Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
RP I. třídy - ukončeno
103. 10. 2020 09:00TJ Kožlany ATJ Sokol Vysoká Libyně14:4
103. 10. 2020 09:00TJ Dioss Nýřany z.s. DTJ SHM Heřmanova Huť A16:2
117. 10. 2020 11:30TJ Sokol Vejprnice ATJ Trnová A
117. 10. 2020 09:00SVČ Kaznějov ATJ Dioss Nýřany z.s. D
217. 10. 2020 11:30TJ Kožlany ATJ Sokol Horní Bělá D
217. 10. 2020 14:00SVČ Kaznějov ATJ SHM Heřmanova Huť A
217. 10. 2020 15:30TJ Sokol Vysoká LibyněTJ Sokol Horní Bělá D
231. 10. 2020 09:00TJ Trnová ATJ Kožlany A
331. 10. 2020 09:00TJ Dioss Nýřany z.s. DTJ Sokol Horní Bělá D
331. 10. 2020 09:00TJ Sokol Vejprnice ASVČ Kaznějov A
331. 10. 2020 14:00TJ Trnová ATJ Sokol Vysoká Libyně
331. 10. 2020 14:00TJ SHM Heřmanova Huť ATJ Sokol Horní Bělá D
414. 11. 2020 09:00SVČ Kaznějov ATJ Trnová A
414. 11. 2020 10:30TJ Sokol Horní Bělá DTJ Sokol Vejprnice A
414. 11. 2020 09:00TJ Kožlany ATJ Dioss Nýřany z.s. D
414. 11. 2020 09:00TJ Sokol Vysoká LibyněTJ SHM Heřmanova Huť A
514. 11. 2020 14:00TJ Kožlany ATJ SHM Heřmanova Huť A
514. 11. 2020 14:00TJ Sokol Vysoká LibyněTJ Dioss Nýřany z.s. D
528. 11. 2020 09:00TJ Trnová ATJ Dioss Nýřany z.s. D
528. 11. 2020 09:00TJ Sokol Vejprnice ATJ Kožlany A
628. 11. 2020 09:00SVČ Kaznějov ATJ Sokol Horní Bělá D
628. 11. 2020 14:00TJ Trnová ATJ SHM Heřmanova Huť A
628. 11. 2020 14:00TJ Sokol Vejprnice ATJ Sokol Vysoká Libyně
612. 12. 2020 10:30TJ Sokol Horní Bělá DTJ Trnová A
712. 12. 2020 09:00TJ Kožlany ASVČ Kaznějov A
712. 12. 2020 09:00TJ Dioss Nýřany z.s. DTJ Sokol Vejprnice A
712. 12. 2020 14:00TJ Sokol Vysoká LibyněSVČ Kaznějov A
712. 12. 2020 14:00TJ SHM Heřmanova Huť ATJ Sokol Vejprnice A
806. 02. 2021 09:00TJ Sokol Vysoká LibyněTJ Kožlany A
806. 02. 2021 09:00TJ SHM Heřmanova Huť ATJ Dioss Nýřany z.s. D
827. 02. 2021 09:00TJ Trnová ATJ Sokol Vejprnice A
827. 02. 2021 09:00TJ Dioss Nýřany z.s. DSVČ Kaznějov A
927. 02. 2021 09:00TJ Sokol Horní Bělá DTJ Kožlany A
927. 02. 2021 14:00TJ SHM Heřmanova Huť ASVČ Kaznějov A
927. 02. 2021 14:00TJ Sokol Horní Bělá DTJ Sokol Vysoká Libyně
913. 03. 2021 09:00TJ Kožlany ATJ Trnová A
1013. 03. 2021 08:00TJ Sokol Horní Bělá DTJ Dioss Nýřany z.s. D
1013. 03. 2021 09:00SVČ Kaznějov ATJ Sokol Vejprnice A
1013. 03. 2021 14:00TJ Sokol Vysoká LibyněTJ Trnová A
1013. 03. 2021 13:00TJ Sokol Horní Bělá DTJ SHM Heřmanova Huť A
1127. 03. 2021 09:00TJ Trnová ASVČ Kaznějov A
1127. 03. 2021 09:00TJ Sokol Vejprnice ATJ Sokol Horní Bělá D
1127. 03. 2021 09:00TJ Dioss Nýřany z.s. DTJ Kožlany A
1127. 03. 2021 09:00TJ SHM Heřmanova Huť ATJ Sokol Vysoká Libyně
1227. 03. 2021 14:00TJ SHM Heřmanova Huť ATJ Kožlany A
1227. 03. 2021 14:00TJ Dioss Nýřany z.s. DTJ Sokol Vysoká Libyně
1210. 04. 2021 09:00TJ Dioss Nýřany z.s. DTJ Trnová A
1210. 04. 2021 09:00TJ Kožlany ATJ Sokol Vejprnice A
1310. 04. 2021 08:00TJ Sokol Horní Bělá DSVČ Kaznějov A
1310. 04. 2021 14:00TJ SHM Heřmanova Huť ATJ Trnová A
1310. 04. 2021 14:00TJ Sokol Vysoká LibyněTJ Sokol Vejprnice A
1324. 04. 2021 09:00TJ Trnová ATJ Sokol Horní Bělá D
1424. 04. 2021 09:00SVČ Kaznějov ATJ Kožlany A
1424. 04. 2021 09:00TJ Sokol Vejprnice ATJ Dioss Nýřany z.s. D
1424. 04. 2021 14:00SVČ Kaznějov ATJ Sokol Vysoká Libyně
1424. 04. 2021 14:00TJ Sokol Vejprnice ATJ SHM Heřmanova Huť A
RP II. třídy - ukončeno
103. 10. 2020 09:00TJ Sokol Kralovice BTJ Kožlany B16:2
103. 10. 2020 09:00TJ Sokol Vejprnice BKST Úherce z. s.7:11
103. 10. 2020 09:00SVČ Kaznějov BTJ Trnová B14:4
217. 10. 2020 09:00TJ Kožlany BTJ SHM Heřmanova Huť B
217. 10. 2020 11:30TJ Dioss Nýřany z.s. ESVČ Kaznějov B
217. 10. 2020 09:00TJ Sokol Vejprnice BTJ Sokol Horní Bělá E
217. 10. 2020 14:00TJ Sokol Kralovice BTJ SHM Heřmanova Huť B
317. 10. 2020 16:30TJ Dioss Nýřany z.s. ETJ Trnová B
317. 10. 2020 14:00KST Úherce z. s.TJ Sokol Horní Bělá E
331. 10. 2020 09:00TJ SHM Heřmanova Huť BTJ Sokol Vejprnice B
431. 10. 2020 09:00SVČ Kaznějov BTJ Sokol Horní Bělá E
431. 10. 2020 09:00TJ Kožlany BTJ Dioss Nýřany z.s. E
431. 10. 2020 14:00TJ SHM Heřmanova Huť BKST Úherce z. s.
531. 10. 2020 14:00TJ Trnová BTJ Sokol Horní Bělá E
531. 10. 2020 14:00TJ Sokol Kralovice BTJ Dioss Nýřany z.s. E
514. 11. 2020 11:30TJ Dioss Nýřany z.s. ETJ SHM Heřmanova Huť B
613. 11. 2020 18:30TJ Sokol Horní Bělá ETJ Kožlany B
614. 11. 2020 09:00TJ Sokol Vejprnice BSVČ Kaznějov B
614. 11. 2020 09:00KST Úherce z. s.TJ Trnová B
714. 11. 2020 15:30TJ Sokol Horní Bělá ETJ Sokol Kralovice B
714. 11. 2020 14:00TJ Sokol Vejprnice BTJ Trnová B
714. 11. 2020 14:00KST Úherce z. s.SVČ Kaznějov B
728. 11. 2020 09:00TJ SHM Heřmanova Huť BSVČ Kaznějov B
828. 11. 2020 09:00TJ Kožlany BTJ Sokol Vejprnice B
828. 11. 2020 09:00TJ Sokol Kralovice BKST Úherce z. s.
828. 11. 2020 11:30TJ Dioss Nýřany z.s. ETJ Sokol Horní Bělá E
928. 11. 2020 14:00TJ SHM Heřmanova Huť BTJ Trnová B
928. 11. 2020 14:00TJ Kožlany BKST Úherce z. s.
928. 11. 2020 14:00TJ Sokol Kralovice BTJ Sokol Vejprnice B
1012. 12. 2020 15:30TJ Sokol Horní Bělá ETJ SHM Heřmanova Huť B
1012. 12. 2020 09:00TJ Sokol Vejprnice BTJ Dioss Nýřany z.s. E
1012. 12. 2020 09:00SVČ Kaznějov BTJ Kožlany B
1112. 12. 2020 09:00TJ Trnová BTJ Sokol Kralovice B
1112. 12. 2020 14:00KST Úherce z. s.TJ Dioss Nýřany z.s. E
1112. 12. 2020 14:00SVČ Kaznějov BTJ Sokol Kralovice B
1112. 12. 2020 14:00TJ Trnová BTJ Kožlany B
1206. 02. 2021 09:00TJ Kožlany BTJ Sokol Kralovice B
1206. 02. 2021 09:00KST Úherce z. s.TJ Sokol Vejprnice B
1206. 02. 2021 09:00TJ Trnová BSVČ Kaznějov B
1327. 02. 2021 09:00TJ SHM Heřmanova Huť BTJ Kožlany B
1327. 02. 2021 09:00SVČ Kaznějov BTJ Dioss Nýřany z.s. E
1327. 02. 2021 09:00TJ Sokol Horní Bělá ETJ Sokol Vejprnice B
1327. 02. 2021 14:00TJ SHM Heřmanova Huť BTJ Sokol Kralovice B
1427. 02. 2021 14:00TJ Trnová BTJ Dioss Nýřany z.s. E
1427. 02. 2021 14:00TJ Sokol Horní Bělá EKST Úherce z. s.
1413. 03. 2021 09:00TJ Sokol Vejprnice BTJ SHM Heřmanova Huť B
1512. 03. 2021 18:30TJ Sokol Horní Bělá ESVČ Kaznějov B
1513. 03. 2021 11:30TJ Dioss Nýřany z.s. ETJ Kožlany B
1513. 03. 2021 14:00KST Úherce z. s.TJ SHM Heřmanova Huť B
1614. 03. 2021 09:00TJ Sokol Horní Bělá ETJ Trnová B
1613. 03. 2021 16:30TJ Dioss Nýřany z.s. ETJ Sokol Kralovice B
1627. 03. 2021 14:00TJ SHM Heřmanova Huť BTJ Dioss Nýřany z.s. E
1727. 03. 2021 09:00TJ Kožlany BTJ Sokol Horní Bělá E
1727. 03. 2021 09:00SVČ Kaznějov BTJ Sokol Vejprnice B
1727. 07. 2021 09:00TJ Trnová BKST Úherce z. s.
1827. 03. 2021 14:00TJ Sokol Kralovice BTJ Sokol Horní Bělá E
1827. 03. 2021 14:00TJ Trnová BTJ Sokol Vejprnice B
1827. 03. 2021 14:00SVČ Kaznějov BKST Úherce z. s.
1810. 04. 2021 09:00SVČ Kaznějov BTJ SHM Heřmanova Huť B
1910. 04. 2021 09:00TJ Sokol Vejprnice BTJ Kožlany B
1910. 04. 2021 09:00KST Úherce z. s.TJ Sokol Kralovice B
1910. 04. 2021 13:00TJ Sokol Horní Bělá ETJ Dioss Nýřany z.s. E
2010. 04. 2021 14:00TJ Trnová BTJ SHM Heřmanova Huť B
2010. 04. 2021 14:00KST Úherce z. s.TJ Kožlany B
2010. 04. 2021 14:00TJ Sokol Vejprnice BTJ Sokol Kralovice B
2124. 04. 2021 09:00TJ SHM Heřmanova Huť BTJ Sokol Horní Bělá E
2124. 04. 2021 11:30TJ Dioss Nýřany z.s. ETJ Sokol Vejprnice B
2124. 04. 2021 09:00TJ Kožlany BSVČ Kaznějov B
2224. 04. 2021 09:00TJ Sokol Kralovice BTJ Trnová B
2224. 04. 2021 16:30TJ Dioss Nýřany z.s. EKST Úherce z. s.
2224. 04. 2021 14:00TJ Sokol Kralovice BSVČ Kaznějov B
2224. 04. 2021 14:00TJ Kožlany BTJ Trnová B

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy