Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní soutěž 1. třídy
108. 10. 2020 19:00TJ Slavoj Tachov ATJ Slavoj Tachov B
odloženo
109. 10. 2020 18:30OST Sokol PlanáTJ Slavoj Chodová Planá B
odloženo
109. 10. 2020 18:00TJ Sokol Bor DTJ Sparta Dlouhý Újezd
odloženo
107. 10. 2020 19:30TJ Čechie HalžeTJ Hraničář Částkov A6:12
109. 10. 2020 18:00ST DDM Stříbro BTělovýchovná jednota SOKOL Černošín A
odloženo
215. 10. 2020 18:00TJ Slavoj Chodová Planá BTělovýchovná jednota SOKOL Černošín A
odloženo
213. 10. 2020 18:00TJ Hraničář Částkov AST DDM Stříbro B
odloženo
215. 10. 2020 18:00TJ Sparta Dlouhý ÚjezdTJ Čechie Halže
odloženo
215. 10. 2020 19:00TJ Slavoj Tachov BTJ Sokol Bor D
odloženo
215. 10. 2020 19:00TJ Slavoj Tachov AOST Sokol Planá
odloženo
322. 10. 2020 18:00TJ Slavoj Chodová Planá BTJ Slavoj Tachov A
odloženo
323. 10. 2020 18:30TJ Sokol Bor DOST Sokol Planá
odloženo
321. 10. 2020 19:30TJ Čechie HalžeTJ Slavoj Tachov B
odloženo
323. 10. 2020 18:00ST DDM Stříbro BTJ Sparta Dlouhý Újezd
odloženo
323. 10. 2020 18:30Tělovýchovná jednota SOKOL Černošín ATJ Hraničář Částkov A
odloženo
429. 10. 2020 18:00TJ Slavoj Chodová Planá BTJ Hraničář Částkov A
odloženo
429. 10. 2020 18:00TJ Sparta Dlouhý ÚjezdTělovýchovná jednota SOKOL Černošín A
odloženo
429. 10. 2020 19:00TJ Slavoj Tachov BST DDM Stříbro B
odloženo
430. 10. 2020 18:30OST Sokol PlanáTJ Čechie Halže
odloženo
429. 10. 2020 19:00TJ Slavoj Tachov ATJ Sokol Bor D
odloženo
506. 11. 2020 18:00TJ Sokol Bor DTJ Slavoj Chodová Planá B
odloženo
504. 11. 2020 19:30TJ Čechie HalžeTJ Slavoj Tachov A
odloženo
506. 11. 2020 18:00ST DDM Stříbro BOST Sokol Planá
odloženo
506. 11. 2020 18:30Tělovýchovná jednota SOKOL Černošín ATJ Slavoj Tachov B
odloženo
503. 11. 2020 18:00TJ Hraničář Částkov ATJ Sparta Dlouhý Újezd
odloženo
612. 11. 2020 18:00TJ Slavoj Chodová Planá BTJ Sparta Dlouhý Újezd
odloženo
612. 11. 2020 19:00TJ Slavoj Tachov BTJ Hraničář Částkov A
odloženo
613. 11. 2020 18:30OST Sokol PlanáTělovýchovná jednota SOKOL Černošín A
odloženo
612. 11. 2020 19:00TJ Slavoj Tachov AST DDM Stříbro B
odloženo
613. 11. 2020 18:00TJ Sokol Bor DTJ Čechie Halže
odloženo
718. 11. 2020 19:30TJ Čechie HalžeTJ Slavoj Chodová Planá B
odloženo
720. 11. 2020 18:00ST DDM Stříbro BTJ Sokol Bor D
odloženo
720. 11. 2020 18:30Tělovýchovná jednota SOKOL Černošín ATJ Slavoj Tachov A
odloženo
717. 11. 2020 18:00TJ Hraničář Částkov AOST Sokol Planá
odloženo
719. 11. 2020 18:00TJ Sparta Dlouhý ÚjezdTJ Slavoj Tachov B
odloženo
826. 11. 2020 19:00TJ Slavoj Tachov BTJ Slavoj Chodová Planá B
odloženo
827. 11. 2020 18:30OST Sokol PlanáTJ Sparta Dlouhý Újezd
odloženo
826. 11. 2020 19:00TJ Slavoj Tachov ATJ Hraničář Částkov A
odloženo
827. 11. 2020 18:00TJ Sokol Bor DTělovýchovná jednota SOKOL Černošín A
odloženo
825. 11. 2020 19:30TJ Čechie HalžeST DDM Stříbro B
odloženo
904. 12. 2020 18:00ST DDM Stříbro BTJ Slavoj Chodová Planá B
odloženo
904. 12. 2020 18:30Tělovýchovná jednota SOKOL Černošín ATJ Čechie Halže
odloženo
901. 12. 2020 18:00TJ Hraničář Částkov ATJ Sokol Bor D
odloženo
903. 12. 2020 18:00TJ Sparta Dlouhý ÚjezdTJ Slavoj Tachov A
odloženo
904. 12. 2020 18:30OST Sokol PlanáTJ Slavoj Tachov B
odloženo
1014. 01. 2021 18:00TJ Slavoj Chodová Planá BOST Sokol Planá
odloženo
1014. 01. 2021 19:00TJ Slavoj Tachov BTJ Slavoj Tachov A
odloženo
1014. 01. 2021 18:00TJ Sparta Dlouhý ÚjezdTJ Sokol Bor D
odloženo
1012. 01. 2021 18:00TJ Hraničář Částkov ATJ Čechie Halže
odloženo
1015. 01. 2021 18:30Tělovýchovná jednota SOKOL Černošín AST DDM Stříbro B
odloženo
1122. 01. 2021 18:30Tělovýchovná jednota SOKOL Černošín ATJ Slavoj Chodová Planá B
odloženo
1122. 01. 2021 18:00ST DDM Stříbro BTJ Hraničář Částkov A
odloženo
1120. 01. 2021 19:30TJ Čechie HalžeTJ Sparta Dlouhý Újezd
odloženo
1122. 01. 2021 18:00TJ Sokol Bor DTJ Slavoj Tachov B
odloženo
1121. 01. 2021 18:30OST Sokol PlanáTJ Slavoj Tachov A
odloženo
1228. 01. 2021 19:00TJ Slavoj Tachov ATJ Slavoj Chodová Planá B
odloženo
1229. 01. 2021 18:30OST Sokol PlanáTJ Sokol Bor D
odloženo
1228. 01. 2021 19:00TJ Slavoj Tachov BTJ Čechie Halže
odloženo
1228. 01. 2021 18:00TJ Sparta Dlouhý ÚjezdST DDM Stříbro B
odloženo
1226. 01. 2021 18:00TJ Hraničář Částkov ATělovýchovná jednota SOKOL Černošín A
odloženo
1302. 02. 2021 18:00TJ Hraničář Částkov ATJ Slavoj Chodová Planá B
odloženo
1305. 02. 2021 18:30Tělovýchovná jednota SOKOL Černošín ATJ Sparta Dlouhý Újezd
odloženo
1305. 02. 2021 18:00ST DDM Stříbro BTJ Slavoj Tachov B
odloženo
1303. 02. 2021 19:30TJ Čechie HalžeOST Sokol Planá
odloženo
1305. 02. 2021 18:00TJ Sokol Bor DTJ Slavoj Tachov A
odloženo
1411. 02. 2021 18:00TJ Slavoj Chodová Planá BTJ Sokol Bor D
odloženo
1411. 02. 2021 19:00TJ Slavoj Tachov ATJ Čechie Halže
odloženo
1412. 02. 2021 18:30OST Sokol PlanáST DDM Stříbro B
odloženo
1411. 02. 2021 19:00TJ Slavoj Tachov BTělovýchovná jednota SOKOL Černošín A
odloženo
1411. 02. 2021 18:00TJ Sparta Dlouhý ÚjezdTJ Hraničář Částkov A
odloženo
1518. 02. 2021 18:00TJ Sparta Dlouhý ÚjezdTJ Slavoj Chodová Planá B
odloženo
1516. 02. 2021 18:00TJ Hraničář Částkov ATJ Slavoj Tachov B
odloženo
1519. 02. 2021 18:30Tělovýchovná jednota SOKOL Černošín AOST Sokol Planá
odloženo
1519. 02. 2021 18:00ST DDM Stříbro BTJ Slavoj Tachov A
odloženo
1517. 02. 2021 19:30TJ Čechie HalžeTJ Sokol Bor D
odloženo
1625. 02. 2021 18:00TJ Slavoj Chodová Planá BTJ Čechie Halže
odloženo
1626. 02. 2021 18:00TJ Sokol Bor DST DDM Stříbro B
odloženo
1625. 02. 2021 19:00TJ Slavoj Tachov ATělovýchovná jednota SOKOL Černošín A
odloženo
1626. 02. 2021 18:30OST Sokol PlanáTJ Hraničář Částkov A
odloženo
1625. 02. 2021 19:00TJ Slavoj Tachov BTJ Sparta Dlouhý Újezd
odloženo
1704. 03. 2021 18:00TJ Slavoj Chodová Planá BTJ Slavoj Tachov B
odloženo
1704. 03. 2021 18:00TJ Sparta Dlouhý ÚjezdOST Sokol Planá
odloženo
1702. 03. 2021 18:00TJ Hraničář Částkov ATJ Slavoj Tachov A
odloženo
1705. 03. 2021 18:30Tělovýchovná jednota SOKOL Černošín ATJ Sokol Bor D
odloženo
1705. 03. 2021 18:00ST DDM Stříbro BTJ Čechie Halže
odloženo
1811. 03. 2021 18:00TJ Slavoj Chodová Planá BST DDM Stříbro B
odloženo
1810. 03. 2021 19:30TJ Čechie HalžeTělovýchovná jednota SOKOL Černošín A
odloženo
1812. 03. 2021 18:00TJ Sokol Bor DTJ Hraničář Částkov A
odloženo
1811. 03. 2021 19:00TJ Slavoj Tachov ATJ Sparta Dlouhý Újezd
odloženo
1811. 03. 2021 19:00TJ Slavoj Tachov BOST Sokol Planá
odloženo
Okresní soutěž 2. třídy
109. 10. 2020 18:00TJ Sokol Milíře ATJ Sokol Milíře B
odloženo
108. 10. 2020 18:00TJ Slavoj Chodová Planá CTJ Slavoj Chodová Planá D
odloženo
106. 10. 2020 18:00Tělovýchovná jednota SOKOL Černošín BTJ Hraničář Částkov B
odloženo
215. 10. 2020 18:00TJ Slavoj Chodová Planá DTělovýchovná jednota SOKOL Černošín B
odloženo
215. 10. 2020 18:00TJ Slavoj Chodová Planá CTJ Sokol Milíře B
odloženo
216. 10. 2020 18:00TJ Sokol Milíře ATJ Slavoj Tachov C
odloženo
322. 10. 2020 19:00TJ Slavoj Tachov CTJ Slavoj Chodová Planá C
odloženo
320. 10. 2020 18:00Tělovýchovná jednota SOKOL Černošín BTJ Sokol Milíře B
odloženo
320. 10. 2020 18:00TJ Slavoj Chodová Planá DTJ Hraničář Částkov B
odloženo
430. 10. 2020 18:00TJ Sokol Milíře BTJ Hraničář Částkov B
odloženo
427. 10. 2020 18:00Tělovýchovná jednota SOKOL Černošín BTJ Slavoj Tachov C
odloženo
427. 10. 2020 18:00TJ Slavoj Chodová Planá CTJ Sokol Milíře A
odloženo
506. 11. 2020 18:00TJ Sokol Milíře ATělovýchovná jednota SOKOL Černošín B
odloženo
503. 11. 2020 18:00TJ Hraničář Částkov BTJ Slavoj Tachov C
odloženo
503. 11. 2020 18:00TJ Slavoj Chodová Planá DTJ Sokol Milíře B
odloženo
610. 11. 2020 19:00TJ Slavoj Tachov CTJ Slavoj Chodová Planá D
odloženo
613. 11. 2020 18:00TJ Sokol Milíře ATJ Hraničář Částkov B
odloženo
610. 11. 2020 18:00TJ Slavoj Chodová Planá CTělovýchovná jednota SOKOL Černošín B
odloženo
717. 11. 2020 18:00TJ Hraničář Částkov BTJ Slavoj Chodová Planá C
odloženo
717. 11. 2020 18:00TJ Slavoj Chodová Planá DTJ Sokol Milíře A
odloženo
719. 11. 2020 19:00TJ Slavoj Tachov CTJ Sokol Milíře B
odloženo
827. 11. 2020 18:00TJ Sokol Milíře BTJ Sokol Milíře A
odloženo
824. 11. 2020 18:00TJ Slavoj Chodová Planá DTJ Slavoj Chodová Planá C
odloženo
824. 11. 2020 18:00TJ Hraničář Částkov BTělovýchovná jednota SOKOL Černošín B
odloženo
901. 12. 2020 18:00Tělovýchovná jednota SOKOL Černošín BTJ Slavoj Chodová Planá D
odloženo
904. 12. 2020 18:00TJ Sokol Milíře BTJ Slavoj Chodová Planá C
odloženo
903. 12. 2020 19:00TJ Slavoj Tachov CTJ Sokol Milíře A
odloženo
1008. 12. 2020 18:00TJ Slavoj Chodová Planá CTJ Slavoj Tachov C
odloženo
1011. 12. 2020 18:00TJ Sokol Milíře BTělovýchovná jednota SOKOL Černošín B
odloženo
1008. 12. 2020 18:00TJ Hraničář Částkov BTJ Slavoj Chodová Planá D
odloženo
1105. 01. 2021 18:00TJ Hraničář Částkov BTJ Sokol Milíře B
odloženo
1107. 01. 2021 19:00TJ Slavoj Tachov CTělovýchovná jednota SOKOL Černošín B
odloženo
1108. 01. 2021 18:00TJ Sokol Milíře ATJ Slavoj Chodová Planá C
odloženo
1212. 01. 2021 18:00Tělovýchovná jednota SOKOL Černošín BTJ Sokol Milíře A
odloženo
1214. 01. 2021 19:00TJ Slavoj Tachov CTJ Hraničář Částkov B
odloženo
1212. 01. 2021 18:00TJ Sokol Milíře BTJ Slavoj Chodová Planá D
odloženo
1319. 01. 2021 18:00TJ Slavoj Chodová Planá DTJ Slavoj Tachov C
odloženo
1319. 01. 2021 18:00TJ Hraničář Částkov BTJ Sokol Milíře A
odloženo
1319. 01. 2021 18:00Tělovýchovná jednota SOKOL Černošín BTJ Slavoj Chodová Planá C
odloženo
1426. 01. 2021 18:00TJ Slavoj Chodová Planá CTJ Hraničář Částkov B
odloženo
1426. 01. 2021 18:00TJ Sokol Milíře ATJ Slavoj Chodová Planá D
odloženo
1429. 01. 2021 18:00TJ Sokol Milíře BTJ Slavoj Tachov C
odloženo

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy