A 
1712. 02. 2021 18:30TJ Spartak Čelákovice BAero Odolena Voda C 
1712. 02. 2021 18:30TTC Říčany DTTC Brandýs n.L D 
1712. 02. 2021 18:30TTC Říčany CSokol Velké Popovice C 
1709. 02. 2021 19:15Sokol Líbeznice AAero Odolena Voda B 
1819. 02. 2021 19:00TJ MnichoviceSokol Líbeznice A 
1818. 02. 2021 18:30Aero Odolena Voda BTTC Říčany C 
1815. 02. 2021 18:30Sokol Velké Popovice CTTC Říčany D 
1816. 02. 2021 18:15TTC Brandýs n.L DTJ Spartak Čelákovice B 
1816. 02. 2021 18:30Aero Odolena Voda CSlavoj Veleň 
1819. 02. 2021 19:15SKST Úvaly AAero Odolena Voda D 
1926. 02. 2021 19:15SKST Úvaly ATJ Mnichovice 
1925. 02. 2021 18:30Aero Odolena Voda DAero Odolena Voda C 
1922. 02. 2021 19:30Slavoj VeleňTTC Brandýs n.L D 
1926. 02. 2021 18:30TJ Spartak Čelákovice BSokol Velké Popovice C 
1926. 02. 2021 18:30TTC Říčany DAero Odolena Voda B 
1926. 02. 2021 18:30TTC Říčany CSokol Líbeznice A 
2012. 03. 2021 19:00TJ MnichoviceTTC Říčany C 
2009. 03. 2021 19:15Sokol Líbeznice ATTC Říčany D 
2011. 03. 2021 18:30Aero Odolena Voda BTJ Spartak Čelákovice B 
2008. 03. 2021 18:30Sokol Velké Popovice CSlavoj Veleň 
2009. 03. 2021 18:15TTC Brandýs n.L DAero Odolena Voda D 
2009. 03. 2021 18:30Aero Odolena Voda CSKST Úvaly A 
2116. 03. 2021 18:30Aero Odolena Voda CTJ Mnichovice 
2119. 03. 2021 19:15SKST Úvaly ATTC Brandýs n.L D 
2118. 03. 2021 18:30Aero Odolena Voda DSokol Velké Popovice C 
2115. 03. 2021 19:30Slavoj VeleňAero Odolena Voda B 
2119. 03. 2021 18:30TJ Spartak Čelákovice BSokol Líbeznice A 
2110. 10. 2020 15:00TTC Říčany DTTC Říčany C12:6
zrušeno
2226. 03. 2021 19:00TJ MnichoviceTTC Říčany D 
2226. 03. 2021 18:30TTC Říčany CTJ Spartak Čelákovice B 
2223. 03. 2021 19:15Sokol Líbeznice ASlavoj Veleň 
2225. 03. 2021 18:30Aero Odolena Voda BAero Odolena Voda D 
2222. 03. 2021 18:30Sokol Velké Popovice CSKST Úvaly A 
2223. 03. 2021 18:15TTC Brandýs n.L DAero Odolena Voda C 
Okresní přebor 2.třídy
130. 09. 2020 18:30TJ Spartak Čelákovice CSokol Přezletice B7:11
129. 09. 2020 19:15SKST Úvaly BASK Stará Boleslav12:6
130. 09. 2020 18:30TTC Říčany ESokol Líbeznice C12:6
101. 10. 2020 19:45Sokol Líbeznice BJizera Káraný A4:14
101. 10. 2020 19:00Sokol Přezletice CSKST Úvaly C4:14
101. 10. 2020 19:15Sokol Mratín ATTC Brandýs n.L E12:6
206. 10. 2020 19:00Sokol Přezletice BTTC Brandýs n.L E10:8
206. 10. 2020 19:15SKST Úvaly CSokol Mratín A6:12
207. 10. 2020 19:30Jizera Káraný ASokol Přezletice C15:3
206. 10. 2020 19:15Sokol Líbeznice CSokol Líbeznice B10:8
209. 10. 2020 18:30ASK Stará BoleslavTTC Říčany E4:14
zápis
207. 10. 2020 18:30TJ Spartak Čelákovice CSKST Úvaly B11:7
313. 10. 2020 19:15SKST Úvaly BSokol Přezletice B
zrušeno
314. 10. 2020 18:30TTC Říčany ETJ Spartak Čelákovice C
zrušeno
315. 10. 2020 19:45Sokol Líbeznice BASK Stará Boleslav
zrušeno
315. 10. 2020 19:00Sokol Přezletice CSokol Líbeznice C
zrušeno
315. 10. 2020 19:15Sokol Mratín AJizera Káraný A
zrušeno
313. 10. 2020 18:15TTC Brandýs n.L ESKST Úvaly C
zrušeno
420. 10. 2020 19:00Sokol Přezletice BSKST Úvaly C
zrušeno
421. 10. 2020 19:30Jizera Káraný ATTC Brandýs n.L E
zrušeno
420. 10. 2020 19:15Sokol Líbeznice CSokol Mratín A
zrušeno
423. 10. 2020 18:30ASK Stará BoleslavSokol Přezletice C
zrušeno
421. 10. 2020 18:30TJ Spartak Čelákovice CSokol Líbeznice B
zrušeno
420. 10. 2020 19:15SKST Úvaly BTTC Říčany E
zrušeno
528. 10. 2020 18:30TTC Říčany ESokol Přezletice B
zrušeno
529. 10. 2020 19:45Sokol Líbeznice BSKST Úvaly B
zrušeno
529. 10. 2020 19:00Sokol Přezletice CTJ Spartak Čelákovice C
zrušeno
529. 10. 2020 19:15Sokol Mratín AASK Stará Boleslav
zrušeno
527. 10. 2020 18:15TTC Brandýs n.L ESokol Líbeznice C
zrušeno
527. 10. 2020 19:15SKST Úvaly CJizera Káraný A
zrušeno
603. 11. 2020 19:00Sokol Přezletice BJizera Káraný A
zrušeno
603. 11. 2020 19:15Sokol Líbeznice CSKST Úvaly C
zrušeno
606. 11. 2020 18:30ASK Stará BoleslavTTC Brandýs n.L E
zrušeno
604. 11. 2020 18:30TJ Spartak Čelákovice CSokol Mratín A
zrušeno
603. 11. 2020 19:15SKST Úvaly BSokol Přezletice C
zrušeno
604. 11. 2020 18:30TTC Říčany ESokol Líbeznice B
zrušeno
712. 11. 2020 19:45Sokol Líbeznice BSokol Přezletice B
zrušeno
712. 11. 2020 19:00Sokol Přezletice CTTC Říčany E
zrušeno
712. 11. 2020 19:15Sokol Mratín ASKST Úvaly B
zrušeno
710. 11. 2020 18:15TTC Brandýs n.L ETJ Spartak Čelákovice C
zrušeno
710. 11. 2020 19:15SKST Úvaly CASK Stará Boleslav
zrušeno
711. 11. 2020 19:30Jizera Káraný ASokol Líbeznice C
zrušeno
817. 11. 2020 19:00Sokol Přezletice BSokol Líbeznice C
zrušeno
820. 11. 2020 18:30ASK Stará BoleslavJizera Káraný A
zrušeno
818. 11. 2020 18:30TJ Spartak Čelákovice CSKST Úvaly C
zrušeno
817. 11. 2020 19:15SKST Úvaly BTTC Brandýs n.L E
zrušeno
818. 11. 2020 18:30TTC Říčany ESokol Mratín A
zrušeno
819. 11. 2020 19:45Sokol Líbeznice BSokol Přezletice C
zrušeno
926. 11. 2020 19:00Sokol Přezletice CSokol Přezletice B
zrušeno
926. 11. 2020 19:15Sokol Mratín ASokol Líbeznice B
zrušeno
924. 11. 2020 18:15TTC Brandýs n.L ETTC Říčany E
zrušeno
902. 10. 2020 18:00SKST Úvaly CSKST Úvaly B4:14
925. 11. 2020 19:30Jizera Káraný ATJ Spartak Čelákovice C
zrušeno
924. 11. 2020 19:15Sokol Líbeznice CASK Stará Boleslav
zrušeno
1001. 12. 2020 19:00Sokol Přezletice BASK Stará Boleslav
zrušeno
1002. 12. 2020 18:30TJ Spartak Čelákovice CSokol Líbeznice C
zrušeno
1001. 12. 2020 19:15SKST Úvaly BJizera Káraný A
zrušeno
1002. 12. 2020 18:30TTC Říčany ESKST Úvaly C
zrušeno
1003. 12. 2020 19:45Sokol Líbeznice BTTC Brandýs n.L E
zrušeno
1003. 12. 2020 19:00Sokol Přezletice CSokol Mratín A
zrušeno
1110. 12. 2020 19:15Sokol Mratín ASokol Přezletice B
zrušeno
1108. 12. 2020 18:15TTC Brandýs n.L ESokol Přezletice C
zrušeno
1108. 12. 2020 19:15SKST Úvaly CSokol Líbeznice B
zrušeno
1109. 12. 2020 19:30Jizera Káraný ATTC Říčany E
zrušeno
1108. 12. 2020 19:15Sokol Líbeznice CSKST Úvaly B
zrušeno
1111. 12. 2020 18:30ASK Stará BoleslavTJ Spartak Čelákovice C
zrušeno
1205. 01. 2021 19:00Sokol Přezletice BTJ Spartak Čelákovice C
zrušeno
1208. 01. 2021 18:30ASK Stará BoleslavSKST Úvaly B
zrušeno
1205. 01. 2021 19:15Sokol Líbeznice CTTC Říčany E
zrušeno
1206. 01. 2021 19:30Jizera Káraný ASokol Líbeznice B
zrušeno
1205. 01. 2021 19:15SKST Úvaly CSokol Přezletice C
zrušeno
1205. 01. 2021 18:15TTC Brandýs n.L ESokol Mratín A
zrušeno
1312. 01. 2021 18:15TTC Brandýs n.L ESokol Přezletice B
zrušeno
1314. 01. 2021 19:15Sokol Mratín ASKST Úvaly C
zrušeno
1314. 01. 2021 19:00Sokol Přezletice CJizera Káraný A
zrušeno
1322. 10. 2020 19:30Sokol Líbeznice BSokol Líbeznice C
zrušeno
1313. 01. 2021 18:30TTC Říčany EASK Stará Boleslav
zrušeno
1312. 01. 2021 19:15SKST Úvaly BTJ Spartak Čelákovice C
zrušeno
1419. 01. 2021 19:00Sokol Přezletice BSKST Úvaly B 
1420. 01. 2021 18:30TJ Spartak Čelákovice CTTC Říčany E 
1422. 01. 2021 18:30ASK Stará BoleslavSokol Líbeznice B 
1419. 01. 2021 19:15Sokol Líbeznice CSokol Přezletice C 
1420. 01. 2021 19:30Jizera Káraný ASokol Mratín A 
1419. 01. 2021 19:15SKST Úvaly CTTC Brandýs n.L E 
1526. 01. 2021 19:15SKST Úvaly CSokol Přezletice B 
1526. 01. 2021 18:15TTC Brandýs n.L EJizera Káraný A 
1528. 01. 2021 19:15Sokol Mratín ASokol Líbeznice C 
1528. 01. 2021 19:00Sokol Přezletice CASK Stará Boleslav 
1528. 01. 2021 19:45Sokol Líbeznice BTJ Spartak Čelákovice C 
1527. 01. 2021 18:30TTC Říčany ESKST Úvaly B 
1602. 02. 2021 19:00Sokol Přezletice BTTC Říčany E 
1602. 02. 2021 19:15SKST Úvaly BSokol Líbeznice B 
1603. 02. 2021 18:30TJ Spartak Čelákovice CSokol Přezletice C 
1605. 02. 2021 18:30ASK Stará BoleslavSokol Mratín A 
1602. 02. 2021 19:15Sokol Líbeznice CTTC Brandýs n.L E 
1603. 02. 2021 19:30Jizera Káraný ASKST Úvaly C 
1710. 02. 2021 19:30Jizera Káraný ASokol Přezletice B 
1709. 02. 2021 19:15SKST Úvaly CSokol Líbeznice C 
1709. 02. 2021 18:15TTC Brandýs n.L EASK Stará Boleslav 
1711. 02. 2021 19:15Sokol Mratín ATJ Spartak Čelákovice C 
1711. 02. 2021 19:00Sokol Přezletice CSKST Úvaly B 
1711. 02. 2021 19:45Sokol Líbeznice BTTC Říčany E 
1816. 02. 2021 19:00Sokol Přezletice BSokol Líbeznice B 
1817. 02. 2021 18:30TTC Říčany ESokol Přezletice C 
1816. 02. 2021 19:15SKST Úvaly BSokol Mratín A 
1817. 02. 2021 18:30TJ Spartak Čelákovice CTTC Brandýs n.L E 
1819. 02. 2021 18:30ASK Stará BoleslavSKST Úvaly C 
1816. 02. 2021 19:15Sokol Líbeznice CJizera Káraný A 
1923. 02. 2021 19:15Sokol Líbeznice CSokol Přezletice B 
1924. 02. 2021 19:30Jizera Káraný AASK Stará Boleslav 
1923. 02. 2021 19:15SKST Úvaly CTJ Spartak Čelákovice C 
1923. 02. 2021 18:15TTC Brandýs n.L ESKST Úvaly B 
1925. 02. 2021 19:15Sokol Mratín ATTC Říčany E 
1925. 02. 2021 19:00Sokol Přezletice CSokol Líbeznice B 
2009. 03. 2021 19:00Sokol Přezletice BSokol Přezletice C 
2011. 03. 2021 19:45Sokol Líbeznice BSokol Mratín A 
2010. 03. 2021 18:30TTC Říčany ETTC Brandýs n.L E 
2009. 03. 2021 19:15SKST Úvaly BSKST Úvaly C 
2010. 03. 2021 18:30TJ Spartak Čelákovice CJizera Káraný A 
2012. 03. 2021 18:30ASK Stará BoleslavSokol Líbeznice C 
2119. 03. 2021 18:30ASK Stará BoleslavSokol Přezletice B 
2116. 03. 2021 19:15Sokol Líbeznice CTJ Spartak Čelákovice C 
2117. 03. 2021 19:30Jizera Káraný ASKST Úvaly B 
2116. 03. 2021 19:15SKST Úvaly CTTC Říčany E 
2116. 03. 2021 18:15TTC Brandýs n.L ESokol Líbeznice B 
2118. 03. 2021 19:15Sokol Mratín ASokol Přezletice C 
2223. 03. 2021 19:00Sokol Přezletice BSokol Mratín A 
2225. 03. 2021 19:00Sokol Přezletice CTTC Brandýs n.L E 
2225. 03. 2021 19:45Sokol Líbeznice BSKST Úvaly C 
2224. 03. 2021 18:30TTC Říčany EJizera Káraný A 
2223. 03. 2021 19:15SKST Úvaly BSokol Líbeznice C 
2224. 03. 2021 18:30TJ Spartak Čelákovice CASK Stará Boleslav 
Okresní přebor 3.třídy
129. 09. 2020 18:30TJ Spartak Čelákovice ETTC Říčany G3:15
103. 10. 2020 10:00SKST Úvaly DTTC Říčany F6:12
129. 09. 2020 18:30TJ Sokol Nehvizdy ASokol Líbeznice D13:5
129. 09. 2020 19:45Sokol Mratín BTJ Sokol Nehvizdy B14:4
103. 10. 2020 10:00Jizera Káraný BSokol Velké Popovice D5:13
102. 10. 2020 18:00Sokol ZvánoviceTJ Spartak Čelákovice D5:13
209. 10. 2020 18:30TTC Říčany GTJ Spartak Čelákovice D7:11
205. 10. 2020 18:30Sokol Velké Popovice DSokol Zvánovice18:0
206. 10. 2020 18:30TJ Sokol Nehvizdy BJizera Káraný B7:11
208. 10. 2020 19:45Sokol Líbeznice DSokol Mratín B9:9
zápis
205. 10. 2020 18:30TTC Říčany FTJ Sokol Nehvizdy A13:5
206. 10. 2020 18:30TJ Spartak Čelákovice ESKST Úvaly D5:13
317. 10. 2020 10:00SKST Úvaly DTTC Říčany G
zrušeno
313. 10. 2020 18:30TJ Sokol Nehvizdy ATJ Spartak Čelákovice E
zrušeno
313. 10. 2020 19:45Sokol Mratín BTTC Říčany F
zrušeno
317. 10. 2020 10:00Jizera Káraný BSokol Líbeznice D
zrušeno
316. 10. 2020 18:00Sokol ZvánoviceTJ Sokol Nehvizdy B
zrušeno
314. 10. 2020 18:30TJ Spartak Čelákovice DSokol Velké Popovice D
zrušeno
423. 10. 2020 18:30TTC Říčany GSokol Velké Popovice D
zrušeno
420. 10. 2020 18:30TJ Sokol Nehvizdy BTJ Spartak Čelákovice D
zrušeno
422. 10. 2020 19:45Sokol Líbeznice DSokol Zvánovice
zrušeno
419. 10. 2020 18:30TTC Říčany FJizera Káraný B
zrušeno
420. 10. 2020 18:30TJ Spartak Čelákovice ESokol Mratín B
zrušeno
424. 10. 2020 10:00SKST Úvaly DTJ Sokol Nehvizdy A
zrušeno
527. 10. 2020 18:30TJ Sokol Nehvizdy ATTC Říčany G
zrušeno
527. 10. 2020 19:45Sokol Mratín BSKST Úvaly D
zrušeno
531. 10. 2020 10:00Jizera Káraný BTJ Spartak Čelákovice E
zrušeno
530. 10. 2020 18:00Sokol ZvánoviceTTC Říčany F
zrušeno
528. 10. 2020 18:30TJ Spartak Čelákovice DSokol Líbeznice D
zrušeno
526. 10. 2020 18:30Sokol Velké Popovice DTJ Sokol Nehvizdy B
zrušeno
606. 11. 2020 18:30TTC Říčany GTJ Sokol Nehvizdy B
zrušeno
605. 11. 2020 19:45Sokol Líbeznice DSokol Velké Popovice D
zrušeno
602. 11. 2020 18:30TTC Říčany FTJ Spartak Čelákovice D
zrušeno
603. 11. 2020 18:30TJ Spartak Čelákovice ESokol Zvánovice
zrušeno
607. 11. 2020 10:00SKST Úvaly DJizera Káraný B
zrušeno
603. 11. 2020 18:30TJ Sokol Nehvizdy ASokol Mratín B
zrušeno
710. 11. 2020 19:45Sokol Mratín BTTC Říčany G
zrušeno
714. 11. 2020 10:00Jizera Káraný BTJ Sokol Nehvizdy A
zrušeno
713. 11. 2020 18:00Sokol ZvánoviceSKST Úvaly D
zrušeno
711. 11. 2020 18:30TJ Spartak Čelákovice DTJ Spartak Čelákovice E
zrušeno
709. 11. 2020 18:30Sokol Velké Popovice DTTC Říčany F
zrušeno
710. 11. 2020 18:30TJ Sokol Nehvizdy BSokol Líbeznice D
zrušeno
820. 11. 2020 18:30TTC Říčany GSokol Líbeznice D
zrušeno
816. 11. 2020 18:30TTC Říčany FTJ Sokol Nehvizdy B
zrušeno
817. 11. 2020 18:30TJ Spartak Čelákovice ESokol Velké Popovice D
zrušeno
821. 11. 2020 10:00SKST Úvaly DTJ Spartak Čelákovice D
zrušeno
817. 11. 2020 18:30TJ Sokol Nehvizdy ASokol Zvánovice
zrušeno
817. 11. 2020 19:45Sokol Mratín BJizera Káraný B
zrušeno
928. 11. 2020 10:00Jizera Káraný BTTC Říčany G
zrušeno
927. 11. 2020 18:00Sokol ZvánoviceSokol Mratín B
zrušeno
925. 11. 2020 18:30TJ Spartak Čelákovice DTJ Sokol Nehvizdy A
zrušeno
923. 11. 2020 18:30Sokol Velké Popovice DSKST Úvaly D
zrušeno
924. 11. 2020 18:30TJ Sokol Nehvizdy BTJ Spartak Čelákovice E
zrušeno
926. 11. 2020 19:45Sokol Líbeznice DTTC Říčany F
zrušeno
1025. 09. 2020 16:00TTC Říčany GTTC Říčany F6:12
1001. 12. 2020 18:30TJ Spartak Čelákovice ESokol Líbeznice D
zrušeno
1005. 12. 2020 10:00SKST Úvaly DTJ Sokol Nehvizdy B
zrušeno
1001. 12. 2020 18:30TJ Sokol Nehvizdy ASokol Velké Popovice D
zrušeno
1001. 12. 2020 19:45Sokol Mratín BTJ Spartak Čelákovice D
zrušeno
1005. 12. 2020 10:00Jizera Káraný BSokol Zvánovice
zrušeno
1111. 12. 2020 18:00Sokol ZvánoviceTTC Říčany G
zrušeno
1109. 12. 2020 18:30TJ Spartak Čelákovice DJizera Káraný B
zrušeno
1107. 12. 2020 18:30Sokol Velké Popovice DSokol Mratín B
zrušeno
1108. 12. 2020 18:30TJ Sokol Nehvizdy BTJ Sokol Nehvizdy A
zrušeno
1110. 12. 2020 19:45Sokol Líbeznice DSKST Úvaly D
zrušeno
1107. 12. 2020 18:30TTC Říčany FTJ Spartak Čelákovice E
zrušeno
1208. 01. 2021 18:30TTC Říčany GTJ Spartak Čelákovice E
zrušeno
1204. 01. 2021 18:30TTC Říčany FSKST Úvaly D
zrušeno
1207. 01. 2021 19:45Sokol Líbeznice DTJ Sokol Nehvizdy A
zrušeno
1205. 01. 2021 18:30TJ Sokol Nehvizdy BSokol Mratín B
zrušeno
1204. 01. 2021 18:30Sokol Velké Popovice DJizera Káraný B
zrušeno
1206. 01. 2021 18:30TJ Spartak Čelákovice DSokol Zvánovice
zrušeno
1313. 01. 2021 18:30TJ Spartak Čelákovice DTTC Říčany G 
1315. 01. 2021 18:00Sokol ZvánoviceSokol Velké Popovice D 
1316. 01. 2021 10:00Jizera Káraný BTJ Sokol Nehvizdy B 
1312. 01. 2021 19:45Sokol Mratín BSokol Líbeznice D 
1312. 01. 2021 18:30TJ Sokol Nehvizdy ATTC Říčany F 
1316. 01. 2021 10:00SKST Úvaly DTJ Spartak Čelákovice E 
1422. 01. 2021 18:30TTC Říčany GSKST Úvaly D 
1419. 01. 2021 18:30TJ Spartak Čelákovice ETJ Sokol Nehvizdy A 
1418. 01. 2021 18:30TTC Říčany FSokol Mratín B 
1421. 01. 2021 19:45Sokol Líbeznice DJizera Káraný B 
1419. 01. 2021 18:30TJ Sokol Nehvizdy BSokol Zvánovice 
1418. 01. 2021 18:30Sokol Velké Popovice DTJ Spartak Čelákovice D 
1525. 01. 2021 18:30Sokol Velké Popovice DTTC Říčany G 
1527. 01. 2021 18:30TJ Spartak Čelákovice DTJ Sokol Nehvizdy B 
1529. 01. 2021 18:00Sokol ZvánoviceSokol Líbeznice D 
1530. 01. 2021 10:00Jizera Káraný BTTC Říčany F 
1526. 01. 2021 19:45Sokol Mratín BTJ Spartak Čelákovice E 
1526. 01. 2021 18:30TJ Sokol Nehvizdy ASKST Úvaly D 
1605. 02. 2021 18:30TTC Říčany GTJ Sokol Nehvizdy A 
1606. 02. 2021 10:00SKST Úvaly DSokol Mratín B 
1602. 02. 2021 18:30TJ Spartak Čelákovice EJizera Káraný B 
1601. 02. 2021 18:30TTC Říčany FSokol Zvánovice 
1604. 02. 2021 19:45Sokol Líbeznice DTJ Spartak Čelákovice D 
1602. 02. 2021 18:30TJ Sokol Nehvizdy BSokol Velké Popovice D 
1709. 02. 2021 18:30TJ Sokol Nehvizdy BTTC Říčany G 
1708. 02. 2021 18:30Sokol Velké Popovice DSokol Líbeznice D 
1710. 02. 2021 18:30TJ Spartak Čelákovice DTTC Říčany F 
1712. 02. 2021 18:00Sokol ZvánoviceTJ Spartak Čelákovice E 
1713. 02. 2021 10:00Jizera Káraný BSKST Úvaly D 
1709. 02. 2021 19:45Sokol Mratín BTJ Sokol Nehvizdy A 
1819. 02. 2021 18:30TTC Říčany GSokol Mratín B 
1816. 02. 2021 18:30TJ Sokol Nehvizdy AJizera Káraný B 
1820. 02. 2021 10:00SKST Úvaly DSokol Zvánovice 
1816. 02. 2021 18:30TJ Spartak Čelákovice ETJ Spartak Čelákovice D 
1815. 02. 2021 18:30TTC Říčany FSokol Velké Popovice D 
1818. 02. 2021 19:45Sokol Líbeznice DTJ Sokol Nehvizdy B 
1925. 02. 2021 19:45Sokol Líbeznice DTTC Říčany G 
1923. 02. 2021 18:30TJ Sokol Nehvizdy BTTC Říčany F 
1922. 02. 2021 18:30Sokol Velké Popovice DTJ Spartak Čelákovice E 
1924. 02. 2021 18:30TJ Spartak Čelákovice DSKST Úvaly D 
1926. 02. 2021 18:00Sokol ZvánoviceTJ Sokol Nehvizdy A 
1927. 02. 2021 10:00Jizera Káraný BSokol Mratín B 
2012. 03. 2021 18:30TTC Říčany GJizera Káraný B 
2009. 03. 2021 19:45Sokol Mratín BSokol Zvánovice 
2009. 03. 2021 18:30TJ Sokol Nehvizdy ATJ Spartak Čelákovice D 
2013. 03. 2021 10:00SKST Úvaly DSokol Velké Popovice D 
2009. 03. 2021 18:30TJ Spartak Čelákovice ETJ Sokol Nehvizdy B 
2008. 03. 2021 18:30TTC Říčany FSokol Líbeznice D 
2110. 10. 2020 15:00TTC Říčany FTTC Říčany G14:4
zrušeno
2118. 03. 2021 19:45Sokol Líbeznice DTJ Spartak Čelákovice E 
2116. 03. 2021 18:30TJ Sokol Nehvizdy BSKST Úvaly D 
2115. 03. 2021 18:30Sokol Velké Popovice DTJ Sokol Nehvizdy A 
2117. 03. 2021 18:30TJ Spartak Čelákovice DSokol Mratín B 
2119. 03. 2021 18:00Sokol ZvánoviceJizera Káraný B 
2226. 03. 2021 18:30TTC Říčany GSokol Zvánovice 
2227. 03. 2021 10:00Jizera Káraný BTJ Spartak Čelákovice D 
2223. 03. 2021 19:45Sokol Mratín BSokol Velké Popovice D 
2223. 03. 2021 18:30TJ Sokol Nehvizdy ATJ Sokol Nehvizdy B 
2227. 03. 2021 10:00SKST Úvaly DSokol Líbeznice D 
2223. 03. 2021 18:30TJ Spartak Čelákovice ETTC Říčany F 

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy