Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
OP 1. třídy
103. 10. 2020 19:30Orel Šitbořice ASokol Klobouky u Brna B14:4
104. 10. 2020 10:30Sokol Vranovice ASPIN Lednice C13:5
104. 10. 2020 09:30SPORT Němčičky ASokol Brumovice A15:3
102. 10. 2020 18:00Sokol Velké Němčice ATJ Jevišovka-Drnholec B8:10
104. 10. 2020 10:00Sokol Křepice ASokol Lanžhot D10:8
104. 10. 2020 18:00Sokol Perná ATJ Troskotovice A10:8
209. 10. 2020 18:00Sokol Klobouky u Brna BTJ Troskotovice A9:9
212. 10. 2020 18:00Sokol Křepice ASokol Perná A
ODLOŽENO
209. 10. 2020 18:00TJ Jevišovka-Drnholec BSokol Lanžhot D7:11
209. 10. 2020 19:00Sokol Brumovice ASokol Velké Němčice A5:13
209. 10. 2020 19:00SPIN Lednice CSPORT Němčičky A10:8
210. 10. 2020 18:30Orel Šitbořice ASokol Vranovice A
ODLOŽENO
318. 10. 2020 10:30Sokol Vranovice ASokol Klobouky u Brna B
ZRUŠENO
318. 10. 2020 09:30SPORT Němčičky AOrel Šitbořice A
ZRUŠENO
316. 10. 2020 18:00Sokol Velké Němčice ASPIN Lednice C
ZRUŠENO
318. 10. 2020 10:00Sokol Lanžhot DSokol Brumovice A
ZRUŠENO
318. 10. 2020 18:00Sokol Perná ATJ Jevišovka-Drnholec B
ZRUŠENO
318. 10. 2020 10:00TJ Troskotovice ASokol Křepice A
ZRUŠENO
423. 10. 2020 18:00Sokol Klobouky u Brna BSokol Křepice A
ZRUŠENO
423. 10. 2020 18:00TJ Jevišovka-Drnholec BTJ Troskotovice A
ZRUŠENO
423. 10. 2020 19:00Sokol Brumovice ASokol Perná A
ZRUŠENO
423. 10. 2020 19:00SPIN Lednice CSokol Lanžhot D
ZRUŠENO
424. 10. 2020 18:30Orel Šitbořice ASokol Velké Němčice A
ZRUŠENO
425. 10. 2020 10:30Sokol Vranovice ASPORT Němčičky A
ZRUŠENO
501. 11. 2020 09:30SPORT Němčičky ASokol Klobouky u Brna B
ZRUŠENO
530. 10. 2020 18:00Sokol Velké Němčice ASokol Vranovice A
ZRUŠENO
531. 10. 2020 18:30Orel Šitbořice ASokol Lanžhot D
ZRUŠENO
501. 11. 2020 18:00Sokol Perná ASPIN Lednice C
ZRUŠENO
501. 11. 2020 10:00TJ Troskotovice ASokol Brumovice A
ZRUŠENO
530. 10. 2020 18:00Sokol Křepice ATJ Jevišovka-Drnholec B
ZRUŠENO
606. 11. 2020 18:00Sokol Klobouky u Brna BTJ Jevišovka-Drnholec B
ZRUŠENO
606. 11. 2020 19:00Sokol Brumovice ASokol Křepice A
ZRUŠENO
606. 11. 2020 19:00SPIN Lednice CTJ Troskotovice A
ZRUŠENO
607. 11. 2020 18:30Orel Šitbořice ASokol Perná A
ZRUŠENO
608. 11. 2020 10:30Sokol Vranovice ASokol Lanžhot D
ZRUŠENO
608. 11. 2020 09:30SPORT Němčičky ASokol Velké Němčice A
ZRUŠENO
713. 11. 2020 18:00Sokol Velké Němčice ASokol Klobouky u Brna B
ZRUŠENO
715. 11. 2020 10:00Sokol Lanžhot DSPORT Němčičky A
ZRUŠENO
715. 11. 2020 18:00Sokol Perná ASokol Vranovice A
ZRUŠENO
715. 11. 2020 10:00TJ Troskotovice AOrel Šitbořice A
ZRUŠENO
713. 11. 2020 18:00Sokol Křepice ASPIN Lednice C
ZRUŠENO
713. 11. 2020 18:00TJ Jevišovka-Drnholec BSokol Brumovice A
ZRUŠENO
820. 11. 2020 18:00Sokol Klobouky u Brna BSokol Brumovice A
ZRUŠENO
820. 11. 2020 19:00SPIN Lednice CTJ Jevišovka-Drnholec B
ZRUŠENO
821. 11. 2020 18:30Orel Šitbořice ASokol Křepice A
ZRUŠENO
822. 11. 2020 10:30Sokol Vranovice ATJ Troskotovice A
ZRUŠENO
822. 11. 2020 09:30SPORT Němčičky ASokol Perná A
ZRUŠENO
820. 11. 2020 18:00Sokol Velké Němčice ASokol Lanžhot D
ZRUŠENO
929. 11. 2020 10:00Sokol Lanžhot DSokol Klobouky u Brna B
ZRUŠENO
929. 11. 2020 18:00Sokol Perná ASokol Velké Němčice A
ZRUŠENO
929. 11. 2020 10:00TJ Troskotovice ASPORT Němčičky A
ZRUŠENO
927. 11. 2020 18:00Sokol Křepice ASokol Vranovice A
ZRUŠENO
927. 11. 2020 18:00TJ Jevišovka-Drnholec BOrel Šitbořice A
ZRUŠENO
927. 11. 2020 19:00Sokol Brumovice ASPIN Lednice C
ZRUŠENO
1004. 12. 2020 18:00Sokol Klobouky u Brna BSPIN Lednice C
ZRUŠENO
1005. 12. 2020 18:30Orel Šitbořice ASokol Brumovice A
ZRUŠENO
1006. 12. 2020 10:30Sokol Vranovice ATJ Jevišovka-Drnholec B
ZRUŠENO
1006. 12. 2020 09:30SPORT Němčičky ASokol Křepice A
ZRUŠENO
1004. 12. 2020 18:00Sokol Velké Němčice ATJ Troskotovice A
ZRUŠENO
1006. 12. 2020 10:00Sokol Lanžhot DSokol Perná A
ZRUŠENO
1113. 12. 2020 18:00Sokol Perná ASokol Klobouky u Brna B
ZRUŠENO
1113. 12. 2020 10:00Sokol Lanžhot DTJ Troskotovice A
ZRUŠENO
1111. 12. 2020 18:00Sokol Křepice ASokol Velké Němčice A
ZRUŠENO
1111. 12. 2020 18:00TJ Jevišovka-Drnholec BSPORT Němčičky A
ZRUŠENO
1111. 12. 2020 19:00Sokol Brumovice ASokol Vranovice A
ZRUŠENO
1111. 12. 2020 19:00SPIN Lednice COrel Šitbořice A
ZRUŠENO
1215. 01. 2021 18:00Sokol Klobouky u Brna BOrel Šitbořice A
ZRUŠENO
1215. 01. 2021 19:00SPIN Lednice CSokol Vranovice A
ZRUŠENO
1215. 01. 2021 19:00Sokol Brumovice ASPORT Němčičky A
ZRUŠENO
1215. 01. 2021 18:00TJ Jevišovka-Drnholec BSokol Velké Němčice A
ZRUŠENO
1217. 01. 2021 10:00Sokol Lanžhot DSokol Křepice A
ZRUŠENO
1217. 01. 2021 10:00TJ Troskotovice ASokol Perná A
ZRUŠENO
1324. 01. 2021 10:00TJ Troskotovice ASokol Klobouky u Brna B
ZRUŠENO
1324. 01. 2021 18:00Sokol Perná ASokol Křepice A
ZRUŠENO
1324. 01. 2021 10:00Sokol Lanžhot DTJ Jevišovka-Drnholec B
ZRUŠENO
1322. 01. 2021 18:00Sokol Velké Němčice ASokol Brumovice A
ZRUŠENO
1324. 01. 2021 09:30SPORT Němčičky ASPIN Lednice C
ZRUŠENO
1324. 01. 2021 10:30Sokol Vranovice AOrel Šitbořice A
ZRUŠENO
1429. 01. 2021 18:00Sokol Klobouky u Brna BSokol Vranovice A
1430. 01. 2021 18:30Orel Šitbořice ASPORT Němčičky A
1429. 01. 2021 19:00SPIN Lednice CSokol Velké Němčice A
1429. 01. 2021 19:00Sokol Brumovice ASokol Lanžhot D
1429. 01. 2021 18:00TJ Jevišovka-Drnholec BSokol Perná A
1429. 01. 2021 18:00Sokol Křepice ATJ Troskotovice A
1505. 02. 2021 18:00Sokol Křepice ASokol Klobouky u Brna B
1507. 02. 2021 10:00TJ Troskotovice ATJ Jevišovka-Drnholec B
1507. 02. 2021 18:00Sokol Perná ASokol Brumovice A
1507. 02. 2021 10:00Sokol Lanžhot DSPIN Lednice C
1505. 02. 2021 18:00Sokol Velké Němčice AOrel Šitbořice A
1507. 02. 2021 09:30SPORT Němčičky ASokol Vranovice A
1612. 02. 2021 18:00Sokol Klobouky u Brna BSPORT Němčičky A
1614. 02. 2021 10:30Sokol Vranovice ASokol Velké Němčice A
1614. 02. 2021 10:00Sokol Lanžhot DOrel Šitbořice A
1612. 02. 2021 19:00SPIN Lednice CSokol Perná A
1612. 02. 2021 19:00Sokol Brumovice ATJ Troskotovice A
1612. 02. 2021 18:00TJ Jevišovka-Drnholec BSokol Křepice A
1719. 02. 2021 18:00TJ Jevišovka-Drnholec BSokol Klobouky u Brna B
1719. 02. 2021 18:00Sokol Křepice ASokol Brumovice A
1721. 02. 2021 10:00TJ Troskotovice ASPIN Lednice C
1721. 02. 2021 18:00Sokol Perná AOrel Šitbořice A
1721. 02. 2021 10:00Sokol Lanžhot DSokol Vranovice A
1719. 02. 2021 18:00Sokol Velké Němčice ASPORT Němčičky A
1826. 02. 2021 18:00Sokol Klobouky u Brna BSokol Velké Němčice A
1828. 02. 2021 09:30SPORT Němčičky ASokol Lanžhot D
1828. 02. 2021 10:30Sokol Vranovice ASokol Perná A
1827. 02. 2021 18:30Orel Šitbořice ATJ Troskotovice A
1826. 02. 2021 19:00SPIN Lednice CSokol Křepice A
1826. 02. 2021 19:00Sokol Brumovice ATJ Jevišovka-Drnholec B
1905. 03. 2021 19:00Sokol Brumovice ASokol Klobouky u Brna B
1905. 03. 2021 18:00TJ Jevišovka-Drnholec BSPIN Lednice C
1905. 03. 2021 18:00Sokol Křepice AOrel Šitbořice A
1907. 03. 2021 10:00TJ Troskotovice ASokol Vranovice A
1907. 03. 2021 18:00Sokol Perná ASPORT Němčičky A
1907. 03. 2021 10:00Sokol Lanžhot DSokol Velké Němčice A
2012. 03. 2021 18:00Sokol Klobouky u Brna BSokol Lanžhot D
2012. 03. 2021 18:00Sokol Velké Němčice ASokol Perná A
2014. 03. 2021 09:30SPORT Němčičky ATJ Troskotovice A
2014. 03. 2021 10:30Sokol Vranovice ASokol Křepice A
2013. 03. 2021 18:30Orel Šitbořice ATJ Jevišovka-Drnholec B
2012. 03. 2021 19:00SPIN Lednice CSokol Brumovice A
2119. 03. 2021 19:00SPIN Lednice CSokol Klobouky u Brna B
2119. 03. 2021 19:00Sokol Brumovice AOrel Šitbořice A
2119. 03. 2021 18:00TJ Jevišovka-Drnholec BSokol Vranovice A
2119. 03. 2021 18:00Sokol Křepice ASPORT Němčičky A
2121. 03. 2021 10:00TJ Troskotovice ASokol Velké Němčice A
2121. 03. 2021 18:00Sokol Perná ASokol Lanžhot D
2226. 03. 2021 18:00Sokol Klobouky u Brna BSokol Perná A
2228. 03. 2021 10:00TJ Troskotovice ASokol Lanžhot D
2226. 03. 2021 18:00Sokol Velké Němčice ASokol Křepice A
2228. 03. 2021 09:30SPORT Němčičky ATJ Jevišovka-Drnholec B
2228. 03. 2021 10:30Sokol Vranovice ASokol Brumovice A
2227. 03. 2021 18:30Orel Šitbořice ASPIN Lednice C
OP 2. třídy
104. 10. 2020 09:30Sokol Klobouky u Brna CSokol Tvrdonice A6:12
108. 10. 2020 18:30SK Boleradice ASokol Brumovice B8:10
104. 10. 2020 10:00Sokol Kobylí CSokol Velké Němčice B13:5
102. 10. 2020 18:30SPORT Němčičky BSTP Mikulov C11:7
102. 10. 2020 19:00SPIN Lednice DSokol Velké Hostěrádky A11:7
129. 09. 2020 19:20TJ Sokol Rakvice BSokol Perná B12:6
209. 10. 2020 18:00Sokol Tvrdonice ASokol Perná B
ODLOŽENO
206. 10. 2020 19:20TJ Sokol Rakvice BSokol Velké Hostěrádky A12:6
208. 10. 2020 18:00STP Mikulov CSPIN Lednice D14:4
209. 10. 2020 18:00Sokol Velké Němčice BSPORT Němčičky B6:12
211. 10. 2020 09:30Sokol Brumovice BSokol Kobylí C5:13
211. 10. 2020 09:30Sokol Klobouky u Brna CSK Boleradice A10:8
318. 10. 2020 09:30SK Boleradice ASokol Tvrdonice A
ZRUŠENO
318. 10. 2020 10:00Sokol Kobylí CSokol Klobouky u Brna C
ZRUŠENO
316. 10. 2020 18:30SPORT Němčičky BSokol Brumovice B
ZRUŠENO
316. 10. 2020 19:00SPIN Lednice DSokol Velké Němčice B
ZRUŠENO
313. 10. 2020 19:20TJ Sokol Rakvice BSTP Mikulov C
ZRUŠENO
315. 10. 2020 19:00Sokol Perná BSokol Velké Hostěrádky A
ZRUŠENO
423. 10. 2020 18:00Sokol Tvrdonice ASokol Velké Hostěrádky A
ZRUŠENO
424. 10. 2020 14:00STP Mikulov CSokol Perná B
ZRUŠENO
423. 10. 2020 18:00Sokol Velké Němčice BTJ Sokol Rakvice B
ZRUŠENO
425. 10. 2020 09:30Sokol Brumovice BSPIN Lednice D
ZRUŠENO
425. 10. 2020 09:30Sokol Klobouky u Brna CSPORT Němčičky B
ZRUŠENO
425. 10. 2020 09:30SK Boleradice ASokol Kobylí C
ZRUŠENO
501. 11. 2020 10:00Sokol Kobylí CSokol Tvrdonice A
ZRUŠENO
530. 10. 2020 18:30SPORT Němčičky BSK Boleradice A
ZRUŠENO
530. 10. 2020 19:00SPIN Lednice DSokol Klobouky u Brna C
ZRUŠENO
527. 10. 2020 19:20TJ Sokol Rakvice BSokol Brumovice B
ZRUŠENO
529. 10. 2020 19:00Sokol Perná BSokol Velké Němčice B
ZRUŠENO
531. 10. 2020 14:00STP Mikulov CSokol Velké Hostěrádky A
ZRUŠENO
606. 11. 2020 18:00Sokol Tvrdonice ASTP Mikulov C
ZRUŠENO
606. 11. 2020 18:00Sokol Velké Němčice BSokol Velké Hostěrádky A
ZRUŠENO
608. 11. 2020 09:30Sokol Brumovice BSokol Perná B
ZRUŠENO
608. 11. 2020 09:30Sokol Klobouky u Brna CTJ Sokol Rakvice B
ZRUŠENO
608. 11. 2020 09:30SK Boleradice ASPIN Lednice D
ZRUŠENO
608. 11. 2020 10:00Sokol Kobylí CSPORT Němčičky B
ZRUŠENO
713. 11. 2020 18:30SPORT Němčičky BSokol Tvrdonice A
ZRUŠENO
713. 11. 2020 19:00SPIN Lednice DSokol Kobylí C
ZRUŠENO
710. 11. 2020 19:20TJ Sokol Rakvice BSK Boleradice A
ZRUŠENO
712. 11. 2020 19:00Sokol Perná BSokol Klobouky u Brna C
ZRUŠENO
713. 11. 2020 18:30Sokol Velké Hostěrádky ASokol Brumovice B
ZRUŠENO
714. 11. 2020 14:00STP Mikulov CSokol Velké Němčice B
ZRUŠENO
820. 11. 2020 18:00Sokol Tvrdonice ASokol Velké Němčice B
ZRUŠENO
822. 11. 2020 09:30Sokol Brumovice BSTP Mikulov C
ZRUŠENO
822. 11. 2020 09:30Sokol Klobouky u Brna CSokol Velké Hostěrádky A
ZRUŠENO
822. 11. 2020 09:30SK Boleradice ASokol Perná B
ZRUŠENO
822. 11. 2020 10:00Sokol Kobylí CTJ Sokol Rakvice B
ZRUŠENO
820. 11. 2020 18:30SPORT Němčičky BSPIN Lednice D
ZRUŠENO
927. 11. 2020 19:00SPIN Lednice DSokol Tvrdonice A
ZRUŠENO
924. 11. 2020 19:20TJ Sokol Rakvice BSPORT Němčičky B
ZRUŠENO
926. 11. 2020 19:00Sokol Perná BSokol Kobylí C
ZRUŠENO
929. 11. 2020 09:30SK Boleradice ASokol Velké Hostěrádky A
ZRUŠENO
928. 11. 2020 14:00STP Mikulov CSokol Klobouky u Brna C
ZRUŠENO
927. 11. 2020 18:00Sokol Velké Němčice BSokol Brumovice B
ZRUŠENO
1004. 12. 2020 18:00Sokol Tvrdonice ASokol Brumovice B
ZRUŠENO
1006. 12. 2020 09:30Sokol Klobouky u Brna CSokol Velké Němčice B
ZRUŠENO
1006. 12. 2020 09:30SK Boleradice ASTP Mikulov C
ZRUŠENO
1006. 12. 2020 10:00Sokol Kobylí CSokol Velké Hostěrádky A
ZRUŠENO
1004. 12. 2020 18:30SPORT Němčičky BSokol Perná B
ZRUŠENO
1004. 12. 2020 19:00SPIN Lednice DTJ Sokol Rakvice B
ZRUŠENO
1108. 12. 2020 19:20TJ Sokol Rakvice BSokol Tvrdonice A
ZRUŠENO
1110. 12. 2020 19:00Sokol Perná BSPIN Lednice D
ZRUŠENO
1111. 12. 2020 18:30Sokol Velké Hostěrádky ASPORT Němčičky B
ZRUŠENO
1112. 12. 2020 14:00STP Mikulov CSokol Kobylí C
ZRUŠENO
1111. 12. 2020 18:00Sokol Velké Němčice BSK Boleradice A
ZRUŠENO
1113. 12. 2020 09:30Sokol Brumovice BSokol Klobouky u Brna C
ZRUŠENO
1215. 01. 2021 18:00Sokol Tvrdonice ASokol Klobouky u Brna C
ZRUŠENO
1217. 01. 2021 09:30Sokol Brumovice BSK Boleradice A
ZRUŠENO
1215. 01. 2021 18:00Sokol Velké Němčice BSokol Kobylí C
ZRUŠENO
1216. 01. 2021 14:00STP Mikulov CSPORT Němčičky B
ZRUŠENO
1215. 01. 2021 18:30Sokol Velké Hostěrádky ASPIN Lednice D
ZRUŠENO
1214. 01. 2021 19:00Sokol Perná BTJ Sokol Rakvice B
ZRUŠENO
1321. 01. 2021 19:00Sokol Perná BSokol Tvrdonice A
ZRUŠENO
1322. 01. 2021 18:30Sokol Velké Hostěrádky ATJ Sokol Rakvice B
ZRUŠENO
1322. 01. 2021 19:00SPIN Lednice DSTP Mikulov C
ZRUŠENO
1322. 01. 2021 18:30SPORT Němčičky BSokol Velké Němčice B
ZRUŠENO
1324. 01. 2021 10:00Sokol Kobylí CSokol Brumovice B
ZRUŠENO
1324. 01. 2021 09:30SK Boleradice ASokol Klobouky u Brna C
ZRUŠENO
1429. 01. 2021 18:00Sokol Tvrdonice ASK Boleradice A
1431. 01. 2021 09:30Sokol Klobouky u Brna CSokol Kobylí C
1431. 01. 2021 09:30Sokol Brumovice BSPORT Němčičky B
1429. 01. 2021 18:00Sokol Velké Němčice BSPIN Lednice D
1430. 01. 2021 14:00STP Mikulov CTJ Sokol Rakvice B
1429. 01. 2021 18:30Sokol Velké Hostěrádky ASokol Perná B
1505. 02. 2021 18:30Sokol Velké Hostěrádky ASokol Tvrdonice A
1504. 02. 2021 19:00Sokol Perná BSTP Mikulov C
1502. 02. 2021 19:20TJ Sokol Rakvice BSokol Velké Němčice B
1505. 02. 2021 19:00SPIN Lednice DSokol Brumovice B
1505. 02. 2021 18:30SPORT Němčičky BSokol Klobouky u Brna C
1507. 02. 2021 10:00Sokol Kobylí CSK Boleradice A
1612. 02. 2021 18:00Sokol Tvrdonice ASokol Kobylí C
1614. 02. 2021 09:30SK Boleradice ASPORT Němčičky B
1614. 02. 2021 09:30Sokol Klobouky u Brna CSPIN Lednice D
1614. 02. 2021 09:30Sokol Brumovice BTJ Sokol Rakvice B
1612. 02. 2021 18:00Sokol Velké Němčice BSokol Perná B
1612. 02. 2021 18:30Sokol Velké Hostěrádky ASTP Mikulov C
1720. 02. 2021 14:00STP Mikulov CSokol Tvrdonice A
1719. 02. 2021 18:30Sokol Velké Hostěrádky ASokol Velké Němčice B
1718. 02. 2021 19:00Sokol Perná BSokol Brumovice B
1716. 02. 2021 19:20TJ Sokol Rakvice BSokol Klobouky u Brna C
1719. 02. 2021 19:00SPIN Lednice DSK Boleradice A
1719. 02. 2021 18:30SPORT Němčičky BSokol Kobylí C
1826. 02. 2021 18:00Sokol Tvrdonice ASPORT Němčičky B
1828. 02. 2021 10:00Sokol Kobylí CSPIN Lednice D
1828. 02. 2021 09:30SK Boleradice ATJ Sokol Rakvice B
1828. 02. 2021 09:30Sokol Klobouky u Brna CSokol Perná B
1828. 02. 2021 09:30Sokol Brumovice BSokol Velké Hostěrádky A
1826. 02. 2021 18:00Sokol Velké Němčice BSTP Mikulov C
1905. 03. 2021 18:00Sokol Velké Němčice BSokol Tvrdonice A
1906. 03. 2021 14:00STP Mikulov CSokol Brumovice B
1905. 03. 2021 18:30Sokol Velké Hostěrádky ASokol Klobouky u Brna C
1904. 03. 2021 19:00Sokol Perná BSK Boleradice A
1902. 03. 2021 19:20TJ Sokol Rakvice BSokol Kobylí C
1905. 03. 2021 19:00SPIN Lednice DSPORT Němčičky B
2012. 03. 2021 18:00Sokol Tvrdonice ASPIN Lednice D
2012. 03. 2021 18:30SPORT Němčičky BTJ Sokol Rakvice B
2014. 03. 2021 10:00Sokol Kobylí CSokol Perná B
2012. 03. 2021 18:30Sokol Velké Hostěrádky ASK Boleradice A
2014. 03. 2021 09:30Sokol Klobouky u Brna CSTP Mikulov C
2014. 03. 2021 09:30Sokol Brumovice BSokol Velké Němčice B
2121. 03. 2021 09:30Sokol Brumovice BSokol Tvrdonice A
2119. 03. 2021 18:00Sokol Velké Němčice BSokol Klobouky u Brna C
2120. 03. 2021 14:00STP Mikulov CSK Boleradice A
2119. 03. 2021 18:30Sokol Velké Hostěrádky ASokol Kobylí C
2118. 03. 2021 19:00Sokol Perná BSPORT Němčičky B
2116. 03. 2021 19:20TJ Sokol Rakvice BSPIN Lednice D
2226. 03. 2021 18:00Sokol Tvrdonice ATJ Sokol Rakvice B
2226. 03. 2021 19:00SPIN Lednice DSokol Perná B
2226. 03. 2021 18:30SPORT Němčičky BSokol Velké Hostěrádky A
2228. 03. 2021 10:00Sokol Kobylí CSTP Mikulov C
2228. 03. 2021 09:30SK Boleradice ASokol Velké Němčice B
2228. 03. 2021 09:30Sokol Klobouky u Brna CSokol Brumovice B
OP 3. třídy
102. 10. 2020 18:30Orel Šitbořice BSK Zaječí A11:7
104. 10. 2020 10:30Sokol Vranovice BSokol Šakvice A11:7
101. 10. 2020 18:30SPORT Němčičky CSokol Pouzdřany A6:12
129. 09. 2020 19:00Sokol Velké Němčice CSTP Mikulov D14:4
129. 09. 2020 19:20Sokol Rakvice CSK ST Bulhary A14:4
104. 10. 2020 16:30SK Březí AMSK Břeclav A13:5
209. 10. 2020 19:00SK Zaječí AMSK Břeclav A11:7
207. 10. 2020 18:30
Břeclavská 618, 691 44 Lednice,Sportovní hala ZŠ Lednice
SK ST Bulhary ASK Březí A1:17
211. 10. 2020 10:00STP Mikulov DSokol Rakvice C
ODLOŽENO
209. 10. 2020 18:30Sokol Pouzdřany ASokol Velké Němčice C10:8
211. 10. 2020 09:30Sokol Šakvice ASPORT Němčičky C10:8
209. 10. 2020 18:00Orel Šitbořice BSokol Vranovice B16:2
318. 10. 2020 10:30Sokol Vranovice BSK Zaječí A
ZRUŠENO
315. 10. 2020 18:30SPORT Němčičky COrel Šitbořice B
ZRUŠENO
316. 10. 2020 18:00Sokol Velké Němčice CSokol Šakvice A
ZRUŠENO
313. 10. 2020 19:20Sokol Rakvice CSokol Pouzdřany A
ZRUŠENO
318. 10. 2020 16:30SK Březí ASTP Mikulov D
ZRUŠENO
316. 10. 2020 17:00MSK Břeclav ASK ST Bulhary A
ZRUŠENO
423. 10. 2020 19:00SK Zaječí ASK ST Bulhary A
ZRUŠENO
425. 10. 2020 10:00STP Mikulov DMSK Břeclav A
ZRUŠENO
423. 10. 2020 18:30Sokol Pouzdřany ASK Březí A
ZRUŠENO
425. 10. 2020 09:30Sokol Šakvice ASokol Rakvice C
ZRUŠENO
423. 10. 2020 18:00Orel Šitbořice BSokol Velké Němčice C
ZRUŠENO
425. 10. 2020 10:30Sokol Vranovice BSPORT Němčičky C
ZRUŠENO
529. 10. 2020 18:30SPORT Němčičky CSK Zaječí A
ZRUŠENO
530. 10. 2020 18:00Sokol Velké Němčice CSokol Vranovice B
ZRUŠENO
527. 10. 2020 19:20Sokol Rakvice COrel Šitbořice B
ZRUŠENO
501. 11. 2020 16:30SK Březí ASokol Šakvice A
ZRUŠENO
530. 10. 2020 17:00MSK Břeclav ASokol Pouzdřany A
ZRUŠENO
530. 10. 2020 18:30SK ST Bulhary ASTP Mikulov D
ZRUŠENO
606. 11. 2020 19:00SK Zaječí ASTP Mikulov D
ZRUŠENO
606. 11. 2020 18:30Sokol Pouzdřany ASK ST Bulhary A
ZRUŠENO
608. 11. 2020 09:30Sokol Šakvice AMSK Břeclav A
ZRUŠENO
606. 11. 2020 18:00Orel Šitbořice BSK Březí A
ZRUŠENO
608. 11. 2020 10:30Sokol Vranovice BSokol Rakvice C
ZRUŠENO
605. 11. 2020 18:30SPORT Němčičky CSokol Velké Němčice C
ZRUŠENO
713. 11. 2020 18:00Sokol Velké Němčice CSK Zaječí A
ZRUŠENO
710. 11. 2020 19:20Sokol Rakvice CSPORT Němčičky C
ZRUŠENO
715. 11. 2020 16:30SK Březí ASokol Vranovice B
ZRUŠENO
713. 11. 2020 17:00MSK Břeclav AOrel Šitbořice B
ZRUŠENO
713. 11. 2020 18:30SK ST Bulhary ASokol Šakvice A
ZRUŠENO
715. 11. 2020 10:00STP Mikulov DSokol Pouzdřany A
ZRUŠENO
820. 11. 2020 19:00SK Zaječí ASokol Pouzdřany A
ZRUŠENO
822. 11. 2020 09:30Sokol Šakvice ASTP Mikulov D
ZRUŠENO
820. 11. 2020 18:00Orel Šitbořice BSK ST Bulhary A
ZRUŠENO
822. 11. 2020 10:30Sokol Vranovice BMSK Břeclav A
ZRUŠENO
819. 11. 2020 18:30SPORT Němčičky CSK Březí A
ZRUŠENO
820. 11. 2020 18:00Sokol Velké Němčice CSokol Rakvice C
ZRUŠENO
924. 11. 2020 19:20Sokol Rakvice CSK Zaječí A
ZRUŠENO
929. 11. 2020 16:30SK Březí ASokol Velké Němčice C
ZRUŠENO
927. 11. 2020 17:00MSK Břeclav ASPORT Němčičky C
ZRUŠENO
927. 11. 2020 18:30SK ST Bulhary ASokol Vranovice B
ZRUŠENO
929. 11. 2020 10:00STP Mikulov DOrel Šitbořice B
ZRUŠENO
927. 11. 2020 18:30Sokol Pouzdřany ASokol Šakvice A
ZRUŠENO
1004. 12. 2020 19:00SK Zaječí ASokol Šakvice A
ZRUŠENO
1004. 12. 2020 18:00Orel Šitbořice BSokol Pouzdřany A
ZRUŠENO
1006. 12. 2020 10:30Sokol Vranovice BSTP Mikulov D
ZRUŠENO
1003. 12. 2020 18:30SPORT Němčičky CSK ST Bulhary A
ZRUŠENO
1004. 12. 2020 18:00Sokol Velké Němčice CMSK Břeclav A
ZRUŠENO
1001. 12. 2020 19:20Sokol Rakvice CSK Březí A
ZRUŠENO
1113. 12. 2020 16:30SK Březí ASK Zaječí A
ZRUŠENO
1111. 12. 2020 17:00MSK Břeclav ASokol Rakvice C
ZRUŠENO
1111. 12. 2020 18:30SK ST Bulhary ASokol Velké Němčice C
ZRUŠENO
1113. 12. 2020 10:00STP Mikulov DSPORT Němčičky C
ZRUŠENO
1111. 12. 2020 18:30Sokol Pouzdřany ASokol Vranovice B
ZRUŠENO
1113. 12. 2020 09:30Sokol Šakvice AOrel Šitbořice B
ZRUŠENO
1215. 01. 2021 19:00SK Zaječí AOrel Šitbořice B
ZRUŠENO
1217. 01. 2021 09:30Sokol Šakvice ASokol Vranovice B
ZRUŠENO
1215. 01. 2021 18:30Sokol Pouzdřany ASPORT Němčičky C
ZRUŠENO
1217. 01. 2021 10:00STP Mikulov DSokol Velké Němčice C
ZRUŠENO
1215. 01. 2021 18:30SK ST Bulhary ASokol Rakvice C
ZRUŠENO
1215. 01. 2021 17:00MSK Břeclav ASK Březí A
ZRUŠENO
1322. 01. 2021 17:00MSK Břeclav ASK Zaječí A
ZRUŠENO
1324. 01. 2021 16:30SK Březí ASK ST Bulhary A
ZRUŠENO
1319. 01. 2021 19:20Sokol Rakvice CSTP Mikulov D
ZRUŠENO
1322. 01. 2021 18:00Sokol Velké Němčice CSokol Pouzdřany A
ZRUŠENO
1321. 01. 2021 18:30SPORT Němčičky CSokol Šakvice A
ZRUŠENO
1324. 01. 2021 10:30Sokol Vranovice BOrel Šitbořice B
ZRUŠENO
1429. 01. 2021 19:00SK Zaječí ASokol Vranovice B
1429. 01. 2021 18:00Orel Šitbořice BSPORT Němčičky C
1431. 01. 2021 09:30Sokol Šakvice ASokol Velké Němčice C
1429. 01. 2021 18:30Sokol Pouzdřany ASokol Rakvice C
1431. 01. 2021 10:00STP Mikulov DSK Březí A
1429. 01. 2021 18:30SK ST Bulhary AMSK Břeclav A
1505. 02. 2021 18:30SK ST Bulhary ASK Zaječí A
1505. 02. 2021 17:00MSK Břeclav ASTP Mikulov D
1507. 02. 2021 16:30SK Březí ASokol Pouzdřany A
1502. 02. 2021 19:20Sokol Rakvice CSokol Šakvice A
1505. 02. 2021 18:00Sokol Velké Němčice COrel Šitbořice B
1504. 02. 2021 18:30SPORT Němčičky CSokol Vranovice B
1612. 02. 2021 19:00SK Zaječí ASPORT Němčičky C
1614. 02. 2021 10:30Sokol Vranovice BSokol Velké Němčice C
1612. 02. 2021 18:00Orel Šitbořice BSokol Rakvice C
1614. 02. 2021 09:30Sokol Šakvice ASK Březí A
1612. 02. 2021 18:30Sokol Pouzdřany AMSK Břeclav A
1614. 02. 2021 10:00STP Mikulov DSK ST Bulhary A
1721. 02. 2021 10:00STP Mikulov DSK Zaječí A
1719. 02. 2021 18:30SK ST Bulhary ASokol Pouzdřany A
1719. 02. 2021 17:00MSK Břeclav ASokol Šakvice A
1721. 02. 2021 16:30SK Březí AOrel Šitbořice B
1716. 02. 2021 19:20Sokol Rakvice CSokol Vranovice B
1719. 02. 2021 18:00Sokol Velké Němčice CSPORT Němčičky C
1826. 02. 2021 19:00SK Zaječí ASokol Velké Němčice C
1825. 02. 2021 18:30SPORT Němčičky CSokol Rakvice C
1828. 02. 2021 10:30Sokol Vranovice BSK Březí A
1826. 02. 2021 18:00Orel Šitbořice BMSK Břeclav A
1828. 02. 2021 09:30Sokol Šakvice ASK ST Bulhary A
1826. 02. 2021 18:30Sokol Pouzdřany ASTP Mikulov D
1905. 03. 2021 18:30Sokol Pouzdřany ASK Zaječí A
1907. 03. 2021 10:00STP Mikulov DSokol Šakvice A
1905. 03. 2021 18:30SK ST Bulhary AOrel Šitbořice B
1905. 03. 2021 17:00MSK Břeclav ASokol Vranovice B
1907. 03. 2021 16:30SK Březí ASPORT Němčičky C
1902. 03. 2021 19:20Sokol Rakvice CSokol Velké Němčice C
2012. 03. 2021 19:00SK Zaječí ASokol Rakvice C
2012. 03. 2021 18:00Sokol Velké Němčice CSK Březí A
2011. 03. 2021 18:30SPORT Němčičky CMSK Břeclav A
2014. 03. 2021 10:30Sokol Vranovice BSK ST Bulhary A
2012. 03. 2021 18:00Orel Šitbořice BSTP Mikulov D
2014. 03. 2021 09:30Sokol Šakvice ASokol Pouzdřany A
2121. 03. 2021 09:30Sokol Šakvice ASK Zaječí A
2119. 03. 2021 18:30Sokol Pouzdřany AOrel Šitbořice B
2121. 03. 2021 10:00STP Mikulov DSokol Vranovice B
2119. 03. 2021 18:30SK ST Bulhary ASPORT Němčičky C
2119. 03. 2021 17:00MSK Břeclav ASokol Velké Němčice C
2121. 03. 2021 16:30SK Březí ASokol Rakvice C
2226. 03. 2021 19:00SK Zaječí ASK Březí A
2223. 03. 2021 19:20Sokol Rakvice CMSK Břeclav A
2226. 03. 2021 18:00Sokol Velké Němčice CSK ST Bulhary A
2225. 03. 2021 18:30SPORT Němčičky CSTP Mikulov D
2228. 03. 2021 10:30Sokol Vranovice BSokol Pouzdřany A
2226. 03. 2021 18:00Orel Šitbořice BSokol Šakvice A
OP 4. třídy
102. 10. 2020 14:30MSK Břeclav-Tatran Poštorná BSK Zaječí B2:16
102. 10. 2020 18:00Sokol Křepice BSPIN Lednice E7:11
102. 10. 2020 18:00SK Březí BSokol Morkůvky A17:1
102. 10. 2020 18:30Sokol Pouzdřany BSTP Mikulov E13:5
104. 10. 2020 09:30Sokol Brumovice CTJ Jevišovka-Drnholec C6:12
102. 10. 2020 19:00SK Zaječí CSokol Klobouky u Brna D12:6
209. 10. 2020 19:00SK Zaječí BSokol Klobouky u Brna D15:3
207. 10. 2020 18:00TJ Jevišovka-Drnholec CSK Zaječí C16:2
210. 10. 2020 14:00STP Mikulov ESokol Brumovice C8:10
211. 10. 2020 09:30
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna
Sokol Morkůvky ASokol Pouzdřany B4:14
209. 10. 2020 19:00SPIN Lednice ESK Březí B13:5
209. 10. 2020 17:30MSK Břeclav-Tatran Poštorná BSokol Křepice B6:12
316. 10. 2020 18:00Sokol Křepice BSK Zaječí B
ZRUŠENO
316. 10. 2020 18:00SK Březí BMSK Břeclav-Tatran Poštorná B
ZRUŠENO
316. 10. 2020 18:30Sokol Pouzdřany BSPIN Lednice E
ZRUŠENO
318. 10. 2020 09:30Sokol Brumovice CSokol Morkůvky A
ZRUŠENO
316. 10. 2020 19:00SK Zaječí CSTP Mikulov E
ZRUŠENO
318. 10. 2020 09:30Sokol Klobouky u Brna DTJ Jevišovka-Drnholec C
ZRUŠENO
423. 10. 2020 19:00SK Zaječí BTJ Jevišovka-Drnholec C
ZRUŠENO
424. 10. 2020 14:00STP Mikulov ESokol Klobouky u Brna D
ZRUŠENO
425. 10. 2020 09:30Sokol Morkůvky ASK Zaječí C
ZRUŠENO
423. 10. 2020 19:00SPIN Lednice ESokol Brumovice C
ZRUŠENO
423. 10. 2020 17:00MSK Břeclav-Tatran Poštorná BSokol Pouzdřany B
ZRUŠENO
423. 10. 2020 18:00Sokol Křepice BSK Březí B
ZRUŠENO
530. 10. 2020 18:00SK Březí BSK Zaječí B
ZRUŠENO
530. 10. 2020 18:30Sokol Pouzdřany BSokol Křepice B
ZRUŠENO
501. 11. 2020 09:30Sokol Brumovice CMSK Břeclav-Tatran Poštorná B
ZRUŠENO
530. 10. 2020 19:00SK Zaječí CSPIN Lednice E
ZRUŠENO
501. 11. 2020 09:30Sokol Klobouky u Brna DSokol Morkůvky A
ZRUŠENO
530. 10. 2020 18:00TJ Jevišovka-Drnholec CSTP Mikulov E
ZRUŠENO
606. 11. 2020 19:00SK Zaječí BSTP Mikulov E
ZRUŠENO
608. 11. 2020 09:30Sokol Morkůvky ATJ Jevišovka-Drnholec C
ZRUŠENO
606. 11. 2020 19:00SPIN Lednice ESokol Klobouky u Brna D
ZRUŠENO
606. 11. 2020 17:00MSK Břeclav-Tatran Poštorná BSK Zaječí C
ZRUŠENO
606. 11. 2020 18:00Sokol Křepice BSokol Brumovice C
ZRUŠENO
606. 11. 2020 18:00SK Březí BSokol Pouzdřany B
ZRUŠENO
713. 11. 2020 18:30Sokol Pouzdřany BSK Zaječí B
ZRUŠENO
715. 11. 2020 09:30Sokol Brumovice CSK Březí B
ZRUŠENO
713. 11. 2020 19:00SK Zaječí CSokol Křepice B
ZRUŠENO
715. 11. 2020 09:30Sokol Klobouky u Brna DMSK Břeclav-Tatran Poštorná B
ZRUŠENO
713. 11. 2020 18:00TJ Jevišovka-Drnholec CSPIN Lednice E
ZRUŠENO
714. 11. 2020 14:00STP Mikulov ESokol Morkůvky A
ZRUŠENO
820. 11. 2020 19:00SK Zaječí BSokol Morkůvky A
ZRUŠENO
820. 11. 2020 19:00SPIN Lednice ESTP Mikulov E
ZRUŠENO
820. 11. 2020 17:00MSK Břeclav-Tatran Poštorná BTJ Jevišovka-Drnholec C
ZRUŠENO
820. 11. 2020 18:00Sokol Křepice BSokol Klobouky u Brna D
ZRUŠENO
820. 11. 2020 18:00SK Březí BSK Zaječí C
ZRUŠENO
820. 11. 2020 18:30Sokol Pouzdřany BSokol Brumovice C
ZRUŠENO
929. 11. 2020 09:30Sokol Brumovice CSK Zaječí B
ZRUŠENO
927. 11. 2020 19:00SK Zaječí CSokol Pouzdřany B
ZRUŠENO
929. 11. 2020 09:30Sokol Klobouky u Brna DSK Březí B
ZRUŠENO
927. 11. 2020 18:00TJ Jevišovka-Drnholec CSokol Křepice B
ZRUŠENO
928. 11. 2020 14:00STP Mikulov EMSK Břeclav-Tatran Poštorná B
ZRUŠENO
929. 11. 2020 09:30Sokol Morkůvky ASPIN Lednice E
ZRUŠENO
1004. 12. 2020 19:00SK Zaječí BSPIN Lednice E
ZRUŠENO
1004. 12. 2020 17:00MSK Břeclav-Tatran Poštorná BSokol Morkůvky A
ZRUŠENO
1004. 12. 2020 18:00Sokol Křepice BSTP Mikulov E
ZRUŠENO
1004. 12. 2020 18:00SK Březí BTJ Jevišovka-Drnholec C
ZRUŠENO
1004. 12. 2020 18:30Sokol Pouzdřany BSokol Klobouky u Brna D
ZRUŠENO
1006. 12. 2020 09:30Sokol Brumovice CSK Zaječí C
ZRUŠENO
1106. 10. 2020 19:00SK Zaječí CSK Zaječí B3:15
1113. 12. 2020 09:30Sokol Klobouky u Brna DSokol Brumovice C
ZRUŠENO
1111. 12. 2020 18:00TJ Jevišovka-Drnholec CSokol Pouzdřany B
ZRUŠENO
1112. 12. 2020 14:00STP Mikulov ESK Březí B
ZRUŠENO
1113. 12. 2020 09:30Sokol Morkůvky ASokol Křepice B
ZRUŠENO
1111. 12. 2020 19:00SPIN Lednice EMSK Břeclav-Tatran Poštorná B
ZRUŠENO
1215. 01. 2021 19:00SK Zaječí BMSK Břeclav-Tatran Poštorná B
ZRUŠENO
1215. 01. 2021 19:00SPIN Lednice ESokol Křepice B
ZRUŠENO
1217. 01. 2021 09:30Sokol Morkůvky ASK Březí B
ZRUŠENO
1216. 01. 2021 14:00STP Mikulov ESokol Pouzdřany B
ZRUŠENO
1215. 01. 2021 18:00TJ Jevišovka-Drnholec CSokol Brumovice C
ZRUŠENO
1217. 01. 2021 09:30Sokol Klobouky u Brna DSK Zaječí C
ZRUŠENO
1324. 01. 2021 09:30Sokol Klobouky u Brna DSK Zaječí B
ZRUŠENO
1322. 01. 2021 19:00SK Zaječí CTJ Jevišovka-Drnholec C
ZRUŠENO
1324. 01. 2021 09:30Sokol Brumovice CSTP Mikulov E
ZRUŠENO
1322. 01. 2021 18:30Sokol Pouzdřany BSokol Morkůvky A
ZRUŠENO
1322. 01. 2021 18:00SK Březí BSPIN Lednice E
ZRUŠENO
1322. 01. 2021 18:00Sokol Křepice BMSK Břeclav-Tatran Poštorná B
ZRUŠENO
1429. 01. 2021 19:00SK Zaječí BSokol Křepice B
1429. 01. 2021 17:00MSK Břeclav-Tatran Poštorná BSK Březí B
1429. 01. 2021 19:00SPIN Lednice ESokol Pouzdřany B
1431. 01. 2021 09:30Sokol Morkůvky ASokol Brumovice C
1430. 01. 2021 14:00STP Mikulov ESK Zaječí C
1429. 01. 2021 18:00TJ Jevišovka-Drnholec CSokol Klobouky u Brna D
1505. 02. 2021 18:00TJ Jevišovka-Drnholec CSK Zaječí B
1507. 02. 2021 09:30Sokol Klobouky u Brna DSTP Mikulov E
1505. 02. 2021 19:00SK Zaječí CSokol Morkůvky A
1507. 02. 2021 09:30Sokol Brumovice CSPIN Lednice E
1505. 02. 2021 18:30Sokol Pouzdřany BMSK Břeclav-Tatran Poštorná B
1505. 02. 2021 18:00SK Březí BSokol Křepice B
1612. 02. 2021 19:00SK Zaječí BSK Březí B
1612. 02. 2021 18:00Sokol Křepice BSokol Pouzdřany B
1612. 02. 2021 17:00MSK Břeclav-Tatran Poštorná BSokol Brumovice C
1612. 02. 2021 19:00SPIN Lednice ESK Zaječí C
1614. 02. 2021 09:30Sokol Morkůvky ASokol Klobouky u Brna D
1613. 02. 2021 14:00STP Mikulov ETJ Jevišovka-Drnholec C
1720. 02. 2021 14:00STP Mikulov ESK Zaječí B
1719. 02. 2021 18:00TJ Jevišovka-Drnholec CSokol Morkůvky A
1721. 02. 2021 09:30Sokol Klobouky u Brna DSPIN Lednice E
1719. 02. 2021 19:00SK Zaječí CMSK Břeclav-Tatran Poštorná B
1721. 02. 2021 09:30Sokol Brumovice CSokol Křepice B
1719. 02. 2021 18:30Sokol Pouzdřany BSK Březí B
1826. 02. 2021 19:00SK Zaječí BSokol Pouzdřany B
1826. 02. 2021 18:00SK Březí BSokol Brumovice C
1826. 02. 2021 18:00Sokol Křepice BSK Zaječí C
1826. 02. 2021 17:00MSK Břeclav-Tatran Poštorná BSokol Klobouky u Brna D
1826. 02. 2021 19:00SPIN Lednice ETJ Jevišovka-Drnholec C
1828. 02. 2021 09:30Sokol Morkůvky ASTP Mikulov E
1907. 03. 2021 09:30Sokol Morkůvky ASK Zaječí B
1906. 03. 2021 14:00STP Mikulov ESPIN Lednice E
1905. 03. 2021 18:00TJ Jevišovka-Drnholec CMSK Břeclav-Tatran Poštorná B
1907. 03. 2021 09:30Sokol Klobouky u Brna DSokol Křepice B
1905. 03. 2021 19:00SK Zaječí CSK Březí B
1907. 03. 2021 09:30Sokol Brumovice CSokol Pouzdřany B
2012. 03. 2021 19:00SK Zaječí BSokol Brumovice C
2012. 03. 2021 18:30Sokol Pouzdřany BSK Zaječí C
2012. 03. 2021 18:00SK Březí BSokol Klobouky u Brna D
2012. 03. 2021 18:00Sokol Křepice BTJ Jevišovka-Drnholec C
2012. 03. 2021 17:00MSK Břeclav-Tatran Poštorná BSTP Mikulov E
2012. 03. 2021 19:00SPIN Lednice ESokol Morkůvky A
2119. 03. 2021 19:00SPIN Lednice ESK Zaječí B
2121. 03. 2021 09:30Sokol Morkůvky AMSK Břeclav-Tatran Poštorná B
2120. 03. 2021 14:00STP Mikulov ESokol Křepice B
2119. 03. 2021 18:00TJ Jevišovka-Drnholec CSK Březí B
2121. 03. 2021 09:30Sokol Klobouky u Brna DSokol Pouzdřany B
2119. 03. 2021 19:00SK Zaječí CSokol Brumovice C
2226. 03. 2021 19:00SK Zaječí BSK Zaječí C
ZRUŠENO
2228. 03. 2021 09:30Sokol Brumovice CSokol Klobouky u Brna D
2226. 03. 2021 18:30Sokol Pouzdřany BTJ Jevišovka-Drnholec C
2226. 03. 2021 18:00SK Březí BSTP Mikulov E
2226. 03. 2021 18:00Sokol Křepice BSokol Morkůvky A
2226. 03. 2021 17:00MSK Břeclav-Tatran Poštorná BSPIN Lednice E
OP 5. třídy
102. 10. 2020 18:00Agrotec Hustopeče CSokol Tvrdonice B1:17
130. 09. 2020 18:00TJ Jevišovka-Drnholec DSokol Brumovice D13:5
130. 09. 2020 19:00TJ Milovice ASokol Velké Němčice D6:12
104. 10. 2020 09:30
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna
Sokol Morkůvky BSokol Lanžhot E1:17
102. 10. 2020 19:00SPIN Lednice FSK ST Bulhary B4:14
104. 10. 2020 16:30SK Březí COrel Šitbořice C6:12
206. 10. 2020 18:30Sokol Tvrdonice BOrel Šitbořice C13:5
207. 10. 2020 18:30
Břeclavská 618, 691 44 Lednice,Sportovní hala ZŠ Lednice
SK ST Bulhary BSK Březí C8:10
207. 10. 2020 19:00Sokol Lanžhot ESPIN Lednice F15:3
209. 10. 2020 18:00Sokol Velké Němčice DSokol Morkůvky B10:8
211. 10. 2020 09:30Sokol Brumovice DTJ Milovice A9:9
209. 10. 2020 18:00Agrotec Hustopeče CTJ Jevišovka-Drnholec D10:8
316. 10. 2020 18:00TJ Jevišovka-Drnholec DSokol Tvrdonice B
ZRUŠENO
315. 10. 2020 19:00TJ Milovice AAgrotec Hustopeče C
ZRUŠENO
318. 10. 2020 09:30
sokolovna Brumovice
Sokol Morkůvky BSokol Brumovice D
ZRUŠENO
316. 10. 2020 19:00SPIN Lednice FSokol Velké Němčice D
ZRUŠENO
318. 10. 2020 16:30SK Březí CSokol Lanžhot E
ZRUŠENO
316. 10. 2020 18:30Orel Šitbořice CSK ST Bulhary B
ZRUŠENO
420. 10. 2020 18:30Sokol Tvrdonice BSK ST Bulhary B
ZRUŠENO
421. 10. 2020 19:00Sokol Lanžhot EOrel Šitbořice C
ZRUŠENO
423. 10. 2020 18:00Sokol Velké Němčice DSK Březí C
ZRUŠENO
425. 10. 2020 09:30Sokol Brumovice DSPIN Lednice F
ZRUŠENO
423. 10. 2020 18:00Agrotec Hustopeče CSokol Morkůvky B
ZRUŠENO
423. 10. 2020 18:00TJ Jevišovka-Drnholec DTJ Milovice A
ZRUŠENO
529. 10. 2020 19:00TJ Milovice ASokol Tvrdonice B
ZRUŠENO
501. 11. 2020 09:30Sokol Morkůvky BTJ Jevišovka-Drnholec D
ZRUŠENO
530. 10. 2020 19:00SPIN Lednice FAgrotec Hustopeče C
ZRUŠENO
501. 11. 2020 16:30SK Březí CSokol Brumovice D
ZRUŠENO
530. 10. 2020 18:30Orel Šitbořice CSokol Velké Němčice D
ZRUŠENO
530. 10. 2020 18:30SK ST Bulhary BSokol Lanžhot E
ZRUŠENO
603. 11. 2020 18:30Sokol Tvrdonice BSokol Lanžhot E
ZRUŠENO
606. 11. 2020 18:00Sokol Velké Němčice DSK ST Bulhary B
ZRUŠENO
608. 11. 2020 09:30Sokol Brumovice DOrel Šitbořice C
ZRUŠENO
606. 11. 2020 18:00Agrotec Hustopeče CSK Březí C
ZRUŠENO
606. 11. 2020 18:00TJ Jevišovka-Drnholec DSPIN Lednice F
ZRUŠENO
605. 11. 2020 19:00TJ Milovice ASokol Morkůvky B
ZRUŠENO
715. 11. 2020 09:30Sokol Morkůvky BSokol Tvrdonice B
ZRUŠENO
713. 11. 2020 19:00SPIN Lednice FTJ Milovice A
ZRUŠENO
715. 11. 2020 16:30SK Březí CTJ Jevišovka-Drnholec D
ZRUŠENO
713. 11. 2020 18:30Orel Šitbořice CAgrotec Hustopeče C
ZRUŠENO
713. 11. 2020 18:30SK ST Bulhary BSokol Brumovice D
ZRUŠENO
711. 11. 2020 19:00Sokol Lanžhot ESokol Velké Němčice D
ZRUŠENO
817. 11. 2020 18:30Sokol Tvrdonice BSokol Velké Němčice D
ZRUŠENO
822. 11. 2020 09:30Sokol Brumovice DSokol Lanžhot E
ZRUŠENO
820. 11. 2020 18:00Agrotec Hustopeče CSK ST Bulhary B
ZRUŠENO
820. 11. 2020 18:00TJ Jevišovka-Drnholec DOrel Šitbořice C
ZRUŠENO
819. 11. 2020 19:00TJ Milovice ASK Březí C
ZRUŠENO
822. 11. 2020 09:30Sokol Morkůvky BSPIN Lednice F
ZRUŠENO
927. 11. 2020 19:00SPIN Lednice FSokol Tvrdonice B
ZRUŠENO
929. 11. 2020 16:30SK Březí CSokol Morkůvky B
ZRUŠENO
927. 11. 2020 18:30Orel Šitbořice CTJ Milovice A
ZRUŠENO
927. 11. 2020 18:30SK ST Bulhary BTJ Jevišovka-Drnholec D
ZRUŠENO
925. 11. 2020 19:00Sokol Lanžhot EAgrotec Hustopeče C
ZRUŠENO
927. 11. 2020 18:00Sokol Velké Němčice DSokol Brumovice D
ZRUŠENO
1001. 12. 2020 18:30Sokol Tvrdonice BSokol Brumovice D
ZRUŠENO
1004. 12. 2020 18:00Agrotec Hustopeče CSokol Velké Němčice D
ZRUŠENO
1004. 12. 2020 18:00TJ Jevišovka-Drnholec DSokol Lanžhot E
ZRUŠENO
1003. 12. 2020 19:00TJ Milovice ASK ST Bulhary B
ZRUŠENO
1006. 12. 2020 09:30Sokol Morkůvky BOrel Šitbořice C
ZRUŠENO
1004. 12. 2020 19:00SPIN Lednice FSK Březí C
ZRUŠENO
1113. 12. 2020 16:30SK Březí CSokol Tvrdonice B
ZRUŠENO
1111. 12. 2020 18:30Orel Šitbořice CSPIN Lednice F
ZRUŠENO
1111. 12. 2020 18:30SK ST Bulhary BSokol Morkůvky B
ZRUŠENO
1109. 12. 2020 19:00Sokol Lanžhot ETJ Milovice A
ZRUŠENO
1111. 12. 2020 18:00Sokol Velké Němčice DTJ Jevišovka-Drnholec D
ZRUŠENO
1113. 12. 2020 09:30Sokol Brumovice DAgrotec Hustopeče C
ZRUŠENO
1212. 01. 2021 18:30Sokol Tvrdonice BAgrotec Hustopeče C
ZRUŠENO
1217. 01. 2021 09:30Sokol Brumovice DTJ Jevišovka-Drnholec D
ZRUŠENO
1215. 01. 2021 18:00Sokol Velké Němčice DTJ Milovice A
ZRUŠENO
1213. 01. 2021 19:00Sokol Lanžhot ESokol Morkůvky B
ZRUŠENO
1215. 01. 2021 18:30SK ST Bulhary BSPIN Lednice F
ZRUŠENO
1215. 01. 2021 18:30Orel Šitbořice CSK Březí C
ZRUŠENO
1322. 01. 2021 18:30Orel Šitbořice CSokol Tvrdonice B
ZRUŠENO
1324. 01. 2021 16:30SK Březí CSK ST Bulhary B
ZRUŠENO
1322. 01. 2021 19:00SPIN Lednice FSokol Lanžhot E
ZRUŠENO
1324. 01. 2021 09:30Sokol Morkůvky BSokol Velké Němčice D
ZRUŠENO
1321. 01. 2021 19:00TJ Milovice ASokol Brumovice D
ZRUŠENO
1322. 01. 2021 18:00TJ Jevišovka-Drnholec DAgrotec Hustopeče C
ZRUŠENO
1426. 01. 2021 18:30Sokol Tvrdonice BTJ Jevišovka-Drnholec D
1429. 01. 2021 18:00Agrotec Hustopeče CTJ Milovice A
1431. 01. 2021 09:30Sokol Brumovice DSokol Morkůvky B
1429. 01. 2021 18:00Sokol Velké Němčice DSPIN Lednice F
1427. 01. 2021 19:00Sokol Lanžhot ESK Březí C
1429. 01. 2021 18:30SK ST Bulhary BOrel Šitbořice C
1505. 02. 2021 18:30SK ST Bulhary BSokol Tvrdonice B
1505. 02. 2021 18:30Orel Šitbořice CSokol Lanžhot E
1507. 02. 2021 16:30SK Březí CSokol Velké Němčice D
1505. 02. 2021 19:00SPIN Lednice FSokol Brumovice D
1507. 02. 2021 09:30Sokol Morkůvky BAgrotec Hustopeče C
1504. 02. 2021 19:00TJ Milovice ATJ Jevišovka-Drnholec D
1609. 02. 2021 18:30Sokol Tvrdonice BTJ Milovice A
1612. 02. 2021 18:00TJ Jevišovka-Drnholec DSokol Morkůvky B
1612. 02. 2021 18:00Agrotec Hustopeče CSPIN Lednice F
1614. 02. 2021 09:30Sokol Brumovice DSK Březí C
1612. 02. 2021 18:00Sokol Velké Němčice DOrel Šitbořice C
1610. 02. 2021 19:00Sokol Lanžhot ESK ST Bulhary B
1717. 02. 2021 19:00Sokol Lanžhot ESokol Tvrdonice B
1719. 02. 2021 18:30SK ST Bulhary BSokol Velké Němčice D
1719. 02. 2021 18:30Orel Šitbořice CSokol Brumovice D
1721. 02. 2021 16:30SK Březí CAgrotec Hustopeče C
1719. 02. 2021 19:00SPIN Lednice FTJ Jevišovka-Drnholec D
1721. 02. 2021 09:30Sokol Morkůvky BTJ Milovice A
1823. 02. 2021 18:30Sokol Tvrdonice BSokol Morkůvky B
1825. 02. 2021 19:00TJ Milovice ASPIN Lednice F
1826. 02. 2021 18:00TJ Jevišovka-Drnholec DSK Březí C
1826. 02. 2021 18:00Agrotec Hustopeče COrel Šitbořice C
1828. 02. 2021 09:30Sokol Brumovice DSK ST Bulhary B
1826. 02. 2021 18:00Sokol Velké Němčice DSokol Lanžhot E
1905. 03. 2021 18:00Sokol Velké Němčice DSokol Tvrdonice B
1903. 03. 2021 19:00Sokol Lanžhot ESokol Brumovice D
1905. 03. 2021 18:30SK ST Bulhary BAgrotec Hustopeče C
1905. 03. 2021 18:30Orel Šitbořice CTJ Jevišovka-Drnholec D
1907. 03. 2021 16:30SK Březí CTJ Milovice A
1905. 03. 2021 19:00SPIN Lednice FSokol Morkůvky B
2009. 03. 2021 18:30Sokol Tvrdonice BSPIN Lednice F
2014. 03. 2021 09:30Sokol Morkůvky BSK Březí C
2011. 03. 2021 19:00TJ Milovice AOrel Šitbořice C
2012. 03. 2021 18:00TJ Jevišovka-Drnholec DSK ST Bulhary B
2012. 03. 2021 18:00Agrotec Hustopeče CSokol Lanžhot E
2014. 03. 2021 09:30Sokol Brumovice DSokol Velké Němčice D
2121. 03. 2021 09:30Sokol Brumovice DSokol Tvrdonice B
2119. 03. 2021 18:00Sokol Velké Němčice DAgrotec Hustopeče C
2117. 03. 2021 19:00Sokol Lanžhot ETJ Jevišovka-Drnholec D
2119. 03. 2021 18:30SK ST Bulhary BTJ Milovice A
2119. 03. 2021 18:30Orel Šitbořice CSokol Morkůvky B
2121. 03. 2021 16:30SK Březí CSPIN Lednice F
2223. 03. 2021 18:30Sokol Tvrdonice BSK Březí C
2226. 03. 2021 19:00SPIN Lednice FOrel Šitbořice C
2228. 03. 2021 09:30Sokol Morkůvky BSK ST Bulhary B
2225. 03. 2021 19:00TJ Milovice ASokol Lanžhot E
2226. 03. 2021 18:00TJ Jevišovka-Drnholec DSokol Velké Němčice D
2226. 03. 2021 18:00Agrotec Hustopeče CSokol Brumovice D
OP dorostu 1. třídy
101. 10. 2020 17:00Agrotec Hustopeče ASokol Pouzdřany A6:4
102. 10. 2020 17:00Sokol Kobylí ASokol Morkůvky A4:6
101. 10. 2020 18:00Sokol Brumovice ASTP Mikulov A2:8
129. 09. 2020 18:00MSK Břeclav ASK Březí A3:7
209. 10. 2020 17:00Sokol Pouzdřany ASK Březí A8:2
211. 10. 2020 10:00STP Mikulov AMSK Břeclav A1:9
207. 10. 2020 17:45Sokol Klobouky u Brna ASokol Brumovice A10:0
208. 10. 2020 17:00Agrotec Hustopeče ASokol Kobylí A7:3
316. 10. 2020 17:00Sokol Kobylí ASokol Pouzdřany A
315. 10. 2020 18:00Sokol Brumovice ASokol Morkůvky A
313. 10. 2020 18:00MSK Břeclav ASokol Klobouky u Brna A
314. 10. 2020 17:30SK Březí ASTP Mikulov A
423. 10. 2020 17:00Sokol Pouzdřany ASTP Mikulov A
421. 10. 2020 17:45Sokol Klobouky u Brna ASK Březí A
424. 10. 2020 09:30Sokol Morkůvky AMSK Břeclav A
422. 10. 2020 17:00Agrotec Hustopeče ASokol Brumovice A
529. 10. 2020 18:00Sokol Brumovice ASokol Kobylí A
527. 10. 2020 18:00MSK Břeclav AAgrotec Hustopeče A
528. 10. 2020 17:30SK Březí ASokol Morkůvky A
531. 10. 2020 10:00STP Mikulov ASokol Klobouky u Brna A
606. 11. 2020 17:00Sokol Pouzdřany ASokol Klobouky u Brna A
607. 11. 2020 09:30Sokol Morkůvky ASTP Mikulov A
605. 11. 2020 17:00Agrotec Hustopeče ASK Březí A
606. 11. 2020 17:00Sokol Kobylí AMSK Břeclav A
712. 11. 2020 18:00Sokol Brumovice ASokol Pouzdřany A
711. 11. 2020 17:30SK Březí ASokol Kobylí A
714. 11. 2020 10:00STP Mikulov AAgrotec Hustopeče A
711. 11. 2020 17:45Sokol Klobouky u Brna ASokol Morkůvky A
820. 11. 2020 17:00Sokol Pouzdřany ASokol Morkůvky A
819. 11. 2020 17:00Agrotec Hustopeče ASokol Klobouky u Brna A
820. 11. 2020 17:00Sokol Kobylí ASTP Mikulov A
819. 11. 2020 18:00Sokol Brumovice AMSK Břeclav A
924. 11. 2020 18:00MSK Břeclav ASokol Pouzdřany A
925. 11. 2020 17:30SK Březí ASokol Brumovice A
925. 11. 2020 17:45Sokol Klobouky u Brna ASokol Kobylí A
928. 11. 2020 09:30Sokol Morkůvky AAgrotec Hustopeče A
1015. 01. 2021 17:00Sokol Pouzdřany AAgrotec Hustopeče A
1016. 01. 2021 09:30Sokol Morkůvky ASokol Kobylí A
1016. 01. 2021 10:00STP Mikulov ASokol Brumovice A
1013. 01. 2021 17:30SK Březí AMSK Břeclav A
1120. 01. 2021 17:30SK Březí ASokol Pouzdřany A
1119. 01. 2021 18:00MSK Břeclav ASTP Mikulov A
1121. 01. 2021 18:00Sokol Brumovice ASokol Klobouky u Brna A
1122. 01. 2021 17:00Sokol Kobylí AAgrotec Hustopeče A
1229. 01. 2021 17:00Sokol Pouzdřany ASokol Kobylí A
1230. 01. 2021 09:30Sokol Morkůvky ASokol Brumovice A
1227. 01. 2021 17:45Sokol Klobouky u Brna AMSK Břeclav A
1230. 01. 2021 10:00STP Mikulov ASK Březí A
1306. 02. 2021 10:00STP Mikulov ASokol Pouzdřany A
1303. 02. 2021 17:30SK Březí ASokol Klobouky u Brna A
1302. 02. 2021 18:00MSK Břeclav ASokol Morkůvky A
1304. 02. 2021 18:00Sokol Brumovice AAgrotec Hustopeče A
1412. 02. 2021 17:00Sokol Kobylí ASokol Brumovice A
1411. 02. 2021 17:00Agrotec Hustopeče AMSK Břeclav A
1413. 02. 2021 09:30Sokol Morkůvky ASK Březí A
1410. 02. 2021 17:45Sokol Klobouky u Brna ASTP Mikulov A
1517. 02. 2021 17:45Sokol Klobouky u Brna ASokol Pouzdřany A
1520. 02. 2021 10:00STP Mikulov ASokol Morkůvky A
1517. 02. 2021 17:30SK Březí AAgrotec Hustopeče A
1516. 02. 2021 18:00MSK Břeclav ASokol Kobylí A
1626. 02. 2021 17:00Sokol Pouzdřany ASokol Brumovice A
1626. 02. 2021 17:00Sokol Kobylí ASK Březí A
1625. 02. 2021 17:00Agrotec Hustopeče ASTP Mikulov A
1627. 02. 2021 09:30Sokol Morkůvky ASokol Klobouky u Brna A
1706. 03. 2021 09:30Sokol Morkůvky ASokol Pouzdřany A
1703. 03. 2021 17:45Sokol Klobouky u Brna AAgrotec Hustopeče A
1706. 03. 2021 10:00STP Mikulov ASokol Kobylí A
1702. 03. 2021 18:00MSK Břeclav ASokol Brumovice A
1812. 03. 2021 17:00Sokol Pouzdřany AMSK Břeclav A
1811. 03. 2021 18:00Sokol Brumovice ASK Březí A
1812. 03. 2021 17:00Sokol Kobylí ASokol Klobouky u Brna A
1811. 03. 2021 17:00Agrotec Hustopeče ASokol Morkůvky A
OP dorostu 2. třídy
101. 10. 2020 17:00Agrotec Hustopeče BSokol Brumovice B7:3
130. 09. 2020 18:00Sokol Rakvice ASPORT Němčičky A4:6
129. 09. 2020 18:00MSK Břeclav-Tatran Poštorná BSTP Mikulov B8:2
103. 10. 2020 09:30
Sokolovna Brumovice č.p 312
Sokol Morkůvky BTJ Jevišovka-Drnholec A7:3
208. 10. 2020 18:00Sokol Brumovice BTJ Jevišovka-Drnholec A8:2
210. 10. 2020 10:00STP Mikulov BSokol Morkůvky B10:0
206. 10. 2020 17:00SPORT Němčičky AMSK Břeclav-Tatran Poštorná B0:10
208. 10. 2020 17:00Agrotec Hustopeče BSokol Rakvice A4:6
314. 10. 2020 18:00Sokol Rakvice ASokol Brumovice B
313. 10. 2020 18:00MSK Břeclav-Tatran Poštorná BAgrotec Hustopeče B
317. 10. 2020 09:30Sokol Morkůvky BSPORT Němčičky A
315. 10. 2020 18:00TJ Jevišovka-Drnholec ASTP Mikulov B
422. 10. 2020 18:00Sokol Brumovice BSTP Mikulov B
420. 10. 2020 17:00SPORT Němčičky ATJ Jevišovka-Drnholec A
422. 10. 2020 17:00Agrotec Hustopeče BSokol Morkůvky B
421. 10. 2020 18:00Sokol Rakvice AMSK Břeclav-Tatran Poštorná B
527. 10. 2020 18:00MSK Břeclav-Tatran Poštorná BSokol Brumovice B
531. 10. 2020 09:30Sokol Morkůvky BSokol Rakvice A
529. 10. 2020 18:00TJ Jevišovka-Drnholec AAgrotec Hustopeče B
531. 10. 2020 10:00STP Mikulov BSPORT Němčičky A
605. 11. 2020 18:00Sokol Brumovice BSPORT Němčičky A
605. 11. 2020 17:00Agrotec Hustopeče BSTP Mikulov B
604. 11. 2020 18:00Sokol Rakvice ATJ Jevišovka-Drnholec A
603. 11. 2020 18:00MSK Břeclav-Tatran Poštorná BSokol Morkůvky B
714. 11. 2020 09:30Sokol Morkůvky BSokol Brumovice B
712. 11. 2020 18:00TJ Jevišovka-Drnholec AMSK Břeclav-Tatran Poštorná B
714. 11. 2020 10:00STP Mikulov BSokol Rakvice A
710. 11. 2020 17:00SPORT Němčičky AAgrotec Hustopeče B
814. 01. 2021 18:00Sokol Brumovice BAgrotec Hustopeče B
812. 01. 2021 17:00SPORT Němčičky ASokol Rakvice A
816. 01. 2021 10:00STP Mikulov BMSK Břeclav-Tatran Poštorná B
814. 01. 2021 18:00TJ Jevišovka-Drnholec ASokol Morkůvky B
921. 01. 2021 18:00TJ Jevišovka-Drnholec ASokol Brumovice B
923. 01. 2021 09:30Sokol Morkůvky BSTP Mikulov B
919. 01. 2021 18:00MSK Břeclav-Tatran Poštorná BSPORT Němčičky A
920. 01. 2021 18:00Sokol Rakvice AAgrotec Hustopeče B
1028. 01. 2021 18:00Sokol Brumovice BSokol Rakvice A
1028. 01. 2021 17:00Agrotec Hustopeče BMSK Břeclav-Tatran Poštorná B
1026. 01. 2021 17:00SPORT Němčičky ASokol Morkůvky B
1030. 01. 2021 10:00STP Mikulov BTJ Jevišovka-Drnholec A
1106. 02. 2021 10:00STP Mikulov BSokol Brumovice B
1104. 02. 2021 18:00TJ Jevišovka-Drnholec ASPORT Němčičky A
1106. 02. 2021 09:30Sokol Morkůvky BAgrotec Hustopeče B
1102. 02. 2021 18:00MSK Břeclav-Tatran Poštorná BSokol Rakvice A
1211. 02. 2021 18:00Sokol Brumovice BMSK Břeclav-Tatran Poštorná B
1210. 02. 2021 18:00Sokol Rakvice ASokol Morkůvky B
1211. 02. 2021 17:00Agrotec Hustopeče BTJ Jevišovka-Drnholec A
1209. 02. 2021 17:00SPORT Němčičky ASTP Mikulov B
1316. 02. 2021 17:00SPORT Němčičky ASokol Brumovice B
1320. 02. 2021 10:00STP Mikulov BAgrotec Hustopeče B
1318. 02. 2021 18:00TJ Jevišovka-Drnholec ASokol Rakvice A
1320. 02. 2021 09:30Sokol Morkůvky BMSK Břeclav-Tatran Poštorná B
1425. 02. 2021 18:00Sokol Brumovice BSokol Morkůvky B
1423. 02. 2021 18:00MSK Břeclav-Tatran Poštorná BTJ Jevišovka-Drnholec A
1424. 02. 2021 18:00Sokol Rakvice ASTP Mikulov B
1425. 02. 2021 17:00Agrotec Hustopeče BSPORT Němčičky A

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy