Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální přebor 1. třídy
101. 10. 2020 18:301. FC Rokytnice v Orlických horách ATTC Kostelec nad Orlicí C7:10
106. 10. 2020 18:30
Odloženo se souhlasem STK
TJ Sokol Častolovice BTTC Lhoty u Potštejna B8:10
101. 10. 2020 18:30KPST Záhornice ATJ Peklo nad Zdobnicí A9:9
102. 10. 2020 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horách ATJ Sokol Častolovice A1:10
101. 10. 2020 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ATJ Baník Vamberk B6:10
101. 10. 2020 18:30TTC Kostelec nad Orlicí DSK Týniště nad Orlicí A10:2
208. 10. 2020 18:30TTC Kostelec nad Orlicí CSK Týniště nad Orlicí A10:2
209. 10. 2020 18:30TJ Baník Vamberk BTTC Kostelec nad Orlicí D10:6
209. 10. 2020 18:30TJ Sokol Častolovice ATJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A10:5
207. 10. 2020 18:30TJ Peklo nad Zdobnicí ATJ Start Olešnice v Orlických horách A10:6
209. 10. 2020 18:30TTC Lhoty u Potštejna BKPST Záhornice A10:5
208. 10. 2020 18:301. FC Rokytnice v Orlických horách ATJ Sokol Častolovice B9:9
313. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Častolovice BTTC Kostelec nad Orlicí C 
315. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
KPST Záhornice A1. FC Rokytnice v Orlických horách A 
316. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Start Olešnice v Orlických horách ATTC Lhoty u Potštejna B 
315. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ATJ Peklo nad Zdobnicí A 
315. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TTC Kostelec nad Orlicí DTJ Sokol Častolovice A 
315. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
SK Týniště nad Orlicí ATJ Baník Vamberk B 
422. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TTC Kostelec nad Orlicí CTJ Baník Vamberk B 
423. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Častolovice ASK Týniště nad Orlicí A 
423. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Peklo nad Zdobnicí ATTC Kostelec nad Orlicí D 
423. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TTC Lhoty u Potštejna BTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A 
422. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
1. FC Rokytnice v Orlických horách ATJ Start Olešnice v Orlických horách A 
420. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Častolovice BKPST Záhornice A 
529. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
KPST Záhornice ATTC Kostelec nad Orlicí C 
530. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Start Olešnice v Orlických horách ATJ Sokol Častolovice B 
529. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A1. FC Rokytnice v Orlických horách A 
529. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TTC Kostelec nad Orlicí DTTC Lhoty u Potštejna B 
529. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
SK Týniště nad Orlicí ATJ Peklo nad Zdobnicí A 
530. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Baník Vamberk BTJ Sokol Častolovice A 
605. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TTC Kostelec nad Orlicí CTJ Sokol Častolovice A 
604. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Peklo nad Zdobnicí ATJ Baník Vamberk B 
606. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TTC Lhoty u Potštejna BSK Týniště nad Orlicí A 
605. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
1. FC Rokytnice v Orlických horách ATTC Kostelec nad Orlicí D 
603. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Častolovice BTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A 
605. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
KPST Záhornice ATJ Start Olešnice v Orlických horách A 
713. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Start Olešnice v Orlických horách ATTC Kostelec nad Orlicí C 
712. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou AKPST Záhornice A 
712. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TTC Kostelec nad Orlicí DTJ Sokol Častolovice B 
712. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
SK Týniště nad Orlicí A1. FC Rokytnice v Orlických horách A 
713. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Baník Vamberk BTTC Lhoty u Potštejna B 
713. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Častolovice ATJ Peklo nad Zdobnicí A 
819. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TTC Kostelec nad Orlicí CTJ Peklo nad Zdobnicí A 
820. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TTC Lhoty u Potštejna BTJ Sokol Častolovice A 
819. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
1. FC Rokytnice v Orlických horách ATJ Baník Vamberk B 
817. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Častolovice BSK Týniště nad Orlicí A 
819. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
KPST Záhornice ATTC Kostelec nad Orlicí D 
820. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Start Olešnice v Orlických horách ATJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A 
926. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ATTC Kostelec nad Orlicí C 
926. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TTC Kostelec nad Orlicí DTJ Start Olešnice v Orlických horách A 
926. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
SK Týniště nad Orlicí AKPST Záhornice A 
927. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Baník Vamberk BTJ Sokol Častolovice B 
927. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Častolovice A1. FC Rokytnice v Orlických horách A 
927. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Peklo nad Zdobnicí ATTC Lhoty u Potštejna B 
1003. 12. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TTC Kostelec nad Orlicí CTTC Lhoty u Potštejna B 
1003. 12. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
1. FC Rokytnice v Orlických horách ATJ Peklo nad Zdobnicí A 
1025. 09. 2020 18:30TJ Sokol Častolovice BTJ Sokol Častolovice A10:6
1003. 12. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
KPST Záhornice ATJ Baník Vamberk B 
1004. 12. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Start Olešnice v Orlických horách ASK Týniště nad Orlicí A 
1003. 12. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ATTC Kostelec nad Orlicí D 
1117. 09. 2020 18:00TTC Kostelec nad Orlicí DTTC Kostelec nad Orlicí C10:4
1110. 12. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
SK Týniště nad Orlicí ATJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A 
1111. 12. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Baník Vamberk BTJ Start Olešnice v Orlických horách A 
1111. 12. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Častolovice AKPST Záhornice A 
1111. 12. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Peklo nad Zdobnicí ATJ Sokol Častolovice B 
1111. 12. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TTC Lhoty u Potštejna B1. FC Rokytnice v Orlických horách A 
1207. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TTC Kostelec nad Orlicí C1. FC Rokytnice v Orlických horách A 
1208. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TTC Lhoty u Potštejna BTJ Sokol Častolovice B 
1208. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Peklo nad Zdobnicí AKPST Záhornice A 
1208. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Častolovice ATJ Start Olešnice v Orlických horách A 
1208. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Baník Vamberk BTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A 
1207. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
SK Týniště nad Orlicí ATTC Kostelec nad Orlicí D 
1314. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
SK Týniště nad Orlicí ATTC Kostelec nad Orlicí C 
1314. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TTC Kostelec nad Orlicí DTJ Baník Vamberk B 
1314. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ATJ Sokol Častolovice A 
1315. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Start Olešnice v Orlických horách ATJ Peklo nad Zdobnicí A 
1314. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
KPST Záhornice ATTC Lhoty u Potštejna B 
1312. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Častolovice B1. FC Rokytnice v Orlických horách A 
1421. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TTC Kostelec nad Orlicí CTJ Sokol Častolovice B 
1421. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
1. FC Rokytnice v Orlických horách AKPST Záhornice A 
1422. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TTC Lhoty u Potštejna BTJ Start Olešnice v Orlických horách A 
1422. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Peklo nad Zdobnicí ATJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A 
1422. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Častolovice ATTC Kostelec nad Orlicí D 
1422. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Baník Vamberk BSK Týniště nad Orlicí A 
1529. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Baník Vamberk BTTC Kostelec nad Orlicí C 
1528. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
SK Týniště nad Orlicí ATJ Sokol Častolovice A 
1528. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TTC Kostelec nad Orlicí DTJ Peklo nad Zdobnicí A 
1528. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ATTC Lhoty u Potštejna B 
1529. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Start Olešnice v Orlických horách A1. FC Rokytnice v Orlických horách A 
1528. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
KPST Záhornice ATJ Sokol Častolovice B 
1604. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TTC Kostelec nad Orlicí CKPST Záhornice A 
1602. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Častolovice BTJ Start Olešnice v Orlických horách A 
1604. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
1. FC Rokytnice v Orlických horách ATJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A 
1605. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TTC Lhoty u Potštejna BTTC Kostelec nad Orlicí D 
1605. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Peklo nad Zdobnicí ASK Týniště nad Orlicí A 
1605. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Častolovice ATJ Baník Vamberk B 
1719. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Častolovice ATTC Kostelec nad Orlicí C 
1719. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Baník Vamberk BTJ Peklo nad Zdobnicí A 
1718. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
SK Týniště nad Orlicí ATTC Lhoty u Potštejna B 
1718. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TTC Kostelec nad Orlicí D1. FC Rokytnice v Orlických horách A 
1718. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ATJ Sokol Častolovice B 
1719. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Start Olešnice v Orlických horách AKPST Záhornice A 
1825. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TTC Kostelec nad Orlicí CTJ Start Olešnice v Orlických horách A 
1825. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
KPST Záhornice ATJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A 
1823. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Častolovice BTTC Kostelec nad Orlicí D 
1825. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
1. FC Rokytnice v Orlických horách ASK Týniště nad Orlicí A 
1826. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TTC Lhoty u Potštejna BTJ Baník Vamberk B 
1826. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Peklo nad Zdobnicí ATJ Sokol Častolovice A 
1905. 03. 2021 18:30TJ Peklo nad Zdobnicí ATTC Kostelec nad Orlicí C 
1905. 03. 2021 18:30TJ Sokol Častolovice ATTC Lhoty u Potštejna B 
1905. 03. 2021 18:30TJ Baník Vamberk B1. FC Rokytnice v Orlických horách A 
1904. 03. 2021 18:30SK Týniště nad Orlicí ATJ Sokol Častolovice B 
1904. 03. 2021 18:30TTC Kostelec nad Orlicí DKPST Záhornice A 
1904. 03. 2021 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ATJ Start Olešnice v Orlických horách A 
2011. 03. 2021 18:30TTC Kostelec nad Orlicí CTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A 
2012. 03. 2021 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horách ATTC Kostelec nad Orlicí D 
2011. 03. 2021 18:30KPST Záhornice ASK Týniště nad Orlicí A 
2009. 03. 2021 18:30TJ Sokol Častolovice BTJ Baník Vamberk B 
2011. 03. 2021 18:301. FC Rokytnice v Orlických horách ATJ Sokol Častolovice A 
2012. 03. 2021 18:30TTC Lhoty u Potštejna BTJ Peklo nad Zdobnicí A 
2119. 03. 2021 18:30TTC Lhoty u Potštejna BTTC Kostelec nad Orlicí C 
2119. 03. 2021 18:30TJ Peklo nad Zdobnicí A1. FC Rokytnice v Orlických horách A 
2129. 09. 2020 18:30TJ Sokol Častolovice ATJ Sokol Častolovice B8:10
2119. 03. 2021 18:30TJ Baník Vamberk BKPST Záhornice A 
2118. 03. 2021 18:30SK Týniště nad Orlicí ATJ Start Olešnice v Orlických horách A 
2118. 03. 2021 18:30TTC Kostelec nad Orlicí DTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A 
2224. 09. 2020 18:00TTC Kostelec nad Orlicí CTTC Kostelec nad Orlicí D7:10
2225. 03. 2021 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ASK Týniště nad Orlicí A 
2226. 03. 2021 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horách ATJ Baník Vamberk B 
2225. 03. 2021 18:30KPST Záhornice ATJ Sokol Častolovice A 
2223. 03. 2021 18:30TJ Sokol Častolovice BTJ Peklo nad Zdobnicí A 
2225. 03. 2021 18:301. FC Rokytnice v Orlických horách ATTC Lhoty u Potštejna B 
Regionální přebor 2. třídy
102. 10. 2020 18:30
herna Slatina nad Zdobnicí
SK KounovTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A12:6
102. 10. 2020 18:30SK Solnice AKPST Záhornice B9:9
102. 10. 2020 18:30TTC Lhoty u Potštejna CTJ Velešov Doudleby nad Orlicí A8:10
130. 09. 2020 18:30TTC Kostelec nad Orlicí ETJ Prorubky10:8
207. 10. 2020 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou BTJ Prorubky10:8
205. 10. 2020 18:30TJ Velešov Doudleby nad Orlicí ATTC Kostelec nad Orlicí E9:9
208. 10. 2020 18:30KPST Záhornice BTTC Lhoty u Potštejna C11:7
207. 10. 2020 18:30TJ Baník Vamberk CSK Solnice A8:10
316. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
SK KounovTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B 
316. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
SK Solnice ATJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A 
316. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TTC Lhoty u Potštejna CTJ Baník Vamberk C 
314. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TTC Kostelec nad Orlicí EKPST Záhornice B 
316. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ ProrubkyTJ Velešov Doudleby nad Orlicí A 
421. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou BTJ Velešov Doudleby nad Orlicí A 
422. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
KPST Záhornice BTJ Prorubky 
421. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Baník Vamberk CTTC Kostelec nad Orlicí E 
423. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí ATTC Lhoty u Potštejna C 
530. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
SK Solnice ASK Kounov 
528. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TTC Kostelec nad Orlicí ETJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A 
530. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ ProrubkyTJ Baník Vamberk C 
526. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí AKPST Záhornice B 
604. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou BKPST Záhornice B 
604. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Baník Vamberk CTJ Velešov Doudleby nad Orlicí A 
606. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí ATJ Prorubky 
606. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
SK KounovTTC Lhoty u Potštejna C 
713. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
SK Solnice ATJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B 
711. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TTC Kostelec nad Orlicí ESK Kounov 
709. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí ATJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A 
712. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
KPST Záhornice BTJ Baník Vamberk C 
818. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou BTJ Baník Vamberk C 
820. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí AKPST Záhornice B 
820. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
SK KounovTJ Prorubky 
820. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
SK Solnice ATTC Lhoty u Potštejna C 
927. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TTC Lhoty u Potštejna CTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B 
925. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TTC Kostelec nad Orlicí ESK Solnice A 
923. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí ASK Kounov 
925. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Baník Vamberk CTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A 
1002. 12. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou BTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A 
1004. 12. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
SK KounovKPST Záhornice B 
1004. 12. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
SK Solnice ATJ Prorubky 
1004. 12. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TTC Lhoty u Potštejna CTTC Kostelec nad Orlicí E 
1109. 12. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TTC Kostelec nad Orlicí ETJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B 
1111. 12. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ ProrubkyTTC Lhoty u Potštejna C 
1107. 12. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí ASK Solnice A 
1109. 12. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Baník Vamberk CSK Kounov 
1208. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí ASK Kounov 
1207. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
KPST Záhornice BSK Solnice A 
1204. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí ATTC Lhoty u Potštejna C 
1208. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ ProrubkyTTC Kostelec nad Orlicí E 
1315. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ ProrubkyTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B 
1313. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TTC Kostelec nad Orlicí ETJ Velešov Doudleby nad Orlicí A 
1315. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TTC Lhoty u Potštejna CKPST Záhornice B 
1315. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
SK Solnice ATJ Baník Vamberk C 
1420. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou BSK Kounov 
1422. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí ASK Solnice A 
1420. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Baník Vamberk CTTC Lhoty u Potštejna C 
1421. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
KPST Záhornice BTTC Kostelec nad Orlicí E 
1418. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí ATJ Prorubky 
1525. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí ATJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B 
1529. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ ProrubkyKPST Záhornice B 
1527. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TTC Kostelec nad Orlicí ETJ Baník Vamberk C 
1529. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TTC Lhoty u Potštejna CTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A 
1605. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
SK KounovSK Solnice A 
1605. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí ATTC Kostelec nad Orlicí E 
1603. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Baník Vamberk CTJ Prorubky 
1604. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
KPST Záhornice BTJ Velešov Doudleby nad Orlicí A 
1718. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
KPST Záhornice BTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B 
1715. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí ATJ Baník Vamberk C 
1719. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ ProrubkyTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A 
1719. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TTC Lhoty u Potštejna CSK Kounov 
1824. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou BSK Solnice A 
1826. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
SK KounovTTC Kostelec nad Orlicí E 
1826. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí ATJ Velešov Doudleby nad Orlicí A 
1824. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Baník Vamberk CKPST Záhornice B 
1903. 03. 2021 18:30TJ Baník Vamberk CTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B 
1904. 03. 2021 18:30KPST Záhornice BTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A 
1905. 03. 2021 18:30TJ ProrubkySK Kounov 
1905. 03. 2021 18:30TTC Lhoty u Potštejna CSK Solnice A 
2010. 03. 2021 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou BTTC Lhoty u Potštejna C 
2012. 03. 2021 18:30SK Solnice ATTC Kostelec nad Orlicí E 
2012. 03. 2021 18:30SK KounovTJ Velešov Doudleby nad Orlicí A 
2012. 03. 2021 18:30TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí ATJ Baník Vamberk C 
2119. 03. 2021 18:30TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí ATJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B 
2118. 03. 2021 18:30KPST Záhornice BSK Kounov 
2119. 03. 2021 18:30TJ ProrubkySK Solnice A 
2117. 03. 2021 18:30TTC Kostelec nad Orlicí ETTC Lhoty u Potštejna C 
2224. 03. 2021 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou BTTC Kostelec nad Orlicí E 
2226. 03. 2021 18:30TTC Lhoty u Potštejna CTJ Prorubky 
2226. 03. 2021 18:30SK Solnice ATJ Velešov Doudleby nad Orlicí A 
2226. 03. 2021 18:30SK KounovTJ Baník Vamberk C 
Regionální přebor 3. třídy
128. 09. 2020 18:30TJ Velešov Doudleby nad Orlicí B1. FC Rokytnice v Orlických horách C14:4
102. 10. 2020 18:30TJ Sokol Častolovice CTJ Start Olešnice v Orlických horách B11:7
102. 10. 2020 18:301. FC Rokytnice v Orlických horách BTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice A8:10
102. 10. 2020 18:30TTC Kostelec nad Orlicí FTJ Sokol Hroška9:9
209. 10. 2020 18:30SK ZámělTJ Sokol Hroška12:6
208. 10. 2020 18:30TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice ATTC Kostelec nad Orlicí F12:6
208. 10. 2020 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horách BTJ Peklo nad Zdobnicí B11:7
209. 10. 2020 18:301. FC Rokytnice v Orlických horách CTJ Sokol Častolovice C7:11
312. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí BSK Záměl 
314. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Peklo nad Zdobnicí B1. FC Rokytnice v Orlických horách C 
316. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
1. FC Rokytnice v Orlických horách BTJ Start Olešnice v Orlických horách B 
316. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol HroškaTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice A 
423. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
SK ZámělTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice A 
422. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Start Olešnice v Orlických horách BTTC Kostelec nad Orlicí F 
419. 09. 2020 17:301. FC Rokytnice v Orlických horách C1. FC Rokytnice v Orlických horách B11:7
419. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí BTJ Sokol Častolovice C 
530. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Častolovice CSK Záměl 
530. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Peklo nad Zdobnicí BTJ Velešov Doudleby nad Orlicí B 
530. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TTC Kostelec nad Orlicí F1. FC Rokytnice v Orlických horách C 
530. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol HroškaTJ Start Olešnice v Orlických horách B 
605. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Start Olešnice v Orlických horách BTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice A 
623. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
1. FC Rokytnice v Orlických horách CTJ Sokol Hroška 
602. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí B1. FC Rokytnice v Orlických horách B 
606. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Častolovice CTJ Peklo nad Zdobnicí B 
713. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Peklo nad Zdobnicí BSK Záměl 
713. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
1. FC Rokytnice v Orlických horách BTJ Sokol Častolovice C 
713. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TTC Kostelec nad Orlicí FTJ Velešov Doudleby nad Orlicí B 
713. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice A1. FC Rokytnice v Orlických horách C 
820. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
SK ZámělTJ Start Olešnice v Orlických horách B 
816. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí BTJ Sokol Hroška 
820. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Častolovice CTTC Kostelec nad Orlicí F 
820. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Peklo nad Zdobnicí B1. FC Rokytnice v Orlických horách B 
927. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
1. FC Rokytnice v Orlických horách BSK Záměl 
927. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TTC Kostelec nad Orlicí FTJ Peklo nad Zdobnicí B 
927. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol HroškaTJ Sokol Častolovice C 
927. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice ATJ Velešov Doudleby nad Orlicí B 
926. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Start Olešnice v Orlických horách B1. FC Rokytnice v Orlických horách C 
1004. 12. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
SK Záměl1. FC Rokytnice v Orlických horách C 
1004. 12. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Častolovice CTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice A 
1004. 12. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Peklo nad Zdobnicí BTJ Sokol Hroška 
1004. 12. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
1. FC Rokytnice v Orlických horách BTTC Kostelec nad Orlicí F 
1111. 12. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TTC Kostelec nad Orlicí FSK Záměl 
1111. 12. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Hroška1. FC Rokytnice v Orlických horách B 
1111. 12. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice ATJ Peklo nad Zdobnicí B 
1110. 12. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Start Olešnice v Orlických horách BTJ Velešov Doudleby nad Orlicí B 
1208. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
1. FC Rokytnice v Orlických horách CTJ Velešov Doudleby nad Orlicí B 
1207. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Start Olešnice v Orlických horách BTJ Sokol Častolovice C 
1208. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice A1. FC Rokytnice v Orlických horách B 
1208. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol HroškaTTC Kostelec nad Orlicí F 
1315. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol HroškaSK Záměl 
1315. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TTC Kostelec nad Orlicí FTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice A 
1315. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Peklo nad Zdobnicí BTJ Start Olešnice v Orlických horách B 
1315. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Častolovice C1. FC Rokytnice v Orlických horách C 
1422. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
SK ZámělTJ Velešov Doudleby nad Orlicí B 
1422. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
1. FC Rokytnice v Orlických horách CTJ Peklo nad Zdobnicí B 
1421. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Start Olešnice v Orlických horách B1. FC Rokytnice v Orlických horách B 
1422. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice ATJ Sokol Hroška 
1529. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice ASK Záměl 
1529. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TTC Kostelec nad Orlicí FTJ Start Olešnice v Orlických horách B 
1526. 09. 2020 17:301. FC Rokytnice v Orlických horách B1. FC Rokytnice v Orlických horách C10:8
1529. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Častolovice CTJ Velešov Doudleby nad Orlicí B 
1605. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
SK ZámělTJ Sokol Častolovice C 
1601. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí BTJ Peklo nad Zdobnicí B 
1605. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
1. FC Rokytnice v Orlických horách CTTC Kostelec nad Orlicí F 
1604. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Start Olešnice v Orlických horách BTJ Sokol Hroška 
1719. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice ATJ Start Olešnice v Orlických horách B 
1719. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Hroška1. FC Rokytnice v Orlických horách C 
1719. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
1. FC Rokytnice v Orlických horách BTJ Velešov Doudleby nad Orlicí B 
1719. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Peklo nad Zdobnicí BTJ Sokol Častolovice C 
1826. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
SK ZámělTJ Peklo nad Zdobnicí B 
1826. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Častolovice C1. FC Rokytnice v Orlických horách B 
1822. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí BTTC Kostelec nad Orlicí F 
1826. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
1. FC Rokytnice v Orlických horách CTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice A 
1904. 03. 2021 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horách BSK Záměl 
1905. 03. 2021 18:30TJ Sokol HroškaTJ Velešov Doudleby nad Orlicí B 
1905. 03. 2021 18:30TTC Kostelec nad Orlicí FTJ Sokol Častolovice C 
1905. 03. 2021 18:301. FC Rokytnice v Orlických horách BTJ Peklo nad Zdobnicí B 
2012. 03. 2021 18:30SK Záměl1. FC Rokytnice v Orlických horách B 
2012. 03. 2021 18:30TJ Peklo nad Zdobnicí BTTC Kostelec nad Orlicí F 
2012. 03. 2021 18:30TJ Sokol Častolovice CTJ Sokol Hroška 
2008. 03. 2021 18:30TJ Velešov Doudleby nad Orlicí BTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice A 
2012. 03. 2021 18:301. FC Rokytnice v Orlických horách CTJ Start Olešnice v Orlických horách B 
2119. 03. 2021 18:301. FC Rokytnice v Orlických horách CSK Záměl 
2119. 03. 2021 18:30TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice ATJ Sokol Častolovice C 
2119. 03. 2021 18:30TJ Sokol HroškaTJ Peklo nad Zdobnicí B 
2119. 03. 2021 18:30TTC Kostelec nad Orlicí F1. FC Rokytnice v Orlických horách B 
2226. 03. 2021 18:30SK ZámělTTC Kostelec nad Orlicí F 
2226. 03. 2021 18:301. FC Rokytnice v Orlických horách BTJ Sokol Hroška 
2226. 03. 2021 18:30TJ Peklo nad Zdobnicí BTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice A 
2222. 03. 2021 18:30TJ Velešov Doudleby nad Orlicí BTJ Start Olešnice v Orlických horách B 
Regionální přebor 4. třídy
101. 10. 2020 18:30SK Týniště nad Orlicí BSDH Vrbice10:8
130. 09. 2020 18:30TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí CTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C0:18
101. 10. 2020 18:30KPST Záhornice CTJ Start Olešnice v Orlických horách C15:3
130. 09. 2020 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou D1. FC Rokytnice v Orlických horách D14:4
208. 10. 2020 18:30SDH Vrbice1. FC Rokytnice v Orlických horách D16:2
207. 10. 2020 18:30TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí BTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou D14:4
209. 10. 2020 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horách CTJ Baník Vamberk D6:12
208. 10. 2020 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou CKPST Záhornice C15:3
208. 10. 2020 18:30SK Týniště nad Orlicí BTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí C16:2
314. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí CSDH Vrbice 
315. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
KPST Záhornice CSK Týniště nad Orlicí B 
314. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Baník Vamberk DTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C 
315. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
1. FC Rokytnice v Orlických horách DTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B 
422. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
SDH VrbiceTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B 
423. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Start Olešnice v Orlických horách CTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou D 
422. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
SK Týniště nad Orlicí BTJ Baník Vamberk D 
421. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí CKPST Záhornice C 
529. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
KPST Záhornice CSDH Vrbice 
528. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Baník Vamberk DTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí C 
524. 09. 2020 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou DTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C5:13
529. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
1. FC Rokytnice v Orlických horách DTJ Start Olešnice v Orlických horách C 
606. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Start Olešnice v Orlických horách CTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B 
605. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C1. FC Rokytnice v Orlických horách D 
605. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
SK Týniště nad Orlicí BTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou D 
605. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
KPST Záhornice CTJ Baník Vamberk D 
711. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Baník Vamberk DSDH Vrbice 
711. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou DTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí C 
712. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
1. FC Rokytnice v Orlických horách DSK Týniště nad Orlicí B 
711. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí BTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C 
819. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
SDH VrbiceTJ Start Olešnice v Orlických horách C 
819. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
SK Týniště nad Orlicí BTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B 
818. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí C1. FC Rokytnice v Orlických horách D 
819. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
KPST Záhornice CTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou D 
925. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou DTJ Baník Vamberk D 
926. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
1. FC Rokytnice v Orlických horách DKPST Záhornice C 
923. 09. 2020 18:30TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí BTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí C18:0
927. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Start Olešnice v Orlických horách CTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C 
1003. 12. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
SDH VrbiceTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C 
1003. 12. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
SK Týniště nad Orlicí BTJ Start Olešnice v Orlických horách C 
1003. 12. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
KPST Záhornice CTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B 
1002. 12. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Baník Vamberk D1. FC Rokytnice v Orlických horách D 
1109. 12. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou DSDH Vrbice 
1109. 12. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí BTJ Baník Vamberk D 
1111. 12. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Start Olešnice v Orlických horách CTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí C 
1110. 12. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou CSK Týniště nad Orlicí B 
1207. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
SDH VrbiceSK Týniště nad Orlicí B 
1207. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou CTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí C 
1208. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Start Olešnice v Orlických horách CKPST Záhornice C 
1207. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
1. FC Rokytnice v Orlických horách DTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou D 
1314. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
1. FC Rokytnice v Orlických horách DSDH Vrbice 
1313. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou DTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B 
1313. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Baník Vamberk DTJ Start Olešnice v Orlických horách C 
1314. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
KPST Záhornice CTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C 
1313. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí CSK Týniště nad Orlicí B 
1421. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
SDH VrbiceTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí C 
1421. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
SK Týniště nad Orlicí BKPST Záhornice C 
1421. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou CTJ Baník Vamberk D 
1420. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B1. FC Rokytnice v Orlických horách D 
1527. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí BSDH Vrbice 
1527. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou DTJ Start Olešnice v Orlických horách C 
1527. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Baník Vamberk DSK Týniště nad Orlicí B 
1528. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
KPST Záhornice CTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí C 
1604. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
SDH VrbiceKPST Záhornice C 
1603. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí CTJ Baník Vamberk D 
1621. 09. 2020 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou CTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou D17:1
1605. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Start Olešnice v Orlických horách C1. FC Rokytnice v Orlických horách D 
1717. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí BTJ Start Olešnice v Orlických horách C 
1718. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
1. FC Rokytnice v Orlických horách DTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C 
1717. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou DSK Týniště nad Orlicí B 
1717. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Baník Vamberk DKPST Záhornice C 
1825. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
SDH VrbiceTJ Baník Vamberk D 
1824. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí CTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou D 
1825. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
SK Týniště nad Orlicí B1. FC Rokytnice v Orlických horách D 
1825. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou CTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B 
1905. 03. 2021 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horách CSDH Vrbice 
1903. 03. 2021 18:30TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí BSK Týniště nad Orlicí B 
1904. 03. 2021 18:301. FC Rokytnice v Orlických horách DTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí C 
1903. 03. 2021 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou DKPST Záhornice C 
2010. 03. 2021 18:30TJ Baník Vamberk DTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou D 
2011. 03. 2021 18:30KPST Záhornice C1. FC Rokytnice v Orlických horách D 
2025. 09. 2020 18:30TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí CTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B3:15
2011. 03. 2021 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou CTJ Start Olešnice v Orlických horách C 
2118. 03. 2021 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou CSDH Vrbice 
2119. 03. 2021 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horách CSK Týniště nad Orlicí B 
2117. 03. 2021 18:30TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí BKPST Záhornice C 
2118. 03. 2021 18:301. FC Rokytnice v Orlických horách DTJ Baník Vamberk D 
2225. 03. 2021 18:30SDH VrbiceTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou D 
2224. 03. 2021 18:30TJ Baník Vamberk DTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B 
2224. 03. 2021 18:30TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí CTJ Start Olešnice v Orlických horách C 
2225. 03. 2021 18:30SK Týniště nad Orlicí BTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C 
Regionální přebor 5. třídy
102. 10. 2020 18:30SK Týniště nad Orlicí DTJ Baník Vamberk F10:8
102. 10. 2020 18:30TJ Baník Vamberk ETJ Sokol Slatina nad Zdobnicí D15:3
101. 10. 2020 18:30TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice BKPST Záhornice D16:2
129. 09. 2020 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ETJ Sokol Častolovice D14:4
208. 10. 2020 18:30TJ Baník Vamberk FSK Týniště nad Orlicí C14:4
208. 10. 2020 18:30KPST Záhornice DTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E10:8
209. 10. 2020 18:30SK Solnice BTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B4:14
209. 10. 2020 18:30SK Týniště nad Orlicí DTJ Baník Vamberk E6:12
311. 09. 2020 18:00TJ Baník Vamberk ETJ Baník Vamberk F16:2
315. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice BTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí D 
313. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ESK Solnice B 
316. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
SK Týniště nad Orlicí CTJ Sokol Častolovice D 
422. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Baník Vamberk FTJ Sokol Častolovice D 
422. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
KPST Záhornice DSK Týniště nad Orlicí C 
423. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí DTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E 
423. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
SK Týniště nad Orlicí DTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B 
529. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice BTJ Baník Vamberk E 
527. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ESK Týniště nad Orlicí D 
530. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
SK Týniště nad Orlicí CSK Solnice B 
527. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Častolovice DKPST Záhornice D 
605. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Baník Vamberk FKPST Záhornice D 
606. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
SK Solnice BTJ Sokol Častolovice D 
606. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí DSK Týniště nad Orlicí C 
606. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Baník Vamberk ETJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E 
712. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice BTJ Baník Vamberk F 
718. 09. 2020 17:00SK Týniště nad Orlicí CSK Týniště nad Orlicí D3:15
710. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Častolovice DTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí D 
712. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
KPST Záhornice DSK Solnice B 
819. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Baník Vamberk FSK Solnice B 
820. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí DKPST Záhornice D 
820. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
SK Týniště nad Orlicí DTJ Sokol Častolovice D 
820. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Baník Vamberk ESK Týniště nad Orlicí C 
819. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice BTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E 
924. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ETJ Baník Vamberk F 
924. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Častolovice DTJ Baník Vamberk E 
926. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
KPST Záhornice DSK Týniště nad Orlicí D 
927. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
SK Solnice BTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí D 
1003. 12. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Baník Vamberk FTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí D 
1004. 12. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
SK Týniště nad Orlicí DSK Solnice B 
1004. 12. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Baník Vamberk EKPST Záhornice D 
1003. 12. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice BSK Týniště nad Orlicí C 
1111. 12. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
SK Týniště nad Orlicí CTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E 
1108. 12. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Častolovice DTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B 
1111. 12. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
SK Solnice BTJ Baník Vamberk E 
1111. 12. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí DSK Týniště nad Orlicí D 
1207. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Baník Vamberk FSK Týniště nad Orlicí D 
1208. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí DTJ Baník Vamberk E 
1207. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
KPST Záhornice DTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B 
1205. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Častolovice DTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E 
1315. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
SK Týniště nad Orlicí CTJ Baník Vamberk F 
1312. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou EKPST Záhornice D 
1314. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice BSK Solnice B 
1315. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Baník Vamberk ESK Týniště nad Orlicí D 
1425. 09. 2020 18:00TJ Baník Vamberk FTJ Baník Vamberk E5:13
1422. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí DTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B 
1422. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
SK Solnice BTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E 
1419. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Častolovice DSK Týniště nad Orlicí C 
1526. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Častolovice DTJ Baník Vamberk F 
1529. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
SK Týniště nad Orlicí CKPST Záhornice D 
1526. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ETJ Sokol Slatina nad Zdobnicí D 
1528. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice BSK Týniště nad Orlicí D 
1605. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Baník Vamberk ETJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B 
1605. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
SK Týniště nad Orlicí DTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E 
1605. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
SK Solnice BSK Týniště nad Orlicí C 
1604. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
KPST Záhornice DTJ Sokol Častolovice D 
1718. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
KPST Záhornice DTJ Baník Vamberk F 
1716. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Častolovice DSK Solnice B 
1719. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
SK Týniště nad Orlicí CTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí D 
1716. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ETJ Baník Vamberk E 
1825. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Baník Vamberk FTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B 
1825. 09. 2020 17:00SK Týniště nad Orlicí DSK Týniště nad Orlicí C14:4
1826. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí DTJ Sokol Častolovice D 
1826. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
SK Solnice BKPST Záhornice D 
1905. 03. 2021 18:30SK Solnice BTJ Baník Vamberk F 
1904. 03. 2021 18:30KPST Záhornice DTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí D 
1902. 03. 2021 18:30TJ Sokol Častolovice DSK Týniště nad Orlicí D 
1905. 03. 2021 18:30SK Týniště nad Orlicí CTJ Baník Vamberk E 
1902. 03. 2021 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ETJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B 
2011. 03. 2021 18:30TJ Baník Vamberk FTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E 
2012. 03. 2021 18:30TJ Baník Vamberk ETJ Sokol Častolovice D 
2012. 03. 2021 18:30SK Týniště nad Orlicí DKPST Záhornice D 
2012. 03. 2021 18:30TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí DSK Solnice B 
2119. 03. 2021 18:30TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí DTJ Baník Vamberk F 
2119. 03. 2021 18:30SK Solnice BSK Týniště nad Orlicí D 
2118. 03. 2021 18:30KPST Záhornice DTJ Baník Vamberk E 
2119. 03. 2021 18:30SK Týniště nad Orlicí CTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B 
2223. 03. 2021 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ESK Týniště nad Orlicí C 
2225. 03. 2021 18:30TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice BTJ Sokol Častolovice D 
2226. 03. 2021 18:30TJ Baník Vamberk ESK Solnice B 
2226. 03. 2021 18:30SK Týniště nad Orlicí DTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí D 

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy