Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální přebor 1. třídy
124. 09. 2020 18:00SK TTC Duchcov BSKST Teplice D14:4
124. 09. 2020 18:00TJ Krupka CTJ Sokol Bílina13:5
124. 09. 2020 18:00TJ Lokomotiva Teplice ASokol Verneřice A9:9
124. 09. 2020 18:00SK Dubí BSK TTC Duchcov C8:10
124. 09. 2020 18:00SKST Sokol Trnovany BSokol Bořislav C10:8
201. 10. 2020 18:00SK TTC Duchcov CSKST Sokol Trnovany B14:4
201. 10. 2020 18:00Sokol Verneřice ASK Dubí B13:5
228. 09. 2020 18:00TJ Sokol BílinaTJ Lokomotiva Teplice A9:9
201. 10. 2020 18:00SKST Teplice DTJ Krupka C10:8
201. 10. 2020 18:00Sokol Bořislav BSK TTC Duchcov B5:13
308. 10. 2020 18:00TJ Krupka CSokol Bořislav B10:8
308. 10. 2020 18:00TJ Lokomotiva Teplice ASKST Teplice D6:12
308. 10. 2020 18:00SK Dubí BTJ Sokol Bílina13:5
308. 10. 2020 18:00SKST Sokol Trnovany BSokol Verneřice A4:14
308. 10. 2020 18:00Sokol Bořislav CSK TTC Duchcov C7:11
415. 10. 2020 18:00
odloženo - koronáč
Sokol Verneřice ASokol Bořislav C
412. 10. 2020 18:00
odloženo - koronáč
TJ Sokol BílinaSKST Sokol Trnovany B
415. 10. 2020 18:00
odloženo - koronáč
SKST Teplice DSK Dubí B
415. 10. 2020 18:00
odloženo - koronáč
Sokol Bořislav BTJ Lokomotiva Teplice A
415. 10. 2020 18:00
odloženo - koronáč
SK TTC Duchcov BTJ Krupka C
522. 10. 2020 18:00
odloženo - koronáč
TJ Lokomotiva Teplice ASK TTC Duchcov B
522. 10. 2020 18:00
odloženo - koronáč
SK Dubí BSokol Bořislav B
522. 10. 2020 18:00
odloženo - koronáč
SKST Sokol Trnovany BSKST Teplice D
522. 10. 2020 18:00
odloženo - koronáč
Sokol Bořislav CTJ Sokol Bílina
522. 10. 2020 18:00
odloženo - koronáč
SK TTC Duchcov CSokol Verneřice A
626. 10. 2020 18:00
odloženo - koronáč
TJ Sokol BílinaSK TTC Duchcov C
629. 10. 2020 18:00
odloženo - koronáč
SKST Teplice DSokol Bořislav C
629. 10. 2020 18:00
odloženo - koronáč
Sokol Bořislav BSKST Sokol Trnovany B
629. 10. 2020 18:00
odloženo - koronáč
SK TTC Duchcov BSK Dubí B
629. 10. 2020 18:00
odloženo - koronáč
TJ Krupka CTJ Lokomotiva Teplice A
705. 11. 2020 18:00
odloženo - koronáč
SK Dubí BTJ Krupka C
705. 11. 2020 18:00
odloženo - koronáč
SKST Sokol Trnovany BSK TTC Duchcov B
705. 11. 2020 18:00
odloženo - koronáč
Sokol Bořislav CSokol Bořislav B
705. 11. 2020 18:00
odloženo - koronáč
SK TTC Duchcov CSKST Teplice D
705. 11. 2020 18:00
odloženo - koronáč
Sokol Verneřice ATJ Sokol Bílina
812. 11. 2020 18:00
odloženo - koronáč
SKST Teplice DSokol Verneřice A
812. 11. 2020 18:00
odloženo - koronáč
Sokol Bořislav BSK TTC Duchcov C
812. 11. 2020 18:00
odloženo - koronáč
SK TTC Duchcov BSokol Bořislav C
812. 11. 2020 18:00
odloženo - koronáč
TJ Krupka CSKST Sokol Trnovany B
812. 11. 2020 18:00
odloženo - koronáč
TJ Lokomotiva Teplice ASK Dubí B
919. 11. 2020 18:00
odloženo - koronáč
SKST Sokol Trnovany BTJ Lokomotiva Teplice A
919. 11. 2020 18:00
odloženo - koronáč
Sokol Bořislav CTJ Krupka C
919. 11. 2020 18:00SK TTC Duchcov CSK TTC Duchcov B4:14
919. 11. 2020 18:00
odloženo - koronáč
Sokol Verneřice ASokol Bořislav B
916. 11. 2020 18:00
odloženo - koronáč
TJ Sokol BílinaSKST Teplice D
1026. 11. 2020 18:00
odloženo - koronáč
Sokol Bořislav BTJ Sokol Bílina
1026. 11. 2020 18:00
odloženo - koronáč
SK TTC Duchcov BSokol Verneřice A
1026. 11. 2020 18:00
odloženo - koronáč
TJ Krupka CSK TTC Duchcov C
1026. 11. 2020 18:00
odloženo - koronáč
TJ Lokomotiva Teplice ASokol Bořislav C
1026. 11. 2020 18:00
odloženo - koronáč
SK Dubí BSKST Sokol Trnovany B
1103. 12. 2020 18:00
odloženo - koronáč
Sokol Bořislav CSK Dubí B
1103. 12. 2020 18:00
odloženo - koronáč
SK TTC Duchcov CTJ Lokomotiva Teplice A
1103. 12. 2020 18:00
odloženo - koronáč
Sokol Verneřice ATJ Krupka C
1130. 11. 2020 18:00
odloženo - koronáč
TJ Sokol BílinaSK TTC Duchcov B
1103. 12. 2020 18:00
odloženo - koronáč
SKST Teplice DSokol Bořislav B
1210. 12. 2020 18:00
odloženo - koronáč
SKST Teplice DSK TTC Duchcov B
1207. 12. 2020 18:00
odloženo - koronáč
TJ Sokol BílinaTJ Krupka C
1210. 12. 2020 18:00
odloženo - koronáč
Sokol Verneřice ATJ Lokomotiva Teplice A
1210. 12. 2020 18:00
odloženo - koronáč
SK TTC Duchcov CSK Dubí B
1210. 12. 2020 18:00
odloženo - koronáč
Sokol Bořislav CSKST Sokol Trnovany B
1317. 12. 2020 18:00
odloženo - koronáč
SKST Sokol Trnovany BSK TTC Duchcov C
1317. 12. 2020 18:00
odloženo - koronáč
SK Dubí BSokol Verneřice A
1317. 12. 2020 18:00
odloženo - koronáč
TJ Lokomotiva Teplice ATJ Sokol Bílina
1317. 12. 2020 18:00
odloženo - koronáč
TJ Krupka CSKST Teplice D
1317. 12. 2020 18:00
odloženo - koronáč
SK TTC Duchcov BSokol Bořislav B
1407. 01. 2021 18:00
odloženo - koronáč
Sokol Bořislav BTJ Krupka C
1407. 01. 2021 18:00
odloženo - koronáč
SKST Teplice DTJ Lokomotiva Teplice A
1404. 01. 2021 18:00
odloženo - koronáč
TJ Sokol BílinaSK Dubí B
1407. 01. 2021 18:00
odloženo - koronáč
Sokol Verneřice ASKST Sokol Trnovany B
1407. 01. 2021 18:00
odloženo - koronáč
SK TTC Duchcov CSokol Bořislav C
1514. 01. 2021 18:00
odloženo - koronáč
Sokol Bořislav CSokol Verneřice A
1514. 01. 2021 18:00
odloženo - koronáč
SKST Sokol Trnovany BTJ Sokol Bílina
1514. 01. 2021 18:00
odloženo - koronáč
SK Dubí BSKST Teplice D
1514. 01. 2021 18:00
odloženo - koronáč
TJ Lokomotiva Teplice ASokol Bořislav B
1514. 01. 2021 18:00
odloženo - koronáč
TJ Krupka CSK TTC Duchcov B
1621. 01. 2021 18:00
odloženo - koronáč
SK TTC Duchcov BTJ Lokomotiva Teplice A
1621. 01. 2021 18:00
odloženo - koronáč
Sokol Bořislav BSK Dubí B
1621. 01. 2021 18:00
odloženo - koronáč
SKST Teplice DSKST Sokol Trnovany B
1618. 01. 2021 18:00
odloženo - koronáč
TJ Sokol BílinaSokol Bořislav C
1621. 01. 2021 18:00
odloženo - koronáč
Sokol Verneřice ASK TTC Duchcov C
1728. 01. 2021 18:00
odloženo - koronáč
SK TTC Duchcov CTJ Sokol Bílina
1728. 01. 2021 18:00
odloženo - koronáč
Sokol Bořislav CSKST Teplice D
1728. 01. 2021 18:00
odloženo - koronáč
SKST Sokol Trnovany BSokol Bořislav B
1728. 01. 2021 18:00
odloženo - koronáč
SK Dubí BSK TTC Duchcov B
1728. 01. 2021 18:00
odloženo - koronáč
TJ Lokomotiva Teplice ATJ Krupka C
1804. 02. 2021 18:00
odloženo - koronáč
TJ Krupka CSK Dubí B
1804. 02. 2021 18:00
odloženo - koronáč
SK TTC Duchcov BSKST Sokol Trnovany B
1804. 02. 2021 18:00
odloženo - koronáč
Sokol Bořislav BSokol Bořislav C
1804. 02. 2021 18:00
odloženo - koronáč
SKST Teplice DSK TTC Duchcov C
1801. 02. 2021 18:00
odloženo - koronáč
TJ Sokol BílinaSokol Verneřice A
1911. 02. 2021 18:00
odloženo - koronáč
Sokol Verneřice ASKST Teplice D
1911. 02. 2021 18:00
odloženo - koronáč
SK TTC Duchcov CSokol Bořislav B
1911. 02. 2021 18:00
odloženo - koronáč
Sokol Bořislav CSK TTC Duchcov B
1911. 02. 2021 18:00
odloženo - koronáč
SKST Sokol Trnovany BTJ Krupka C
1911. 02. 2021 18:00
odloženo - koronáč
SK Dubí BTJ Lokomotiva Teplice A
2018. 02. 2021 18:00TJ Lokomotiva Teplice ASKST Sokol Trnovany B
2018. 02. 2021 18:00TJ Krupka CSokol Bořislav C
2018. 02. 2021 18:00SK TTC Duchcov BSK TTC Duchcov C9:7
2018. 02. 2021 18:00Sokol Bořislav BSokol Verneřice A
2018. 02. 2021 18:00SKST Teplice DTJ Sokol Bílina
2122. 02. 2021 18:00TJ Sokol BílinaSokol Bořislav B
2125. 02. 2021 18:00Sokol Verneřice ASK TTC Duchcov B
2125. 02. 2021 18:00SK TTC Duchcov CTJ Krupka C
2125. 02. 2021 18:00Sokol Bořislav CTJ Lokomotiva Teplice A
2125. 02. 2021 18:00SKST Sokol Trnovany BSK Dubí B
2204. 03. 2021 18:00SK Dubí BSokol Bořislav C
2204. 03. 2021 18:00TJ Lokomotiva Teplice ASK TTC Duchcov C
2204. 03. 2021 18:00TJ Krupka CSokol Verneřice A
2204. 03. 2021 18:00SK TTC Duchcov BTJ Sokol Bílina
2204. 03. 2021 18:00Sokol Bořislav BSKST Teplice D
Regionální přebor 2. třídy
122. 09. 2020 18:00Sokol Verneřice BST Srbice13:5
122. 09. 2020 18:00SKST Sokol Trnovany CSKST Sokol Trnovany E18:0
122. 09. 2020 18:00SKST Teplice ESKST Sokol Trnovany D14:4
122. 09. 2020 18:00TJ Baník OsekSokol Verneřice C12:6
122. 09. 2020 18:00SK Dubí CSokol Bořislav D12:6
229. 09. 2020 18:00Sokol Verneřice CSK Dubí C
odloženo
229. 09. 2020 18:00SKST Sokol Trnovany DTJ Baník Osek7:11
229. 09. 2020 18:00SKST Sokol Trnovany ESKST Teplice E0:18
229. 09. 2020 18:00ST SrbiceSKST Sokol Trnovany C4:14
229. 09. 2020 18:00TJ Lokomotiva Teplice BSokol Verneřice B7:11
306. 10. 2020 18:00SKST Sokol Trnovany CTJ Lokomotiva Teplice B13:5
306. 10. 2020 18:00SKST Teplice EST Srbice14:4
306. 10. 2020 18:00TJ Baník OsekSKST Sokol Trnovany E16:2
306. 10. 2020 18:00SK Dubí CSKST Sokol Trnovany D12:6
306. 10. 2020 18:00Sokol Bořislav DSokol Verneřice C11:7
413. 10. 2020 18:00
odloženo - koronáč
SKST Sokol Trnovany DSokol Bořislav D
413. 10. 2020 18:00
odloženo - koronáč
SKST Sokol Trnovany ESK Dubí C
413. 10. 2020 18:00
odloženo - koronáč
ST SrbiceTJ Baník Osek
413. 10. 2020 18:00
odloženo - koronáč
TJ Lokomotiva Teplice BSKST Teplice E
413. 10. 2020 18:00
odloženo - koronáč
Sokol Verneřice BSKST Sokol Trnovany C
520. 10. 2020 18:00
odloženo - koronáč
SKST Teplice ESokol Verneřice B
520. 10. 2020 18:00
odloženo - koronáč
TJ Baník OsekTJ Lokomotiva Teplice B
520. 10. 2020 18:00
odloženo - koronáč
SK Dubí CST Srbice
520. 10. 2020 18:00
odloženo - koronáč
Sokol Bořislav DSKST Sokol Trnovany E
520. 10. 2020 18:00
odloženo - koronáč
Sokol Verneřice CSKST Sokol Trnovany D
627. 10. 2020 18:00
odloženo - koronáč
SKST Sokol Trnovany ESokol Verneřice C
627. 10. 2020 18:00
odloženo - koronáč
ST SrbiceSokol Bořislav D
627. 10. 2020 18:00
odloženo - koronáč
TJ Lokomotiva Teplice BSK Dubí C
627. 10. 2020 18:00
odloženo - koronáč
Sokol Verneřice BTJ Baník Osek
627. 10. 2020 18:00
odloženo - koronáč
SKST Sokol Trnovany CSKST Teplice E
703. 11. 2020 18:00
odloženo - koronáč
TJ Baník OsekSKST Sokol Trnovany C
703. 11. 2020 18:00
odloženo - koronáč
SK Dubí CSokol Verneřice B
703. 11. 2020 18:00
odloženo - koronáč
Sokol Bořislav DTJ Lokomotiva Teplice B
703. 11. 2020 18:00
odloženo - koronáč
Sokol Verneřice CST Srbice
703. 11. 2020 18:00SKST Sokol Trnovany DSKST Sokol Trnovany E11:7
810. 11. 2020 18:00
odloženo - koronáč
ST SrbiceSKST Sokol Trnovany D
810. 11. 2020 18:00
odloženo - koronáč
TJ Lokomotiva Teplice BSokol Verneřice C
810. 11. 2020 18:00
odloženo - koronáč
Sokol Verneřice BSokol Bořislav D
810. 11. 2020 18:00
odloženo - koronáč
SKST Sokol Trnovany CSK Dubí C
810. 11. 2020 18:00
odloženo - koronáč
SKST Teplice ETJ Baník Osek
917. 11. 2020 18:00
odloženo - koronáč
SK Dubí CSKST Teplice E
917. 11. 2020 18:00
odloženo - koronáč
Sokol Bořislav DSKST Sokol Trnovany C
917. 11. 2020 18:00
odloženo - koronáč
Sokol Verneřice CSokol Verneřice B
917. 11. 2020 18:00
odloženo - koronáč
SKST Sokol Trnovany DTJ Lokomotiva Teplice B
917. 11. 2020 18:00
odloženo - koronáč
SKST Sokol Trnovany EST Srbice
1024. 11. 2020 18:00
odloženo - koronáč
TJ Lokomotiva Teplice BSKST Sokol Trnovany E
1024. 11. 2020 18:00
odloženo - koronáč
Sokol Verneřice BSKST Sokol Trnovany D
1024. 11. 2020 18:00
odloženo - koronáč
SKST Sokol Trnovany CSokol Verneřice C
1024. 11. 2020 18:00
odloženo - koronáč
SKST Teplice ESokol Bořislav D
1024. 11. 2020 18:00
odloženo - koronáč
TJ Baník OsekSK Dubí C
1101. 12. 2020 18:00
odloženo - koronáč
Sokol Bořislav DTJ Baník Osek
1101. 12. 2020 18:00
odloženo - koronáč
Sokol Verneřice CSKST Teplice E
1101. 12. 2020 18:00SKST Sokol Trnovany DSKST Sokol Trnovany C6:12
1101. 12. 2020 18:00
odloženo - koronáč
SKST Sokol Trnovany ESokol Verneřice B
1101. 12. 2020 18:00
odloženo - koronáč
ST SrbiceTJ Lokomotiva Teplice B
1208. 12. 2020 18:00
odloženo - koronáč
ST SrbiceSokol Verneřice B
1208. 12. 2020 18:00SKST Sokol Trnovany ESKST Sokol Trnovany C6:12
1208. 12. 2020 18:00
odloženo - koronáč
SKST Sokol Trnovany DSKST Teplice E
1208. 12. 2020 18:00
odloženo - koronáč
Sokol Verneřice CTJ Baník Osek
1208. 12. 2020 18:00
odloženo - koronáč
Sokol Bořislav DSK Dubí C
1315. 12. 2020 18:00
odloženo - koronáč
SK Dubí CSokol Verneřice C
1315. 12. 2020 18:00
odloženo - koronáč
TJ Baník OsekSKST Sokol Trnovany D
1315. 12. 2020 18:00
odloženo - koronáč
SKST Teplice ESKST Sokol Trnovany E
1315. 12. 2020 18:00
odloženo - koronáč
SKST Sokol Trnovany CST Srbice
1315. 12. 2020 18:00
odloženo - koronáč
Sokol Verneřice BTJ Lokomotiva Teplice B
1405. 01. 2021 18:00
odloženo - koronáč
TJ Lokomotiva Teplice BSKST Sokol Trnovany C
1405. 01. 2021 18:00
odloženo - koronáč
ST SrbiceSKST Teplice E
1405. 01. 2021 18:00
odloženo - koronáč
SKST Sokol Trnovany ETJ Baník Osek
1405. 01. 2021 18:00
odloženo - koronáč
SKST Sokol Trnovany DSK Dubí C
1405. 01. 2021 18:00
odloženo - koronáč
Sokol Verneřice CSokol Bořislav D
1512. 01. 2021 18:00
odloženo - koronáč
Sokol Bořislav DSKST Sokol Trnovany D
1512. 01. 2021 18:00
odloženo - koronáč
SK Dubí CSKST Sokol Trnovany E
1512. 01. 2021 18:00
odloženo - koronáč
TJ Baník OsekST Srbice
1512. 01. 2021 18:00
odloženo - koronáč
SKST Teplice ETJ Lokomotiva Teplice B
1512. 01. 2021 18:00
odloženo - koronáč
SKST Sokol Trnovany CSokol Verneřice B
1619. 01. 2021 18:00
odloženo - koronáč
Sokol Verneřice BSKST Teplice E
1619. 01. 2021 18:00
odloženo - koronáč
TJ Lokomotiva Teplice BTJ Baník Osek
1619. 01. 2021 18:00
odloženo - koronáč
ST SrbiceSK Dubí C
1619. 01. 2021 18:00
odloženo - koronáč
SKST Sokol Trnovany ESokol Bořislav D
1619. 01. 2021 18:00
odloženo - koronáč
SKST Sokol Trnovany DSokol Verneřice C
1726. 01. 2021 18:00
odloženo - koronáč
Sokol Verneřice CSKST Sokol Trnovany E
1726. 01. 2021 18:00
odloženo - koronáč
Sokol Bořislav DST Srbice
1726. 01. 2021 18:00
odloženo - koronáč
SK Dubí CTJ Lokomotiva Teplice B
1726. 01. 2021 18:00
odloženo - koronáč
TJ Baník OsekSokol Verneřice B
1726. 01. 2021 18:00
odloženo - koronáč
SKST Teplice ESKST Sokol Trnovany C
1802. 02. 2021 18:00
odloženo - koronáč
SKST Sokol Trnovany CTJ Baník Osek
1802. 02. 2021 18:00
odloženo - koronáč
Sokol Verneřice BSK Dubí C
1802. 02. 2021 18:00
odloženo - koronáč
TJ Lokomotiva Teplice BSokol Bořislav D
1802. 02. 2021 18:00
odloženo - koronáč
ST SrbiceSokol Verneřice C
1802. 02. 2021 18:00SKST Sokol Trnovany ESKST Sokol Trnovany D8:10
1909. 02. 2021 18:00
odloženo - koronáč
SKST Sokol Trnovany DST Srbice
1909. 02. 2021 18:00
odloženo - koronáč
Sokol Verneřice CTJ Lokomotiva Teplice B
1909. 02. 2021 18:00
odloženo - koronáč
Sokol Bořislav DSokol Verneřice B
1909. 02. 2021 18:00
odloženo - koronáč
SK Dubí CSKST Sokol Trnovany C
1909. 02. 2021 18:00
odloženo - koronáč
TJ Baník OsekSKST Teplice E
2016. 02. 2021 18:00SKST Teplice ESK Dubí C
2016. 02. 2021 18:00SKST Sokol Trnovany CSokol Bořislav D
2016. 02. 2021 18:00Sokol Verneřice BSokol Verneřice C
2016. 02. 2021 18:00TJ Lokomotiva Teplice BSKST Sokol Trnovany D
2016. 02. 2021 18:00ST SrbiceSKST Sokol Trnovany E
2123. 02. 2021 18:00SKST Sokol Trnovany ETJ Lokomotiva Teplice B
2123. 02. 2021 18:00SKST Sokol Trnovany DSokol Verneřice B
2123. 02. 2021 18:00Sokol Verneřice CSKST Sokol Trnovany C
2123. 02. 2021 18:00Sokol Bořislav DSKST Teplice E
2123. 02. 2021 18:00SK Dubí CTJ Baník Osek
2202. 03. 2021 18:00TJ Baník OsekSokol Bořislav D
2202. 03. 2021 18:00SKST Teplice ESokol Verneřice C
2202. 03. 2021 18:00SKST Sokol Trnovany CSKST Sokol Trnovany D9:9
2202. 03. 2021 18:00Sokol Verneřice BSKST Sokol Trnovany E
2202. 03. 2021 18:00TJ Lokomotiva Teplice BST Srbice

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy