Výsledky
Regionální přebor muži 1.
104. 10. 2020 09:00TJ Sokol Rovensko ATJ Nová Paka C9:9
104. 10. 2020 09:00TJ Lázně Bělohrad BTJ Sokol Libáň A14:4
104. 10. 2020 09:00TJ Jičín CTJ Jiskra Hořice A6:12
104. 10. 2020 09:00TJ Sokol Chomutice BSK Miletín A17:1
211. 10. 2020 09:00TJ Jiskra Hořice ATJ Sokol Radim A16:2
211. 10. 2020 09:00TJ Sokol Libáň ATJ Jičín C13:5
211. 10. 2020 09:00TJ Nová Paka CTJ Lázně Bělohrad B11:7
211. 10. 2020 09:00TJ Butoves ATJ Sokol Rovensko A7:11
328. 02. 2021 09:00TJ Lázně Bělohrad BTJ Butoves A
328. 02. 2021 09:00TJ Jičín CTJ Nová Paka C
328. 02. 2021 09:00TJ Sokol Radim ATJ Sokol Libáň A
328. 02. 2021 09:00TJ Sokol Chomutice BTJ Jiskra Hořice A
407. 03. 2021 09:00TJ Jiskra Hořice ASK Miletín A
407. 03. 2021 09:00TJ Sokol Libáň ATJ Sokol Chomutice B
407. 03. 2021 09:00TJ Nová Paka CTJ Sokol Radim A
407. 03. 2021 09:00TJ Butoves ATJ Jičín C
407. 03. 2021 09:00TJ Sokol Rovensko ATJ Lázně Bělohrad B
514. 03. 2021 09:00TJ Jičín CTJ Sokol Rovensko A
514. 03. 2021 09:00TJ Sokol Radim ATJ Butoves A
514. 03. 2021 09:00TJ Sokol Chomutice BTJ Nová Paka C
514. 03. 2021 09:00SK Miletín ATJ Sokol Libáň A
621. 03. 2021 09:00TJ Nová Paka CSK Miletín A
621. 03. 2021 09:00TJ Butoves ATJ Sokol Chomutice B
621. 03. 2021 09:00TJ Sokol Rovensko ATJ Sokol Radim A
621. 03. 2021 09:00TJ Lázně Bělohrad BTJ Jičín C
728. 03. 2021 09:00TJ Sokol Radim ATJ Lázně Bělohrad B
728. 03. 2021 09:00TJ Sokol Chomutice BTJ Sokol Rovensko A
728. 03. 2021 09:00SK Miletín ATJ Butoves A
728. 03. 2021 09:00TJ Jiskra Hořice ATJ Sokol Libáň A
804. 04. 2021 09:00TJ Nová Paka CTJ Jiskra Hořice A
804. 04. 2021 09:00TJ Sokol Rovensko ASK Miletín A
804. 04. 2021 09:00TJ Lázně Bělohrad BTJ Sokol Chomutice B
804. 04. 2021 09:00TJ Jičín CTJ Sokol Radim A
911. 04. 2021 09:00TJ Sokol Chomutice BTJ Jičín C
911. 04. 2021 09:00SK Miletín ATJ Lázně Bělohrad B
911. 04. 2021 09:00TJ Jiskra Hořice ATJ Butoves A
911. 04. 2021 09:00TJ Sokol Libáň ATJ Nová Paka C
1018. 04. 2021 09:00TJ Butoves ATJ Sokol Libáň A
1018. 04. 2021 09:00TJ Sokol Rovensko ATJ Jiskra Hořice A
1018. 04. 2021 09:00TJ Jičín CSK Miletín A
1018. 04. 2021 09:00TJ Sokol Radim ATJ Sokol Chomutice B
1125. 04. 2021 09:00SK Miletín ATJ Sokol Radim A
1125. 04. 2021 09:00TJ Jiskra Hořice ATJ Lázně Bělohrad B
1125. 04. 2021 09:00TJ Sokol Libáň ATJ Sokol Rovensko A
1125. 04. 2021 09:00TJ Nová Paka CTJ Butoves A
Regionální přebor muži 2
104. 10. 2020 09:00TJ Sokol Chlumec CTJ Sokol Nemyčeves B5:13
104. 10. 2020 09:00TJ Jiskra Hořice BTJ Jičín D9:9
104. 10. 2020 09:00TJ Sokol Libáň BTJ Lázně Bělohrad C7:11
104. 10. 2020 09:00TJ Nová Paka DTJ Sokol Lány A11:7
211. 10. 2020 09:00TJ Sokol Lány ATJ Sokol Železnice A14:4
211. 10. 2020 09:00TJ Lázně Bělohrad CTJ Nová Paka D11:7
221. 02. 2021 09:00TJ Jičín DTJ Sokol Libáň B
211. 10. 2020 09:00TJ Sokol Nemyčeves BTJ Jiskra Hořice B3:15
211. 10. 2020 09:00TJ TK Žlunice ATJ Sokol Chlumec C12:6
328. 02. 2021 09:00TJ Jiskra Hořice BTJ TK Žlunice A
328. 02. 2021 09:00TJ Sokol Libáň BTJ Sokol Nemyčeves B
328. 02. 2021 09:00TJ Nová Paka DTJ Jičín D
328. 02. 2021 09:00TJ Sokol Železnice ATJ Lázně Bělohrad C
407. 03. 2021 09:00TJ Jičín DTJ Sokol Železnice A
407. 03. 2021 09:00TJ Sokol Nemyčeves BTJ Nová Paka D
407. 03. 2021 09:00TJ TK Žlunice ATJ Sokol Libáň B
407. 03. 2021 09:00TJ Sokol Chlumec CTJ Jiskra Hořice B
514. 03. 2021 09:00TJ Sokol Libáň BTJ Sokol Chlumec C
514. 03. 2021 09:00TJ Sokol Železnice ATJ Sokol Nemyčeves B
514. 03. 2021 09:00TJ Sokol Lány ATJ Lázně Bělohrad C
514. 03. 2021 09:00TJ Nová Paka DTJ TK Žlunice A
621. 03. 2021 09:00TJ Jičín DTJ Sokol Lány A
621. 03. 2021 09:00TJ TK Žlunice ATJ Sokol Železnice A
621. 03. 2021 09:00TJ Sokol Chlumec CTJ Nová Paka D
621. 03. 2021 09:00TJ Jiskra Hořice BTJ Sokol Libáň B
728. 03. 2021 09:00TJ Nová Paka DTJ Jiskra Hořice B
728. 03. 2021 09:00TJ Sokol Železnice ATJ Sokol Chlumec C
728. 03. 2021 09:00TJ Sokol Lány ATJ Sokol Nemyčeves B
728. 03. 2021 09:00TJ Lázně Bělohrad CTJ Jičín D
804. 04. 2021 09:00TJ Sokol Nemyčeves BTJ Lázně Bělohrad C
804. 04. 2021 09:00TJ TK Žlunice ATJ Sokol Lány A
804. 04. 2021 09:00TJ Jiskra Hořice BTJ Sokol Železnice A
804. 04. 2021 09:00TJ Sokol Libáň BTJ Nová Paka D
911. 04. 2021 09:00TJ Sokol Železnice ATJ Sokol Libáň B
911. 04. 2021 09:00TJ Sokol Lány ATJ Sokol Chlumec C
911. 04. 2021 09:00TJ Lázně Bělohrad CTJ TK Žlunice A
914. 04. 2021 09:00TJ Jičín DTJ Sokol Nemyčeves B
1018. 04. 2021 09:00TJ TK Žlunice ATJ Jičín D
1018. 04. 2021 09:00TJ Sokol Chlumec CTJ Lázně Bělohrad C
1018. 04. 2021 09:00TJ Jiskra Hořice BTJ Sokol Lány A
1018. 04. 2021 09:00TJ Nová Paka DTJ Sokol Železnice A
1125. 04. 2021 09:00TJ Sokol Lány ATJ Sokol Libáň B
1125. 04. 2021 09:00TJ Lázně Bělohrad CTJ Jiskra Hořice B
1125. 04. 2021 09:00TJ Jičín DTJ Sokol Chlumec C
1125. 04. 2021 09:00TJ Sokol Nemyčeves BTJ TK Žlunice A
Regionální přebor muži 3
104. 10. 2020 09:00SK Miletín BTJ Sokol Železnice B12:6
104. 10. 2020 09:00TJ Jiskra Hořice CTJ Jičín E13:5
104. 10. 2020 09:00PINGO Chyjice ATJ Lázně Bělohrad D11:7
104. 10. 2020 09:00TJ Sokol Nemyčeves CTJ Sokol Rovensko B13:5
104. 10. 2020 09:00TJ Sokol Roškopov ASK Miletín C9:9
211. 10. 2020 09:00TJ Sokol Železnice BSK Miletín C9:9
211. 10. 2020 09:00TJ Sokol Rovensko BTJ Sokol Roškopov A8:10
221. 02. 2021 09:00TJ Lázně Bělohrad DTJ Sokol Nemyčeves C
211. 10. 2020 09:00TJ Jičín EPINGO Chyjice A5:13
211. 10. 2020 09:00TJ SOKOL Stará Paka CTJ Jiskra Hořice C14:4
328. 02. 2021 09:00TJ Jiskra Hořice CSK Miletín B
328. 02. 2021 09:00PINGO Chyjice ATJ SOKOL Stará Paka C
328. 02. 2021 09:00TJ Sokol Nemyčeves CTJ Jičín E
328. 02. 2021 09:00TJ Sokol Roškopov ATJ Lázně Bělohrad D
328. 02. 2021 09:00SK Miletín CTJ Sokol Rovensko B
407. 03. 2021 09:00TJ Sokol Železnice BTJ Sokol Rovensko B
407. 03. 2021 09:00TJ Lázně Bělohrad DSK Miletín C
407. 03. 2021 09:00TJ Jičín ETJ Sokol Roškopov A
407. 03. 2021 09:00TJ SOKOL Stará Paka CTJ Sokol Nemyčeves C
407. 03. 2021 09:00SK Miletín BPINGO Chyjice A
514. 03. 2021 09:00TJ Sokol Nemyčeves CSK Miletín B
514. 03. 2021 09:00TJ Jiskra Hořice CTJ Sokol Železnice B
514. 03. 2021 09:00TJ Sokol Roškopov ATJ SOKOL Stará Paka C
514. 03. 2021 09:00SK Miletín CTJ Jičín E
514. 03. 2021 09:00TJ Sokol Rovensko BTJ Lázně Bělohrad D
621. 03. 2021 09:00TJ Sokol Železnice BTJ Lázně Bělohrad D
621. 03. 2021 09:00TJ Jičín ETJ Sokol Rovensko B
621. 03. 2021 09:00TJ SOKOL Stará Paka CSK Miletín C
621. 03. 2021 09:00SK Miletín BTJ Sokol Roškopov A
621. 03. 2021 09:00TJ Jiskra Hořice CPINGO Chyjice A
728. 03. 2021 09:00PINGO Chyjice ATJ Sokol Železnice B
728. 03. 2021 09:00TJ Sokol Nemyčeves CTJ Jiskra Hořice C
728. 03. 2021 09:00SK Miletín CSK Miletín B
728. 03. 2021 09:00TJ Sokol Rovensko BTJ SOKOL Stará Paka C
728. 03. 2021 09:00TJ Lázně Bělohrad DTJ Jičín E
804. 04. 2021 09:00TJ Sokol Železnice BTJ Jičín E
804. 04. 2021 09:00TJ SOKOL Stará Paka CTJ Lázně Bělohrad D
804. 04. 2021 09:00SK Miletín BTJ Sokol Rovensko B
804. 04. 2021 09:00TJ Jiskra Hořice CTJ Sokol Roškopov A
804. 04. 2021 09:00PINGO Chyjice ATJ Sokol Nemyčeves C
911. 04. 2021 09:00TJ Sokol Nemyčeves CTJ Sokol Železnice B
911. 04. 2021 09:00TJ Sokol Roškopov APINGO Chyjice A
911. 04. 2021 09:00SK Miletín CTJ Jiskra Hořice C
911. 04. 2021 09:00TJ Lázně Bělohrad DSK Miletín B
911. 04. 2021 09:00TJ Jičín ETJ SOKOL Stará Paka C
1018. 04. 2021 09:00TJ Sokol Železnice BTJ SOKOL Stará Paka C
1018. 04. 2021 09:00SK Miletín BTJ Jičín E
1018. 04. 2021 09:00TJ Jiskra Hořice CTJ Sokol Rovensko B
1018. 04. 2021 09:00PINGO Chyjice ASK Miletín C
1018. 04. 2021 09:00TJ Sokol Nemyčeves CTJ Sokol Roškopov A
1125. 04. 2021 09:00TJ Sokol Roškopov ATJ Sokol Železnice B
1125. 04. 2021 09:00SK Miletín CTJ Sokol Nemyčeves C
1125. 04. 2021 09:00TJ Sokol Rovensko BPINGO Chyjice A
1125. 04. 2021 09:00TJ Lázně Bělohrad DTJ Jiskra Hořice C
1125. 04. 2021 09:00TJ SOKOL Stará Paka CSK Miletín B
Regionální přebor muži 4
104. 10. 2020 09:00TJ Sokol Valdice BTJ Sokol Chomutice C14:4
104. 10. 2020 09:00TJ Sokol Rovensko CTJ Sokol Nemyčeves D11:7
104. 10. 2020 09:00TJ Sokol Kopidlno APINGO Chyjice B7:11
104. 10. 2020 09:00TJ Sokol Úbislavice ATJ Jiskra Nový Bydžov C14:4
104. 10. 2020 09:00TJ Nová Paka ETJ SOKOL Popovice A8:10
104. 10. 2020 09:00TJ Sokol Železnice CTJ Butoves B10:8
211. 10. 2020 09:00TJ Sokol Chomutice CTJ Butoves B15:3
211. 10. 2020 09:00TJ SOKOL Popovice ATJ Sokol Železnice C10:8
211. 10. 2020 09:00TJ Jiskra Nový Bydžov CTJ Nová Paka E11:7
211. 10. 2020 09:00PINGO Chyjice BTJ Sokol Úbislavice A14:4
221. 02. 2021 09:00TJ Sokol Nemyčeves DTJ Sokol Kopidlno A
211. 10. 2020 09:00TJ Sokol Valdice BTJ Sokol Rovensko C14:4
328. 02. 2021 09:00TJ Sokol Rovensko CTJ Sokol Chomutice C
328. 02. 2021 09:00TJ Sokol Kopidlno ATJ Sokol Valdice B
328. 02. 2021 09:00TJ Sokol Úbislavice ATJ Sokol Nemyčeves D
328. 02. 2021 09:00TJ Nová Paka EPINGO Chyjice B
328. 02. 2021 09:00TJ Sokol Železnice CTJ Jiskra Nový Bydžov C
328. 02. 2021 09:00TJ Butoves BTJ SOKOL Popovice A
407. 03. 2021 09:00TJ Sokol Chomutice CTJ SOKOL Popovice A
407. 03. 2021 09:00TJ Jiskra Nový Bydžov CTJ Butoves B
407. 03. 2021 09:00PINGO Chyjice BTJ Sokol Železnice C
407. 03. 2021 09:00TJ Sokol Nemyčeves DTJ Nová Paka E
407. 03. 2021 09:00TJ Sokol Valdice BTJ Sokol Úbislavice A
407. 03. 2021 09:00TJ Sokol Rovensko CTJ Sokol Kopidlno A
514. 03. 2021 09:00TJ Sokol Kopidlno ATJ Sokol Chomutice C
514. 03. 2021 09:00TJ Sokol Úbislavice ATJ Sokol Rovensko C
514. 03. 2021 09:00TJ Nová Paka ETJ Sokol Valdice B
514. 03. 2021 09:00TJ Sokol Železnice CTJ Sokol Nemyčeves D
514. 03. 2021 09:00TJ Butoves BPINGO Chyjice B
514. 03. 2021 09:00TJ SOKOL Popovice ATJ Jiskra Nový Bydžov C
621. 03. 2021 09:00TJ Sokol Chomutice CTJ Jiskra Nový Bydžov C
621. 03. 2021 09:00PINGO Chyjice BTJ SOKOL Popovice A
621. 03. 2021 09:00TJ Sokol Nemyčeves DTJ Butoves B
621. 03. 2021 09:00TJ Sokol Valdice BTJ Sokol Železnice C
621. 03. 2021 09:00TJ Sokol Kopidlno ATJ Sokol Úbislavice A
621. 03. 2021 09:00TJ Sokol Rovensko CTJ Nová Paka E
728. 03. 2021 09:00TJ Sokol Úbislavice ATJ Sokol Chomutice C
728. 03. 2021 09:00TJ Nová Paka ETJ Sokol Kopidlno A
728. 03. 2021 09:00TJ Sokol Železnice CTJ Sokol Rovensko C
728. 03. 2021 09:00TJ Butoves BTJ Sokol Valdice B
728. 03. 2021 09:00TJ SOKOL Popovice ATJ Sokol Nemyčeves D
728. 03. 2021 09:00TJ Jiskra Nový Bydžov CPINGO Chyjice B
804. 04. 2021 09:00TJ Sokol Chomutice CPINGO Chyjice B
804. 04. 2021 09:00TJ Sokol Nemyčeves DTJ Jiskra Nový Bydžov C
804. 04. 2021 09:00TJ Sokol Valdice BTJ SOKOL Popovice A
804. 04. 2021 09:00TJ Sokol Rovensko CTJ Butoves B
804. 04. 2021 09:00TJ Sokol Kopidlno ATJ Sokol Železnice C
804. 04. 2021 09:00TJ Sokol Úbislavice ATJ Nová Paka E
911. 04. 2021 09:00TJ Nová Paka ETJ Sokol Chomutice C
911. 04. 2021 09:00TJ Sokol Železnice CTJ Sokol Úbislavice A
911. 04. 2021 09:00TJ Butoves BTJ Sokol Kopidlno A
911. 04. 2021 09:00TJ SOKOL Popovice ATJ Sokol Rovensko C
911. 04. 2021 09:00TJ Jiskra Nový Bydžov CTJ Sokol Valdice B
911. 04. 2021 09:00PINGO Chyjice BTJ Sokol Nemyčeves D
1018. 04. 2021 09:00TJ Sokol Chomutice CTJ Sokol Nemyčeves D
1018. 04. 2021 09:00TJ Sokol Valdice BPINGO Chyjice B
1018. 04. 2021 09:00TJ Sokol Rovensko CTJ Jiskra Nový Bydžov C
1018. 04. 2021 09:00TJ Sokol Kopidlno ATJ SOKOL Popovice A
1018. 04. 2021 09:00TJ Sokol Úbislavice ATJ Butoves B
1018. 04. 2021 09:00TJ Nová Paka ETJ Sokol Železnice C
1125. 04. 2021 09:00TJ Sokol Železnice CTJ Sokol Chomutice C
1125. 04. 2021 09:00TJ Butoves BTJ Nová Paka E
1125. 04. 2021 09:00TJ SOKOL Popovice ATJ Sokol Úbislavice A
1125. 04. 2021 09:00TJ Jiskra Nový Bydžov CTJ Sokol Kopidlno A
1125. 04. 2021 09:00PINGO Chyjice BTJ Sokol Rovensko C
1125. 04. 2021 09:00TJ Sokol Nemyčeves DTJ Sokol Valdice B
Regionální přebor muži 5
104. 10. 2020 09:00SK Miletín DTJ Sokol Roškopov B12:6
104. 10. 2020 09:00TJ SOKOL Popovice BTTC Slatiny A8:10
104. 10. 2020 09:00TJ Lázně Bělohrad ETJ Sokol Radim B13:5
104. 10. 2020 09:00PINGO Chyjice CTJ Lázně Bělohrad F11:7
104. 10. 2020 09:00TJ Sokol Nemyčeves ETJ Sokol Rovensko D15:3
104. 10. 2020 09:00Stolní tenis Sobotka ATJ TK Žlunice B16:2
221. 02. 2021 09:00TJ Sokol Roškopov BTJ TK Žlunice B
210. 10. 2020 09:00TJ Sokol Rovensko DStolní tenis Sobotka A1:17
210. 10. 2020 09:00TJ Lázně Bělohrad FTJ Sokol Nemyčeves E6:12
210. 10. 2020 09:00TJ Sokol Radim BPINGO Chyjice C16:2
210. 10. 2020 09:00TTC Slatiny ATJ Lázně Bělohrad E1:17
221. 02. 2020 09:00SK Miletín DTJ SOKOL Popovice B
328. 02. 2021 09:00TJ SOKOL Popovice BTJ Sokol Roškopov B
328. 02. 2021 09:00TJ Lázně Bělohrad ESK Miletín D
328. 02. 2021 09:00PINGO Chyjice CTTC Slatiny A
328. 02. 2021 09:00TJ Sokol Nemyčeves ETJ Sokol Radim B
328. 02. 2021 09:00Stolní tenis Sobotka ATJ Lázně Bělohrad F
328. 02. 2021 09:00TJ TK Žlunice BTJ Sokol Rovensko D
407. 03. 2021 09:00TJ Sokol Roškopov BTJ Sokol Rovensko D
407. 03. 2021 09:00TJ Lázně Bělohrad FTJ TK Žlunice B
407. 03. 2021 09:00TJ Sokol Radim BStolní tenis Sobotka A
407. 03. 2021 09:00TTC Slatiny ATJ Sokol Nemyčeves E
407. 03. 2021 09:00SK Miletín DPINGO Chyjice C
407. 03. 2021 09:00TJ SOKOL Popovice BTJ Lázně Bělohrad E
514. 03. 2021 09:00TJ Lázně Bělohrad ETJ Sokol Roškopov B
514. 03. 2021 09:00PINGO Chyjice CTJ SOKOL Popovice B
514. 03. 2021 09:00TJ Sokol Nemyčeves ESK Miletín D
514. 03. 2021 09:00Stolní tenis Sobotka ATTC Slatiny A
514. 03. 2021 09:00TJ TK Žlunice BTJ Sokol Radim B
514. 03. 2021 09:00TJ Sokol Rovensko DTJ Lázně Bělohrad F
621. 03. 2021 09:00TJ Sokol Roškopov BTJ Lázně Bělohrad F
621. 03. 2021 09:00TJ Sokol Radim BTJ Sokol Rovensko D
621. 03. 2021 09:00TTC Slatiny ATJ TK Žlunice B
621. 03. 2021 09:00SK Miletín DStolní tenis Sobotka A
621. 03. 2021 09:00TJ SOKOL Popovice BTJ Sokol Nemyčeves E
621. 03. 2021 09:00TJ Lázně Bělohrad EPINGO Chyjice C
728. 03. 2021 09:00PINGO Chyjice CTJ Sokol Roškopov B
728. 03. 2021 09:00TJ Sokol Nemyčeves ETJ Lázně Bělohrad E
728. 03. 2021 09:00Stolní tenis Sobotka ATJ SOKOL Popovice B
728. 03. 2021 09:00TJ TK Žlunice BSK Miletín D
728. 03. 2021 09:00TJ Sokol Rovensko DTTC Slatiny A
728. 03. 2021 09:00TJ Lázně Bělohrad FTJ Sokol Radim B
804. 04. 2021 09:00TJ Sokol Roškopov BTJ Sokol Radim B
804. 04. 2021 09:00TTC Slatiny ATJ Lázně Bělohrad F
804. 04. 2021 09:00SK Miletín DTJ Sokol Rovensko D
804. 04. 2021 09:00TJ SOKOL Popovice BTJ TK Žlunice B
804. 04. 2021 09:00TJ Lázně Bělohrad EStolní tenis Sobotka A
804. 04. 2021 09:00PINGO Chyjice CTJ Sokol Nemyčeves E
911. 04. 2021 09:00TJ Sokol Nemyčeves ETJ Sokol Roškopov B
911. 04. 2021 09:00Stolní tenis Sobotka APINGO Chyjice C
911. 04. 2021 09:00TJ TK Žlunice BTJ Lázně Bělohrad E
911. 04. 2021 09:00TJ Sokol Rovensko DTJ SOKOL Popovice B
911. 04. 2021 09:00TJ Lázně Bělohrad FSK Miletín D
911. 04. 2021 09:00TJ Sokol Radim BTTC Slatiny A
1018. 04. 2021 09:00TJ Sokol Roškopov BTTC Slatiny A
1018. 04. 2021 09:00SK Miletín DTJ Sokol Radim B
1018. 04. 2021 09:00TJ SOKOL Popovice BTJ Lázně Bělohrad F
1018. 04. 2021 09:00TJ Lázně Bělohrad ETJ Sokol Rovensko D
1018. 04. 2021 09:00PINGO Chyjice CTJ TK Žlunice B
1018. 04. 2021 09:00TJ Sokol Nemyčeves EStolní tenis Sobotka A
1125. 04. 2021 09:00Stolní tenis Sobotka ATJ Sokol Roškopov B
1125. 04. 2021 09:00TJ TK Žlunice BTJ Sokol Nemyčeves E
1125. 04. 2021 09:00TJ Sokol Rovensko DPINGO Chyjice C
1125. 04. 2021 09:00TJ Lázně Bělohrad FTJ Lázně Bělohrad E
1125. 04. 2021 09:00TJ Sokol Radim BTJ SOKOL Popovice B
1125. 04. 2021 09:00TTC Slatiny ASK Miletín D
Regionální přebor dorost
122. 11. 2020 08:30
Úbislavice
TJ Sokol Úbislavice ATJ Sokol Roškopov A
122. 11. 2020 08:30
Úbislavice
TJ Sokol Lány ATJ Sokol Radim A
122. 11. 2020 09:30
Úbislavice
TJ Sokol Úbislavice ATJ Sokol Lány A
122. 11. 2020 09:30
Úbislavice
TJ Sokol Roškopov ATJ Sokol Radim A
122. 11. 2020 10:30
Úbislavice
TJ Sokol Úbislavice ATJ Sokol Radim A
122. 11. 2020 10:30
Úbislavice
TJ Sokol Roškopov ATJ Sokol Lány A
122. 11. 2020 08:30
Valdice
TJ Sokol Valdice ATJ Jičín A
122. 11. 2020 08:30
Valdice
TJ Sokol Železnice ATJ Sokol Nemyčeves A
122. 11. 2020 09:30
Valdice
TJ Sokol Valdice ATJ Sokol Železnice A
122. 11. 2020 09:30
Valdice
TJ Jičín ATJ Sokol Nemyčeves A
122. 11. 2020 10:30
Valdice
TJ Sokol Valdice ATJ Sokol Nemyčeves A
122. 11. 2020 08:30
Valdice
TJ Jičín ATJ Sokol Železnice A
122. 11. 2020 08:30
Popovice
TJ SOKOL Popovice ATJ TK Žlunice A
122. 11. 2020 08:30
Popovice
PINGO Chyjice ATJ Sokol Chomutice A
122. 11. 2020 09:30
Popovice
TJ SOKOL Popovice APINGO Chyjice A
122. 11. 2020 09:30
Popovice
TJ TK Žlunice ATJ Sokol Chomutice A
122. 11. 2020 10:30
Popovice
TJ SOKOL Popovice ATJ Sokol Chomutice A
122. 11. 2020 10:30
Popovice
TJ TK Žlunice APINGO Chyjice A
122. 11. 2020 17:00
L.Bělohrad
TJ Lázně Bělohrad ATJ Lázně Bělohrad B
122. 11. 2020 17:45
L.Bělohrad
TJ Lázně Bělohrad BSK Miletín A
122. 11. 2020 18:30
L.Bělohrad
TJ Lázně Bělohrad ASK Miletín A
213. 12. 2020 08:30
L.Bělohrad
TJ Lázně Bělohrad ATJ Sokol Úbislavice A
213. 12. 2020 08:30
L.Bělohrad
TJ Sokol Valdice ATJ SOKOL Popovice A
213. 12. 2020 09:30
L.Bělohrad
TJ Lázně Bělohrad ATJ Sokol Valdice A
213. 12. 2020 09:30
L.Bělohrad
TJ Sokol Úbislavice ATJ SOKOL Popovice A
213. 12. 2020 10:30
L.Bělohrad
TJ Lázně Bělohrad ATJ SOKOL Popovice A
213. 12. 2020 10:30
L.Bělohrad
TJ Sokol Úbislavice ATJ Sokol Valdice A
213. 12. 2020 08:30
Lány
TJ Sokol Lány ATJ Lázně Bělohrad B
213. 12. 2020 08:30
Lány
TJ Jičín ATJ TK Žlunice A
213. 12. 2020 09:30
Lány
TJ Sokol Lány ATJ Jičín A
213. 12. 2020 09:30
Lány
TJ Lázně Bělohrad BTJ TK Žlunice A
213. 12. 2020 10:30
Lány
TJ Sokol Lány ATJ TK Žlunice A
213. 12. 2020 10:30
Lány
TJ Lázně Bělohrad BTJ Jičín A
213. 12. 2020 08:30
Železnice
TJ Sokol Železnice ATJ Sokol Radim A
213. 12. 2020 08:30
Železnice
PINGO Chyjice ASK Miletín A
213. 12. 2020 09:30
Železnice
TJ Sokol Železnice APINGO Chyjice A
213. 12. 2020 09:30
Železnice
TJ Sokol Radim ASK Miletín A
213. 12. 2020 10:30
Železnice
TJ Sokol Železnice ASK Miletín A
213. 12. 2020 10:30
Železnice
TJ Sokol Radim APINGO Chyjice A
213. 12. 2020 08:30
Roškopov
TJ Sokol Roškopov ATJ Sokol Nemyčeves A
213. 12. 2020 09:30
Roškopov
TJ Sokol Nemyčeves ATJ Sokol Chomutice A
213. 12. 2020 10:30
Roškopov
TJ Sokol Roškopov ATJ Sokol Chomutice A
305. 12. 2020 08:30
Chomutice
TJ Sokol Chomutice ATJ Sokol Valdice A
305. 12. 2020 08:30
Chomutice
SK Miletín ATJ Sokol Lány A
305. 12. 2020 09:30
Chomutice
TJ Sokol Chomutice ASK Miletín A
305. 12. 2020 09:30
Chomutice
TJ Sokol Valdice ATJ Sokol Lány A
305. 12. 2020 10:30
Chomutice
TJ Sokol Chomutice ATJ Sokol Lány A
305. 12. 2020 10:30
Chomutice
TJ Sokol Valdice ASK Miletín A
305. 12. 2020 08:30
Nemyčeves
TJ Sokol Nemyčeves ATJ SOKOL Popovice A
305. 12. 2020 08:30
Nemyčeves
TJ Sokol Radim ATJ Lázně Bělohrad B
305. 12. 2020 09:30
Nemyčeves
TJ Sokol Nemyčeves ATJ Sokol Radim A
305. 12. 2020 09:30
Nemyčeves
TJ SOKOL Popovice ATJ Lázně Bělohrad B
305. 12. 2020 10:30
Nemyčeves
TJ Sokol Nemyčeves ATJ Lázně Bělohrad B
305. 12. 2020 10:30
Nemyčeves
TJ SOKOL Popovice ATJ Sokol Radim A
305. 12. 2020 08:30
Žlunice
TJ TK Žlunice ATJ Lázně Bělohrad A
305. 12. 2020 08:30
Žlunice
TJ Sokol Železnice ATJ Sokol Roškopov A
305. 12. 2020 09:30
Žlunice
TJ TK Žlunice ATJ Sokol Železnice A
305. 12. 2020 09:30
Žlunice
TJ Lázně Bělohrad ATJ Sokol Roškopov A
305. 12. 2020 10:30
Žlunice
TJ TK Žlunice ATJ Sokol Radim A
305. 10. 2020 10:30
Žlunice
TJ Lázně Bělohrad ATJ Sokol Železnice A
305. 12. 2020 08:30
Chyjice
PINGO Chyjice ATJ Jičín A
305. 12. 2020 09:30
Chyjice
TJ Jičín ATJ Sokol Úbislavice A
305. 12. 2020 10:30
Chyjice
PINGO Chyjice ATJ Sokol Úbislavice A
423. 01. 2021 08:30
L.Bělohrad
TJ Lázně Bělohrad BTJ Sokol Úbislavice A
423. 01. 2021 08:30
L.Bělohrad
TJ Sokol Železnice ATJ Sokol Chomutice A
423. 01. 2021 09:30
L.Bělohrad
TJ Lázně Bělohrad BTJ Sokol Železnice A
423. 01. 2021 09:30
L.Bělohrad
TJ Sokol Úbislavice ATJ Sokol Chomutice A
423. 01. 2021 10:30
L.Bělohrad
TJ Lázně Bělohrad BTJ Sokol Chomutice A
423. 01. 2021 10:30
L.Bělohrad
TJ Sokol Úbislavice ATJ Sokol Železnice A
423. 01. 2021 08:30
Nemyčeves
TJ Sokol Nemyčeves ATJ Sokol Lány A
423. 01. 2021 08:30
Nemyčeves
TJ Lázně Bělohrad APINGO Chyjice A
423. 01. 2021 09:30
Nemyčeves
TJ Sokol Nemyčeves ATJ Lázně Bělohrad A
423. 01. 2021 09:30
Nemyčeves
TJ Sokol Lány APINGO Chyjice A
423. 01. 2021 09:30
Nemyčeves
TJ Sokol Nemyčeves APINGO Chyjice A
423. 01. 2021 09:30
Nemyčeves
TJ Sokol Lány ATJ Lázně Bělohrad A
423. 01. 2021 08:30
Miletín
SK Miletín ATJ Sokol Roškopov A
423. 01. 2021 08:30
Miletín
TJ Jičín ATJ SOKOL Popovice A
423. 01. 2021 09:30
Miletín
SK Miletín ATJ Jičín A
423. 01. 2021 09:30
Miletín
TJ Sokol Roškopov ATJ SOKOL Popovice A
423. 01. 2021 10:30
Miletín
SK Miletín ATJ SOKOL Popovice A
423. 01. 2021 10:30
Miletín
TJ Sokol Roškopov ATJ Jičín A
423. 01. 2021 08:30
Radim
TJ Sokol Radim ATJ TK Žlunice A
423. 01. 2021 09:30
Radim
TJ TK Žlunice ATJ Sokol Valdice A
423. 01. 2021 10:30
Radim
TJ Sokol Radim ATJ Sokol Valdice A
520. 02. 2021 08:30
Miletín
SK Miletín ATJ TK Žlunice A
520. 02. 2021 08:30
Miletín
TJ Sokol Úbislavice ATJ Sokol Nemyčeves A
520. 02. 2021 09:30
Miletín
SK Miletín ATJ Sokol Úbislavice A
520. 02. 2021 09:30
Miletín
TJ TK Žlunice ATJ Sokol Nemyčeves A
520. 02. 2021 10:30
Miletín
SK Miletín ATJ Sokol Nemyčeves A
520. 02. 2021 10:30
Miletín
TJ TK Žlunice ATJ Sokol Úbislavice A
520. 02. 2021 08:30
Jičín
TJ Jičín ATJ Sokol Radim A
520. 02. 2021 08:30
Jičín
TJ Sokol Chomutice ATJ Lázně Bělohrad A
520. 02. 2021 09:30
Jičín
TJ Jičín ATJ Sokol Chomutice A
520. 02. 2021 09:30
Jičín
TJ Sokol Radim ATJ Lázně Bělohrad A
520. 02. 2021 10:30
Jičín
TJ Jičín ATJ Lázně Bělohrad A
520. 02. 2021 10:30
Jičín
TJ Sokol Radim ATJ Sokol Chomutice A
520. 02. 2021 08:30
L.Bělohrad
TJ Lázně Bělohrad BTJ Sokol Valdice A
520. 02. 2021 08:30
L.Bělohrad
PINGO Chyjice ATJ Sokol Roškopov A
520. 02. 2021 09:30
L.Bělohrad
TJ Lázně Bělohrad BPINGO Chyjice A
520. 02. 2021 09:30
L.Bělohrad
TJ Sokol Valdice ATJ Sokol Roškopov A
520. 02. 2021 10:30
L.Bělohrad
TJ Lázně Bělohrad BTJ Sokol Roškopov A
520. 02. 2021 10:30
L.Bělohrad
TJ Sokol Valdice APINGO Chyjice A
520. 02. 2021 08:30
Popovice
TJ SOKOL Popovice ATJ Sokol Lány A
520. 02. 2021 09:30
Popovice
TJ Sokol Lány ATJ Sokol Železnice A
520. 02. 2021 10:30
Popovice
TJ SOKOL Popovice ATJ Sokol Železnice A
regionální přebor žactvo
125. 11. 2020 16:30
N.Bydžov
TJ Jiskra Nový Bydžov ATJ Jiskra Nový Bydžov B
125. 11. 2020 17:30
N.Bydžov
TJ Jiskra Nový Bydžov BTJ Jiskra Nový Bydžov C
125. 11. 2020 18:30
N.Bydžov
TJ Jiskra Nový Bydžov ATJ Jiskra Nový Bydžov C
125. 11. 2020 18:00
Roškopov
TJ Sokol Roškopov ATJ Sokol Roškopov B
125. 11. 2020 18:00
Butoves
TJ Butoves ATJ Butoves B
212. 12. 2020 08:30
N.Bydžov
TJ Jiskra Nový Bydžov ATJ Sokol Chlumec n.C. A
212. 12. 2020 08:30
N.Bydžov
TJ Jiskra Nový Bydžov BTJ Sokol Libáň A
212. 12. 2020 09:30
N.Bydžov
TJ Sokol Libáň ATJ Jiskra Nový Bydžov C
212. 12. 2020 09:30
N.Bydžov
TJ Sokol Chlumec n.C. ATJ Jiskra Nový Bydžov B
212. 12. 2020 10:30
N.Bydžov
TJ Jiskra Nový Bydžov CTJ Sokol Chlumec n.C. A
212. 12. 2020 10:30
N.Bydžov
TJ Sokol Libáň ATJ Jiskra Nový Bydžov A
212. 12. 2020 11:30
N.Bydžov
TJ Sokol Chlumec n.C. ATJ Sokol Libáň A
212. 12. 2020 08:30
Butoves
TJ Butoves ATJ Jiskra Hořice A
212. 12. 2020 08:30
Butoves
TJ Butoves BTJ Nová Paka A
212. 12. 2020 09:30
Butoves
TJ Butoves ATJ Nová Paka A
212. 12. 2020 09:30
Butoves
TJ Butoves BTJ Jiskra Hořice A
212. 12. 2020 10:30
Butoves
TJ Jiskra Hořice ATJ Nová Paka A
212. 12. 2020 09:30
Roškopov
TJ Sokol Roškopov ATJ Lázně Bělohrad A
212. 12. 2020 08:30
Roškopov
TJ Sokol Roškopov BTJ Sokol Rovensko A
212. 12. 2020 09:45
Roškopov
TJ Sokol Roškopov ATJ Sokol Rovensko A
212. 12. 2020 09:45
Roškopov
TJ Sokol Roškopov BTJ Lázně Bělohrad A
212. 12. 2020 09:45
Roškopov
TJ Lázně Bělohrad ATJ Sokol Rovensko A
212. 12. 2020 09:30
Popovice
TJ SOKOL Popovice ATJ SOKOL Stará Paka A
212. 12. 2020 09:30
Popovice
Tělovýchovná jednota Sokol Jičíněves, z.s.TJ Sokol Chomutice A
212. 12. 2020 09:45
Popovice
TJ SOKOL Popovice ATělovýchovná jednota Sokol Jičíněves, z.s.
212. 12. 2020 09:45
Popovice
TJ SOKOL Stará Paka ATJ Sokol Chomutice A
212. 12. 2020 09:45
Popovice
TJ SOKOL Popovice ATJ Sokol Chomutice A
212. 12. 2020 11:30
Popovice
TJ SOKOL Stará Paka ATělovýchovná jednota Sokol Jičíněves, z.s.
328. 11. 2020 08:30
Libáň
TJ Sokol Libáň ATJ Butoves A
328. 11. 2020 08:30
Libáň
TJ Sokol Roškopov ATJ SOKOL Popovice A
328. 11. 2020 09:45
Libáň
TJ Sokol Libáň ATJ Sokol Roškopov A
328. 11. 2020 09:45
Libáň
TJ Butoves ATJ SOKOL Popovice A
328. 11. 2020 11:00
Libáň
TJ Sokol Libáň ATJ SOKOL Popovice A
328. 11. 2020 11:00
Libáň
TJ Butoves ATJ Sokol Roškopov A
328. 11. 2020 08:30
Kopidlno
Tělovýchovná jednota Sokol Jičíněves, z.s.TJ Jiskra Nový Bydžov C
328. 11. 2020 08:30
Kopidlno
TJ Jiskra Hořice ATJ Sokol Roškopov B
328. 11. 2020 09:45
Kopidlno
Tělovýchovná jednota Sokol Jičíněves, z.s.TJ Jiskra Hořice A
328. 11. 2020 09:45
Kopidlno
TJ Jiskra Nový Bydžov CTJ Sokol Roškopov B
328. 11. 2020 11:00
Kopidlno
Tělovýchovná jednota Sokol Jičíněves, z.s.TJ Sokol Roškopov B
328. 11. 2020 11:00
Kopidlno
TJ Jiskra Nový Bydžov CTJ Jiskra Hořice A
328. 11. 2020 08:30
Chlumec
TJ Sokol Chlumec n.C. ATJ Butoves B
328. 11. 2020 08:30
Chlumec
TJ Lázně Bělohrad ATJ SOKOL Stará Paka A
328. 11. 2020 09:45
Chlumec
TJ Sokol Chlumec n.C. ATJ Lázně Bělohrad A
328. 11. 2020 09:45
Chlumec
TJ Butoves BTJ SOKOL Stará Paka A
328. 11. 2020 11:00
Chlumec
TJ Sokol Chlumec n.C. ATJ SOKOL Stará Paka A
328. 11. 2020 11:00
Chlumec
TJ Butoves BTJ Lázně Bělohrad A
328. 11. 2020 08:30
N.Paka
TJ Nová Paka ATJ Jiskra Nový Bydžov A
328. 11. 2020 08:30
N.Paka
TJ Jiskra Nový Bydžov BTJ Sokol Rovensko A
328. 11. 2020 09:45
N.Paka
TJ Sokol Chomutice ATJ Jiskra Nový Bydžov B
328. 11. 2020 09:45
N.Paka
TJ Sokol Rovensko ATJ Jiskra Nový Bydžov A
328. 11. 2020 11:00
N.Paka
TJ Jiskra Nový Bydžov ATJ Sokol Chomutice A
328. 11. 2020 11:00
N.Paka
TJ Nová Paka ATJ Jiskra Nový Bydžov B
420. 12. 2020 08:30
L.Bělohrad
TJ Lázně Bělohrad ATJ Jiskra Nový Bydžov B
420. 12. 2020 08:30
L.Bělohrad
TJ Jiskra Nový Bydžov ATJ Jiskra Hořice A
420. 12. 2020 09:45
L.Bělohrad
TJ SOKOL Popovice ATJ Jiskra Nový Bydžov B
420. 12. 2020 09:45
L.Bělohrad
TJ Lázně Bělohrad ATJ Jiskra Nový Bydžov A
420. 12. 2020 11:00
L.Bělohrad
TJ Jiskra Hořice ATJ Jiskra Nový Bydžov B
420. 12. 2020 11:00
L.Bělohrad
TJ Jiskra Nový Bydžov ATJ SOKOL Popovice A
419. 12. 2020 08:30
Chomutice
TJ Sokol Chomutice ATJ Sokol Libáň A
419. 12. 2020 08:30
Chomutice
TJ Butoves BTJ Sokol Roškopov B
419. 12. 2020 09:45
Chomutice
TJ Sokol Chomutice ATJ Butoves B
419. 12. 2020 09:45
Chomutice
TJ Sokol Libáň ATJ Sokol Roškopov B
419. 12. 2020 11:00
Chomutice
TJ Sokol Chomutice ATJ Sokol Roškopov B
419. 12. 2020 11:00
Chomutice
TJ Sokol Libáň ATJ Butoves B
419. 12. 2020 08:30
Rovensko
TJ Sokol Rovensko ATělovýchovná jednota Sokol Jičíněves, z.s.
419. 12. 2020 08:30
Rovensko
TJ Sokol Chlumec n.C. ATJ Butoves A
419. 12. 2020 09:45
Rovensko
TJ Sokol Rovensko ATJ Sokol Chlumec n.C. A
419. 12. 2020 11:00
Rovensko
Tělovýchovná jednota Sokol Jičíněves, z.s.TJ Butoves A
419. 12. 2020 11:00
Rovensko
TJ Sokol Rovensko ATJ Butoves A
419. 12. 2020 11:00
Rovensko
Tělovýchovná jednota Sokol Jičíněves, z.s.TJ Sokol Chlumec n.C. A
420. 12. 2020 08:30
St.Paka
TJ SOKOL Stará Paka ATJ Jiskra Nový Bydžov C
420. 12. 2020 08:30
St.Paka
TJ Nová Paka ATJ Sokol Roškopov A
420. 12. 2020 09:45
St.Paka
TJ SOKOL Stará Paka ATJ Nová Paka A
420. 12. 2020 09:45
St.Paka
TJ Jiskra Nový Bydžov CTJ Sokol Roškopov A
420. 12. 2020 09:45
St.Paka
TJ SOKOL Stará Paka ATJ Sokol Roškopov A
420. 12. 2020 11:00
St.Paka
TJ Jiskra Nový Bydžov CTJ Nová Paka A
516. 01. 2021 08:30
Hořice
TJ Jiskra Hořice ATJ Sokol Libáň A
516. 01. 2021 08:30
Hořice
TJ Sokol Rovensko ATJ SOKOL Stará Paka A
516. 01. 2021 09:45
Hořice
TJ Jiskra Hořice ATJ Sokol Rovensko A
516. 01. 2021 09:45
Hořice
TJ Sokol Libáň ATJ SOKOL Stará Paka A
516. 01. 2021 11:00
Hořice
TJ Jiskra Hořice ATJ SOKOL Stará Paka A
516. 01. 2021 11:00
Hořice
TJ Sokol Libáň ATJ Sokol Rovensko A
516. 01. 2021 08:30
Roškopov
TJ Sokol Roškopov BTJ Nová Paka A
516. 01. 2021 08:30
Roškopov
TJ Sokol Chlumec n.C. ATJ SOKOL Popovice A
516. 01. 2021 09:45
Roškopov
TJ Sokol Roškopov BTJ Sokol Chlumec n.C. A
516. 01. 2021 09:45
Roškopov
TJ Nová Paka ATJ SOKOL Popovice A
516. 01. 2021 11:00
Roškopov
TJ Nová Paka ATJ Sokol Chlumec n.C. A
516. 01. 2021 11:00
Roškopov
TJ Sokol Roškopov BTJ SOKOL Popovice A
516. 01. 2021 08:30
Butoves
TJ Butoves ATJ Jiskra Nový Bydžov C
516. 01. 2021 08:30
Butoves
TJ Lázně Bělohrad ATJ Sokol Chomutice A
516. 01. 2021 09:45
Butoves
TJ Butoves ATJ Lázně Bělohrad A
516. 01. 2021 09:45
Butoves
TJ Jiskra Nový Bydžov CTJ Sokol Chomutice A
516. 01. 2021 11:00
Butoves
TJ Butoves ATJ Sokol Chomutice A
516. 01. 2021 11:00
Butoves
TJ Jiskra Nový Bydžov CTJ Lázně Bělohrad A
517. 01. 2021 08:30
Kopidlno
TJ Jiskra Nový Bydžov ATJ Sokol Roškopov A
517. 01. 2021 08:30
Kopidlno
TJ Jiskra Nový Bydžov BTJ Butoves B
517. 01. 2021 09:45
Kopidlno
Tělovýchovná jednota Sokol Jičíněves, z.s.TJ Jiskra Nový Bydžov A
517. 01. 2021 09:45
Kopidlno
TJ Sokol Roškopov ATJ Jiskra Nový Bydžov B
517. 01. 2021 11:00
Kopidlno
TJ Butoves BTJ Jiskra Nový Bydžov A
517. 01. 2021 11:00
Kopidlno
Tělovýchovná jednota Sokol Jičíněves, z.s.TJ Jiskra Nový Bydžov B
614. 02. 2021 08:30
N.Bydžov
TJ Jiskra Nový Bydžov BTJ SOKOL Stará Paka A
614. 02. 2021 08:30
N.Bydžov
TJ Jiskra Nový Bydžov ATJ Sokol Roškopov B
614. 02. 2021 09:45
N.Bydžov
TJ Jiskra Nový Bydžov BTJ Butoves A
614. 02. 2021 09:45
N.Bydžov
TJ SOKOL Stará Paka ATJ Jiskra Nový Bydžov A
614. 02. 2021 11:00
N.Bydžov
TJ Jiskra Nový Bydžov BTJ Sokol Roškopov B
614. 02. 2021 11:00
N.Bydžov
TJ Butoves ATJ Jiskra Nový Bydžov A
614. 02. 2021 08:30
L.Bělohrad
TJ Lázně Bělohrad ATJ Nová Paka A
614. 02. 2021 08:30
L.Bělohrad
TJ Sokol Libáň ATělovýchovná jednota Sokol Jičíněves, z.s.
614. 02. 2021 09:45
L.Bělohrad
TJ Lázně Bělohrad ATJ Sokol Libáň A
614. 02. 2021 09:45
L.Bělohrad
TJ Nová Paka ATělovýchovná jednota Sokol Jičíněves, z.s.
614. 02. 2021 11:00
L.Bělohrad
TJ Lázně Bělohrad ATělovýchovná jednota Sokol Jičíněves, z.s.
614. 02. 2021 11:00
L.Bělohrad
TJ Nová Paka ATJ Sokol Libáň A
613. 02. 2021 08:30
Hořice
TJ Jiskra Hořice ATJ Sokol Chlumec n.C. A
613. 02. 2021 08:30
Hořice
TJ Sokol Roškopov ATJ Sokol Chomutice A
613. 02. 2021 09:45
Hořice
TJ Jiskra Hořice ATJ Sokol Roškopov A
613. 02. 2021 09:45
Hořice
TJ Sokol Chlumec n.C. ATJ Sokol Chomutice A
613. 02. 2021 11:00
Hořice
TJ Jiskra Hořice ATJ Sokol Chomutice A
613. 02. 2021 11:00
Hořice
TJ Sokol Chlumec n.C. ATJ Sokol Roškopov A
613. 02. 2021 08:30
Rovensko
TJ Sokol Rovensko ATJ Jiskra Nový Bydžov C
613. 02. 2021 08:30
Rovensko
TJ SOKOL Popovice ATJ Butoves B
613. 02. 2021 09:45
Rovensko
TJ Sokol Rovensko ATJ SOKOL Popovice A
613. 02. 2021 09:45
Rovensko
TJ Jiskra Nový Bydžov CTJ Butoves B
613. 02. 2021 11:00
Rovensko
TJ Sokol Rovensko ATJ Butoves B
613. 02. 2021 11:00
Rovensko
TJ Jiskra Nový Bydžov CTJ SOKOL Popovice A
727. 02. 2021 08:30
Butoves
TJ Butoves BTJ Sokol Roškopov A
727. 02. 2021 09:45
Butoves
TJ Sokol Roškopov ATělovýchovná jednota Sokol Jičíněves, z.s.
727. 02. 2021 11:00
Butoves
TJ Butoves BTělovýchovná jednota Sokol Jičíněves, z.s.
727. 02. 2021 08:30
Roškopov
TJ Sokol Roškopov BTJ SOKOL Stará Paka A
727. 02. 2021 09:45
Roškopov
TJ SOKOL Stará Paka ATJ Butoves A
727. 02. 2021 11:00
Roškopov
TJ Sokol Roškopov BTJ Butoves A
727. 02. 2021 08:30
Chomutice
TJ Sokol Chomutice ATJ Nová Paka A
727. 02. 2021 09:45
Chomutice
TJ Nová Paka ATJ Sokol Rovensko A
727. 02. 2021 11:00
Chomutice
TJ Sokol Chomutice ATJ Sokol Rovensko A
727. 02. 2021 08:30
Popovice
TJ SOKOL Popovice ATJ Jiskra Hořice A
727. 02. 2021 09:45
Popovice
TJ Jiskra Hořice ATJ Lázně Bělohrad A
727. 02. 2021 11:00
Popovice
TJ SOKOL Popovice ATJ Lázně Bělohrad A
Okresní pohár dorostu A
113. 03. 2021 08:30
L.Bělohrad
TJ Lázně Bělohrad ATj Sokol Úbislavice A
113. 03. 2021 08:30
L.Bělohrad
TJ Sokol Lány ATJ Sokol Roškopov A
113. 03. 2021 09:30
L.Bělohrad
TJ Lázně Bělohrad ATJ Sokol Roškopov A
113. 03. 2021 09:30
L.Bělohrad
Tj Sokol Úbislavice ATJ Sokol Lány A
113. 03. 2021 10:30
L.Bělohrad
TJ Lázně Bělohrad ATJ Sokol Lány A
113. 03. 2021 10:30
L.Bělohrad
Tj Sokol Úbislavice ATJ Sokol Roškopov A
220. 03. 2021 08:30
Lány
TJ Sokol Lány ATJ Lázně Bělohrad A
220. 03. 2021 08:30
Lány
Tj Sokol Úbislavice ATJ Sokol Roškopov A
220. 03. 2021 09:30
Lány
TJ Sokol Lány ATJ Sokol Roškopov A
220. 03. 2021 09:30
Lány
TJ Lázně Bělohrad ATj Sokol Úbislavice A
220. 03. 2021 10:30
Lány
TJ Sokol Lány ATj Sokol Úbislavice A
220. 03. 2021 10:30
Lány
TJ Lázně Bělohrad ATJ Sokol Roškopov A
Okresní pohár dorostu B
106. 03. 2021 08:30
Jičín
TJ Jičín ATJ Sokol Radim A
106. 03. 2021 08:30
Jičín
TJ Sokol Železnice ATJ Sokol Valdice A
106. 03. 2021 09:30
Jičín
TJ Jičín ATJ Sokol Valdice A
106. 03. 2021 09:30
Jičín
TJ Sokol Radim ATJ Sokol Železnice A
106. 03. 2021 10:30
Jičín
TJ Jičín ATJ Sokol Železnice A
106. 03. 2021 10:30
Jičín
TJ Sokol Radim ATJ Sokol Valdice A
220. 03. 2021 08:30
Valdice
TJ Sokol Valdice ATJ Jičín A
220. 03. 2021 08:30
Valdice
TJ Sokol Železnice ATJ Sokol Radim A
220. 03. 2021 09:30
Valdice
TJ Sokol Valdice ATJ Sokol Radim A
220. 03. 2021 09:30
Valdice
TJ Jičín ATJ Sokol Železnice A
220. 03. 2021 10:30
Valdice
TJ Sokol Valdice ATJ Sokol Železnice A
220. 03. 2021 10:30
Valdice
TJ Jičín ATJ Sokol Radim A
Okresní pohár dorostu C
106. 03. 2021 08:03
Miletín
Sportovní klub Miletín ATJ Lázně Bělohrad B
106. 03. 2021 08:30
Miletín
TJ Lázně Bělohrad BTJ TK Žlunice A
106. 03. 2021 10:30
Miletín
Sportovní klub Miletín ATJ TK Žlunice A
220. 03. 2021 08:30
L.Bělohrad
TJ Lázně Bělohrad BTJ TK Žlunice A
220. 03. 2021 09:30
L.Bělohrad
TJ TK Žlunice ASportovní klub Miletín A
220. 03. 2021 10:30
L.Bělohrad
TJ Lázně Bělohrad BSportovní klub Miletín A
Okresní pohár dorostu D
106. 03. 2021 08:30
Nemyčeves
TJ Sokol Nemyčeves APINGO Chyjice A
106. 03. 2021 08:30
Nemyčeves
TJ SOKOL Popovice ATJ Sokol Chomutice A
106. 03. 2021 09:30
Nemyčeves
TJ Sokol Nemyčeves ATJ Sokol Chomutice A
106. 03. 2021 09:30
Nemyčeves
PINGO Chyjice ATJ SOKOL Popovice A
106. 03. 2021 10:30
Nemyčeves
TJ Sokol Nemyčeves ATJ SOKOL Popovice A
106. 03. 2021 10:30
Nemyčeves
PINGO Chyjice ATJ Sokol Chomutice A
220. 03. 2021 08:30
Chomutice
TJ Sokol Chomutice ATJ SOKOL Popovice A
220. 03. 2021 08:30
Chomutice
PINGO Chyjice ATJ Sokol Nemyčeves A
220. 03. 2021 09:30
Chomutice
TJ Sokol Chomutice ATJ Sokol Nemyčeves A
220. 03. 2021 09:30
Chomutice
TJ SOKOL Popovice APINGO Chyjice A
220. 03. 2021 10:30
Chomutice
TJ Sokol Chomutice APINGO Chyjice A
220. 03. 2021 10:30
Chomutice
TJ SOKOL Popovice ATJ Sokol Nemyčeves A
Okresní pohár žáci A
113. 03. 2021 08:30
Nový Bydžov
TJ Jiskra Nový Bydžov BTJ Sokol Chlumec nad Cidlinou A
113. 03. 2021 08:30
Nový Bydžov
TJ Sokol Libáň ATJ Sokol Jičíněves A
113. 03. 2021 09:30
Nový Bydžov
TJ Jiskra Nový Bydžov BTJ Sokol Jičíněves A
113. 03. 2021 09:30
Nový Bydžov
TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou ATJ Sokol Libáň A
113. 03. 2021 10:30
Nový Bydžov
TJ Jiskra Nový Bydžov BTJ Sokol Libáň A
113. 03. 2021 10:30
Nový Bydžov
TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou ATJ Sokol Jičíněves A
227. 03. 2021 08:30
Libáň
TJ Sokol Libáň ATJ Sokol Chlumec nad Cidlinou A
227. 03. 2021 08:30
Libáň
TJ Jiskra Nový Bydžov BTJ Sokol Jičíněves A
227. 03. 2021 09:30
Libáň
TJ Sokol Libáň ATJ Sokol Jičíněves A
227. 03. 2021 09:30
Libáň
TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou ATJ Jiskra Nový Bydžov B
227. 03. 2021 10:30
Libáň
TJ Sokol Libáň ATJ Jiskra Nový Bydžov B
227. 03. 2021 10:30
Libáň
TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou ATJ Sokol Jičíněves A
Okresní pohár žáci B
113. 03. 2021 08:30
Hořice
TJ Jiskra Hořice ATJ Jiskra Nový Bydžov A
113. 03. 2021 08:30
Hořice
TJ Butoves BTJ Sokol Roškopov A
113. 03. 2021 09:30
Hořice
TJ Jiskra Hořice ATJ Sokol Roškopov A
113. 03. 2021 09:30
Hořice
TJ Jiskra Nový Bydžov ATJ Butoves B
113. 03. 2021 10:30
Hořice
TJ Jiskra Hořice ATJ Butoves B
113. 03. 2021 10:30
Hořice
TJ Jiskra Nový Bydžov ATJ Sokol Roškopov A
227. 03. 2021 08:30
N.Bydžov
TJ Jiskra Nový Bydžov ATJ Butoves B
227. 03. 2021 08:30
N.Bydžov
TJ Jiskra Hořice ATJ Sokol Roškopov A
227. 03. 2021 09:30
N.Bydžov
TJ Jiskra Nový Bydžov ATJ Sokol Roškopov A
227. 03. 2021 09:30
N.Bydžov
TJ Butoves BTJ Jiskra Hořice A
227. 03. 2021 10:30
N.Bydžov
TJ Jiskra Nový Bydžov ATJ Jiskra Hořice A
227. 03. 2021 10:30
N.Bydžov
TJ Butoves BTJ Jiskra Hořice A
Okresní pohár žáci C
113. 03. 2021 08:30
Chomutice
TJ Sokol Chomutices ATJ SOKOL Popovice A
113. 03. 2021 08:30
Chomutice
TJ Butoves ATJ Jiskra N.Bydžov C
113. 03. 2021 09:30
Chomutice
TJ Sokol Chomutices ATJ Jiskra N.Bydžov C
113. 03. 2021 09:30
Chomutice
TJ SOKOL Popovice ATJ Butoves A
113. 03. 2021 10:30
Chomutice
TJ Sokol Chomutices ATJ Butoves A
113. 03. 2021 10:30
Chomutice
TJ SOKOL Popovice ATJ Jiskra N.Bydžov C
227. 03. 2021 08:30
Butoves
TJ Butoves ATJ SOKOL Popovice A
227. 03. 2021 08:30
Butoves
TJ Sokol Chomutices ATJ Jiskra N.Bydžov C
227. 03. 2021 09:30
Butoves
TJ Butoves ATJ Jiskra N.Bydžov C
227. 03. 2021 09:30
Butoves
TJ SOKOL Popovice ATJ Sokol Chomutices A
227. 03. 2021 10:30
Butoves
TJ Butoves ATJ Sokol Chomutices A
227. 03. 2021 10:30
Butoves
TJ SOKOL Popovice ATJ Jiskra N.Bydžov C
Okresní pohár žáci D
130. 01. 2021 08:30
L.Bělohrad
TJ Lázně Bělohrad A.TJ Nová Paka A
130. 01. 2021 08:30
L.Bělohrad
TJ Sokol Roškopov BTJ SOKOL Stará Paka A
130. 01. 2021 09:15
L.Bělohrad
TJ Sokol Rovensko ATJ Lázně Bělohrad A.
130. 01. 2021 09:15
L.Bělohrad
TJ Nová Paka ATJ Sokol Roškopov B
130. 01. 2021 10:00
L.Bělohrad
TJ Sokol Roškopov BTJ Sokol Rovensko A
130. 01. 2021 10:00
L.Bělohrad
TJ SOKOL Stará Paka ATJ Nová Paka A
130. 01. 2021 10:45
L.Bělohrad
TJ SOKOL Stará Paka ATJ SOKOL Stará Paka A
130. 01. 2021 10:45
L.Bělohrad
TJ Lázně Bělohrad A.TJ Sokol Roškopov B
130. 01. 2021 11:30
L.Bělohrad
TJ SOKOL Stará Paka ATJ Lázně Bělohrad A.
130. 01. 2021 11:30
L.Bělohrad
TJ Nová Paka ATJ Sokol Rovensko A
213. 02. 2021 08:30
N.Paka
TJ Nová Paka ATJ Sokol Roškopov B
213. 02. 2021 08:30
N.Paka
TJ SOKOL Stará Paka ATJ Lázně Bělohrad A.
213. 02. 2021 09:15
N.Paka
TJ Sokol Rovensko ATJ Nová Paka A
213. 02. 2021 09:15
N.Paka
TJ Sokol Roškopov BTJ SOKOL Stará Paka A
213. 02. 2021 10:00
N.Paka
TJ SOKOL Stará Paka ATJ Sokol Rovensko A
213. 02. 2021 10:00
N.Paka
TJ Lázně Bělohrad A.TJ Sokol Roškopov B
213. 02. 2021 10:45
N.Paka
TJ Sokol Rovensko ATJ Lázně Bělohrad A.
213. 02. 2021 10:45
N.Paka
TJ Nová Paka ATJ SOKOL Stará Paka A
213. 02. 2021 11:30
N.Paka
TJ Lázně Bělohrad A.TJ Nová Paka A
213. 02. 2021 11:30
N.Paka
TJ Sokol Roškopov BTJ Sokol Rovensko A

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy