Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní přebor I. třídy
101. 10. 2020 19:00So. Hředle BSo. Janov A
103. 10. 2020 18:00So. Nové Strašecí ASK Pavlíkov A16:2
104. 10. 2020 10:00So. Olešná ATJ Čistá15:3
102. 10. 2020 17:30RC Rakovník ASo. Rakovník B10:8
104. 10. 2020 18:00R Třtice ASo. Nesuchyně A
102. 10. 2020 19:30So. Lány CSo. Hředle C7:11
208. 10. 2020 18:00So. Janov ASo. Hředle C8:10
211. 10. 2020 10:00So. Nesuchyně ASo. Lány C6:12
211. 10. 2020 18:30So. Rakovník BR Třtice A7:11
211. 10. 2020 10:00TJ ČistáRC Rakovník A
209. 10. 2020 18:30SK Pavlíkov ASo. Olešná A3:15
208. 10. 2020 19:00So. Hředle BSo. Nové Strašecí A
317. 10. 2020 18:00So. Nové Strašecí ASo. Janov A
318. 10. 2020 10:00So. Olešná ASo. Hředle B
316. 10. 2020 17:30RC Rakovník ASK Pavlíkov A
318. 10. 2020 18:00R Třtice ATJ Čistá
316. 10. 2020 19:30So. Lány CSo. Rakovník B
315. 10. 2020 19:00So. Hředle CSo. Nesuchyně A
422. 10. 2020 18:00So. Janov ASo. Nesuchyně A
425. 10. 2020 18:30So. Rakovník BSo. Hředle C
425. 10. 2020 10:00TJ ČistáSo. Lány C
425. 10. 2020 10:00SK Pavlíkov AR Třtice A
422. 10. 2020 19:00So. Hředle BRC Rakovník A
424. 10. 2020 18:00So. Nové Strašecí ASo. Olešná A
501. 11. 2020 10:00So. Olešná ASo. Janov A
530. 10. 2020 17:30RC Rakovník ASo. Nové Strašecí A
501. 11. 2020 18:00R Třtice ASo. Hředle B
530. 10. 2020 19:30So. Lány CSK Pavlíkov A
529. 10. 2020 19:00So. Hředle CTJ Čistá
501. 11. 2020 10:00So. Nesuchyně ASo. Rakovník B
605. 11. 2020 18:00So. Janov ASo. Rakovník B
608. 11. 2020 10:00TJ ČistáSo. Nesuchyně A
608. 11. 2020 10:00SK Pavlíkov ASo. Hředle C
605. 11. 2020 19:00So. Hředle BSo. Lány C
607. 11. 2020 18:00So. Nové Strašecí AR Třtice A
608. 11. 2020 10:00So. Olešná ARC Rakovník A
713. 11. 2020 17:30RC Rakovník ASo. Janov A
715. 11. 2020 18:00R Třtice ASo. Olešná A
713. 11. 2020 19:30So. Lány CSo. Nové Strašecí A
712. 11. 2020 19:00So. Hředle CSo. Hředle B
715. 11. 2020 10:00So. Nesuchyně ASK Pavlíkov A
715. 11. 2020 18:30So. Rakovník BTJ Čistá
819. 11. 2020 18:00So. Janov ATJ Čistá
822. 11. 2020 10:00SK Pavlíkov ASo. Rakovník B
819. 11. 2020 19:00So. Hředle BSo. Nesuchyně A
821. 11. 2020 18:00So. Nové Strašecí ASo. Hředle C
822. 11. 2020 10:00So. Olešná ASo. Lány C
820. 11. 2020 17:30RC Rakovník AR Třtice A
929. 11. 2020 18:00R Třtice ASo. Janov A
927. 11. 2020 19:30So. Lány CRC Rakovník A
926. 11. 2020 19:00So. Hředle CSo. Olešná A
929. 11. 2020 10:00So. Nesuchyně ASo. Nové Strašecí A
929. 11. 2020 18:30So. Rakovník BSo. Hředle B
929. 11. 2020 10:00TJ ČistáSK Pavlíkov A
1003. 12. 2020 18:00So. Janov ASK Pavlíkov A
1003. 12. 2020 19:00So. Hředle BTJ Čistá
1005. 12. 2020 18:00So. Nové Strašecí ASo. Rakovník B
1006. 12. 2020 10:00So. Olešná ASo. Nesuchyně A
1004. 12. 2020 17:30RC Rakovník ASo. Hředle C
1006. 12. 2020 18:00R Třtice ASo. Lány C
1111. 12. 2020 19:30So. Lány CSo. Janov A
1110. 12. 2020 19:00So. Hředle CR Třtice A
1113. 12. 2020 10:00So. Nesuchyně ARC Rakovník A
1113. 12. 2020 18:30So. Rakovník BSo. Olešná A
1113. 12. 2020 10:00TJ ČistáSo. Nové Strašecí A
1113. 12. 2020 10:00SK Pavlíkov ASo. Hředle B
1207. 01. 2021 18:00So. Janov ASo. Hředle B
1210. 01. 2021 10:00SK Pavlíkov ASo. Nové Strašecí A
1210. 01. 2021 10:00TJ ČistáSo. Olešná A
1210. 01. 2021 18:30So. Rakovník BRC Rakovník A
1210. 01. 2021 10:00So. Nesuchyně AR Třtice A
1207. 01. 2021 19:00So. Hředle CSo. Lány C
1314. 01. 2021 19:00So. Hředle CSo. Janov A
1315. 01. 2021 19:30So. Lány CSo. Nesuchyně A
1317. 01. 2021 18:00R Třtice ASo. Rakovník B
1315. 01. 2021 17:30RC Rakovník ATJ Čistá
1317. 01. 2021 10:00So. Olešná ASK Pavlíkov A
1316. 01. 2021 18:00So. Nové Strašecí ASo. Hředle B
1421. 01. 2021 18:00So. Janov ASo. Nové Strašecí A
1421. 01. 2021 19:00So. Hředle BSo. Olešná A
1424. 01. 2021 10:00SK Pavlíkov ARC Rakovník A
1424. 01. 2021 10:00TJ ČistáR Třtice A
1424. 01. 2021 18:30So. Rakovník BSo. Lány C
1424. 01. 2021 10:00So. Nesuchyně ASo. Hředle C
1531. 01. 2021 10:00So. Nesuchyně ASo. Janov A
1528. 01. 2021 19:00So. Hředle CSo. Rakovník B
1529. 01. 2021 19:30So. Lány CTJ Čistá
1531. 01. 2021 18:00R Třtice ASK Pavlíkov A
1529. 01. 2021 17:30RC Rakovník ASo. Hředle B
1531. 01. 2021 10:00So. Olešná ASo. Nové Strašecí A
1604. 02. 2021 18:00So. Janov ASo. Olešná A
1606. 02. 2021 18:00So. Nové Strašecí ARC Rakovník A
1604. 02. 2021 19:00So. Hředle BR Třtice A
1607. 02. 2021 10:00SK Pavlíkov ASo. Lány C
1607. 02. 2021 10:00TJ ČistáSo. Hředle C
1607. 02. 2021 18:30So. Rakovník BSo. Nesuchyně A
1714. 02. 2021 18:30So. Rakovník BSo. Janov A
1714. 02. 2021 10:00So. Nesuchyně ATJ Čistá
1711. 02. 2021 19:00So. Hředle CSK Pavlíkov A
1712. 02. 2021 19:30So. Lány CSo. Hředle B
1714. 02. 2021 18:00R Třtice ASo. Nové Strašecí A
1712. 02. 2021 17:30RC Rakovník ASo. Olešná A
1818. 02. 2021 18:00So. Janov ARC Rakovník A
1821. 02. 2021 10:00So. Olešná AR Třtice A
1820. 02. 2021 18:00So. Nové Strašecí ASo. Lány C
1818. 02. 2021 19:00So. Hředle BSo. Hředle C
1821. 02. 2021 10:00SK Pavlíkov ASo. Nesuchyně A
1821. 02. 2021 10:00TJ ČistáSo. Rakovník B
1928. 02. 2021 10:00TJ ČistáSo. Janov A
1928. 02. 2021 18:30So. Rakovník BSK Pavlíkov A
1928. 02. 2021 10:00So. Nesuchyně ASo. Hředle B
1925. 02. 2021 19:00So. Hředle CSo. Nové Strašecí A
1926. 02. 2021 19:30So. Lány CSo. Olešná A
1928. 02. 2021 18:00R Třtice ARC Rakovník A
2004. 03. 2021 18:00So. Janov AR Třtice A
2005. 03. 2021 17:30RC Rakovník ASo. Lány C
2007. 03. 2021 10:00So. Olešná ASo. Hředle C
2006. 03. 2021 18:00So. Nové Strašecí ASo. Nesuchyně A
2004. 03. 2021 19:00So. Hředle BSo. Rakovník B
2007. 03. 2021 10:00SK Pavlíkov ATJ Čistá
2114. 03. 2021 10:00SK Pavlíkov ASo. Janov A
2114. 03. 2021 10:00TJ ČistáSo. Hředle B
2114. 03. 2021 18:30So. Rakovník BSo. Nové Strašecí A
2114. 03. 2021 10:00So. Nesuchyně ASo. Olešná A
2111. 03. 2021 19:00So. Hředle CRC Rakovník A
2112. 03. 2021 19:30So. Lány CR Třtice A
2218. 03. 2021 18:00So. Janov ASo. Lány C
2221. 03. 2021 18:00R Třtice ASo. Hředle C
2219. 03. 2021 17:30RC Rakovník ASo. Nesuchyně A
2221. 03. 2021 10:00So. Olešná ASo. Rakovník B
2220. 03. 2021 18:00So. Nové Strašecí ATJ Čistá
2218. 03. 2021 19:00So. Hředle BSK Pavlíkov A
Okresní přebor II. třídy
130. 09. 2020 18:30KST Hracholusky AŽst. Rakovník11:7
103. 10. 2020 18:00So. Nové Strašecí BSK Pšovlky14:4
102. 10. 2020 18:30ST Nouzov ASo. Rakovník C9:9
104. 10. 2020 10:00SK Skryje ARC Rakovník B7:11
104. 10. 2020 10:00FC JeseniceSo. Olešná B
102. 10. 2020 18:00So. Janov BSo. Nové Strašecí C15:3
104. 10. 2020 10:00PřílepySo. Křivoklát A
207. 10. 2020 18:00Žst. RakovníkSo. Křivoklát A13:5
210. 10. 2020 18:00So. Nové Strašecí CPřílepy9:9
211. 10. 2020 10:00So. Olešná BSo. Janov B7:11
209. 10. 2020 17:30RC Rakovník BFC Jesenice14:4
209. 10. 2020 19:00So. Rakovník CSK Skryje A9:9
209. 10. 2020 18:00SK PšovlkyST Nouzov A7:11
207. 10. 2020 18:30KST Hracholusky ASo. Nové Strašecí B7:11
317. 10. 2020 18:00So. Nové Strašecí BŽst. Rakovník
316. 10. 2020 18:30ST Nouzov AKST Hracholusky A
318. 10. 2020 10:00SK Skryje ASK Pšovlky
318. 10. 2020 10:00FC JeseniceSo. Rakovník C
316. 10. 2020 18:00So. Janov BRC Rakovník B
318. 10. 2020 10:00PřílepySo. Olešná B
315. 10. 2020 18:00So. Křivoklát ASo. Nové Strašecí C
421. 10. 2020 18:00Žst. RakovníkSo. Nové Strašecí C
425. 10. 2020 10:00So. Olešná BSo. Křivoklát A
423. 10. 2020 17:30RC Rakovník BPřílepy
423. 10. 2020 19:00So. Rakovník CSo. Janov B
423. 10. 2020 18:00SK PšovlkyFC Jesenice
421. 10. 2020 18:30KST Hracholusky ASK Skryje A
424. 10. 2020 18:00So. Nové Strašecí BST Nouzov A
530. 10. 2020 18:30ST Nouzov AŽst. Rakovník
501. 11. 2020 10:00SK Skryje ASo. Nové Strašecí B
501. 11. 2020 10:00FC JeseniceKST Hracholusky A
530. 10. 2020 18:00So. Janov BSK Pšovlky
501. 11. 2020 10:00PřílepySo. Rakovník C
529. 10. 2020 18:00So. Křivoklát ARC Rakovník B
531. 10. 2020 18:00So. Nové Strašecí CSo. Olešná B
604. 11. 2020 18:00Žst. RakovníkSo. Olešná B
606. 11. 2020 17:30RC Rakovník BSo. Nové Strašecí C
606. 11. 2020 19:00So. Rakovník CSo. Křivoklát A
606. 11. 2020 18:00SK PšovlkyPřílepy
604. 11. 2020 18:30KST Hracholusky ASo. Janov B
607. 11. 2020 18:00So. Nové Strašecí BFC Jesenice
606. 11. 2020 18:30ST Nouzov ASK Skryje A
715. 11. 2020 10:00SK Skryje AŽst. Rakovník
715. 11. 2020 10:00FC JeseniceST Nouzov A
713. 11. 2020 18:00So. Janov BSo. Nové Strašecí B
715. 11. 2020 10:00PřílepyKST Hracholusky A
712. 11. 2020 18:00So. Křivoklát ASK Pšovlky
714. 11. 2020 18:00So. Nové Strašecí CSo. Rakovník C
715. 11. 2020 10:00So. Olešná BRC Rakovník B
818. 11. 2020 18:00Žst. RakovníkRC Rakovník B
820. 11. 2020 19:00So. Rakovník CSo. Olešná B
820. 11. 2020 18:00SK PšovlkySo. Nové Strašecí C
818. 11. 2020 18:30KST Hracholusky ASo. Křivoklát A
821. 11. 2020 18:00So. Nové Strašecí BPřílepy
820. 11. 2020 18:30ST Nouzov ASo. Janov B
822. 11. 2020 10:00SK Skryje AFC Jesenice
929. 11. 2020 10:00FC JeseniceŽst. Rakovník
927. 11. 2020 18:00So. Janov BSK Skryje A
929. 11. 2020 10:00PřílepyST Nouzov A
926. 11. 2020 18:00So. Křivoklát ASo. Nové Strašecí B
928. 11. 2020 18:00So. Nové Strašecí CKST Hracholusky A
929. 11. 2020 10:00So. Olešná BSK Pšovlky
927. 11. 2020 17:30RC Rakovník BSo. Rakovník C
1002. 12. 2020 18:00Žst. RakovníkSo. Rakovník C
1004. 12. 2020 18:00SK PšovlkyRC Rakovník B
1002. 12. 2020 18:30KST Hracholusky ASo. Olešná B
1005. 12. 2020 18:00So. Nové Strašecí BSo. Nové Strašecí C
1004. 12. 2020 18:30ST Nouzov ASo. Křivoklát A
1006. 12. 2020 10:00SK Skryje APřílepy
1006. 12. 2020 10:00FC JeseniceSo. Janov B
1111. 12. 2020 18:00So. Janov BŽst. Rakovník
1113. 12. 2020 10:00PřílepyFC Jesenice
1110. 12. 2020 18:00So. Křivoklát ASK Skryje A
1112. 12. 2020 18:00So. Nové Strašecí CST Nouzov A
1113. 12. 2020 10:00So. Olešná BSo. Nové Strašecí B
1111. 12. 2020 17:30RC Rakovník BKST Hracholusky A
1111. 12. 2020 19:00So. Rakovník CSK Pšovlky
1223. 09. 2020 18:00Žst. RakovníkSK Pšovlky10:8
1223. 09. 2020 18:30KST Hracholusky ASo. Rakovník C10:8
1226. 09. 2020 18:00So. Nové Strašecí BRC Rakovník B8:10
1225. 09. 2020 18:30ST Nouzov ASo. Olešná B10:8
1201. 10. 2020 18:30So. Nové Strašecí CSK Skryje A
1227. 09. 2020 10:00FC JeseniceSo. Křivoklát A9:9
1225. 09. 2020 18:00So. Janov BPřílepy11:7
1301. 11. 2020 10:00PřílepyŽst. Rakovník
1329. 10. 2020 18:00So. Křivoklát ASo. Janov B
1331. 10. 2020 18:00So. Nové Strašecí CFC Jesenice
1301. 11. 2020 10:00So. Olešná BSK Skryje A
1330. 10. 2020 17:30RC Rakovník BST Nouzov A
1330. 10. 2020 19:00So. Rakovník CSo. Nové Strašecí B
1330. 10. 2020 18:00SK PšovlkyKST Hracholusky A
1406. 01. 2021 18:00Žst. RakovníkKST Hracholusky A
1408. 01. 2021 18:00SK PšovlkySo. Nové Strašecí B
1408. 01. 2021 19:00So. Rakovník CST Nouzov A
1408. 01. 2021 17:30RC Rakovník BSK Skryje A
1410. 01. 2021 10:00So. Olešná BFC Jesenice
1409. 01. 2021 18:00So. Nové Strašecí CSo. Janov B
1407. 01. 2021 18:00So. Křivoklát APřílepy
1514. 01. 2021 18:00So. Křivoklát AŽst. Rakovník
1517. 01. 2021 10:00PřílepySo. Nové Strašecí C
1515. 01. 2021 18:00So. Janov BSo. Olešná B
1517. 01. 2021 10:00FC JeseniceRC Rakovník B
1517. 01. 2021 10:00SK Skryje ASo. Rakovník C
1515. 01. 2021 18:30ST Nouzov ASK Pšovlky
1516. 01. 2021 18:00So. Nové Strašecí BKST Hracholusky A
1620. 01. 2021 18:00Žst. RakovníkSo. Nové Strašecí B
1620. 01. 2021 18:30KST Hracholusky AST Nouzov A
1622. 01. 2021 18:00SK PšovlkySK Skryje A
1622. 01. 2021 19:00So. Rakovník CFC Jesenice
1622. 01. 2021 17:30RC Rakovník BSo. Janov B
1624. 01. 2021 10:00So. Olešná BPřílepy
1623. 01. 2021 18:00So. Nové Strašecí CSo. Křivoklát A
1730. 01. 2021 18:00So. Nové Strašecí CŽst. Rakovník
1728. 01. 2021 18:00So. Křivoklát ASo. Olešná B
1731. 01. 2021 10:00PřílepyRC Rakovník B
1729. 01. 2021 18:00So. Janov BSo. Rakovník C
1731. 01. 2021 10:00FC JeseniceSK Pšovlky
1731. 01. 2021 10:00SK Skryje AKST Hracholusky A
1729. 01. 2021 18:30ST Nouzov ASo. Nové Strašecí B
1803. 02. 2021 18:00Žst. RakovníkST Nouzov A
1806. 02. 2021 18:00So. Nové Strašecí BSK Skryje A
1803. 02. 2021 18:30KST Hracholusky AFC Jesenice
1805. 02. 2021 18:00SK PšovlkySo. Janov B
1805. 02. 2021 19:00So. Rakovník CPřílepy
1805. 02. 2021 17:30RC Rakovník BSo. Křivoklát A
1807. 02. 2021 10:00So. Olešná BSo. Nové Strašecí C
1914. 02. 2021 10:00So. Olešná BŽst. Rakovník
1913. 02. 2021 18:00So. Nové Strašecí CRC Rakovník B
1911. 02. 2021 18:00So. Křivoklát ASo. Rakovník C
1914. 02. 2021 10:00PřílepySK Pšovlky
1912. 02. 2021 18:00So. Janov BKST Hracholusky A
1914. 02. 2021 10:00FC JeseniceSo. Nové Strašecí B
1914. 02. 2021 10:00SK Skryje AST Nouzov A
2017. 02. 2021 18:00Žst. RakovníkSK Skryje A
2019. 02. 2021 18:30ST Nouzov AFC Jesenice
2020. 02. 2021 18:00So. Nové Strašecí BSo. Janov B
2017. 02. 2021 18:30KST Hracholusky APřílepy
2019. 02. 2021 18:00SK PšovlkySo. Křivoklát A
2019. 02. 2021 19:00So. Rakovník CSo. Nové Strašecí C
2019. 02. 2021 17:30RC Rakovník BSo. Olešná B
2126. 02. 2021 17:30RC Rakovník BŽst. Rakovník
2128. 02. 2021 10:00So. Olešná BSo. Rakovník C
2127. 02. 2021 18:00So. Nové Strašecí CSK Pšovlky
2125. 02. 2021 18:00So. Křivoklát AKST Hracholusky A
2128. 02. 2021 10:00PřílepySo. Nové Strašecí B
2126. 02. 2021 18:00So. Janov BST Nouzov A
2128. 02. 2021 10:00FC JeseniceSK Skryje A
2203. 03. 2021 18:00Žst. RakovníkFC Jesenice
2207. 03. 2021 10:00SK Skryje ASo. Janov B
2205. 03. 2021 18:30ST Nouzov APřílepy
2206. 03. 2021 18:00So. Nové Strašecí BSo. Křivoklát A
2203. 03. 2021 18:30KST Hracholusky ASo. Nové Strašecí C
2205. 03. 2021 18:00SK PšovlkySo. Olešná B
2205. 03. 2021 19:00So. Rakovník CRC Rakovník B
2312. 03. 2021 19:00So. Rakovník CŽst. Rakovník
2312. 03. 2021 17:30RC Rakovník BSK Pšovlky
2314. 03. 2021 10:00So. Olešná BKST Hracholusky A
2313. 03. 2021 18:00So. Nové Strašecí CSo. Nové Strašecí B
2311. 03. 2021 18:00So. Křivoklát AST Nouzov A
2314. 03. 2021 10:00PřílepySK Skryje A
2312. 03. 2021 18:00So. Janov BFC Jesenice
2417. 03. 2021 18:00Žst. RakovníkSo. Janov B
2421. 03. 2021 10:00FC JesenicePřílepy
2421. 03. 2021 10:00SK Skryje ASo. Křivoklát A
2419. 03. 2021 18:30ST Nouzov ASo. Nové Strašecí C
2420. 03. 2021 18:00So. Nové Strašecí BSo. Olešná B
2417. 03. 2021 18:30KST Hracholusky ARC Rakovník B
2419. 03. 2021 18:00SK PšovlkySo. Rakovník C
2526. 03. 2021 18:00SK PšovlkyŽst. Rakovník
2526. 03. 2021 19:00So. Rakovník CKST Hracholusky A
2526. 03. 2021 17:30RC Rakovník BSo. Nové Strašecí B
2528. 03. 2021 10:00So. Olešná BST Nouzov A
2528. 03. 2021 10:00SK Skryje ASo. Nové Strašecí C
2525. 03. 2021 18:00So. Křivoklát AFC Jesenice
2528. 03. 2021 10:00PřílepySo. Janov B
2631. 03. 2021 18:00Žst. RakovníkPřílepy
2602. 04. 2021 18:00So. Janov BSo. Křivoklát A
2604. 04. 2021 10:00FC JeseniceSo. Nové Strašecí C
2604. 04. 2021 10:00SK Skryje ASo. Olešná B
2602. 04. 2021 18:30ST Nouzov ARC Rakovník B
2603. 04. 2021 18:00So. Nové Strašecí BSo. Rakovník C
2631. 03. 2021 18:30KST Hracholusky ASK Pšovlky
Okresní přebor III. třídy
101. 10. 2020 18:00So. Křivoklát BSo.Lány D
104. 10. 2020 18:00Velká Buková ASo. Hředle D8:10
104. 10. 2020 14:00So. Olešná CSo. Všetaty B9:9
102. 10. 2020 17:00So. Všetaty AB. SDH Lubná7:11
102. 10. 2020 18:30R. Třtice BSo. Nesuchyně B10:8
104. 10. 2020 14:00SK ŠanovSo. Kroučová A13:5
210. 10. 2020 10:00So.Lány DSo. Kroučová A
207. 10. 2020 18:00So. Nesuchyně BSK Šanov
209. 10. 2020 19:30B. SDH LubnáR. Třtice B8:10
208. 10. 2020 19:00So. Všetaty BSo. Všetaty A8:10
211. 10. 2020 10:00So. Hředle DSo. Olešná C
208. 10. 2020 18:00So. Křivoklát BVelká Buková A8:10
318. 10. 2020 18:00Velká Buková ASo.Lány D
318. 10. 2020 14:00So. Olešná CSo. Křivoklát B
314. 10. 2020 18:00So. Všetaty ASo. Hředle D
316. 10. 2020 18:30R. Třtice BSo. Všetaty B
318. 10. 2020 14:00SK ŠanovB. SDH Lubná
318. 10. 2020 17:00So. Kroučová ASo. Nesuchyně B
424. 10. 2020 10:00So.Lány DSo. Nesuchyně B
423. 10. 2020 19:30B. SDH LubnáSo. Kroučová A
422. 10. 2020 19:00So. Všetaty BSK Šanov
425. 10. 2020 10:00So. Hředle DR. Třtice B
422. 10. 2020 18:00So. Křivoklát BSo. Všetaty A
425. 10. 2020 18:00Velká Buková ASo. Olešná C
501. 11. 2020 14:00So. Olešná CSo.Lány D
528. 10. 2020 18:00So. Všetaty AVelká Buková A
530. 10. 2020 18:30R. Třtice BSo. Křivoklát B
501. 11. 2020 14:00SK ŠanovSo. Hředle D
501. 11. 2020 17:00So. Kroučová ASo. Všetaty B
528. 10. 2020 18:00So. Nesuchyně BB. SDH Lubná
607. 11. 2020 10:00So.Lány DB. SDH Lubná
605. 11. 2020 19:00So. Všetaty BSo. Nesuchyně B
608. 11. 2020 10:00So. Hředle DSo. Kroučová A
605. 11. 2020 18:00So. Křivoklát BSK Šanov
608. 11. 2020 18:00Velká Buková AR. Třtice B
608. 11. 2020 14:00So. Olešná CSo. Všetaty A
711. 11. 2020 18:00So. Všetaty ASo.Lány D
713. 11. 2020 18:30R. Třtice BSo. Olešná C
715. 11. 2020 14:00SK ŠanovVelká Buková A
715. 11. 2020 17:00So. Kroučová ASo. Křivoklát B
711. 11. 2020 18:00So. Nesuchyně BSo. Hředle D
713. 11. 2020 19:30B. SDH LubnáSo. Všetaty B
821. 11. 2020 10:00So.Lány DSo. Všetaty B
822. 11. 2020 10:00So. Hředle DB. SDH Lubná
819. 11. 2020 18:00So. Křivoklát BSo. Nesuchyně B
822. 11. 2020 18:00Velká Buková ASo. Kroučová A
822. 11. 2020 14:00So. Olešná CSK Šanov
818. 11. 2020 18:00So. Všetaty AR. Třtice B
927. 11. 2020 18:30R. Třtice BSo.Lány D
929. 11. 2020 14:00SK ŠanovSo. Všetaty A
929. 11. 2020 17:00So. Kroučová ASo. Olešná C
925. 11. 2020 18:00So. Nesuchyně BVelká Buková A
927. 11. 2020 19:30B. SDH LubnáSo. Křivoklát B
926. 11. 2020 19:00So. Všetaty BSo. Hředle D
1005. 12. 2020 10:00So.Lány DSo. Hředle D
1003. 12. 2020 18:00So. Křivoklát BSo. Všetaty B
1006. 12. 2020 18:00Velká Buková AB. SDH Lubná
1006. 12. 2020 14:00So. Olešná CSo. Nesuchyně B
1002. 12. 2020 18:00So. Všetaty ASo. Kroučová A
1004. 12. 2020 18:30R. Třtice BSK Šanov
1113. 12. 2020 14:00SK ŠanovSo.Lány D
1113. 12. 2020 17:00So. Kroučová AR. Třtice B
1109. 12. 2020 18:00So. Nesuchyně BSo. Všetaty A
1111. 12. 2020 19:30B. SDH LubnáSo. Olešná C
1109. 12. 2020 18:00Velká Buková AVelká Buková A
1113. 12. 2020 10:00So. Hředle DSo. Křivoklát B
1209. 01. 2021 10:00So.Lány DSo. Křivoklát B
1210. 01. 2021 10:00So. Hředle DVelká Buková A
1207. 01. 2021 19:00So. Všetaty BSo. Olešná C
1208. 01. 2021 19:30B. SDH LubnáSo. Všetaty A
1206. 01. 2021 18:00So. Nesuchyně BR. Třtice B
1210. 01. 2021 17:00So. Kroučová ASK Šanov
1317. 01. 2021 17:00So. Kroučová ASo.Lány D
1317. 01. 2021 14:00SK ŠanovSo. Nesuchyně B
1315. 01. 2021 18:30R. Třtice BB. SDH Lubná
1313. 01. 2021 18:00So. Všetaty ASo. Všetaty B
1317. 01. 2021 14:00So. Olešná CSo. Hředle D
1317. 01. 2021 18:00Velká Buková ASo. Křivoklát B
1423. 01. 2021 10:00So.Lány DVelká Buková A
1421. 01. 2021 18:00So. Křivoklát BSo. Olešná C
1424. 01. 2021 10:00So. Hředle DSo. Všetaty A
1421. 01. 2021 19:00So. Všetaty BR. Třtice B
1422. 01. 2021 19:30B. SDH LubnáSK Šanov
1420. 01. 2021 18:00So. Nesuchyně BSo. Kroučová A
1527. 01. 2021 18:00So. Nesuchyně BSo.Lány D
1531. 01. 2021 17:00So. Kroučová AB. SDH Lubná
1531. 01. 2021 14:00SK ŠanovSo. Všetaty B
1529. 01. 2021 18:30R. Třtice BSo. Hředle D
1527. 01. 2021 18:00So. Všetaty ASo. Křivoklát B
1531. 01. 2021 14:00So. Olešná CVelká Buková A
1606. 02. 2021 10:00So.Lány DSo. Olešná C
1607. 02. 2021 18:00Velká Buková ASo. Všetaty A
1604. 02. 2021 18:00So. Křivoklát BR. Třtice B
1607. 02. 2021 10:00So. Hředle DSK Šanov
1604. 02. 2021 19:00So. Všetaty BSo. Kroučová A
1605. 02. 2021 19:30B. SDH LubnáSo. Nesuchyně B
1712. 02. 2021 19:30B. SDH LubnáSo.Lány D
1710. 02. 2021 18:00So. Nesuchyně BSo. Všetaty B
1714. 02. 2021 17:00So. Kroučová ASo. Hředle D
1714. 02. 2021 14:00SK ŠanovSo. Křivoklát B
1712. 02. 2021 18:30R. Třtice BVelká Buková A
1710. 02. 2021 18:00So. Všetaty ASo. Olešná C
1820. 02. 2021 10:00So.Lány DSo. Všetaty A
1821. 02. 2021 14:00So. Olešná CR. Třtice B
1821. 02. 2021 18:00Velká Buková ASK Šanov
1818. 02. 2021 18:00So. Křivoklát BSo. Kroučová A
1821. 02. 2021 10:00So. Hředle DSo. Nesuchyně B
1818. 02. 2021 19:00So. Všetaty BB. SDH Lubná
1925. 02. 2021 19:00So. Všetaty BSo.Lány D
1926. 02. 2021 19:30B. SDH LubnáSo. Hředle D
1924. 02. 2021 18:00So. Nesuchyně BSo. Křivoklát B
1928. 02. 2021 17:00So. Kroučová AVelká Buková A
1928. 02. 2021 14:00SK ŠanovSo. Olešná C
1926. 02. 2021 18:30R. Třtice BSo. Všetaty A
2006. 03. 2021 10:00So.Lány DR. Třtice B
2003. 03. 2021 18:00So. Všetaty ASK Šanov
2007. 03. 2021 14:00So. Olešná CSo. Kroučová A
2007. 03. 2021 18:00Velká Buková ASo. Nesuchyně B
2004. 03. 2021 18:00So. Křivoklát BB. SDH Lubná
2007. 03. 2021 10:00So. Hředle DSo. Všetaty B
2114. 03. 2021 10:00So. Hředle DSo.Lány D
2111. 03. 2021 19:00So. Všetaty BSo. Křivoklát B
2112. 03. 2021 19:30B. SDH LubnáVelká Buková A
2110. 03. 2021 18:00So. Nesuchyně BSo. Olešná C
2114. 03. 2021 17:00So. Kroučová ASo. Všetaty A
2114. 03. 2021 14:00SK ŠanovR. Třtice B
2220. 03. 2021 10:00So.Lány DSK Šanov
2219. 03. 2021 18:30R. Třtice BSo. Kroučová A
2217. 03. 2021 18:00So. Všetaty ASo. Nesuchyně B
2221. 03. 2021 14:00So. Olešná CB. SDH Lubná
2221. 03. 2021 18:00Velká Buková ASo. Všetaty B
2218. 03. 2021 18:00So. Křivoklát BSo. Hředle D
Okresní přebor IV. třídy
101. 10. 2020 18:00So. Křivoklát CSo. Janov C2:16
102. 10. 2020 18:00So. Nesuchyně CTJ Sokol Hředle E4:14
104. 10. 2020 18:30So. Rakovník DB. TTC Rynholec10:8
104. 10. 2020 17:00B. SKST RynholecST Nouzov B9:9
104. 10. 2020 10:00SK Pavlíkov BSo. Nové Strašecí D12:6
102. 10. 2020 18:30So. Kroučová BSK Skryje B1:17
209. 10. 2020 18:00So. Janov CSo. Kroučová B18:0
215. 10. 2020 19:00So. Nové Strašecí DSK Skryje B
209. 10. 2020 18:30ST Nouzov BSK Pavlíkov B13:5
211. 10. 2020 17:00B. TTC RynholecB. SKST Rynholec
211. 10. 2020 17:00TJ Sokol Hředle ESo. Rakovník D13:5
208. 10. 2020 18:00So. Křivoklát CSo. Nesuchyně C
316. 10. 2020 18:00So. Nesuchyně CSo. Janov C
318. 10. 2020 18:30So. Rakovník DSo. Křivoklát C
318. 10. 2020 17:00B. SKST RynholecTJ Sokol Hředle E
318. 10. 2020 10:00SK Pavlíkov BB. TTC Rynholec
313. 10. 2020 18:30SK Skryje BST Nouzov B
318. 10. 2020 14:00So. Kroučová BSo. Nové Strašecí D
423. 10. 2020 18:00So. Janov CSo. Nové Strašecí D
423. 10. 2020 18:30ST Nouzov BSo. Kroučová B
425. 10. 2020 17:00B. TTC RynholecSK Skryje B
425. 10. 2020 17:00TJ Sokol Hředle ESK Pavlíkov B
422. 10. 2020 18:00So. Křivoklát CB. SKST Rynholec
423. 10. 2020 18:00So. Nesuchyně CSo. Rakovník D
501. 11. 2020 18:30So. Rakovník DSo. Janov C
501. 11. 2020 17:00B. SKST RynholecSo. Nesuchyně C
501. 11. 2020 10:00SK Pavlíkov BSo. Křivoklát C
527. 10. 2020 18:30SK Skryje BTJ Sokol Hředle E
501. 11. 2020 14:00So. Kroučová BB. TTC Rynholec
529. 10. 2020 19:00So. Nové Strašecí DST Nouzov B
606. 11. 2020 18:00So. Janov CST Nouzov B
608. 11. 2020 17:00B. TTC RynholecSo. Nové Strašecí D
608. 11. 2020 17:00TJ Sokol Hředle ESo. Kroučová B
605. 11. 2020 18:00So. Křivoklát CSK Skryje B
606. 11. 2020 18:00So. Nesuchyně CSK Pavlíkov B
608. 11. 2020 18:30So. Rakovník DB. SKST Rynholec
715. 11. 2020 17:00B. SKST RynholecSo. Janov C
715. 11. 2020 10:00SK Pavlíkov BSo. Rakovník D
710. 11. 2020 18:30SK Skryje BSo. Nesuchyně C
715. 11. 2020 14:00So. Kroučová BSo. Křivoklát C
712. 11. 2020 19:00So. Nové Strašecí DTJ Sokol Hředle E
713. 11. 2020 18:30ST Nouzov BB. TTC Rynholec
820. 11. 2020 18:00So. Janov CB. TTC Rynholec
822. 11. 2020 17:00TJ Sokol Hředle EST Nouzov B
819. 11. 2020 18:00So. Křivoklát CSo. Nové Strašecí D
820. 11. 2020 18:00So. Nesuchyně CSo. Kroučová B
822. 11. 2020 18:30So. Rakovník DSK Skryje B
822. 11. 2020 17:00B. SKST RynholecSK Pavlíkov B
929. 11. 2020 10:00SK Pavlíkov BSo. Janov C
924. 11. 2020 18:30SK Skryje BB. SKST Rynholec
929. 11. 2020 14:00So. Kroučová BSo. Rakovník D
926. 11. 2020 19:00So. Nové Strašecí DSo. Nesuchyně C
927. 11. 2020 18:30ST Nouzov BSo. Křivoklát C
929. 11. 2020 17:00B. TTC RynholecTJ Sokol Hředle E
1004. 12. 2020 18:00So. Janov CTJ Sokol Hředle E
1003. 12. 2020 18:00So. Křivoklát CB. TTC Rynholec
1004. 12. 2020 18:00So. Nesuchyně CST Nouzov B
1006. 12. 2020 18:30So. Rakovník DSo. Nové Strašecí D
1006. 12. 2020 17:00B. SKST RynholecSo. Kroučová B
1006. 12. 2020 10:00SK Pavlíkov BSK Skryje B
1108. 12. 2020 18:30SK Skryje BSo. Janov C
1113. 12. 2020 14:00So. Kroučová BSK Pavlíkov B
1110. 12. 2020 19:00So. Nové Strašecí DB. SKST Rynholec
1111. 12. 2020 18:30ST Nouzov BSo. Rakovník D
1113. 12. 2020 17:00B. TTC RynholecSo. Nesuchyně C
1113. 12. 2020 17:00TJ Sokol Hředle ESo. Křivoklát C
1208. 01. 2021 18:00So. Janov CSo. Křivoklát C
1210. 01. 2021 17:00TJ Sokol Hředle ESo. Nesuchyně C
1210. 01. 2021 17:00B. TTC RynholecSo. Rakovník D
1208. 01. 2021 18:30ST Nouzov BB. SKST Rynholec
1207. 01. 2021 19:00So. Nové Strašecí DSK Pavlíkov B
1205. 01. 2021 18:00SK Skryje BSo. Kroučová B
1317. 01. 2021 14:00So. Kroučová BSo. Janov C
1312. 01. 2021 18:30SK Skryje BSo. Nové Strašecí D
1317. 01. 2021 10:00SK Pavlíkov BST Nouzov B
1317. 01. 2021 17:00B. SKST RynholecB. TTC Rynholec
1317. 01. 2021 18:30So. Rakovník DTJ Sokol Hředle E
1315. 01. 2021 18:00So. Nesuchyně CSo. Křivoklát C
1422. 01. 2021 18:00So. Janov CSo. Nesuchyně C
1421. 01. 2021 18:00So. Křivoklát CSo. Rakovník D
1424. 01. 2021 17:00TJ Sokol Hředle EB. SKST Rynholec
1424. 01. 2021 17:00B. TTC RynholecSK Pavlíkov B
1422. 01. 2021 18:30ST Nouzov BSK Skryje B
1421. 01. 2021 19:00So. Nové Strašecí DSo. Kroučová B
1528. 01. 2021 19:00So. Nové Strašecí DSo. Janov C
1531. 01. 2021 14:00So. Kroučová BST Nouzov B
1526. 01. 2021 18:30SK Skryje BB. TTC Rynholec
1531. 01. 2021 10:00SK Pavlíkov BTJ Sokol Hředle E
1531. 01. 2021 17:00B. SKST RynholecSo. Křivoklát C
1531. 01. 2021 18:30So. Rakovník DSo. Nesuchyně C
1605. 02. 2021 18:00So. Janov CSo. Rakovník D
1605. 02. 2021 18:00So. Nesuchyně CB. SKST Rynholec
1604. 02. 2021 18:00So. Křivoklát CSK Pavlíkov B
1607. 02. 2021 17:00TJ Sokol Hředle ESK Skryje B
1607. 02. 2021 17:00B. TTC RynholecSo. Kroučová B
1605. 02. 2021 18:30ST Nouzov BSo. Nové Strašecí D
1712. 02. 2021 18:30ST Nouzov BSo. Janov C
1711. 02. 2021 19:00So. Nové Strašecí DB. TTC Rynholec
1714. 02. 2021 14:00So. Kroučová BTJ Sokol Hředle E
1709. 02. 2021 18:30SK Skryje BSo. Křivoklát C
1714. 02. 2021 10:00SK Pavlíkov BSo. Nesuchyně C
1714. 02. 2021 17:00B. SKST RynholecSo. Rakovník D
1819. 02. 2021 18:00So. Janov CB. SKST Rynholec
1821. 02. 2021 18:30So. Rakovník DSK Pavlíkov B
1819. 02. 2021 18:00So. Nesuchyně CSK Skryje B
1818. 02. 2021 18:00So. Křivoklát CSo. Kroučová B
1821. 02. 2021 17:00TJ Sokol Hředle ESo. Nové Strašecí D
1821. 02. 2021 17:00B. TTC RynholecST Nouzov B
1928. 02. 2021 17:00B. TTC RynholecSo. Janov C
1926. 02. 2021 18:30ST Nouzov BTJ Sokol Hředle E
1925. 02. 2021 19:00So. Nové Strašecí DSo. Křivoklát C
1928. 02. 2021 14:00So. Kroučová BSo. Nesuchyně C
1923. 02. 2021 18:30SK Skryje BSo. Rakovník D
1928. 02. 2021 10:00SK Pavlíkov BB. SKST Rynholec
2005. 03. 2021 18:00So. Janov CSK Pavlíkov B
2007. 03. 2021 17:00B. SKST RynholecSK Skryje B
2007. 03. 2021 18:30So. Rakovník DSo. Kroučová B
2005. 03. 2021 18:00So. Nesuchyně CSo. Nové Strašecí D
2004. 03. 2021 18:00So. Křivoklát CST Nouzov B
2007. 03. 2021 17:00TJ Sokol Hředle EB. TTC Rynholec
2114. 03. 2021 17:00TJ Sokol Hředle ESo. Janov C
2114. 03. 2021 17:00B. TTC RynholecSo. Křivoklát C
2112. 03. 2021 18:30ST Nouzov BSo. Nesuchyně C
2111. 03. 2021 19:00So. Nové Strašecí DSo. Rakovník D
2114. 03. 2021 14:00So. Kroučová BB. SKST Rynholec
2109. 03. 2021 18:30SK Skryje BSK Pavlíkov B
2219. 03. 2021 18:00So. Janov CSK Skryje B
2221. 03. 2021 10:00SK Pavlíkov BSo. Kroučová B
2221. 03. 2021 17:00B. SKST RynholecSo. Nové Strašecí D
2221. 03. 2021 18:30So. Rakovník DST Nouzov B
2219. 03. 2021 18:00So. Nesuchyně CB. TTC Rynholec
2218. 03. 2021 18:00So. Křivoklát CTJ Sokol Hředle E
Okresní přebor V. třídy
110. 10. 2020 18:00KST Hracholusky BSo. Lány E12:6
104. 10. 2020 15:30Velká Buková BSo. Hředle F
102. 10. 2020 18:30So. Nové Strašecí ESK Skryje C
102. 10. 2020 18:30So. KrupáSo. Nové Strašecí F12:6
104. 10. 2020 14:15R. Třtice CKST Rakovník D12:6
205. 10. 2020 18:00KST Rakovník DSo. Janov D7:11
209. 10. 2020 18:30So. Nové Strašecí FR. Třtice C8:10
211. 10. 2020 10:00SK Skryje CSo. Krupá
211. 10. 2020 14:00So. Hředle FSo. Nové Strašecí E
208. 10. 2020 18:00KST Hracholusky BVelká Buková B14:4
318. 10. 2020 15:30Velká Buková BSo. Lány E
316. 10. 2020 18:30So. Nové Strašecí EKST Hracholusky B
316. 10. 2020 18:30So. KrupáSo. Hředle F
318. 10. 2020 14:15R. Třtice CSK Skryje C
317. 10. 2020 15:00So. Janov DSo. Nové Strašecí F
425. 10. 2020 10:00So. Lány EKST Rakovník D
425. 10. 2020 10:00SK Skryje CSo. Janov D
425. 10. 2020 14:00So. Hředle FR. Třtice C
422. 10. 2020 18:00KST Hracholusky BSo. Krupá
425. 10. 2020 15:30Velká Buková BSo. Nové Strašecí E
530. 10. 2020 18:30So. Nové Strašecí ESo. Lány E
530. 10. 2020 18:30So. KrupáVelká Buková B
501. 11. 2020 14:15R. Třtice CKST Hracholusky B
531. 10. 2020 15:00So. Janov DSo. Hředle F
526. 10. 2020 18:00KST Rakovník DSo. Nové Strašecí F
608. 11. 2020 10:00So. Lány ESo. Nové Strašecí F
608. 11. 2020 10:00SK Skryje CKST Rakovník D
605. 11. 2020 18:00KST Hracholusky BSo. Janov D
608. 11. 2020 15:30Velká Buková BR. Třtice C
606. 11. 2020 18:30So. Nové Strašecí ESo. Krupá
713. 11. 2020 18:30So. KrupáSo. Lány E
715. 11. 2020 14:15R. Třtice CSo. Nové Strašecí E
714. 11. 2020 15:00So. Janov DVelká Buková B
709. 11. 2020 18:00KST Rakovník DSo. Hředle F
713. 11. 2020 18:30So. Nové Strašecí FSK Skryje C
822. 11. 2020 10:00So. Lány ESK Skryje C
822. 11. 2020 14:00So. Hředle FSo. Nové Strašecí F
819. 11. 2020 18:00KST Hracholusky BKST Rakovník D
820. 11. 2020 18:30So. Nové Strašecí ESo. Janov D
820. 11. 2020 18:30So. KrupáR. Třtice C
929. 11. 2020 14:15R. Třtice CSo. Lány E
928. 11. 2020 15:00So. Janov DSo. Krupá
923. 11. 2020 18:00KST Rakovník DVelká Buková B
927. 11. 2020 18:30So. Nové Strašecí FKST Hracholusky B
929. 11. 2020 10:00SK Skryje CSo. Hředle F
1006. 12. 2020 10:00So. Lány ESo. Hředle F
1003. 12. 2020 18:00KST Hracholusky BSK Skryje C
1006. 12. 2020 15:30Velká Buková BSo. Nové Strašecí F
1004. 12. 2020 18:30So. Nové Strašecí EKST Rakovník D
1006. 12. 2020 14:15R. Třtice CSo. Janov D
1112. 12. 2020 15:00So. Janov DSo. Lány E
1107. 12. 2020 18:00KST Rakovník DSo. Krupá
1111. 12. 2020 18:30So. Nové Strašecí FSo. Nové Strašecí E
1113. 12. 2020 10:00SK Skryje CVelká Buková B
1113. 12. 2020 14:00So. Hředle FKST Hracholusky B
1210. 01. 2021 10:00So. Lány EKST Hracholusky B
1210. 01. 2021 14:00So. Hředle FVelká Buková B
1210. 01. 2021 10:00SK Skryje CSo. Nové Strašecí E
1208. 01. 2021 18:30So. Nové Strašecí FSo. Krupá
1204. 01. 2021 18:00KST Rakovník DR. Třtice C
1316. 01. 2021 15:00So. Janov DKST Rakovník D
1317. 01. 2021 14:15R. Třtice CSo. Nové Strašecí F
1315. 01. 2021 18:30So. KrupáSK Skryje C
1315. 01. 2021 18:30So. Nové Strašecí ESo. Hředle F
1317. 01. 2021 15:30Velká Buková BKST Hracholusky B
1424. 01. 2021 10:00So. Lány EVelká Buková B
1421. 01. 2021 18:00KST Hracholusky BSo. Nové Strašecí E
1424. 01. 2021 14:00So. Hředle FSo. Krupá
1424. 01. 2021 10:00SK Skryje CR. Třtice C
1422. 01. 2021 18:30So. Nové Strašecí FSo. Janov D
1525. 01. 2021 18:00KST Rakovník DSo. Lány E
1530. 01. 2021 15:00So. Janov DSK Skryje C
1531. 01. 2021 14:15R. Třtice CSo. Hředle F
1529. 01. 2021 18:30So. KrupáKST Hracholusky B
1529. 01. 2021 18:30So. Nové Strašecí EVelká Buková B
1607. 02. 2021 10:00So. Lány ESo. Nové Strašecí E
1607. 02. 2021 15:30Velká Buková BSo. Krupá
1604. 02. 2021 18:00KST Hracholusky BR. Třtice C
1607. 02. 2021 14:00So. Hředle FSo. Janov D
1605. 02. 2021 18:30So. Nové Strašecí FKST Rakovník D
1712. 02. 2021 18:30So. Nové Strašecí FSo. Lány E
1708. 02. 2021 18:00KST Rakovník DSK Skryje C
1713. 02. 2021 15:00So. Janov DKST Hracholusky B
1714. 02. 2021 14:15R. Třtice CVelká Buková B
1712. 02. 2021 18:30So. KrupáSo. Nové Strašecí E
1821. 02. 2021 10:00So. Lány ESo. Krupá
1819. 02. 2021 18:30So. Nové Strašecí ER. Třtice C
1821. 02. 2021 15:30Velká Buková BSo. Janov D
1821. 02. 2021 14:00So. Hředle FKST Rakovník D
1821. 02. 2021 10:00SK Skryje CSo. Nové Strašecí F
1928. 02. 2021 10:00SK Skryje CSo. Lány E
1926. 02. 2021 18:30So. Nové Strašecí FSo. Hředle F
1922. 02. 2021 18:00KST Rakovník DKST Hracholusky B
1927. 02. 2021 15:00So. Janov DSo. Nové Strašecí E
1928. 02. 2021 14:15R. Třtice CSo. Krupá
2007. 03. 2021 10:00So. Lány ER. Třtice C
2005. 03. 2021 18:30So. KrupáSo. Janov D
2007. 03. 2021 15:30Velká Buková BKST Rakovník D
2004. 03. 2021 18:00KST Hracholusky BSo. Nové Strašecí F
2007. 03. 2021 14:00So. Hředle FSK Skryje C
2114. 03. 2021 14:00So. Hředle FSo. Lány E
2114. 03. 2021 10:00SK Skryje CKST Hracholusky B
2112. 03. 2021 18:30So. Nové Strašecí FVelká Buková B
2108. 03. 2021 18:00KST Rakovník DSo. Nové Strašecí E
2113. 03. 2021 15:00So. Janov DR. Třtice C
2221. 03. 2021 10:00So. Lány ESo. Janov D
2219. 03. 2021 18:30So. KrupáKST Rakovník D
2219. 03. 2021 18:30So. Nové Strašecí ESo. Nové Strašecí F
2221. 03. 2021 15:30Velká Buková BSK Skryje C
2218. 03. 2021 18:00KST Hracholusky BSo. Hředle F

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy