Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální přebor 1
103. 10. 2020 09:00TJ Sokol Libchavy ATJ Sokol Mistrovice B5:10
129. 09. 2020 18:00TJ Zálší AKST SK US Steinerová Choceň C3:10
103. 10. 2020 09:00TJ Sokol Řetová ATJ Lanškroun C10:1
102. 10. 2020 18:00Orel Vysoké Mýto BTTC Sedlec A10:2
103. 10. 2020 09:00TJ Jiskra Králíky ATJ Sokol Žamberk B10:5
104. 10. 2020 09:00TTC Ústí nad Orlicí ETJ Sokol Hnátnice A10:2
1331. 01. 2021 09:00TJ Sokol Libchavy ATTC Ústí nad Orlicí E
Ukončeno
1331. 01. 2021 09:00TJ Sokol Mistrovice BTJ Sokol Hnátnice A
Ukončeno
1330. 01. 2021 09:00TJ Zálší ATJ Jiskra Králíky A
Ukončeno
1330. 01. 2021 09:00TJ Sokol Žamberk BKST SK US Steinerová Choceň C
Ukončeno
1331. 01. 2021 09:00TJ Sokol Řetová ATTC Sedlec A
Ukončeno
1331. 01. 2021 09:00TJ Lanškroun COrel Vysoké Mýto B
Ukončeno
1431. 01. 2021 13:00TJ Sokol Libchavy ATJ Sokol Hnátnice A
Ukončeno
1431. 01. 2021 13:00TJ Sokol Mistrovice BTTC Ústí nad Orlicí E
Ukončeno
1430. 01. 2021 13:00TJ Zálší ATJ Sokol Žamberk B
Ukončeno
1430. 01. 2021 13:00KST SK US Steinerová Choceň CTJ Jiskra Králíky A
Ukončeno
1431. 01. 2021 13:00TJ Sokol Řetová AOrel Vysoké Mýto B
Ukončeno
1431. 01. 2021 13:00TJ Lanškroun CTTC Sedlec A
Ukončeno
1506. 02. 2021 09:00TTC Ústí nad Orlicí ETTC Sedlec A
Ukončeno
1506. 02. 2021 09:00TJ Sokol Hnátnice AOrel Vysoké Mýto B
Ukončeno
1506. 02. 2021 09:00TJ Sokol Řetová ATJ Jiskra Králíky A
Ukončeno
1506. 02. 2021 09:00TJ Lanškroun CTJ Sokol Žamberk B
Ukončeno
1506. 02. 2021 09:00TJ Zálší ATJ Sokol Libchavy A
Ukončeno
1506. 02. 2021 09:00KST SK US Steinerová Choceň CTJ Sokol Mistrovice B
Ukončeno
1606. 02. 2021 13:00TTC Ústí nad Orlicí EOrel Vysoké Mýto B
Ukončeno
1606. 02. 2021 13:00TJ Sokol Hnátnice ATTC Sedlec A
Ukončeno
1606. 02. 2021 13:00TJ Lanškroun CTJ Jiskra Králíky A
Ukončeno
1606. 02. 2021 13:00TJ Sokol Řetová ATJ Sokol Žamberk B
Ukončeno
1606. 02. 2021 13:00KST SK US Steinerová Choceň CTJ Sokol Libchavy A
Ukončeno
1613. 02. 2021 09:00TJ Sokol Mistrovice BTJ Zálší A
Ukončeno
1727. 02. 2021 09:00TJ Zálší ATTC Ústí nad Orlicí E
Ukončeno
1720. 02. 2021 09:00TJ Sokol Hnátnice AKST SK US Steinerová Choceň C
Ukončeno
1721. 02. 2021 09:00TJ Sokol Libchavy ATJ Sokol Řetová A
Ukončeno
1721. 02. 2021 09:00TJ Sokol Mistrovice BTJ Lanškroun C
Ukončeno
1720. 02. 2021 09:00TTC Sedlec ATJ Jiskra Králíky A
Ukončeno
1721. 02. 2021 09:00Orel Vysoké Mýto BTJ Sokol Žamberk B
Ukončeno
1820. 02. 2021 13:00TJ Sokol Hnátnice ATJ Zálší A
Ukončeno
1820. 02. 2021 13:00TTC Ústí nad Orlicí EKST SK US Steinerová Choceň C
Ukončeno
1821. 02. 2021 13:00TJ Sokol Mistrovice BTJ Sokol Řetová A
Ukončeno
1821. 02. 2021 13:00TJ Sokol Libchavy ATJ Lanškroun C
Ukončeno
1820. 02. 2021 13:00TTC Sedlec ATJ Sokol Žamberk B
Ukončeno
1821. 02. 2021 13:00Orel Vysoké Mýto BTJ Jiskra Králíky A
Ukončeno
1906. 03. 2021 09:00TJ Jiskra Králíky ATTC Ústí nad Orlicí E
Ukončeno
1906. 03. 2021 09:00TJ Sokol Žamberk BTJ Sokol Hnátnice A
Ukončeno
1906. 03. 2021 09:00TTC Sedlec ATJ Sokol Libchavy A
Ukončeno
1906. 03. 2021 09:00Orel Vysoké Mýto BTJ Sokol Mistrovice B
Ukončeno
1907. 03. 2021 09:00TJ Sokol Řetová ATJ Zálší A
Ukončeno
1907. 03. 2021 09:00TJ Lanškroun CKST SK US Steinerová Choceň C
Ukončeno
2006. 03. 2021 13:00TJ Sokol Žamberk BTTC Ústí nad Orlicí E
Ukončeno
2006. 03. 2021 13:00TJ Jiskra Králíky ATJ Sokol Hnátnice A
Ukončeno
2006. 03. 2021 13:00Orel Vysoké Mýto BTJ Sokol Libchavy A
Ukončeno
2006. 03. 2021 13:00TTC Sedlec ATJ Sokol Mistrovice B
Ukončeno
2007. 03. 2021 13:00TJ Lanškroun CTJ Zálší A
Ukončeno
2007. 03. 2021 13:00KST SK US Steinerová Choceň CTJ Sokol Řetová A
Ukončeno
2120. 03. 2021 09:00TTC Ústí nad Orlicí ETJ Sokol Řetová A
Ukončeno
2120. 03. 2021 09:00TJ Sokol Hnátnice ATJ Lanškroun C
Ukončeno
2120. 03. 2021 09:00TTC Sedlec ATJ Zálší A
Ukončeno
2120. 03. 2021 09:00KST SK US Steinerová Choceň COrel Vysoké Mýto B
Ukončeno
2120. 03. 2021 09:00TJ Jiskra Králíky ATJ Sokol Libchavy A
Ukončeno
2120. 03. 2021 09:00TJ Sokol Žamberk BTJ Sokol Mistrovice B
Ukončeno
2220. 03. 2021 13:00TJ Sokol Hnátnice ATJ Sokol Řetová A
Ukončeno
2220. 03. 2021 13:00TTC Ústí nad Orlicí ETJ Lanškroun C
Ukončeno
2220. 03. 2021 13:00TTC Sedlec AKST SK US Steinerová Choceň C
Ukončeno
2220. 03. 2021 13:00Orel Vysoké Mýto BTJ Zálší A
Ukončeno
2220. 03. 2021 13:00TJ Jiskra Králíky ATJ Sokol Mistrovice B
Ukončeno
2220. 03. 2021 13:00TJ Sokol Žamberk BTJ Sokol Libchavy A
Ukončeno
Regionální přebor 2
112. 09. 2020 09:00TJ Sokol Žamberk COrel Orlice B4:10
118. 09. 2020 18:00SK SkořeniceTTC Sedlec B9:9
113. 09. 2020 09:00TJ Sokol Lukavice BTJ Sokol Těchonín A1:10
118. 09. 2020 16:30TJ Sokol Česká Třebová COrel Vysoké Mýto C10:4
123. 09. 2020 17:00TJ Sokol Tatenice ATJ Lanškroun D10:8
112. 09. 2020 09:00TJ Sokol Plchovice Sršně ATJ Sokol Sudslava B10:7
226. 09. 2020 09:00Orel Orlice BTJ Sokol Tatenice A10:7
226. 09. 2020 09:00TJ Sokol Žamberk CTJ Lanškroun D6:10
227. 09. 2020 09:00TJ Sokol Česká Třebová CTTC Sedlec B9:9
227. 09. 2020 09:00Orel Vysoké Mýto CSK Skořenice5:10
226. 09. 2020 09:00TJ Jiskra Králíky BTJ Sokol Lukavice B4:10
326. 09. 2020 13:00Orel Orlice BTJ Lanškroun D10:4
326. 09. 2020 13:00TJ Sokol Žamberk CTJ Sokol Tatenice A5:10
327. 09. 2020 13:00Orel Vysoké Mýto CTTC Sedlec B5:10
327. 09. 2020 13:00TJ Sokol Česká Třebová CSK Skořenice10:8
326. 09. 2020 13:00TJ Jiskra Králíky BTJ Sokol Těchonín A4:10
410. 10. 2020 09:00TJ Sokol Sudslava BTJ Sokol Lukavice B10:5
410. 10. 2020 09:00TJ Sokol Plchovice Sršně ATJ Sokol Těchonín A7:10
410. 10. 2020 09:00TJ Sokol Česká Třebová CTJ Jiskra Králíky B10:0
410. 10. 2020 09:00TJ Sokol Tatenice ATTC Sedlec B9:9
410. 10. 2020 09:00TJ Lanškroun DSK Skořenice7:10
510. 10. 2020 13:00TJ Sokol Sudslava BTJ Sokol Těchonín A8:10
510. 10. 2020 13:00TJ Sokol Plchovice Sršně ATJ Sokol Lukavice B9:9
510. 10. 2020 13:00TJ Sokol Tatenice ASK Skořenice10:7
510. 10. 2020 13:00Orel Vysoké Mýto CTJ Jiskra Králíky B10:0
510. 10. 2020 13:00TJ Lanškroun DTTC Sedlec B7:10
630. 01. 2021 09:00TJ Sokol Tatenice ATJ Sokol Sudslava B
Ukončeno
630. 01. 2021 09:00TJ Lanškroun DTJ Sokol Plchovice Sršně A
Ukončeno
607. 02. 2021 09:00Orel Orlice BTJ Sokol Lukavice B
Ukončeno
607. 02. 2021 09:00TJ Sokol Těchonín ATJ Sokol Žamberk C
Ukončeno
630. 01. 2021 09:00TJ Jiskra Králíky BTTC Sedlec B
Ukončeno
730. 01. 2021 13:00TJ Lanškroun DTJ Sokol Sudslava B
Ukončeno
730. 01. 2021 13:00TJ Sokol Tatenice ATJ Sokol Plchovice Sršně A
Ukončeno
707. 02. 2021 13:00TJ Sokol Těchonín AOrel Orlice B
Ukončeno
707. 02. 2021 13:00TJ Sokol Lukavice BTJ Sokol Žamberk C
Ukončeno
730. 01. 2021 13:00TJ Jiskra Králíky BSK Skořenice
Ukončeno
813. 02. 2021 09:00TJ Jiskra Králíky BTJ Sokol Sudslava B
Ukončeno
813. 02. 2021 09:00TTC Sedlec BTJ Sokol Lukavice B
Ukončeno
813. 02. 2021 09:00SK SkořeniceTJ Sokol Těchonín A
Ukončeno
817. 10. 2020 09:00Orel Orlice BTJ Sokol Česká Třebová C8:10
817. 10. 2020 09:00TJ Sokol Žamberk COrel Vysoké Mýto C6:10
913. 02. 2021 13:00TJ Jiskra Králíky BTJ Sokol Plchovice Sršně A
Ukončeno
913. 02. 2021 13:00SK SkořeniceTJ Sokol Lukavice B
Ukončeno
913. 02. 2021 13:00TTC Sedlec BTJ Sokol Těchonín A
Ukončeno
917. 10. 2020 13:00TJ Sokol Žamberk CTJ Sokol Česká Třebová C5:10
917. 10. 2020 13:00Orel Orlice BOrel Vysoké Mýto C10:7
2127. 02. 2021 09:00TJ Sokol Sudslava BOrel Orlice B
Ukončeno
2127. 02. 2021 09:00TJ Sokol Plchovice Sršně ATJ Sokol Žamberk C
Ukončeno
2127. 02. 2021 09:00TJ Sokol Tatenice ATJ Jiskra Králíky B
Ukončeno
2128. 02. 2021 09:00TJ Sokol Lukavice BTJ Sokol Česká Třebová C
Ukončeno
2128. 02. 2021 09:00TJ Sokol Těchonín AOrel Vysoké Mýto C
Ukončeno
2227. 02. 2021 13:00TJ Sokol Plchovice Sršně AOrel Orlice B
Ukončeno
2227. 02. 2021 13:00TJ Sokol Sudslava BTJ Sokol Žamberk C
Ukončeno
2227. 02. 2021 13:00TJ Lanškroun DTJ Jiskra Králíky B
Ukončeno
2228. 02. 2021 13:00TJ Sokol Lukavice BOrel Vysoké Mýto C
Ukončeno
2228. 02. 2021 13:00TJ Sokol Těchonín ATJ Sokol Česká Třebová C
Ukončeno
2314. 03. 2021 09:00TJ Sokol Sudslava BTJ Sokol Česká Třebová C
Ukončeno
2321. 03. 2021 09:00Orel Vysoké Mýto CTJ Sokol Plchovice Sršně A
Ukončeno
2314. 03. 2021 09:00TJ Sokol Lukavice BTJ Sokol Tatenice A
Ukončeno
2314. 03. 2021 09:00TJ Sokol Těchonín ATJ Lanškroun D
Ukončeno
2313. 03. 2021 09:00TTC Sedlec BOrel Orlice B
Ukončeno
2313. 03. 2021 09:00SK SkořeniceTJ Sokol Žamberk C
Ukončeno
2414. 03. 2021 13:00TJ Sokol Sudslava BOrel Vysoké Mýto C
Ukončeno
2414. 03. 2021 13:00TJ Sokol Plchovice Sršně ATJ Sokol Česká Třebová C
Ukončeno
2414. 03. 2021 13:00TJ Sokol Těchonín ATJ Sokol Tatenice A
Ukončeno
2414. 03. 2021 13:00TJ Sokol Lukavice BTJ Lanškroun D
Ukončeno
2413. 03. 2021 13:00SK SkořeniceOrel Orlice B
Ukončeno
2413. 03. 2021 13:00TTC Sedlec BTJ Sokol Žamberk C
Ukončeno
2527. 03. 2021 09:00TTC Sedlec BTJ Sokol Sudslava B
Ukončeno
2527. 03. 2021 09:00SK SkořeniceTJ Sokol Plchovice Sršně A
Ukončeno
2527. 03. 2021 09:00Orel Orlice BTJ Jiskra Králíky B
Ukončeno
2527. 03. 2021 09:00TJ Sokol Česká Třebová CTJ Sokol Tatenice A
Ukončeno
2527. 03. 2021 09:00Orel Vysoké Mýto CTJ Lanškroun D
Ukončeno
2627. 03. 2021 13:00TTC Sedlec BTJ Sokol Plchovice Sršně A
Ukončeno
2627. 03. 2021 13:00SK SkořeniceTJ Sokol Sudslava B
Ukončeno
2627. 03. 2021 13:00TJ Sokol Žamberk CTJ Jiskra Králíky B
Ukončeno
2627. 03. 2021 13:00TJ Sokol Česká Třebová CTJ Lanškroun D
Ukončeno
2627. 03. 2021 13:00Orel Vysoké Mýto CTJ Sokol Tatenice A
Ukončeno
Regionální přebor 3
103. 10. 2020 09:00TJ Sokol Dolní Dobrouč ATJ Sokol Nekoř A3:10
111. 10. 2020 09:00Sokol Mostek ASK Ledříček Bartošovice10:3
111. 10. 2020 09:00TJ Zálší BSportovní Klub Džbánov9:9
103. 10. 2020 09:00TJ Sokol Plchovice Sršně BTJ Sokol Sudslava C5:10
111. 10. 2020 09:00TJ Sokol Mistrovice CTJ Sokol Libchavy B10:3
1328. 03. 2021 09:00TJ Sokol Česká Třebová DTJ Sokol Dolní Dobrouč A
Ukončeno
1328. 03. 2021 09:00Sokol Mostek ATJ Sokol Mistrovice C
Ukončeno
1328. 03. 2021 09:00SK Ledříček BartošoviceTJ Sokol Libchavy B
Ukončeno
1330. 01. 2021 09:00Sportovní Klub DžbánovTJ Sokol Plchovice Sršně B
Ukončeno
1328. 03. 2021 09:00TJ Sokol Sudslava CTJ Zálší B
Ukončeno
1428. 03. 2021 13:00TJ Sokol Česká Třebová DTJ Sokol Nekoř A
Ukončeno
1428. 03. 2021 13:00Sokol Mostek ATJ Sokol Libchavy B
Ukončeno
1428. 03. 2021 13:00SK Ledříček BartošoviceTJ Sokol Mistrovice C
Ukončeno
1428. 03. 2021 13:00TJ Sokol Sudslava CSportovní Klub Džbánov
Ukončeno
1428. 03. 2021 13:00TJ Sokol Plchovice Sršně BTJ Zálší B
Ukončeno
1506. 02. 2021 09:00TJ Sokol Plchovice Sršně BTJ Sokol Česká Třebová D
Ukončeno
1507. 02. 2021 09:00Sportovní Klub DžbánovTJ Sokol Mistrovice C
Ukončeno
1507. 02. 2021 09:00TJ Zálší BTJ Sokol Libchavy B
Ukončeno
1506. 02. 2021 09:00TJ Sokol Dolní Dobrouč ASokol Mostek A
Ukončeno
1507. 02. 2021 09:00TJ Sokol Nekoř ASK Ledříček Bartošovice
Ukončeno
1606. 02. 2021 13:00TJ Sokol Sudslava CTJ Sokol Česká Třebová D
Ukončeno
1607. 02. 2021 13:00TJ Zálší BTJ Sokol Mistrovice C
Ukončeno
1607. 02. 2021 13:00Sportovní Klub DžbánovTJ Sokol Libchavy B
Ukončeno
1606. 02. 2021 13:00TJ Sokol Dolní Dobrouč ASK Ledříček Bartošovice
Ukončeno
1607. 02. 2021 13:00TJ Sokol Nekoř ASokol Mostek A
Ukončeno
1720. 02. 2021 09:00TJ Sokol Česká Třebová DSokol Mostek A
Ukončeno
1720. 02. 2021 09:00TJ Sokol Dolní Dobrouč ASportovní Klub Džbánov
Ukončeno
1720. 02. 2021 09:00TJ Sokol Nekoř ATJ Zálší B
Ukončeno
1720. 02. 2021 09:00TJ Sokol Mistrovice CTJ Sokol Plchovice Sršně B
Ukončeno
1720. 02. 2021 09:00TJ Sokol Libchavy BTJ Sokol Sudslava C
Ukončeno
1821. 02. 2021 09:00SK Ledříček BartošoviceTJ Sokol Česká Třebová D
Ukončeno
1820. 02. 2021 13:00TJ Sokol Nekoř ASportovní Klub Džbánov
Ukončeno
1820. 02. 2021 13:00TJ Sokol Dolní Dobrouč ATJ Zálší B
Ukončeno
1820. 02. 2021 13:00TJ Sokol Libchavy BTJ Sokol Plchovice Sršně B
Ukončeno
1820. 02. 2021 13:00TJ Sokol Mistrovice CTJ Sokol Sudslava C
Ukončeno
1907. 03. 2021 09:00TJ Sokol Mistrovice CTJ Sokol Česká Třebová D
Ukončeno
1907. 03. 2021 09:00TJ Sokol Plchovice Sršně BTJ Sokol Dolní Dobrouč A
Ukončeno
1907. 03. 2021 09:00TJ Sokol Sudslava CTJ Sokol Nekoř A
Ukončeno
1907. 03. 2021 09:00Sportovní Klub DžbánovSokol Mostek A
Ukončeno
1907. 03. 2021 09:00TJ Zálší BSK Ledříček Bartošovice
Ukončeno
2007. 03. 2021 13:00TJ Sokol Libchavy BTJ Sokol Česká Třebová D
Ukončeno
2007. 03. 2021 13:00TJ Sokol Sudslava CTJ Sokol Dolní Dobrouč A
Ukončeno
2007. 03. 2021 13:00TJ Sokol Plchovice Sršně BTJ Sokol Nekoř A
Ukončeno
2007. 03. 2021 13:00TJ Zálší BSokol Mostek A
Ukončeno
2007. 03. 2021 13:00Sportovní Klub DžbánovSK Ledříček Bartošovice
Ukončeno
2121. 03. 2021 09:00TJ Sokol Česká Třebová DSportovní Klub Džbánov
Ukončeno
2121. 03. 2021 09:00Sokol Mostek ATJ Sokol Plchovice Sršně B
Ukončeno
2121. 03. 2021 09:00SK Ledříček BartošoviceTJ Sokol Sudslava C
Ukončeno
2121. 03. 2021 09:00TJ Sokol Mistrovice CTJ Sokol Dolní Dobrouč A
Ukončeno
2121. 03. 2021 09:00TJ Sokol Libchavy BTJ Sokol Nekoř A
Ukončeno
2221. 03. 2021 13:00TJ Sokol Česká Třebová DTJ Zálší B
Ukončeno
2221. 03. 2021 13:00SK Ledříček BartošoviceTJ Sokol Plchovice Sršně B
Ukončeno
2221. 03. 2021 13:00Sokol Mostek ATJ Sokol Sudslava C
Ukončeno
2214. 03. 2021 09:00TJ Sokol Nekoř ATJ Sokol Mistrovice C
Ukončeno
2221. 03. 2021 13:00TJ Sokol Libchavy BTJ Sokol Dolní Dobrouč A
Ukončeno
Regionální přebor 4S
102. 10. 2020 18:00TJ Sokol Hnátnice BTJ Lanškroun E6:12
102. 10. 2020 18:00TJ Sokol Tatenice BTJ Sokol Dolní Dobrouč B12:6
102. 10. 2020 18:30TJ Sokol Líšnice ATJ Jablonné nad Orlicí10:8
102. 10. 2020 18:00TJ Sokol Těchonín BTJ Sokol Žamberk D14:4
102. 10. 2020 18:00TTC Ústí nad Orlicí FSK Verměřovice17:1
209. 10. 2020 18:30TJ Sokol Žamberk DTTC Ústí nad Orlicí F3:15
209. 10. 2020 18:00TJ Jablonné nad OrlicíTJ Sokol Těchonín B6:12
209. 10. 2020 18:00TJ Sokol Dolní Dobrouč BTJ Sokol Líšnice A3:15
209. 10. 2020 17:00TJ Lanškroun ETJ Sokol Tatenice B16:2
209. 10. 2020 19:00TJ Jiskra Králíky CTJ Sokol Hnátnice B9:9
1527. 01. 2021 18:00SK VerměřoviceTJ Jablonné nad Orlicí
Ukončeno
1529. 01. 2021 18:00TTC Ústí nad Orlicí FTJ Sokol Dolní Dobrouč B
Ukončeno
1529. 01. 2021 18:00TJ Sokol Těchonín BTJ Lanškroun E
Ukončeno
1529. 01. 2021 18:30TJ Sokol Líšnice ATJ Jiskra Králíky C
Ukončeno
1529. 01. 2021 18:00TJ Sokol Tatenice BTJ Sokol Hnátnice B
Ukončeno
1605. 02. 2021 18:00TJ Sokol Hnátnice BTJ Sokol Líšnice A
Ukončeno
1605. 02. 2021 19:00TJ Jiskra Králíky CTJ Sokol Těchonín B
Ukončeno
1605. 02. 2021 17:00TJ Lanškroun ETTC Ústí nad Orlicí F
Ukončeno
1605. 02. 2021 18:00TJ Sokol Dolní Dobrouč BSK Verměřovice
Ukončeno
1605. 02. 2021 18:00TJ Jablonné nad OrlicíTJ Sokol Žamberk D
Ukončeno
1712. 02. 2021 18:30TJ Sokol Žamberk DTJ Sokol Dolní Dobrouč B
Ukončeno
1710. 02. 2021 18:00SK VerměřoviceTJ Lanškroun E
Ukončeno
1712. 02. 2021 18:00TTC Ústí nad Orlicí FTJ Jiskra Králíky C
Ukončeno
1712. 02. 2021 18:00TJ Sokol Těchonín BTJ Sokol Hnátnice B
Ukončeno
1712. 02. 2021 18:30TJ Sokol Líšnice ATJ Sokol Tatenice B
Ukončeno
1819. 02. 2021 18:00TJ Sokol Tatenice BTJ Sokol Těchonín B
Ukončeno
1819. 02. 2021 18:00TJ Sokol Hnátnice BTTC Ústí nad Orlicí F
Ukončeno
1819. 02. 2021 18:00SK VerměřoviceTJ Jiskra Králíky C
Ukončeno
1819. 02. 2021 17:00TJ Lanškroun ETJ Sokol Žamberk D
Ukončeno
1819. 02. 2021 18:00TJ Sokol Dolní Dobrouč BTJ Jablonné nad Orlicí
Ukončeno
1926. 02. 2021 18:00TJ Jablonné nad OrlicíTJ Lanškroun E
Ukončeno
1926. 02. 2021 18:30TJ Sokol Žamberk DTJ Jiskra Králíky C
Ukončeno
1924. 02. 2021 18:00SK VerměřoviceTJ Sokol Hnátnice B
Ukončeno
1926. 02. 2021 18:00TTC Ústí nad Orlicí FTJ Sokol Tatenice B
Ukončeno
1926. 02. 2021 18:00TJ Sokol Těchonín BTJ Sokol Líšnice A
Ukončeno
2005. 03. 2021 18:30TJ Sokol Líšnice ATTC Ústí nad Orlicí F
Ukončeno
2005. 03. 2021 18:00TJ Sokol Tatenice BSK Verměřovice
Ukončeno
2005. 03. 2021 18:00TJ Sokol Hnátnice BTJ Sokol Žamberk D
Ukončeno
2005. 03. 2021 19:00TJ Jiskra Králíky CTJ Jablonné nad Orlicí
Ukončeno
2005. 03. 2021 17:00TJ Lanškroun ETJ Sokol Dolní Dobrouč B
Ukončeno
2112. 03. 2021 18:00TJ Sokol Dolní Dobrouč BTJ Jiskra Králíky C
Ukončeno
2112. 03. 2021 18:00TJ Jablonné nad OrlicíTJ Sokol Hnátnice B
Ukončeno
2112. 03. 2021 18:30TJ Sokol Žamberk DTJ Sokol Tatenice B
Ukončeno
2110. 03. 2021 18:00SK VerměřoviceTJ Sokol Líšnice A
Ukončeno
2112. 03. 2021 18:00TTC Ústí nad Orlicí FTJ Sokol Těchonín B
Ukončeno
2219. 03. 2021 18:00TJ Sokol Těchonín BSK Verměřovice
Ukončeno
2219. 03. 2021 18:30TJ Sokol Líšnice ATJ Sokol Žamberk D
Ukončeno
2219. 03. 2021 18:00TJ Sokol Tatenice BTJ Jablonné nad Orlicí
Ukončeno
2219. 03. 2021 18:00TJ Sokol Hnátnice BTJ Sokol Dolní Dobrouč B
Ukončeno
2219. 03. 2021 19:00TJ Jiskra Králíky CTJ Lanškroun E
Ukončeno
2326. 03. 2021 18:00TJ Jiskra Králíky CTJ Sokol Tatenice B
Ukončeno
2326. 03. 2021 18:00TJ Lanškroun ETJ Sokol Líšnice A
Ukončeno
2326. 03. 2021 18:00TJ Sokol Dolní Dobrouč BTJ Sokol Těchonín B
Ukončeno
2326. 03. 2021 18:00TJ Jablonné nad OrlicíTTC Ústí nad Orlicí F
Ukončeno
2326. 03. 2021 18:30TJ Sokol Žamberk DSK Verměřovice
Ukončeno
Regionální přebor 4J
118. 09. 2020 18:00Orel Vysoké Mýto DTJ Zálší C12:6
118. 09. 2020 18:00TJ Sokol Libchavy CTJ Sokol Plchovice Sršně C16:2
118. 09. 2020 18:00TJ Sokol Sudslava DSokol Mostek B7:11
118. 09. 2020 18:00Sokol TisováTTC Sedlec C6:12
118. 09. 2020 18:30TJ Sokol Řetová BOrel Vysoké Mýto E9:9
225. 09. 2020 18:00TJ Zálší COrel Vysoké Mýto E2:16
225. 09. 2020 18:30TJ Sokol Řetová BTTC Sedlec C6:12
223. 09. 2020 18:00Sokol Mostek BSokol Tisová13:5
225. 09. 2020 18:00TJ Sokol Plchovice Sršně CTJ Sokol Sudslava D16:2
225. 09. 2020 18:00Orel Vysoké Mýto DTJ Sokol Libchavy C7:11
309. 10. 2020 18:00TJ Sokol Libchavy CTJ Zálší C17:1
309. 10. 2020 18:00TJ Sokol Sudslava DOrel Vysoké Mýto D13:5
309. 10. 2020 18:00Sokol TisováTJ Sokol Plchovice Sršně C12:6
309. 10. 2020 18:30TJ Sokol Řetová BSokol Mostek B11:7
309. 10. 2020 18:00Orel Vysoké Mýto ETTC Sedlec C8:10
1305. 02. 2021 18:00TTC Sedlec CTJ Zálší C
Ukončeno
1305. 02. 2021 18:00Sokol Mostek BOrel Vysoké Mýto E
Ukončeno
1305. 02. 2021 18:30TJ Sokol Řetová BTJ Sokol Plchovice Sršně C
Ukončeno
1305. 02. 2021 18:00Sokol TisováOrel Vysoké Mýto D
Ukončeno
1305. 02. 2021 18:00TJ Sokol Sudslava DTJ Sokol Libchavy C
Ukončeno
1419. 02. 2021 18:00TJ Zálší CTJ Sokol Sudslava D
Ukončeno
1419. 02. 2021 18:00TJ Sokol Libchavy CSokol Tisová
Ukončeno
1419. 02. 2021 18:00Orel Vysoké Mýto DTJ Sokol Řetová B
Ukončeno
1419. 02. 2021 18:00TJ Sokol Plchovice Sršně COrel Vysoké Mýto E
Ukončeno
1419. 02. 2021 18:00TTC Sedlec CSokol Mostek B
Ukončeno
1507. 03. 2021 09:00Sokol Mostek BTJ Zálší C
Ukončeno
1505. 03. 2021 18:00TJ Sokol Plchovice Sršně CTTC Sedlec C
Ukončeno
1526. 10. 2020 18:00Orel Vysoké Mýto EOrel Vysoké Mýto D
Ukončeno
1505. 03. 2021 18:30TJ Sokol Libchavy CTJ Sokol Řetová B
Ukončeno
1505. 03. 2021 18:00Sokol TisováTJ Sokol Sudslava D
Ukončeno
1612. 03. 2021 18:00TJ Zálší CSokol Tisová
Ukončeno
1612. 03. 2021 18:00TJ Sokol Sudslava DTJ Sokol Řetová B
Ukončeno
1612. 03. 2021 18:00Orel Vysoké Mýto ETJ Sokol Libchavy C
Ukončeno
1612. 03. 2021 18:00TTC Sedlec COrel Vysoké Mýto D
Ukončeno
1612. 03. 2021 18:00TJ Sokol Plchovice Sršně CSokol Mostek B
Ukončeno
1719. 03. 2021 18:00TJ Sokol Plchovice Sršně CTJ Zálší C
Ukončeno
1714. 03. 2021 09:00Sokol Mostek BOrel Vysoké Mýto D
Ukončeno
1719. 03. 2021 18:00TTC Sedlec CTJ Sokol Libchavy C
Ukončeno
1719. 03. 2021 18:00Orel Vysoké Mýto ETJ Sokol Sudslava D
Ukončeno
1719. 03. 2021 18:30TJ Sokol Řetová BSokol Tisová
Ukončeno
1826. 03. 2021 18:00TJ Zálší CTJ Sokol Řetová B
Ukončeno
1826. 03. 2021 18:00Sokol TisováOrel Vysoké Mýto E
Ukončeno
1826. 03. 2021 18:00TTC Sedlec CTJ Sokol Sudslava D
Ukončeno
1826. 03. 2021 18:00TJ Sokol Libchavy CSokol Mostek B
Ukončeno
1826. 03. 2021 18:00Orel Vysoké Mýto DTJ Sokol Plchovice Sršně C
Ukončeno

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy